Życzenia urodzinowe dla chłopaka

Zebraliśmy dla Ciebie wiele najcieplejszych życzeń urodzinowych dla prozy faceta. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Raz i nie przez przypadek w tak dokładnym dniu, w którym się urodziłeś, uszczęśliwiając świat. Niech czas płynie powoli, ostrożnie wprowadzając Cię w obiecujący biznes i obsypując Cię nagrodami w postaci dobrego zdrowia, gigantycznego szczęścia i gigantycznego ekwiwalentu pieniężnego!

Cóż za wspaniałe urodziny! Świetna okazja, aby uszczęśliwić ukochaną osobę pysznym jedzeniem, prezentami, a ponadto spędzić razem cały dzień! Cenię każdą minutę z Tobą, a dziś mam cały skarb! Uśmiechnijmy się razem i serdecznie witajmy gości, wysłuchajmy gratulacji i życzeń dla Ciebie, moja ukochana, i niech ten dzień stanie się jednym z tych szczęśliwych dni, które powinny być 364…lub 365 na rok! Bądź szczęśliwy, mój jedyny człowieku! Weź garściami z życia, do których słusznie masz prawo – powodzenia, zdrowia i miłości przyjaciół oraz swojej jedynej kobiety – mnie!

Wszystkiego najlepszego dla najbardziej niesamowitego faceta. Życzę Ci, abyś był niesamowitym szczęściarzem w życiu, pogodną duszą towarzystwa, niesamowitym dżentelmenem, obiektem kobiecego uwielbienia i męskiej zazdrości. Niech w twoim portfelu będzie dużo pieniędzy i niech dusza wypełni się dziecięcą spontanicznością.

Dzisiaj są urodziny mojego ulubionego chłopaka, z którym związek całkowicie zmienił moje życie.Stałem się spokojniejszy, bardziej pewny siebie i pozytywny. Tak było przez wiele lat. Ale moja ukochana po prostu w jednej chwili wywróciła moje życie do góry nogami, pokazała, że ​​jest piękne w każdym z jego przejawów. Chcę, aby nasze życie z tobą zawsze było dokładnie takie, jakie jest teraz. Dziękuję za wszystko kochanie! Gratuluję ci wakacji! Życzę zdrowia i powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach. Jestem pewien, że jeszcze wiele osiągniesz, ale wiedz, że zawsze jestem z Ciebie dumny i będę z Ciebie dumny w każdych okolicznościach. Nigdy nie choruj, a dopilnuję, abyś wysypiała się, jadła na czas i poświęcała wystarczająco dużo czasu na sen. Zależy mi na tym, abyś zawsze był zdrowy i szczęśliwy, dlatego zrobię dla tego wszystko.

Moi ukochani i kochani! W twoje urodziny z przyjemnością pogratuluję i spędzę z tobą ten dzień. Dziękuję za każdą chwilę spędzoną przy mnie w miłości i radości. Bardzo Cię doceniam i mocno Cię przytulam. Dziękuję twoim rodzicom, którzy dali światu tak jasny cud jak ty. Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego moja droga! Życzę Ci szczęścia i powodzenia, abyś zawsze miał szczęście we wszystkim, a Twoje zdrowie będzie silne. Życzę, aby spełniły się wszystkie marzenia, a Twoje życie stało się piękniejsze. Niech Twoje oczy lśnią radością, a Twój nastrój będzie fajny!

Jesteś mistrzem swojego życia! Z Twojej energii ładujesz się jak z gniazdka. Doskonale łączysz męską urodę, siłę charakteru i niesamowite poczucie humoru.Wiesz, jak podkreślić najważniejszą rzecz w człowieku iw życiu! Jesteś wspaniałym przykładem dla następnego pokolenia! Niech więc wszystko w Twoim życiu rozwija się w najpiękniejszy sposób!

Wszystkiego najlepszego, sukcesu i powodzenia! Niech spełnią się wszystkie marzenia i pragnienia! Niech w Twojej duszy szaleje ocean namiętności, huragan uczuć i wulkan emocji! Życzymy, abyś zdobył wszelkie bastiony, przełamał wszelkie przeszkody i cieszył się zwycięstwem!

Wszystkiego najlepszego! Zdrowie, szczęście, uśmiech morza i miłość wielkości oceanu! A co najważniejsze, zawsze bądź piękna, mądra i czarująca!

W twoje urodziny chcę podziękować za wsparcie, zaufanie, uczciwość i zrozumienie. Jesteś prawdziwym przyjacielem, na którym zawsze możesz polegać. Powodzenia i wszystkich błogosławieństw życia!

Wszystkiego najlepszego, dzielny facet. Życzę Ci, abyś zawsze był silną, odważną, żwawą, zręczną, celową osobą, która wie czego chce, która potrafi wszystko i dla której wszystkie drogi są otwarte. Kocham cię chłopcze, powodzenia, szczęścia i sukcesu!

I co z tego? Gratulacje! Lata mijają, ale dobrze, że masz jeszcze dużo czasu na robienie nowych, już dorosłych i całkowicie świadomych bzdur! Więc życie dla ciebie, wypełnione najjaśniejszymi wydarzeniami! Zawsze zachowuj się tak, jak podpowiada ci serce, aby później mieć coś do zapamiętania!

Kto we wszechświecie jest bardziej uczciwy, silniejszy, fajniejszy, milszy i mądrzejszy niż wszyscy inni? On jest fajnym urodzinowym chłopcem! Nie trać prawdziwych przyjaciół. Chroń swoich bliskich. Niech życie mieni się iskrami, a marzenia prowadzą do szczęśliwych krain.

Wszystkiego najlepszego! Urodziłeś się kiedyś dla szczęścia świata. Życzymy Ci życia w miłości i pokoju!

Wszystkiego najlepszego kochanie. Dziękuję, że jesteś sobą, nie wiem, co bym bez Ciebie zrobiła. Gratuluję i życzę wszystkiego najlepszego. Niech twoje życie będzie cudownym małym cudem.

Odważny facet, odważny i pewny siebie, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Życzę, aby droga Twojego życia ciągnęła się jak długa, długa wstążka, aby po drodze ciągle spotykały się nowe możliwości i perspektywy, abyś zawsze miał wystarczająco dużo czasu na realizację swoich celów, na wierną opiekę nad bliskimi i na cudowną wakacje.

To urodziny mężczyzny. Serdecznie gratuluję i życzę wielkiego szczęścia, powodzenia i powodzenia we wszystkim. Niech prowadząca gwiazda oświetla Twoją drogę, niech radość towarzyszy Ci, niech spełnią się wszystkie Twoje plany. Życzę wszystkiego najlepszego, dobrego zdrowia i dobrych przyjaciół.Niech twoje życie płynie jak pełna rzeka wśród brzegów nadziei, wiary i miłości. Wspaniały nastrój, moja droga, życie bez zmartwień. Niech wszystkie smutki i zła pogoda zapomną Twój adres.

Ludzie są inni. Niestety istnieją osoby istniejące, istnieją osoby szare. Są ludzie, którzy mają w duszy coś w rodzaju ładunku, wybuchowego urządzenia wesołości, energii i radości. Nasz „noworodek” to właśnie taki typ ludzi. Jest wesoły, a wszyscy wokół niego otrzymują od niego taką opłatę. Wznieśmy więc toast za naszego bohatera. Życzymy mu dobrego zdrowia, szczęścia, wielu lat życia. Życzymy, abyście zawsze nosili pochodnię radosnego nastawienia i zawsze rozgrzewali nasze serca!

Wszystkiego najlepszego, niesamowity i fajny, twardzieli facet. Życzę Ci wielkiego jackpota w życiu, życzę Ci, abyś zawsze był na topie, życzę, abyś nigdy nie był kapryśną infekcją, abyś miał duże pieniądze w kieszeniach i słodycze w żołądku.

Chłopcze! Niech twoje dzisiejsze urodziny staną się takim dniem, w którym chcesz je pamiętać raz za razem! Gratulacje! Życzymy jasnych emocji radości, głośnej zabawy, swobody działania, wspaniałego nastroju i prezentów powitalnych! Nie odmawiaj sobie przyjemności czerpania radości z życia, korzystaj z młodości i wszystkich jej dobrodziejstw! Baw się, podróżuj, ucz się, podejmuj ryzyko, twórz, twórz, próbuj, zacznij! Całe życie jest w Twoich rękach, a najważniejsze jest to, że dla Ciebie dopiero się zaczyna i przed Tobą wszystko, co najciekawsze! Bądź szczęśliwy, zadowolony, wesoły! Nie marnuj minut życia na próżno, wykorzystaj każdą chwilę z pożytkiem i niech nic Cię nie zatrzyma w drodze do ziemskich przyjemności! Oddychaj głęboko, żyj pozytywnie, odkrywaj w sobie nowe rzeczy, nie chowaj swojego marzenia w głębi duszy, uwolnij go na wolność i daj się ponieść do szczęścia! Wszystkiego najlepszego chłopcze!

Szczere gratulacje z okazji urodzin twojego chłopaka

Z całego serca gratuluję kolesiowi z okazji jego urodzin

Wszystkiego najlepszego, drogi młody człowieku! Młodość i piękno dostałeś z natury, więc zadbaj o te cechy, a życzymy Ci więcej cennych rzeczy! Życzymy doskonałego zdrowia , wspaniały nastrój, wspaniała i świetlana przyszłość, wielkie plany i cele!Niech w waszym życiu zdarzają się cuda!Niech każdy dzień w jakiś magiczny sposób zamieni się w bajkę, w której nie ma zła, a króluje tylko miłość i dobro!My życzę długowieczności, spełnienia ukochanych marzeń i pragnień, szczęśliwych okazji!Nie przegap okazji, aby złapać ptaka szczęścia i osadzić go w swoim życiu!Niech gwiazdy szczęścia rozleją się po Twoim życiu, tęcza zabłyśnie, a niebo zawsze będzie niebieski! Niech pogoda w twojej duszy nie zamieni się w pochmurny dzień, a jeśli spadnie deszcz, to dobrze i ciepło! Życzymy, abyś pozostał młody w swojej duszy i namiętny w swoim sercu! Wszystkiego najlepszego!< /p>

Z kimś tak słodkim jak ty – raj w chacie, ale oto niesamowita rzecz: nasza miłość w mgnieniu oka zamieni nawet chatę w pałac! Uwierz w to, co szczerze powiem w twoje urodziny: bądź moją gwiazdą, a stanę się twoim księżycem! Bądź moim czystym kluczem na pustyni, a ja stanę się Twoim pierwszym wiosennym kwiatem… Niech Twoje szczęście, moja droga, moja droga, będzie niemierzalne, niech będzie nieograniczone, a na każdym kroku spotkasz spełnione pragnienie, a potem powód do uśmiech!

Chcę być zwycięzcą, zawsze bądź pierwszy. Niech zwyciężą góry, spełnią się marzenia. Niech życie będzie interesujące, jasne, bogate, dostatnie. Pozostań tak silny, odważny, odważny! Z całego serca życzę dobrego zdrowia i rozwoju zawodowego. Niech każdy nowy rok sprawi, że będziesz mądrzejszy, odnoszący więcej sukcesów i szczęśliwszy.Wszystkiego najlepszego!

Słodki chłopak! Gratulujemy Ci rozpoczęcia nowego etapu w Twoim życiu, cudownego święta młodości, urodzin! To świetna okazja, aby powiedzieć Ci, abyś zawsze pozostała pogodna, wesoła, optymistyczna, pewna siebie, piękna, szczupła i zdrowa! Niech los zepsuje cię szczęśliwą okazją, częściej da ci szczęście, przygotuje miłe niespodzianki i nie osądza surowo swoich błędów! Niech codzienność w Twoim życiu przypomina wakacje, niech każdy poranek zaczyna się od dobrych życzeń ukochanej osoby! Niech każdy wieczór będzie dla Ciebie przyjemnością, a jutro może być lepsze niż wczoraj! Życzymy, abyś zawsze pozostawała młoda i silna, silna i pozytywna, opiekuńcza i wierna swoim zasadom życiowym! Pozwól swojemu życiu rozwijać się tak, jak je sobie wyobrażasz! Powodzenia we wszystkim, człowieku!

Wszystkiego najlepszego moja droga. Życzę Ci piękna duszy i ciała, zdrowia, pewności siebie, odwagi i determinacji. Słońce, niech zielone światło do zwycięstw płonie na Twojej drodze, niech szczęście i sukces zawsze będą po Twojej stronie.

Życzę, żebyś na swojej życiowej ścieżce spotykał tylko dobrych ludzi. Aby życie było wypełnione jasnymi kolorami i przyjemnymi wrażeniami. Kreatywny sukces we wszystkich twoich przedsięwzięciach. Nie zatrzymuj się na tym i po prostu idź dalej. Nigdy się nie poddawaj i zawsze rób to, co mówi ci serce.

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałego faceta.Życzę ci cech przywódczych i wielkiej zdolności do odniesienia sukcesu, prawdziwych uczuć i jasnych chwil, radosnych wydarzeń i niesamowicie szczęśliwych dni. Niech w życiu będzie wiele udanych startów, zwycięskich finiszów i dobrych wieści.

Kochanie, dzisiaj są twoje urodziny! Dziękuję losowi za spotkanie z Tobą i szczęście kochania i bycia kochanym! Doskonale się rozumiemy, patrzymy w oczy i szczerze, bez fałszu i zbędnych słów, po prostu się kochamy! Pragnę, aby nasze uczucia były wieczne, a ich wartość rośnie z każdym dniem! Miejmy silną, prawdziwą rodzinę, wspaniałe dzieci i wspólną świetlaną przyszłość. Będziemy wspierać się nawzajem w naszych staraniach i radować się z sukcesów, czasem dzielimy smutek i uczucia. Idź śmiało przez życie, a ja zawsze podam Ci moją ciepłą kobiecą dłoń! Wszystkiego najlepszego, moja ulubiona osoba!

Przed tobą moje życie było tylko serią zwykłych dni. Napełniłeś ją ciepłem, miłością i radością. Pozostań zawsze moim promieniem światła, moim wsparciem. Życzę powodzenia i wielkiego szczęścia. Wesołych Świąt!

Gratulacje z okazji wakacji, drogi chłopcze. Życzę wam, abyście zawsze pozostawali w harmonii z fauną. Niech ptaki ćwierkają w twoim sercu, motyle fruwają w twoim brzuchu, a inteligentne myśli kłębią się w twojej głowie jak pracowite pszczoły

Hurra. Przyjmij gratulacje i prezenty tak szybko, jak to możliwe i szybciej posadź nas wszystkich przy stole. Dlatego uwielbiam twoje urodziny, ponieważ zawsze jest na nich wiele pysznych rzeczy.

Wszystkiego najlepszego.Niech wszystkie trudy i kłopoty będą dla faceta takiego jak ty. Życzę, abyś głęboko oddychał, nigdy nie tracił biletu szczęścia i zawsze miał szczęście w swoim przeznaczeniu.

Wszystkiego najlepszego! Życzę Ci jak najbardziej pozytywnych zmian w życiu, bogatego życia, urozmaiconego wypoczynku i pełnych wrażeń dni. Życzę zdrowia, sukcesów w przedsięwzięciach, większych pieniędzy i nigdy nie trać optymizmu.

Dzisiaj są urodziny mojego sąsiada. Proszę przyjąć moje najszczersze gratulacje. Niech Twoje osobiste wakacje przyniosą wiele radości i dobrego nastroju. Obyś zawsze miał szczęście, niech szczęście często wybiera ciebie. Długie życie dla ciebie – długie, niekończące się szczęście, najpiękniejsza miłość. Niech Pan zawsze cię chroni, niech w trudnych chwilach solidni przyjaciele wspierają cię. Powodzenia i sukcesu we wszystkim, uśmiechu i samopoczuciu. Niech ominie cię zła pogoda, niech los sprawi ci miłe niespodzianki.

Wszystkiego najlepszego dobry koleś. Życzę, aby szczęście w życiu krążyło bez przerwy w kółko, aby we wszystkich sprawach czekał na Ciebie wielki sukces, aby Twoja natura i charakter zapewniły Ci prawdziwych przyjaciół, aby Twój entuzjazm zawsze prowadził Cię do realizacji wszystkich ważnych pomysłów.

Stałeś się o rok starszy, to nie jest powód do zmartwień! Jeśli o tym pomyślisz, stałeś się o rok mądrzejszy i bardziej atrakcyjny!

Życzymy tęczowej inspiracji, jasnych myśli, kreatywnych pomysłów, dziecięcego entuzjazmu, wesołego nastroju i pewności siebie! Niech Wasze wakacje pozostaną w Waszej pamięci i zadowolą Was wzruszającymi wspomnieniami! Życzymy duchowego wsparcia przyjaciół, miłych znajomości, pożytecznych spotkań i dobrych wieści w nowym roku młodości! Niech twoje urodziny będą początkiem nowego i interesującego życia! Niech zakręci Cię karuzela szczęścia! Wszystkiego najlepszego chłopcze!

Wszystkiego najlepszego chłopcze! Wesołych świąt ciała i duszy! Z młodością ty, z nowymi siłami, pomysłami i osiągnięciami! Gratulujemy Ci tej wspaniałej uroczystości i życzymy świątecznego nastroju na cały nowy rok Twojego życia! Niech wakacje w twojej duszy nie znają granic, niech radość życia nie zna granic, niech twoje szczęście nie ma końca ani krawędzi! Niekończąca się miłość do życia, bezgraniczna inspiracja, bezgraniczna miłość i możliwości bez horyzontów! Życzymy Ci łapać szczęście życia i nigdy go nie tracić! Niech twój los sprzyja Tobie i Twoim bliskim! Niech z nieba spadają prezenty, a za rogiem czekają miłe niespodzianki! Niech twoja postać każdego dnia nabiera siły i pewności siebie, niech doświadczenie życiowe zbiera się przez lata, aby pomóc ci przez życie! Zadbaj o swoje ludzkie wartości i pozostań prawdziwym mężczyzną w każdych okolicznościach!

Z wielką przyjemnością gratuluję z okazji urodzin mężczyzny o doskonałych walorach duchowych, w którego wielkim sercu znalazło się miejsce dla tak wielu! My, przyjaciele i współpracownicy, w tych cudownych świątecznych chwilach życzymy Wam długiego i szczęśliwego życia, pełnego radosnych chwil i przyjemnych wrażeń!

Drogi urodzinowy chłopcze! W twoje urodziny serdecznie życzymy… Aby zielony „Mercedes” Twojego życia łatwo i szczęśliwie poprowadził Cię przez życie, pokonując wszelkie przeszkody i trudności, aby droga przebiegała przez kwitnący ogród i aby wszyscy, których potrzebujesz, byli w pobliżu. Dla Twojego dobrego samopoczucia i sukcesu!

Jasne życzenia urodzinowe dla faceta w prozie

Życz facetowi wszystkiego najlepszego do łez

Wszystkiego najlepszego! Życzę Ci być zawsze wesołym, pozytywnym, zdrowym, silnym, odważnym, szczęśliwym, szczęśliwym, kochanym w tym dniu. Obyś był otoczony przez ludzi, którzy kochają ty.

Wszystkiego najlepszego! Niech spełnią się wszystkie pragnienia, nawet te najbardziej niesamowite, uczucie wszechogarniającego szczęścia i radości nigdy nie opuszcza duszy, a uśmiech nie opuszcza twarzy. Niezawodni przyjaciele i wierne wsparcie w rodzinie, wsparcie bliskich i bliskich, dobre zdrowie, powodzenia, optymizm zawsze i we wszystkim!

Chcę życzyć ci w urodziny, abyś był prosty jak wiatr, niewyczerpany jak morze i jak ziemia, pełen pamięci. Bądź lekki na nogach, jak żagiel statku, bądź wesoły, jak śpiew fal, szeleszczących na otwartej przestrzeni. I niech cały dreszczyk życia wszystkich czasów i ras zawsze żyje w tobie!

Wszystkiego najlepszego chłopca. Bądź zawsze w stylu piękna, sukcesu, uroku, pewności siebie, siły i odwagi. Życzę prawdziwych przyjaciół, wzajemnej miłości, powodzenia we wszystkich sprawach, niezmiennego optymizmu i szczęśliwej młodości.

Obudź się dzisiaj i powiedz mojemu ukochanemu chłopakowi, że dzisiaj jest wyjątkowy dzień, kiedy czekają na niego niespodzianki i prezenty, bo urodziny, jak w piosence, niestety tylko raz w roku. Weź swoje, oto moje serce gorące w dłoniach łagodne, niech puka tylko w zgodzie z twoim! Weź błękitne niebo i jasne słońce, niech cię rozweselą słoneczną pogodą! A oto kolejny, choć niewidzialny, ale mój cud, to jest dusza, to wszystko należy do Ciebie, kochanie, dbaj o to, jak podtrzymuję nasz związek, jak rozpalam naszą pasję i jak daję Ci moją czułość! Bądź szczęśliwy mój prawdziwy człowieku, kocham tylko ciebie, wszystkiego najlepszego!

Nie zastanawiam się, kogo krzyczeć dzięki, losowi, czy szansie, a może Bogu, którego my, moja droga, spotkaliśmy.W godzinie, w której mój ukochany chłopak ma wakacje, w dniu, w którym przybył do tego cudownego świata, aż chce mi się go przytulić i bardzo cicho wyszeptać tysiące słów! Jesteś moim wspaniałym i delikatnym urodzinowym chłopcem, niech ten dzień, oprócz wszystkich słów i życzeń, będzie kolejną wyjątkową niespodzianką od Twojej ukochanej! Słowa, że ​​jesteś jedyną osobą, która sprawia, że ​​moje serce bije tak gorąco, że jesteś mi bardzo bliski i drogi! Niech twoje oczy na zawsze odbijają się w moich, niech twoje serce pozostanie gorące i namiętne, a ty jesteś moim dobrem bądź sobą, za to cię kocham! Wszystkiego najlepszego kochanie!

Życzę Ci wspaniałego nastroju, wielkich sukcesów, bezgranicznego szczęścia i szczerej wzajemnej miłości w Twoje urodziny! Uśmiechnij się i bądź pozytywnie nastawiony w ten piękny dzień! Chciałbym, aby zagadka twojego życia była łatwa i piękna!

Kochanie, mam szczęście, że cię poznałem. Jesteś prawdziwym mężczyzną. Tylko z Tobą czuję się najszczęśliwszy, tylko Ty dajesz mi miłość i uczucie. Dziś są twoje urodziny. Pozwólcie, że z całego serca pogratuluję wam wakacji. Niech dziś będzie lepiej niż wczoraj. Życzę wielu sukcesów w pracy, szybkiego rozwoju kariery. Bądź kochany i pożądany, niech moja miłość zawsze cię chroni. Zawsze idź do przodu i nie bój się żadnych przeszkód po drodze. Niech wiosna zawsze żyje w twoim sercu.

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałego faceta, śmiałka i dobrego przyjaciela.Pragnę, bez najmniejszego strachu i żalu, zawsze podążać właściwą ścieżką, wybrać zainteresowanie i sprawę według własnych upodobań, we wszystkim wykorzystywać swoje mocne strony i jasny umysł, móc z łatwością oczarować każdą dziewczynę i zachwycić każdą osobę.

Moja ukochana, jedyna i najlepsza osoba na świecie. Jesteś moją radością i nagrodą. Tylko z tobą czuję się najszczęśliwszy na świecie. Dzisiaj są twoje urodziny. Ściskam Cię mocno i namiętnie całuję. Niech dziś wszystkie Twoje życzenia się spełnią. Obyś zawsze i wszędzie miał szczęście. Życzę Ci mojej radości, dobrego zdrowia, długich i szczęśliwych lat życia. Bądź zawsze wesoły i czuły. Niech wszystkie smutki i zmartwienia uciekną od Ciebie, nie oglądając się za siebie. Niech Pan zawsze cię strzeże.

Wszystkiego najlepszego kochanie. Pragnę uniknąć kolizji z kłopotami, chcę łatwo pokonać drogę do każdego celu. Niech twoje szczęście zawsze będzie z tobą, niech nasze uczucia dodadzą ci siły i pewności siebie, niech twoi wierni towarzysze odniosą sukces, prestiż i pozytywne.

Kochaj i wierz, czekaj na nowe spotkanie i znudzony wspominaj najlepsze wspólne chwile… a kiedy wróci – żeby nie zauważyć godzin lotu, rozpływaj się pod jego spojrzeniem.. Tak żyję na co dzień – i nie chcę się lepiej dzielić! Moja ukochana jest ze mną, a cały świat jest przed nami otwarty, nadal będziemy budować nasze szczęście, a ono będzie podniebne! Wszystkiego najlepszego mój jedyny! Życzę Ci nie prostego szczęścia, ale szczególnego szczęścia, stworzonego ze wszystkich Twoich marzeń i ukochanych pragnień!

Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i życzymy, aby radość, którą zawsze nam dajesz, na pewno była w Twoim życiu.

Drogi urodzinowy chłopcze! Życzę dziś pozytywnego nastroju, pogodnego ducha i zapalających wakacji. Niech Twoja młodość i gorący temperament pomogą Ci osiągnąć bezprecedensowe wyżyny na drabinie kariery. Zabierz z życia wszystko, co możesz – pieniądze, miłość, szczęście. Nie marnuj pieniędzy na małe rzeczy, graj na dużą skalę. Jedno życie, przeżyj je z godnością.Wszystkiego najlepszego!

W tym cudownym dniu gratuluję Ci – moja ukochana osoba! Życzę, aby otaczało Cię nie tylko doczesne bogactwo, ale także najcenniejsze – Miłość, Zdrowie, Pokój w duszy i nad głową! Wszystkiego najlepszego!

Mój drogi i niezastąpiony, najlepszy człowiek na świecie, najmilszy, najsilniejszy, najbardziej hojny i najbardziej ukochany! Życzę Ci wszystkiego najlepszego i życzę, aby każdy Twój dzień zaczynał się i kończył z uśmiechem, radość nieustannie pachnie w Twoim sercu! Niech wasze ciało i dusza nie starzeją się, ale z roku na rok stają się młodsze ku radości wszystkich, którzy Was kochają! Życzę: ciała – radości, duszy – spokoju, głowy – mądrości, rąk – umiejętności! A wy wszyscy razem – szczęście i miłość!

Z całego serca – szczęście, spełnienie pragnień! Niech życie, jak jasna mozaika, składa się z jasnych kolorów radości, niezapomnianych wydarzeń, a każdy nowy dzień przynosi szczęście i dobry nastrój!

Dzisiaj gratuluję Ci wakacji i życzę, abyś zawsze pozostał odważny, wierny swoim przekonaniom, uważny na rodzinę i przyjaciół oraz gotowy do pomocy przyjaciołom! To są cechy prawdziwego mężczyzny, które każda dziewczyna chce mieć obok siebie!

Dzisiaj rozpoczynasz nowy rok swojego życia, w którym chcesz stać się osobą, którą chcesz być! Niech każdy dzień przynosi miłe znajomości, nauczy czegoś i po prostu proszę! Powodzenia i tylko szczęścia!

Moja droga, jesteś silna, lojalna, odważna – marzenie każdej dziewczyny.Ale jesteś moja, to mnie uszczęśliwia. Wszystkiego najlepszego, moja droga! Przesyłam Ci ciepły pocałunek i ciepło mojego uścisku. Bądź szczęśliwy, niech wszystko, co planujesz, zawsze się sprawdzi!

Wszystkiego najlepszego dla chłopaka

Najcieplejszy
życzenia urodzinowe dla chłopaka

Istnieje opinia, że ​​mężczyzna jest głową, a kobieta szyją dla tej głowy. A jak głowa może zachować równowagę bez szyi? urodziny, życzę Ci jak najszybszego poznania jej, niezawodnego wsparcia!

Wszystkiego najlepszego dla mojego kochanego, dobrego, cudownego, najlepszego faceta w całym wszechświecie. Jesteś dla mnie jedyny i cenny. Nie wyobrażam sobie mojej egzystencji bez ciebie. Tylko Ty jesteś sensem całego mojego życia, jesteś moim szczęściem. Moja droga, bardzo cię kocham. W twoje urodziny oddam ci całe moje serce, duszę, całą moją miłość i czułość, całą miłość, lojalność i troskę. Sprawię, że będziesz najszczęśliwszy i najbardziej radosny! Dam ci wszystkie dary świata i zawsze obiecuję być z tobą!

Wszystkiego najlepszego! Życzę Ci zdobycia wszystkich krnąbrnych szczytów, osiągnięcia wszystkich zamierzonych celów, odzyskania tego, co stracone, poznania tego, co jeszcze nie zostało zbadane, pomnożenia wszystkiego, co najlepsze i pozbycia się niepotrzebnego na zawsze! Niech życie będzie hojne dzięki dobrym prezentom.

Obyś obudził się dziś rano i był otoczony bajką. Łóżko zrobi się samo, szczoteczka wyczyści zęby, mikrofalówka podgrzeje śniadanie, spodnie wyprasują i przybiegną się ubrać.Czy uważasz, że to sen? Nie, po prostu twoja matka przyszła cię odwiedzić. Wszystkiego najlepszego stary! Jesteś już duży, ale w głębi serca nadal jesteś dzieckiem, które potrzebuje opieki i uwagi! Szczęście, zdrowie i dobra żona!

Na świecie jest tak wielu ludzi, tyle dróg i wypadków, więc jak to się stało, że się poznaliśmy? Nie tylko spotkaliśmy się, ale też zakochaliśmy, odnaleźliśmy w sobie to, czego tak bardzo nam w życiu brakowało – wierności, czułości, troski, uwagi i miłości. W urodziny głównej osoby w moim życiu pragnę mu życzyć, aby nie zatrzymał się na niczym w drodze do swoich marzeń, aby pamiętał, że zawsze będę z tobą i po prostu był szczęśliwy!

Wszystkiego najlepszego, spieszę z gratulacjami. Pragnę życzyć Ci spełnienia wszystkich Twoich pragnień i marzeń, nawet tych najbardziej niesamowitych. Niech żadne trudności nie powstrzymają Cię przed osiągnięciem swoich celów. Chcę Ci podziękować, że tam jesteś, tak droga i bliska mi osoba. Bardzo się cieszę, że jesteśmy razem na wakacjach!

Chcę pogratulować mojej najdroższej osobie osobistych wakacji. Wraz z twoim wyglądem moje życie stało się o wiele ciekawsze i jaśniejsze, za co bardzo dziękuję. Moi drodzy, z całego serca gratuluję i oczywiście życzę dobrego zdrowia. Ale zapewnię Ci szczęście i miłość do siebie, więc nawet nie musisz się martwić. Jesteś tak niesamowitą osobą, że czasami sobie z tego powodu zazdroszczę. Jestem bardzo szczęśliwa, że ​​cię mam, więc wiedz, że zrobię wszystko, aby uratować nasz związek. Upewnij się, że jestem gotów poświęcić całe swoje życie Tobie i naszym przyszłym dzieciom. Jestem pewien, że będziemy mogli zbudować wspaniałą rodzinę, z której będziemy dumni. Jeszcze raz gratulacje, moja najukochańsza i najdroższa. Bardzo dziękuję Twoim rodzicom! Dziś też jest ich święto, więc chcę pogratulować waszym wspaniałym rodzicom z okazji wakacji.

Dzisiaj są urodziny mojego niesamowitego chłopaka. Dlaczego niesamowite? Bo wiem, że mój człowiek pracuje cały dzień, nie szczędzi wysiłku, ale nigdy nie jest smutny ani zmęczony.Nie pamiętam ani jednego przypadku, kiedy wracał do domu wyczerpany, skarżył się na zmęczenie, był rozdrażniony. Radzi sobie absolutnie ze wszystkim, a ja wiem, że czasem jeszcze chce pobyć sam, trochę odpocząć, ale nie zostawia czasu dla siebie. Moi umiłowani, chcę, abyście zawsze pozostawali aktywni, pogodni i energiczni. Ze swojej strony zawsze jestem gotów pomóc Ci nabrać siły i energii. Bardzo cię kocham, mój drużbie. Niech ten dzień będzie wspominany przez Was radosnymi i szczęśliwymi chwilami. Bądź zdrowy, kochanie. Najważniejsze, żeby nigdy nie zachorować, a my będziemy mieli wszystko inne. Wszystkiego najlepszego!

Dziękuję Opatrzności za spotkanie ze mną w ten kwiecień, styczeń, luty itd., bo w tym zgiełku możesz mnie nie zauważyć. Ale nasze oczy spotkały się i już nigdy się nie rozdzieliły. Dziękuję, że mnie masz!

Jesteś najsłodsza, najbardziej pożądana, najbardziej ukochana, moja najważniejsza! Zawsze: teraz i w przyszłości jesteś moim jedynym! Moja pasja i miłość rośnie dla Ciebie każdego dnia, który wspólnie spędzamy! Wszystkiego najlepszego mój boże

Wszystkiego najlepszego kochanie! Chciałem życzyć ci dobrego przyjaciela i wspaniałej kochanki, ale już mnie masz. Chciałam życzyć miłości, troski i czułości, ale Wam to gwarantuję. Chciałem życzyć Ci sukcesów i szczęścia, ale pomogę Ci je osiągnąć.Życzę, abyś zaopiekowała się mną jako najlepszym prezentem w twoim życiu!

Wszystkiego najlepszego dla jednego z najodważniejszych mężczyzn! W końcu odwaga to siła ducha, mądrość, hojność, jasność myśli, umiejętność nawiązywania przyjaźni, umiejętność bycia wsparciem i wsparciem dla bliskich. Chcę również życzyć, abyś zawsze pozostawał najszczęśliwszą osobą przez całe swoje długie życie.

Świetny facet, zabawny, mądry i wesoły – wszystkiego najlepszego! Chciałbym, żeby życie biło jak fontanna, hojnie dając wszelkiego rodzaju korzyści i możliwości. Aby miłość była wzajemna, przyjaźń była silna, a zdrowie niezawodne!

Kochanie, w Twoje osobiste wakacje życzę Ci radosnego życia, niezawodnych towarzyszy, sukcesów w każdym przedsięwzięciu! Niech twoje pragnienia zawsze pokrywają się z twoimi możliwościami, a każdy krok w przyszłości przyniesie owoce! Jestem z ciebie dumny, bądź szczęśliwy!

Moja miłość! Z tobą chcę tańczyć w deszczu i oglądać zachód słońca trzymając cię za rękę, jestem gotowy, by wyruszyć nawet na krańce świata! W twoje urodziny bardzo się cieszę, że mogę być z tobą i mówić o tym, jak cię kocham, a także jak bardzo pragnę, aby twoje życie było serią samych dobrych wydarzeń… i bardzo dobrych! Obyś odniósł sukces we wszystkim, co zaplanowałeś, aby nigdy nie nawiedził Cię smutek lub smutek! Uśmiechnij się i ciesz się słońcem na niebie i pozwól mi być Twoim osobistym słońcem!

Moja droga, wszystkiego najlepszego! Życzę dobrego, pomyślności, sukcesu, zdrowia, prawdziwych przyjaciół. Jesteś silna, mądra, piękna, czuła. Tak się cieszę, że jesteś w moim życiu. Niech wszystko się ułoży, spełnią się wszystkie Twoje marzenia. Kocham Cię!

Wszystkiego najlepszego! Z jakiegoś powodu uważa się, że w Nowy Rok podsumowują przeżyty rok, w urodziny – przeżyte życie. Wiem, że twój wynik jest pozytywny. Zarządzałeś wszystkim, mogłeś zrobić wszystko. A pragnienia… zawsze będą, dopóki żyjemy. I sprawisz, że się spełnią. Jest w Twoich rękach! Życzę czegoś, co nie zależy od nas – POWODZENIA!

Byłoby o wiele więcej dobroci, miłości i piękna na świecie, gdyby było więcej ludzi takich jak ty, mój ukochany człowieku. Jesteś moim marzeniem, moim ideałem. Masz cudowną, po prostu anielską postać. Jesteś moją siłą i nadzieją we wszystkim. Dzisiaj są twoje urodziny. Serdecznie gratuluję tak wspaniałych wakacji. Niech wszystko potoczy się tak, jak chcesz. Obyś zawsze miał szczęście we wszystkim. Życzę powodzenia we wszystkim, dobrego zdrowia i dobrego samopoczucia. Niech spełni się Twoje ukochane marzenie.

Nasz drogi urodzinowy chłopczyk! Wesołych wakacji! Niech ta poważna i wielka randka nie spłynie na gardło Twojej wesołej, lekkomyślnej piosenki, niech nie oduczy Cię cieszenia się życiem i cieszenia się każdym jego dniem! Serdecznie gratulujemy naszej młodej rocznicy!

Wszystkiego najlepszego, życzę Ci wszystkiego najlepszego, dobrego zdrowia i dobrego samopoczucia w rodzinie, zdrowia Tobie i Twojej rodzinie, zawsze bądź miły i w dobrym nastroju, jest więcej przyjemne chwile i błyskotliwi ludzie w życiu i wszystkiego najlepszego dla ciebie.

Najlepsze życzenia urodzinowe dla faceta własnymi słowami

Życz facetowi wszystkiego najlepszego do łez

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałego faceta! Życzymy pełnych wrażeń i wrażeń, osiągnięć i aspiracji, radości, miłości i dobrego zdrowia! Niezawodni przyjaciele, determinacja i wielkie sukcesy!< /p >

Wszystkiego najlepszego, kochanie! Jesteś główną nadzieją i wsparciem naszej przyjaznej rodziny: łagodnym mężem i troskliwym folderem. Główny zarabiający i obrońca. Życzę powodzenia we wszystkich sprawach, stabilności materialnej i miłości.

W twoje urodziny pragnę pogratulować i szczerze życzyć pomyślności finansowej, stabilności w biznesie i osiągnięcia wszystkich celów.Niech praca przyniesie radość, niech spełnią się Twoje najskrytsze marzenia, niech w rodzinie panuje harmonia i wzajemne zrozumienie, a przyjaciele zawsze będą z Tobą!

Mój skarb! Jakie to szczęście, że spotkałem Cię w swoim życiu! Dziś, w twoje urodziny, chcę ci wyznać moją miłość! Niech w Twoim życiu będzie tyle szczęścia i radości, ile chcesz! Tyle pieniędzy i władzy, ile potrzeba! Tyle szczęścia i szczęścia, ile losu! Żyj łatwo i pięknie! Gratulacje!

Kochanie, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Sukces i szczęście na drodze życia, otwarci i szczerzy ludzie w pobliżu, zdrowie, dobrobyt i wiele, wiele pomysłów z ich dalszą realizacją. Jestem wdzięczny losowi za to, że cię poznałem. Gratulacje i czułe pocałunki, moja droga!

Życzę Ci sukcesów i szczęśliwej osoby! Zadbaj o to, co jest dla Ciebie naprawdę ważne i dąż do nowych celów!

Nasz drogi przystojny mężczyzna! Prawdziwy mężczyzna do szczęścia potrzebuje silnych koni pod maską, kont bankowych, pięknej i kochającej żony, prawdziwych przyjaciół i pracy, która sprawia przyjemność! Niech to wszystko będzie zawsze z Tobą! Wszystkiego najlepszego!

Drogi urodzinowy chłopcze! Gratuluję ci tego cudownego dnia – twoich urodzin! Jesteś młody i ambitny, wszystkie możliwości są dla Ciebie otwarte. Szczerze życzę, abyś zawsze miał determinację w realizacji swoich planów! Odnieś sukces i cel! I niech szczęście się do ciebie uśmiechnie!

Wszystkiego najlepszego! Powodzenia w życiu! Humor i pozytywność! Perspektywy i rozwój! Ale pamiętaj: „Bez trudu nie wyjmuj ryb ze stawu!” Więc daj szczęście we wszystkich swoich planach! Pospiesz się z ich wdrożeniem, a życie w pełni Cię wynagrodzi!!! No cóż… i woda mineralna do ciebie rano w szklance z lodem, ale jak najbardziej, żeby anioł dał !!!

Moja droga, moja delikatna, uważna i czuła, moja ukochana osoba. Teraz ty i ja dobrze się rozumiemy i subtelnie czujemy. Ty jesteś moim chłopakiem, a ja twoją dziewczyną. Naprawdę chcę Ci powiedzieć wiele miłych słów o tym, jak czuję się obok Ciebie. Ale obawiam się, że nie mam wystarczająco dużo słów. Umiłowani, wszystkiego najlepszego, życzę wam ludzkiego szczęścia, życzę zadowolenia ze swojego życia, bycia bardzo potrzebną komuś w swoim życiu. Niech życzliwość, którą promieniujesz, wróci do Ciebie z ogromnym strumieniem radości i miłości.

Kochanie, przyjmij gratulacje od swojej drugiej połówki! Życzę szczęścia i ciepła. Aby wszystkie twoje plany zostały natychmiast zrealizowane, w otoczeniu prawdziwych ludzi i spełnienia pragnień. Zawsze będę tam i pomogę w każdej sytuacji kochanie!

W te piękne i jasne Twoje urodziny niech słońce będzie jasne, a niebo jasne i czyste. Niech nic nie ogranicza Twoich możliwości w przyszłości. Życzę Ci, abyś zawsze był otwarty na nowe pomysły, radośnie odbierał każdy dzień swojego życia – niech każda minuta wnosi nowe perspektywy do Twoich planów, które mogą zmienić Twoje życie na lepsze.Żyj kreatywnie i doceniaj każdą chwilę!

Jesteś zabawny i interesujący, jesteś miłym rozmówcą i osobą. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Niech życie będzie pomalowane na jasne kolory, a będzie w nim wiele radosnych chwil. Grono fanów nie daje ci spokoju. Bądź szczęśliwy i osiągnij wielki sukces.

Kochanie, dzisiaj są twoje urodziny. Chcę, żebyś była miłością życia. Być chronicznie zmęczonym faktem, że Twoje marzenia stają się rzeczywistością. Niech szczęście zagości w Twojej przestrzeni życiowej i zapomnij, gdzie są drzwi wejściowe.

Życzę, aby podczas obchodów urodzin znalazła się taka osoba, która pokieruje obchodami we właściwym kierunku, opowie o tym, co wydarzyło się następnego dnia i będzie w stanie rozwiązać wszystkie powstałe problemy .

Wszystkiego najlepszego staruszka! Z całego serca życzę Wam nieskończonej różnorodności życia, głębokich wzajemnych uczuć, osiągania imponujących wyżyn, niekończących się podróży i dużego przytulnego domu! Niech wszystko w życiu się rozwinie i okaże! Gratulacje!

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, chcę, abyś zawsze czuł się pewnie, łatwo osiągał swoje cele, nie poddawał się trudnościom, był dobrym przyjacielem i prawdziwym mężczyzną.

Dzisiaj jest niezwykły dzień, ponieważ dzisiaj urodziła się taka wspaniała osoba jak Ty! Niech się spełnią marzenia, a na drodze życia spotykają się tylko dobrzy ludzie! Niech zła pogoda zdarza się rzadko i tylko za oknem, ale słońce zawsze świeci w Twojej duszy, a ulotne chmury rozwieją się na sam widok Twojego uśmiechu! Życzę Ci wielkiego ludzkiego szczęścia, które istnieje tylko w naszym świecie!

Drogi gościu! Dzisiaj jest twój najlepszy dzień, dziś są twoje urodziny, dziś są twoje urodziny! Chcemy złożyć Ci najlepsze życzenia dobra i radości w życiu, niech horyzonty Twoich możliwości poszerzają się i nie znają granic! Niech twoje życie toczy się jak gładka ścieżka bez przeszkód i barier! Życzymy Ci jak najwcześniej zrozumieć sens życia i poświęcić się swojemu ulubionemu biznesowi, ciesząc się nim! Pragniemy cieszyć się uśmiechem bliskich i bliskich, chcemy mieć prawdziwe dziewczyny i przyjaciół, chcemy kochać i być kochanym! Niech te urodziny otworzą drzwi do ekscytującej podróży przez życie, bez smutków i niepowodzeń! Niech szczęście będzie wiernym towarzyszem życia, niech szczęście też nie zapomni o Tobie, a sukces nieustannie Cię prześladuje! Niech twoje dni będą jasne i pełne ciekawych wydarzeń, a noce słodkie i spokojne! Wesołych świąt, chłopcze!

Gratuluję Ci urodzin i widząc, jak dojrzałeś w ostatnich latach, życzę Ci śmiałego kroczenia naprzód wybraną ścieżką, dalszego promieniowania odwagą i odpornością. Niech los da ci spotkanie z ukochaną i kochaną dziewczyną. Niech stanie się Twoim niezawodnym przyjacielem i zawsze będzie w stanie Cię wspierać w trudnych chwilach.

Mój ukochany chłopaku, gratulując z okazji Twoich urodzin, życzę Ci szybkiego spełnienia Twojego upragnionego marzenia – podróżowania po świecie do najbardziej niesamowitych zakątków planety. Wspaniale jest zobaczyć ośnieżone szczyty Himalajów, odwiedzić słynny teatr w Sydney, dotknąć posągu Chrystusa Odkupiciela w Rio de Janeiro, który przyciąga błyskawice itp. Potraktuj tę prozę jako znak, że twoje marzenie stopniowo stał się również moim marzeniem. Uwierz mi, na pewno udamy się w tę romantyczną podróż. A wrażenia, zdjęcia i filmy wystarczą na więcej niż jeden album. Świat na nas czeka. I przyjdziemy.

Jesteś młody, pełen siły i energii, cały świat możliwości stoi przed Tobą otworem, więc niech sukces uśmiecha się do Ciebie we wszystkich sprawach, a Twoje marzenia się spełnią. Bądź szczęśliwy. Wszystkiego najlepszego.

Prawdopodobnie najsilniejsze uczucie, jakie kiedykolwiek czułem, to miłość do Ciebie! Nauczyłeś mnie kochać! Nauczył mnie wierzyć i mieć nadzieję na najlepsze! Nauczony marzyć i latać na skrzydłach! Jesteś dla mnie najcenniejszą osobą! Niech twoje życie zawsze będzie bezchmurne i szczęśliwe! Wszystkiego najlepszego!

Mój najukochańszy i jedyny człowieku, życzę Ci wszystkiego najlepszego. Niech spełni się wszystko, o czym marzysz. Niech twoje życie będzie długie i piękne. Życzę mojej najważniejszej osobie wielkiego szczęścia, dobrego zdrowia, powodzenia we wszystkim i zawsze. Niech ptak szczęścia będzie częstym gościem w Twoim domu. Niech otaczają Cię tylko dobrzy i godni zaufania przyjaciele. Życzę dobrego nastroju, optymizmu i ufności w przyszłość. Moja miłość jest zawsze z tobą, moja ukochana.

Wszystkiego najlepszego! Proszę przyjąć moje skromne gratulacje z okazji tego święta. Wiesz, kocham cię, więc życzę tylko najjaśniejszym i najmilszym: mądrości, zdrowia, ciekawych hobby, wiernych przyjaciół, uczciwych, udanych podróży, zakupów, egzaminów we wszystkim. Nigdy nie trać serca, uśmiechaj się częściej, wiedz, że Twój uśmiech mnie bardzo uszczęśliwia.

Moja droga, ukochana osoba. Jestem wdzięczny losowi za to, że nas połączył i za to, że jesteśmy razem. Gratuluję Ci urodzin i życzę pozytywnego nastawienia, ciągłego oczekiwania na cud, euforii od życia. Niech Lady Luck towarzyszy ci we wszystkich twoich sprawach, niech wszystko układa się dla ciebie z łatwością i radością.Aby Twoje życie było wypełnione harmonią i aby zawsze osiągać swoje cele. A dam ci niezawodny tył, miłość i opiekę. Bądź szczęśliwy, kochanie!

Chcę Ci życzyć, aby wszystkie przeciwności odeszły, a Twoja przyszłość wypełniona była światłem radosnego szczęścia. Aby w Twojej rodzinie, w której niewątpliwie jesteś głową, królowała rada i miłość, aby Twoje zdrowie stało się silniejsze! A my, wszyscy twoi krewni, obiecujemy nigdy cię nie denerwować!

Nie jest jeszcze jasne na dobre czy nie, że los się z nami rozwiódł, ale nasz związek pamiętam tylko w miłym, ciepłym kontekście i oczywiście dzisiaj na pewno pogratuluję, co jeszcze – tamtego czasu, kochana i bliska mi osoba, wszystkiego najlepszego! Nie chcę wymawiać tego słowa „były”, ale powiem – mój stary chłopaku, życzę, żebyś w życiu znalazł to, czego szukasz, żeby taka osoba pojawiła się obok ciebie, że potrzebujesz swojego życia iść gładką ścieżką bez wybojów! Proszę, pamiętaj o mnie z życzliwością i tylko dobrymi i jasnymi chwilami między nami i bez względu na to, jak rozwinie się nasze życie w przyszłości, chcę, abyś stał się tylko szczęśliwym i dobrym człowiekiem! Wszystkiego najlepszego!

Kocham cię tak bardzo, że czasami nie potrafię tego wyrazić słowami. Chcę, żebyś wiedział, że twoje urodziny to dzień, w którym moja bratnia dusza pojawiła się na świecie. Życzę wspaniałych przyjaciół, powodzenia w ulubionym biznesie i jestem tam, ponieważ nie mogę wyjechać na długo.

Wszystkiego najlepszego! Niech nasza miłość będzie wyjątkowa, da głębokie korzenie w środku. Obyśmy mieli dwa skrzydła, jedno ciało i jedną głowę oraz chęć latania. Życząc nam jak najwięcej miłości. W końcu pomaga wierzyć i marzyć.