Życzenia urodzinowe dla nastoletniego chłopca

Zebraliśmy dla Ciebie wiele jasnych gratulacji z okazji urodzin nastoletniego chłopca własnymi słowami, z głębi naszych serc. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Czas szybko mija, stajesz się dorosły, silny, odważny, niezależny. Życzę Wam udanego, wygodnego życia, prawdziwych przyjaciół w drodze. Niech wszystko, co wymyślone, się spełni, a najjaśniejsze dziecięce marzenia zamienią się w piękną rzeczywistość. Wszystkiego najlepszego!

Drogie dziecko, Wesołych Świąt! Czeka na Ciebie wspaniałe życie z wieloma możliwościami i szansami! Życzymy, aby ich nie przegapić! Wiedz, że zawsze tam jesteśmy, zawsze wspieramy i pomagamy! Śmiało idź do swoich celów i uwierz, że na świecie wszystko jest możliwe.

Szczęśliwego dnia. Żyj według własnych zasad, twórz własną historię, osiągaj swoje cele, uwierz w siebie i swoje marzenia. Życzę Ci siły, ambicji, prawdziwych przyjaciół i wielu fajnych hobby. Życzę, żebyś nigdy nie tracił pewności siebie i odwagi. Dziś życzę sobie biletu do szczęśliwego roku życia, a także garści wesołych emocji, szacunku i prezentów.

Wszystkiego najlepszego! Życzymy, abyście traktowali swoje życie poważnie, ale nadal mogli dobrze się bawić i pogodnie, znaleźć wspólny język z różnymi ludźmi, uczyć się nowych rzeczy, rosnąć i rozwijać się! Niech będzie tyle pozytywów i radości, miłości i życzliwości, że nie czujesz się samotny, ale możesz nawet dzielić się z innymi rezerwami wszelkiego dobra! Idź do swoich marzeń, nasz drogi chłopcze!

Wiesz, że nie tylko w twoje urodziny, ale w każdy inny dzień życzę Ci tylko z całego serca i bardzo szczerze wszystkiego co najpiękniejsze i najweselsze!!! Miłość, jasne, niezapomniane spotkania, prawdziwi przyjaciele, świąteczny nastrój, spełnienie ukochanych pragnień i twórcze osiągnięcia! Wszystkiego najlepszego!

Życzę Ci, aby nowe odkrycia pobudzały Twoją wyobraźnię, aby horyzonty pomagały Ci rozpoznać siebie i swoje cele. Niech życie nie rzuca nieprzyjemnych niespodzianek.

Wspaniały młody człowiek, w twoje urodziny, życzę ci, abyś mógł wyjść z każdej sytuacji i znaleźć wyjście z każdej sytuacji. Życzę, abyście nie znali strachu w życiu i zawsze osiągali swój cel, życzę pielęgnowania prawdziwej przyjaźni i pielęgnowania wzajemnej miłości.

Niech masz szacunek i szacunek, niech zawsze lubisz swoje odbicie w lustrze, niech będą pieniądze na ważne rzeczy i kieszonkowe, niech Twoje marzenie nigdy się nie rozpadnie. Wszystkiego najlepszego! Życzę wspaniałych wzlotów i ciągłego szczęścia.

Chcę, aby każdy dzień był jak obraz w telewizji: jasny i nie nudny!

Życzymy ciekawych zainteresowań, prawdziwych przyjaciół, wyrozumiałych rodziców, dobrych wieści, doskonałego zdrowia i dobrego samopoczucia. Niech w szkole wszystko pójdzie łatwo, nauczyciele spotkają się w połowie drogi, a koledzy z klasy będą wspierać. Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego! Niech Twój puchar życia będzie przepełniony szczęściem, zdrowiem i miłością! Niech spełnią się wszystkie Twoje życzenia! I niech wszystko będzie tak, jak chcesz!

Wszystkiego najlepszego, drogi chłopcze. Życzę Ci szczęścia i radości do maksimum, ciężkiej pracy nad sobą i wspaniałych sukcesów, wysokich i później uzasadnionych celów, wielkich i jasnych nadziei, szczerych uczuć i nieskrępowanej drogi do Twojego ukochanego marzenia.

Gratulacje kochanie! Życzę Ci, aby Twoje życie było piękne, aby wszystkie Twoje marzenia się spełniły, a każda chwila dawała morze pozytywów i radości! Niech szczęście towarzyszy Ci we wszystkich Twoich przedsięwzięciach! Życzę wspaniałego nastroju i morza jasnych odkryć!

Wspaniały młody człowiek, odważny i odważny facet, w urodziny życzę Ci szczęścia jak ofiara drapieżnika, osiągania wysokich sukcesów jak dobrze wymierzona strzała celu. Niech wszystko będzie cudowne w twoim życiu, niech ogień miłości płonie w twoim sercu i niech promień szczęścia i dobroci zabłyśnie po drodze.

Drogi młody człowieku, odważny i odważny koleś, gratuluję ci urodzin.Życzę, abyście nie bali się życiowych trudności, odważnie i dzielnie pływali swoim statkiem po burzliwym oceanie życia, nieustannie dążyli do swoich celów i nigdy nie zbaczali z właściwej drogi szczęścia i powodzenia.

Najlepsze życzenia urodzinowe dla nastoletniego chłopca do łez

Piękne
wszystkiego najlepszego dla nastoletniego chłopca, z głębi serca

Szczęśliwego dnia, szczęśliwego dnia! Przesyłam wyrazy szacunku i życzenia chłodu, odwagi, miłości i powodzenia. Niech gdzieś nadejdzie trudny wiek – wtedy mając 70 lat, ale na razie – żyj według pełnego programu marzeń, aspiracji, osiągnięć.Życzę Ci cieszyć się wszystkim, bez względu na to, co robisz, życzę zawsze chodzić do cel we właściwy sposób!

Jesteś bystry, celowy, wytrwały, miły, odważny i przyjazny. Bądź tak wesoły jak Ty, śmiało podążaj w kierunku swoich marzeń, ciesz się każdą chwilą! Wszystkiego najlepszego!

Wesołych Świąt! Życzę, abyście przeszli wszelkie życiowe testy w celu spełnienia swoich marzeń i pragnień. Niech świat wokół ciebie nie będzie dla ciebie niegrzeczny, ale znajdź dla siebie miejsce, w którym twoje zdolności w zakresie kreatywności, nauki, spraw osobistych otworzą się i przyniosą owoce.

Twoje urodziny! Tak niewiele było jeszcze w twoim życiu, a tak wiele jeszcze przed tobą. Pragnę życzyć, aby tylko to, co najlepsze na swojej drodze, nie spadło Ci pod nogi, aby droga była usiana radościami, uśmiechami i prawdziwymi przyjaciółmi. Niech życie przyniesie tylko przyjemność i gwar, niech jasne kolory rozmyją szarą codzienność, a Twój uśmiech podnieci serca. Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego, czasem marzenia i zakochiwanie się.Życzę, aby młodość wniosła w Twoje życie jasne i kolorowe kolory, aby Twoje serce i dusza dążyły do ​​ideału, aby wszystko się udało, abyś nigdy się nie poddawał, aby było wiele zwycięstw, prawdziwych przyjaciół i szczere szczęście.

Z całego serca – szczęście, spełnienie pragnień! Niech życie, jak jasna mozaika, składa się z jasnych kolorów radości, niezapomnianych wydarzeń, a każdy nowy dzień przynosi szczęście i dobry nastrój!

Wszystkiego najlepszego! Życzę, abyś we wszystkim osiągnął maksymalne możliwe wyniki. Obyś miał maksimum zdrowia i optymizmu, maksimum możliwości i szans, maksimum przyjaciół i dobrą zabawę. Niech przed nami jak najwięcej przygód, spotkań i odkryć!

Z całego serca gratuluję Ci wspaniałych i upragnionych wakacji – Twoich urodzin! Życzę Ci wiele dobrego – niech się spełni wszystko, co zostało powiedziane i wymyślone! Niech świat otworzy przed Tobą swoje magiczne ramiona i obejmie Cię miłością! Uśmiechaj się i ciesz się życiem, moja droga!

Niech te cudowne urodziny przyniosą spełnienie twoich upragnionych pragnień, a wszystkie twoje cele zbliżą się i zostaną pokonane przez dobrze wymierzone uderzenie profesjonalisty. Niech złote kroki kariery nie będą strome i trudne, ale wręcz przeciwnie, poddaj się szybkiemu i odważnemu wspinaniu się na sam szczyt! Niech wspaniały blask jasnych kolorów życia zawsze wypełnia codzienną paletę świeżością, a przelotne chmury niech śmiało rozproszą piorunochrony Twoich bliskich.

W twoje urodziny chcę ci powiedzieć, że Wszechświat może być życzliwy i hojny albo może być wojowniczy i skąpy. Jaki będzie twój świat, twój wszechświat, twoje życie – ty wybierasz! I naprawdę chcę, abyście wybrali radość i życzliwość, pomoc i hojność, sukces i społeczność, zwycięstwa i osiągnięcia. Niech Twój świat będzie kolorowy i pełen przyjaciół, spotkań, wydarzeń, projektów i pomysłów! Szukaj siebie, szukaj ludzi o podobnych poglądach i bądź szczęśliwy!

Kto we wszechświecie jest bardziej uczciwy, silniejszy, fajniejszy, milszy i mądrzejszy niż wszyscy inni? On jest fajnym urodzinowym chłopcem! Nie trać prawdziwych przyjaciół. Chroń swoich bliskich. Niech życie mieni się iskrami, a marzenia prowadzą do szczęśliwych krain.

Wszystkiego najlepszego, drogi chłopcze. Życzę silnej siły i pewności siebie, wspaniałego nastroju i doskonałej kondycji, bystrego umysłu i kreatywnych pomysłów, wielkich nadziei i odważnych celów, dążenia do marzenia i wielkiego szczęścia w życiu.

Wszystkiego najlepszego! Jesteś już taką dorosłą osobą – znasz litery i cyfry, umiesz liczyć i pisać! Stań się wyższy, silniejszy, jeszcze mądrzejszy, bardziej niezależny, dojrzalszy każdego roku! Bądź wesoły i prowokacyjny, nie daj się obrażać, dorastaj odważnie, silnie, zdrowo, dociekliwie i ciekawie. Obyś miał wielu przyjaciół! Życzę Ci całej masy fajnych prezentów!

Imieniny, to wyjątkowy dzień nie tylko dla tych, którzy je obchodzą, ale także dla tych, którzy są stale obok urodzinowego chłopca! W końcu rodzina zawsze cię podziwia. Jesteś radością dla wszystkich. Dziś chcę życzyć, aby spełniło się wszystko, czego sobie życzysz. Aby przyjaciele byli zawsze przy tobie i zawsze cię uszczęśliwiali! Aby to, co masz na myśli na pewno się spełniło! Musisz uwierzyć w siebie i wszystko się ułoży. Życzę abyś zawsze pozostał tym samym, wesołym chłopcem. I nigdy nie zawiedź swoich rodziców.

Drogi, zabawny, cudowny chłopcze! Gratulacje z okazji urodzin. Wykazujesz wielką obietnicę, jesteśmy pewni, że na pewno będziesz mógł rozwijać swoje mocne strony, pokazać swoje talenty, a my, Twoi bliscy jesteśmy gotowi Ci w tym pomóc. Pamiętaj, że dzieciństwo jest ulotne, więc staraj się nie tylko intensywnie uczyć, ale także bawić się, bawić, rozmawiać z przyjaciółmi i odkrywać ten ciekawy i trudny świat. Wszystkiego najlepszego dla Ciebie, nasza ukochana!

Słodkie życzenia urodzinowe dla nastoletniego chłopca

Wszystkiego najlepszego dla nastoletniego chłopca

Młody człowieku! Gratuluję Ci ważnego święta – Wszystkiego Najlepszego! Życzę Ci miłości, radości, wsparcia bliskich, wiernych i niezawodnych przyjaciół na drodze życia! Życzę Ci osiągnięcia wszystkich celów, które są w Twoich planach, abyś stał się silnym i niezależnym, pewnym siebie i samowystarczalnym mężczyzną!

Wszystkiego najlepszego dla cudownego, odważnego, dzielnego, przystojnego i miłego młodzieńca.Życzę silnej siły i powodzenia, wielkiego szczęścia i miłości, wysokich celów i sukcesów, wesołego nastroju i niezawodnych przyjaciół.

Wszystkiego najlepszego z głębi serca! Niech wszystkie twoje zmartwienia będą małe, nieistotne i natychmiast rozwiązane. Niech radość zamieszkuje w Twojej duszy, rozkwitając cudownymi kwiatami wzajemnej miłości i życzliwości! Stań się silny, odważny i uczciwy, szanuj siebie i swoją rodzinę! Szczęście dla ciebie i oddanych towarzyszy!

Wszystkiego najlepszego. Życzę Wam bycia w stylu szczęścia i sukcesu, życzę Wam stale na fali pozytywów i powodzenia. Niech każdy dzień będzie fajny, niech życie łączy zabawę, popularność i piękne historie miłosne.

Przez długi czas nie wiedziałem, czego życzyć takiemu dobremu chłopcu jak ty! I wtedy zdałem sobie sprawę, że nie chcesz władzy, pieniędzy, bogactwa. Potrzebujesz tylko odrobiny przygody, uwagi i szczęścia. Proste szczęście dzieci, gdzie rodzina i przyjaciele są w pobliżu. Wiem, że jest czystszy niż twój, prawdopodobnie nie ma serca! Życzę Ci, abyś nigdy nie spotkał drugiej, złej strony tego świata. Niech twoje oczy, w których bezpośrednio jaśnieje dobroć, nigdy nie płaczą. Życzę Ci szczęśliwego życia. Nigdy się nie poddawaj i zawsze bądź o krok do przodu… Wszystkiego najlepszego.

Ten piękny chłopiec obchodzi dziś urodziny. Wraz z tobą raduje się również twój Anioł Stróż. Który został podarowany przez Pana w twoje urodziny.Tak więc pragnę tego, nawet gdy jesteś całkowicie sam, abyś wiedział, że jest z tobą Anioł, który zawsze ci pomoże. A komu możesz wszystko powiedzieć! Życzę Ci, aby Twoje dziecięce serce nigdy nie bolało z rozczarowania. Aby zawsze było w nim miejsce na miłość! Jesteś jak mały wojownik, tak samo odważny i silny. Niech ten dzień będzie dla Ciebie pozytywny. Wszystkiego najlepszego.

Teraz jesteś we wspaniałym wieku, kiedy jesteś na progu nowego i w twojej mocy jest wybrać ścieżkę, która jest zgodna z twoimi zasadami i prowadzi bezpośrednio do sława i sukces. Chcemy znaleźć swoje miejsce. Posmakuj tego życia, czerp z niego dużo pozytywów i wiedzy. Nie powstrzymuj swojej nastoletniej energii, ale kierując ją w pokojowym kierunku, dąż do wiatru i sukcesu. Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego drogi nastolatku! Życzę Ci długiej i szczęśliwej ścieżki życia, bądź pewny siebie, celowy, odważny i wybierz własną ścieżkę życia! Bądź zdrowy, uczciwy i odnoszący sukcesy!

Dzisiaj obchodzisz nasze urodziny, stałeś się o rok starszy i spieszę Ci tego z głębi serca pogratulować. Dorośnij zdrowo i mądrze, zachwyć nas wszystkich swoim dziarskim śmiechem i wesołymi promieniami oczu. Życzę, żebyś zawsze był takim samym, uczciwym i mądrym chłopcem i wyrósł na prawdziwego supermana! Wszystkiego najlepszego!

Życzymy, abyś w pełni żył, cieszył się i radował swoją młodością, energią i zdrowiem. Życzymy, aby wszystkie cenne drzwi otwierały się przed Wami z łatwością. Życzymy, abyś osiągnął dla siebie to, co najlepsze i wyznaczył sobie właściwe cele. Zawsze znajdź coś nowego, interesującego, ekscytującego. Nie pozwól, aby te piękne, młode lata poszły na marne. Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego! Baw się, ciesz się, traktuj swoich przyjaciół – dzisiaj jest Twój dzień! Niech twoje przeznaczenie ma prostą drogę bez dziur, silną męską przyjaźń, szczęście i sukces! Życzę, abyś wyznaczył sobie cele, jak mówi ci serce, i uparcie dążył do ich podboju!

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, niech prawdziwi przyjaciele dzielą z Tobą radosne chwile, niech prezenty sprawią Ci radość. Życzę wspaniałej świątecznej atmosfery i wspaniałej przyszłości!

Wszystkiego najlepszego małego człowieka ze szczerą i wielką radością, mocno ściskam dłoń! Dzisiaj jest Twoje święto – niech zostanie zapamiętane jako jeden z najszczęśliwszych dni, niech spełnią się wszystkie Twoje życzenia! Niech twoi przyjaciele zawsze tam będą, a twoja rodzina niech będzie z ciebie dumna i kocha cię bez końca! Uwierz w swoje marzenia i spełniaj je bez względu na wszystko!

Oto kolejne urodziny, jesteś już całkiem dorosłym i poważnym facetem. Gratuluję Ci wakacji i życzę, aby spełniły się wszystkie Twoje ukochane marzenia, a prezenty okazały się dokładnie tym, czego chcesz. Niech wszyscy twoi krewni dobrze się świętują, a te urodziny zostaną na długo zapamiętane.

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałej nastolatka! Chciałbym być w trendach i znać wszystkie modowe sztuczki, rozumieć sieci społecznościowe i mieć wielu obserwujących, tworzyć własnego bloga i stać się popularnym wśród subskrybentów!

Słodkie życzenia urodzinowe dla nastoletniego chłopca w prozie

Wszystkiego najlepszego dla nastoletniego chłopca do łez

Mój ukochany chłopcze, w Twój jasny dzień życzę Ci niesamowitego szczęścia i wielkiego szczęścia! Niech każdy miesiąc, dzień i rok będą szczęśliwe, przepełnione radością i zabawą, nową wiedzą i żywe wrażenia! Niech dni upłyną w jasnym ciągu, z których każdy będzie prawdziwym cudem! Dobrzy przyjaciele, wielki sukces i dobre zdrowie! Nigdy nie trać serca, moja droga!

Drogi urodzinowy chłopcze! Jesteś już dorosłym młodym mężczyzną i szczerze życzę Ci znaleźć właściwą drogę w życiu, wybrać zawód, który Ci się podoba i iść tam, gdzie chcesz. Życzę Ci siły, wytrwałości, zdrowia i odwagi do skutecznego pokonywania wszelkich przeszkód i spełniania wszystkich upragnionych marzeń i planów. Niech wokół Ciebie zapanuje atmosfera światła, życzliwości i zabawy, a krewni i przyjaciele zawsze będą tam!

Wszystkiego najlepszego. Niech młodość twojego życia trwa wiecznie, niech gwiazdy na niebie będą jasne i spełnią się wszystkie marzenia, niech twoja miłość będzie wzajemna, a szczęście najjaśniejsze i najtrwalsze. Życzę energii, sukcesów i wspaniałości.

W twoim wieku jest tak wiele pięknych i nieznanych rzeczy. Pierwsze uczucia, pierwsze tańce i szalejące życie szkolne! Nie poddawaj się, nie staraj się dorosnąć, ciesz się chwilami i spokojem chwil. Wszystkiego najlepszego, niech spełnią się wszystkie Twoje najskrytsze marzenia!

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałego faceta. Niech młodzież wypełni się wielkimi celami i odważnymi zwycięstwami, niewątpliwymi sukcesami i wielkimi osiągnięciami. Życzę zdrowia, miłości, szczęścia i powodzenia.

Dziś wszystko jest jakoś wyjątkowe… Słońce świeci jaśniej, drzewa hałasują, świat jest bardziej przyjazny i wszędzie jest raj! I to wszystko, bo dziś najwspanialszy chłopak świętuje swoje imieniny. Który przynosi światu radość i jasne kolory. Który zawsze cieszy rodzinę, szanuje starszych i jest niezbędny dla przyjaciół i krewnych. W twoich oczach nigdy nie zobaczysz gniewu, rozpaczy. Okazują tylko prawdziwą dobroć. Życzę Ci, ponieważ dopiero zaczynasz swoją podróż, nigdy nie rezygnuj ze swoich marzeń. Podążaj za nią do końca, bo tylko wytrwałość zaprowadzi Cię do krainy Twoich marzeń! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego dla odważnego młodzieńca i życzę optymizmu i miłości, szczęścia i zabawy, powodzenia i radości, pewności siebie i determinacji, sukcesu i szczęścia, zdrowia i dobrego nastroju.

< /div>

Z całego serca gratulujemy dzisiaj naszemu ukochanemu chłopcu wszystkiego najlepszego! Życzymy, abyście zawsze pozostawali w tym samym pozytywnym tonie. Radujcie się bliskimi ich zwycięstwami. Niech spełni się wszystko, o czym marzysz. Ale nie zapominaj, że musisz dołożyć starań, aby to zrobić, ponieważ samo z siebie nic się nie dzieje! Rozwijaj się i bądź pełen emocji, odwagi i inspiracji! Radujcie się krewnymi zwycięstwami. I niech twoje serce będzie otwarte na szczęście, życzliwość i ciepło. A wtedy świat dotrze do ciebie i wyjdzie ci na spotkanie. Wszystkiego najlepszego! Niech się spełnią wszystkie Twoje marzenia! Nigdy nie myśl o złym, niech po prostu przejdzie przez twoje serce.

Wszystkiego najlepszego, cudowny młody człowieku. Życzę wspaniałego i szczęśliwego życia, w którym będzie wiele wyczynów i dobrej sławy. Bądź prawdziwym rycerzem, prawdziwym przyjacielem, odważnym i nieustraszonym facetem. Niech na twojej drodze będzie wiele prawdziwych przygód, niech twoje szczęście i szczęście podróżują z tobą przez całą drogę.

Wszystkiego najlepszego. Pragnę życzyć, aby młodość liczyła pogodne i udane dni, aby w głowie zawsze były świeże i pogodne myśli, aby dusza dążyła do wysokich celów i szlachetnych uczynków, aby serce szczerze kochało i wybijało szczęśliwy rytm życia.

Wszystkiego najlepszego dla Ciebie. Masz przed sobą całe życie.Życzę Ci, abyś zawsze osiągał swoje cele, otrzymywał od życia wszystko, co jest niezbędne do szczęścia i dobrego samopoczucia. Miłość do Ciebie i zdrowie, zrozumienie, powodzenia, powodzenia i zabawy.

Wszystkiego najlepszego, odważny i odważny młody człowieku. Niech ważne rzeczy w życiu będą dostępne, oby zawsze udaje Ci się zobaczyć perspektywę na horyzoncie, niech ogień inspiracji i wolności płonie na Twojej drodze, niech szczęśliwe i życzliwe wydarzenia zdarzają się bez przerwy w Twoim życiu.

Niech ten dzień będzie dla Ciebie pełen cudów, przygód i osobistych zwycięstw. W końcu o rok stałeś się jeszcze starszy, co oznacza, że ​​jesteś mądrzejszy, odważniejszy i silniejszy! Wiem na pewno, że jesteś utalentowanym chłopcem, który wiele osiągnie w przyszłości. Jak na swój młody wiek, jesteś po prostu nieustraszony. Zawsze interesuje Cię coś nowego, ciekawszego, ekscytującego! Niech więc dziś spełnią się wszystkie Twoje życzenia. Jeden po drugim, aż wszystkie się spełnią. Ale jest jeden warunek, musisz szczerze wierzyć, że się spełnią, inaczej nic z tego nie wyjdzie. Bo tylko wiara pomaga nam w snach. Pamiętaj o tym i używaj go przez całe życie. I uwierzę, że wyrośniesz na silnego mężczyznę, który potrafi wszystko! I dla których nie będzie barier. I która zaskoczy wszystkich nowymi i nowymi zwycięstwami! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego. Chciałbym, żeby w życiu nie było kontrowersji, żeby miłość odwracała głowę, a podekscytowanie kołem fortuny. I niech szczęście Cię nie zawiedzie, niech każdego dnia otwiera przed Tobą drzwi do sukcesu.Bądź optymistą, a przynajmniej szczęśliwym realistą!

Gratulujemy ważnego święta – Twoich urodzin. Siła, odwaga, wierni towarzysze, dobre samopoczucie i szczęście! Możesz zrobić wszystko, wierzę w ciebie! Idź pewnie własną ścieżką, bądź aktywny i pamiętaj o moim wsparciu!

Gratulacje! Niech życie zawsze toczy się zgodnie z regułami, które stworzyłeś, aby zawsze było zrozumienie z krewnymi i przyjaciółmi, a przed nami niesamowita liczba możliwości, zwycięstw, planów i ambicji.

Gratulacje! Niech życie nigdy nie stoi w miejscu, niech będzie w nim wszystko, miłość, sporty ekstremalne, śmiech, uśmiechy i prawdziwi przyjaciele. Tę listę można bez końca uzupełniać, pozwól, aby ograniczała Cię tylko wyobraźnia i nic więcej.