Życzenia urodzinowe dla żony od męża

Zebraliśmy dla Ciebie wiele ciepłych gratulacji z okazji urodzin Twojej żony własnymi słowami, z głębi serca. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Od dawna los jest spleciony w jedno. Promieniuję bajecznym szczęściem z tego, że mogę pogratulować boskiej kobiecie z okazji jej urodzin! Niech wszechmocne niebo spełni szlachetne impulsy twojego serca.

Moja duszo, z całego serca serdecznie gratuluję Ci urodzin. Jesteś słońcem, które nie pozwala ochłodzić mojemu sercu, jesteś jak wiosna – zawsze kwitniesz i pachniesz, twoje oczy są jak morze, w którym możesz się utopić, a twój uśmiech mieni się milionami jasnych promieni. Zdrowie, radość i szczęście, kochanie. Pobyt zawsze taki sam piękny, a co najważniejsze mój! Wesołych Świąt!

Moja miłość! Codziennie, w święta lub w dni powszednie, wcześnie rano, w porze lunchu i późnym wieczorem, zawsze jesteś dla mnie piękna, delikatna, piękna i pożądana. Ale dzisiaj, w twoje urodziny, jestem szczególnie zafascynowany tobą i nie znajduję słów, by opowiedzieć o wszystkim, co w tej chwili czuję, chociaż myślę, że już to rozumiesz, ponieważ jesteśmy razem od tak dawna… Uwielbiam i gratuluję wszystkiego najlepszego z całego serca!

Urocza diwo, moja kochana żono, w twoje urodziny życzę ci nigdy nie stracić blasku swojego pięknego uśmiechu, nigdy nie zapominaj, że moja miłość do ciebie jest wieczna.Niech dusza frunie jak niebiańska jaskółka przez powietrze szczęścia, niech piękno Twojego obozu i przyrody powieje wiatr dobrych zmian.

Urodziny żony to wyjątkowy dzień w życiu każdego mężczyzny. Na przykład staram się zacząć przygotowywać z wyprzedzeniem, aby zadowolić moją ukochaną i sprawić jej prezent. Chcę pogratulować mojej pięknej żonie wakacji. Życzę Ci spełnienia wszystkich Twoich niekończących się pragnień i realizacji niesamowitych pomysłów. Jesteś przykładem dla wielu kobiet i nie bez powodu. Pomimo tego, że pracujesz, wciąż masz czas na zakupy, zakupy spożywcze, gotowanie śniadań, obiadów i kolacji, o deserach generalnie milczę, bo w domu zawsze mamy dużo ciastek. Zajmujesz się samokształceniem, nauką lekcji z dziećmi, spotkaniami z przyjaciółmi, wieczorami domowymi. Jednym słowem jesteś mądry. Bardzo cię kocham, moja droga. Upewnij się, że zawsze będziesz się uśmiechać, ponieważ tak bardzo tego pragnę.

Niech tysiące komplementów usłyszanych w tym dniu uwolnią Cię od wątpliwości dotyczących Twojej indywidualności, ekskluzywności i piękna. Niech spełnią się wszystkie Twoje szczere życzenia. Niech spełnią się wszystkie marzenia, nawet te najbardziej niewyobrażalne. Wszystkiego najlepszego, najsłodsza i nieskończenie ukochana żona.

Trzymam twoje ręce w moich rękach. Dusza drży z czułości: Wszystkiego najlepszego! Wiedz, że nie masz sobie równych w mądrości, szczerości, hojności i pięknie. Czerp ogromną przyjemność z każdej chwili i lataj przez nieskończone przestrzenie szczęścia i niekończące się siedziby miłości.

Urodziny, to święto, które sprawia, że ​​ciągle się martwisz. W te wakacje zaczynasz doświadczać tych samych uczuć, które miałeś dawno temu w dzieciństwie. A kiedy tak się dzieje, tak bardzo chcesz wrócić do przeszłości, że to w ogóle nie działa. Ale mimo to nadal nie powinniśmy się denerwować, po prostu naucz się w ogóle sobie radzić, bez względu na to, ile cię to kosztuje. Dziś moja ukochana żona starzeje się o cały rok. Ale nawet fakt, że się starzejesz wcale mi nie przeszkadza. A wszystko dlatego, że cię lubię. Teraz pogratuluję ci własnymi słowami. Naprawdę mam nadzieję, że możesz zaakceptować wszystko tak, jak chcesz. I powiem Ci również wiele miłych słów, z których i tak będziesz zadowolony. Bądź zawsze taka piękna i mądra!

Wszystkiego najlepszego, moja ukochana żono! Życzę radości, morza pozytywnych emocji, ciepła, spokoju i wyciszenia! Niech twoje oczy zawsze błyszczą światłem i miłością, serce wypełnione czułością i troską, a dusza pogodna i lekka!

Droga żono, nie ma nic lepszego niż świętowanie swojej rocznicy. Oby wszystko poszło jak najlepiej i zostawiło po sobie tylko najlepsze i najbardziej pozytywne wspomnienia. Życzę spełnienia wszystkich pragnień. Wesołych świąt dla Ciebie i wielu innych rocznic.

Ucieleśnienie wszystkich fantazji, żywy sen, moja bajka – moja żono, gratuluję ci urodzin! Podziwiam i podziwiam Twoją dobroć i miłość. Dziękuję za przebaczenie i zrozumienie. Zawsze możesz mnie wysłuchać i oddać sumienie. Nigdy nie zdradzisz. Jesteś najbardziej niezawodnym tyłem.

Dzisiaj wszyscy zebraliśmy się w tej ogromnej sali. Oto goście i tylko przyjaciele i znajomi. Zebraliśmy się wszyscy w nadziei, że poczujesz, że jesteś nam tak drogi. Teraz, patrząc na ciebie, moja żono, rozumiem, że tak bardzo cię lubię. Jesteś niesamowitą osobą, dlatego za każdym razem nie znudzi Ci się zaskakiwanie mnie. A dzisiaj szczególnie chcę cię zaskoczyć. I tak przygotowałem tę niespodziankę, która i tak będzie musiała Ci się spodobać. Ale możesz go zobaczyć trochę później. Na razie po prostu poddaj się mocy świętowania. Jesteś nam tak drogi i taki i zawsze pozostaniesz. A także pamiętaj, że jeśli ktoś potrzebuje twojej pomocy, po prostu nie powinieneś przechodzić obok. Staraj się radzić sobie całkowicie, a wtedy twoja dusza będzie znacznie spokojniejsza. A potem przez jakiś czas nie dotkną cię żadne smutki.

Umiłowani, życzę Wam wakacji, cudownych urodzin, jasnego słońca niesamowitej miłości, puszystych obłoków aksamitnej czułości, lazurowego romansu, tęczowej rosy cudów i atmosfery radość! I niech ten cały świat przynosi Ci szczęście każdego dnia, niezależnie od pory roku, dnia tygodnia czy pogody!

Chcę życzyć mojej wyjątkowej żonie wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Teraz wyjaśnię. Dlaczego nazywam to wyjątkowym. Wie, który sklep ma jakie rabaty, wie, gdzie sprzedawane są najsmaczniejsze ciasta, wie, że można kupić coś, czego w zasadzie nie może być w naszym kraju – w ogóle wie wszystko. I udaje jej się też chodzić na sport, tańczyć, robić wszystkie prace domowe, pomagać dziecku w odrabianiu lekcji, a wieczorem w świetnym nastroju spotkać się ze mną z pracy. Kochanie, nie wiem, jak to robisz, ale najważniejsze, żeby nie przestawać. Ty sam czerpiesz z tego przyjemność, a my jesteśmy zadowoleni. Życzę, abyś pozostał tak mądry, wesoły, energiczny i towarzyski. Bardzo Cię kochamy i życzymy wszystkiego najjaśniejszego i najpiękniejszego.

Pomyśleć, że ty i ja chodziliśmy do tych samych miejsc i nie wiedzieliśmy, że jesteśmy dla siebie stworzeni! Ale na szczęście te dni już minęły. Wszystkiego najlepszego ukochana żona!

Lapusik, życzę Ci wszystkiego najlepszego. Kochanie, postaram się być dla ciebie Atlantą lub Apollem, Jamesem Bondem lub Don Kichotem, czymkolwiek zechcesz, moja droga.I życzę, abyś zawsze była piękna aż do szaleństwa, urzekająca do osłupienia i szczęśliwa do wyczerpania!

Moja ukochana kobieta! Dzisiaj są twoje urodziny! W tym dniu gratuluję! Życzę szczęścia, dobrego zdrowia, dobrego samopoczucia i niesamowitego szczęścia! Niech wszystko, co dzieje się w życiu, prowadzi do najlepszych! Szczęście dla ciebie, moja droga!

Spotkanie, zakochanie się i spędzanie czasu na własnym ślubie nie oznaczają zostania mężem i żoną. Mijają lata małżeństwa, życie rodzinne toczy się jak zwykle, a pierwszy ogień namiętności, od którego kręci się głowa, może wygasnąć… Ale prawdziwa miłość nie może zniknąć. Nieokiełznaną namiętność zastępuje małżeńska czułość, wrażliwa uwaga i zaufanie, gdy znasz swojego współmałżonka jak siebie i wiesz, że należy on tylko do Ciebie. Kochanie, gratuluję ci urodzin! Nasze małżeństwo przetrwało próbę czasu, nasze uczucia stały się jeszcze silniejsze i nie życzyłbym mojej żonie lepiej niż ty!

Możesz poślubić piękną lub mądrą kobietę, wspaniałą gospodynię, czułą matkę lub królową balu. I mam szczęście – mam piękną kobietę, która ma wszystkie zalety. Kochani, wszystkiego najlepszego!

Słuchaj kochanie, na niebie jest tyle gwiazd. Jeśli przyjrzysz się im jeszcze bliżej, stanie się jasne, że niebo jest nimi po prostu usiane. Ty i ja nie siedzimy tylko i patrzymy w niebo. Robimy to tylko po to, by cieszyć się takim pięknem. Wiedząc, jak bardzo kochasz naturalne piękno, starałam się zrobić dla Ciebie wszystko, co możliwe, ponieważ to Twoje urodziny. Wiesz, dzisiaj, kiedy minęło wiele lat od chwili, gdy się poznaliśmy, czasami się boję, ale co by się stało, gdyby tak się nie stało. I nadal cieszę się każdą minutą spędzoną z tobą. A teraz, kiedy już prawie nie ma czasu, po prostu powiem ci wszystkiego najlepszego, moja ukochana. Niech wszystko potoczy się dokładnie tak, jak chcesz. I pamiętaj, że masz męża, który jest gotów zadać ci wiele wysiłku.

Najlepsze życzenia urodzinowe dla żony od męża, z głębi serca

Piękne
życzenia urodzinowe dla żony od męża

Drodzy i kochani, gratuluję Wam wakacji i życzę łatwego rozwiązania wszystkich problemów, aby znajomi zawsze wspierali, że szef tylko chwali, że najskrytsze marzenia zawsze się spełniają, a każda chwila staje się szczęśliwym wspomnieniem.

Jak miło jest, gdy żona jest nie tylko kochanką, która otrzymała serce, ale także najlepszą przyjaciółką! Kiedy nie tylko piecze pyszne ciasta, ale także kibicuje swojej ulubionej drużynie z mężem. Kiedy nie narzeka, że ​​znowu spóźnił się z pracy, ale spotyka się i po wypiciu gorącej herbaty pyta jak minął dzień, a jeśli coś poszło nie tak, daje tak mądre rady, że wszystko jest coraz lepsze. Jakże się cieszę, że moja żona jest moją najlepszą przyjaciółką i doradczynią! Podnoszę kieliszek w urodziny mojej żony i życzę jej tyle szczęścia, sukcesów, zdrowia, inspiracji i innych radości, aby starczyło na każdą chwilę swojego życia!

Wszystkiego najlepszego moja droga. Dostanę dla Ciebie gwiazdę z nieba i spełnię każde z Twoich pragnień, bo bardzo Cię kocham i kocham. Mam nadzieję, że nasza rodzina jest dla Ciebie szczęściem i radością, dlatego dodatkowo życzę powodzenia, dobrego nastroju i częstych powodów do cudownego uśmiechu.

Życie ludzkie będzie wypełnione jasnymi kolorami tylko wtedy, gdy każdy spróbuje na własną rękę. Jeśli tak się stanie w rzeczywistości, wszystko będzie cudowne. Jesteś moją żoną, która zachwyca swoim optymizmem i radością. Patrząc na Ciebie coraz bardziej rozumiem, że jesteś niesamowitą kobietą. Ale teraz trochę o tym. Świętujemy Twoje urodziny. I dlatego oprócz gratulacji własnymi słowami przygotowałem dla Ciebie prezent, z którego i tak będziesz niesamowicie zachwycony. Kiedy go zobaczysz, będziesz miał uśmiech na twarzy, a ona jest naprawdę piękna.I na koniec, kiedy nie ma już czasu, po prostu przytulę cię tak mocno, jak mogę i pocałuję. Pamiętaj, że zawsze będziesz mieć mnie, osobę, na której zawsze możesz polegać.

Jesteś słodyczą na moich ustach, krwią, która wrze w moich żyłach, tlenem, który napełnia mnie pomysłami i nową siłą! Świeć jaśniej każdego dnia, moje Słoneczko! Wszystkiego najlepszego!

Szczęśliwe małżeństwa są zawierane w niebie. Dlatego latam pod chmurami, gdy widzę, jak codziennie na mnie patrzysz, moja urocza urodzinowa dziewczyno. Chciałbym wam podarować cały świat, ale razem tworzymy nasz własny Wszechświat, w którym żyje miłość i harmonia. Bądź szczęśliwy, moje słoneczko!

Ukochana żona, dzisiaj są twoje urodziny! Spieszę pogratulować bukietowi dzikich kwiatów. A rano obudziłem się przed wszystkimi, wyszedłem na pole, obmyłem się kroplami rosy i pomyślałem: dzięki Bogu za przysłanie Cię do mnie. Żyliśmy z Wami niemało i niewiele, ale to wystarczy, aby zrozumieć, że nie możemy się bez siebie obejść, pozostaje tylko zaakceptować wszystko takim, jakim jest. Niech po drodze spotkają się czasem trudności, wspólnie przez nie przejdziemy, kochanie. Po prostu bądź ze mną moja kochana… Obiecuję, że zrobię wszystko, aby Twoje piękne oczy lśniły szczęściem, a uśmiech nigdy nie opuszczał Twojej twarzy. Wszystkiego najlepszego, moja miłości, moja najbardziej pożądana i wyjątkowa!

Kochanie! W twoje urodziny dziękuję ci za nasze urocze dzieci – wpatrując się w ich rodzime twarze, rozpoznaję twoje rysy, tak drogie memu sercu. Dziękuję, że wiele lat temu pojawiłeś się w moim przeznaczeniu i całkowicie je zmieniłeś. Bądź tak piękna, młoda i szczupła, wrażliwa i współczująca, zabawna i pożądana, jak zawsze.

Wyglądałeś jak promień słońca, oświetlając życie swoich rodziców ciepłym światłem, a oni zdołali zachować Twoje ciepło i czułość, aby dać Ci Ciebie. Dziękuję bardzo za wspaniały prezent i twoją nieziemską miłość. Przyjmij mój podziw i podziw, wszystkiego najlepszego.

Lata mijają tak szybko, że nawet nie zauważamy, jak każdego roku każdy z nas tak szybko dorasta. A w takich momentach szczególnie chcę cofnąć czas, aby wszystko zmienić. A kiedy to wszystko zawodzi, to naprawdę jest takie smutne. Ale nawet pomimo całego smutku, jaki przynoszą lata, jest wiele pozytywnych chwil w życiu, które musisz nauczyć się akceptować i widzieć w życiu. Dzisiaj ty, moja żono, świętujesz swoje imieniny. Z dzisiejszej imprezy należy wziąć dla siebie największą ilość przyjemnych emocji i poczuć, że tak naprawdę wcale nie jest źle. Jeśli spojrzysz bardziej pozytywnie na wszystko, co się dzieje, z pewnością będziesz w stanie zobaczyć, jak wszystko wokół ciebie będzie się zmieniać coraz bardziej za każdym razem. I niech słońce szczęścia będzie po twojej stronie.

Wciąż jesteś dla mnie tą samą dziewczyną, którą teraz znam jeszcze bardziej i kocham jeszcze bardziej. Życzę w ten dzień kąpieli w gratulacjach, miłych słowach, szczerych życzeniach, prezentach i podziwie. Wszystkiego najlepszego, moja droga, nieskończenie słodka i zawsze piękna połowa mnie!

Wszystkiego najlepszego dla mojej uroczej i cudownej żony. Niech łąki kwiatowe ciągną się po Twojej drodze, a ptaki głośno śpiewają, niech moja miłość Cię ogrzeje i nie pozwoli, by nasze szczęście zgasło.

Moja ukochana żona! W twoje urodziny chcę ci powiedzieć: dziękuję! Dziękuję kochanie za miłość i ciepło, którymi mnie ogrzewasz! Dziękuję za zrozumienie i wsparcie, którego tak bardzo potrzebuję! Dziękuję za uśmiech i dźwięczny śmiech! Wnoszą radość do mojego serca. Dziękuję za delikatne uściski, które rozgrzewają moją duszę! Dziękuję za mądrą radę, która pomogła mi nie raz w życiu! Dziękuję za wiarę we mnie! Ta wiara nie raz uratowała mnie przed upadkiem i dała mi pragnienie, by iść naprzód! Dziękuję za komfort w naszym domu, który jest dla mnie tak ważny! Dziękuje za gościnę! Wszystkiego najlepszego!

Mam najwspanialszą żonę na świecie, która potrafi znaleźć pozytywy nawet w najgorszych dniach. Mieszkam i pracuję dla Ciebie, dla naszej rodziny, o której tak bardzo marzyliśmy. Nawet gdy mieliśmy siedemnaście lat, byliśmy pewni, że nasze spotkanie nie było przypadkowe. Wszyscy mówili tobie i mnie, że nawet wyglądamy podobnie, ale to tylko cieszy.To prawda, nawet wtedy lubiłem żartować, że jesteśmy bratem i siostrą. Moja ukochana, życzę ci dobrego zdrowia. Nie lubię, kiedy chorujesz, bo stajesz się tak bezbronny, że nawet ja nie mogę dać ci siły. Nie denerwuj mnie, moja droga. Wszystko inne zrobimy z tobą. Ty i ja zawsze czujemy się razem bardzo dobrze, więc uwielbiamy robić wszystko razem. Wszystkiego najlepszego kochanie!

Wszystkiego najlepszego dla Ciebie. Moja ukochana kobieto! Niech smutek i smutek odejdą, a radość, dobrobyt, pokój, zabawa i wiele dobrych rzeczy zawsze będą z Tobą! Niech każda chwila będzie szczęśliwa, a wydarzenia radosne! Pozostań na zawsze uroczy i atrakcyjny!

Dziękuję za łagodne poranki, za ciepłe, słoneczne dni, za niezapomniane wieczory i gorące noce. Za radość i szczęście, za prawdziwą miłość, za każdy uśmiech i przejrzystą łzę, za to, że niestrudzenie Cię kocham. Twoja troska chroni mnie gdziekolwiek jestem, Twoja pewność siebie inspiruje spokój, Twój umysł sprawia, że ​​podziwiam tylko Ciebie raz za razem. Jestem wdzięczna losowi za tak nieoceniony dar jak ty.

Dzisiaj są urodziny mojej cudownej żony! Gratuluję ci kochanie! Życzę, abyś zawsze świecił promienistym słońcem, robił swoje ulubione rzeczy, bardzo się radował i był w duchowej harmonii. Bądź zawsze uroczo piękna, energiczna, szczęśliwa i właśnie taka, dla której jestem gotowa przenosić góry!

Drogi, słodki, delikatny, ukochany, ukochany i po prostu mój! Szukałem cię przez całe życie! Jesteś moim najlepszym! Dzisiaj, w te cudowne wakacje, chcę wam pogratulować! I życzę, abyś zawsze pozostawała taka młoda i piękna, nie na zewnątrz, ale duchowo!!!

Wszystkiego najlepszego kochanie! Życzę ci wszystkich błogosławieństw, które spotykają się tylko w naszym życiu! Chcę Cię widzieć zawsze tylko szczęśliwą, promieniującą zdrowiem, aby promienny uśmiech zawsze świecił na Twojej słodkiej twarzy, a gorzkie łzy nigdy nie pojawiały się w Twoich boskich oczach. W ten piękny dzień obiecuję Ci, że zajmę się tym do końca życia!

Moja droga, moja kochana! Gratuluję ci urodzin! Życzę tylko miłych chwil w życiu, tylko ekskluzywnych wrażeń, tylko bezgranicznej miłości, tylko pogodnych i radosnych dni, a także romantycznych wieczorów, wielu prezentów, morza pozytywów i spełnienia pragnień!

Dotkliwe gratulacje z okazji urodzin żony od męża do łez

Wszystkiego najlepszego dla żony

Wszystkiego najlepszego i powodzenia.W nowych początkach niech Bóg ci pomoże, a anioł stróż chroni cię przed kłopotami. Niech świecą gwiazdy i księżyc, moja ukochana, jesteś całym moim życiem. Życzę zdrowia, sukcesów, niech Twoje piękne oczy błyszczą radością.

Ludzkie życie jest tak krótkie i krótkie, że czasami staje się tak frustrujące, że nie możesz robić wszystkiego, czego tak bardzo chcesz. Ale w moim przypadku tak nie jest. Mam cudowną żonę, którą tak bardzo kocham. Patrząc na nią coraz bardziej uświadamiam sobie, że miałam z nią niesamowite szczęście. I teraz. Kiedy wszyscy zebraliśmy się w tym miejscu, aby świętować twoje imieniny, tak bardzo chcę zobaczyć uśmiech na twojej twarzy. Jesteś teraz tak szczęśliwy, że nie da się tego opisać słowami. A to sprawia, że ​​czuję się o wiele lepiej. Naprawdę chciałbym, żebyś zawsze taki był. I cokolwiek się stanie, po prostu staraj się jak najlepiej. A my będziemy tam, aby pomóc Ci przez to wszystko przejść. W końcu w miłości nie ma czegoś takiego, jak nie pomagać. I oby nic nam się nie stało.

Moja żona jest najpiękniejszą, opiekuńczą, mądrą i po prostu najlepszą kobietą na świecie. Nigdy nie przestaję się dziwić, jak ta delikatna dziewczyna ma w sobie tyle siły i energii. Udaje ci się robić wszystko na świecie i czerpiesz z tego prawdziwą przyjemność i radość. Nic cię nigdy nie przeraża. Jesteś szalenie utalentowana, dobrze gotujesz, pomagasz dzieciom w odrabianiu lekcji, rozmawiasz ze mną o pracy. Jesteś moim przyjacielem, z którym mogę porozmawiać o wszystkim na świecie i uzyskać świetną radę.Dziękuję, że jesteś w moim życiu i dziękuję, że jesteś tym, kim jesteś. Przecież wtedy kilka lat temu, kiedy cię zaprosiłem na spotkanie, nawet nie zdawałem sobie sprawy, jaki skarb mam. Jesteś prawdziwym cudem, który zawsze nas dodaje energii.

Moja ukochana, drogocenna żona! W twoje urodziny chcę Ci podziękować za wszystko, czym wypełniłeś moje życie. Wniosłaś ciepło i komfort do naszego domu, wspierałaś mnie i cieszyłaś się z moich sukcesów, urodziłaś dla mnie dobre dzieci, których nie widać wystarczająco dużo, bo są twoją kopią! Jesteś sensem mojego życia, jesteś promieniem światła, który ogrzeje Cię w zimnie i wskaże właściwą drogę. Kocham Cię, wszystkiego najlepszego i życzę spełnienia wszystkich marzeń i nadziei!

Wszystkiego najlepszego dla mojej wspaniałej żony. Życzę Ci kochanie jednym machnięciem ręki, aby każdy dzień zamienił się w bajkę życia, jednym miłym słowem, aby móc rozweselić i dać nadzieję ukochanej osobie. Drogi, niech szczęście, moja miłość i szczęście towarzyszy Ci przez całą drogę.

Wszystkiego najlepszego moja droga żono. Życzę Wam kąsków szczęścia na każdy dzień, chwil miłości i radości, spotkań z uśmiechem i ciepłych uścisków. Umiłowani, bądźcie zawsze piękni, odnoszący sukcesy w swoich wysiłkach, zachwycający dla całego świata.

Spośród 365 dni w roku jest taki, który rozświetla moją duszę. Dzień, na który czekałem cały rok. To twoje urodziny, kochanie. W końcu z roku na rok twoja uroda kwitnie i staje się jeszcze jaśniejsza. Gratulacje! Życzę, abyście cieszyli się każdą chwilą życia, każdym świtem i każdą nocą. Bo twoja radość jest moim szczęściem. Wszystkiego najlepszego kochanie!

Moja droga, kochanie! Najbardziej miła i wyrozumiała, potrafiąca wybaczyć, kocham Cię za bycie Mężczyzną i Kobietą (z dużej litery). Za to, że ja, z moimi niedociągnięciami i wadami, obok Ciebie czuję się mądrzejszy i silniejszy, a to pomaga mi żyć dla Ciebie. Za Ciebie i nasze dzieci, jeśli to konieczne, bez wahania oddam życie i to będzie moja nagroda. Niech wszystkie smutki Cię ominą, a dołożę wszelkich starań, aby Cię uszczęśliwić.

Moja cudowna i ukochana żono, w twoje urodziny, w te cudowne wakacje, życzę Ci zawsze poczuć smak szczęśliwego życia i cieszyć się każdą jego chwilą. Niech każdy Twój pomysł zamieni się w miłą bajkę i magię, aby dla naszej miłości nigdy nie było żadnych granic ani przeszkód.

Moja droga i cudowna żono, gratuluję Ci urodzin i życzę Ci pozostania miłym i słodkim aniołem, niesamowitą i wyjątkową kobietą, wspaniałą i najlepszą żoną. Niech twoje myśli się zmaterializują, niech twoja dusza cieszy się życiem i niech twoje serce poczuje ciepło mojej miłości.

Kochanie, wszystkiego najlepszego! Lata mijają, a wraz z nimi jesteś obok mnie ramię w ramię jako wierny towarzysz i pokrewny duch. Życzę Ci, abyś był tak promienny i inspirował mnie do nowych przyjemnych uczynków, a ja z kolei postaram się dołożyć wszelkich starań, abyś z każdym rokiem kwitł coraz piękniej i nigdy nie pamiętał numeru w paszporcie. Kocham cię coraz bardziej każdego dnia, proszę zawsze tam!

Moja droga, urocza żono, w twoje urodziny życzę, abyś zawsze zachowała swoją wspaniałość i piękno, abyś w każdej sytuacji wiedziała, co robić i postępować właściwie. Niech każdy dzień daje wysoki lot duszy i jasny świat fantazji.

Po latach spędzonych razem i tak słodkich wspomnieniach, kiedy cię widzę, moje serce wciąż skacze w piersi. Jesteś prawdziwym darem z nieba, który pomógł mi stać się lepszym mężem i ojcem. Nawet jeśli dorośniesz o rok, nadal jesteś tak piękna, jak w dniu, w którym cię poślubiłem. Jesteś powodem, dla którego uśmiecham się w szczęśliwych czasach. I, co ważniejsze, powód, dla którego się uśmiecham, gdy czasy są złe.Za pieniądze można kupić drogie samochody, luksusowe domy, hojne prezenty i styl życia godny rodziny królewskiej. Ale te rzeczy są bezużyteczne bez miłości, wsparcia i przewodnictwa pięknej królowej. Dziękuję, kochanie, że jesteś moją królową. Bycie z tobą to sen i nigdy nie chcę się obudzić. Obiecuję, że będę ciągle padać do twoich stóp, bez względu na to, ile mamy lat. Wniosłeś tyle radości do mojego życia.

Chcę Ci życzyć, moja droga mała żono, wszystkiego najlepszego na świecie – szczęścia i sukcesu, żwawego śmiechu dzieci, piosenek i zabawy, psot ze wszystkich stron! Niech brzęk okularów oznajmi, że zbliżają się twoje urodziny! Niech goście życzą ci, ukochana żono, łatwego, szczerego, prostego życia! Uwierz, miej nadzieję, kochaj! Życzę Ci być najpiękniejszą kobietą na świecie! I wszystkiego najlepszego!

Moja droga i kochana żono, Wesołych Świąt! Chcę, aby czarujący uśmiech zawsze świecił na twoich ustach, czyniąc cię jeszcze piękniejszą. Niech twój słoneczny nastrój nigdy nie zostanie przyćmiony ciemnymi chmurami złej pogody i smutku. Wiedz, że to nie te rzadkie wyznania mówią o mojej miłości, ale czyny, które nieustannie wykonuję w imieniu Ciebie i naszej silnej rodziny. Zaufanie do Ciebie, wzniosłość, lekkość i piękno!

Wszystkiego najlepszego, moja mała żono! Przygotowuję i ćwiczę przemówienie od bardzo dawna, bo sama wiesz, jak trudno jest mi dobrać słowa. Życzę Ci kobiecego szczęścia, chociaż już masz je w postaci mnie, zdrowia, chociaż nigdy nie chorujesz, więcej dzieci, chociaż mamy ich troje, ale im więcej tym lepiej. Nie mogę nawet uwierzyć, że sam to powiedziałem. Generalnie kochani dziękuję za miłość, troskę, pyszne śniadania, obiady i kolacje, mniej diety, bo lubię jeść pyszne jedzenie. Bardzo cię kocham! Nawet jeśli każesz mi iść do tych niekończących się sklepów lub zadzwonić do mnie, żeby zdecydować, co ugotować na obiad. Jesteś także mistrzem w zamawianiu pizzy i sushi. Jestem z ciebie dumny! To wszystko są oczywiście żarty. Jesteś najlepszą żoną.

W twoje piękne urodziny dam ci, kochając, niebo, słońce, wiatr, gwiazdy są czyste, a także krawędź miłości. Niech ktoś czysty i piękny przytuli Cię czule, niech anioł Cię ochroni, moja droga, odważna, uczciwa kobieto. Niech w tym dniu rajskie ptaki śpiewają tylko dla ciebie, niech kwiaty zakwitną dla ciebie i dadzą owoce wiedzy Ogrodom Edenu. Zawsze bądź sobą!

Jesteś wyjątkowy, kochanie! Mam nadzieję, że w swoje urodziny i w inne dni poczujesz moją miłość każdą komórką. Oczaruj, lśnij i noś czułość, jak rosa w promieniach słońca. Niech święto wybuchnie szampanem, komplementami i kwiatami.

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla najpiękniejszej, cudownej, najlepszej i najdroższej żonie! Jesteś moim złotem, moim szczęściem, jesteś najcenniejszą rzeczą, jaką mam. Chcę Ci poświęcić całe swoje życie. Chcę cię naprawdę uszczęśliwić. Jesteś moim aniołem i upewnię się, że twoje skrzydła nigdy nie opadną.

Jest tylko jedna kobieta na świecie, która nie ma sobie równych i to jej chciałbym życzyć w tym dniu najczystszego nieba, jasnego słońca i morza \ kwiaty. Zawsze jesteś po mojej stronie i dziękuję losowi za szczęście nazywania cię moją żoną. Gratulacje, moja droga bratnia dusza.

Oryginalne życzenia urodzinowe dla żony od męża jej własnymi słowami

Wszystkiego najlepszego dla żony

Wszystkiego najlepszego kochanie. Czego Ci życzyć w tym dniu? Nie trać miłości do gotowania. Byłoby miło, gdybyś kochał wędkowanie, dał się ponieść piłce nożnej i stać się idealną żoną. To oczywiście żart, zawsze jesteś dla mnie idealną żoną. W tak znaczący dzień obejdę się bez piłki nożnej, a nawet założę marynarkę i krawat. Niech twoi przyjaciele zazdroszczą ci idealnej figury, szef cieszy się z twojego dowcipu i fajnego charakteru. Kocham cię tak po prostu. Dzisiaj trochę się zestarzałeś, za nami kolejny szczęśliwy rok, a przed nami długie życie, w którym będzie dużo sukcesów, radości, szczęścia z dziećmi, z krewnymi, bliskimi, a co najważniejsze, ze swoim ukochanym mężczyzną, ze mną, nigdy nie opuściłeś swojej twarzy, twoje oczy błyszczały szczęściem.Wszystkiego najlepszego, mój ulubiony ptaszku!

Wszystkiego najlepszego, moja droga bratnia dusza! Dziękuję Ci za czas spędzony z Tobą, za bezgraniczną lojalność i oddanie, za ognistą miłość i czułą opiekę! Życzę Ci kwitnienia jak dotychczas, codziennie dając mi cząstkę swojego optymizmu i spokoju. Niech lata przyniosą ci korzyści, ozdobiając cię jeszcze bardziej doświadczeniem i zdrowiem psychicznym. Pozostań tą samą słodką, kochającą żoną, a postaram się uszczęśliwić Twój każdy dzień!

Wiesz, że nie tylko w twoje urodziny, ale w każdy inny dzień życzę Ci tylko z całego serca i bardzo szczerze wszystkiego co najpiękniejsze i najweselsze!!! Miłość, jasne, niezapomniane spotkania, prawdziwi przyjaciele, świąteczny nastrój, spełnienie ukochanych pragnień i twórcze osiągnięcia!

Moja droga żono, znam cię od dzieciństwa. Byliśmy wtedy tak mali, że wydawało się, że nigdy nie dorośniemy. Ale przeleciał tak szybko, że nie mieliśmy czasu spojrzeć wstecz, jak to wszystko się tak po prostu wydarzyło. Dzisiaj ty i ja jesteśmy związani więzami małżeńskimi i to jest naprawdę wspaniałe. Dziś jesteś nie tylko piękną kobietą, ale także sprawczynią tej uroczystości. Naprawdę cieszymy się, że nadeszło Twoje ulubione święto, dlatego zrobimy wszystko na najwyższym poziomie. Teraz pogratuluję ci własnymi słowami. Bardzo bym chciała, żebyś spróbowała poradzić sobie ze wszystkimi swoimi uczuciami i przeżyć ten dzień z godnością.I powiem ci, że zawsze powinieneś być osobą, która nie będzie bała się prawdy i nieśmiała w swoich działaniach, jeśli są słuszne. Przecież racji nie trzeba się wstydzić.

Kochanie, ile chcę ci powiedzieć w twoje urodziny. Ale za banalnymi gratulacjami może ukryć się najważniejsza rzecz – to silne uczucie, które niezmiennie nas jednoczy. Jesteś idealną żoną, o której możesz tylko pomarzyć. Niestrudzenie podziwiam Twój optymizm i niezmordowany charakter. Razem możemy zrobić wszystko!

Nigdy nie sądziłem, że można kochać kogoś tak, jak kocham moją żonę. Po prostu nie wyobrażam sobie życia bez ciebie, kochanie. Jesteś sensem mojego istnienia. Żyję, pracuję, oddycham tylko dla Ciebie. Zależy mi, aby widzieć Twoje szczęśliwe oczy i szczery uśmiech. Ważne jest, abyś zawsze był w dobrym nastroju. Jesteś moją najpiękniejszą i najmądrzejszą. Która zawsze znajdzie najpotrzebniejsze słowa wsparcia, które jednym rzutem oka pokażą, jak bardzo kocha. Jestem z ciebie dumna moja mądra dziewczyno. Nadal znajdujesz czas na naukę i samokształcenie, nawet jeśli ciągle siedzisz z małymi dziećmi. Wszystkiego najlepszego moja niesamowita żona. Inspirujesz mnie i wzmacniasz. I zrobię wszystko dla Ciebie i dla naszych dzieci.

Dzisiaj mam wielkie święto, urodziny mojej ukochanej żony. Jakże chcę powiedzieć tyle przyjemnych słów, że aż zapiera mi dech w piersiach. Jesteś moją ukochaną połową, moim najczulszym promieniem słońca, moim darem z nieba. W twoje urodziny życzę, abyś pozostała najpiękniejszą, najbardziej pożądaną i najbardziej ukochaną kobietą na całym szerokim świecie. Umiłowani, niech w tym dniu wszystkie kwiaty świata spadną do waszych stóp, niech wszystkie ptaki śpiewają wam dzisiaj serenady.Zawsze pozostań moją ukochaną żoną!!!

Moja ukochana lisico, blasku moich oczu i radości mojej duszy, życzę Ci wszystkiego najlepszego. Życzę, abyś na zawsze pozostała moją słodką pianką, bułką z rodzynkami, niezrównaną boginią piękna, kobietą o niesamowitej wyobraźni i zabawnych dziwactwach. Wiedz, że jesteś mój najlepszy i najwspanialszy bez plastra do makijażu i wszelkiego rodzaju ubrań od Versace.

Moja droga żono, w twoje urodziny życzę, abyś nigdy nie przestała nas zachwycać i zaskakiwać nas, obdarowując świat swoim cudownym uśmiechem. Drogi, niech twoje serce nie przejmuje się drobiazgami, pozwól nam mieć w życiu wszystko, czego pragnie twoja dusza.

Moja droga żono, życzę Ci wszystkiego najlepszego. Moja radość, niech się spełni Twoje największe i najbardziej cenione pragnienie, niech Twoja ścieżka usiana będzie kwiatami piękna i szczęścia, niech moja miłość obdarzy Cię osobistą bajką, niech wszyscy wokół Ciebie zawsze Cię podziwiają.

Wszystkiego najlepszego Królowo Życzliwości! Chciałbym, aby ten rok był pełen udogodnień, niespodzianek, miłości, pogodnych spotkań, podróży, zakupów, czułości, romansu i dobrych wieści! Stań się jeszcze piękniejszy, jeszcze milszy, jeszcze mądrzejszy, bogatszy, bardziej potrzebny, ciekawszy i szczęśliwszy! I życzę wspaniałego świętowania Twoich urodzin!

Miłość jest największym cudem, jaki może się wydarzyć w życiu człowieka. Kiedy przychodzi, zadajesz sobie pytanie: „Jak żyłem wcześniej?” Szczęście wypełnia moją klatkę piersiową i naprawdę chcę się nim dzielić.Hojnie podzieliłem się tym z tobą, a ty odwzajemniłeś. Nie tylko zostaliśmy mężem i żoną, nasze małżeństwo stało się związkiem, w którym dwoje jest jednym. A w twoje urodziny chcę wyznać, że nigdy nie życzyłem sobie innego losu niż bycie twoim mężem.

Każdego roku coraz trudniej mi znaleźć słowa, aby pogratulować mojej ukochanej żonie z okazji jej urodzin. Przygotowywałem się bardzo długo, ale wciąż znalazłem dokładnie te wyrażenia. Moja ukochana, jesteś sensem mojego życia, jesteś kobietą, o której cały czas myślę i o którą się martwię. To jest taka żona, o jakiej zawsze marzyłem i którą dostałem. Robię wszystko, abyś był szczęśliwy, a nigdy smutny. Moi drodzy, obiecuję, że ty i ja mamy jeszcze tyle zaplanowanych ciekawych rzeczy, że nie będziesz miał czasu na odpoczynek. Postaram się wcześnie wrócić z pracy do domu, aby móc poświęcić więcej uwagi Tobie i dzieciom. Kocham cię, moja najczulsza i najczulsza kobieto. Każdego dnia doprowadzasz mnie do szału i sprawiasz, że ciągle o Tobie myślę. Kocham cię, piękna!

Moja droga, moje słońce, rybko, króliczko, moja droga żono, najbardziej ukochana, wszystkiego najlepszego dla Ciebie! Jesteś najbardziej niesamowitym stworzeniem na ziemi. Jesteś moim skarbem i dumą. Cieszę się ze wspólnie spędzonych godzin. Dziękuję za zrozumienie i troskę, za wsparcie i pomoc.

Miło spędzić wieczór w domu, z moją lepszą połówką – gościnną gospodynią i troskliwą, ukochaną żoną! Szkoda, że ​​krzątanina i bezwład nie pozwalają ci częściej zadowolić się oznakami uwagi i prezentami, na które zasługujesz. Pamiętaj jednak, że jestem dumna z Twojej atrakcyjności i ludzkich cech. Wiem, że otrzymałem prawdziwy dar losu!

Moja ukochana żono, jesteś najważniejszą osobą w moim życiu. Jesteś moją radością i nagrodą. Tylko przy Tobie czuję się najszczęśliwszą osobą na ziemi. Milia, serdecznie gratuluję wspaniałego wydarzenia – twoich urodzin. Niech twoje życie płynie jak pełna rzeka. Niech szczęście na zawsze zagości w naszym domu. Życzę Ci zawsze być kochanym i pożądanym. Wszystkiego najlepszego, optymizm we wszystkim, wesołość i pewność siebie.Niech Pan zawsze was błogosławi i chroni

Kochanie! Dziś jest wyjątkowy dzień pełen zabawy i świętowania! Nie może być inaczej, bo nadchodzą Twoje urodziny! Życzę Ci, abyś pozostała tak olśniewająco piękna, niesamowicie czuła i uroczo wrażliwa! Nie myśl o wieku, zawsze będziesz wyglądać na 18!

Wszystkiego najlepszego dla Ciebie, mojej najbliższej i najdroższej osobie, mojej ukochanej żonie. Z głębi serca życzę wszystkiego najlepszego. Niech Twoje osobiste wakacje przyniosą Ci wspaniały nastrój, niech Twoje plany się spełnią. Bądź zawsze taka piękna, młoda, energiczna. Niech na twojej drodze spotykają się tylko godni zaufania przyjaciele. Niech szczęście zawsze się do ciebie uśmiecha, a każda zła pogoda i kłopoty mijają. Bądź zawsze kochany i pożądany. Niech kukułka ćwierka cię przez wiele, wiele lat, moja droga żono.

Świat jest pełen radości i szczęścia, gdy jesteś blisko, moja ukochana żono. Zostałeś mi dany przez los jako najcenniejszy skarb, który kocham i pielęgnuję. Moja miłość do ciebie jest nieograniczona. Dzisiaj serdecznie gratuluję ci urodzin. Niech Twoje osobiste wakacje przyniosą Ci dużo szczęścia i ocean szczęścia. Niech twoje marzenie się spełni. Wszystkiego najlepszego, pomyślności i rodzinnego ciepła do Ciebie, mój urok. Niech nadzieja, wiara i miłość pomogą ci w życiu. Niech twoje życie będzie tak czyste jak woda źródlana.

Moja droga, ukochana i wyjątkowa żono, gratuluję Ci urodzin.Moje słońce, życzę powodzenia i radości na co dzień, wspaniałego nastroju i słodkich snów, szczęśliwych wydarzeń i pomyślności naszej rodziny, niewątpliwego szczęścia i wysokich osiągnięć.

Najcieplejsze gratulacje z okazji urodzin twojej żony od męża w prozie

Duszny
życzenia urodzinowe dla żony od męża

Jakoś spotkałem dziewczynę, która zapadła mi w serce. Nigdy jej tak nie znałem. Czas mijał i została moją żoną. A teraz zakochałem się w uszach jako chłopiec , ale najciekawsze jest to, że wcale nie chcę pozbyć się tego uczucia. A dzisiaj gratuluję Ci urodzin, kochanie!

Moja jedyna, życzę wszystkiego najlepszego! Mój aniele, moja ukochana żona, jesteś dla mnie najlepszą kobietą na świecie, bardzo cię kocham i podziwiam każdy twój ruch. Niech Twój wdzięk i urok dodadzą tylko subtelnych, eleganckich nut doskonałości. Życzę szczęścia, jasnych emocji, duchowych spotkań i niezapomnianych chwil słodkiej przyjemności. Wiedz, że zawsze tam jestem – Twoje wsparcie, ochrona, wsparcie i oczywiście silna, kochająca rodzina.

Jestem nieskończenie wdzięczny losowi za tak cenny prezent. Ten prezent to ty – mój ulubiony. Kocham cię i chcę iść z tobą przez całe życie tą samą drogą życia. Dziś masz cudowne wakacje – twoje urodziny. Gratuluję i życzę dużo – dużo szczęścia, niech każdy dzień przynosi sukces, a życie daje tylko miłość i radość. Bądź zawsze taka delikatna, mądra, piękna.Niech los zawsze będzie dla ciebie łaskawy. Dobre zdrowie, moja radość, spełnienie wszystkich pragnień i szczęście we wszystkim.

Moja ulubiona i najlepsza żona na świecie. Jesteś jedynym na świecie tak miłym, słodkim, delikatnym. Z roku na rok coraz bardziej się w tobie zakochuję. Wypełniasz naszą rodzinę komfortem i ciepłem. Dziś masz cudowne wakacje – twoje urodziny. Z całego serca gratuluję i życzę wielkiego szczęścia, dużo radości, pomyślności i pomyślności. Niech twoje życie płynie jak pełna rzeka. Dobre zdrowie, wszystkie ziemskie błogosławieństwa. Bądź zawsze kochany i pożądany. Niech dobry anioł chroni cię przed wszystkimi problemami.

Wszystkiego najlepszego dla mojej drogiej żony. Moi umiłowani, życzę, aby ani lata, ani natura nie uczyniły z ciebie zrzędliwej i narzekającej żony, życzę, abyś zawsze pozostała uroczą gospodynią, jak Kopciuszek i wspaniała kobieta, aby zazdrościł ci każdy pysk z okładki magazynu.< /div>

Moja ukochana, delikatna połowa! Los sam mi cię podarował, a ja znalazłem w tobie absolutnie wszystko, czego szukałem, a nawet to, czego nie mogłem sobie wyobrazić! Z całego serca i duszy gratuluję ci urodzin i życzę, aby twoje życie było jasne i jasne, a nasza miłość płonęła tak jasno, żebyśmy mogli oświetlić nią całe nasze przyszłe życie!

Moja droga Zhenulyo, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Życzę Ci pozostania najlepszym i najwierniejszym opiekunem naszego rodzinnego ogniska, zdrowia i doskonałego nastroju, realizacji Twoich planów i pomysłów, ciekawych zainteresowań i osobistych zwycięstw, życzę Ci promieniować szczęściem i moją miłością.

Umiłowani, wraz z bukietem tych róż, chcę wam dać moje kochające i oddane serce. Niech twoja uroda i czułość przetrwa sto lat i nie uschnie. Kwitnij zawsze i bądź pożądany, zdrowy, radosny, zalotny i namiętny. Z miłością do ciebie, twój oddany mąż.

Jakie słowa urodzinowe możesz wybrać dla swojej żony. Zwykle małżeństwo nieco przytępia uczucia, a ludzie stają się bardziej ponuro i bardziej ulegli. Dobrze, że nam się to nie przydarzyło. Ty, mój uroku, dałeś wspaniałe życie i nadal zachwycasz i zadziwiasz mnie każdego dnia. Twoje działania nie zawsze są przewidywalne i czasami nie mają wyjaśnienia, ale nie jest to powód do zmartwienia. Kocham w tobie wszystko. Twoje oczy tylko od czasu do czasu stają się jaśniejsze, twój uśmiech wciąż jest szalony. Ciągle doprowadzasz mnie do emocji, co oznacza, że ​​Cię czuję i kocham. W twojej jasnej postaci pojawiają się nuty kobiecości i czułości. Czas tylko cię ozdabia. Bądź młody i piękny, ku zazdrości znajomych. Wszystkiego najlepszego kochanie!!!

Nie mogę się doczekać, aby życzyć najdroższej i najbliższej osobie wszystkiego najlepszego! Nie wiem jeszcze, czego życzyć, jest tyle rzeczy do powiedzenia. Prawdopodobnie najważniejsze – zdrowie i szczęście z radością na pół. Życzę powodzenia na ścieżce kariery, więcej śmiechu i radości!

Szkoda, że ​​zajęcie i bezwładność powstrzymują Cię od częstszego obdarowywania Cię uwagami i prezentami, na które zasługujesz.Pamiętaj jednak, że jestem dumny z Twojego

Wszystkiego najlepszego dla mojej wspaniałej żony. Pragnę, aby nasza rodzina zawsze była wiernym opiekunem ogniska domowego i domowego komfortu. Życzę, aby krewni i przyjaciele zawsze pozostawali ważną i życzliwą osobą, chcę zawsze udowadniać, że jestem odnoszącym sukcesy pracownikiem w pracy, chcę zawsze pozostać szczęśliwą i moją ukochaną kobietą w życiu.

Nie tak dawno byłaś panną młodą, potem nadszedł dzień, radosne święto, kiedy zacząłem nazywać cię moją żoną. W twoje urodziny, moja żono, życzę słonecznego nastroju, ogromnej inspiracji, zdrowia i śmiechu! Zawsze bądź tak delikatny, czuły i otwarty! Niech tylko prawdziwi przyjaciele będą blisko Ciebie, a każde Twoje życzenie, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, zostanie natychmiast spełnione!

Byłaś najpiękniejszą panną młodą w dniu naszego ślubu. Biała suknia i welon otulały cię nieważką chmurą, złoty pierścionek lśnił jak promień słońca. Ale najpiękniejszy był twój uśmiech. Właśnie zostałaś moją żoną i otoczyłem cię w ramionach, zdając sobie sprawę, że zapamiętam te chwile na zawsze. Minęło wiele lat, ale teraz jesteś tak piękna jak tamtego dnia. I nadal cię kocham, a kiedy biorę cię za rękę, czuję, że moje serce na chwilę zatrzymuje się. A twoje urodziny to dla mnie najlepsze wakacje, kiedy mówię o tym, jak bardzo cię kocham.

Wszystkiego najlepszego mojej cudownej żonie, miłej i wiernej żonie. Kochanie, życzę Ci, abyś na zawsze pozostała piękna, żyła w radości i szczęściu, dążyła do zwycięstw i urzeczywistniała swoje pomysły, cieszyła się każdym nowym dniem i była otoczona kochającymi ludźmi.

Moja droga żono, moje światło w oknie, wszystkiego najlepszego! W tym dniu jesteś niezwykła, dobra, pełna wdzięku i szczupła. Bądź zawsze taki sam delikatny, czuły, uwodzicielski, umiarkowanie kapryśny, często żartobliwy, mądry i rozsądny. Dziękujemy za nasze ciepłe rodzinne palenisko, którego ogień w środku nie tli się, lecz jaśnieje. Kocham cię kochanie.

Wiele z tobą przeszliśmy. W trudnych czasach zawsze byliśmy razem. Poznałem Cię w smutku i radości. I w naprawie, przeprowadzce i braku pieniędzy. Jesteś najlepszą żoną. Dziękuję za cierpliwość, życzliwość i troskę. Niech wszystko będzie dla ciebie doskonałe. I zrobię co w mojej mocy, aby to zrobić!

Moja ukochana żona, moja kobieto, gratuluję ci urodzin! Życzę Ci, abyś zawsze pozostała tą samą piękną, miłą, sympatyczną i czułą kobietą, która zawsze znajdzie słowa wsparcia dla wszystkich wokół niej. Długo zastanawiałam się, co Wam podarować, bo uwielbiacie niebanalne prezenty i niespodzianki. I dopiero dziś rano dotarło do mnie, co mam wam do zaoferowania. Zapewniam odpoczynek i relaks. Dziś i jutro nie zrobisz nic w domu, ale odpoczniesz w salonach kosmetycznych. A my będziemy sprzątać i gotować z dziećmi.Zasadniczo oczywiście dzieci zrobią wszystko, ale obiecuję kontrolować i nie pozwalać im usiąść nawet na minutę. Mam nadzieję, że podoba Ci się mój pomysł, ponieważ uważam, że jest po prostu genialny.

Dzisiaj są Twoje urodziny i zbieramy gości, aby uczcić to wydarzenie. Dadzą Ci prezenty, powiedzą wiele miłych słów, ale najważniejsze słowa, chcę, żebyś usłyszał ode mnie. Ile dla mnie znaczysz w moim życiu? Czasami zadaję sobie to pytanie. Co by się stało, gdybym cię nie spotkał? Ale tak się stało i gdzieś z góry kazali w niebie o naszym małżeństwie. Spotkajmy po drodze złą pogodę, ale wytrwale ją znosiliśmy. Oczywiście było wiele przyjemnych chwil, w których śmialiśmy się i cieszyliśmy życiem, a są one znacznie jaśniejsze niż cokolwiek innego. Kiedy byłem przytłoczony uczuciami, chętnie dzieliłem się nimi z Tobą. Na wakacjach życzę Wam szczęścia ze mną, dobrego zdrowia i powodzenia we wszystkich Waszych przedsięwzięciach. Bądź zawsze słodki i tak piękny jak teraz.

Moja ukochana kobieta! Cieszę się, że mogę zadzwonić do ciebie moją żoną i co roku świętować twoje urodziny, obserwując, jak rozkwitasz i stajesz się coraz bardziej pożądana i piękna. Życzę Ci, abyś pozostała taka piękna, słodka, miła przez całe życie, które chcę spędzić z Tobą do końca moich dni. Kocham cię.

Wszystkiego najlepszego moja droga! Dzisiaj są twoje wakacje, a moje gratulacje – kolejna deklaracja miłości. Jesteś najlepszą kobietą na świecie, jestem gotowa powtórzyć tobie nie tylko w twoje urodziny.Bycie moją żoną nie jest łatwą pracą i jestem Ci nieskończenie wdzięczna za mądrość, zrozumienie, cierpliwość i ciepło! Zawsze bądź sobą, to najcenniejsza rzecz, ponieważ jesteś szczery, zabawny i prawdziwy. Delikatnie pocałuj!

Wszystkiego najlepszego moja bogini. Życzę abyś był ze mną zawsze szczęśliwy i pogodny. Śnij, zaskakuj, kochaj, inspiruj, twórz, twórz, raduj się, uśmiechaj, czaruj i nigdy nie smuć się! Kocham cię i życzę, abyś zawsze odnosił sukcesy.

Jesteś najlepszą żoną na świecie. Jesteś oszczędny, gościnny, gorący i płonący. Jesteś miły i szczery. Cieszę się, że słyszę o tobie dobre rzeczy. Cieszę się, że jestem twoim mężem. Życzę, abyś pozostał tak energiczny i cieszył się każdą minutą spędzoną razem!

Dzisiaj chcę pić za wszystkie kobiety, aw szczególności za moją żonę. Chciałbym powiedzieć wszystkim mężczyznom, aby dbali o swoje żony. W końcu wszystkie nasze sukcesy są dzięki nim, są naszą szyją, która wesprze nas w trudnych czasach. Dlatego, moi ukochani, dziś wypiję tylko dla ciebie, bardzo dziękuję za to, że cię masz.

Ukochany, jedyny, czuły… W twoje urodziny po raz tysięczny chcę ci powiedzieć, jak bardzo cię kocham. O tym, jakie to szczęście budzić się obok Ciebie każdego ranka i widzieć Twoją ukochaną twarz. Że nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że czekasz na mnie w domu. Niech więc anioł uchroni cię przed przeciwnościami losu i chorobami, a twoja dusza będzie otwarta na moje bezgraniczne uczucia i oddanie.

Moim ulubionym świętem nie jest Nowy Rok, nie Dzień Zwycięstwa, ani nawet Wielkanoc. Przede wszystkim kocham dzień, w którym narodziła się dla mnie najcenniejsza osoba – moja cudowna żona! Dziękuję za szczęście! Kocham Cię szaleńczo i życzę wszystkiego najlepszego!

Dla mnie jesteś najlepsza we wszystkim: najpiękniejsza kobieta we wszechświecie, najlepsza kucharka na świecie, najlepsza psycholog na ziemi, najbardziej kochająca matka i niezrównana żona . Tylko z Tobą mogę być szczęśliwa, kochana i niezastąpiona. A w twoje urodziny chcę ci przypomnieć, że żyję tylko dla ciebie, oddycham tobą. Pozostań więc tak samo łagodny i oczywiście prawdziwy.

Najbardziej domowa, słodka i życzliwa! Niech zabrzmią tylko doskonałe epitety z okazji twoich radosnych urodzin. Dzięki Tobie nasza rodzina jest monolitem nie podlegającym żywiołom i czasowi. Gotowy do całowania Cię bez końca!

Wszystkiego najlepszego dla mojej niezwykłej żony! Nawet nie wiem czego ci życzyć, bo masz wszystko. Na mojej twarzy jest szczęście, na mojej twarzy jest też szczęście, miłość jest sama w sobie. Życzę tylko zdrowia. Chociaż nawet gdy jesteś chory, nadal jesteś piękna, ale staraj się chorować jak najmniej. Obiecuję pomóc Ci w realizacji i realizacji wszystkich Twoich pomysłów i pragnień, bez względu na to, jak trudne mogą być. Bardzo cię kocham! Jesteś tak piękna, że ​​nawet nie potrafię znaleźć odpowiednich słów, by Cię opisać. Proszę, zawsze tak zostań, bo twój szczery uśmiech zawsze mnie uszczęśliwia i jeszcze silniejszy. Wesołych świąt, kochanie! Po prostu cię kocham i obiecuję, że będzie tylko lepiej.

Moja żona jest najbardziej oddaną osobą na świecie. Jest całkowicie oddana rodzinie i rozpływa się w nas, okazując całą swoją miłość. Mam niesamowite szczęście, bo mieszkam z cudowną kobietą, dla której nie ma nic poza rodziną. Dziś są Twoje urodziny, kochanie, które postanowiłaś spędzić również z rodziną. Chcę wszystkim powiedzieć, jak bardzo cię kocham! Niech wszyscy wiedzą, że jesteś najbardziej niezwykłą żoną, która dodaje mi pewności siebie. Życzę, abyś zawsze pozostał taki, jakim jesteś teraz.Twój uśmiech doprowadza mnie do szału, więc dołożę wszelkich starań, abyś się śmiał i uśmiechał jak najwięcej. Nie wyobrażam sobie życia bez Ciebie, bez Twojej miłości i troski. Dziękuje za gościnę! Kocham cię, najpiękniejsza kobieto na całym świecie.

Z całego serca gratuluję Ci wakacji moja ukochana żono! Jestem gotowa z Tobą przez całe życie spotykać wschody i odpędzać zachody słońca, kochać, pielęgnować, szanować. Chcę, żebyś w życiu częściej się uśmiechała i zawsze pozostawała taka delikatna, miła i piękna. Bez ciebie ten świat po prostu by wymarł. Dlatego codziennie świecij jaśniej!

Życzę, żebyś jak w starym filmie kąpał się w miłości, życzę Ci wiary w cud i cieszenia się życiem! Jestem gotów dać ci na urodziny, ukochaną żonę, powodzenia i cierpliwości, sukcesu i przyjemności! Życzę, abyście w ogóle nie chorowali, nie cierpieli z duszą, życzę wam głośno śpiewać piosenki i marzyć o magii! Oddaję Ci moją miłość, moje nadzieje i aspiracje! Dziękuję, że jesteś sobą!

Drogi żono, wszystkiego najlepszego! Życzę zdrowia, powodzenia, inspiracji, kreatywnego lotu myśli, wiosennego nastroju przez cały rok, radości i dobrej zabawy nie tylko w tym dniu, ale przez wszystkie pozostałe 364 dni.

Moja piękna żona, moja miłość i radość, wszystkiego najlepszego dla Ciebie. Bądź zawsze taka sama nadzwyczajna, wesoła, piękna, miła, troskliwa, wyrozumiała, kochana i kochająca, szczęśliwa i najlepsza. Życzę Ci osiągania swoich celów w każdych warunkach i zawsze będę Ci pomagać i wspierać.

Niech ten dzień będzie dla Ciebie we wszystkich jego kolorach i wrażeniach. Życzę mojej ukochanej żonie najbardziej upragnionych prezentów urodzinowych! Jesteś moim szczęściem i moją radością! jesteś najpiękniejsza na całym świecie i nie mam wystarczająco dużo słów, aby przekazać całe Twoje znaczenie w moim życiu.

Ukochany i jedyny. Jaka szkoda, że ​​ludzkość wymyśliła tak mało słów, aby człowiek mógł wyrazić swoje niezdarne uczucia w tak znaczącym dniu. Kocham Cię całą duszą, całym sercem. Każdej nocy, kiedy śpisz, słucham melodii Twojego oddechu i rozumiem, że jestem szczęśliwy.