Życzenia urodzinowe dla córki

Zebraliśmy dla Ciebie wiele najlepszych życzeń urodzinowych dla Twojej córki od rodziców, mamy, taty własnymi słowami. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Wszystkiego najlepszego dla mojej pięknej córki! Życzę Wam milionów radosnych wydarzeń, uniwersalnej miłości, oceanu pomyślności i gór osiągnięć. Bądź zawsze moją najlepszą, najpiękniejszą i najbardziej potrzebną dziewczyną. Szczęście dla Ciebie, troska, lekkość i sukces!

Pierwszą rzeczą, jaką zrobiłem, kiedy obudziłem się wcześnie rano, było udanie się do pokoju mojej córki i odłożenie prezentu. A zrobiłem to, bo moja córka miała o tej porze dzień gotowania. I naprawdę chciałbym zobaczyć, jak uśmiecha się swoim ciepłym i szczerym uśmiechem. Bo taki uśmiech czyni ją bardzo atrakcyjną i piękną. A na sam koniec moich gratulacji powiem, że zawsze pozostajesz najpiękniejszą i najlepszą dziewczyną. Niech życie nie wydaje ci się bajką, ale niech cię zbytnio nie obraża. Bardzo proszę, abyście zawsze starali się postępować w taki sposób, aby później nie wstydzić się podjętych działań. Ponieważ uwierz, że twoje sumienie może cię torturować. Życzę powodzenia i wielu sukcesów. I zawsze pamiętaj, że wciąż są ludzie, którzy chętnie Ci pomogą. Wystarczy zapytać. Życzę powodzenia i szczęścia.

Córko, zawsze jesteś dla nas najdroższa, nasza duma, szczęście.Pięknością urzekasz wielu, a duszą i charakterem zachwycasz nas. Obyś miał trochę, ale wszystkich jak najbardziej radosnych i szczęśliwych. Niech na Twojej drodze będzie więcej sukcesów, wszystkiego najlepszego i pozytywnego dla Ciebie. Niech los kocha i zawsze tylko Ciebie zadowoli!

Dzisiaj są urodziny najbardziej stylowej i modnej osoby w naszej rodzinie – naszej pięknej i mądrej córki. Moja radość, bądź zawsze najszczęśliwsza i najzdrowsza. To najważniejsza rzecz w życiu. Oczywiście nie zapomnij o modzie, o nowych kolekcjach tych wszystkich znanych osób. Mój tata i ja prawie poznaliśmy ich imiona. Zawsze ciesz nas swoim cudownym nastrojem, uśmiechem i świecącymi oczami. Z tymi samymi oczami jesteś bardzo dobry w błaganiu o wszystko, czego potrzebujesz. I nie możemy odmówić. Tak jak kot ze Shreka. Jesteś taki mądry, że możesz zrobić wszystko na świecie. Czasami jesteśmy po prostu zaskoczeni, ale zawsze dumni. Chcę, żebyś zawsze był otoczony przez swoich ukochanych przyjaciół, ponieważ dzięki nim stajesz się jeszcze bardziej energiczny. Bardzo Cię kochamy, nasz skarb!

Droga córko! Z poważaniem iz całego serca gratuluję Ci urodzin. Niech niebo da ci najbardziej odpowiedzialnego i najbardziej hojnego anioła stróża w tym dniu, który nie tylko uchroni cię przed ciemnymi siłami i niebezpiecznymi pokusami, ale także poprowadzi w kierunku, w którym będą na ciebie czekać bardzo dobrzy, jasni ludzie, piękna pogoda , komfortowe warunki życia i cudowne, radosne, prawdziwie szczęśliwe chwile!

Moja droga córko, wszystkiego najlepszego. Jesteś najcenniejszym darem w moim życiu.Kocham Cię całym sercem, więc moje życzenia są najszczersze, najjaśniejsze, najcieplejsze. Bądź szczęśliwy, moje drogie słońce. Bądź zdrowy, nigdy nie choruj. Jesteś taka piękna! Mój każdy dzień wypełniony jest wiarą w Ciebie, w Twój sukces, w Twój szczęśliwy los. Niech nowy rok życia otworzy nowe perspektywy, nowe emocje, nowe wrażenia dla inspiracji. Wszystkiego najlepszego, kochanie.

Córka! Moja miła, dobra dziewczyna, wszystkiego najlepszego! Życzenia są najlepsze: niech twoje życie zawsze będzie wesołe i kolorowe, niech się w nim tylko dobre wydarzenia. Niech powodzenie, miłość i nadzieja będą dla ciebie dobrymi towarzyszami, a wiara niech doda ci siły i cierpliwości w trudnościach. Bądź bardzo szczęśliwy, moja droga!

Córko, chcę Ci życzyć wszystkiego najlepszego i powiedzieć, że jestem z Ciebie bardzo dumna. Wydaje mi się, że moja miłość do Ciebie nie ma końca i krawędzi, ponieważ z każdym dniem coraz bardziej rozumiem, jakie mam szczęście z córką. Moja dziewczyno, kiedy się urodziłaś, po prostu krzyczałam ze szczęścia, bo urodziłaś się dokładnie tak, jak cię sobie wyobrażałam. A teraz, po tylu latach, wracam myślami do dnia, w którym pojawiłeś się z nami. Dziękuję, że jesteś z nami. Życzę Ci wszystkiego, o czym marzysz w swoje urodziny. Niech wszystkie Twoje marzenia i pragnienia spełnią się z cenioną szybkością. Wiesz, że tata i ja jesteśmy gotowi pomóc Ci w każdej sprawie. Nigdy nie bój się skontaktować ze mną z prośbą, bo zrobię wszystko za Ciebie.A dzisiaj powinnaś być w świetnym nastroju, moja droga. Dzisiaj jest tylko Twój dzień.

Moja ulubiona córka! Z całego serca życzę, abyś pozostała piękna, pogodna i szczęśliwa! Dbaj o siebie, bądź mądry, zawsze zdrowy, pozytywny! Niech wszystko ułoży się dla Ciebie, spełnią się Twoje marzenia, nie każąc Ci długo czekać, a wszyscy Ci bliscy zawsze będą przy Tobie!

Miasto jest w głębokim śnie. I nic dziwnego, bo jest jeszcze bardzo wcześnie. Słońce niestety jeszcze nam się nie ukazało z powodu chmur, bo te same chmury bardzo je zamknęły i nie dają możliwości ogrzania ludzi. Prawdopodobnie spadnie śnieg. I to jest takie cudowne. Zima trwa już od tygodni i nadal nie ma śniegu. Może nawet dzisiaj zdecyduje się sprawić nam przyjemność i pokryje sobą całą ziemię. Ale nawet jeśli tego nie zrobi, nadal będziemy się cieszyć tym dniem. Ponieważ dzisiaj są twoje urodziny. A to święto jest jednym z twoich ulubionych. Wszyscy wiemy, jak uwielbiasz czekać na gości, a kiedy przychodzą, czekasz na swój prezent z taką miną, że po prostu nie można ci odmówić. Ty, moja córko, zawsze będziesz mi najdroższa i najdroższa. Kocham Cię tak bardzo, że nie wyobrażam sobie nawet mojego świata i życia bez Ciebie. I na koniec warto powiedzieć Ci, abyś żył tak, aby nie wstydzić się swoich działań.

Moja córko, stałaś się całkiem dorosła. Miło na ciebie patrzeć – bo jesteś piękna! Twoje piękno dopełniają najwyższe wartości duchowe.Życzę, aby spełniły się wszystkie Twoje dziewczęce marzenia i na pewno poznasz swojego bajkowego księcia! Wszystkiego najlepszego kochanie!

Córko, wszystkiego najlepszego tata życzy Ci z całego serca! Jesteś moją kochaną dziewczyną. Zawsze będę cię kochać, bez względu na to, ile masz lat. Zawsze będziesz moim dzieckiem. W każdej chwili chętnie pomogę i doradzę. Jeśli potrzebujesz pomocy, zawsze skontaktuj się z nami. Cieszę się, że jestem przez Ciebie potrzebny.

Córka! W twoje urodziny szczerze życzę spełnienia wszystkich twoich pragnień. Jesteś już osobą dorosłą, ale jestem pewien, że Twoje pragnienia są czyste i niewinne, jak pragnienia dziecka. Życzę Ci, abyś przez wiele lat pozostała tą samą piękną, ciekawą dziewczyną. Niech w Twoim życiu zawsze będzie miejsce na zabawę i wakacje. Niech miłość, zrozumienie i harmonia zawsze towarzyszą twojej życiowej ścieżce. Niech nadzieja i wiara dodają ci sił w trudnych chwilach. Życzę też, żebyś nigdy niczego nie potrzebował. Tak, pieniądze nie są najważniejsze w życiu, ale trzeba żyć z godnością i spokojem.Ogólnie bądź szczęśliwy, moja droga!

Księżniczka taka jak ty zasługuje na specjalne gratulacje! Król życzy sobie, abyś pozostała małą dziewczynką o nieziemskiej urodzie! Królowa naprawdę chce, abyś był zawsze zdrowy! Król życzy Ci wielkiego twórczego sukcesu! Królowa chce, aby twoje przeznaczenie zawsze było ubarwione jasnymi kolorami! Król życzy ci spełnienia twoich pragnień! A królowa chce, żebyś poznał przystojnego i godnego księcia! Król jest gotów zdobyć dla ciebie gwiazdę mądrości z nieba! Królowa popiera życzenie króla! Nasza ukochana córko, gratulujemy Ci urodzin!

Ukochana córko, w tym niesamowitym dniu urodziłaś się i przyniosłaś nam niezwykłą radość. Kochamy Cię i jesteśmy z Ciebie dumni, bo nie możesz znaleźć lepszej córki niż Ty. Bądź mądry, masz szczęście! Wszystkiego najlepszego!

Córko, wszystkiego najlepszego. Bez względu na to, jak bardzo jesteś spełniony, zawsze pozostajesz dla mnie mały i tak samo kochany i drogi. Życzę Ci wszystkiego najlepszego: zdrowia, urody, szczęścia, mądrości i szczęścia. Chociaż ta lista jest nieskończona. Zależy mi też na tym, abyś osiągnął wszystkie swoje cele i spełnił wszystkie swoje marzenia. Wesołych Świąt!

Moja ukochana córko, gratuluję Ci urodzin! Dzisiaj jest twój dzień, twoje wakacje! Słońce świeci dziś nawet w szczególny i łagodny sposób, prawdopodobnie dlatego, że ty, moja mądra dziewczyno, obdarzasz swoim ciepłem i troską bliskich ci ludzi.W tym cudownym dniu chciałbym serdecznie życzyć Ci najważniejszej rzeczy – zdrowia, szczęścia w życiu osobistym, powodzenia w pracy. W końcu, kiedy jesteś w harmonii z ludźmi wokół ciebie, tylko wtedy możesz być szczęśliwy. Moja ukochana i kochająca córko, dziękuję, że mnie masz! Bądź szczęśliwy, moje słoneczko!

Sprawiłeś, że nasze życie dopełniło się samą swoją obecnością. Miałeś wzloty i upadki. Ale zawsze wiedzieliśmy, że będziesz miał siłę, by poradzić sobie ze wszystkim, co szykuje los. Jesteś silną i piękną kobietą, która wczoraj wydawała się być malutką dziewczynką. Dziękujemy za cierpliwość we wszystkich lekcjach, których chcieliśmy Cię nauczyć, aby ułatwić Ci życie. Wiedz, że bez względu na to, jak bardzo jesteś dojrzały i niezależny, możesz liczyć na nasze wsparcie i miłe słowa. Mamy nadzieję, że wybrana przez Ciebie droga przyniesie Ci tylko szczęście. I że zawsze będzie dla nas miejsce. Rzadko się widujemy, ale zawsze czekamy na Ciebie w domu, tutaj jesteś kochany i akceptowany za to, kim jesteś. Dziękuję za uczynienie z nas dumnej mamy i taty. Wszystkie twoje osiągnięcia sprawiają nam przyjemność i nic więcej nie ma znaczenia w tym życiu.

Chcę życzyć sobie tylko okrucha, abyś nie tracił serca, nie denerwował taty i mnie i nie robił głupich rzeczy, życzę ci pełnego życia ciekawych rzeczy, aby nauka była łatwa, a wszystkie nagrody z konkursów na pewno otrzymałeś!

O tej pięknej godzinie zebraliśmy się w naszym przytulnym i trochę ciasnym pokoju, aby wspólnie pogratulować naszej kochanej dziewczynie. Dziś moja córka kończy osiemnaście lat. Wiek, który po prostu oddycha młodością i wolnością. Kiedy w ogóle nie chcesz być smutny, ale chcesz się zakochać i cieszyć się życiem. I tak teraz patrzę na moją córkę, która wczoraj była takim słodkim i uśmiechniętym dzieckiem i wydaje mi się, że przez cały ten czas było jak we śnie.Wydaje mi się, że wczoraj nie mogła zrobić pierwszego kroku i wypowiedzieć słowa mama. Ale patrząc na nią teraz rozumiem, że miniony czas nie poszedł na marne. I jestem bardzo wdzięczna Bogu za to, że pomógł mi i dał mi umysł do wychowania mojego dziecka. I dlatego w dniu jej pełnoletności szczególnie chcę zobaczyć, jak pięknie się uśmiecha. I życzę jej wielu radości w życiu!

Najlepsze życzenia urodzinowe dla córki od rodziców, mamy, taty

Polecane
życzenia urodzinowe dla córki od rodziców, mamy, taty

Moja ukochana córko, gratuluję Ci urodzin! Życzę Ci, abyś była niesamowicie szczęśliwa, kochana, piękna, zdrowa, bogata zarówno materialnie, jak i duchowo. Najwspanialsze są wydarzenia dzieje się w Twoim życiu, przynosząc przyjemność, inspirację i siłę!

W magiczne wakacje, na urodziny, nawet zabawki przyszły pogratulować naszej córeczce i życzyć jej by rosła duża i inteligentna! Twoi znajomi niedługo przyjdą, chętnie otworzysz prezenty, podasz im herbatę i poczęstujesz ciastem, tak jak duża gospodyni domowa, ale podczas gdy mamy kilka wolnych minut, życzymy Ci, abyś dorósł bardzo szczęśliwy i zawsze, zawsze pozostań naszą ukochaną córką!< /p>

Córko, dzisiaj jest cudowny dzień! Trochę dorosłeś! Niedawno trzymałem w ramionach ciebie, nowonarodzone dziecko. Możesz tylko owinąć długopis wokół mojego palca. Teraz trzymaj się mocno.Już niedługo puszczę twoją rękę i pozwolę ci samemu ruszyć na drogę życia. Nie bój się, śmiało idź naprzód. Ale zawsze pamiętaj, że moja ręka jest przy twojej. Wszystkiego najlepszego, córko!

W twoje urodziny, moje słońce, życzę ci powodzenia, miłych wydarzeń, prawdziwych przyjaciół, dobrego dobrobytu, mądrości, piękna, ciepła i życzliwości!

W tym dniu moje serce bije szybciej, ponieważ pojawiłeś się na tym świecie i oświetliłeś go swoją obecnością! Wszystkiego najlepszego dla ciebie córko! Jesteś najjaśniejszym wydarzeniem w moim życiu, wydajesz się, że dodajesz mi skrzydeł i siły do ​​nowych osiągnięć, z Tobą młodnieję! Niech więc twoje życie będzie bajką, w której wszystko się ułoży, jak księżniczka! Wszystkiego najlepszego, moja ukochana córko, niech twoje życie będzie jak z bajki!

Wiele lat temu dwa kochające się serca były trochę zmęczone kochaniem się nawzajem i znudziły się. Zdecydowali wtedy, że potrzebują innego serca, któremu oddadzą swoją miłość. Tak więc na świecie pojawił się bardzo cudowny człowieczek – Ty! A teraz od tylu lat nasza ukochana córeczka cieszy nasze serca i otaczających nas ludzi! Wszystkiego najlepszego, ukochany aniele!

Urodziny to święto, kiedy w ogóle nie chcesz być smutny, ale chcesz się dobrze bawić i czuć miłość innych. Tak, to był taki dzień, kiedy moja cudowna córka skończyła osiemnaście lat. A ponieważ wiem, że bardzo kocha to święto, ja, jej ukochana mama, postanowiłam zrobić dla niej takie święto, którego nie będzie mogła szybko zapomnieć. W swoim pokoju córka czeka na ogromną górę prezentów, które podarowali Ci goście, którzy przybyli na przyjęcie. A teraz szczególnie chcę jej powiedzieć, że powinna być szczęśliwa na tym świecie. I do tego musisz spróbować zrobić wszystko, co możliwe. A teraz, gdy nadszedł czas mojego wyjazdu, życzę Ci kobiecego szczęścia. Dopóki jesteś tak mały, nie możesz zrozumieć, co to jest. Ale kiedy trochę dorośniesz, wszystko zobaczysz i zrozumiesz. Powodzenia we wszystkim, co robisz. I niech ciepłe słońce szczęścia nigdy nie odwróci się od ciebie.

Córko, życzę Ci, abyś każdego roku stawała się bardziej urocza i szczęśliwsza! Niech smutek nigdy na ciebie nie patrzy, a słońce zawsze świeci przez okna twojego domu!

Droga córko, z wielką radością gratuluję Ci najszczęśliwszego dnia w roku – dnia, w którym się urodziłaś! Życzę spełnienia upragnionego marzenia, wzajemnej i prawdziwej miłości, wewnętrznego poczucia harmonii i spokoju z samym sobą, ciekawych spotkań i znajomości, podróży po świecie, nowych zainteresowań i emocji.

W tym dniu i godzinie następuje niezwykłe przebudzenie w naszej dużej rodzinie.I nic dziwnego, że zdarza się to dość często przed każdym świętem. A dzisiaj nasza ukochana najmłodsza dziewczynka obchodzi imieniny. Moja córka jest bardzo dobra i miła. Ze wszystkich moich dzieci zawsze była najbardziej posłuszną i przychylną dziewczynką. Jakże chciałbym częściej widzieć jej uśmiech. I żeby moje słońce znów zaświeciło, chcę jej podarować prezent, widząc, że nie tylko się uśmiechnie, ale i będzie się śmiać bardzo długo. I na koniec, powiem ci, zawsze bądź miły i sympatyczny. Ponieważ bardzo ci to pomoże w życiu. Życzę powodzenia we wszystkim, co robisz. Pamiętaj, że bardzo Cię kocham i zawsze we wszystkim Ci pomogę.

Pozostawienie ukochanego dziecka w dorosłość jest zawsze trochę smutne i trudno uwierzyć, że czas dzieciństwa minął tak szybko, ale w twoje urodziny nie będziemy smutni, ale raczej cieszcie się z nami cudowną córeczką! I szczerze życzymy jej zarówno od mamy, jak i taty wszystkiego najlepszego w życiu – prawdziwych przyjaciół i dziewczyn, powodzenia, zdrowia i całego morza miłości, które pewnego dnia jej ukochany mężczyzna wprowadzi w jej życie!

Im więcej żyję na świecie, tym bardziej zastanawiam się, dlaczego ludzie są tacy różni. Tutaj, na przykład, niektórzy ludzie bardzo nie mogą się doczekać swoich imienin, aby je uczcić i cieszyć się przyjemną rozrywką. Ale są tacy, których absolutnie to nie obchodzi. Tak właśnie moja kochana i kochana córeczka musi dziś świętować swoje urodziny. Ale w ogóle nie lubi tego święta. Nie chce nawet zapraszać na to swoich przyjaciół.Ale jako twoja matka, wciąż muszę ci powiedzieć, żebyś zawsze starała się postępować właściwie, bez względu na okoliczności. I chociaż nie jest to całkiem łatwe, nadal musisz spróbować. I proszę cię, abyś zawsze robił to, co mówi ci serce. Aby później nie wstydził się dokonanych działań. Powodzenia we wszystkim, co robisz.

Moja dobra córko, przed tobą jeszcze wiele uroczystości urodzinowych, otrzymasz milion kwiatów, najbardziej upragnione prezenty i usłyszysz tysiące życzeń i gratulacji, poznaj nowych przyjaciół i bądź szczery szczęśliwy! Życzę Wam, aby każdy rok pomiędzy tymi świętami spędzali lepiej niż dotychczas, spełniając swoje marzenia, odkrywając na nowo, wydawałoby się, znajomy świat i spotykając się każdego dnia z uśmiechem, bo takie piękności nie powinny być smutne!

Córka! Moje słońce, szczerze ci gratuluję dnia, w którym stałam się najszczęśliwszą osobą, bo mam ciebie! Życzę Ci otwartości i życzliwości wobec innych ludzi, cieszenia się każdą chwilą życia i więcej śmiechu! Bardzo cię kocham i zawsze tam będę!

Droga córko, dzisiaj są twoje urodziny, które należy obchodzić z godnością. Udało Ci się dorosnąć, ale nadal jesteś słodkim i mądrym dzieckiem dla swoich bliskich. Jak chcę Cię zadowolić ciepłymi słowami i wiedzieć, że faktycznie stanowią dla Ciebie godne wsparcie, pozwalają wierzyć tylko w najlepszych. Niech zawsze będzie w życiu wsparcie i nigdy nie będzie wątpliwości. Życzę Ci możliwości uwierzenia w możliwość osiągnięcia swoich celów i skorzystania z najlepszych szans na szybki rozwój w wybranym kierunku. Niech zdrowie będzie silne i będzie naprawdę dużo energii. Na pewno osiągniesz każdy cel i będziesz mógł wykorzystać wszystkie szanse na odkrycie wartościowych aspektów losu. Proszę, bądź naprawdę szczęśliwy, kochanie.

Niech Twoja sylwetka będzie szczupła bez diet, niech Twoja radość będzie bez powodu lub szczególnych powodów, niech Twoja inspiracja nie przyjdzie znikąd! Życzymy Ci odnajdywania piękna w małych rzeczach, dostrzegania światła w ciemnościach, nigdy nie tracić serca i nigdy się nie poddawać! Bądź pozytywny – i niech życie zawsze się do Ciebie uśmiecha!

Moja droga i kochana córko, gratuluję Ci urodzin! Życzę szczęścia i wielkich sukcesów. Chcę, żebyś mógł cieszyć się każdym nowym dniem i zawsze doceniać to, co masz. Niech słońce zawsze uśmiecha się do ciebie, moja mała krwi! Masz wiele jasnych i pięknych dni, żywych wrażeń, szczęśliwych chwil.Jesteś najlepszą, najbardziej inteligentną, miłą, celową dziewczyną i jestem z ciebie dumny, mój skarbie.

Moja córka jest o rok starsza. Czas płynie w szaleńczym tempie, więc powinnam wszystko zapamiętać, aby móc później cieszyć się wspomnieniami. Na przykład w tej chwili stale pamiętam dzień, w którym się urodziłeś. To było po prostu niesamowite uczucie radości i szczęścia, którego od tamtej pory doświadczyłem tylko kilka razy. Naprawdę chcę ci pogratulować, moje dziecko. Tak, zawsze będę cię nazywać kochanie, nawet po czterdziestce. Na zawsze pozostaniesz moją ukochaną córką, moim dzieckiem, a nawet dzieckiem. Życzę Ci wszystkiego najlepszego i cudownego, moja dziewczyno. Niech wszystko w twoim życiu będzie dokładnie takie, jak chcesz. Moja dziewczyno, naprawdę chcę, żebyś zawsze była szczęśliwa, więc często wychodzę z tobą gdzieś na weekend. Życzę ci dobrych i szczęśliwych wakacji, kochanie.

Dzisiaj są urodziny naszej małej gwiazdy, najważniejszej księżniczki naszego domu. Córko, chcę ci pogratulować wakacji. Z każdym rokiem coraz częściej czekasz na swoje urodziny, bo chcesz jak najszybciej dorosnąć, ale uwierz, że będziesz miał czas na dorosłość, bo czas nie stoi w miejscu. Chcę, żebyś bardziej cieszył się dzieciństwem, dobrze się bawił, dobrze się uczył. Masz wielu przyjaciół, którzy przybyli dzisiaj, aby spędzić z tobą wakacje. Chcę, aby Twoje życie miało jak najwięcej powodów do radości, szczęścia i uśmiechu.Jesteśmy gotowi zrobić wszystko, abyś się uśmiechnął, abyś nigdy nie czuł smutku ani niepokoju. Niech wszystko w twoim życiu będzie dokładnie takie, jak tego chcesz. Zostań zawsze taka, jaka jesteś teraz, nasza księżniczko. Wesołych Świąt!

Moja ukochana dziewczyno, moja droga księżniczko, droga córko! Bardzo Cię kocham, a dziś ze wzruszeniem wspominam, jak się urodziłaś, jak pojawiłaś się przy mnie, jak rozświetliłaś moje życie! Lalka z okazji urodzin! Emocje, które dałeś mi przy porodzie są niemożliwe do zapomnienia i czasami ze łzami w oczach wspominam tę radość! Ale te łzy zachwytu i szczęścia, nie inaczej! Tyle tylko, że fala wspomnień okrywa twoją głowę i nie można jednocześnie pozostać obojętnym! A dzisiaj są twoje następne urodziny! Gratuluję i chcę powiedzieć, że bez Was moje życie byłoby bezbarwne i ponure! Dziękuję, że mnie masz, dziękuję, że jesteś moją córką! Życzę nieograniczonego szczęścia, dobrego zdrowia, wzajemnej miłości, prawdziwej przyjaźni i wszystkiego, o czym marzyłaś! Niech moje życzenie w jakiś cudowny sposób nabierze mocy spełnienia i zadowoli Twój los! Chciałbym Cię widzieć tylko szczęśliwych i zadowolonych, pogodnych i pogodnych, natchnionych i pozytywnych!

Piękne gratulacje z okazji urodzin córki od rodziców, mamy, taty

Wszystkiego najlepszego dla mojej córki, z głębi serca

Wszystkiego najlepszego, córeczka tatusia . Wkrótce dorośniesz i zmienisz się z mojej małej księżniczki w piękną damę, znajdziesz prawdziwego przyjaciela i odlecisz z domu swoich rodziców. Więc niech twój wybór będzie właściwy, szczęście jest zawsze obecne w twoim życiu, ale nie zapominaj o swoich rodzicach i wiedz, że masz dom, w którym zawsze kochasz i zawsze czekasz, bez względu na to, co się dzieje.

Wszystkiego najlepszego, córko! Jesteś kochającą córką i staraj się nas zadowolić. Ale największą radością jest widzieć cię szczęśliwym. Dlatego życzymy Ci odnajdywania piękna w drobnych szczegółach i rzeczach o dużej skali, ponieważ szczęście to stan umysłu.

Dzisiaj jest wyjątkowy dzień dla nas wszystkich. Stało się tak tylko dlatego, że dzisiaj są urodziny naszego dziecka i mojej córki. Gdy tylko nadszedł ranek, wszystko wypełniło się dziecięcym śmiechem i radosnymi okrzykami. Naprawdę miło na ciebie patrzeć. Patrząc na ciebie, rozumiesz, że żyjesz tym życiem nie bez powodu. Dlatego naprawdę chcę, żeby tym razem w ogóle się nie zatrzymywało. Kiedy jesteś mały, możesz nie myśleć o problemach, które Cię czekają. Ale kiedy nadejdzie ten czas, będziesz musiał nauczyć się dużo zmieniać. Ale, a teraz chcę ci tylko pogratulować własnymi słowami. Niech pomoże ci zrozumieć, jak bardzo kocha cię twoja matka.I niech życie będzie dla Ciebie jak miękka poduszka, która uchroni Cię przed bolesnym upadkiem.

Wszystkiego najlepszego moja dziewczynko. Tak bardzo marzyłam o córce, że po Twoim urodzeniu pospieszyłam czas, aby szybko zacząć z Tobą chodzić na zakupy, oglądać filmy i dochować tajemnic. A teraz oddałbym wszystko, do czego mógłbyś wrócić, gdy byłeś bardzo młody. Naprawdę chcę, żebyś nie spieszyła się z córką. Relacja między matką a córką jest zupełnie inna, więc naprawdę chcę, abyś w przyszłości mógł nawiązać ten sam, który ustaliliśmy z tobą. Moja córko, chcę ci życzyć w twoje urodziny tylko wszystkiego, czego sama potrzebujesz. Niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia, wszystkie pomysły i plany, abyś osiągnął wszystkie wyżyny, o których marzyłeś od tak dawna. Niech twoje zdrowie nigdy Cię nie zawiedzie, ponieważ zdrowie jest bardzo trudne do przywrócenia. Życzę szczęścia, moja dziewczyno.

Dzisiaj nasza śliczna dziewczynka, ukochana córka, przyjmuje gratulacje! Nasza perełka, pyszna słodka księżniczka, cała pocałowana o poranku! Niech całe twoje życie będzie takie samo jak dzisiaj, jasne i świąteczne! Już całkiem dorosła. Nasze szczęście, nasz najdroższy mały człowieku, wszystkiego najlepszego! Bądź z siebie zadowolony! Być optymistą! Tata i ja zajmiemy się resztą.Niech wszystko w twoim życiu będzie jak w Ogrodzie Eden! Powodzenia, prawdziwi przyjaciele i dużo szczęścia! Jesteś już taki duży, taki niezależny! Nadal zachwycaj nas swoim niepowtarzalnym uśmiechem, swoim opalizującym śmiechem! Wszystkiego najlepszego! Jesteśmy zawsze ramię w ramię! Życzę Ci odnalezienia indywidualnego podejścia do życia i drogi, która zaprowadzi Cię do realizacji Twojego upragnionego marzenia! Życzymy Ci odnalezienia harmonii i odnalezienia celu! Niech żadna minuta Twojego czasu nie będzie bezsensowna i zmarnowana!

Moja ukochana córko, życzę ci z okazji urodzin: abyś nigdy nie spotkała w swoim życiu gniewu, wrogości i zazdrości. Nie wiem, czym są plotki i kłótnie. Niech w twoim życiu będzie tylko szczęście i tylko zwycięstwa. Abyś nigdy nie płakał i nie tęsknił. Niech twoje serce będzie spokojne i wolne.

Wszystkiego najlepszego mojej cennej, nieodpartej, niesamowitej i kochanej córce. Niech to święto przyniesie ci wspaniały nastrój, wiele przyjemnych emocji i nierealistycznych, szczerych komplementów. Niech wszystkie Twoje najskrytsze marzenia i pragnienia wkrótce się spełnią.

Moja radość, moja duma, moja nadzieja i szczęście, życzę Ci z całego serca, abyś zawsze był silny, nigdy nie ulegał wpływom negatywnych czynników życia, był pewny siebie i swojego Twoje zasady i zobacz, jak możesz zrealizować każde marzenie!

Wszystkiego najlepszego moja droga! Moja piękna córko, jak wyrosłaś na tę młodą kobietę, po prostu mnie zdumiewa, ale dla mnie zawsze będziesz moim słodkim dzieckiem! Doceniam każdą chwilę spędzoną z Tobą! Doceniam to bardziej niż cokolwiek innego! Teraz możesz zobaczyć wpływ miłości matki! Jesteś prawdziwym błogosławieństwem każdego dnia! Niech Bóg błogosławi Twoje życie miłością i szczęściem! Niech spełnią się wszystkie Twoje życzenia, tak bardzo Cię kocham! Dla mnie jesteś najbardziej – najmilszy, troskliwy, delikatny, mądry, sprawiedliwy, a także z ogromnym sercem, w którym króluje nieskończona miłość! Obyś miał najlepsze zdrowie i najdłuższe, najszczęśliwsze życie! Bądź najszczęśliwszą matką, córką, siostrą i po prostu kobietą! Bądź kochany przez całą rodzinę i przyjaciół! Gratuluję i życzę, aby nasze połączenie z Tobą nigdy nie zostało przerwane!

Dzisiaj są urodziny naszej pięknej córki, naszej ukochanej dziewczynki. Naprawdę chcę ci pogratulować, moja droga, i życzyć ci wszystkiego, o czym sama marzysz. Chcę zawsze widzieć uśmiech na twojej twarzy, chcę, żebyś zawsze był tak energiczny, pozytywny, jasny, jak teraz. Każdego dnia sprawiasz nam radość, co miesiąc zaskakujesz nas nową wiedzą i sukcesem.Chcę, żebyś zawsze była zadowolona ze swojego życia, abyś nadal nas zadziwiała, aby każdy Twój dzień nie był taki jak inny. Naprawdę chcemy Wam życzyć dobrego zdrowia, bo wszystko inne będziecie mieli. Z pewnością pomożemy Ci zrealizować wszystkie Twoje marzenia i pragnienia. A ty po prostu musisz zadowolić nas swoim dobrym zdrowiem. Życzę szczęśliwych wakacji, wielu radosnych chwil, wielu wesołych gratulacji i życzeń. Wesołych Świąt!

Moja ukochana córko, pragnę pogratulować Ci wyłącznie tego dnia. Urosłeś kolejny rok! Ty oczywiście cieszysz się z tego faktu, ale ja nie jestem zbyt szczęśliwy. Pytaj ile chcesz, nadal będę nazywać cię kochanie. Dla każdej mamy to bardzo trudny moment, gdy dzieci dorosną. Tak więc bardzo trudno mi się pogodzić z faktem, że moja córka dorosła. Moja dziewczyno, chcę ci życzyć w twoje urodziny tylko wszystkiego, o czym sama marzysz, czego sama chcesz. To dla mnie bardzo ważne, abym była pozytywna, moja droga. Nic nie jest dla mnie ważniejsze niż uśmiech mojej dziewczyny. Moja droga, niech żadne problemy i zmartwienia nie przeszkadzają Ci cieszyć się życiem, nie przeszkadzają Ci cieszyć się każdym dniem. Znajdź dla siebie coś przydatnego w każdej sytuacji i naucz się traktować życie prosto. I zobaczysz, że wszystko nie jest takie straszne.

Nasz kwiat pola, nasza mała córeczka nagle z dnia na dzień stała się dorosła i nie jest już tą nastolatką, ale pięknością, która potrzebuje oka i oka. A w nocy wzdychają za nią nie tylko stajenni, ale i my rodzice.Niech ci Bóg błogosławi powodzenia. Wszystkiego najlepszego!

Dzisiaj są urodziny mojej córki, najjaśniejszego stworzenia. Kochani, gratuluję i życzę zdrowia, szczęścia i spełnienia wszystkich pragnień. Obiecuję pomyśleć o psie, bo od dawna prosisz nas o jego podarowanie. Ale chcę, żebyś zrozumiał, że pies to duża odpowiedzialność. Wiesz, że to nie jest zabawka, naprawdę musisz ją karmić, musisz chodzić i bawić się nią. A co najważniejsze, będziesz musiał szkolić swojego psa, aby robił to, co mówisz. Moja córka powinna być najszczęśliwsza i do tego jestem gotów zrobić wszystko. Przede wszystkim życzę dobrego zdrowia, bo nie ma nic ważniejszego niż to. Nigdy nie odczuwaj bólu i nie smuć się, a będziesz miał wszystko inne. Zrobimy wszystko, abyś się uśmiechnął. Córko, niech twoje wakacje będą zabawne.

Moja ukochana córko, jestem dumna, że ​​łączysz w sobie najlepsze cechy kobiety: życzliwość, czułość, czułość, a wszystko to dopełnia niesamowita uroda i roztropność. Życzę Ci poznania mężczyzny, który będzie tak doskonały jak Ty.

Bądź szczęśliwa, córko! Niech twoje dni będą wypełnione przyjemnymi drobiazgami, życzliwymi ludźmi i szczęśliwymi chwilami! Niech wszystko, co masz na myśli, o czym marzysz – to wszystko na pewno się spełni. Bądź zawsze w świetnym nastroju, pozytywnym, z wiarą w swoje przeznaczenie i ekscytującym życiem pełnym jasnych wydarzeń!

Gratuluję Ci głównych wakacji w Twoim życiu, wszystkiego najlepszego! Obyś zawsze był zdrowy! Dziś stałaś się o rok starsza, jeszcze jedna chwila bliżej dorosłości! Zdrowie dla Ciebie i więcej beztroskiego szczęścia! Uwierz w swoje przeznaczenie i wiedz na pewno, jak działać, aby osiągnąć to, czego chcesz.

Zawsze wydawało mi się, że dorośnie mojej córce bardzo długo. Ale wszystko potoczyło się zupełnie odwrotnie. Dorosłeś tak szybko, że nie zdążyłem tego zauważyć. Moja dziewczyno, dziś stałaś się o rok starsza, co oznacza, że ​​jest to dla mnie powód do smutku. Nie chcę, żebyś się spieszyła, żeby dorosnąć. Pamiętaj, że każda epoka ma swoje cudowne chwile do przeżycia. Naprawdę chcę, żebyś doceniała każdą chwilę, bo to się już nie powtórzy. Naprawdę chcę, żebyś był szczęśliwy, a do tego ciągle musisz coś robić. Na przykład wybierz się na wędrówkę.Niczego się nie boisz, we wszystkim próbujesz siebie, dzięki czemu żyjesz każdą minutą pełnią życia. Oczywiście czasami bardzo się boję, ale uśmiecham się i mówię, że wszystko jest w porządku. Tylko ty ostrzegasz mnie z wyprzedzeniem o swoich przygodach, abym mógł się przygotować.

Życzę Ci niesamowicie szczęśliwego dnia i wspaniałego życia! Nikt nie może się z tobą równać, nasza piękna córko. Cieszymy się, że stajesz się tak niesamowitą kobietą. Bądź inspiracją dla ludzi, którzy Cię kochają.

Moja droga córko! Dzisiaj jest ważny dzień w twoim życiu – twoje urodziny! Niech od teraz w Twoim życiu zaczną dziać się cuda, a Ty utoniesz w miłości i opiece nad bliskimi! Wiem, że czasem nie jest łatwo, a okoliczności regularnie sprawdzają naszą siłę, ale po pierwsze nikt nie obiecywał, że będzie łatwo, a po drugie, czy byłoby ciekawie inaczej? Dziękuję, że zawsze tam jesteś! I obiecuję, że zawsze będę po twojej stronie! W końcu jesteśmy rodziną! Nigdy nie rezygnuj ze swoich marzeń, nigdy nie trać nadziei, nigdy nie zmieniaj swoich zasad! Osiągniesz sukces! Wierzę w Ciebie! Mój koralik i gwiazda są drogie, moja mała dziewczynko! Nikt nigdy się z tobą nie dorówna! Bądź szczęśliwy, zdrowy, niech wszystko się ułoży, nie znaj żalu i smutku! Niech twoje oczy zawsze lśnią radością, uśmiechem, baw się dobrze! Dzisiaj jest twój dzień, moja droga!

Dzisiaj nasza piękna i mądra córka obchodzi urodziny.I choć ma już kilka lat, już urzeka swoją urodą, ma miły, czuły charakter i nigdy nie traci serca. Niech więc w twoim życiu wszystko się ułoży, kochani, choroby są ominięte, a skrzydła anioła zamknięte przed złą pogodą.

Najpiękniejsze życzenia urodzinowe dla córki od rodziców, mamy, taty

Życz swojej córce wszystkiego najlepszego

Dusza jest przepełniona emocjami, które chcę wykrzyczeć na cały głos, ale które nie pasują do spójnych zdań! Dzisiaj pragnę pogratulować osobie, której Kocham bardziej niż moje życie, moją córko, moją radość, moją nadzieję! Moje ukochane, szczęśliwe wakacje dla ciebie, szczęśliwego nowego roku życia, z nowym szczęściem! Życzę ci każdego dnia, abyś stawała się piękniejsza, szczuplejsza, mądrzejsza, milsza i szczęśliwszy!Niech promienie dobra przenikną Twoją duszę i sprawią, że Twoje życie będzie jaśniejsze!Życzę Ci dobrego zdrowia, dobrego samopoczucia, oczywiście szczęścia, miłości, a także powodzenia we wszystkich Twoich przedsięwzięciach, zawsze będę Cię wspierać, wiedz! życzę dużo pozytywnych, twórczych, tylko pozytywnych emocji!Chcę żebyś zawsze się uśmiechała i nigdy nie była mi smutna, abyś zawsze miał spokój w duszy, a każdy dzień był dla Ciebie świętem!

Nasza córka już dorosła. Znowu świętujesz swoje urodziny, podsumowując wyniki całego roku życia. Jakie sukcesy przyniosłeś sobie jako źródło inspiracji i dalszego rozwoju? Jakie cele stawiasz sobie i w jakim kierunku chcesz się dalej rozwijać? Nasza droga córko zasługujesz tylko na najlepsze wsparcie, bo tylko w tym przypadku będziesz mogła maksymalnie pokazać swój potencjał. Życzę powodzenia i szczerej wiary, że przyszłość otworzy tylko swoje najlepsze strony, będzie mogła się podobać i prawdziwie zachwycać. Droga córko, szczerze życzę Ci samych sukcesów i możliwości poznania, jakie cele musisz osiągnąć w najbliższej przyszłości. Niech wszystko zawsze okaże się dla Ciebie pozytywne. Jesteś najlepszym przykładem dla swoich rodziców, a to wiele mówi.

Czas jest nieubłagany – wczoraj byłaś małą dziewczynką, która podążała za matką jak kucyk. A dzisiaj widzę przede mną ciekawą, dojrzałą, samowystarczalną dziewczynę. Oczywiście nie stałeś się gorszy, ale stałeś się inny i to jest naturalne. I choć już dawno zmieniłaś kostium płatka śniegu na wieczorową sukienkę, dziecięce sandały na efektowne buciki, a dwa warkocze na modną fryzurę, dla mnie nadal pozostajesz małą córeczką. Niech dzieciństwo pozostanie w Twoim sercu jak najdłużej, a dziecięce marzenia o bajkowym księciu wreszcie się spełnią. Życzę, aby młody człowiek, którego na pewno spotkasz, stał się twoją bratnią duszą i był dla ciebie gotowy na wszystko.W końcu jesteś małą dorosłą księżniczką i zasługujesz na kobiece szczęście!

Kochanie, gratuluję Ci wakacji! Dzisiaj stałeś się o rok starszy, co oznacza, że ​​wkrótce będziesz mieć własną rodzinę. Teraz cieszę się każdą chwilą spędzoną razem z Tobą, bo wtedy będę ciągle za Tobą tęsknić. Ale naprawdę chcę, żebyś był szczęśliwy, więc przede wszystkim życzę Ci dużo szczęścia. Niech całe twoje życie będzie jasne, ciekawe, pozytywne, abyś cieszył się każdą chwilą. Bardzo mi na tobie zależy, bo chcę, abyś był szczęśliwy ze swojego życia. Moja dziewczyno, niech żadne kłopoty i zmartwienia nie staną na twojej drodze. Ale w każdym razie zawsze powinieneś mieć pewność, że wszystko będzie z tobą w porządku, że będziesz w stanie rozwiązać każdy problem. Wszystkiego najlepszego, moja ukochana dziewczyno! Bądź najszczęśliwszy!

Droga córko, dzisiaj twój dom jest pełen prezentów i kwiatów, ale nie o to chodzi. Najważniejsze, że zostały ci przekazane szczerze, z serca. To dlatego, że masz wiele prawdziwych dziewczyn i przyjaciół. Jesteś delikatną i nie zazdrosną osobą, dlatego ludzie są do ciebie przyciągani. Mój prezent może nie jest najdroższy i najmodniejszy, ale wraz z nim oddaję Ci moją miłość i kawałek mojej duszy. Od urodzenia myślę o Tobie każdego dnia i chociaż od dawna jesteś dorosła i sama radzisz sobie ze swoimi problemami, nie możesz rozkazywać matczynemu sercu, żyję Twoim życiem z Tobą.Gratuluję ci twoich urodzin i jeszcze raz chcę powiedzieć, że dla mnie na całym świecie nie ma osoby droższej od ciebie!

Droga córko, życzę Ci szczęśliwego Nowego Roku. Życzę, aby w tym roku wkroczyć w wasze życie jako magiczna dobra bajka, aby Święty Mikołaj dawał wam szczęście i szczęście, aby twoja szczęśliwa gwiazda świeciła jasno i pięknie przez cały rok….

Każdego dnia dziękuję losowi, że moja córka jest najpiękniejszą dziewczyną na świecie! Uśmiechaj się częściej – bo Twój uśmiech rozświetla wszystko dookoła i czyni ten świat milszym i piękniejszym. Ja z kolei obiecuję zrobić wszystko, aby Twoje życie było szczęśliwsze. Wszystkiego najlepszego, moja ukochana księżniczko!

Moja droga dziewczyno, życzę Ci wszystkiego najlepszego. Zawsze marzyłam o córce, wyobrażałam sobie, jak zaplecę Ci warkocze, jak pójdziemy razem na zakupy. Wszystko potoczyło się dokładnie tak, jak chciałem. Chociaż teraz najczęściej chodzimy do sklepów z zabawkami, ale na początek też jest dobrze. Chcę ci pogratulować, moja mała gwiazdo, i powiedzieć, że nie ma na świecie droższej mi osoby niż ty. Zawsze staram się wrócić z pracy do domu wcześniej, aby móc spędzić z Tobą jak najwięcej czasu. Życzę dobrego zdrowia, dużo radości i szczęścia. Zawsze powinieneś być otoczony miłością i troską. Zrobimy wszystko, aby nasza córka była szczęśliwą dziewczynką. Wesołych świąt dla Ciebie, naszego kochanego dziecka. Nigdy nie smuć się i nie martw się, bo masz nas. Bądź najszczęśliwsza, nasza ukochana córko.

Droga córko, już dorosłaś i stałaś się piękną damą, ale dla mnie tak jak dawniej pozostajesz dzieckiem. Jakże pragnę pogratulować ci urodzin i życzyć prawdziwych sukcesów w życiu, możliwości pokazania potencjału, który pierwotnie położył los. Mam nadzieję, że będziesz dążyć do tego, co najlepsze i nadal życzyć sobie samorozwoju, odkrywania jasnych i niesamowitych aspektów swojego potencjału. Umiłowana córko, niech twoje pragnienia znajdą okazję do realizacji, Pan daje ochronę i wiarę w najlepszych. Życzę, abyście wykorzystali wszystkie szanse, jakie sam los da. Wierzę, że los pozwoli mi aktywnie rozwijać się w wybranym kierunku, pokazywać niesamowite talenty. Przyjmij tylko szczere gratulacje z okazji wakacji i oczywiście wiedz, że wszystko będzie tak, jak sobie tego życzysz. Ty, kochanie, zasługujesz na szczęście i pewność siebie w cudownym życiu.

Lata mijają, moja córka dorasta, a jej upodobania i marzenia zmieniają się wraz z nią… Lalki – dla magazynów o modzie, kostium płatka śniegu na Nowy Rok – dla pary butów i szminki , bajki o zwierzętach – po powieści miłosne, marzenia o smoczycy – po marzenia o szczęśliwej miłości… Ale niech dzieciństwo nadal będzie z Tobą, moja ukochana córko! Życzę Ci bycia mądrym jak lalka, szczęśliwym jak księżniczka na końcu bajki, a Twój mężczyzna, którego spotykasz, był prawdziwym smokiem, silnym i gotowym w każdej chwili zabrać Cię na krańce świata , do nieba, do samego księżyca i gwiazd!

Dzisiaj nawet pogoda wydaje się odczuwać wagę i niezwykłość tego dnia.Słońce świeci tak jasno, że rani oczy. Ale tak czy inaczej, nadal musisz się całkowicie ukorzyć i starać się osiągnąć wszystko. Dzisiaj jest naprawdę niezwykły dzień. A wszystko to tylko dlatego, że dziś są urodziny mojej córki. Kocham ją tak bardzo, że zawsze jestem gotów zrobić dla niej wszystko. Ale ponieważ dzisiaj stałeś się całkiem dorosły, postaram się zrobić wszystko, abyś zaczął rozumieć, że w tym życiu nikt ci nie pomoże. Dlatego musisz nauczyć się samodzielnie radzić sobie ze wszystkimi problemami i trudnościami. A teraz, gdy wszyscy zebrali się już przy wielkim świątecznym stole, powiedzą ci, jak bardzo wszyscy cię kochają. Ale nawet w takiej sytuacji naucz się rozumieć, co jest naprawdę prawdziwe, a co nie.

Moja droga córko! Wszystkiego najlepszego, gratulacje dziś! W tym dniu przyszedłeś na ten świat i uczyniłeś mnie najszczęśliwszym tatą na świecie! W końcu nikt inny nie ma tak jasnych oczu, słodkiego uśmiechu, miękkich policzków i dźwięcznego śmiechu! Jesteś prawdziwym słońcem! I niech Twoje ciepło zawsze nas wszystkich ogrzewa!

Kochana córko, już dorosłaś i udało ci się stać niezależną, ale nadal cię kocham i chcę ci dać prawdziwe szczęście. Pamiętaj, że twoi rodzice zawsze mogą podać pomocną dłoń, starać się dawać przyjemność z życia. Zawsze martwimy się o Ciebie i życzymy tylko prawdziwego szczęścia. Przyjmij szczere gratulacje z serca i duszy. Niech wszystko w Twoim życiu zawsze układa się jak najlepiej, ale jednocześnie pamiętaj, że wsparcie może być zapewnione w każdej sytuacji.Życzę rodzinnego i przyjaznego wsparcia, ciepła i miłości. Zasługujesz tylko na to, co najlepsze i możliwość osiągnięcia celu. Proszę, pozostań tak piękna, jak teraz. Kochani, zawsze wierzę, że osiągniesz swoje cele i będziesz w stanie pokazać potencjał tkwiący w naturze. Możesz być naprawdę szczęśliwy, więc skorzystaj z tej szansy.

Dzisiaj jest święto dla mojej córki, którą kocham przez całe życie. Moi drodzy, nigdy nie znudzę się dziękowaniem za wybranie nas na rodziców. Twoje narodziny dodały nam sił, dałeś nam niesamowitą radość. Nadal codziennie zasypiamy i budzimy się z myślą, że mamy niesamowicie pozytywną i miłą dziewczynę. Jesteśmy z Ciebie dumni, kochanie! Niech każdy Twój dzień będzie jasny i pełen wydarzeń, niech wszystko będzie dokładnie takie, jak sobie tego życzysz. Cóż, jesteśmy po prostu gotowi w każdej chwili udzielić Ci wsparcia. Niezmiernie się cieszę, że łączy nas nie tylko związek jak matka z córką, ale także jak dziewczyny. Moja ukochana dziewczyno, życzę ci wszystkiego najjaśniejszego i najmilszego. Nigdy nie rozpaczaj, nie martw się i nie smuć się! Bądź zawsze najszczęśliwszy, najbardziej ukochany i zdrowy! Gratulacje!

Wszystkiego najlepszego, droga córko, moja radość. Niech Twoje życie będzie piękną i miłą bajką, niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia, niech każdy dzień będzie szczęśliwy i jasny, niech Twoje przedsięwzięcia zadowolą Cię sukcesem i wysokimi wynikami.

Nadszedł dla Ciebie cudowny i niezwykły dzień, Twoje urodziny. Z jaką niecierpliwością czekałeś na niego cały rok. No tak, a kto nie lubi tyle uwagi i tylu prezentów. Stoisz przede mną w tej cudownej, zwiewnej sukience, jak mała zwiewna księżniczka. Tak, jesteś prawie księżniczką, swoim wyglądem każde miejsce jest oświetlone, a na twarzach ludzi pojawiają się uśmiechy. Pamiętam, jak po raz pierwszy pojawiłeś się na tej ziemi. Małe zawiniątko z czerwoną twarzą. Potem krzyczałeś tak mocno, że wszystkim zaczęły boleć uszy. A potem zacząłeś rosnąć skokowo. Inteligentna, mądra, piękna dziewczyna, taka zawsze byłaś. Tak pozostało. Chciałbym też, żeby czas was nie zmienił. Niech zmiany w tobie i w tobie zawsze będą tylko najlepsze iw żadnym wypadku ci nie zaszkodzą. Wiedz, że bardzo Cię kochamy.

Chcemy życzyć naszej córce wszystkiego najlepszego! Nasza droga, stałaś się o rok starsza, ale jednocześnie dla nas nadal pozostajesz tą małą dziewczynką. Urodziłeś się tak mały, że baliśmy się cię podnieść. Ale z drugiej strony ciągle na ciebie patrzyliśmy, podziwialiśmy nasze szczęście. Życzymy Ci tylko tego, czego najbardziej potrzebujesz.Wiesz, że w dzisiejszych czasach rodzice po prostu nie nadążają za swoimi dziećmi, więc nie obwiniaj nas za to, że nie rozumiemy rzeczy. Ale wiesz, że jesteśmy gotowi, aby bawić się z Tobą i Twoimi przyjaciółmi do rana. Życzę wspaniałego nastroju, inaczej nie będziesz mógł cieszyć się tym świętem. Niech ten dzień będzie przez Was wspominany każdą wyjątkową chwilą. Niech to święto będzie pełne pięknych życzeń skierowanych do Ciebie. Tutaj zobaczysz, że będziesz cieszyć się wakacjami.

Pewnego razu bawiliśmy się biegając po parku, jedząc słodycze i czytając w tajemnicy bajki przed naszą mamą. Teraz nie potrzebujemy słów i wyjaśnień, rozumiemy się na pierwszy rzut oka, teraz jesteśmy więcej niż tatą i córką, jesteśmy przyjaciółmi. W twoje urodziny, moja droga, dziękuję ci za życiową mądrość, którą mi przekazałeś i życzę, abyś zawsze była szczęśliwa, w każdych okolicznościach. I zawsze tam jestem, po prostu o tym wiedz.

Dzisiaj są urodziny mojej córki! Wszystkiego najlepszego kochanie, kocham cię! Bądź najszczęśliwszym i najbardziej ukochanym, sukcesem we wszystkich twoich sprawach. Dobre zdrowie i charakter jak lwica, sprytna moja mama. Niech wszystko, co cenione, zawsze się spełni.

Droga córko! Na cześć twoich urodzin zebrała się cała nasza rodzina, a ty jesteś centrum naszego wszechświata, dla którego wszyscy żyjemy! Wesołych wakacji, słoneczko! Życzymy Ci nieziemskiego szczęścia, niech otaczają Cię tylko życzliwi, promienny, słodki ludzie, tacy jak Ty sam! Dobra dziewczynka! Przepiękny! Miła i cudowna dziewczyna! Wszystkiego najlepszego! Życzymy udanych uśmiechów, zwiewnego nastroju, lekkich kroków, czystego nieba, wzlotów powietrza, upadków „na palcach”, miłych i szczerych przyjaciół, a także wszystkiego najlepszego i najmilszego w Twoim życiu! To nowy krok w nową erę! Życzymy Ci wszystkiego, czym kiedykolwiek Ci brakowało! Niech każdy nowy dzień zaczyna się idealnie i niezapomniany! Nadal nas zadowalaj, nie zapomnij o tych, których kochasz i tych, którym jesteś bliski! Z twoim dniem, córko, z twoim szczęściem, z twoim nowym początkiem!

Najcieplejsze gratulacje z okazji urodzin córki od rodziców, mamy, taty

Piękne
życzenia urodzinowe dla córki od rodziców, mamy, taty

Moja droga córko! Dziś mocno cię przytulam i rozumiem, że dla mnie wcale nie dojrzałaś… Dla mnie zawsze będziesz dzieckiem, które mój ojciec i Tak marzyłam o narodzinach, które namalowały nasze życie nowymi kolorami… Wiem, że jesteś już duża i masz własną rodzinę… Ale zawsze będę Cię kochać tak namiętnie, jak w Twoje urodziny, kiedy Cię zobaczyłam i uświadomiłam sobie że narodził się mój anioł! Ściskam cię mój aniołku i jestem pewien: zasługujesz na szczęście!

Urodziny. W te święta padnie wiele słów, w sercach będzie dużo radości. Nasze życzenie jest proste i szczere – bądźcie bardzo cudowną, cudowną i życzliwą córką, z której byliśmy dumni, jesteśmy dumni teraz iz której będziemy dumni w cudownej przyszłości. Pamiętamy Cię jako odważnego dzieciaka, a teraz dojrzałeś, rozwiń skrzydła do nowego życia. Niech te skrzydła nigdy się nie złożą, niech zawsze spotka Cię wiatr pragnień i radości. Z miłością, twoi rodzice.

Urodziny zdarzają się tylko raz w roku. Tak śpiewał mały Cheburashka w kreskówce Krokodyl Gena. I, ku naszemu wielkiemu ubolewaniu, rzeczywiście tak jest. I niestety się starzejemy. A musimy zrobić wszystko, aby wyglądać chociaż trochę młodziej. Ale na szczęście mojej córce nie grozi niebezpieczeństwo. Ku mojemu wielkiemu zdziwieniu wygląda bardzo dojrzale. Jest też bardzo mądrą i słodką dziewczyną. A teraz chcę ci pogratulować. Prezent, na który tak długo czekałeś, jest teraz w twoim pokoju. A wieczorem odbędzie się dla Ciebie przyjęcie, na które przyjdzie wielu Twoich bliskich i gości. A na sam koniec powiem Ci, że moja miłość do Ciebie będzie wieczna. Więc postaram się pomóc, jak tylko będę mógł. Ale nie zapominaj też, że wszystko zawsze zależy od Ciebie. Dlatego zanim coś zrobisz, dobrze się zastanów.

Nasze słońce, niech szczęście kołysze Cię na spokojnej szmaragdowej fali, w przytulnym, wygodnym i magicznym świecie.Niech szczęście będzie twoim przyjacielem, a życie będzie słodkie jak miód! Bądź zawsze kochany i zakochany, z wiecznie młodą duszą, z ogniem w piersi, z marzeniem w sercu, który umie działać, myśleć i osiągać swoje!

Córka! Chcę życzyć szczęścia, powodzenia, powodzenia w ten świąteczny dzień! Aby ta miłość była zawsze z tobą! Z głębi serca życzę Ci wszystkich jasnych i wspaniałych rzeczy, które mogą się zdarzyć w Twoim losie!

Nie tak dawno biegałeś zabawnie po mieszkaniu i starałeś się ukryć wszystkie swoje zabawki, a dziś podejmujesz decyzje o tym, na którą uczelnię wstąpić, co robić w życiu. Wyrosłaś, córko, ale dla mnie nadal pozostajesz tą małą dziewczynką, która ciągle się śmiała, gdy bawiliśmy się w chowanego. Moja droga, gratuluję ci stania się o rok starszy. Jestem z Ciebie dumny! Wyrosłaś na taką cudowną i piękną dziewczynę, która jest dumą całej jej rodziny. Od dzieciństwa mówiono mi, że jesteś bardzo posłuszną, miłą i zdolną dziewczyną, a jednocześnie bardzo skromną. Łączysz wszystkie niezbędne cechy, które pomogą Ci się w pełni zrealizować. Życzę ci dobrego zdrowia, córko, a także szczęścia. Zasługujesz na to wszystko, moja droga, więc wszystko będzie dla ciebie po prostu cudowne.

Moja córko, życzę Ci wszystkiego najlepszego! Życzę Ci niesamowitej aury miłości i powodzenia. Uwaga, piękne zaloty, opieka i dużo radości. Zawsze dąż do najlepszych i osiągaj wszystko, czego chcesz.Dobrego nastroju, wielu wspaniałych niespodzianek i wielkiego szczęścia!

Jesteś moją córką! Mój drogi mały człowieku! Życzę Ci wszystkiego najlepszego i życzę Ci, abyś była piękna nie tylko zewnętrznie, ale także w swojej duszy! Bądź szczęśliwy nie tylko dzisiaj, ale zawsze! Bądź wystarczająco zdrowy, aby polecieć w kosmos! Bądź szczery jak dziecko i czuły jak skrzydła motyla!

Moim najcenniejszym skarbem na świecie jest moja ukochana córka, z całego serca gratuluję Ci urodzin! Niech najbardziej niezapomniane wydarzenia i cuda wydarzą się już dziś! Niech wszystko, czego pragniesz, spełni się w życiu. Niech los obdarzy cię swoją łaską. Niech będzie wierny mąż i kochające dzieci.

Tatuś i ja zawsze cieszymy się z tego, jaką mamy cudowną córkę! Jesteś naszym prawdziwym skarbem! Najlepsi przyjaciele dla Ciebie i przyjaciół, powodzenia, zdrowia i niech każdy biznes, który prowadzisz, przyniesie Ci nie tylko doświadczenie i wyniki, ale także radość! Jak mówią, znajdź swoje w tym życiu – a będziesz najszczęśliwszy!

Wszystkiego najlepszego, nasz kochany, nasz słoneczny króliczek i pozytyw! Cieszymy się tak nieskończenie, że mamy Ciebie, że istniejesz na tej ziemi! Niech Bóg obdarzy cię wielkim i dobrym zdrowiem! Kwitnij i rozwijaj się !! Niech wszystkie Twoje pomysły i plany zrealizują się łatwo i prosto! Niech Bóg Was błogosławi! Jesteśmy tutaj, zawsze tam jesteśmy, wiedz o tym! Kochamy Cię!

Kochana córko, wszystkiego najlepszego! Dziś z całego serca życzę Ci serdecznie, szczerze i serdecznie, aby wszystko się dla Ciebie ułożyło, spełniły się wszystkie Twoje marzenia, nie każąc Ci długo czekać, a wszyscy Ci bliscy byli z Tobą! Bądź szczęśliwy, kochany, pożądany. Niech twój los będzie jak wieczne wakacje, światło, jasność i nieskończenie szczęśliwy!

Wszystkiego najlepszego, kochanie. Życzę poniedziałków sukcesów, wtorków szczęścia, środy inspiracji, czwartków szczęścia, piątków zabawy, soboty pogodnej rozrywki i niedziel przytulnych i delikatnych uścisków. I przez te wszystkie dni bądź szczęśliwy, kochanie.

Droga córko, bardzo się cieszę, że los mógł ci dać i pozwolił zostać rodzicami, wykorzystać każdą szansę, abyś mogła stać się godną osobą. Niech każdy dzień cię czymś zadowoli, a nadzieja na najlepsze zawsze żyje. Jak połączyć pozytywne cechy charakteru: życzliwość i czułość, przywiązanie. Proszę, dorastaj łagodnie i życzliwie, sympatycznie i słodko, ponieważ w tym przypadku będziesz w stanie zrozumieć ludzi, podjąć kroki w ich kierunku i dać prawdziwe szczęście.Córko, przyjmij szczere gratulacje z okazji nadchodzących wakacji, wszystkiego najlepszego. Niech szczęście zagości w twoim życiu i pozostanie w nim na zawsze. Życzę Ci silnej odporności i doskonałego zdrowia, dużo siły i energii, ponieważ musisz aktywnie się rozwijać, dążyć do swoich celów i zamierzeń, poznawać otaczający Cię świat. Niech wszystko pójdzie jak najlepiej!

Wszystkiego najlepszego, droga córko! Moja droga, życzę ci kobiecego szczęścia. Kochający i wyrozumiały mąż i gromadka dzieciaków. Obyś zawsze był wesoły, aby w Twoim życiu były tylko pozytywne, abyś zawsze się uśmiechał. Bądź szczęśliwy kochanie! Jako tata zawsze będę tam i w każdej chwili gotowy do pomocy.

Nasza droga księżniczko! Dzisiaj jest wyjątkowy dzień – święto przede wszystkim Twoje i oczywiście nasze – Twoich rodziców. Spieszymy z gratulacjami z okazji urodzin i życzymy samych pozytywnych emocji, wysokich osiągnięć i zapierających dech w piersiach zwycięstw! Pamiętaj, że czasami nawet księżniczki muszą walczyć ze złymi smokami. Życzymy, aby po drodze było jak najmniej takich smoków.I niech wiosna w twoim życiu nigdy się nie skończy!

Wszystkiego najlepszego, mała dziewczynko! Tak dużo chcę ci powiedzieć, że nawet nie wiem od jakich słów zacząć, ale muszę zacząć! Życzę wielu słonecznych uśmiechów od koleżanek i przyjaciół! W końcu przyjaźń zawsze wiele dla ciebie znaczyła! Przyjaźń to podstawa życia, więc myślisz i robisz to dobrze! Życzę Ci dużo słońca, nawet w pochmurny dzień, niech promienie wdarją się do Twojej duszy i ogrzeją Cię swoim ciepłem! Jesteś dobrym człowiekiem! Jesteś prawdziwy, bez fałszu, bez pochlebstwa! Było dużo i było inaczej, ale wiedz, że zawsze będę „dla” Ciebie! W każdym scenariuszu naszego nieprzewidywalnego życia możesz się ze mną skontaktować! Jestem bajecznie bogata, mam ciebie, oddychamy tym samym powietrzem! Niech Twoje plany i pomysły się spełnią! Po prostu uwierz w siebie i nigdy się nie poddawaj! A nasze nowe życie z tobą będzie bogate i jasne, obiecuję ci to! Przed nami dużo dobrego i zabawnego, ponieważ Twoje życie dopiero się zaczyna!

Sportowiec, piękno Moje słońce – wielkie szczęście dla Ciebie, tylko najprzyjemniejsze wydarzenia w życiu, najlepsi przyjaciele i przyjaciele, mądrość, piękno, ciepło i życzliwość! Niech powoli spełnią się wszystkie Twoje marzenia, spełnią się plany. Osiągnij własne – do tego masz zarówno umiejętność, jak i okazję. Jesteś naszą mądrą dziewczyną, a szczęście zawsze będzie z tobą.

Moja córka jest najlepsza na świecie – tak uważa każda mama. Ale jesteś najlepszy z najlepszych i nie obchodzi mnie, czy ktoś się z tym nie zgadza. Jesteś milsza, piękniejsza, bardziej opiekuńcza i doskonalsza niż wszystkie córki planety. Dziś życzę ci niekończącego się szczęścia. Zasługujesz na to bardziej niż ktokolwiek inny. Niech twoje błyszczące oczy przyniosą światu dobre światło. Bardzo Cię kocham i gratuluję Ci naszego wspólnego święta – Twoich urodzin (ja też mam z tym coś wspólnego…).

Nasza ukochana córeczka! Ściskamy Cię, całujemy i szczerze życzymy szczęścia, bo chyba nikt inny na to nie zasługuje tak jak Ty. Wniosłeś w nasze życie tyle radości, uśmiechu, piękna i dobroci. Niech więc to wszystko w życiu wróci do Ciebie z podwójnym powrotem! Wszystkiego najlepszego, słońce!

Twoje urodziny. Bardzo dobrze pamiętam ten dzień w najdrobniejszych szczegółach. Urodziła się najpiękniejsza dziewczyna na świecie. Tego dnia zdecydowałam, że moja córka na pewno będzie szczęśliwa. I przez te wszystkie lata bardzo się starałem, aby tak się stało. Córko, jeśli coś nie pójdzie dobrze – nie smuć się, to wszystko są chwilowe trudności. Najważniejsze, że w życiu obecna jest miłość i wzajemne zrozumienie. I jest obecny w twoim życiu. Gratuluję i życzę spokoju w duszy i pokoju w sercu.

Moja księżniczka! Moje szalone szaleństwo! Moja ulubiona miłość! Moja dziewczyna, mój tata i ja bardzo cię kochamy! Sam o tym wiesz! Moje światło, moje słońce, mój raj! Moja córko, moja jaskółko, moja pieśń! Moja bajka, moja chmura, mój aniele! Wszystkiego najlepszego, laleczko! Po prostu się uśmiechasz, a tata i ja zrobimy wszystko, aby Twój słoneczny uśmiech zniknął z Twojej twarzy! Kochamy Cię szaleńczo, jesteś naszym puszystym i czułym kociakiem, który uczynił nas najszczęśliwszymi rodzicami! Niech nasza miłość do taty będzie dla ciebie zawsze szczęśliwym talizmanem, nasza droga mała krew! Zdrowie dla Ciebie na całe długie życie, a jeśli nie wystarczy, to z tatą podzielimy się z Tobą! Popraw się, ale nadal dawaj światu swoją miłość i energię! Tak jak mówisz? Wiek to nic? Tak, bo z każdym rokiem jesteś piękniejsza!

Moja droga córko, niech szczęście w Twoim życiu będzie po prostu nieziemskie, pielęgnowane pragnienia spełniają się z prędkością światła, a oczy niesamowicie błyszczą iskierkami radości. Niech twoja dusza zawsze będzie owładnięta niesamowitymi emocjami, a nastrój będzie pozytywny. Kochanie, zawsze się uśmiechaj, wszystkiego najlepszego.

Moja ukochana córko, dzisiaj są twoje urodziny! Tak bardzo kochasz to święto, ponieważ możesz zebrać razem swoich przyjaciół i bliskich. Tak bardzo mi się podoba, że ​​jesteś ze mną tak towarzyski, masz tak duże grono przyjaciół. Jestem z ciebie bardzo dumny! Przyswoiłeś wszystkie najlepsze cechy, które pomogą Ci osiągnąć wielki sukces.Nie mam wątpliwości, że będziesz w stanie osiągnąć najbardziej znaczące wyżyny, ponieważ wiesz, jak osiągnąć swój własny. Byłeś taki od dzieciństwa, moja droga. Nigdy nie wątp w swoją siłę, ponieważ jesteś z nami bardzo silną dziewczyną. Moja droga, niech twoje urodziny będą zabawne, ciekawe, beztroskie. Staraj się nie myśleć o biznesie i nauce, bo masz dzisiaj wakacje. Życzę Ci zdrowia, moja ukochana córko. Proszę nie choruj, bo moje serce pęka, kiedy zachorujesz.

Córko, jesteś dla mnie najdroższą osobą na świecie. Dlatego życzę Wam wszystkiego najlepszego w te Wasze piękne urodziny! Niech życie nie skąpi dla Ciebie radości, a smutki i niepowodzenia Cię omijają!

Nasza córko, chcemy Ci pogratulować wakacji. Tak długo czekałeś na swoje urodziny, aby zebrać wszystkie dziewczyny. Postanowiliśmy zorganizować dla Ciebie wakacje, abyś mógł się dobrze bawić i tańczyć. Jesteśmy z Ciebie bardzo dumni, nasza maleńka. Rozwijasz się tak szybko i nie możemy za tobą nadążyć. Bardzo chcielibyśmy, abyś był szczęśliwy, aby każdy Twój dzień był wyjątkowy. W tym celu jesteśmy gotowi zrobić wszystko, jesteśmy gotowi wesprzeć Cię, abyś zawsze był tak radosny, jak teraz. Podoba mi się, że jesteś taką posłuszną dziewczyną. Oczywiście czasami jesteś niegrzeczny, ale bez tego nigdzie. Życzę Ci zdrowia nasza ukochana córko. Dorośnij na tę samą dużą, posłuszną, miłą i słodką dziewczynę.Nigdy nie smuć się, ponieważ jesteśmy zawsze po to, aby Ci pomóc i spełnić każde Twoje marzenie. Wszystkiego najlepszego naszej kochanej córeczce.

Urodziny mojej córki to również dla mnie szczególny dzień. A jak bardzo kocha cię nasz tata, nasza księżniczka, nie da się opisać słowami. Jeśli wróci późno i zobaczy, że już śpisz, bardzo się denerwuje, budząc cię bardzo często. Chcę, żeby ta więź między wami została zachowana, żebyście nigdy nie przeklinali. I naprawdę chcę zachować więź między mną a tobą, nie tylko jak mama i córka, ale jak dziewczyny. Osobiście ze swojej strony obiecuję kupić Ci dużo zabawek, abyś zawsze był szczęśliwy. Kochani, wiem, że nie potrzebujesz góry zabawek, bo naprawdę uwielbiasz spędzać z nami czas. Lubisz z nami chodzić, dużo rozmawiać na różne tematy. I nigdy nie przestajemy się dziwić, jak mądry jesteś. Życzę wspaniałych wakacji moja ukochana dziewczyno! Zdrowie dla Ciebie, nasza ukochana córko!

Moja droga córko, moje serce, cieszę się, że mogę ci pogratulować w dniu twoich narodzin! W jednej chwili minęły lata od chwili narodzin naszego upragnionego dziecka. Pamiętam, jak teraz, dzień, w którym po raz pierwszy ze łzami w oczach przycisnąłem do piersi tę wiązkę szczęścia. Życzę Ci przeżyć tę niesamowitą uniwersalną radość z narodzin Twojego dziecka. Życzę zdrowych i szczęśliwych dzieci. Niech twój dom zawsze będzie w obfitości, pokoju i pomyślności. Chciałbym, żebyś zawsze miał obok siebie kochającego mężczyznę, na którego ramieniu mógłbyś się oprzeć, zamykając oczy. Masz przed sobą długie życie, pełne wspaniałych wydarzeń i niech wszystko się w nim ułoży.Mniej rozczarowań dla Ciebie i więcej jasnych i szczęśliwych dni.

Życzę Ci wszystkiego najlepszego, córko, że wszystko jest w porządku w Twoim domu, w Twoim ciele, w Twojej duszy! Życzę, abyście zawsze byli w stanie spokoju ducha, abyście dawali ludziom swoje światło, abyście zawsze mogli na sobie polegać! Bądź prawdziwą przyjaciółką, kochającą żoną, czułą córką i po prostu cudowną matką. Wesołych Świąt! Twój tata.

Nasza droga, kochana córko! W ten słoneczny, świąteczny dzień najbliżsi, czyli rodzice, spieszą się z gratulacjami. Brakuje słów, aby wyrazić całą naszą miłość. Przekraczasz tylko niewidzialną granicę dorosłości, a nasze rodzicielskie serce jest wyrwane z doświadczeń. Przed twoją dziecinną, wciąż marzycielską osobowością, cały świat jest otwarty. Życzymy, abyś nie tracił swojej subtelnej, twórczej natury, a jedynie się rozwijał. Niech twoja ścieżka życiowa będzie jasna i bogata, a może tylko trochę ciernista. Oczywiście chcesz mieć dla siebie córkę rodzinnego komfortu i serca, długowieczności, szczęścia i zdrowia. Wierzymy, że z godnością zniesiesz wszystkie próby i udręki, a my oczywiście zawsze będziemy po Twojej stronie.

Moja córka jest sama na całym świecie, wiem, że jest najładniejsza, dobra jak anioł, a milszej i bardziej sympatycznej dziewczyny na świecie nie znajdziesz, nikogo ma te same błyszczące oczy i melodyjny głos! Moja córka jest prawdziwym aniołem i pragnę, aby zawsze taka pozostała, wnosiła światło i miłość w życie bliskich jej osób, cieszyła się każdym dniem i wierzyła, że ​​gdzieś w świat!