Życzenia urodzinowe dla chrześniaka

Zebraliśmy dla Ciebie wiele najbardziej oryginalnych życzeń urodzinowych SMS do chrześniaka w prozie, z głębi naszych serc. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Wszystkiego najlepszego, moja maleńka! Życzę Wam radości i dobrej zabawy. Niech wszystkie twoje dni będą jak kolory tęczy.

Życzymy mądrości, życzliwości, hojności. Aby zdrowie nie zawiodło. Aby nastrój był zawsze na topie. Niech rodzinie będzie ciepło i przytulnie.

Twoje życie było cudowne i niesamowite od urodzenia. Niech więc zawsze tak będzie! Bądź pełen witalności, a na pewno Ci się uda!

Nasz ukochany chrześniak! Gratulujemy tego wspaniałego dnia – twoich urodzin! Życzymy wielkiego szczęścia, śmiechu, radości i dobrej zabawy. Niech twoje życie będzie piękne i długie!

Mój chrześniaku, w dniu urodzin życzę ci dobrego zdrowia, pewności siebie w przyszłość i siebie.Niech każda chwila twojego młodego życia będzie jasna i szczęśliwa!

Chrześniak! Gratuluję ci urodzin! Żyj i ciesz się życiem! Kochać i być kochanym! Bądź szczęśliwy i spraw, aby wszyscy wokół ciebie byli szczęśliwi!

Dzisiaj są Twoje kolejne urodziny, które przybliżają Cię do dorosłości i spełnienia Twojego upragnionego marzenia! Gratulacje!

Gratulacje, mój wspaniały chrześniaku! Stałeś się już dość duży i wkraczasz w dorosłość. Naprawdę chcę, aby była niezależna, szczęśliwa i odnosiła sukcesy!

Dzisiaj życzę mojemu chrześniakowi wszystkiego najlepszego. Urodziłeś się w ten piękny dzień, jesteś cudem dla swoich rodziców i dla mnie też. Jesteś najmilszą osobą. Życzę zdrowia, sukcesów, szczęścia.

Wszystkiego najlepszego mój chrześniaku! Życzę, żebyś był silny, odważny. Życzę Ci dużo ciepła i inspiracji w życiu! Niech każde Twoje marzenie się spełni. Życzę miłości, powodzenia,

Niech ten dzień każdego roku przypomina o Twojej rodzinie, miejscu urodzenia, chwilach spędzonych w murach domu!

W ten piękny dzień, twoje urodziny, chcę powiedzieć wiele miłych słów. Ale jest najważniejsza rzecz: życzę, abyś wyrósł na prawdziwego mężczyznę!

Wszystkiego najlepszego, mój drogi chrześniaku. Życzę szczerego szczęścia i jasnej miłości, odważnych zwycięstw i powodzenia, prawdziwych przyjaciół i pełnych wrażeń dni, dobrego zdrowia i doskonałego nastroju.

Mój drogi chrześniaku. Gratuluję ci urodzin. Życzę Ci wszystkiego najlepszego w życiu. Niech twoje zdrowie zawsze będzie silne. I obyś zawsze miał uśmiech na twarzy.

Życz swojemu chrześniakowi wszystkiego najlepszego własnymi słowami