Życzenia urodzinowe dla mamy

Zebraliśmy dla Ciebie wiele nowoczesnych życzeń urodzinowych dla mamy od córki, syna w prozie. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Droga mamusiu! W twoje urodziny życzę ci wiecznej młodości i nieziemskiego piękna, które nadal z powodzeniem utrzymujesz, pomimo wszystkich prób życiowych. Jesteśmy już dorośli, ale od tamtych czasów nie zmieniliście się ani trochę, wciąż uśmiechacie się tym jasnym uśmiechem, który pamiętamy z dzieciństwa. Dziękuję Ci, Droga Mamo, za wszelką troskę, miłość, mądrość w nas zainwestowaną i za Twoją wyjątkową umiejętność utrzymywania paleniska nawet w najtrudniejszych czasach!

Słońce jest dziś jaśniejsze niż zwykle; ptaki śpiewają głośniej niż zwykle, więcej uśmiechów na twarzach ludzi. Ten dzień nie może być zwyczajny, bo ten dzień to Twoje urodziny, kochanie! Nawet natura ci gratuluje: dzwonki na klombie delikatnie kiwają głowami, brzoza pod twoim oknem cicho szeleści liśćmi, wróbel ćwierka wesoło gratulując. Dołączając do nich pragnę zawsze cieszyć się życiem. Radujcie się w słońcu, pierwsza kropla, trele słowika i dzwonek na skraju lasu. Proszę swoją rodzinę i przyjaciół.Raduj się!

Nasza droga i kochana mama z całego serca! Czego życzysz sobie na ten piękny dzień? Twoje dzieci już dorosły, ustatkowały się w życiu, znalazły swoje szczęście … Czy nie tego chcą wszystkie matki?! Dlatego dzisiaj gratulujemy nie matce, ale przyszłej babci i życzymy cierpliwości, siły, zrozumienia i szybkiej zmiany statusu! Wnuki są w drodze!

Droga mamusiu, moja Królowo Piękności, moja dobra wróżka! Wszystkiego najlepszego i życzę wspaniałego życia, bez problemów, zmartwień i zamieszania. Niech każdy dzień będzie nową stroną z magicznej historii napisanej przez Twoje Przeznaczenie. Niech towarzyszy Ci tylko szczęście, miłość i szczęście, a wiosna nadziei zawsze rozkwita w Twoim sercu!

Droga mamusiu! Gratulujemy ci rocznicy, spieszymy wyznać ci naszą wielką miłość. Dajesz nam opiekę i otaczasz nas czułością. Nie ma lepszej osoby na świecie niż ty. Bądź zawsze młody, piękny i szczęśliwy!

Czy można znaleźć kogoś bliższego i droższego niż mama? Mamo, kocham Cię bardziej niż ktokolwiek na świecie i życzę Ci dzisiaj, w Twoje urodziny, aby słońce zawsze świeciło w Twojej duszy! Jesteś moim ideałem i przykładem we wszystkim i chcę, abyś zawsze pozostała tak piękna, wesoła i szczęśliwa jak dzisiaj!

Gratulacje własnej mamie to przyjemność. Z Tobą mogę napić się herbaty i omówić każdy problem, z Tobą nabrałam pewności siebie i siły.Niech Twoje życie będzie kolorowe i jasne, a gwiazda z nieba spadnie tylko w Twoje dłonie!

Wszystkiego najlepszego moja cudowna mamusia. Życzę ci całkowitego braku szarych i pochmurnych dni w twoim życiu, jasnych i jasnych wspomnień z przeszłości i niezwykłej radości w teraźniejszości. Niech twoje serce bije niestrudzenie i szczęśliwie, niech twoja dusza nigdy nie płacze ani nie jest smutna.

Niech każdy nowy dzień przyniesie Ci tylko szczęście i radość, niech Twoi bliscy zawsze będą dla Ciebie życzliwi, niech życie sobie pozwala i daje wiele cudów. Wszystkiego najlepszego, kochanie, bądź zawsze taki, jaki jesteś!

Uśmiech mojej mamy i jej ciepłe uściski to najcenniejsza rzecz na świecie, a jej urodziny to najlepsze wakacje, podczas których szczególnie pragnę otoczyć ją uwagą i opieką! Dziś z tobą, mamo, na wakacjach, wszyscy ci bliscy.Wszyscy życzymy Ci wszystkiego najlepszego, a we własnym imieniu pragnę dodać życzenie, aby być najszczęśliwszym i najbardziej ukochanym, uśmiechać się każdego dnia i aby wszystkie smutki Cię opuściły! ©

Życzę ci nie obudzić się zbyt wcześnie w ten piękny dzień, ale też nie za późno, bo powinieneś dobrze spać! Życzę miłego dnia, bo czasami nasz nastrój na cały dzień zależy od pogody! A zatem najpierw życzę Wam wspaniałego nastroju, który będzie bardzo dobry, jeśli nie wspaniały! Niech cały twój optymizm w duszy dostroi się do wielu najciekawszych życzeń, może trochę banalnych, które wypowiadasz własnymi słowami, ale zawsze będą one szczere! Zawsze wzruszające gratulacje mojej mamie z okazji jej urodzin! Co chcę powiedzieć, może wiele razy ci powiedzą, ale od dziecka i tak nikt tego nie powie! Życzę Ci szczęścia mamusiu, bo bez tego nie możesz żyć nigdzie i w żaden sposób! Powodzenia w najbardziej udanych i zawsze wielkich uśmiechach!

Mamo, kochanie, kochanie, gratuluję ci twoich urodzin! Emocje mnie przytłaczają, bo na świecie nie ma słów, by przekazać wszystkie moje uczucia do Ciebie. Życzę Ci, moja droga Matko, dobrego zdrowia, aby Twoje serce nie drżało od trosk o nas, Twoje dzieci, czasami nieposłuszne dzieci, dobre duchy, spokojny oddech, cierpliwość i wyrozumiałość. Kochamy cię, naszą matkę i bardzo się o ciebie martwimy.

Mamo gratulujemy i dziękujemy za wszystko. Ty, matko, wychowałaś nas wszystkich, pobłogosławiłaś nas na całe życie. Żyj, kochanie, przez długi, długi czas, bądź zawsze zdrowy i nigdy nie choruj. Niech żyje nasza mama, najmilsza i najpiękniejsza z matek.

Niech każdy poranek kochana mamusiu zaczyna się z uśmiechem i świadomością upadłego szczęścia, każdy dzień przynosi same wspaniałe, pożądane, miłe, szczęśliwe wieści, a wieczór cieszy nienagannymi niespodziankami. Niech będzie mniej globalnych problemów i drobnych problemów, a więcej niesamowitych wydarzeń.

Chcę życzyć najszczerszej i ukochanej osobie na ziemi wszystkiego najlepszego i najlepszego. Bądź zawsze młody duchem, silny duchem i szczęśliwy całym sercem!

Mamo, mam nadzieję, że Twoje urodziny są równie niesamowite jak Ty. Każdego dnia tak ciężko pracuję, aby być tak wspaniałym jak ty.Jesteś jedyną osobą, która zawsze dawała mi ramię, żebym mogła płakać, żartowała, żebym się pośmiała i doradzała, żebym się nie marszczyła! Jestem wystarczająco dorosła, by dać ci to samo! Mamo, jesteś moim najlepszym przyjacielem i najlepszym wzorem do naśladowania. Nie potrafię nawet opisać, jak sprawiasz, że się czuję. Opiekowałaś się mną każdego dnia. Dziś mam nadzieję, że pozwolisz mi zrobić to samo dla Ciebie. Zostaw swoje obowiązki na co najmniej jeden dzień; Znajdź sobie trochę czasu i ciesz się nim. Zasługujesz na całe ciepło, radość i pozytywność tego świata. Nie potrafię nawet wyrazić, jak bardzo cię kocham. Mam nadzieję, że te urodziny będą wyjątkowe, jak wszystkie nadchodzące lata Twojego życia.

Kochana mamusiu, przyjmij moje najserdeczniejsze, najserdeczniejsze gratulacje. Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin kochanie! Masz wielkie serce przepełnione miłością, duszę dla nas, Twoich dzieci. Niech Wszechmogący obdarzy cię zdrowiem, szczęściem, długim życiem. Kochamy Cię! Dziękuję za wszystko, co nam dałeś w życiu.

Wszystkiego najlepszego kochana mamo. Pragnę jak zawsze być kobietą luksusową i piękną, osobą niezwykłą i wyjątkową. Mamo, niech ogień twojego szczęścia i miłości nigdy nie zgaśnie, niech dni twojego życia będą interesujące, entuzjastyczne i bogate.

Spiesznie gratuluję Mamie wakacji! Życzę powodzenia w rocznicę! Niech los uchroni cię przed kłopotami i łzami, a w życiu wszystko pójdzie dobrze. Życzę zdrowia Tobie i Twoim najbliższym. Niech żadne problemy i kaprysy pogody nie zepsują Ci dobrego samopoczucia.Miej nadzieję tylko na najlepsze i zabierz wszystko z życia! Pamiętaj, że masz nas – swoje dzieci, którym jesteś nieskończenie drogi. Zawsze będziemy Cię kochać!

Mamo, jesteś najdroższą, najdroższą i najbardziej ukochaną osobą na całym świecie! Gratuluję ci urodzin! Życzę, abyście nie znali zmęczenia, problemów i smutku. Niech wszystko z Tobą będzie pozytywne, pozytywne, miłe i długo oczekiwane. Kocham Cię, moja droga i z całego serca życzę tylko wszystkiego najlepszego!

Piękne życzenia urodzinowe dla mamy od córki, syna własnymi słowami

Wszystkiego najlepszego dla mojej mamy, z głębi serca

Mamo, moja najdroższa i najbliższa osoba! Dziękuję za darowanie mi bezcennego daru mojego życia. Za wychowywanie mnie z życzliwością, czułością i troską, wkładanie we mnie wszystkich sił, nie oszczędzanie mojego zdrowia, nerwów i macierzyńskiej miłości. Dziś gratuluję i dziękuję nieskończenie wiele razy! Całuję i mocno przytulam, droga mamusiu!

Moja droga, droga mamo, życzę Ci wszystkiego najlepszego. Pragnę każdego ranka łapać dobry nastrój i promienie szczęścia, każdego dnia pragnę poświęcić drogim ludziom i ekscytującym zajęciom, co wieczór wyrzucać złe myśli z głowy i zostawiać w sercu tylko dobre chwile. Mamo, życzę, aby w tym roku stała się jeszcze piękniejsza, wesoła i odnosząca sukcesy!

Wszystkiego najlepszego kochana mamo. Życzę Ci, abyś świeciła jak jasne słońce w naszej rodzinie i pozostała cudowną kobietą dla całego świata. Mamo, niech każda gwiazda na niebie spełni Twoje upragnione pragnienie, niech wszystkie jasne kolory tęczy i odcienie szczęścia będą obecne w Twoim życiu!

Mamusiu, w twoje urodziny życzę Ci wszystkiego co się wydarzyło zapamiętać z uśmiechem, z nadzieją na odgadnięcie, że wszystko będzie jeszcze lepsze, z wielką inspiracją i sercem zapału do marzeń żyć szczęśliwym teraźniejszością, nie znając trudności i niepowodzeń.

Moja kochana, kochana mamusiu, w ten cudowny słoneczny dzień życzę Ci wspaniałego zdrowia na długie lata, młodości i urody. Niech Twoje zniewalające oczy promieniują szczęściem, a usta uśmiechają się. Dziękuję za troskę, czułość, miłość i przywiązanie! Wszystkiego najlepszego, mój skarbie!

Moja droga, dzisiaj jest wyjątkowy dzień. Twoje urodziny. A wszystko, czego życzę, to szczęścia, radości, powodzenia i co najważniejsze zdrowia. Jesteś moim wsparciem. I dziękuję ci za to, że dałeś mi wszystko, o czym kiedykolwiek mogłem marzyć. Twoja opieka i wsparcie były bezgraniczne, podobnie jak moja miłość do Ciebie.Bądź najszczęśliwszy na świecie, kochanie!

Droga, kochana mamo! Wszystkiego najlepszego! Jesteś dla nas najbardziej troskliwy, kochany i czuły! Nawet jeśli na Twojej twarzy pojawią się zmarszczki, a głowa już siwieje, bardzo Cię kochamy! I nigdy Cię nie zapomnimy! Życzę dobrego zdrowia, stałego szczęścia i powodzenia!

Mamo, życzę Ci wszystkiego najlepszego i kilku słów wdzięczności za cierpliwość i miłość. Życzę Ci długiego życia i radośniejszych chwil, nie daj Boże widzieć prawnuków. Z poważaniem twój syn.

Mamo, naprawdę chcę Ci życzyć wszystkiego najlepszego na świecie i najważniejszego – zdrowia. Życzę, abyście byli mniej zmęczeni, mniej podatni na choroby, częściej czuli się szczęśliwi i lekcy jak piórko. Obyś miał powód do radości każdego nowego dnia.

Ukochana mamusiu, wszystkiego najlepszego! Pozostań zawsze taki sam młody i wesoły. Niech Twoje zdrowie będzie silne, Twój nastrój będzie słoneczny, a piękny uśmiech na Twojej twarzy. Niech całe ciepło, które dajesz rodzinie, wróci do Ciebie podwójnie i ogrzeje przez wiele lat!

Moja droga Mamo, gratuluję Ci urodzin i życzę powodzenia we wszystkich sprawach, długich i szczęśliwych lat, rodzinnego ciepła i dobrobytu, a ludzie wokół Ciebie doceniają i szanują!

Moja słodka mamo, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Niech nie przeszkadzają ci smutki i kłopoty, niech twoje serce raduje się każdego dnia, niech bliscy i drodzy ludzie dają harmonię i miłość.Mamo, bądź szczęśliwa i pełna energii, kochana i życzliwa, odnosząca sukcesy i piękna.

Wszystkiego najlepszego mamo! Życzę Ci, moja droga, abyś codziennie się uśmiechała, robiła to, co lubisz, osiągała to, czego chcesz, była blisko tych, których kochasz i czuła się po prostu cudownie.

Dziękuję kochana mamusiu, że zawsze jesteś przy mnie. Zawsze potrzebuję twojej mądrej rady lub po prostu twojego delikatnego, czułego słowa. Tylko ty, moja droga, zawsze mnie zrozumiesz i wesprzesz. Pozwól mi z całego serca pogratulować ci twoich urodzin. Życzę dobrego zdrowia, wielu uśmiechów i radości. Niech twoje życie będzie długie – długie, niech szczęście towarzyszy Ci na każdym kroku. Niski synowski ukłon tobie za dobro, które mi dajesz. Niech Pan zawsze chroni cię przed kłopotami.

Mamo! W dniu, w którym się urodziłeś, najjaśniejsza gwiazda rozświetliła się na niebie i stała się nieodłącznym towarzyszem na Twojej życiowej ścieżce. Masz tyle miłości do życia, tyle pozytywnego nastawienia do życia! Fajnie, że się nie starzejesz! Jesteś energiczny i młody duchem, a czasami wątpię, który z nas jest starszy? Komunikując się z tobą, rozumiesz, że życie to cudowna rzecz! Żyj długo i wiedz, że czeka Cię wiele szczęśliwych lat w gronie dzieci i wnuków, którzy szczerze Cię kochają.

Wszystkiego najlepszego kochana mamusiu. Twoja córka życzy Ci jasnej ścieżki życia i spełnienia wielkich nadziei, nieugaszonego szczęścia duszy i szczerej miłości w sercu, dobrych życzeń i wspaniałej samorealizacji.

Na całej ogromnej planecie nie ma osoby bardziej spokrewnionej i bliższej niż matka. Kochana matko jaśniejsz niż słoneczny dzień, bardziej przejrzysta niż kropla rosy o poranku, jesteś najlepsza na całym świecie. Życzę ci wszystkiego najlepszego w twoje urodziny. Dobre zdrowie, kochanie, powodzenia we wszystkim. Niech lata nigdy Cię nie postarzają, niech melodia wiosny zawsze rozbrzmiewa w Twojej duszy. Życzę ci wielkiego szczęścia, jasnej miłości, dużo radości. Niech każdy dzień da Ci tylko przyjemne chwile. Niech Pan chroni cię przed wszystkimi problemami i niepowodzeniami.

Wszystkiego najlepszego mamusiu. Niech twoja dusza będzie wolnym oceanem, niech twoje serce zna miłość i szczęście do głębi, niech twój smutek natychmiast rozpłynie się w powietrzu, niech twoje życie nie zna zniszczenia i rozczarowania, niech radość i sukces czekają na ciebie w każdym nowym dniu.< /p>

Mamusiu, gratuluję ci twoich urodzin, życzę Panu ochrony i pomyślnego wyniku w wielu dziedzinach. Niech wszechświat chroni cię w wielu sytuacjach. Uśmiechaj się i myśl tylko o dobru, bo to my decydujemy o własnym losie. Wiesz, naprawdę jesteś cudowną i cudowną osobą. Dziękuję za możliwość wychowania mnie na godną damę, która wie, jak postępować, aby osiągnąć osobiste szczęście i sukces finansowy.Życzę wiary w piękny świat i tylko dobrych ludzi wokół. Oczywiście zawsze tam będę, pomogę, okażę wsparcie, bo to wzmocni nasze relacje. Dziś wieczorem na pewno spotkamy się wszyscy razem i uroczyście uczcimy twoje urodziny, osobiste i naprawdę przyjemne wakacje. Twoi bliscy bardzo cię kochają. Wszystkiego najlepszego, moja droga!

Co może być piękniejszego niż miłość matki, wrażliwa, czuła i bezinteresowna? Miłość macierzyńska nie zna barier, wszystko w życiu idzie z nią gładko, a każda smutek matka po prostu zabiera rękę swojemu ukochanemu dziecku. Ukochana Mamo! Dzisiaj jest cudowny dzień – twoje urodziny! Gratuluję Ci i zrobię wszystko, aby Twoje oczy zawsze świeciły szczęściem, a uśmiech bawił się na Twoich ustach. W końcu jesteś ze mną utalentowany, a każda firma w twoich rękach płonie, a także – jesteś najbardziej wyrozumiały, miły i czuły! ©

Wszystkiego najlepszego dla mamy

Piękne
życzenia urodzinowe dla mamy od córki, syna własnymi słowami

Moja droga, słodka mamo. Serdecznie gratuluję Ci urodzin. Niech Twoje życie będzie długie i szczęśliwe, niech zawsze towarzyszy Ci szczęście. Niech słońce da Ci promienie Ciepło i światło Niech choroby na zawsze zapomnią o Twoim adresie Wszystkie ziemskie błogosławieństwa dla Ciebie, kochanie, radość i ciepło Niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia Dziękuję Ci kochana Matko, że zawsze wspierasz mnie mądrą radą Żyj długo, długo, i zachwyć mnie swoją obecnością, niech Pan chroni cię od wszelkich kłopotów i niepowodzeń.

Mamo, twoje wakacje to też moje wakacje. Bez ciebie nie byłoby mnie w tym życiu. Chcę Ci podziękować za wszystko, co dla mnie zrobiłeś i pogratulować Ci z głębi serca!

Kochana Mamo, promień słońca, Twoja córka życzy Ci wszystkiego najlepszego. Życzę Ci, abyś nie narzekał na życie i zdrowie, żeby zawsze był czas nie tylko na pracę, ale i na wspaniały odpoczynek, że za każdym razem wznosisz się na wyżyny coraz bardziej szczęśliwych doznań, że zawsze pozostajesz nieporównywalny i kochany.

Wszystkiego najlepszego kochana mamo. Życzę, aby w Twoim życiu rozbrzmiewało radosne dzwonienie dobrego nastroju, aby nie ustała natchniona gra strun Twojej duszy, aby Twoje serce każdego dnia wypełniało się światłem radości i szczęścia, że ​​zawsze udaje Ci się to spraw, aby Twoje życie i życie Twoich bliskich było wspaniałe i cudowne.

Kochanie, życzę Ci więcej kobiecych, słodkich radości na urodziny: bukietów „tylko dlatego”, czułych słów, zawrotnych komplementów, romantycznych niespodzianek i namiętnych wyznań.

Moje własne! W tym cudownym dniu życzę Wam wszystkiego najlepszego! Dziękuje za gościnę. Jesteś moim prawdziwym i najlepszym przyjacielem. Dziękuję, że nauczyłeś mnie żyć i dobierać odpowiednich przyjaciół i znajomych. Dziękuję za wszystkie dobre rady, łzy w nocy i modlitwy. Życzę Ci jeszcze wielu lat życia. Osobiście chcę Wam przynieść tylko radość i szczęście. Niech na twojej drodze spotykają się tylko życzliwi i sympatyczni ludzie. Dziękuję za miłe serce, które zawsze jest otwarte na potrzeby drugiego człowieka. Obyś zawsze był pełen miłości. Przecież naprawdę możesz żyć tylko wtedy, gdy oddajesz się innym ludziom. Mamo, wszystkiego najlepszego i dobrego humoru. Kocham Cię!

Niech to święto nie będzie zaznaczone w kalendarzu czerwoną liczbą. Ale dla mnie to najjaśniejsze, najcieplejsze, najmilsze święto – to dzień, w którym pojawiła się Pani na ziemi moja najdroższa i najukochańsza Mamo. Serdecznie gratuluję ci urodzin. Niech wszystkie smutki i niepowodzenia odejdą na zawsze. Obyś miał dużo – dużo szczęścia, radości i dobrego nastroju. Życzę abyś była zawsze piękna i młoda. Dziękuję kochana mamusiu, że zawsze tam jesteś, bo czasami bez Twojego wsparcia jest to po prostu niemożliwe. Niech Pan zawsze cię chroni, moja droga.

Mamusiu, w twoje urodziny szczerze życzę, aby na kartach twojej książki pojawiły się tylko szczęśliwe kreski, żeby słońce radości świeciło na niebie twojego życia, żeby rozbłysły jasne sny nadzieje twojego serca, że ​​w twoim świątecznym kalendarzu nie było luk i nudnych dni.

Córka życzy mamie wszystkiego najlepszego w dniu jej urodzin. Mamo, życzę Ci szczęścia, radości, aby do późnej starości mamusia zawsze dzieliła się doświadczeniem, zawsze cieszyła się z moich sukcesów, nauczyła mnie szanować starszych i doceniać to piękne życie, aby mama spełniała wszystkie Twoje życiowe marzenia, niech będzie dużo piękna, smutku, niech trwa wiecznie i nigdy nie wraca!

Mamusiu, dzisiaj życzę Ci abyś zawsze pozostała taka sama mądra, wesoła, piękna i pewna siebie! Jesteś prawdziwą modelką kobiety! Niech otaczający Cię ludzie dadzą Ci tylko pozytywne emocje, a wszystko, o czym marzysz, na pewno się spełni!

Miłość wypełnia moje serce, jeśli chodzi o moją mamę. Mamo, jesteś dla mnie świętą. Pysznie gotujesz, czyścisz starannie i wychowujesz dzieci fajnie. Dzięki Tobie mam wielką samoocenę. Dziękuję za życie, które mi dałeś. Kocham Cię i gratuluję Twojego pojawienia się na tym świecie!

Moja droga mamusiu! Tyle uczucia i ciepła w tym słowie. Chcę pogratulować Ci wspaniałych wakacji w Twoim życiu i życzę, aby słońce zawsze świeciło jasno w Twoim domu i zapewniało Tobie i Twoim bliskim wspaniały nastrój.Nie martw się i bądź szczęśliwy! Kocham Cię!

Moja droga, słodka i miła mamo. Serdecznie gratuluję ci urodzin. Niech tylko radość i szczęście oświetlają Twoje długie, długie życie. Dobre zdrowie, wielka radość i wielkie szczęście. Jestem Ci wdzięczny za wszystkie nieprzespane noce, za całą troskę i czułość, jaką mi obdarzyłeś. Niech Bóg da ci powodzenie we wszystkim. Niech nadzieja, wiara i miłość będą Twoimi wiernymi towarzyszami życia, niech spełnią się wszystkie Twoje plany. Niech w rodzinie zawsze panuje spokój i cisza. Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i dobrobytu.

Długie lata życia, wspaniali przyjaciele, morze miłości i czułości, życzę Wam tego dnia. Niech smutek i smutek nigdy nie będą miały miejsca w twojej duszy.

Droga mamusiu, chciałbym pogratulować Ci osobistych gratulacji. Tak cenny dzień z pewnością należy spędzić z rodziną. Jakie to szczęście, że dzisiaj jest dzień wolny. Drogi i umiłowany, mój drogi mały człowieku, chcę cię widzieć szczęśliwym i pewnym siebie, harmonijnym i kompletnym. Obyś zawsze pozostawał taki sam, jak jesteś teraz. Nie musisz się martwić o moje figle, bo są takie niewinne. Chroń palenisko, które będzie potrzebne do ochrony szczęścia rodzinnego. Wierzę, że wszystko ułoży się dla nas godnie, bo przyczyniają się do tego wszystkie siły wyższe. Chcę cię zadowolić, bo wiem, jak trudno jest wychować córkę, która powinna zamienić się w księżniczkę. Mamo, jesteś moim przykładem. Jak chcę być taki jak ty.Bardzo dziękuję za czułość i kobiecość, umiejętność opiekowania się i wsparcia, bo w rzeczywistości tak trudno jest bez niej w dzisiejszych czasach. Wszystkiego najlepszego!

Córka spieszy się, aby pogratulować matce z okazji urodzin. Moja droga, moja droga, niech godziny twojego życia liczą się w sekundach radości, minutach inspiracji i godzinach wielkiego szczęścia. Życzę wspaniałego nastroju i niesamowitej błogości duszy od świtu do późnej nocy.

Wszystkiego najlepszego Mamo! Życzę radości, kwiatów, uśmiechów, spełnienia pragnień! Niech zdrowie, szczęście i miłość będą Twoimi wiecznymi towarzyszami, a Twoja dusza wypełni się magicznym blaskiem. Dziękuję za ciepło, troskę, czułość. Jestem dumny, że jestem twoim synem!

Droga mamusiu, życzę Ci wszystkiego najlepszego. Z Twoim wyjątkowym świętem, które jest naprawdę ważne dla wszystkich Twoich bliskich. Moja droga i jedyna, wyjątkowa przyjaciółko, zawsze jesteś gotowa wesprzeć swoją córkę, wyciągnąć pomocną dłoń. Dziękuję za troskę i chęć kibicowania, udzielania naprawdę pożytecznych rad. Wiesz, jakimś cudem udało Ci się stać dla mnie naprawdę ważną osobą w moim życiu. Gratuluję Ci wakacji i życzę dobrego zdrowia, wielkiej energii i siły. Niech Twoja witalność wystarczy na wiele lat. Życzę Ci słońca, abyś mógł z powodzeniem poruszać się przez swoje życie. Dziękuję za promieniowanie pozytywną energią i wiarę w to, co najlepsze. Pamiętaj, że naprawdę bardzo cię kocham. Proszę przyjąć moje szczere gratulacje.

Wszystkiego najlepszego mojej najbliższej osobie, ukochanej kobiecie i pięknej mamie! Kocham twój uśmiech, kocham twoje miłe oczy, delikatne dłonie! Doceniam Cię za troskę i czułość, jaką dajesz każdego dnia, bez względu na wszystko. Za to, że możesz po prostu milczeć z tobą i wszystko rozumiesz bez słów. Bądź ze mną jak najdłużej! I postaram się o ciebie zadbać.

Droga mamusiu! Wszystkiego najlepszego! Bardzo cię kochamy. Dajesz nam swoje ciepło, jesteś dla nas źródłem wszelkich błogosławieństw. Bądź zawsze młoda, piękna, zdrowa i wesoła!

Najcieplejsze życzenia urodzinowe dla mamy od córki, syna w prozie

Życz mamie wszystkiego najlepszego w prozie

Mamusiu! Jak mogę wyrazić słowami całą moją wdzięczność za życzliwość, troskę i uczucie? Zamiast tysiąca słów przyjmij ten bukiet jako znak mojej miłości i szacunku !Bądź szczęśliwa w swoje urodziny, moja droga, częściej uśmiechaj się do mnie i nigdy się nie denerwuj!Niech w Twoim domu zapanuje pokój i dobrobyt, a w Twojej duszy radość i pokój.

Wszystkiego najlepszego dla mamy, kobiety, która poświęciła tak wiele cennych chwil w swoim życiu, abym mogła mieć swoje. Niesamowite wspomnienia z dzieciństwa stały się integralną częścią cienia. Podążają za mną, gdziekolwiek pójdę i mam nadzieję, że to się nigdy nie skończy.Jako zbuntowana nastolatka nie mogłabym z Tobą nic zrobić, ale jednocześnie w głębi serca wiem, że nie byłabym tym, kim jestem, gdyby nie mama taka jak Ty. Mamo, kiedy poprosiłaś mnie, żebym realizowała Twoje marzenia, wiedziałam, że oddałaś za mnie swoje. Kiedy powiedziałeś mi, żebym robił rzeczy, o których myślałem, że nie muszę robić, nie miałem pojęcia, że ​​tak naprawdę dodajesz mi skrzydeł. Były chwile, kiedy wściekałam się na ciebie za to, że próbowałaś mnie zmienić. Ale teraz wiem, że wszystko, co robisz, tylko zachęca mnie do bycia tym, kim naprawdę jestem. Wszystkiego najlepszego.

Droga Mamo, Twoja córka życzy Ci wszystkiego najlepszego. Niech wszystkie twoje decyzje będą optymalne, niech wyniki twoich spraw będą idealne. Życzę Ci kochanie cudownej pogody w Twojej duszy i za oknem, magicznej radości w Twoim sercu i wokół.

Wspaniała, niezrównana, najdroższa kobieta urodziła się dzisiaj! Mamo życzymy wszystkiego najlepszego!!! Niech Twoje życie wypełni się kolorowymi wydarzeniami, radosnymi chwilami i niezapomnianymi emocjami. Tak bardzo chcę, aby w twoich oczach zawsze błyszczało to dziarskie światło, od którego dusza natychmiast staje się cieplejsza. Niech każda figura dodana do Twojego wieku przynosi coraz więcej szczęśliwych dni i pozytywnych doświadczeń. Zawsze byłeś naszym wsparciem, otaczałeś nas opieką i miłością! Mamulechka, jesteś naszym najdroższym skarbem!

Droga i kochana Mamo, gratuluję Ci urodzin. Niech wszystkie pozostałe dni Twojego życia będą wypełnione miłością, czułością i ciepłem jak dni mojego dzieciństwa. Niech Twój Anioł Stróż nigdy Cię nie opuści i ochroni Cię przed wszystkimi przeciwnościami losu. Niech każdy dzień będzie dla Ciebie pełen szczęścia, a uśmiech nie zniknie z Twojej delikatnej, pięknej twarzy.

Wszystkiego najlepszego mamusiu! Wiesz, tak się cieszę, że mogę ci pogratulować, że nawet łzy płyną! Dziś też jest dla mnie wyjątkowy dzień. Bo gdyby nie ty i nie poznałbym całego piękna tego świata! Nie wiem od czego zacząć. Po prostu chcę żebyś był szczęśliwy! Życzę ci mamo, nigdy nie wieszaj nosa. Chcę, żebyś zawsze miał uśmiech na swojej pięknej twarzy! Dałeś mi coś, za co będę Ci wdzięczny przez całe życie! Mamo, to słowo łączy w sobie najsilniejszą miłość i nierealistyczną cierpliwość! Ty, moja droga mamo, masz dziś urodziny! W tym dniu chcę przeprosić. Za to, że rzadko mówię Ci, że kocham, ale naprawdę kocham Cię szaleńczo! Przeproś za wszystkie problemy, które miałeś przeze mnie i za to, że czasami musiałeś przeze mnie płakać! Wszystkiego najlepszego moja droga mamo! Dziękuję, że zawsze jesteś ze mną! A ponieważ mam najlepszą mamę! Bądź szczęśliwy!

Kochana Mamo, Twoja córka już dawno stała się dorosła, mam własną rodzinę: moim ukochanym mężem i najwspanialszymi stworzeniami na świecie są moje dzieci.Ale chcę, żebyś wiedziała, że ​​bardzo często pamiętam dom, w którym się wychowałam i Ciebie, moją ukochaną mamę. Wszystko, czego się nauczyłem, zawdzięczam Tobie. Zawsze starałeś się dać swojej córce to, co najlepsze, wychowując mnie na prawdziwą osobę. Pamiętam to i do dziś staram się być taka jak Ty. W końcu jesteś moim najbardziej czułym, inteligentnym, miłym i opiekuńczym. Nie znajdziesz lepszej mamy na całym świecie niż ty! Szanowni Państwo, serdecznie gratuluję Wam wspaniałej rocznicy i szczerze życzę zdrowia, szczęścia i niech uśmiech na Waszej twarzy jeszcze częściej nam się podoba.

Życzę Ci kochana Mamo długiego życia, a i to czasem nie jest ważne – ważne, abyś nadal kochała z tym samym zapałem i mogła się pięknie i szczerze radować na wszystkie dobre rzeczy, które dzieją się w życiu! Życzę Ci, abyś zawsze był tak aktywny i radosny! Życzę szczęścia, droga mamo! Bo szczęście jest najważniejszym czynnikiem w naszym życiu, bez którego nie możemy nigdzie ruszyć! Życzę Ci zawsze osiągać swoje cele i pragnienia! Niech wszystko się ułoży, bo dla tak pięknej kobiety jak Ty wszystko musi się udać! Niech więcej czasu wolnego będzie więcej niż zwykle! Życzę ci w urodziny, abyś nie był zbyt zmęczony gratulacjami, a także śmiać się i dobrze się bawić! Powodzenia! Gratuluję z całego serca i duszy – szczerze, bo ważne jest, aby kochać w życiu naprawdę!

Najlepszym prezentem dla mamy jest dobre zachowanie, potem kwiaty i życzenia świąteczne! Wiedz kochanie, że bardzo cię kocham i marzę o tym, aby zawsze widzieć cię uśmiechniętą i szczęśliwą!

Licząc moje błogosławieństwa, nie mogę przestać myśleć o tobie. Bez względu na to, jak bardzo się staram, nieważne co robię, nigdy nie potrafię pokazać, jak bardzo doceniam wszystko, co dla mnie zrobiłeś. Jesteś moim bohaterem, jesteś moją siłą. Jestem bogata, ponieważ tak wiele twojego czasu, miłości, zainwestowano we mnie każdego dnia. Jestem bogaty, ponieważ poświęciłeś tak wiele, aby uczynić mnie tym, kim jestem. Jesteś najbardziej wyjątkową osobą w moim życiu. Jesteś dla mnie czymś więcej niż tylko matką. Jesteś moim nauczycielem, moją siłą, moim najlepszym przyjacielem.Dziękuję za opiekę. Zawsze sprawiałeś, że czułem się ważną osobą na świecie. Dziękuję i wiem, że to doceniam. Niech ten dzień będzie taki, jak chcesz. Niech twoje urodziny będą czasem, w którym inni będą cię chwalić. Nadszedł czas, abyśmy wszyscy okazali Ci miłość na tak wiele sposobów! Wszystkiego najlepszego mamo!

Droga mamusiu! Powiedzieć, że jesteś dla nas ważny, to nie odzwierciedlać nawet jednej dziesiątej uczuć naszego syna. W to święte święto – twoje urodziny – życzę ci prawdziwego kobiecego szczęścia. Bez względu na to, jak głośno wypowiadane są słowa, z biegiem czasu rozumiemy, że szczęście kobiet nie jest chwilowym impulsem: jest duchowe, głębokie, dyskretne. Życzymy Ci harmonii z samym sobą, z bliskimi iz tym światem. Niech los chroni cię mamusiu, dając ci zdrowie, długowieczność, radosne wydarzenia i miłość. Bardzo Cię kochamy!

Mamo, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Chcę pozostać tą samą piękną mamusią, śmiejącą się mamusią, przytulającą się mamusią. Szczęście dla ciebie, zdrowie i miłość. Niech figlarny blask twoich oczu nigdy nie zgaśnie, a szczęśliwy uśmiech nigdy nie opuści twoich ust. Jesteś najlepszą mamą na świecie i bardzo Cię kocham!

Moja ukochana i najdroższa, najjaśniejsza i najdroższa mama. Wszystkiego najlepszego! W tym dniu pragnę życzyć Wam zdrowia, szczęścia, dobrego samopoczucia rodziny i pozostania tak piękną, życzliwą i słodką. Wesołych świąt kochanie!

Wszystkiego najlepszego kochana mamusiu. Życzę, abyś była bohaterką dobrych opowieści, autorką udanych pomysłów, właścicielką szczęśliwego serca i boginią piękna. Mamusiu, pozwól swojemu zegarowi odliczać minuty radości i magiczne chwile.

Dzisiaj obchodzimy urodziny najbliższej osoby w życiu każdego człowieka – mamusi, matek, matek! Moi umiłowani, kochani, kochani, gratuluję ci rocznicowych pięćdziesiątych urodzin, życzę ci z głębi serca, abyś kwitła szkarłatną różą przez wiele wieków, aby cała piękna muzyka na świecie brzmiała tylko dla ciebie, aby pieśni i wiersze były skomponowane na twoją cześć! Wszystkiego najlepszego mamusiu, mocno cię przytulam! Twoja córka.

Wszystkiego najlepszego moja droga! Dobre zdrowie, szczęśliwe dni, powodzenia, radości. Kochaj, oddaj się, ciesz się zakupami i słodyczami. Pozostań delikatnym, beztroskim kwiatem, wolnym, jasnym motylem, osobą niezawodną i oddaną.Uwierz w siebie, a wszystko będzie dobrze.

Narodziny matki są dla kraju jak Nowy Rok. Mama pomoże, uspokoi, podpowie, skieruje na prawdziwą ścieżkę. Zostań najlepszą mamą na świecie, bądź coraz lepszy, przyjmij prezent i cześć!

W twoje urodziny, mamo, chciałbym udzielić rady dzieciom na całym świecie: przestań się złościć na mamę tylko dlatego, że mówi coś, czego nikt inny Ci nie powie. Pamiętaj, że robi dla Ciebie to, czego nikt inny nigdy nie zrobi. Oto, czego się nauczyłem, patrząc wstecz na moje dzieciństwo. Idealna matka to kobieta, która jest dokładnie taka jak moja matka. Jesteś najpiękniejsza na świecie i nie możesz być inna. Wszyscy nazywają cię moją mamą. Nazywam cię moim najlepszym przyjacielem. Nikt nie może mnie bardziej kochać, nikt nie może mnie lepiej zrozumieć. Nikt nie może mnie bardziej zainspirować, nikt nie może mnie przytulić mocniej. Mamo, czasami dużo się kłóciliśmy, ale uwierz mi, w środku mam dla Ciebie bezgraniczny ocean miłości. Kiedy nie byłem wierny sobie, kazałeś mi słuchać mojego serca. Nieograniczona, nieodwzajemniona i wolna miłość to miłość, która istnieje między moją matką a mną. Kocham Cię Mamo. Wszystkiego najlepszego.

Mamusiu, życzę Ci wszystkiego najlepszego. Tyle nocy nie spałeś przeze mnie, starając się zapewnić wsparcie i okazywać opiekę. Otulałeś mnie i dorastałeś, leczyłeś mnie z chorób wieku dziecięcego. Teraz dorosłam, ale uczucia miłości i wdzięczności stają się coraz bardziej zauważalne.Proszę wybacz mi dziecinne figle i zmartwienia, ale dzieci też żyją. Jesteś dla mnie najlepszą mamą, przykładem idealnej kobiety. Jak Cię kocham. Chcę Ci życzyć, aby zawsze byli bliscy i drodzy ludzie, którzy z pewnością docenią Twoją pracę i będą się radować z bliskości waszego związku. Niech palenisko zostanie uratowane na zawsze, bo bardzo chcę wiedzieć, że moja rodzina i ja na pewno znajdziemy gniazdo w naszym mieszkaniu. Życzę szczęścia i harmonii, powodzenia w przedsięwzięciach i pozytywnego w wielu dziedzinach życia. Mam nadzieję, że moje życzenia się spełnią, pomimo wielu „ale” losu.

Mamusiu! Dla mnie nie ma nikogo bliższego i droższego od Ciebie, dlatego w Twoje urodziny pragnę przede wszystkim życzyć Ci dobrego zdrowia, spokoju, dobrego nastroju i nowych, żywych wrażeń! Życzę, abyś pozostał tak sentymentalny w stosunku do drobiazgów, tak zaraźliwie wesoły i radosny, jak również troskliwy i wrażliwy na wszystkich wokół!

Szczerze życzenia urodzinowe dla mamy od córki, syna

Dotykanie
życzenia urodzinowe dla mamy od córki, syna własnymi słowami

Mamusiu wychowywanie dzieci to ciężka praca, a wychowywanie wnuków to wielka radość! Życzymy jak najwięcej radości i wnuków, wnuków i radości! ten piękny dzień, w którym należy się początek tej radości!

Moja droga mamo! Gratuluję ci urodzin! Cieszę się, że jestem Twoim synem i jestem dumna z tak troskliwej, niezawodnej, kochającej i zawsze wyrozumiałej mamy. Życzę wam kochani, długiego życia, dobrego zdrowia, pogody ducha i szczęścia! Niech życie przyniesie tylko miłe niespodzianki i szczęśliwe chwile.

Mamusiu życzę wszystkiego najlepszego i życia jak miodowy tort, szacunku w sąsiedztwie i jasnego komfortu w domu. Obyś zawsze miał siłę do realizacji swoich pomysłów i planów, niech miłość Twoich bliskich i pomoc szczęścia będą po Twojej stronie każdego dnia.

Moja droga, ukochana matko. Masz dzisiaj… lata. Życzę Ci wielkiego, puszystego szczęścia, spełnienia najskrytszych i najbardziej ukochanych pragnień. Życzę wspaniałego zdrowia, szczęścia w życiu rodzinnym. Zawsze jesteś taki pozytywny! Chcę, żebyś zawsze miał wspaniały nastrój, twoja dusza śpiewała z radością i szczęściem. Chciałbym również życzyć Ci bogactwa, chociaż nie uważasz pieniędzy za główny składnik szczęścia.

Niech szczęście zawsze będzie blisko, miłość zajmuje całą duszę, szczęście i szczęście trzymają się mocno za ręce.A zdrowie przytula się mocno! Wesołych świąt, mamusiu!

Moja mama jest nie tylko najpiękniejszą kobietą na świecie, ale także moją najlepszą przyjaciółką! Mogę jej powierzyć swoje sekrety, poprosić o radę w trudnej sytuacji. Kocha mnie tak bardzo, że często rozumie mnie bez słów! Dziś gratuluję Ci urodzin mamo i życzę wielu lat pomyślności, szczęścia i miłości!

Mamo, kochanie! Szczerze życzę Ci niesamowitego, ogromnego Wszechświata szczęścia w twoje jasne urodziny, na które składają się różne galaktyki miłości i Mleczna Droga zdrowia, gdzie wiruje układ słoneczny ciepła i życzliwości, i gdzie niebieska planeta czułości i troski niesamowite piękno się obraca!

Mamusiu, podaruję Ci gwiazdki na urodziny, które rozświetlą Twoje oczy szczęściem i radością swoim blaskiem! Niech cały Wszechświat płynie jak Droga Mleczna między Twoimi palcami, rozpraszając się wokół Ciebie niesamowitym blaskiem miłości, tworząc wokół Ciebie aurę czułości i troski! I pozwól księżycowi chronić Twój sen, napełniając Cię siłą i ciepłem!

Szaleńczo doceniam i kocham Cię moja piękna mamusiu i życzę Ci nierealistycznie doskonałego zdrowia, powszechnego szacunku i uznania, dobrego nastroju na co dzień, niesamowitego szczęścia we wszystkim, ciągłych miłych niespodzianek od kochanych bliskich, miłość męża i wzajemne zrozumienie z nami, dziećmi.

Mamo, dla mnie jesteś najdroższa na świecie! Wszystkiego najlepszego! Bądź zawsze tą samą wspaniałą osobą! Życzę ci prostego kobiecego szczęścia. Wiesz, życie nie wystarczy, by podziękować ci za wszystko, co zrobiłeś, a nigdy o to nie prosiłeś. Niech Pan zawsze cię chroni i powodzenia w życiu.

Gratuluję najwspanialszej kobiecie na świecie, która dała mi życie, nauczyła mnie żyć właściwie. Życzę Ci kochanie, aby choroby i kłopoty Cię ominęły. Niech w życiu będzie tylko radość, niech tylko szczęśliwe chwile pojawią się w twojej pamięci, niech w przyszłości tylko szczęście czeka. Dla mnie zawsze będziesz standardem kobiety, kocham Cię szaleńczo. Wszystkiego najlepszego mamusiu!

Wszystkiego najlepszego mamusiu, z radością życzę Ci wszystkiego najlepszego, ale co więcej, bardzo się cieszę, że jestem Twoim synem. Jestem wdzięczna za wszystko, co dla mnie zrobiłeś iw zamian życzę Ci ogromnego szczęścia do końca, długich lat Twojego życia. W końcu nie jesteś dla mnie tylko matką, jesteś aniołem, który dał mi życie. Przyjmij wdzięczność od swojego syna.

Niech lata mijają, a stanę się całkowicie dorosły, osiągnę uznanie i zasłużę na nagrody i pochwałę, niech otaczają mnie prawdziwi przyjaciele… ale jednak dla mnie tam na świecie żadna opinia nie będzie ważniejsza, a pochwały cenniejsze niż matki. W urodziny mojej mamy życzę jej, aby zawsze pozostała piękna, kwitnąca, pogodna i wierna swoim marzeniom! ©

Kochana Mamo, niech w tym dniu spełnią się wszystkie marzenia! Życzę ci zawsze być szczęśliwym! Niech w oczach zabłyśnie wesoły promień słońca, niech piękny płomień duszy rozgrzeje wszystkich wokół. Jesteś najdroższym i najlepszym człowiekiem na ziemi!!!

Każda osoba ma drugą osobę, która jest dla niego najlepszą i najbardziej godną zaufania osobą na świecie. Ja też mam taką osobę. A to moja mama. To ona ozdabia moje życie, abym żył znacznie lepiej. I dlatego jestem jej tak wdzięczny. Chcę Ci również powiedzieć, że jesteś niesamowitą osobą, która prawie zawsze postępuje właściwie. Twoje działania są zawsze tak celowe i poprawne, że wydaje mi się, że nigdy nie możesz zrobić złych rzeczy. Teraz świętujesz swoje urodziny. Te wakacje stały się dla Ciebie najlepsze, a wszystko dlatego, że tak długo na nie czekałeś i przygotowywałeś się do nich. Dlatego teraz chcę cię mocno i mocno przytulić. Poczuj bardzo przyjemne uczucia, których doświadczam z tobą. I niech wszystko dobrze się z tobą ułoży, mam na to wielką nadzieję.

Niech dziś wszystkie kwiaty Ziemi zakwitną i pachną słodko na cześć Ciebie i Twoich urodzin, mamusiu! Nasze połączenie jest niezniszczalne, łączyło nas niewidocznie jeszcze przed moimi narodzinami. Ty sam czujesz każdy mój krok, martwisz się o każdą łzę, modlisz się o moje dobro. Niech Twój urok nie osłabnie, ochronię radość Twoich dni i pomnożę szczęśliwe chwile!

Niech słońce i niebo zawsze będą tak jasne i delikatne! Niech myśli zawsze działają we właściwej i jasnej kolejności! A nawet jeśli żyjesz bardzo, bardzo długo, mamo, bo wiesz, bez Ciebie będzie mi bardzo trudno i każdemu, kto Cię kocha! Pragnę, aby ten dzień był tym, czym zawsze jesteś w życiu codziennym, a ponieważ wiem, że tak po prostu jesteś piękna, wszystko jest bezpośrednie i kochane! Zawsze jesteś dla mnie piękna i nie ma znaczenia w jakiej jesteś formie, w domu czy przed mamą! Życzę powodzenia we wszystkim, czego chciałbyś doświadczyć i osiągnąć! Wiedz, że lata mijają – to nie jest ważne, ale ważne jest, aby zrobić wszystko, abyś nie żałował później, gdy jest za późno! Chciałbym być szczęśliwy! Bo szczęście to coś, czego nie da się dać, ale zawsze możesz tego życzyć, a teraz tego Ci życzę! Bo chcę Cię widzieć zawsze tak radosną i radosną!

Mamo, wszystkiego najlepszego! Życzymy wszystkiego najlepszego. Aby w życiu było dużo szczęścia, aby twoje oczy błyszczały radością. Aby twoje zdrowie było silne i żebyś zawsze miał wystarczająco dużo siły, cierpliwości i czułości dla wszystkich swoich bliskich i przyjaciół.

Mamo, dzisiaj obchodzimy naprawdę ważne i jasne święto, twoje urodziny. Ile specjalnych słów chcę dziś wypowiedzieć, ukazując moją dotychczasową miłość. Z całego serca i duszy gratuluję, bo wiem, jak ważne jest zrozumienie, że emocje są pokazywane naprawdę szczerze, szczerze. Bardzo dziękuję za umożliwienie mi stać się godnym przedstawicielem płci pięknej, zrozumieć, jak zachowywać się w relacjach z ludźmi, jak postępować. Teraz okazaliśmy się bardzo do ciebie podobni i to jest część naszego szczęścia. Chcę wierzyć, że szczęście na pewno będzie w naszym domu, ponieważ tak bardzo kochasz swoją rodzinę. Mamo, życzę Ci długiego życia i możliwości zobaczenia swoich wnuków, prawnuków. Niech Pan wynagrodzi ci pracę kobiet i troskę o bliźnich.Szanowni Państwo, wszystkiego najlepszego, serdecznie gratuluję!

Z wielkim podziwem i miłością gratulujemy wspaniałej kobiecie jej wakacji młodości, nowej rundy życia – Happy Birthday! W tym ważnym dniu w Twoim życiu życzymy Ci wielkich zwycięstw w życiu, udanych pomysłów i ucieleśnienia pomysłów na życie! Bądź zdrowy i naprawdę szczęśliwy, dbaj o siebie, kochaj siebie, nie zapominaj, że przede wszystkim jesteś kobietą! Urok dla Ciebie, wieczna młodość, niewyczerpany optymizm w duszy, kobiece przyjemności, zakupy, zakupy, prezenty, kwiaty i komplementy! Niech twoje serce będzie wypełnione miłością, a dusza dobrocią! Życzymy pomyślności, zabawy, radości, wzajemnych uczuć, zrozumienia i szczęścia! Życzymy Ci życia bez zmartwień i smutków, budzenia się każdego ranka z radością i słonecznym nastrojem! Niech wszystko, czego pragniesz i potrzebujesz, spełni się w Twoim życiu! Niech Twój dom będzie ciepły i przytulny w rodzinny sposób!

Dzisiaj pragnę pogratulować najdroższej mi osobie, mojej mamie. Moja droga, nosiłaś mnie pod swoim sercem przez dziewięć miesięcy, potem nie puściłaś mnie, gdy się pożywiłaś, poszłaś spać, gdy byłam chora i płakałam. Dorastałem w ten sposób dzięki cieple twoich dłoni. Dzięki za miłość i zrozumienie. A potem były kłótnie, obelgi, mój egoizm. Dziękuję za cierpliwość w życiu. Jesteś moim najcenniejszym skarbem. Życzę Ci więcej radości, miłości, zrozumienia. Chociaż dzieli nas już odległość, mamy inne obowiązki, ale wciąż czuję, że nasze dusze są gdzieś w pobliżu, nasze serca biją w czasie. Dziękuję za wsparcie. Chcę, żebyśmy widywali się jak najczęściej, nie tylko na wakacjach, ale tak po prostu. Obyś zawsze miał wiele powodów do uśmiechu. Gratulacje!

Moja droga mamo! Gratuluję Państwu najukochańszych świąt naszej rodzinie, w dniu urodzin i życzę, abyście jak najdłużej cieszyli nas swoją miłością, życzliwością i troską. A z kolei obiecuję zachwycać Cię w każdej chwili moją miłością, życzliwością i troską. Życzę dużo zdrowia, długich i szczęśliwych lat życia. Życzę Ci, aby każdy dzień swojego życia spotykał z uśmiechem, spędzał go przyjemnie i spokojnie i nigdy nie tracił serca. Niech los da ci wiele żywych wrażeń, a twoje oczy zawsze lśnią szczęściem!

Mamusiu, życzę Ci świecić jaśniej niż jakakolwiek gwiazda i oświetlać świat naszej rodziny ciepłem słońca.Moja droga, w twoje urodziny, niech zdarzy się cud, niech twoi bliscy obdarzą cię swoją miłością, niech wielka radość i szczęście zapukają do twoich drzwi.

Miłość matki jest bezinteresowna, pochodzi z serca. Dziecko stanie się dorosłym, może zajść daleko, będzie mieć własną rodzinę, ale mama zawsze będzie go kochać iw każdej chwili przygarnie, przytuli i ogrzeje. Dziś są twoje urodziny, moja ukochana mamo! Życzę bardziej niż cokolwiek na świecie, abyś był szczęśliwy, nie znał zmartwień i uśmiechał się każdego dnia! Bądź zawsze piękna i pamiętaj: zawsze będę cię kochać! ©

Kochana Mamo, z naszego kochającego serca gratulujemy Ci urodzin, mocno Cię przytulamy, całujemy i życzymy Ci najdłuższego życia. Miłość i szacunek, dzieci!

Mamo, z radością gratuluję Ci dzisiaj urodzin, życzę szczęścia, zdrowia i długiego życia. Niech twoje oczy nigdy więcej nie będą ronić łez. Obyś zawsze był radosny! Bo kiedy ty jesteś szczęśliwy, ja też jestem szczęśliwy! Twój syn.

Mamo, przyjmij te gratulacje prozą w swoje urodziny. Pamiętaj, że kocham Cię tak samo jak wiele lat temu. Wiem, że poświęciłeś wiele czasu, aby mnie wychować. Ale teraz twoje dziecko dorosło i, jak mówią, wciąż daleko ci do siwych włosów. Oczywiście nie zaczniesz żyć zupełnie od nowa, ale warto maksymalnie wykorzystać pozostałe młode lata. A jeśli potrzebujesz pomocy, zawsze Ci ją udzielę.

Moja droga mamo! Zawsze, każdego dnia i każdej minuty, dałeś mi swoją miłość, kochałeś mnie i wychowywałeś jak delikatny kwiat, a Twoja troska i uwaga, dobre rady pomogły mi urosnąć silną, życzliwą i znaleźć swoje miejsce w życiu! W jasne święto twoich urodzin życzę, abyś nadal marzył i spełniał swoje marzenia, kochał i był kochany, wierzył i wiedział, że przed tobą jeszcze wiele dobrych lat! ©

Moja droga mamo! Nie da się wyrazić, jak silne jest moje oddanie tobie! Jesteś moim niezawodnym aniołem stróżem, przykładem we wszystkim, ideałem czułości i kobiecości. Proszę przyjąć moje gratulacje z okazji urodzin i życzenia nienagannego zdrowia, zawsze radosnego nastroju, zrozumienia i miłości do innych. Niech Twój uśmiech częściej nas ogrzewa!

Mamusiu! Jak szczęśliwe są dziś twoje oczy! Serdecznie życzę Ci dużo czułości, ciepła i życzliwości w tym dniu Twoich urodzin! Niech się spełnią wszystkie Twoje marzenia! Wesołych świąt, mamo! Droga Mamo, niech w tym dniu spełnią się wszystkie Twoje marzenia! Życzę ci zawsze być szczęśliwym! Niech w oczach zabłyśnie wesoły promień słońca, niech piękny płomień duszy rozgrzeje wszystkich wokół. Jesteś najdroższym i najbardziej, najlepszym człowiekiem na ziemi!

Kochana mamusiu, jesteś najcenniejszą rzeczą na tym szerokim świecie. Dałeś nam życie i miłość, utrzymujesz nasz dom. Opiekowałaś się nami od urodzenia do dnia dzisiejszego. Pozwól nam wyrazić naszą wdzięczność za opiekę i przyjmij naszą miłość i szacunek.