Życzenia urodzinowe 19 lat

Zebraliśmy dla Ciebie wiele najbardziej wzruszających gratulacji z okazji Twoich 19 urodzin, wszystkiego najlepszego 19-latka własnymi słowami, z głębi naszych serc. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Bądź zawsze taki delikatny, piękny. Niech czeka Cię szczęście. Jesteś najlepsza, moja jedyna i jedyna godna podziwu. Życzę wszystkiego najlepszego, dobrego nastroju i pomyślności. Niech nadzieja, wiara i miłość zawsze wam towarzyszą. Bądź ulubieńcem nie tylko ze mną, ale także z losem. Wszystkiego najlepszego!

Drogi urodzinowy chłopcze! Życzę dziś pozytywnego nastroju, pogodnego ducha i zapalających wakacji. Niech Twoja młodość i gorący temperament pomogą Ci osiągnąć bezprecedensowe wyżyny na drabinie kariery. Zabierz z życia wszystko, co możesz – pieniądze, miłość, szczęście. Nie marnuj pieniędzy na małe rzeczy, graj na dużą skalę. Jedno życie, przeżyj je z godnością. Wszystkiego najlepszego!

Odwaga to najważniejsza cecha człowieka, czyli zdolność do prawdziwej miłości, do bycia mądrym i silnym duchem, umiejętność bycia godnym przyjacielem i po prostu osobą z ciepłe serce. Wszystkiego najlepszego dla najodważniejszego człowieka na świecie! Ściskamy się mocno i składamy najszczersze i najserdeczniejsze życzenia powodzenia, miłości, zdrowia, aby wszystkie plany się spełniły, a praca i wytrwałość przyniosły dobrą nagrodę.

Gratuluję Ci urodzin i widząc, jak dojrzałeś w ostatnich latach, życzę Ci śmiałego kroczenia naprzód wybraną ścieżką, dalszego promieniowania odwagą i odpornością. Niech los da ci spotkanie z ukochaną i kochaną dziewczyną. Niech stanie się Twoim niezawodnym przyjacielem i zawsze będzie w stanie Cię wspierać w trudnych czasach.

Wszystkiego najlepszego z okazji 19 urodzin z głębi serca. Niech w Twoim życiu będzie dużo szczęścia i powodzenia, niech każdy dzień przynosi radość i sukces, niech Twój charakter będzie stanowczy i stabilny, niech Twoja dusza pozostanie życzliwa i otwarta.

Nie bez powodu przeszliśmy z tobą wiele w życiu! Były zarówno dobre, jak i złe chwile, ale radzę zapomnieć o złych! Cieszę się, że stałeś się częścią mojego życia, pojawiając się w nim nagle! Życzę, abyś pozostał tym samym dobrym, miłym, wyrozumiałym człowieczkiem! Kiedy się kłócimy, czuję się tak źle w duszy, że chcę do ciebie podbiec i wybuchnąć płaczem! W tym dniu, w twoje osobiste wakacje, życzę wszystkim najbardziej promiennym i lśniącym! Czego chcesz, bo myśli są materialne! Bądź tą samą szczęśliwą, psotną dziewczyną! Życzę Ci, abyś Ty i Twoja ukochana nigdy się nie rozstawali, a w przyszłości też będą razem! Jeśli chodzi o przyjaciół, myślę, że już dokonałeś wyboru! Niech nie ma powodu do smutku, niech każdy dzień pięknie zaczyna się i kończy! Zawsze będę starał się udekorować Twój dzień jasnymi emocjami! Wszystkiego najlepszego z okazji dziewiętnastych urodzin!

Dzisiaj są urodziny mojego najdroższego i najbardziej ukochanego mężczyzny. Wszystkie najczulsze i najcieplejsze słowa dedykuję Tobie. Gratuluję ci urodzin i życzę wielkiego szczęścia. Niech spełnią się wszystkie Twoje ukochane marzenia. Bądź zawsze taka piękna, miła i delikatna. Niech wiosna zawsze kwitnie w Twoim sercu, niech towarzyszy Ci tylko dobry nastrój. Życzę dobrego zdrowia i pomyślności. Niech nadzieja, wiara i miłość będą twoimi towarzyszami w życiu. Kocham cię i chcę cię widzieć najszczęśliwszą na świecie.

Bądź niesamowicie uroczy, otwarty i piękny. Bądź trochę namiętny i trochę zamyślony.Bądź uśmiechnięty i wyluzowany. Niech wszystko w Twoim życiu będzie wspaniałe i zawsze będzie wspaniałe!

Chcę życzyć najbardziej troskliwej, potulnej i życzliwej dziewczynie na świecie w te urodzinowe szalone dni szczęścia, natchnionych marzeń oraz najjaśniejszych i najdroższych ludzi w pobliżu! Niech kłopoty omijają wasze ścieżki życia. A moja miłość okryje Cię swoim lekkim kocem!

Ukochani, wszystkiego najlepszego, życzę Ci w te wakacje tego, o czym marzy każdy mężczyzna – dobrej, dobrze płatnej, ciekawej pracy, w której możesz pokazać wszystkie swoje talenty, silnej rodzinny i przytulny dom, w którym wypoczniesz i zrelaksujesz się. Niech w Twoim życiu będzie wiele podróży i ciekawych wspaniałych przyjaciół!

Ten chłopak jest wysoki, przystojny i dostojny, w tak cudowny, piękny dzień gratulujemy mu urodzin. Życzymy Ci pogodnego, silnego ducha, wytrwałości i męskości w działaniu, jasności i szybkości myślenia. Niech podbiją szczyty i Olimpy, otoczeni prawdziwymi, niezawodnymi przyjaciółmi.

Wszystkiego najlepszego dla uroczej dziewczynki z okazji 19. urodzin! Życzę dużo uwagi, czułości, wsparcia, zrozumienia, miłości i radości. Bądź zawsze wspaniałym przykładem doskonałości, kobiecości i piękna. Może Twoje marzenia się spełnią. Bądź standardem inspiracji i muzyki!

Życzę Ci najjaśniejszej ścieżki w życiu. Wszystkiego najlepszego! Chcę, abyś zawsze miał optymistyczne nastawienie i niezłomną żądzę zwycięstw! Niech nic nie będzie dla Ciebie niemożliwe, niech problemy nie znają drogi do Twojego domu. Życzę powszechnego szczęścia i zapierającego dech w piersiach rozwoju we wszystkim! Wszystkiego najlepszego z okazji dziewiętnastych urodzin!

Chcę być najbardziej pożądanym i uwielbianym. Chcę wierzyć i marzyć. Niech szczęście zawsze idzie obok ciebie. Zdrowie dla Ciebie i spełnienie wszystkich Twoich pragnień.Niech te urodziny przyniosą wiele prezentów, niezapomnianych emocji, spotkań i niespodzianek!

Baw się, tańcz, żartuj, jesteś z nami taki fajny, nie jesteś zamknięty, jesteś jak wolny wiatr. I zawsze bądź taki sam! Nie smuć się, nie gniewaj się, nie kaszl! Nie zapomnij o mnie, jesteś dla mnie najważniejszy!

Gratulujemy w dniu, w którym wciąż jest miejsce na młode nadzieje i kiedy nie ma absolutnie potrzeby martwić się poważnymi problemami. W wieku 19 lat szczerze życzę, aby nie było ani kropli smutku i rozczarowania w oceanie szczęścia w twoim życiu. Niech każdy Twój dzień będzie wspaniały, a rezultatem któregoś z Twoich marzeń będzie jego spełnienie.

Kwitnij jak najbardziej bujna róża. Bądź wyjątkowy i tajemniczy. Bądź otwarty i delikatny. Obyś miał więcej dobrych spotkań i przyjemnych relacji. Niech gniew, zdrada i nienawiść nigdy nie mieszkają w twoim sercu. Z całego serca gratuluję!

Kocham cię tak bardzo, że czasami nie potrafię tego wyrazić słowami. Chcę, żebyś wiedział, że twoje urodziny to dzień, w którym moja bratnia dusza pojawiła się na świecie. Życzę wspaniałych przyjaciół, powodzenia w ulubionym biznesie i jestem tam, ponieważ nie mogę wyjechać na długo.

Nie ukrywając sympatii i szczególnego usposobienia, chcę Ci szczerze pogratulować z okazji Twoich urodzin! Zahartowany przez życie, dziś jesteś wzorem męstwa, odwagi i rzetelności. Niech to, co planujesz otwarcie, zostanie osiągnięte, niech spełni się wszystko, o czym potajemnie marzy twoje serce.I niech bastionem wszystkich twoich sukcesów będzie nieugięta celowość, witalność i długowieczność.

Szczęśliwej rocznicy młodości, z datą inspiracji. W wieku 20 lat życzę wspaniałej podróży po świecie w poszukiwaniu szczęścia, w pogoni za marzeniem. I oby zawsze uda Ci się zdobyć to, czego chcesz, niech Twoje serce będzie pełne miłości i radości, niech smak zwycięstwa będzie słodki, a życie po prostu doskonałe.

Serdeczne gratulacje z okazji 19. urodzin

Wszystkiego najlepszego, wszystkiego najlepszego 19 lat w prozie

Dziś, w Twoje urodziny, zmęczymy Cię naszą uwagą, wypełnimy jasnymi gratulacjami i życzeniami! Naprawdę chcemy dać Ci dziś cały świat i to, co najważniejsze i magiczna rzecz, która w niej jest – szczęście! Bądź szczęśliwy każdego dnia, nie smuć się i nie uśmiechaj, marz i śmiało krocz po nowych drogach! Pamiętaj, że twoje najlepsze lata, wydarzenia i osiągnięcia dopiero przed nami! Więc spiesz się do nich z zapałem , a nasze życzenia w tym z pewnością pomogą!

Żyj pięknie i radośnie, kochaj namiętnie i bezinteresownie, bo tylko za to dostaliśmy życie. Wszystkiego najlepszego!

Dzisiaj przydarzył mi się jeden bardzo ważny incydent – kilka lat temu urodziła się ważna dla mnie osoba! Chcę mu życzyć, aby autostrada zwana życiem cieszyła się ekscytującymi przygodami, aby wszystko się ułożyło i urzeczywistniło, a szczęście wspierało go we wszystkim! Wszystkiego najlepszego!

Ukochany, najdroższy i najważniejszy człowieku, gratuluję ci urodzin. Życzę Ci, abyś leciał przez życie jako dumny orzeł, ignorując plotki i zazdrość małych ptaszków, nieustannie dążąc do swojego szczęścia i sukcesu. Kochanie, niech nasza miłość zainspiruje Cię i doda Ci silnej siły, niech moja czułość i troska wywołają uśmiech na Twojej twarzy i sprawią, że Twoje serce zabije radośnie.

Co chcesz mieć, ale jeszcze nie otrzymałeś. Sam zdecyduj, czego potrzebujesz więcej do szczęścia i wykorzystaj swoje wdzięki i umiejętności, aby osiągnąć swoje cele! Dowiedz się, jak pokonać bariery i wybrać właściwą spośród możliwych i NAJLEPSZYCH z najlepszych!

Jesteś tak szczery, miły, dobry, wyjątkowy jak każdy promień słońca… Jesteś odważny i silny,

W moje urodziny życzę, aby wszystko było idealne. Więc jeśli kariera się powiedzie, jeśli wynagrodzenie jest przyzwoite, jeśli przyjaciele są prawdziwi, jeśli rodzina jest silna. Jeśli koniak – to z ekspozycją, jeśli samochód – to nowy, jeśli odpoczynek – to najbardziej aktywny.I niech ptak szczęścia zawsze krąży wokół ciebie!

Wszystkiego najlepszego! Życzę Wam, abyście zawsze jeździli na pozytywnej fali, pełnej optymizmu i lekkiej ironii. Podejmij wszelkie kłopoty z uśmieszkiem, uwierz w najlepsze aspekty życia i śmiało idź w kierunku swojego marzenia. A przy tym pozostań miłą, wrażliwą osobą, prawdziwym przyjacielem i miłym rozmówcą. Lekkie szczęście i szczera miłość do Ciebie!

Gratulujemy niesamowitych i wyjątkowych wakacji z okazji urodzin! Zawsze bierz z życia to, co jest możliwe i dane. W końcu nie możesz znowu żyć. Kochaj zawsze, a będziesz kochany. Niech ten jasny i szczytny dzień przyniesie Ci tylko radość, sukces i zdrowie.

Moja droga, w Twoje urodziny życzę, aby każde Twoje marzenie znalazło sposób na spełnienie. Niech los sprawi, że każdy nowy dzień będzie interesujący i pozytywny. Niech żaden nieszczęśnik nie zepsuje Ci nastroju ani podczas samych świąt, ani po nich.

Gratulujemy wspaniałej randki, Twoich 19. urodzin. To wspaniały czas młodości i inspiracji, wiek ufnych aspiracji i wysokich lotów w obłokach radości. Życzę, abyś czerpał z życia wszystko, co najlepsze, życzę Ci nie wątpić w sukces Twojego biznesu, życzę Ci kochać, marzyć, tworzyć i cieszyć się życiem.

W te Twoje niezapomniane urodziny życzę Ci, aby Twoje serce było wypełnione miłością i szczęściem.Aby każda twoja życiowa próba nie była dla ciebie bolesnym ciężarem, ale słodką radością! I zawsze będę tam i we wszystkim będę Cię wspierać! Jesteś aniołem, który ukrywa skrzydła przed wzrokiem ciekawskich! Kocham!

Chcę ci życzyć lwa uścisku i zdrowia lwa. Ty i ja już mamy miłość i pozostaje tylko spróbować ją zachować i zwiększyć. Potrzeba jeszcze co najmniej miliona dolarów, abyśmy mogli sobie pozwolić na realizację wszystkich pragnień i planów.

Twoje urodziny to dzień słodyczy i wspaniałości! Każdego dnia podniecasz moje słabe serce, jest zachwycone Twoim pięknem, dobrocią i czystością! Jesteś boginią, inspirujesz i podnosisz! Twoje słowa mają życiodajny balsam! Jesteś królową mojego serca! Bądź szczęśliwy!

Jakkolwiek banalne, życzę ci dobrego zdrowia w twoje urodziny. A raczej nawet trochę poprawić to życzenie. Czy nam się to podoba czy nie, często zdarza się, że choroby wbijają nam szprychy w koła i psują bardzo ważne wydarzenia w życiu. Powiem więc tak: niech twoje zdrowie nigdy nie daje się odczuć, bo jak o nim nie pamiętasz, to wszystko jest z nim w porządku. I to jest najważniejsze! Bądź zdrowy, szczęśliwy i zadowolony z życia. Wesołych Świąt!

Moja droga, wszystkiego najlepszego! Życzę, aby każdego roku w Twoim życiu wspominano tylko dobre wydarzenia, a początek nowego roku Twojego życia oznaczał przedsmak nowych zwycięstw i osiągnięć! Kocham Cię i naprawdę chcę spędzić z Tobą jeszcze wiele lat!

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałego faceta. Życzę, abyś nigdy nie tracił pewności siebie i odwagi serca, zawsze dążył do sukcesu i osiągał swoje cele, zawsze pozostawał szczerym i życzliwym człowiekiem, prawdziwym i szlachetnym człowiekiem.

Niech przed Tobą wiele lat szczęśliwego i dostatniego życia, w którym spełniają się wszystkie marzenia i otaczają Cię tylko prawdziwi przyjaciele i najbliżsi! Wszystkiego najlepszego!

Życzę pysznego ciasta, słodkiego szampana i szczęśliwych gości. Życzę powodzenia we wszystkim, pięknych prezentów i wielu jasnych kwiatów. Kocham Cię i przesyłam Ci najlepsze życzenia. Stań się tylko lepszym i piękniejszym każdego dnia, a także spróbuj zaskoczyć wszystkich swoim dobrym nastrojem, doskonałym wyglądem i nieprzewidywalnością!

Niech życie daje tysiące szczęśliwych możliwości, a każda z nich zostanie w pełni wykorzystana. Niech każdego dnia czekają na Ciebie tylko radosne wydarzenia i tylko miłe niespodzianki! Wszystkiego najlepszego z okazji 19 urodzin!

Serdeczne gratulacje z okazji 19. urodzin, z całego serca

Gratuluję 19. urodzin, wszystkiego najlepszego 19-latka z całego serca

W twoje urodziny życzę żywych emocji, niezapomnianych spotkań i ucieczki duszy, bo życie mierzy się nie liczbą oddechów, ale chwilami, w których trwa zapiera dech w piersiach!

Chcę latać samolotem dookoła świata. Chcę marzyć i cieszyć się życiem. Niech twoja rodzina zawsze będzie po twojej stronie. Niech mężczyzna będzie wsparciem i ochroną. Gratulujemy narodzin i niech ten dzień będzie niezapomniany.Przyjmij moje gratulacje i pamiętaj, że współpraca z Tobą to zawsze przyjemność!

Moja droga, droga osoba! Masz dziewiętnaście lat! A to nie żart! Jesteś o krok bliżej dorosłości! Gratuluję ci następnych urodzin, przez rok stałeś się jeszcze mądrzejszy i mądrzejszy! Twoje narodziny były prawdziwym darem losu! A dzisiaj życzymy tylko wszystkiego najlepszego! Niech Twoje oczy lśnią szczęściem, ponieważ Twoje samopoczucie jest ważniejsze niż cokolwiek na świecie! Jesteś dla nas całym, odrębnym światem! Dziękujemy, że jesteś w naszym życiu, kochamy Cię! Jak fajnie, że mamy Ciebie! Spędź ten dzień tak, abyś go zapamiętał do końca życia! Życzymy, aby ludzie, którzy Cię otaczają, pomogli Ci wstać, a nie ściągnąć Cię w dół! Życzymy najwygodniejszego domu, najbardziej przyjaznej rodziny, najlepszego zdrowia, najbardziej nieziemskiego szczęścia! Życzymy, abyś był kochany i pocałowany przez los! Wszystkiego najlepszego, urodzinowy chłopcze!

Wszystkiego najlepszego, kochanie! Wiele dziewczyn marzy o facecie takim jak ty: miłym, odważnym, odważnym, uroczym, zdecydowanym. Ale tylko ja miałam szczęście i jestem wdzięczna niebu, że jesteśmy razem. Życzę łagodnych wschodów słońca, namiętnych zachodów słońca, niech moja miłość cię zachowa i ochroni.

W twoje urodziny życzę Ci być silnym, zdrowym, energicznym, nigdy nie denerwować się i nie tracić serca. Niech otaczają Cię dobrzy przyjaciele, zawsze w pobliżu będzie ukochana kobieta.Życzę dobrego nastroju, radości, sukcesów i pomyślności!

W twoje urodziny chcę podziękować za wsparcie, zaufanie, uczciwość i zrozumienie. Jesteś prawdziwym przyjacielem, na którym zawsze możesz polegać. Powodzenia i wszystkich błogosławieństw życia!

Życzę, żebyś zawsze był pozytywny, silny, szczęśliwy, szczęśliwy! Niech twoje życie będzie pełne przygód. Bądź zawsze taki wesoły, odważny, silny! Wszystkiego najlepszego! Oszczędzaj na długie lata swój optymizm, poczucie humoru i lekkość charakteru! Bądź zdrowy, dostatni, odnoszący sukcesy, kochany i szczęśliwy! Wszystkiego najlepszego! Życzę Ci, abyś był wiernym, oddanym przyjacielem, żarliwym i namiętnym kochankiem, człowiekiem sukcesu i prawdziwym mężczyzną, który umie dotrzymać słowa, ma honor i łatwo podbija nowe horyzonty życiowe. Wszystkiego najlepszego! Niech zwyciężą góry, spełnią się marzenia. Niech życie będzie interesujące, jasne, bogate, dostatnie. Pozostań tak silny, odważny, odważny! Wszystkiego najlepszego! Niech przed Tobą wiele lat szczęśliwego, dostatniego życia, w którym spełniają się wszystkie marzenia, a otaczają Cię tylko prawdziwi przyjaciele i najbliżsi! Wszystkiego najlepszego! Moja ukochana, droga, delikatna, słodka i droga. Jak odmówiłem!.. Wszystkiego najlepszego! I bardziej pozytywny, mniej negatywny, chłopcze! Najfajniejszy facet – wszystkiego najlepszego! Życzę Ci, abyś był wzorem siły i wytrwałości! Aby dziewczyny kochały, a szefowie doceniali! Żyj pięknie i radośnie, kochaj namiętnie i

Może chcesz być trochę smutny tego dnia, ale nie musisz. W końcu to tylko kolejny rok życia, a to, jaki będzie, zależy tylko od Ciebie. Chciałbym, żeby było wesoło i aktywnie. Niech w tym roku będzie dużo podróży, nowych emocji i perspektyw. Życzę, żebyś zawsze wyglądał jak najlepiej!

Pragnę abyś był piękny jak wiosenny kwiat, delikatny jak jedwab, lekki jak powiew wiatru, świeży jak źdźbło trawy obmyte rosą, niech twoje myśli będą czyste jak górski potok. Życzę Ci, abyś spotkał swoje szczęście i aby wszystko w Twoim życiu było prawdziwe – ludzie, działania i uczucia!

Wszystkiego najlepszego! Niech życie przyniesie wiele dobrych niespodzianek. I zawsze bądź wesoły, piękny i nieskazitelny!

Wszystkiego najlepszego, kolego! Życzymy wszystkiego najlepszego w Twoim życiu. Zimne piwo w ciepłym towarzystwie. Łatwa praca i jednocześnie solidna pensja. Znaczące zyski przy minimalnym wysiłku. Więcej pozytywnych, mniej negatywnych. Dziewczyny o zachwycających kształtach i bogatym świecie wewnętrznym! Krótko mówiąc, wszystko, czego potrzebujesz, a nawet więcej niż potrzebujesz! Skromnie, ale ze smakiem i z głębi serca, naprawdę chcę pogratulować z okazji urodzin i wyrazić życzenia…Masz marzenia? Niech się spełnią! Niech następne 364 dni upłyną ściśle według waszych ścisłych planów! Niech w Twoim domu zawsze panuje ciepło i wygoda, każda sprawa kończy się genialnym sukcesem, a liczba prawdziwych przyjaciół i koleżanek mnoży się! Dobrze? Gratulacje! Lata mijają, ale dobrze, że masz jeszcze dużo czasu na robienie nowych – już dorosłych i całkowicie świadomych bzdur! Życzę Ci życia pełnego jasnych wydarzeń, spotkań z przyjaciółmi podróży. Zawsze postępuj tak, jak podpowiada ci serce, aby na starość, jak mówią, było o czym pamiętać (ale lepiej nie mówić o tym wnukom). Wszystkiego najlepszego! Co dzisiaj świętujemy? O tak, to twoje urodziny! Tak, oczywiście nie zapomniałem! Więc skomponowałem dla ciebie wiersze, ale bez rymu! Ogólnie rzecz biorąc, przyjacielu, życzę Ci, abyś pozostał równie rzetelny i wierny w przyjaźni i miłości, kompetentny i doświadczony – w szkole i w pracy, wyrozumiały i wrażliwy – w rodzinie i autorytatywny – we wszystkich dziedzinach życia jednocześnie ! Myślę, że wszyscy zgromadzeni tutaj ludzie przyłączą się do moich gratulacji! Szczęśliwego dnia dżemu!

Wszystkiego najlepszego, mój dobry człowieku. Przede wszystkim chcę mieć z tobą tylko właściwych ludzi. Niech wszystkie Twoje cele tylko popychają Cię do przodu, a nigdy nie odciągają. Pokonuj wszystkie przeszkody i pamiętaj, że jesteś prawdziwym mężczyzną.

Twoje piękno jest zawsze podziwiane, a życzliwość twoich działań jest kwestią szacunku. Czegokolwiek pragniesz, niech przyjdzie stokrotnie.

Życzę Ci abyś był wiernym, oddanym przyjacielem, żarliwym i namiętnym kochankiem, człowiekiem sukcesu i prawdziwym mężczyzną, który umie dotrzymać słowa, ma honor i łatwo podbija nowe życie horyzonty. Wszystkiego najlepszego!

W tym dniu pragnę z całego serca pogratulować najbardziej odważnej, silnej, mądrej i inteligentnej osobie, z którą miałem szczęście się zapoznać. Życzę Ci spełnienia najskrytszych i najdzikszych marzeń, które nosisz w swoim sercu. Osiągaj wszystkie cele, do których dążysz i codziennie wracaj z radością do swojej rodziny, gdzie jesteś kochany, doceniany i rozumiany. Niech wszystko w Twoim życiu będzie niesamowite, łatwe i przyjemne!

W tym dniu gratuluję Ci nowego roku Twojego życia. Niech ten rok będzie dla Was bardzo udany. Niech wszystkie twoje emocje będą prawdziwe. Zawsze patrz w przyszłość z ufnością i pamiętaj, że najbardziej niezwykła i urocza dziewczyna!

Życzę Ci w urodziny wszystkiego, czego pragnie każdy mężczyzna – abyś mógł stanąć w obronie siebie i swoich bliskich, móc pracować i zarabiać pieniądze, móc mieć zabawy i relaksu, aby poznać swój biznes i dążyć do najlepszych. Niech twoje życie będzie wesołe i radosne, szczęśliwe i dostatnie! Pozwól niebieskiemu ptaszkowi szczęścia osiąść na zawsze w twoim domu i nigdy nie odlatuj, aby każda firma mogła być załatwiona łatwo i prosto!

Wszystkiego najlepszego dla najzabawniejszej i najweselszej dziewczyny ze wszystkich! Twoja pozytywność może być nieskończona. Promienny uśmiech ogrzeje nawet w najcięższe mrozy. Słoneczny przyjacielu, pozostań taki zawsze, nie przestawaj się radować i być zaskoczonym każdym dniem, w którym żyjesz, a świat odpowie ci tak samo!

Wszystkiego najlepszego! Życzę Ci, abyś mógł osiągnąć swój cel, aby wszystko zawsze się układało i było cudowne w Twoim losie, ponieważ ważne jest, aby mężczyzna mógł dążyć do swojego celu bez strachu i nie zauważając przeszkód! Dlatego z całego serca pragnę życzyć wszystkiego najlepszego, iść naprzód, dążyć do swoich celów, kochać i być kochanym, móc chronić siebie i swoich bliskich!

Prawdopodobnie najsilniejsze uczucie, jakie kiedykolwiek czułem, to miłość do Ciebie! Nauczyłeś mnie kochać! Nauczył mnie wierzyć i mieć nadzieję na najlepsze! Nauczony marzyć i latać na skrzydłach! Jesteś dla mnie najcenniejszą osobą! Niech twoje życie zawsze będzie bezchmurne i szczęśliwe! Wszystkiego najlepszego!

Piękne gratulacje z okazji 19. urodzin

Wszystkiego najlepszego z okazji 19. urodzin, Wszystkiego najlepszego z okazji 19. urodzin

Spiesznie gratuluję Ci urodzin! Niech spełnią się wszystkie życzenia, nawet te najbardziej niesamowite, uczucie wszechogarniającego szczęścia i radości nigdy nie opuszcza duszy, a uśmiech nie schodzi z twarzy.Niezawodni przyjaciele i wierne wsparcie w rodzinie, wsparcie bliskich i bliskich, dobre zdrowie, powodzenia, optymizm zawsze i we wszystkim!

Drogi (imię)! Chcę o Tobie opowiedzieć w miłych i prostych słowach. Wszyscy bardzo cię kochamy. Żyj długo, szczęśliwie, spokojnie, mądrze, ponad wiek. Zaproś nas do częstszych odwiedzin i przez wiele lat fascynuj się swoim wewnętrznym bogactwem!

Wszystkiego najlepszego! Zawsze pozostań tak jasną, delikatną i kobiecą osobą. Niech szczerzy ludzie i oddani przyjaciele będą wokół ciebie. Obyś miał w swoim życiu same dobre rzeczy, aby wszystko się ułożyło i spełniło. Bądź taka piękna, wesoła i dzika. Niech w życiu nie będzie smutków, a tylko przyjemne chwile.

(Imię), wszystkiego najlepszego! Teraz mamy ważny okres, w którym uczymy się niezależności. Uczymy się podejmować decyzje i brać odpowiedzialność za wszelkie nasze działania. Nie jest to łatwe, bo w życiu jest tak wiele pokus i pokus. Poza tym życie stawia nam wiele przeszkód i pułapek. Szczerze życzę, abyście wybrali właściwą drogę i aby nic nie przeszkadzało wam w podążaniu wybraną ścieżką. Niech wszystko pójdzie dobrze.

Żałuję, że żadne życzenia, nieważne jak duże, od twoich wrogów nigdy się nie spełnią, ale spełnią się najmniejsze życzenia od twoich przyjaciół!

Wszystkiego najlepszego! Życzę Ci wielu szczęśliwych, jasnych dni, aby było wiele wspaniałych chwil. Życzę, abyście nie znali problemów, smutku i lęków.Niech twoje oczy zajaśniają radością, a w twojej duszy będzie ogień. Chcę kochać i być kochaną, znaleźć właściwą osobę i żyć z nią przez całe życie. Życzę dużo szczęścia i udanego biznesu.

Wszystkiego najlepszego! Oczywiście wiesz, jaki jest sekret szczęścia – nie masz tyle lat, a lwią część swoich ukochanych pragnień już spełniłeś, zdobyłeś uznanie i sukces, którym można pogratulować tylko tysiąc razy! Życzę, abyś nadal był Stwórcą, Panem swojego szczęścia! Aby ją pomnażać, żyć łatwo i przyjemnie, każdego dnia dodając do bagażu dobrych wspomnień nowe niesamowite historie!

W najbardziej upragnione urodziny życzę Ci bezchmurnego nieba, słonecznego nastroju i niepohamowanego szczęścia! Niech wszechświat zniknie przed twoją wielkością! Jesteś promieniem światła w moim mrocznym życiu! Moje drogie stworzenie, kocham cię szaleńczo!

Wszystkiego najlepszego i życzę zawsze dobrego nastroju, wiary w siebie, dążenia do spełnienia marzeń. Chcę dobrych przyjaciół. Zdrowie, sukces w życiu osobistym.

Wszystkiego najlepszego dla dziewczyny, która nigdy nie zdradzi, nigdy nie oszuka, nigdy nie popadnie w kłopoty i nigdy nie zapomni dobroci. To ty, moja droga! Pozostań tak zawsze, niech wszystko w twoim życiu układa się w najlepszy możliwy sposób!

Najpiękniejsza dziewczyna na świecie, gratulacje z okazji wakacji! Jesteś z nami super, jesteś cudowna i wszyscy Cię podziwiają! Niech każdy Twój dzień będzie niezwykły, urozmaicony, pozytywny i interesujący! Niech Twoje nadzieje spełnią się jeden po drugim!

Wszystkiego najlepszego z okazji 19 urodzin! Chcę, żeby wydarzyło się jak najwięcej dobrych rzeczy. Aby życie było ciekawe i wypełnione wspaniałymi wydarzeniami. Podróżuj, kochaj, daj się ponieść emocjom, rozwijaj się i daj uśmiech! Szczęście dla Ciebie i podbój wszystkich możliwych wyżyn!

Życzę Ci, mając czyste sumienie i nieskazitelną reputację, abyś mógł osiągnąć największe wyżyny w tym życiu, ale jednocześnie być szczęśliwym w życiu codziennym.

Moja urzekająca, cudowna, uwodzicielska, apetyczna dziewczyna, Wesołych Świąt! Niech rozświetli mu oczy niespotykanym blaskiem i udekoruje twarz uśmiechem!

Ktoś jest dzisiaj starszy i mądrzejszy. Kto to może być? Myślę, że sam wiesz, ale lepiej ci pogratuluję! Niech oszczędzi ci się smutek, niech wszystko będzie gładko w pracy i w domu!

Moja miłość! Gratuluję ci wakacji! Życzę zdrowia, szczęścia, powodzenia, powodzenia, powodzenia w życiu.Jesteś moim obrońcą i bohaterem, bardzo cię kocham, doceniam, szanuję i pielęgnuję. Wszystkiego najlepszego, kochanie!

Możesz być nazywany gwiazdą na niebie. Możesz być nazwany eleganckim pięknem, a także najbardziej czarującym mieszkańcem tej planety. Niech ten status nigdy nie zostanie utracony i uda ci się być najjaśniejszym przedstawicielem płci pięknej.

W twoje urodziny chcę zawołać: „Otwórz ramionami drzwi do świata, podbij go uśmiechem i niech łąka twojego życia zawsze kwitnie i jest zielona !”

< /div>

Jesteś młody, pełen siły i energii, cały świat możliwości stoi przed Tobą otworem, więc niech sukces uśmiecha się do Ciebie we wszystkich sprawach, a Twoje marzenia się spełnią. Bądź szczęśliwy. Wszystkiego najlepszego.

To wspaniały czas, kiedy wszystko jest w Twoich rękach, kiedy cały świat jest dla Ciebie otwarty. Gratuluję 19. urodzin i szczerze życzę, abyś marzył, kochał, dążył, osiągał, wierzył, walczył, wygrywał, był zainteresowany, odnosił sukcesy, cieszył się i zawsze pozostawał na fali swojego szczęścia!

Najlepsze gratulacje z okazji 19. urodzin

Dotykanie
wszystkiego najlepszego 19 lat własnymi słowami

Drogi przyjacielu, gratuluję ci wakacji. Życzę powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach, a wszystkie kłopoty omijają cię. Niech zawsze będą ludzie bliscy duchem wokół ludzi.Miłość, radość, sukces i szczęście!

Czego mogę Ci życzyć, kochanie, w najlepszy dzień w całym roku? Życzę Ci młodości, świeżości, piękna i uroku, sukcesów w biznesie i życiu. Kochany, wierny i silny człowiek, dzięki któremu wsparcie jest niezawodne, a rodzina z nim jest solidną fortecą. Nigdy nie pamiętaj smutków z przeszłości, wierz tylko w jasną, bezchmurną przyszłość, a na pewno się spełni. Życzę sobie, abyśmy zawsze byli tak przyjaciółmi i spotykali się częściej. Kocham Cię i wiem, że taka cudowna kobieta zawsze będzie miała wszystko na najwyższym poziomie! Wszystkiego najlepszego!

Jesteś piękna – nie ma co do tego wątpliwości! Wszystkiego najlepszego, moja droga! Niech wszystkie lata, które są dozwolone, będą tylko pozytywne i pozwolą Twojemu pięknu rozkwitnąć jeszcze jaśniej i przyćmić kwitnienie wiosny i jasność lata!

19 lat to czas zapalania gwiazd, czas nowych odkryć, możliwości i ofert. W tym wieku wszystkie drzwi są dla ciebie otwarte. Najważniejsze jest dokonanie właściwego wyboru. Dlatego życzymy pewności siebie i jutra, wsparcia bliskich i wielu fajnych pomysłów.

Nie potrafię wyrazić słowami, jak bardzo cię kocham, nie tylko cię kocham, uwielbiam cię! Wszystkiego najlepszego po raz dziewiętnasty i nie daj Boże, nie ostatni! Bardzo Cię kocham, a Ty już wiele dla mnie znaczysz w tym życiu! Życzę, abyście całym sercem pokochali życie i odnaleźli się w nim! Anioł Stróż pomógł i trzymał cię do tej chwili i przygotował dla ciebie o wiele więcej! Życzę, aby spełnił się idealny plan dla Ciebie, abyś został zbawiony, uwolniony i uzdrowiony! Niech wszystkie błogosławieństwa wejdą w twoje życie! Obyś był szczęśliwy i chwalił się swoimi talentami! Abyś miał rodzinę, abyś był właściwą osobą, abyś był szczęśliwy w swoim życiu osobistym i ogólnie miał radość w życiu i widział owoce swoich uczynków i wiele owoców! I zawsze jestem otwarta na zawieranie znajomości! Kocham! Wszystkiego najlepszego! Ty i ja wiele razem przeszliśmy i mam nadzieję, że nasz związek będzie się umacniał z biegiem lat!

Z całego serca gratuluję najlepszemu facetowi na świecie! Wszystkiego najlepszego mojego misia! Jesteś moim najcieplejszym, najdelikatniejszym, najbardziej puszystym, delikatnym i czułym. Jesteś moim darem z nieba. Tylko z Tobą chcę spędzić całe życie, wychowywać Twoje dzieci, opiekować się Tobą, być z Tobą nawet na starość. Mój drogi, niech spełnią się wszystkie Twoje życzenia, spełnią się Twoje marzenia.I zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby pomóc w ich realizacji!

Piasek zniknie na pustyni, morze zacznie wysychać, niebo opuści wzrok, a wiatr zapomni o swojej mocy, jeśli nie będziesz szczęśliwy w swoje urodziny! Jesteś gorącą pustynią, ekscytującym morzem, jasnym niebem i najsilniejszym wiatrem! Kocham Cię!

Życzymy prawdziwych przyjaciół, troskliwej żony, posłusznych dzieci, hojnego szefa! Spotykaj się z radością każdego nowego dnia i osiągaj nowy sukces!

Obyś miał co chcesz. Życzę Ci odnalezienia swojego miejsca w życiu i godnego towarzysza. Bądź tą samą cudowną, niezrównaną osobą, jaką cię znam, i bardziej wiernymi, szczerymi, prawdziwymi przyjaciółmi.

Wspaniale, że na świecie są takie słodkie dziewczyny jak ty. Chcę, żebyś był zawsze zdrowy, bogaty i wesoły. Niech rano obudzi Cię szum morza, a wieczorem będziesz musiał zjeść obiad w Paryżu. Niech Twoja ukochana spełni wszystkie Twoje marzenia, a Ty nigdy nie będziesz musiał zaznać rozczarowania!

Wszystkiego najlepszego! Niech niebo będzie błękitne, wiosna w duszy, lekki powiew w głowie, torebka Gucci na ramieniu, buty Louboutin na stopach, diamentowe kolczyki w uszach, kwiaty w dłoniach i spodnie pełne kobiecego szczęścia. A także niech ten, który zaprezentuje to wszystko Tobie, na Twoje stopy, będzie obok Ciebie!

Gratuluję 19. urodzin i życzę miłego, interesującego i szczęśliwego każdego dnia swoich wspaniałych młodych lat.Życzę niesamowitej energii, powodzenia, pewnych dążeń i pozycji, jasnych myśli i nadziei, żywych emocji i marzeń, trwałych sukcesów i coraz to nowych fajnych pomysłów. Kochajcie się wzajemnie, dbajcie o siebie i osiągajcie swój cel!

Chcę abyś został magiem i zamienił swoje życie i życie swoich bliskich w cudowną bajkę, w której dobro zawsze zwycięża zło! Aby złoczyńcy w walce z tobą stracili swoje magiczne moce! Życzę, abyś zawsze był zwycięzcą! Wszystkiego najlepszego! Wszystkiego najlepszego dla wspaniałego faceta. Życzę Ci nigdy nie tracić pewności siebie i odwagi serca, zawsze dążyć do sukcesu i osiągać swoje cele, zawsze pozostawać szczerym i życzliwym człowiekiem, prawdziwym i szlachetnym człowiekiem. Nie wiem, może wam się nie podobają te wszystkie banalne gratulacje, ale wciąż życzę wam tego, co uważam za konieczne! Życzę wspaniałego, ciekawego i romantycznego życia. Niech zawsze wnosi coś nowego do twojego życia. To było pozytywne i pełne miłych niespodzianek! Abyś zawsze osiągał swoje cele i wiedział, czego chcesz od życia! Chciałbym, aby negatyw zawsze przepływał obok ciebie i nawet nie dotykał cię swoimi końcówkami! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego dla najpiękniejszego, miłego, inteligentnego faceta dzisiaj! Życzę Ci, abyś zawsze był pierwszy i osiągnął wszystko! Wygraj we wszystkim! Niech szczęście i sukces towarzyszą Ci wszędzie! Ale nie zapomnij o swoich bliskich i krewnych, którzy bardzo cię kochają!

Wszystkiego najlepszego! Życzę wspaniałego życia i aby na każdym kroku zdarzały się cudowne wydarzenia. Życzę wielu powodów do radości i dobrego zdrowia! Niech każdy poranek będzie szczęśliwy i słoneczny.

Niech słońce oświetlające dzisiejszy świat przypomni sobie o Twoich urodzinach i wyśle ​​Ci promień, który spełni każde Twoje życzenie.

Wszystkiego najlepszego dla najfajniejszego faceta! Życzę Ci, abyś był wzorem siły i wytrwałości! Aby dziewczyny kochały, a szefowie doceniali!

Życzę Ci, aby Twoje życie było jasne, jak pogodny słoneczny dzień, pełne jak kieliszek szampana, bezchmurne, jak niebo nad pustynią. I niech, jak gwiazdy na nocnym niebie, zawsze palą się światła w oknach twoich przyjaciół i krewnych, światła nadziei. Bądź zdrowy, szczęśliwy i szczęśliwy!

Wszystkiego najlepszego dla najpiękniejszej dziewczyny – piękna. Niech dni rozświetlą się promieniami słońca, wokół latają motyle. Jesteś ideałem kobiecej urody: szczupła, mądra, pobożna, choć czasem bardzo elokwentna.Szczęście, miłość i zapach!

Z otwartym i pełnym miłości sercem życzę Ci, maleńka, Twoich urodzin tylko uśmiechów, słonecznych dni i pełnego morza miłości! Możesz naprawdę kochać raz w życiu. Cieszę się, że tak do ciebie czuję. Jesteś słońcem i powietrzem w moim życiu! Jesteś oceanem miłości i nieznanego! Kocham!

Serdeczne gratulacje z okazji 19. urodzin w prozie

Wszystkiego najlepszego z okazji 19 urodzin, wszystkiego najlepszego 19, z głębi serca

Życzę Ci najjaśniejszej drogi w życiu. Wszystkiego najlepszego! Chcę, abyś miał optymistyczne nastawienie i nieposkromioną żądzę zwycięstw! Niech nie będzie dla Ciebie nic niemożliwego , niech problemy nie znają drogi do Twojego domu.Uniwersalne szczęście dla ciebie i zapierający dech w piersiach wzrost we wszystkim! Wszystkiego najlepszego z okazji dziewiętnastych urodzin!

Mój drogi i niezastąpiony, najlepszy człowiek na świecie, najmilszy, najsilniejszy, najbardziej hojny i najbardziej ukochany! Życzę Ci wszystkiego najlepszego i życzę, aby każdy Twój dzień zaczynał się i kończył z uśmiechem, radość nieustannie pachnie w Twoim sercu! Niech wasze ciało i dusza nie starzeją się, ale z roku na rok stają się młodsze ku radości wszystkich, którzy Was kochają! Życzę: ciała – radości, duszy – spokoju, głowy – mądrości, rąk – umiejętności! A wy wszyscy razem – szczęście i miłość!

Chętnie gratulujemy naszej mądrej ślicznotce jej wakacji! Oczywiście życzymy Ci miłości, wszystkiego najlepszego zarówno w domu, jak i w pracy, a także abyś zawsze była równie kobieca, atrakcyjna i wesoła! Dzisiaj

Chcę abyś został magiem i zamienił swoje życie i życie swoich bliskich w cudowną bajkę, w której dobro zawsze zwycięża zło! Aby złoczyńcy w walce z tobą stracili swoje magiczne moce! Życzę, abyś zawsze był zwycięzcą! Wszystkiego najlepszego!

Umiłowani, serdecznie gratuluję wam urodzin. Serdecznie życzę dobrego zdrowia, dużo radości, zawsze dobrego nastroju. Niech każdy dzień da Ci wspaniałe chwile, niech szczęście zawsze Ci towarzyszy. Życzę niezawodnych, prawdziwych przyjaciół. Niech wszystko, co zaplanowałeś, się spełni, niech zła pogoda ominie Cię z ogromną prędkością. Uśmiechaj się częściej, ciesz się życiem i nigdy nie wieszaj nosa.Niech moja miłość zawsze będzie dla ciebie talizmanem, moim jedynym.

Życie nieczęsto przynosi prawdziwych przyjaciół. Mam szczęście, że cię mam, to na pewno! Dziękuję przyjacielu za przyjęcie mnie. Gratulacje, kochanie, na wakacjach! Ciesz się, bo to jest najważniejsze! Niech bliscy dadzą radość i ciepło, a Ty już masz wszystko inne!

Z wielką radością gratulujemy Ci, koleś, z okazji Twoich urodzin i szczerze życzymy Ci powodzenia w życiu! Niech spotka Cię na każdym kroku losu i pomoże w każdej sytuacji życiowej! Szczęście kocha pewnych siebie ludzi i spotyka odważnych facetów! Życzymy Ci, abyś był odważny, nie bał się podejmować ryzyka, brać odpowiedzialność za swoje słowa i czyny i nigdy nie zbaczać z zamierzonego celu! Aby być zwycięzcą we wszystkim i zawsze, życzymy Ci, ponieważ urodziłeś się po to! Nie wątp w swoje przedsięwzięcia i odważnie poprawiaj błędy, ponieważ uczą się na błędach i nie działa to dla kogoś, kto nie popełnia błędów! Niech szczęście owinie się wokół Ciebie jak jedwabna wstążka i sprawi, że Twoje życie będzie udane! Nie przegap chwili i nie przegap szczęśliwej okazji, kiedy spotka Cię szczęście! Dziel się dobrze, ale dbaj o swoje szczęście i nie dawaj go nikomu! Wszystkiego najlepszego!

Urodziny to Dzień Magii! Niech dziś Twoje najskrytsze pragnienia i marzenia się spełnią! Jesteś moim kotkiem i moim dzieckiem! Z tobą przejdę przez wszystkie próby życia i na zawsze będę twoją ochroną! Zdobywasz moje serce każdego dnia! Kocham Cię do końca!

Dzisiaj gratulujemy i życzymy z całego serca szczęśliwych dni i delikatnej pieszczoty pięknej i słodkiej księżniczki. Aby w trudnej walce odnieść łatwe zwycięstwo!

Wszystkiego najlepszego dzisiaj dla najfajniejszego faceta! I powiem ci to.Nigdy nie spotkałem tak fajnych, interesujących i błyskotliwych osobowości jak ty! Więc to pamiętasz! Chcę, aby wszystko, o czym dzisiaj pomyślałeś, spełniło się w tym roku! Takich ludzi byłoby więcej, a świat byłby jaśniejszy i cieplejszy! Więc przyjmij moje gratulacje i zacznij się bawić! Niech twoje serce nie rozpozna rozczarowania i bólu! A w duszy zawsze będzie tylko radość!

Kto we wszechświecie jest bardziej uczciwy, silniejszy, fajniejszy, milszy i mądrzejszy niż wszyscy inni? On jest fajnym urodzinowym chłopcem! Nie trać prawdziwych przyjaciół. Chroń swoich bliskich. Niech życie mieni się iskrami, a marzenia prowadzą do szczęśliwych krain.

Życzę Ci, abyś zawsze była młoda i piękna, trochę zmarnowana i głupia, abyś była zarówno playboyem, jak i swoim chłopakiem, i jak zawsze była hojna i miała szerokie serce.

Jesteś lżejszą dziewczyną, która swoim wyglądem może zmienić każdy dzień tygodnia w wakacje. Życzę, żebyś nigdy nie zmieniała swojego temperamentu i zawsze pozostawała najbardziej pogodna, słodka i doskonała. Piękno dla Ciebie, szykowny wygląd i stan wewnętrzny.

Delikatny, piękny, jasny – zawsze jesteś najbardziej dynamiczny i jasny, za Tobą jest ślad jak z latającej komety, zmuszający Cię do zawracania za Tobą.Pozostań ten sam szybki, imponujący, oszałamiający błysk, bądź szczęśliwy i daj szczęście w zamian!

Wszystkiego najlepszego, moja droga dziewczyno! Dziś, 19 lat temu, było najważniejszym wydarzeniem w naszej rodzinie! Spieszę dzielić się ze wszystkimi moją miłością do Ciebie i dumą z Ciebie! Jesteś już całkiem dorosła, mój ptaszku! Wszystkiego najlepszego! Kiedy spróbujesz latać solo, nie martw się, będę tam! Chcę cieszyć się Twoimi zwycięstwami i wspierać Cię w trudnych chwilach! Jesteś naszą dumą, życiem, naszym sensem życia! Od najmłodszych lat byłeś i jesteś bardzo bystry, rozsądny, mądry ponad swoje lata, co dało nam zaufanie do Ciebie! Życie dopiero się zaczyna, jest różnorodne, a Twoje życie będzie tym, co zbudujesz dla siebie! Leć moja dziewczyno, lataj! Spróbuj, ciesz się, kochaj, śnij, raduj się, uśmiechaj! Wszystko, co teraz jest trudne, jest bezcennym przeżyciem, jutro wróci do Ciebie! Wierzyć w siebie! Wszystkiego najlepszego, nasz ptaszku!

W pięknych i szczęśliwych 19 latach z głębi serca pragnę życzyć wspaniałych perspektyw i jasnych horyzontów życiowych, wielkich celów i wielkiego pragnienia marzeń, wielkiego szczęścia i silnej miłości bliskich, szczere wsparcie przyjaciół i niezwykłe szczęśliwe dusze.

Czego życzysz młodemu, energicznemu, przystojnemu facetowi na urodziny? Piękne życie, ciekawa praca, worek pieniędzy, powóz szczęścia, pyszne jedzenie, słodki sen. Niech pech ominie twój dom, a życie będzie słodkie jak miód!

Wszystkiego najlepszego kochanie! Zostań zawsze taką pozytywną, odnoszącą sukcesy i najszczęśliwszą osobą. Niech szczęście będzie twoim wiernym towarzyszem we wszystkich sprawach. Bądź czarujący i niesamowity, niech twoje życie będzie wypełnione tęczowymi pasażami, a z ust innych usłyszysz tylko komplementy. Życzę Ci, abyś osiągnął szczyt sukcesu, obfitości kreatywnych myśli i inspiracji, abyś pozostał taki słodki, nie znał smutku i nie zapominał o swoich przyjaciołach.

Wszystkiego najlepszego i w wieku 19 lat życzę Ci promiennego uśmiechu i błysku szczęścia w Twoich oczach, czułości uczuć i szczerej miłości, dobrych nadziei i jasnych horyzontów, wesołe pomysły i niewątpliwy sukces.