Życzenia urodzinowe dla ukochanej dziewczyny, kobiety

Zebraliśmy dla Ciebie wiele nowoczesnych życzeń urodzinowych dla ukochanej dziewczyny, kobiety w prostych słowach. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Wszystkiego najlepszego mój aniołku kochanie! Kotku, życzę Ci abyś był najszczęśliwszy na świecie, najmilszy, czarujący, delikatny, piękny, najlepszy. Jesteś dla mnie najlepszą dziewczyną na świecie i bardzo cię kocham! Szczęście dla ciebie nad niebem!

Kiedy kochasz, cieszysz się nie tylko romantycznymi wieczorami w towarzystwie swojej bratniej duszy, ale każdą minutą, każdą chwilą spędzoną obok niej. Nieważne, czy śpisz zwinięty jak kociak, czy nie zasypiasz, zaskakując swoją wesołością i tysiącem talentów, milcząc w zamyśleniu, czy radośnie ćwierkając – zawsze dobrze się czuję przy Tobie! Życzę dobrego nastroju i powodzenia w urodziny oraz więcej szczęśliwych dni i lat dla nas obojga!

Umiłowani, w jakiś sposób stałeś się piękniejsza, jeszcze szczuplejsza i bardziej wyrafinowana, tak pięknie zainspirowana! Zachowaj w sobie wszystkie te cechy. I niech marzenie się spełni!

Moja najbardziej ukochana, pożądana i droga dziewczyno, pragnę życzyć Ci wszystkiego najlepszego. Życzę ci spokoju, ciepła, czułości, abyś był otoczony miłością, troską i tylko bliskimi.Wierzę, że jesteś w stanie przejść przez wszelkie trudności, stać się silniejszy i pewniejszy siebie, odważniej iść w kierunku swojego marzenia, a nawet jeśli coś nie wyjdzie, wiedz, że jestem zawsze przy mnie, będę Cię wspierać z przyjemnością, bo Ty są dla mnie najcenniejszą rzeczą, jaka istnieje. Będę Cię rozpieszczać, daję kwiaty i prezenty, chcę, aby każdy Twój nowy dzień był jeszcze piękniejszy niż poprzedni.

Wszystkiego najlepszego, kochanie! Moje życzenia miłości, życzliwości i zdrowia. Niech ogarnie cię szczęście, radość oddaj się jego wiadomościom. Jestem gotowa rzucić Ci pod nogi wszystkie kwiaty świata, mieć cudowne dni i słoneczny nastrój.

Wszystkiego najlepszego kochanie! Życzę Ci, aby uśmiech, który teraz widzę na Twojej twarzy, nigdy nie zniknął. Abyś zawsze pozostawała tak piękna, żebyś nigdy nie porzucił pomysłu przeznaczania na to pieniędzy! I nie zapomnij kochać ludzi, którzy Cię kochają!

Tak się cieszę, że mam moją księżniczkę, moją najlepszą dziewczynę na świecie. Z całego serca gratuluję ci urodzin. Niech twoje osobiste wakacje będą wesołe i piękne. Niech spełnią się wszystkie Twoje ukochane życzenia. Życzę Wam wielkiego szczęścia, powodzenia we wszystkim, dużo radości i zawsze wspaniałego nastroju. Niech cała zła pogoda i niepokój na zawsze zapomną Twój adres, niech każdego dnia zadowoli Cię dobrą wiadomością. Bądź zawsze taka piękna, kochana, czuła i pożądana.

Nie wyobrażam sobie ani minuty bez Ciebie. Życzę Ci spełnienia wszystkich Twoich pragnień w Nowym Roku. Zawsze będę po twojej stronie.Niech Twoje marzenia zawsze się spełnią. Niech Twoje piękne oczy lśnią szczęściem, niech uśmiech nigdy nie zniknie z Twojej twarzy. I obiecuję, że zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby to zrobić, a nawet więcej.

Nigdy w życiu nie doświadczyłem tak jasnego i jasnego uczucia dla nikogo, które z każdym dniem staje się coraz silniejsze! Nigdy nie kochałem przed tobą. Dziękuję, że nauczyłeś moje serce bić w nowy sposób, za to, czego teraz doświadczam. W końcu kochać i być kochanym jest tak cudowne! W końcu budzenie się każdego ranka z myślą o tobie jest takie cudowne! W końcu miło jest wiedzieć, że na świecie jest serce, które cię kocha. Jesteś moją miłością, zmieniłeś mnie i moją. Wszystkiego najlepszego moja radość! Życzę Ci w tym dniu spełnienia wszystkich Twoich marzeń, jedno po drugim. Aby nikt nie wchodził Ci w drogę. I tak, aby każdy dzień zaczynać z uśmiechem na twarzy i pozytywnymi myślami! Kocham cię! Wszystkiego najlepszego.

Wesołych świąt, moja ukochana żono! Wiesz, mówią, że małżeństwa są zawierane w niebie. Wtedy po prostu nie przychodzi mi do głowy, jakie zasługi aniołowie dali mi tak piękną i czystą gwiazdę, nijaką jak ty. Musieli coś pomieszać… Ale chciałbym ich tam ostrzec – nigdy cię nie zrezygnuję!

Jesteś moim aniołem stróżem, a ja będę Twój, wsłuchaj się w Twoje serce i podążaj za Twoimi marzeniami. Wszystkiego najlepszego, droga dziewczyno, jesteś najlepsza na całej ziemi. Życzę ci dobrego zdrowia i powodzenia, stałeś się o rok starszy. Zawsze wybieraj tylko właściwą drogę i zapominaj o wszystkim, co wydarzyło się w przeszłości. Niech słońce obudzi Cię rano w oknie i niech radość żyje w Twoim sercu.

Pamiętaj, że zawsze jestem do Twojej dyspozycji. I bardzo cię kocham! Wszystkiego najlepszego kochanie! Życzę Ci tylko słońca i szczęścia!

Moja ukochana, najwspanialsza i najwspanialsza dziewczyna na całym świecie, gratuluję Ci urodzin. Życzę, abyście trzepotali jak zakochana gołębica w niebiosach szczęścia, życzę osiągania wysokich sukcesów zarówno w działaniach, jak i kreatywności, życzę wam poczucia całkowitej swobody działania i nigdy nie odmawiania dobrych i hojnych darów losu .

Moja droga mała żono, wszystkiego najlepszego! Gdybyś była różą, zdecydowanie byłbym motylem. Jeśli liść – wiatr. Jeśli ptak – drzewo. Jeśli ryba – morze. A gdybyś był diabłem (choć właściwie dlaczego, jeśli…), chciałbym stać się najbardziej grzesznym z ludzi, aby na zawsze pozostać w piekle. Gdybyś tylko był blisko…

Moje życie jest jak niebo na ziemi. Przecież jesteś obok mnie, mój skarb, mój ukochany i wyjątkowy. Tylko z tobą uważam się za najszczęśliwszą osobę. Kocham cię szaleńczo i uwielbiam. Wszystkie kwiaty planety zakwitły dziś dla ciebie, moi umiłowani, ponieważ są twoje urodziny.Gratuluję Ci kochanie i życzę szczęścia, szczęścia i tylko szczęścia. Niech szczęście zawsze towarzyszy ci w życiu. Więcej radości, uśmiechów i dobrego nastroju. Niech Pan i moja miłość zawsze chronią cię przed smutkami.

Facet będzie życzył szczęścia swojej pięknej, delikatnej, czystej, jak łza! Życzę, abyś nigdy nie tracił serca na próżno, abyś na obelgi i ból odpowiadał żartami. Niech wszystkie twoje pragnienia bez wątpienia zamienią się w słodką rzeczywistość. Żałuję, że w pracy nie dostawałeś mleka, ale mleczne czekoladki za szkodliwość! Pamiętaj kochanie, bez względu na to, co się stanie, zawsze jestem z tobą! Wszystkiego najlepszego!

Kiedy pierwszy raz cię zobaczyłem, pomyślałem: „Ona jest naprawdę urocza…”. Wtedy pewnego dnia przypomniałem sobie twój dźwięczny śmiech… Przez trzy dni i trzy noce nie byłem sobą, aż wreszcie zdałem sobie sprawę… że jestem zakochany! Dobrze, że otworzyliśmy się przed twoimi urodzinami, a dziś mogę być dumna, że ​​życzę mojej ukochanej wszystkiego najlepszego i życzę jej najbardziej bezchmurnego szczęścia!

Kochanie, to twoje urodziny. Bardzo kocham to cudowne wakacje, bo to właśnie ten dzień dał was temu światu. A nasze spotkanie podarowało mi Ciebie. Gratuluję i życzę dobrego zdrowia, ponieważ zależy mi na tym, abyś był w doskonałym humorze i pełnym zdrowiu. O wszystko inne zadbam sam, bo chcę, żebyś nigdy niczego nie potrzebował.Każdego dnia dajesz mi coraz więcej szczęścia, ale uwierz mi, że chcę Ci to wszystko oddać w zwiększonej ilości. Życzę Ci spełnienia każdego Twojego marzenia, a szczególnie tego najbardziej tajemniczego, o którym tak długo myślałaś. Nigdy nie wątp w swoją siłę, bo jesteś niesamowicie silną dziewczyną, a poza tym zawsze jestem z tobą. Twoje szczęście jest dla mnie najważniejsze.

Chcę życzyć mojemu krewnemu wszystkiego najlepszego i powiedzieć, że nie ma mi drogiej osoby na świecie niż ty. Spotkałem Cię kilka lat temu i od tego czasu znalazłem sens życia, więc zrobię wszystko, aby Cię nie stracić. Moi umiłowani, przez tyle lat naszej relacji z Wami nabrałem przekonania, że ​​jesteś niesamowicie oddaną osobą, która nie zostawi swojej ukochanej w żadnej sytuacji w tym życiu. Chcę Ci teraz obiecać, że całe moje życie będzie poświęcone wyłącznie Tobie i Twojemu szczęściu. Wesołych świąt, moja niesamowita dziewczyno! Życzę wam tylko dobrego humoru przez całe życie. Uwierz, że to wszystko spełnię, bo moim głównym celem jest Twoje szczęście. A co najważniejsze – bądź zdrowy, a resztą sam zajmę się. Wszystkiego najlepszego kochanie. Jesteś najlepszy.

Kiedy prawdziwa miłość nie przychodzi w młodości, wydaje się, że świat wywraca się do góry nogami, a wszystkie w nim kolory mieszają się, jak kawałki szkła w kalejdoskopie … Twoje serce rozgrzewa się i czujesz, że wreszcie naprawdę szczęśliwa … Drugi wiatr otwiera się i nadchodzi druga młodość, ciepła wiosna … Dziś są Twoje urodziny kochanie, w końcu Cię spotkałem i będę nigdy cię nie puszczam – a dam ci całe szczęście na świecie!

Serdeczne gratulacje z okazji urodzin dla ukochanej dziewczyny, kobiety, z głębi serca

Wszystkiego najlepszego dla ukochanej dziewczyny, kobiety w prozie

Moja wybranka jest najpiękniejsza, najsłodsza, miła i czuła, jedyna na całym świecie! Jej urodziny to dla mnie najlepsze święto w roku! życzyć mojej ukochanej, aby zawsze pamiętała, że ​​jest moją księżniczką, u której stóp gotów jestem postawić cały świat!

Jesteś pięknym i młodzieńczym kwiatem o aksamitnych płatkach. Jesteś podziwiany przez wielu i równie wielu jest gotowych zrywać, aby cieszyć się swoim krótkotrwałym pięknem we własnych rękach. Nie dopuść do tego. Wybierz tę, której spodoba się Twój zapach, a nie jasne i kolorowe liście, elastyczny pączek. Tylko ten, który zadba o Twoją glebę, stałe podlewanie, to Twój ogrodnik. Cała reszta to miłośnicy zielników.W twoje urodziny życzę, abyś rozkwitł i pachniał w rękach kochającej osoby.

Z tobą każda chwila jest cudowna i wyznaję, że cieszę się, że jesteś moim królewskim darem. Uwielbiam cię, moja droga, jesteś moim promieniem słońca, moim ideałem. Jesteś moją ulubioną dziewczyną. Dziś są twoje urodziny. Serdecznie gratuluję ci urodzin. Życzę wspaniałego nastroju, powodzenia we wszystkich sprawach. Niech każdy dzień przynosi ci tylko radość, tylko szczęście. Dobre zdrowie, dobre samopoczucie, dobrobyt i wszystkiego najlepszego. Obyś zawsze miał szczęście we wszystkim, niech dobry anioł chroni cię przed kłopotami i złem.

Każda chwila jest z Tobą cudowna. Bardzo się cieszę, że los obdarzył mnie tak królewskim darem. Zasługujesz tylko na podziw, jesteś dziewczyną moich marzeń. Dzisiaj jest dla ciebie najszczęśliwszy dzień – twoje urodziny. Z całego serca gratuluję Ci wakacji. Życzę dobrego zdrowia, długich i szczęśliwych lat życia. Niech życie będzie czyste jak woda źródlana, niech szczęście towarzyszy ci przez życie. Wszystkiego najlepszego, kochanie, dobre wieści, dużo radości i wszystkiego najlepszego.

W ten jasny, słoneczny dzień życzę Ci wszystkiego najlepszego! Życzę miłości, szczęścia, inspiracji, wzajemnego zrozumienia i zdrowia! Pozostań tak słodki, miły, kobiecy i kreatywny. Nigdy nie marszczyj brwi – zostaw wszystkie „cytryny” za sobą, ponieważ tylko „słodycze” czekają na Ciebie przed Tobą!

Chcę, aby wszyscy wiedzieli, jak bardzo cię kocham, od krańców ziemi po krańce.W twoje urodziny, niech spełnią się twoje marzenia, niech niebo jaśnieje, a ty po prostu się śmiejesz. Pragnę, aby jak najwięcej niezapomnianych chwil łączyło się ze mną i jestem gotów podarować Ci prawdziwą bajkę. Nie bój się mówić o swoich uczuciach i pragnieniach, bo jestem gotowa krzyczeć o tym w każdym zakątku Ziemi, całować Cię, przytulać, cieszyć się każdą chwilą spędzoną razem. Jesteś moim słońcem i księżycem, kobietą podarowaną mi przez los, mam nadzieję, że zawsze tak będzie.

Ukochani, kiedy się uśmiechasz, dajesz mi błogość, kiedy patrzę w Twoje urocze oczy, chcę śpiewać, pisać wiersze, wyznawać Ci moją miłość raz za razem… Ty są dla mnie całe światy piękne i doskonałe. Jesteś czarodziejką, która dała mi szczęście! Wszystkiego najlepszego, kochanie!

Kochanie, nie mogę się doczekać tego dnia. Wyrażając miłość, jestem dziś gotów złożyć cały świat u Twoich stóp i podziękować losowi za to, że mi Ciebie dał. Moje cudowne, piękne, ukochane, ukochane, wszystkiego najlepszego! Złóż życzenia, zdmuchnij świeczki, szeleszcząc prezenty i bądź zawsze szczęśliwy. Kocham Cię!

Życzę Ci wszystkiego najlepszego, kochana, czuła, młoda i piękna dziewczyno! Niech wszystkie Twoje smutki zostaną rozwiane! Obyś był otoczony tylko przez ludzi lojalnych i drogich Tobie, którzy zawsze pomogą, wesprą, przebaczą! Twoje życie dopiero się zaczyna, a przeżywanie go jest najtrudniejszą rzeczą na świecie! Po prostu idź, bądź posłuszny swojemu duchowemu kompasowi, nie słuchaj nikogo, rób to, co musisz!

Piękna, delikatna, słodka dziewczyna, jesteś moją ulubioną! Serdecznie gratuluję, wszystkiego najlepszego! Życzę szczęścia i dobra. Abyś spojrzał z góry na wszystkie problemy, częściej się uśmiechaj i życzę tylko szczęścia i dobroci! Moja księżniczko, delikatny płatek, wszystkie te linie są właśnie dla Ciebie!

Po prostu mam nierealną dziewczynę, którą uwielbiam. Nasz związek trwa od wielu lat, ale nadal nie mogę się nim cieszyć. Przez te długie lata zdałem sobie sprawę, że mam najlepszą dziewczynę, która umie kochać, nawiązywać przyjaźnie, umie słuchać, pomagać i wspierać. Przez długie lata naszego związku musieliśmy wiele razy pomagać sobie nawzajem, ukrywać się, bronić, ale to wszystko było nawet zabawne. Nigdy nawet nie pomyślałem, że moja dziewczyna może mnie zdradzić lub zostawić. Moi drodzy i najukochańsi, pragnę pogratulować wam tego dnia! Wiem, jak bardzo kochasz święta, więc zdecydowałam, że dziś powinieneś mieć jedne z najlepszych świąt w swoim życiu. Dziękuję za każdą radę, za pomoc i wsparcie w trudnych chwilach życia. Dziękuje za gościnę. Po prostu bądź szczęśliwa, zdrowa i kochana, moja niesamowita dziewczyno.Wesołych Świąt!

Odgrywasz ważną rolę w moim życiu. Dlatego dziś, w twoje urodziny, spieszę ci przypomnieć, że twoje szczęście jest dla mnie ważne. Niech spełni się wszystko, o czym marzysz, a ja będę tam, aby pomóc w przekształceniu w rzeczywistość wszystkich Twoich pragnień. Bądź szczęśliwy, kochanie, wszystkiego najlepszego!

Moja droga dziewczyno! Jesteś najbardziej nieprzewidywalną, pogodną, ​​wesołą i optymistyczną osobą jaką znam! Bardzo się cieszę, że się poznaliśmy! Życzę ci bardziej przejrzystych, pogodnych dni, jasnych odkryć w życiu i tylko życzliwych towarzyszy podróży na drodze życia! Powodzenia!

Moja ukochana, czuła, delikatna, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Niech twoje życie będzie szczęśliwe. Życzę wszystkim ziemskich błogosławieństw, jedynego mojego, szczęścia i pomyślności we wszystkim. Niech się spełnią wszystkie Twoje marzenia. Bądź zawsze wesoły, piękny i wolny w swojej duszy, jak ptak. Niech Bóg obdarzy cię dobrym zdrowiem i długim życiem. Niech Pan cię zachowa.

Kochanie, gratulacje. Jesteś moim słońcem, moim aniołem i naprawdę chcę, żebyś nigdy nie czuł bólu. Życzę szczęścia, ciekawych wrażeń i spełnienia upragnionych pragnień. Uśmiechaj się, twórz, śnij i pamiętaj, że Cię kocham.

Królowo moich marzeń, wszystkie kwiaty na świecie są dla Ciebie. Wszystkiego najlepszego, kochana dziewczyno, gratuluję ci, bardzo cię kocham i szanuję w ten sam sposób. Te kilka linijek piszę na pamiątkę, razem stworzymy nasz mały świat.Chronisz nasze serce jak anioł i zawsze mnie rozumiesz. Naprawdę będę Cię doceniać przez całe życie i przez całe życie prowadzić Cię na szczyt.

Życzę Ci śmiechu każdego dnia, radości i cieszenia się każdą minutą swojego życia! W międzyczasie będziesz kąpać się w szczęściu, ja napełnię Twoje życie moją miłością!

Wszystkiego najlepszego dla najbardziej czułej i niesamowitej dziewczyny na świecie! Bądź najszczęśliwszy i podaruj wszystkim swój wspaniały uśmiech!

Aniele, jesteś moim maleństwem, w Twoje piękne urodziny życzę Ci wszystkiego najlepszego, przyjemnego i niezapomnianego! W końcu zasługujesz na więcej! Chciałbym, żebyś zawsze był szczęśliwy i nigdy nie zaznał porażki! Aby kłopoty nigdy nie pojawiły się w twoim domu! Wszystkiego najlepszego dla Ciebie, moja piękna i słodka dziewczyno!

Na odległych wyspach jest mały ptak. Kiedy spotyka kolejnego ptaka, w jej maleńkim sercu rozpala się miłość. Ptak zaczyna budować dom, aby miał gdzie przywieźć ukochaną. Ale dom, jej zdaniem, nie może być tylko dachem nad głową, więc jest ozdobiony kwiatami, kamyczkami i piórkami, a wszystko jest niebieskie, koloru oczu jej kochanka. Uważam też, że dom zbudowany dla ukochanej osoby powinien być piękny i wygodny, bo wie o tym nawet mały ptaszek, tworząc parę na całe życie. Ale chcę też powiedzieć, że w domu powinna królować miłość, a wtedy nawet skromna chata będzie mieniła się wszystkimi kolorami tęczy.Kochanie! Gratuluję Ci urodzin i obiecuję, że w naszym domu i w naszym życiu zawsze będzie jasno i jasno od naszej miłości

Serdeczne gratulacje z okazji Twoich urodzin dla Twojej ukochanej dziewczyny, kobiety, z całego serca

Wszystkiego najlepszego dla twojej ukochanej dziewczyny, kobiety, z głębi serca

Czym jest piękno? Mogę powiedzieć, że jego ucieleśnienie jest obok mnie. Błyszczące jak gwiazdy oczy, ciepły uśmiech, dźwięczny śmiech, śliczna buzia i grzywna rys. Ale prawdziwe piękno, jak wiesz, jest w środku. Życzliwość, czułość, wrażliwość, uważność i oczywiście bezgraniczna miłość, którą mógłbyś wypełnić cały świat, ale daj tylko mnie. Kocham Cię, gratuluję Ci w twoje urodziny – i niech twoje życzenia zawsze się spełnią!

Kochanie, wiem jak długo czekałeś na ten dzień, a teraz jest tutaj. Z całego serca gratuluję ci urodzin. Przede wszystkim dziękuję za naszą przyjaźń, za rady i wsparcie. Życzę Ci spełnienia wszystkich Twoich najcenniejszych marzeń i planów. Niech sukces, szczęście i dobry nastrój towarzyszą Ci wszędzie i wszędzie. Życzę, aby uśmiech nigdy nie opuścił twojej twarzy, a łzy pojawiły się tylko ze szczęścia. Życzę bezgranicznej, szczerej i wzajemnej miłości. Niech każdy dzień będzie jasny i bogaty, jak wakacje. Pozostań tak radosny i prawdziwy, jak teraz. Bądź szczęśliwy, naprawdę na to zasługujesz. Wszystkiego najlepszego i niech ten dzień będzie niezapomniany. Pozdrawiam, przyjacielu.

Szukałem słów przez długi czas, sortując kilka fraz i życzeń, ale wszystkie tracą sens, gdy cię widzę … nie mam dość powietrza i tonę w twoich oczach… topię się od twojego uśmiechu… łapię każdy twój ruch. I wszystko, czego chcę ci życzyć, to pozostań taki, jaki jesteś, mój jedyny cud! Wszystkiego najlepszego, piękna!

Wszystkiego najlepszego dla mojej dziewczyny, moje szczęście! Kochanie, w tym dniu się urodziłaś, a teraz, po kilku latach, w końcu mogę Cię przytulać bez końca! Niech Twoje życie będzie pełne emocji, dobrych i życzliwych emocji, a miłość i szczęście Cię przytłoczą!

Ukochane dziecko! Spieszę przedstawić słowa gratulacyjne z okazji twoich czystych wakacji, urodzin! Życzę Ci, abyś rozkwitł cudownym kwiatem dla tego świata, zachwycając wszystkich wokół swoją wyjątkowością! Niech kolory twojej duszy nie zabraknie, a płomień twego ukochanego serca nie zgaśnie! Bądź zawsze czysty i delikatny.Kocham Cię!

Moje słońce, moja ukochana dziewczyno! Jak się cieszę, że mogę ci pogratulować, mój jedyny, święta młodości – wszystkiego najlepszego i być twoim chłopakiem! Los cię mi przedstawił i od razu stałem się zupełnie inną osobą! Malowałeś moje życie na różne kolory tęczy, dałeś mi pełne poczucie radości życia! W przeszłości, przed tobą, nie wiedziałem, że można tak żyć! Magicznie zaszczepiłaś we mnie wiele emocji, nauczyłaś cieszyć się drobiazgami i widzieć piękno wokół Ciebie! Mój znajomy świat wywrócił się do góry nogami! Kocham siebie i kochamy Ciebie! Jestem szczęśliwy! A w dniu Twoich narodzin pragnę Ci wyrazić słowa wdzięczności za to, że mogłeś zobaczyć we mnie swoją osobę, swoją własną duszę, swoją bratnią duszę! Urodzinowa dziewczyna! W końcu to twoja zasługa! Kłaniam się nisko u Twoich stóp, moi umiłowani, i obiecuję usprawiedliwić Twoje nadzieje i marzenia! Sprawię, że będziesz najszczęśliwszą i najbardziej ukochaną dziewczyną na planecie Ziemia! Wszystkiego najlepszego moja jedyna miłość!

Gratulując mojej żonie z okazji urodzin, chciałbym przede wszystkim przypomnieć, że od naszego ślubu minęło wiele lat… Pewnie wystarczyłyby na całe życie. Świat się zmieniał i byliśmy razem. Szliśmy drogą życia, trzymając się mocno za ręce i patrząc sobie w oczy, czytając w nich w każdej chwili: „Kocham”.W urodziny bliskiej mi kobiety pragnę również życzyć jej codziennego uśmiechu i radości przez wiele kolejnych lat!

Moja miłość! Te słowa, które tak starannie dobrałem, które przygotowałem na długo przed Waszymi wakacjami, dziś oddaję Wam ze szczególną czułością i podziwem! Wszystkiego najlepszego, mój słodki cukierek, mój cukierek, moja słodka dziewczyno! Życzę wam ufności w moją miłość i wierność, życzę także naszej relacji wzajemności i zrozumienia! Niech moja miłość uczyni cię najszczęśliwszą dziewczyną na Ziemi! Niech moje uściski uczynią cię małą dziewczynką w moich ramionach! Obyśmy każdego ranka budzili się obok siebie i życzyli sobie miłego dnia! Życzę Ci kochanie, żebyś była za mną, jak za kamiennym murem i nigdy się niczego nie bała! Niech nasza miłość żyje wiecznie i nic nie może zakłócić naszego szczęścia! Ukochani, szczęśliwe wakacje dla młodzieży! Zawsze bądź moja, urodzinowa dziewczyno! Obiecuję Cię kochać i być godnym Twojej miłości!

Moje ulubione. Nawet nie wiem, jak kiedyś żyłem na świecie, kiedy nie było cię w pobliżu … Słońce nie świeciło tak jasno, ptaki nie śpiewały tak dźwięcznie, liście nie były tak szmaragdowe, a kwiaty nie były takie piękny. A wszystko to dlatego, że nie było cię w pobliżu. Ale wierzyłem, że jesteś gdzieś w pobliżu i na pewno wkrótce się zobaczymy. Żyłem w tej nadziei. A potem spotkałem ciebie – tak pożądanego, miłego, słodkiego, pięknego, tak czułego i ukochanego. Dziś życzę Wam radości, słońca, miłości, samych pozytywnych emocji – i jeszcze więcej!

Wszystkiego najlepszego dla mojej najwspanialszej i ukochanej dziewczynki. Życzę, abyście swobodnie i swobodnie szybowali w powietrzu szczęścia, jak balon na wietrze, abyście pozostali najpiękniejszym i pachnącym kwiatem, aby w każdej sytuacji ukazywać się jako życzliwa i silna osoba. Bądź kreatywny w swoich pomysłach i odnieś sukces w ich realizacji.

Dzisiejsza urodzinowa dziewczyna to moja ulubiona dziewczyna, z którą jesteśmy od wielu lat. Moi umiłowani, naprawdę chcę, abyś był najszczęśliwszy, dlatego zrobię wszystko, co w mojej mocy. Chcę Cię zawsze widzieć tylko uśmiechniętą, pogodną i pogodną. Pamiętaj, że za Ciebie rozwiążę wszystkie Twoje problemy, bo nie musisz o niczym myśleć. Gratuluję ci tego dnia i życzę tylko wszystkiego najlepszego. Jesteś taką bystrą i miłą dziewczyną, tak sympatyczną i wesołą. Chcę cię zawsze takiego widzieć. Moja ukochana, pragnę przeżyć z Tobą całe moje życie, dzielić wszystkie smutki i radości razem.Jestem dla Ciebie gotowa na wszystko, bo zasługujesz na najlepsze życie, na które teraz pracuję. Kocham Cię, moja niesamowita i niezwykła dziewczyno. Wesołych wakacji! Zrobię wszystko, abyś był najszczęśliwszy.

Moje piękne oczy! Podbiłeś moje serce jednym spojrzeniem na zawsze! A w twoje urodziny życzę, abyś był jego jedynym opiekunem! Niech wszystkie Twoje przedsięwzięcia odniosą sukces i wiedzą: będę Cię wspierać we wszystkim! W końcu jesteś moim szczęściem. Wesołych świąt!

Umiłowani, przyjmij gratulacje od osoby, która jest w tobie szaleńczo zakochana i nieskończenie wdzięczna losowi za ciebie. Życzę wszystkiego najlepszego i życzliwego. Postaram się, abyś był najszczęśliwszy na ziemi! Wszystkiego najlepszego!

Każda osoba ma wielkie cele w życiu. Wiele osób mówi o nich na głos, wielu trzyma je w ścisłej tajemnicy … Ale absolutnie każdy je ma! Niech okoliczności w twoim życiu rozwijają się w taki sposób, abyś osiągnął wszystko, czego chcesz. Życzę Ci dużo siły, bo są one potrzebne do realizacji Twoich marzeń. Życzę Wam prawdziwych przyjaciół, bo bez nich nic nie da się osiągnąć. Życzę powodzenia, bo tu bez tego nigdzie. Życzę Ci rzetelnego wsparcia w życiu, bo gdy w Ciebie wierzą, cel jest znacznie bliższy.A co najważniejsze – nie poddawaj się i nigdy nie wycofuj, bo każdemu należy się szczęście, ale wszystko jest w naszych rękach!

Mój ulubiony bajeczny kwiat! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Bądź piękna jak wiosna, z jej czułością, pięknem i wiosennym nastrojem! Bądź zawsze pewny siebie, szczęśliwy i wesoły. Niech chmury nigdy nie zaciemniają nieba nad twoją głową. A miłość towarzyszy Ci przez całe życie!

Na świecie jest bardzo niewiele takich dziewczyn! I życzę wam, abyście przez całe życie zachowali swoje duchowe piękno dla naszej radości! Wszystkiego najlepszego, słodkie stworzenie z anielskim charakterem i skrzydłami za plecami! Życzymy nowych zdobytych szczytów, jasnych zwycięstw, inspiracji i wierności muzy, miłości i niewyczerpanego optymizmu! Z całego serca życzę Ci śmiało brać na siebie to, co Cię interesuje, rozwijać się i prosperować! I niech się spełnią Twoje najbardziej nieoczekiwane pomysły i plany! Życzę Ci spełnienia najśmielszych fantazji, nie bój się ryzykować i próbuj! Niech twoje życie zagotuje się z fontanną! Niech cała planeta wie, że najszczęśliwszą dziewczyną jesteś ty! Myśl pozytywnie i bądź na dobrej drodze! Bądź kochany, kochaj siebie i niech twoje uczucia będą wzajemne, czyste i prawdziwe! Szczęście kobiet bez miary!

Moja ukochana, droga kobieto. Bądź zawsze wesoły i energiczny w biznesie i zmartwieniach. Niech ten dzień będzie najjaśniejszym dniem w twoim życiu. Chcę podzielić się z Tobą dobrym nastrojem i szczęściem oraz dać Ci ulubione kwiaty.

Kocham Cię kochanie. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, kochanie! Niech wszystko będzie z tobą w porządku. Najbardziej niesamowita, zachwycająca, najbardziej magiczna i tajemnicza dziewczyna. Jesteś królową wszystkich światów i moich fantazji. Z twoim pojawieniem się w moim życiu nie zauważam innych.

Życzenia nie mogą być liczone. Nasze życie jest jak drabina. Co roku robimy krok naprzód. I niech ta data stanie się małym krokiem w kierunku snu. Gratuluję i życzę wspaniałego nastroju i radosnego dnia w urodziny. Niech spełnią się wszystkie Twoje życzenia, ponieważ jesteś moim najczulszym, wyjątkowym, czułym i pięknym. Staliście się bardziej dojrzali i niech to święto przyniesie zwycięstwa godne podziwu. Życzę ci jasnych wydarzeń w życiu, niech szczęście i radość będą z tobą i abyś mógł rozwiązać wszystkie problemy w życiu. Niech zdrowie i mądrość ci pomogą, a trudności odejdą. Moja upragniona, umiłowana, dziś jest twoje święto, bądź szczęśliwsza na świecie, piękna jak letni dzień, bądź łagodna jak wiosenny kwiat. Niech szczęście nigdy cię nie opuści. Uwierz w swoje marzenie i odważnie idź przez życie, a co najważniejsze, pamiętaj, że wszystko, co najlepsze, czeka na Ciebie przed Tobą.

Nie wiem czego ci życzyć… Głupotą jest życzyć sobie piękna, najpiękniejszej dziewczyny. Nie potrzebujesz szczęścia, bo wszystko możesz osiągnąć sam.Życzę Ci szczęścia!? Ale czym jest szczęście? Życzę Ci tego, czego potrzebuje każdy człowiek, co czyni człowieka pięknym, co staje się dla niego największym szczęściem i szczęściem… Życzę Ci kochać i być kochanym nieskończenie! Wszystkiego najlepszego!

Piękne gratulacje z okazji urodzin dla ukochanej dziewczyny, kobiety

Najcieplejszy
życzenia urodzinowe dla ukochanej dziewczyny, kobiety do łez

Kochanie! W twoje urodziny chcę cię spowiedzieć. Jesteś kochana, kiedy jesteś ze mną czuła i kiedy jesteś kapryśna, kiedy mnie besztasz i kiedy jesteś chwal mnie, gdy jesteś w dobrym humorze i gdy jest ci zimno, gdy jesteś ze mnie dumny i gdy mnie odsyłasz, gdy w stroju wieczorowym i w domowych kapciach… Kocham Cię! Wszystkiego najlepszego!

Moja droga żono! W twoje wakacje, twoje urodziny chcę ci powiedzieć nie tylko, jak bardzo cię kocham, ale także o tym, jak udało mi się znaleźć moje szczęście. Nasza historia zaczęła się jako historia klejnotu. Choć od początku wiadomo, jaki skarb został znaleziony, potrzeba czasu i wysiłku, aby umiejętnie oszlifowany kamień błyszczał, błyszczał każdym aspektem. I potrzebuje przyzwoitej ramy. Lata małżeństwa stały się ramą naszej miłości.A teraz, delikatnie ujmując Twoją dłoń w swoją, ponownie chcę powiedzieć, że Cię kocham i obiecuję Ci wiele lat szczęśliwego życia!

W ten cudowny dzień, moja ukochana, niech rozkwitną dla Ciebie najpiękniejsze kwiaty! Niech słońce świeci dla Ciebie, drzewa zielenieją, a ptaki śpiewają! Bądź zawsze szczęśliwy! Niech twoje dni wypełni tchnienie wiosny. Powodzenia, sukcesu, czułości, dobrych cudów na twojej drodze! Niech delikatny uśmiech zawsze rozjaśni Twoją twarz, a blask Twoich niesamowitych oczu nigdy nie zniknie. Moja najczulsza, szczera radość dla Ciebie!

Wszystkiego najlepszego kochanie! Wszystkie najpiękniejsze życzenia i czułe słowa dzisiaj tylko dla Ciebie. Jesteś jasnym słońcem w moim życiu, jesteś moim marzeniem!

Kochanie, życzę Ci anielskiego piękna i cierpliwości, demonicznej pasji i szczęścia, zaspokojenia wszelkich pragnień i życia bez granic dla radości i przyjemności!

Mój skarb! Życzę Ci w urodziny kąpać się w komplementach, błyszczeć uśmiechem i pachnieć bardziej kusząco niż wszystkie smaki świata! Nie mogę z tobą oddychać, bądź obok mnie, a sprawię, że będziesz najszczęśliwszy!

Jesteś moją najjaśniejszą gwiazdą, najpiękniejszą, najdelikatniejszą i najlepszą dziewczyną na świecie. W moje urodziny szczerze życzę jasnego, radosnego, słodkiego i pięknego życia. Obyś miał niesamowite przeznaczenie. Niech twoje życie toczy się wśród kwiatów, ptasich śpiewów i tęczy. Niech twoje oczy zawsze błyszczą radością, niech szczęście otworzy przed tobą wszystkie drzwi.Zrobię wszystko, abyś popłynął w oceanie mojej miłości, aby wszystko, co wymyślone, się spełniło. Niech dobry anioł chroni cię przed wszystkimi problemami i niepowodzeniami.

Dobrze jest mieć kogoś, komu można zaufać i na którym można polegać, gdy ktoś odbiera Cię z pracy, przygotowuje śniadanie lub kolację, kocha Cię i przytula. Moja droga dziewczyno, gdybym mógł, kupiłbym dla ciebie zarówno księżyc, jak i gwiazdy, ale na razie postaram się zrobić wszystko, aby cię uszczęśliwić. Życzę Ci, abyś umiała realizować swój talent, nie zapominaj o swoich przyjaciołach, chociaż czasami jestem Ci o nich zazdrosna. Moja gwiazda, ptak, słońce, króliczek, jesteś najlepszym prezentem, wszystkiego najlepszego!

Kochanie! Prawdopodobnie operator nie przegapił moich SMS-ów z gratulacjami, ponieważ były zbyt piękne i wzbudziły u niego zazdrość. Nie umiem pisać, żeby moje gratulacje dotarły do ​​Ciebie, najpiękniejszej dziewczyny na ziemi. Bardzo cię kocham.

Chcę, żebyś była piękniejsza niż górski diament, piękniejsza niż z trudem zdobyte marzenie. Nawet jeśli zdarzy ci się płakać, twoje szczęście pomnaża się 10 razy. Życzę, abyś nigdy nie zapominał, że wszystko, co nieosiągalne, jest osiągalne. Wszystkiego najlepszego.

Kiedy pojawiła się w moim życiu, zdałem sobie sprawę, że teraz wszystko będzie inne. Sama zmieniłam się na lepsze, ale nie doszłoby do tego, gdyby nie pomoc i wsparcie mojej ukochanej dziewczynki. To ona pokazała mi, że życie jest piękne, że trzeba umieć cieszyć się każdą chwilą, we wszystkim odnajdywać pozytywne chwile, bo one zawsze są. Dziękuję ci za to wszystko, moja księżniczko. Dzisiaj chcę pogratulować ci wakacji i przypomnieć, że jesteś najlepszą rzeczą w moim życiu.Zawsze będziesz się uśmiechać, być szczęśliwym i radosnym, bo zrobię co w mojej mocy. Będziesz najszczęśliwszą i najbardziej ukochaną dziewczyną, a potem także żoną. Nigdy nie pozwolę ci odejść, bo jesteś moim przeznaczeniem. Wesołych świąt, moja droga! Wszystko będzie dobrze. A teraz każdy powinien się dobrze bawić i świętować. Zwłaszcza urodzinowa dziewczyna.

Daj spokój, czy mnie oczarowałaś? W twoje urodziny patrzę na ciebie, moja ukochana … iskry szczęścia błyszczą w twoich oczach, uśmiechasz się otwarcie i wiosłujesz, uważnie słuchasz gratulacji i życzeń, lekko pochylając głowę i znów się uśmiechasz … Widzę magię Twojej urody i uroku, i znowu nie mogę się oprzeć! Nie chcę pozbyć się słodkiego zawrotu głowy i pragnienia całowania twoich dłoni, ust… tak bardzo cię kocham, ciesz się każdą chwilą twojego życia, twoim przeznaczeniem jest być królową, a ja naprawdę chcę zostać twoim królem…

Dziś od samego rana słońce świeci jaśniej niż kiedykolwiek, ptaki ćwierkają głośniej niż kiedykolwiek, kwiaty zachwycają swoim pięknem, a wszystko wokół wydaje się jasne i radosne, bo to moje urodziny ukochanej. Z całego serca gratuluję Ci, moje słońce, tak wspaniałego wydarzenia. Niech wszystkie Twoje plany się spełnią, niech każdego dnia cieszą Cię wiadomościami. Wszystkiego najlepszego dla Ciebie, mój wyjątkowy, sukces we wszystkich przedsięwzięciach i wszystko, wszystko. Kocham Cię i chcę być z Tobą przez całe życie.

Moja cudowna i wyjątkowa kobieto, moja najukochańsza i najdroższa, gratuluję Ci urodzin.Życzę Wam cieszenia się każdą chwilą wspaniałego życia, życzę wam pływania na falach radości i szczęścia, życzę wam nigdy nie przestać marzyć i składać życzeń. Cóż, ja, jak dobry czarodziej, postaram się spełnić dla ciebie każdą zachciankę.

Masz otwarty umysł i anielską osobowość. Jesteś najsłodszą, najpiękniejszą, najczulszą kobietą. Jesteś ucieleśnieniem dobroci i szczęścia. Zawsze będę dziękować losowi za tak wspaniały prezent. Drogi, przyjmij najszczersze gratulacje z okazji twoich pięknych urodzin. Niech twoje życie płynie jak pełna rzeka, niech spełnią się wszystkie twoje marzenia, niech los zawsze ci sprzyja. Wszystkiego najlepszego dla Ciebie, dobrobytu, entuzjazmu i pewności siebie. Zasługujesz tylko na podziw, niech cię Bóg błogosławi.

Moje ulubione dziecko ma dziś urodziny! Gratuluję Wam na samym początku, życzę Wam świętowania tego dnia zabawnego i niezapomnianego, jednak jak zawsze. Bądź najpiękniejszą, miłą i mądrą kobietą nie tylko dzisiaj, ale zawsze. Całuję cię moja droga i życzę wszystkiego najlepszego!

Kiedyś myślałem o tym, kim mógłbym być w poprzednich wcieleniach? Król, oracz, pirat, wojownik, poeta? Może przeżyłem sto żyć w różnych epokach, w różnych krajach… I oczywiście kochałem wtedy… kochałem cię. Czuję w sercu, że zawsze byliśmy sobie przeznaczeni, co oznacza, że ​​jeśli istnieje niekończący się cykl życia, to w przeszłości i w przyszłości byliśmy i na pewno będziemy razem! W twoje urodziny gratuluję i jeszcze raz dziękuję losowi za to, że moja ukochana żyje szczęśliwie na ziemi przez kolejny rok!

Miłość ma słodki, cierpki, odurzający smak, jak picie całych łyków miodu. Jaki jest smak małżeństwa? Jak woda z czystego źródła na środku pustyni. Jak często lata wysuszają nas, oślepiają oczy i nie widzimy wszystkich kolorów życia. Ale już jeden łyk czystej wody sprawia, że ​​serce bije szybciej, możesz znów głęboko odetchnąć i iść dalej. Małżeństwo pomaga nam iść naprzód bez utraty siebie. W nim miłość do drogiej osoby wypełnia każdy dzień znaczeniem. Wszystkiego najlepszego mojej ukochanej, mojej jedynej, bez której nie miałabym rodziny i szczęścia, i życzę jej wszystkiego najlepszego i tego, czego pragnie na tym świecie.

Dzisiaj mieliśmy szczęśliwą okazję pogratulować pięknej, mądrej, miłej i naprawdę uroczej dziewczynie jej triumfu! Urodziny to najprzyjemniejsze święto, które oznacza narodziny prawdziwego cennego cudu – nowego życia. Niech więc ten dzień stanie się dla ciebie znakiem nadchodzących jasnych i radosnych wydarzeń, które przygotował dla ciebie los.Ścieżka tego jasnego dnia będzie kolejnym krokiem w kierunku nieograniczonego szczęścia!

Moje kochanie, kocham cię szaleńczo, jaka jesteś piękna, wyglądam i nie mogę przestać patrzeć. Twoje oczy są jak nieskończony wszechświat, po prostu w nich tonę. Twój słodki uśmiech sprawia, że ​​ja też się uśmiecham. Czuję się szczęśliwszy niż kiedykolwiek, gdy jestem obok ciebie. Tylko z tobą chcę spędzić życie.

Najcieplejsze gratulacje z okazji urodzin dla ukochanej dziewczyny, kobiety do łez

Wszystkiego najlepszego dla ukochanej dziewczyny, kobiety własnymi słowami

Życzę Ci zdrowia na długie lata, niech przeminą wszystkie smutki i trudy, niech Twoje oczy błyszczą radością, szczęściem i tylko łza błyszczy śmiechem. Wszystkiego najlepszego, moja ukochana i ukochana żona!

Dzisiaj masz urodziny. Nie wiem, czy się tego spodziewałeś, czy nie, ale cokolwiek powiesz, dotarło! Chcę, abyś zawsze pozostał taki, jakim jesteś teraz! W końcu jesteś idealną dziewczyną! Niech każdy nowy dzień dla Ciebie zaczyna się od uśmiechu. Każde nowe spotkanie przynosi ciekawych przyjaciół, a każdy promień słońca rozgrzewa duszę! Dziś pomyśl o czymś tajnym, o swojej ukochanej! I wypowiedz swoje najgłębsze życzenie. I tylko uwierz, że to się spełni, a zapewniam Cię, że się spełni! Wszystkiego najlepszego!

Dziś myślałem o tym, co daje nam miłość.Miłość ożywia światło jaśniejsze niż słońce, ciepło gorętsze niż płomień – i chcesz się tym podzielić z ukochaną osobą … I nawet jeśli nie ma wzajemności, nadal jesteś gotowy hojnie oddać wszystko, co należy Tobie, jeśli tylko ta, którą kochasz, jest szczęśliwa… Ty i ja dzielimy miłość we dwoje i dlatego jesteśmy szczęśliwi, nasze życia są splecione w jedno, wierzę, że będzie długie i tak piękne jak ten dzień, kiedy ja gratuluję ci, moja droga, w twoje urodziny! Niech zakwitną dla Ciebie najpiękniejsze kwiaty, kochanie, pierwszy wiosenny deszcz pada i gwiazdy spadają z nieba!

Nigdy nie spotkałem i prawdopodobnie nigdy nie znajdę tak pięknej dziewczyny. Jesteś dla mnie idealna, od wyglądu po charakter i będę cię kochać nawet wtedy, gdy już będziesz narzekał na małą emeryturę i to wszystko z siwymi włosami na skroniach. Rozpieszczę Cię, zachwycę, uczynię Twoje życie słodkim, a w Twoje urodziny dam Ci wiele miłych słów i jeden szczery i wspaniały prezent.

Moja ukochana i najlepsza dziewczyna na świecie, serdecznie gratuluję Ci wakacji. Chciałbym, żeby wszystkie twoje marzenia się spełniły. Wszystkiego najlepszego dla Ciebie, moje słońce, dobrobyt i wszystkiego najlepszego. Niech najjaśniejsza gwiazda przewodnia oświetli Twoją ścieżkę życia. Niech Pan zabierze od ciebie wszelkie smutki, a dobry powiew szczęścia towarzyszy ci zawsze przez całe życie. Bądź kochana i pożądana, piękna i młoda, niech melodia wiosny zawsze brzmi w twojej duszy. Niech los będzie sprzyjający.

Niech błękitne niebo rozpościera się w Twoje rocznicowe urodziny, obsypując Cię gradem sztabek złota i srebrnych monet, kropli platyny i kamieni szlachetnych. Moja delikatna i słodka, czasem groźna i surowa, moja dziewczyno, życzę, abyś stała się bogata, zdrowa, odnosząca sukcesy. Życzę Ci, abyś został najmłodszym szefem na świecie, aby Twoi podwładni Cię szanowali. Ale nie zapomnij o rodzinie i dzieciach!

Jestem najszczęśliwszą osobą na świecie, ponieważ mam Ciebie, najpiękniejszą kobietę na świecie. Każda minuta spędzona z Tobą jest dla mnie nagrodą. Jesteś moim światłem w oknie, moim promieniem szczęścia. Kocham Cie ponad zycie. Dziś są twoje urodziny, kochanie, gratuluję ci tak wspaniałych wakacji. Niech twoje życie będzie bajeczne, niech twoje marzenia zawsze się spełnią. Niech przeminie wszelka zła pogoda, a szczęście będzie wielkie i piękne. Niech Pan zawsze cię chroni.

Z roku na rok tego samego dnia puka do naszych drzwi piękne, osobiste święto – urodziny. Dziś to święto zapukało do twoich drzwi. Z całego serca gratuluję wspaniałych wakacji. Życzę dobrego nastroju, dobrego zdrowia, powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach. Niech każdy dzień daje tylko przyjemne chwile, niech najjaśniejsza gwiazda oświetla Twoją życiową ścieżkę, niech wszystkie Twoje marzenia się spełnią. Niech Pan chroni cię od wszelkich niepowodzeń i kłopotów.

Kochana, z całego serca i duszy dziewczyno – gratuluję Ci urodzin! Życzę abyś czuła się jak najbardziej pożądana, szczęśliwa, zdrowa, piękna i potrzebna. Dobry nastrój, wspaniałe wydarzenia, piękne cele i urzekające osiągnięcia. Kocham cię, moja muzo!

Wszystkiego najlepszego dla najpiękniejszej dziewczynki – mojej ukochanej. Niech dni rozświetlą się promieniami słońca, wokół latają motyle. Jesteś ideałem kobiecej urody: szczupła, mądra, pobożna, choć czasem bardzo elokwentna. Szczęście, miłość i zapach!

Wszystkiego najlepszego! Rubin, szmaragd, topaz i diament – ​​żadne z nich nie może się dziś równać z twoimi oczami: ich blask jest tak niesamowity, tak piękny, że przyćmiewa każdą oprawę. Jeśli gdzieś są lilie wodne tak śnieżnobiałe, aby konkurować z delikatnym kolorem Twojej skóry, to tylko w Ogrodzie Eden! Moja droga, życzę ci długiego szczęśliwego życia! Niech troskliwa, kochająca rodzina i niezliczeni przyjaciele będą z tobą!

Moja delikatna piękność, moja złośliwa ćma! Życzę dziewczynie, że naprawdę lubię przemierzać tysiące dróg, życzę szczęścia w odnalezieniu.Chcę wierzyć, mieć nadzieję i nie poddawać się! Życzę Ci miłości, życzę Ci cieszyć się życiem! Niech salut zagrzmi na twoją cześć, rozpraszając się wielokolorowymi światłami, niech gwiazdy piszą o tobie w księżycową noc! Wszystkiego najlepszego mój kotku!

Moi ukochani, w dniu, w którym pojawiła się na świecie najlepsza kobieta na świecie, w dniu, w którym się urodziłeś, niech aniołowie się śmieją, a słońce świeci jasno. Życzę Ci niewyczerpanej młodości, dobrego zdrowia, zawsze pozostań tak lekki, słodki i kobiecy, jak Cię kocham. Chcę być zawsze kochany i mieć miłość w sercu. Życzę tobie i mi zdrowych dzieci. Niech każdy dzień rozpieszcza Cię małymi i dużymi kobiecymi radościami. Jesteś kobietą z wielkiej litery, jesteś moją boginią. Bądź mi wierny, Umiłowany, a przez całe życie będę nosił Cię w ramionach i rzucał Ci najpiękniejsze kwiaty pod Twoje stopy. Kocham cię kochanie.

Moja najsłodsza, najbardziej wyjątkowa dziewczyno, mam po prostu bajeczne szczęście w życiu, że Cię spotkałem. Zawsze będę wdzięczna losowi za tak wspaniały prezent. Szczerze gratuluję, moje słońce, wszystkiego najlepszego. Niech dziś zakwitną dla Ciebie wszystkie kwiaty planety, niech spełni się Twoje ukochane marzenie. Niech każdy dzień będzie wypełniony tylko przyjemnymi chwilami. Dobre zdrowie, gorąca miłość i wszystkiego najlepszego. Kocham cię i zrobię wszystko, abyś była najszczęśliwszą dziewczyną na świecie.

Miłość jest największym cudem, jaki może się wydarzyć w życiu człowieka.Kiedy przychodzi, zadajesz sobie pytanie: „Jak żyłem wcześniej?” Szczęście wypełnia moją klatkę piersiową i naprawdę chcę się nim dzielić. Hojnie podzieliłem się tym z tobą, a ty odwzajemniłeś. Nie tylko zostaliśmy mężem i żoną, nasze małżeństwo stało się związkiem, w którym dwoje jest jednym. A w twoje urodziny chcę wyznać, że nigdy nie życzyłem sobie innego losu niż bycie twoim mężem.

W twoje urodziny kochanie, życzę ci wszystkiego najlepszego. Niech los zawsze cię trzyma, niech życie wydaje się bajeczne i bez zmartwień. Bądź zawsze radosna, promienna, piękna, bądź zawsze kochana i pożądana. Niech tylko dobre wieści zawsze Cię zaskoczą. Wszystkie ziemskie błogosławieństwa dla Ciebie, moja miłość, dobrobyt i pomyślność. Niech ptak szczęścia często przylatuje do ciebie i daje ci szczęście. Niech moja miłość będzie twoim opiekunem. Obyś zawsze miał szczęście we wszystkim, moja droga.

Wiosna… szczęście… wakacje. Niech zawsze tam będzie. Wszystkiego najlepszego, nasza droga dziewczyno. Zapomnij dziś o wszystkich sprawach i problemach. Jest tylko jedno – piękny dzień, w którym wszystko jest dla Ciebie: kwiaty, słowa, prezenty… Zanurz się w nich, naładuj się ich energią. Bądź szczęśliwy!

Kochanie, najczulszy przyjacielu, życzę ci wszystkiego najlepszego! Czego możesz życzyć swojej miłości? Oczywiście namiętna, niezapomniana błogość. Słodkie chwile obok ukochanej. Magiczne, urzekające noce i wzruszające, czułe przebudzenia o poranku. Rozbudzające wyobraźnię piękno otaczającego świata. Niezapomniane chwile i zapadające się serce z uświadomienia sobie przynależności do świata, w którym rządzi bogini miłości. Morze, ocean szczęścia dla ciebie, moja urodzinowa dziewczyno, moja królowo, moja urodzinowa dziewczyno!

Wszystkiego najlepszego dla bohatera okazji! Przede wszystkim życzę Ci prostego kobiecego szczęścia! Niech w waszym życiu będą rzeki szczęścia, morza szczęścia i oceany miłości.I oczywiście, niech wszystkie Twoje życzenia spełnią się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki!

Urocza kobieto wszystkiego najlepszego, życzę szczęścia, radości bogactwa, życzę abyś urzekł mnie swoim pięknem i oczarował mnie swoją mądrością, niech wszystkie twoje pragnienia się spełnią, twoja prawda miłości nie da się z niczym porównać!< /p>

Wstrząsające życzenia urodzinowe dla ukochanej dziewczyny, kobieta do łez

Oryginał
życzenia urodzinowe dla ukochanej dziewczyny, kobiety do łez

Kochani, gratuluję Ci urodzin. W całym Wszechświecie nie ma tak wspaniałej i niezwykłej dziewczyny jak Ty. Bardzo Cię cenię i z całego serca życzę zawsze czujesz moją czułość i wsparcie, nigdy nie pomijaj swoich pragnień, stale bądź u szczytu swojej wspaniałości i szczęścia.

Moja droga! Prawdziwy mężczyzna różni się od bezwartościowego tym, że niewiele mówi, a dużo robi. Dlatego nie dam ci pięknych obietnic. I po prostu powiedz, że kocham cię bardziej niż życie!

Umiłowani, przyjmij te czułe gratulacje z głębi mojej duszy! Jesteś moim szczęściem, skarbem danym z góry, moim przeznaczeniem, moim życiem! Wszystkiego najlepszego!

Wiesz, jestem na ciebie bardzo obrażony i zły.Jak mogłeś ukraść moje serce i nawet nie poprosić mnie o pozwolenie? A teraz w twoje urodziny jestem po prostu oderwana od tego, jak bardzo chcę cię pocałować i delikatnie szepnąć ci do ucha – „Wesołych świąt, moja ukochana dziewczyno”!

Moja kochana, moja ukochana i wyjątkowa, oto twoje urodziny. Tak długo przygotowywaliśmy się do tego święta, więc mam nadzieję, że wszystko pójdzie dokładnie tak, jak chcesz. Życzę wszystkiego najlepszego i najlepszego. Gratuluję ci wakacji. Twoi wspaniali rodzice, którzy dali mi ciebie. Niech cała Twoja rodzina będzie szczęśliwa i zdrowa, ponieważ na to zasługuje. Chcę, żebyś był najzdrowszy, więc zadbaj o siebie, bo inaczej czasem lubisz robić rzeczy wbrew mnie. Zrobię wszystko, abyś poczuła się najszczęśliwsza, najbardziej ukochana, aby spełniły się wszystkie Twoje pragnienia. Uwierz, że dołożę wszelkich starań, aby zawsze otaczała Cię uwaga i miłość moja księżniczko. A teraz czas rozpocząć nasze wakacje. Po prostu baw się i zrelaksuj, moja dziewczyno.

Moja najczulsza i najczulsza urodzinowa dziewczyna! Dzisiaj jest święto nie tylko dla Ciebie, ale dla wszystkich tu obecnych. To, że jesteś w naszym życiu, to wielkie szczęście. Jesteś miłą i troskliwą ukochaną, wierną i godną zaufania przyjaciółką, kochającą i godną córką. Chcę, abyś zawsze pozostawała tak pozytywna, wesoła, bezinteresowna i szczera jak ty. Życzę, abyście nie marnowali swojej wewnętrznej życzliwości i nosili w sobie chęć pomocy bliskim przez całe życie.Wszyscy bardzo cię kochamy i chcemy, abyś zawsze był szczęśliwy. Wszystkiego najlepszego!

Jesteś połową mojego serca, jesteś dziewczyną moich marzeń, jesteś moim ideałem. Kocham Cię słońce bardziej niż kogokolwiek na świecie, tylko przy Tobie czuję się najszczęśliwszą osobą. Twoje oczy, Twój promienny uśmiech zawsze mnie urzekają. Kochanie, wszystkiego najlepszego dla ciebie. Życzę wszystkiego najlepszego. Oby tylko dobre wieści cię zadowoliły, obyś miał w życiu tylko białą smugę. Życzę Ci szczęścia, niech wszystko będzie dla Ciebie łatwe i dobre. Niech szczęście wybierze tylko Ciebie.

Moja ukochana dziewczyno, z radością życzę Ci wszystkiego najlepszego! Tak bardzo bym Ci życzyła, ale odpowiednie słowa giną… Jesteś piękna – życzę Ci jeszcze piękniejszego rozkwitu; jesteś delikatny – życzę ci, abyś był jeszcze słodszy; jesteś słodka – życzę Ci być jeszcze wspanialsza! Jesteś kochany, ale nie mogę sobie życzyć, abyś był jeszcze bardziej kochany. W końcu nie da się kochać bardziej niż ja ciebie!

Dom to najlepsze miejsce na świecie. Bez względu na to, jak fajnie jest na imprezie, bez względu na to, jak gorąco świeci słońce na plaży na wakacjach, bez względu na to, jak ciekawa i ekscytująca jest praca, zawsze chcesz wrócić do domu z każdego miejsca. Gdzie jest ciepło i przytulnie, gdzie czekają krewni, a kochająca żona przygotowała już pyszny obiad. Gratuluję ci, moja droga, w twoje urodziny i życzę, abyś zawsze pozostawała tak kochająca i czuła, a my, twoja rodzina, na pewno cię uszczęśliwimy!

Z Tobą kochanie każda chwila jest cudowna. Jestem wdzięczny za tak królewski dar losu, że mam ciebie, moją najlepszą dziewczynę na całej planecie.Jesteś światłem w oknie, jesteś moim ideałem, jesteś dziewczyną moich marzeń. Zrobię wszystko, abyś był najszczęśliwszy. W swoje urodziny przyjmij gratulacje i życzenia pełne miłości. Obyś zawsze miał szczęście we wszystkim, Niech Pan zabierze wszystkie smutki i niech zawsze towarzyszy ci piękny powiew szczęścia. Życzę inspiracji, radości i wszystkiego najlepszego.

Mężczyzna musi być silny. Ale tego dnia byłem oczarowany twoim pięknem. Uśmiechnęłaś się – a moje serce zamarło, nie wiedziałam co powiedzieć i po prostu się uśmiechnęłaś. Być może same niebiosa kazały nam być razem. Minęły lata i bez względu na to, co wydarzyło się w naszym życiu, wiedzieliśmy, że najważniejsze było to, że byliśmy razem. W końcu, gdy jest ktoś, kto kocha i jest kochany, lata można obróć w proch. W twoje urodziny chcę jeszcze raz powiedzieć, jak bardzo cię kocham i jak bardzo byłem ci wdzięczny przez te wszystkie lata za twoją miłość!

Kobieta to najpiękniejszy kwiat na świecie, który kwitnie tylko raz i tylko dla mężczyzny, którego kocha. Mój kwiat! Bardzo się cieszę, że kiedyś pojawiłaś się w moim życiu! A dzisiaj, w twoje urodziny, życzę, żebyś nigdy nie zgasła, zawsze była piękna, pachnąca i delikatna jak płatki róż!

Słońce całuje Cię w policzek wczesnym rankiem. Ptak puka do twojego okna. I piszę do ciebie. Wszyscy spieszą się z gratulacjami z okazji wakacji. Wszystkiego najlepszego!

Moje słodkie, piękne, cudowne, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Jedź po całym świecie, nie znajdziesz takiej dziewczyny.Umiłowani, zawsze pozostańcie energiczni, pogodni, wytrwali, ciekawi, marzycielscy, niesamowici, szczerzy, życzliwi, czarujący, ideowi, towarzyski, nieporównywalni i wspaniali. Kocham cię i życzę, abyś był zawsze szczęśliwy.

Miałem w życiu takie szczęście, że cię poznałem, kochanie. Jesteś najjaśniejszą gwiazdą, najpiękniejszą na całym świecie, jesteś moim szczęściem. W twoje urodziny życzę powodzenia, radości i dobrej zabawy. Niech Twoje osobiste wakacje przyniosą Ci wiele wrażeń. Niech twoje życie płynie jak pełna rzeka wśród niezawodnych, mocnych brzegów. Obyś nigdy nie był zaniepokojony smutkiem. Zasługujesz na najjaśniejszą, najpiękniejszą i najmilszą rzecz na ziemi. Wszystkiego najlepszego dla Ciebie, mój wyjątkowy dobrobyt i radość.

Moja ukochana, moja bystra i miła istoto, gratuluję Ci wakacji. Długo myślałam, czego można sobie życzyć, ale w końcu zdecydowałam, że najważniejsze jest zdrowie. Wszystko inne nie jest tak ważne, jeśli nie masz zdrowia. Ale uwierz, że jestem gotów zapewnić Ci wszystko, tylko staraj się nie zachorować. To dla mnie bardzo ważne, aby zawsze widzieć Cię szczęśliwą, uśmiechniętą i zdrową. Dziś, w tak świąteczny dzień, chcę jeszcze raz powiedzieć, że jesteś moją najlepszą i cudowną dziewczyną, która wie, jak wspierać i pomagać. Jest mi bardzo łatwo i przyjemnie przebywać z Tobą, dlatego zrobię wszystko, aby utrzymać z Tobą relację i wzmocnić nasze uczucia.Jesteś moim marzeniem, jesteś dokładnie tą dziewczyną, o której marzyłam od tak dawna, moi przyjaciele i krewni mogą to potwierdzić, bo właśnie z nimi się tym podzieliłam. Dziękuję, że jesteś sobą.

Moja droga, ukochana, pożądana, jedyna! Gratuluję tak wspaniałych wakacji jak ten! Życzę Ci, abyś pozostała tak wyjątkowa, piękna, pogodna, łagodna, życzliwa i sympatyczna nie tylko w tym dniu, ale zawsze! Kocham Cię, daję ludziom ciepło i jestem tą samą dobrą osobą!

Tobie kochanie, w twoje urodziny mogłem obiecać gwiazdę z nieba, ale nie wyszedłem tak wysoki jak olbrzym i dlatego skromnie chcę ci dać dzisiaj – główne miejsce w mojej duszy na całe życie! Wierzę, że mając tak cenny prezent, staniesz się szczęśliwszy, ponieważ ważne jest, abyś zawsze się uśmiechał i śmiał, cieszył się życiem i nie był smutny!

Moja ukochana, najpiękniejsza dziewczyno na świecie, gratuluję Ci urodzin i życzę cudów, powodzenia, radości i dobrej zabawy. Jesteś taka słodka, miła, delikatna, wrażliwa, niesamowicie piękna, jednym słowem – niesamowita i zasługujesz na najszczęśliwsze życie bez żalu, smutku, urazy i rozczarowania. I życzę Ci, słońce, abyś każdego dnia jasno świeciła i wypełniała ten świat promieniami natchnienia, zdumienia i uroku swoim boskim pięknem. Drogi, niech wszystkie Twoje pragnienia się spełnią, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, niech wszystkie Twoje pomysły i aspiracje wzniosą Cię na piedestały sławy i sukcesu.

W ten jasny, jasny i świąteczny dzień gratuluję ci urodzin, moja piękna dziewczyno. Szczerze życzę szczęścia, czułości, miłości. Kwitnij i pachnij, jak zawsze, i bądź czarujący, wesoły, mądry, delikatny i piękny. Nie zapominaj, że masz wspaniałych przyjaciół! Bądź zawsze dobry!