Życzenia urodzinowe dla dziewczyny

Zebraliśmy dla Ciebie wiele oryginalnych życzeń urodzinowych dla Twojej dziewczyny, z głębi naszych serc. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Gratulacje! Bądź zdrowy i szczęśliwy! Ściskam Cię mocno i całuję! Życzę harmonii w życiu! Niech spełnią się Twoje najskrytsze marzenia i pragnienia, niech życie będzie wypełnione inspiracją, doskonałym nastrojem oraz najjaśniejszymi i najwspanialszymi wydarzeniami!

Wydaje się, że minęło już tyle czasu, odkąd się poznaliśmy, ale wciąż pamiętam młodą dziewczynę z otwartym sercem i wielkimi planami na przyszłość. Plany, które wystarczyłyby na 100 lat do przodu. Dzisiaj są twoje urodziny – i życzę ci wszystkiego najlepszego, ale absolutnie wszystko jest niemożliwe. Dorosłeś w pełni, zacząłeś samodzielnie rozwiązywać swoje problemy, napotykasz trudności, ale w głębi duszy pozostałeś taki sam jasny, z częściową dziecięcą radością i marzeniami. Wierzę, że pewnego dnia spełni się wszystko, o czym marzysz, o czym marzysz. A za kilka lat pogratuluje ci jeszcze więcej przyjaciół, kochający mężczyzna i cudowne dzieci.

Drogi przyjacielu, w dniu twojego pojawienia się na tym świecie, życzę ci, abyś pozostała kochana, czarująca, odważna, zabawna, piękna i pociągająca. Niech mężczyźni odwrócą się za tobą, a ten jedyny sprawi, że będziesz najszczęśliwszy. Niech każda minuta życia będzie przesiąknięta miłością i dobrocią. Bądź niesamowity, wyjątkowy i najbardziej niezwykły.Gratulacje!

Życzę kochanej urodzinowej dziewczynie, aby wszystko w życiu było spokojne, wszystko wymierzone i umiarkowane. Pragnę zawsze iść tylko złotym środkiem, nie znając w niczym skrajności. Ale życzę Ci kochać przez samą krawędź, ale aby jednocześnie Twój umysł zawsze pozostał. Abyś czerpał mnóstwo wrażeń z życia i żeby twój portfel się nie opróżnił. Podróżuj tam, gdzie chcesz, wszystkie drogi świata są dla Ciebie otwarte, ale tylko po to, aby towarzysz był niezawodnym wsparciem i wsparciem. Niech wszystko, co szykuje los, będzie pozytywne i miłe, bo tylko Ty zasługujesz na to, co najlepsze na świecie. Życzę Ci najbardziej oddanej i wiernej miłości, najbardziej nierozerwalnej i trwałej przyjaźni. Dziewczyno, życzę Ci najlepszych i niezapomnianych chwil nie tylko w Twoje urodziny! Niech zawsze będą oczekiwane rezultaty, inspiracje na nowe wyżyny i nie trać romantyzmu w szarości codzienności.

W tym dniu wszyscy rzucają się do Ciebie z gratulacjami, ale chcę Ci dać kawałek mojej duszy. Niech każdego dnia zdarzają się cuda, które Cię zainspirują. Popraw się, dobry, ucz się języków, zapuszczaj włosy. Popraw jakość swojego życia. Pozostań niezależny, a jednocześnie bądź pożądaną i tętniącą życiem częścią czyjegoś życia. Gratulacje dla najlepszego przyjaciela!

Dziewczyno, jesteś w życiu gwiazdką, świecącą delikatnym, ciepłym światłem swoim dziewczynom i przyjaciołom. A dziś jesteś gwiazdą, błyszczącą, diamentową, świąteczną i przewodnią. Wskazujesz nam drogę do świętowania i zabawy. Nasza mała gwiazdo, urodziłaś się dokładnie …. Lata temu. Dlatego dzisiaj jest twój dzień, błyszcz jasno, dumnie i niedbale.Wszystkie toasty, gratulacje, życzenia na Waszą cześć! Niech wypełnią Twoje życie pozytywem i szczęściem, a życie zamieni się w niekończące się celebrowanie miłości, rozkoszy i radości. Niech lazurowe niebo, z którego świecisz, zawsze pozostanie bezchmurne. Wszystkiego najlepszego.

Czego życzysz swojej najlepszej przyjaciółce w jej urodziny? Cóż, oczywiście szczęście, dobre zdrowie, wzajemna miłość. Niech otaczają Cię tylko godni zaufania przyjaciele, niech spełnią się wszystkie Twoje ukochane pragnienia. Niech dom będzie pełną miską, niech zawsze rozbrzmiewa w nim radosny śmiech. Ciepła rodzinna pogoda, kochanie, szacunek i zrozumienie od krewnych i przyjaciół. Niech melodia wiosny zawsze brzmi w twojej duszy. Wszystkiego najlepszego dla Ciebie, radości i dobrobytu. Niech cię Bóg błogosławi od wszelkiego zła. Niech nadzieja, wiara i miłość nigdy Cię nie opuszczą.

Przyjacielu, życzę Ci piękna i wdzięku daniela, swobody poruszania się motyla, oszczędności sroki, niezależności kota, oszczędności wiewiórka, mądrość sowy i charakterystyczna tylko dla kobiety umiejętność łączenia wszystkich najpiękniejszych cech, cnót i umiejętności.

Mój drogi przyjacielu, niech szczęście zawsze żyje w twojej czystej i dobrej duszy! Jesteś piękna jak kwiat, więc życzę Ci kwitnienia jaśniej każdego dnia! Niech twoje ukochane pragnienia spełnią się w ten magiczny dzień, twoje urodziny! Życzę Ci uśmiechu jak najczęściej, pozytywnych emocji i cieszenia się każdą minutą!

Jesteś piękną dziewczyną i równie wspaniałym przyjacielem. Wszystko, co dla mnie zrobiłeś, jest bezcenne. Chcę, aby twoje przeznaczenie miało jak najwięcej wzruszających wspomnień, do których chciałbyś wracać w smutne dni, aby się pocieszyć. Dziękuję za uczynienie moich dni jaśniejszymi swoimi słowami i tylko jednym głosem, wypełniając je znaczeniem. Chciałbym, aby Bóg pobłogosławił cię magicznymi czasami pełnymi szans na urzeczywistnienie całego potencjału, który nosisz w sobie. Nie każdy ma tyle szczęścia, co ja, że ​​ma tak niesamowitego przyjaciela. Bardzo dziękuję za przybycie do mojego życia i stanie przy mnie, gdy w moim życiu zdarzały się zarówno dobre, jak i złe chwile. Chcę, żebyś dostał wszystko, na co naprawdę zasługujesz. Dziękuję za wsparcie i wiarę we mnie, to uczyniło mnie silną osobą. Wesołych Świąt!

Chciałbym życzyć dobrego zdrowia i dobrego samopoczucia. Abyś otaczali Cię sympatyczni ludzie, którzy są gotowi dzielić się Twoją radością i pomagać w trudnych chwilach. Proszę nas swoim pięknem i śmiechem, niech uczucia będą jasne i prawdziwe, jak nasza przyjaźń.Pokój, miłość i dobrobyt dla ciebie!

Jesteś najlepszą rzeczą, jaka może się wydarzyć w moim życiu, ponieważ nie znajdziesz droższego przyjaciela niż ty. A w Twoje urodziny życzę Ci wielu szczęśliwych chwil, które będą Ci towarzyszyć dzień po dniu. Wszystkiego najlepszego, przyjacielu!

Mój drogi przyjacielu! Ile ważnych chwil życiowych dzieliliśmy z Wami we dwoje! Radości i smutki, trudności i zwycięstwa, rozczarowania i sukcesy. W tym dniu stałeś się o rok starszy i ani lata, ani przeszkody, ani smutki nie pokonają twojego piękna, mądrości i uroku. Niech twoje życie będzie wypełnione tylko wspaniałymi wydarzeniami i radosnymi wydarzeniami. Szczęśliwej rocznicy, kochanie!

Ukochany przyjacielu, serdecznie gratuluję ci urodzin! Zawsze bądź szczęśliwy i co minutę pamiętaj, że przyjaciele i bliscy są w pobliżu. Życzę Ci od życia tylko miłych niespodzianek, aby każdy nowy dzień przynosił miłe emocje i wrażenia. Pamiętaj, aby dziś pomyśleć o czymś tajnym i oby się spełniło.

Szczęśliwego dnia, w którym się urodziłeś, gratulacje dla mojej cudownej dziewczyny! Nigdy nie przestawaj marzyć, ponieważ marzenia pobudzają człowieka do aspiracji i nowych pomysłów. Wielka radość dla Ciebie, wielka miłość, iskrzące się szczęście, nieustające szczęście, niezmienny sukces i wszystkiego najlepszego.

Z całego serca gratuluję mojemu drogiemu przyjacielowi i życzę zdrowia i pomyślności. Niech długowieczność i radość nigdy nie opuszczą Ciebie, Twojej rodziny i Twoich bliskich.Niech każde życzenie złożone w Twoje urodziny spełni się tak szybko, jak to możliwe i czeka na Ciebie w całej okazałości.

Wspaniałej przyjaciółce na urodziny życzę zdrowia od pięt po czubek głowy i szczęścia z nieba na ziemię. Niech Twoje codzienne życie będzie wakacjami, niech Twoje życie będzie pełne niesamowitych niespodzianek, kaprysów i jasnych dni.

Fajne wakacje wymagają fajnej implementacji! Chodźmy więc dzisiaj w pełni! Przygotuj się, bohater okazji, przyjmuj prezenty i gości, baw się, baw się i tańcz!

Mój najlepszy przyjacielu, z całego serca życzę Ci wszystkiego najlepszego. Życzę Ci wszystkiego najlepszego. Niech dzisiejsza uroczystość przyniesie Wam wspaniały nastrój, niech spełnią się Wasze marzenia. Życzę Ci więcej radości niż kłopotów, więcej odpoczynku niż zmartwień. Niech kwiaty rosną dla Ciebie wszędzie, niech każdy dzień będzie najlepszy. Niech wszystko w twoim życiu spełni się w pełni, niech twoje urodziny będą najjaśniejszym świętem na ziemi. Kocham was wzajemne, szczęście, radość i powodzenia.

Chciałabym, żeby los wynagrodził jubilatkę szczęściem, miłością, nadzieją i wiarą. Niech dom przepełni harmonia i wzajemne zrozumienie. Niech każde ukochane marzenie spełni się natychmiast i usprawiedliwi wszelkie oczekiwania. Pożegnaj dzień bez długów, smutku i rozczarowania. A nadchodzący niech będzie pełen nadziei i inspiruje do nowych pomysłów i realizacji planu. Aby z ukochaną osobą Twoje uczucia mogły tylko wzrosnąć i pomimo wiatrów zmian, abyś mógł wypełnić swój dom dziecięcym śmiechem. Aby młodość biła w tobie niespokojnym kluczem, a każdego dnia są same dobre wieści. Niech wszystkie twoje dni pracy mijają bez zmęczenia, a weekendy niech będą pełne przygód. Zostaw więcej wrażeń i najcieplejszych wspomnień w swojej duszy, abyś w trudnych chwilach mógł wydobyć i ogrzać się z koszy duszy.

Z całego serca wzruszające gratulacje z okazji urodzin przyjaciela

Życz przyjacielowi wszystkiego najlepszego

Cześć, moja dziewczyno! Wszystkiego najlepszego, kochanie! Najważniejsze: niech w twoim życiu będzie wiele, wiele takich dni.

Tak się cieszę, że mam przyjaciela takiego jak ty: najmilszy, najbardziej pomocny, najlepszy. Dzisiaj jest Twoje święto, z głębi serca przyjmuję najszczersze gratulacje. Bądź najpiękniejsza, wesoła, miła i najszczęśliwsza. Niech wszystkie kłopoty przejdą przed tobą w impotencji.Niech każdy dzień Twojego życia wypełnia tylko dobry nastrój. Życzę ci spotkać księcia na pięknym żelaznym koniu, a co najważniejsze, bezpiecznego, aby dać ci niebiańskie życie. Wszystkiego najlepszego, powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach, dużo radości i świetlanej przyszłości.

Tego pięknego dnia mogła urodzić się tylko tak pozytywna dziewczyna jak ty. I bardzo się cieszę, że jesteś moim przyjacielem. Wciąż nie pamiętam, jak spotkaliśmy się bez śmiechu. Prawdopodobnie nasze dzieci usłyszą tę historię jeszcze milion razy, które z pewnością będą tymi samymi bliskimi przyjaciółmi co my. Chciałbym Ci pogratulować, a także powiedzieć, że na tym świecie nie ma dla mnie osoby bliższej Tobie. Nie zawsze znajdujmy czas na spotkanie, ale wiedz, że myślę o Tobie w każdej minucie. Chcę, żebyś nigdy nie była smutna i nie martwiła się, ponieważ w twoim życiu dzieje się tak wiele pięknych i pozytywnych rzeczy. Życzę wspaniałego nastroju i dużo wszystkiego, czego sam potrzebujesz! Dzisiaj powinieneś poświęcić się odpoczynkowi i rozrywce, ponieważ dawno nie odpoczywałeś. Ale dzisiaj nie pozwolę ci nawet myśleć o biznesie i problemach!

Urodziny nie są smutnym świętem, mimo że piosenka mówi inaczej. Nie ma się czym smucić! Bez zbytniego patosu życzę Ci, abyś zawsze wyglądała w stu procentach i niech Twoje spojrzenie śmiało podbiło wszystkich mężczyzn bez wyjątku! Zawsze bądź naturalny, taki jaki naprawdę jesteś, ponieważ jesteś naprawdę piękną, szczerą i życzliwą osobą.

Drogi przyjacielu, wszystkiego najlepszego. Z całego serca życzę szczęścia, miłości i ciepła. Niech się spełnią wszystkie Twoje marzenia. Niech ukochana we wszystkim pomaga, a w sercu płonie ogień miłości.

Moja droga, patrzę na ciebie i rozumiem, że jesteś po prostu niesamowicie mądry. Osiągnęłaś tak wielki sukces, że wielu nie może osiągnąć takiego poziomu nawet w dojrzałych latach. Ale pokazałeś, że wytrwałość prowadzi do najbardziej niesamowitych rezultatów. Jestem z Was dumna i dziś mogę nawet przyznać, że pod wieloma względami biorę z Was przykład. Życzę Wam wielu emocji na wakacjach. Chociaż wydaje mi się, że masz już dość emocji, bo każdy dzień jest dla Ciebie jak wakacje. Ale tym właśnie jesteś, więc nie poprzestawaj na tym. Ciesz się każdym dniem, ponieważ jest dla Ciebie po prostu wyjątkowy. Życzę, żebyś w tym roku pojechała nad morze, bo na pewno nie zaszkodzisz teraz swojemu wypoczynkowi. Gratulacje na nowym etapie życia, moja droga dziewczyno! Niech żadne przeszkody nie powstrzymają Cię przed osiągnięciem swoich pragnień i celów.

Wszystko, co chcę ci teraz powiedzieć, przyjacielu, to dziękuję. Dzięki za przyjaźń! Dzięki Bogu, że dał mi tak prawdziwego przyjaciela. Ten, który nigdy mnie nie opuścił na sekundę mojego życia. Kto tam był, nawet kiedy nie pytałem. Czujesz, że cię potrzebuję. Zawsze czujesz, kiedy moje serce robi się zimne. A ty wiesz, jak mnie rozgrzać słowami. Niech twoje urodziny przyniosą ci tylko radość, tylko szczęście i tylko sukces! W końcu zasługujesz na to wszystko bardziej niż ktokolwiek inny. Dziękuję mój drogi przyjacielu.

Kochanie, gdybyś zapytał mnie o sekret, powiedziałbym, że jestem szczęśliwy, bo mam tak wspaniałego przyjaciela, który zawsze będzie słuchał, rozumieł i wspierał. Serdecznie gratuluję tego dnia i życzę prawdziwego kobiecego szczęścia!

Mój drogi przyjacielu, wszystkiego najlepszego! Niech spełnią się twoje życzenia, czegokolwiek chcesz, niech miłość będzie z tobą, bez względu na to, jak daleko jest. Niech szczęście ukołysze Cię w ciepłym uścisku, dom wypełnia jasna aura, spokój i dosyć. Życzę również, abyś pozostała bardzo piękna, atrakcyjna i po prostu najlepszym przyjacielem w moim życiu.

Mój drogi przyjacielu, wszystkiego najlepszego! Szukałem dziewczyny takiej jak ty przez bardzo długi czas, ale znalazłem ją tam, gdzie nie spodziewałem się jej znaleźć. I naprawdę nie chcę cię stracić, bo życie bez naszej przyjaźni wyda mi się po prostu ponurą, monotonną i szarą codziennością.Wesołych wakacji! I niech wszystkie Twoje marzenia zawsze się spełnią!

Mój drogi i ukochany przyjacielu! Dzisiaj jest ważny dzień w twoim życiu – twoje urodziny! Gratuluję i życzę, aby Twój galaktyczny urok nigdy się nie skończył! Z każdym rokiem stajesz się jaśniejsza i piękniejsza, najwyraźniej czas nie ma nad tobą władzy! Niech więc twoja młodość będzie wieczna! Kwitnie, lśni i pachnie! Życzę abyście byli doceniani przez przyjaciół i koleżanki, życzę abyście utopili się w miłości, trosce i czułości ukochanej osoby! Niech Twoje wewnętrzne i zewnętrzne piękno trafi do najlepszych i najbardziej zasłużonych ludzi! Życzę, abyś zawsze mi ufała, nigdy we mnie nie wątpiła, bo nasza przyjaźń z Tobą jest moim najcenniejszym osiągnięciem w życiu! Obiecuję kochać cię na zawsze i nigdy cię nie obrażać, ani słowem, ani czynem! A co najważniejsze, moim życzeniem jest być zdrowym, bez zdrowia w naszym życiu – nie ma mowy! Kocham Cię, kochanie!

Dni mijają tak szybko, że czasami po prostu nie ma wystarczająco dużo czasu, aby coś zmienić. A potem wystarczy spojrzeć wstecz i wszystkiego żałować. Ale w ogóle nie powinieneś tego robić. W końcu musisz żyć tylko teraz i spróbować zmienić wszystko teraz. I wiesz, jesteś moim przyjacielem przez długi czas, więc znam cię całkiem dobrze. Chcę ci powiedzieć, że jeśli chcesz coś osiągnąć w tym życiu, po prostu nadal sobie radzisz całkowicie, a wtedy żadne trudności nie mogą cię sprowadzić na manowce. A dzisiaj, kiedy czas się kończy, po prostu staraj się jak najlepiej.Kochamy cię tak bardzo, że nawet nie możesz sobie wyobrazić. Zawsze pozostań tak dobry i po prostu wierz w cuda, a wtedy na pewno wydarzą się one w twoim życiu, uwierz w to.

Mój drogi przyjacielu, ty i ja wiele razem przeszliśmy. Niestety relacje między ludźmi nie mogą być idealne. W końcu wszyscy jesteśmy różni, mamy własne charaktery, temperamenty, zasady. Zdarzało się, że się nie rozumieliśmy, kłóciliśmy, a nawet zdarzało się, że długo ze sobą nie rozmawialiśmy. Wszystko to już minęło i dzięki Bogu pozostało w przeszłości. Pomogło nam otworzyć się na siebie, całkowicie i całkowicie zaufać. A teraz, po tylu latach, poprzez tyle wspólnych wydarzeń, mogę szczerze powiedzieć, że jesteś moim jedynym przyjacielem. Stałeś się dla mnie najbliższą i najdroższą osobą, do której mam nieograniczone zaufanie, którą kocham całym sercem i bez której absolutnie nie wyobrażam sobie życia. Dziś, w ten jasny i radosny dla nas dzień, z wielką przyjemnością gratuluję Ci urodzin i życzę największego i najczystszego szczęścia.

Jeśli zapytają o przyjaciela, nie powiem dobrych słów. Tylko ty jesteś moim niezawodnym przyjacielem. Gratuluję ci dzisiaj. W tym dniu szczerze życzę dużo szczęścia, zdrowia, zwycięstw. Niech twój entuzjazm nie osłabnie, bądź kochany przez tysiąc lat!

Wspaniale jest mieć w życiu takiego przyjaciela jak ty. Nadajesz wszystkiemu nowy sens, daj mi nadzieję i wiarę w lepszą przyszłość. Modlę się, aby twoje urodziny były wypełnione dobrocią i miłością, gdy obchodzisz kolejny rok błogosławionego życia, drogi przyjacielu. Przynosisz światu magię, a ta magia czyni go lepszym miejscem do życia. Pewnie dlatego, że jesteś aniołem. Poważnie nie wiem, co bym bez ciebie zrobiła. Razem stworzyliśmy tyle chwil, których nigdy nie zapomnę. Rozświetliły moje życie i sprawiły, że przewartościowałem wiele rzeczy. Dziękuję, że za każdym razem otwierasz mi oczy na coś nowego. To bezcenne doświadczenie, którego bez Ciebie w życiu bym nie poznał. Nawet jeśli pewnego dnia pójdziemy własnymi drogami, możesz być pewien, że nigdy cię nie zapomnę. Taka wyjątkowa osoba zajmuje tylko szczególne miejsce w mojej duszy.

Mijają lata, ale wciąż masz nie mniej zapału i energii, wciąż jesteś młody, piękny, pewny siebie i dobroduszny! Życzę tylko pozytywnych wrażeń, jasnych wydarzeń, silnej miłości i dobrego zdrowia! Znajdź swoje miejsce na słońcu i nikomu go nie poddawaj.

Wszystkiego najlepszego mój drogi przyjacielu! Wszystkiego najlepszego, dobrego i pozytywnego dla Ciebie! Życzę Ci spotkać swoją bratnią duszę i znaleźć prawdziwe szczęście! Przechodź przez życie łatwo i radośnie, a inspiracja i wiara w Twój sen zawsze będą Ci towarzyszyć we wszystkim!

Najfajniejsza i najbardziej pozytywna dziewczyna na świecie ma dzisiaj wyjątkowy dzień! Rzecz w tym, że stała się starsza o kolejny rok. Nie mam wątpliwości, że będzie to radosny i pozytywny rok, który dostarczy Wam żywych emocji. Chcę ci życzyć, przyjacielu, tylko tego, czego naprawdę potrzebujesz. Od dawna marzyłeś o wyjeździe w podróż, aby odpocząć od całej tej codziennej rutyny. Mam nadzieję, że wszechświat mnie usłyszy i zrobi wszystko, aby spełnić każde Twoje marzenie. Niech ten świąteczny dzień minie dokładnie tak, jak sobie tego życzysz. Ale nie możesz nawet wątpić, że będziesz miał bardzo ciekawy i pełen wrażeń rok. I zawsze będę przy waszych przedsięwzięciach, nawet tych najbardziej nienormalnych. Miłego dnia, moja droga! Zrelaksujmy się i bawmy się w pełni.

W tym życiu zasługujesz na prawdziwe szczęście, jak nikt inny! Niech więc zawsze idzie obok siebie, trzymając cię za rękę! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego drogi przyjacielu! Życzę Ci promieniować szczęściem, promieniować miłością i płonąć swoją ulubioną pracą.Niech los rozpieszcza Cię radosnymi wydarzeniami i niech spełnią się wszystkie marzenia!

Najcieplejsze gratulacje z okazji urodzin twojej dziewczyny

Wszystkiego najlepszego dla twojego przyjaciela, z głębi serca

Wszystkiego najlepszego dla ciebie, drogi przyjacielu. Serdecznie życzę szybkości w pracy, ciepła od słońca, pogody ducha w zdrowiu, nieskończoności w życiu. Niech każdy dzień cię zadowoli, niech wszystkie pragnienia zbiegają się z możliwościami. Wszystkiego najlepszego, dużo radości, dobrego samopoczucia i fajne gratulacje dla twojej dziewczyny z okazji jej urodzin w prosedostat. Niech twój dom będzie pełną miską, niech w nim zamieszka miłość i łaska. Bądź zawsze energiczny, wesoły, porywający i pewny siebie. Niech los ci sprzyja, niech życie będzie bajeczne.

Życzymy, abyś nigdy nie tracił serca w swoje urodziny! Cokolwiek się stanie, pozostań pogodną, ​​pewną siebie kobietą ku uciesze przyjaciół i krewnych, prowokując zły syk wrogów. Nie ulegaj prowokacji, tylko idź do celu. Bądź pracowity i opiekuńczy, delikatny i cierpliwy. Życzymy, abyś zawsze był na szczycie, nasz fajny przyjacielu!

Drogi przyjacielu, pozwól, że jako pierwszy życzę Ci wszystkiego najlepszego. Życzę, abyś robił wszystko w życiu, życzę, abyś był ulubieńcem losu. Niech twój sen będzie jasny i czysty, niech życie będzie słodkie jak maliny. Niech dobry czarodziej poleci do ciebie i spełni każde twoje pragnienie. Bądź zawsze energiczny, pewny siebie, wesoły. Niech dobre wieści często cię zadowolą, niech dom będzie pełną miską. Zawsze bądź w świetnej formie. Niech Pan chroni cię od wszystkiego złego.

Dziś, w ten uroczysty dzień, w moje urodziny, życzę ci dobrego zdrowia i życia bez starzenia się. Niech kłopoty nigdy nie zapukają do twojego szczęśliwego domu. Bądź zawsze pogodny i wielkim optymistą, a w takim nastroju życzę Ci dożyć stu lat.

W ten piękny dzień niech słońce da ci swoją energię, wiosenne strumienie zainspirują cię do zmiany na lepsze, a pierwsze kwiaty do nowych osiągnięć! Powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach! Niech wszystkie przeszkody zostaną łatwo pokonane, a prawdziwi przyjaciele i bliscy będą w pobliżu!

Wszystkiego najlepszego mój drogi przyjacielu! Życzę Ci więcej piękna, aby wypełniała Twoje dni kolorowymi kolorami. Czułość dla ciebie, ziemskie rozkosze, szczere uczucia i prawdziwe uczucia. Bądź szczęśliwy, zdrowy na ciele, pełen wdzięku w duszy i kochany przez naprawdę godną osobę.

Mój drogi przyjacielu, wszystkiego najlepszego! Życzę ci kochania szczęścia kobiet, a mężczyźni nie pozbawiają cię uwagi, niosą ci morze róż i tylko komplementy za oczekiwanie, a ty jesteś piękna, żyj szykownie i wykorzystaj chwilę.

Drogi przyjacielu! Dzisiaj, w twoje urodziny, chcę cię mocno przytulić i szczerze życzyć ci prawdziwego kobiecego szczęścia! Życzę, abyś spotkał mężczyznę swoich marzeń – kochającego, wiernego, wyrozumiałego i hojnego, z którym możesz iść do ołtarza! Obyś był na zawsze szczęśliwy, kochany i pożądany!

Dzisiaj jest cudowne święto – twoje urodziny! Z całego serca gratuluję i życzę wszystkiego najlepszego w życiu. Dobre zdrowie, radość i wielkie szczęście osobiste! Niech nadzieja, wiara i miłość nigdy cię nie opuszczą. Niech każdy dzień będzie dla Ciebie świętem, niech Twoje marzenia zawsze się spełnią! I niech Pan chroni cię przed wszelkimi problemami.

Mój drogi przyjacielu! Dzisiaj są twoje urodziny, co oznacza, że ​​słońce na planecie świeci tylko dla ciebie. Strumienie szumią tylko dla Ciebie, słowik w miejskim parku wypełnia się wesołymi trylami, a ludzie uśmiechają się, czyniąc ten świat trochę lepszym. Dziś wszystko się zmienia, a sama natura szepcze ci o miłości.Pozostań niezrównany i daj nam niesamowite światło swojej duszy!

Niech twoje życie będzie długie i szczęśliwe, niech przyjdą do ciebie same dobre wieści, a codzienne życie będzie bardziej jak wakacje! Uśmiechaj się i nigdy nie smuć się! Niech szczęście będzie bezgraniczne, a życie piękne!

Wiele osób mówi, że przyjaźń kobiet nie istnieje, ale ty wiesz, że to nieprawda, ponieważ ty i ja przeszliśmy przez wszystkie smutki i trudności życia i pozostaliśmy razem. Jesteś moim najlepszym przyjacielem, nie mam więcej niż ty i nigdy nie będę miał przyjaciół. Proszę przyjąć moje szczere gratulacje z okazji tego cudownego dnia – Twoich urodzin! Życzę Ci czystego nieba nad głową, grubego portfela i nieograniczonego szczęścia. Ja też życzę dobrego zdrowia, bo od tego zależy szczęście. Życzę Ci, abyś szybko stworzyła wspaniałą komórkę społeczeństwa i żyła z ukochaną osobą w miłości i harmonii, nie znając goryczy rozstania i dobrze radząc sobie z problemami. Niech w życiu towarzyszą Ci tylko przyjemne chwile i pozytywne wiadomości, które mogą Cię zadowolić i wnieść w Twoje dni iskierkę jasności i powagi, której czasami tak bardzo nam wszystkim brakuje.

Moja cudowna przyjaciółko, moja piękność, życzę Ci wszystkiego najlepszego. Życzę Ci odnalezienia siedmiokolorowego kwiatka, który spełni Twoje upragnione pragnienia, magicznej różdżki, która zawsze Ci pomoże, kryształowych butów i baśniowego księcia, niewidzialnych kapeluszy od zazdrosnych i chorych -życzy, życzę wiecznego piękna i szczęścia.< /p>

Czego chcesz na ten dzień? Oczywiście im wierniejsi przyjaciele, zamożni mężowie, tym coraz częściej, tym lepiej i bardziej wiarygodni. Miłość jest jak palący płomień i zapala się jak proch strzelniczy. Bądź piękna, miła, słodka, kochaj siebie i bądź kochany.

Dziewczyna moich ciężkich dni, piękność bardzo delikatnych lat, z głębi serca gratuluję Ci narodzin Boga na obraz najpiękniejszej, najmądrzejszej i najsłodszej osoby! Życzę Ci, abyś zawsze była w pogotowiu, na koniu i czuła się jak królowa, gdziekolwiek jesteś! Niech nic nie przyćmiewa twojej bajecznej egzystencji! Życzę Ci wzrostu bogactwa, poprawy jakości życia i wypoczynku, wzrostu wynagrodzeń, obfitości ścieżek, które doprowadzą Cię do sukcesu! Bądź zawsze, jak teraz, pełna wdzięku, szczupła, pełna wdzięku i światła! Ściskam Cię mocno i całuję! Serdecznie życzę Ci wyjątkowej, namiętnej miłości i cudownego szczęścia rodzinnego, aby spełniły się Twoje najskrytsze marzenia i pragnienia, a życie wypełni się inspiracją, dobrym nastrojem, wszelkiego rodzaju pozytywnymi uczuciami, ekstazą i lekkością dni! Wszystkiego najlepszego, drogi przyjacielu, bohaterze okazji i identycznym uroku!

Mój drogi i ukochany przyjacielu! W te twoje magiczne i świąteczne urodziny, z całego serca życzę ci, abyś była wiecznie młoda i pozostała tak piękna i czarująca jak ty! Niech niebo obfituje w radość, kobiece szczęście, bogactwo i szczęście.Życzę, abyś był silny duchem i nigdy się nie poddawał! W każdych okolicznościach wyjdzie zwycięzca! Wierzę w Ciebie, możesz, zawsze możesz! Wszystkiego najlepszego, laleczko! Życzę Ci w tym dniu, abyś lśniła jak diament i aby do tego diamentu dołączona była godna oprawa! Niech spełnią się wszystkie Twoje ukryte marzenia i pragnienia, niech każdy nowy dzień przyniesie Ci niesamowitą dawkę radości i dobrych wieści! Niech otaczają Cię tylko dobrzy ludzie, na których możesz liczyć i na których możesz ufać, ponieważ jesteś tak kruchy i czuły, że chcesz cały czas chronić i pielęgnować! Wszystkiego najlepszego kochanie!

Cześć, gratulacje! Niech w twoich oczach nie będzie łez, a jeśli są, to tylko ze śmiechu. I niech każda prognoza da Ci gwarancję sukcesu i spełnienia wszystkich marzeń. Bądź kochany i kochaj zawsze! Szczęście dla ciebie, słońce, powodzenia. Życzę, abyście zawsze odpowiadali „tak” i rozwiązywali wszystkie problemy. Bądź taki przez wiele lat!

Życzę Ci lekkości w pełnym wdzięku chodzie na udanej ścieżce życiowej, braku problematycznych skrzyżowań i tylko życzliwych towarzyszy podróży. Z cudownym cudem narodzin, kochanie!

Gratulacje! Powodzenia we wszystkich ważnych sprawach! A także duchowe wzloty, niewyczerpana witalność, rodzinna harmonia i komfort.Niech życie płynie jak pełna rzeka, obyś zawsze miał szczęście we wszystkim! Dobre zdrowie, pewność siebie i powodzenia! Żyj i ciesz się życiem, a melodia wiosny i miłości niech zawsze rozbrzmiewa w twojej duszy!

Wszystkiego najlepszego, przyjacielu. Kochani, pragnę życzyć Ci niebiańskiej radości życia i wielkich zwycięstw, niesamowitego piękna i niewyczerpanego entuzjazmu, miłosierdzia duszy i radości serca, nieugaszonej energii i największej miłości.

Życzenia urodzinowe dla dziewczyny w prozie

Wszystkiego najlepszego dla mojej dziewczyny, z głębi serca

Wszystkiego najlepszego, moja dziewczyna ! Proponuję dziś nie liczyć roku, ale dobrze się bawić, błyszczeć i czarować mężczyzn. Niech w twoim życiu będzie bałagan, ale tylko twórczy, łzy, ale tylko ze szczęścia, problemów, ale tylko z tym, gdzie wydać pieniądze. Życzę powodzenia w miłości i życiu. A jeśli się znudzisz, zadzwoń do nas – dowiemy się, jak się oderwać.

Życzę Ci podbicia świata swoim pięknem i szczerością. Niech ludzie nigdy nie będą w stanie cię zasmucić. Niech spotkania kobiet sprawią, że dusza odpocznie. Życzę dzieciom, aby cię zadowoliły, a ukochany człowiek docenił nie mniej niż mnie. Szanuję Cię, podziwiam i życzę Ci, mój przyjacielu, doskonałego życia!

Mój ukochany przyjaciel! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Niech życzenie, które spełniasz dzisiaj o znaczącej godzinie, będzie pewne i wkrótce się spełni. Zawsze pozostań tą samą słodką i czarującą dziewczyną. Niech w Twojej duszy zapanuje wieczna młodość i miłość do życia.

Dziewczyno, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Życzę, aby wasze czakry były zawsze otwarte na szczęście i błogość, aby kosmos nieustannie wysyłał wam sygnały szczęścia i szczęścia, aby dla mężczyzn pozostałaś tajemnicza i nieznana, ale wciąż dość interesująca i kusząca planeta.

Ludzie, których najbardziej kocham i którzy zawsze są po mojej stronie. Są jak moja rodzina chronią i pomagają. Ich lista nie jest zbyt wielka, ale to ty jesteś jej szefem, przyjacielu! W tym dniu serdecznie gratuluję i życzę osiągnięcia wszystkiego, co dla siebie nakreśliłeś i zaplanowałeś. Bądź panem swojego przeznaczenia i pozwól gwiazdom świecić jaśniej dla Ciebie! Niech wszystkie Twoje marzenia, które tak pragniesz urzeczywistnić, powoli, ale pewnie się spełnią. Pamiętaj, że zawsze tam jestem. Wszystkiego najlepszego.

Wszystkiego najlepszego dla mojego wspaniałego przyjaciela.Chcę napisać historię mojego szczęśliwego życia bez błędów i plam, chcę pewnie przebyć swoją drogę bez strat i zmartwień, pragnę zachować moją cudowną naturę, piękno i kobiecość.

Wszystkiego najlepszego dla mojego wspaniałego przyjaciela. Życzę Ci, aby chronometr Twojego życia liczył sekundy radości, minuty przyjemności i godziny szczęścia, życzę Ci najszczerszej i prawdziwej miłości, abyś była cholernie piękna na parzystych numerach kalendarza i niesamowicie czarująca na nieparzystych numery.

Wszystkiego najlepszego przyjaciela. Oczywiście, że to wszystko. Nie wiem, jak się z tobą skontaktowałem, chyba niebo tak postanowiło. Ale zdarzyło się to w życiu, stało się, teraz staliśmy się nierozłącznymi przyjaciółmi. Nie wiem, jak mam tolerować wszystkie twoje wybryki i dziwactwa. Z tobą jesteśmy chwalebnie plus i minus, jak dwie strony tej samej monety. Zawsze mówisz bez przerwy, wyjaśniając wszystkie swoje problemy. A ja oczywiście jako psycholog spokojnie cię słucham. Pamiętasz, jak uciekali z domu, żeby z tobą plotkować, rozmawiałem z tobą o moich chłopakach, a ty zawsze upierałeś się, że nie pasują do mnie. Potem cicho się uśmiechnąłem, teraz ci za to dziękuję. Byłeś wielką częścią mojego życia i stałeś się dla mnie bliską i kochaną osobą. Przyjmij jeszcze raz gratulacje z okazji urodzin. Kocham cię, jesteś moim najlepszym przyjacielem.

Gratuluję Ci urodzin i życzę, abyś zawsze pozostała szczera, wesoła, szczera i radosna, ponieważ wszystko, co się dzieje, jest ostatecznie na lepsze! Zawsze o tym pamiętaj! Niech twoje życie będzie nie tylko jasnym paskiem, ale także pełnym wszystkich kolorów tęczy, z wyjątkiem szarości i czerni! I życzę, aby wszystkie twoje plany zakończyły się oczekiwanym rezultatem i abyś zawsze był z siebie dumny! Niech spełnią się wszystkie Twoje nadzieje i pragnienia, zmieniając życie w prawdziwą bajkę! Wszystkiego najlepszego, najpiękniejsza kobieta na Ziemi!

Moja słodka, wyjątkowa, najbardziej niesamowita dziewczyna i ukochany przyjaciel, wszystkiego najlepszego dla Ciebie! O tej porannej godzinie niech łagodne słońce zajrzy w Twoje okno, ogrzeje Cię ciepłem i naładuje energią słoneczną. Życzę nieograniczonego szczęścia, powodzenia, dziarskiego nastroju. Chcę, żebyś znalazł ukochaną osobę, zbudował z nim rodzinę, dom. Zawsze pamiętaj o sobie, kochaj i doceniaj siebie, zawsze bądź tym samym oszałamiającym pięknem. Niech spełnią się Twoje najbardziej intymne fantazje!

Dzisiaj jest święto dla mojej najdroższej osoby. Życzę, abyś nigdy nie tracił wiary w siebie i zawsze podążał za swoimi marzeniami. Bądź silny i odważny, a pokonasz wszelkie trudności. Wiem, że nasza przyjaźń z Państwem będzie w stanie pokonać wszelkie przeszkody i będzie trwać przez wiele, wiele lat. Wszystkiego najlepszego!

Moje słońce, dziękuję za dzień, w którym cię poznałam! W twoje jasne wakacje życzę ci, aby z biegiem lat w twoim życiu pomnożyły się tylko dobre rzeczy, wszystkie gwiazdy zabłysną dla ciebie, szczęście nie opuści twojego domu, otoczą cię lojalni przyjaciele, a dobre zdrowie będzie towarzyszem życia !

Los uśmiechnął się do mnie i dał mi spotkanie z Tobą – moja ukochana i wierna przyjaciółka! Życzę Ci w dniu urodzin najpiękniejszej i najszczęśliwszej na świecie! Bądź wytrwały w dążeniu do celu, uległy i delikatny dla bliskich, kompetentny zawodowo w pracy. Życzę bezprecedensowych sukcesów osobistych i rozwoju kariery! Pamiętaj, że wszyscy bardzo Cię kochamy!

Mam nierealistycznie fajną przyjaciółkę, która stara się, abym była taka sama jak ona. Ale wiesz, podoba mi się to, że stara się pomagać wszystkim dookoła. Wie dokładnie, czego ta lub inna osoba musi stać się lepsza, dlatego pomaga wszystkim. Gratuluję ci, mój najmilszy i sympatyczny przyjacielu! Upewnij się, że Twoje życie będzie wypełnione najprzyjemniejszymi wydarzeniami, radosnymi spotkaniami i znajomościami. Czuję, że już niedługo spotkasz swoje przeznaczenie. Na pewno będzie miał szczęście, bo uczynisz go najszczęśliwszą osobą na tym świecie. Gratuluję ci mój drogi i najlepszy przyjacielu! Jesteś dla mnie bardzo ważną osobą, o którą sama chcę zawsze dbać. Ale pamiętam, że jesteś starszy ode mnie, więc nic nie mówię. Jestem pewien, że będziesz miał bogate życie, mój dobry.

Mogę wątpić w wiele rzeczy, ale nie w to, jak traktuje mnie moja ukochana dziewczyna. Ty i ja przeszliśmy tak wiele, że czasami nawet nie chcesz pamiętać. Chociaż kiedy jesteśmy smutni, zaczynamy o tym wszystkim pamiętać, aby jeszcze bardziej opłakiwać. W to wyjątkowe święto życzę Wam wspaniałego nastroju, a także wielu miłych emocji, które pozostawią wspomnienia na wiele lat. Chcę, żebyś nigdy więcej nie był smutny ani martwy, ponieważ nie powinieneś tracić na to czasu. Niech wszystko będzie dokładnie takie, jak chcesz. Jeśli chcesz samochodu, niech wszechświat cię usłyszy i wyśle ​​ci samochód. I będziesz jeździł na nas wszystkich! Ale na pewno zapnę pasy, bo jeszcze trochę się ciebie boję. Miłego nastroju, moja droga dziewczyno! Zrelaksuj się już dziś!

Kochana dziewczyno, życzę Ci za każdym razem prosperującej, odnoszącej sukcesy i kochanej, aby z satysfakcją dzielić się ze mną własnymi osiągnięciami i przyjemnymi bieżącymi wydarzeniami i nigdy nie szlochać do mnie” w kamizelce” . Drogi przyjacielu, wszystkiego najlepszego! Życzę Ci piękna, miłości, pomyślności, dobrego samopoczucia, atrakcyjności, awansu, sukcesu w biznesie, ciepła w Twoim domu, energii, spełnienia pragnień. A co najważniejsze, wygląd osoby, która za to wszystko zapłaci. Dziewczyno, drogi przyjacielu, właściwie czego ci życzyć w swoim dniu? Wybierz siebie, a ja dołączam.W swoim własnym imieniu życzę dobrego zdrowia, łatwości startu, braku barier i szefa w pracy, grania oczami i grania na gitarze pod oknem. Niech życie zagra dla ciebie w polka-motyla, a ty fruniesz jak ptak, i tak, że praktycznie nie ponosisz za to odpowiedzialności!

Droga dziewczyno, gratuluję Ci, jesteś jasnym promieniem, który oświetla moje życie. Bez Ciebie moje życie nie byłoby tak ciekawe i zabawne. Sprawiasz, że jestem coraz lepszy. Chcę, abyś zawsze pozostał taki, jaki jesteś. Niech jakakolwiek zła pogoda w życiu nie złamie twojego charakteru, a tylko go wzmocni, ponieważ jesteś bardzo silną osobą, która może wytrzymać wszelkie ciosy losu, a ja ci w tym pomogę. Życzę Ci harmonii i szczęścia w życiu rodzinnym, wielkich sukcesów w pracy i zdrowia. Doceniaj każdą chwilę w tym życiu, ponieważ życie jest tak krótkie, że wystarczy mieć czas, aby w pełni się nim cieszyć. Znowu wszystkiego najlepszego, bardzo cię kocham! pamiętaj w każdej sytuacji, zawsze przyjdę ci z pomocą moja droga!

Wszystkiego najlepszego! Przez lata naszej przyjaźni stałeś się dla mnie kimś więcej niż przyjacielem. Jesteś moją bratnią duszą! Życzę spełnienia pragnień, spełnienia marzeń! Bądź zawsze szczęśliwy i kochany. Wiedz, że wierzę w Ciebie i zawsze będę Cię wspierać we wszystkich Twoich staraniach.

Dzisiaj jest dla ciebie taki radosny i ekscytujący dzień, mój drogi przyjacielu! W końcu świętujemy Twoje urodziny! Nie potrafię wyrazić tego, co czuję, bo wszystkiego Ci życzę. Ale wiedz, najważniejsze jest to, że w twoim domu świeci tylko słońce szczęścia, a rano budzisz się z uśmiechem i nigdy nie wiesz o zdradzie i rozpaczy. I niech spełnią się wszystkie Twoje najskrytsze pragnienia!

Urodziny to długo wyczekiwane święto dla każdego z nas. Dziękuję losowi za przedstawienie nas, mój najlepszy przyjacielu! Życzę Ci, abyś czuła się jak królowa w ten cudowny dzień, kąpiąc się w uwadze bliskich i przyjaciół. Zarządzaj życiem z godnością, wybaczając przestępcom i nie zapominając o ludziach, którzy naprawdę cię kochają! Zobacz swoje szczęście pośród morza wątpliwości, pokus i miraży i nie odchodź nigdzie!

Najlepsze życzenia urodzinowe dla dziewczyny własnymi słowami

Życz swojej dziewczynie wszystkiego najlepszego własnymi słowami

Zawsze bądź tak bystra, hojna, pożądana i odnosząca sukcesy. Życzę Ci dobrego zdrowia, prawdziwych przyjaciół, dobrego nastroju, dużo pozytywnego i prawdziwego kobiecego szczęścia. Dziś ogromne a szalony świat kręci się tylko dla Ciebie.Wszystkiego najlepszego, przyjacielu!

Mój drogi przyjacielu! Proszę przyjąć moje najszczersze gratulacje z okazji urodzin! Życzę wielkiego szczęścia, miłości i powodzenia. Niech zdrowie i radość z kreatywności zawsze będą z Wami!

Najbardziej chwytliwe światło całego naszego otoczenia, fascynujesz swoim chłodem, młodością, pięknem. Przede wszystkim twoja obecność podnosi na duchu. A teraz niech twoje urodziny, droga dziewczyno, staną się wymówką dla wszystkich, aby rozgrzać się trochę bliżej ciebie, niech gratulacje nie kończą się teraz, a wszystkie prośby staną się prawdziwe i zostaną zrealizowane bezbłędnie. Towarzysz wypoczynku mojej mądrej i pięknej! Świetny rozmówca i sympatyczny przyjaciel! Przyjmij gratulacje w dniu (nie powiemy nikomu, ile masz lat) i prawdziwe prośby. Najjaśniejsze, fantastycznie przyjemne dla Ciebie wydarzenia w życiu. Życzę szczęścia, sukcesów, pieniędzy, muzyki, wakacji, wspaniałego nastroju, dobrych przyjaciół takich jak ja, romansu, błękitnego nieba i śnieżnobiałych chmur. Bądź zawsze pozytywny, wesoły. Najlepszy przyjacielu, wszystkiego najlepszego! Życzę Wam rozkwitania wiosennym ogrodem, bycia gorącym i radosnym, jak gorące lato, hojnym i domowym, jak złota jesień i obfitującym w wakacje, jak biała zima.

Mój drogi przyjacielu, wszystkiego najlepszego! Życzę oceanu szczęścia, morza kwiatów, ciepłego promieniującego słońca, spokojnego błękitu nieba. Bądź zawsze taką piękną, jasną, czarującą kobietą.Niech wszystkie marzenia się spełnią, a życie obfituje w pozytywne, żywe emocje.

Moje piękne, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Jesteś częścią mojej duszy, która nigdy nie traci serca i zawsze znajduje pozytywne strony nawet w najgorszych sytuacjach! Z całego serca życzę Ci być szczęśliwym, beztroskim radosnym i kochanym!

Wszystkiego najlepszego mój drogi przyjacielu! W tym dniu ty, taka droga mi osoba, chcesz życzyć wszystkiego, wszystkiego: dobrego nastroju, powodzenia we wszystkich sprawach, powodzenia zawsze i wszędzie, bajecznie pięknej miłości i wiernych przyjaciół, pozytywnych wrażeń i szczęścia bezgraniczna i ogromna inspiracja, worki pieniędzy i dobre zdrowie. A przede wszystkim życzę, aby spełniły się wszystkie życzenia.

Mój wierny, najlepszy przyjacielu, życzę Ci szczęścia, radości, powodzenia i wszystkiego najlepszego w tak uroczystym dniu. Dobre zdrowie, dobre samopoczucie rodziny i solidny grunt pod nogami. Niech twoje życie będzie czyste jak woda źródlana, niech nad twoją głową zawsze będzie spokojne niebo. Bądź zawsze kochany i pożądany, bo zasługujesz tylko na podziw. Niech ptak szczęścia przyleci do ciebie i przyniesie szczęście. Bądź taki energiczny, wesoły i pewny siebie. Niech dobry anioł zawsze strzeże twojego życia.

Znamy Cię od stu lat, ale czuję, że nadal nie znam Cię do końca, ponieważ każdego dnia coraz bardziej mnie zaskakujesz. Naprawdę chcę Ci życzyć, moja ukochana dziewczyno, w tym świątecznym dniu wszystkiego, czego potrzebujesz do szczęśliwego i wygodnego życia. Nie pamiętam ani jednego incydentu z tobą, który nie byłby zabawny. Za każdym razem, gdy się spotykamy, jest to po prostu niesamowita zabawa. Naprawdę chcę, żeby tak było na zawsze, ponieważ te cechy sprawiają, że jesteś po prostu wyjątkowy. Jeśli choć jedna cecha Cię opuści, po prostu nie będę z Tobą rozmawiać. Niech te cudowne wakacje będą bardzo zabawne i beztroskie, niech przyniosą tylko przyjemne emocje, a także wszystko, czego Ci brakuje. Naprawdę chcę, żebyś był zawsze szczęśliwy, odnoszący sukcesy i zdrowy. I nie mam wątpliwości, że tak się stanie, ponieważ wiesz, jak osiągnąć swój cel.

Dzisiaj wszystkie najlepsze życzenia i gratulacje, moja droga, najlepsza przyjaciółko. Serdecznie życzę Ci morza radości i oceanu dobrego nastroju. Niech szczęście uśmiechnie się do Ciebie, niech spełnią się wszystkie Twoje życzenia. Niech twoje życie będzie jak woda źródlana. Dobre zdrowie, wielkie szczęście osobiste i wszystkiego najlepszego. Idź przez życie z podniesioną głową, nie próbuj brać całego ciężaru problemów na siebie, zostaw to komuś, kto idzie lekko. Powodzenia i powodzenia.

Muszę powiedzieć, że mam niezwykłego przyjaciela, który nigdy nie narzeka na życie, bez względu na to, jak źle bywa. Widziała w swoim życiu wiele rzeczy, które sprawiły, że dorosła wcześnie, ale myślę, że to zadziałało nawet dla ciebie. Gratuluję ci wakacji, moja droga. Jestem pewien, że Twoje przyszłe życie będzie o wiele ciekawsze i bardziej urozmaicone niż było wcześniej. Naprawdę zasługujesz na to, aby stać się najszczęśliwszym, najbardziej radosnym i radosnym. Niech ta seria radosnych i szczęśliwych wydarzeń nie zatrzyma się w Twoim życiu. We wszystkim życzę dobrego zdrowia, szczęścia i powodzenia. Jesteś z nami tak celową dziewczyną, że nawet nie wątpię, że osiągniesz wszystko, o czym tak marzysz. Wesołych świąt, moja najukochańsza i najdroższa. Będziesz miał wszystko na najwyższym poziomie.

Kochana dziewczyno, w ten piękny dzień, serdecznie gratuluję Ci urodzin, życzę Ci z całego serca, abyś zachowała swój niepowtarzalny urok, promienny uśmiech i umiejętność uszczęśliwiania ludzi przez wiele lat! Zawsze pozostań tą samą jasną, stylową, pewną siebie i niezwykłą osobowością.

Wszystkiego najlepszego, przyjacielu. Chcę żyć czekoladą w czekoladzie czekoladowej. Życzę, abyś zawsze znajdował ciekawe przygody dla swojego pięknego i niespokojnego tyłka. Życzę, abyś zawsze spełniał wszystkie pragnienia zabawnych karaluchów w swojej głowie.

Życzę miłych niespodzianek, prezentów, chwil w tym dniu.Bądź zawsze nieodparty, jasny, czarujący i piękny. Usłysz komplementy skierowane do siebie, gratulacje dla drogiego przyjaciela. Wyznania, radosne zwycięstwa. Na świecie nie ma nikogo takiego jak ty!

Dzisiaj chcę życzyć mojemu wspaniałemu przyjacielowi wszystkiego najlepszego. Kochani, pragnę życzyć, abyście zawsze pozostawali tak piękni i pogodni, szczęśliwi i szczęśliwi. Pragnę również życzyć, aby każdy nowy dzień witał się pozytywnie – z uśmiechem i kroczył przez życie z podniesioną głową. Dziś cały świat jest w tobie zakochany. Bądź szczęśliwy obok kochającego i opiekuńczego mężczyzny! Niech wszystkie Twoje marzenia się spełnią!

Ta dziewczyna i ja dorastaliśmy razem, chodziliśmy razem do szkoły, a potem poszliśmy na uniwersytet. Nie zawsze byliśmy ze sobą blisko, bo obie nasze szkoły i uczelnie były inne, ale wiedzieliśmy, że mamy siebie nawzajem, więc nawet nie myśleliśmy, że jedno z nas może zdradzić. Całkowicie sobie zaufaliśmy, bardzo często rozmawialiśmy przez telefon, dzieliliśmy się sekretami, planami na życie. Nie mieliśmy czasu się widywać, ale to nie przeszkodziło nam w utrzymywaniu tak przyjaznych stosunków. I zawsze kochaliśmy nasze urodziny, bo właśnie w te święta zawsze się spotykaliśmy. Gratuluję ci moja droga! Jesteś dla mnie bardzo ważną osobą, której pragnę życzyć dobrego zdrowia i powodzenia w życiu. Jesteś w stanie sam osiągnąć wszystko. Nawet w ciebie nie wątpimy, moja droga. Po prostu żyj i ciesz się życiem, moja droga.

Człowiek ma trzy filary, bez których bardzo trudno jest przejść przez życie. Silnym wsparciem jest rodzina. Kiedy jesteś otoczony przez krewnych, podstępnemu Losowi bardzo trudno jest przebić się przez oddaną ochronę bliskich.

Moja droga! Chcę mieć najfajniejszego faceta obok ciebie w najbardziej sportowym samochodzie! I tak, aby każdy dzień przynosił tylko dobry nastrój, cieszył się nowymi spotkaniami i możliwościami!

Chcę pogratulować mojemu krewnemu, ukochanemu przyjacielowi, z którym łączy nas wieloletnia przyjaźń. Dzięki niej nauczyłam się powstrzymywać emocje, naprawdę cieszyć się tym życiem. Wie, jak inspirować i wzmacniać. Kochanie, gratuluję Ci stania się o kolejny rok starszy. Ale nie rozmawiajmy o tym, ile naprawdę masz lat, bo po osiemnastu dziewczyna przestaje podawać swój wiek. Jesteś nierealistycznie fajna, tak wesoła i energiczna, że ​​zawsze chcę na Ciebie patrzeć i brać z Ciebie przykład. Przy okazji, jeśli pamiętasz, dzisiaj jest rocznica naszej przyjaźni, ponieważ poznaliśmy się w twoje urodziny. Moi drodzy, pragnę życzyć wam najważniejszej rzeczy – zdrowia. Uwierz, że wszystko inne nie będzie miało znaczenia dla osoby, która nie ma zdrowia.

Droga dziewczyno, jesteś piękna, urocza i urocza kokietka! Zostań tak. Ciesz się wspaniałym życiem, oddychaj głęboko, rozkoszuj się i zaskakuj! Życzę wspaniałych przygód, niezwykłych prezentów i umiejętności zaskakiwania prostymi rzeczami.

Wszystkiego najlepszego, przyjacielu! Lata mijają, a ty wciąż jesteś młody. Niech twoje oczy błyszczą dalej, usta zaczerwienią się. Niech włosy pozostaną jedwabiste, a talia osika. Rozświetl świat radosnym uśmiechem, a w zamian niech da Ci dobrą radość. Niech każde Twoje przedsięwzięcie towarzyszy powodzeniu. Niech zawsze będą finanse w Twojej kieszeni, a nowe piękne ubrania w Twojej szafie. Niech problemy zostaną rozwiązane bez trudności, a smutek zapomni, gdzie mieszkasz. Niech świt będzie łagodny, a zachód słońca namiętny. Niech w domu zawsze panuje wygoda, a za oknem słoneczna pogoda. Niech kariera się rozkręci, jak w butach do chodzenia. Niech wokół was zawsze rozbrzmiewa radosny śmiech i radosny śpiew. Niech pewność przyszłości nigdy Cię nie opuści. A pojutrze też. Bądź szczęśliwy!

Kilka lat temu spotkałem miłą dziewczynę, z którą zostaliśmy bardzo bliskimi przyjaciółmi. Wielu zazdrościło nam naszej przyjaźni, nawet knuli, ale nie zwracaliśmy na to całej uwagi. Czas wzmocnił naszą przyjaźń, więc teraz naprawdę nazywamy się siostrami. Dziś moja siostra obchodzi urodziny. Bardzo kocha to święto, dlatego zawsze przygotowuje się do nich ze szczególną starannością. Dlatego tym razem przygotowała ciekawe tematyczne święto, więc każdy powinien dziś się bawić i tańczyć. Nasza urodzinowa dziewczyna zasługuje na dzisiejsze poświęcenie całej uwagi. Nie zapomnij więc jej pogratulować, powiedzieć pięknych słów i życzeń. Osobiście życzę Ci, moja droga, tylko zdrowia, a także odrobiny szczęścia.Jesteś z nami tak aktywny i energiczny, że od razu zajmujesz się wszystkim, więc szczęście na pewno będzie potrzebne.

Uważam, że ten dzień powinien być dniem wolnym, bo dziś urodziła się niesamowita dziewczyna! Ponieważ dzień nie jest dniem wolnym, pogratuluję Ci tego święta i życzę więcej odpoczynku – szczególnie dzisiaj!

Niech życie będzie wypełnione miłością, troską, życzliwością, jasnymi emocjami, niesamowitymi podróżami i dobrymi, interesującymi ludźmi. Przyciągaj radość i wszystkie dobre rzeczy jak magnes. Gratulacje!

Mój drogi przyjacielu, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Życzę, abyś nigdy nie był cierniem w jednym miejscu, pozostał wesołym śmiechem, cudowną dziewczyną, uwodzicielską kobietą w oczach wspaniałych mężczyzn, namiętną tygrysicą w łóżku z ukochaną i jadowitym wężem dla każdego wroga.

Wszystkiego najlepszego mój najlepszy przyjacielu! Pomimo tego, że dzisiaj postarzałaś się o rok więcej, nadal będę Cię kochać i nikomu o tym nie powiem. Chcę, abyś pozostała równie piękna i słodka i nigdy nie przestała być tak samo radosna. Życzę Ci silnej, przemożnej miłości, która nigdy się nie skończy. A także życzę dobrego zdrowia, które nie załamie się pod trudami tego okrutnego świata, szczerego szczęścia i powodzenia we wszystkich waszych przedsięwzięciach i kontynuacjach!

Mój drogi przyjacielu, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Niech wszystko w twoim życiu będzie tak piękne i pełne wdzięku jak ty. Nowe zwycięstwa dla ciebie, drogie sukienki, ciekawe książki, nieoczekiwane oferty i zawrotne tańce do rana. Wszystkiego najlepszego, kochanie!

Urodziny to okazja, aby przyjść do kogoś i powiedzieć, co jest w twoim sercu. Oświadczam więc z czystym sumieniem: raduję się w sercu, bo Ty, drogi jubilatowy, jesteś na świecie. Aby udekorować nasze życie, przyjść na ratunek i po prostu kochać żyć. Dziękuję za wszystko i za zebranie nas wszystkich razem.

Wszystkiego najlepszego drogi przyjacielu! Nasza przyjaźń jest bezcenna. Łączy nas wiele rzeczy: wspomnienia, przygody, wydarzenia, ludzie, zabawa, chwile z życia, porady, uwaga, uśmiechy, zrozumienie, dyskusja i wiele więcej. Jedno jest niezmienne: jesteś w moim sercu – szczerze, głęboko i na zawsze! Bądź szczęśliwy i dbaj o siebie. Daj temu światłu swoje ciepło, otwartość, umysł.Życzę światu zawsze odwzajemniania się i nagradzania prostymi życiowymi błogosławieństwami: zdrowie, miłość, krewni, piękno świata, dary losu i dobry nastrój.

Niech zawsze wszystko będzie dobrze. Niech sukienka zmieści się pod butami, a buty pod samochodem. Niech krawat ukochanego mężczyzny pasuje kolorystycznie do lakieru do paznokci. Niech twój związek stanie się silniejszy. Romans dla ciebie, czułość i raj na ziemi. Zasługujesz na wszystko co najlepsze, czego Ci z głębi serca życzę. Gratulacje, przyjacielu!

Nadchodzi święto, na które ty, mój drogi przyjacielu, tak długo czekałeś. Teraz widzę, że twoje oczy tak bardzo błyszczą szczęściem. I tak szczególnie robię się ciepła i dobra. Tak bardzo chciałabym, żeby wszystko w Twoim życiu zawsze działo się dokładnie tak, jak tego chcesz. Ale nadal musisz to wszystko zrobić sam. A teraz, kiedy przyszło do Was tak wielu gości, zdecydowanie musimy dobrze spędzić ten czas. A teraz chciałbym powiedzieć kilka słów do Ciebie, które być może będą musiały wydawać się nie do końca odpowiednie, ale jednak. Mówię ci, że zawsze powinieneś starać się patrzeć w jaśniejszą przyszłość. Gdy tylko nauczysz się znajdować we wszystkim jasną stronę, wszystko na pewno się dla ciebie zmieni. I chcę też wierzyć, że wszystko może się dla ciebie ułożyć. I na koniec powiem ci, że jesteś niesamowicie dobry i dlatego pozostań tak do końca swoich dni.

Mój drogi i ukochany przyjacielu, życzę Ci nie tylko w Twoje urodziny, ale w każdy inny dzień, abyś żył w swoim sercu z nadzieją i marzeniami. Aby Twoje życie było słodkie jak miód i beztroskie jak upalne lato. Niech dom będzie pełen dobrobytu, wzajemności życzliwości i dobrobytu finansowego. I żeby zdrowie wystarczyło jeszcze na wiele lat. Aby ukochana osoba mogła spełnić i zrealizować każde twoje ukochane marzenie i aby rodzina była budowana jako silna forteca z dala od złych oczu i dyskusji. Chciałbym, żeby los spełnił każdą twoją zachciankę, a koło fortuny nigdy się nie zatrzyma. Częściej pragnę, aby śmiech brzmiał, nie znając łez i smutku, żył jeszcze wiele lat. Abyś mógł osiągnąć dowolne zamierzone cele i aby w każdym biznesie zawsze mieć w ręku atut. Niech światło rzuca gładką ścieżkę w twoim przeznaczeniu, bez sztuczek, zazdrości i nowych barier.

Materialny dobrostan, ukochana osoba obok mnie, a także tacy oddani i wierni przyjaciele jak ja. Zadzwoń do mnie w środku nocy, a przyjdę! Przyjdę na ratunek, wypiję butelkę wina i znajdę mały sekret. I życzę ci też, że nie potrzebujesz niczego. I zawsze marzyć o czymś… Śnij dalej. To najpiękniejsza rzecz, jaka może być.

Ty i ja nadal jesteśmy dziewczynami! Więc – bawmy się dobrze! Powód jest świetny! I niech to święto stanie się punktem wyjścia do jaśniejszego, spokojniejszego, bardziej stabilnego życia. Na pewno z ciekawymi wydarzeniami i nowymi marzeniami!

Jak miło, że mogę się z Tobą pochwalić długą i wierną przyjaźnią! Dziękuję, że jesteś sobą, mój drogi przyjacielu! Życzę Ci wielu dobrych powodów do uśmiechu każdego dnia i pewności siebie, swoich bliskich i dobrej przyszłości!

Drogi Przyjacielu! W tym dniu życzę powodzenia. Sukces w pracy, sukces w życiu osobistym. Pragnę pozostać tak jasna i piękna. Chcę podziękować twoim rodzicom za danie ci tego świata i mam możliwość zaprzyjaźnić się z tobą. Wszystkiego najlepszego!