Życzenia urodzinowe dla przyjaciela

Zebraliśmy dla Ciebie wiele pięknych życzeń urodzinowych SMS do przyjaciela, z głębi naszych serc. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Życzę ci, przyjacielu, bardzo, najważniejszej rzeczy w życiu – dobrego, doskonałego zdrowia, a wszystko inne można łatwo i prosto kupić.

Życzę ci wszystkiego i więcej w twoje urodziny: góry diamentów, wrzącej rzeki miłości, całego morza rozkoszy, kwitnącej doliny szczęścia i dzieci – drużyna piłkarska.

Przyjaciel taki jak Ty to ogromny atut! Dlatego życzymy, abyś bardziej uważał na swoje zdrowie i czas osobisty: spędzaj je bardzo oszczędnie i rozdzielaj je równo między nas wszystkich!

Szczęście, sukces w życiu, w rodzinie – zrozumienie! Niech spełnią się Twoje marzenia, a w Twojej pamięci pozostaną tylko najjaśniejsze chwile! Niech wszystko pójdzie dobrze w pracy! Wszystkiego najlepszego!

Mój przyjacielu, gratuluję ci z głębi serca! Bądź zdrów! Bądź mądry, piękny i dostojny. Bądź najlepszy, nie zwieszaj nosa. Dzisiaj są twoje urodziny i życzę wspaniałego nastroju!

Wszystkiego najlepszego! Urodziłeś się kiedyś dla szczęścia świata.Życzymy Ci życia w miłości i pokoju!

W twoje urodziny życzę Ci odwagi i odwagi! Abyś mógł przekroczyć wszystkie niebezpieczne, drżące mosty życia i z powodzeniem dotrzeć do innych brzegów! Wierzę w Ciebie, przyjacielu, możesz zrobić wszystko!

Człowieku, jesteś super fajny! Z tobą obok zawsze tworzy komfort. Wszędzie czuję się z tobą wakacje. Pomagasz radą w trudnych czasach. Wszystkiego najlepszego kochanie!

Drogi przyjacielu, w twoje urodziny. Chcę życzyć ci tylko szczęścia i miłości! Cóż, może w okazyjnej cenie szybkoskrzydłe szczęście! I pozwól złej pogodzie i przeciwnościom losu zapomnieć o drodze do Twojego domu!

Chcę, aby każdy dzień był jak obraz w telewizji: jasny i nie nudny!

Sztuka przyjaźni, podobnie jak sztuka miłości, nie jest dana każdemu. Masz tę cnotę w pełnej mierze. Gratulacje, mój zaufany przyjacielu! Niech los złoczyńcy będzie ci sprzyjał.

Mój przyjacielu! Życzę Wam, aby minione lata, latanie i gwiżdżenie, zabrały złe i przyniosły dobre!

Wszystkiego najlepszego przyjacielu! Niech pieniądze w portfelu i entuzjazm w duszy się nie kończą, a miłość rozgrzewa serce. Nie zapomnij o swoich przyjaciołach i nie zbaczaj z wybranej ścieżki, podążając za swoim marzeniem.

Gratulacje mój przyjacielu! Dzisiaj jest dla ciebie bardzo dobry dzień, ale sprawiasz, że dni są jasne dla wszystkich innych! Życzę zdrowia, szczęścia, miłości! Po prostu wszystko i dużo, dużo!

Mój przyjaciel, wsparcie, moja radość! W ten piękny dzień życzę Wam wszystkiego najlepszego! Życzę szczęścia i szczęśliwego długiego życia! Wszystkiego najlepszego właśnie dla Ciebie!

Wszystkiego najlepszego! Niech całe szczęście i bogactwo, które czekają na Ciebie w najbliższej przyszłości, nie odwracają Twojej głowy, a Ty pozostaniesz tak chłodny, jak teraz!

Wszystkiego najlepszego! Czy mówiłem ci kiedyś, że jesteś najlepszym przyjacielem na świecie? Więc to jest prawdziwa prawda! I szczerze życzę powodzenia zawsze i we wszystkim, dobrego zdrowia i szczęścia!

Niech w życiu wszystko przemija, z wyjątkiem zdrowia, pieniędzy i intymności! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego! Zainspiruj się i rozwijaj. Życzę dużo radości, szczęścia i miłości do pracy. Zawrotne sukcesy, zdobywanie nowych wyżyn, dobre zdrowie, morze radości i szczęścia.

Drogi przyjacielu, niech dziś wszystko będzie tylko dla ciebie i na twoją cześć. Życzę Ci spotkania z królową, zdobycia Everestu, wielomilionowej wygranej, życia i cieszenia się życiem.

Jasne życzenia urodzinowe dla przyjaciela, z głębi serca

Życz przyjacielowi wszystkiego najlepszego własnymi słowami

Szczęście, radość i dobry nastrój w ten piękny i wyjątkowy dzień – Twoje urodziny! Nadal zachwycaj nas swoim wyjątkowym poczuciem humoru i zaskakuj szalonymi czynami!

Gratulacje z głębi serca! Życzę zdrowia i szczęścia! Obyś miał szczęście w życiu i pracy!

Wszystkiego najlepszego przyjacielu. Niech wszystko w życiu będzie dobrze, niech praca idzie jak w zegarku, niech twoje zdrowie będzie w idealnym porządku, niech los otworzy ci wielką drogę do sukcesu.

Urodziny przychodzą raz w roku! Dlatego musisz oznaczyć to w taki sposób, abyś nie wytrzeźwiał do następnego, czego Ci życzymy! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego przyjaciela! Życzę, abyś zawsze była piękna jak Alain Delon, popularna wśród kobiet jak James Bond, bogata jak Rockefeller i mądra jak Bill Gates!

Przyjacielu, wszystkiego najlepszego, wszystkiego najlepszego. Niech w tym dniu przy twoim stole zbierają się tylko przyjaciele. To są właściwi, wiarygodni i potrzebni w życiu ludzie. Gratulacje!

Wszystkiego najlepszego! Niech gwiazdy zawsze błyszczą na Tobie – gwiazda szczęścia, miłości, gwiazdy przyjaźni i gwiazdy koniaku w kieliszku!

Że udekorujesz nasze życie, przyjdziesz na ratunek i po prostu kochasz żyć.Dziękuję za wszystko i za zebranie nas wszystkich razem.

Jestem dzisiaj trochę podchmielony. Mnie na to stać – nieczęsto rodzi się moja najlepsza przyjaciółka! Niech żyje ten dzień! Niech żyje nowo narodzony ty!

Wszystkiego najlepszego! Życzę ci szczęścia, przyjacielu. Abyś nie zachorował, abyś nabrał siły. Abyś był mężczyzną: niezawodny i pełen pasji.

Życzę w ten słoneczny wrześniowy dzień, aby miłość, namiętność i dziewczyny wzbudziły Twoje uczucia i krew! A głowa kręci się z miłości i przyjemności! Wszystkiego najlepszego!

W twoje urodziny chcę powiedzieć kilka prostych słów, szczerych i miłych – tak jak ty, godnych ciebie: bądź szczęśliwy, pewny siebie i wierz w swoje szczęście!

Wszystkiego najlepszego kolego! Nie trać serca przed żadnymi okolicznościami życia i śmiało wyczekuj. Wszystko co najlepsze czeka na Ciebie!

Nasz przyjaciel to dusza firm. Życzymy, abyście zawsze byli tak samo pogodni i pogodni. Niech wszystko w twoim życiu będzie „w czekoladzie”. Zawsze pozostań ulubieńcem losu i ulubieńcem fortuny!

Chcę życzyć Ci nie tylko dobrego samopoczucia i dobrego życia, ale także dobrej kombinacji okoliczności. Abyś mógł być dumny ze swoich osiągnięć. Żyj jasno i uśmiechaj się każdego dnia!

Nie będzie wystarczającej liczby wierszy, aby wymienić wszystkie Twoje zalety.Sama wiesz, że zasługujesz na wszystko, na co zasługujesz! Życzę więcej i wszystkiego najlepszego! Wszystkiego najlepszego!

Hej kolego! Wszystkiego najlepszego dla Ciebie, naszej duszy firmy. Niech wszystko w twoim życiu będzie OK, szczęście nie zmienia się z byle kim. Pozostań taki sam!

Mój drogi przyjacielu, dzisiaj jest twój dzień, wykorzystaj go jak najlepiej. A jutro, co jutro? Powtórz wszystkie przygody w kółko ponownie! — przyjacielowi w prozie

Pomimo stanowczości umysłu i silnego charakteru może Ci towarzyszyć wrażliwość i cierpliwość. Wierzymy w Twoją drogę i wesprzemy wszelkie przedsięwzięcia.

Naukowcy twierdzą, że mózg człowieka jest całkowicie uformowany w dniu jego urodzin. Podnieśmy więc nasze okulary do Ciebie i Twojego nowo uformowanego mózgu!

Najlepsze życzenia urodzinowe dla przyjaciela z głębi serca

Z całego serca życzę przyjacielowi wszystkiego najlepszego

Człowiek! Używaj materaca poprawnie!.. Pieniądze są poniżej, kobiet nie ma!

Hej kolego! Gratuluję Ci wakacji i życzę z całego serca: zdrowia, szczęścia i pieniędzy. Aby wszystko było dla ciebie w porządku na tym świecie, aby nikt cię nigdy nie zdradził.

Gratulacje! Niech życie zadowoli cię częściej dobrą nowiną! Dobre samopoczucie, szczęście we wszystkim. Niech los cię zatrzyma!

Z całego serca – szczęście, spełnienie pragnień! Niech życie, jak jasna mozaika, składa się z jasnych kolorów radości, niezapomnianych wydarzeń, a każdy nowy dzień przynosi szczęście i dobry nastrój!

Wszystkiego najlepszego kolego! Życzę Ci tylko radosnego i beztroskiego życia pełnego miłości i radości każdego dnia! Niech cały świat kręci się dla Ciebie!

Na szczęście, czy nie nadszedł już czas, aby powoli czołgać się na cmentarz? Więc bądź zdrowy, szczęśliwy i zadowolony z życia! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

Wszystkiego najlepszego dla największego łobuza naszej grupy! Życzymy dobrych nauczycieli i wielu gratisów na egzaminach!

Życzę Ci, abyś zawsze była młoda i piękna, trochę zmarnowana i głupia, abyś była zarówno playboyem, jak i swoim chłopakiem, i jak zawsze była hojna i miała szerokie serce.

Naprawdę doceniam naszą przyjaźń, więc zawsze mówię szczerze. Przyjacielu, chciałbym, aby wszystkie elementy twojego życia były tylko ekstraklasy. Ci ludzie zasługują tylko na to, co najlepsze.Wesołych Świąt!

W uroczyste urodziny – z dala od wszelkich smutków i problemów! Pamiętaj tylko o tym, co dobre! I żeby twoja kariera się rozwijała i żeby wszystko w życiu się udało! Aby spełniły się wszystkie dobre życzenia!

Jeśli tak wiele osób mówi Ci jednocześnie, że jesteś wspaniały, miły, zabawny, mądry, uwierz im! Gratulacje!

Życzę Ci drogi przyjacielu, że zawsze będą wokół ciebie tylko dobrzy i godni zaufania ludzie, a w życiu usłyszysz tylko ciepłe i czułe słowa. Jesteś najlepsza! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego przyjaciela! Ze wszystkich sztuk najważniejsze jest dla nas PIWO! Przychodź często do naszego „kręgu historii sztuki”!

Wszystkiego najlepszego! Mój przyjacielu, życzę Ci nigdy się nie poddawać, wierzyć w siebie i wytrwać w osiąganiu swoich celów. Nie denerwuj się drobiazgami i bądź szczęśliwy.

Niech każdy dzień przynosi tylko przyjemne chwile. Zawsze bądź panem swojego przeznaczenia, niech po drodze spotykają się tylko godni zaufania przyjaciele. Niech szczęście i marzenia częściej się spełniają!

Wszystkiego najlepszego! Życzę Ci wielkich osiągnięć w pracy przy stale rosnących dochodach, silnej miłości i zdrowiu. Niech okoliczności w życiu rozwijają się w sposób, który jest dla Ciebie korzystny.

Gratulujemy narodzin! Przyjacielu, życzę Ci znaleźć swoje miejsce w życiu, podążać właściwymi ścieżkami, znaleźć prawdziwe szczęście.Wszystkiego najlepszego!

W twoje urodziny chcę podziękować za wsparcie, zaufanie, uczciwość i zrozumienie. Jesteś prawdziwym przyjacielem, na którym zawsze możesz polegać. Powodzenia i wszystkich błogosławieństw życia!

Drogi przyjacielu! Niech życie daje ci szczęśliwe możliwości i radosne chwile tak często, jak to możliwe. Cóż, wspólnie pokonamy przeszkody – od tego są prawdziwi przyjaciele! Wszystkiego najlepszego!

Ostra sytuacja rodzi zaradność. Malarz namalował jelenia, a obok króla z pistoletem w dłoni, jedno oko, skośne, zakryte, jakby król celował. W tej formie przyniósł portret do władcy.

Ciepłe życzenia urodzinowe dla przyjaciela do łez

Polecane
życzenia urodzinowe dla przyjaciela

W twoje urodziny, mój wierny przyjacielu, życzę Ci nigdy nie tracić dokładności, wnikliwości, celowości. Aby wszystkie cele zostały osiągnięte, wszystkie prawdy zostały zrozumiane i wyciągnięte prawidłowe wnioski .

W twoje urodziny, przyjacielu, chcę wyrazić mój szacunek! Zawsze byłeś przykładem przyjaciela, prawie idealną osobą!

W tym najjaśniejszym dla Ciebie dniu życzymy Ci szczęścia i ciepła. Niech tylko radość przekroczy próg twojego domu, a zmartwienia zawsze pozostaną za drzwiami!

Życzę, żebyś się nie zmieniał, nadal był człowiekiem z dużej litery. Powodzenia i sukcesu we wszystkim, przyjacielu!

Przyjacielu, masz tak wiele zalet, że są one oczywiste bez mojej pochwały. Życzę tylko, abyś unikał przeciwności i problemów na ścieżce życia i był w 100% szczęśliwy i zadowolony ze swojego losu!

Cześć, wszystkiego najlepszego! Na przykład właśnie skończyłem świętować poprzedni? Życzę szczęśliwych wakacji, wspaniałych prezentów, wielkiej przyjemności z komunikowania się z przyjaciółmi i szczęścia!

Wszystkiego najlepszego przyjaciela! Życzę szczęśliwych wakacji, hałaśliwej uczty, żartów i żartów, jasnych niespodzianek i życzeń. Niech wszystko, do czego dążysz, się spełni.

Obyś robił to, co chcesz częściej, niż to, czego potrzebujesz. I niech, jak mówią, tylko marzymy o pokoju! Gratuluję i życzę żyć pełnią życia!

Wszystkiego najlepszego! Niech wszystko będzie dobrze w pracy iw rodzinie. Aby w domu panował spokój i dobrobyt, abyś był zadowolony ze swojego losu i zawsze dostawał to, czego chcesz.

Drogi przyjacielu! Jest tyle rzeczy, które nas z Wami łączą, wspólne wspomnienia, wrażenia, przygody.Zawsze przeżywamy razem radosne i smutne chwile życia.

Nie mam wielu przyjaciół. Kilku kumpli. Jesteś jedyną osobą, której mogę „płakać w kamizelce”. Za to cię kocham. Wszystkiego najlepszego. Przyjdę i dzisiaj nie potrzebuję twojej „kamizelki”.

Życzę, aby los dał ci szczęśliwe dni, jasne emocje i dobre otoczenie. Bądź zawsze radosny, szczery i uczciwy. Jestem dumny z naszej niezawodnej, silnej przyjaźni. Wesołych świąt!

Wszystkiego najlepszego! Życzę, abyś nie znał nieodwracalnych strat i inteligentnie dostosuj swoje spojrzenie na życie, abyś zawsze był szczęśliwy.

Wszystkiego najlepszego, drogi przyjacielu! Życzę, aby spełniły się wszystkie marzenia, które trzymasz w swoim dobrym sercu, a upragnione spełniło się!

Przyjacielu, szczęśliwego przyjścia na ten świat! Z całego serca życzę, abyś stał się ptakiem jeszcze wyższego lotu, zarówno w wysokim duchowym, jak i prostym sensie materialnym!

Czy jesteś stary? Daj spokój! Włóż szczękę, weź kij i biegnij, aby świętować! Wszystkiego najlepszego!

W twoje urodziny życzę żywych emocji, niezapomnianych spotkań i ucieczki duszy, bo życie mierzy się nie liczbą oddechów, ale momentami, w których zapiera dech w piersiach !

Gratulacje! Życzę Ci wszystkiego, czego sobie życzysz! Jestem pewien, że masz przed sobą długą drogę do szczęścia, prowadzącą poza horyzont.Po prostu uwierz w swoje szczęście – nie zawiedzie Cię!

Drogi przyjacielu, w twoje urodziny życzę wielu radosnych wydarzeń i nigdy nie trać serca. I każdego dnia idź naprzód z pewnością, że wszystko się ułoży i czeka na Ciebie szczęście!

Drogi i wierny przyjacielu! Wszystkiego najlepszego! Życzę pozytywnego nastroju, witalności i pomyślnego losu. Bądź młody, wesoły, niezawodny i uczciwy!

Dlaczego urodziny są tylko raz w roku? Ponieważ cały rok musi być przygotowany na to, aby pogratulować Ci w pełni. Gratulacje!

Pozwól zawsze spotykać ludzi po drodze, dzięki którym będziesz płakać. Ale te łzy będą pochodzić z nieopisanej radości.

Gratulacje! Niech zdrowie nie zawiedzie, niech pieniądze będą w twoim portfelu, we wszystkich bankach i skrytkach! Niech dziewczyny zawsze znajdą w tobie radość i po prostu tracą głowy!

Oby zawsze rozgrzewało Cię zrozumienie i ciepło bliskich Ci osób. Życzę szczęśliwych i radosnych urodzin.

Szczęśliwego dnia dżemu! Życzę miłych niespodzianek i nieoczekiwanych zrządzeń losu. Szczęście, morze dobroci i oddanych towarzyszy. I oczywiście spełnienie pragnień. Gratulacje!

Gratulacje! Niech każdy Twój dzień będzie jasny i niezapomniany. Chcę, żebyś cieszył się każdą minutą swojego życia. Bądź szczęśliwy!

Hej, stary! Dzisiaj są twoje urodziny. Spieszą się z gratulacjami, spieszą się, aby poprawić nastrój: chcesz szampana, whisky, colę, gin? Ale tak czy inaczej, dzisiaj nie będziesz pił sam!

Gratuluję – i tego pragnę Ci życzyć w Twoje urodziny: aby lata, odejście, zabrały ze sobą wszystkie złe rzeczy, a nowe przyniosły tylko radość!

Wszystkiego najlepszego przyjaciela. Życzę, abyś był majestatyczny jak lew, szybki jak gepard, dumny jak orzeł, wesoły jak słowik, wszechstronny jak kameleon i niebezpieczny dla wrogów jak wąż.

Wszystkiego najlepszego przyjaciela! Niech wszystkie miliony, które czekają na Ciebie w niedalekiej przyszłości, nie odwracają głowy i pozostajesz tak fajny jak teraz, no nie zapomnij o mnie 😉

Wszystkiego najlepszego przyjaciela! Życzę doskonałego zdrowia, zabawy, beztroski, spełnienia upragnionego marzenia, jasnego i pełnego wrażeń życia.

Drogi przyjacielu, wszystkiego najlepszego! Wiele lat temu pierwszy raz zobaczyłeś ten świat i krzyczałeś. Więc pozwól światu cię zadowolić i nie dawaj więcej powodów do krzyku. Wygoda w życiu i wygoda w każdej sytuacji.