Życzenia urodzinowe dla chłopaka

Zebraliśmy dla Ciebie wiele najcieplejszych życzeń urodzinowych dla ukochanego chłopaka, męża do łez. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Nie mogę się doczekać spotkania z Tobą, zabawny i kochający przyjacielu! Przy Tobie jest mi tak ciepło i wygodnie żyć, mruczeć, marzyć i smucić się i płatać figle 😉 Tak bardzo Ci życzę! Jesteś moim drogim i czułym dowcipnisiem, marzę o ponownym podbiciu cię! Moja najdroższa, tak bardzo kocham, kiedy jesteś blisko i chcę być z tobą na zawsze! Bardzo się cieszę, że mogę ci pogratulować wakacji! Bądź zdrowy i szczęśliwy, ale nie smuć się! I życzę, abyście płonęli z miłości silnym i płonącym ogniem!

Moja miłość! Twoje urodziny to zawsze dzień pełen radości. Moi drodzy, życzę Ci osiągnąć wszystko, o czym myślisz, i otrzymać wszystko, co dobre, czego jeszcze nie masz.Wszystko przed nami, a ja jestem z Tobą i będę Cię wspierać w drodze do Twojego sukcesu! Wszystkiego najlepszego!

Gratulacje z okazji wakacji, kochanie! Niech Twoje szczęście będzie niemożliwe do zmierzenia, bezgraniczne, a na każdym kroku spotkasz albo spełnione pragnienie, albo powód do uśmiechu!

Urodziny ukochanej osoby to najważniejsze wydarzenie w życiu każdej zakochanej dziewczyny, przepełnione radością i miłością! Moi drodzy, gratuluję, życzę szczęścia, miłości, zdrowia i szczerego uśmiechu na twarzy i mojego odbicia w twoich oczach! Życzę, abyście robili to, co kochacie i czerpali z tego wielką moralną satysfakcję i przyjemność! Nie zapomnij mnie uszczęśliwić i przestać gryźć! Pozostań tym samym cudownym i nieprzewidywalnym chłopcem, nie dawaj nikomu szansy na bycie lepszym od Ciebie! Powodzenia w twoich błyskotliwych i udanych przedsięwzięciach! Niech cuda zawsze i wszędzie ci się przytrafiają, goni szczęśliwy wypadek, a gwiazda szczęścia oświetla drogę! Niech nikt i nic nie powstrzyma mnie od kochania Ciebie! Najlepsze czeka na Ciebie! Zasługujesz na to! Bądź szczęśliwy! Jestem z tobą! Wszystkiego najlepszego, szczęśliwej zmiany!

Moja miłość! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Zawsze pozostań dla mnie tą samą słodką, godną zaufania i kochaną osobą. Niech szczęście i sukces zawsze będą Ci towarzyszyć we wszystkim! Kocham Cię!

Kochanie, jesteśmy razem tak długo, że wydaje się, że znamy się przez całe życie.Dziś są Twoje urodziny, do których tak długo się przygotowywałam, bo naprawdę chcę, aby te wakacje stały się dla Ciebie niezapomniane. Wierzę, że będziemy mieć wszystko tak, jak chcemy, ponieważ oboje dokładamy wszelkich starań, aby wszystko się dla nas ułożyło. Kocham Cię!

Niech w pobliżu będą tylko Wiara i Nadzieja. I już mamy Miłość

Mój drogi, czuły człowieku, bez Ciebie życie na tym świecie nie ma sensu. Chcę tylko być z tobą zawsze. W końcu jesteś tym, czego potrzebuję, aby być szczęśliwym. Jesteś dla mnie jak powietrze. Nie mogę za ciebie oddychać. Wszystkiego najlepszego.

Jesteś silna i piękna jak Apollo, Twoje odważne serce jest zawsze gotowe do walki. I wiemy, że wykonujesz świetną robotę w tej odważnej roli, jesteś z tego nawet dumny. Pamiętaj jednak, że twoje kochające serce nigdy nie może zamienić się w kamień!

Jesteś najbardziej niezwykłym i wspaniałym facetem, jakiego kiedykolwiek znałem. Wszystkiego najlepszego kochanie! Jesteś moim bohaterem i moją dumą. Jestem nieskończenie wdzięczna za cały czas, który mi poświęciłeś, za wspólnie spędzone godziny, za najprzyjemniejsze i najsłodsze wspomnienia.

Wszystkiego najlepszego! W twoją rocznicę daję ci sukces i zapał w twojej pracy. Życzę ci, człowieku, aby los ci patronował, aby anioły cię chroniły.Niech moja miłość Cię rozgrzeje!

Urok mojego serca, chłopak moich marzeń, moja miłość! Chcę pogratulować ci urodzin i życzę, aby uczucia, które powstały między nami, nigdy nie zniknęły, a jedynie nabrały rozpędu! Życzę, żebyś był we mnie zakochany każdego dnia, jak za pierwszym razem! Życzę Ci nieugaszonej pasji w sercu, harmonii w duszy, wiary w przyszłość i w swoje mocne strony! Niech twoje urodziny będą świetnym początkiem twojego szczęśliwego życia! Chcę być obecny w tym życiu, aby każdego dnia dawać Ci miłość! Wspierać Cię we wszystkich Twoich wysiłkach, wspólnie pokonywać trudności, planować, tworzyć i tworzyć wszystko, co niezbędne do naszego szczęścia! Chcę być twoją muzą, dawać inspirację, dawać miłość do życia, dzielić życie z tobą na pół! Całuję cię, przytulam i myślę o tobie co minutę!

Kochanie, dzisiaj jest Twój osobisty dzień. Serdecznie gratuluję tak wspaniałego wydarzenia. Niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia, niech szczęście będzie z Tobą na zawsze, niech niezawodni przyjaciele nigdy Cię nie zawiodą. Tak się cieszę, że mogę przytulić się do Twojego niezawodnego ramienia, usłyszeć tak drogi mi głos. Życzę Ci dużo zdrowia. Bądź zawsze silna, piękna. Niech tylko dobre wieści zawsze Cię zadowolą, niech Twoje życie będzie pełną rzeką wśród niezawodnych, silnych brzegów.

Jesteś moją drugą połową. Wiem to na pewno, bo masz te cechy, których mi brakuje, kochamy różne rzeczy, ale nie na tyle, żeby się o nie kłócić, ale tylko na tyle, żeby się nimi nie dzielić. Obok Ciebie czuję się kompletna, spełniona i bogata. 🙂 Wszystkiego najlepszego kochanie! Bądź szczęśliwy, zdrowy, radosny i szczęśliwy! Niech wszystkie Twoje plany się spełnią dokładnie i na czas!

W ten cudowny i słoneczny dzień chcę życzyć Twoim rodzicom długiego życia i powiedzieć „bardzo dziękuję” za to, że dałeś światu prawdziwego mężczyznę i zapewniłeś mi niezawodne wsparcie i wsparcie . I życzę Wam wielkich zwycięstw we wszystkich Waszych przedsięwzięciach, szacunku Waszych przyjaciół. Słodki, szczęśliwy dzień dżemu!

Mój ukochany człowieku, wiem jak ważne jest dla nas być razem i iść przez życie ramię w ramię. Wiesz, tak będzie w przyszłości. Wierzę, że w przeszłości uda nam się wyjść z wszelkich kłótni, bo jesteśmy dla siebie idealni.Ilu naszych znajomych twierdzi, że nasza para ucieleśnia najlepsze pomysły na miłość i romans, pasję i czułość. Kochanie, chcę pogratulować ci urodzin, życzę wszystkiego najlepszego. Wierzę, że na pewno będziemy razem i będziemy mogli obdarzyć się nawzajem wieloma pozytywnymi emocjami. Niech moja czułość ogrzeje Cię zawsze, każdego dnia i oczywiście skieruje Cię we właściwym kierunku. Mam nadzieję, że moja miłość, opieka Pana na pewno zabierze Ci wszelkie niebezpieczeństwa, a Twoja nadzieja na osiągnięcie swoich celów przyczyni się do znalezienia prawdziwego szczęścia. Proszę przyjąć moje najszczersze i ciepłe słowa w formie gratulacji.

Kochanie, kochanie i moja jedyna! Gratuluję ci urodzin! Zawsze jestem z Tobą, będę Cię wspierać we wszystkich Twoich przedsięwzięciach. Kiedy zbudujesz dom, stworzę w nim komfort. Kiedy wyhodujesz drzewo, zajmę się nim. A kiedy będziesz chciał syna, dam ci go!

Dzisiaj kochanie, dedykuję Ci cały świat, wszystkie ciepłe gratulacje, wszystkie jasne słowa. Życzę, aby Twoje urodziny przyniosły pozytywny ładunek na cały rok, aż do następnych urodzin. Spieszę ci powiedzieć, jak bardzo cię kocham i jak bardzo mi jesteś drogi. Bez Ciebie ten świat wydaje mi się bezużyteczny, pusty, ponury. A przy tobie wydaje mi się, że doświadczam nieziemskich emocji! Z tobą otworzyłem cały świat w nowy sposób. Każdego dnia budzę się myśląc o tobie i zasypiam w ten sam sposób. Za każdym razem, gdy patrzę w twoje oczy, rozumiem, że jesteś moim sensem życia. Wszystkiego najlepszego kochanie.Przyjmij moje najgorętsze gratulacje i wiedz, że jestem z Tobą na zawsze!

Prawdopodobnie najsilniejsze uczucie, jakie kiedykolwiek czułem, to miłość do Ciebie! Nauczyłeś mnie kochać! Nauczył mnie wierzyć i mieć nadzieję na najlepsze! Nauczony marzyć i latać na skrzydłach! Jesteś dla mnie najcenniejszą osobą! Niech twoje życie zawsze będzie bezchmurne i szczęśliwe! Wszystkiego najlepszego!

Kochani, w twoje urodziny życzę tylko szczęścia, zdrowia i powodzenia. Niech Twoje serce długo bije – przez długi czas, niech życie daje Ci same radości, niech na Twojej drodze spotykają się tylko godni zaufania ludzie. Chcę, abyś był najszczęśliwszy i odnosił największe sukcesy. Obyś, moja ukochana, zawsze dobrze się rozwijała i odnosiła sukcesy. Bądź zawsze kochany. Życzę nigdy nie tracić poczucia humoru, być wesołym i pogodnym. Niech zawsze towarzyszy Ci dobry nastrój, mój kociaku.

Szczere gratulacje z okazji urodzin dla ukochanego mężczyzny, chłopaka

Gratuluj swojemu ukochanemu chłopakowi, człowieku w jego urodziny własnymi słowami

Najdroższy, delikatny i kochany! Nie wiem czego Ci życzyć – masz wszystko, o czym człowiek może tylko pomarzyć: wrażliwość, męski wdzięk, miłość, szacunek , uznanie od innych… W twoje urodziny życzę Ci nie tylko uratowania, ale także pomnożenia wszystkiego, co masz! Przechodź przez życie z podniesioną głową i wiedz, że jeśli nie masz wystarczającej wiary w siebie, uwierzę za nas dwóch. Wiem, że zdobędziesz więcej niż jeden szczyt!

Dzisiaj są urodziny mojego chłopaka! Ta mega pozytywna osoba z dobrym poczuciem humoru potrafi Cię pocieszyć w każdej sytuacji, dlatego naprawdę go doceniam! I oczywiście nie tylko po to! Jesteś niesamowitym, silnym, z piękną duszą mężczyzną! Bardzo się cieszę, bo widzę Wasze wysiłki i sukcesy, Wasze postępy i rozwój! Dużo się od ciebie uczę, jesteś moim idolem, jesteś moim bohaterem, jesteś moim wzorem do naśladowania, a co najważniejsze, jesteś moim ulubionym! Przed nami wiele ciekawych rzeczy i wspaniałych szczytów, które możemy wspólnie zdobyć! Ty i ja jeszcze wiele rzeczy będziemy mieć, ale jedno niech pozostanie niezmienione… Nasza miłość, która z każdym dniem staje się tylko silniejsza! Wszystkiego najlepszego dzisiaj dla Ciebie samego: zdrowia, jasnych emocji, nowych punktów na mapie, uśmiechów i zwycięstw! Miłego świętowania urodzin już dziś i ciesz się wspaniałym życiem aż do następnego!

Są ludzie, wokół których czujesz się spokojna i bezpieczna. A nasz urodzinowy chłopak jest jednym z nich! I dlatego w ten świąteczny dzień – w twoje urodziny będą w pobliżu tylko krewni i bliscy ludzie oraz najwierniejsi przyjaciele. Życzymy, aby nie tylko na wakacjach, ale także w zwykłym wirie dni powszednich, obok Was byli rzetelni, oddani ludzie, gotowi udzielić pomocy w trudnej sytuacji lub udzielić praktycznych porad. A także – aby wszystko w tym życiu odniosło sukces i okazało się, a wszystkim towarzyszyło szczęście.Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego, kochanie! Niech w tym dniu spełnią się twoje najśmielsze marzenia, najbardziej nierealne nadzieje, zgromadzą się twoi najwierniejsi przyjaciele. I postaram się sprawić, aby miłość, uwaga, troska i uczucie podobały się zarówno w dni powszednie, jak i w święta. Zdrowie dla Ciebie i długowieczność!

Miłość i czułość. Szczęście i miłość. Jesteś moją radością, promieniem słońca o świcie. Jesteś całym moim światem. W twoje urodziny spieszę ci pogratulować i tysiąc razy opowiedzieć o mojej miłości. Życzę powodzenia i magicznej bajki Szeherezady. Gdzie wszystkie sny są tylko o tobie i wszystkie słowa są tylko dla ciebie. Sam ci to powiem w nocy. Abyś usłyszał swoje serce i zrozumiał moją duszę. Uwielbiam i uwielbiam Cię umiłowani! Niech Pan napełni twoje życie, twoje serce, twoją duszę dobrocią, ciepłem, pokojem i światłem. Będę pielęgnować i chronić to magiczne naczynie. Kocham cię ponad miarę. Wszystkiego najlepszego, największego szczęścia i największej radości. Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego dla mojego ukochanego mężczyzny! Życzę Ci, abyś czuła się szanowana, wartościowa, ważna, potrzebna, pożądana osoba. Aby być otoczonym przez godnych ludzi, odważnie idź w kierunku swoich celów i osiągnij pożądany rezultat. Bardzo Cię kocham i życzę tylko wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego kochanie. Jesteś fundamentem i wsparciem całej naszej dużej rodziny. Zawsze jesteś gotowy pomóc przyjaciołom, rodzicom, mnie. Tak bardzo lubisz bawić się i pracować z dziećmi, dla których jesteś idolem i głównym bohaterem. Tak jest dla mnie.Życzę Ci tylko bystrego i miłego, abyś jak najdłużej miał siłę i zdrowie, aby być równie wesołym i aktywnym. I zawsze będziesz naszym bohaterem!

Życzę Ci, mój aniele, tyle szczęścia, ile wody w oceanie, tyle szczęścia i powodzenia, ile ziaren piasku na pustyni, tyle lat życia, ile minut w nieskończonej wieczności i że każda minuta była dla Ciebie wypełniona czułością, oddaniem i miłością.

Moje ukochane słońce, życzę Ci wszystkiego najlepszego. Życzę Wam wielkiego szczęścia, powodzenia, spełnienia wszystkich Waszych ukochanych marzeń. Bardzo cię kocham i chcę, abyś zawsze był wesoły i odnosił sukcesy we wszystkim. Wesołych świąt, moja droga.

Niebo dla ciebie, kochanie, czyste i spokojne. Anioł stróż, chroniący przed kulami i zazdrosnymi wrogami. Tak więc, gdy osiągniesz szczyt swojej kariery, nie stracisz ani jednego przyjaciela. Wszystkiego najlepszego!

Życzę wam pachnących róż, życzę wam diamentów gwiazd, życzę wam wiary w los, życzę wam miłości w tarapatach! Mój wierny i czysty człowieku, życzę Ci w Twoje urodziny, aby wszystko w Twoim życiu było piękne!

Niech w życiu czekają na Ciebie tylko przyjemne wypadki, a wszystko, co zaplanowane, spełni się, dając Ci same pozytywne chwile! Wszystkiego najlepszego!

Kochanie, od dłuższego czasu zastanawiam się nad prezentem dla Ciebie. Na początku chciałem cię zaskoczyć, ale zdałem sobie sprawę, że nie możemy mieć przed sobą tajemnic. Wtedy moi przyjaciele powiedzieli mi: kup mu najdroższą rzecz, jaką możesz znaleźć w sklepie. Ale zdałem sobie sprawę, że miłość nie jest na sprzedaż w żadnym oknie. Może zrób dla siebie szalik własnymi rękami? Albo oddać się Tobie? Ale jak możesz dać ci coś, co już całkowicie do ciebie należy! Ogólnie nadal myślę, ale na razie tylko miłe słowa.

Mój najwspanialszy człowieku, mój upragniony i ukochany, kochany, cudowny, słodki, życzę Ci wszystkiego najlepszego. Życzę, abyś przeciwstawił się wszelkim nieszczęściom, odzyskał własne, osiągnął to, czego chcesz, nie zostawiając na boku naszej miłości i otwierając jeszcze więcej miejsca na nasze szczęście.

Jesteś jedyną osobą, która sprawia, że ​​moje serce bije tak gorąco! Jesteś mi bardzo bliski i drogi! Niech twoje serce pozostanie gorące i namiętne, wiedz, że bardzo cię kocham! Wszystkiego najlepszego kochanie!

Nigdy nie spotkałem tak szczerych i miłych facetów jak ty. Każda minuta z tobą, moja miłości, przynosi mi szczęście. Z każdym dotykiem do Ciebie doświadczam niezwykle ekscytujących uczuć, od których gęsia skórka przechodzi po całej mojej skórze! To, że Cię spotkałem, jest dla mnie wielką radością i szczęściem.Przynosisz mi szczęście, kochanie. Z tobą każdy dzień jest dla mnie niebem. Dziękuję, że jesteś w moim życiu. Tylko za wniesienie do tego tak niezwykłych uczuć. Kocham Cię kochanie. A w twoje urodziny życzę, abyś nigdy nie tracił serca i nigdy nie był rozczarowany życiem. Wiedz, że masz ludzi, którzy w Ciebie wierzą i kochają Cię za to, kim jesteś!

Dziś wznoszę kieliszek za wszystkie udane kombinacje u ukochanej osoby: za żelazną wolę i miękkie serce, za celowość i pogodne usposobienie, za umiejętność wywołania huraganu pasja w kobiecej duszy i umiejętność dawania sobie miłości. Bądź zawsze taka, kochanie.

Kochanie, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Życzę niezapomnianych chwil z zawrotami głowy, siły, niekończącej się energii i zadumy we wszelkich troskach. Niech twój rozwój w biznesie osiągnie tylko nierealne wyżyny, a twoja jasna i namiętna miłość nie zna granic. Bądź doskonałym, mądrym mężczyzną.

Chcę ci pogratulować, ukochany! Szczęśliwych urodzin szczęśliwych urodzin! I spieszę życzyć powodzenia w twoich staraniach, sukcesów w biznesie, uznania współpracowników i szacunku ze strony przyjaciół! Bądź miłą i dobrą osobą, milion pocałunków na zawsze!

Wszystkiego najlepszego! Życzę Wam, abyście zawsze jeździli na pozytywnej fali, pełnej optymizmu i lekkiej ironii. Cieszę się, że mam u boku tak wspaniałą i kochającą osobę.Żyj łatwo, ciesz się każdą minutą swojego życia, niech cały świat będzie u Twoich stóp!

Piękne gratulacje z okazji urodzin dla ukochanego mężczyzny, faceta do łez

Dotykanie wszystkiego najlepszego dla ukochanego mężczyzny, chłopaka, z głębi serca

Wszystkiego najlepszego, silnego, troskliwego, miłego, mądrego zdobywcy wysokich szczytów! ogier, siła lwa, szybkość geparda, lojalność wilka!Bądź szczęśliwy!

Mój jedyny ulubiony! Z całego serca gratuluję Ci wspaniałych wakacji! Dziękuję Opatrzności za spotkanie ze mną w ten kwietniowy (styczeń, luty itd.) dzień, bo w zgiełku mogłeś mnie nie zauważyć. Ale nasze oczy spotkały się i już nigdy się nie rozdzieliły. Dziękuję, że mnie masz!

Najważniejszy mężczyzna w moim życiu ma dziś urodziny. Ten dzień też jest dla mnie bardzo ważny, ponieważ to był ten cudowny dzień, który dał mi tego wspaniałego faceta. Nigdy nie sądziłem, że można kochać człowieka tak bardzo, jak kocham ciebie, moja droga. Życzę ci tylko zdrowia w ten świąteczny dzień. Sam wiesz, że wszystko inne będzie, jeśli będzie zdrowie. Gratuluję ci tego dnia, kochanie! Nie powinieneś nawet wątpić, że zawsze jestem po twojej stronie. Wiedz, że będę cię wspierać bez względu na to, co się stanie. Moja ukochana, po prostu bądź zdrowy, a wszystko inne będzie. Masz już tak wspaniałą rodzinę, tak dobrych przyjaciół i pracę, którą kochasz.Możesz uważać się za prawdziwego szczęściarza. Niech tak będzie zawsze, moja droga. Wszyscy bardzo cię kochamy, moi ukochani.

Wszystkiego najlepszego dla Ciebie. Życzę, abyście nadal rozgrzewali wszystkich swoim miłym uśmiechem. Pozostań tym samym prawdziwym przyjacielem, kochającym ojcem, interesującym rozmówcą i po prostu bliską mi osobą. A co najważniejsze, nigdy nie przestawaj marzyć!

Życzę, żebyś nie znał zmęczenia i był zawsze pełen siły i gotowości do realizacji swoich planów, oby na Twojej drodze nie było przeszkód i wątpliwości, a tylko szczęście i inspiracja!</ p>< /div>

Moja droga, ukochana osoba, gratuluję Ci urodzin! Życzę Ci niekończącego się szczęścia, wspartego niesamowitymi wydarzeniami, radością, pozytywnymi emocjami, wspaniałymi uczuciami i nowymi wrażeniami. Niech zawsze będzie zdrowie, miłość i dodatkowy milion!

Odkąd cię poznałem, kochanie, wciąż boję się obudzić. Ponieważ nadal uważam, że to sen. W końcu spotkanie z Tobą i nasz dalszy związek wydaje mi się cudownym marzeniem. I boję się obudzić. Jeśli to sen, to jestem gotów spać na zawsze, aby nie rozstać się z Tobą ani na chwilę. A jeśli to jest rzeczywistość, to mógłbyś zamienić moje życie w bajkę. Wiedzcie, umiłowani, że moje serce należy już do was całkowicie i całkowicie. Wiedz, że moja dusza jest związana z twoją na zawsze. Jest takie wyrażenie – „Razem i na zawsze”. Więc tak właśnie chcę. W końcu z tobą wierzyłem w miłość. Doświadczyłam na sobie piękna tego uczucia. Wszystkiego najlepszego niedz.

Ukochany, jedyny i upragniony, dziś masz radosne wydarzenie – swoje urodziny. Z całego serca gratuluję i życzę wszystkiego najlepszego. Niech każda chwila twojego życia będzie jasna i pogodna, niech szczęście zawsze będzie z tobą. Bądź prawdziwym mistrzem swojego przeznaczenia. Życzę powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach, dobrego samopoczucia, dobrego zdrowia. Niech otaczają Cię niezawodni, wierni przyjaciele, niech spełnią się wszystkie życzenia. Niech cię Bóg błogosławi, moja droga.

Kochanie, wiem, że mi się nie przytrafiasz. Wiem, że czasami chcesz mi dać klapsa, co jest dobre dla mojego temperamentu. Rozumiem też, że twoja cierpliwość nie jest wieczna. W ten wspaniały dzień, w Twoje urodziny, obiecuję Ci, że będę posłuszną dziewczyną, bo tak bardzo Cię kocham. Wszystkiego najlepszego!

Chcę pogratulować mojemu ukochanemu i najukochańszemu chłopakowi jego urodzin. Tak naprawdę ten dzień jest wyjątkowy nie tylko dla Ciebie, moja ukochana, ale także dla mnie. Bardzo lubię przygotowywać dla Was różne niespodzianki i dzisiaj nie jest wyjątkiem. Moi umiłowani, pragnę pogratulować wam tego najpiękniejszego dnia i życzyć wam wszystkiego, czego życzylibyście sobie. Ty i ja jesteśmy razem od tak dawna, ale nigdy nie przestanę Cię podziwiać, bo jesteś po prostu niezwykłą osobą, która daje mi radość, czułość, ciepło i miłość. Wydaje mi się, że masz po prostu ogromny zapas cierpliwości, bo nadal mnie znosisz, ale doceniam to wszystko, kochanie.Niech dziś zostanie zapamiętany przez Ciebie ze względu na jasne i radosne chwile. Zrobię co w mojej mocy, aby te wakacje były jednymi z najlepszych w Twoim życiu. Wesołych świąt, moja droga!

Mój ukochany i drogi człowieku, gratuluję ci twoich urodzin. Życzę Ci każdego dnia niesamowitego przypływu siły i inspiracji, życzę nigdy nie zapomnisz słodkiego smaku naszych pocałunków i delikatnego aromatu naszej miłości, życzę Ci, abyś stale był u szczytu dobrobytu i błogości. Obyś odniósł sukces we wszystkim, niech wszystkie czynniki życia sprzyjają Twojemu sukcesowi.

Moja ulubiona osoba! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Życzę wszystkiego najlepszego! Zdrowie, powodzenia i sukcesy! Obyś zawsze był tak uważny i opiekuńczy! Kocham Cię!

Ten dzień jest słoneczny i jasny! Niech wszystko zawsze będzie dla ciebie dobre! Wiedz, że może to nie wszystko, ale wszystko przed nami! Wiedz o tym i wierz z całego serca! W międzyczasie zdecydowanie życzę Ci największych sukcesów na świecie! I nawet jeśli mówię własnymi słowami, mówię to tak szczerze, jak nigdy wcześniej! Naprawdę wielki sukces! I wiedz, że bardzo cię kocham, bo kochać może tylko kobieta, najprostsza na ziemi! I wiem, że ja też bardzo Cię kocham! I życzę Wam własnymi słowami, aby nasze szczęście trwało jak najdłużej! Życzę powodzenia w pracy i udaj się na nią jak na wakacje! Życzę Ci wiele radości w każdej chwili życia! Zwłaszcza gdy jest ciężko! I niech nic nie wydaje się smutne, po prostu bądź sobą zawsze, bo to naprawdę Ci odpowiada! Powodzenia i wszystkiego najlepszego!

Cześć kochanie, spieszę z gratulacjami z okazji wakacji. Niech życie sprawi ci miłe niespodzianki. Niech praca będzie zabawą. Jestem w tobie zakochany. Jesteś sensem mojego życia, więc proszę, żebyś zawsze tam był!

Moja droga, ukochana, jedyna! W twoje urodziny życzę, abyś przeszedł przez życie, które zawsze oświetla prowadząca gwiazda, życzę, abyś nigdy się nie potykał i nie zbaczał z prawdziwej ścieżki, życzę, aby nasza miłość była przechowywana i chroniona przez nas i nasze anioły!

Ukochany, słodki, jedyny! Milion pocałunków w tym dniu – tylko dla Ciebie! Niech urodziny przyniosą morze pozytywnych, jasnych kolorów, oryginalnych tostów i nieoczekiwanych niespodzianek! Baw się z głębi serca, bo to Twoje wakacje. I my tam będziemy – twoi krewni, przyjaciele i ja – Twoja Miłość!

Mój najukochańszy, najłagodniejszy, najmilszy, najlepszy facet na całym świecie, serdecznie gratuluję ci urodzin. Niech twoje życie płynie jak pełna rzeka, niech ptak szczęścia wleci do twojego domu i da ci szczęście. Niech przyjdzie do Ciebie wielki sukces i spełnią się wszystkie Twoje marzenia. Obyś zawsze miał szczęście we wszystkim, niech nadzieja, wiara i miłość będą Twoimi wiernymi towarzyszami. Niech Pan zawsze cię strzeże, a droga będzie jasna. Wszystkiego najlepszego, kochanie i dobry nastrój.

Wszystkiego najlepszego dla mojego ukochanego i wyjątkowego mężczyzny. Życzę, abyś pozostała silna, jak prawdziwy koniak, zdrowa, jak bohater, odważna, jak superbohater.Obyś zawsze miał szczęście w swoich sprawach. Bądź najszczęśliwszy, najdroższy i odnoszący największe sukcesy.

Wszystkiego najlepszego dla Ciebie, bo to święto jest naprawdę ważne. Gratuluję ci święta, które symbolizuje kolejny przeżyty rok życia. Dziękuj Panu za taki dar. Pragnę życzyć Ci spełnienia wszelkich upragnionych pragnień, ponieważ tak ważne jest dla mnie widzieć Twój uśmiech i wiedzieć, że faktycznie udało Ci się znaleźć szczęście, znaleźć właściwą drogę w życiu. Niech twoje życie ujawni tylko swoje jasne aspekty i zaskoczy, zachwyci. Naprawdę wierzę, że dla Ciebie wszystko się ułoży w 100%. Niech na twojej życiowej ścieżce, po której będziesz kroczyć energicznym krokiem, otworzą się tylko najlepsze i najbardziej pozytywne aspekty, zobaczysz niesamowite niespodzianki. Zawsze będę cię kochać i nigdy cię nie zdradzę. Złoty, na pewno będę Twoim partnerem życiowym i pomogę Ci znaleźć szczęście.

Kochanie, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Dobre heroiczne zdrowie, szczęście w życiu, wzajemna miłość, prawdziwi przyjaciele, pozytywny nastrój i siła w Twoich rękach. Dobrze się odżywiaj, śpij dłużej, czytaj więcej i podróżuj do różnych egzotycznych krajów. Kochaj bliskich i rozumiej innych.

Najlepsze gratulacje z okazji urodzin dla ukochanego mężczyzny, faceta do łez

Oryginał życzenia urodzinowe dla ukochanego mężczyzny, chłopaka własnymi słowami

Jesteś uznanym mistrzem podbijania kobiecych serc! Życzymy Ci prześcignięcia siebie i złamania tego jedynego serca swoim – tak, aby fragmenty się zmieszały, a kawałek inne pozostają w każdym! Niech życie będzie wyglądało jak niekończące się wakacje z niekończącymi się fajerwerkami i gratulacjami na twoją cześć, a zrozumienie i wsparcie krewnych i przyjaciół zapewni moralne wsparcie w każdej sytuacji! Wszystkiego najlepszego, przyjacielu!

</ div>

Moje szczere gratulacje z okazji Twoich urodzin! Życzę Wam wielkiego szczęścia, dobrego zdrowia, przyjemnych emocji i ciekawych wydarzeń. Niech życie was rozpieszcza, bliscy – doceniajcie, rozumiejcie i kochajcie. Życzę harmonii w sercu i ciepła w duszy.

Wszystkiego najlepszego dla mojego wspaniałego i ukochanego mężczyzny. Życzę Ci kochanie, abyś był odważnym pilotem na swoim samolocie szczęścia, odważnym kapitanem na statku szczęścia, odważnym kierowcą w pociągu miłości. Niech Twoja praca będzie naznaczona wysokimi nagrodami i doskonałymi dochodami, niech nasza miłość i jasne uczucia zainspirują Cię do dobrych uczynków.

Słońce! Gratuluję ci urodzin! W tej gratulacji chciałbym nie tylko życzyć wszystkiego najlepszego, ale także jeszcze raz wyznać moją miłość. Dla mnie jesteś prawdziwym słońcem: kiedy pojawiłaś się w moim życiu, opuściły mnie wszystkie niepokojące cienie i lęki, wypełniłaś wszystko wokół mnie ciepłem i światłem, moja dusza rozkwitła jak kwiat sięgający jasnych promieni. Życzę ci, aby przed tobą czekały tylko dobre rzeczy, aby twoja droga była czysta i bezchmurna jak wiosenne niebo. Niech każdy dzień zaczyna się z uśmiechem, a kończy z poczuciem satysfakcji. Obyś miał wszystko, co jest potrzebne do szczęścia: zdrowie, szczęście, rozwój kariery, sukces finansowy, nowe osiągnięcia, ciekawą pracę i nie mniej interesujący odpoczynek i oczywiście wzajemną miłość. Życzę lekkości, spokoju i optymizmu. Niech każda burza Cię ominie i żadne chmury nie przyćmią Twojego uśmiechu!

Moja ulubiona i najdroższa! Gratuluję Ci z całego serca i życzę, aby wszystkie Twoje przedsięwzięcia odbiły się echem, spełniły się wszystkie Twoje marzenia i aby lato zawsze królowało w Twojej duszy! Bycie przy tobie to szczęście, bo jesteś dla mnie wiecznym źródłem inspiracji i bardzo cię kocham! Niech Twoja energia nigdy się nie skończy, prawdziwi przyjaciele zawsze przyjdą na ratunek, a uśmiech nigdy nie zniknie z Twojej twarzy!

Mój drogi i cudowny człowieku, mój ukochany i prawdziwy bohater, gratuluję ci urodzin.Kochanie, życzę, abyś był niezwyciężony i niewzruszony, w każdej sytuacji, aby pokazać swoje mocne strony i najlepsze cechy, w każdym biznesie, aby stać się niewątpliwym liderem i odważnym zdobywcą wyżyn sukcesu.

Moja najdroższa i najdroższa osoba, gratuluję Ci urodzin! Nigdy nie umiałem pisać pięknych słów, ale odkąd Cię poznałem, piękna i czuła poezja miłości nigdy nie przestała brzmieć w moim sercu. To święto to kolejna świetna okazja, aby powiedzieć, jak bardzo cię kocham i przypomnieć, jakim jesteś wspaniałym facetem. Jestem nieskończenie szczęśliwa, że ​​jestem z tak odważną, hojną, silną, czułą i troskliwą osobą jak Ty! W twoje urodziny życzę Ci tego, o czym marzy każdy z nas: dobrego zdrowia, sukcesu finansowego, zwycięstw w każdej dziedzinie, nowych osiągnięć! Niech twoje czyny zdobędą szacunek innych, niech wszystko, co robisz, wychodzi prosto z twojego serca! Życzę, aby Twój optymizm, wytrwałość i determinacja doprowadziły Cię do spełnienia wszystkich Twoich pragnień. Wszystkiego najlepszego, kochanie!

Kochani, twoje urodziny to mój ulubiony dzień w roku, ponieważ dzisiaj nie możesz nigdzie biegać, o niczym nie myśleć, ale możesz tylko cieszyć się wakacjami. Zasługujesz na to, bo przez cały rok robisz wszystko tylko dla innych, ale dziś jest ten wyjątkowy dzień. Chcę życzyć ci wszystkiego najlepszego i najjaśniejszego, co może być.Mam Cię tak niesamowitą, że czasem sobie zazdroszczę, bo każda dziewczyna chętnie by spotkała właśnie taką osobę. Doceniam każdą twoją radę, każdą minutę spędzoną z tobą, każde nasze wydarzenie. Przed nami jeszcze tyle ciekawych rzeczy, że nawet nie można wątpić. Zrobię wszystko, aby nasze życie było jasne i pełne wydarzeń. Będziemy mieli wszystko tak, jak chcemy, pozostaje tylko trochę poczekać. Wszystko będzie na najwyższym poziomie, kochani.

Życzę ci w urodziny, abyś pozostała sobą, pomimo protestów i namowy innych ludzi. Bądź wierny swojemu marzeniu, idź do celu, mój drogi człowieku. Niech wszystko się ułoży!

Wszystko w życiu jest jak bumerang – sprawdza to nie tylko czas, ale także sami ludzie! Po prostu zaufaj losowi, czasami jest to bardzo ważne w twoim życiu, a znajdziesz – tylko sukces i powodzenia! Ponieważ wszystkie dobre rzeczy, które kiedykolwiek zrobiłeś w swoim życiu przez te wszystkie lata, powrócą z jeszcze większym szczęściem! Po prostu powodzenia! Życzę, abyście odnaleźli szczęście w życiu osobistym i naprawdę poznali, czym jest miłość, pełna, szczera i namiętna! I po prostu wiedz, że na świecie jest dokładnie jedna osoba, która nigdy nie zdradzi i nigdy nie przestanie kochać, a to nie tylko twoja matka, to także ja! Umiłowani, miej wiarę w siebie i swoje przeznaczenie! Zaprowadzi cię tam, gdzie jesteś potrzebny, bez względu na to, jak dziwnie to zabrzmi! Życzę, aby nastrój przy wszystkich trudach życia pozostał dobry i optymistyczny! I dopiero teraz – wszystkiego najlepszego!

Moja droga, serdecznie gratuluję ci urodzin. Czego mogę ci życzyć, bo chcę wiedzieć, że naprawdę możesz być naprawdę szczęśliwy? Chcę życzyć niezmierzonego szczęścia, z którego dusza będzie tańczyć, a serce śpiewać. Życzę dobrej i pozytywnej, wytrwałości w każdej życiowej sytuacji. Niech mijające lata dadzą ci tylko to, co najlepsze. Moi drodzy proszę nie smuć się tym, że czas biegnie do przodu i nie da się go zatrzymać, bo czas daje emocje i niezwykłe wydarzenia, pozwala zachować wiarę w cudowną przyszłość. Chcę być zawsze po twojej stronie i wykorzystywać każdą okazję, aby nasz związek był silniejszy i silniejszy. Moja droga, naprawdę wierzę, że możemy być razem, bez względu na wszystko. Wszystkiego najlepszego gratuluję skarbowi, który sam los mi podarował.

Mój drogi i cudowny człowieku, ukochany i kochany, życzę Ci wszystkiego najlepszego. Życzę Ci, abyś nigdy się nie poddawał, nieustannie dążył do swoich wysokich celów i zawsze wiedział, czego chcesz od tego życia. Niech moja miłość rozgrzeje twoje serce, niech twoja pewność siebie i wytrwałość poprowadzą statek życia na kursie sukcesu i dobrobytu.

Życzę Ci być zawsze zdrowym i nie zawiedzie Cię przez wiele lat. W końcu cokolwiek by powiedzieć, ale bez zdrowia teraz nigdzie. Życzę Ci też, abyś był bardziej arogancki i zdecydowany, co na pewno pomoże w życiu! Nigdy się nie poddawaj i zawsze idź do przodu.

Czuję się dobrze i ciepło, że jesteś w pobliżu. Nigdy nie będę się nudzić bo wiem ile niespodzianek mi przyniesiesz. Nigdy nie będę smutny, bo jesteś promieniem światła, który rozproszył ciemność. Życzę, abyście nie tracili serca, nie nudzili się i nie zamrażali, dążyli do przodu, i będę was wspierać zarówno w jasnych, jak i trudnych czasach. Dobrze, że ideał człowieka jest nie tylko na kartach bajek! Postaram się zachować twój ideał i zwiększyć go w naszym synu.

Oczywiście rozumiem, że jest już północ i pisanie o tej porze do mocno śpiącej osoby i budzenie jej tym nie jest co najmniej dobre. Ale nie masz prawa zabronić dziewczynie, która jest w tobie głęboko zakochana, pogratulować ci pierwszych urodzin. Dlatego gratuluję ci, mój ukochany Kociaku, bądź szczęśliwy! Możesz spać dalej.

Tysiąc najgorętszych pocałunków ode mnie już leci na twoje usta, kochanie! Dziś oddaję Ci całą moją czułość i miłość. Obiecaj mi, że będę najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Wesołych świąt!

Moja ukochana, jesteś mi najbliższą osobą, najbliższą osobą na świecie. Dziękuję za uczynienie mojego życia lepszym i ciekawszym! Życzę Ci siły umysłu, cierpliwości, dobrego zdrowia i powodzenia. Niech nic nie będzie dla Ciebie niemożliwe, a pokonasz wszystkie przeszkody, które pojawiają się łatwo i prosto.

Umiłowani, nie do odparcia we wszystkich sprawach i na wszystkich ziemskich drogach, inspiruj uśmiechem i entuzjazmem, osiągaj swój cel i śmiało dąż do zwycięstw, bądź duszą firmy, niezawodnym przyjacielem , osoba odnosząca sukcesy, ale co najważniejsze , bądź moja – ukochana, wierna, jedyna i najszczęśliwsza na całym świecie. Wszystkiego najlepszego!

Kiedyś, kiedy mieliśmy cudowny sen, budzimy się i mówimy: „Szkoda! To był tylko sen…” Moja miłość! Naprawdę chcę, aby moc mojej miłości połączyła się z moimi serdecznymi życzeniami w twoje urodziny, a one się spełnią! Niech twoje życie będzie lepsze niż najpiękniejszy sen! Życzę, abyście nie znali zmęczenia i byli zawsze pełni sił i gotowości do realizacji swoich planów; niech na twojej drodze nie będzie przeszkód i wątpliwości, ale szczęścia i inspiracji znajdziesz pod dostatkiem!

Moja ukochana, szepczę do ciebie. Ja chce cie dzis. Zostaw mi swoją na zawsze, moja najczulsza osoba. Życzę wszystkiego najlepszego i wszystkiego najlepszego. Pozwól być gdzieś daleko, jesteś ze mną w duszy – to dla mnie łatwe. Życzę wolności. Tylko w sprawach dobrej pogody. I pozwól swojemu sercu grać i uwierz, śnij o mnie.

Szczere gratulacje z okazji urodzin dla ukochanego mężczyzny, chłopaka własnymi słowami

Szczerze życzenia urodzinowe dla ukochanego mężczyzny, chłopaka własnymi słowami

Mój wspaniały człowieku, w twoje urodziny życzę, abyś był życiowym mistrzem i liderem w drużynie. Kochani, z łatwością pokonasz każdą przeszkodę na drodze do swojego cel i zręcznie rozwiązać każdy problem. Nie chcę stracić entuzjazmu i cech odnoszącej sukcesy sylwetki, nie odmawiam sobie niczego i nigdy nie pozwalam, aby ogień naszej miłości zgasł.

Moja ukochana, w tym dniu przytulając Cię mocno, życzę Ci niekończącego się szczęścia, pomocy i wsparcia od przyjaciół, powodzenia, które pójdzie z Tobą w parze. Oby w twoim życiu nie było miejsca na smutek i przygnębienie.

W ten piękny dzień, w ten piękny dzień chciałabym życzyć miłości we wszystkim i wszędzie: w pracy i w domu, na treningu na siłowni, w długich podróżach służbowych, na zagraniczne kurorty i lokalne sanatoria, w modnych samolotach i luksusowych samochodach! Ale z umiarem, jak ukochana i jedyna żona czeka w domu! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego dla prawdziwego mężczyzny: brutalnego, przedsiębiorczego, hojnego i niezawodnego. Nie jesteś tylko najlepsza, jesteś marzeniem wszystkich kobiet bez wyjątku. Obok Ciebie jest spokojnie, wygodnie i bezpiecznie.

Dzień naszego spotkania uważam za brzemienny w skutki, inaczej po prostu nie można go nazwać. Spotkaliśmy się w tak niezrozumiałym i zupełnie nieodpowiednim środowisku, ale wszystko przerodziło się w taki związek.Moja miłości, żyję w tych związkach, tylko ty i nasze uczucia. Dziś są twoje urodziny – to święto jest dla mnie wyjątkowe. Gratuluję wam, moja ukochana, wakacji! Chcę oczywiście życzyć Ci jak najwięcej energii, w przeciwnym razie będziesz tak zmęczony w pracy, że w weekendy nie będziesz miał już energii na rozrywkę. Chcę, żebyś zawsze czuła się szczęśliwa, pewna siebie i kochana. Ze swojej strony jestem gotów zrobić wszystko, aby tak było. Chociaż jestem nawet gotów zrobić niemożliwe, abyś był najszczęśliwszym facetem. Gratuluję ci, moja nierealna! Wszystko będzie super!

Chcę życzyć Ci wszystkiego najlepszego, kochanie! Naprawdę życzę, abyś zawsze była tą samą niezawodną, ​​piękną duszą. Zdrowie dla ciebie, kochanie i wszystkiego najlepszego. Staraj się jak najlepiej, a wszystko ułoży się idealnie. Niech los da ci wyżyny sukcesu i nieograniczonego szczęścia.

Moja droga, serdecznie gratuluję ci urodzin, chcę być z tobą na zawsze. Codziennie modlę się do Pana, aby dał nam kolejną możliwość cieszenia się relacjami, poznania się nawzajem. Słońce, obiecuję być dla Ciebie najlepszym i najwierniejszym przyjacielem, towarzyszyć Ci na ciernistej ścieżce życia, wytrwale przechodzić wszelkie zakręty. Chcę Ci pomóc w każdym przedsięwzięciu i być muzą, inspirować do wszelkich osiągnięć, osiągać zamierzone cele. Obyś miał doskonałe zdrowie, bo w tym przypadku na pewno pokonamy wszelkie trudności, umiemy znaleźć bezgraniczne szczęście i je zachować.Pamiętaj, że naprawdę bardzo Cię kocham, bo okazałeś się dla mnie prawie wszystkim. Udało ci się stać dla mnie darem losu, a to wiele mówi. Sun, chcę być tylko z tobą. Uwielbiam to!

Życzę Ci kochana, aby szczęście trwało całe stulecie, abyś w swoje nowe urodziny nie dorosła, ale nieubłaganie młodsza. Życzę Ci, mój człowieku, aby wszystkie smutki odeszły, a radość poprowadziła Cię przez życie!

Mój drogi człowieku! Dziś są twoje urodziny, więc teraz życzę ci wielu rzeczy! Oczywiście zdrowie przede wszystkim: bądź w tej samej doskonałej formie przez kolejne sto lat! Powodzenia, bo bez tego nawet najbardziej przemyślane plany upadają! Więcej pieniędzy: gdy brakuje pieniędzy, wszystko staje się zbyt skomplikowane! I oczywiście miłość, bo bez niej nie ma sensu żyć!

Żałuję, że twoje miękkie uszy zawsze słyszą tylko miłe słowa, twoje puszyste łapy trzymają najcenniejsze prezenty, a twój sterczący ogon zawsze jest pistoletem. Wszystkiego najlepszego, króliczku!

Moja ukochana, droga osoba! Chcę Ci ogromnie podziękować do dziś, temu światu i oczywiście Twoim rodzicom za danie mi Ciebie. Nie chcę pięknych i głośnych słów, chcę tylko powiedzieć: dziękuję, że jesteś sobą. Jesteś dla mnie najwyższym szczęściem.

Życzę Ci w urodziny wszystkiego, czego pragnie każdy mężczyzna – abyś mógł stanąć w obronie siebie i swoich bliskich, móc pracować i zarabiać pieniądze, móc mieć zabawy i relaksu, aby poznać swój biznes i dążyć do najlepszych. Niech twoje życie będzie wesołe i radosne, szczęśliwe i dostatnie! Pozwól niebieskiemu ptaszkowi szczęścia osiąść w Twoim domu na zawsze i nigdy nie odlatuj, aby każda firma mogła być załatwiona łatwo i prosto!

Moja droga, piękna, najukochańsza osoba na świecie, gratuluję Ci urodzin! Z całego serca życzę Wam wielkiego szczęścia! Niech wszystko w twoim życiu potoczy się jak najlepiej. Życzę rzetelnych i oddanych przyjaciół, rozwoju i wspaniałych perspektyw w pracy, harmonii w duszy. Szczerze Cię kocham i życzę wszystkiego najlepszego!

Kochanie, dzisiaj są twoje urodziny! Pragnę życzyć, abyś nigdy nie zapomniała, że ​​najważniejszą rzeczą w życiu jest miłość. Uwierz mi, kiedy tam będzie, zainspirujesz się do wyczynów, wszystko potoczy się łatwo i prosto, a życie nabierze sensu! Niech los sprzyja ci w każdym przedsięwzięciu!

Bardzo się cieszę, że dzisiaj są Twoje urodziny i ponownie chcę Ci powiedzieć słowa miłości i wdzięczności.Życzę, aby każda chwila Twojego życia była szczęśliwa, aby spełniło się Twoje ukochane marzenie. Proszę, bądź miły, uczciwy i opiekuńczy!

Moja ukochana, droga, najważniejsza osoba w moim życiu, wszystkiego najlepszego! W tym pięknym dniu życzę Wam wszystkiego najlepszego: dobroci, radości, szczęścia, nowych sukcesów, bądźcie zawsze przykładem dla innych i zawsze pozostańcie młodzi, piękni i odważni! Bardzo cię kocham!

Najważniejszym i najsilniejszym uczuciem jest miłość. Byłem o tym przekonany, kiedy spotkałem Ciebie, moją najukochańszą osobę na ziemi. Kiedy jesteś w pobliżu, wszystko wokół wydaje się kwitnąć i radosne. Szanowni Państwo, życzę Wam wszystkiego najlepszego z głębi serca. Niech wszystkie Twoje marzenia się spełnią, niech szczęście otworzy przed Tobą drzwi. Życzę dobrego zdrowia, wielu szczęśliwych dni w roku. Bądź zawsze utrzymywany przez los. Niech droga życia będzie jasna i długa – długa. Niech dobry anioł zawsze cię chroni.

Korzystając z niezwyciężonego prawa mojej ukochanej, zapewniam ci odporność na wszelkie przeciwności losu, smutek i przypadkowe zniewagi! Niech Twój słoneczny uśmiech ozdobi mój każdy poranek! Wszystkiego najlepszego!

Jesteś jednym z tych ludzi, którzy tworzą niebo nawet na świeżym powietrzu, a nie w chacie.Życzę Ci, moja ukochana osoba, aby twoje gorące serce, które leczy lepiej niż jakiekolwiek lekarstwo i ogrzewa cię cieplej niż słońce, zapukało bardzo, bardzo długo!

Wszystkiego najlepszego kochanie! Życzę jasnych wrażeń, wielu pozytywnych emocji i wielu miłych wspomnień. Życzę, abyś nigdy nie doświadczył żalu ani rozczarowania. Kocham Cię i chcę być zawsze z Tobą. Chcę, żebyś się uśmiechnęła, chcę, żeby twoje serce nie znało obrazy. I żeby zawsze promieniowała życzliwością i ciepłem. Niech tego dnia spełnią się wszystkie Twoje marzenia. Życzę wam kochani, aby wasze życie stało się jak bajka, w której nie ma problemów i żalu. Wszystkiego najlepszego kochanie!

Moja droga i droga osoba, gratuluję ci twoich urodzin! Życzę ci, mój ukochany człowieku, abyś pozostał tak silny, odważny i odważny. Chcę, aby wszystkie twoje czyny były udane i uczciwe, a twoje słowa uczciwe i szczere. Niech spokój i cisza zagoszczą w twojej duszy na zawsze. Życzę Ci, moja droga, dobrego zdrowia, szczęścia i pomyślności. Zawsze bądź tak wesoły, czarujący i pewny siebie.

Dzisiaj mamy wśród nas bohatera okazji, który jest trochę skromny. Wszyscy razem życzmy mu więcej pozytywnego i doskonałego nastroju w jego dniu. Kochanie, co dziwne, ale dziś pozwalam Ci robić dużo szalonych rzeczy, pić, chodzić i bawić się przynajmniej przez cały dzień, tylko naturalnie ze mną. Jakie wakacje możesz mieć bez mojego udziału.Jestem najjaśniejszą gwiazdą w twoim życiu i dzisiejszym bankiecie, prawda? Życzę Wam, abyście przeżyli jeden dzień i nie myśleli o jutrzejszych problemach, ale niech w waszych myślach pojawią się pomysły na pokonanie wszelkiego rodzaju trudności przeszkodami, które życie lada chwila wyrzuci. Kocham cię i będę po twojej stronie, nawet jeśli cały świat zacznie z tobą wojnę. Jesteś najbardziej pożądana, cieszę się, że jestem Twoją żoną, dziękuję za szczęście, które mi dajesz w każdej minucie. Wszystkiego najlepszego, kochanie.

Moja ukochana, ty i ja jesteśmy jak dwie połówki i co za błogosławieństwo, że mogliśmy się spotkać na ścieżce życia.

Moja droga! Serdecznie gratuluję urodzin! Dziękuję losowi za to, że nas połączył! Dziś życzę Ci osiągnięcia wszystkich celów, które sobie wyznaczyłeś. Niech od tego dnia nie będzie więcej kłopotów i trudności w twoim życiu. Niech wszystkie twoje dni będą takie świąteczne jak ten!

Mój ulubiony i tylko jeden! Z całego serca gratuluję Ci urodzin i życzę, abyś był najszczęśliwszym człowiekiem na świecie! Pozostań taki sam jak teraz – delikatny jak jedwab, bezgraniczny w Twojej miłości i dobroci, jak ocean, silny i odważny, jak Superman!