Życzenia urodzinowe dla syna

Zebraliśmy dla Ciebie wiele oryginalnych gratulacji z okazji urodzin twojego syna od taty, mamy własnymi słowami, w prozie. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Synu, każdego roku stajesz się bardziej odważny, silniejszy i bardziej odpowiedzialny. Jesteś moim największym życiowym osiągnięciem! Jestem dumna z tak mądrego i miłego syna. Na twojej drodze będzie wiele niewiadomych, ale nie powinieneś się tego bać. Wiedz, że w domu zawsze będziesz kochany i oczekiwany. Wszystkiego najlepszego!

Słuchaj synu! Jako ojciec powiem ci: jeszcze jeden rok – plus rok do twojego życiowego doświadczenia! Wszystkiego najlepszego! Dorastaj w duchu, ciele i, co najważniejsze, umyśle! Odniesiesz sukces, zaufaj mi, a jeśli coś nie wyjdzie, zawsze mogę Ci pomóc!

Drogi synu, najważniejsza osoba w moim życiu, gratuluję Ci tego wspaniałego dnia, Twoich urodzin. Dla mnie nie ma nic ważniejszego od Ciebie, niż Twoja droga. I chcę, żeby było jasno i wesoło. Więc synu, posłuchaj mnie. I wiedz, że zawsze Ci pomogę. Wszystkiego najlepszego.

Wszystkiego najlepszego drogi synu! Nie wszystko w życiu będzie łatwe, ale wiedz, że cokolwiek się stanie, my, Twoi rodzice, zawsze będziemy z Tobą. Rozwijaj się hojnie z dobrocią i uczuciem, ponieważ wszystko to do ciebie wróci. I pamiętaj o najważniejszym, zawsze osiągaj swój cel.

Psotny, sympatyczny i miły chłopczyk – dla nas zawsze takim pozostaniesz, bez względu na to ile masz lat! Po prostu bądź zdrowy, pracowity, wesoły, celowy i jednocześnie wesoły! Wszystkiego najlepszego synu!

Wszystkiego najlepszego! Moim zdaniem najważniejsze jest bycie szczęśliwym. Każdy ma swoje szczęście, więc niech w Twoim życiu będzie wszystko, co zapewni Ci nieskończone szczęście. Uśmiechaj się każdego dnia nie ze względu na kleszcza, ale dlatego, że wszystko wokół idzie tak, jak powinno, że wszystko wokół jest takie, jak chcesz. Niech spełnią się wszystkie Twoje najcenniejsze marzenia, a jeśli się nie spełnią, zawsze znajdź siłę, aby je spełnić!

Witaj moje kochane i bardzo kochane dziecko. Tak więc w końcu nadszedł dzień, w którym możesz stać się dorosłym. Tak, 18 lat to dość długi wiek. Przekroczyłeś próg od dzieciństwa do dorosłości. Mam nadzieję, że z godnością przejdziesz przez to trudne życie. Wiem, że myślisz, że najważniejszą rzeczą w życiu są pieniądze. Ale w rzeczywistości tak nie jest. Możesz być szczęśliwy tylko wtedy, gdy zaczniesz się zmieniać. A im szybciej to się stanie, tym lepiej dla Ciebie. I na koniec życzę szczęścia i powodzenia. A na koniec życzą zdrowia, szczęścia i miłości. Bo osoba bez miłości jest trochę uboga. Bądź po prostu dobrą osobą, a wtedy wszystko na pewno się ułoży. Najważniejsze jest, aby wyznaczyć sobie cel i spróbować go osiągnąć, ale tylko w sposób prywatny. I mocno cię całujemy.

Nadchodzi długo oczekiwane święto dzieciństwa – twoje urodziny! I nie jest to łatwe! Ty synu masz dzisiaj dokładnie rok! Święta już minęły – dzień pierwszego kroku, dzień pierwszego zęba, dzień pierwszego słowa! Jestem dumny, że Twoim pierwszym słowem było „tata”! Więc coś dla ciebie znaczę. Życzę Ci szybkiego dorastania, silnego, odważnego, zdrowego i nie kapryśnego! Tata.

Mój drogi synu! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Niech to święto, wypełnione promieniami słońca i radosnymi chwilami, zostanie przez Was zapamiętane na zawsze. Niech wszystko, co najlepsze w twoim przeznaczeniu, zawsze wydarza się nieoczekiwanie i przyjemnie, ponieważ niezapomniane chwile nigdy się nie powtórzą!

Mój drogi synu, życzę ci łatwego życia. Aby wszystkie złe rzeczy nigdy nie znały drogi do ciebie. Niech szczęście będzie Twoim niezawodnym przyjacielem, a sukces Twoim stałym gościem. Życzę ci najlepszego zdrowia, długich szczęśliwych lat życia i niech Wszechmogący cię zachowa.

Synu, w twoje urodziny, życzę Ci spędzać każdy dzień, abyś mógł powiedzieć „dzisiaj zrobiłem wszystko, co mogłem, aby być szczęśliwym”.Jak to często bywa: mijają dni i miesiące, a my patrzymy wstecz ze smutkiem, rozumiemy, że nie spełniliśmy jeszcze wszystkich naszych marzeń… Doceniaj każdą chwilę podarowaną nam przez los, bądź otwarty i szczery, nie zapomnij o przyjaciołach i rodzinie , kochaj i bądź kochany!

Nasz ukochany chłopiec, syn, nasz kochany i kochany człowieczek! W te Urodziny życzymy Wam największych i błyskotliwych zwycięstw, niezawodnych towarzyszy, odważnych i odważnych czynów! Serdecznie dajemy Ci naszą miłość, troskę i bezgraniczną miłość rodzicielską! Wiedz, że Twoja rodzina jest zawsze z Tobą, doradzimy, podpowiemy i pomożemy w każdym z Twoich początków! Uwierz w siebie i mocno idź naprzód – do nowych zwycięstw! Zawsze będziesz dla nas promienną i jasną gwiazdą na niebie życia rodzinnego! Niech Twoje przeznaczenie będzie wypełnione szacunkiem i wsparciem ze strony przyjaciół, zaufaniem, zrozumieniem, troską, uwagą, uczuciem i wzruszającą miłością Twojej rodziny! Życzymy abyś bezwarunkowo wierzył we własny sukces i niezawodnie osiągnął wszystkie swoje cele! Nasza miłość do Ciebie jest jak Wszechświat, nieskończona i nieodparta, a każdego dnia rośnie! Niech więc moc tej miłości pomoże ci poczuć się szczęśliwym, synu!

Bardzo Cię kocham i marzę, abyś w przyszłości był najwspanialszym synem i ojcem! Niech nowy rok w Twoim życiu przyniesie więcej niezapomnianych chwil i szczęśliwych chwil, którymi możesz się z nami podzielić! Wszystkiego najlepszego, mój ukochany synu!

W ten cudowny dzień – twoje urodziny, szczęście i radość po prostu nie mają granic.Najważniejszym świętem naszej rodziny jest Dzień, w którym się urodziłeś, otworzyłeś małe oczka i zobaczyłeś ten świat. Los dał ci wiele możliwości, które z pewnością zdasz sobie sprawę, Pan nagrodził cię dobrym zdrowiem, odwagą, inteligencją i urodą, twój żarliwy śmiech i radość pomagają ludziom wokół ciebie być trochę szczęśliwszym. Jesteś naszym promiennym słońcem, chcę, żebyś świeciła jak najdłużej i najjaśniej i zawsze była we wszystkim pierwsza. Wszystkiego najlepszego naszego złotego syna! Bardzo cię kochamy.

W dniu jego urodzin chcemy życzyć naszemu synowi, aby los dał mu milion. Ale nie milion rubli, a nawet nie milion dolarów. Niech życie da ci milion różnych szczęśliwych okazji do urzeczywistnienia się jako profesjonalista, jako osoba, jako członek rodziny, jako przyjaciel. A także niech zapewni Ci dobre, dobre zdrowie, optymizm oraz umiejętność inspirowania i inspirowania. Jeśli masz to wszystko, sam zdobędziesz bogactwo materialne. I zawsze pomożemy Ci miłym słowem, opieką, zrozumieniem, wsparciem. Podzielimy się z Tobą każdą ścieżką życia, każdym wydarzeniem. Chcemy jednak życzyć, aby na ścieżce życia były tylko radosne, zachwycające, wzruszające, cudowne wydarzenia. Aby poznać uczciwych, bystrych, pełnych ludzi ludzi. Życzymy, abyś nigdy nie zasmakował zdrady i urazy. Wiedz, jak się radować, a wszystko będzie dobrze!

Gratulujemy wspaniałej daty 16 lat, z okazji Waszego świętowania! Trudno wyrazić słowami, jak bardzo się cieszymy z Twojego powodu.Twoje urodziny to wspólne święto dla całej naszej rodziny i bardzo się cieszymy, że wychowaliśmy tak dobrego syna, godnego następcę. Mamy nadzieję, że Twoje dzieciństwo zostało zapamiętane przez Ciebie tylko na radosne chwile i odcisnęło się w Twojej pamięci tylko jasnymi kolorami. Z głębi serca życzymy, abyś osiągnął wszystko w swoim życiu i niczego nie potrzebował. Wspaniali i godni zaufania przyjaciele, oszałamiający sukces w każdym z Twoich hobby, abyś był szczęśliwy we wszystkich sytuacjach, a my zawsze będziemy Twoimi starszymi przyjaciółmi, Twoim wsparciem, podobnie myślącymi ludźmi. Nigdy nie pozostawaj w tyle za swoim szczęściem, zawsze bądź pewny swoich umiejętności, miej nadzieję na sukces i osiągnięcie swoich celów. Wesołych świąt, nasz drogi synu!

Moje własne dziecko, moje złote szczęście, tak się cieszę, że Cię urodziłam! Minął już przyzwoity czas, odkąd odnalazłem sens w życiu! Bez Ciebie nie przeżyję nawet dnia! Cóż mogę powiedzieć, ani minuty, ani sekundy, nie myśląc o tobie! Wszystkiego najlepszego, synku! Tata i ja bardzo cię kochamy! Czekaliśmy na Ciebie tak długo, tak bardzo chcieliśmy, że mieliśmy tak wspaniałego syna jak Ty! Twój pierwszy płacz, pierwszy uśmiech, pierwsze słowo nie da się zapomnieć! A jakie było pierwsze spotkanie ojca z synem! I jak szczęśliwy był nasz tata, gdy dowiedział się, że urodził mu się syn! Po raz pierwszy słysząc, jak płaczesz przez telefon, twój tata płakał z tobą, a ja płakałam z tobą, to były łzy szczęścia i radości! To wszystko było jak wczoraj! Życzymy Ci synu dobrego zdrowia i szczęścia, abyś zawsze cieszył nas swoim śmiechem i osiągnięciami! Bądź szczęśliwy synu!

Gratulacje, drogi synu. Cieszymy się, że dorastasz tak szczęśliwy. Życzymy, abyś stał się silny i silny. Chcemy, abyś był przykładem dla wszystkich.

Drogi synu! Chcę ci szczerze pogratulować kolejnej nadchodzącej uroczystości w twoim życiu – twoich urodzin! W każde słowo gratulacji pragnę włożyć całą moją duszę, całą moją miłość i macierzyńskie ciepło! Niech każde moje życzenie pozostawi ślad w Twoim sercu i przypomni Ci, że bardzo Cię kocham! Niech moja miłość zainspiruje Cię do stworzenia czegoś pięknego i miłego dla innych! Życzę ci miliona! I niech to będzie milion otwartych drzwi do lepszej przyszłości! Życzę niekończącego się oceanu możliwości i bezkresnego morza perspektyw! Niech twoja dusza żyje w królestwie piękna i dobroci! Niech twoje serce martwi się tylko narastającą falą szczęścia! Urodziłam cię, abyś była szczęśliwa! Więc weź wszystko z życia i korzystaj z tego z przyjemnością! Życzę Ci, aby świat wokół Ciebie był szczęśliwy swoją miłością i pięknem duszy!

Ukochany synu, wszystkiego najlepszego! Życzymy powodzenia w nauce, bądź zawsze radosny i pogodny. Bądź zdrów. Niech wszystko, czego pragniesz, się spełni. Bądź wytrwały i skupiony. Pomóż swojej rodzinie i spraw, abyśmy byli zadowoleni z Twojego sukcesu.

Serdeczne gratulacje z okazji urodzin dla syna od rodziców, matki, ojca do łez

Piękna
życzenia urodzinowe dla syna od rodziców, mamy, ojca w prozie

W magiczne wakacje, w twoje urodziny, podnoszę do ciebie szklankę, mój ukochany człowieku, mój synu! Niech szczęście zawsze będzie z tobą, jak wierny pies , a same trudności rozchodzą się przed tobą, bo jak nikt inny zasługujesz na płaską drogę usianą dobrymi wydarzeniami!

Wszystkiego najlepszego mój drogi synu. Moja droga, życzę Ci nieskrępowanej i miłej drogi do Twoich marzeń i celów, lojalnych i wyrozumiałych przyjaciół, drogich i kochających bliskich, wspaniałych pomysłów, dobrego zdrowia i niesamowitego szczęścia w życiu.

Wszystkiego najlepszego! Życzę Ci morza pozytywów, oceanu niezapomnianych przygód, jeziora magicznych pragnień, które z pewnością się spełnią, wypełniającego Twoje życie radością, szczęściem, ciepłem, pomyślnością, wiarą, sensem i miłością, czystym i spokojnym, jak rzeka.

Kiedyś, kiedy byłem mały, mój ojciec powiedział mi, że życie to bitwa. Nie brałem wtedy tych słów poważnie. A teraz, mając ciebie, mój ukochany synu, chcę ci powiedzieć. To życie może być bitwą, ale musisz wiedzieć, jak żyć prawidłowo. Życie nie jest podzielone na to, co było i będzie, jest synem i im szybciej to zrozumiesz, tym jaśniejszy będzie twój segment życia na tym świecie. Wszystkiego najlepszego.

Wszystkiego najlepszego drogi synu! Życzę Ci niesamowitego szczęścia, koniecznie zdrowego, ciekawego i tętniącego życiem, niezapomnianych wrażeń.Zawsze bądź odważny i odważny, odnieś sukces we wszystkich swoich przedsięwzięciach, osiągnij w życiu wszystko, czego tylko chcesz. Synu, dziękuję, że jesteś sobą!

Przez długi czas nie wiedziałem, czego życzyć takiemu dobremu chłopcu jak ty! I wtedy zdałem sobie sprawę, że nie chcesz władzy, pieniędzy, bogactwa. Potrzebujesz tylko odrobiny przygody, uwagi i szczęścia. Proste szczęście dzieci, gdzie rodzina i przyjaciele są w pobliżu. Wiem, że jest czystszy niż twój, prawdopodobnie nie ma serca! Życzę Ci, abyś nigdy nie spotkał drugiej, złej strony tego świata. Niech twoje oczy, w których bezpośrednio lśni dobroć, nigdy nie płaczą. Cóż, życzę szczęśliwego życia. Nigdy się nie poddawaj i zawsze bądź o krok do przodu… Wszystkiego najlepszego.

Jest wiele rzeczy, które chcemy ci powiedzieć, ale najważniejsza to dziękuję! Dziękujemy, że jesteś w naszej rodzinie! Wszystkiego najlepszego! Życzymy Ci, abyś stał mocno na swoim i zawsze odnosił sukcesy! Niech nikt nie potrafi się oprzeć takiemu pięknu, sile woli, odwadze, urokowi, pasji i determinacji! Niech każdy dzień zakończy się Twoim zwycięstwem! Niech twoje oczy błyszczą szczęściem, a obok ciebie, aby byli tylko kochający i drodzy ludzie! I niech wszystkie Twoje plany się spełnią! Chociaż nie, niech trochę pozostanie! Jak cudownie jest mieć sen! Niech Twoje życie w każdej chwili będzie jasne, nieprzewidywalne i piękne! Niech wir życia kręci Cię coraz bardziej i daje niesamowitą przyjemność! Nowe eksperymenty, nowe emocje i nowe szczyty dla Ciebie, naszego słonecznego zajączka, naszego syna!

Mój drogi synu, moja droga krwi, jest upragniony i najbardziej ukochany na świecie! Gratuluję ci urodzin, serdecznie przytulaj i całuj, moja ukochana! Życzę, aby w Twoim życiu zawsze było światło i dobroć, ludzkie zrozumienie i ciepło serca! Niech sukces zawsze idzie z Tobą, a powodzenia w najtrudniejszych chwilach! Niech moja miłość cię chroni! Kochać i być kochanym! Życzę szczęścia i zdrowia!

Mój drogi synu! Jesteś już dość duży, ale dla mamy nadal jesteś dzieckiem.Może niektórzy mężczyźni są zawstydzeni matką, ale ty nie jesteś taki i jestem z ciebie bardzo dumny! Kiedy miałaś własną rodzinę, trochę się wycofałam, bo teraz masz małżonkę, a ona tak bardzo cię kocha, opiekuje się tobą tak bardzo, że nie mogę się martwić, że jesteś tam sam, bez matki? A jednak w twoje urodziny życzę, abyś nie tylko był dobrym mężem i wiernym przyjacielem, ale także nie zapominał, że jesteś ukochanym synem – i zawsze będę cię kochać!

Drogi synu, wiem, jak trudno jest iść do przodu w życiu, ale szczerze wierzę, że na pewno pokażesz tylko swoją najlepszą stronę. Zaskakujesz swoim ciepłym i miłym charakterem, niesamowitą szczerością. Wiesz, jestem dumny, że w moim synu można znaleźć takie jasne i ciekawe aspekty. Życzę wsparcia całego wszechświata i pewności, że każdy cel zostanie osiągnięty. Niech Pan zachowa cię od wszelkiego rodzaju przeszkód i pozwoli ci osiągnąć wszystkie twoje cele, otworzyć tylko najlepsze aspekty życia. Każdego dnia cieszę się, że mam tak wspaniałego syna, który potrafi zaskoczyć swoim charakterem i błyskotliwym potencjałem. Mam szczerą nadzieję, że w Twoim życiu będzie wiele jasnych stron i przyjemnych wydarzeń, możliwość osiągnięcia swoich celów i upewnienia się, że zasługujesz na spełnienie życzeń i marzeń w rzeczywistości.Wszystkiego najlepszego!

Wiesz synu, w tym dniu uczyniłeś nas najszczęśliwszymi rodzicami na świecie przez urodzenie! I każdego roku stajemy się o rok szczęśliwsi, obserwując, jak rośniesz i dojrzewasz na naszych oczach!

Witaj mój ukochany synu. Czy widziałeś, jak niezwykła jest dzisiaj pogoda? Nie? Następnie musisz pilnie wyjrzeć przez okno. A potem zobaczysz to wielkie słońce, które znajduje się w samym środku czystego, błękitnego nieba. Świeci tak przyjaźnie, że nawet dusza staje się lepsza. Bardzo bym chciała, żebyś dzisiaj, w twoje urodziny, mogła się dobrze bawić. W końcu podczas dzisiejszej uroczystości będziesz głównym winowajcą, a nawet w centrum uwagi. Jak bardzo chciałbym, żebyś wróciła do dzieciństwa. Ale nie ma na to sposobu. Czasu nie da się cofnąć, ale z radością i smutkiem będę wspominał cały czas, który razem z Wami spędziliśmy. I na koniec chciałbym życzyć Ci wszystkiego, czego tylko możesz sobie życzyć. Wiedz, że bez względu na to, co się z Tobą stanie, zawsze będziemy gotowi Cię wesprzeć i pomóc. Powodzenia!

Synu, urosłeś rok. Moje życzenia są dość proste, uzasadnij oczekiwania Twoich rodziców, pokaż swoją indywidualność, wsłuchaj się w serce, zadbaj o siebie.

Mówią, że dzisiejsza młodzież nie jest już taka jak kiedyś. Ale wiem na pewno! Mój syn jest osobą poważną, odpowiedzialną, uważną i sympatyczną. Cieszę się z jego osiągnięć wraz z całą rodziną, a w jego urodziny pragnę wznieść wysoki kieliszek i życzyć mu płynnej drogi życiowej, prawdziwych przyjaciół i nowych osiągnięć! Pozwól mojemu synowi dowiedzieć się jak najwięcej o tym cudownym świecie i spróbuj uczynić go trochę lepszym swoimi dobrymi uczynkami.

Cały rok od naszego pierwszego spotkania. Dziś masz synu wyjątkową randkę, której oczywiście nie będziesz pamiętał po wielu latach, ale ten kamień milowy jest bardzo ważny. Nauczyłeś się już samodzielnie chodzić, a teraz z przyjemnością ode mnie uciekasz. Twój dźwięczny śmiech jest najlepszą nagrodą, a szczęśliwe oczy mogą zastąpić wszystkie skarby świata. Jesteś naszym głównym skarbem, synu, w swoje urodziny życzę ci szczęśliwego losu, który koniecznie musi się udać, wielu uśmiechów i szczęścia. Nigdy nie choruj dziecka i nie jęcz nad drobiazgami. Nie bój się niczego, bo zawsze tam będziemy. Obyś miał najbardziej kolorowe sny, a każdy poranek zaczyna się od pocałunku od słońca. Poznaj ten świat i ciesz się nim. Wszystkiego najlepszego kochanie!

Synu, już dorosłeś i zyskałeś możliwości dalszego rozwoju. Ostatnio byłeś słodkim dzieckiem, ale teraz to już przeszłość.Twoje życie toczy się dalej, ale w Twojej postaci możesz znaleźć coraz więcej wartościowych momentów, które pozwolą Ci być przekonanym o umyśle i inteligencji, niesamowitym potencjale, który z pewnością objawi się jaśniej i jaśniej. Niech życzliwość w twoim charakterze zostanie na zawsze zachowana, abyś mógł znaleźć ludzi, którzy mogą być najlepszym wsparciem w wielu sytuacjach życiowych. Drogi synu, wiesz, jak cudowne może być życie, dlatego proszę dąż tylko do najlepszych, staraj się osiągnąć swoje cele, pomimo wielu niuansów. Możesz być prawdziwym wsparciem dla każdej ukochanej osoby, więc tego życzę. Szczęście, moje ukochane dziecko!

Synu, bardzo cię kocham i jestem dumny, że dorastasz, by być miłym, pięknym, mądrym chłopcem. Życzę dobrych ocen, wspaniałych i niezawodnych przyjaciół, sukcesów w sporcie i hobby.

Mój synu, dziś jesteś o rok starszy. Jako mamie bardzo trudno mi zrozumieć, że jesteś już całkiem dorosła. Codziennie czekam, aż do mnie zadzwonisz i powiesz, że twoja szkoła się skończyła, więc wracasz do domu. A potem przypominam sobie, że już ukończyłeś szkołę, więc nie będzie więcej takich wezwań. Mój synu, gratuluję ci urodzin! Jestem z Ciebie bardzo dumny, bo wyrosłeś i stałeś się bardzo grzecznym chłopcem, a raczej młodym mężczyzną, który umie się zachowywać w każdym towarzystwie, szanuje dorosłych. Bardzo podoba mi się Twoja pozycja w życiu, bo chcesz wszystko osiągnąć sam.Nie pozwalasz mi i tacie ingerować w Twoje życie, ale jednocześnie wiedz, że zawsze jesteśmy gotowi Ci pomóc. Bardzo cię kochamy, synu! Gratulujemy i chcemy, abyś był szczęśliwy.

Synu, minął kolejny rok twojego życia. I przez kolejny rok stałeś się starszy, bardziej doświadczony i mądrzejszy. Czas więc pomyśleć o swoich życiowych priorytetach, marzeniach i celach. Skorzystaj z rady ojca, idź dumnie i pewnie w kierunku swojego celu. Nigdy nie zatrzymuj się na niczym. W końcu czas, jak widać, leci bardzo szybko! Wszystkiego najlepszego mój synu.

Wszystkiego najlepszego drogi synu! Życzymy, abyś bez wysiłku odnalazł szczęście w tym rozległym świecie! Niech twój los rozwinie się tak, jak chcesz! Niech twoja ścieżka życia będzie łatwa! Zapraszam do wejścia na próg nowego etapu życia i pamiętaj, że zawsze masz za plecami anioła stróża i wsparcie rodziców! Z naszych myśli i wspomnień zawsze pozostaniesz małym niemądrym dzieckiem, któremu pomogą rady rodziców i czułe, miłe słowo! Syn! Drzwi, dlaczego u Ciebie w domu, są zawsze szeroko otwarte, a jeśli nagle potrzebujesz pomocy, zawsze znajdziesz ją w swoich rodzicielskich ramionach! Dbaj o siebie, doceniaj swoje życie, bo jesteś nam bardzo drogi! Nie popełniaj błędów, myśl i czuj sercem i podejmuj decyzje bez emocji! Niech twój umysł zawsze będzie czysty i jasny, a twoje działania świadome! Jesteśmy zawsze z Tobą w naszych myślach!

Dotkliwe gratulacje z okazji urodzin syna od rodziców, matki, ojca do łez

Życz synowi wszystkiego najlepszego w prozie

Daję Ci źródło miłości macierzyńskiej. Nigdy nie wysycha, zawsze odżywia i pomaga. Prawdziwy mężczyzna jest silny tylko wtedy, gdy wie, czym jest miłość, inspirująca i wieczna , i zaczyna się, że pochodzi z miłości macierzyńskiej, z miłości, która leczy rany duszy, uczy przebaczania i wzmacnia słabych.

Wszystkiego najlepszego! Życzę Ci wszystkiego, czego pragniesz od życia, doceniania minut i godzin, nie marnowania czasu na drobiazgi, robienia wielkich planów i wielkich rzeczy! Osiągnięty, zdobyty, wygrany! Wesołych Świąt!

Wszystkiego najlepszego drogi synu! Niech twoje życie będzie zabawne i łatwe, wypełnione wsparciem przyjaciół i bliskich. Życzę rozwoju Twoich najlepszych cech, osiągania celów, spełniania marzeń. Bardzo cię kochamy! Zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie.Dobry nastrój, zdrowie, powodzenia!

Podobnie jak wczoraj, ze szpitala położniczego przynieśli małą, niebieską kopertę, z której małe oczka patrzyły bezbronnie na nową rodzinę! A dzisiaj stoisz przed nami synu, dorosły i pewny siebie młody człowiek! Jakże bezlitosny czas! Dlaczego nam to robi? Gdzie jest nasz mały łobuz, który zachwycił nas swoim zaraźliwym śmiechem? Gdzie jest ta chłopczyca, która wspinała się po drzewach i ciągnęła warkocze dziewczyny sąsiadów? Synu, jak urosłeś! Co stałeś się reprezentatywny, poważny! Ale Twój zabawny wygląd nigdzie nie zniknął! Diabelstwo w twoich oczach mówi, że mieszka w tobie ten sam szalony chłopczyk, który czasami wraca do dzieciństwa! Nasz ukochany chłopiec! Wszystkiego najlepszego i życzę nigdy nie zapomnij swojego dzieciństwa! Kochamy was tak samo i pamiętaj, że miłość rodzicielska nigdy się nie kończy!

Nasz ukochany i już całkiem dorosły syn! Gratulujemy Ci wakacji! Życzymy, abyś nadal dawał nam wiele powodów do dumy, spotykał tylko dobrych ludzi, nigdy się nie poddawał i był tak wesoły!

Synu, jesteś moim życiem! Nie mam wystarczająco dużo słów, aby opisać, jak bardzo cię kocham! Wiesz, w tym życiu nie ma dla mnie osoby cenniejszej niż ty! Nie bliżej! Teraz powiem tylko prawdę! Kiedy płaczesz, ja też płaczę, kiedy się śmiejesz, ja też się śmieję! Nie ma na świecie tak miłych, pięknych, niebieskich oczu jak Twoje! Jesteś taki silny, ale to bardzo wrażliwe i czyste dziecko żyje pod tym bokserem! Życzę Wam przede wszystkim zdrowia, a jeśli jest doskonałe, to wszystko inne ułoży się idealnie i nie tylko doskonale, ale w najlepszy możliwy sposób i tak, jak powinno! Chciałbym, żebyśmy zawsze tam byli, tak jak teraz – ramię w ramię, idąc w kierunku naszych marzeń! Jesteś ze mną tak szczery, a ja chcę cię przytulić i nigdy nie osłabiać moich uścisków! Chcę, aby otaczali Cię tylko najlepsi ludzieJestem z ciebie dumny, słodki synku. Dzisiaj są twoje urodziny. Serdecznie gratuluję tak wspaniałego wydarzenia. Życzę ci dobra i zdrowia, synu. Niech Bóg cię błogosławi, abyś znalazł prawdziwą miłość. Niech twój los będzie szczęśliwy i niech codzienność zamieni się w wakacje. Niech twoje lata będą wypełnione szczęściem, niech zawsze będą obok ciebie godni zaufania przyjaciele. Niech Pan ześle ci błogosławieństwo. Pokój tobie, kochanie, radość i wszystko.

Mój mały człowieku! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Życzę, abyś był silny i wytrwały, jak najbardziej nie do zdobycia skała! Niech twoje życie będzie pełne niespodzianek! Życzę wam we wszystkim wielkich zwycięstw w życiu! Pozostań zawsze takim wesołym, wesołym chłopcem! Obyś miał szczęście na swoim osobistym froncie! Życzę, aby Twoi wierni przyjaciele szli z Tobą przez życie, a każdego roku jest ich coraz więcej!

W twoje urodziny spieszę życzyć ci, mój najwspanialszy chłopcze na tym świecie, abyś zawsze walczył o szczęście i miłość, abyś w końcu nauczył się bronić swojego zdania. Życzę, abyś nigdy się nie poddawał i nigdy nie zdradzał swoich drogich przyjaciół. Niech wszystkie twoje najwspanialsze projekty, za wszelką cenę, przyniosą ci, synu, bogactwo, sukces i dobrobyt. Twój tata.

Wszystkiego najlepszego mój drogi synu. Życzę Ci, aby w odpowiednim momencie zawsze był w pobliżu niezawodny człowiek i wierne wsparcie, aby przy bezchmurnej i słonecznej pogodzie Twoja dusza naładowała się pozytywną i niesamowitą energią, by w pochmurne dni odpoczęła od zgiełku życia . Bądź pełen pewności siebie, siły i inspiracji, kochanie!

Dzisiejsze święto synu, to też moje, najważniejsze i najjaśniejsze święto w moim życiu. Bo właśnie tego dnia na świecie pojawił się mały człowieczek, jak dwie krople podobne do mnie we wszystkim. Mały człowieczek, droższy, droższy i bliższy, którego nie jestem w całym rozległym wszechświecie.Mój synu, moja duma i inspiracja, mój obrońca i pomocnik, moja główna nadzieja i najbardziej niezawodne wsparcie, gratuluję ci tych wakacji – twoich urodzin! W tych wzruszających i ekscytujących chwilach, z całego swojego rodzicielskiego serca, zawsze martwiąc się o Ciebie, życzę Ci najważniejszej rzeczy – abyś wiedział, czego chcesz! Kiedy człowiek nie widzi na swojej drodze ważnego, znaczącego celu, cokolwiek wpadnie mu w ręce, bez względu na to, jak ciężko pracuje, wszystko idzie na marne. A kiedy jest cel i sens, nie jest tak trudno znaleźć narzędzia do jego osiągnięcia. A co najważniejsze, pamiętaj: najciekawszą rzeczą jest droga do celu. Niech będzie jasno!

Ukochany syn! Z całego serca gratuluję Ci urodzin! Serdecznie życzę, abyście pewnie i pewnie szli przez życie. Bądź zdecydowany, odważny, wytrwały i celowy. Niech Twoje najbardziej ukochane pragnienia spełnią się w najcudowniejszy i niewyobrażalny sposób! Szczęście, radość i sukces!

Mój synu, jesteś dziś o rok starszy. Ale uwierz, że dla mnie pozostaniesz moim synem w każdym wieku. Jestem z Was bardzo dumna, Wasze sukcesy i osiągnięcia, które z każdym dniem rosną. Mogę o tobie opowiadać godzinami, bo dorastałeś ze mną i stałeś się dokładnie takim, jakim cię sobie wyobrażałem, kiedy nawet nie wiedziałem, że będę miał syna. Życzę wam wyłącznie wszystkiego najlepszego i najjaśniejszego. Niech wszystko będzie dokładnie takie, jak chcesz.Wiem, że kłopoty często przychodzą na twoją drogę, ale wierz, że jeśli nauczysz się z nimi radzić, to nic nie będzie dla ciebie straszne w przyszłości. Życzę Ci dobrego zdrowia, inaczej nie zarobisz na zdrowie swoim stylem życia. Życzymy udanych wakacji, synu! Dziś nie możesz wrócić do domu do rana. Wesołych świąt!

Synu! Gratuluję Ci urodzin i życzę, aby siła mojej miłości dała Ci siłę i inspirację do życia! W dniu, w którym się urodziłeś, moje serce wypełniło niezwykłe uczucie, które uczyniło moje życie szczęśliwym! I chcę dać ci to uczucie! Chcę Wam wszystkim dać radość życia i pełnię poczucia szczęścia! W końcu szczęście rodziców leży w szczęściu dziecka! Mój ukochany synu, urodziłeś się, by cieszyć się życiem i zadowalać otoczenie! Twoja radość zaraża wszystkich wokół pozytywem i chęcią czynienia dobra! Dajesz radość, wiesz jak załagodzić wszystkie kłopoty, jesteś świetlaną przyszłością naszej rodziny! Bądź tą samą wesołą i optymistyczną osobą przez całe życie! Pozostań zawsze godnym synem swoich rodziców i po prostu dobrym człowiekiem! Jesteśmy z Ciebie dumni synu!

Synu, życzę Ci, aby Twoje życie było jasne, jak pogodny słoneczny dzień, pełne jak kieliszek szampana, bezchmurne, jak niebo nad pustynią. I niech, jak gwiazdy na nocnym niebie, zawsze palą się światła w oknach twoich przyjaciół i krewnych, światła nadziei.Bądź zdrowy, szczęśliwy i szczęśliwy!

Odkąd urodził się Twój syn, podarowałeś naszej rodzinie wspaniałe, szczęśliwe i niezapomniane lata! Pierwsze agu, pierwsze zęby, pierwsze dźwięki, pierwsze słowa i niezależne działania! Jesteś naszym szczęściem! Jesteś naszym Wszechświatem! Jesteś naszym skarbem, który pojawił się w sam raz na magiczne święta Nowego Roku! Jesteś najpiękniejszym chłopcem i najlepszym synem, najbardziej kochającym bratem! Jak bardzo tęskniliśmy za tobą wcześniej, wniosłeś nowe kolory do naszego życia i obdarzyłeś nas swoją miłością! Wszystkiego najlepszego, nasze słodkie ciasto! Zrobimy wszystko za Ciebie! Niech potężne skrzydła wyrosną w Twoim ukochanym śnie i utrzymają Cię zawsze w locie, w szczęśliwym locie przez życie! Nasz niesamowity, ukochany cud, nie widzimy naszej rodziny bez Ciebie! Jesteś darem z nieba! Być może dziecko jest największą nagrodą, jaką Bóg może zesłać! Niech twoje życie będzie pełne wrażeń, pełne prezentów od życzliwych ludzi!

Moja miłość! Tętnica mojego serca! Wszystkiego najlepszego, moja droga! Bądź najszczęśliwszy, z tym samym niesamowitym poczuciem humoru! Życzę potężnej siły fizycznej, zawrotnych zwycięstw i uczciwych przyjaciół! Uwielbiam Cię! Rzeczywiście, nie wiadomo, kto dał komu życie! Urodziny to niewielka część Twojego przyszłego życia, bądź w stanie docenić ten czas! Niech twój los zostanie przesycony cudownymi niespodziankami, oszałamiającymi wydarzeniami, przychylnymi znajomościami, wyjątkowymi, głębokimi emocjami! Na ścieżce życia niech dojdą do Ciebie dobrzy ludzie, którzy dodadzą Ci wiary w życie i we wszystkim Cię wesprą! Niech twoi przyjaciele będą bez fałszu, gotowi do pomocy w każdej chwili! Niech twoje życie będzie jak dobry film, w którym nie ma zła, oszustwa i rozczarowania! Jesteś z ciebie dumny, jesteś najlepszym człowiekiem w moim życiu!

Zawsze myślałem o moim synu, więc wraz z Twoimi narodzinami znalazłem nowy sens w życiu.A teraz niezmiernie się cieszę, że jesteś takim mądrym, miłym i pozytywnym chłopcem. Wiem, jak bardzo kochają cię twoi przyjaciele, jak dumni są twoi dziadkowie. Po prostu uszczęśliw ich częściej i odwiedzaj, ponieważ tęsknią za tobą. Pragnę również życzyć Ci spełnienia wszystkich Twoich pragnień. Masz tak wiele pomysłów i planów, że nawet nie wyobrażam sobie, ile czasu zajmie ich realizacja, ale szczerze życzę, abyś mógł to wszystko osiągnąć. Synu, bądź zawsze zdrowy, szczęśliwy i kochany! A my spojrzymy na ciebie i będziemy się radować, że wszystko w twoim życiu jest dobre. Nigdy nie bój się trudności, bo jesteśmy z Tobą. Życzymy wspaniałego nastroju! Spaceruj, baw się i zrelaksuj dzisiaj, a my obiecujemy nie dzwonić często.

Drogi synu, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Niech jasne gwiazdy oświetlają twoją ścieżkę, niech anioł chroni cię przed kłopotami, niech każda sprawa będzie na twoim ramieniu, niech miłość żyje w twoim sercu, a szczęście mieszka w twojej duszy.

Szczere gratulacje z okazji urodzin syna od rodziców, matki, ojca w prozie

Ciepłe
życzenia urodzinowe dla syna od rodziców, mamy, ojca do łez

Każdego roku o tej samej porze przychodzą do nas urodziny. I choć dojrzeliśmy rok, zawsze pozostajemy dziećmi w naszych sercach, bo wierzymy w cuda” Drogi synu, gratuluję ci wakacji. Przyjmij najserdeczniejsze i najgorętsze życzenia od ojca. Niech dzisiaj przyniesie ci tylko dobry nastrój, niech twoje plany się spełnią.Niech twoja rodzina i przyjaciele zawsze otaczają cię miłością, niech twój dom będzie pełną miską. Niech Bóg sprawi, aby wszystkie problemy były rozwiązywane łatwo i prosto. Jedź zawsze konno i trzymaj się mocno w siodle. Wszystkiego najlepszego, kochanie i dobrobytu.

Synu! Gratuluję ci urodzin, życzę wszystkiego najlepszego na tym świecie. Abyście na swojej drodze spotykali tylko ludzi o dobrych i czystych sercach, abyście mieli wokół siebie tylko wiernych i godnych zaufania przyjaciół. Abyś zawsze cieszył się życiem i zarażał swoim psotnym uśmiechem wszystkich wokół siebie. Jesteś wspaniałym facetem, jesteś bardzo dobrą osobą, moją dumą i najbardziej ukochanym człowiekiem w moim życiu.

Jesteś naszą radością, naszą dumą, naszym ukochanym synem. Dzisiaj są twoje najpiękniejsze wakacje – twoje urodziny. Pozwolę sobie szczerze pogratulować tak wspaniałego wydarzenia. Niech twoje życie będzie czyste jak woda źródlana, niech spełnią się wszystkie twoje marzenia. Życzymy bezchmurnego szczęścia, spokojnego nieba nad głową, powodzenia we wszystkim. Niech Pan chroni cię od wszelkich kłopotów i niepowodzeń. Zawsze bądź wesoły, silny i co najważniejsze pewny losu. Niech wiosenna melodia zawsze brzmi w Twojej duszy.

Dzisiaj są twoje urodziny, świetna okazja, aby odrzucić solidność, tak jak w dzieciństwie, cieszyć się prezentami i ciastami, słuchać gratulacji i uśmiechać się, że kiedy dorośniesz, nie t trzeba czytać poezję dla gości.Synu, zawsze pamiętaj, że twoi rodzice cię kochają, są dumni z twoich sukcesów i że jesteś dla nich najcenniejszą rzeczą na świecie!

Synu wszystkiego najlepszego! Twoje życie dopiero się zaczyna i życzymy Ci poznania wszystkich jego radości! Niech szczęście cię nie przytłacza, szczęście przyciąga jak magnes, a los sprawi, że będzie to kochanie! Życzymy, abyś nie szukał skomplikowanych ścieżek do sukcesu, ale aby go osiągnąć łatwo i prosto! Niech kroki Twojego życia nie będą zbyt strome i w krótkim czasie doprowadzą Cię do Twojego snu! Życzymy Ci zdobycia prawdziwych przyjaciół i niezawodnych dziewczyn w życiu! Niech Twoja ukochana spotka Cię raz w życiu i pozostanie Ci wierna na zawsze! Synu, nie zapomnij, czego cię nauczyliśmy! Bądź szczery wobec Boga, dotrzymuj słowa, bądź przejrzysty w swoich myślach i pozostań prawdziwym mężczyzną w każdych okolicznościach! Pamiętaj, wszystko co zrobisz na pewno do Ciebie wróci jak bumerang! Posłuchaj naszych rad i rób to, co podpowiada ci serce!

Gratulacje lecą dziś do naszego przytulnego, jasnego domu, gdzie w oknie, w którym mieszka mały urodzinowy chłopiec, pali się światło.Ten urodzinowy chłopiec to mój syn, moje szczęście, mój dzwonek! Dziś ma dokładnie siedem lat, jakie szczęście w domu dla wszystkich, jakże wszyscy wokół są szczęśliwi, że nasze małe cudowne dziecko dobrze sobie radzi w szkole, świetnie walczy w judo, jest posłuszne rodzicom i zawsze gotowe do pomocy wszystkim! Pragniemy, aby pozostał tym samym jasnym promieniem słońca, który świeci z nieba i daje ludziom szczęście! Wszystkiego najlepszego!

Kolejne urodziny, jesteś starszy i jesteś prawie w tym samym wieku co twój ojciec, kiedy się urodziłeś. Nie tylko wniosłeś światło i ciepło w nasze życie, ale także pomogłeś nam nauczyć się prawdziwie kochać, dając siebie bez śladu. I tak się cieszymy, że nasza miłość się pomnożyła, a ty stałaś się życzliwa, z otwartą duszą. Dziś przyjaciele są wokół Ciebie, obok Ciebie jest Twoja ukochana, a dziś chcemy życzyć szczęścia nie tylko Tobie, ale także Twojej rodzinie, szczęścia i długich lat udanego małżeństwa!

Synu, gratuluję ci urodzin, naprawdę godnego święta, które trzeba obchodzić. Proszę pamiętać, że jesteś prawdziwą radością, niesamowitą dumą nie tylko dla mnie, ale także dla Twoich rodziców. Niech szczęście zawsze Ci towarzyszy i niech los sprawi Ci wielkie możliwości. Życzę tylko godnych celów i pewności w nieograniczonych szansach na start i wzniesienie według losu. Doceń, proszę, każdą chwilę swojego życia, ponieważ jest ona wyjątkowa i naprawdę niepowtarzalna.Mój drogi synu, szczerze pragnę, aby wszystko w twoim życiu potoczyło się tak, jak zaplanowałeś, nadzieja zawsze żyła, a smutki i smutki nigdy nie chciały odwiedzać. Zależy mi na tym, abyś był naprawdę szczęśliwy i mógł skorzystać z wielu możliwości, by iść naprzód. Przyjmij szczere gratulacje z okazji urodzin!

Ukochany syn! W tym uroczystym i jasnym momencie Twoich urodzin życzymy Ci, aby Twoje życie było wypełnione pozytywnymi emocjami, najbardziej lojalnymi przyjaciółmi i dobrym zdrowiem! Życzymy obiecującej samorealizacji i rozwoju talentów, udanych prac, które z pewnością staną się sławne, wielkiego szczęścia i szczerej miłości! Życzymy dobrego nastroju, wielkiego szczęścia, pomyślności w rodzinie, rozwoju kariery, dobrych przyjaciół i oczywiście zdrowia Tobie i wszystkim, którzy są Ci bliscy! Niech Twój ulubiony biznes nie pozostawia szans na nudę, niech Twoje dochody będą sto razy większe niż wydatki! Niech twoje duchowe piękno rozkwitnie i pachnie słodko, niech twoja miłość do życia będzie wzajemna! Nie oczekuj cudu, sam cud! Nie odrzucaj nadziei, nie zdradzaj wiary, nie wątp w miłość bliźnich! Spokojne niebo dla Ciebie i Twojej rodziny! Wszystkiego najlepszego, synu!

Jaki ważny dzień masz dzisiaj, synu. Przekroczyłeś pierwszy znaczący próg w swoim życiu. Młodość jest przed twoimi stopami. Taki cudowny czas, który niestety zdarza się tylko raz w życiu. Życzę Ci wielu wyjątkowych chwil, które pozostaną w Twojej pamięci jako szczęśliwe wspomnienia. Chcę, aby w Twoim sercu zagościła wielka i czysta miłość, dla której będziesz przenosić góry i robić wiele innych szalonych rzeczy. Oczywiście bardzo chcę, żebyś miał prawdziwych przyjaciół, którzy zawsze będą wspierać i pomagać. Życzę dobrego zdrowia, aby ominąć wszelkie dolegliwości. Mój chłopcze, wiem na pewno, że odniesiesz sukces we wszystkim, o czym marzysz, zasługujesz na to.Bądź szczęśliwy, synu!

Ukochany synu, z całej rodziny gratulujemy ci osobistych wakacji! Życzymy Ci błogiego szczęścia, codziennych radości, nienagannej kondycji fizycznej, zawrotnych osiągnięć! Bardzo cię kochamy, szanujemy, doceniamy, kochamy! Zawsze będziesz dla nas najlepszy! Pan obdarzył cię wielkim darem! Modlimy się z mamą za Ciebie do Boga, wierzymy, że wszystko się ułoży! Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin kochanie! Niech Chwała Boża objawia się wam w szczególny sposób! Niech nadprzyrodzone cuda Boże wleją się w twoje życie, a dobroć i miłosierdzie Boże towarzyszyć ci gdziekolwiek jesteś! Wierzymy, że jesteś powołany do wielkich rzeczy na tym świecie i że z ufnością dojdziesz do końca i wypełnisz wszystko, do czego powołał cię Pan! Życzymy wielu radości i przyjemności! Niech Twoje marzenia się spełnią! Jesteś darem od Boga, za który jesteśmy Mu wdzięczni! Niech twoje życie stanie się jasne, pełne uśmiechów i życzliwych ludzi! Morze pozytywów i miłości do ciebie, synu!

Drogi synu, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Bądź silny, silny i odważny, zdrowy, inteligentny i odnoszący sukcesy, wesoły, wesoły i reagujący, szczęśliwy, szczery i kochany.Niech szczęście i szczęście zawsze będą z tobą, niech słońce świeci jasno w twoim życiu, a obiecujące horyzonty się otworzą

Serdecznie gratulujemy Ci urodzin, ponieważ dzisiaj stałeś się aż o 365 dni starszy i mądrzejszy! A to oznacza, że ​​otrzymałem wyjątkowe ulepszenie, a teraz: twoje życie jest 365 dni dłuższe, twoja mądrość 365 dni więcej, a twoja radość jest 365 razy silniejsza! Doceń tę wyjątkową okazję, która jest przyznawana raz w roku!

Mojej najdroższej osobie, dzisiaj serdecznie gratuluję ci tego pięknego dnia, twoich urodzin. W końcu stałeś się całkiem dorosły. I zawsze jestem z ciebie dumny synu. Wierzę, że jesteś na dobrej drodze. A wszystko, co zrobisz prędzej czy później, zakończy się sukcesem. Wszystkiego najlepszego synu, przyjmij te gratulacje od swojego ojca. I wiedz, że zawsze tam jestem.

Synu wszystkiego najlepszego. Oby w melodii twego życia nie było fałszywych nut, obyś zawsze utrzymywał tonację durową i dokładny rytm szczęścia twego serca. Życzę, abyś zawsze był silny, silny, wesoły, natchniony, celowy i kochany.

Synu, wszystkiego najlepszego! W wieku szesnastu lat wiele już osiągnąłeś, dużo się nauczyłeś, ale pamiętaj, że nie ma granic do perfekcji i wszystko dopiero się zaczyna. Wciąż pamiętam, jak cię pierwszy raz zobaczyłem, pamiętam, jak na mnie patrzyłeś, a twoje oczy płonęły ciekawością. Pamiętam twój pierwszy krok, twoje pierwsze słowo, twoje pierwsze osiągnięcie.Nawet jeśli już dorosłeś, dla nas nadal pozostaniesz tym samym ukochanym synkiem. Więc jesteś o rok starszy. Lata mijają nieubłaganie, a ty nadal jesteś taki sam uczciwy, mądry i wesoły. Jesteś nadzieją i wsparciem, jesteś sensem całego mojego życia, moim obrońcą. Mam nadzieję, że daliśmy Ci wszystko, czego potrzebowałeś jako dziecko. Niech twoja młodość będzie kwitnąca i jasna. Niech twoje życie psuje ci szczęście, szczęście, radość i spełnienie pragnień. Synu, wszystkiego najlepszego!

Bądź posłuszny, zawsze we właściwym miejscu we właściwym czasie, wiedz, jak pomóc ukochanej osobie! Bądź zdrowy – to szczęście w naszych czasach! Ciepłe uściski, przyjemne chwile relaksu, zawsze jesteśmy z Tobą! Wszystkiego najlepszego, nasz wspaniały synek!

Jesteś u progu swoich trzydziestych urodzin, synu, a ja nadal uważam, że jesteś małym chłopcem, który wybiegnie wieczorem z podwórka po zabawnych zabawach z przyjaciółmi. Dojrzałeś, zbudowałeś swoją rodzinę, wiele osiągnąłeś w życiu. Tak bardzo pragnę, by w twoich oczach rozpryskiwał się ocean szczęścia, który swoim ciepłem ogrzeje tych, którzy są w pobliżu. Chcę również, abyś mógł z dumą patrzeć wstecz i nigdy niczego nie żałować. Niech te przeszkody, które napotykasz na ścieżce życia, nie przerażają Cię, a jedynie dodają siły, aby je zniszczyć i iść naprzód w kierunku swojego marzenia. Rozpocznij każdy dzień z uśmiechem i dobrym nastrojem, zadbaj o swoje zdrowie, niestety nie da się go kupić.Wszystkiego najlepszego, synu, bardzo cię kocham!

Najcenniejszą i najcenniejszą rzeczą dla rodziców jest ich dziecko! A dzisiaj, w urodziny naszego syna, życzymy tylko wszystkiego najlepszego! Synu, chcemy, abyś zawsze pamiętał o swoich rodzicach, o naszych życzeniach io tym, że głównym szczęściem w życiu jest posiadanie silnej i przyjaznej rodziny! Nie wymyślili szczęścia w świecie wyższym niż wtedy, gdy bliscy i kochani ludzie są obok ciebie! Sensem życia jest dać przyjacielowi radość, dzielić się radością i czuć się pewnie w przyszłości! Życzymy Ci doświadczania wszystkich ziemskich przyjemności i przyjemności bycia najszczęśliwszą osobą na Ziemi! Zawsze pozostań dumą rodziny dla swoich rodziców, bądź niezawodnym przyjacielem swojego przyjaciela, zostań ukochanym i kochającym mężem oraz nieskazitelnym, wzorowym ojcem! Szczęście dla Ciebie i Twojej rodziny! Uwierz w siebie, a na pewno ci się uda!

W tym dniu urodził się mój niesamowity syn. Moja droga, chcę ci pogratulować i powiedzieć, że udało ci się całkowicie zmienić nasze życie z tatą. Twoje narodziny były ważnym momentem dla całej naszej rodziny, ponieważ pokazałaś nam, że nie warto się martwić żadnymi problemami i trudnościami. Podziwialiśmy Cię przez cały dzień, zrobiliśmy wszystko, abyś czuł się dobrze, dobrze się bawił. Mamy nadzieję, że twoje dzieciństwo było dla ciebie dobre. Cóż, dzisiaj, w twoje urodziny, chcemy życzyć ci wszystkiego, o czym sam marzysz.Wiemy, że marzysz o nowym laptopie, dlatego wierzymy, że to pragnienie wkrótce się spełni. Kochani umiesz radzić sobie z trudnościami, łatwo rozwiązujesz problemy. Możemy być dla Ciebie spokojni. Ale po prostu wiedz, że twoi rodzice są zawsze tam.

Najpiękniejsze życzenia urodzinowe dla syna od rodziców, mamy, ojca własnymi słowami

Najpiękniejsze
życzenia urodzinowe dla syna od rodziców, mamy, ojca własnymi słowami

Z całego serca gratuluję Ci urodzin. Życzę wszystkiego najlepszego, aby Twoje życie było rozświetlone szczęściem i radosnymi chwilami. Niech te dni pełne słońca czekają na Ciebie. Życzę, abyś został, więc życzę Ci zdobywania kolejnych szczytów i osiągania swoich celów. I oczywiście życzę prostego rodzinnego szczęścia, miłości i zrozumienia.

Syn może wyrosnąć na poważnego mężczyznę i nosić drogi garnitur, mieć żonę i dzieci, zarządzać dużym zespołem i generalnie odnosić sukcesy w każdy możliwy sposób, ale dla rodziców, zawsze będzie chłopcem, który chce się nim zaopiekować.Dziś pozwolimy sobie na odrobinę obsesyjności i życzymy nie tylko wesołych urodzin, ale także od dziś staniemy się jeszcze lepsi! Zawsze bądź mądry i hojny, miły i sympatyczny, wesoły i wesoły!

Dzisiaj jest bardzo ważny dzień, twoje urodziny, synu! Serdecznie życzę Wam szczerych uśmiechów, szczęśliwych chwil, pełnego szczęścia i dobrego syberyjskiego zdrowia! Stałeś się o rok mądrzejszy, co oznacza, że ​​w tym roku osiągniesz wyżyny! W zeszłym roku minęła długa i ciernista ścieżka, ale to już za tobą, nie wycofałeś się z żadnej przeszkody! Życzę wytrwałości i wytrwałości w osiąganiu celów, powodzenia, przyda się wszędzie i oczywiście wielu jasnych i niezapomnianych chwil pełnych radości! Ogromne, nieznośne szczęście, żeby w Twoim życiu wszystko się ułożyło, żeby było o czym pamiętać i nie żałować! Życzę, abyś w tym zgiełku tych samych dni nie zatracił siebie i ważnych dla Ciebie osób! Śnij, twórz, zrywaj gwiazdy z nieba, synu! To jest twój czas! To jest twój szczyt!

Mój synu, moja największa radość w życiu! Jakie szczęście dla ojca – narodziny syna! Kiedy się urodziłeś, ten Dzień stał się dla mnie Wielkim Świętem! A dzisiaj gratuluję sobie i tobie z okazji twoich urodzin! Życzę ci, mój młody człowieku, wszechświata siły i całego ziemskiego firmamentu zdrowia dla twojego długiego, długiego i szczęśliwego życia! Bądź zawsze silny, odważny, odważny i mądry! Umiejcie marzyć i naucz się spełniać swoje pragnienia! Osiągnij swoje cele! Zdobądź wszystko, co dobre, najlepsze, czyste i jasne od życia! Bądź bogaty, ale także hojny! Bądź wspaniały i miły! Kochać i być kochanym! Niech otaczają Cię prawdziwi przyjaciele i najlepsi ludzie!

Wszystkiego najlepszego dla mojego ukochanego syna! Bądź zawsze wesoły i radosny! Niech poprowadzi Cię optymizm! Bądź silny i fajny! Zawsze stawiaj na swoim! Ale pozostań miłą i hojną osobą! Nie poddawaj się depresji i przygnębieniu! Kolidują z życiem i zmniejszają siłę! Niech otaczają Cię najlepsi przyjaciele i zrozumieją Cię krewni! Kocham Cię synu! I znowu wszystkiego najlepszego!

Synu, twoje ulubione wakacje są tutaj. Naprawdę chcę ci pogratulować i powiedzieć, że zasługujesz na znalezienie prawdziwego szczęścia. Przebyłeś długą drogę, aby stać się tym, kim jesteś. Wszyscy jesteśmy z Ciebie dumni, wiemy, jakie to było dla Ciebie trudne. Ale jesteś upartym chłopcem, który zawsze stawia na swoim. Niech tak będzie zawsze w twoim życiu, ale niech będzie mniej problemów i trudności.Chociaż wiem, że jest to dla Ciebie jeszcze ciekawsze, ale chcę, żebyś nie był tak zmartwiony i zmęczony. Mój chłopcze, życzę Ci bohaterskiego zdrowia, morza pozytywnych emocji, morza radosnych wydarzeń i wszystkiego najlepszego. Odpocznij dzisiaj i baw się tak, jak powinieneś, inaczej byłeś ostatnio bardzo wyczerpany. Rano możesz tylko wrócić do domu, bo czas na przerwę w pracy.

Mój synu, moja nadzieja, moja duma, życzę Ci wszystkiego najlepszego. Niech nie złamie cię ani jeden wiatr losu, niech nikt nie stanie ci na drodze, niech nigdy w twoim życiu nie będzie porażek. Drogi, życzę ci szacunku twoich przyjaciół i silnej miłości twoich bliskich.

Mój ukochany syn, mój anioł podarowany mi przez niebo. Życzę wszystkiego najlepszego. Zachęcam do zrobienia wszystkiego dla szczęścia. Kochaj życie, a ono cię pokocha! Bądź gotowy do działania. Bardzo cię kocham. I zrobię wszystko dla twojego szczęścia. Twoja matka.

Dwanaście miesięcy upłynęło tak szybko, że nawet nie zauważyłem. Wydaje mi się, że zaledwie wczoraj wzięłam Cię w ramiona, a moje serce zatonęło w miłości i czułości dla małej grudki, która ufnie przycisnęła się do mojej piersi. Dzisiaj masz pełny rok. Zobacz, jak niezależny stałeś się. Już tupiesz i zaczynasz mówić. Mój aniele, niech twoje życie składa się tylko z kawałków szczęścia, dobroci, pokoju i dobrobytu. Tak bardzo pragnę, żebyś nie spotykała się z kłopotami i smutkami. Chcę, żebyś mój skarbie była zawsze uśmiechnięta i pogodna.Każdego dnia uczysz się czegoś nowego, więc niech wszystkie Twoje pierwsze odkrycia będą najmilsze i najjaśniejsze. Nie płacz, gdy coś nie działa, ponieważ jesteś silny i mądry, co oznacza, że ​​będziesz mógł robić wszystko, co chcesz.

Dzisiaj są urodziny mojego syna. Jestem niezmiernie wdzięczna Bogu za to, że dał mi takie szczęście. Umiłowani, pamiętajcie, że bez względu na wszystko mama zawsze tam będzie. Jesteś sensem mojego życia i wszystkiego, co mam na tym świecie!

Mężczyzna musi wychować syna, zbudować dom i zasadzić drzewo. Więc zrobiłem to wszystko, ale najbardziej odpowiedzialnym i głównym osiągnięciem w moim życiu jesteś ty, synu. Jesteś moją radością i dumą, a wszystko, co robię i dla czego żyję, to ty i twoja matka. W twoje urodziny stałem się najszczęśliwszą osobą na ziemi. Gratuluję i chcę, abyś był w stanie osiągnąć wyżyny w każdym swoim przedsięwzięciu, znaleźć swoją jedyną prawdziwą miłość, aby zdrowie, sukces i bogactwo ścigały cię przez całe życie. Bądź silny, odpowiedzialny, niezawodny, aby Twoi bliscy powiedzieli bez wyrzutów sumienia: „Jesteś naszą siłą i wsparciem”.

Nasze cenne dziecko stało się wspaniałym człowiekiem. Czego możesz życzyć swojemu synowi w jego urodziny? Oczywiście bezgraniczne szczęście, szczera, wzajemna miłość, doskonałe zdrowie, najwierniejsi i oddani przyjaciele. Niech wszystkie twoje plany wkrótce się spełnią. Kochaj, baw się, raduj, odpoczywaj, śnij, wyznaczaj sobie nowe cele, żyj jasno, doceniaj każdą chwilę. I niech słońce zawsze świeci wyraźnie na Twojej drodze.

Z całego serca gratulujemy dzisiaj naszemu ukochanemu chłopcu wszystkiego najlepszego! Życzymy, abyście zawsze pozostawali w tym samym pozytywnym tonie. Radujcie się bliskimi ich zwycięstwami. Niech spełni się wszystko, o czym marzysz. Ale nie zapominaj, że musisz dołożyć starań, aby to zrobić, ponieważ samo z siebie nic się nie dzieje! Rozwijaj się i bądź pełen emocji, odwagi i inspiracji! Radujcie się krewnymi zwycięstwami. I niech twoje serce będzie otwarte na szczęście, życzliwość i ciepło. A wtedy świat dotrze do ciebie i wyjdzie ci na spotkanie. Wszystkiego najlepszego! Niech się spełnią wszystkie Twoje marzenia! Nigdy nie myśl o złym, niech po prostu przejdzie przez twoje serce.

Mój synu, jestem z ciebie tak dumny, że nie potrafię nawet znaleźć słów, by to wszystko wyrazić. Nigdy się o ciebie nie martwiłem, bo wiedziałeś, co robić, a czego nie. Byłeś posłusznym chłopcem, ale jednocześnie zawsze miałeś własne zdanie. Podoba mi się, że dorastałeś jako bardzo niezależny chłopak, który dokładnie wie, czego potrzebuje w życiu.Życzę ci wszystkiego najlepszego, mój ukochany synu! Już osiągnąłeś wielki sukces w swoim wieku, ale jednocześnie wciąż masz przed sobą wiele zwycięstw i osiągnięć. Nie mam wątpliwości, że u Ciebie wszystko będzie dobrze. Życzę tylko radosnych chwil, tylko szczęścia i miłości. Naprawdę chcę, żebyś po drodze spotkał dziewczynę, która może Cię otoczyć miłością i troską. Jestem pewna, że ​​będziesz wspaniałym mężem, bo rodzinę zawsze stawiasz na pierwszym miejscu. Wszystko będzie dla Ciebie świetnie!

Wszystkiego najlepszego, matka syna życzy Ci wszystkiego najlepszego w życiu. Życzę Ci, abyś zawsze był tak uważny i miły i starał się być ostrożny we wszystkim. Wszystkiego najlepszego, wszystko jest w Twoich rękach na tej kuli ziemskiej, jak najszybciej osiągnij swój wzrost i życz dużo piękna w życiu. Niech wszystkie twoje pragnienia spełnią się ze smutku, spróbuj się go pozbyć na zawsze, życie jest niesamowicie piękne, życzę zdrowia i prawdziwego szczęścia!

Nadszedł dzień, w którym wszyscy będziemy wspólnie świętować Twoje urodziny. Wiem, jak długo czekałeś na ten dzień. I oto jest, w końcu przybyło. Jesteś trochę smutny. W końcu z każdym rokiem się starzejesz, a wcale tego nie chcesz. Wiesz, kiedy człowiek dorasta, staje się mądrzejszy. Mam nadzieję, że za każdym razem staniesz się mądrzejszy. To wszystko. Wyrosłaś tak piękna, że ​​trudno nawet odwrócić od siebie wzrok. Kiedy po raz pierwszy pojawiłeś się na tej ziemi, wyglądałeś jak mała czerwona grudka. Kto by pomyślał, że wyrośniesz na taki przystojny.I na koniec życzę szczęścia i powodzenia. Abyś w radości i smutku zawsze pozostawał mężczyzną. A moi rodzice i ja bardzo cię kochamy. Bądź szczęśliwy. Żyj dobrze, a wtedy wszystko będzie dobrze. Powodzenia!

Wszystkiego najlepszego synu, życzę Ci najlepszego zdrowia, osiągnięcia życiowych celów, odnalezienia miłości i szczęścia, aby spełniły się wszystkie Twoje marzenia i pragnienia, dobroci, spokoju i dobrobyt, radujcie się i uszczęśliwiajcie, zawsze powodzenia!

Wszystkiego najlepszego drogi synu! Twój tatuś cię kocha i życzy, żebyś zawsze był na szczycie! Niech szczęście Ci towarzyszy! Żyj bogaty, bądź zdrowy! Złóż życzenia, a spełnią się, po prostu zdmuchnij świeczki na torcie. Urodziłeś się pod szczęśliwą gwiazdą! Więc śmiało, nigdzie nie skręcając. Niech w pobliżu będą prawdziwi przyjaciele i kochająca rodzina! Kochaj siebie i bądź twórcą własnego przeznaczenia!

Dzień dobry temu uroczemu dzieciakowi. Dzisiaj twój syn kończy osiemnaście lat. A to oznacza, że ​​stałeś się całkowicie dorosły. Stoisz teraz trochę smutno i nic dziwnego. Przecież zawsze bardzo trudno jest przekroczyć próg od dzieciństwa do dorosłości. Wiele nowych przeżyć, emocji i wydarzeń czeka na Ciebie w przyszłości, ale ze wszystkim musisz sobie poradzić. Jestem dumna, że ​​wyrosłam na tak pięknego i mądrego syna. Ludzie, gdy przechodzą obok ciebie, rozglądają się i mimowolnie patrzą. Taki jesteś przystojny. Ale najważniejsze jest to, że mimo wszystko zawsze pozostajesz osobą, a najlepiej dobrą. I na koniec chciałbym życzyć szczęścia i sukcesów. To wszystko, nie będę cię pouczał. Mam tylko nadzieję, że w twoim życiu wszystko pójdzie dobrze. Po prostu dziękuję, że jesteś sobą. I powodzenia we wszystkim, co robisz.

Dobry wiatr i gładka droga życia! Niech wszystkie zwroty akcji losu prowadzą tylko do najlepszych i najjaśniejszych przedsięwzięć! Bądź jak zawsze silnym obrońcą, wzorowym człowiekiem rodzinnym i dzielnym dżentelmenem! A także – wielkie szczęście dla ciebie, prawdziwa przyjaźń, doskonałe zdrowie i dobre samopoczucie rodziny. Wszystkiego najlepszego!

16 to bardzo ważna liczba w życiu nastolatka! Od dłuższego czasu jest paszport i obowiązki, a upragniona dorosłość dopiero wyłania się na horyzoncie. Dzieciństwo szybko ucieka, pozostawiając głębokie ślady w twojej duszy. Gratulujemy kolejnego radosnego epizodu w Twoim życiu! Niech twoja młodość rozkwitnie jasno w chmurach marzeń i inspiracji.Niech Twoje najodważniejsze marzenia spełnią się w Twoje szesnaste urodziny, które pomogą Ci znaleźć świetlaną ścieżkę życiową i otworzyć horyzonty perspektyw z przestrzeniami sukcesu. Wierzę, że to, do czego tak bardzo dążysz, z pewnością stanie się Twoim, a silna przyjaźń i serdeczna miłość pomogą Ci poradzić sobie z wszelkimi przeciwnościami losu, wtedy w Twoim życiu będą więcej ciepłych dni. Niech to święto stanie się dla Ciebie najbardziej niezapomnianym wydarzeniem i zapewni Ci szczęśliwe wspomnienia na całe życie. Wesołych świąt, nasz drogi synu!

Dzisiaj jest wielki dzień dla całej naszej rodziny! Tak wielkie jak twoje dobre serce, synu! Twoje urodziny! W tym dniu pojawiłaś się moja kochana, moje wsparcie, moja najlepsza przyjaciółka i doradczyni! Życzę Ci zdrowia, staram się wszystkim innym i postaram się wypełnić Twoje życie! Podziwiam Cię na co dzień, jesteś ideałem prawdziwego mężczyzny, w wychowaniu którego oczywiście mój tata i ja braliśmy udział! Zasługujesz tylko na to, co najlepsze na świecie! A całe moje życie z Tobą będzie poświęcone wniesieniu do Twojego życia tylko najlepszych emocji, chwil i wspomnień! Życzę optymizmu duszy i ciężkiej pracy, wysokich wyników i wielkich osiągnięć! Życzę ci osobistego dobrego samopoczucia i pomyślności w domu! I wierzę, że pewnego dnia siedząc nad oceanem otworzysz butelkę swojego ulubionego wina i powiesz, że wszystko potoczyło się tak, jak chciałeś!

Mama nie jest na rok, to na zawsze. Gratulujemy Ci kolejnych narodzin Twojego syna.Życzymy, abyście pozostali na zawsze młodzi, podziwiali syna, żyli jak duża rodzina. Radość, sukces, spokój i życzliwość, aby być dobrą matką, z dobrą duszą, czuć wsparcie, być drogim wszystkim, widzieć osiągnięcia swojego syna, widzieć w nim wdzięczność w życiu.

< /div>

To radosne wydarzenie w naszej rodzinie, chcę powiedzieć wielkie słowa gratulacji dla naszego pupila, naszego kochanego synka! Wszystkiego najlepszego, szczęściarze! A obok ciebie wszyscy automatycznie stają się szczęśliwi, ponieważ promieniujesz wokół siebie promieniami szczęścia i radości! Gratulujemy Ci nowego etapu na Twojej życiowej ścieżce i życzymy, abyś nie zwalniał tempa rosnącego sukcesu! Wznosimy dla Ciebie szklanki pełne po brzegi, aby Twoje życie było równie pełne dobrobytu i obfitości! Niech twoje szczęście się przepełni, bo nigdy nie ma go za dużo! Zadowolić rodziców swoimi osiągnięciami i wspaniałymi sukcesami, które są dla Ciebie łatwe i proste! I niech twoje życie będzie lekkie i przewiewne, jak chmura na niebieskim niebie! Urodziłeś się, by być szczęśliwym i niczym więcej! Dobry wiatr, powodzenia w plecy, kochanie!

Drogi synu, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Życzę śmiałej i odważnej walki o swoje szczęście, życzę nigdy nie pozostawać na uboczu lub w cieniu, życzę stale wierzyć w swoje mocne strony i działać aktywnie, życzę za wszelką cenę, aby zawsze osiągać swoje cele, pragnienia, realizacja planów i spełnienie ukochanych marzeń.

Synu, minęło trzydzieści lat. Dzisiaj są twoje urodziny i widzę przed sobą wspaniałego młodzieńca, w którego oczach lśni pewność siebie i prawdziwa siła. Jestem z ciebie taki dumny mój chłopcze. Chcę żebyś był szczęśliwy. Najbliżsi ludzie są obok Ciebie, niech wypełniają każdą chwilę Twojego życia swoją miłością, uśmiechem i troską. Oczywiście życzę pomyślności materialnej, dobrej pracy, z której będziesz się cieszyć. Życzę Państwu, abyście znaleźli czas dla najbliższych, aby częściej uszczęśliwiać nas swoimi wizytami. Niech wszystkim twoim sprawom towarzyszy szczęście. Również synu, życzę ci bardzo dobrego zdrowia, na pewno przyda ci się długie i szczęśliwe życie z rodziną.

Dzisiaj jest trudny dzień, dziś najbardziej wyczekiwane święto w roku – urodziny naszego ukochanego synka! Synu, nasz drogi płatku, radość rodzicielskich oczu, szczęśliwe wakacje dla ciebie! Nasze słońce, jak szybko dorośniesz, nabierzesz siły i życiowego doświadczenia! Jak niepostrzeżenie leci czas, a tu jesteś całkiem dorosły! Wkrótce przewyższysz swojego ojca wzrostem.A twoja matka, która zawsze cię chroniła, będzie z ciebie dumna! Wkrótce weźmiesz na siebie ogromną odpowiedzialność i staniesz się samodzielną osobą, ale wiedz, że dla swoich rodziców zawsze pozostaniesz małym chłopcem, którego wszyscy kochają i rozpieszczają! Nie przestawaj dawać swojej rodzinie radość ze świecących i wesołych oczu! Zadbaj o nas częściej swoim uśmiechem! Nigdy nie rozdzielajmy się odległością, a krótka rozłąka tylko wzmocni naszą rodzinę! Wszystkiego najlepszego, nasz mały człowieku!

Jestem bardzo wdzięczny, że mam syna – mojego spadkobiercę i kontynuatora rodziny. Dzisiaj są twoje wakacje. Z całego serca gratuluję tak wspaniałego wydarzenia. Życzę zdrowia, szczęścia i powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach. Niech każdy dzień powszedni zamieni się w święto, niech nadzieja, wiara i miłość będą twoimi towarzyszami życia. Bądź odważny, odważny, silny, zawsze sam osiągaj swój cel. Wszystkiego najlepszego, kochanie, dobrobytu i dobrego samopoczucia.

Wszystkiego najlepszego, nasza droga! Nasz złoty, życzymy Ci wielkiego szczęścia w życiu i pomyślności! Życzymy dobrego zdrowia, abyś mógł spełnić swoje marzenia! Życzymy Ci pewności siebie, abyś mógł pokonać wszystkie życiowe przeszkody! Życzymy Ci miłości, aby Twoje serce było spokojne i wygodne! Życzymy pomyślności, abyś nigdy niczego nie potrzebował! Życzymy Ci szczęścia, aby Twoje życie było pełne! Życzymy powodzenia, aby Twój biznes szedł „doskonały”! Cierpliwość, pokora, życzliwość, duchowy wzrost i siła! Życzymy, aby w Twoim życiu szczęście zawsze kręciło się w kółko i nie zatrzymywało, jak diabelski młyn! Aby życie było pełne zabawy i żywych emocji, jak jazda kolejką górską! Aby szczęście podążało za Tobą po piętach, abyś nieustannie odpychał się od stabilnego podłoża i, jak na trampolinie, za każdym razem leciał do swojego snu!