Życzenia urodzinowe dla wnuczki

Zebraliśmy dla Ciebie wiele najlepszych życzeń urodzinowych dla Twojej wnuczki od dziadków w prozie, z głębi naszych serc. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Wszystkiego najlepszego, kochana wnuczko, nasza cudowna dziewczyno, bądź szczęśliwa, niech anioł okryje Cię swoimi skrzydłami przed przeciwnościami losu, niech miłość wypełni Twoje serce, niech będzie czysta i wzajemna! W końcu 16 lat to wciąż młodość, jasna i wesoła, to wieczna wiosna, to świeżość natury! Obyś zawsze był młody i szczęśliwy!

Wnuczko, niech w tym dniu życie zamieni się w bajkę, niech twoja gwiazda świeci najjaśniej na niebie. Życzę wszystkiego najlepszego i bezchmurnego nieba szczęścia i niekończących się przestrzeni dla miłości!

Droga wnuczko, masz dzisiaj 20 lat, gratulacje, kochanie, w rocznicę. Niech twoje życie będzie słoneczne i jasne, niech twoje serce nadal wierzy w dobrą bajkę i cud. Życzę niewątpliwego szczęścia na drodze i niesamowitego szczęścia, niezwyciężonych sukcesów i niezaprzeczalnych zwycięstw.

W twoje urodziny życzę Ci dużo czasu, aby uczyć się i zdobywać, znaleźć wielu nowych przyjaciół, nie zdradzać ich i nie obrażać się! Nasza wnuczko, bądź czysta i piękna, jak anioł, pomagaj ludziom, poznaj siebie jak najszybciej, ucz się dobrze, nigdy nie zatrzymuj się w pół drogi! Niech Bóg ci pomoże, niech fajerwerki grzmią na twoją cześć! Twoja babcia.

Wnuczko, gratulacje z okazji 18 urodzin! Niech wszystko, czego ci życzyłem w twoje pierwsze urodziny, nadal się spełnia. Życzę, abyś stała się jeszcze piękniejsza, silniejsza, szczęśliwsza, bardziej pewna siebie. Niech anioł stróż zawsze podpowiada ci rozwiązanie w trudnych czasach, a Pan da ci łatwe szczęście!

Mój mały Aniele, droga wnuczko! Miły, wesoły, sympatyczny, delikatny, inteligentny – żyją w tobie wszystkie najjaśniejsze cechy charakteru! W twoje urodziny życzę ci łagodnego słońca przez okno, niech twoja droga będzie gładka i słoneczna! Zasługujesz na wszystko, co najlepsze w życiu, a ja zawsze tam będę!

Moja droga wnuczko, do niedawna byłaś taka malutka, a teraz patrzę na ciebie, taka piękna dziewczyna już rośnie. Więc nadchodzą twoje następne urodziny, stałeś się o rok starszy. Życzę Ci ogromnego szczęścia, miłości, żelaznego zdrowia, sukcesów, nowych osiągnięć.

Nasz jasny promień słońca, nasza wnuczka! Dzisiaj trochę dojrzałaś, co oznacza, że ​​stałaś się zauważalnie piękniejsza i mądrzejsza. Życzymy, abyście zawsze, bez względu na wszystko, pozostali pogodni, pogodni i szczęśliwi. Niech twoi przyjaciele i krewni cię docenią. Niech twoje oczy nie zostaną dotknięte łzą urazy i rozczarowania. A każdy nowy dzień dla Ciebie zaczyna się od słońca i uśmiechów.

Wszystkiego najlepszego dla mojej ukochanej jedynej wnuczki dzisiaj! Spójrz, moja droga … Przed nami przyszłość, oczywiście dobra, a za nami przeszłość, z jasnymi wspomnieniami, które ogrzewają nasze serca … Dziś tworzymy zarówno przyszłość, jak i przeszłość, a zatem Życzę Ci, abyś był waletem wszystkich zawodów, abyś mógł zbierać dla swojego życia wszystko, co najlepsze na świecie i najcenniejsze – miłość, wiarę, życzliwość i nadzieję – zachowaj w swoim sercu i dawaj tym którzy są ci drodzy!

Moja droga wnuczko, jesteś słoneczną, niezwykłą osobą. Wszystkiego najlepszego i życzę, aby w twoim przeznaczeniu nie było mrocznych dni. Aby otaczali cię tylko bystrzy ludzie. Niech twoja kariera będzie jasna. Bądź szczęśliwy.

Wnuczko, moja radość, w twoje urodziny życzę ci nigdy nie chorować, nie rozpaczać, nie rozpaczać, nie wątpić w siebie. Nie krępuj się podbijać tego świata, zaskakiwać wszystkich dookoła, słuchać swojego serca i wierzyć w swoje marzenie. I niech wszystko się ułoży, niech w życiu będzie szczęście i miłość.

Kochana wnuczko, gratuluję Ci radosnego wydarzenia – Twoich urodzin, najlepszych świąt! Niech dziś zapewni Ci wspaniały nastrój i spełnienie najpiękniejszych pragnień, niech wszystko w Twoim życiu będzie takie, jak chcesz. Dobrzy przyjaciele, dobry i hojny los, wspaniałe wydarzenia i wielki sukces we wszystkich sprawach!

Niech dobry nastrój rozkwitnie jak kwiat o świcie, szczęście jak wielka tęcza rozpościera nad tobą swoją magiczną kopułę!

Moja droga wnuczko, często pamiętam jak ty i ja chodziliśmy po parku i karmiliśmy gołębia. Byłaś wtedy tylko małą dziewczynką. Teraz już dorosłaś, stałaś się dorosła i niezależna, a ja, tak jak poprzednio, chcę z tobą spacerować po parku. Życzę, abyś zawsze był szczęśliwy.

Moja cudowna i cudowna wnuczka, życzę Ci wszystkiego najlepszego. Życzę magicznego szczęścia i bajecznego szczęścia, jasnej radości i pogody ducha, jasnych horyzontów życia i wspaniałych perspektyw, niesamowitego szczęścia i wielkiej miłości.

Spokojne życie bez przygód nie przyniesie radości, dlatego wnuczko gratuluję Ci urodzin i życzę aktywnej drogi, aby każdy dzień mienił się nowymi wydarzeniami, intrygami i na pewno cieszy duszę.

< /div>

Wszystkiego najlepszego dla mojej drogiej wnuczki! Słowa nie mogą wyrazić tego, co jest w moim sercu – tak bardzo cię kocham! Uśmiechaj się częściej, ciesz rodziców nowymi osiągnięciami, doceniaj oddanie i przyjaźń. Niech w Twoim życiu będzie więcej słonecznych dni, a dobra wróżka spełni Twoje najcenniejsze marzenia!

Wnuczko, moje promienne słońce, dzisiaj są twoje urodziny, najwspanialsze wakacje! Z całego serca życzę, abyście nadal byli tą samą mądrą i piękną dziewczyną, pilnie studiowali, zachwycali nas wszystkich swoimi sukcesami i odnosili wielkie zwycięstwa.Bądź najszczęśliwszy na świecie, niech najbardziej bajeczne marzenia spełnią się dla wszystkich!

Ukochana wnuczka! Moja mała księżniczka! Z głębi serca życzę Ci wszystkiego najlepszego! Niech twoje życie będzie jak z bajki – niech zawsze króluje w nim dobro i piękno! Wyhoduj zdrową, mądrą, uroczą i bardzo szczęśliwą dziewczynę! Wesołych Świąt!

Moja wnuczka jest najlepszą i najjaśniejszą dziewczyną na Ziemi. Dziś są jej urodziny i życzę jej zdrowia i szczęścia. Żeby wszystko, co zaplanowała, się spełniło. I wszystkie jej marzenia stały się rzeczywistością. Gratulacje, mój delikatny kwiatku!

Najpiękniejsze życzenia urodzinowe dla wnuczki, z głębi serca

Jasne życzenia urodzinowe dla wnuczki, z głębi serca

Moja droga wnuczko, moje złote słońce, w twoje urodziny pragnę Ci tak wiele życzyć… Życzę Ci znaleźć prawdziwych przyjaciół, poznać więcej dobrych ludzi w życiu, zawsze bądź zdrowa, piękna i szczęśliwa. I częściej odwiedzaj babcię! Gratulacje!

Moja droga wnuczko, wszystkiego najlepszego! Jesteś dla mnie wielką radością, wielkim szczęściem i radością. Życzę Ci, abyś zawsze był zdrowy, szczęśliwy, kochany i uwielbiany. Niech wszystkie wasze przedsięwzięcia przyniosą dobre owoce, a wszystkie marzenia staną się piękną rzeczywistością.Wesołych świąt, moja droga!

Dzisiaj gratulujemy naszej wnuczce wspaniałych wakacji, w dniu jej urodzin! Niech z naszym pupilem zawsze będzie dobrze, życie ułoży się dobrze, szczęście i życzliwość zawsze będą obok siebie! Bądź kochany i kochaj całym sercem, nasza droga!

Jesteś taka cudowna, moja wnuczka! Wiedz, że twój dziadek jest bardzo szczęśliwy, że cię ma! Wszystkiego najlepszego moja rybka! Zawsze pozostań taki sam wesoły, zręczny, czarujący, zabawny, posłuszny, najlepszy! Jesteś moją dumą, moją nadzieją, moją radością, a moja miłość do Ciebie jest tak wielka jak Słońce!

Wnuczko, w tym dniu spieszę życzyć Ci wszystkiego najlepszego! Jesteś słoneczną i miłą dziewczyną, którą wszyscy wokół kochają. Pozostań tak zawsze, nie zmieniaj się, a jeśli nagle pojawią się trudności na Twojej życiowej ścieżce, pamiętaj, moja mała krew, że zawsze przyjdę na ratunek, po prostu zadzwoń!

Moje drogie słońce, gratulacje z okazji wakacji! Niech wszystko się ułoży, spełnią się Twoje najcenniejsze marzenia, abyś miał dobrych przyjaciół, ciekawe zajęcia i rozrywkę. Powodzenia, zdrowia, szczęścia i wielkiej miłości. Wszystkiego najlepszego, wnuczko!

Moja ukochana wnuczko, dzisiaj jest twój wielki dzień – twoje urodziny! A to oznacza, że ​​z nową energią zachwycisz nas wszystkich wielkimi zwycięstwami i sukcesami, bo zawsze jesteś godny podziwu! Życzę Ci być najpiękniejszą, mądrą, czarującą, ładną! Obyś miał całe dobro i dobro, o którym tylko marzysz.

Chcę życzyć mojej wnuczce, abyś więcej się uśmiechała i przestała bać się ludzi, nie ufając im! Bądź tak piękną i miłą, słodką i odważną, mądrą i silną dziewczyną jak teraz, ale nigdy się nie poddawaj! Twoja babcia życzy Ci tylko jednego na urodziny – wzajemnej miłości, wielkiej i na całe życie!

Wszystkiego najlepszego, droga wnuczko! Już dorosłaś, ale nadal chcę Cię przytulić i mocno przytulić. Najważniejsze, żebyś zawsze był spokojny i pewny swoich umiejętności! I pamiętaj, że zawsze przyjdę Ci z pomocą w każdej sytuacji! Żyj i oddychaj głęboko, nieważne kto!

Twoja babcia chce Ci życzyć, wnuczko, pewnego dnia skończyć szkołę, wiele osiągnąć i obudzić się sławna! W końcu jesteś bardzo utalentowanym i utalentowanym dzieckiem, naszą dumą i nadzieją! W twoje urodziny życzymy Ci odważnego wyznaczenia sobie celu i udania się do niego! Pamiętaj, że nie ma przeszkód do sukcesu!

Nasza droga wnuczka, tutaj jesteś o rok starsza.Z całego serca gratulujemy tego wydarzenia! Życzymy wszystkim gwiazdom z nieba, jasnego i udanego życia! Niech delikatne, słoneczne promienie oświetlają całą drogę twojego życia, anioł stróż towarzyszy i chroni wszędzie. Niech otaczają cię tylko dobrzy wierni towarzysze i kochający krewni. Pozostań tą samą delikatną i czułą dziewczyną! I nadal zachwycali nas swoim szczerym uśmiechem! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego z okazji dwudziestych urodzin, wszystkiego najlepszego dla mojej złotej wnuczki. Nasza radość, życzę Ci, abyś zawsze był szczerze szczęśliwy i odnoszący sukcesy, wesoły, słodki i czuły. Zawsze będziesz dla nas wielką dumą i jasną nadzieją. Niech życie da ci wspaniałe możliwości pełnej samorealizacji i osiągnięcia twoich celów.

Wszystkiego najlepszego moja słodka wnuczka. Życzę, aby w Twoim życiu każdego dnia zdarzały się prawdziwe cuda, aby każdy Twój sen stał się szczęśliwą rzeczywistością, aby co minutę świeciło w Twoich oczach jasne światło radości i nadziei. Wnuczko, bądź zawsze tak miła, piękna, mądra, wesoła, wesoła, urocza i kochana.

Kiedyś przyprowadził Cię do nas bocian. Leciał tak wysoko i poprosiliśmy go o lądowanie. Nakarmiliśmy go, napiliśmy się, w zamian dał nam ciebie. Dlatego masz skrzydła, dlatego latasz, a nie siedzisz spokojnie. Wszystkiego najlepszego, wnuczko, postaraj się nie odlatywać daleko od domu ojca. Oto twój karmnik, oto twoje gniazdo.

Droga wnuczko, gratulacje z okazji 20. urodzin.Niech ta data stanie się dla ciebie nowym etapem w szczęśliwym i udanym życiu, niech twoja dusza śpiewa i cieszy się życiem, niech twoje serce szczerze kocha i ogrzewa bliskich, może mieć szczęście w każdym biznesie, niech będzie radość i optymizm w swoje ciało.

Wszystkiego najlepszego, droga wnuczko! Życzymy jasnych wrażeń, uśmiechów, radosnych odkryć, spełnienia pragnień i wspaniałych przyjaciół! Niech szczęście i sukces zawsze będą Twoimi towarzyszami, a także optymizm i dobry nastrój!

W ten piękny dzień pragnę życzyć wspaniałemu dziecku wszystkiego najlepszego. Życzę mojej wnuczce słodkiego życia, beztroskiego dzieciństwa, jasnych przygód, niesamowitych odkryć, wzajemnej miłości, bajecznych chwil. Aby wnuczka miała po prostu niekończące się szczęście, doskonałe zdrowie i beztroskie życie

Wnuczko, w ten radosny, wiosenny dzień pragnę pogratulować Ci wakacji i życzyć Ci miłości, wiary, nadziei i miłości! Niech w życiu nastąpi ruch w kierunku celu, a serce niech będzie miłe i gorące!

Dziadek życzy swojej wnuczce w dniu urodzin, aby tysiące ptaków śpiewały na twoją cześć, aby tysiące ważek przyniosło ci szczęście, aby tysiące gwiazd na niebie napisały twoje imię, aby tysiące młodych ludzi jest gotowych oddać Ci swoją miłość, a Ty wybrałeś najbardziej godnego! Niech w tym dniu spełnią się wszystkie Twoje sekretne marzenia!

Wszystkiego najlepszego moja droga wnuczka. Życzę dobrego cudu i szczerych uczuć, radosnych osiągnięć i niezapomnianych wydarzeń. Niech twoje stopy kroczą ścieżką szczęścia, niech twoje ręce robią wielkie rzeczy, niech twoja głowa będzie pełna jasnych myśli, niech twoje serce zachowa miłość i nadzieję.

Najlepsze życzenia urodzinowe dla wnuczki w prozie

Duszny
życzenia urodzinowe dla wnuczki

W bajkach dobra magia przytrafia się najmilszym, posłusznym dziewczynom. Generalnie wszystko co najlepsze przeznaczone jest dla naszej wnuczki. w życiu.

Wszystkiego najlepszego dla mojej wnuczki w tym wspaniałym dniu. Niech szczęście popłynie jak nieskończona rzeka, a szczęście się przeleje, życie będzie pełne wspaniałych wydarzeń, a emocje niesamowicie żywe. Niech miliony gwiazd na niebie rozbłysną, abyś złożył życzenie, a wtedy wszystko się spełni w mgnieniu oka.

Ty, jak delikatne piórko, delikatnie latasz i starasz się zaskoczyć wszystkich swoją czystością i miękkością.Droga wnuczko, gratuluję ci urodzin i życzę, abyś unosiła się ponad chmurami szczęścia i szczęścia oraz burzowymi chmurami niepowodzeń, które mijały.

Gratulujemy narodzin twojej gwiazdy, twojej anielskiej wnuczki! Życzymy jej jasnej ścieżki życia wypełnionej wieloma jasnymi radosnymi chwilami. Niech rośnie zdrowo i szczęśliwie ku radości wszystkich. A wam, dziadkowie, życzymy siły, energii i cierpliwości, aby pomóc w edukacji i postawieniu twojego skarbu na nogi.

Wszystkiego najlepszego dla mojej wnuczki! To piękny dzień, który sprawił mi największą radość – Tobie! Niech twój nastrój będzie zawsze wesoły, zdrowie – silne, szczęście – wieczne! Przyjemniejsze niespodzianki, piękne kwiaty i szczerzy przyjaciele! Twój najszczęśliwszy dziadek na świecie.

Jestem babcią najpiękniejszej i posłusznej dziewczynki i jestem z tego dumna! Wnuczko, w tym dniu życzę Ci samej radości i wielu uśmiechów – na to zasługujesz. Idź przez życie z podniesioną głową i pamiętaj, że teraz nadal jesteś księżniczką, ale kiedy staniesz się dorosła, na pewno zostaniesz królową!

Nasza droga wnuczka, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Zawsze bądź piękna, pełna wdzięku i słodka. Jesteś piękna jak wróżka. Niech nowy dzień przyniesie radość, szczęście, sukces. Nie znam cię bez smutków, bez kłopotów. Pływaj w oceanach szczęścia, zawsze lataj w otoczeniu dobroci. Wszystkiego najlepszego, kochanie, tobie!

Moja droga, droga, cudowna wnuczko, gratuluję Ci urodzin.Niech okryją Cię fale szczęścia, niech słońce radości zawsze świeci dla Ciebie, niech płomień Twojej miłości w Twoim sercu nie zgaśnie, niech Twoja natura zawsze pozostanie delikatnym i pięknym kwiatem.

Mój najbardziej słoneczny człowieczku, mój fidget, moja wnuczka, życzę ci wszystkiego najlepszego. To dzień szczęścia i radości, to dzień słonecznego szczęścia. Świat dał mi ciebie. Życzę pięknego życia, ekscytujących podróży i ciągłego szczęścia.

Wnuczko, w twoje urodziny szczerze życzę Ci cierpliwości we wszystkim i osiągnięcia w końcu wysokich wyników. Moja droga, bądź naprawdę szczęśliwa, zadowolona z siebie i swojego życia, zawsze pasjonująca się czymś interesującym i zawsze nie do odparcia.

Nasza mała wnuczka! Wszystkiego najlepszego! Pragniemy, aby nasze dziecko pozostało tak przyjemne, nieodparte i kobiece. Twój uśmiech jest jak gwiazda – błyszczy jaśniej niż jakiekolwiek diamenty. Niech słodka natura zadowoli wszystkich wokół przez wiele lat!

Nadszedł długo oczekiwany moment w Twoim życiu. Los dał ci wnuczkę! Serdecznie gratuluję tak ważnego wydarzenia! Życzę Ci cierpliwie, aby pokazać najlepsze cechy dziadków: troszczyć się jak wielki skarb, kochać i pielęgnować jak cenny diament, uczyć wszystkiego, co cenisz sobie, przekazywać wszystkie doświadczenia błędów z przeszłości, aby pomóc Ci uniknąć własnych ! Z twoją wnuczką!

Moja droga wnuczka! Dzisiaj są twoje urodziny! Niech ten radosny dzień zostanie zapamiętany na całe życie! Zaśpiewajmy i bawmy się już dziś! Życzę ci, moje słońce, aby szczęście żyło obok ciebie, jak ludzie ci bliscy! Wiedz, że w każdej sytuacji zawsze Ci pomożemy i wesprzemy!

Moja dziewczyna jest chórem, moja złota wnuczka, mój cudowny anioł! Moja wnuczka, twoja babcia życzy ci z miłością, żebyś nigdy się nie zgubiła, bez względu na to, jak beznadziejna wydaje się sytuacja, że ​​wyjście z sytuacji jest samo w sobie, a trudności uciekają! Wszystkiego najlepszego, moja bystra dziewczyno, wesołych świąt!

Kochanie, rośniesz i dojrzewasz na naszych oczach, szkoda, że ​​czas leci tak szybko. Z drugiej strony chcę zobaczyć twoją miłość, dzień ślubu i wygląd dziecka.

Tak się cieszę, że cię mam! Jesteś moją nadzieją, wsparciem i jasnym światłem w oknie!

Babcia życzy ukochanej wnuczce wszystkiego najlepszego. Jesteś taki słodki, zabawny, psotny.Twoje miłe, piękne oczy rozświetlają wszystko dookoła światłem, wypełniają ten świat cudami, nawet chcesz wierzyć w bajki. Dorośnij moja droga wnuczko, ku radości twoich rodziców, bądź zdrowa i szczęśliwa.

Moi ukochani i kochani, przyjmijcie moje szczere gratulacje z okazji urodzin. Życzę długo oczekiwanych wzlotów i walecznych zwycięstw w twoim życiu. Dzisiaj stałeś się o rok starszy; dając przykład swojej młodszej siostrze, naucz ją wszystkiego, co sam wiesz. Życzę wnuczko życia bez strat i rozłąki. A co najważniejsze, bądź szczęśliwy!

Mówią, że wnuki są bardziej kochane niż dzieci! I to jest absolutna prawda! Wnuczko, wszystkiego najlepszego dla ciebie! Bądź mądry i ciesz rodziców swoimi sukcesami i oczywiście nie zapomnij o babci i dziadku! Kocham Cię Skarbie! Bądź szczęśliwy, moja maleńka!

Ukochana wnuczka! W ten jasny dzień Twoich narodzin życzymy Ci Bożej pomocy, ochrony i błogosławieństwa! Niech twój anioł stróż zawsze będzie z tobą! Niech każdy Twój dzień będzie wypełniony łaską, Twoje serce żyje miłością, a dusza ogrzewa się wiarą!

Dotkliwe gratulacje z okazji urodzin wnuczki do łez

Życz swojej wnuczce wszystkiego najlepszego własnymi słowami

W ten cudowny dzień, droga wnuczko, __ lat temu się urodziłaś! Co nas wszystkich uszczęśliwiło na świecie. Życzymy Ci osiągnięcia najbardziej pożądanych wyżyn w życiu , aby otrzymać godny zawód, nigdy nie chorować i nigdy nie tracić serca.Bądź szczęśliwy, niech Anioł Stróż cię chroni! Wszystkiego najlepszego!

Twoje urodziny! W ten słoneczny dzień Twój dziadek, moja wnuczka, życzy Ci tego samego słonecznego, letniego nastroju, częściej uśmiechaj się do tego świata, a ktoś odwzajemni uśmiech! Życzę Ci w pełni cieszyć się życiem bez naruszania życiowych zasad! Niech salut zabrzmi na twoją cześć!

Wszystkiego najlepszego moja cudowna wnuczka. Życzę Ci spełnienia Twoich marzeń, bycia głęboko kochanym i cenionym, by Twoja droga była jasna i pomyślna, by promyk szczęścia i szczęścia towarzyszył Ci przez całe życie.

Mojej ukochanej wnuczce, która wyrosła na prawdziwą królową, życzę spełnienia wszystkich upragnionych pragnień w dniu jej urodzin, aby szczęście zagościło w waszym domu każdego dnia! Niech wszystko w twoim życiu będzie najlepsze, co może się przydać tylko człowiekowi dla szczęścia – prawdziwi przyjaciele i dziewczyny, ukochany mężczyzna, miłe niespodzianki i szczęście, dobre zdrowie i dobry nastrój!

Droga wnuczka! Zawsze bądź jasna, delikatna i piękna, jak piękny kwiat. Osiągaj sukces we wszystkim, szanuj starszych i znajdź wspólny język z rówieśnikami. Obyś nie zabrakło dobrych przyjaciół i zabawnych gier! wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego moja ukochana wnuczko! Naprawdę chcę, abyś był najszczęśliwszy, najzdrowszy i cieszył nas swoimi sukcesami. Życzę, abyś na wiosnę życia stał się źródłem światła i blasku. Jesteś naszym słońcem, kochamy cię i jesteśmy najsłodszą dziewczyną na świecie.

Droga wnuczko, gratuluję Ci urodzin i życzę, aby wiosna na zawsze zagościła w Twojej duszy. Abyś każdego dnia budził się szczęśliwy, Każdy dzień kończył się Twoim osobistym zwycięstwem. Niech wszyscy cię kochają, a los uważnie strzeże.

Dziadek życzy swojej wnuczce w dniu jej narodzin dużo promiennej radości, złotej korony na głowie, gorącego serca w piersi, zdrowia i chęci podboju całego świata ! Bądź tak celowy, ambitny i gotowy do czynienia cudów jak teraz! Ale przy całym swoim zajęciu znajdź dla nas więcej czasu!

Dziadek chce Ci życzyć, wnuczka, w Twoje urodziny nauczyć się wielu nowych rzeczy, nie stracić lojalnych przyjaciół, stara się nauczyć jak żyć, łatwo przepłynąć przez życie, znaleźć dobra praca, stać się bogatym i bardzo sławnym, aby wielu ludzi rozpoznało Ciebie i mnie! Życzę, żebyś zawsze osiągał swój cel.Wesołych Świąt!

Drogie Słoneczko, droga wnuczko, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Niech jasne słońce miłości i kolorowa tęcza szczęścia zabłyśnie na niebie Twojego życia, niech Twoja droga będzie pomyślna i życzliwa, niech czekają na Ciebie wielkie zwycięstwa, radosne osiągnięcia i wspaniałe emocje.

Wnuczko, nasze słońce, gratulujemy Ci tego słonecznego i radosnego dnia! W tym dniu anioł ogłosił pojawienie się najmilszej, czułej, pięknej, mądrej dziewczynki – naszej wnuczki. Pragniemy, abyście pozostali tacy sami, coraz częściej oświetlali nasz dom swoim uśmiechem. Zachowaj zdrowie i spełnij wszystkie Twoje najśmielsze marzenia. Kochamy Cię!

Wszystkiego najlepszego, wnuczka. Życzę, aby w Twoim życiu nie było miejsca na globalne problemy i nieprzyjemne sytuacje, abyś nigdy nie stał w miejscu i śmiało szedł do przodu – w kierunku swoich marzeń, abyś każdego dnia spotykał się z odważną siłą i natchnieniem, abyś zawsze osiągał swój cel, został piękna diva i miła osoba.

Piękny i modny, uniwersalny! Dorośnij, wnuczko, miła, z niespokojnym i gorącym sercem, lekką i drżącą duszą. Niech twoja bratnia dusza cię znajdzie. Wszystkiego najlepszego, nasz kwiatek!

Wszystkiego najlepszego, wnuczko! Życzymy radości i szczęścia, więcej uśmiechu, proszę rodziców! Życzymy dobrym, prawdziwym przyjaciołom w pobliżu, jaśniejszych słonecznych dni, aby Twoje uczynki były zawsze tylko dobre.Niech spełnią się najcenniejsze marzenia!

Jak cudownie, że mamy tak cudowne wakacje – urodziny wnuczki! To ważny dzień dla całej twojej rodziny. Jesteś aniołem, który pomaga nam nie tracić sensu życia, nie poddawać się starości i chorobie, nasze wsparcie i wsparcie! Z całą naszą miłością życzymy Wam życia słodkiego jak miód, miłości pięknej jak kwitnący sad wiśniowy i niech spełnią się wszystkie Wasze plany! Wszystkiego najlepszego, wnuczko!

Moja droga i kochana wnuczko z całego serca, gratuluję Ci urodzin! Życzę Ci, mojej radości, jasnego, czystego i zachwycającego życia. Niech każda twoja komórka będzie nasycona szczęściem. A miłość rozgrzewa duszę w każdej sekundzie!

Kocham Cię całym sercem i duszą. Czekam na nasze kolejne spotkanie. Droga wnuczko, gratuluję ci urodzin i życzę, aby w twoim życiu były tylko chwalebne zwycięstwa, które zakończyły się świąteczną ucztą. Życzę szczęścia i dobrego zdrowia.

Wszystkiego najlepszego, wnuczka. Niech życie będzie pełne jasnych kolorów i wspomnień, bogatych kolorów i emocji, dobrych uczynków i dni, zabawnych żartów i pomysłów, zabawnych przypadków i historii, radosnych minut i szczęśliwych chwil.

W tym dniu twoja wnuczka, twoje urodziny przychodzą do twojego domu, a wraz z nim pojawiam się ja, twój dziadek! Przynoszę Ci morze prezentów, chcę spełnić wszystkie Twoje pragnienia, nawet te, których nie podejrzewasz! Daję Ci prezent, aby łatwo i naturalnie rozwiązywać wszystkie problemy, bez wysiłku przejść przez życie, dawać ludziom moje światło i zachwycać swoich bliskich! Brawa dla Ciebie!

Chcę, aby moja wnuczka cieszyła się każdym dniem, cieszyła się życiem, osiągała niesamowity sukces i nigdy nie traciła serca. Niech zdrowie nigdy nie zawiedzie, pozytywna energia przepełnia się, a uśmiech od ucha do ucha. Spełnienie wszystkich upragnionych pragnień i miłości. Wszystkiego najlepszego, wnuczko!

Szczere gratulacje z okazji urodzin wnuczki własnymi słowami

Najcieplejszy
życzenia urodzinowe dla wnuczki do łez

Z całego serca pragnę dziś pogratulować mojej kochanej wnuczce. Życzę Wam radości, dobrej zabawy, niezapomnianych przygód i głośnego śmiechu. Z Waszą troską i czułością. Ciebie w tym dniu.

Nasza cenna wnuczka! Życzymy Ci wszystkiego, co chcesz otrzymać w tym życiu.Niech wszystkie Twoje marzenia spełnią się łatwo i prosto, jakby wróżka pomagała Ci na Twojej jasnej ścieżce!

W twoje urodziny, wnuczko, nikt nie jest szczęśliwszy ode mnie. Cóż może być bardziej radosnego dla dziadka niż patrzeć, jak taki kochany i bliski człowieczek dorasta i rozkwita. Gdy jesteś blisko, czuję przypływ czułości. Nic tak nie rozgrzewa duszy jak Twój psotny uśmiech. Chcę, aby spełniło się wszystko, o czym możesz pomyśleć. Bądź zdrowa, wnuczko, nigdy nie smuć się, zawsze bądź w pozytywnym nastroju.

W dniu urodzin ukochanej wnuczki słońce świeci jaśniej, ptaki śpiewają radośniej. W końcu tak dobrego i uśmiechniętego dziecka nie można znaleźć na całym świecie. Szczęście i radość dla ciebie, Słoneczko.

Chcę ci życzyć dużo szczęścia, ale obawiam się, że nie będziesz tego chcieć, więc weź mały kryształ szczęścia. Wszystkiego najlepszego, wnuczko, nie zapomnij zamknąć go przed wścibskimi oczami i sam nie oślepnij szczęściem.

Moja droga wnuczko, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Bądź zawsze tak słodka i piękna, niesamowicie szczęśliwa i wspaniała. Życzę dobrego zdrowia, powodzenia, niesamowitych pomysłów, wspaniałego nastroju i wielkich sukcesów w każdej dziedzinie życia.

Dzisiaj są urodziny mojej wnuczki! Ulubieniec rodziny, jedyna córka, której nie szczędzili miłości, a ona odpowiedziała, że ​​wyrosła mądra i piękna, czego szukać – ale nie znaleźć! Nasza młoda dama jest naszą dumą, a na jej urodziny zebraliśmy najbliższych ludzi i aż trudno uwierzyć, że minął kolejny rok, przeleciał jak w jednej chwili! Moja droga, droga wnuczko! Żyj szczęśliwie, uszczęśliwiaj nas każdego dnia, jak czerwone słońce, a zawsze będziemy Cię kochać i to nie tylko dzisiaj, ale każdego dnia życzymy Ci wszystkiego najlepszego!

W urodziny twojej ukochanej wnuczki, ja, twoja jedyna babcia, daję ci mnóstwo prezentów – jasne oczy, zabawne opowieści, zabawne piosenki, złote monety, promienie słońca, klucze od serce ukochanej osoby, kolorowe tęczowe paski, ukochane marzenia! Niech to wszystko na zawsze zagości w Twojej duszy i wyobraźni! Wesołych Świąt!

Najpiękniejszym stworzeniem na całym świecie jest moja ukochana wnuczka! Dziś, w twoje urodziny, życzę ci spełnienia najwspanialszych cudów. Niech dziś wszystkie Twoje marzenia się spełnią. Gratulacje, mój drogi aniele.

W twoje urodziny moja złota wnuczka, dziadek życzy abyś była najpiękniejszą różą w ogrodzie, młodą wiosną, śmiałą latem, złotą i bogatą jesienią, zimą zdrową i hojną ! Podaruj wszystkim swój uśmiech, swoją miłość, spełnij wszystkie swoje ukochane marzenia! W swoje urodziny uwierz w miłość i zyskaj wiarę!

Wnuczka, gratulacje! Jesteś moim diamentem, który oślepia moje oczy w słońcu, moją radością i dumą, moją naiwną dziewczyną i małą księżniczką. Zawsze miej w sobie te cechy, to drżenie i czułość, szczerość i dobrą naturę.

Babcia życzy Ci moja wnuczka, mój złoty promień słońca, moja ważka, morza radości i zabawy, bezkresnego oceanu dobroci i radości, wszystkiego co najpiękniejsze na świecie! Niech twoja dusza przez lata wypełni się wiarą, nadzieją, miłością i mądrością! Życzę Ci dobrej zabawy w Twoje urodziny!

Kiedyś nie wyobrażaliśmy sobie siebie jako dziadków, ale teraz lubimy te role z przyjemnością. Nasza wnuczka to przemiła młoda dama, która inspiruje, dodaje energii i daje nam najszczęśliwsze chwile. Życzymy młodej damie, aby stała się delikatniejsza, słodsza, bardziej kobieca i oczywiście mądrzejsza.

W swoje urodziny, moja wnuczko, obudź się jako bajkowa księżniczka z królestwa Melody, śpiewaj i baw się cały dzień! Niech twoja dusza będzie napełniona światłem miłości i dobroci, niech nie będzie w niej miejsca na śmieszne złudzenia i kłopoty, niech Pan Bóg ochroni cię i poprowadzi po prawdziwej i nierozerwalnej ścieżce! A ja, twoja babcia, zawsze będę cię wspierać! Wszystkiego najlepszego!

Nasza wnuczka dorosła! W twoje urodziny życzę, aby nie chorować, nie tracić poczucia humoru w trudnych sytuacjach, nigdy nie tracić serca, prowadzić ze sobą wszystkich ludzi! Jesteś naszym promieniem światła, jesteś naszą nadzieją i wsparciem, jesteś naszym krzykliwym słowikiem! Obyś otrzymał nagrody i pierwsze miejsca na wszystkich konkursach piosenki, a następnie wygraj Eurowizję!

Nie raz obchodziliśmy Twoje urodziny, wnuczko, a każde święto było dla nas wyjątkowe – z uśmiechami i miłymi słowami widzieliśmy, jak rośniesz i stajesz się ładniejszy, a dziś – przed nami lubisz biały łabędź, nasza piękność! Obyś, moja droga, w każdej chwili otaczał wspaniały okrągły taniec szczęścia, miłości, dobrobytu, obfitości i spełnienia pragnień!

Moja wnuczka ma urodziny i spieszę jej pogratulować. Moi drodzy, życzę Wam radości, rozkoszy i szczęścia na co dzień. Płyń jak piękny łabędź w strumieniu szczęścia, podążając za wiatrem inspiracji, zawsze słuchając swojego serca i wypełniając duszę marzeniami.

Wnuczka, jesteś naszym słońcem! Gratulacje z okazji urodzin! Życzę Ci, abyś zawsze była tak wesoła i piękna jak w tym dniu! Niech twoja droga życiowa zawsze będzie łatwa i spotkasz na niej tylko dobrych ludzi! Dorośnij i ciesz się naszą radością!

Droga wnuczka! Dzisiaj wchodzisz w nowe życie, ale wchodzisz w nie bardzo symbolicznie. Osiemnaście lat to jeszcze za mało na wielkie osiągnięcia, ale to właściwy czas na kształtowanie charakteru i tych wartości, przekonań, zasad, które pomogą Ci budować szczęście. Życzę mojej ukochanej dziewczynie miłości, pomyślności i zdrowia!

Nasza droga wnuczka! Dorastasz i zmieniasz się tak szybko, że trudno nam nadążyć za Tobą. Ale zawsze staramy się Ci pomóc i wierzymy, że nigdy nie odwrócisz się od nas i sprawisz, że wszyscy będą dumni z Twoich osiągnięć!

Wiele cudów zdarza się w dniu urodzin i zwyczajem jest wypowiedzenie sobie życzenia. Życzę Ci moja wnuczko, aby spełniły się wszystkie Twoje pragnienia, spełniły się marzenia i spełniły się marzenia. Jako babcia życzę szczerego kobiecego szczęścia, radości, pokoju, miłości, abyś znalazła swoje miejsce w życiu.

Nasza mała księżniczka, wnuczka! Niedawno nie zawiedliśmy cię, a teraz sam bierzesz los w swoje ręce, idź w kierunku swoich marzeń. Nie spiesz się, by żyć, ciesz się chwilami radości i nie zapomnij o nas!

Wszystkiego najlepszego moja kochana, moja cudowna wnuczka. Życzę Ci, kochanie, abyś śmiało szedł naprzód w życiu, uważnie się rozglądał, obdarzał bliskimi miłością i uśmiechem, rozumiejąc po drodze sukces i szczęście, szczerze wierząc w sen i swoje szczęście.

Droga wnuczka! Wszystkiego najlepszego! Niech szczęście, śmiech i uśmiechy, czysta, silna miłość i prawdziwi przyjaciele zawsze będą z Tobą! Niech trudności Cię ominą, a szczęście zawsze Ci towarzyszy!

Kochana ukochana wnuczko, gratulacje od twoich dziadków. Chcemy życzyć Ci jak najwięcej radości i szczęścia. Częściej proszę mamę i tatę, dziadka i babcię. Stań się piękny, miły i inteligentny i nigdy nie choruj. Nie ukrywaj swoich talentów, uwierz w siebie, a odniesiesz sukces!

Jesteś jaśniejszy niż gwiazdy, wspanialszy niż kwiaty! Skończyłaś dzisiaj 20 lat. Życzę dobrej zabawy, radości i szczęścia. Niech się spełnią marzenia i wszystko w życiu jest cudowne. Znajdź swoją ulubioną aktywność. Życzę zdrowia i szczęścia.

Mój delikatny kwiatek, moja ulubiona istota, moja wnuczko, gratuluję ci urodzin i życzę ci zawsze czystego nieba, jasnego słońca i lekkiej bryzy pewnych zwycięstw w twoim życiu.

Życzę szczęśliwego życia, wzajemnego zrozumienia w rodzinie i trwałego dobrego samopoczucia. Pragnę otrzymać od chłopców najpiękniejsze kwiaty i najpiękniejsze bukiety.Ty, wnuczko, zasługujesz na to! Niech zaleje, jak świeża fala morska, jasna radość i pokój dla serca i duszy. Wszystkiego najlepszego!

Niech dziś, w twoje urodziny, kolorowe fajerwerki na twoją cześć, wnuczko! Niech ten dzień przyniesie Ci szczęście, miłość i pewność siebie, niech sukces zasypie Cię jak pierwszy śnieg i wjedź windą po szczeblach kariery, niech Twoi szefowie będą z Ciebie dumni! Niech w Twoim domu zapanuje spokój i wygoda! Twój dziadek.

Moja mała księżniczka! W twoje urodziny życzę, abyś pozostała słodka, posłuszna i piękna! Obok ciebie znalazłem szansę na ponowne przeżycie młodości. Jesteś złotą rybką, która spełnia moje życzenia! Niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia, a ja, Twój dziadek, zawsze tam będę!

Kochanie, rośniesz i dojrzewasz na naszych oczach, szkoda, że ​​czas leci tak szybko. Z drugiej strony chcę zobaczyć Twoją miłość, dzień ślubu i wygląd dziecka. Wiedzieć, że dojrzałeś i pewnie staniesz na własnych nogach, masz swoje przeznaczenie na ziemi i swój ulubiony biznes. Jak miło jest wymawiać swoje imię z miłością i najmilszym i najjaśniejszym słowem – wnuczka!

Życzę Ci w Twoje osiemnaste urodziny, moja droga wnuczko, aby wszystkie Twoje sprawy się powiodły, abyś łatwo i pięknie szła przez życie do szczęścia i miłości, aby wiara zawsze leciała za Tobą jak biały gołąb, a szczęście krąży nad twoją głową jak niebieski ptak! Niech ludzie cię kochają, a ty usprawiedliwiasz ich nadzieje, ale nie ze szkodą dla siebie! Twój dziadek.

Dorastanie to piękno! Ukochany! Wszystkiego najlepszego, wnuczko! Śmiej się, raduj się, kręć jak top! Upuść wszystkie wazony i garnki na szczęście!

W ten radosny dzień urodziła się najpiękniejsza i najbardziej urocza dziewczyna, Twoja wnuczka! Gratuluję Ci z głębi serca! Pozwól mu rosnąć i dawaj radość dzięki zwycięstwom i osiągnięciom!

W chwili urodzenia nie ma miejsca na starość, smutek i nudę w naszym życiu. W końcu doładowujesz nas swoją energią, dajesz radość komunikacji, zaskakujesz nowymi sukcesami i zachwycasz radością! Wesołych świąt, droga wnuczko!

W rocznicę moich urodzin chcę pogratulować mojej kochanej wnuczce! Oczywiście życzę jej radości w sercu, ciepła i śpiewu w duszy, zdrowia w ciele, aby była pracowitą i celową dziewczyną i dawała swoje światło wielu ludziom! Dorośnij szybko i zostań wsparciem dla swojego taty i mamy! Bądź dobrą dziewczynką. Twoja babcia.

Ukochana wnuczka! W ten jasny dzień życzę wam wszystkiego najlepszego. Niech prawdziwi przyjaciele, prawdziwa miłość, opieka rodzicielska i dobre zdrowie będą w twoim życiu. Pamiętaj, że Twoja babcia jest zawsze tam i gotowa do pomocy w trudnych chwilach. Wszystkiego najlepszego, kochanie!

Dojście do pełnoletności jest prawdopodobnie najłatwiejszym osiągnięciem w Twoim życiu. Nie musiałeś robić nic poza dorastaniem i dojrzewaniem. Do dalszych życiowych osiągnięć, do zdobycia nieznanych szczytów potrzebna będzie siła, cierpliwość, wiara i dużo pracy. Życzę Ci, wnuczko, abyś w swoje 18. urodziny czuła się silna i była w stanie osiągnąć każdy cel. Niech twój los w dorosłym życiu będzie łatwy i szczęśliwy.