Życzenia urodzinowe dla dziewczyny

Zebraliśmy dla Ciebie wiele najpiękniejszych życzeń urodzinowych dla dziewczynki własnymi słowami, w prozie. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Najpiękniejszej dziewczynie na świecie serdecznie życzymy spokoju, radości, życzliwości, sukcesów naukowych i bezchmurnego dzieciństwa. Mając osiem lat stałeś się jeszcze bardziej poważny, odpowiedzialny i niezależny. Życzymy, aby wszystkie Twoje marzenia na pewno się spełniły, Twoje oczy zabłysną tylko szczęściem, a Twoja dusza będzie z każdym dniem coraz bardziej rozkwitać jak wiosenny kwiat.

W twoje urodziny słodka i piękna dziewczyno na świecie, abyś uwierzyła w szczęście i marzenia, radość i miłość. Życzę Ci, abyś stał się szczęśliwy, kochany i aby Twoi rodzice Cię zrozumieli. W tym dniu spieszę dać wam jasne i zachwycające kwiaty we wszechświecie. Życzę Ci kochanie, abyś pozostał sobą!

Gratulujemy wspaniałej księżniczce, cudownej dziewczynie pierwszego roku. Życzę niewątpliwych sukcesów i zabawnych hobby, radosnych spacerów i uskrzydlonych huśtawek, rodzinnego szczęścia i miłości rodziców, dobrego nastroju i opieki nad bliskimi.

To twoje siódme urodziny, nasza dziewczyno! Z tej okazji serdecznie życzymy Ci być zdrowym, pięknym jak księżniczka i bardzo, bardzo szczęśliwym. Niech morze szczęścia zawsze otacza cię we wszystkich twoich sprawach. Bądź wesoły i radosny, nie denerwuj bliskich ci osób i słuchaj mamy i taty.Ucz się dobrze w szkole, dużo czytaj i bądź wzorowym uczniem w zachowaniu. Niech smutek nigdy nie przyjdzie do twojej rodziny. Chcemy, abyś miał przyjaciół, na których możesz polegać. Dużo siły na ciekawe odkrycia i zwycięstwa w życiu. Niech każdy z przeżytych lat czyni cię mądrzejszym i bardziej doświadczonym, a każdy dzień przynosi więcej radości niż poprzedni. Bądź jasny jak słońce i zachwyć wszystkich swoim uśmiechem.

To wyjątkowy dzień dla nas wszystkich, ponieważ dzisiaj świętujemy dzień, w którym się urodziłeś. Nasza dziewczyno, jesteś najlepsza, fajna, utalentowana i przyjazna ze wszystkich na tym szerokim świecie. Życzymy, aby każde Twoje marzenie, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, od małego do dużego, natychmiast się spełniło, a stworzone przez Ciebie dobro zawsze wracało stokrotnie.

Dzisiaj nasza mała dama jest o rok starsza i słodsza. Dziś masz 3 lata, nasza dziewczynko. Wiesz, jak założyć buty swojej mamy, kręcić się wokół lustra jak księżniczka. Nie spiesz się, aby dorosnąć, wszystko ma swój czas. Życzymy Ci beztroskich lat dzieciństwa, daj się rozpieszczać lalkami i misiami. Piękna sukienka, koronkowe kokardki, rajstopy w swoim kolorze. Zawsze bądź piękna, zadbana, kulturalna. Niech twoja matka będzie dla ciebie przykładem. Psotne oczy, pokręcony tyłek, dźwięczny śmiech rozbrzmiewa i rozgrzewa serca. W życiu zawsze podążaj za swoimi marzeniami i aby ich spełnienie nie kazało Ci długo czekać. Więcej cudów w twoim małym życiu. Skacz i śpiewaj, zachwycaj nas i uszczęśliwiaj. Więcej szczęścia w twoim życiu. Niech będzie więcej gratulacji, pysznego ciasta i delikatnych kwiatów.Niech wszystkie zabawki będą tym, o czym marzyłeś, Twoimi ulubionymi słodyczami, ale z umiarem. Najważniejsze to słuchać mamy, bo to dla nas najlepsza nagroda!

Wszystkiego najlepszego dla zabawnego i zaradnego faceta. Życzę Ci, abyś był w życiu odważnym rycerzem, odnalazł swoją prawdziwą księżniczkę, odnalazł prawdziwe szczęście i nieziemską miłość. Niech wszystkie marzenia się spełnią, a wszystkie cele zostaną pomyślnie osiągnięte.

Mała księżniczka! Jesteś dziś o rok starszy! Życzymy, abyś dorastał miły i sympatyczny, piękny i inteligentny, delikatny i wesoły! Niech Twoje oczy lśnią szczęściem, uśmiech nie opuszcza Twojej dziecięcej twarzy!

Gratulacje mała księżniczko! Niech twoje urodziny będą jak z bajki, niech spełnią się twoje najbardziej magiczne życzenia i marzenia, niech twoje prezenty będą wspaniałe, a święto niesamowite i zachwycające. Ogromne zdrowie, ciasto i szczęście!

Dwa lata dla twojego bohatera. Dwa lata radości, zwycięstw. Niech kontynuuje niestrudzenie W życiu idzie bez kłopotów. Nawet jeśli kroki są nadal niezręczne, Nawet jeśli znaczenie nie jest jasne w pierwszych słowach, Już z charakterem chłopca, Już mężczyzna, aby być gotowym. Niech rośnie do radości mamy, niech stanie się dumą ojca. Ku zazdrości wszystkich, aby wychować super-dobrego syna.

Nasza droga dziewczyno, urodzinowa dziewczyna i piękna! Dzisiaj jest wielkie i znaczące wydarzenie – dzisiaj jest Twoja mała rocznica. Dzisiaj kończysz 12 lat i wszyscy z radością gratulujemy Ci tego dnia. Ile jeszcze rocznic będzie w Twoim życiu – nie licz, a każda kolejna rocznica niech będzie tylko piękniejsza i lepsza. Ale to wszystko później, nie w najbliższej przyszłości, ale na razie ucz się przez pięć, proszę rodziców i żyj dla własnej przyjemności. Ponieważ im jesteś starszy, tym więcej pojawia się problemów i zmartwień. Wszystkiego najlepszego, bądź mądry!

Niech spełnią się wszystkie Twoje najskrytsze pragnienia, a radość nie zniknie ani na chwilę. Niech szczęście Cię napełni, a uśmiech nigdy nie opuści Twoich ust. Niech nastrój będzie niesamowity, a Twoje oczy błyszczą jasnymi światłami. Życzę wspaniałej dziewczynie nigdy nie traci serca i łatwo osiąga swoje upragnione cele.

Obchodzisz szesnaste urodziny. Ta data może być podstawą Twojej najlepszej przyszłości. Jak chcesz znaleźć wiele ciepłych słów, aby pogratulować ci urodzin, pokazać, ile jasnych chwil czeka na Ciebie. Moi drodzy, umiesz odnaleźć wewnętrzną harmonię i zrozumieć, jak wyjątkowe jest życie.Chcę pogratulować ci wakacji, które mogą dać harmonię i inspirację, przyczynić się do osiągnięcia każdego celu. Niech Pan zawsze was chroni, daje liczne szanse na realizację i pozwala wierzyć, że los może być łatwy i nieuciążliwy, harmonijny i szczęśliwy. Dorastasz, ale pamiętaj, że cały wszechświat przyczyni się do twojego szczęścia. Z całego serca gratuluję pięknej dziewczynie w jej 16 urodziny. Uśmiechaj się częściej, moja droga i piękna dziewczyno.

Wszystkiego najlepszego moja mała księżniczko! Wiem, że nie lubisz, gdy cię nazywają, ale wiesz, że dla twojej matki wszystko jest możliwe. Chociaż w tym roku już nie dam Ci zestawu „Mała Wróżka”. Moje Słoneczko, życzę Ci szczęścia, zdrowia, sukcesów w nauce, powodzenia i spełnienia wszelkich pragnień. I życzę ci też miłości, ale jeszcze nie dorosłej – oczywiście miłości do rodziców, przyjaciół, krewnych i nauki. Ale niedługo będziesz musiał też życzyć sobie miłości, bo tak szybko się rozwijasz. Nadal nie przywykłem do tego, że wyjmujesz z pokoju wszystkie swoje zabawki, chociaż wiem, że czasem potajemnie wyjmujesz misie i zasypiasz z nimi. To nawet cieszy, bo to oznacza, że ​​jeszcze nie dojrzałeś, a to na moją korzyść. Bardzo to kocham, moja córko. Wiedz, że zawsze będę tam i pomogę Ci, jeśli będziesz potrzebować.

W twoje jasne urodziny, weź wkrótce prezenty, moja droga słodka dziewczyno, moja czysta gwiazdo na niebie, mój czysty strumień, niech twój dźwięczny głos zabrzmi na scenach Mediolanu i Paryża, Marsylii i Rzymie, Moskwie i Tokio, życzę, aby dar waszego Boga rozwijał się i umacniał przez lata! Moja droga córko, w twoje 13 urodziny życzę Ci inspiracji, kreatywnych wzlotów, pierwszej miłości! Twoja mama!

Nasza droga urodzinowa dziewczyno, dzisiaj są twoje 16 urodziny. Wydawałoby się, że jeszcze wczoraj twoi rodzice byli szczęśliwi, że urodziła im się tak piękna córka. A dziś już organizujesz własne wakacje. Życzę Wam wspaniałego dnia i szczęśliwego świętowania. W wieku 16 lat masz już pełne wyobrażenie o tym, jak powinno wyglądać Twoje życie. Starasz się to wszystko osiągnąć, aby stać się odnoszącą sukcesy dziewczyną. Życzę Ci spełnienia wszystkich Twoich pragnień, realizacji wszystkich planów. 16 lat to szczególny wiek, po którym wkrótce będziesz świętować pełnoletność. Chcę, żebyś przez te dwa lata mogła w pełni cieszyć się okresem dojrzewania. Potem nastąpi dorosłe życie pełne ciekawych wydarzeń i żywych emocji. Wesołych świąt dla ciebie.

Droga Księżniczko! Dzisiaj skończyłaś pięć lat – to Twoja pierwsza rocznica i życzę, aby nowy rok Twojego życia był wypełniony tylko radością, zabawą i szczęściem. Niech przeciwności ominą próg twojego domu, a pokój i światło zawsze zapanują w twojej duszy. Pozostań taki sam kędzierzawy, zabawny i czarujący, ponieważ twoje urocze dołeczki i piegi doprowadzają wszystkich do szaleństwa. Niech Twoje piękno kwitnie i pachnie coraz bardziej z każdym rokiem, a Twoje serce staje się coraz milsze i śmielsze. Jesteś najlepszą i najbardziej niesamowitą dziewczyną na całym świecie. Wiedz, że takie dzieci są zawsze chronione przez Anioła Stróża i daj im swoją miłość. Kochaj swoich rodziców, raduj się każdym nowym dniem i jasnym promieniem w swoim oknie. Jesteś najsłodszą i najpiękniejszą księżniczką, szczęście i zdrowie dla ciebie kochanie!

Wszystkiego najlepszego dla pięknej, słodkiej, uroczej, miłej i najlepszej dziewczyny. Życzę pięknych fryzur, eleganckich sukienek, bajek, zabawnych historii, wspaniałych dziewczyn, wspaniałej rozrywki i szczęśliwych chwil w życiu.

Patrzę na naszą księżniczkę i nie rozumiem, jak minął cały rok tak szybko. Wydawałoby się, że urodziłeś się dopiero wczoraj, a dziś już świętujesz swoje pierwsze urodziny. Niewiele jeszcze rozumiesz, ale jestem pewien, że czujesz się bardzo dobrze. Nasza księżniczko, gratuluję Ci wakacji i życzę wszystkiego, co sprawi, że będziesz najszczęśliwsza na tym świecie. Oczywiście masz wspaniałych rodziców, którzy zrobią wszystko, abyś był szczęśliwy.Ale możemy też postarać się o Twój uśmiech. Życzę zdrowia i beztroskiego dzieciństwa. Za kilka lat pójdziesz do przedszkola, poznasz nowych przyjaciół, będziesz bawić się na dworze, uczyć się liter i wiele więcej. Przed Tobą ciekawy czas, a teraz nadal cieszysz się czasem, w którym Twoi rodzice robią wszystko za Ciebie.

Świętujesz wiek młodości, zachowując pozytywne nastawienie i wierząc w nieograniczoną przyszłość. Niech los każdego dnia otwiera przed Tobą tylko najlepsze i najcieplejsze dni, niech uwierzy, że życie może być prawdziwym darem, który trzeba docenić. Chcę wierzyć, że znajdziesz podstawę swojego szczęścia i zrozumiesz, w jakim kierunku najlepiej się rozwijać. Gratuluję ci świętego święta i oczywiście życzę tylko szczęścia, pozytywów, inspiracji. Nawet po wielu latach możesz zachować pozytywne nastawienie i chęć tworzenia, cieszyć się swoim przeznaczeniem. Chcę, abyście pozostali pozytywni i spokojni, szukali inspiracji, bez względu na to, ile minie lat, bo los zawsze powinien pozostać nieograniczony i naprawdę ciepły, miły, słodki. Uwierz tylko w najlepsze, moja piękna dziewczyno.

Najpiękniejsze życzenia urodzinowe dla dziewczyny własnymi słowami

Duszny
życzenia urodzinowe dla dziewczynki z głębi serca

Sześć lat temu w naszej rodzinie pojawiła się mała księżniczka. Do tej pory codziennie dziękuję Bogu, że jestem jej ojcem.Proszę dla ciebie, moja droga, tylko szczęśliwy los, który będzie pełen światła i radości, tak chcę cię uchronić od kłopotów i najmniejszych obelg i smutków. Wiem, że wyrośniesz na najwspanialszą, miłą i mądrą dziewczynę na świecie. Niech obok Ciebie znajdą się ludzie, którzy potrafią docenić wszystkie Twoje cnoty, koniecznie ucz się dobrze, kwiatuszku, a wtedy będziesz mógł spełnić wszystkie Twoje najcenniejsze marzenia i plany. Postaram się zrobić wszystko, aby Twoje oczy jak najczęściej się uśmiechały, były wypełnione dobrocią i światłem. Życzę, aby zdrowie zawsze szło obok Ciebie i powodzenia, wszystkiego najlepszego, słońca.

Moja droga dziewczyno, cieszę się, że tak piękne cechy dziewczyny jak czułość, życzliwość, spokój łączą się w Tobie z niesamowitą urodą i rozwagą. Marzę, że połączysz swoje życie z młodym mężczyzną, który będzie tak przyzwoity i miły jak ty.

Mój kwiatuszku, moja droga, gratuluję ci z całego serca. Dziś są urodziny najlepszej dziewczyny na świecie! Niech żadne huragany życia nie zepchną statku twojego przeznaczenia z właściwego kursu. Niech otoczenie Cię wspiera i dodaje sił w trudnym momencie życia. Nic na świecie nie może cię zastąpić dla mnie. Jesteś moim skarbem życia, moim promieniem słońca w deszczowy dzień. Wszystkiego najlepszego, bez względu na to, co się stanie, wiedz, że tam jestem! W końcu nigdy nie spotkałem tak szczerych dzieci. Niech nowe przygody pojawiają się w Twoim życiu każdego dnia. Niech cuda przyjdą do wszystkiego i przynieś ze sobą kawałek szczęścia, który zagości pod poduszką. Wszystkiego najlepszego!

Nasza droga córko, gratulujemy pierwszej rocznicy. Serdecznie życzymy Państwu jak najlepszego zdrowia, sukcesów w nauce, nieziemskiego szczęścia. Rozwijaj się dla radości ludzi. Nie zniechęcaj się, bądź mądry i piękny. Obyś miał łatwe i ciekawe życie, które przyniesie Ci wiele niespodzianek i radości. Chcemy, aby ludzie Cię szanowali. Znajdź sobie dobrych przyjaciół, bądź duszą firmy. Życzymy, abyś była fashionistką. Radujcie się nas tylko dobrymi ocenami. Zawsze bądź uczciwy i szczery. Niech wszystkie Twoje życzenia natychmiast się spełnią. Życzymy Ci, abyś zawsze podejmował tylko właściwe decyzje. Niech twój anioł trzyma cię przez wiele, wiele lat. Bardzo cię kochamy. Zawsze pozostań taką samą uroczą i słodką dziewczyną jak teraz.

Są takie bajeczne dni, kiedy wszystko się spełnia. Na stole są prezenty i słodycze, aw kuchni unoszą się zachęcające zapachy.Patrzysz w lustro i z radością i zaskoczeniem znajdujesz w nim małą księżniczkę. Uśmiechasz się i krążysz po pokoju. Niech uczucie tego święta nigdy Cię nie opuści.

Masz teraz 16 lat. Stajesz się dorosły i odnosisz prawdziwe sukcesy, jak zawsze marzyłeś. Ile wartościowych cech charakteru ujawnia się w tobie. Wiesz, mogę być dumny, że cię znam. Życzę Ci blasku i inspiracji. Proszę, starajcie się tylko o najlepsze chwile, jakie można podarować samemu wszechświatowi. Niech wszystko w życiu rozwija się tylko od najbardziej udanej strony, a wszechświat może stanowić podstawę wewnętrznej harmonii. Proszę, wytrwajcie w dążeniu do zadania i wierzcie, że na pewno wszystko ułoży się najlepiej. Niech każdy dzień staje się dla Ciebie idealny i uwierz w harmonię życia. Możesz osiągnąć każdy wyznaczony cel, jeśli włożysz w to trochę wysiłku. Życzę dobrych przyjaciół i pewności, że bliscy ludzie zawsze zapewnią godne wsparcie, bez względu na niuanse i aspekty życia. Moja droga dziewczyno, potrafisz znaleźć swoje szczęście, więc wykorzystaj do tego odpowiednią okazję. Szczęście, inspiracja, harmonia.

Dzisiaj jest święto dla mojej córki, którą kocham ponad życie. Moi drodzy, nigdy nie znudzę się dziękowaniem za wybranie nas na rodziców. Twoje narodziny dodały nam sił, dałeś nam niesamowitą radość. Nadal codziennie zasypiamy i budzimy się z myślą, że mamy niesamowicie pozytywną i miłą dziewczynę.Jesteśmy z Ciebie dumni, kochanie! Niech każdy Twój dzień będzie jasny i pełen wydarzeń, niech wszystko będzie dokładnie takie, jak sobie tego życzysz. Cóż, jesteśmy po prostu gotowi w każdej chwili udzielić Ci wsparcia. Niezmiernie się cieszę, że łączy nas nie tylko związek jak matka z córką, ale także jak dziewczyny. Moja ukochana dziewczyno, życzę ci wszystkiego najjaśniejszego i najmilszego. Nigdy nie rozpaczaj, nie martw się i nie smuć się! Bądź zawsze najszczęśliwszy, najbardziej ukochany i zdrowy! Gratulacje!

Nasze czyste słońce, nasza złota dziewczyna! Jak się cieszymy, że cię mamy! A teraz przez cały rok zachwycasz nas swoim zabawnym akcentem, małymi palcami, psotnymi oczami! Niech nasza radość nigdy się nie kończy! I niech twoje życie dopiero się zacznie i przyniesie ci wielką przyjemność z rodzicielskiej miłości! Życzymy Ci kochanie, abyś była słodka jak tabliczka czekolady! Niech twoje oczy zawsze się śmieją i nigdy nie płaczą! Bardzo Cię kochamy i gratulujemy Ci pierwszego roku życia z ciastem, na którym pali się tylko jedna świeczka! To cięcie to twoje życie i niech płonie na zawsze! Zadbaj o swoich rodziców swoimi osiągnięciami, rozwijaj się, rozwijaj i ciesz się zabawkami! Niech w twoim życiu będzie wszystko, abyś czuł się kochany i pożądany! Niech pierwszy rok życia położy solidny fundament pod Twoje dziewczęce szczęście!

Wszystkiego najlepszego z okazji dziesiątych urodzin naszej drogiej córko! Jesteś dziś mądra i wesoła, życzymy sobie, abyś tak wyglądała nie tylko w święta, ale zawsze. Uśmiechaj się częściej i ciesz innych szczerymi uśmiechami swoich dzieci. Bądź modny, niech zazdroszczą Ci inne dziewczyny. Nigdy nie denerwuj się drobiazgami. Bądź dobrym gospodarzem. Niech twoja dobroć nie zna granic. Życzymy, aby twoje oczy nigdy nie wiedziały, czym są łzy. Niech twoja dusza będzie czysta i jasna. Spełnienie wszystkich pragnień dla Ciebie, nasza córko. Nieustannie ucz się czegoś nowego i interesującego, niech twoje doświadczenie życiowe będzie dla ciebie przydatne. Niech dobre wieści zawsze będą cię prześladować. Pokonaj wszelkie bariery i wytrwaj w dążeniu do celu, obyś zawsze odniósł sukces.

Urodziny to święto, a czym jest święto bez bajki? Chcesz, żebym ci dzisiaj opowiedział bajkę? Pewnego razu na świecie, wśród wielu, wielu ludzi, spotkał się przystojny książę i miła księżniczka. Księżniczka była bardzo piękna i przyjazna, więc książę natychmiast zakochał się w niej całym sercem. Odważnie bronił jej przed wszelkimi niebezpieczeństwami i przemówił do księżniczki wiele dobrych, czułych słów. Potem zakochała się głęboko w księciu. I było cudowne świętowanie ich ślubu, zaczęli żyć, żyć, czynić dobro. A najlepszym wydarzeniem w ich życiu były narodziny dziecka! Stało się to dziesięć lat temu.Nie zapomnij, jaką wielką miłość dało ci życie i wiedz, że wszystko będzie z tobą w porządku!

Wszystkiego najlepszego księżniczko! Dorośnij jako piękna, miła i inteligentna dziewczyna, otoczona kochającą rodziną i dobrymi przyjaciółmi! Niech wszystko się ułoży w szkole, tak jak wszystkie przedmioty!

Słoneczko, życzymy Ci wszystkiego najlepszego! Życzymy wielu radości, wielu smakołyków i nowych hobby. Niech spotkają Cię tylko bajeczne dni, wesoły przyjaciele, szczęśliwe sny, wiele gier edukacyjnych, przyjemne historie oraz doskonała wiedza i osiągnięcia. A co najważniejsze, pozostań tą samą mądrą, piękną i po prostu uroczą dziewczyną. Gratulacje!

Dzisiaj jest radosny dzień w naszej rodzinie – urodziny naszej córki, nasze szczęście. Moja córko, gratuluję ci! Jesteś takim jasnym i ukochanym mężczyzną, bez którego po prostu nie można sobie wyobrazić naszej rodziny. Nasz poranek zaczyna się od śmiechu i okrzyku „Dzień dobry świecie”. W ten piękny dzień życzę Ci jak najwolniejszego dorastania, bo nadal chcemy cieszyć się Twoim dzieciństwem. Zawsze pozostań tą samą miłą, słodką i czułą dziewczyną, proszę nas swoimi sukcesami. Bardzo Cię kochamy, nasze słońce. A Ty nieustannie nas ogrzewasz swoją obecnością i ładujesz niekończącym się pozytywem. Ciesz się wakacjami, baw się, tańcz, śpiewaj i niech spełnią się wszystkie Twoje ukochane marzenia.

Kochanie (imię dziecka)! Chcę ci pogratulować twoich pierwszych urodzin.Minie wiele lat, a my zapamiętamy Cię jako taką malutką uroczą księżniczkę, którą dziś przed nami pojawiłaś się. Chcę Ci powiedzieć, że tak pięknych dziewczyn jak Ty po prostu nie ma już na świecie! Dlatego musisz stać się najszczęśliwszym i najbardziej ukochanym! Życzę wszystkim ziemskich błogosławieństw, sukcesów, postępu i dobrego zdrowia!

Życzę tej niesamowitej dziewczynie oceanu szczęśliwych chwil, magicznego nastroju, wzajemnego zrozumienia, pomyślności i pomyślności w życiu. Niech harmonia zawsze panuje w Twojej duszy, a ukochane marzenia spełnią się z prędkością światła. Niech faceci niosą Cię w ramionach i natychmiast spełnią wszystkie Twoje zachcianki.

W ten uroczy dzień naszej urody życzę jej wszystkiego najlepszego! Pragnę oszalać wszystkie najpiękniejsze rzeczy, które istnieją tylko na tym świecie! Zawsze podziwiam Twój uśmiech, jest olśniewający, rozświetla nim wszystko wokół Ciebie. Życzę Ci, abyś była najszczęśliwszą i najszlachetniejszą dziewczyną, która odważnie przejdzie przez życie i podejmie tylko właściwe decyzje. Jesteś naszą jasną gwiazdą, zawsze pozostań taką fashionistką o bardzo dobrym guście. Bardzo Cię kochamy i niezmiernie doceniamy Twoje osiągnięcia! Moja umiłowana księżniczko, niech Bóg ześle ci łatwy los, w którym nie napotkasz trudności i trudności. Bądź posłuszny rodzicom, którzy szybko próbują zrobić z ciebie prawdziwą damę. Życzę Państwu tylko przyjemnych chwil i wydarzeń, które przyniosą najżywsze emocje i wspomnienia.Niech każdy nowy dzień napełnia Cię niewyczerpaną energią, która z kolei popycha Cię do realizacji najbardziej niezwykłych przedsięwzięć.

W twoje wszystkie urodziny życzę ci życia pięknie i radośnie, radośnie i ekscytująco. Życzę Ci moja droga dziewczyno, abyś zawsze pozostała sobą, wierzyła w cuda i działała czary. W tej cudownej godzinie niech Twoje inteligentne oczy lśnią radością, śmiechem i przyjemnością. Życzę, aby wszyscy twoi przyjaciele zostali z tobą na zawsze.

Mój drogi przyjacielu! Dziś masz już dziesięć lat i to pierwsza poważna rocznica, ale niech cię to słowo nie przeraża. Życzę Ci, abyś została prawdziwą księżniczką i stworzyła własną bajkę. Niech sukces akademicki i prawdziwi przyjaciele będą Ci towarzyszyć wszędzie. Uśmiechaj się do życia i spotykaj się z radością każdego dnia. Przypominasz mi jasny kwiat, który zmienia świat na lepsze. Cieszę się, że cię znam. Chciałabym, żeby nasza przyjaźń przeszła próbę czasu i świętowaliśmy kilkanaście urodzin. W tym dniu chcę wypowiedzieć najlepsze słowa, ale najważniejsze jest to, że są szczere. Bądź zawsze tak ładna i optymistyczna jak teraz i niech wszystko będzie z tobą w porządku.

Nasza mała dziewczynka, nasza mała ślicznotka, nasza mała księżniczka ma dziś urodziny! Chcę Ci życzyć, mój piękny aniele, abyś zawsze była uważna, wrażliwa na prośby swoich rodziców, kochała ich, szanowała i była posłuszna. Chcę, aby twoje życie potoczyło się dobrze, nie znałeś smutków i zawsze czułeś się szczęśliwy i radosny. W każdych okolicznościach pozostań tą samą piękną, łagodną i pogodną dziewczyną.Bądź zawsze zdrowy i niech ani jeden smutek na świecie nie zepsuje Ci nastroju, ponieważ wszystkie problemy są do rozwiązania. Gdy zdmuchniesz świeczki na tym ogromnym torcie urodzinowym, pomyśl życzenie, które chciałbyś spełnić, ponieważ pamiętaj, że marzenia zawsze się spełniają!

Nasza dziewczyno, rośniesz tak szybko, że nie możemy za tobą nadążyć. Chcemy przedłużyć Twoje dzieciństwo, bo wiemy, jak trudne życie czeka Cię w przyszłości. Ale jednocześnie będzie to bardzo ciekawe życie, wypełnione jasnymi chwilami i radosnymi wydarzeniami. W szkole poznasz nowych przyjaciół, spędzisz z nimi dużo czasu. Chcę, żebyś zawsze mógł nawiązywać przyjaźnie, móc komunikować się z ludźmi, aby nauczyciele zawsze Cię chwalili, abyś nigdy nie martwił się ocenami. Za 2 lata pójdziesz do szkoły, ale chcemy, abyś wiedział, że oceny nie są najważniejsze. Gratuluję ci urodzin. Dziś masz już 5 lat, a to pierwsza poważna rocznica. Gratuluję i chcę, żebyś zawsze był zdrowy, abyś nigdy nie czuł się smutny ani zdenerwowany. Twoje oczy powinny zawsze świecić szczęściem.

Duchowe gratulacje z okazji urodzin dziewczynki

Polecane
życzenia urodzinowe dla dziewczyny do łez

Moja córka zrobiła się o rok starsza. Wcale nie mogę w to uwierzyć. Wygląda na to, że wczoraj ty i ja napisaliśmy razem list do Świętego Mikołaja, nauczyliśmy się wypełniać otworzył pamiętnik i wybrał pierwszy szkolny plecak.Wciąż pamiętam ten ogromny różowy plecak z lalką Barbie, chociaż uparcie odmawiasz zapamiętania. Chcę ci pogratulować i życzyć niekończącego się szczęścia, dużo szczęścia i powodzenia. Bądź zawsze kochany, bądź zdrowy i wesoły. Nie wyobrażam sobie dnia bez twojego uśmiechu i twoich żartów. Jesteś już taką dorosłą młodą damą, która każdego ranka wybiera strój, krzycząc: „Spóźnię się!”. Ale to wszystko czym jesteś. Moja dziewczyno, jesteś najcenniejszą rzeczą w naszym życiu z tatą, naszą dumą i radością. Zawsze staraj się o więcej, rozwijaj się, studiuj i czytaj wiele ciekawych książek. Bardzo Cię kochamy!

Wszystkiego najlepszego, słodka dziewczyno. W wieku 6 lat życzę, abyś była księżniczką balu, tańczyła radość i śpiewała pieśń przyjaźni z przyjaciółmi. Bądź bystry, utalentowany, wesoły i wesoły, miły, sympatyczny, inteligentny i piękny, dociekliwy, celowy i po prostu najlepszy.

Co za pojemne piękne słowo „Rocznica”! Co jeśli spróbujesz to rozebrać? „Yu” – ty, „bi” – dwa, „lei” – cóż, tutaj komentarze są zbędne, „lei” jest tym, czym jest – lei! Okazuje się więc, że albo „nalewasz dwa razy”, albo „nalewasz za dwoje”. Mamy też numer „15”. Co się stało?

Droga dziewczyno, w ten radosny dzień życzę Ci wymarzonego prezentu. Rozejrzyj się – zgromadzili się tu ludzie, którzy bardzo Cię kochają – mama i tata, babcia i dziadek… Przede wszystkim chcą uśmiechu na twarzy, abyś zasnął i obudził się z uczuciem szczęścia. Z całego serca życzymy, abyś był promieniem słońca w swojej rodzinie, od którego dzień staje się jaśniejszy, a życie szczęśliwsze.

Wszystkiego najlepszego dla uroczej dziewczynki! Życzymy posłusznym rodzicom, dobrego nastroju, wesołych przyjaciół, wielu zabawnych przygód i ciekawych zabaw. Bądź mądry, rozwijaj się, ucz się, staraj się nauczyć jak najwięcej! Zdrowie dla Ciebie, szczęśliwy uśmiech i wiele prezentów!

Urocza piękna księżniczka! Dzisiaj są twoje urodziny. A to oznacza, że ​​nadszedł najszczęśliwszy dzień dla twoich rodziców. Serdecznie życzymy, abyś wyrosła na mądrą, piękną dziewczynę, która zadowoli tylko swoich rodziców. Jesteś prawdziwą wróżką: słodką, delikatną, miłą. Zostań zawsze tak. Życzymy spełnienia wszystkich pragnień, doskonałych studiów i wspaniałego nastroju.Bądź mądry, kochanie!

Wszystkiego najlepszego dla pięknej i słodkiej dziewczyny! Życzę, abyś urósł i stał się ładniejszy w zawrotnym tempie! Być mądrym, a nawet mądrym, szczupłym i wysportowanym, pracowitym, bardzo miłym dla ludzi wokół ciebie! Niech spełnią się wszystkie Twoje ukochane marzenia, uśmiech częściej rozświetla ładną buzię, radość przychodzi niespodziewanie i na długo! Dobrzy i wierni przyjaciele dla ciebie, miłość od krewnych, szacunek w szkole! Powodzenia w nauce i innych zajęciach, dobrego apetytu i słodkiego snu! Bądź kochany i szczęśliwy!

Droga córko! Z okazji Twoich urodzin zebrała się cała nasza rodzina, a Ty jesteś centrum naszego Wszechświata, dla którego wszyscy żyjemy! Wesołych wakacji, słoneczko! Życzymy Ci nieziemskiego szczęścia, niech otaczają Cię tylko życzliwi, promienny, słodki ludzie, tacy jak Ty sam! Dobra dziewczynka! Przepiękny! Miła i cudowna dziewczyna! Wszystkiego najlepszego! Życzymy udanych uśmiechów, zwiewnego nastroju, lekkich kroków, czystego nieba, wzlotów powietrza, upadków „na palcach”, miłych i szczerych przyjaciół, a także wszystkiego najlepszego i najmilszego w Twoim życiu! To nowy krok w nową erę! Życzymy Ci wszystkiego, czym kiedykolwiek Ci brakowało! Niech każdy nowy dzień zaczyna się idealnie i niezapomniany! Kontynuuj zadowolenie nas, nie zapominaj o tych, których kochasz i tych, którym jesteś bliski! Z twoim dniem, córko, z twoim szczęściem, z twoim nowym początkiem!

Szczęśliwej rocznicy i wszystkiego najlepszego dla pięknej dziewczyny, która ma dzisiaj 5 lat.W te cudowne i jasne wakacje życzę Wam wielkiego szczęścia, góry pysznych słodyczy i dobrego nastroju, który nie opuści Was przez całe życie. Jesteś jedną z najsłodszych, najmilszych i najwspanialszych dziewczyn na tej ziemi, zawsze ciesz swoich rodziców nową wiedzą, dźwięcznym i promiennym śmiechem, radosnym uśmiechem i dobrym nastrojem. Niech szczęście i słońce zawsze się do Ciebie uśmiechają, a gdy zaczniesz chodzić po asfalcie, chmury się rozproszą. Życzymy wspaniałego i silnego zdrowia, szczęścia, spełnienia wszelkich pragnień, a także niekończącej się miłości do świata. Niech cię Bóg błogosławi, nasza mała księżniczko!

Niech w ten chwalebny dzień swoich siódmych urodzin ty, nasza piękna dziewczyno, bądź szczęśliwa i wesoła, jak każdy kolejny dzień twojego życia! Proszę mamę i tatę tylko o dobre oceny w szkole i wzorowe zachowanie. Życzymy, abyście rzadziej tracili serce i mieli pomysłowość, przebiegłość i umiejętności, które przydadzą się w życiu. Doceniaj bliskich, bądź grzeczny i przyjacielski. Jeśli los daje ci decyzję o wyborze, wybierz właściwą, słuchaj swojego serca. Obyś miał dobrego anioła stróża i wielu prawdziwych przyjaciół. Bądź kochany i znajdź swojego księcia na białym koniu. Życzymy powodzenia w każdym biznesie, a także dobroci i światła w Twoim domu. Nie choruj i zawsze bądź najszczęśliwszy, więcej optymizmu i odwagi dla siebie.

Siedem lat nie jest okrągłą datą, ale jest ważne. Nadal jesteś dla nas małą dziewczynką, ale już sama chodzisz do szkoły, odrabiasz lekcje, w razie potrzeby sam gotujesz śniadanie i opiekujesz się bratem. Pragniemy w ten świąteczny dzień zebrać wszystkich naszych przyjaciół, nakryć z mamą najsmaczniejszy stół i dobrze się bawić. Niech ukochane życzenie, które dziś spełniasz, spełni się w jak najkrótszym czasie.

Słodka i cudowna księżniczka!! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Bądź zawsze piękna jak Kopciuszek, słodka i miła jak Królewna Śnieżka, dociekliwa i wesoła jak Roszpunka! Niech w twoim życiu będzie wiele wspaniałych chwil. Aby marzenia spełniły się za pomocą magii!

Oto dzień, w którym na niebie pojawiła się najjaśniejsza i najjaśniejsza gwiazda! W końcu nie można inaczej nazwać, zawsze świecisz jak prawdziwa niebiańska gwiazda. Swoją obecnością zawsze przynosisz światu radość. Swoim uśmiechem rozświetlisz nawet najbardziej ponury dzień. Jesteś piękną dziewczyną. I wiem na pewno, że przed Wami czeka wielki sukces, wielkie szczęście i radość. Dla Ciebie dzisiaj wszystkie gratulacje. I wiem na pewno, że nie ma na świecie ani jednej osoby, która powiedziałaby o tobie złe rzeczy! Niech twoje szczere serce nigdy nie zazna żalu i smutku. Wiedz, że z tobą zawsze są ludzie blisko ciebie, którzy nigdy nie sprawią ci kłopotów. I kto zrobi wszystko dla twojego szczęścia.Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego dla naszej uroczej dziewczynki! Stań się mądry, czarujący, miły, jak przystało na księżniczki. Życzę powodzenia, lojalnych dobrych przyjaciół, wspaniałych odkryć i bajecznych chwil.

Trochę więcej niż dziesięć, po prostu dorośnij dwa razy, możesz już dużo zrobić! Dorośnij jako zdrowa, życzliwa osoba, niech anioł uchroni Cię przed kłopotami, a spełnią się Twoje marzenia, a każdy dzień będzie wypełniony ciekawymi i radosnymi wydarzeniami.

Każda osoba na tej planecie powinna starać się jak najlepiej radzić sobie ze swoimi problemami i uczynić nasze życie trochę lepszym. A więc, jak to zrobić, wcale nie jest łatwe, trzeba dołożyć wszelkich starań, a wtedy wszystko na pewno zmieni się na lepsze. A teraz jesteś moją córką ma 11 lat. Ten wiek jest wciąż tak mały, że po prostu możesz nie zrozumieć do samego końca wszystkiego, co należy zrobić. Ale w każdym razie chcę ci powiedzieć, że zawsze powinnaś pozostać tą samą piękną i cudowną dziewczyną w życiu. Ale najważniejsze jest to, że masz tak piękną duszę. A wtedy ludzie będą do ciebie przyciągać. A teraz niech szczęście nigdy cię nie opuszcza. Pamiętaj, że zawsze chętnie Ci pomogę i pomogę w tym, czego będziesz potrzebować.

Moja droga i najpiękniejsza urodzinowa dziewczyno, gratuluję Ci urodzin! 15 lat to najlepszy czas na poznanie miłości i szczęścia, to właśnie w tym wieku zaczynamy rozumieć prawdę życia.Jesteś mądry i zawsze pozostajesz taki, jakim Cię znamy! Niech na twojej ścieżce życiowej nie będzie żadnych trudności i trudności, nigdy nie trać serca i nie denerwuj się. My i Twoi rodzice jesteśmy zawsze gotowi wesprzeć Cię i pomóc w każdym trudnym momencie Twojego życia. Pokaż swój talent, urzeczywistnij wszystkie swoje pomysły i kreatywne pomysły. Wierzymy w Ciebie! Życzę Ci samych radosnych dni, które zostaną otulone miłością Twoich bliskich i przyjaciół. Moja jaskółko, bądź zawsze taką radosną i pogodną dziewczyną, niech łzy w twoich oczach będą tylko z wielkiego szczęścia i sukcesu. Niech szczęście nigdy Cię nie opuści i zawsze pomoże Ci osiągnąć bezprecedensowe wyżyny.

Szczęśliwych 7 urodzin, nasza dziewczynko! Dziś jesteś elegancka i piękna, a uśmiech nie schodzi z Twojej twarzy – tak zawsze chcemy pozostać. Spraw, aby mama i tata byli częściej zadowoleni ze swojego zachowania i nie denerwuj ich swoimi ocenami. Życzymy dobrego zdrowia i niekończącego się szczęścia. Żyj bez kłopotów i biedy. Niech inspiracje często odwiedzają Cię dla nowych ciekawych zajęć. Niech nauka będzie dla Ciebie łatwa. Życzymy wspaniałego życia i spełnienia pragnień. Obyś każdej nocy miał tylko najlepsze słodkie sny. Życzymy Ci grona prawdziwych przyjaciół, którzy przychodzą na ratunek. Niech spełni się życzenie, które spełnisz, gdy zdmuchniesz świeczki na torcie. Ogromna wzajemna miłość do Ciebie!

Moja córko, bardzo dobrze pamiętam, jak się czułam, kiedy zobaczyłam cię po raz pierwszy. Wydawało mi się, że nawet jeśli świat wywróci się do góry nogami, nadal będę na Ciebie patrzeć i cieszyć się tym niesamowitym uczuciem euforii. Nie można tego nazwać inaczej. Moja córko, chcę ci pogratulować wakacji! Dziś kończysz 12 lat. Stałaś się dorosłą dziewczyną, która we wszystkim mi pomaga. Ale przede wszystkim naprawdę chcę życzyć ci prostego kobiecego szczęścia. Myślę, że już rozumiesz, o czym mówię. Zawsze będę ci tego życzył, dopóki nie zobaczę, że naprawdę znalazłeś szczęście. Pragnę również życzyć Ci zdrowia, a także spełnienia wszystkich Twoich pragnień. Nigdy nie bój się podejmować ryzyka, moja dziewczyno. Wiesz, że poprę każdą decyzję, którą podejmiesz. Chcę, żebyś zrozumiała, że ​​twoja mama zrobi dla ciebie wszystko. Wesołych świąt, kochanie!

Wszystkiego najlepszego – 10 lat – gratulacje dla najpiękniejszej i najweselszej dziewczynki. Życzę ciekawych zainteresowań, udanych studiów, dobrych przyjaciół, zrozumienia i miłości rodziców, doskonałego nastroju, ekscytujących podróży i dążenia do ukochanego marzenia.

Jasne życzenia urodzinowe dla dziewczyny do łez

Dotykanie
życzenia urodzinowe dla dziewczyny

Wszystkiego najlepszego, córko! Masz dziś 13 lat! Oczywiście nie jesteś już mała, ale jeszcze nie dorosła, dlatego życzymy Ci, abyś urosła do naszej radości. Niech wszystko, czego chcesz, musi się spełnić.Niech każdy dzień będzie pełen cudów, niech Wasze sukcesy zadowolą Was i nas. Bądź odważny, pomóż tym, którzy tego potrzebują. Dużo czytaj, na pewno się przyda. Życzymy, aby Twoje zachowanie nigdy nas nie zdenerwowało. Niech w twoim życiu będzie więcej rocznic. Obyś nie martwił się wiekiem. Kochać i być kochanym. Najlepsze zdrowie dla ciebie. Bądź modną dziewczyną, zaprzyjaźnij się z godnymi dziewczynami. Daj uśmiech wszystkim wokół siebie, niech energia witalna nigdy się nie skończy.

Córko, moja słodka i grzeczna dziewczynka! Wszystkiego najlepszego, moja mądra dziewczyno, obyś zawsze robiła wszystko i zawsze odnosiła sukcesy! Bądź zawsze najradośniejsza, najpiękniejsza, żyj w przyjemności, raduj się każdym dniem i każdą chwilą. I pamiętaj, że bardzo, bardzo Cię kocham z całego serca!

Wszystkiego najlepszego dla naszej dziewczynki! Dziś masz dokładnie siedem lat, co oznacza, że ​​stałeś się prawie dorosły. Szkolna codzienność czeka na Ciebie już niedługo, dlatego życzymy, aby każdy przedmiot był dla Ciebie zaskakująco łatwy. Ucz się dobrze i bądź mądry. Pomóż mamie jak prawdziwa gospodyni. Obyś był największą fashionistką w kręgu swoich koleżanek. Nigdy się nie poddawaj, bez względu na to, co dzieje się w twoim życiu. Pragniemy, aby Twoje życie było jak piękna bajka. Obyś nigdy nie wiedział, czym są wojna, głód i choroby. Zawsze bądź uczciwy i szczery wobec ludzi, miej wielu dobrych przyjaciół. Życzymy niesamowitych przygód i nieskończenie wesołego dzieciństwa. Doroś najszczęśliwszą dziewczynę na świecie, niech wszystko się ułoży.

To dla mnie wyjątkowy dzień. W końcu dzisiaj urodziła się najbardziej wyjątkowa i fajna dziewczyna. Serdecznie gratuluję ci urodzin. Żałuję, że w tym życiu miałeś szczęście we wszystkim, a szczęście wlokło się za tobą w długim pociągu, odstraszając wszelkie niepowodzenia i problemy. Niech wasze zwycięstwa, osiągnięcia i szczęście przyniosą radość waszym rodzicom, a wam sukces. Niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia, od najmniejszych do największych. Żyj radośnie, zaczynaj każdy dzień z uśmiechem i czyń dobro. W końcu wraca. Niech twoje serce zawsze będzie otwarte na szczęście, dobroć, pozytywność i miłość. A w dzisiejsze urodziny przyjmij moje życzenia i uwierz mi, że się spełnią! Wszystkiego najlepszego!

Cenny diament, wiosenna jaskółka, jasne słońce, radość mamy i ojca! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Moja dziewczyno, przyjmij najszczersze i najgorętsze życzenia w tym wyjątkowym dniu. Niech w Twojej duszy zapanuje dobroć, oczy błyszczą radością, a świat wypełnią niezapomniane wrażenia i przygody.

Ludzie w tym życiu nie zawsze w pełni rozumieją, co chcą mieć w tym momencie. A potem, gdy człowiek może być przekonany o swoich pragnieniach, z pewnością będzie w stanie osiągnąć wszystko. A teraz, kiedy zebraliśmy się w tej sali, aby pogratulować naszej dziewczynie z okazji jej urodzin, chcemy powiedzieć jej tyle słów, że będzie to dla niej tak ważne. Moja droga, jesteś jeszcze taka młoda i nie możesz zrozumieć życia do samego końca. Ale kiedy minie dużo czasu, możesz to całkowicie zrozumieć i stać się naprawdę szczęśliwą osobą. I cokolwiek zrobisz, wszystkie twoje działania zakończą się sukcesem. I do tego będziesz musiał ciężko pracować i starać się całkowicie sobie z tym poradzić. Pamiętaj też, że zawsze będziesz musiał myśleć nie tylko o sobie, ale także o ludziach, którzy będą potrzebować Twojej pomocy.

Pierwsze trzy lata twojego życia minęły tak szybko. Teraz zamiast małej bryły w kołysce, po pokoju biega cudowne cudo z warkoczykami iw butach mamy. Życzymy Ci, nasza najdroższa dziewczyno, abyś rosła tak piękna jak twoja matka, kochała i była kochana. Oby dziś spełniło się każde życzenie, sala wypełni się gośćmi, nowymi zabawkami i wspaniałym nastrojem.

Nasza ulubiona księżniczka! Dzisiaj stałeś się o rok starszy i w tym czasie wydarzyło się Ci wiele ważnych wydarzeń. Pożegnanie z przedszkolem i poznanie szkoły to twoje siódme urodziny.Życzymy Wam, aby życie przynosiło Wam nie tylko wielką radość, ale także bardzo miłe niespodzianki, abyście z łatwością przezwyciężyli wszelkie szkolne próby i szybko nawiązali lojalnych i rzetelnych przyjaciół. Niech świat będzie dla Ciebie piękną bajką, w której królować będzie tylko dobro i miłość.

Dzisiaj są urodziny mojej córki, moja mała kopia. Gratulacje, moje słoneczko! Jesteś dokładnie córką, o której marzyłam od tak dawna i którą wyobrażałam sobie przez całe życie. Ale nigdy nie sądziłem, że dorośniesz tak szybko i oddasz wszystkie swoje Barbie swojej młodszej siostrze. Ale ten dzień nadszedł. Teraz muszę się zastanawiać, co ci dać. Wcześniej wszystko ograniczało się do lalki lub ubrania dla lalki. Nie mogę ci dać żadnych ubrań ani dodatków, bo „to już nie jest modne”. Ale tak po prostu cię kocham. Jesteś taka niezależna i odpowiedzialna, chociaż czasami zapominasz ostrzec o spotkaniach w szkole. A może celowo zapominasz? To wszystko są oczywiście żarty. Moja dziewczyno, jesteś najlepsza! Jestem z ciebie szalenie dumny!

Dwa lata to tyle, bo w ciągu tych 730 dni nauczyłeś się siedzieć, raczkować, chodzić, rozpoznawać mamę, tatę, wszystkie ciotki i wujków, dziadków! Nauczyłeś się nawet mówić! Życzymy Ci szczęśliwego, szczęśliwego dzieciństwa, miłości i troski, abyś poznał świat i kochał wszystkich, których spotkasz na swojej drodze! Życzymy wielu przyjaciół, zabawy, radości i stu tysięcy zabawek!

Wszystkiego najlepszego dla cudownej dziewczyny.Życzę wam, kochani, zawsze marzyć i wierzyć w cud, żyć wesołymi piosenkami i cudownym nastrojem. Niech wszystko w Twoim życiu będzie piękne, niech Twoje zwycięstwa i osiągnięcia będą wielką dumą dla bliskich.

Dzisiaj wszyscy zebraliśmy się wokół tego pięknego stołu, aby uczcić urodziny naszej małej dziewczynki, która dzisiaj ma dokładnie 7 lat! 7 lat to wspaniały beztroski wiek, kiedy całe życie jest wciąż widziane w jaskrawych kolorach, a wszystkie kłopoty tkwią w zagubionej zabawce! Życzę Ci moja droga dziewczyno, aby wszystkie trudności, jakie napotkasz w życiu, były tak samo do rozwiązania jak poszukiwanie zabawki i abyś zawsze z nich korzystała. Zawsze słuchaj swoich rodziców, nie zapomnij powiedzieć im, jak bardzo ich kochasz i co najważniejsze ucz się dobrze, bo uwierz mi, twoje stopnie to twoja przyszłość, bądź zawsze szczęśliwy, kochany i zdrowy, bo to są najważniejsze 4 składniki życia!

Córka mamy dorasta. Tutaj, zamiast ulubionej lalki, po raz pierwszy bierzesz do ręki książkę i zeszyt, siadasz przy biurku i sumiennie wykonujesz zadania, które poleciła nauczycielka. Nie mogę nawet uwierzyć, że masz dzisiaj 6 lat, czas leci tak szybko. Moja księżniczko, jesteś najpiękniejszą dziewczyną na świecie i życzę Ci, abyś wyrosła na najszczęśliwszą, najzdrowszą i najmilszą. Zawsze będą przy Tobie bliscy ludzie, ale każdego dnia nauczysz się samodzielnie iść naprzód, osiągając nowe cele, wierzę, że spełnią się wszystkie Twoje najbardziej upragnione marzenia. Niech wokół ciebie będą tylko życzliwi ludzie, którzy mogą pomóc radą lub czynem, przyjaciele również pomogą i nigdy cię nie zdradzą. Uśmiechaj się częściej, księżniczko, ponieważ światło Twojego uśmiechu może uczynić ten świat piękniejszym.

Wszystkiego najlepszego, naszej dziewczyno. Masz dokładnie siedem lat, więc dziś na twoim torcie jest siedem świeczek. Wypowiedz życzenie, zdmuchnij je i pozwól, aby się spełniło w tym samym momencie! Życzymy dużo ludzkiego szczęścia i jak najbardziej beztroskiego dzieciństwa. Niech lekcje szkolne nie będą nudne i trudne, niech wszystko będzie dla Ciebie łatwe. Dobrzy przyjaciele w szkole i na podwórku. Życzymy powodzenia we wszystkim, co robisz. Bądź radosny i wesoły, nie spiesz się, aby dorosnąć. Niech twój wygląd będzie królewski, a twoje serce miłe. Życzymy, abyś był mniej smutny i martwił się drobiazgami. Bądź pomocnikiem dla swojej matki, nie obrażaj słabych, ale umie walczyć i bronić się. Nigdy nie choruj, bądź mądry i miej ciekawe hobby.

Mój synu, gratuluję Ci Dnia Jamu! Życzę, aby twoje dzieciństwo było beztroskie i szczęśliwe, młodość – kwitnąca i jasna! Niech samochodziki i pokrojone „pieniądze” staną się prawdziwe. Niech koleżanka z przedszkola stanie się w przyszłości kochającą żoną.

Chcę w Twoje cudowne urodziny z łatwością pokonać wszystkie przeszkody i wyraźnie dążyć do swoich celów. Skończyłaś dzisiaj 16 lat, ale masz bardzo dorosły charakter. Prawdopodobnie mam najbardziej celową i upartą siostrę, życzę Ci cierpliwości w każdym oczekiwaniu i powodzenia w każdym biznesie tylko do poznania. Pozostań nieprzewidywalny i romantyczny. Raczej zdmuchnij świeczki na torcie i spełnij swoje najcenniejsze życzenia. Dojrzałaś kolejny rok, umiejętnie nakładasz makijaż i wiesz, jak ubierać się efektownie. Do niedawna nie mogłaś nawet stanąć na obcasach, ale dziś jesteś najbardziej luksusową i wyrafinowaną księżniczką w swoim otoczeniu. Niech ten złożony i niejednoznaczny los będzie sprzyjający i milszy. Życzę mojej siostrze wszystkiego najlepszego, bo nie ma piękniejszego i słodszego od niej. Bądź najszczęśliwszą, odnoszącą największe sukcesy i jak zawsze nieodpartą, najwierniejszą miłością i tylko białą zazdrością!

Mała księżniczka, która chce śpiewać w przyszłości. Mówisz, że zaśpiewam w pięknej żółtej sukience w kwiaty. Piękna dziewczyna, która nieustannie opowiada, jak będzie za wszystkimi tęsknić. Towarzyski i potrafi znaleźć wspólny język z absolutnie wszystkimi ludźmi. Czy pamiętasz swoją różową sukienkę, którą zdjęłaś i podarowałaś swojej przyjaciółce tylko dlatego, że przyjaciółka takiej sukienki nie miała.Moja ukochana dziewczyno, kocham cię i pragnę, abyś znalazła się na tym świecie. Ty i ja już rysujemy i malujemy wszystkie tapety, ale to takie piękne, że tata powiedział, że ty i ja jesteśmy wyjątkowi. Ale, a potem malował z nami, żebyśmy później pamiętali, więc na ścianie pojawił się motyl, kwiat na suficie i jasne obrazy na drzwiach, potem to wszystko zamieniło się w hobby, a teraz często rysujemy razem i pokazujemy zdjęcia do siebie. Ta rozrywka to szczęście, które nam dajesz.

Dzisiaj przyjechaliśmy życzyć Twojemu maluchowi wszystkiego najlepszego. Niech szóste urodziny będą najszczęśliwszym świętem w życiu małej księżniczki. Życzymy dobrej zabawy, wspaniałego nastroju, niech otrzymane dziś prezenty wywołają zachwyt i uroczy, dźwięczny dziecięcy śmiech od urodzinowej dziewczynki. Niech życie stanie się piękne, słońce da swój uśmiech, spełnią się wszystkie ukochane pragnienia, jak w bajce. Jesteś najwspanialszą dziewczyną na świecie, wesołą, psotną, dorośnij i posuwaj się naprzód w kierunku swoich marzeń, niech szczęście zawsze Ci towarzyszy. Pamiętaj, że w wieku 6 lat przychodzi najpiękniejszy świt w życiu. Dorastaj zdrowy i szczęśliwy, niech sukces stanie się nieodzownym towarzyszem Twojego życia. Nigdy nie smuć się, nie rozpaczaj, pamiętaj, że jesteś najlepszy. Szczęście i życzliwość.

Muzyka na saksofon grana tego dnia. Dziś jest piętnasty i jest powód do gratulacji. Młoda księżniczka powoli zmierza w kierunku królewskiego tronu, ale będzie to długa i ciekawa podróż. Taki rejs na pewno przypadnie Ci do gustu, szczęście i szczęście, pasja i miłość czekają na Ciebie, ale to później. Niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia i życzenia, ciesz się życiem i nie myśl o złych. Niech wszystkie ścieżki będą jasne, bez wybojów i przeszkód na drodze do niezbadanych odkryć. Nasza urodzinowa dziewczyno, gratulujemy ci, ten dzień otwiera wszystkie drzwi twojej pięknej młodości. Dziś śmiech, uśmiechy dla Ciebie, kwiaty i najlepsze prezenty dla Ciebie. Niech światło oświetli Twoje przeznaczenie, bądź szczęśliwy pod tęczą nadziei i firmamentem wiary, pragniemy poznać tylko dobro i wzajemność. Bądź lepszy od innych, ale szanuj swoich przyjaciół, doceniaj przyjaźń każdego z nich. Bez niej i miłości to życie nie istnieje.

Sunny, nasza dziewczyna! Wszystkiego najlepszego! Dorośnij na dużą, mądrą i zdrową dziewczynę. Życzymy doskonałych ocen w szkole i prawdziwych przyjaciół w życiu.

Oryginalne życzenia urodzinowe dla dziewczynki

Szczerze
wszystkiego najlepszego dla dziewczynki z całego serca

Gratulacje dla wspaniałej i najpiękniejszej dziewczynki z okazji jej 10 urodzin. Niech życie będzie wesołe i kolorowe, jak tęcza, niech ma wiele zwycięstw i radosnych wydarzeń, niech zawsze będą kochający krewni i prawdziwi przyjaciele, niech każdego roku spełni się ukochane marzenie.

W tym dniu moje serce bije szybciej, ponieważ pojawiłeś się na tym świecie i oświetliłeś go swoją obecnością! Wszystkiego najlepszego dla ciebie córko! Jesteś najjaśniejszym wydarzeniem w moim życiu, wydajesz się, że dodajesz mi skrzydeł i siły do ​​nowych osiągnięć, z Tobą młodnieję! Niech więc twoje życie będzie bajką, w której wszystko się ułoży, jak księżniczka! Wszystkiego najlepszego, moja ukochana córko, niech twoje życie będzie jak z bajki!

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałej dziewczyny. Kochanie, życzę dobrej bajki w życiu i zabawnych przygód, ekscytującego wypoczynku i udanych studiów, ciekawych odkryć i wspaniałego nastroju na każdy dzień.

Gratulujemy narodzin Twojej ukochanej córki. Niech dorośnie piękna i mądra ku uciesze całej rodziny. Obyś był zdrowy i szczęśliwy. Życzymy rodzicom wielkiej cierpliwości, siły i energii w wychowaniu księżniczki.

Moja słodka, urocza i atrakcyjna dziewczyna, mój promień światła w ciemności codzienności, moja jaskółka, moja najstarsza córka! Życzę Ci trzepotać głośno i radośnie przez życie, jak psotna, nieważka ważka, aby kielich obfitości i przyjemności był pełen po brzegi, aby wieczna miłość paliła Twoje serce, abyś zdmuchnął świeczki na urodziny ciasto bez trudu, a już w wieku 13 lat spełnia się Twoje najbardziej upragnione pragnienie ! Niech cię Bóg błogosławi, moja droga dziewczyno!

Wszystkiego najlepszego, droga dziewczyno! Obyś miał wszystko, czego potrzebujesz do szczęścia małej księżniczki.Teraz świetnie się bawicie – magiczne dzieciństwo, niech będzie niezapomniane, beztroskie i pełne wspaniałych wydarzeń. Zawsze pamiętaj, że mama i tata robią wszystko, aby cię uszczęśliwić. Niech mamusia będzie twoją najlepszą przyjaciółką, a tata prawdziwym obrońcą – a wtedy odniesiesz sukces!

Dzisiaj są twoje urodziny, mała dziewczynko! 15 lat! Gratulujemy całej naszej rodzinie tego wzruszającego dnia. Życzymy najlepszego zdrowia, największej miłości i dużo, dużo szczęścia. Niech spełni się to, o czym marzyłeś. Bądź tak piękna i szczęśliwa, jak zawsze w tym dniu. Nigdy nie zniechęcaj się i trzymaj nos w górze. Niech zły nastrój rzadko Cię odwiedza. Życzymy, abyście studiowali tylko doskonale i ukończyli szkołę z medalem. Obyś miał wielu przyjaciół, którzy będą tam w trudnych czasach. Nie krzywdź słabych i pomagaj godnym. Obyś miał dobrego anioła stróża swojego przeznaczenia. Nie spiesz się, aby dorosnąć, ciesz się każdą minutą beztroskiego dzieciństwa. Bądź modną i uroczą dziewczyną.

Wszystkiego najlepszego, słodka dziewczyno. Życzę, aby złota rybka spełniła twoje pragnienia, aby ognisty ptak oświetlił twoją ścieżkę szczęściem. Obyś zawsze miał wiele powodów do zabawy i uśmiechów, oby w pobliżu byli dobrzy przyjaciele, oby w życiu było wiele zainteresowań i zwycięstw.

Radość mamy, szczęście taty, najpiękniejsza dziewczyna na świecie, wszystkiego najlepszego dla Ciebie! Życzę zdrowia i powodzenia we wszystkim, co Cię interesuje i kocha, życzę radości i wesołych przyjaciół, życzę ekscytujących historii w życiu i miłych niespodzianek.

Dzisiaj niezwykle cudowny i pogodny dzień – Pierwsze Urodziny w życiu naszej ukochanej księżniczki! To święto będzie najlepsze w naszej rodzinie, a jego znaczenie będzie bardzo ważne dla wszystkich członków rodziny! W końcu rok temu nie wyobrażaliśmy sobie, ile szczęścia przyniesie nam ta mała dziewczynka z zadartym nosem! Niesamowicie emocjonalne, wrażliwe dziecko! Cieszy się ze wszystkiego, co jest wokół, robi udane kroki w swoich przedsięwzięciach i obiecuje nam wielkie plany na przyszłość! Takie dziecko, ale tyle nadziei! Mamy ogromne szczęście, że mamy ją w naszej rodzinie! Nie potrzebujemy kolejnej! Ona jest najlepsza! Wesoły, wesoły, żywy, energiczny, mobilny, posłuszny! Czego jeszcze potrzebujesz od dziecka za rok? Nic! Gdyby tylko była zdrowa! Życzymy pysznego jedzenia, słodkiego i spokojnego snu oraz kolorowych snów! Szczęśliwego pierwszego roku życia, droga dziewczyno!

Droga córko, masz dziś najwspanialsze wakacje – twoje 13 urodziny.Jesteś po prostu czarujący i godny tylko podziwu. Proszę przyjąć moje najszczersze gratulacje i najlepsze życzenia. Życzymy dobrego zdrowia, wspaniałych sukcesów na studiach i zawsze dobrego nastroju. Zawsze bądź taką energiczną, wesołą, miłą i piękną dziewczyną. Niech Twoje życie będzie jak z bajki, spełnią się wszystkie Twoje marzenia, niech ptak szczęścia często przyleci do Ciebie z magicznej krainy.

W pierwszą rocznicę, nasza mała księżniczko, życzymy Ci, aby całe Twoje życie było pełne magii i wspaniałych wydarzeń. Niech wszystko będzie zrobione łatwo i naturalnie. Życzymy doskonałego zdrowia i dostatniego życia. Bądź pełen energii do nauki i zabawy. Nigdy nie wątp w swoje umiejętności. Wierz w to, co najlepsze. Życzymy dobrego nastroju i jasnego słońca nad głową. Obyś miał wszystko, czego potrzebujesz, aby być szczęśliwym. Życzymy jasnych wydarzeń każdego dnia. Nasza córko masz bardziej pozytywne, nie zwieszaj nosa, nie bój się kłopotów. Niech żal cię ominie, a wrogowie nie robią brudnych sztuczek. Bądź tą samą grzeczną dziewczynką ku radości wszystkich ludzi. Niech szczęście będzie z tobą na zawsze.

Wszystkiego najlepszego dla naszej przeuroczej i pięknej dziewczynki. Od siedmiu lat zachwycasz nas, zachwycasz i zaskakujesz. Życzymy dobrego zdrowia, doskonałego nastroju, „super” prezentów i wielu pozytywów. Niech w tym dniu spełnią się wszystkie Twoje życzenia, a smutki i urazy na zawsze zapomniane.

Wszystkiego najlepszego dla uroczej dziewczynki! Życzymy wesołego nastroju, uśmiechów, radości i wielu niespodziewanych niesamowitych niespodzianek. Dobrzy przyjaciele, posłuszni rodzice, ciekawe wydarzenia, doskonałe zdrowie i zabawne historie. Zawsze bądź wesoły, aktywny i piękny!

Życzę mojej córce osobistego szczęścia w życiu, zostań najpiękniejszą w mgnieniu oka, odnajdź spokój i wyciszenie w mojej duszy, życzę Ci długiego szczęśliwego życia, spełnienia Twojego najbardziej upragnionego marzenia ! Życzę ci beztroskiego życia, aby zawsze otaczali cię tylko ludzie bliscy twojemu sercu, a także życzę morza pieniędzy, oceanu zdrowia, rzeki miłości i światła oraz kłopotów i nieszczęścia, aby nie było miejsca w twoim świecie! Wszystkiego najlepszego z okazji 13 urodzin moja droga dziewczynko!

Moja droga córko, jesteś już dorosła. Jak szybko leci czas. Każdego dnia zdobywasz wyjątkowe umiejętności i możesz osiągać swoje cele, pokazać swój wielki potencjał, udowodnić sobie i otaczającym Cię ludziom, że zdecydowanie musisz w siebie wierzyć. Zależy mi na tym, abyś wyrósł na naprawdę szczęśliwą i harmonijną osobę, aby móc znaleźć najlepsze okazje do realizacji swojego potencjału, aby zdobyć uznanie wielu ludzi. Niech wrażliwość, życzliwość i szczerość zawsze przejawiają się w twoim charakterze. Każdego dnia szczerze dziękuję Bogu za to, że pozwolił mi zostać mamą tak pięknej dziewczyny jak Ty. Mam nadzieję, że dzięki nieodłącznemu potencjałowi i wsparciu Twoich bliskich możesz stać się naprawdę szczęśliwy i znaleźć jasne aspekty w życiu.Przyjmij najszczersze gratulacje z okazji urodzin i oczywiście przygotuj się do świętowania ich w jasny i wyjątkowy sposób.

W kraju z dala od zła i żalu, gdzie żyje tylko dobro i szczęście, raz urodziła się dziewczynka. Piękno nie do opisania. Wszyscy po prostu nie widzieli wystarczająco dużo. Tak więc dzisiaj ta dziewczyna obchodzi swoje urodziny. Urodziny w tym kraju to dzień, w którym wszystko – wszystkie pragnienia się spełniają, po prostu trzeba w to szczerze wierzyć. Powiem ci sekret, ta dziewczyna, o której mówię, dobrze znam! W końcu to ty! Jesteś tym małym szczęściem, które dzisiaj obchodzi swoje magiczne urodziny! Jesteś cudem, na który po prostu nie możesz patrzeć bez uśmiechu! W twoje urodziny życzę ci szczerej radości i dobrej zabawy. W końcu nie ma w życiu nic lepszego niż raz wspominanie wspomnień z dzieciństwa! Wszystkiego najlepszego księżniczko!

Życzę Ci moja wspaniała dziewczyno, abyś latała w chmurach, częściej się uśmiechała i odpędzała strach za pomocą magii. Życzę miłej zabawy i aktywnego spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi. Niech w twoje urodziny spełnią się wszystkie twoje najcenniejsze życzenia i zapewnią ci szczęśliwe dni.

Gratulujemy najpiękniejszej dziewczynie w jej 4 urodziny. Życzę małej księżniczce bajecznego życia z magiczną różdżką, szklanymi butami, pięknym powozem, wesołym tańcem, dobrymi przyjaciółmi i przystojnym księciem. Niech każdy dzień będzie szczęśliwy i radosny, abyś miał wielu dobrych przyjaciół i ciekawe hobby. Bądź zdrowa i najbardziej ukochana dziewczyną.

Nasza droga wesoła córko! Gratulujemy Wam Dnia Piwowarstwa! Życzymy, aby Twoje usta zawsze się śmiały, a oczy błyszczały radością, aby Twój nastrój był dobry przez cały rok, aby Twoje spodnie były pełne radości, a życzenia spełniały się – jedno po drugim! Niech Twoje stroje będą najpiękniejsze, a warkocze najdłuższe! Proszę mamę i tatę, bądź posłuszną dziewczyną i otrzymuj tylko dobre oceny! Twoi kochający rodzice.

Mam dzisiaj chrześnicę, która ma roczek. Mimo, że jesteś jeszcze całkiem dzieckiem i wkrótce zapomnisz o tych wszystkich kłopotach i świątecznym zamieszaniu, to Twój promienny uśmiech, którym obdarzasz dziś wszystkich na zawsze pozostanie w naszych sercach. Jesteś niezwykle bystrym i uroczym dzieckiem. Wiem na pewno, że staniesz się prawdziwą pięknością, która podbije wszystkie męskie serca, ale na razie jest to dalekie od tego. Ucz się czegoś ciekawego każdego dnia, bądź dociekliwą i aktywną dziewczyną, nie choruj i nie smuć się, bo to bardzo nudne. Niech każdy Twój dzień będzie malowany w jednym z jasnych kolorów tęczy, obok Ciebie jest rodzina, dla której jesteś centrum wszechświata, więc dorośnij, uśmiechaj się i bądź szczęśliwa, córko. Zawsze będę się tobą opiekować, wszystkiego najlepszego!

Od dokładnie roku jesteście dumnie nazywani rodzicami. A ta mała dziewczynka, której urodziny mamy tu świętować, dała powód, żeby cię tak nazwać. Tytuł rodziców jest bardzo ważny i odpowiedzialny, mają trudną, ale tak przyjemną misję – wychowanie małego człowieka.Pozwól swojej dziewczynie zachwycić się nową wiedzą i umiejętnościami, a ty pomożesz jej odkrywać ten świat, wesprzyj ją miłym słowem, mądrą radą!

______________(imię)! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Jesteś piękna i urocza jak księżniczka! Życzę, abyś zawsze pozostał tak miły, sympatyczny i delikatny! Żyj przez wiele, wiele lat, proszę mamo i tato! Wszystkiego najlepszego!

Z uroczej małej lalki wyrosłaś na piękną księżniczkę. Niech więc wszystko w twoim życiu będzie bajeczne, jak prawdziwe księżniczki. Niech spełnią się marzenia, spełnią się marzenia, książęta siodłają białe konie i ruszają w drogę. Wszystkiego najlepszego, słonecznie!

Wszystkiego najlepszego dla słodkiej, miłej, cudownej i uroczej dziewczynki. Życzę radości, jasnych promieni słońca, zabawnych gier z przyjaciółmi, dobrych prezentów od bliskich, wspaniałych pomysłów i szczęśliwych chwil ekscytujących przygód, bajek i pięknych historii.

Nasza dziewczyno, kiedy dorastałaś tak szybko? Wydawałoby się, że dopiero wczoraj się urodziłeś, a my świętowaliśmy twoje narodziny z całym światem. Potem były twoje pierwsze urodziny, a dziś masz już 5 lat. Chcę pogratulować twoim pięknym rodzicom, którzy niezmiernie cię kochają, którzy są z ciebie dumni i nigdy nie przestają cię chwalić. Chcę, żebyś nigdy nie była smutna, zawsze się uśmiechała, aby szczęście zawsze było z tobą. Życzę ci dobrego zdrowia, nasza urodzinowa dziewczyno. Dziś poza tym masz prawdziwą rocznicę, bo masz 5 lat. Chcę, żebyś zawsze był tak szczęśliwy, jak dzisiaj. Wkrótce pójdziesz do szkoły, poznasz nowych przyjaciół, z którymi spędzisz dużo czasu. Ale nigdy nie zapominaj o swoich rodzicach, którzy bardzo cię kochają.

Wszystkiego najlepszego księżniczko! Stań się mądrą, miłą, posłuszną dziewczyną! Bądź posłuszny rodzicom i nie denerwuj ich, aby spełniły się wszystkie Twoje życzenia, jak w bajce, nigdy nie choruj, zawsze bądź tak wesoły jak teraz, niech wszystko w Twoim życiu się ułoży!

Wspaniała i słodka dziewczyno, życzę Ci wszystkiego najlepszego. Życzę ciekawych i pełnych wrażeń dni z życia, zabawnych i bajecznych wydarzeń, miłych i wesołych przyjaciół, ekscytujących i edukacyjnych zajęć, szczęśliwych i magicznych wakacji. Bądź zawsze taki sam wspaniały, miły, posłuszny i najlepszy.

Piętnaście lat temu na niebie pojawiła się mała jasna gwiazdka – to ty, nasza droga córko. Bardzo Cię kochamy, dlatego życzymy Ci tylko wszystkiego najlepszego. Bądź piękna, proszę nas z tatą, zadbaj o siebie. Życzymy dobrego zdrowia i wielkiego szczęścia. Bądź odważny i odważny, bo tacy ludzie robią wszystko lepiej. Niech Twoje marzenia na pewno się spełnią. Niech koszmary nie przeszkadzają Ci w nocy, a sny będą najsłodsze. Życzymy wspaniałego życia. Niech każdy dzień będzie tysiąc razy lepszy od poprzedniego. Nigdy na tym nie zatrzymuj. Niech wszystko, co robisz, odniesie sukces. Ucz się dobrze, nie zawstydzaj się dla ciebie. Niech Twoje piękno do Ciebie przyciągnie. Życzymy Ci odnalezienia swojej miłości i oby na pewno była wzajemna. Radujcie się życiem, które da wam tylko dobre rzeczy. Więcej prezentów dla ciebie i pozytywnej, naszej księżniczce. Kochamy Cię!

Dzisiaj najbardziej niesamowita i niesamowita dziewczyna świętuje swoje urodziny. 11 lat to bardzo dziwna data, już nie dzieciństwo, ale jeszcze nie młodość. Stałaś się dzisiaj piękniejsza i słodsza. Życzymy wszystkim wyjątkowych, najlepszych zmian, które przynoszą szczęście. Dorastasz i uczysz się od starszych, aby móc przezwyciężyć wszystkie życiowe trudności. Ciesz się swoim ulotnym wiekiem, nie będziesz miał czasu na oglądanie wstecz, jak szybko to wszystko minie. Życzymy spełnienia najbardziej upragnionych pragnień, niech każdego dnia zmienia swój tęczowy kolor, a następna będzie lepsza od poprzedniej! Obyś nie był pozbawiony opieki rodzicielskiej, zrozumienia i miłości.Pragniemy poznać przyjaźń tylko prawdziwą, przyjaciół najbardziej szczerych i uczciwych przyjaciół. Sukces w nauce, kreatywne pomysły i działania. Życzymy najciekawszych odkryć i twórczych sukcesów. Niech dobry nastrój i radość nigdy nie odejdą!