Życzenia urodzinowe dla 3-latka

Zebraliśmy dla Was wiele najlepszych gratulacji z okazji urodzin dziecka w wieku 3 lat chłopcu, dziewczynie w prozie, z głębi serca. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Wszystkiego najlepszego dla pięknej i słodkiej dziewczyny. Życzę słońca, szczęśliwego uśmiechu i radosnych oczu, wesołych wakacji i jasnych kolorów życia, ciekawych hobby i cudownych chwil, dobrego nastroju i dobrych bajkowych opowieści.

Synu, dzisiaj są twoje urodziny. Dla Ciebie to okazja do dobrej zabawy i oczywiście do otrzymania miłych prezentów. Dla mnie to kolejna rocznica od momentu, w którym pojawienie się w moim życiu małego człowieczka radykalnie zmieniło mój los. Od dziesięciu lat jesteś bardzo ważną częścią mojego życia. Nie ma większego szczęścia dla rodziców niż duma z ich dzieci. A dzisiaj mój tata i ja jesteśmy szczęśliwi. Mamy nadzieję, że z roku na rok będziecie podawać coraz więcej powodów do naszej dumy. Nie zapomnij o studiach, doprowadź do końca to, co zacząłeś, pamiętaj – Czas na biznes, to godzina zabawy. Ale dzisiaj, na cześć twoich urodzin, zabawa – cały dzień. Gratulacje!

Wszystkiego najlepszego, śliczny kwiatuszku! Ucz się dobrze, bądź posłuszny rodzicom, nie choruj, wiernym przyjaciołom. Niech wszystko, o czym myślisz, się spełni! Niech słońce zawsze świeci jasno, a życie wypełni się najwspanialszymi wydarzeniami.

Nasze drogie słońce, twoja mama i tata życzą ci wszystkiego najlepszego! Dorastasz tak szybko, stajesz się dorosły i sprawiasz, że jesteśmy szczęśliwi! Tyle ciekawych rzeczy przed Tobą, cały świat na Ciebie czeka! Ciesz się każdym nowym dniem, spotykaj ludzi z uśmiechem i bądź szczęśliwy!

Słodkie dziecko, gratulacje z okazji Twoich 3 urodzin. Życzę, abyś był wesołą i psotną małą wiewiórką, odważnym i odważnym tygrysiątkiem, czułym i puszystym króliczkiem, miłym i szczęśliwym człowieczkiem, najwspanialszym i najweselszym dzieckiem.

To cudowne dziecko kończy dzisiaj 3 lata! Wszystkiego najlepszego! Życzę Wam ogromnej ilości radości, miłości, zdrowia, żywych wrażeń i nowych odkryć. Niech każdy nowy dzień będzie wspanialszy od poprzedniego, a szczery śmiech i radość zawsze będą Twoimi towarzyszami!

Drogi synu! Gratuluję Ci urodzin i życzę wszystkiego najlepszego i najprzyjemniejszego w życiu. Bardzo cię kochamy i chcemy, abyś wyrósł na rozsądną i uczciwą osobę. Twoja mama i tata są z Ciebie dumni i zawsze będą Cię wspierać, gdy tego potrzebujesz. Życzymy powodzenia w nauce i przyszłym życiu!

Moja dziewczyno, życzę Ci, abyś była najbardziej nieodparta. Obyś zawsze i wszędzie otaczali Cię przyjaciele, którzy potrafią docenić dobroć Twojego serca i piękno Twoich oczu. Aby w niedalekiej przyszłości doszło do brzemiennego w skutki spotkania w twoim życiu i abyś stał się najszczęśliwszy na świecie.

Wszystkiego najlepszego, nasze kochane dziecko.Każdego roku dorastasz i wkrótce dogonisz mamę i tatę. Niech więc w życiu wszystko się ułoży, nauka jest łatwa, a w pamiętniku będą wyjątkowo doskonałe oceny, przyjaciele będą najwierniejsi i nigdy się nie zgubią.

Drogi synu. Dziś jesteś o rok starszy. Jak szybko leci czas, ostatnio nauczyłeś się chodzić, a teraz już biegasz, żeby rodzice nie mogli Cię dogonić. Kilka lat temu codziennie zadawałeś nam dziesiątki pytań: Dlaczego? Po co? I jak? A dziś sam możesz nas czegoś nauczyć, na przykład, jak korzystać z iPhone’a i komputera. Bardzo dobrze, że interesujesz się wszystkim, co nowe i postępowe, ale nie zapominaj o niewzruszonych wartościach – rodzinie, rodzicach, przyjaźni, edukacji. To najważniejsza rzecz w życiu. Stań się silny, inteligentny i piękny. Wszystkiego najlepszego.

Chcę abyś został magiem i zamienił swoje życie i życie swoich bliskich w cudowną bajkę, w której dobro zawsze zwycięża zło! Aby złoczyńcy w walce z tobą stracili swoje magiczne moce! Życzę, abyś zawsze był zwycięzcą! Wszystkiego najlepszego!

Dzisiaj narodziła się bogini. Bogini szczęścia i piękna. Życzę Ci wszystkiego najlepszego. Ucieleśnienia wszystkich cenionych marzeń.

Wszystkiego najlepszego dla cudownego i cudownego dziecka. Szczerze życzę radości i radości w życiu, jasnej drogi i powodzenia, niesamowitych sukcesów i błyskotliwych osiągnięć, wielkiej wiedzy i ciekawych odkryć, wesołych przyjaciół i kochających rodziców.

Chińczycy mają przekleństwo – „obyś żył w czasach zmian”. Ale zmiana jest inna. Synu, życzę Ci zmian w Twoim życiu, ale tylko pozytywnych, bo dzieci powinny żyć lepiej niż ich rodzice. Chcę, żebyście też się zmienili, ale tylko na lepsze, bo dzieci powinny być lepsze od swoich rodziców. Życzę Ci zmiany zainteresowań i hobby. Bo dzieci powinny się rozwijać i wzbogacać o nową wiedzę i umiejętności. Niech wiatr zmian wypełni żagle twojego statku i poniesie go we właściwym kierunku. Wszystkiego najlepszego.

Gratulacje! Rozwijasz się tak szybko, twój uśmiech staje się coraz jaśniejszy, a szczęście wokół ciebie ogarnia każdego, kto jest w pobliżu. Niech całe twoje życie będzie tak jasne jak ty. Niech zawsze będzie słońce i tęcze na niebie. Pozwól rodzicom chronić i chronić Twój spokój.

Wszystkiego najlepszego dla cudownej dziewczyny, psotnej, uważnej, szczerej, żywiołowej i zawsze optymistycznej.Niech ten cudowny dzień przyniesie wiele pozytywnych emocji, morze pozytywnej, po prostu ogromnej radości, wiele niesamowitych prezentów i bajecznych gratulacji.

Wszystkiego najlepszego z okazji trzecich urodzin! Życzymy, aby Twoje dzieciństwo było szczęśliwe, radosne i bardzo pogodne! Obyś zawsze miał wielu przyjaciół – miłych i szczerych! Bądź sobą prawdziwym mężczyzną, miłą osobą, pomocnikiem dla swoich rodziców i wszystkich wokół ciebie! Niech twoje serce pozostanie czułe i czułe, a siła mięśni rośnie każdego dnia! Dorastaj dla radości swoich bliskich, bądź szczęśliwy i kochany zawsze i wszędzie!

Drogi maleńki, kolejny wspaniały rok został dodany do Twojego pięknego dzieciństwa. Życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i spełnienia wszystkich Twoich marzeń oraz abyś dorastała jako słodka i posłuszna dziewczyna.

Witaj Kubuś Puchatek! Ty i ja wcale nie jesteśmy chmurami. O nie, jesteśmy chmurami, ale wcale nie żarłocznymi niedźwiedziami ze słodyczami. Kochasz tę kreskówkę tak bardzo, że nie odrywasz się od niej w dzień ani w nocy, zasypiając prosząc jeszcze raz o pokazanie misia, który udaje chmurę i piętę, biegnie pod drzewem i mówi, że wydaje się, że idzie padać. Nie wiem, dlaczego lubisz tę kreskówkę, ale kiedy dorastałeś, oglądasz ją cały czas. Nawet na rysunkach rysujesz misia i podpisujesz Winnie. Moja droga, zachowaj swoją niestałość i niepokój i pozostań tak słodkim dzieckiem jak ty. Jesteś wiercicielem. Niech małe kulki w kształcie misia przypominają Ci ulubionego bohatera. A Kubuś zapamiętasz z uśmiechem na twarzy.

Nasza ulubiona dziewczyna! Dzisiaj są Twoje urodziny, co oznacza, że ​​wszystkie słodycze, zabawki, balony należą tylko do Ciebie. Zaskakująco szybko się rozwijasz, dojrzewasz, zdobywasz nową wiedzę na bieżąco. Życzymy, abyś na zawsze pozostała taką słodką, dociekliwą, pracowitą dziewczyną, która zawsze podoba się rodzicom i wie, jak osiągnąć swoje cele.

Wszystkiego najlepszego dla dziecka w wieku 3 lat

Polecane gratulacje z okazji urodzin dziecka 3 letni chłopczyk, dziewczynka, z całego serca

Mój chłopcze, dziś obchodzisz następne urodziny. Dla Ciebie są to, przede wszystkim przyjaciele, prezenty i zabawa. I słusznie dzień, w którym się urodziłeś, jest świętem. Ale to jest święto dla mnie i mojej mamy, święto dla dziadków, bo jesteście częścią naszej wspólnej rodziny i częścią nasze życie. Życzymy Ci, abyś wyrósł na mądrą, miłą i pewną siebie osobę. I postaramy się, aby z Twoim dzieciństwem kojarzyły się tylko dobre wspomnienia. Wszystkiego najlepszego!

Cud Babusino, ciągle chodzi i cieszy się życiem, śpiewa piosenki, tańczy. Trzy lata to próg nowych odkryć. Córko, opiekuj się moją wnuczką, aby wyrósł na godną osobę i sprawił ci przyjemność. Jest bardzo miły i sympatyczny, przypomina ci dzieciństwo. Rozmawia z Tobą i smuci się, gdy nie możesz rozmawiać podczas pracy. Chce być jak mama i tata, kiedy dorośnie. Chce być szczęśliwy i beztroski. Kocha Fixies i ma ulubioną piosenkę. Często upada i nigdy nie płacze, aby nie zdenerwować matki, bo kiedyś płakałeś z nim nad jego ranami, a on obiecał, że nie będzie płakał. Krztusi się łzami, ale powstrzymuje emocje, bo matka będzie zdenerwowana. Uwielbia spędzać z tobą czas i żyje dla ciebie.

Jesteś naszym szczęściem i naszym rodem. Zawsze będziesz szczęśliwym dzieckiem i bardzo Cię kochamy. Wszystkiego najlepszego dla ciebie kochanie. Obyś zawsze miał najpiękniejsze i najciekawsze sny, które potem stają się rzeczywistością. Bardzo Cię kochamy!

Jesteś jak mój anioł stróż i tysiąc słów nie może cię opisać. Ty, jak wschód słońca, oświetlasz życie wielu ludzi, jak miesiąc uświęcasz ścieżkę, gdy wokół jest ciemność. Niech niebo pomoże ci osiągnąć twoje cele, a ludzie wokół ciebie ogrzeją cię swoimi uśmiechami. Mówią, że dzieciństwo to najwspanialszy i najwspanialszy czas, a potem pojawiają się problemy z dorosłością. Tak więc dzisiaj, nasza droga dziewczyno, życzę Ci, abyś w swojej duszy na zawsze pozostała takim dzieckiem, jakim jesteś teraz. Wesoły, przyjacielski, szczery i prawdziwy.Niech nikt nigdy nie wniesie smutku i rozczarowania do twojego życia! I dają tylko szczere uczucia i emocje! Wszystkiego najlepszego dla naszego szczęścia!

Wszystkiego najlepszego, nasze cudowne dziecko, szczęśliwy dzień świętowania, dzień, w którym rodzą się niespodziewane, ale przyjemne bajki. Niech Twoje sukcesy, jak gwiazdy, jasno świeciły na Twojej dziecięcej ścieżce. Rozwijaj się pomyślnie i zostań prawdziwym mężczyzną w przyszłości.

Niech spełnią się wszystkie Twoje najskrytsze pragnienia, a radość nie zniknie ani na chwilę. Niech szczęście Cię napełni, a uśmiech nigdy nie opuści Twoich ust. Niech nastrój będzie niesamowity, a Twoje oczy błyszczą jasnymi światłami. Życzę wspaniałej dziewczynie nigdy nie traci serca i łatwo osiąga swoje upragnione cele.

Gratuluję radości, masz 3 lata i masz przed sobą całe życie. Niech będzie pełen szczęśliwych dni, jasnych kolorów i wesołych świąt, takich jak twoje urodziny. Bądź posłusznym dzieckiem i wesołym dzieckiem.

Życzę Ci zawsze trzepotać ze szczęścia na skrzydłach, łatwo osiągać to, czego pragniesz, pewnie dążyć do najlepszych i nigdy nie tracić serca. Droga dziewczyno, niech życie przyniesie Ci wiele przyjemności, niesamowitej przyjemności, niesamowitą ilość pozytywnych emocji i bajecznych odkryć.

Mała księżniczka! Jesteś dziś o rok starszy! Życzymy, abyś dorastał miły i sympatyczny, piękny i inteligentny, delikatny i wesoły! Niech Twoje oczy lśnią szczęściem, uśmiech nie opuszcza Twojej dziecięcej twarzy!

Wszystkiego najlepszego kochanie! Życzę nieograniczonego szczęścia, nieugiętego zdrowia, niekończącego się szczęścia, szalonej miłości i spełnienia absolutnie wszystkich pragnień! Zawsze pozostań tą samą życzliwą, pozytywną, czarującą i najwspanialszą osobą!

Wszystkiego najlepszego drogi chrześniaku! Bądź zawsze wesoły i wesoły, silny i sprawiedliwy. Szanuj swoich rodziców, doceniaj przyjaźń i dbaj o swój honor. Pamiętaj, że jesteś twórcą swojego życia, jesteś kapitanem, jesteś liderem, więc śmiało idź naprzód w kierunku szczęścia, dobroci i dobrobytu. Bądź szczęśliwy!

Wszystkiego najlepszego piękna. We wszystkim chcę być mądra i czarująca. Niech każdy dzień otwiera przed Wami nowe drogi do marzeń i daje jasne kolory szczęścia. Śnij, nie ukrywaj swoich talentów, uwierz w siebie i udekoruj swoje życie ulubionymi kolorami.

Drogi synu, dorastasz tak szybko, że wkrótce będziesz tak wysoki i silny jak tata. I mam nadzieję, że nie tylko będziesz wyglądać jak on, ale będziesz równie miły, opiekuńczy i mądry. Dlatego życzę dobrych studiów, wielkich osiągnięć sportowych, roztropności i spokoju. Staraj się nie kłócić z przyjaciółmi o drobiazgi i słuchać rad starszych. Życzymy tylko wszystkiego najlepszego. Wszystkiego najlepszego!

Kochanie, nie jesteś już taki mały, jesteś twardy. Widać, że Twoja mama dobrze Cię karmi i dba o Twoje zdrowie. Tata zarabia na zakup nowych zabawek i książek. IMIĘ, pragnę ci życzyć, abyś zawsze kochała i doceniała swoich rodziców teraz i kiedy dorośniesz. Posłuchaj swojej mamy i taty, chcą dla ciebie tylko tego, co najlepsze. Zobacz, jaką szykowną imprezę zorganizowali dla Ciebie dzisiaj! Wszystkiego najlepszego!

Kochanie! Wszystkiego najlepszego! Życzymy, aby zawsze otaczali Cię tylko wspaniali ludzie, od których możesz się czegoś nauczyć, czegoś się nauczyć. Aby uśmiech nie zniknął z Twojej twarzy i aby nic Cię nie zasmuciło. Wesołych Świąt!

Dzisiaj nasza mała dama jest o rok starsza i słodsza. Dziś masz 3 lata, nasza dziewczynko. Wiesz, jak założyć buty swojej mamy, kręcić się wokół lustra jak księżniczka. Nie spiesz się, aby dorosnąć, wszystko ma swój czas. Życzymy Ci beztroskich lat dzieciństwa, daj się rozpieszczać lalkami i misiami. Piękna sukienka, koronkowe kokardki, rajstopy w swoim kolorze.Zawsze bądź piękna, zadbana, kulturalna. Niech twoja matka będzie dla ciebie przykładem. Psotne oczy, pokręcony tyłek, dźwięczny śmiech rozbrzmiewa i rozgrzewa serca. W życiu zawsze podążaj za swoimi marzeniami i aby ich spełnienie nie kazało Ci długo czekać. Więcej cudów w twoim małym życiu. Skacz i śpiewaj, zachwycaj nas i uszczęśliwiaj. Więcej szczęścia w twoim życiu. Niech będzie więcej gratulacji, pysznego ciasta i delikatnych kwiatów. Niech wszystkie zabawki będą tym, o czym marzyłeś, Twoimi ulubionymi słodyczami, ale z umiarem. Najważniejsze to słuchać mamy, bo to dla nas najlepsza nagroda!

Wszystkiego najlepszego dla pięknych bliźniaków. W te cudowne wakacje życzę im niezwykłej zabawy, pozytywnej, morza radosnych emocji, bajecznych uśmiechów, lojalnych i rzetelnych przyjaciół, troskliwych bliskich. niech spełnią się wszystkie twoje najskrytsze pragnienia, a szczęście nie odchodzi ani na chwilę.

Wszystkiego najlepszego dla cudownej dziewczyny. Życzę wam, kochani, zawsze marzyć i wierzyć w cud, żyć wesołymi piosenkami i cudownym nastrojem. Niech wszystko w Twoim życiu będzie piękne, niech Twoje zwycięstwa i osiągnięcia będą wielką dumą dla bliskich.

Gratulacje dla Ciebie, naszego słonecznego zajączka, naszego ukochanego, naszego kochanego dziecka. Skończyłeś trzy lata, trzy lata odkąd aniołowie dali nam szczęście. Pragniemy życzyć, aby te anioły nigdy nie opuściły cię w twoim życiu. Niech twoje życie zawsze będzie radosne, beztroskie i interesujące. Rozwijaj się, wzmacniaj i ogrzewaj nasze dusze swoim szczerym, radosnym śmiechem.

Wszystkiego najlepszego! A w te święta życzymy więcej jasnych, jasnych dni, powodzenia, inspiracji, prawdziwej przyjaźni. Niech zawsze będzie uśmiech na twojej twarzy, a twoje oczy błyszczą szczęściem. Niech Twoje życie wypełni się zabawnymi i interesującymi przygodami.

Dotkliwe gratulacje z okazji urodzin dziecka w wieku 3 lat chłopcu, dziewczynce w prozie

Oryginał gratulacje z okazji urodzin dziecka 3 letniego chłopca, dziewczynki własnymi słowami

Wolałbym się spieszyć, aby pogratulować naszemu jasnemu słońcu i dumie naszych rodziców w nasze urodziny! Moja droga dziewczyno, nie waż się nigdy denerwować z powodu drobiazgów. najpiękniejszą i atrakcyjną panią, od której panowie nie mogą oderwać wzroku. Jeszcze trochę czasu, a skończysz szkołę. Życzę, abyś zrobiła to z godnością, niech twój certyfikat stanie się przykładem dla innych. bez trudu wstąp na wyższą uczelnię i zdobądź tam zawód, który zawsze ci się spodoba, niech przyniesie ci tylko przyjemność. uważaj na siebie.Słuchaj rad rodziców, którzy pomogą Ci osiągnąć bezprecedensowe wyżyny.Nigdy nie zapomnij o swoich bliskich, którzy są niezmiernie zadowoleni z Twojego. Bardzo Cię kochamy i zawsze są gotowi Cię wspierać.

< /div>

Miła i piękna dziewczyna, po cichu podkradła się do twojego domu w twoje urodziny. Jest tak piękny, że nie może długo milczeć, więc wybucha naszymi głośnymi gratulacjami. Drogi, bądź zdrowy, ucz się dobrze i łatwo w szkole, miej prawdziwych przyjaciół i nigdy nie trać serca.

Wszystkiego najlepszego dla mojej ukochanej dziewczynki. Jesteś moim psotnym i niespokojnym słońcem, moją błyszczącą gwiazdą. Twój czarujący uśmiech oświeca otaczających Cię szczerym światłem i życzliwością. Życzę tylko oddanych towarzyszy, wysokich ocen w szkole i wybitnych osiągnięć w sporcie.

Życzę Ci tej świątecznej godziny, aby wszystko w Twoim życiu było cudowne i piękne. Życzę, mój chwalebny chłopcze, abyś poznał wszystkie tajemnice bezkresnego kosmosu. Życzę wszystkim wokół ciebie, aby cię kochali, szanowali i uwielbiali w twoje urodziny. Chciałbym, żeby nauczyciele nosili cię w ramionach. Wesołych wakacji!

Wszystkiego najlepszego dla naszego uroczego i cudownego kwiatka. Patrzysz na siebie i chcesz skakać, ty, kochanie, jesteś fontanną energii, która rozpryskuje się w różnych kierunkach. Zdrowie dla Ciebie i ciągła zabawa.

Gratulujemy magicznej daty szczęśliwego dzieciństwa, szczęśliwych 3 urodzin, króliczku! Życzę Ci dnia bez słodyczy i smakołyków, zainteresowania i radości, ciekawości i uśmiechów. Bądź rozbrykanym króliczkiem, zabawnym kociakiem i dźwięcznym słowikiem. Dorośnij jako szczęśliwe dziecko i udekoruj ten świat swoimi jasnymi marzeniami.

Życzę, żebyś zawsze był pozytywny, silny, szczęśliwy, szczęśliwy! Niech twoje życie będzie pełne przygód. Bądź zawsze taki wesoły, odważny, silny! Wszystkiego najlepszego!

Przede wszystkim spieszymy z życzeniami zdrowia, bo dla rodziców jest ono zawsze na pierwszym miejscu. I niech dobry czarodziej spełni wszystkie życzenia naszego małego skarbu!

Wszystkiego najlepszego dla cudownej i uroczej dziewczynki. Życzę wam, kochani, jasnych cudów i niesamowitej magii w życiu, szczerej radości i wesołych przyjaciół, wielkich osiągnięć i osobistych zwycięstw, ciekawych hobby i prawdziwego szczęścia.

Seryozha, gratuluję ci dnia dżemu. Życzę, abyś stał się silny jak Superman, zwinny jak Spider-Man i odważny jak Batman. Niech te cechy będą używane przez was tylko do ochrony prawdy i sprawiedliwości. Wesołych świąt, mój bohaterze

Czy wiesz, jaka jest główna różnica między dorosłym a dzieckiem? Dorośniesz i staniesz się dorosły, a my nigdy nie wrócimy do dzieciństwa. Ale kiedy patrzę na to święto, na twoich przyjaciół, przynajmniej w myślach wracam do tego beztroskiego wieku, kiedy wszystko jest jeszcze przed nami, a moja dusza jest pełna nadziei i pragnień. To złoty czas w twoim życiu, którego nie możemy kupić za żadne złoto. Życzę, abyście nie śpieszyli się z upływem czasu i cieszyli każdym dniem, w którym żyjecie, a zwłaszcza takim dniem jak dzisiaj. Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego dla cudownego i cudownego dziecka.Życzę Ci szczęśliwego i słodkiego życia, jak dżem, ciekawych hobby i wielkich zwycięstw, radosnych dni i radosnych emocji, wspaniałych przyjaciół i niewątpliwych sukcesów życiowych.

Kocham cię tak bardzo, że czasami nie potrafię tego wyrazić słowami. Chcę, żebyś wiedział, że twoje urodziny to dzień, w którym moja bratnia dusza pojawiła się na świecie. Życzę wspaniałych przyjaciół, powodzenia w ulubionym biznesie i jestem tam, ponieważ nie mogę wyjechać na długo.

Wszystkiego najlepszego, kochany chłopcze! Życzę Ci być zdrowym i silnym i dorastać jako prawdziwy mężczyzna. Uprawiaj sport, chroń dziewczęta i rodziców. Jeśli chcesz się dobrze bawić, baw się dobrze, nigdy nie bądź leniwy, czytaj dobre książki, a teraz przyjmuj prezenty.

Z całego serca pragnę życzyć wszystkiego najlepszego wspaniałym bliźniakom. W te święta życzę im spełnienia najskrytszych pragnień, dążenia do tego, co najlepsze, osiągania upragnionych celów, fantastycznego nastroju, pomyślności i dobrego samopoczucia. Niech zdrowie będzie heroiczne, a nastrój optymistyczny.

Jesteś różową żyrafą, powiedziałeś, gdy miałeś 2 lata. Minął rok, a teraz możesz odróżnić kolor pomarańczowy i bardzo się denerwuję, że nazywam twoją żyrafę różowym. Uwielbiasz bajki i zabierasz mi szminkę, żeby zabarwić usta, zaczęłam nawet stosować higieniczne, żebyś się nie martwiła i denerwowała, że ​​nie umalowałaś ust. Próbujesz moich pięt, jesz i stajesz na nich, śmiejesz się, gdy płaczę i radujesz się ze mną. Jesteś moją kopią i odrobiną szczęścia. Chcę, aby moja różowa żyrafa opowiedziała i zadowoliła mamę rymowankami, a nie tylko Batmana i owiniętego w koc biegnącego za tatą. Wesoła i beztroska córko, zdrowie dla Ciebie i radość ze wszystkiego, co związane z nauką, bo teraz tańczymy z Tobą, odkąd postanowiłaś zostać baletnicą.

3 lata – wszyscy jesteście dorośli! Życzymy Wam całej sali balonów, pysznych lodów i posłusznych rodziców. Dorastaj szczęśliwy, ku uciesze mamy i taty!

Wszystkiego najlepszego! Chciałbym, abyś miał wystarczająco dużo czasu na wszystko: na naukę i dobre oceny, na zabawne wakacje i na szczere rozmowy z mamą i tatą. Zawsze wiedz, że twoi rodzice marzą o tym, abyś była najszczęśliwszą dziewczyną i starają się spełnić wszystkie twoje marzenia. Bądź dla nich dobrą córką i przyjacielem. Nie choruj i nie zniechęcaj się, uśmiechaj się i odkrywaj ten piękny świat!

Oby twoi bliscy i drodzy ludzie zawsze byli zdrowi i niech szczęście przyjdzie do twojego domu bez zaproszenia.Życzymy Ci siły i zdrowia, abyś mógł zachować to szczęście na całe życie!

Wszystkiego najlepszego mój synu! Dziś nie jesteś już takim małym chłopcem jak wczoraj, bo masz… lata. Dorastasz, stajesz się poważniejszy, rozsądniejszy i mądrzejszy. Teraz tata i ja już możemy polecić ci opiekowanie się siostrą, pomoc w domu. Życzymy Ci, abyś pozostał tym samym posłusznym i grzecznym chłopcem, choć czasami, w dobry sposób, możesz się wygłupiać. Dlatego życzymy nowych ciekawych i ekscytujących gier i zabawy. Wszystkiego najlepszego!

Najlepsze gratulacje z okazji urodzin dziecka w wieku 3 lat chłopcu, dziewczynce

Wszystkiego najlepszego dla dziecka w wieku 3 lat

Mówią, że każda mama ma najpiękniejsze dziecko – syna. To prawda! Jesteś naszą radością i nadzieją, naszym szczęściem i zabawą. Kiedy się uśmiechasz, wydaje się że cały świat się uśmiecha. Niech więc w twoje urodziny, drogi synu, rozbrzmiewa śmiech dzieci, słychać czyste i szczere gratulacje, a los da ci prezent i umieści za twoimi plecami anioła stróża, który uratuje cię od kłopotów i awarie.</p >

Trzy lata i cały świat, który znasz. Kochasz Batmana tak bardzo, że powinieneś mieć w nim wszystko, nawet kąpiesz się z zabawkami z ulubionej kreskówki. A w zeszłym roku lubiłeś Carlsona, teraz ta pulchna śpi tylko z tobą, bo powiedziałaś, że Carlyson schudła i założyła nowy garnitur, teraz Carlson ma maskę.Ale tak bardzo chcesz być tym bohaterem, że znajdujesz coś do zrobienia dla siebie. W wieku trzech lat umiesz tańczyć, lubisz wspinać się po ścianach i bardzo lubisz oglądać bajki, nawet rysujesz na rysunkach Batmana, który ratuje mamę i tatę. Masik, wszystkiego najlepszego i obyś dziś był Batmanem, jutro Carlysonem lub odwrotnie, ale dla mnie jesteś moim synem i kocham Cię. Zdrowie dla mojego małego szczęśliwego Batmana.

Kochanie! Wszystkiego najlepszego! Życzymy Ci, abyś rosła silna, zdrowa i pełna wigoru, była mądra, rozumiała wszystko na bieżąco, doskonale się uczyła, była posłuszna w domu i przedszkolu, abyś znalazła prawdziwych przyjaciół i bardzo kochała swoich rodziców!

W twoje urodziny życzę Ci wielu radosnych, zabawnych i interesujących rzeczy w Twoim życiu. Niech to wcale nie będzie smutne i złe. Wszystkie najbardziej ekscytujące, trochę psotne i zabawne dla Ciebie! Wszystkiego najlepszego!

Chcę, aby twoje marzenia spełniły się z prędkością światła, twój nastrój był po prostu wspaniały, bajeczne wydarzenia będą podążać za tobą, a twoje zdrowie było heroiczne. Życzę pięknemu chłopcu na urodziny, aby kąpał się w szczerych gratulacjach, upragnionych prezentach i magicznych komplementach.

Moja droga dziewczyno! Gratuluję ci urodzin! Życzę uroczej księżniczki, czułości, dobrego zdrowia, powodzenia we wszystkich staraniach, urody i życzliwości! Niech wszystko w twoim życiu będzie tak, jak powinno, jasne, kolorowe i niezapomniane! A także życzę więcej szczęśliwych uśmiechów, niepohamowanego śmiechu i radosnych, przyjemnych wydarzeń.

Życzę Ci w urodziny, najwspanialszej dziewczynie na świecie, abyś pomogła swoim rodzicom. Życzę Ci doskonałych ocen w szkole, częstszego uśmiechu i cieszenia się każdym nowym dniem. Życzę, aby w te cudowne wakacje spełniły się wszystkie Twoje najcenniejsze marzenia i pragnienia. Życzę Ci szczęścia!

Wszystkiego najlepszego z okazji trzecich urodzin! Wyhoduj zdrowe, mądre, wesołe i szczęśliwe dziecko. Obyś miał dziś najlepsze wakacje z wieloma słodyczami, prezentami, gratulacjami i niespodziankami.

Dzisiaj najpiękniejsza i najweselsza dziewczyna obchodzi urodziny. Wzorowa córka, prawdziwa dziewczyna i po prostu cudowna dziewczyna. W tym wyjątkowym dla Was dniu pragnę życzyć, aby wszystko, o czym marzycie, spełniło się dzisiaj. Aby twoje oczy nigdy nie znały łez, z wyjątkiem radości.Aby na swojej drodze spotkać tylko prawdziwych przyjaciół, którzy mają kłopoty, nie odejdą. Chcę, aby twoje serce nigdy nie doświadczyło podłości dorosłości. I wiedz, że nie jesteś sam, bo z tobą Anioł Stróż, dany ci przez niebo. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Niech ten dzień zostanie na długo zapamiętany. A czasami, gdy jesteś smutny, pamiętaj o nim i pozwól sobie stać się bardziej radosnym!

Fantasy, smoczki, nieprzespane noce, to wszystko przeszłość, pozostawiona w tyle. Dziś nasza dziewczyna została księżniczką, jak płatek śniegu. Już 3 lata nas uszczęśliwiasz! Bądź słodka, opiekuńcza i najdelikatniejsza, niezastąpiony pomocnik dla mamy, aby się rozwijała! Nigdy nie zmęczysz się nauką nowego dnia, tańcz, śpiewaj piosenki, baw się dobrze, nie smuć się! Zawsze pachnij, rozkwitaj jak róża, lśnij jak gwiazdka i trzepocz jak motyl. Życzę Ci najbardziej cenionych, dobrych przyjaciół i prawdziwych przyjaciół. Rozświetl każdy dzień matki uśmiechem i niech nigdy nie schodzi z Twojej twarzy. Niech będą najlepsze stroje, koronkowe sukienki i bujne kokardki, niech będzie wszystko, czego sam zapragniesz! Wszystkiego najlepszego, masz łatwy los, wielką cierpliwość i możliwości, aby twoi rodzice cię rozpieszczali. Doceń opiekę bliskich, bądź miłą dziewczyną, posłuszną, najlepszą! Niech tęcza będzie Twoją długą podróżą do dorosłości!

Pierwsze trzy lata Twojego życia minęły tak szybko. Teraz zamiast małej bryłki w kołysce, po pokoju biega cudowne cudo z warkoczykami iw butach mamy. Życzymy Ci, nasza najdroższa dziewczyno, abyś rosła tak piękna jak twoja matka, kochała i była kochana.Oby dziś spełniło się każde życzenie, sala wypełni się gośćmi, nowymi zabawkami i wspaniałym nastrojem.

Wnuczko, chciałbym abyś wyrosła na mądrego i odważnego faceta. Abyś nigdy nie żałował nawet jednego dnia swojego życia. Masz przed sobą ogromne, jak wszechświat, życie, bo jego droga dopiero się zaczyna. W swoje następne urodziny chcesz życzyć swojej ukochanej wiele, wiele i wszystkiego najlepszego. A co najważniejsze, żyj swoim życiem z wartością.

Wszystkiego najlepszego, droga dziewczyno, niech w tym dniu wzniosą się wielokolorowe balony, z których każdy będzie zawierał Twoje marzenie. Im wyżej się podniosą, tym dokładniej się to spełni. Pozwól więc, aby Twoje jaja i marzenia za każdym razem wznosiły się coraz wyżej.

Wszystkiego najlepszego z okazji 3 urodzin słodkiego cudu. Życzę Ci, kochanie, abyś zawsze była w cudownym nastroju i dobrze się bawiła, z entuzjazmem i zainteresowaniem otwieraniem strony nowego dnia, nigdy nie stój w miejscu i ciągle rób to, co lubisz.

Małe słońce, ale wielka radość, gratulacje z okazji 3 roku życia. Życzę kolorowych rysunków, najsłodszych słodyczy, miłości bliskich, wesołych przyjaciół, codziennych sukcesów i wielkiego zainteresowania nowymi odkryciami.

Z całego serca pragnę życzyć tej niesamowitej dziewczynie spełnienia wszystkich jej najskrytszych pragnień, osiągnięcia celów, pogoni za najlepszymi, fantastycznego nastroju, nieprzerwanego szczęścia i całego Najlepsza. Niech pozytywne emocje po prostu Cię przytłoczą, a cudowne oczy błyszczą jasnymi iskrami.

Wszystkiego najlepszego dla pięknego dziecka. Życzę dużo bajek i słodyczy, dużo gier i zabawy, dużo przygód i przyjaciół, dużo zabawek i zabawnych zajęć, dużo szczęścia i miłości od bliskich.

Bunny, gratuluję Ci urodzin. Nadal jesteś dzieckiem, ale już marzysz o tym, kim się staniesz, gdy dorośniesz. Każdy chłopiec w dzieciństwie marzy o zostaniu astronautą, pilotem lub kierowcą wyścigowym, ale z wiekiem albo pragnie się zmienić, albo brakuje cierpliwości. Życzę, abyś nie zmieniał swojego marzenia i został nie tylko astronautą, ale najlepszym astronautą. A do tego trzeba uprawiać sport, dobrze się uczyć w szkole i nigdy nie tracić serca, jeśli coś nie wyjdzie. Ale astronauci również uwielbiają wakacje, więc dziś powinieneś bawić się z przyjaciółmi na chwałę. Wszystkiego najlepszego, przyszły zdobywco Wszechświata!

Synu wszystkiego najlepszego! Stałeś się o rok starszy i teraz możesz z dumą powiedzieć: „Mam już… lata”.A jednak nie spieszcie się, aby dorosnąć, nadal zadowalajcie nas, swoich rodziców swoim dźwięcznym śmiechem, uśmiechami i dobrym apetytem. Pozostań tym samym miłym, czułym i kochającym chłopcem dla swoich rodziców i dziadków.

Trzy lata minęły! Twoje dziecko obchodzi swoje trzecie urodziny. Jak pogratulować dziecku wakacji, aby najłatwiej przyniosło radość zarówno dziecku, jak i jego rodzicom, piękną kartką z życzeniami, można ją narysować na dużym arkuszu papieru do rysowania i śmiesznych zdjęciach urodzinowego mężczyzny, dodaj nasze życzenia i gratulacje. Od rodziców, dziadków, przyjaciół i krewnych, od wszystkich, którzy kochają dziecko i przyszli mu pogratulować – możesz napisać gratulacje. O ile oczywiście nie przygotujesz wcześniej tekstów wybierając je na naszej stronie. Takie urodziny będą niezapomniane i bardzo zabawne, spodobają się wszystkim – zarówno dzieciom, jak i dorosłym!

Najcieplejsze gratulacje z okazji urodzin dziecka w wieku 3 lat chłopcu, dziewczynce, z całego serca

Wszystkiego najlepszego dla 3-letniego dziecka z głębi serca

Oto kolejny Urodziny, jesteś już całkiem dorosłym i poważnym facetem. Gratuluję Ci wakacji i życzę, aby spełniły się wszystkie Twoje ukochane marzenia, a prezenty okazały się dokładnie tym, czego chcesz. Niech wszyscy twoi bliscy dobrze się świętują, a te urodziny zostaną na długo zapamiętane.

Wszystkiego najlepszego dla małego zabawnego człowieczka! Życzę Ci cieszyć się światem w całej okazałości w ciągu 3 miesięcy.Śmiej się, raduj się, bądź zaskoczony, poznaj nieznane. Jesteś radością i radością dla rodziny i przyjaciół. Jesteś jasnym promieniem słońca! Życzę dobrego zdrowia, dobrych nocy i wielkiego szczęścia!

Twoje dziecko tak bardzo uwielbia tańczyć. A oto twój pierwszy turniej tańca i wygrałeś, jaki byłeś wtedy szczęśliwy. Moja droga, musisz ciężko pracować, ale nie na swój dzień Varenya. Jesteś bardzo pożądana i kochana. Zdrowie dla Ciebie, radość z sukcesu i nieokiełznane szczęście. Życzę wam, abyście byli tak bezpośredni i kochali bajki, jak je kochacie, opowiadali historie, pamiętam historię o kamieniu, który znaleźliśmy z tobą, dopóki wszyscy nie usłyszeli tej historii, a sąsiedzi i przyjaciele, śmialiśmy się długo, ale kamień może chodzić, tak tak. Ponieważ kamienie rosną na ziemi, a ponieważ rosną, mogą chodzić. Mój drogi marzycielu, pozostań taki sam jak ty. Rozwijaj się i rozwijaj, ciesz wszystkich swoimi wzlotami i nigdy nie upadnij. Szczęśliwego dorastającego dziecka!

Dzisiaj jest jasny, radosny i szczęśliwy dzień – twoje urodziny. Serdecznie gratulujemy i życzymy, abyś wyrósł na zdrowe, wesołe, posłuszne dziecko. Nigdy się nie poddawaj, śmiało idź naprzód do swojego ukochanego marzenia. Obyś zawsze miał wielu dobrych, prawdziwych przyjaciół. Niech życzenia się spełnią, a szczęście Cię nie opuści.

Synu, dzisiaj są dla mnie nie tylko twoje urodziny. Dzisiaj jest kolejna data od momentu, w którym moje życie zmieniło się nieodwołalnie. Od momentu narodzin wszystkie moje myśli, aspiracje i aspiracje związane były tylko z Tobą. Na początku cieszyłem się z Twoich pierwszych kroków, Twoich pierwszych słów, potem Twoich pierwszych osiągnięć i sukcesów. A dzisiaj jestem absolutnie szczęśliwa, że ​​Bóg dał mi tak wspaniałego syna. Dorośniesz, dojrzejesz i pewnego dnia wylecisz z rodzinnego gniazda. Ale proszę, nigdy o mnie nie zapominaj. W myślach zawsze będę z tobą. Bardzo cię kocham, mój urodzinowy chłopcze.

Bądź wesoły, zdrowy, piękny i silny. Niech przyjaciele cię szanują, wrogowie się boją, dziewczyny cię kochają, a nauczyciele dają dobre oceny. Wszystkiego najlepszego, chłopcze!

Męskość może być miła i jesteś tego dowodem. Życzę, aby wynik twoich spraw zawsze znacznie przekraczał twoje oczekiwania.

Słoneczko, życzymy Ci wszystkiego najlepszego! Życzymy zdrowia, powodzenia, prawdziwych przyjaciół, wielu prezentów i miłych niespodzianek. Niech spełnią się wszystkie Twoje pragnienia i marzenia.Idź pewnie przez życie, osiągaj swoje cele, ciesz się każdą chwilą!

Najlepsze święta to Nowy Rok i Urodziny. Ale Nowy Rok to święto dla wszystkich, a urodziny to święto osobiste, kiedy otrzymujesz wszystkie prezenty i uwagę. Wiem, że nie mogłaś się doczekać tego dnia. Dziś znajdziesz wiele niespodzianek, słodyczy i zabawy. Spędź ten dzień tak, aby na długo pozostał w pamięci i nie zapomnij o swoich przyjaciołach – koniecznie podziel się z nimi smakołykami, prezentami i radością. To twoje wakacje, ale wszyscy będą się dobrze bawić. Życzę Ci, aby wszystkie Twoje dziecięce marzenia i pragnienia jak najszybciej stały się rzeczywistością. Niech nauka będzie dla ciebie łatwa, a życie będzie jak gra, interesująca i pouczająca. Wszystkiego najlepszego!

Cudowne jasne słońce, piękne dziecko, wszystkiego najlepszego! Życzę dużo pozytywnych i szczerych uśmiechów, radości ze wszystkiego i wielkich sukcesów! Dobre zdrowie, szczęśliwe oczy i dobry nastrój!

Kochane i cudowne dziecko, w twoje urodziny życzę Ci wesołych piosenek, dobrych bajek, tajemniczych przygód, fascynujących książek, zabawnych historii i radosnych wydarzeń w życiu. Obyś zawsze miał wspaniały nastrój, niech zawsze świeci dla Ciebie słońce dobroci i szczęścia.

Wszystkiego najlepszego dla uroczego dziecka. Życzę Ci kochanie cudownej pogody i wesołego nastroju, radosnych wakacji i morza słodyczy, beztroskiego dzieciństwa i szczęśliwych historii na co dzień.

Drogi chłopcze, życzę Ci dążyć tylko do najlepszych, pewnie osiągać to, czego chcesz i nigdy nie tracić serca z powodu drobiazgów. Pragnę, aby wszystkie Twoje marzenia, nawet te najbardziej intymne, spełniły się w Twoje urodziny, aby radość po prostu przytłaczała, a dobry nastrój nigdy nie opuszczał. Bądź szczęśliwy!

W twoje urodziny życzę, aby wszystko było idealne! Więc jeśli kariera się powiedzie, jeśli wynagrodzenie jest przyzwoite, jeśli przyjaciele są prawdziwi, jeśli rodzina jest silna. Jeśli koniak się starzeje, samochód jest nowy, odpoczynek jest najbardziej aktywny. I niech ptak szczęścia zawsze krąży wokół ciebie!

Dzisiaj są twoje urodziny, mała ślicznotko, więc życzę ci wszystkiego najlepszego! Mała, ale piękna księżniczko, życzę Ci, aby Twoje życzenia spełniły się na Twoje pierwsze życzenie. Abyś dorastał otoczony tylko miłością i troską. Wesołych świąt, kochanie!

Dobra okazja do robienia psikusów dzisiaj. 3 lata, zachowaj prezenty powitalne! Dziewczyno, dziś jesteś starsza, bądź zdrowa i piękna. Uzasadnij wszystkie oczekiwania, nie smuć się, bądź szczęśliwy. Wszystkie najpiękniejsze i najlepsze życzenia od nas dla Ciebie, serdecznie życzymy wszystkiego najlepszego. Niech ten dzień podaruje Wam bajkę, ścieżka zaprowadzi Was do wszystkich marzeń. Świat radował się, gdy się urodziłeś, słońce świeciło w domu, jak w niebie. Nie wychodź, błyszcz szczęściem i niewyczerpaną energią. Mniej łez i bólu w życiu, życzymy tylko jeziora miłości, życzymy radości, dobrej zabawy. Jesteś naszym drogocennym złotym promieniem, doceniaj mamę i tatę, szanuj, cenimy Cię i chronimy! W opiece rośniesz najbardziej zwinny, posłuszny i odważny, nie bój się przeszkód. Życzymy Ci jak najwięcej uzasadnionych nadziei, żyj bez znajomości żalu i zmartwień. Niech będzie więcej lojalnych przyjaciół i jedna prawdziwa miłość!

Gratuluję wspaniałym rodzicom cudownego dziecka z okazji trzeciej rocznicy okruchów. Chcę życzyć rodzinie pomyślności i szczęścia, spokoju nad głową i silnej miłości. Niech mój wnuk wyrośnie na szczęśliwą, miłą, pogodną i odnoszącą sukcesy osobę i sprawi, że będziesz szczęśliwy każdego dnia.

Życzę Ci, moja droga, bystra i piękna dziewczyno na Ziemi, abyś częściej się uśmiechała i dawała całusy i uściski otaczającym Cię ludziom. Życzę pięknym aniołom, aby śpiewały dla ciebie wspaniałe piosenki w twoje urodziny. Życzę Wam kochani magicznych, magicznych i radosnych spotkań.Wesołych Świąt!

3 to wspaniały wiek! Jak bardzo chciałabym wrócić do dzieciństwa, ale nie możesz cofnąć czasu, więc będę szczęśliwy dla Ciebie synu. Ciesz się życiem, baw się, bądź zaskoczony, uśmiechnij się, naucz się czegoś nowego i interesującego. Obyś miał wielu wspaniałych i prawdziwych przyjaciół. Pozostań tym samym bezpośrednim, otwartym chłopcem tak długo, jak to możliwe, a wtedy twój przyszły los na pewno potoczy się cudownie. Zajączek wszystkiego najlepszego.

Wszystkiego najlepszego drogie i kochane dziecko. Masz 3 lata i to szczęśliwa liczba. Niech każda chwila będzie przepełniona radością, niech twoje dni upłyną w ciekawych przygodach i zabawnych grach, abyś mógł słodko spać w nocy, aby spełniło się któreś z twoich pragnień.

Mój drogi i ukochany synu! Cieszę się, że mogę świętować z Tobą kolejne urodziny, jesteś moją radością, moją dumą i najbliższą osobą na świecie. Stań się duży i silny, wiedz, że Twoja mama zawsze będzie Ci pomagać i wspierać we wszystkich Twoich staraniach. Jestem pewien, że będziesz w stanie osiągnąć wszystkie swoje cele, które sobie wyznaczyłeś na ścieżce życia. Kocham cię mój drogi chłopcze.

Moja najważniejsza szkoda, w Twoje urodziny życzę Ci milionów zabawek, setek niezawodnych przyjaciół, ciągłej zabawy i radości. Niech każdy dzień zaczyna się od niespodzianki, kontynuuje gry, a każdej nocy podaruj bajeczny i interesujący sen.

Drogie dziecko! Wszystkiego najlepszego! Niech Twoje życie wypełni się zabawnymi i tęczowymi chwilami! Niech każdy dzień będzie świętem z prezentami i ciastami. Słuchaj mamy i taty, nie denerwuj ich, a wtedy z przyjemnością kupią ci nowe zabawki i wszelkiego rodzaju zakazane „szkodliwe rzeczy”.

W twoje wszystkie urodziny życzę ci życia pięknie i radośnie, radośnie i ekscytująco. Życzę Ci moja droga dziewczyno, abyś zawsze pozostała sobą, wierzyła w cuda i działała czary. W tej cudownej godzinie niech Twoje inteligentne oczy lśnią radością, śmiechem i przyjemnością. Życzę, aby wszyscy twoi przyjaciele zostali z tobą na zawsze.

Wszystkiego najlepszego dla Ciebie kochane dziecko. Masz dzisiaj 3 lata, co oznacza, że ​​nadszedł czas na ciekawe hobby i zabawne bajki, wspaniałe historie i psotne pomysły, wesołe uśmiechy i radosne dni. Życzę miłej jazdy w dół wzgórza zimą, zbierania pierwszych kwiatów na wiosnę, pływania i cieszenia się promieniami słońca latem oraz dobrej zabawy szeleszczącej wśród jasnych liści jesienią.

< /div>

Drogi IMIĘ, masz dzisiaj pełny… rok życia. Stałeś się wyższy, mądrzejszy i poważniejszy. Już pokazujesz cechy prawdziwego mężczyzny: wytrwałość, wytrzymałość i pewność siebie. Nie mam wątpliwości, że wyrośniesz na celową i odnoszącą sukcesy osobę. Ale kiedy jesteś jeszcze nastolatkiem, ciesz się dzieciństwem, spotykaj przyjaciół i dziewczyny, ogólnie tańcz, gdy jesteś młody i nie spiesz się, aby stać się dorosłym. Wszystkiego najlepszego.

Wszystkiego najlepszego z okazji 3 urodzin, cudowne dziecko. W Twoich pięknych 3 latach szczerze życzę Ci, aby zęby nie bolały od słodyczy, aby w Twojej głowie zawsze było wiele wspaniałych i zabawnych pomysłów, aby Twój każdy dzień dostarczał Ci zabawnych gier i ekscytujących zajęć, aby Twoje życie było zawsze szczęśliwe , a dzieciństwo — beztroskie.

Oto dzień, w którym na niebie pojawiła się najjaśniejsza i najjaśniejsza gwiazda! W końcu nie można inaczej nazwać, zawsze świecisz jak prawdziwa niebiańska gwiazda. Swoją obecnością zawsze przynosisz światu radość. Twój uśmiech rozświetli nawet najbardziej ponury dzień. Jesteś piękną dziewczyną. I wiem dokładnie, co przed Wami czeka na wielki sukces, wielkie szczęście i radość. Dla Ciebie dzisiaj wszystkie gratulacje. I wiem na pewno, że nie ma na świecie ani jednej osoby, która powiedziałaby o tobie złe rzeczy! Niech twoje szczere serce nigdy nie zazna żalu i smutku. Wiedz, że z tobą zawsze są ludzie blisko ciebie, którzy nigdy nie sprawią ci kłopotów. I kto zrobi wszystko dla twojego szczęścia.Wszystkiego najlepszego!

Chłopcze, od 3 lat wypełniasz nasze życie najprzyjemniejszymi chwilami! Wraz z Tobą rośnie rodzinne szczęście, wypełniając nasz dom dźwięcznym śmiechem. Skoda, aż nadto, ale to jest prawdziwe szczęście. Rozwijaj się, nie znając kłopotów, smutków i trudności. Niech każda chwila będzie dobra, życzymy dobra w Twoim życiu. Powodzenia niech ścieżka zaświeci. Życzymy rodzicom zdrowia na długie lata i cierpliwości, aby to szczęście mogło w pełni wzrastać. Z małego nasienia wyrastają narodowe gałęzie, w kroplach miłości i promieniach szczęścia. Wielki sukces, perspektywy i pełne życie wspaniałych przygód! Niech wszystko, co wymyślone, stanie się rzeczywistością, powoli dojrzej i bądź posłuszny wszystkim. Chciałbym, żeby bajki uczyły uczciwych uczynków i dobroci. Rozwijaj reagującego chłopca, naucz się nie być niegrzecznym, bądź kognitywny. Z serca przyjmij nasze najszczersze życzenia, niech świat wokół Ciebie śpiewa!