Życzenia urodzinowe dla matki chrzestnej

Zebraliśmy dla Was wiele ciepłych gratulacji z okazji urodzin matki chrzestnej, z głębi naszych serc. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Ukochana matko chrzestna, wszystkiego najlepszego i życzę Ci pozostania tą samą uroczą i słodką kobietą. Niech w Twoim życiu będą tylko przyjemne i cudowne chwile. Pozwól, by szczęście bulgotało jak fontanna i posyp cię dużymi kroplami sukcesu.

Wszystkiego najlepszego mój drogi ojcze chrzestny. Życzę Ci, abyś zawsze był silnym i silnym mężczyzną, życzę Ci nigdy nie odstępować od swoich aspiracji i celów. Niech w życiu będzie 100% szczęścia, niech szczęście i sukces mnożą się każdego dnia.

Matko chrzestna, moja droga druga matko, wszystkiego najlepszego! Jesteś bliską osobą o wrażliwej i życzliwej duszy, która rozświetla ciepło i miłość otaczających Cię osób. Zdrowie dla ciebie, moja miłości, niech szczęście będzie niezmierzone, a miłość wieczna i nieugaszona!

Wszystkie naturalne możliwości, którymi obdarzyła cię natura, wykorzystujesz całkiem efektywnie. W twoim życiu wszystko idzie tylko twórczo i prowadzi do zwycięstw. Gratulując ci, matko chrzestna, w twoje urodziny, życzę, jeśli się zmieni, to tylko gwiazdom.

Dzisiaj, w magiczne urodziny, mocno przytulam mamę chrzestną i spieszę powiedzieć jej najlepsze, najmilsze i najszczersze słowa! Jakże chcę ją godnie chwalić, bo bez względu na to, jak bardzo ją podziwiasz, wszystko nie wystarczy, a to jest prawda! Ale jeszcze bardziej pragnę wyrazić jej życzenia i poprosić niebo, aby się spełniły! Niech życie mojej matki chrzestnej będzie jasne, radosne i beztroskie, jasne i piękne, jak piękny wiosenny dzień!

Droga Matko Chrzestna! Twoje urodziny to dla mnie prawdziwie rodzinne wakacje, na które czekałam z wielką niecierpliwością, a teraz z podekscytowaniem i szczerą przyjemnością mogę pogratulować i życzyć wszystkiego najlepszego! Niech spełnią się Twoje ukochane pragnienia, niech Twoi krewni i przyjaciele będą zawsze w pobliżu, żyj długo i szczęśliwie!

Wszystkiego najlepszego! Wszyscy bardzo Cię doceniamy i kochamy, dlatego do naszych gratulacji i życzeń dołączamy szczere pragnienie, aby usłyszano je także w niebie, skąd dobrzy aniołowie, usłyszawszy nasze słowa, mogliby przynieść więcej miłości i szczęścia, dobrego zdrowia i słoneczny nastrój! I — oby w twoim życiu było tylko szczęście!

Moja droga matko chrzestna, gratuluję Ci urodzin i życzę wspaniałego i wspaniałego życia bez trudności, jasnych i ekscytujących podróży bez zmęczenia, szczerych i jasnych uczuć bez smutków, dobrych i szczęśliwych dni bez obaw.

Gratuluję cudownej, słonecznej i wyjątkowej matce chrzestnej w dniu jej imienin.Jako chrześniak pragnę życzyć Ci szczerego kobiecego szczęścia, radości, spokoju, ciepła i niezawodnego męskiego ramienia obok Ciebie. Niech wszystko będzie dobrze, a sukces zawsze Ci towarzyszy. Życzę powodzenia, piękna i harmonii.

Wszystkiego najlepszego dla mojej ulubionej matki chrzestnej! Z całego serca życzę Ci, abyś zawsze miała światło i światło w swoim sercu, aby słońce oświetlało Twoje życie, aby żaden element świata nie złamał Twojego silnego ducha. Niech w życiu, w rodzinie, w pracy będą tylko ekscytujące i radosne wydarzenia!

Chrześniak spieszy się, aby pogratulować najsłodszej, najwspanialszej i najwspanialszej matce chrzestnej jej narodzin na świat. Życzę Ci ciepła i zrozumienia. Mieć w pobliżu bliskich ludzi i niezawodnych przyjaciół. Niech nic Cię nie powstrzyma przed osiągnięciem celu. Zawsze podążaj za głosem swojego serca i dąż do swoich marzeń.

Droga Matko Chrzestna! Przyjmij gratulacje z okazji urodzin! Dziękuję za wspieranie mnie od najmłodszych lat. Dziękuję, że bierzesz moje kłopoty za swoje i zawsze dzielisz się ze mną radościami. Proszę o przyjęcie życzeń dobrego zdrowia i długiego życia, niewyczerpanej energii, która zainspiruje mnie do dalszych dobrych uczynków! Życzę wiary, która pomogłaby przenosić góry.

Kochana matko chrzestna, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Życzę lawiny szczęścia, soczystego koloru miłości, słonecznych dni powodzenia, kolorowych marzeń i pomysłów. Drogi, niech żagle twojego statku zawsze będą wyprostowane, niech towarzyszy ci wiatr dobrych zmian.

Słodka, kochana, cudowna matko chrzestna, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Życzę powodzenia i światła duszy, szczerego szczęścia i powodzenia, niewątpliwych sukcesów i wielkiej miłości, wspaniałego nastroju i wesołych świąt.

Drogi i szanowany ojcze chrzestny! Przyjmij serdeczne gratulacje i życzenia dobrego nastawienia losu do ciebie, powodzenia, czystego nieba i łatwości w biznesie. Niech wszystko w Twoim życiu będzie tylko najpiękniejsze i najjaśniejsze, nie pozostawiając miejsca na porażki i rozczarowania!

W tym dniu wszystkie prezenty są dla ciebie, słońce dla ciebie i niebo, dla ciebie księżyc i gwiazdy, dla ciebie kwiaty, śpiew ptaków, tęcze, owoce, słodycze. Niech ten dzień będzie najbardziej niezapomniany, szczęśliwy i zabawny! Niech spełnią się odwieczne pragnienia, spełnią się marzenia i fantazje. Bajecznie szczęśliwe urodziny dla najlepszej matki chrzestnej od ukochanego chrześniaka!

Droga matko chrzestna, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Życzę, aby płótno obrazu twojego życia wypełniało się każdego dnia jasnymi kolorami emocji i delikatnymi tonami uczuć, szkicami sukcesu i odcieniami szczęścia, refleksami radości i pewnymi uderzeniami szczęścia.

Droga Matko Chrzestna! Gratuluję ci urodzin! Bardzo dziękuję za troskę i czułość.Życzę Ci, droga Matko chrzestna, syberyjskiego zdrowia, wytrzymałości, spokoju, witalności i energii. Życzę, aby twoje życie było wypełnione tylko pozytywem, szczęściem i miłością.

Kochana i bardzo kochana matko chrzestna, życzę Ci wszystkiego najlepszego. Życzę Ci zawsze wygodnie mieszkać, jeździć fajnymi samochodami i pozwalać sobie na zakupy w najdroższych butikach.

Matko chrzestna, moja droga i ukochana osoba! Ileż w tobie macierzyńskiego ciepła, cierpliwości i troski! Ile radosnych dni spędzonych przy tobie i ile dobrych niespodzianek mi zrobiłeś, ozdabiając moje życie jasnymi chwilami! Dziękuję za wszystko, moja droga matko chrzestna. Wszystkiego najlepszego! Zdrowie, miłość, radość i szczęście dla Ciebie!

Z całego serca serdeczne gratulacje z okazji urodzin matki chrzestnej

Z całego serca życzę swojej matce chrzestnej wszystkiego najlepszego

Moja droga Matko chrzestna, serdecznie gratuluję i życzę powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach. Niech praca przyniesie Ci nie tylko pieniądze, ale i przyjemność. czekają w domu, których uśmiechy mogą sprawić, że nawet najbardziej pochmurny dzień będzie słoneczny.

Matko chrzestna, kocham cię jak matkę! Jesteś wspaniały i miły! Możesz wesprzeć! Niech los będzie dla ciebie łaskawy i pełen dobrych niespodzianek! Niech Twoi bliscy zawsze będą z Tobą! A ja już jestem z tobą! I z całego serca gratuluję! I chcę być szczęśliwy! I nie tylko dzisiaj!

Droga matko chrzestna.Najlepsza matko chrzestna na całym świecie, życzę powodzenia, ciepła,

Gratulacje! Matka chrzestna jest drugą matką, co oznacza, że ​​życzenia będą najcieplejsze i najszczersze. Niech w Twoim życiu będą tylko szczęśliwe chwile, uśmiechy przypadkiem i radość bez powodu. Bądź zdrowy i ciesz się swoim pięknem przez długi czas.

Moja droga matko chrzestna, pragnę pogratulować Ci wakacji i życzyć, aby Twoja życiowa ścieżka została obsypana płatkami róż, aby Twoje życie płynęło jak spokojna rzeka! Niech każdy dzień mija dla Ciebie z nowymi odkryciami i przedsięwzięciami. Zdrowie dla Ciebie i powodzenia w pracy!

Wszystkiego najlepszego dla mojej niezmiernie drogiej matki chrzestnej! Życzę Ci, abyś zawsze pozostawała piękna jak w swojej duszy i na zewnątrz! Aby porażki nigdy nie przylgnęły do ​​ciebie, ale towarzyszyło ci tylko szczęście! Cieszę się, że jestem twoją chrześnicą! Wszystkiego najlepszego dla ukochanej matki chrzestnej!

Każdego roku, w tym samym dniu, jestem podekscytowany. W końcu, kiedy nadchodzą urodziny mojej chrzestnej, nie wiem, jakimi słowami wyrazić moją miłość i wdzięczność za Ciebie. Będę mówił prosto iz serca. Życzę, abyś pozostał taki sam w środku i na zewnątrz. Życzę, żebyś w życiu nie wiedziała nic złego! Wszystkiego najlepszego.

W twoje urodziny chcę powiedzieć, że stałaś się mi tak bliska jak moja własna matka. Jestem Ci wdzięczna za czułość, troskę, miłość i jasne uczucia, które odczuwam. Życzę Ci zawsze wokół siebie delikatnej wiosny, jej piękna i lekkości. I ten sam szczery uśmiech nieustannie błysnął na twarzy mojej ukochanej matki chrzestnej. Bądź na zawsze młody, szczęśliwy, zdrowy i kochany przez bliskich i przyjaciół.

W ten świąteczny dzień spieszę pogratulować mojej ukochanej matce chrzestnej z okazji jej urodzin! Życzę wspaniałego jasnego, długiego życia! Niech wszystkie przeciwności przeminą, a anioł stróż stanie się twoim stałym towarzyszem.Niech ludzie, którzy cię otaczają, przynoszą tylko jasną radość i ciepłą miłość! Zachowaj optymizm i umiejętność radowania się przez wiele lat!

Chcę dziś życzyć mojej drogiej matce chrzestnej wszystkiego najlepszego! Jesteś osobą, która pierwsza przedstawiła mnie Bogu, doprowadziła mnie do wiary, za co jestem Ci szczerze wdzięczny! Zawszę cię pamiętam! Życzę zdrowia i długowieczności! Niech w twoim życiu będzie tylko szczęście! Bardzo cię kocham!

Moja droga matko chrzestna! Gratuluję Ci tej ważnej daty i życzę, aby w Twoim życiu było jak najwięcej takich szczęśliwych świąt i jak najmniej powodów do łez. Niech każdy nowy dzień przynosi tylko dobre wieści.

Matka chrzestna to druga matka, bliska, kochana i ukochana osoba, która pomaga pokonywać życiowe trudności. Dziękuję Ci kochani za ciepło, którym promieniuje Twoje serce, za pieszczotę, jaką dają Twoje dłonie, za bezgraniczną radość, która błyszczy w Twoich oczach i nadaje sens mojemu życiu. W twoje urodziny życzę, aby każda chwila twojego życia była wypełniona wszystkimi kolorami tęczy, twoje piękno coraz bardziej oślepiało, a kielich zdrowia napełnił się nową witalnością. Gratulacje!

Wszystkiego najlepszego dla mojej uroczej matki chrzestnej. Nie chcę być smutny i być w centrum uwagi. Niech wszystkie twoje plany się spełnią. Osiągnij twórczy sukces. Życzę sukcesów w karierze, entuzjazmu i awansów w serwisie. Niech praca przyniesie radość i moralną satysfakcję.

Wszystkiego najlepszego, moja cudowna matko chrzestna. Życzę, żebyś w tym życiu była prawdziwą królową. Aby wszyscy cię kochali, abyś kąpała się w komplementach, aby diamenty i szmaragdy błyszczały w twojej szkatułce z biżuterią.

Matka chrzestna! Dzisiaj są twoje urodziny! Serdecznie gratuluję Wam tych wspaniałych wakacji! Życzę rodzinnego szczęścia i dobrego samopoczucia, komfortu i ciepła w domu, rozwoju kariery w pracy i miłości w rodzinie! Dobre zdrowie, zawsze radosny uśmiech na twarzy i ogniste oczy!

W te cudowne i pogodne wakacje życzę Ci, aby Twoja kariera szybko poszła w górę, bez powodowania problemów i bólu współpracownikom. Życzę, abyś pozostał sobą, dając ludziom wokół siebie uśmiech i poczucie pewności siebie, które dodaje skrzydeł i unosi do nieba. Niech wszystkie Twoje problemy zamienią się w dym, a Twoi bliscy nigdy nie obrażają Cię nieufnością. Wszystkiego najlepszego, matko chrzestna! Twoja chrześniaczka.

Kochana i kochana matko chrzestna, gratuluję Ci urodzin i nie życzę rozczarowań. Ciesz się życiem, tak jak wtedy, gdy byłeś dzieckiem. Twitter ze szczęściem, jak kanarek. Dobre zdrowie i twórcze osiągnięcia.

Moja ukochana matko chrzestna, w urodziny bardzo Ci dziękuję za bezgraniczne ciepło i matczyne rady. Wszystkie miłe chwile w moim życiu związane są z Tobą.Dlatego w tak ważnym dla mnie dniu pragnę życzyć, aby zdrowie było zawsze silne, bliscy niezawodnymi i beztroskimi dniami, ponieważ są wypełnione tylko dobrymi wiadomościami.

Wszystkiego najlepszego, moja droga matko chrzestna! Korzystając z okazji pragnę Ci podziękować za to, że nie formalnie, ale faktycznie zostałaś dla mnie drugą matką. Przyniosłem ci smutki i zniewagi z dzieciństwa, a ty mi pomogłeś. Chcę, żebyś wiedziała, jakie to dla mnie ważne! Zdrowie dla Ciebie i dobro!

Droga matko chrzestna, moja dobra wróżko! W twoje urodziny życzę ci bajecznego, spokojnego życia wypełnionego jasną ekstrawagancją i magią! Niech dobry nastrój nigdy Cię nie opuści, a miłość bliskich i przyjaciół niech inspiruje i inspiruje. Niech życzenia się spełnią, a w duszy zawsze zakwitną kwiaty radości i dobroci.

Piękne gratulacje z okazji urodzin matki chrzestnej w prozie

Własnymi słowami życz swojej matce chrzestnej wszystkiego najlepszego

Wszystkiego najlepszego dla pięknej i nieodpartej matki chrzestnej! Życzę, abyś zawsze była tą samą bystrą, wesołą i pewną siebie kobietą!

Matko chrzestna, przyjmij na swoje cudowne wakacje, w swoje urodziny, moje szczere gratulacje! Życzę wszystkiego najlepszego i cudownego! Niech los da ci każdego dnia wszelkiego rodzaju błogosławieństwa, szczęście i dobre zdrowie!

Wspaniała matka chrzestna gratuluje ci ukochanego chrześniaka. Dziękuję za ciepło i troskę, za mądrą radę i przyjaźń. Wszystkiego najlepszego! Niech Twoje wakacje będą wyjątkowe i przyniosą ze sobą wiele dobrych rzeczy. Życzę wiary i wielkiej miłości, nadziei i nieugaszonego hartu ducha, entuzjazmu, talentu, sukcesu.

Droga matko chrzestna, życzę, aby twoje życie zawsze składało się z szczęśliwych chwil, radosnych wydarzeń i błyskotliwych odkryć! Życzę samych pozytywnych myśli i dobrego nastroju! Niech Pan pomoże ci spełnić wszystko, czego pragniesz!

Urodziny nie są powodem do smutku z powodu minionych lat, ale świetnym czasem do zastanowienia się, ile jeszcze trzeba zrobić. Dziękuję, moja matko chrzestna, że ​​przez te wszystkie lata pozostałaś moim najlepszym przyjacielem i doskonałym doradcą we wszystkich sytuacjach. Zdrowie dla ciebie, kochanie!

Droga matko chrzestna, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Życzę Ci wspaniałego roku szczęśliwego życia, podczas którego spełnisz swoje marzenia, odkryjesz dla siebie coś nowego, znajdziesz wiele możliwości samorozwoju i doskonalenia się. Zdrowie dla ciebie, matko chrzestna, niegasnące piękno i wdzięk.

Kochana matko chrzestna, życzę Ci wszystkiego najlepszego i życzę, aby w Twoich pięknych rękach był klucz do pokoju, w którym drzemie sukces. Wierzę, że możesz go obudzić i skierować we właściwym kierunku.

Wszystkiego najlepszego z poważaniem. Życzę tylko miłych emocji, tylko upragnionych spotkań i bezgranicznego optymizmu w życiu. Jesteś najlepszą, najmilszą i najbardziej niewzruszoną matką chrzestną! Życzę, abyście osiągali niespotykane wyżyny, przebyli nie uczęszczane drogi i pozostawili swój jasny ślad w naszej historii.

Moja droga matko chrzestna, w urodziny szczerze życzę Ci własnego podejścia do wszystkiego, nie zatracenia nieskazitelnego gustu, nieodrzucenia nadziei, pokonania dystansu i wszelkich przeszkodą na drodze do Twojego snu, a w tym niech miłość bliskich i opieka nad bliskimi zawsze Ci pomogą.

Droga Matko Chrzestna. Najlepsza matko chrzestna na całym świecie, życzę powodzenia, ciepła, zdrowia i kobiecego szczęścia. Niech tego dnia ludzie i kwiaty uśmiechają się wiosennymi promieniami mojej ukochanej matki chrzestnej. Matko chrzestna, zawsze bądź szczęśliwa.

Moja droga matko chrzestna, wszystkiego najlepszego! Życzę Ci promiennego uśmiechu, lekkości i dobrego nastroju. Opieka, uwaga i zrozumienie, ugruntowana we wszystkich sprawach i niesamowite plany. Szacunek, uprzejmość i wielka miłość, która rozgrzeje Cię w każdą pogodę!

Matko chrzestna, w twoje urodziny spieszę powiedzieć ciepłe słowa szczerej wdzięczności za twoje ciepło i uczucie, zrozumienie i troskę! Niech niebo usłyszy każdą twoją modlitwę i odpowie łaską. Niech wszystkie twoje plany się spełnią, wszystko, co zaplanowane, a życie da ci tylko najjaśniejsze niespodzianki.

Wszystkiego najlepszego, moja cudowna, droga matko chrzestna. Życzę Ci piękna, powodzenia, radości i radości, a co najważniejsze szczęścia i zdrowia kobiet. Niech w rodzinie panuje harmonia i dobrobyt, za oknem spokój i cudowna pogoda, a w duszy słoneczna, łagodna, pogodna wiosna.

Wszystkiego najlepszego, najlepsza matka chrzestna! Szczerze życzę Ci, moja bezcenna, aby wielka, nierzeczywista przyjemność z w pełni szczęśliwego życia rozlała się w Twojej duszy, jak rozkoszne ciepłe morze, gdy piasek łaskocze stopy i napełnia duszę radością, a słońce ogrzewa szczerość i ciepło!

Wszystkiego najlepszego droga matko chrzestna! Z całego serca życzę Ci, abyś została żoną oligarchy, abyś nabyła własną fabrykę biżuterii, aby codziennie zmieniać biżuterię i sukienki. A jeszcze lepiej – trzy razy dziennie: na śniadanie, obiad i kolację. Niech złoto będzie Twoim asfaltem, ściany domu będą z kamieni szlachetnych, ramy okien z rubinów, a żyrandole z diamentów.

Wszystkiego najlepszego z całego serca, matko chrzestna! Taka osoba nie zawsze się znajduje. Jesteś sam na planecie. Jesteś wyjątkowy i nieprzewidywalny. Jesteś bardzo piękna, tajemnicza, miła, delikatna, słoneczna i przyjazna.Życzę Wam wielu uśmiechów w tym dniu. Najlepsze i oczekiwane prezenty. Niespodziewane niespodzianki losu.

Matka chrzestna jest najlepszą przyjaciółką, ukochaną i kochaną osobą. Dlatego pragnę życzyć mojej drugiej mamie, aby zawsze pozostała miła, szczera i wyrozumiała. Zawsze będziesz w moim sercu, a ja zawsze będę częścią Ciebie. Wszystkiego najlepszego, droga matko chrzestna!

Moja ukochana matko chrzestna, jestem z ciebie dumna! Masz w sobie tyle macierzyńskiego ciepła, serdeczności, troski i bezinteresowności… W swoje urodziny przyjmij najlepsze życzenia miłości i szczęścia, harmonii i długowieczności! Niech Księga Twojego Życia zostanie napisana złotym długopisem i niech każde marzenie z łatwością się spełni.

Droga Matko Chrzestna! Stałeś się dla mnie bliską i kochaną osobą, wspierając mnie od dzieciństwa i poświęcając mi dużo uwagi. Słusznie jesteś uważana za moją drugą matkę, a ja, jako twoje imię i nazwisko, obiecuję przed Bogiem pomoc w przyszłości. Proszę go o twoje zdrowie w twoje urodziny. Wesołych Świąt!

Dzisiaj szczególnie miło mi pogratulować mojej ukochanej matce chrzestnej z okazji jej urodzin. Chcę Ci dzisiaj życzyć, aby słońce zawsze świeciło w Twoim kierunku. Aby zimno nie nawiedziło twojej duszy. A twoje serce zawsze rozgrzewa miłość. Niech wszystko w twoim życiu będzie takie, jak tego chcesz. Wszystkiego najlepszego!

Serdeczne gratulacje z okazji urodzin matki chrzestnej w prozie

Emocjonalne
życzenia urodzinowe dla matki chrzestnej własnymi słowami

Kochana matko chrzestna! Chcę Ci pogratulować tych cudownych urodzin! Ponieważ mnie ochrzciłeś, kocham Cię jak własną matkę. chmury i burze bójcie się ciebie, a ani kropla deszczu nie spadnie z twoich pięknych oczu! Życzę ci dużo śmiechu i zabawy! A z każdym nowym rokiem stajesz się mądrzejsza i piękniejsza! Kocham cię, moja wiecznie młoda i piękna matka chrzestna!

W ten jasny dzień życzę Wam wszystkich najbardziej niezwykłych rzeczy. Życzę wszystkim nieziemskich błogosławieństw, boskiego dobrobytu i anielskiego światła. Niech ścieżki życia zostaną oświetlone przez gwiazdę przewodnią. Z głębi serca, matko chrzestna, szczerze gratuluję ci urodzin. Niech wszystko będzie tak, jak chcesz!

Drogi, kochany, moja ukochana matko chrzestna! Jesteś najwspanialszą, miłą, wrażliwą i sympatyczną osobą na całym świecie! Twoja mądra rada pomogła mi nie raz w życiu! A dzisiaj życzę Wam wszystkiego najlepszego i życzę Wam, abyś poznał w swoim życiu tylko takich życzliwych ludzi jak Ty!

Wszystkiego najlepszego dla mojej najlepszej matki chrzestnej! Sukces dla ciebie, kreatywność, odwaga. Niech nie będzie zadań nierozwiązywalnych i trudnych pytań. Życzę, abyś zawsze znał odpowiedź i widział wyjście z każdej sytuacji. Wszystkiego najlepszego, dobrego, pięknego dla Ciebie.

Droga Matko Chrzestna, Jesteś mi bardzo bliską osobą, która w każdej chwili przyjdzie na ratunek. Twoja dusza w każdych okolicznościach promieniuje miłością i jasnym światłem, które służy jako promień przewodni. Oczywiście nie wymyślono jeszcze właściwych słów, aby pogratulować ci urodzin, więc życzę, aby każdy dzień przynosił same miłe niespodzianki.

Moja droga, ukochana matko chrzestna! Życzę Ci, aby każdy dzień był dla Ciebie świętem, aby łzy płynęły tylko z radości, aby szczęśliwy uśmiech nie opuszczał Twojej twarzy! Niech Twój śmiech płynie każdego dnia! Wszystkiego najlepszego, moja droga!

Wszystkiego najlepszego moja droga i słodka matko chrzestna. Życzę szczęśliwych chwil i radosnych chwil, dobrych uczuć i szczerych uczuć, wielkiego szczęścia i odważnych sukcesów, silnej miłości i dobrego samopoczucia, optymistycznego nastroju i jasnych emocji.

Wszystkiego najlepszego, moja droga matko chrzestna. Życzę Ci, kochanie, żyć bez zmęczenia i smutku, wierzyć w swoje szczęście i sukces, nigdy nie pozostawiać niespełnionych marzeń, stale żyć w otoczeniu szczęścia i radości, spotykać świty natchnienia i oglądać zachody słońca radości.

____________(imię)! Gratuluję z tej okazji! I z całego serca życzę, abyście nie chorowali i nie starzeli się, abyście się więcej radowali i śmiali! Aby uśmiech zawsze Cię zdobił, bo tak bardzo Ci odpowiada! Wesołych świąt, moja ukochana matko chrzestna!

Droga matko chrzestna! Gratuluję Ci narodzin i delikatnie całuję w Twoje zaróżowione policzki. Dziękuję za to, że nie bałaś się odpowiedzialności i zostałaś moją matką chrzestną, dając mi wiele miłych wspomnień z dzieciństwa. Niech twoje życie będzie jasne i pełne przyjemności. Życzę radości, wiecznej młodości i piękna, które będą wspierane zdrowiem i miłością.

Życzę, kochana złota matko, z całego serca radości i spokoju, silnej przyjaźni, zrozumienia i uwielbienia ze strony kolegów i przełożonych. W twoje urodziny twoja chrześniaczka spieszy się, aby życzyć ci najlepszego zdrowia, spokojnego nieba nad twoją głową. Niech wszystkie twoje najcenniejsze marzenia spełnią się w twoje urodziny, a sny będą słodkie i prorocze. Wesołych Świąt! Wszystko będzie dobrze.

Moja droga matko chrzestna, wszystkiego najlepszego! Życzę wspaniałego zdrowia, doskonałego nastroju, wspaniałych przyjaciół, kochających krewnych. Zawsze zaskakuj swoim pięknem i życzliwością.Ciesz się pełnią życia i po prostu bądź po ludzku szczęśliwy!

Nie ma wieku dla kobiety, z każdym rokiem staje się mądrzejsza, bogatsza duchowo, nabiera szczególnego uroku i uroku. Życzę Ci odnalezienia nowych aspektów i możliwości realizacji swoich marzeń, by nie poprzestawać na tym i być wyjątkiem od wszelkich zasad. Wyjątkowość Twojej duszy jest Twoją atrakcją. aby otaczający nas ludzie wspierali we wszystkich przedsięwzięciach i dawali pozytywne emocje. Podróżuj po świecie i żyj dla własnej przyjemności ciesząc się chwilami. Dochodowa praca i ciekawe projekty. Przytulne uściski i zmysłowa, prawdziwa, szalona i przynosząca szczęście miłość.

Matko chrzestna, jesteś najlepsza, najpiękniejsza i najwierniejsza. Wszystkiego najlepszego i życzę, aby w Twoim życiu zawsze było tylko to, co najlepsze. Najlepsza miłość, najczulsze szczęście, najciekawsza praca.

Tak się składa, moja droga matko chrzestna, że ​​jestem pierwszym i jedynym chrześniakiem w twoim życiu. Dlatego jako syn spieszę pogratulować ci urodzin. Chcę ci dać błękitne niebo i niezliczone gwiazdy, słońce i księżyc, morza i oceany. Chcę Ci podarować cały nasz Wszechświat, który da Ci szczęście i szczęście, sukces i radość życia. Wesołych Świąt!

Dzisiaj gratulując mojej matce chrzestnej z okazji urodzin, życzę wspaniałego nastroju, szczęścia, aby wszystkie życzenia się spełniły i super super mega fajnego nastroju. Uśmiechaj się, kochaj, tańcz do woli, inspiruj się, rozkwitaj i powąchaj jednym słowem!

Droga matko chrzestna, w ten jasny, pogodny dzień pragnę uroczyście pogratulować ci wspaniałych wakacji – twoich urodzin. Chcę, aby wszystko i wszędzie było dla Ciebie dobre, rozwijały się razem w życiu osobistym, osiedlały się w pracy. Niech los będzie dla ciebie bardzo, bardzo sprzyjający. Życzę szczęśliwego i wyważonego życia.

Matka chrzestna – słodka, miła, chwalebna, ile ma lat – to nie ma znaczenia, najważniejsze w życiu jest bycie najszczęśliwszym. Najzabawniejsza i najpiękniejsza. Pokój dla ciebie, kochanie, zdrowie, niech wszyscy otaczają cię miłością, szczęście pomaga ci doskonale, a słońce jaśniej oświetla twoją ścieżkę.

Chociaż nie jesteś moją własną matką, to przez te wszystkie lata czułam do Ciebie szczerą miłość nie tylko jako matka, ale także jako najlepsza przyjaciółka, sympatyczna rozmówczyni i duchowy mentor.W twoje urodziny życzę tylko prawdziwych przyjaciół, wspaniałego zdrowia i szczerych, prawdziwych przyjaciół!

Moja droga Matko chrzestna, życzę Ci wszystkiego najlepszego i z uśmiechem na twarzy wspominasz przeszłość, żyję prawdziwym szczęściem i radością, wierzysz w dobrą i świetlaną przyszłość. Niech dobre wieści zadowolą twoje serce, niech twoja dusza śpiewa wesołe piosenki.

Szczere gratulacje z okazji urodzin twojej matki chrzestnej, z głębi serca

Życz swojej matce chrzestnej wszystkiego najlepszego do łez

W jej urodziny życzę mojej matce chrzestnej tylko szczęścia i dobroci! jak nikt inny jesteś jedyny na całym świecie! Nie słuchaj nikogo i bądź zawsze taki fajny.

Wszystkiego najlepszego, droga matko chrzestna! Niech życie, niczym delikatny pączek muskany przez słońce, rozkwita każdego dnia w niesamowicie piękny kwiat, który dzięki witalnej miłości rozkwita w pełnowartościowe cudowne szczęście, urzekając swoim pięknem nawet otoczenie!

< /div>

Droga matko chrzestna! Twoja kochająca chrześniaczka spieszy się z gratulacjami! Stałaś się dla mnie drugą matką i chcę, aby Twoje życie zawsze było słoneczne i nigdy nie miało czarnych chmur.

Droga Matko Chrzestna! W twoje urodziny chcę ci powiedzieć najcieplejsze słowa. Dziękuję, że zawsze tam jesteś i jako Anioł Stróż chronisz mnie i idziesz ze mną przez życie.Życzę Ci być zdrowym, szczęśliwym i kochanym. Wiedz, że mój dom i moje serce są zawsze dla Ciebie otwarte.

Matko chrzestna, gratulacje z okazji cudownych wakacji – wszystkiego najlepszego! Życzę Ci gorących namiętności, które przyjemnie wstrząsną Twoim sercem. Niech wszystko w twoim życiu będzie doskonałe, doskonałe, cudowne i cudowne! Niech życie poniesie Cię, jak górski potok, gdzieś daleko, bliżej Twoich ukochanych marzeń. Niech lekka radość okryje cię skrzydłem.

Życzę Ci radosnych oczu w tej godzinie, kiedy słońce śmieje się wesoło, droga Matko Chrzestna. Niech wszystko na świecie zawsze się udaje. Życzę Ci żartów, które fajerwerki eksplodowały nad dachem Twojego domu, aby adorować krewnych, przyjaciół i znajomych. Chrześniak życzy ci miłości i czułości, wiary i nadziei w twoje urodziny.

O rodzicach chrzestnych mówi się, że są związani ze swoimi chrześniakami tajemnymi więzami niebios. Kiedy zostałaś moją matką chrzestną, wzięłaś za mnie odpowiedzialność. A dzisiaj, matko chrzestna, w twoje urodziny, chcę powiedzieć, że bardzo się cieszę, że jestem twoją chrześnicą. Cieszę się, że mnie nazwałeś. Dziękuję, że zawsze tam jesteś. Niech w twoim życiu nie będzie problemów.

Szczęśliwego narodzin mojej wspaniałej matki chrzestnej! Życzę entuzjazmu w pracy. Obyś zawsze miał nadzieję na najlepsze. Życzę, abyście nigdy w życiu nie tracili serca, nie zwieszali nosa i nie kwaśniali. Niech w Tobie zagości słoneczny króliczek, który Cię ogrzeje i doda pewności siebie. Z pozdrowieniami, twój chrześniak.

Dużo ci powiedziano w twoje urodziny, dużo dano i trudno znaleźć słowa, by wyrazić swoje uczucia. Wiedz jednak, że moja miłość do Ciebie nigdy nie przeminie, tak jak Twoje piękno zawsze będzie z Tobą. Zdrowie dla Ciebie i długowieczność. Pamiętaj, że zawsze Cię potrzebujemy i nie ma nic cenniejszego niż Twoje instrukcje!

Kiedy człowiek się rodzi, na niebie pojawia się nowa gwiazda. I co roku w swoje urodziny świeci jaśniej niż inne na niebie. Dziś są twoje urodziny, moja matko chrzestna i dlatego nie zauważamy nocy. Wszystko wokół jest jasne i piękne. Niech Twoja gwiazda nadal płonie niezwykle jasno i zachwyca Cię swoimi cudami.

Wszystkiego najlepszego dla mojej ulubionej matki chrzestnej. Kobieta ze wszystkich stron jest bystra, inteligentna i utalentowana. Życzę pomyślnej i kreatywnej kariery oraz zasłużonej nagrody w postaci pochwał od przełożonych i ogromnych sum pieniędzy.

Chcę wyznać mojej ukochanej matce chrzestnej, że jest bardzo ważną osobą w moim życiu. Tak miły, szczery, prawdziwy, opiekuńczy, pełen miłości i ciepła. Mogę przyjść do Ciebie po pomoc w każdej sytuacji, bo wiem, że zawsze pomożesz.Jestem niezmiernie wdzięczny mojej matce chrzestnej za to, że jest tak niesamowita!

Dzisiaj są urodziny pięknej kobiety – mojej matki chrzestnej! Zawsze otaczasz mnie swoją bezgraniczną troską i czułością! Trzepotać jak ptak, pracować jak pszczoła! Naprawdę to doceniam i bardzo Cię kocham! Ale kocham cię nie tylko za twoją pracę i wysiłki, ale po prostu za to, że jesteś!

Moja droga matko chrzestna! Serdecznie gratuluję ci urodzin i życzę miłości i dużo radości. Bądź najszczęśliwszy, a na pewno ci pomogę. I pozwól ominąć każdą złą pogodę, a wszystko, co dobre i jasne, zostanie przyciągnięte z wielką siłą.

Wszystkiego najlepszego dla Ciebie, najwspanialszej, najwspanialszej, troskliwej i kochającej matce chrzestnej na świecie, którą nadal kochasz i masz nadzieję, bez względu na wszystko. Życzę, aby biała koronka ogrodów kwitnących w tej świątecznej godzinie pomogła Ci zrozumieć siebie, przebaczyć i puścić bliskich Twemu sercu ludzi. Twoja chrześniaczka życzy Ci szczęścia, a także dobrego zdrowia i poczucia dumy z siebie i otaczających Cię ludzi!

Gratulacje dla mojej ukochanej matki chrzestnej. Niech wasze życie zawsze będzie jak w pełni płynąca rzeka, pełna dobroci, miłości i pomyślności. Życzę dobrego zdrowia i zawsze pomyślnego kursu. Niech wszystko idzie jak w zegarku, a sukces towarzyszy we wszystkich kierunkach. Wszystkiego najlepszego!

Więc nadszedł ten długo wyczekiwany urlop, kiedy w końcu mogę pogratulować mojej kochanej matce chrzestnej. Wszystkiego najlepszego! Jesteś najbardziej niesamowitą kobietą na świecie.Wiele się od Ciebie nauczyłem, podążając za ogromnym doświadczeniem życiowym i bezprecedensową mądrością. Życzę nieinteligentnego pragnienia życia, energii, niegasnącego entuzjazmu i optymizmu!

Czy na świecie jest milsza osoba niż matka chrzestna? Nigdy nie będzie krzyczeć, pomoże mądrą radą, nie zapomni o twoich urodzinach. Więc masz dzisiaj wakacje. I niech będzie najlżejszy, najjaśniejszy. Życzę Ci, aby w Twoim życiu były tylko pozytywne emocje i tylko uczciwi i życzliwi ludzie spotykali się po drodze!

Niech gratulacje, ciepłe i miłe słowa, szczere życzenia radości, szczęścia, miłości i sukcesu zabrzmią w twoje urodziny, droga matko chrzestna! Zabłyśnij dla nas swoim pięknym uśmiechem, nie smuć się, wierz w cuda i śnij!

Ukochana matko chrzestna, zawsze obdarzasz mnie swoim ciepłem, czułością, radą i życzliwością! Z wdzięcznością przyjmij ode mnie w swoje urodziny szczere życzenia szczęścia, dobrego zdrowia, długich i bardzo szczęśliwych lat życia z rodziną! Kochaj i bądź kochany, kochanie!

Zostałaś moją matką chrzestną. Kocham cię z całego serca. Dziękuję Ci za bycie w moim życiu! W urodziny życzę zdrowia i bogactwa, a także zapewnię ciepło, komfort i spokój. Długie lata szczęśliwego życia!

Droga Matko chrzestna, gratuluję Ci wspaniałych wakacji – Twoich urodzin! Niech Twój radosny i uroczysty nastrój stanie się dziś motywem przewodnim wspaniałej opowieści o Twoim życiu! Niech wszystko w twoim przeznaczeniu wydarzy się na czas, bądź najszczęśliwszy i najbardziej radosny, ciesz się życiem i wiedz, że najlepsze przed tobą!

Moja mama, która mnie ochrzciła, chroniąc mnie, życzę ci spełnienia marzeń w twoje urodziny. Niech los wam sprzyja, wasze dzieci dobrze się uczą i wzrastają ku radości wszystkich. Niech zdrowie nie pogorszy się pomimo lat. Niech szczęście i miłość wspierają ciepło i komfort w Twoim domu.

Nie bez powodu pogoda jest dziś tak jasna. Dziś są urodziny mojej matki chrzestnej. I dlatego słońce świeci tak jasno. Życzę, abyście zawsze pozostawali tak pozytywni i bystrzy. Niech szczęście zawsze się do ciebie uśmiecha, a twoja dusza nigdy nie zazna rozczarowania. Bardzo się cieszę, że jestem twoją chrześnicą.

Chciałabym, żeby droga życia była jak rzeka – tak szeroka, spokojna, pełna, wyważona, ale czasami dochodziło do emocjonalnego wybuchu opartego na szczęśliwych, radosnych wydarzeniach życiowych.

Moja droga, ukochana i najlepsza matko chrzestna.Życzę Ci, aby Pan uczynił wiele cudów w Twoim życiu, aby stało się bardzo radosne i szczęśliwe. Niech przeminie smutek, niech zawsze ominą cię kłopoty, a sukces i szczęście zawsze będą po twojej stronie. Życzę Ci jak największego i niezniszczalnego zdrowia, aby Twoja uroda nigdy nie zblakła, a Twój nastrój był zawsze pogodny i pozytywny. Wszystkiego najlepszego!

Matka chrzestna to nie tylko osoba, która cię ochrzciła, to druga matka, najbliższa po rodzicach osoba. Po prostu podziwiam moją matkę chrzestną. Jest uważna i opiekuńcza, gotowa pomóc słowem i czynem, wesprze w każdej sytuacji, nie obraża się. Dziękuję, matko chrzestna, że ​​cię mam!

W twoje jasne urodziny przyniosę ci piękną rosę na bukiecie, który przypomni ci, jaka jesteś młoda, piękna i urocza. Życzę Ci, moja matko chrzestna, aby boska iskra miłości, światła, nierealnego talentu na zawsze zagościła w Twoim ogromnym sercu. Chrzestna życzy ci, moja droga matko chrzestna, abyś była najlepsza na świecie. Twój szczery uśmiech będzie najlepszą nagrodą dla bliskich.

Mój drogi ojcze chrzestny, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Życzę silnej siły i odważnych pomysłów, jasnego szczęścia i pomyślności, szczerej radości duszy i szlachetnych uczynków, powodzenia i niewątpliwego szczęścia.

Wszystkiego najlepszego, matko chrzestna. Życzę dobrego zdrowia i stałej harmonii w relacjach z bliskimi.Niech w życiu nie będzie zmartwień i smutków, niech każdy dzień daje tylko szczęście, uśmiech, rozkosz i miłość!

Wszystkiego najlepszego, moja droga matko chrzestna. Życzę spełnienia wszystkich pragnień, wielkiej miłości, wspaniałego zdrowia, wspaniałego nastroju, jasnych emocji i niezapomnianych przygód. Niech zawsze będą ci drodzy ludzie, którzy przyjdą na ratunek i uratują cię od kłopotów i przeciwności.

Moja droga i droga matko chrzestna! Wszystkiego najlepszego! Z szaloną siłą życzę, abyś osiągnął najbardziej cenione wyżyny, zarówno w życiu osobistym, jak i w pracy. Niech wszystko, co myślisz, spełni się z niesamowitą łatwością i niech wszystkie przeszkody na drodze rozstępują się w twoim podejściu! Zasługujesz na to wszystko, ponieważ nie ma innej osoby na świecie bardziej sympatycznej i milszej niż Ty!

Wszystkiego najlepszego, moja matko chrzestna! Dziękuję Bogu za to, że dał mi Ciebie i proszę, aby Cię chronił co godzinę, dawał tylko dobro i szczęście, chronił Cię od smutków i złej pogody! Proszę bliskich swoim śmiechem, daj uśmiech i życzliwość!

Z wielką miłością i radością spieszę pogratulować najwspanialszej matce chrzestnej z okazji jej urodzin! Radość wam, powodzenia, szczęścia, zdrowia, życzliwości, spokoju, słońca, światła, zwycięstw, żywych wrażeń, spełnienia marzeń, zawrotnego sukcesu i zawsze dobrego nastroju! Przyjmij najlepsze życzenia w ten świąteczny dzień od swojego chrześniaka.

Wszystkiego najlepszego, matko chrzestna. Życzę Ci, abyś na zawsze pozostała niesamowitą kobietą: wesołą Snow Maiden zimą i rozmarzonym ptakiem na wiosnę, wyraźnym promieniem radości latem i jasnym opadaniem liści jesienią. Matko chrzestna, bądź zdrowa, szczęśliwa, kochana i wyjątkowa!

Gratuluję ci moja druga mama, moja chrzestna! Niech miłość zawsze trzyma cię od zła. Niech szczęście nie zdradzi i odejdzie. Życzę Ci największej dobroci i wszelkich błogosławieństw, jakie są dostępne na tym świecie. Niech w rodzinie zawsze panuje wygoda, niech dobrobyt będzie w pełnej mierze. Niech Twoi bliscy zawsze będą zdrowi, a Twoje serce nie boli od zmartwień. Wszystkiego najlepszego!