Życzenia urodzinowe dla siostry

Zebraliśmy dla ciebie wiele jasnych życzeń urodzinowych dla twojej siostry od twojej siostry, od twojego brata, młodszego, starszego w prozie, z głębi serca. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Moja ukochana siostro, gratulacje z okazji urodzin! Życzę niezapomnianych dni, wybuchowego nastroju, zdrowia, wielkiego sukcesu, wspaniałych odkryć, tylko dobrych wiadomości i korzystnych zmian.

Moja siostro, jesteś cenniejsza niż czyste złoto, chociaż, jak mówię, jesteś bezcennym skarbem naszej rodziny. A w ten piękny i uroczysty dzień, jasne święto twoich urodzin, zebrali się twoi najbliżsi ludzie. Przyjaciele, krewni i bliscy przybyli, aby wręczyć Ci najbardziej luksusowe bukiety, najszczersze uśmiechy, najmilsze i najcieplejsze słowa, najbardziej wyczekiwane prezenty. Wybacz mi siostro, że nie zawsze jestem z tobą, ale uwierz mi, myślę o tobie cały czas, nie ma dnia, żebym nie pomyślał: jak się miewa moja siostra, czy wszystko z nią w porządku? Jesteś mi bardzo bliski i drogi, a ja jestem bardzo wdzięczna Bogu, losowi i naszym rodzicom za to, że Cię mają. Zostań najszczęśliwszą kobietą na ziemi. Życzę Ci najpiękniejszego, łatwego i pełnego wydarzeń losu, najpiękniejszej i niekończącej się miłości, najlepszego zdrowia i największego szczęścia. Kocham Cię.

Droga siostrzyczko! Proszę przyjąć moje serdeczne gratulacje z okazji Twoich urodzin! Dziękuję za wyrozumiałość, szczerość, niezastąpioną siostrzaną miłość! Niech Twój los będzie jasny, pełen spełnionych nadziei. Życzę Ci też prawdziwego kobiecego szczęścia, morza nowych doznań i fajerwerku pozytywnych emocji!

Z okazji Twoich urodzin stać Cię na więcej – śnij, chodź, baw się i odpoczywaj bez względu na czas! Niech w każdej chwili będzie kawałek wakacji – marzenie, uwierz w cuda i ruszaj do przodu! Obyś miał wystarczająco dużo czasu na wszystko i powodzenia!

Pamiętam, że ty, moja siostra, zawsze byłaś przy mnie. Czasami tak bardzo chciałem z kimś porozmawiać i podzielić się swoimi doświadczeniami, ale moja mama nie chciała tak dużo mówić. Ale możesz mnie wysłuchać od początku do końca, a potem doradzić coś, co na pewno mi pomoże. Nawet nie wiem, jak bym sobie poradziła ze swoimi problemami, gdyby nie ty. Gratuluję Ci stania się o rok starszym, mądrzejszym i mądrzejszym. Chociaż jesteś już bardzo mądry, w przyszłości będzie jeszcze lepiej. Niech wszystko, co chcesz, zmaterializuje się natychmiast. Wyobrażam sobie, ile rzeczy chcesz wprowadzić w rzeczywistość. Ale uwierz mi, gdybym miał okazję, na pewno spełniłbym wszystkie Twoje marzenia i pragnienia. Gratuluję ci siostro! Posłuchaj swoich rodziców i nie wstawiaj mnie, inaczej wy, starsi, lubicie zrzucać wszystko na nas młodszych.

Siostro, wszystkiego najlepszego! Pragnę, aby każda chwila Twojego życia była wypełniona szczęściem, miłością, zdrowiem, spokojem, dobrobytem i brakiem potrzeby czegokolwiek. Bądź najpiękniejsza, potrzebna i kochana z całego serca!

Droga, kochana siostro! Chcę ci pogratulować wakacji. Jesteś najwspanialsza, droga, moja gwiazdo, ile dla mnie znaczysz! Życzę Ci zdrowia i aby Twoja duchowa dobroć zawsze służyła Twojemu dobru. I niech los obdarzy cię wielką miłością.

Moja droga siostro, wszystkiego najlepszego, kochanie. Jestem najszczęśliwszym bratem na całym świecie, bo jak nikt inny otaczasz mnie zawsze wielką, szczerą troską i czułością. Życzę, aby szczęście, piękno i szczęście nigdy cię nie opuściły, a los hojnie obdarzył cię oddaną miłością i prawdziwymi przyjaciółmi. Bądź zawsze słodki, opanowany, mądry, cierpliwy i przyjazny dla wszystkich. I niech wszyscy Cię szanują, a dom zawsze będzie pełną miską, przyjazny i gościnny. Niech Pan pomoże ci we wszystkim we wszystkich dniach twojego cudownego i interesującego życia.

Moja słodka siostra! Wszystkiego najlepszego! Niech w życiu będzie szacunek, miłość zapanuje w sercu, niech szczęście często wchodzi do domu! Życzę zdrowia i wszystkiego najlepszego!

Dobrze, że mam Cię na tym świecie, dzisiaj tego pięknego dnia pragnę Ci z głębi serca pogratulować, moja droga siostro. W twoje urodziny chcę, aby spełniły się wszystkie twoje życzenia i marzenia. Twoje ludzkie cechy czynią Cię najpiękniejszym i wyjątkowym. Niech twoje życie będzie wypełnione żywymi wrażeniami, prawdziwymi przyjaciółmi, wielką miłością i twórczymi osiągnięciami. Niech przygnębienie odejdzie, a przyjdą tylko jasne i radosne chwile, w których będziesz głównym bohaterem. W tym dniu otaczają Cię tylko najbliżsi ludzie, którzy życzą ci dobrze i wszystkich najbardziej cenionych. Bądź szczęśliwa i piękna, daj nam swój uśmiech co minutę.

Siostro, jesteś mi najbliższą osobą! Kto lepiej ode mnie wie, ile czystości i dobroci skrywa twoje serce! Życzę, abyś w tym chwalebnym dniu Twoich narodzin zachowała wszystko, co w Tobie piękne i aby otaczała Cię aura pewności siebie, stabilności, miłości i harmonii.

Siostra, droga, droga. Serdecznie gratuluję ci urodzin, życzę miłości, pomyślności, szczęścia i ognia.Obyś zawsze lubił własne odbicie w lustrze, Twój uśmiech będzie radosny i promieniował pewnością siebie i wielkim szczęściem!

Droga siostro! Gratuluję ci urodzin! Życzę ci tak wielkiego pysznego szczęścia, ciekawego życia osobistego, fajnych prezentów od życia i wielkich osiągnięć. Spotkać życzliwych i dobrych ludzi. Chciałbym usłyszeć twój śmiech i zobaczyć twój uśmiech, i życzę ci ściśle, aby się śmiać i uśmiechać. Bądź zawsze bardzo, bardzo szczęśliwy!

Wszystkiego najlepszego kochana siostro. Życzę niewyczerpanego szczęścia, wiecznego szczęścia i samych radosnych dni. Obyś nie miał powodów do smutku i tęsknoty, bądź zdrowy, jak zawsze, piękny i mądry.

Niech nasi rodzice będą dla siebie krewnymi, a my jesteśmy kuzynami, ale zawsze spieszę pogratulować mojej kuzynce jej wspaniałych wakacji – jej urodzin! Nie ma różnicy, jaki rodzaj relacji między nami, nigdy nie przeszkadzał nam być blisko siebie, zachować tajemnice, wspierać w problemach i cieszyć się wspólnymi osiągnięciami! Chcę powiedzieć mojej kuzynce siostrze, że na zawsze pozostanie tak otwarta i wesoła, miła i sympatyczna, abym zawsze wiedziała, że ​​mam bliskiego, kochanego człowieczka.Niech niebiosa oświetlają łagodnym światłem jej ścieżkę życia, a szczęście na zawsze zagości w twoim sercu, siostrzyczko! Wszystkiego najlepszego kochanie!

Moja droga! Wszystkiego najlepszego! Życzę Wam, abyście szli przez życie stanowczym krokiem, nie uginali się pod trudnościami, aby radość z godnością spotykała! Niech twoje dzieci tylko cię zadowolą, a druga połowa nigdy nie obraża! Szczęście, zdrowie, powodzenia!

Dziś ty kochana siostrzyczko jesteś młoda, rozkwitasz, marzysz i wierzysz, że na świecie są cuda… Dzisiaj obchodzimy twoje urodziny i wyznaję, że jestem trochę smutno, że dorastasz… w dorosłym życiu jest tyle kłopotów… Ale wierzę, że poradzisz sobie ze wszystkim! Co najważniejsze, zawsze bądź sobą! Wiem, że na pewno będziesz szczęśliwy i kochany, a wszystko, o czym marzysz, spełni się!

Siostro, w Twoje urodziny życzę Ci wszystkiego co niezwykłe, cudowne i piękne. Niech spełnią się najskrytsze pragnienia, a wszystko, czego teraz brakuje, pojawi się w życiu. Miłość do Ciebie, pozytywny i wielki sukces.

Wszystkiego najlepszego dla mojej drogiej siostry! W te święta chcę życzyć powodzenia, aby być z tobą w każdej chwili, a ci, których uważasz za przyjaciół, nigdy cię nie zawiodą. Pamiętaj – zawsze Ci pomogę! Niech twoje życie będzie piękne i radosne!

Każdy dzień niesie ze sobą tak wiele różnych wydarzeń, które mogą oznaczać dla nas różne uczucia i emocje. Ale takie wydarzenie jak dzień dżemu zawsze dostarczy tylko pozytywnych emocji. I tak z każdym dniem coraz bardziej chcę wierzyć, że Ty też będziesz szczęśliwy. W końcu siostro, wiedząc, jak bardzo kochasz niespodzianki, postanowiliśmy przygotować dla Ciebie wszystko w najlepszy możliwy sposób. Niech dzisiaj naprawdę odniesiesz sukces tylko tak, jak chcesz, a wtedy w ogóle nie będziesz się denerwować. Nie zapomnij też otworzyć prezentów, które dla Ciebie przygotowaliśmy. A gdy tylko to zrobisz, zobaczysz to, co od tak dawna chciałeś otrzymać. I bez względu na to, co się stanie, zawsze patrz wysoko w niebo. A potem bez końca będziesz obserwował, jak wszystko u Ciebie działa, wychodzi najlepiej, a marzenia się spełniają.

Duchowe gratulacje z okazji urodzin twojej siostry własnymi słowami

Wszystkiego najlepszego dla siostry

Do Twoich wakacji zawsze przygotowywaliśmy się ze szczególnym niepokojem, ponieważ chcieliśmy sprawić Ci przyjemność i stworzyć atmosferę spokoju. Cały czas uczysz się i pracujesz, ale zapominasz o wypoczynku .Tak więc zaaranżowaliśmy wszystko tak, abyś mógł się trochę zrelaksować i po prostu miło spędzić czas. Chcę życzyć wam wszystkiego najlepszego, jasnego i pozytywnego, co może być. Właściwie zawsze bardzo cię kochałem, siostro, po prostu czasami narzekałem, że byłoby lepiej, gdybym miał brata. Ale ty sam zawsze mnie chroniłeś, wspierałeś, chociaż nie doceniałem tego tak, jak powinienem. Chciałbym życzyć Ci fajnego i dobrego humoru, ponieważ Twoja praca wymaga nie tylko siły, ale także nastroju. Bądź zawsze najzdrowsza i najszczęśliwsza, moja najfajniejsza siostro. Zobaczysz, że ten dzień pójdzie dokładnie tak, jak sobie tego życzysz. Będziesz miał wiele wrażeń i wspomnień.

Słodka siostra! Serdecznie gratuluję ci urodzin! Życzę wam otrzymywania od życia wszystkiego, co was uszczęśliwi, kocham jasne i hojne dary losu, życzę tylko słonecznych dni, aby wszystkie marzenia się spełniły, a życie było piękne.

Moja droga siostro! Przypomnę trochę o Twoim wieku, ale tylko raz! Wtedy zapomnę i nie będę go pamiętał przez cały rok! Obietnica! Wszystkiego najlepszego! Kocham Cię i pielęgnuję naszą przyjaźń z Tobą! Doceniam nasze wspomnienia z dzieciństwa, wakacje, figle, błędy, tajemnice! I nie ma nic cenniejszego niż wtedy, gdy masz bliską i kochaną osobę! Siostra! Dziękuje za gościnę! Drogi! Nawet nie wiem, jak to jest, kiedy ludzie nie mają siostry! To nie do zniesienia! Świat wokół straci kolory! Ale to mi nie grozi, mam ciebie! Moja duma i radość! I niech słoneczna pogoda nigdy nie zmieni się w twoim życiu, niech niebiańskie kwiaty zawsze kwitną w twojej duszy, niech twój los będzie najszczęśliwszym losem na planecie Ziemia! Życzę, abyś zawsze był kochany, pożądany, niezbędny dla swojej rodziny i bliskich! I niech twoja życzliwość będzie wzajemna!

Dzisiaj cała nasza rodzina obchodzi cudowne wakacje – urodziny naszej kochanej siostry. Serdecznie gratulujemy wakacji. Niech uśmiech zawsze świeci na twojej twarzy, niech iskierka radości zawsze płonie w twoich oczach, bądź zawsze szczęśliwy, żyj w dobrobycie i szacunku. Niech dziś Twoje marzenie się spełni, niech wszystko będzie dobrze we wszystkich sprawach. Nigdy nie zniechęcaj się i łatwo rozwiązuj wszystkie problemy. Niech twoje życie płynie jak pełna rzeka, niech Pan zawsze cię chroni.

Starsza siostro, jesteś dziś urodzinową dziewczyną, co oznacza gratulacje. Wiesz, jak bardzo cię kocham i jestem też wdzięczny, że cię mam. Obok Ciebie nigdy się niczego nie bałam, zawsze pomagałeś mi we wszystkich sprawach, wspierałeś i uczyłeś. Siostro, dzisiaj są twoje urodziny, co oznacza, że ​​będzie ozdobiona wszystkimi kolorami tęczy. Obyś miał szczęście, ogromne jak ocean, bo na to zasługujesz. Życzę Ci bardzo dobrego zdrowia i realizacji najcenniejszego marzenia. Chcę, aby otaczali Cię tylko godni, dobrzy ludzie. Niech przyjaciele będą wierni i nigdy nie zostawiają cię w spokoju, a miłość niech będzie najszczersza, co sprawi, że twoje życie będzie jasne i trochę szalone. Niech spełni się wszystko, o czym marzysz. Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego dla Twojej młodszej siostry. Jestem z ciebie bardzo dumny. Życzę wszystkiego najlepszego i niewyczerpanego. Więcej niesamowitych emocji, różnych przygód, prawdziwych przyjaciół i silnej miłości do Ciebie. Niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia i pragnienia, a życie przyniesie tylko przyjemność.

Chcę życzyć Ci aktywności i sukcesów godnych pójścia w wybranym kierunku. Moja droga siostro, jak chcę wiedzieć, że faktycznie możesz być najszczęśliwsza, na pewno osiągniesz sukces i będziesz mogła uwierzyć, że życie otworzy przed Tobą tylko najlepsze strony. Z całego serca gratuluję i życzę samych sukcesów. Udało Ci się stać mi naprawdę bliskim, okazujesz się najbliżej.Wiesz, wierzę, że Pan pozwoli nam przejść przez życie razem, trzymając się za ręce i wierząc, że wszystko ułoży się tylko najlepiej. Gratuluję Ci wakacji i życzę sukcesów, spełnienia życzeń i osiągnięcia zamierzonych celów. Niech wszystko potoczy się tak, jak chcesz. Siostro, jesteś piękną małą osobą, która zasługuje tylko na najprawdziwsze szczęście. Kocham cię kochanie!

Moja ukochana siostro, mały cud! Jesteś jak delikatny kwiat, który początkowo długo rósł w przedpokoju i pielęgnował, a teraz jest gotowy do rozkwitu, aby zaskoczyć wszystkich swoim jasnym pięknem! W twoje wakacje, w twoje urodziny życzę dużo słońca, dobrej pogody bez burz i oczywiście miłości! Niech pewnego dnia spotkasz mężczyznę, któremu możesz powierzyć swoje serce, a on, uzasadniając Twoje nadzieje i aspiracje, zabierze Cię, delikatnie trzymając za rękę, w nowe, szczęśliwe życie rodzinne!

Siodro z okazji urodzin. Życzę fajnego nastroju i świetnego stroju na każdy dzień. Siostro, niech szczęście nigdy nie wymknie się z twoich szalonych rąk, obyś zawsze potrafiła być wesoła i mieć pozytywną nutę życia.

Dzisiaj jest cudowne święto – urodziny mojej siostry. Droga siostro, przyjmij moje najszczersze gratulacje. Niech twoje życie płynie jak pełna rzeka, niech wszystkie marzenia zawsze się spełniają. Bądź wesoły, bądź pewny siebie. Oby tylko dobre wieści zawsze się wam podobały. Wszystkiego najlepszego dla Ciebie, dobrobytu i dobrego samopoczucia.Niech w rodzinie panuje miłość i szacunek, niech w pracy wszystko będzie dobrze. Pomimo wszystkich zmartwień i lat, każdego dnia rozkwitaj, siostro i dobrze. Bądź szczęśliwy.

Droga siostrzyczko, serdecznie gratuluję Ci urodzin. Niech ten uroczysty dzień będzie najlepszym w roku, niech spełni się twoje ukochane marzenie. Życzę dobrego zdrowia, wielkiego szczęścia, powodzenia i powodzenia we wszystkim. Niech w twoim domu zawsze panuje pomyślność, niech pragnienia zbiegają się z możliwościami, aby nadzieja, wiara i miłość zawsze towarzyszyły tobie. Bądź zawsze taka atrakcyjna, niech towarzyszą Ci męskie oczy, niech wszystkie problemy będą dla Ciebie drobiazgami w życiu.

Jak szybko minęły lata! Widzę moją siostrę na urodziny jako piękność, stała się prawdziwą panną młodą, ale tylko – perswazja! Jako mąż powinieneś nosić najlepszego mężczyznę w ramionach i nigdy nie obrażać! Tobie, moja siostro, pragnę dziś życzyć, aby każdy dzień w Twoim życiu zaczynał się od uśmiechu, dobrej pogody i wspaniałych planów, a kończył bez zmęczenia, z poczuciem radości, że wszystko potoczyło się dobrze! Bądź szczęśliwy!

Niech Twoje urodziny pozostawią wspaniałe wrażenia i wspomnienia. Gratuluję kuzynie! Życzę, abyście byli przykładem miłości do życia, pracowitości, piękna. Niech lata dodają ci tylko doświadczenia i mądrości. Niech to doświadczenie będzie w każdym razie pozytywne i przyniesie same korzyści.

Moja droga siostro, ty i ja jesteśmy z tej samej krwi, nie mam nikogo bliższego i droższego. Dlatego zawsze będziemy sobie pomagać, kochać i zachwycać. Niech Bóg będzie dla ciebie miły i mądry do końca twojego życia.

Siostro, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Niech Hotabych z brodą do kolan, spełniający wszystkie Twoje pragnienia, ruszy w Twojej szafie, a pod oknami książę śpiewa serenady na białym audi. Kwitnij i pachnij, ciesz się życiem, moje piękno!

Gratulacje, moja siostro. Życzę Ci być wesołym, szczęśliwym i zdrowym. W końcu ten dzień to twoje urodziny. Nic dziwnego, że ptaki śpiewają radośniej.

Życzę w tym dniu, aby wróżka z bajki przyniosła Ci szczęście i powodzenie.Pragnę też, aby miłość była zawsze z wami i abyście szybowali przez życie na skrzydłach miłości, życzę też, abyś kochał życie, a ono się odwzajemnia.

Moja słodka i droga siostro, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Życzę Ci, abyś żył cudownie i zdrowo, marzył o czymś pięknym i miłym, wierzył tylko w dobro i jasność, pamiętał tylko o radości i pogodzie, wpuść do swojego życia tylko szczęście i szczęście.

Siostro, niech wszystkie złe rzeczy odejdą, a dobre rzeczy w twoim życiu podwoją się! Życzę twojej długowieczności do dwustu lat! Niech podwoją twoją pensję dla pięknych oczu! Życzę Wam dwa razy w roku wypoczynku za granicą! Niech szczęście, radość i zdrowie otoczą Cię w podwójnej wielkości! Życzę, abyś poślubił godną osobę i został parą! Obyś miał dwoje dzieci! Bądź najszczęśliwszy we wszechświecie! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego siostro! Jestem wdzięczna losowi za to, że dał mi nie tylko siostrę, ale także wspaniałego przyjaciela. Życzę Ci, aby uśmiech nigdy nie opuścił Twojej pięknej twarzy, życzę, aby szczęście, które raz odwiedziło Twoje serce, nigdy tam nie opuściło. I oczywiście życzę wielkiej, szczerej miłości, jak w sztukach Szekspira. Wszystkiego najlepszego kochanie!

Najpiękniejsze życzenia urodzinowe dla siostry do łez

Życz swojej siostrze wszystkiego najlepszego w prozie

W taki cudowny dzień chcę powiedzieć, że nasza rodzina ma niesamowite szczęście, bo mamy Ciebie, moją cudowną siostrę. Chcę Ci życzyć wszystkiego, co Ty sam wiem że bardzo ciężko pracujesz nad sobą, bo chcesz osiągnąć jak najlepsze rezultaty. Nie wątpię nawet, że Ci się uda, bo nigdy wcześniej nie spotkałam tak celowych i pracowitych ludzi. Moja siostra „W tak ważnym i znaczącym dniu dla Ciebie życzę zdrowia, bo to nigdy nie jest zbyteczne Niech szczęście i szczęście zawsze Cię nawiedzają Niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia i pragnienia, a pomysły i plany się spełnią Zobaczysz, że dzisiaj będziemy świętuj to święto w pełnym programie. Życzę Ci wszystkiego najlepszego i najfajniejszego, moja siostro.

Najlepszy przyjaciel może dać wszystko innym i nie oczekiwać, że ktoś mu coś w zamian. Cieszę się, że moją najlepszą przyjaciółką jesteś ty, moja siostro. Życie może być szalone, ale nigdy nie czułem strachu. Ponieważ czułem, że jesteś blisko. A Twoje wsparcie dało mi siłę, by stać w trudnych czasach i walczyć z wszelkimi trudnościami i kłopotami. Czy jest coś piękniejszego niż uczucie, że nie jesteś sam na tym świecie. Mam nadzieję, że wiesz, że zawsze jestem gotów dać Ci to samo. I w ogóle, żebyś nie pytał. Dla własnej duszy niczego nie żałuję. Pamiętam czasy, kiedy z małej dziewczynki zmieniłaś się w piękną kobietę. I to jest niesamowite. Jestem błogosławiony, gdy widzę, jak moja siostra rozwija się jako osoba z dużej litery. Jesteś dopiero na początku swojego życiowego sukcesu. Przygotuj się, ponieważ przyszłość kryje w sobie wiele magicznych i wzruszających prezentów.

Ukochana siostro, wszystkiego najlepszego! Jesteś moim najlepszym przyjacielem, twoja mądra rada jest zawsze jak promień światła w ciemności. Najbardziej romantyczne wyjazdy do Ciebie i zawrotne wydarzenia w życiu. Niech smakołyk tortu trafi do Ciebie.

W ten piękny dzień niech słońce da ci swoją energię, wiosenne strumienie zainspirują cię do zmiany na lepsze, a pierwsze kwiaty do nowych osiągnięć! Powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach! Niech wszystkie przeszkody zostaną łatwo pokonane, a prawdziwi przyjaciele i bliscy będą w pobliżu!

Siostro, gratuluję Ci najwspanialszych wakacji! Niech twoje urodziny będą naprawdę magiczne. Życzę mojej słodkiej i łagodnej siostrze, aby zapomniała o wszystkich smutkach i kłopotach, uwierzyła w cud i poznała wszystkie rozkosze życia. Szczęście dla Ciebie kochanie, jak najwięcej diamentów i diamentów w Twojej koronie, zielone banknoty w portfelu i morze nowych, niezapomnianych wrażeń! Niech życie będzie pełne kolorowych wydarzeń, jasnych chwil radości i pozytywów! Nawet będąc w różnych częściach planety, łączy nas nierozerwalna nić, która w każdej chwili może nas do siebie zbliżyć, a siostrzana miłość nie blednie ani na minutę. Jestem z ciebie dumny, piękna, wznieśmy kieliszki z twoim ulubionym czerwonym winem i napijmy się dla ciebie.

Przewracając kartki przeszłości w mojej pamięci, pamiętam cię jako dziewczynę – psotną, wesołą, niespokojną. A twoje serce jest miłe i współczujące od dzieciństwa. A teraz, po latach, jesteś taka bystra, urocza, niezależna, a twoje serce stało się jeszcze większe i jeszcze milsze. Pragnę życzyć, moja ukochana siostro, aby wszystko, co dzieje się w Twoim życiu, odpowiadało Twojemu złotemu sercu.

Słodka siostra! Pozwólcie, że dziś w słowach gratulacji umieszczę wszystkie uczucia, które zgromadziłem dla Was przez lata! W końcu zasługujesz na komplementy i miłe słowa każdego dnia! Co godzinę! Każda minuta! Życzę Ci niezwykłego, niezawodnego i kochającego małżonka z prawdziwą miłością! Obyś miał w pobliżu godną zaufania osobę, która zawsze da Ci ramię! I uspokoję się w duszy na twój los, a ty będziesz zadowolony! W końcu zasługujesz na opiekę w taki sam sposób, w jaki dbasz o wszystkich! Niech twoje rezerwy dobroci nigdy się nie wyczerpią! I choć nie oczekujesz niczego w zamian za swoje dobre uczynki, życzę Ci, aby Twoja dobroć wróciła do Ciebie jak bumerang! W postaci szczęścia kobiet, zdrowia dzieci i silnego małżeństwa! Wiedz, jak przyjąć dary losu, kochanie! Wszystkiego najlepszego siostro!

Moja droga siostro, życzę Ci wszystkiego najlepszego i pomyślności w sprawach, szczęścia i radości w domu, miłości i zrozumienia w sprawach sercowych. Niech każdy dzień będzie jasny, a niebo nad głową – czyste i ani jedna chmura nie ośmieli się zakłócić spokoju, niech deszcze będą tylko grzybami, a upał – tylko na plaży w czasie wakacji. Niech twój portfel zawsze będzie pełny, a twoje serce i umysł czyste. Dobrze, moja droga.

Wspaniałe zdrowie, siostro, spełnienie marzenia (jednego, ale najbardziej pożądanego), szczęście we wszystkich, nawet najmniejszych przedsięwzięciach. Pozwól swojej pomysłowości działać idealnie i w trudnych sytuacjach znajdź niestandardowe, ale nie mniej optymalne opcje wyjścia z minimalnymi stratami i maksymalnymi korzyściami dla Ciebie.

W naszej rodzinie jest jedna zapalniczka, bez której nie bawilibyśmy się tak dobrze. Zawsze będę dziękować rodzicom za danie mi tak małego szczęścia w postaci młodszej siostry. Oczywiście czasami wykorzystuję twoją pracę, ale wierzę, że nie robię tego ze zła. Chciałbym życzyć Ci na wakacjach wszystkiego najlepszego i najfajniejszego, o jakim marzyłeś od tak dawna. Wiem, że od wielu lat marzysz o psie, więc mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości Twoje marzenie się spełni. Uwierz mi, niczego mi nie żal, bo jesteś moją najdroższą i najukochańszą siostrą. Niech te wspaniałe wakacje przyniosą najbardziej żywe emocje i pozostawią miłe wspomnienia. Zrobię wszystko, abyś zawsze czuł się szczęśliwy i pewny siebie. Wesołych i fajnych wakacji dla Ciebie! Niech się spełnią wszystkie Twoje marzenia.

Niech szczęście napełni Twoje serce w te urodziny, siostro, bo spełnią się wszystkie Twoje marzenia! Życzę Ci, abyś pozostała tą samą piękną, szykowną, czarującą damą i obdarowała wszystkich swoim słonecznym uśmiechem! Niech wszystko w twoim życiu potoczy się tak, jak sobie zaplanowałeś, moja ukochana siostro!

Dam Ci dzisiaj radość i szczerą miłość! W twoje urodziny życzę ci się nie denerwować i nie martwić drobiazgami. Niech tylko łzy szczęścia i rozkoszy zabłysną na twoich policzkach. Życzę, abyście częściej się uśmiechali i zarażali swoim śmiechem wszystkich wokół siebie. Niech moja miłość i uczucie zawsze Cię ogrzeją, moje Słońce.

Dzisiaj jest szczęśliwy i świąteczny dzień, moja siostro, wydawało się, że cię zainspirowało, czyniąc cię zupełnie wyjątkową, taką piękną, elegancką i serdeczną. Wszyscy promieniejecie szczęściem i przyjemnością, tak chcę, abyście byli tacy na zawsze. Aby każdy Twój dzień miał swoją małą radość, inspirację i urok. Aby każdego dnia przydarzyło Ci się wydarzenie, spotkanie, telefon lub wiadomość, która zaszczepi w Tobie odrobinę szczęścia. Życzę powodzenia w karierze i harmonii w życiu osobistym. Żyj w miłości i czułości, pachnąc, rozkwitaj. Niech twój mąż kocha cię jeszcze bardziej, docenia, szanuje i niesie w swoich ramionach. W końcu rozumie, jaki skarb ma. Jesteś piękna zarówno na twarzy, jak i na ciele, ale najważniejsze jest to, że jesteś piękna i głęboko w swojej duszy. Od Ciebie zawsze spływa szczególne światło życzliwości, ciepła, pozytywu i czułości. Jestem z ciebie dumna i bardzo cię kocham.Wszystkiego najlepszego!

Droga siostro, przyjmij moje najszczersze gratulacje. W każdym słowie wkładam prawdziwą chęć zobaczenia Cię najszczęśliwszą, aby wiedzieć, że możesz być harmonijny i pozytywny. Życzę Ci, moja najlepsza dziewczyno, piękna siostro, spełnienia życzeń. Mam nadzieję, że spełni się nawet najskrytsze marzenie, o którym nie mówisz. Niech los z pewnością przyniesie niesamowite szczęście, pozwoli spełnić wszelkie życzenia, osiągnąć swoje cele. Szanowni Państwo, życzę Wam determinacji i sukcesów w każdym przedsięwzięciu, możliwości pokazania pełnego potencjału i udowodnienia każdej osobie, że można odnieść sukces. Życzę Ci wielkiego szczęścia i inspiracji, chęci odkrywania różnych aspektów bytu, pomyślnego rozwoju. Proszę, proszę, proszę mnie tak często, jak to możliwe, pozytywnymi wiadomościami. Kochana siostro, życzę Ci szczęścia i zdrowia. Niech cały wszechświat się tobą zaopiekuje.

Moja kochana siostro, w tym wyjątkowym dla Ciebie dniu pragnę życzyć, aby uśmiech na Twojej twarzy pozostał na wiele lat. Niech Twoje serce zawsze drży z miłości, a miejsce w nim zajmą tylko godni Ciebie ludzie. Zaczaruj świat swoim pięknem, urokiem i szczerością. Niech cień smutku lub rozczarowania nigdy nie pojawi się w Twoich oczach, a każdy nowy dzień będzie dla Ciebie wypełniony życzliwością, ciepłem i spokojem.

Wszystkiego najlepszego siostro. Naprawdę chcę, żeby twoje życie było łatwe i szczęśliwe. Życzę dobrego zdrowia, sukcesów w nauce, doskonałego nastroju. Niech tylko dobre wydarzenia odcisną piętno na twoim przeznaczeniu, a pozytywne emocje dadzą ci siłę, by dążyć do więcej.

Droga starsza siostro! Gratuluję ci urodzin i życzę, aby twoja wymarzona łódź znalazła bezpieczną przystań w bezkresnym morzu Życia, a ty znalazłeś prawdziwe szczęście. Niech każdy dzień da Ci pozytywy i inspirację, a w pobliżu będą prawdziwi przyjaciele, którzy zawsze będą Cię wspierać w trudnych chwilach.

Kiedy masz siostrę, wiesz na pewno, że samotność nie jest straszna. Wszystkie radości i smutki dzieliliśmy z Wami zawsze na pół i jestem Wam za to bardzo wdzięczna. Zawsze mnie uczyłeś, pomagałeś i byłeś najlepszym wsparciem. Dziś, w twoje urodziny, widzę przed sobą uroczą młodą kobietę, która po prostu promienieje szczęściem. Obok Ciebie wspaniała rodzina, udało Ci się stworzyć przytulny i ciepły dom, w którym goście są zawsze mile widziani.Chciałbym, żeby pod jej dachem zawsze rozbrzmiewał melodyjny dziecięcy śmiech, a twoje oczy błyszczały jak diamenty. Nie spotykaj się z chorobami, ale po prostu je omijaj. Chcę, żebyś dostał wszystko, czego chcesz. Zasługujesz na to, by być kochanym, pięknym i niesamowicie szczęśliwym.

Słodka, kochana, najlepsza siostra na świecie! Długo myślałam, czego dzisiaj życzę, a nie mogłam znaleźć odpowiednich słów. Wiesz, czego ludzie zwykle życzą sobie w dniu urodzin. Miłość? – więc nie możesz nie kochać, a wszyscy wokół nie mogą nie oddać hołdu! Radość? – jeśli widzisz Cię bez promiennego i niezwykle zaraźliwego uśmiechu, to bardzo rzadko, a potem nie na długo. dobra materialne? – jak tylko zechcesz, a najdroższa willa w jakimkolwiek kraju na świecie będzie Twoja dzięki wrodzonej determinacji! Generalnie te życzenia, które słyszymy wszędzie od wczesnego dzieciństwa, choć z całego serca, już otrzymacie, a już na pewno nie tylko dzisiaj. A ilu zgadnie, aby życzyć ci spełnienia tego bardzo sekretnego i pielęgnowanego marzenia, o którym tylko ty sam wiesz? Więc niech się spełni! Wszystkiego najlepszego!

Kochane dziecko, w swoje urodziny przyjmij moje szczere gratulacje i życzenia. Niech gwiazdy świecą nad Tobą, niech natura uśmiechnie się do Ciebie, niech słońce całuje Cię każdego ranka, niech Twoja młodość urzeka na więcej niż dekadę. Niech w twoim przeznaczeniu nie będzie trudnych dni, moja droga siostro, niech wszystkie twoje sprawy potoczą się dobrze, a wszystkie przedsięwzięcia znajdą swój pozytywny koniec.

Najlepsze życzenia urodzinowe dla siostry prozy

Wszystkiego najlepszego dla twojej siostry, z głębi serca

Siostro, wszystkiego najlepszego dla ty, moja droga! Przez całe życie bądź szczęśliwy i pozwól, aby wszystkie kłopoty i smutki Cię ominęły. Niech miłość będzie tylko wzajemna, przyjaciele będą tam przez całe życie i nigdy nie zdradzą. A ty błyszczysz pięknem, stajesz się tylko mądrzejszy, zarażasz ludzi pozytywem i energią. Nigdy nie choruj, przyciągaj sukces i powodzenia. Wszystkiego najlepszego!

Kochana i kochana siostro, Wszystkiego najlepszego! Życzę, abyście nigdy nie stracili swoich ukochanych i drogich ludzi; co roku, aby przyjaźń umacniała się i nie starzała; wakacje w twoim życiu stały się jaśniejsze i uzupełnione tylko przyjaciółmi!

W taki świąteczny dzień każdy powinien się dobrze bawić, bo w tym dniu urodziła się moja młodsza siostra. Pomimo tego, że jesteś ode mnie młodsza, czasami zwracam się do Ciebie o radę, bo jesteś bardzo mądrą i bystrą dziewczyną. Wniosłeś radość i szczęście do naszego domu. Życzę najfajniejszego nastroju, morza fajnych emocji i uczuć. Bawmy się i tańczmy, dopóki nie upadniemy. Niech ten wspaniały, świąteczny dzień będzie wspominany przez Was zabawnymi chwilami, a my zrobimy dla tego wszystko. Na pewno będę się bawić i tańczyć do rana, bo moja ukochana siostra jest o rok starsza. Tak bardzo chcę widzieć cię zawsze szczęśliwą, więc zgodzę się na psa. Uwierz, że nie ma nic pięknego niż znalezienie swojego miejsca w życiu. Więc po prostu pomyśl o tym, czego naprawdę potrzebujesz, a następnie idź na to.

Moja droga siostro, życzę Ci wszystkiego najlepszego. Życzę, aby wszystko w Twoim życiu było proste i łatwe, aby każdy dzień mijał radośnie i pogodnie. Siostro, niech w pobliżu będą tylko kochający i wyrozumiali ludzie, niech każdy kilometr Twojej drogi zostanie ukoronowany zatrzymaniem szczęścia i sukcesu.

Siostra, moja ulubiona i najdroższa przyjaciółka. Gratuluję ci wakacji.W tym dniu słońce świeci jaśniej dla ciebie, ludzie uśmiechają się szerzej, a cały świat wydaje się być gotowy, aby cię przytulić. Obyś poznał więcej życzliwych ludzi i mniej przeszkód na swojej życiowej ścieżce! Kocham cię.

Jesteśmy tak różni, ale łączy nas wzajemna miłość i przyjaźń. Sprawiłeś, że moje życie stało się bardziej radosne. Poświęćmy ten dzień czas, aby oddać się wszystkim sentymentalnym wspomnieniom, które ty i ja stworzyliśmy w przeszłości. Nie potrafię opisać własnymi słowami, ile dla mnie znaczą. Słowa w ogóle tu nie pomogą. Dlatego mam tylko nadzieję, że w przyszłości będę mógł Wam udowodnić znaczenie naszego związku z czynami. Jestem pewien, że przed nami wiele wspaniałych dni, które przeżyjemy ramię w ramię. Dzięki Bogu za możliwość zobaczenia, jak moja siostra rośnie i staje się coraz piękniejsza. Dostaniesz wszystko, co chcesz, ponieważ jesteś silną i utalentowaną osobą. A jeśli potrzebujesz pomocy, po prostu mi powiedz. Zrobię dla Ciebie wszystko, byle tylko zobaczyć ten słodki i inspirujący uśmiech na Twojej twarzy. Wesołych Świąt!

Ten dzień znów nadszedł, siostro, kochanie, znowu chcę, żebyś była szczęśliwa i zdrowa. Aby gwiazda świeciła nad tobą w życiu, prowadząc cię właściwą ścieżką, powodzenia, aby twój dom nie ominął, a twoje serce było domem, aby zawsze było w porządku.

Moja droga, droga, kochana siostro! Z przyjemnością gratuluję wspaniałych, radosnych wakacji – wszystkiego najlepszego! Siostro moja, jesteś mi najsłodsza, najdroższa, wzorem we wszystkim. Dziękuję, że jesteś tym, kim jesteś.Niech wszystkie Twoje dni, a zwłaszcza ten, będą wypełnione słońcem i niesamowitym szczęściem!

Wszystko wydarzyło się w naszym przeznaczeniu, ale kocham cię, moja starsza siostro, bez końca! W twoje urodziny życzę, abyś skutecznie pokonywał stoki życia, wierzył w dobrych ludzi, spotykał ich na swojej drodze i nigdy nie żałował! Bądź piękna na ciele i duszy, zaskocz nas swoim entuzjazmem i radosnym śmiechem, wspinaj się na wyżyny swojego sukcesu i prosperuj! Kochamy Cię i zawsze będziemy!

Szczęśliwej siostro! Życzę Ci najfajniejszych zabawek, najmodniejszych rzeczy, najzabawniejszych dziewczyn i najfajniejszych hobby. Kiedy jestem obok ciebie, zapominam o nudzie, urazie i złym humorze, bo jesteś strasznie fajną i ładną dziewczyną.

Wesołych świąt mojej kochanej, kochanej, kochanej i kochanej siostrze. Życzę szczęścia i szczerej miłości. Niech toasty i gratulacje zabrzmią na waszą cześć w tym dniu. Wszystkie prezenty i kwiaty są właśnie dla Ciebie. Uśmiechaj się więcej, baw się dobrze, bądź zawsze piękna i wesoła. Wszystkiego najlepszego!

Gratulacje, droga siostrzyczko. Tak bardzo chcę, aby twoje wakacje były naprawdę wspaniałe, cudowne. Cała Twoja rodzina z pewnością będzie to dziś świętować. Pamiętaj: zawsze jestem po Twojej stronie, nawet jeśli dzieli nas wiele setek kilometrów. Bardzo Cię kocham i zawsze będę wdzięczna losowi za obdarowanie mnie wspaniałą siostrą. Dziś, w tak piękne i pozytywne wakacje, życzę wam wielkiej miłości nie tylko od bliskich, ale także od mojej wybranki. Niech związek będzie długi i szczęśliwy. Życzę Ci stworzenia własnego przytulnego domu, który z pewnością stanie się podstawą nieograniczonego szczęścia. Siostro żyj jak w bajce lub we śnie. Niech najskrytsze życzenia znajdą okazję do spełnienia. Pamiętaj, że wszelkie zdarzenia niepożądane są tylko sprawdzianem siły charakteru. Życzę Ci ochrony Pana i patronatu wszechświata, bo tylko Ona jest w stanie spełnić marzenia.

Jesteś osobą kreatywną. Życzę inspiracji i wzlotu fantazji! Aby myśli zawsze znajdowały wyjście na papierze z odpowiednimi słowami, a ręka nie zmęczyła się ich zapisywaniem. Niech twoja muza nie aranżuje strajków, ale zawsze bądź w kontakcie. Twórz, pisz, twórz! Wszystkiego najlepszego, droga siostro!

Moja ukochana siostro, wszystkiego najlepszego dla Ciebie, niech każdy dzień będzie wyjątkowy, życzę Ci płomienia miłości, jak ognisty smok. Niech będzie ochrona przed kłopotami, jak skorupa żółwia, życzę smacznych kotletów na stole, szczęścia i wielkiego sukcesu na dworcu autobusowym życia.

Moja droga siostrzyczko, jakie szczęście zaszło w naszym domu. Dzisiaj jest dzień połączenia dwóch serc, masz najlepszy dzień w swoim życiu. Niech ten związek będzie silny i niezawodny przez wieki. Niech miłość i szczęście, szacunek i wzajemne zrozumienie zagoszczą w Twoim domu na zawsze.

W taki wspaniały dzień po prostu nie mogę nakłonić siostry, żeby zrobiła mi śniadanie, ponieważ są jej urodziny. Moja siostro, chcę pogratulować ci wakacji, a także życzyć ci tylko najbardziej pozytywnego i fajnego, jakie może być. Wydaje mi się, że gdyby nie wy, to w naszym domu nie byłoby tak fajnie. Bardzo zależy mi na tym, żebyś była szczęśliwa, bo kiedy jesteś w dobrym nastroju, inaczej wszyscy w naszym domu też są szczęśliwi. Niech to święto będzie pełne najprzyjemniejszych chwil, które pozostaną w Waszej pamięci na długie lata.Uwierz, że naprawdę chcemy zorganizować dla Ciebie fajne wakacje, więc na pewno będziesz zadowolony. Wiedz, że zawsze możesz zwrócić się do mnie o radę, bo chcę, żebyś był zawsze szczęśliwy. I mogę dać dobrą radę. Bądź najszczęśliwsza, moja siostro.

W tak ważnym czasie wszyscy są gotowi na zabawę i relaks, bo dziś moja ukochana siostra jest o rok starsza. Życzę Ci wszystkiego, o czym sam marzysz. Jeśli życzę Ci samochodu, to będziesz nieszczęśliwy, bo chcesz jakiegoś wyjątkowego, więc życzę Ci tylko tego, czego sam potrzebujesz. Chciałbym życzyć wam wszystkim jak najbardziej pozytywnych i pozytywnych, jasnych i fajnych, ponieważ zawsze trzeba jakoś uzupełnić swoją energię. Życzę też dobrego zdrowia, bo to nigdy nie jest zbyteczne. Uwierz, że wszyscy martwimy się o Twoje zdrowie, ponieważ nie lubisz zakładać czapki zimą. A o rękawiczkach nawet nie warto mówić, bo one nie mają z tobą nic wspólnego. Ale to nie jest możliwe, moja droga. Jednak dzisiaj porozmawiamy tylko o Tobie, o Twoich pozytywnych cechach. Jesteś z nami wyjątkowy.

Chcę pogratulować mojej najbardziej wyjątkowej siostrze, która stała się o rok starsza, mądrzejsza i bardziej odpowiedzialna. Nie potrafię sobie nawet wyobrazić, ile tych pięknych i tak niezbędnych cech jest w tobie. Ale każdego dnia pokazujesz, że jesteś bardzo pozytywną i pozytywną osobą, bez której nasza rodzina jest już nie do wyobrażenia. Niech te wakacje będą dla Ciebie jednym z najbardziej pamiętnych, a my na pewno się o to postaramy. Wiesz, że mogę pokolorować twoje święta. Pamiętam twoje urodziny, kiedy wylałem na ciebie farbę, było to bardzo zabawne i zabawne. Nie obraziłeś się nawet na mnie, bo wiedziałeś, że nie zrobiłem tego ze złośliwości. Moja droga, naprawdę chcę. Aby cię uszczęśliwić, a do tego zrobię wszystko, co możliwe i niemożliwe. Chcę Cię zawsze widzieć radosnym i pogodnym. Mam nadzieję, że ten rok będzie dla Państwa znaczący i znaczący.

Niech w twoim otoczeniu nie ma ludzi zazdrosnych, gniewnych i kłótliwych, droga siostro. Życzę ci, aby twoje życie rodzinne było doskonałe: twój mąż rozpieszczał cię nieoczekiwanymi i miłymi niespodziankami, narodziny dzieci stały się radosnym wydarzeniem, ale jednocześnie nie zapominaj o rozwoju osobistym.

Mam niesamowite szczęście, że mam tak fajną siostrę, która choć młodsza ode mnie, to jednak jest znacznie mądrzejsza i mądrzejsza ode mnie. Życzę Ci na wakacjach wszystkiego, co może Cię pocieszyć, aby móc Cię zadowolić i dodać Ci sił. Pamiętam dzień, w którym powiedziano mi, że urodziła się moja młodsza siostra.Prawdopodobnie w tym momencie nie było nikogo szczęśliwszego ode mnie, bo po prostu skakałem z radości. Ale potem, kiedy przywieziono cię do domu, nie rozumiałem, dlaczego tak bardzo płakałaś. Nie mogłem też zrozumieć, dlaczego się ze mną nie bawiłeś. Generalnie bardzo długo myślałem, że nie będę mógł się z tobą bawić, ale teraz już nie wyobrażam sobie życia bez ciebie. Życzę Wam fajnego nastroju, wielu nowych emocji i wszystkiego co najbardziej pozytywne i przyjemne. Niech ten dzień będzie pełen radości i szczęścia.

Najcieplejsze życzenia urodzinowe dla siostry

Duszny
życzenia urodzinowe dla siostry

Wszystkiego najlepszego, moja droga siostro, życzę, aby uśmiech radości zawsze świecił na Twojej twarzy, aby szczęście stało się towarzyszem życia, a zdrowie integralną częścią, żyj , kochaj i bądź kochany, a jeśli chcesz, śpiewaj, a my Cię wesprzemy!

Siostro dziękuję bardzo za to, że udało Ci się wejść w moje życie, zaskocz mnie tym, że dzieje się prawdziwa siostrzana miłość, zainspiruj wiele wyczynów. Jesteśmy razem od dzieciństwa, zapewniamy sobie nawzajem realne wsparcie. Zawsze inspirujesz mnie do walki, nawet gdy już myślę o rezygnacji ze wszystkiego. Jesteś najlepszą siostrą na całym świecie. Gratuluję Wam wspaniałego święta, które z pewnością trzeba uczcić na przyzwoitym poziomie. Proszę, zbierz dla siebie emocje, aby uwierzyć, że w przyszłości życie będzie udane i szczęśliwe.Przyjmij tylko najszczersze i ciepłe słowa w formie gratulacji, uwierz, że życie z pewnością ucieszy Cię licznymi pozytywnymi zmianami. Droga siostro, chcę widzieć Cię zawsze szczęśliwą i wiedzieć, że wykażesz się determinacją i wiarą w przyszłość, możesz dostać wszystko, o czym marzysz. Uwierz w przyzwoite życie, wspaniałą przyszłość!

Gratuluję mojej kochanej siostrze jej urodzin i życzę najsłodszych wrażeń, emocji, prezentów, jasnych przygód. Niech wszystko będzie dobrze i każdy dzień przynosi same pozytywne emocje. Życzę, żebyś nie chorował, nie zestarzeć się. Bądź jak majowa róża i kwitnij. Niech dusza nie zna zmartwień i kłopotów. ©

___________(imię)! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Życzę Ci, aby smutek, kłopoty i niepokoje nie spotkały się na Twojej życiowej ścieżce! Aby szczęście, radość, szczęście zawsze towarzyszyły Ci! A także życzę powodzenia w pracy, pocieszenia w rodzinie! Aby starość nie przychodziła do twojego domu, żyj długo i szczęśliwie!

Dzisiaj wszystkie te linijki kieruję tylko do Ciebie, dziś piszę te słowa tylko dla Ciebie. W końcu jesteś moją starszą siostrą, wiele dla mnie znaczysz. Podaruję Ci dzisiaj kawał prawdziwego szczęścia. Niech Pan pomoże ci przez życie i nie opuści cię w trudnych chwilach. I nie zostawię cię. W razie potrzeby jestem gotowa podzielić się z Wami wszystkimi gorzkimi chwilami. Wszystkiego najlepszego.

Gratulacje! Zawsze bądź piękna, rozświetl wszystko dookoła światłem, uśmiechnij się i daj ciepło. Niech wszystkie nasze zaniedbania i kłótnie zostaną zapomniane i pogrążą się głęboko w przeszłości! Bądź szczęśliwa, siostro!

Moja dobra siostro, gratulacje z okazji dnia! Życzę Wam, abyście zapomnieli o wszystkich trudach i smutkach, abyście na co dzień pławili się w szczęściu i nie bali się zmian. Dąż do tego, co najlepsze, eksperymentuj, inspiruj się pięknem. Pamiętaj, wszystko jest w Twoich rękach i tylko od Ciebie zależy, jaka będzie Twoja ścieżka życia. Jesteś wspaniały, zostań taki!

Droga siostro, jesteś dziś urodzinową dziewczyną, więc gratulacje. Dziś stałeś się nie tylko trochę starszy, ale także mądrzejszy, piękniejszy, pewniejszy siebie i czarujący.Życzę Ci prawdziwego kobiecego szczęścia, aby Twój ukochany był obok Ciebie, Twojego wsparcia i wsparcia, który zawsze Cię ochroni. Moja droga, jesteś godna prawdziwej miłości, jak w bajkach, które czytałeś mi jako dziecko. Oczywiście życzę Ci, abyś zrealizował się w swoim ulubionym zawodzie i osiągnął wyżyny, o jakich marzysz. Niech dziś będzie dla Ciebie najjaśniejszy dzień w roku, ciesz się gratulacjami, życzeniami i uśmiechami swoich bliskich. Chcę, żeby twoje oczy zawsze błyszczały jak dzisiaj, moja droga. Jesteś nie tylko moją starszą i ukochaną siostrą, jesteś moją najlepszą przyjaciółką. Wesołych świąt, siostro.

Dzisiaj są urodziny bardzo ważnej dla mnie osoby, bez której nigdy nie będę mogła żyć w spokoju. Jak tylko ją widzę rano, rozumiem, że wszystko na tym świecie jest w porządku. Życzę ci wspaniałego nastroju, moja siostro. Ale dla kogo to chcę? Osoba, która nawet nie wie, co to jest zły lub smutny nastrój. To właśnie wyróżnia Cię spośród wszystkich innych ludzi, ponieważ cały czas chodzisz z nami szczęśliwy, radosny i pewny siebie. Naprawdę chcę Ci życzyć dobrego zdrowia, a wszystko inne zadba o siebie, bo wiesz, jak osiągnąć swój cel. Pamiętam, jak przekonałaś rodziców, że po prostu potrzebujesz żółwia i w końcu poszłaś na swoim. Oby tak było zawsze, ale bez żółwi. Gratuluję Ci moja najfajniejsza i najbardziej pozytywna siostro. Odpocznijmy i bawmy się do rana.

Siostro, życzę Ci w dniu urodzin nie tyle bukietów kwiatowych, ile mocnego kwiatowego zapachu miłości; aksamit czułości, jak płatki; piękno wdzięczności i radości, jak urok róż; atlas kolorowych chwil, jak zielone liście między kwiatami! Z takimi bukietami będziesz najszczęśliwszy!

Jesteś moją ukochaną siostrą, moją słodką tabliczką czekolady, moim jasnym promieniem, moją radością i moim szczęściem, życzę ci być szczęśliwa i bardzo, bardzo piękna, jak księżyc w pełni niebo! Życzę, aby Twoje życie było pełne tylko beztroskiej bajki, pieszczot naszej drogiej mamy, pokory i delikatności otaczających Cię osób! Moja droga siostro, życzę dobrych przyjaciół w wieku 14 lat i jednego przyjaciela na całe życie! Twoja starsza siostra.

Siostro życzę Ci malować wspaniałe obrazy życia w radosnych kolorach, komponować wiersze i piosenki miłosne, pisać historie o swoich podróżach, wymyślać fascynujące historie na każdy dzień. Wszystkiego najlepszego kochanie. Bądź szczęśliwy, nieodparty i zawsze ładny.

Wszystkiego najlepszego, droga siostro! Niech wasze życie będzie jak dobry film godny Oscara: przyjemne przeżycia, niezapomniane przygody, ciekawi ludzie i niesamowite wydarzenia, a na koniec nieuniknione happy end. Bądź gwiazdą swojego życia i graj tylko główne role!

Czy czujesz, jak cudowne są dzisiaj wakacje? Czy czujesz już najskrytsze szczęście, o jakim wcześniej tylko marzyłeś? Oczywiście urodziny z możliwością świeżego spojrzenia na życie, podsumowania niektórych wyników i zrozumienia, jak postępować dalej, to najlepsza szansa, aby poczuć jasność życia. Życzę Ci zdrowia i długowieczności, siły i energii. Obyś miał wiele możliwości pomyślnego rozwoju w wybranym kierunku. Życzę aktywnego i tętniącego życiem życia, spełnienia najskrytszych życzeń. Niech wszelkie przeszkody i wątpliwości pozostaną w przeszłości, a los da szansę uwierzyć, że w przyszłości wszystko rozwinie się tylko w najlepszy możliwy sposób. Siostro przyjmij szczere gratulacje i życzenia, zdmuchnij świeczki na świątecznym torcie i uwierz, że wszystko na pewno będzie 1000%.

Wszystkiego najlepszego, moja młodsza siostro.Lekki i świąteczny nastrój w tym dniu. Powodzenia, dużo szczęścia, przyjemność z pracy. Zyskaj cierpliwość każdego roku, kobiecą mądrość, siłę. Bądź świadomy, kochany, czarujący. Pozytywne i oryginalne pomysły w twojej głowie i narzeczona w twoim sercu. Niech Twój mały świat szczęścia i zwycięstw wypełnia się każdego dnia.

Dzisiaj najpiękniejsza siostra na Ziemi obchodzi swoje urodziny! Gratulujemy urodzinowej dziewczynie rozpoczęcia nowego etapu w jej życiu i życzymy, abyś powitał nowy rok życia z uśmiechem! W końcu z roku na rok stajesz się tylko piękniejszy! Dobrobyt, niezależność, rozwój duchowy, samodoskonalenie, zrozumienie bliskich, wzajemne uczucia z ukochaną osobą! Niech szczęście trafi w Twoje ręce, a będziesz musiał je tylko mocno trzymać! Szczęście kobiet w pełni, niech każdy poranek będzie jak bajka! Niech słońce świeci w Twoim oknie nawet w pochmurną pogodę! Niech rozproszy wszystkie burzowe chmury nad tobą! Nigdy nie zapominaj o bliskich ludziach, o dziewczynach, o przyjaciołach, o swojej rodzinie! Niech smak twojego życia będzie przenikliwie słodki i nigdy nie znudzi się tą słodyczą!

Kiedy byliśmy dziećmi, większość z nas marzyła o bracie, ale ja zawsze chciałam mieć siostrę. I mam ją, a ona jest tym, czego zawsze potrzebowałem, i bardzo ją kocham i pielęgnuję ją jak własną krew, jako osobę, która zawsze będzie mnie wspierać i której zawsze będę pomagać.Wszystkiego najlepszego, siostro, wymyśl coś i niech się spełni!

Moja droga siostro, jedyna. Obyś zawsze lubił swoje odbicie w lustrze, Twój uśmiech będzie pogodny i promieniował pewnością siebie i tylko szczęściem. Życzę powodzenia, dobrej zabawy, radości i śmiechu w życiu moja droga siostro.

Wszystkiego najlepszego dla mojej najstarszej, siostry i niani, dziewczyny i rywalki! Upewnij się, że jesteś najpiękniejsza. Zabraniam ci się starzeć, to nie dla ciebie.

Radość mojej duszy, moja droga siostro! Dzisiaj są twoje urodziny! Gratuluję Ci z całego serca i szczerze pragnę wypowiedzieć słowa, które mam nadzieję usłyszy Wszechświat! Niech każdy zakątek twojej duszy będzie wypełniony zainteresowaniem życiem! Życzę duchowego rozwoju i ziemskich błogosławieństw! Zdrowie, energiczne siły, chęć do życia i aspiracje w osiąganiu celów! Niech twoje życie nie stoi w miejscu, niech ciekawe hobby przyniesie Ci przyjemność! Pragnę życzyć, abyś był w harmonii ze swoją duszą. Abyś czuł się ze sobą komfortowo. Bądź osobą samowystarczalną. Bądź pewny siebie, nie wątp w swoje zwycięstwo i materializuj myśli w pozytywnym kierunku. Optymizm dla Ciebie i wspaniały podbój szczytów! Siostro możesz zrobić wszystko, odniesiesz sukces, spokojnie poradzisz sobie ze wszystkim! Powodzenia w nowym roku Twojego życia!

Wszystkiego najlepszego dla siostry

Z całego serca życzę swojej siostrze wszystkiego najlepszego

W jej urodziny pragnę życzyć słodkiego życia mojej jedynej i ukochanej siostrze! Serio, niech szef wyjdzie wcześnie z pracy, a twoja kariera pójdzie w górę, w słowem, niech wszystko w twoim życiu dzieje się jak najlepiej, nie pozostawiając miejsca na kłopoty i smutek!

Urodziny to ważne wydarzenie, bez względu na datę, którą obchodzisz. Kochana siostro, życzę Ci nie liczyć roku, bo dusza zawsze pozostaje młoda, nie żałować tego, co minęło, bo przed nimi wiele ciekawych rzeczy, nie boją się nowego, bo ryzyko to szlachetna sprawa ! Niech rodzina będzie twoją radością i niezawodnym wsparciem na ścieżce życia!

Nasza droga siostro, w twoją rocznicę chcemy życzyć najważniejszej rzeczy – abyś nigdy nie zachorowała. Bądź zawsze wesoły, energiczny i szczęśliwy. I niech lata Cię nie przerażają, bo jesteś szanowany i doceniany nie tylko w domu w rodzinie, ale także w pracy. Niech wszystko, co nadal chcesz robić w życiu, się spełni.

Wszystkiego najlepszego! Niech w Twoim domu zawsze panuje spokój, wygoda i harmonia. Życzę Ci szczęścia, radości życia, zaskoczenia, radości z każdej minuty, marzenia, posiadania prawdziwych, niezawodnych przyjaciół i, co najważniejsze, miłości i bycia kochanym.Pozostań zawsze taki sam młody, jasny, miły, wesoły i uśmiechnięty!

Ty i ja, moja siostra, przeżyliśmy wiele nowych wiosen i ostrych zim, ponurych jesieni i parnych, jasnych lat. Jak dobrze, że przez cały ten czas byłaś przy mnie, tak jak dzisiaj. Nie ma nic droższego sercu niż siedzenie obok ciebie, picie herbaty i rozmawianie, rozmawianie, rozmawianie. Dziś życzę wam wielkiego szczęścia, aby wasze życie było tak bogate, jasne i smaczne jak dzisiejszy stół. Życzę Ci, aby zła zamieć zawsze omijała Twój dom i Twoje serce. Chcę, aby dzisiejsze wakacje naładowały Was emocjami, pozytywnym i dobrym nastrojem na cały nadchodzący rok. Powodzenia, niewyczerpanej, na zawsze i wzajemnej miłości. Obyś miał wszystko, czego pragniesz. Bardzo cię kocham, siostro, wszystkiego najlepszego.

Droga siostro, jesteś moją ulubioną na świecie. W końcu tylko Ty możesz mnie zrozumieć do samego końca i nie żądać niczego w zamian. I dlatego serdecznie za to dziękuję. A także będę musiał powiedzieć wam szczęśliwe imieniny. Ponieważ czekałem na to święto ze szczególną gorliwością, starałem się zrobić wszystko, abyś teraz mógł się cieszyć. W każdym razie chcę wierzyć, że możesz spędzić swoje dni w najlepszy możliwy sposób. I wreszcie, gdy czas się skończy, powiem Ci, że jesteś niesamowitą osobą. Dlatego w ogóle nie powinieneś się różnić. Po prostu bądź sobą, a za każdym razem ludzie będą do Ciebie coraz bardziej przyciągać.Pamiętaj też, że zawsze będę gotowa Ci pomóc. Więc nie martw się, po prostu skontaktuj się ze mną od razu. Kocham Cię zawsze.

Wszystkiego najlepszego moja droga siostro. Moja radość, życzę ci nie tylko masła, ale także kawioru na chleb, życzę ci dźwięcznych piosenek, tańców do upadłego, ogólnie – całkowitej separacji podczas odpoczynku, życzę, abyś poświęcił swoją siłę i umysł jasnego małego kieruj się tylko ważnymi rzeczami, życzę, abyś zawsze pozostała szczęśliwą dziewczyną i nieodpartą divą.

Moja droga siostro, dziś chcę z Tobą wspominać nasze dzieciństwo, a raczej moje, bo byłaś już wtedy nastolatką. Dużo z wami walczyliśmy, a czasem nawet walczyliśmy. A wszystko dlatego, że w ogóle wtedy nie rozumiałam, że chcesz dla mnie tylko tego, co najlepsze. Dopiero teraz, jako dorosła osoba, zdaję sobie sprawę, jaki wkład we mnie włożyłeś, ile ciepła i miłości mi dałeś, jak cierpliwy i delikatny byłeś. Wybacz mi wszystko i przyjmij dziś ode mnie słowa wdzięczności. W twoje cudowne urodziny życzę wszystkiego najlepszego. Abyście mieli szczęście, wzajemną miłość i zdrowie, a także powodzenia i powodzenia we wszystkim. Bardzo Cię kocham i doceniam, chcę się radować z każdego Twojego sukcesu, każdego dobrego samopoczucia, każdego małego i dużego zwycięstwa. A jeśli nagle potrzebujesz pomocy, porady lub po prostu rozmowy – zawsze będę przy Tobie.

Moja droga, słodka siostrzyczko, wszystkiego najlepszego! Jesteś moją najbliższą osobą, bardzo Cię kocham i chcę Cię zawsze widzieć wesołą i szczęśliwą. Życzę dobrego zdrowia, aby nic nie zaciemniało Twojego życia. Niech wszyscy, których kochasz, którzy są ci bliscy, będą zdrowi, abyś był spokojny i szczęśliwy. Niech każdy promień słońca, każda kropla deszczu uszczęśliwiają, niech w Twoim życiu zawsze będzie morze kwiatów i uśmiechów. Rodzina, miłość i niezawodni przyjaciele, świetna praca i dobre wynagrodzenie, przytulny dom – masz to wszystko. Życzę Ci bycia zawsze w zgodzie ze sobą i światem, życzę Ci ciepła w sercu i duszy, spełnienia nadziei i zdrowia na długie lata.Bądź szczęśliwy, kochanie!

Słodka siostro, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Życzę Ci kochani kolorowego i kolorowego życia, jak tęcza, jasnego światła w drodze i powodzenia, niesamowitego szczęścia i niewątpliwej gwarancji sukcesu, dobrego nastroju i szczerej rozkoszy, wesołych wakacji i częstych powodów do uśmiechu.

Słodka siostro, jesteś moja najlepsza! Dlatego w twoje urodziny życzę ci wszystkiego najlepszego: najlepszego prezentu, najlepszego przyjaciela, najlepszego wybranego, najlepszego życiowego wyboru! Bądź kochany przez wszystkich wokół i nadal dawaj radość wszystkim swoim bliskim i przyjaciołom – zawsze robisz to dobrze!

Droga siostrzyczko, serdecznie gratuluję Ci urodzin. Niech twoje życie kwitnie przez długi czas – przez długi czas, niech szczęście zawsze podąża za tobą jak cień. Dobre zdrowie, droga siostro, dużo radości, bezchmurne ludzkie szczęście. Niech jasna, szczęśliwa droga zawsze wkrada się na twoją ścieżkę. Niech szczęście na zawsze zagości w twoim domu i niech deszcz zmyje wszelką złą pogodę. Bądź zawsze taka młoda i piękna, niech wiosna zawsze śpiewa w twoim sercu. Życzę dobrego i hojnego losu.

Droga siostro! W twoje urodziny życzę anioła stróża i błogosławieństwa Bożego.Chcę, aby wszystko w twoim życiu potoczyło się pomyślnie i abyś był najszczęśliwszy! Niech miłość, światło i ciepło zawsze Ci towarzyszą!

Moja ukochana i jedyna siostra! Spędziliśmy razem cudowne dzieciństwo, spędziliśmy razem najlepsze dni. Chcę Ci z głębi serca pogratulować, a następnie życzyć Ci, abyś zawsze była szczęśliwa i piękna, odnosząca sukcesy i romantyczna.

Siostro, zawsze bądź kochana i szczęśliwa! Niech los i szczęście częściej cię rozpieszczają! Atrakcyjność i urok przyciągają wzrok, uśmiech urzeka! Ludzie Cię podziwiają i komunikują się z przyjemnością!

Siostro, wszystkiego najlepszego! Życzę zdrowia, radości, uśmiechów, kwiatów, inspiracji, optymizmu i powodzenia. Niech każde Twoje życzenie się spełni. Zawsze bądź tak słodki, miły, atrakcyjny, czarujący i wesoły!

Moja droga pół, moja droga siostro, wszystkiego najlepszego! Proszę przyjąć moje najszczersze gratulacje! Życzę kobiecego szczęścia, prawdziwych szczerych przyjaciół w życiu, odnalezienia się w swoim ulubionym biznesie i otwarcia się, aby praca i hobby przyniosły Ci wielką przyjemność! Życzę Ci kochania i bycia kochanym, dawania innym uśmiechu i całego pozytywu, który Cię wypełnia.

Moja najlepsza przyjaciółka i doradczyni, moja własna siostra, nadal zadowala mnie swoim doskonałym zdrowiem i odpowiednimi wskazówkami, postępuj zgodnie z zasadami i zawsze trzymaj się swojego stanowiska (jeśli masz pewność, że masz rację ), nie bierz sobie do serca czyichś głupich i nieodpowiednich stwierdzeń.

Droga siostrzyczko! Gratuluję ci urodzin i obiecuję, że nigdy więcej się nie obrażę i nie oddam cię rodzicom za niewinne sztuczki, jak to robiłem w dzieciństwie. A także nie wezmę twoich kosmetyków bez pytania i przeczytam twój osobisty pamiętnik. Szkoda, że ​​tak szybko staliśmy się dorosłymi i nie będziesz już mógł docenić takiego daru, jak byś to zrobił wiele lat temu w naszym złotym dzieciństwie. Bądź zawsze młoda, piękna i co roku świętuj swoje 18. urodziny!