Życzenia urodzinowe 70 lat dla kobiety

Zebraliśmy dla Was wiele najlepszych życzeń urodzinowych z okazji 70-lecia kobiecie, dziewczynie, mamie, babci, teściowej, teściowej, chrzestnej, cioci, żonie, siostrze własnej słowa, do łez. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Wszystkiego najlepszego dla mojej złotej i najlepszej mamy. Kochani, życzę Ci, abyś zawsze była najpiękniejsza, czarująca, czarująca i wspaniała, nie patrzyła na lata, nie pozwalała niepokojowi w sercu, ale smutkowi w duszy. Bądź szczęśliwy, nadal kochany przez nas wszystkich, miły, wesoły i radosny.

Miła i cudowna kobieto, z całego serca gratuluję ci twoich 70. urodzin. Życzę Ci życia bez niepokojów psychicznych i bez zbędnych kłopotów. Niech każdy dzień przynosi radość i zachwyt. Życzę częstym gościom na wyciągnięcie ręki, silnej miłości bliskich, harmonii ciała i duszy, miłego uśmiechu na ustach i szczęśliwego bicia serca.

Dziś skończyłaś (…) lata i chcemy Ci pogratulować i życzyć, abyś od teraz żył tylko w cudownej krainie młodości. Niech cię zadowoli błękitem swego nieba, niech obdarzy najczystszą wodą jezioro szczęścia! Abyś zawsze szedł do zamierzonego celu i miał czas na wszystko! Aby twoja dusza była zawsze jasna, a twoje serce śpiewało cudownymi głosami wspaniałych ptaków!

Życzę Ci, aby wszystkie trudy i smutki odeszły w niepamięć, aby Twoja przyszłość była wypełniona dobrocią i radością.Niech w Twojej rodzinie zapanuje pokój i miłość, niech dzieci radują się swoimi sukcesami, niech wszystko idzie gładko w pracy, niech Twoje zdrowie będzie syberyjskie silne. I z całego serca życzę prostego ludzkiego szczęścia!

Siedemdziesiąt w ogóle nie stanowi problemu. Nasze bogactwo to nasze lata. Dzieci i wnuki poszły nawą boczną – Nareszcie można żyć dla siebie. Gdyby tylko zdrowie pozwalało Ci zrobić wszystko, o czym bardzo marzyłeś: Wieczór w muzeum, w teatrze, w kinie (wcześniej wcale nie było na to stać), A w weekend zebrać wszystkich do stołu , Aby przypomnieć sobie przeszłość z rodziną. I życzę dobrych duchów. Uśmiechy takie, że od ucha do ucha. I nastrój, jak w słoneczny dzień, Aby odejść od wszelkiego lenistwa.

Pani, Matka, Siostra i Babcia – tak można nazwać bogatym. Ciepłym i szczerym pocałunkiem Spieszymy z gratulacjami i życzymy zdrowia. Nie, nie, raczej usuń smutek. W siedemdziesiątą rocznicę jesteś jak gorzkie, gorzkie wino – im starsze, tym smaczniejsze.

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i życzę, abyś zawsze pozostała najbardziej uroczą, seksowną, ponętną i pożądaną, ukochaną, luksusową, po prostu niezapomnianą kobietą! Niech spełnią się marzenia i życzenia, niech bukiety najpiękniejszych kwiatów wypełnią dziś Twój dom swoim zapachem.

Wszystkiego najlepszego z okazji 70. urodzin! Bądź w dobrym zdrowiu przez wiele zim i lat! Uśmiechaj się serdecznym uśmiechem do swoich bliskich i ogrzej ich swoim ciepłem. Raduj się w deszczu i słońcu, wietrze i grzmotach.Przyjmij dary życia z wdzięcznością i bądź błogosławiony!

Czas na rocznicę, Chociaż nie masz dwudziestu lat, Z roku na rok stajesz się coraz lepszy, W wielkim sercu jest twój sekret. I dożyjemy lat siedemdziesiąt, Będziemy też chodzić na tańce, No, tymczasem wszyscy zasiądziemy do stołu.Nalejemy wino do kieliszków. Dziękuję bardzo, że jesteś dobrym człowiekiem, więc zawsze bądź szczęśliwy, i żyjesz całe stulecie!

Szczęśliwej rocznicy! 70 lat to okres ucieczki duszy, żywych wrażeń, kiedy zapiera dech w piersiach wspomnienia i przeżyte chwile radości. Nie kładź kresu temu, co zostało osiągnięte! Radujcie się życiem, żyjcie jeden dzień, kochajcie was, dobroć i piękno. Niech codziennie wraz ze wschodem słońca przychodzi do Ciebie promień szczęścia!

Drogi bohaterze dnia! Masz 70 lat! Gratulujemy Ci rocznicy i życzymy zdrowia i światła w życiu. Niech opieka nad bliskimi nie będzie zubożała, ich miłość staje się tylko silniejsza, a ty z każdym mijającym rokiem ty stajesz się coraz młodszy!

Wszystkiego najlepszego z okazji 70. urodzin. Niech w dniu twojej rocznicy otrzymasz ogromną liczbę życzeń i gratulacji od bliskich ci osób. Bądź zdrowy, żyj długo i szczęśliwie!

Szczęśliwej rocznicy tato. Masz dziś 70 lat, kiedyś byłeś wesołym, odważnym lwiątkiem, a teraz stałeś się najmądrzejszym, najpiękniejszym lwem. I życzę Ci, drogi tato, jak najlepszego zdrowia i ani chwili przygnębienia, a także tego samego zapału, odwagi duszy, rześkości i hojności serca. Tato, niech każdy dzień przynosi Ci 70 miłych uśmiechów i radosnych chwil!

Chcę pogratulować naszemu drogiemu urodzinowemu człowiekowi z okazji jego rocznicy! To dla Ciebie bardzo ważny dzień, który oznacza początek nowego etapu życia. Jesteśmy pewni, że będzie nie mniej ciekawie, ciekawie i po prostu dobrze. Miałeś dość trudne życie, dlatego życzę ci spokoju i powodzenia we wszystkim. Wszyscy jesteśmy dumni, że mamy możliwość komunikowania się z Wami, konsultowania się z tak mądrą i inteligentną osobą, która ma za sobą tyle długich i pełnych wydarzeń lat życia. Postaraj się poświęcić więcej czasu sobie i swojemu zdrowiu, bo właśnie tego właśnie teraz potrzebujesz. Wszystko inne nie jest tak ważne, jeśli nie ma zdrowia. Wszyscy gratulujemy Wam tak wspaniałego jubileuszowego dnia. Niech wszystko w twoim życiu będzie takie, jak chcesz, drogi urodzinowy człowieku. I zawsze będziemy tam i pomożemy Ci osiągnąć Twoje cele, jeśli oczywiście potrzebujesz naszej pomocy.

Szczęśliwa rocznica z głębi serca.Oby w wieku 70 lat zdrowie pozostało mocne, a stan ducha radosny, by w rodzinie zachowano szczęście i spokój, by w domu zawsze było ciepło i przytulnie. Życzę nieugaszonej nadziei, powodzenia i szczerej miłości bliskich.

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że 70 lat to dużo czasu. W tym wieku jesteśmy już doświadczeni, widzieliśmy „widoki” i przeżyliśmy różne wydarzenia. Ale jednocześnie życie toczy się jeszcze pełną parą i wciąż chcę dużo, dużo jest możliwe. Jubileusz 70-lecia to świetna okazja, aby przekonać się, jak piękna może być osoba, która dotarła do tej okrągłej daty, zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie. Życzymy dalszych sukcesów, nowych zwycięstw, ciekawych interesów i spotkań, czułej miłości, dobrego zdrowia i długich szczęśliwych lat życia.

Pachnie smakołykami, różami, sekretami. I w oczach stu tysięcy jasnych świateł. Lata wirowały jak stado ptaków – Siedem dziesiątek! Ach, co za rocznica! Gratulacje z głębi serca! Bądź mądry: nie popadaj w depresję i nigdy nie choruj. Z promieni miłości zawsze mrużysz oczy A ze szczęścia zawsze się uśmiechasz. Zobacz jakie cudowne wnuki I twoje troskliwe dzieci, czekają na Ciebie z nimi ciekawe lata! Długo, długo, kochanie, żyj!

Szczęśliwej rocznicy, cudowna kobieto. Niech siła i natchnienie wcale nie osłabną w wieku 70 lat, niech nastrojowe kolory będą jasne, a uściski bliskich miłe. Życzę Ci, abyś pozostała tak kobieca i piękna, urocza i elegancka. Życzę zdrowia i wszystkiego najlepszego w życiu.

I zachwyt i podziw, To święto powoduje, Siedemdziesiąte urodziny, Obchodzi cała rodzina.Pozostań mądry, silny, Odważny i piękny, Bądź wesoły i szczęśliwy, Piękna, słodka kobieta. Poświęć cały ten czas sobie i rób, co chcesz, zdrowie, co najważniejsze, kochanie, uważaj i żyj co najmniej 100 lat.

Wszystkiego najlepszego dla najlepszej cioci na świecie! Dziękuję za zrozumienie, opiekę i wsparcie! Życzę, żebyś nigdy nie był smutny, zawsze z uśmiechem przechodził przez życie, inspirował ludzi wokół siebie i nie poddawał się trudnościom! Niech spełnią się Twoje pragnienia, otaczają Cię tylko słoneczni i pozytywni ludzie, a Twoje piękno tylko rośnie!

Jasne gratulacje z okazji 70. urodzin kobiety, dziewczyny, mamy, babci, teściowej, teściowej, matki chrzestnej, ciotki, żony, siostry

Duszny
życzenia urodzinowe dla kobiety, dziewczyny, mamy, babci, teściowej, teściowej, chrzestnej, cioci, żony, siostry, z głębi serca

Jesteś bardzo ważną osobą w naszym życiu. Doświadczenie życiowe, mądrość i zaufanie, które od Ciebie pochodzą, są dla nas bardzo cenne. W tym świątecznym dniu dla nas wszystkich , serdecznie gratuluję i życzę wielu kolejnych lat zdrowego i pogodnego życia w otoczeniu ludzi, którzy Cię kochają.

Obchodzisz dziś wyjątkową rocznicę! Okrągła i piękna randka – 70 lat! A ponieważ dzisiaj jest ważny dzień, twój nastrój powinien być wspaniały! Życzymy, abyś przez wiele lat zachował ten sam dobry nastrój, to samo uczucie szczęścia i radości! Pokój dla ciebie, życzliwość, powodzenia i dobrobytu!

Droga Babciu, moje wsparcie i opieka, gratuluję Ci urodzin. Życzę Wam długich lat zdrowia i szczęścia, stabilnego dobrego samopoczucia i pomyślności, przyjemnych wakacji dla duszy i ciepłych rodzinnych wieczorów, radości i miłości.

Wszystkiego najlepszego mój drogi człowieku. Życzę Ci niezachwianej dążenia do celu, niezapomnianych wrażeń. Zawsze bądź tak wesoły, zabawny i wesoły.

Z całego serca gratuluję Ci 70. urodzin i życzę wszystkiego najlepszego i radości. Niech to święto będzie dzielone z Wami, drodzy ludzie. Obyś miał przed sobą jeszcze wiele słonecznych dni. Życzę dobrego zdrowia i nastroju, szczęśliwych wspomnień i uśmiechu na twarzy. Niech życie nie zajmie Ci czasu, niech pozwoli Ci uchwycić każdą cudowną chwilę.

Nasza kochana urodzinowa dziewczyno, wiodłaś bardzo jasne i interesujące życie.Przez lata opanowałeś kilka zawodów, odwiedziłeś wiele krajów i miast, poznałeś ciekawych ludzi. Masz wspaniałą rodzinę i pomocnych przyjaciół, którzy zawsze mogą przyjść z pomocą. Chciałbym pogratulować ci rocznicy i życzyć dobrego zdrowia i wielu lat życia. Uwierz, że życie jest zawsze ciekawe i pełne wydarzeń, potrzebujesz tylko pragnienia, którego nie masz. Życzę wielu ciekawych wydarzeń, miłych spotkań i znajomości. Niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia i pragnienia, a wszystkie plany się spełnią. Na pewno masz wiele oryginalnych pomysłów i planów. Życzę, abyście pozostali tak aktywni, aktywni i pogodni. To naprawdę Ci odpowiada, a ludzie są do Ciebie przyciągani. Wesołych świąt, kochana urodzinowa dziewczyno!

Dzisiaj są urodziny najstarszego członka naszej rodziny. Dokładniej, to nie tylko urodziny, ale rocznica mojego ukochanego dziadka, mojego mentora i najlepszego przyjaciela. Gratuluję ci drogi dziadku i życzę zdrowia. Naprawdę nie chcę, żebyś chorował lub źle się czuł, bo zawsze powinnaś być ze mną w świetnej formie, być aktywna i wesoła. Nie bez powodu powiedziałem, że jesteś moim mentorem i najlepszym przyjacielem, bo tylko z Tobą mogę być szczery i szczery. Tylko z tobą mogę rozmawiać z sercem, a potem uzyskać dobrą radę. Dziękuję za wszystko, co dla mnie zrobiłeś, bo to po prostu nieocenione. Życzę Ci długich lat życia, które będą równie urozmaicone, ale tylko dla dobrych wydarzeń.Jestem z ciebie dumny, dziadku, bo jesteś taką silną i niezachwianą osobą. Wesołych świąt!

Gratulacje, moja droga mamo, z okazji twoich 70. urodzin. Życzę wam kochanie piękna duszy i jasnej radości, dobrych nadziei i błyskotliwych pomysłów, wspaniałego nastroju i dobrego zdrowia, przyjaznej rodziny i wzajemnego zrozumienia w tym.

Z całego serca gratulujemy Ci rocznicy! Serdecznie życzymy długiego i szczęśliwego życia, zdrowia, inspiracji, sukcesów zawsze i we wszystkim!

Kochanie (imię)! Przyjmij nasze gratulacje z okazji 70-lecia oraz życzenia zdrowia, harmonii, miłości, radości i życzliwości. Aby choroby przeminęły, aby kłopoty zniknęły z drogi życiowej i ominęły rodzinę, aby tylko radosne wydarzenia wywoływały łzy, słodkie łzy szczęścia. Dajemy ci wiersze tego wiersza na cześć ważnej daty.

70 lat to bogactwo, a lata doświadczenia i wiedzy stawiają Cię na wysokim piedestale. Nie da się zliczyć Twoich dobrych uczynków, ale dziś nie ma pracy! Przyjmij gratulacje i podziękowania i nastaw się na ciągłe pozytywy. I nie przestawaj marzyć!

70 to świetny wiek. Czas zebrać owoce życia, radować się i cieszyć z sukcesów i osiągnięć. Czas na odpoczynek i relaks. Czas na rodzinne wakacje, zabawy z wnukami, szczere rozmowy i uściski. Zdrowie, dobrobyt, dobrobyt, ciepło i komfort w domu. Szczęśliwej rocznicy!

Droga mamo, moja najdroższa osoba, gratulacje z okazji twoich 70. urodzin. Życzę Ci długich i szczęśliwych lat życia, radosnych poranków i wspaniałego nastroju, dobrego zdrowia i niegasnącego piękna duszy, dobra w rodzinie i pomyślności w domu, szacunku i jasnych nadziei.

Dzisiaj jest 70! Wstępny wynik etapu życia. Ile zrobiłeś I ile dróg przejechałeś. Ze szczerością i podziwem, Życzymy zdrowia, długowieczności, I nie trać optymizmu, Idź radośnie przez życie, Nie znam trosk i smutków!

Najdroższa babciu na świecie! Gratuluję ci rocznicy, od siedmiu dekad żyjesz na świecie, zdobywasz doświadczenie i mądrość oraz wychowujesz drugie pokolenie swoich spadkobierców. Myślę, że jest to powód do dumy. Wszystkiego najlepszego, wesołych wakacji i niech wszystko w twoim życiu będzie tak dobre, jak to tylko możliwe.

Życzę pomyślności, miłości, szczęścia najbardziej uroczej kobiecie na całym świecie. Powiem tylko – dziękuję, że mnie masz!

Nie mogę nawet nazywać cię babcią, więc chcę pogratulować ci siedemdziesiątych urodzin jako słodkiej i pięknej kobiety. Obyś zawsze miał kwiaty w swoich rękach. Niech będzie uwaga i troska. Życzę długiego życia, jasnych wydarzeń i morza pozytywnych emocji. Niech w Twoim adresie zabrzmią miłe gratulacje, a dusza stanie się jeszcze delikatniejsza i milsza!

Droga urodzinowa dziewczyno. Kto powiedział, że urodziny to smutne święto? Powiedział to człowiek, którego dusza się zestarzała. Tu nie chodzi o ciebie. Urodziny, a zwłaszcza okrągła rocznica, to zabawne wakacje. Wypełniają go miłe spotkania, hojne prezenty i najgorętsze życzenia. Cieszymy się, że możemy dziś z Wami podzielić się radością z tego wydarzenia. Z całego serca życzymy Państwu niewyczerpanego zdrowia, pomyślności materialnej oraz kolejnych powodów do wakacji i zabawy w gronie bliskich, przyjaciół i współpracowników. Niech los da ci wiele, wiele urodzin, w tym najbardziej okrągłą rocznicę z dwoma zerami – wiekową. Bądź młody duchem, silny w ciele i silny w charakterze. Szczęśliwej 70. rocznicy!

Moja droga mamo, moja złota kobieto, gratuluję ci 70. urodzin. Niech uśmiech zabłyśnie na twojej twarzy, niech radość zagości w twojej duszy, niech twoje serce będzie wypełnione silną miłością i jasną nadzieją. Mamo życzę dobrego zdrowia, miłych słów, miłych rodzinnych wieczorów, szczęścia i pomyślności.

Gratuluję Ci jubileuszu i życzę Ci w wieku 70 lat chcę czuć się dobrze i zdrowie, szacunek dla innych i silna miłość rodzinna, szczera radość i serdeczne spotkania, szczęśliwe chwile życia i dobrego samopoczucia.

Serdeczne gratulacje z okazji 70. urodzin kobiety, przyjaciółki, mamy, babci, teściowej, teściowej, chrzestnej, cioci, żony, siostry własnymi słowami

Szczęśliwa rocznica, 70. urodziny kobiety, przyjaciela, matki, babci, teściowej, teściowej, chrzestnej, cioci, żona, siostra

Dzisiaj jest data, siedemdziesiąte urodziny! A ważne słowa zostaną wypowiedziane w całości: Dziś gratulujemy Tej, która jest jeszcze młoda duszą. A lata to szczęście nawet do siedemdziesięciu, Dużo go nagromadziło i niech się tylko pomnoży w przyszłości, Wpuszczając szczęście i dobroć do domu!

Ciociu kochanie, gratuluję Ci 70. urodzin i życzę Ci jaśniejszego spojrzenia na świat, bardziej kolorową przyrodę, bardziej niezwykłe życie, nowsze losy, szczere związki i sens życia bardziej wyraźne i precyzyjne!

Dzisiaj jest rocznica mojego ulubionego nauczyciela, który stał się dla mnie bardzo bliską osobą! Masz dziś siedemdziesiąt pięć lat, ale wyglądasz dokładnie tak samo jak dwadzieścia lat temu. Zawsze byłem bardzo zadowolony z komunikowania się z tobą, wiedziałeś, jak pocieszyć i ustawić nas wszystkich, którzy uczyli się z tobą. Każdy z nas zawsze czule wspomina lata, kiedy studiowaliśmy z Tobą. Dzisiaj chcę ci szczerze pogratulować rocznicy i życzyć dobrego zdrowia! Bądź zawsze taki sam szczęśliwy, wesoły, miły i sprawiedliwy. Jesteś cudowną osobą, która bardzo kocha swój zawód, a także bardzo kocha dzieci, dlatego dzieci odwzajemniają się. Bardzo się cieszę, że mogę być dziś obecny na waszych wakacjach i powiedzieć to wszystko osobiście! Ale wiedz, że to nie wszystkie słowa, które są do Ciebie skierowane. Chcę tylko życzyć Ci szczęścia, bo na to zasługujesz.

Mówi się, że wraz z wiekiem mężczyźni chcą dziesięciokrotnie nadrobić zaległości w młodości. Siwe włosy w brodzie – demon w żebrze. Niech więc twoja 70. rocznica będzie początkiem drogi do spełnienia. Jak mówią, chcieć i móc. Niech spełnią się wszystkie najskrytsze pragnienia, zdrowie nie zawiedzie, a dobre nastroje i młodość duszy przetrwają ponad wiek.

Mamo, gratuluję ci, kochanie, twoich 70. urodzin.Kochani, życzę Wam w każdy z siedmiu dni tygodnia, abyście odnaleźli zajęcia według własnych upodobań, radość dla serca, życzę Wam spotkać drogich Gości na wyciągnięcie ręki, obudzić w sobie wigor od samego rana i spędzić cudowne wieczory w rozmowy z bliskimi.

W tę chwalebną rocznicę, kiedy skończyłeś 70 lat, szczerze życzymy pomyślności i obfitości, połączenia odwagi i hartu ducha, trzeźwości rozumowania, mądrości życiowej i ciepłego serca. Niech wasze dni będą jasne i radosne, wypełnione jasnymi wydarzeniami. Życzymy jasnej wiary i powodzenia bez miary!

Oczywiście pragnę życzyć mojej ukochanej babci dobrego zdrowia! Moim zdaniem to jest najważniejsze dla każdej osoby, bo bez zdrowia nie będzie nic innego. Babciu nie choruj, proszę, bo zawsze chcę Cię widzieć jako aktywną, wesołą i uśmiechniętą. Jesteś tak szczery, tak towarzyski, że nawet moi przyjaciele ciągle prosili nas o odwiedziny, aby porozmawiać z tobą i poprosić o radę. Chcę Ci podziękować za wszystko, co dla mnie zrobiłeś i co nadal robisz. Naprawdę chcę, żebyś był szczęśliwy, więc zrobię co w mojej mocy, aby to osiągnąć. Moja babciu, nie masz pojęcia, jak bardzo cię kocham. Może nie mówię ci tego zbyt często, ale wiedz, że tak jest. Jesteś najlepszą babcią, o jakiej mogliśmy marzyć. Bądź zdrowy, a my zrobimy za Ciebie resztę.

Gratulacje z okazji rocznicy radości i życzliwych uśmiechów, w twoje 70. urodziny.Z całego serca życzę, abyście nie tracili siły umysłu i optymizmu, aby każdego dnia przeżywali z najbliższymi wspaniałą historię, dobre uczynki, doskonałe zdrowie i podziw serca.

Szczęśliwej rocznicy! W końcu 70 lat jest jak nowy świt, jest jak cicha przystań nad brzegiem spokoju i łaski. Życzę Ci sowiej mądrości i siły lwa, doskonałego zdrowia i bezchmurnego nieba szczęścia. Niech każdy dzień będzie miły, a każda noc upłynie spokojnie.

Moja droga Mamo, Twoje 70 lat to cudowne i znaczące w osiąganiu mądrości życiowej, harmonii z samym sobą i innymi, dojrzałego piękna i umiejętności cieszenia się tym, co się dzieje. Niech zdrowie Cię nie zawiedzie, niech dzieci i wnuki cieszą się ich uwagą i troską. Żyj długo, aktywnie i aktywnie.

Gratulujemy osiągnięcia wieku dojrzałości, mądrości, ze złotą rocznicą numer 70! Niech życie będzie długie i urozmaicone, zdrowie pozwala realizować wszystkie plany, grono przyjaciół i krewnych poszerza się, szczęście nie opuszcza domu, życzymy spokoju i pomyślności.

Szczęśliwej 70. rocznicy! Niech ten wspaniały i znaczący dzień przypomni Ci, jak bardzo jesteś kochany i szanowany. Życzę źródłom szczęścia i ciepła niestrudzenie bulgoczącym, wypełniającym Twoje życie prostymi radościami i przyjemnymi wspomnieniami!

Gratuluję Ci z całego serca i z okazji 70. urodzin życzę Ci z każdym świtem nowego dnia szczęścia i życzliwości, aby poczuć troskę i miłość Twoi bliscy w każdej chwili, aby stawać się coraz silniejsi z każdą nadzieją silniejszą.

Drogie urodziny! Świętujesz swoje 70. urodziny! To bardzo poważna randka, mówiąca o długim życiu, z którego możesz być dumny. Gratulujemy i życzymy doskonałego zdrowia i dobrego samopoczucia, aby wszystko się udało, bliscy i przyjaciele dawali powody do dumy z siebie i z siebie, a życie było radością.

Moja droga siostro, gratulacje z okazji twoich 70 urodzin! Życzę zdrowia, siły ducha, optymizmu, pogody ducha i pomyślności! Obyś ty i twoje dzieci, wnuki i prawnuki byli szczęśliwi. Jestem zawsze z tobą. Bądź pełen miłości i zawsze w dobrym nastroju! Kocham Cię!

Więc minęło kolejne dziesięć lat, po cichu nadeszła siedemdziesiąta rocznica. Nadchodzi czas, kiedy warto spojrzeć wstecz i zobaczyć wszystkie minione lata, które dały mądrość i zrozumienie tego świata. A także miłość, przyjaźń i szacunek dla innych ludzi.Szczęśliwej rocznicy!

Niech dobrobyt i szczęście zagoszczą w Twoim domu! Nie można stać się piękniejszym, ale próbujesz! Kochamy Cię!

Szczęśliwej rocznicy! Ten dzień oznacza, że ​​przebyłeś długą drogę i potwierdziłeś swój status prawdziwego mężczyzny. Dojrzały i godny zaufania. Niech wszystko, co stanie się z tobą dalej, tylko potwierdzi ten status. Wesołych świąt i zawsze możliwych błogosławieństw na tym świecie.

Dzisiaj mija rocznica osoby, która przez całe moje życie była moim motywatorem. Kiedy czułem się źle lub smutno, tylko ona mówiła, że ​​to po prostu zabiera mi czas, bo zawsze muszę być w formie. Minęło tyle lat, wydarzyło się wiele różnych rzeczy, ale zdałem sobie sprawę, że osiągnąłem wszystko, czego chciałem, tylko dzięki mojej babci. Gratuluję naszej kochanej urodzinowej dziewczynie jej siedemdziesiątego piątego święta, które świętuje z rodziną i przyjaciółmi. Zawsze byłeś w stanie połączyć naszą rodzinę, chociaż nie jest to łatwe. Ale to twoje urodziny kojarzą się wszystkim z tym, że cała rodzina znów się spotka. Gratuluję i życzę dobrego zdrowia, abyś nigdy nie zachorował. Mam nadzieję, że dzisiejsza rocznica zostanie przez Was zapamiętana jako jeden z najlepszych dni w Waszym życiu. Wszyscy cię kochamy i życzymy ci wszystkiego najlepszego.

Z całego serca gratuluję ci rocznicy. Siedem dziesiątek to piękna randka. W numerologii liczba siedem oznacza duchową doskonałość i dobrobyt.Liczba siedemdziesiąt jest bardzo powszechna w Biblii, aw tej księdze jest zawsze związana ze sprawiedliwością i oczyszczeniem. Oczywiście osiągnąłeś wiek duchowej harmonii i satysfakcji. Życzę Wam, opierając się na Waszych dotychczasowych doświadczeniach, Waszej wiedzy i umiejętnościach, abyście ruszyli dalej: realizowali swoje talenty, dzielili się mądrością z dziećmi i wnukami i po prostu cieszyli się pełnoprawną codziennością przepełnioną rodzinnym komfortem, komunikacją z miłymi ludźmi i duchowymi i materialne tworzenie. Niech Bóg da ci zdrowie i długie życie!

Najlepsze życzenia urodzinowe od 70 lat dla kobiety, dziewczyny, mamy, babci, teściowej, teściowej, chrzestnej, cioci, żony, siostry do łez

Ciepłe
życzenia urodzinowe dla kobiety, dziewczyny, mamy, babci, teściowej, teściowej, matki chrzestnej, cioci, żony, siostry własnymi słowami

70 to jeszcze nie randka, skoro jest tyle siły, wigoru i energii w zapasie. 70 to dużo i mało, to cała ścieżka życia, z radości i ciernie, ze smutkami i szczęśliwymi dniami Nigdy się nie poddawałeś, a los hojnie obdarzył Cię w dzisiejszą rocznicę – zgromadzili się Twoi najbliżsi przyjaciele, najbliżsi Ci ludzie. Ty – przez wiele, wiele lat!, bezgraniczne szczęście, niech wszystkie życiowe próby pozostaną w przeszłości, a każdy następny rok przyniesie tylko to, co najlepsze, bo lata nie mają znaczenia, gdy dusza jest młoda.

W wieku 70 lat wspaniała kobieta chciałaby życzyć ciepła, spokoju, miłości i troski o bliskich, pomyślnych i szczęśliwych dni. Niech każdy dzień będzie wyjątkowy i przyjemny na swój sposób. Dobre zdrowie i dobre samopoczucie!

Chcę pogratulować mojej ukochanej babci jej 70. urodzin. To moja babcia, która jest mi najbliższą osobą, poświęciła mi swoje życie i moje wychowanie. Babciu, życzę Ci dobrze. Wiem, że ostatnio nie czujesz się najlepiej, więc życzę Ci dobrego zdrowia. Wszystko, co już masz lub będziesz mieć w najbliższej przyszłości. Naprawdę chcę, żebyś był szczęśliwy, ponieważ sam pomogłeś wielu ludziom znaleźć szczęście, ale teraz jesteś bardzo smutny i smutny. Niech ten dzień będzie początkiem nowego etapu w waszym życiu, który będzie naznaczony nowymi zwycięstwami, radosnymi wydarzeniami i spotkaniami. Twoje przyszłe życie będzie ciekawe i pełne wydarzeń, na pewno postaramy się zrobić wszystko, aby tak było. Wesołych świąt, najlepsza babcia na świecie! Będzie jeszcze lepiej.

Gratuluję Ci 70. urodzin i życzę aby dzieci szanowały, by wnuki uwielbiały, by szanowały znajomych, by życie toczyło się w rytmie dobrobytu i szczęścia. Niech w twoim życiu będzie o wiele więcej zwycięstw i sukcesów, radosnych osiągnięć i sukcesów!

Kochana babciu, gratulacje z okazji twoich 70 urodzin. Życzę Ci odwagi i siły do ​​dalszego przejścia życia.Bądź zawsze w dobrym nastroju, z dobrym zdrowiem, pogodną duszą i kochającym sercem. Babciu, szczęście i dobrobyt dla Ciebie.

70 lat to dokładnie ten czas, kiedy możesz z pełnym przekonaniem spotkać się z bumerangiem dobrych uczynków i szczerych uśmiechów, które wypuszczasz przez te wszystkie lata. Możesz być z siebie dumny, bo przez wszystkie życiowe trudności zdołałeś nosić honor, imię, nie splamiąc sumienia. Niech więc lata nigdy nie pokażą się na twoim zdrowiu i duszy.

Babciu, Twoja mądrość i miłość zawsze pomagały mi zrozumieć, co się wokół mnie dzieje. Szczęśliwej rocznicy, niech twoje 70 lat będzie dopiero początkiem niesamowitych i oczywiście szczęśliwych wydarzeń. Niech każdy dzień Cię zadowoli, a wokół Ciebie zawsze będzie miłość. Wesołych Świąt!

Droga i kochana babciu, gratulujemy Ci 70. urodzin. Życzę Ci, abyś świetnie wyglądał i czuł się świetnie, częściej się uśmiechał i cieszył życiem, życzę szacunku i zrozumienia w rodzinie, pomyślności i spokoju.

Drogie urodziny! Świętujesz swoje 70. urodziny! To bardzo poważna randka, mówiąca o długim życiu, z którego możesz być dumny. Gratulujemy i życzymy doskonałego zdrowia i dobrego samopoczucia, aby wszystko się udało, bliscy i przyjaciele dawali powody do dumy z siebie i z siebie, aby życie było radością. Te wersety są dzisiaj specjalnie na cześć waszej rocznicy.

Wszystkiego najlepszego z okazji 70. urodzin! Życzymy, aby całe Twoje życie było pełne radości, szczęśliwych wydarzeń i jasnej przyjemności! Niech młodość ducha nie zniknie, a oczy niech błyszczą szczęściem. Niech wygoda i dobroć będą wiecznymi gośćmi w twoim domu, a życie będzie słodkie jak czekolada. Odważnie krok naprzód – na nowe wyżyny!

Życzę zdrowia i dobrego samopoczucia, wszystkich błogosławieństw i przyjemności życia, dobrobytu i domowego komfortu, miłości i ludzkiego szczęścia!

Szczęśliwej rocznicy, moja droga siostro. W wieku 70 lat życzę 70 odcieni szczęścia w życiu. Niech jasne nadzieje prowadzą do marzeń, niech każdego dnia daje radość, radość, harmonię i miłość bliskich. Zdrowie dla ciebie, siostro, dobre samopoczucie, niesłabnące piękno zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne.

Szczęśliwej 70. rocznicy! Wreszcie dzieci dorosły, jest czas wolny i nie ma spontanicznych wydatków! Życzę Wam skorzystania z możliwości, które nagle się otworzyły i cieszenia się kolejnym etapem swojego wspaniałego życia: żeglowaniem, wędkowaniem na Bali, jedzeniem mango w Tajlandii. Niech pieniądze spadają z nieba jak złoty deszcz, a zdrowie z biegiem lat staje się silniejsze!

Wszystkiego najlepszego z okazji 70. urodzin! Życzę dobra i pokoju, szczęścia i miłości, radości i harmonii, powodzenia i pomyślności. Niech z tym wiekiem otworzy się drugi wiatr, niech wzrosną siły i zdrowie, niech znikną urazy i smutek, niech każdy dzień przynosi tylko radość!

Pozwólcie, że serdecznie pogratuluję wam ważnej rocznicy – waszych 70. urodzin! Przebyłeś wspaniałą ścieżkę życia, zrealizowałeś wszystkie swoje talenty, zawsze pomagałeś i nadal pomagasz tym, którzy tego potrzebują. Masz szczere kochające serce, wychowałeś wspaniałe dzieci i wnuki. W pracy zawsze byłeś bardzo ceniony i szanowany. A teraz nadal zadziwiasz ludzi wokół siebie swoją energią i niesamowitą pracowitością. Ogrzewasz wszystkich swoim ciepłem, dajesz radość i mądrość. Dziękuję za wszystko, niech Pan Bóg błogosławi dobrym zdrowiem i długim życiem! I niech będą przepełnione czułością, rodzinnym ciepłem i troską.

Szczęśliwej 70. rocznicy! Wiele lat! Życzę Ci promieniować szczęściem, radością i przyjemnością! Dobre zdrowie, jędrność ducha, elastyczność – do ciała! Niech płonące zainteresowanie życiem nie zniknie, a pozytywne emocje i zawrotne komplementy skierowane do Ciebie od płci przeciwnej zainspirują nowe wyczyny w życiu!

Kochana urodzinowa dziewczyno, wszystkiego najlepszego z okazji 70. urodzin! Życzymy lekkości i ciepła, duchowej harmonii i dobrego zdrowia! Niech ptak szczęścia żyje wiecznie pod dachem Twojego domu! Niech kłopoty go omijają i niech wszystkie dobre rzeczy w twoim życiu nigdy się nie kończą!

Masz dzisiaj 70 lat! To wiek mądrości, powszechnego szacunku i honoru. Niech więc zawsze będą ludzie bliscy, sympatyczni i troskliwi, wierni i kochani. Niech radość i zdrowie nigdy Cię nie opuszczą. A optymizm i chęć do życia nie wysychają jeszcze przez wiele lat. Szczęśliwej rocznicy!

Szczęśliwej rocznicy tatusiu! Masz już 70 lat i pamiętam Cię bardzo młodą i zawsze taka będziesz, bo Twoja dusza jest młoda. Niech tak pozostanie, niech los da szczęście i pomyślność, radość nowego dnia i miłość bliskich.Życzę jasnych myśli, świeżych pomysłów, świątecznego nastroju i wszystkiego, na co zasługujesz swoim długim, szlachetnym życiem!

(Nazwa)! Gratulacje, kochanie, w twoje rocznicowe urodziny – 70 lat! To jest całe życie przeżyte, a warto być dumnym z tego, że przeżyłeś je tak długo i dobrze, stając się mamą i żoną, babcią, pozostając na zawsze przyjaciółką i tą wesołą słodką dziewczynką, którą kiedyś poznaliśmy bardzo długo temu. Paula, wspaniale, że udało Ci się podtrzymać w sobie młodzieńczy płomień. Życzę zdrowia i radości.

Oryginalne życzenia urodzinowe od 70 lat dla kobiety, dziewczyny, mamy, babci, teściowej, teściowej, chrzestnej, ciotki, żony, siostry

Wszystkiego najlepszego dla kobiety, przyjaciela, matki, babci, teściowej, teściowej, chrzestnej, cioci, żony, siostra

Gratuluję Ci 70. urodzin, droga ciociu. Niech Twoje życie będzie pełne zdrowia i energii. Bądź zawsze w dobrym nastroju. Niech Twoja mądrość i doświadczenie będą przykładem dla wszystkich naszej Szczęśliwej rocznicy

Wszystkiego najlepszego dla najbardziej uroczej i pięknej kobiety. W ten świąteczny dzień wszystkie ciepłe słowa są tylko dla Ciebie. Życzymy słońca, kwiatów, uśmiechów, dobrego samopoczucia, uwagi mężczyzn, kobiecego szczęścia i oczywiście dobrego zdrowia. Niech spełnią się wszystkie marzenia i pragnienia!

Szczęśliwej rocznicy! Pragnę życzyć długowieczności, spotkać więcej niż jedną rocznicę w tak wspaniałym gronie przyjaciół.Niech twoje serce nie zna smutku, aw twoich oczach będą tylko iskierki radości. Życzę, abyś na tym nie poprzestawał, ale wyznaczał nowe cele, a także uparcie do nich dążył, a co najważniejsze, aby szczęście i sukces towarzyszyły Ci na tej ścieżce.

Siedemdziesiąt lat to dużo czasu. Drogi były trudne, Były wyboje i zjazdy, Było dużo radości i smutku… Było szczęście i smutek, Ale było też morze miłości. Namiętności szalały z potęgą i siłą, Nie dawały mi spać w nocy. Cóż, teraz wszystko jest spokojne. Idziesz jak dawniej, jesteś szczupły, Mądrość w oczach i niepokój, Ile drogi zostało? Daj się kochać, kochać I nie waż się obrażać. Żyj długo i szczęśliwie, bądź wesoły i piękny!

W ten piękny dzień, twoją rocznicę, chciałbym życzyć uroczej pani częstszego uśmiechu, aktywności, pozytywnej i postępowej. Niech życie płynnie i łatwo niesie Cię na swoich skrzydłach, chroniąc Cię przed kłopotami i niepogodą, a szczęście i szczęście podążają za Tobą, ponieważ życie dopiero zaczyna się w wieku 70 lat!

Chcę pogratulować mojej ukochanej żonie z okazji jej rocznicy! Kochanie, ty i ja żyliśmy bardzo interesującym i żywym życiem i mogliśmy się zestarzeć razem. Wychowaliśmy cudowne dzieci, wychowaliśmy cudowne wnuki, niewykluczone, że wkrótce będziemy mieli prawnuki. Moi drodzy, mam nadzieję, że było dla Was interesujące mieszkać i rozwijać się ze mną. Tylko dzięki Wam udało mi się osiągnąć tak imponujące wyniki w mojej działalności zawodowej. Jestem Ci wdzięczny za to, że jesteś po mojej stronie, nawet gdy miałam wiele problemów. Jesteś prawdziwy, taki szczery i jasny. Jesteś bardzo miłą osobą, która potrafi uspokoić i wesprzeć, mam szczęście, że cię mam. Chcę, abyście nadal pozostali tak pogodni i pogodni, ponieważ przed nami jeszcze wiele lat wspólnego życia. Uwierz, że będzie jeszcze ciekawiej i lepiej.

Piękna kobieta, która zasługuje na uwagę i szacunek, miłość bliskich i jasne nadzieje losu, gratuluję Ci urodzin. Niech z każdym świtem zaczyna się nowa historia cudownego dnia, niech życie z każdą chwilą wydaje się radosne i szczęśliwe. Życzę Ci wielu lat zdrowia, spokoju, pomyślności i życzliwości.

Osiągnąłeś przyzwoity wiek, spędziłeś z godnością ogromne życie, przetrwałeś trudne wydarzenia, które przeszły do ​​historii dla współczesnego pokolenia. Kłaniamy się przed Waszym bohaterstwem, niezwykłą siłą woli i chęcią wygrania we wszystkim. Jednocześnie mogłeś pozostać słodką, delikatną, piękną kobietą, chroniąc swoich bliskich, obdarzając ich swoją miłością. Serdecznie gratulujemy Ci 70. rocznicy i życzymy, aby przed Tobą najprzyjemniejsze osiągnięcia.

Z całego serca gratuluję Ci rocznicy siły i życzliwości, radości i nadziei. W ciągu 70 lat życzę ci ani minuty samotności i smutku, ani dnia bez radości i natchnienia. Niech twoje zdrowie nigdy cię nie zawiedzie, niech szczęśliwa i wesoła historia życia będzie dla ciebie kontynuowana.

Kobiety nie są pytane o wiek. Wiesz, w twoje urodziny w ogóle nie chcemy poruszać tego tematu. Radujmy się razem z tego, co jest teraz dla ciebie dostępne: twój wspaniały wiek pozwala ci poczuć i poczuć to, co nie jest dane, aby zrozumieć młodych i niedojrzałych. Twoje doświadczenie i mądrość były, są i będą naszym najjaśniejszym światłem, dzięki któremu możemy znaleźć wyjście z każdej sytuacji, a Twoje duchowe piękno jest przykładem tego, jak powinien wyglądać prawdziwy człowiek.

W ciągu tych siedemdziesięciu lat życzę Ci pozostania tą samą aktywną i optymistyczną kobietą! Niech zawsze obok Ciebie będą kochające dzieci i wnuki! Niech zdrowie nie zawiedzie, a emerytura tylko wzrośnie! Wszystkiego najlepszego i wielkiego szczęścia!

70 lat – nowy etap życia! W tę rocznicę przyjmijcie serdeczne życzenia światła, dobroci i pomyślności. Niech kwiaty zawsze kwitną w twojej duszy, a ukochane marzenia spełnią się w życiu. Wszystkie ziemskie błogosławieństwa dla ciebie, długi los, witalne zdrowie i nowe osiągnięcia. Niech inspiracja zabierze Cię na nowe wyżyny!

Na świecie jest wiele pięknych rzeczy: kwiaty, szczęście, uśmiech ukochanej osoby, uściski… I ty. Dla nas jesteś jak powietrze, słońce, księżyc… A dziś, w twoje urodziny, życzymy Ci, abyś zawsze miała w swojej duszy wiosnę. Wiesz, czasami jesteśmy wobec Ciebie niegrzeczni, ignorujemy Twoje prośby… Wybacz nam to. Wiedz, że Cię kochamy, chociaż nie zawsze jest to zauważalne. Nigdy nie bądź smutny i idź przez życie z uśmiechem, rozświetlając nasze życie w ciemnościach codzienności.

Drogi bohaterze dnia! Nadeszło to cudowne święto – dzień twojej rocznicy. 70 lat! My, Twoi bliscy i przyjaciele, podziwiamy tę datę. Podobnie jak przed laty, dzisiaj niestrudzenie zachwyca nas Twoja energia, determinacja i radość. Dziękujemy Ci za szczęście, które nam dajesz, za życzliwość, z jaką nas traktujesz, za to, że w odpowiednim momencie znajdziesz słowa, które nas, Twoich bliskich, zachwycają i pocieszają.W tym cudownym dniu życzymy Wam dobrego samopoczucia w domu, zdrowia, szczęścia rodzinnego, zdrowia i spokoju ducha. I chcemy też dodać, że na pewno przyjedziemy do Was na kolejne rocznice!

Wszystkiego najlepszego z okazji 70. urodzin! Przede wszystkim życzymy dobrego zdrowia i długowieczności. Obyś zawsze był otoczony uwagą, troską, ciepłem rodziny i przyjaciół. Ciesz się życiem, ciesz się każdą jego chwilą. Optymizm dla Ciebie i dobry nastrój.

Czy siedem dziesiątek to za dużo czy za mało? „Żyć życiem to nie przemierzać pola” – mawiała nam kiedyś mama Na początku naszej ziemskiej podróży. Za siedem tuzinów zrobiło dużo I chciałbym dużo więcej. Być na czas. Ciesz się życiem, pędź tam, gdzie słońce jest gorące. Gdzie zioła pachną delikatnym aromatem, I ćwierkają rzadkie ptaki. Gdzie z drugą połową zmęczony usiądź pod świerkiem. Gratulujemy Ci siedemdziesiątych urodzin, Życzymy dobrego zdrowia, długich lat I niech uśmiech kryje się w zmarszczkach, Światło promieniuje z dobrego serca.

Wszystkiego najlepszego dla pięknej, delikatnej, czułej, pięknej, po prostu niesamowitej kobiety. Życzę Ci być wesołym, pogodnym, promieniującym szczęściem. Niech każdy dzień daje wiele niezapomnianych chwil, otaczają go tylko sympatyczni ludzie, a wszystkie ukochane pragnienia spełnią się.

Wszystkiego najlepszego z okazji 70. urodzin! Za cudownymi latami przepełnionymi miłością i radością, czułością i troską. Życzę Ci pomnażania całego dobra, które było i przeżywania tysięcy najszczęśliwszych chwil obok Twoich bliskich i bliskich! Piękno i zdrowie, dobrobyt i powodzenia!

Z całego serca gratuluję ci rocznicy siły i twierdzy.Niech dusza nigdy nie przestaje cieszyć się życiem w wieku 70 lat, niech każdego dnia będzie wesoła i szczęśliwa, niech krewni dadzą opiekę i miłość, niech w domu będzie wieczny pokój i dobrobyt.

Pół życia, które już minęło, Niech twoja głowa będzie pokryta siwymi włosami. Oczy trochę straciły blask, Zmarszczki zdradzają powiekę. Doskonale wiem, że w swojej duszy myślisz, że życie już przeminęło. Chcę powiedzieć w twoje urodziny, że 70 to jakieś dwadzieścia pięć lat. Życie wciąż bije kluczem, zapomnij o swoim wieku. Żyj i raduj się zawsze, wszystkie lata powrócą.

Gratulacje! Taka rocznica to duma, to szczęście, to prezent! Niech będzie więcej zdrowia, bliskich krewnych i przyjaciół, miłości i ciepła! I niech będzie jeszcze wiele lat!

Życzę Ci pozostania zawsze młodym, miłym, szczerym i szczęśliwym w wieku 70 lat. Niech Twój nastrój będzie wspaniały, niech Twoi bliscy otaczają Cię miłością i troską, niech Twoje zdrowie z każdym dniem będzie coraz silniejsze, niech szczęście Cię nie opuści. Wszystkiego najlepszego, dobrobytu i dobrobytu.

Masz dzisiaj 70 lat! To nie tylko liczba – to mądrość, ogromne doświadczenie życiowe. Życzę, abyś zachował młodość duszy. Niech wszystko okaże się dla Ciebie łatwe i proste, niech Twoi bliscy zawsze będą przy Tobie, a zdrowie nigdy nie zawiedzie. Wszystkiego najlepszego!

Dzisiaj jest święto dla pięknej kobiety, Niewiele – ma siedemdziesiąt lat. Jest posłańcem miłości i dobroci, i życzymy jej w zamian: Dobrego zdrowia, wielkiego szczęścia, Miłości od najbliższych i dzieci.Aby zła pogoda ominęła dom I było wielu radosnych gości.

Babciu, moja droga, gratuluję ci 70. urodzin. Niech radość i szczęście wkroczą w Twoje życie wraz z nowym świtem, niech dobroć Twojego serca oświetli życie bliskich jasnym światłem nadziei i natchnienia, niech zawsze rozbrzmiewa dźwięczna melodia szczęścia i radosny śmiech bliskich w Twoim domu. Babciu życzę dobrego zdrowia, odważnej siły i przyjemnego uczucia radości w duszy.

Życzę dobrego nastroju, zapachu ulubionych kwiatów, wesołych uśmiechów i szczęścia w urodziny!

Kochana mamusiu, wszystkiego najlepszego z okazji 70. urodzin! Nie choruj, proszę nas swoją wigorem i radością! Twoja miłość wystarczy dla wszystkich dzieci i wnuków, pozostań taka sama i troskliwa. Bardzo Cię kochamy i doceniamy, życzymy Ci świętowania więcej niż jednej rocznicy! Dziękujemy, że nas masz! Szczęśliwej rocznicy!

Wszystkiego najlepszego, babciu! Życzę oczywiście zdrowia, zabawy i radosnych dni. Aby wszystkie zmartwienia Cię opuściły, a otaczali Cię tylko Twoi krewni i przyjaciele! Bądź szczęśliwy! Bardzo cię kocham!

Nasz ukochany i drogi bohater dnia! Serdecznie gratulujemy urlopu. Serdecznie życzymy, abyś pozostała taka sama pogodna, piękna, pewna siebie. Życzymy również zdrowia, powodzenia, sukcesów, rozwoju kariery i spełnienia wszystkich planów. Twoje piękno i umysł pozwolą Ci zbudować własne przeznaczenie. Niech więc życie będzie dla ciebie hojne i wspierające, da ci zdrowie i sukces, spokój, pewność siebie i wewnętrzną harmonię. Niech nie starość, ale światło życia, szczęście, optymizm i wiara w najlepszych dodadzą się z każdym mijającym rokiem. A także miłość do Ciebie, która inspiruje i wypełnia znaczeniem wszystkie aspiracje. Wesołych świąt!

Wszystkiego najlepszego dla mojej drogiej siostry, wszystkiego najlepszego z okazji 70. urodzin. Życzę, abyś zawsze pozostawała piękna i życzliwa, słodka i wesoła, szczęśliwa i zdrowa. Niech miłość i radość żyją w twoim sercu, a jasna nadzieja i radość czają się w twojej duszy, życzę dobrego zdrowia i pomyślności, jasnego szczęścia i silnej miłości z twoich własnych serc.

Z wielkim szacunkiem gratuluję Ci 70. rocznicy. Z całego serca życzę zdrowia, szczęścia i wszystkich dobrodziejstw ziemi. Bądź nadal taką energiczną i oryginalną kobietą!

Serdecznie gratulujemy pięknej, uroczystej rocznicy, w dniu twoich siedemdziesiątych urodzin.Niech twoja atrakcyjność nie osłabnie, a urok nie osłabnie, niech szczęście i sukces będą twoimi wiernymi towarzyszami. Życzymy jasnych wydarzeń i wzruszających emocji.

Przebyłeś wiele ścieżek – od stworzenia do osiągnięcia. A potem na progu pojawiły się siedemdziesiąte urodziny. Wydarzenia przeskokowe pędziły, wątki faktów przeplatały się z losem. Wszyscy zawsze cię potrzebowali, starając się być w centrum wydarzeń. Przyzwyczajony, nie szczędzący siebie, Do pracy, nie szczędzący sił. Krewni i przyjaciele przesyłają ci pozdrowienia w wierszach na cześć rocznicy.