Życzenia urodzinowe dla mamy od dzieci i wnuków

Zebraliśmy dla Ciebie wiele najbardziej wzruszających życzeń urodzinowych dla mamy od dzieci i wnuków własnymi słowami. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Ukochana mamusiu, wszystkiego najlepszego! Pragniemy życzyć szczęścia, aby nigdy się nie skończyło, powodzenia we wszystkim i spełnienia marzeń. Niech każdy dzień przynosi radość i zabawę. Jesteś dla nas najlepszy i najmilszy, bardzo Cię kochamy i doceniamy, szczęśliwe wakacje dla Ciebie.

Nasza droga mamo! Serdecznie gratulujemy Ci tego wspaniałego święta – Twoich urodzin! Dziękujemy za opiekę, uwagę, ciepło i miłość. Niech w twoim życiu będą tylko jasne, szczęśliwe dni, przyjemne spotkania i przyjaźni ludzie! Powodzenia!

Mamusiu! Jak szczęśliwe są dziś twoje oczy! Serdecznie życzymy dużo czułości, ciepła i życzliwości w tym dniu narodzin! Niech się spełnią wszystkie Twoje marzenia! Wesołych świąt, mamo!

Nasza droga mama, babcia i po prostu cudowna kobieta! Przyjmij najserdeczniejsze gratulacje i życzenia pozostania tak dobrym i udanym. Niech wszystkie przeszkody na twojej drodze zostaną z łatwością pokonane. Niech nic nie przyćmiewa Twojej promiennej twarzy, ale my, Twoi bliscy, którzy ogromnie Cię kochamy, postaramy się, aby każdy Twój dzień był szczęśliwy. Wszystkiego najlepszego, kochanie!

Droga Mamo i troskliwa babciu, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.Niech statek twojego życia z powodzeniem żegluje po wodzie, pokonując wszelką burzę i huragan, niech szczęście i pokój zostaną zachowane w rodzinie, niech dom wypełni się dobrobytem i jasnym światłem. Dobre zdrowie dla Ciebie, nasza droga, życzliwość duszy i serdeczna radość.

Kochana Mamo, Kochana Babciu, jesteś naszą złotą szwaczką i miłym doradcą, cudowną kobietą i życzliwą duszą. Życzymy Ci wszystkiego najlepszego i nie starzejesz się z duszą i radośnie kroczysz przez życie, abyś pozostał wyjątkowy i ukochany dla każdego z nas, dawał inspirację i szczery uśmiech bliskim, otrzymywał dobre życzenia i ciepło serc w zamian.

Nasza droga, droga, urocza mama. Dziękuję za to, że dałeś nam życie, za okazanie każdemu z nas troski i miłości. Zawsze starasz się zrozumieć nasze problemy, doświadczenia i uczucia. Nie jesteś tylko rodzicem, jesteś naszym najlepszym przyjacielem. I w tym dniu z całą szczerością życzymy Wam zdrowia, tolerancji, wdzięku, długowieczności i bezgranicznego szczęścia. Dołożymy wszelkich starań, abyś zawsze się uśmiechał i był z nas dumny. Wszystkiego najlepszego, nasza droga, niech wszystko będzie z tobą w porządku!

Wszystkiego najlepszego dla mamy i babci! Z głębi serca życzymy Wam bezchmurnego nieba nad głową, tęczowych dni, radosnych spotkań i beztroskiego życia. Bądź jak zawsze otwartą, miłą, łagodną, ​​piękną i szczerą mamą, za którą tak bardzo Cię kochamy.

Ile czułości, życzliwości i ciepła zachowuje najprostsze słowo na ziemi – matka.Droga Mamo, przyjmij od dzieci szczere życzenia i gratulacje z okazji urodzin. Niech twoje osobiste wakacje przyniosą ci szczęście i dobry nastrój. Niech spełnią się wszystkie Twoje ukochane marzenia. Bądź zawsze taka piękna i młoda. Dobre zdrowie, kochanie, sukces we wszystkim. Niech nadzieja, wiara i miłość będą twoimi towarzyszami w życiu. Niech wszyscy cię kochają, doceniają i rozumieją, niech dobry anioł uchroni cię od wszelkich kłopotów i niepowodzeń.

W Twoje urodziny, nasza droga Mamo, Twoje najwspanialsze dzieci życzą Ci pokoju na całym świecie, dobrego zdrowia, macierzyńskiej czułości i dumy ze swoich przyjaciół i dzieci. Życzymy bezinteresownej miłości i osobistego szczęścia. Niech wszystkie twoje problemy zamienią się w dym w tej świątecznej godzinie, którą wiatr zmian powieje daleko. Bardzo się cieszymy, że mamy taką mamę!

Nasza droga Mamo, przyjmij moje najszczersze życzenia w swoje urodziny. Niech twoje życie będzie długie i szczęśliwe, niech zła pogoda i smutek nigdy cię nie odwiedzą. Życzymy dobrego zdrowia, dużo radości i powodzenia. Niech na twojej drodze spotykają się tylko dobrzy i godni zaufania przyjaciele. Życzymy świetnego nastroju w dni powszednie i święta. Bądź zawsze kochany i pożądany. Wszystkie ziemskie błogosławieństwa dla ciebie, dobrobyt i pomyślność. Bądź zawsze piękna i młoda, niech lata nigdy cię nie postarzają. Droga mamo, żyj długo i spraw, abyśmy byli szczęśliwi, ponieważ potrzebujemy Cię jak powietrza.

Wszystkiego najlepszego kochana mamo! Niech świat wokół ciebie wypełni się jasnymi kwiatami wiosennych kwiatów, a ciepło twoich bliskich rozgrzeje twoje złote serce. Obyś zawsze miał dość siły i cierpliwości, a życie dałoby Ci wiele przyjemnych i pozytywnych chwil! Życzymy więcej uśmiechów i zawsze dobrego nastroju!

Nasza rodzina ma specjalne święto – urodziny mamy. Od dziecka wiedziałam, że moja mama była najlepsza. Zawsze rozmawiałeś ze mną jak z dorosłym, nawet kiedy byłem w przedszkolu. Mamusiu, ty nigdy nie łajałaś, ale po prostu siedziałaś naprzeciwko i cierpliwie tłumaczyłaś, dlaczego wykształcone dziewczyny tego nie robią i w ogóle, dlaczego ja powinnam być wykształcona. Nauczyłaś mnie, jak prawidłowo posługiwać się sztućcami i pięknie nakładać mój pierwszy makijaż. Zawsze znałeś wszystkie moje sekrety i nigdy nie zdradziłeś mnie przed tatą. Dziękuję Ci kochani za cierpliwość i życzliwość, którą okazywałeś każdego dnia. Na świecie jest po prostu za mało słów, by powiedzieć, jak bardzo cię kocham. Wszystkiego najlepszego mamo, jesteś najlepszą mamą na świecie.

Czy słowa mogą opisać, co do ciebie czuję, mamo? Oczywiście, że nie, ale w twoje urodziny postaram się to zrobić. Przede wszystkim powinnaś być najzdrowszą mamą na świecie, niech wszelkie kłopoty i choroby uciekną przed Tobą, a Twoja odporność będzie najsilniejsza. Po drugie, zawsze powinieneś się uśmiechać, nawet jeśli za oknem jest zły humor lub deszcz, bo Twój uśmiech rozświetla wszystko wokół swoim ciepłem i upiększa świat, a śmiej się jeszcze bardziej mamusiu, a wtedy na pewno będę szczęśliwa .Zawsze będziesz moim najwierniejszym przyjacielem, a ja postaram się być twoim wsparciem i wsparciem. Przed naszą rodziną tyle ciekawych i nowych rzeczy. Razem niczego się nie boimy. Wszystkiego najlepszego mamusiu.

Moja droga mamusiu, wszystkiego najlepszego! Życzę Ci dostatniej codzienności, nieskończenie szczęśliwego czasu, dobrego zdrowia i kobiecej urody. Obyś był zadowolony z najprzyjemniejszych i najwspanialszych chwil, dobrych wieści i dobrego zdrowia. Kocham Cię i bez końca życzę Ci szczęścia.

Kochana Mamo, cudowna Babciu, gratulujemy Ci urodzin i życzymy Ci życia bez pochmurnych i nudnych dni, radosnych wschodów słońca i przyjemnych zachodów słońca. Nasza droga, niech nic nie wstrząsa twoim zdrowiem, niech twoje serce bije radośnie w rytmie nadziei i inspiracji.

Życzymy Ci kochana mamusiu siły umysłu, wiary, inspiracji i miliona lat świetlnych sukcesów, powodzenia i powodzenia. Życzę Wam oczywiście radości, która będzie bez dna, jak ocean. Niech nadzieja zakołysze Was na falach, że wszystko na pewno wspaniale się skończy. W twoje cudowne urodziny dzieci życzą mamom piosenek, życzą pokoju, życzą uczucia, aby jej problemy zamieniły się w bajki. Wesołych Świąt!

Nasza droga i słodka Mamo, życzymy Ci wszystkiego najlepszego. Dałeś nam wszystkie skrzydła za naszymi plecami, dałeś nam nadzieję i wiarę w siebie. Dziękuję kochanie, że jesteście tak uprzejmi, cudowni i najwspanialsi z nami.Życzymy dobrego zdrowia, niezwykłych cudów w życiu, stałego komfortu i ciepła nie tylko w Twoim domu, ale także w Twojej duszy.

Moja droga mamo! Gratulujemy Państwu najukochańszych świąt dla naszej rodziny, w dniu urodzin i życzymy, abyś cieszył nas swoją miłością, życzliwością i troską jak najdłużej. A z kolei obiecujemy zachwycać Cię w każdej chwili naszą miłością, życzliwością i troską. Życzymy dużo zdrowia, długich i szczęśliwych lat życia. Życzymy, aby każdy dzień swojego życia spotykał się z uśmiechem, spędzał go przyjemnie i spokojnie i nigdy nie tracił serca. Niech los da ci wiele żywych wrażeń, a twoje oczy zawsze lśnią szczęściem!

Wszystkiego najlepszego, droga mamusiu! W naszych dłoniach przynosimy Ci zdrowie, ciepło, szczęście, czułość, miłość. Chcemy zamienić cały Twój smutek i smutek w iskry śmiechu i śnieżynki radości. Pozwól, że wygładzę wszystkie twoje zmarszczki i dam ci nasze szczere uśmiechy.

Świetne życzenia urodzinowe dla mamy od dzieci i wnuków

Wszystkiego najlepszego dla mamy własnymi słowami

Nasza droga Mamo Babciu! Dziś jest Twoje święto i z wielką chęcią życzymy Ci wszystkich radości życia, aby Twoje zdrowie Cię kochało. Niech Twoje życie będzie jak bajka w rzeczywistości, a dźwięczny śmiech nie zatrzymuje się w domu, w którym wszyscy lubimy się spotykać w ciepłe wieczory.

Kochana Mamo, od Twoich oddanych dzieci i wnuków, które czule Cię kochają, życzymy Ci wszystkiego najlepszego w tym radosnym dniu dla całej naszej licznej i przyjaznej rodziny, zdrowia, długo życie, radość, pewność siebie i życzliwość.

Nasz złoty człowieku, droga babciu, najlepszej mamie, życzymy wszystkiego najlepszego. Niech ten rok przyniesie Wam wielką nadzieję i szczęście. Życzymy Ci nieugaszonego światła szczęścia, nieustannej melodii inspiracji, niewyczerpanego przypływu siły.

Mamo, życzymy Ci wszystkiego najlepszego. Jesteś cudowną kobietą, która doskonale radzi sobie w roli najlepszej mamy i cudownej babci. Niech w twoim sercu będzie wiele jasnych i szczęśliwych chwil, niech słońce ześle jasne promienie nadziei i radości dla twojej duszy. Życzymy, abyś był zdrowy, głęboko przez nas kochany i zawsze wesoły.

Urodziny zawsze kojarzyłem z ciastem mamy, ale dziś, w twoje urodziny, mamusiu, upieczę ci ten słodki prezent.Zawsze starałeś się zapewnić nam przytulność i wygodę, ciągle byłeś w pracy, a potem bawiłeś się z nami, gotowałeś, sprzątałeś, a co najważniejsze nigdy nie narzekałeś i zawsze się uśmiechałeś. Teraz wszyscy jesteśmy dorosłą mamusią, więc naucz się znajdować czas dla siebie i tatusia. Życzymy nowych romantycznych przygód z tatą, morza emocji i żywych doznań. Realizuj wszystkie swoje najśmielsze pomysły i po prostu ciesz się sobą. Mamusiu, niech uśmiech zawsze kwitnie na Twojej pięknej i tak młodej twarzy, jesteś wspaniałą mądrą dziewczyną, pięknością i po prostu naszym złotem. Zawsze tak zachowuj. Wszystkiego najlepszego!

Nasi kochani i cudowni, w Twoje urodziny życzymy Ci elementów dobroci i inspiracji w Twoim życiu. Nie ma na świecie bardziej troskliwej babci i cudowniejszej matki niż ty, pozwól, aby twoja głowa kręciła się tylko ze szczęścia, pozwól łzom wypływać z oczu tylko z przytłaczającego uczucia radości.

Wszystkiego najlepszego mamusiu! Cały świat naszej rodziny spoczywa na Tobie. Dlatego „niech zawsze będzie mama” to nasze rodzinne motto! Zdrowie dla ciebie, mamusiu, wiosna w sercu i spokój! Kocham Cię, jestem z Ciebie dumny i marzę, aby być takim jak Ty.

Nasza mama jest dziś trochę starsza, ale dzisiaj nie jesteśmy tutaj, aby rozmawiać o liczbach. Bohaterką okazji jest moja ukochana mama. Twoje urodziny to dla mnie szczególne święto, ponieważ dzisiaj jeszcze raz powiem Ci, jak bardzo Cię kocham i jaka jesteś cudowna.Razem przeżyliśmy złamane kolana i pierwsze dwójki, razem uszyliśmy pierwszą sukienkę w płatek śniegu i nauczyliśmy się tańczyć z tobą zabawny taniec na poranek. Dałeś mi swoją ulubioną szminkę i wcale mnie nie skarciłeś, kiedy złamałem obcas w twoich butach. Dziś śmiało mogę przyznać, że wszyscy mi zazdrościli, bo mam najlepszą mamę. Pozostań taki sam żwawy, wesoły i uśmiechnięty. Niech Twój śmiech zawsze rozbrzmiewa w naszym domu. Podnoszę ten kieliszek do Ciebie mamusiu.

Ukochana mamo, z głębi serca spieszymy z gratulacjami z okazji urodzin. Nasza najważniejsza osoba na ziemi, niech twoje życie trwa dłużej, niech zdrowie i szczęście przychodzi każdego roku. Dziękuję Ci kochani, że obdarzasz nas uczuciem, naucz nas być miłym i uczciwym. Niski łuk do ziemi. Życzymy Ci, abyś robił wszystko w swoim życiu, niech lata Cię nie postarzają, ale wiosna zawsze żyje w Twojej duszy. Bądź zawsze kochany i pożądany. Wszystkiego najlepszego dla Ciebie, dobrobytu, dobrobytu i dobrobytu rodziny. Powodzenia we wszystkim.

Nasza cenna, ukochana, niezastąpiona mama! Przyjmij nasze gratulacje z okazji urodzin! Wybacz nam, jeśli choć raz cię zdenerwowaliśmy lub ukłuliśmy słowem. Bez względu na wszystko wiedz, że zawsze będziemy Cię kochać i doceniać. Jesteś najlepszą osobą w naszym życiu, najmądrzejszą i najpiękniejszą. Zawsze będziesz nas wspierać, pomagać, nawet gdy wszyscy się odwrócą, i szczerze cieszyć się z każdego z naszych sukcesów. Jesteś naszym najlepszym przyjacielem! Masz najsmaczniejszą zupę i wyjątkowe klopsiki.Dziękuję za wszystko, czego nas nauczyłeś! Życzymy Ci inspiracji, bo nikt inny nie zdobędzie takich szczytów jak Ty! Oczywiście nigdy nie choruj, nie denerwuj się drobiazgami i częściej się uśmiechaj. Kochamy Twój uśmiech! Mamusiu, kochamy Cię! Wszystkiego najlepszego!

Kochana Mamo i Kochana Babciu, wszystkiego najlepszego i życzę tylko dobrego, cudownego i pozytywnego. Radość i wesołość, zdrowie i wigor, mądrość i uśmiechy, szczęście i życzliwi ludzie wokół. Kochamy Cię i doceniamy Cię bez końca, nasza droga.

Nasza droga Mamo i Babciu życzymy wielu pozytywnych emocji, dobrego zdrowia i milionów szczęśliwych dni! Niech słońce zawsze świeci jasno w twojej duszy, ponieważ jesteś tak pozytywną i dobroduszną osobą! Wiedz, że bardzo Cię kochamy i życzymy spełnienia wszystkich Twoich marzeń, a my Ci w tym pomożemy!

Nasza cenna urodzinowa dziewczyna, mamusiu! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Z całego serca życzymy, abyście kroczyli drogą życia z ufnością w swoje możliwości, aby spełnić swoje najcenniejsze marzenie! Niech wiara w cuda i niestrudzony optymizm zawsze będą z Wami! Szczęście dla ciebie, kochanie, i wszystkie najwspanialsze!

Mamo, nie tylko dałaś nam życie, ale także uczyniłaś je pięknym i niesamowitym. Bardzo Cię kochamy iw Twoje urodziny życzymy wszystkiego najlepszego i wszystkiego najlepszego: szczęścia, miłości, zdrowia, pomyślności, radości, powodzenia, nadziei, inspiracji, pomyślności i radości. Życzymy również harmonii w rodzinie i harmonii w duszy.

Wszystkiego najlepszego mamusiu, nasz cudowny aniołek! Cała czułość świata mieszka w twojej duszy. Mój lot bez ciebie byłby niemożliwy. Gdzie można latać bez skrzydeł? Cała moja drżąca uwaga, troska jest tylko kroplą na tle tego, co mi hojnie obdarzyłeś.Dla mnie moje dzieci jesteście przykładem wytrwałości, elegancji, optymizmu i niesamowitej życzliwości. Zdrowie dla ciebie kochane przez 1000 lat!

Nasza droga kochana, w twoje urodziny chcemy życzyć ci szczęścia bez końca, miłości i pomyślności, harmonii i uroku, radości i miłych niespodzianek, powodzenia i dobrej pogody, świetnie dobre samopoczucie i wesoły nastrój. Pozostań zawsze szczęśliwą kobietą, najbardziej ukochaną, najlepszą i najwspanialszą mamą i babcią na świecie.

Wszystkiego najlepszego, moja droga matko, droga i droga. Dziękuję za całe dobro i dobro, które dla mnie zrobiłeś: za wsparcie, za naukę, za tyle siły, którą we mnie zainwestowałeś. Zawsze rozumiałeś i pomagałeś mi. Wybacz mi, jeśli moje nieostrożne słowo lub brzydki czyn kiedykolwiek cię zdenerwował. Życzę szczęścia, dobroci i zdrowia, powodzenia i pomyślności, aby każdy dzień przynosił tylko radość, a jasne nadzieje były zawsze uzasadnione. Wesołych świąt, mamusiu.

Mamo, szczęśliwy dzień dla Ciebie! Życzę, abyś nigdy nie marszczył brwi, aby nie było zmarszczek, a jedynie szczerze raduj się i uśmiechaj w każdej sytuacji życiowej.

Wszystkiego najlepszego, moja mamusiu! Jesteś moim najukochańszym i najcenniejszym człowieczkiem, który dał mi życie, za co zawsze będę Ci dziękować. Naprawdę chcę dużo powiedzieć, a raczej życzyć ci wszystkiego, wszystkiego pięknego i wszystkiego najlepszego, na co zasługujesz.Zdrowie dla Ciebie, moja droga, najsilniejsze, najbardziej kolorowe chwile, pozytywne wydarzenia, więcej dobrych ludzi w Twoim gronie, spokój w domu i długie i beztroskie życie w szczęściu i dobrobycie.

Droga Mamo, Twoje dzieci życzą Ci wszystkiego najlepszego. Życzymy Ci, kochani, nieskończonego nieba szczęścia i radości, bezkresnego oceanu sukcesu i miłości, wielkich przestrzeni nadziei i pomyślności, wspaniałego nastroju i doskonałego piękna.

Serdeczne życzenia urodzinowe dla mamy od dzieci i wnuków, z całego serca

Wszystkiego najlepszego dla mamy do łez

Mamusiu wychowywanie dzieci to ciężka praca, a wychowywanie wnuków to wielka radość! Życzymy jak najwięcej radości i wnuków, wnuków i radości! ten piękny dzień, w którym należy się początek tej radości!

Mamusiu, na wakacjach pragniemy życzyć, aby każdy dzień, który z miłością i troską podarowałeś swoim bliskim stał się kolejną dekadą Twojego bardzo długiego i szczęśliwego życia. Bądź zawsze najbardziej czuły, delikatny, ukochany, piękny. Wszystkiego najlepszego!

Dzisiaj jest ważny dzień w naszej rodzinie, ponieważ dzisiaj nasza kochana, wyjątkowa, nieodparta, niepowtarzalna i ukochana mama obchodzi swoje urodziny! Pracowita i celowa osoba, która dużo wie o swoich obowiązkach! I robi to z jakiegoś powodu, żeby zająć swój dzień lub na pokaz, nie! Wszystko, co robi mama, pochodzi z serca, miłość jest zainwestowana w opiekę, troska jest zainwestowana w miłość! Niech Twoja codzienność będzie wypełniona wyłącznie pozytywnymi emocjami! Niech pielęgnacja przyniesie tylko przyjemność i przyjemność! Powodzenia w pracy i najzdolniejszych w życiu! Niech inspiracja i siła nigdy nie opuszczą Cię do tworzenia, marzeń i spełniania wszystkich Twoich marzeń! Bądź aktywny, szczęśliwy, aby twoje oczy zawsze płonęły ogniem! A co najważniejsze mamusiu życzymy Ci młodości, długowieczności i zdrowia! Resztę odkupimy!

Tego pięknego dnia los nam dał, mamo! Jesteś naszą ukochaną, najmilszą, najpiękniejszą, najinteligentniejszą, najbardziej niezwykłą osobą! Twój zapas energii jest szalony! Twoja pozytywność i optymizm są poza wykresami! Niech w twoim sercu będzie ogromny zapas dobroci i miłości! Niech na Twojej życiowej ścieżce spotykają się tylko godni Ciebie ludzie z wielką duszą! Zawsze pozostań tą samą uroczą, promienną, miłą i promienną kobietą! Dziękujemy za wszystko, za to, że zawsze nam pomagasz, pomagasz nam, doradzasz i wspierasz w trudnych chwilach! Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że jesteś naszą matką, tak kochaną i kochaną, ciepłą i opiekuńczą, czułą i życzliwą! Niech nie obciążają Cię żadne zmartwienia i smutki! Niech w twojej duszy będzie tylko radość! Niech twoje życie będzie jasnym tańcem!

Dzisiaj są urodziny naszej kochanej mamy! Co za niesamowity słoneczny człowiek! Zawsze robi dobre rzeczy dla wszystkich! Nigdy nie obrazi się i nie będzie obrażony, nie będzie potępiał i nie będzie niegrzeczny, nie ustawi cię i nie pozwoli ci się smucić! Ona nigdy nie przejdzie, zawsze wspieraŻyczymy, abyś nigdy nie zapominał, że Twoje życie jest oddane Ci za szczęście i sukces, nadzieję i wiarę, za radosne spotkania i żywe wrażenia. Życzę, abyście nie spieszyli się z życiem, aby wasze pomysły zawsze się powiodły. W ten cudowny dzień bądź szczęśliwy.

Droga Mamo, moja najdroższa i najukochańsza! Ile nocy nie spałeś wystarczająco długo, ile nerwów i sił zużyłeś. Dziękuję za wszystko, kochanie. A w tym dniu spieszę pogratulować ci urodzin. Pozostań zawsze taki sam młody, piękny, kwitnący i uśmiechnięty. Niech życie wypełniają tylko przyjemne chwile i niezapomniane emocje. Niech kłopoty i smutki ominą i nigdy nie zranią twojego złotego serca. Wesołych świąt, mamusiu!

Mamusiu! W te cudowne wakacje – twoje urodziny – chcemy Ci serdecznie podziękować za całą Twoją troskę o nas, cierpliwość i wysiłki, które podejmujesz, aby w naszym domu panowała harmonia i miłość! Obyś został nagrodzony stokrotnie za życzliwość i wrażliwość, kochanie!

Ukochana, najbardziej potrzebna Mamo, gratulujemy Ci urodzin! Wszystkim dzieciom i wnukom życzymy wspaniałego zdrowia, dużo energii, aktywności, żywotności, mobilności. Radość, miłość, doskonałe zdrowie. Jesteś naszym bezcennym aniołem, najlepszą kobietą. Kochamy Cię, przytulamy i całujemy!

Mamusiu! Wszystkiego najlepszego! Jesteś najwspanialszą, niezwykłą i niesamowitą mamą na świecie! I świetnie, że jesteś! Dziękuję za życzliwość, wrażliwość i życzliwość, którą niezmiennie nam obdarzasz! Niech nasza wzajemna miłość Cię rozgrzeje i zawsze wspiera!

Nasz ptaszek, mamusiu, kochanie! Dziękuję za przyjście na ten świat w tym dniu, dziękuję za danie nam życia. Bardzo Cię kochamy i składamy Ci najgorętsze życzenia w Twoje urodziny. Niech każdy dzień będzie przepełniony czułością i troską, pozytywnymi i radosnymi chwilami. My, Twoje kochające dzieci, obiecujemy zachować rodzinny komfort w naszym domu i zawsze zachwycamy Cię naszymi sukcesami.Wesołych Świąt, mamo!

Nadszedł dzień, w którym pogoda na zewnątrz się raduje wraz z setką osób! W końcu tak wiele osób chce życzyć wszystkiego najlepszego jednej wyjątkowej kobiecie, kochającej matce i wspaniałej osobie! Życzymy, abyś zawsze pozostawał aktywnym, celowym, czarującym, wynalazcą, kreatywnym, twórcą komfortu i twórcą dobra! Niech Twoje marzenia zawsze się spełnią, cele zostaną osiągnięte, rzeczy wykonane, a Ty pozostaniesz tą samą kochaną, opiekuńczą i prawdziwą matką! Zdrowie dla Ciebie i Twojej rodziny! Niech otaczają Cię najszczersi ludzie wokół Ciebie! Niech najsmaczniejsze smakołyki wyjdą spod Twoich rąk! W końcu jesteś mistrzem w tym biznesie! Niech pod Twoim żaglem gromadzi się coraz więcej ludzi, którzy następnie podnoszą żagle i wyruszają w długie rejsy do swoich marzeń! Zachęcaj ludzi wokół siebie pozytywnie!

Są ludzie, którzy są aniołami, a nasza matka jest jedną z nich! Jest bardzo głęboką, hojną i pełną ducha kobietą, jej dawanie i troska to jej życiowe credo! Prawdziwy przyjaciel i wsparcie dla przyjaciół i rodziny! Mamo, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Życzymy Ci szczęścia, zdrowia i miłości, rozwoju i pomyślności, aby wszystkie dziedziny Twojego życia były w harmonii i równowadze! Dobry dla ciebie i lekki! Życzymy, aby mimo problemów i zmartwień zawsze się uśmiechał! Życzymy, aby każdy nowy dzień rozpoczynał się od delikatnego dotyku ukochanej małżonki, delikatnego promienia słońca na policzku, pachnącej filiżanki świeżo zaparzonej herbaty, starannie podanej do łóżka! Niech każda godzina Twojego czasu obfituje w ciekawe wydarzenia, niesamowite niespodzianki i genialny nastrój! A wieczór mija przytulnie i ciepło w ukochanym domu z rodziną! Mamo, zasługujesz na to!

Jest na świecie wyjątkowa osoba, a jest nią nasza ukochana, droga, słoneczna, droga mama! Z całego serca gratulujemy Ci wakacji! Życzę zdrowia i nerwów, morza szczęścia, miłości, mądrości, wzajemnościChcemy, abyś miał wiele w swoim życiu, co zrobisz i że inni zrobią dla CIEBIE, ponieważ oddajesz całego siebie nam, swoim dzieciom.

Nasza droga, cudowna i słodka Mamo, miła i cudowna Babciu, życzymy Wam wszystkiego najlepszego. Życzymy radosnej atmosfery w Twoim domu, jasnych wspomnień wesołej młodości, prawdziwej dumy z osiągniętych sukcesów, zrozumienia bliskich i miłości bliskich, szczerych rozmów i ciepłych spotkań z dziećmi, przytulnych wieczorów przy herbacie z pysznymi ciastami i najlepszymi wnuki.

Gratulacje! Niech każdy nowy dzień w życiu przyniesie zwycięstwa i jasne kolory. Niech cała duża i przyjazna rodzina zawsze będzie tam, aby wspierać i pomagać w osiąganiu celów i nowych odkryć!

Każda osoba ma swojego anioła, który ją chroni, chroni ją, chroni przed kłopotami i niepogodą. Dziś siedzę obok mojego anioła, trzymając go za rękę i czuję się najszczęśliwszy. Mamo, w twoje urodziny życzę ci dobrego zdrowia, dobrego samopoczucia w naszej rodzinie, stabilności i spokojnego nieba nad twoją głową. Kochani, doceniamy każdą minutę, którą możesz poświęcić każdemu z nas. Słuchamy Cię i bardzo Cię kochamy. Oczy tatusia wypełniają się jakimś magicznym światłem, kiedy tylko na ciebie patrzy i delikatnie trzyma twoją dłoń. Jestem z ciebie taki dumny mamo. Jest w Tobie tyle czułości, miłości i czułości, że wydaje się, że cały świat będzie miał dość i bardzo się cieszymy, że nam to wszystko dajesz. Dbaj o siebie kochanie i pozostań tak jasny i wspaniały.

Nasza droga Mamo i ukochana Babciu życzymy, abyście zawsze byli pogodni i uśmiechnięci. Nigdy nie bądź smutny, nie bądź smutny. Niech Twoja dusza zawsze będzie dla nas spokojna, dziękuję Ci za wychowanie nas, wkładając tyle pracy. Wszyscy bardzo Cię kochamy, radujemy się z Tobą i wspólnie smucimy. Żyj długo, długo i bądź szczęśliwy.

Oryginalne życzenia urodzinowe dla mamy od dzieci i wnuków do łez

Emocjonalne
życzenia urodzinowe dla mamy od dzieci i wnuków

Wszystkiego najlepszego, nasza droga Mamo i Babciu. Rozkwitaj każdym dniem swojego życia, podaruj swoim bliskim uśmiech i radość, nie wpuszczaj smutku do serca, otwórz jasne horyzonty szczęścia przed Tobą. Nasz drogi człowieku, życzymy Ci wszystkiego najlepszego, abyś przez wiele, wiele lat pozostała wspaniałą babcią, cudowną mamą, naszym ukochanym człowieczkiem, wspaniałą kobietą.

Nasza mamusia, ukochana babcia, w twoje urodziny pospiesznie życzymy ci częściej słyszeć „kocham” i „dziękuję”, nigdy nie czuć rozczarowania i urazy, zanurzyć się w świat przyjemnych kłopotów w dni powszednie, a na święta lśnią szczęściem jaśniej niż słońce.

Droga Mamo, Twoje dzieci życzą Ci wszystkiego najlepszego. Serdecznie życzymy Ci, abyś w każdej chwili czuł się szczęśliwy i kochany, aby zawsze otrzymywać od życia wszystko, czego chcesz i do czego aspiruje Twoja dusza. Dobre zdrowie, kochanie, wszystkie ziemskie błogosławieństwa i radosne wydarzenia w życiu.

Najbliższa i najdroższa osoba na świecie, nasza droga mama! W Twoje urodziny życzymy Ci niesamowitego zdrowia, długiego życia i nieustannego ogromnego i głębokiego szczęścia. Niech wszystkie nasze drobne kłótnie i zaniedbania pozostaną w tyle, a z każdym nowym dniem szczere wzajemne zrozumienie i miłość będą się umacniać.

Kochana Mamo i cudowna Babciu, gratulujemy Wam urodzin i życzymy dobrej radości duszy i szczęśliwych dni, pozytywnych emocji i szczerej życzliwości, wspaniałych pomysłów i ciekawych hobby, wesołych spotkań i święta .

Ukochana mama, cudowna babcia, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Dzieci i wnuki życzą sobie, abyś pozostał miły i wesoły, wesoły i żwawy, czuły i delikatny, utalentowany i zręczny, piękny i ukochany, najlepszy i wyjątkowy.

W twoje urodziny twoje cudowne dzieci życzą ci, abyś nigdy nikogo nie zdradził, abyś wybaczył wrogom zniewagi. Życzymy, abyście nie spieszyli się z życiem, abyście nie wstydzili się żyć w prawdzie. Życzymy, abyś nigdy nie tracił wiary i nadziei na najlepsze, nawet jeśli jest to dla Ciebie bardzo trudne, pamiętaj, że Twoje dzieci zawsze będą tam, zawsze będą Cię wspierać i ratować. Wesołych świąt, mamo!

Nasza droga, kochana, droga mama i babcia! Wszystkiego najlepszego! Z całego serca życzymy abyś zawsze była piękna, zdrowa, szczęśliwa. Dziękuję za opiekę, czułość, uwagę. Kochamy Cię! Naprawdę chcę, aby wszystko potoczyło się dla Ciebie jak najlepiej, aby spełniły się Twoje marzenia, aby Twoje dzieci i wnuki się podobały, a bliscy i przyjaciele wnieśli do życia dobro, ciepło i szczerość. Powodzenia!

Wszystkiego najlepszego dla drogiej mamy i babci. Nasze kochane, zawsze pozostańmy tak samo szczęśliwi i kochani przez nas, pogodni i życzliwi, pogodni i szczerzy, piękni i niepowtarzalni. Kochani życzymy powodzenia, optymizmu duszy, dobrego samopoczucia rodziny, doskonałego zdrowia i wysokiego dobrobytu.

Wspaniale nasza, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Jesteś cudowną matką i cudowną babcią. Życzymy, abyś na zawsze pozostała wspaniałą kobietą i po prostu szczęśliwą osobą. Drogi, obyś miał dobre zdrowie, duszę wolną od smutku i smutków, serce wypełnione radością i jasnymi nadziejami.

Nasza piękna, słodka, cudowna, miła, delikatna, wrażliwa, niezrównana mama! Bardzo się cieszymy, że mamy Ciebie i że właśnie taki jesteś! Serdecznie gratulujemy urodzin! Życzymy Ci więcej radości, światła, ciepła i promiennych uśmiechów w Twoim życiu! I niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia!

W twoje urodziny, droga mamusiu, wszystkie kwiaty ziemi kwitną tylko dla ciebie! Niech te wakacje przyniosą Ci wiele przyjemnych i pozytywnych chwil! Uśmiechaj się i ciesz się każdą chwilą, ogrzej się ciepłem rodziny i przyjaciół. Niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia, a szczęście będzie Twoim wiecznym towarzyszem!

Jesteś niesamowity, miły, dobry i najłagodniejszy na świecie. Wychowałeś wspaniałe dzieci i wnuki i wszyscy bardzo cię kochamy.Mamo, urocza babcia, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Niech Twoje życie będzie najjaśniejsze, niesamowite i zapierające dech w piersiach, a wszyscy Ci pomożemy! Zdrowie dla Ciebie, nasza droga, szczęście i miłe niespodzianki!

Droga mamusiu! Wszystkiego najlepszego! Życzymy, aby Twoja droga życiowa była gładka i łatwa. Obyś spotkał na nim tylko życzliwych, serdecznych ludzi! Niech sukces, optymizm, urok i uśmiech towarzyszą Ci! Szczęście i radość dla ciebie!

Ukochana mamo, jesteś najbardziej niezastąpioną osobą: zawsze tam jesteś, jesteś troskliwa, szczera, miła, słodka, delikatna. Pozostań tak i ciesz wszystkich swoim ciepłem przez wiele, wiele lat. Zasługujesz na wszystko co najlepsze. Niech wszystko potoczy się tak, jak chcesz. Bądź, jak zawsze, wspaniały i nie do odparcia. Dobre zdrowie przez wiele lat.

Życzmy mamusi, naszemu jasnemu aniołowi, w jej urodziny, aby życie płynęło równo i powoli, jak spokojna rzeka, aby zawsze ogrzewało Cię czyste słońce, gdy nas ogrzewasz Twoje ciepło i obdarz nas witalnością! Życzymy Ci również, kochani, abyś tylko marzył o kolorowych snach, jak w dobrych kreskówkach, a wszystkie pragnienia, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, natychmiast się spełniły! Szczęście i zdrowie dla ciebie, mamusiu!

Ukochana Mamo i Babciu, z całego serca gratulujemy Wam. Pragniemy życzyć Ci spokoju i słońca, miłości i ciepła, troski i powodzenia. Niech twój anioł chroni cię przed chorobami i przeciwnościami losu, niepokojem i porażką.Mamo, babciu jesteście dla nas najmilszą, najcieplejszą i najdroższą osobą. Pozostań tak wesoły, sprawiedliwy, młody, ukochany, szczęśliwy i drogi.

Nasza droga Mamo, nasze wsparcie i wsparcie, nasza miłość i nadzieja, życzymy Ci wszystkiego najlepszego. Mamusiu, niech nic nie może przyćmić twojego życia, niech nikt nie psuje twojego nastroju, niech twój nigdy cię nie opuszcza, niech szczęście i dobrobyt wkraczają w twoje życie każdego dnia.

W twoje urodziny spieszymy życzyć ci nigdy nie tracić serca, nie zdradzać nikogo, jak w dzieciństwie, szybować w chmurach. Życzymy nie spieszyć się, ale śpiewać piosenki i dobrze się bawić. Życzymy, abyś mógł bez wysiłku rozwiązywać problemy i sprawy. Dzieci życzą sobie, aby ich matka nie miała stu rubli, ale zdobyła oddanych i wiernych tysiącom przyjaciół. W tym dniu i tej godzinie życzę Wam przygód i niesamowitych pozytywnych chwil.

Nasza droga Mamo, życzymy Ci wszystkiego najlepszego. Ukochani i drodzy, najlepsi i najwspanialsi, niech wasze zdrowie będzie silne i trwałe, niech wasze szczęście nigdy nie odwróci się od was, niech cudowne ogrody natchnienia i radości zakwitną w waszym sercu każdego dnia, niech nasza miłość ogrzeje was nawet w chłodne dni i delikatnie wachluj chłodem w letnie upały.

Najlepsze życzenia urodzinowe dla mamy od dzieci i wnuków do łez

Szczerze
życzenia urodzinowe dla mamy od dzieci i wnuków z całego serca

Co mam powiedzieć mamie na jej urodziny? Nie mam odpowiedzi na to pytanie, tylko łzy zasłaniające mi oczy i guzek w gardle, ale Cieszę się z tych łez, bo one – to najwyraźniejszy dowód na to, jak bardzo Cię kocham mamusiu.W twoich włosach pojawiły się srebrne nitki, a pod oczami osiadły drobne zmarszczki, ale to wszystko tak bardzo Ci odpowiada. jesteś ucieleśnieniem prawdziwej kobiety i mamy. Obok ciebie wspaniały mąż „który przez całe życie był dumny z tak pięknej żony, obok mnie twoja córka, taka dorosła i mała zarazem. Ty zawsze Znalazłem właściwe słowa, zrozumiałeś i zrozumiałeś nawet spojrzeniem Całujesz prosto w serce mamusiu i leczysz wszystkie moje rany Na świecie nie ma prezentu Mogę Ci za to wszystko podziękować, więc w swoje urodziny przyjmij moje bezgraniczna miłość i wdzięczność.

Mama jest główną osobą w naszej rodzinie. Wszyscy idziemy do niej po radę, wszyscy kochamy ją tak namiętnie, że w naszym domu jest ciepło nawet w najcięższe mrozy! Cała rodzina i bliscy przyjaciele zebrani na urodziny naszej mamy, dziś jest magiczny dzień i niech spełnią się wszystkie dobre, jasne i dobre rzeczy, których dziś życzymy naszej mamie! Wszystkiego najlepszego mamo!

Kochana, słodka, jedyna, złota, ukochana, droga mamo! Wszystkiego najlepszego! Co za błogosławieństwo mieć taką matkę jak ty.Zawsze będziesz wspierać, pocieszać, kibicować, pomagać i udzielać mądrych rad. Jesteś najważniejszą osobą w naszym życiu. Mamo, życzymy Ci zdrowia na wiele lat wiosennego nastroju, więcej radosnych wydarzeń. Dziękujemy za wszystko, co dla nas robisz!

Nasza droga Mamo, życzymy Ci wszystkiego najlepszego. Nasze drogie, drogie i najwspanialsze, szczerze życzymy, aby twoje życie nie zostało przyćmione przez złą pogodę i smutny nastrój, życzymy, aby wiosenne ogrody zawsze kwitły w twojej duszy, a ptaki śpiewały w twoim sercu. Bądź zdrowy i nieuchronnie szczęśliwy, mamusiu.

Życzymy Ci mamusiu, aby nie tylko w Twoje urodziny los uszczęśliwił Cię miłymi niespodziankami, aby nic nie stracone, a zgubione trzeba było znaleźć z zyskiem! Życzymy również spokoju w duszy, pomyślności w rodzinie, pociechy w domu i ogromnej miłości w sercu, życzymy, aby wszyscy ludzie na świecie chwalili Cię i adorowali tak, jak my wielbimy Ciebie i Ciebie, abyś obdarz ich słowami miłości i wdzięczności! Wszystkiego najlepszego, nasza droga Mamo!

Życzymy Ci, nasza droga Mamo, w Twoje urodziny, abyś mogła być dumna z siebie i nas, Twoich dzieci. W ten piękny dzień upieczemy dla Was najsmaczniejsze ciasto, przywieziemy najbardziej pachnące kwiaty na świecie i damy Wam najweselsze i najmilsze wrażenia na świecie. Niech wszystkie twoje problemy, kłopoty i zmartwienia zamienią się w pianę na owce fal. Wesołych Świąt! Twoje dzieci.

Wiele lat temu rozpoczęła się historia miłosna dwojga młodych uczniów, moich rodziców.Zakochanie przerodziło się w prawdziwą miłość iw tej miłości się narodziłam. Obok mnie zawsze była najpiękniejszą mamą na świecie, której dziś gratulujemy jej urodzin. W naszym domu zawsze był spokój, szacunek i miłość, dlatego Mamo możesz tylko życzyć dobrego zdrowia i więcej sił. Nieważne, ile lat liczył Twój kalendarz, nadal jesteś piękna, piękna i młoda. Tata jest w tobie szaleńczo zakochany, jak wiele lat temu, a ja dorosłam, a dziś mogę z dumą powiedzieć, że jestem twoją córką. Dziękuję za wszystkie rady i lekcje, które mi dałeś. Bardzo Cię kocham i nie znudzi mi się powtarzanie tego. Wszystkiego najlepszego!

Mamusiu, Szczęśliwej rocznicy! Niech krąg wyznaczony do tej daty stanie się twoją ochroną i niezawodnie chroni cię przed przeciwnościami losu, a zdrowie, szczęście i szczęście zawsze będą z tobą i nigdy nie opuszczają twojego kręgu.

Droga i droga mamo, już cudowna i miła babcia, gratulujemy Ci urodzin. Życzymy Ci, aby każdy Twój dzień był udany, życzliwy, owocny i dostatni, abyś zawsze pozostała najszczęśliwsza i najbardziej ukochana, aby promyk szczęścia i miłości nigdy nie wyszedł na Twojej drodze.

Droga mamo, miła i słodka babciu, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Życzymy wspaniałego nastroju, pogody ducha, cudownego nastroju, odważnych sił, wspaniałych pomysłów, wesołych zajęć, radosnych wakacji, ciepła własnych serc i rodzinnego szczęścia.

Kochana i kochana Mamo, najpiękniejsza i najpiekniejsza babcia. Serdecznie gratulujemy urodzin. Niech słońce świeci jasno w Twoim życiu, a ptaki śpiewają za oknem, życzymy pomyślności i powodzenia, rodzinnego komfortu i szczęścia. Bądź zawsze najbardziej ukochany, miły, słodki i piękny.

Najbliższą i najdroższą osobą na świecie jest moja słodka, miła, piękna i młoda mama! Gratulacje, moja droga, wszystkiego najlepszego! Życzę, abyś w każdej minucie swojego życia czuł, jak bardzo Cię kocham, aby Twoje kochające serce biło radośnie ze szczęścia! Życzę ci bardzo dobrego zdrowia przez sto lat! Niech wiosna i bzy kwitną w Twoim sercu przez cały rok! Niech twoje oczy napełnią się łzami tylko z dobrych wieści! Pozostań tak młody i atrakcyjny jak teraz! Kochaj i bądź kochany, szanowany i po prostu uwielbiany!

Dzisiaj są urodziny mojej mamy. W naszej rodzinie nie ma zwyczaju mówić o latach, mamy kolejną, bardzo wspaniałą tradycję. W tym dniu cała rodzina zbiera się przy dużym stole, a nasza mama siedzi na najbardziej honorowym miejscu. Kochani, życzymy Wam tylko zdrowia, bo nie możemy Wam tego dać, a dodamy wszystko inne.Obiecujemy obdarzyć Cię naszą miłością, szanować Cię, mamusiu i wysłuchać wszystkich Twoich rad. Dla mnie jesteś wzorem prawdziwej kobiety – mądrej, silnej, ale jednocześnie tak słabej. Jesteś prawdziwym opiekunem paleniska i wiernym partnerem życiowym dla taty. Zauważyłeś, że obok ciebie jego uśmiech staje się jeszcze szerszy, a oczy pełne miłości. To cała twoja zasługa, mamusiu. Nie smuć się kochanie, częściej się uśmiechaj, a cały świat odpowie Ci swoim ciepłem.

Wszystkiego najlepszego mamusiu! Jesteś mi najdroższą i najbliższą osobą, bo to Ty zawsze zachęcałaś, pomagałaś, wspierałaś słowem i czynem. Zawsze wierzyłeś we mnie i nigdy nie pozwalałeś mi się poddać. Chciałbym prosić o wybaczenie, jeśli czasami cię zdenerwowałem lub obraziłem. Zawsze pozostań taki sam wesoły, miły, delikatny i optymistyczny. Dobre zdrowie, dobre samopoczucie, więcej radosnych minut i długie lata życia. Jesteś najpiękniejszą mamą na świecie, bardzo cię kocham!

Droga Mamo! Gratulujemy tej chwalebnej daty, z głębi serca my, wasze dzieci, pragniemy życzyć kolejnego pół wieku, a nawet długiego życia, aby chodzić radośnie i radośnie. Idź pewnym krokiem, przed nami jeszcze długa droga. Cóż, jesteśmy twoimi własnymi dziećmi, wnuki są zawsze z tobą.

Droga, kochana mamo! Bardzo się cieszymy, że mamy Ciebie, dziękujemy i życie, że wiemy kim jest mama i jaka powinna być! Dziękuję, że zawsze tam jesteś, bez względu na wszystko! Za to, że jesteśmy pewni, nieważne gdzie jesteśmy, nieważne co się stanie, nieważne ile czasu jest na zegarze, zawsze możemy do Ciebie zadzwonić lub przyjechać, a zawsze spotkasz nas z uśmiechem, wsparciem, żalem uspokoić i doradzić ! Proszę przyjąć nasze szczere gratulacje w tym ważnym dniu! Życzymy Ci, aby wszystkie Twoje kłopoty i trudy zmieszały się w najdrobniejszym szczególe w mikserze, a życie zawsze wydaje się słodkim sokiem! Jagodowy nastrój, żywe doznania! Wszędzie! We wszystkim! Jest zawsze! Życzę jasnych wydarzeń w życiu, miłości do dzieci, opieki nad wnukami, wsparcia taty, rodzinnych radości i wiecznego zdrowia! Młodsi z roku na rok!

Nasza droga Mamo, życzymy Ci wszystkiego najlepszego. Życzymy Ci kochani, abyście zawsze pozostawali dla nas najbliższą, najdroższą i najważniejszą osobą. Niech wszelkie niepokoje i trudy odejdą od ciebie, niech w pobliżu będzie szczęście i pocieszenie, niech ogień natchnienia zawsze płonie w duszy, niech będzie radosny i radosny w sercu.

Kochana Mamo, cudowna Babciu, w Twoje urodziny życzymy Ci właściwej odpowiedzi na wszystkie pytania, dobrego nastroju na każdą okazję, nieugaszonej miłości do serca mamy i życzliwej czułości babcinych dłoni . Drogi, bądź zdrowy, energiczny i drogi nam wszystkim.

Nasza droga, cudowna Mamo i wspaniała Babciu, gratulujemy Wam z okazji urodzin i życzymy niewyczerpanej siły i życzliwości duszy, wspaniałych pomysłów i dobrego zdrowia, wesołego nastroju i pomyślności w domu, zrozumienie w rodzinie i wielkie szczęście. Bardzo Cię kochamy i zawsze liczymy na Twoje mądre rady.

Dzisiaj są urodziny naszej ukochanej mamy! Tak troskliwy, piękny, miły i zawsze uczciwy i uczciwy! Dziękuję, że zawsze tam jesteś, zawsze pomagasz, martwisz się i wspierasz! Niech w tym dniu wszyscy bliscy Ci ludzie będą u Twojego boku, niech Twój dom wypełni się po brzegi bajeczną atmosferą i cudami, niech Twoje urodziny będą nieskazitelną okazją do spełnienia Twojego upragnionego pragnienia! Niech wszystko w twoim życiu będzie piękne i radosne! Życzymy dobrego zdrowia, sukcesów, prawdziwego kobiecego szczęścia i silnej, silnej miłości! Niech czekają na Ciebie nowe szczyty, nowa wiedza, nowe znajomości! W końcu jesteś w najlepszej formie! A przed Tobą jeszcze wiele! I wiedz mamo, twoja praca jest po prostu tytaniczna, jej efekty widzimy każdego dnia! Doceniamy Twoją troskę i każdego dnia coraz bardziej Cię kochamy!