Życzenia urodzinowe urodzinowe 2 latka

Zebraliśmy dla Was wiele najpiękniejszych życzeń dla rodziców wszystkiego najlepszego dziecko 2 lat chłopiec, dziewczynka, z całego serca. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Kochanie, masz już dwa lata. Twoje słownictwo tak szybko się uzupełnia, pytań jest coraz więcej, stałeś się bardzo mobilny – poznajesz otaczający Cię świat. A przed tobą tyle nowych i interesujących rzeczy. Bądź zawsze dociekliwy, zadawaj pytania i szukaj na nie odpowiedzi. Wszystkiego najlepszego!

Ślicznotka z okazji urodzin. Bądź najpiękniejszą i najmilszą dziewczyną, zamień każde wydarzenie w bajkę, inspiruj mamę i tatę, dąż do wielkiego sukcesu i niech spełnią się wszystkie Twoje najskrytsze pragnienia.

Gratulacje, synu. Jesteś naszym człowiekiem, naszym bohaterem, więc bądź zawsze zdrowy, szczęśliwy, niech Bóg błogosławi, szczęśliwy, cierpliwy, niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia. Jesteś naszą dumą i wsparciem. Kochamy Cię.

Kochana dziewczyno, dzisiaj są twoje urodziny. Dorosłaś trochę bardziej. Życzymy, aby Twoje dzieciństwo było ekscytujące, interesujące i nie spieszysz się z nim.

Piękno, wszystkiego najlepszego! Życzę, żebyś wyrosła na dobrą dziewczynę, mądrą i piękną. Bądź zdrowy i szczęśliwy. Aby wszystkie Twoje przedsięwzięcia zakończyły się sukcesem. Bądź przykładem dla przyjaciół i dumą dla rodziców.

Życzę Wam drogie bliźniaczki, aby wszystkie Wasze ukochane pragnienia na pewno się spełniły i dawały Wam milion słodkich chwil. Chciałbym, żeby wszystko na tym świecie było tylko dla ciebie, żeby nowe gwiazdy zaświeciły się, a moneta słońca zabłysła. W te cudowne wakacje niech wszyscy twoi prawdziwi przyjaciele zgromadzą się przy tym samym stole.

Wszystkiego najlepszego dla odważnego i odważnego chłopca. Życzę Ci, abyś była odważna i zdecydowana, odpowiedzialna i życzliwa, energiczna i wysportowana, piękna i mądra, pogodna i pogodna. Życzę, abyś stał się niezawodnym wsparciem dla swojego ojca i wspaniałym pomocnikiem dla swojej matki. Życzę dobrych przyjaciół w życiu i powodzenia w biznesie.

Wszystkiego najlepszego, kochanie, i życzę Ci wyrosnąć na najwspanialsze dziecko, które zadowoli rodziców. Niech ten dzień będzie jednym z najfajniejszych w Twoim życiu, niech wszystkie prezenty dla Ciebie będą najlepsze i dokładnie takie, jakie chciałeś. Świętuj te szczęśliwe urodziny z rodziną i przyjaciółmi, pamiętaj, aby zdmuchnąć wszystkie świeczki na swoim urodzinowym torcie!

Twoja mama jest bardzo szczęśliwa, dziś ma podwójne szczęście, urodziny obchodzą jej dwójka uroczych dzieci naraz, jej ukochane i ukochane bliźniaki. Niech drogocenne dzieci będą niesamowicie szczęśliwe w swoim życiu, niech spełnią się wszystkie ich najskrytsze marzenia, a radosny uśmiech nigdy nie zniknie z ich twarzy.

Jesteś naszym szczęściem i nadzieją, jesteś najcenniejszą rzeczą, jaką mamy! Bardzo Cię kochamy i życzymy wszystkiego najlepszego! Stań się szczęśliwą osobą, nigdy nie choruj, proszę rodziców, a także dziadków. Życzymy Ci całego morza uśmiechów i pysznych prezentów!

Miła i piękna dziewczyna, po cichu podkradła się do twojego domu w twoje urodziny. Jest tak piękny, że nie może długo milczeć, więc wybucha naszymi głośnymi gratulacjami. Drogi, bądź zdrowy, ucz się dobrze i łatwo w szkole, miej prawdziwych przyjaciół i nigdy nie trać serca.

Wszystkiego najlepszego, nasza ukochana, nasze własne dziecko! Nasze małe słoneczko, nasza wesoła figlarna i psotna! W tym dniu kończysz dwa lata! Stałeś się całkiem duży i już niedługo dogonisz mamę i tatę! Niech tego dnia w Twoich oczach zabłyśnie wesołe światełko, na twarzy dziarski, słodki uśmiech, a dłonie będą niestrudzenie klaskać z radości i przyjemności! Jesteś najcudowniejszym dzieckiem na świecie! Mama i tata bardzo cię kochają i chcą życzyć ci najjaśniejszych, najmilszych wydarzeń w twoim życiu, dobrego, dobrego zdrowia, słodkich i jasnych chwil! Kwitnij, rośnij, uśmiechaj się, stań się miłym, mądrym i bystrym człowieczkiem! Niech każdy dzień będzie jasną, niezapomnianą, ciekawą przygodą, a każda noc będzie pełna tajemnic i dobrych bajek!

Kochana mała dziewczynko, gratulujemy Ci radosnego wspaniałego wydarzenia – kolejnych urodzin. Życzymy Ci, abyś dorastała zdrowa, piękna, była prawdziwą księżniczką i podobała się Twoim rodzicom. Uwierz w cuda i pozwól swojemu życiu przypominać magiczną dobrą bajkę.

Utwór z ulubionej kreskówki i tańczysz do rytmu podczas ruchu. Kocham Cię mój mały dwuletni tancerz, kiedy dorośniesz, powiedziałeś, że będziesz jak wujek, a on pięknie tańczy hip-hop. Nie daj Boże, synu, abyś w wieku 2 lat wybrał sobie idola i podążał jego ścieżką. Twoja ukochana Cheburashka nie wie już, że potrzebuje nowych piosenek, ponieważ nauczyłeś się wszystkiego i naśladujesz Cheburashkę. Jesteś tak słodka jak on. Postanowiłem, że powinienem wszystkich przytulić i wyznać moją miłość. Zatrzymuję wszystkie twoje ostatnie rysunki, kiedy dorośniesz, stworzymy z nich twój kolaż, ale teraz ty, moje kochanie, najbardziej kochasz tańczyć do „Hop”, nie mogę się powstrzymać od radości z twojego sukcesu i ja sam jestem już myśli o pójściu na tańce. Wszystkiego najlepszego ukochanego syna.

Dzisiaj wszyscy zebraliśmy się, aby pogratulować najmniejszej, ale już tak mądrej, pięknej i mądrej księżniczce w jej urodziny. Kochanie, szczęśliwe wakacje dla ciebie. 2 lata to tylko maleńka część całego twojego życia, ale najbardziej znaczący i interesujący czas. Niech przez wszystkie kolejne lata spotykasz na swojej drodze tylko dobrych ludzi, a zło zawsze omija.

Wszystkiego najlepszego, kochanie. Masz już 2 lata, pewnie chodzisz i uszczęśliwiasz swoją rodzinę ze swoich sukcesów.Życzę Ci, by Twój brzuch był pełny, by Twoje oczy błyszczały szczęściem, by Twoje słoneczne dni były wypełnione jasnymi uśmiechami i zabawną rozrywką.

Droga księżniczko, piękna, mądra matka i duma ojca! To dla nas takie szczęście, że gratulujemy tej małej dziewczynce jej drugich urodzin. Przed nami wiele nowych rzeczy, wiele odkryć. Niech wszystkie osiągnięcia będą tylko najwyższe, przyjaciele tylko najwierniejsi, zdrowie najsilniejsi, zabawki najnowsze, a rodzice najbardziej ukochani!

Dzisiaj jesteś o rok starszy. To wyjątkowe, niesamowite i bardzo ważne wydarzenie w Twoim życiu i tego chcę Ci pogratulować. Czeka na Ciebie wiele cudów, nowych odkryć i jasnych dni. Właśnie rozpoczynasz swoją wielką podróż do krainy nieznanego i tajemniczego. Nie zgub się w tym! Życzę Ci, aby wszystko zawsze się dla Ciebie układało i aby Twoja podróż dawała Ci wiele niesamowitych i dobrych rzeczy.

Promień słońca przebił się przez horyzont i spadł na ziemię, zwiastując nowy dzień. Niezwykły, wyjątkowy dzień. Ponieważ dzisiaj się urodziłeś. Piękna, urocza, miła, serdeczna. Prawdziwy! Gratuluję ci urodzin! Życzę, aby sny zawsze trzepotały w twojej duszy jak motyle. Aby te sny prowadziły cię na jasne i nieznane odległości.Niech sukces, cierpliwość, zrozumienie przyjaciół i miłość bliskich zawsze towarzyszą Ci na tej drodze! Niech Twoja słodka twarz nigdy nie zostanie przyćmiona smutkiem, a w Twoich psotnych oczach nie będzie miejsca na smutek! Niech każda Twoja chwila, każda godzina, każdy dzień i każdy rok będzie udany i szczęśliwy! Kochaj, odważ się, twórz! Wesołych wakacji! Wszystkiego najlepszego!

Minęły 2 lata odkąd widziałeś świat. W twoje urodziny życzę ci kochanie, abyś dorastała zdrowa, silna, silna i nieustraszona. Niech wszystkie kłopoty i problemy Cię ominą, a uśmiech na Twojej twarzy lśnił jak słońce i rozświetlał wszystko wokół Ciebie. Pragnę, aby spełniły się wszystkie twoje życzenia, a rodzicom długowieczność i dobrobyt. Wszystkiego najlepszego!

Szczere gratulacje dla rodziców z okazji urodzin dziecka w wieku 2 lat chłopcu, dziewczynie w prozie

Wszystkiego najlepszego dla dziecka, 2 lata w prozie

Wszystkiego najlepszego, nasza mała radość, gratulujemy Ci z całą naszą miłością Twoich drugich urodzin! Życzymy Ci, kochanie, zdrowia, dobrego rozwoju, całego świata rozrywki , nowe zainteresowania i nieugaszona energia na każdy pogodny dzień.

Wszystkiego najlepszego! Życzę Ci, abyś mógł osiągnąć swój cel, aby wszystko zawsze się układało i było cudowne w Twoim losie, ponieważ ważne jest, aby mężczyzna mógł dążyć do swojego celu bez strachu i nie zauważając przeszkód! Dlatego z całego serca pragnę życzyć wszystkiego najlepszego, iść naprzód, dążyć do swoich celów, kochać i być kochanym, móc chronić siebie i swoich bliskich!

Gratulujemy najszczęśliwszym i wzorowym rodzicom z okazji dwuletnich urodzin Twojego ukochanego dziecka! Życzymy jeszcze większego szczęścia w niekończącej się miłości i serdecznej trosce, miłych drobiazgach, spokojnej duchowej atmosferze, szczerego zaufania i wzajemnego wsparcia. I życzymy Twojemu dziecku ekscytujących podróży, przydatnej wiedzy, zawsze dobrego apetytu, dobrego snu i promiennego nastroju na każdy niespokojny dzień.

Mała księżniczka! Jesteś dziś o rok starszy! Życzymy, abyś dorastał miły i sympatyczny, piękny i inteligentny, delikatny i wesoły! Niech Twoje oczy lśnią szczęściem, uśmiech nie opuszcza Twojej dziecięcej twarzy!

Z całego serca gratuluję dziecku rozpoczęcia drugiego roku! Życzymy Ci zdrowego, aktywnego, przyjaznego i szybkiego rozwoju! Aby ułatwić rodzicom edukację i sprawić radość!

Nasza ulubiona dziewczyna! Dzisiaj są Twoje urodziny, co oznacza, że ​​wszystkie słodycze, zabawki, balony należą tylko do Ciebie. Zaskakująco szybko się rozwijasz, dojrzewasz, zdobywasz nową wiedzę na bieżąco.Życzymy, abyś na zawsze pozostała taką słodką, dociekliwą, pracowitą dziewczyną, która zawsze podoba się rodzicom i wie, jak osiągnąć swoje cele.

W te cudowne wakacje spieszę życzyć wam, moje cudowne bliźniaczki, abyście byli odważni, odważni, bystrzy i fajni. Życzę Ci, abyś mógł zebrać uśmiechy przyjaciół i dziewczyn w ogromnym koszu. Niech wszystkie pomysły na zabawę się spełnią i przyniosą radość i zachwyt. Wesołych Świąt!

W twoje urodziny życzę szacunku, radości, miłości i światła do marzenia o lataniu jak kometa. Życzę, aby w te święta otoczyli Was najpiękniejsi, sympatyczni ludzie, którzy zawsze będą wspierać i wybaczać. Niech wszystko na tym świecie, dziewczyno, kręci się tylko wokół ciebie. Życzę Ci moja droga ważko, aby wszystko było po prostu super!

Drogi chłopcze, życzę Ci dążyć tylko do najlepszych, pewnie osiągać to, czego chcesz i nigdy nie tracić serca z powodu drobiazgów. Pragnę, aby wszystkie Twoje marzenia, nawet te najbardziej intymne, spełniły się w Twoje urodziny, aby radość po prostu przytłaczała, a dobry nastrój nigdy nie opuszczał. Bądź szczęśliwy!

Nasza droga piękność! Jesteś jak delikatny kwiat. Pragniemy, abyś każdego dnia rosła i stawała się słodsza i piękniejsza, zamieniając się w piękną różę. Niech twoje życie będzie jak dobra bajka. Niech twoje stroje są najpiękniejsze, smakołyki najsmaczniejsze, zabawy najciekawsze, studia wydają się łatwe, przyjaciele najlepsi. Stań się szczupły, przyjemny, zdrowy, mądry i odnoszący sukcesy.Wszystkiego najlepszego kochanie!

Gratulacje, cud, słodkie dziecko, na drugim roku. Niech świat wokół ciebie stanie się jeszcze jaśniejszy i ciekawszy, niech każdego dnia daje ci morze przyjemności i zabawy, niech w twoim życiu będzie wiele zabawnych hobby i wspaniałych gier. Życzę, żebyś nigdy nie chorował, był posłuszny rodzicom, zaskakiwał wszystkich swoimi niesamowitymi osiągnięciami i wspaniałymi talentami.

Najjaśniejszym dniem w moim życiu były twoje urodziny. Cieszyłam się z Twoich pierwszych kroków, Twoich pierwszych słów, zwłaszcza gdy do mnie zadzwoniłaś, iskierki szczęścia w Twoich oczach wciąż znaczą dla mnie więcej niż cokolwiek na świecie, śmieję się z Tobą i jest mi smutno, gdy Ty jesteś smutny. Gratulacje, kawałek mojego serca!

Oto kolejne urodziny, jesteś już całkiem dorosłym i poważnym facetem. Gratuluję Ci wakacji i życzę, aby spełniły się wszystkie Twoje ukochane marzenia, a prezenty okazały się dokładnie tym, czego chcesz. Niech wszyscy twoi bliscy dobrze się świętują, a te urodziny zostaną na długo zapamiętane.

Słodka i cudowna księżniczka!! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Bądź zawsze piękna jak Kopciuszek, słodka i miła jak Królewna Śnieżka, dociekliwa i wesoła jak Roszpunka! Niech w twoim życiu będzie wiele wspaniałych chwil. Aby marzenia spełniły się za pomocą magii!

Wszystkiego najlepszego dla naszego ukochanego fidgeta. Życzymy bajecznej przyszłości i magicznego losu, aby wszystkie cuda w życiu były dobre, aby spełnienie pragnień nie trwało długo, a najmilsze i najbardziej ukochane marzenia spełniły się jak najszybciej. Życzymy, aby zdrowie było heroiczne, energia nie do ugaszenia, a śmiech radosny i pełen zachwytu. Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego córeczka tatusia. Wkrótce dorośniesz i zmienisz się z mojej małej księżniczki w piękną damę, znajdziesz prawdziwego przyjaciela i odlecisz z domu swoich rodziców. Więc niech twój wybór będzie właściwy, szczęście jest zawsze obecne w twoim życiu, ale nie zapominaj o swoich rodzicach i wiedz, że masz dom, w którym zawsze kochasz i zawsze czekasz, bez względu na to, co się dzieje.

Wszystkiego najlepszego drogi chłopcze. To dzień następnego etapu dorastania. Ale nie spiesz się. Dzieciństwo to niesamowity czas. Niech więc będzie słodko i cudownie. A ty osobiście dobre zdrowie i ciągły entuzjazm.

Gratulujemy mamie i tacie, że 2 lata temu Twoje dziecko zmieniło Twoje życie w kwitnący ogród.Życzę mu bajek, magii i dobroci, śmiechu, radości i czułości, spełnienia marzeń!

Jesteś moim szczęściem i moją radością! Jesteś moją inspiracją i miłością! Emanujesz taką ilością energii i uroku, że po prostu nie sposób nie podziwiać siebie! Jesteś najlepszym człowiekiem na całym świecie! Niech całe twoje życie będzie wielką wyspą szczęścia bez żalu i nieszczęścia! Wszystkiego najlepszego!

Mój drogi, kochany, drogi mały człowieku, gratuluję ci twoich urodzin! Życzę zdrowia, sukcesów, pomyślności, spełnienia pragnień, żywych emocji i wrażeń. Żyj spokojnie, ciesz się każdą minutą swojego życia. Cieszę się, że mam obok siebie tak wspaniałą i kochającą osobę.

Z całego serca wzruszające gratulacje dla rodziców z okazji urodzin dziecka w wieku 2 lat chłopcu, dziewczynce

Najpiękniejsze
Gratulacje dla rodziców z okazji urodzin dziecka 2 letni chłopiec, dziewczynka, z całego serca

Wszystkiego najlepszego! Jesteś taka młoda, Twoje życie dopiero się zaczyna. Życzę Ci pewności siebie, która jest tak niezbędna do osiągnięcia Twoich celów. bliscy i kochający ludzie – rodzice i przyjaciele. Niech będzie jak najmniej smutnych chwil, a radosne chwile zdarzają się każdego dnia. Bądź szczęśliwy dziś, jutro i na zawsze, niech Twoje życie będzie piękne i niesamowite.

Urocza piękna księżniczka! Dzisiaj są twoje urodziny. A to oznacza, że ​​nadszedł najszczęśliwszy dzień dla twoich rodziców.Serdecznie życzymy, abyś wyrosła na mądrą, piękną dziewczynę, która zadowoli tylko swoich rodziców. Jesteś prawdziwą wróżką: słodką, delikatną, miłą. Zostań zawsze tak. Życzymy spełnienia wszystkich pragnień, doskonałych studiów i wspaniałego nastroju. Bądź mądry, kochanie!

Życzę tej niesamowitej dziewczynie oceanu szczęśliwych chwil, magicznego nastroju, wzajemnego zrozumienia, pomyślności i pomyślności w życiu. Niech harmonia zawsze panuje w Twojej duszy, a ukochane marzenia spełnią się z prędkością światła. Niech faceci niosą Cię w ramionach i natychmiast spełnią wszystkie Twoje zachcianki.

Wszystkiego najlepszego dla mojej ukochanej dziewczynki. Jesteś moim psotnym i niespokojnym słońcem, moją błyszczącą gwiazdą. Twój czarujący uśmiech oświeca otaczających Cię szczerym światłem i życzliwością. Życzę tylko oddanych towarzyszy, wysokich ocen w szkole i wybitnych osiągnięć w sporcie.

Wszystkiego najlepszego, kochanie. Dziś masz dwa lata i wcale nie jesteś taki mały. Jesteś naszym drogocennym szczęściem. Bądź zdrowym dzieckiem, dorastaj szczęśliwy, ciesz rodziców swoim uśmiechem, nowymi osiągnięciami, dziecięcą spontanicznością i uroczymi anielskimi oczami. Niech każdy dzień będzie prawdziwym świętem pełnym nowych odkryć.

Cenny diament, wiosenna jaskółka, jasne słońce, radość mamy i ojca! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Moja dziewczyno, przyjmij najszczersze i najgorętsze życzenia w tym wyjątkowym dniu. Niech w Twojej duszy zapanuje dobroć, oczy błyszczą radością, a świat wypełnią niezapomniane wrażenia i przygody.

W najlepsze urodziny życzę ci, mój drogi chłopcze, abyś uczył się doskonale. Życzę Ci bycia rozwiniętym, wysportowanym i uroczym oraz znalezienia wielu nowych przyjaciół. Życzę ci, aby jasna gwiazda płonęła na niebie i oświetlała twoją ścieżkę życia. Niech spełnią się wszystkie Twoje najcenniejsze marzenia.

Z całego serca gratuluję Ci Twoich 2 urodzin, urocze dziecko. Życzę radości, nieugaszonego zainteresowania otaczającym światem i wspaniałych odkryć życia, pogodnego nastroju i wspaniałych przyjaciół, szczęśliwej rodziny i odważnej rozrywki, słodkich cukierków i pozytywnych emocji.

Gratulacje kochanie, masz już 2 lata.Chciałbym, żeby słońce świeciło dla Ciebie każdego dnia, żeby mama się uśmiechała, a tata cię uszczęśliwiał, żeby brzmiały dla ciebie śmieszne piosenki i śpiewały ptaki, żeby przytrafiły ci się dobre bajki. Dorośnij jako cudowne, a co najważniejsze, zdrowe i szczęśliwe dziecko!

Chcę życzyć ci w urodziny, abyś był prosty jak wiatr, niewyczerpany jak morze i jak ziemia, pełen pamięci. Bądź lekki na nogach, jak żagiel statku, bądź wesoły, jak śpiew fal, szeleszczących na otwartej przestrzeni. I niech cały dreszczyk życia wszystkich czasów i ras zawsze żyje w tobie!

Cudowne i słodkie dziecko, życzę Ci wszystkiego najlepszego. Niech świat wokół Ciebie stanie się jeszcze jaśniejszy i milszy w wieku 2 lat, niech nowy dzień przyniesie ciekawe zabawne i zabawne historie, niech Twoi bliscy zawsze ogrzewają Cię swoją miłością i troską, niech w Twoim życiu nie będzie gorzkich łez, niech jest tylko radość i zabawa.p>

Życzę Ci, moja droga, bystra i piękna dziewczyno na Ziemi, abyś częściej się uśmiechała i dawała całusy i uściski otaczającym Cię ludziom. Życzę pięknym aniołom, aby śpiewały dla ciebie wspaniałe piosenki w twoje urodziny. Życzę Wam kochani magicznych, magicznych i radosnych spotkań. Wesołych Świąt!

Pierwsze lata życia małego człowieka są chyba najpiękniejsze i niezapomniane dla dziecka i rodziców. Ty, kochanie, masz dzisiaj dokładnie 2 lata i serdecznie gratulujemy. Życzymy minimum stresu, choroby, urazy i maksimum szczęścia, radości, zwycięstw i miłych niespodzianek.

Życzę Ci kochany i cudowny chłopcze, abyś częściej się uśmiechał i hojnie rozdawał swoje uśmiechy ludziom. Życzę, aby w Twoje urodziny zdmuchnąć świeczki na pysznym torcie i spełnić najpiękniejsze pragnienia, które z pewnością się spełnią. Życzę ci dobrze się uczyć i znaleźć słodkie cukierki pod poduszką.

Dzisiaj na niebie jest jeszcze jedna gwiazda. W końcu urodziła się najpiękniejsza dziewczyna! Przyniosłeś ze sobą na ten świat kawałek szczęścia, radości, a nawet kilka cudów. Choć tego dnia nie zapamiętasz, zapamiętają go wszyscy, którzy czekali na Twoje pojawienie się. Każdy, kto niecierpliwie liczył dni, minuty, a nawet sekundy. Teraz wyglądasz jak mała kulka szczęścia, która spadła prosto z nieba. Niech od tego dnia Twoje życie zacznie przynosić Ci coraz to nowe cuda. W końcu z każdym uśmiechem, z każdym wyrazistym spojrzeniem Twoi rodzice radują się jak dzieci! Więc niech twoje małe oczy nigdy nie zobaczą zła. Dusza czysta jak kryształ nigdy nie czuje się rozczarowana. Szczęśliwego narodzin na świecie!

W ten wspaniały słoneczny dzień urodził się jeden bardzo dobry chłopak – i z głębi serca życzę mu wszystkiego najlepszego. Życzę Ci dźwięcznego śmiechu, promiennego uśmiechu, nieokiełznanej radości, słonecznej zabawy. Nadal jesteś dzieckiem, ale minie sporo czasu, a dzieciństwo minie bez pożegnania. Zachowaj w sobie na zawsze kawałek tego miłego i posłusznego dziecka, które wszyscy tak bardzo kochamy.

W twoje urodziny słodka i piękna dziewczyno na świecie, abyś uwierzyła w szczęście i marzenia, radość i miłość. Życzę Ci, abyś stał się szczęśliwy, kochany i aby Twoi rodzice Cię zrozumieli. W tym dniu spieszę dać wam jasne i zachwycające kwiaty we wszechświecie. Życzę Ci kochanie, abyś pozostał sobą!

W tym niesamowitym dniu chcę szczerze pogratulować niesamowitemu chłopcu jego urodzin. Niech wszystko w Twoim życiu potoczy się jak najlepiej, szczęście depcze po piętach, a radosny uśmiech nigdy nie opuszcza Twoich ust. Życzę spełnienia Twoich upragnionych pragnień, prawdziwych przyjaciół i szczęśliwego losu.

Kto we wszechświecie jest bardziej uczciwy, silniejszy, fajniejszy, milszy i mądrzejszy niż wszyscy inni? To ty! Nie trać prawdziwych przyjaciół. Chroń swoich bliskich. Niech życie mieni się iskrami, a marzenia prowadzą do szczęśliwych krain.

Słoneczko, wszystkiego najlepszego! Życzymy zdrowia, radości, uśmiechów, dobrych i prawdziwych przyjaciół, słońca, ciepła, wielu, wielu prezentów. Rozwijaj się, ucz się dobrze, osiągaj swoje cele.Niech wszystkie Twoje życzenia spełnią się w ten świąteczny dzień!

Oryginalne gratulacje dla rodziców z okazji urodzin dziecka w wieku 2 lat chłopcu, dziewczynce

Najlepsze
gratulacje dla rodziców z okazji urodzin dziecka 2 letni chłopiec, dziewczynka

Wszystkiego najlepszego dla pięknej i słodkiej dziewczyny! Życzę, abyś urosła i stała się ładniejsza w zawrotnym tempie! Bądź mądra, a nawet mądra, szczupła i wysportowana, pracowita, bardzo uprzejma do ludzi wokół Ciebie!Niech spełnią się wszystkie Twoje ukochane marzenia, uśmiech częściej rozświetla ładną buzię, radość przychodzi niespodziewanie i na długo!Dobrzy i wierni przyjaciele, miłość od bliskich, szacunek w szkole!Sukcesy w nauce i inne aktywność, dobry apetyt i słodki sen! Bądź kochany i szczęśliwy!

____________(imię)! Wszystkiego najlepszego! Życzymy, abyś wyrósł na dużą, piękną i życzliwą osobę! Niech Twoje wakacje będą wypełnione prezentami i wielkim ciastem! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego dla pięknych bliźniaków. W te cudowne wakacje życzę im niezwykłej zabawy, pozytywnej, morza radosnych emocji, bajecznych uśmiechów, lojalnych i rzetelnych przyjaciół, troskliwych bliskich. niech spełnią się wszystkie twoje najskrytsze pragnienia, a szczęście nie odchodzi ani na chwilę.

Drogi przyjacielu! Gratulacje w dniu ślubu! Życzę, abyś dorastał mądry, miły, dobrze wychowany, pracowity, odważny i umiejętny, szanował dorosłych, dobrze się uczył, był zdrowy i szczęśliwy!

W twoje pogodne urodziny, bliźniaczki, życzę ci dobrego wiatru. Życzę twoim jasnym i psotnym oczom błyszczeć, abyś nigdy nie stracił poczucia własnej wartości. Życzę, aby Twoje najcenniejsze marzenia na pewno się spełniły, a słodkie sny okazały się prorocze. Niech wszystko na świecie będzie dla was, drodzy!

Drogie dziecko! Dziś nawet słońce świeci jaśniej i posyła Ci swoje światło, ciepło i uśmiech! Stałeś się o rok starszy, dużo się nauczyłeś. W ten cudowny, świąteczny dzień życzę Wam dużo radości, morza śmiechu i oceanu zabawy. Niech życie stanie się dla Ciebie bajką, pełną jasnych przygód i niezapomnianych odkryć. Ucz się dobrze i bądź pomocnikiem swojej matki. Otwórz swoją duszę na miłość i pozwól aniołowi zachować nad tobą swój amulet!

Dwa lata to tyle, bo w ciągu tych 730 dni nauczyłeś się siedzieć, raczkować, chodzić, rozpoznawać mamę, tatę, wszystkie ciotki i wujków, dziadków! Nauczyłeś się nawet mówić! Życzymy Ci szczęśliwego, szczęśliwego dzieciństwa, miłości i troski, abyś poznał świat i kochał wszystkich, których spotkasz na swojej drodze! Życzymy wielu przyjaciół, zabawy, radości i stu tysięcy zabawek!

Twoje dziecko ma 2 lata, to niespokojne dziecko, jeszcze nie mówi wszystkiego, co myśli i nie potrzebuje tabliczki czekolady ze słowami. Wyraża wszystko w emocjach i uczuciach. Wszystkiego najlepszego! Nawet jeśli jest jeszcze mały, no, nawet jeśli ma dopiero 2 lata, ale wiem, że powiedział wszystkim w przedszkolu, że gniazdko jest złe. Że nie mycie rąk jest złe. Wie wszystko i jest rozwinięty ponad swoje lata, nie płacze, gdy zabiera mu się zabawki, po prostu je oddaje, znajdując sobie nowe zajęcie i uwierz mi, będzie mógł się bawić. Wszystkiego najlepszego! Bądź otwarty i nie zamykaj się, uśmiechaj się i bądź przyjazny. Jesteś jak mały Kacper, który daje wszystko, przyniosłeś słodycze i nie trzymałeś ich, bo nie chciałeś. Nie płaczesz, kiedy upadasz i chronisz wszystkie dziewczyny.

Wszystkiego najlepszego, drogi chłopcze, gratulacje i życzę Ci tylko do przodu, bez obaw, bez wątpliwości. Niech czekają na Ciebie ekscytujące gry, radosny śmiech, szkolne sukcesy i wiele niespodzianek.

Miła dziewczyna! W Twoje urodziny życzymy Ci wszystkiego najlepszego i przytulamy z głębi serca. Bądź mądrym, pięknym dzieckiem, proszę rodziców i dziadków. Jesteś bardzo dobrą, wesołą dziewczynką, sprawiasz miłość i radość wszystkim, którzy są w pobliżu.Niech otaczają Cię tylko życzliwi, rozumiejący ludzie, którzy pomogą Ci ujawnić swoje talenty i oświetlić Twoje życie jasnym światłem!

Radość mamy, szczęście taty, najpiękniejsza dziewczyna na świecie, wszystkiego najlepszego dla Ciebie! Życzę zdrowia i powodzenia we wszystkim, co Cię interesuje i kocha, życzę radości i wesołych przyjaciół, życzę ekscytujących historii w życiu i miłych niespodzianek.

Masz już 2 lata! To dla ciebie duża odpowiedzialność, ucz się wszystkiego nowego z entuzjazmem, zapałem i wolą wygrywania, wszystko się ułoży i lepiej niż ktokolwiek inny! Wszystkiego najlepszego!

Gratulacje z okazji drugich urodzin cudownego dziecka, cudownego dziecka. Małemu słońcu życzę powodzenia i szczęśliwego życia, ciekawych przygód i zabawnych gier, zabawnych zabawek i dobrych bajek, wspaniałych historii i spokoju w rodzinie.

Wszystkiego najlepszego, słodki dzieciaku. W ciągu twoich 2 lat pragnę życzyć sobie, aby każdy dzień był jasną celebracją twojego wspaniałego życia. Niech twoje oczy błyszczą szczęściem, niech twoje ręce mocno przytulą mamę i tatusia, niech nogi podążają dobrą ścieżką, niech twój dźwięczny śmiech napełni dom radością.

Gratulacje, nasze słodkie dziecko. Życzymy Ci szybkiego wzrostu i biegania nogami w kierunku różnych cudów. Niech twoje życie będzie bajką, w której niczym rycerz z pewnością pokonasz wszelkie trudności i pokonasz różne przeszkody.Niech ta bajka będzie życzliwa, pełna miłych niespodzianek, magii i miłości. Wszystkiego najlepszego!

Życzę Ci zawsze trzepotać ze szczęścia na skrzydłach, łatwo osiągać to, czego pragniesz, pewnie dążyć do najlepszych i nigdy nie tracić serca. Droga dziewczyno, niech życie przyniesie Ci wiele przyjemności, niesamowitej przyjemności, niesamowitą ilość pozytywnych emocji i bajecznych odkryć.

Oto dzień, w którym na niebie pojawiła się najjaśniejsza i najjaśniejsza gwiazda! W końcu nie można inaczej nazwać, zawsze świecisz jak prawdziwa niebiańska gwiazda. Swoją obecnością zawsze przynosisz światu radość. Swoim uśmiechem rozświetlisz nawet najbardziej ponury dzień. Jesteś piękną dziewczyną. I wiem na pewno, że przed Wami czeka wielki sukces, wielkie szczęście i radość. Dla Ciebie dzisiaj wszystkie gratulacje. I wiem na pewno, że nie ma na świecie ani jednej osoby, która powiedziałaby o tobie złe rzeczy! Niech twoje szczere serce nigdy nie zazna żalu i smutku. Wiedz, że z tobą zawsze są ludzie blisko ciebie, którzy nigdy nie sprawią ci kłopotów. I kto zrobi wszystko dla twojego szczęścia. Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego dla naszego kochanego dziecka. Niech wszystko w twoim życiu będzie gładkie i piękne. Życzę szczęśliwego dzieciństwa ze słodyczami i zabawkami, życzę rozkwitającej młodzieży pełnej romantyzmu i optymizmu, przyzwoitego i dostatniego życia w przyszłości. Zdrowie dla Ciebie, kochanie, happy hours i radosne minuty.

Dzisiaj jest wspaniały dzień – Twoje urodziny! Niech Twoje ukochane marzenia zawsze się spełnią! Niech twoje życie będzie wypełnione jasnymi wydarzeniami, prawdziwymi przyjaciółmi, dobrym tyłem – to rodzina i miłość! Jesteś naszym promieniem światła, zawsze pozostań tak promienny i dziecinnie prosty! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego księżniczko! Stań się mądrą, miłą, posłuszną dziewczyną! Bądź posłuszny rodzicom i nie denerwuj ich, aby spełniły się wszystkie Twoje życzenia, jak w bajce, nigdy nie choruj, zawsze bądź tak wesoły jak teraz, niech wszystko w Twoim życiu się ułoży!

Najlepsze gratulacje dla rodziców z okazji urodzin dziecka w wieku 2 lat chłopiec, dziewczynka

Wszystkiego najlepszego dla 2-letniego dziecka

Dla mnie ten dzień jest wyjątkowy. W końcu urodziła się dziś najbardziej wyjątkowa i fajna dziewczyna. Serdecznie gratuluję Ci urodzin. Życzę tego w tym życiu Miałeś szczęście we wszystkim, a szczęście wlokło się za Tobą w długim pociągu, odstraszając wszelkie niepowodzenia i problemy. Niech Twoje zwycięstwa, osiągnięcia i szczęście przyniosą radość Twoim rodzicom, a sukces Tobie. Niech wszystkie Twoje marzenia, od najmniejszych do największego, się spełniły.Żyj radośnie, zaczynaj każdy dzień z uśmiechem i czyń dobro. W końcu wraca. Niech twoje serce zawsze będzie otwarte na szczęście, dobroć, pozytywność i miłość. A w dzisiejsze urodziny przyjmij moje życzenia i uwierz, że się spełnią! Wszystkiego najlepszego!

Moje bliźniaki są fajne i najbardziej złote, życzę Ci, abyś była urocza i atrakcyjna. Życzę, aby w te jasne i zabawne urodziny spełniły się wszystkie najbardziej cenione marzenia, marzenia i marzenia. Niech zapalą się dla Ciebie tylko nowe gwiazdy, a delikatne anioły tańczą na pogodnym niebie. Wesołych świąt, ludzie!

Oby twoi bliscy i drodzy ludzie zawsze byli zdrowi i niech szczęście przyjdzie do twojego domu bez zaproszenia. Życzymy Ci siły i zdrowia, abyś mógł zachować to szczęście na całe życie!

Mój synu, jesteś moją nadzieją i wsparciem! Gratuluję ci urodzin! Życzę Ci, mój drogi synu, abyś łatwo i prosto przeszedł swoją życiową drogę, abyś spotkał na niej tylko życzliwych i sympatycznych ludzi. Bądź uczciwy, uczciwy i mądry. Niech wszystko, co wymyślone, się spełni, o czym marzysz. Bądź grzeczny i wdzięczny, kochaj i doceniaj wszystko, co masz. Naprawdę chcę, mój drogi synu, aby otaczali cię tylko oddani i wierni przyjaciele. Bądź zdrowy i szczęśliwy!

Gratulacje, szczęśliwi rodzice, z okazji drugich urodzin waszego cudownego dziecka. Życzę miłej i silnej rodziny, pomyślności w domu i zrozumienia, wesołych wakacji i wspaniałej wspólnej zabawy.Niech dziecko będzie Twoim jasnym promieniem światła na drodze, wielką nadzieją i prawdziwą dumą.

Synu, kochanie, wszystkiego najlepszego! Od pierwszej minuty, od twoich narodzin do dnia dzisiejszego, nie ma mi na świecie bliższej i droższej osoby. A dzisiaj z całego serca życzę Wam wszystkiego najlepszego, czego można sobie życzyć w tak cudowny dzień – zdrowia, radości, niestrudzonej pracowitości we wszystkich sprawach, ciepła relacji i przyjemności!

Moja ukochana, pragnę pogratulować Ci urodzin i życzyć, abyś zawsze pozostała modna, stylowa, młoda, wysportowana i atrakcyjna. Sukces w karierze, przyzwoita pensja, szybki samochód, przytulny dom. Żyj dla przyjemności i ciesz się każdym dniem, w którym żyjesz.

Wszystkiego najlepszego dla cudownej dziewczyny. Życzę wam, kochani, zawsze marzyć i wierzyć w cud, żyć wesołymi piosenkami i cudownym nastrojem. Niech wszystko w Twoim życiu będzie piękne, niech Twoje zwycięstwa i osiągnięcia będą wielką dumą dla Twoich bliskich.

Fajnie jest patrzeć, jak dorastasz. Stajesz się bardziej rozważny i interesujący. Ale nie zapominaj, kochanie, że dzieciństwo jest ulotne, więc w twoje urodziny życzę ci, abyś była bardziej niegrzeczna, a nawet wypełniała „wyboje”, podczas gdy wszystko to jest dla ciebie dozwolone.

W tym wyjątkowym dniu pragnę życzyć wszystkiego najlepszego wspaniałym bliźniakom. Masz szczęście, jesteś tak podobny, a jednocześnie tak inny. Życzę Wam, abyście zawsze się wspierali, nie poddawali się w trudnych chwilach, bawili się w pełni na wakacjach, śmiali się do kolki w żołądku. Bądź szczęśliwy!

Dzisiaj pragnę życzyć niesamowitemu chłopcu ziemskich błogosławieństw, pomyślności, powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach, dobrobytu finansowego, stabilności i pomyślności w życiu. Niech urodzinowy nastrój będzie po prostu bajeczny, a szczęście nie odchodzi ani na chwilę. Bądź najbardziej wesołym i energicznym chłopcem.

Gratulacje, radość, w Twoje drugie urodziny. Niech kolory będą jasne i nasycone zarówno w życiu, jak i na rysunkach, niech Twój nastrój i czekolada zawsze pozostaną dla Ciebie słodkie, niech Twój każdy dzień stanie się zabawnym świętem i ciekawą przygodą.

Moja najważniejsza szkoda, w Twoje urodziny życzę Ci milionów zabawek, setek niezawodnych przyjaciół, ciągłej zabawy i radości. Niech każdy dzień zaczyna się od niespodzianki, kontynuuje gry, a każdej nocy podaruj bajeczny i interesujący sen.

Nasz drogi chłopcze! W twoje urodziny życzymy, abyś stał się prawdziwym mężczyzną i po prostu dobrą osobą! Niech w Twoim życiu będzie wielu oddanych przyjaciół, lojalnych i kochających, zawsze gotowych do pomocy! Obyś osiągnął bezprecedensowy sukces na studiach, a wszyscy twoi bliscy byli z ciebie dumni i bardzo cię kochali! Życzymy sukcesów w sporcie, abyś zawsze był pierwszy i miał szczęście! Niech siła fizyczna harmonijnie łączy się z siłą woli i ducha! Bądź szczęśliwy, nasza droga!

Gratuluję wspaniałym rodzicom cudownego dziecka z okazji drugiej rocznicy ich ukochanego dziecka. Życzę okruchom dobrego zdrowia i szczęśliwego losu, dostatniej i jasnej ścieżki życia, szczerej radości i powodzenia. I życzę rodzicom cierpliwości, wzajemnego zrozumienia, pomyślności, spokoju, rodzinnego ciepła i komfortu. Życzę, abyście zawsze pozostawali kochającą i troskliwą mamą i tatą.

Drodzy Rodzice, dzisiaj są Twoje urodziny – 2 lata od narodzin Twojego dziecka! Serdecznie gratulujemy! Życzymy, aby Twój mały cud zawsze sprawiał Ci radość i wzruszał swoją otwartością i szczerością. Dorastaj zdrowo, rozwijaj się, odkrywaj świat, znajdź dla siebie czas, uśmiechaj się i zawsze bądź szczęśliwy!

Wszystkiego najlepszego! Z całego serca życzę Wam szczęścia, zdrowia, dobrego samopoczucia, a także jak największej liczby przedsięwzięć, które w przyszłości zakończą się tak, jak zamierzyliście! Niech nigdy nie będzie ostrych zakrętów w twoim przeznaczeniu, a życie toczy się gładko i miarowo, pozostawiając miejsce na zabawne przygody.Obyś zawsze miał szczęście, a szczęście w życiu nigdy się nie kończy!

Gratulujemy wspaniałej randki, wszystkiego najlepszego z okazji drugich urodzin. Życzę Ci być posłusznym i najszczęśliwszym dzieckiem, stale otoczonym miłością najbliższych i radością życia. Niech wszystkie drogi będą dla Ciebie otwarte, niech każdy dzień otwiera przed Tobą ogromny potencjał i zapewnia radosny nastrój.

Nasz aniołek, nasze ukochane słońce. Twój uśmiech, delikatne dłonie, pulchne policzki i tak cudowny dźwięczny śmiech już uszczęśliwiają rodziców. Gratulacje z okazji dwóch lat! Życzymy, abyś dorastał zdrowy, silny, ciekawy i niezmiernie kochany.

Moja droga córko! Blondynka o niebieskich oczach, biegnąca za tatą i krzycząca, weź mnie w ramiona. Jesteś taki słodki, latasz samolotami, skaczesz jak kangur i ciągle na siebie czekasz. Tak, czekacie na siebie, gdy jesteście w pracy, twoja córka czeka, abyś cieszył się życiem z tobą i latał samolotem i rysował tęczę, stale ciesząc się procesem tego, co zrobiłeś. A wy czekacie na nią z lekcji rysunku do zabawy, obok siebie udajecie się wspólnie stworzyć ciasteczka i dać mi odpocząć w kuchni. Często jedziecie razem na zakupy, a potem przylatujecie z tatą, żebym ugotowała dla Was coś smacznego albo ugotowałam coś samemu, a mnie dajcie odpocząć. Wraz z narodzinami przyniosłeś spokój, spokój i oczywiście wiele samolotów.

Wszystkiego najlepszego! Życzę Ci dużo, dużo śmiechu i szczęścia! Obyś dorastał odpowiedzialny, odważny, uczciwy, zdrowy i odważny! Aby znaleźć prawdziwych przyjaciół, bądź posłuszny rodzicom, dobrze się ucz, zostań mistrzem i zawsze otrzymuj tylko najlepsze nagrody w konkursach!

Wszystkiego najlepszego dla naszego bohatera! Życzymy mu prawdziwych przyjaciół, mocnej ręki, hojnej duszy i wielkiego czystego serca! Tata i mama.

Mały kwiatek z chabrowymi oczami, Twoje wesołe loki sprawiają, że zakochujesz się od pierwszego wejrzenia. Niech więc twoje urodziny przyniosą ci tyle radości i szczęścia, abyś miał wystarczająco dużo do podzielenia się z całym światem i nadal miał wiele do zrobienia. Niech twoje małe rączki w tym dniu będą zajęte tylko prezentami, a policzki płoną pocałunkami.

Pierwszy rok życia dziecka to nauka. Widzą wszystko po raz pierwszy, dużo poznają i dużo się uczą. Drugi rok to rok ustalania. Dzieci utrwalają wiedzę zdobytą w pierwszych miesiącach życia. A ten rok dobiegł końca. A przed nami jeszcze wiele lat edukacyjnych, rozwojowych, rozrywkowych i interesujących. Niech mijają radośnie, radośnie i radośnie. Wszystkiego najlepszego!

Mój drogi i ukochany synu! Cieszę się, że mogę świętować z Tobą kolejne urodziny, jesteś moją radością, moją dumą i najbliższą osobą na świecie. Stań się duży i silny, wiedz, że Twoja mama zawsze będzie Ci pomagać i wspierać we wszystkich Twoich staraniach.Jestem pewien, że będziesz w stanie osiągnąć wszystkie swoje cele, które sobie wyznaczyłeś na ścieżce życia. Kocham cię mój drogi chłopcze.

Wszystkiego najlepszego, nasza wnuczka, Drogi mały miśku! Wiedz, że dla nas wszystkich jesteś najlepszym dzieckiem! Niech słońce promienieje W twoich czystych oczach, Przecież masz dwa lata – Żyjesz jak w bajce! Babcia cię kocha, bardziej niż ktokolwiek na świecie, Jesteś dla mnie wnuczką Najlepsza na świecie!

Więcej uśmiechów i nowych odkryć, wielu przyjaciół, zabawy i gier – to wszystko bez wątpienia będziesz mieć. A także miłość i podziw rodziców. Dorastasz i uszczęśliwiasz swoją mamę, tatę, dziadków ze swoich osiągnięć. Niech wszystkie Twoje najcenniejsze pragnienia spełnią się tak szybko, jak to możliwe.

Z całego serca pragnę życzyć tej niesamowitej dziewczynie spełnienia wszystkich jej najskrytszych pragnień, osiągnięcia celów, pogoni za najlepszymi, fantastycznego nastroju, nieprzerwanego szczęścia i całego Najlepsza. Niech pozytywne emocje po prostu Cię przytłoczą, a cudowne oczy błyszczą jasnymi iskrami.

Podobno każda matka ma najpiękniejsze dziecko – syna. Naprawdę jest! Jesteś naszą radością i nadzieją, naszym szczęściem i zabawą. Kiedy się uśmiechasz, wydaje się, że cały świat się uśmiecha. Niech więc w twoje urodziny, drogi synu, rozbrzmiewa śmiech dzieci, słychać czyste i szczere gratulacje, a los da ci prezent i umieści za twoimi plecami anioła stróża, który uratuje cię od kłopotów i niepowodzeń.

Wszystkiego najlepszego, wesoła dziewczyno, gratuluję i życzę słońca każdego dnia, budzisz się radośnie, bawisz się i biegniesz po ciekawe niespodzianki z promiennym uśmiechem. Życzę Ci energii życiowej, radosnych i żywych wrażeń.

Drogi, słodki, zabawny chłopcze, jesteś świetnym wierceniem, ciągle szukasz czegoś lub kogoś. Otacza cię niesamowita liczba przyjaciół. Gratuluję Ci urodzin i życzę, aby wszystko, czego szukałeś, znalazło się samo, wszystko, o czym marzyłeś, samo się spełniło. Żyj ciekawie i bardzo jasno.

Wszystkiego najlepszego dla małego aniołka! Niech dorośnie zdrowy, mądry i szczęśliwy. Życzę mu szczęśliwego dzieciństwa, aby każdym krokiem cieszył rodziców.

Nasz kochany mały człowieku w twoje urodziny, życzymy spełnienia wszystkich twoich pragnień, ciekawych przygód, jasnych, niezapomnianych chwil, cudów i magii w każdym dniu twojego życia! Dorośnij jako miły, sympatyczny, dobry człowiek, rozwijaj się, poznawaj ten świat, naucz się widzieć tylko dobro i nie zwracać uwagi na zło! Niech zawsze będzie przy tobie wielu miłych i niezawodnych przyjaciół, niech słońce zawsze świeci w twoim życiu, a ptaki śpiewają, słodki uśmiech zawsze igra na twojej twarzy, a twoje oczy lśnią światłami szczęścia! Niech ten dzień będzie pełen jasnych prezentów, pięknych zabawek, zabawnych gier i radosnego śmiechu znajomych! Obyś dziś zdmuchnął wszystkie świeczki na swoim urodzinowym torcie, a twoje życzenie natychmiast się spełni! Bardzo Cię kochamy, nasze słońce!

Życzę Ci w urodziny, najwspanialszej dziewczynie na świecie, abyś pomogła swoim rodzicom. Życzę Ci doskonałych ocen w szkole, częstszego uśmiechu i cieszenia się każdym nowym dniem. Życzę, aby w te cudowne wakacje spełniły się wszystkie Twoje najcenniejsze marzenia i pragnienia. Życzę Ci szczęścia!

Nasze małe, ale już duże dziecko! Dzisiaj są twoje urodziny! Dziś kończysz dwa lata! Teraz jesteś całkiem duży! Umiesz mówić, chodzić, śpiewać i tańczyć! Życzymy Wam szczęśliwego i bajecznego życia, w którym będzie dużo słońca, kwiatów, radości, dobrych i magicznych chwil, ciekawych wydarzeń i niezapomnianych przygód! Obyś dziś miał wspaniały nastrój, niech małe, psotne iskierki lśnią w Twoich oczach, a nasz ukochany, czarujący uśmiech igra na Twojej twarzy! Niech spełnią się wszystkie Twoje życzenia, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki! Jesteś najlepszym dzieckiem na świecie! Wszyscy bardzo cię kochamy! Szczęśliwego Dnia Jamu!

Chcemy, aby Mały Książę został dorosłym królem z wiernym stalowym koniem, wielopiętrowym osobistym zamkiem i znalazł królową z błyszczącej okładki. Niech wszystkie Twoje marzenia się spełnią!

Wszystkiego najlepszego moja dziewczynko! Jaka jestem dumna z tego, jak przejawiają się w tobie najlepsze kobiece cechy, takie jak czułość, dobroć, urok i kobiecość! Jestem pewien, że wkrótce znajdziesz swojego księcia, który będzie mógł docenić twoje wybitne cechy!

Gratulacje, drogie dziecko! Masz dzisiaj 2 lata, czas śmiało wzlecieć na skrzydłach szczęścia do swoich dziecięcych marzeń. Życzę wesołych i wesołych gier w cudowne dni, słodkich i spokojnych snów w dobre noce, miłych i psotnych przyjaciół, ekscytujących i wspaniałych pomysłów.