Życzenia urodzinowe dla rodziców, wszystkiego najlepszego dla córki

Zebraliśmy dla Ciebie wiele wzruszających gratulacji z okazji urodzin Twojej córki, urodzinowej dziewczyny, rodziców, mamy, taty w prozie. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Niech twoja córka zawsze będzie szczęśliwa, wesoła i wesoła! Życzę jej wszystkiego najlepszego i wszystkiego najlepszego! Niech życzenia Twojej córki zawsze się spełnią! Niech jej uśmiech świeci tak często, jak to możliwe! Życzę twojej dziewczynie dobrego zdrowia, powodzenia i dużo pozytywów!

Wszystkiego najlepszego dla Twojej córki! To takie cudowne wakacje, święto uwagi i komplementów! Święto miłości i życzliwości! Pozwól dziecku dorosnąć jako zdrowa, inteligentna dziewczynka. Szczęście dziś i zawsze!

Gratuluję Ci urodzin Twojej ukochanej córki i z głębi serca życzę Ci jasnego szczęścia i długiej drogi sukcesów w życiu Twojej księżniczki. Niech córka będzie wieczną nadzieją i radością dla mamy, niech świeci dla taty jasną gwiazdą dumy serca i radości duszy.

Wszystkiego najlepszego dla Twojej córki. W tym dniu zostaliście szczęśliwymi rodzicami i zyskaliście skrzydła radości i nadziei. Niech twoja córka zawsze będzie zdrowa, niech w jej życiu kwitną ogrody miłości i cudów, abyś zawsze był wyrozumiały, troskliwy, kochający, życzliwi, cierpliwi, pracowici rodzice dla swojej księżniczki. Pokój i dobrobyt dla twojej rodziny, szczęście i piękno dla twojej dziewczyny.

Gratuluję Ci urodzin Twojej pięknej córki i z głębi serca życzę Ci wychowania prawdziwej damy – damy perfekcji i wdzięku. Życzę twojej córce wielkiego szczęścia, dobrych przyjaciół, powodzenia i jasnej radości, a tobie wzajemnego zrozumienia z ukochaną dziewczyną i dostatniego życia rodzinnego.

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałych rodziców! Życzę miłej i szczęśliwej rodziny, życzę powodzenia i silnej siły. Niech córka księżniczki zamieni się w królową, niech jej życiową ścieżkę oświetli życzliwy anioł stróż i jasna gwiazda szczęścia.

Gratulacje! Żeby było zdrowie, żeby spełniały się marzenia, żeby swoim pięknem uderzało każdego na miejscu, i żeby cele zostały osiągnięte, żeby żadna góra nie pozostała niezdobyta. Wszystkiego najlepszego dla Twojej córki!

Jak się cieszymy, że nasi kochani ludzie mają tak piękną córkę! Dziś, w jej urodziny, szczerze życzymy, aby gwiazda, pod którą urodziła się Twoja dziewczyna, była niesamowicie szczęśliwa i wyraźnie oświetlała drogę do sukcesu, osiągnięć i zwycięstw!

Wspaniali rodzice w urodziny córki. Niech twoja radość będzie zdrowa i szczęśliwa, niech się powiedzie i wszystko potoczy się „z hukiem”. Życzymy rodzicom dobrego zdrowia, wiary i dobrego samopoczucia. Kochaj swoją córkę i bądź dumny z jej osiągnięć i sukcesu.

Z całego serca pragnę pogratulować Ci urodzin wspaniałej córki.Życzę twojej dziewczynie dobrych cudów i jasnych promieni radości w życiu, jasnego szczęścia i wielkiego szczęścia. Niech mama i tata zawsze mają dość siły, aby życie swojej córki zamienić w bajkę, niech twoja dziewczyna da ci dumę duszy i radość dla serca.

Urodziny córki to święto dla rodziców. Dziś prosisz Anioła Stróża, aby uratował córkę od kłopotów, złej pogody, I módl się do Boga o jej szczęście. Niebo usłyszy tak jak słowa rodziców, Niech szczęśliwy los zostanie dany z góry. Będzie jasno, nawet Puść jej drogę, Abyś zawsze czekał na nią u progu.

Wszystkiego najlepszego dla Twojej pięknej córki. Życzę, abyście zawsze pozostali życzliwymi, kochającymi i wspaniałymi rodzicami, którzy potrafią podarować swojej córce wspaniały świat pełen jasnych kolorów, radosnych emocji i dobrych bajek.

Gratulujemy urodzin Twojej uroczej córki! Chciałbym, aby w jej życiu, jak we wszystkich dobrych bajkach, zawsze była magia. Niech słońce zawsze ogrzewa Twoją rodzinę swoimi promieniami i pocałuj dzisiejszą urodzinową dziewczynę w policzek!

Rodzice, dziś masz wspaniałe wakacje – urodziny Twojej córki! Niech twoja dziewczyna zawsze będzie piękna i mądra. Niech słońce świeci w jej oczach. Bądź z niej dumny. Miłość do Ciebie, dobrobyt, milion możliwości i wspaniałe osiągnięcia!

Wszystkiego najlepszego dla Twojej córki! Życzymy jej dobrego zdrowia, dużo radości w życiu i wielkich osiągnięć. Niech zawsze oświetla Twoje życie jasnym szczęściem i daje nieskończoną liczbę radosnych dni wszystkim Twoim bliskim! Niech tylko dobro i piękno otaczają ją i chronią przed wszelkimi nieszczęściami.

Najlepsze gratulacje z okazji urodzin rodzicom, wszystkiego najlepszego dla córki własnymi słowami

Gratulacje z okazji urodzin dziewczynki, wszystkiego najlepszego dla twojej córki, z całego serca

Gratulujemy kolejnego dnia narodzin córki! Niech córka będzie dumna, proszę o sukcesy, pomóż rodzicom, tryskaj zdrowiem, bądź radością dla oczu i balsamem dla duszy. Życzę, aby serce rodzica zawsze pozostawało spokojne, otrzymując od dziecka wdzięczność, ciepło i troskę.

Gratulujemy narodzin Twojej córeczki. Przede wszystkim życzymy jej zdrowia, bo ma już to, co najważniejsze. To kochająca rodzina i troskliwi rodzice, którzy nauczyli ją najważniejszej rzeczy, życzliwości, zrozumienia, sprawiedliwości. Życzymy Tobie i Twojej córce szczęścia i pomyślności.

Wszystkiego najlepszego dla twojej dziewczyny! Niech kwiaty nie wydają się tak piękne w jej obecności! Niech wszyscy chłopcy staną się obok niej dżentelmenami, a dziewczyny spróbują ją naśladować! Szczęście i zdrowie dla księżniczki! Niech jej poranki zawsze będą radosne i piękne, a wieczory magiczne i ciepłe!

Wszystkiego najlepszego dla mojej córki, Gratulacje dla mamy i taty. Chcę dzisiaj życzyć sobie samej szczęśliwej rodziny. Niech piękno stanie się radosne, Zawsze podoba się rodzicom. Aby odnieść sukces i być zdrowym, a jej ukochane marzenie się spełniło. Życzymy naszym rodzicom cierpliwości, radości, życzliwości, pomyślności. Dobre zachowanie mojej córki i wszystko w życiu byłoby gładko.

Wszystkiego najlepszego dla Twojej córki. Niech los będzie dla niej łaskawy, hojny w prezenty i dobrych ludzi. Niech spełnią się jej marzenia i życzenia. Podaruj swojej córce miłość i komfort w domu. Od Ciebie nauczy się doceniać życie, wierzyć w siebie, cieszyć się każdym dniem, kochać i szanować bliskich. Szczęście dla Twojej rodziny.

Dziewczyny to niesamowite stworzenia. Potrafią zaskoczyć każdego – a zwłaszcza rodziców, bo nie ma już jednej dociekliwej i kochającej przygody. Dlatego, drodzy rodzice, życzę Waszej córce wyjątkowo pozytywnego zaskoczenia. Abyś czuł się niesamowicie dobrze i cudownie od swojej córki!

Wszystkiego najlepszego dla Twojej córki. Życzę, abyście zawsze pozostali życzliwymi, wyrozumiałymi, szczerze kochającymi i cierpliwymi rodzicami. Niech córka cieszy się swoimi zwycięstwami i osiągnięciami.Niech najlepszą nagrodą życia dla Ciebie będzie jego sukces i szczęście.

Wszystkiego najlepszego dla mojej córki, serdecznie gratuluję. Niech twoja radość podąża ścieżką szczęścia do twojego snu, niech towarzyszy jej anioł w drodze, niech modlitwa matki chroni twoją córkę przed kłopotami i smutkami, niech siła twojego ojca chroni cię przed trudami i zniewagami. Pokój dla Twojej rodziny, dobrobyt i ciągła duma ze swojej księżniczki.

Wszystkiego najlepszego dla Twojej córki! Znajomymi chcemy Ci powiedzieć, że zgodziliśmy się na szczęście, że poprowadzi twoją córkę za rękę, pomoże jej zawsze i we wszystkim, rozproszy ciemne chmury, odpędzi zazdrosnych ludzi i nieżyczliwych i da morze \ szczęśliwe szanse!

Wesołych wakacji! Niech córka będzie miała szczęście w życiu, a łzy będą tylko z radości. Niech dobrzy przyjaciele wyciągną pomocną dłoń, a rozłąka z bliskimi potrwa tylko chwilę. Szczęście, zdrowie, śmiech, miłość, przyjemne osiągnięcia i nowe odkrycia.

Wszystkiego najlepszego dla Twojej małej księżniczki – Twojej córki! Niech jej życie będzie cudowną bajką – z magiczną różdżką spełniającą wszystkie życzenia, zebranym przez siebie obrusem wyłożonym smakołykami i oczywiście przystojnym księciem na białym koniu!

Dzisiaj, w ten wyjątkowy dzień, twoja maleńka jest o rok starsza i ładniejsza, wciąż rozświetlając wszystko wokół siebie swoim anielskim blaskiem! Życzę jej dobrych, bezinteresowności i wiernych przyjaciół, a Wam więcej radosnych chwil, wypełniając wszystko swoim szczęściem, dobrym zdrowiem i nowymi osiągnięciami Waszej księżniczki!

Wszystkiego najlepszego dla ukochanej córki. Chcę, aby Twoja gwiazda zawsze świeciła jasno, abyś zawsze był dla niej skrzydłami, które nie pozwolą Ci spaść i pomogą Ci wznieść się na wyżyny Twoich sukcesów i marzeń.

Lata mijają z prędkością światła, a dziś, w kolejne urodziny Twojej cudownej córki, szczerze życzymy jej, aby kochała z oddaniem i po prostu za to, że ma Ciebie! Niech jej życie rozwija się w taki sposób, abyś nie miał dość sukcesu i szczęścia, które je wypełnią. Niech anioł stróż zawsze będzie za twoją córką!

Drodzy rodzice, wszystkiego najlepszego dla Twojej pięknej córki! Ten dzień zawsze będzie dla Ciebie najważniejszym świętem, ponieważ kiedyś podarował Ci piękną małą księżniczkę – Twoją przyszłość! Zdrowie dla Ciebie przez wiele lat, aby zawsze być z nią, cierpliwość, aby ją słuchać i rozumieć oraz bezgraniczną miłość, aby zawsze ją rozgrzewała!

Piękne gratulacje z okazji urodzin dla rodziców, wszystkiego najlepszego dla córki dla łez

Najcieplejszy
życzenia urodzinowe dla rodziców, wszystkiego najlepszego dla córki do łez

Dzisiaj życzę rodzicom wszystkiego najlepszego ich córce. Każdego roku Twoja radość rośnie i daje Ci miłość i przyjemne emocje. Rodzicom i ich córce życzę zdrowia i dobrego samopoczucia. spokojne niebo. Niech córka osiągnie swoje cele i pokona wszystkie poczęte szczyty życia, a rodzice niech jej w tym pomogą. Szczęście dla Ciebie, zrozumienie z córką, dobrobyt i powodzenia.

Pięknym rodzicom cudownej córki gratuluję urodzin jej ukochanej piękności. Życzę twojej dziewczynie mądrej, pięknej, wesołej, szczęśliwej i kochanej. Niech marzenia córki się spełnią, a rodzice dołożą wszelkich starań, aby się do tego przyczynić.

Wszystkiego najlepszego dla Twojej córki. Życzę twojej radości każdego dnia, aby wnosiła w twoje życie jasne promienie szczęścia i nadziei, życzę pomyślności i pomyślności rodziny. Niech twoja dziewczyna wyrośnie na czarodziejkę, niech w życiu czeka na nią wiele zwycięstw i wspaniałych osiągnięć.

Życzymy Twojej córce życia w taki sposób, aby jej serce przepełniało radość! Niech ten uroczy i czuły mały człowiek zawsze będzie otoczony dobrocią i miłością! Niech ominą go smutki tego świata, a dla Ciebie Twoja dziewczyna będzie źródłem wielu pozytywnych emocji!

Wszystkiego najlepszego dla Twojej córki. Życzę Ci wychowania prawdziwej damy w swojej urodzie, wielkiej siły, najlepszego zdrowia i dobrego samopoczucia, abyś mogła podarować swojej księżniczce prawdziwą bajkę życia.Niech twoja rodzina będzie szczęśliwa, niech twoja córka świeci w niej jak jasne słońce.

Wszystkiego najlepszego dla pięknych rodziców. Szczerze życzę, aby Twoja córka była wielką dumą i prawdziwym szczęściem w Twoim życiu, aby jej życie było pełne szczęścia i życzliwości. Życzę Twojej rodzinie szczęścia i pomyślności, jasnego świata i atmosfery radości.

Gratulacje dla Twojej córki! Niech zawsze będzie miała pewność siebie, odwagę, promienny uśmiech i optymizm jako swoją wizytówkę, która w każdej sytuacji pomoże jej iść naprzód w jej ukochanych celach!

Gratulujemy narodzin Twojej ukochanej córki! Dziś jest bezradną, łagodną istotą, aw przyszłości będzie twoją dumą i wsparciem! Spokój i zdrowie dla dziecka i całej rodziny!

Gratulujemy najwspanialszym rodzicom, najpiękniejszej córce. Możesz być w pełni dumna ze swojego dziecka, dorasta jako miła, posłuszna, dobrze wychowana i utalentowana dziewczynka. Życzę szczęścia całej twojej rodzinie. Żyj w harmonii, niech w Twoim domu zawsze panuje atmosfera miłości i zrozumienia. W końcu w takiej atmosferze rozkwitają tak piękne pąki, jak twoja uroda. Wszystkiego najlepszego dla Twojej córki!

Wszystkiego najlepszego dla twojego słońca, twojej cudownej córki! Niech jej oczy zawsze lśnią szczęściem, a jej uśmiech błyszczy jaśniej niż milion gwiazd! Życzę, aby spełniły się wszystkie marzenia Twojej dziewczyny, aby dawała Ci tylko radość i zawsze żyła w pokoju i miłości!

Minął kolejny rok, twoja młoda księżniczka urosła i ładniejsza. Jej policzki wypełnia jasny rumieniec, a oczy błyszczą nowymi wrażeniami. Niech więc wszystko nadal będzie łatwe dla twojej urody w życiu, zdrowie nie zawiedzie, a ci wokół ciebie szczerze kochają i wspierają w każdej sytuacji.

Dzisiejsze święto jest wyjątkowe, ponieważ w tym dniu urodziła się Twoja ukochana córka. Z całego serca pragnę, aby moja córka niczym mały kwiatek sięgający do słońca zachwyciła Cię swoimi pięknymi płatkami i wypełniła życie pysznym aromatem!

Drodzy rodzice, wszystkiego najlepszego dla Twojej córki! Życzymy Twojej księżniczce czystego nastroju, nieopisanej urody, zdrowia i szczęśliwej przyszłości. Harmonijne relacje rodzinne, miłość i troska, niezapomniane chwile spędzone razem. Niech twoja córka rozkwitnie dla twojej radości i będzie twoją dumą przez więcej niż jedno pokolenie.

Wszystkiego najlepszego dla twojej księżniczki. Życzę mojej córce, aby zawsze kochała i szanowała swoich rodziców, którzy w każdej chwili będą ją wspierać i wyciągać pomocną dłoń. Niech ten świat zawsze pozostanie miły i jasny dla twojej dziewczyny, niech ogień miłości, inspiracji, powodzenia i wielkiego szczęścia zawsze płonie w jej życiu.

Dzisiaj są wakacje w Twojej rodzinie – Księżniczka szybko dorosła I stała się prawdziwą damą, chociaż wciąż jest mała. Czuły i delikatny kwiat Niech żyje w szczęściu i miłości. Dobra będzie z nią i powodzenia, niech twoja córka poczeka na życie.

Ciepłe życzenia urodzinowe dla rodziców, wszystkiego najlepszego dla córki

Dotykanie
życzenia urodzinowe dla rodziców, życzenia urodzinowe dla córki

Gratulacje dla wspaniałych rodziców z okazji urodzin pięknej córki. Niech twoja uroda wyrośnie jako pewna siebie dziewczyna i całkowicie życzliwa osoba, niech anioł wiernie ją powstrzyma kłopoty i niepowodzenia, niech wasze córki na ścieżce życia będą błogosławione i szczęśliwe.

Wszystkiego najlepszego dla twojej córki. Życzę rodzicom, aby się kochali i dawali sobie ciepło, dając tym samym przykład szczerości, wzajemności, zrozumienia dla swojej dziewczyny. Niech twoja córka dorasta jako szczęśliwa, utalentowana, wesoła, wesoła dziewczyna, niech każdy dzień jej życia, a zatem i twojego, będzie jasny, miły, pouczający i przyjemny.

Wszystkiego najlepszego dla moich wspaniałych rodziców. Z całego serca pragnę życzyć rodzinie szczęścia i radości, wzajemnego zrozumienia i miłości. Niech twoja uroda stanie się pogodna i pogodna, niech cię zadowoli swoimi zwycięstwami i wspaniałymi talentami.

Wszystkiego najlepszego dla cudownej dziewczyny – Twojej córki.Życzę aby Twoja uroda była szczęśliwa i zdrowa, aby jej marzenia zawsze się spełniały, aby jej sukcesy były wielkie. Ciesz się życiem ze swoją córką, uwierz w swoje dziecko i podaruj mu niesamowity świat miłości i radości. Wszystkiego najlepszego dla Twojej rodziny, niesamowite cuda w życiu Twojej urody.

Gratulujemy narodzin Twojej pięknej córki. Niech ciągle się uśmiecha, raduje, a przede wszystkim niech będzie zdrowa. Życzę twojej silnej rodzinie dużo cierpliwości i wytrwałości! Niech Twój dom będzie pełen szczęścia i miłości!

Wszystkiego najlepszego dla ukochanej, kochanej, cudownej córki. Niech w jej życiu zdarzają się tylko dobre rzeczy, niech miłość zawsze żyje w jej sercu, niech klucz do drzwi do wielkich zwycięstw będzie w jej rękach. Chciałbym, aby rodzice zawsze mieli mądre rady dla swojej córki i czas na dobre rozmowy z nią.

W tym dniu, tak pięknym, Szczęście przyszło do Ciebie na zawsze – Twoja córka się urodziła, Rozpoczęło się kolejne życie. Wszystkiego najlepszego kochanie! Niech to nie będzie niegrzeczna dziewczynka, Bądź mądra i piękna, Urocza i słodka. Rosnąć zdrowo i kwitnąć jak róża. Szanowałem mamę i tatę, nigdy nie zapomniałem!

Drodzy Rodzice, przyjmijcie serdeczne gratulacje z okazji urodzin Waszej córki! Życzymy jej szczęśliwego losu, uśmiechu i radości, miłości i harmonii z sobą i światem.

Wszystkiego najlepszego dla córki wspaniałych rodziców. Dawno, dawno temu zapukała do twoich drzwi dobra wiadomość, że bocian leci do ciebie z prezentem. A teraz dzisiaj twoja księżniczka jest taka piękna i szczęśliwa, wesoła i słodka, nie daj Boże, żeby spotykała się każdego dnia z uśmiechem i radością. Chciałbym, aby moja córka była jasnym promieniem słońca w twoim życiu i najdroższym małym człowiekiem.

Tato i Mamo, dzisiaj jest dla Was ważny i uroczysty dzień – kolejny etap dorastania Waszej córki. Życzymy miłości, wspólnej radosnej zabawy, troski o siebie nawzajem, pozytywnych emocji i szczęścia.

Wszystkiego najlepszego dla najbardziej troskliwej mamy! Pragniemy, aby wyrosła piękna, mądra i nigdy nie znała żadnych kłopotów. Niech jej życie będzie dobrą bajką, w której spełnią się wszystkie jej marzenia. Niech w twoim sercu zawsze będzie duma i pokój dla twojego piękna.Niech wniesie w Twoje życie nieskończoną radość i bezgraniczne szczęście!

Wszystkiego najlepszego dla Twojej córki! Niech Twoje piękne, niczym anioł, dziecko zawsze przyniesie Ci radość, otoczy Cię życzliwością i troską! Niech jej piękne oczy błyszczą szczęściem, a jej słodki uśmiech rozkwitnie i da frajdę!

Drodzy rodzice uroczej księżniczki! Dziś twoja dziewczyna stała się dorosła na kolejny rok. Oby miała szczęście i radość w obfitości! Chciałbym, żeby twoja córka częściej się uśmiechała i cieszyła z jej osiągnięć. I nie smuć się, że twoja mała dziewczynka się starzeje, ponieważ z biegiem lat jej miłość do ciebie będzie tylko rosła. Gratulacje!

Dzisiaj są urodziny Twojej córki i gratuluję Ci z całego serca! Niech wyrośnie na szczęśliwą, zdrową i wesołą dziewczynkę! Życzę, aby spełniły się wszystkie marzenia i pragnienia Twojej córki! Niech szczęście towarzyszy jej każdego dnia, a życie daje miłe niespodzianki!

Gratulacje, drodzy rodzice, z okazji urodzin twojej córki! Niech Twoja uroda rozkwitnie pięknym kwiatem dla czystej radości i dumy. Miłość do ciebie w rodzinie, wzajemne zrozumienie, przyjaźń i wsparcie, zdrowie, bogactwo i szczerość, a twoja córka szczęśliwa i bezchmurna przyszłość.

Niech córka zawsze się cieszy, A lata szczęściem wypełniają, Niech jej życie będzie doskonałe, Pomyślne, długie, niezwykłe. Niech wszystko będzie z nią gładko, a w jej życiu osobistym wszystko jest w porządku. A wy, rodzice, bądźcie cierpliwi.I wszystkiego najlepszego!