Życzenia urodzinowe 11 lat

Zebraliśmy dla Ciebie wiele najbardziej wzruszających gratulacji z okazji 11 urodzin, wszystkiego najlepszego dla 11-letniego dziecka, chłopca, dziewczynki w prozie. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Gratulacje, córko, w dniu Twoich 11 urodzin. Życzę Ci moja gwiazdo, aby dwa patyki Twojej randki stały się szczęśliwymi i długimi szynami Twojego życia. Dotsya, życzę Ci wielkiego potencjału, udanego ujawnienia wszystkich talentów, sukcesów w nauce, zabawy z przyjaciółmi, wielkich i małych cudów dla Twojego serca.

Kiedy człowiek jest jeszcze mały, tak bardzo chce dorosnąć i stać się dorosłym. I dlatego stara się zrobić dla niego tak wiele rzeczy. Ale w rzeczywistości nie ma pięknych chwil w dorastaniu. W końcu dodawane są dodatkowe problemy, z którymi w każdym przypadku musisz spróbować sobie poradzić. Dlatego tak bardzo chcę powiedzieć mojej ukochanej córce, żeby w ogóle nie próbowała tak szybko dorosnąć. Ponieważ wciąż masz na to czas. A teraz po prostu spróbuj cieszyć się latami dzieciństwa, a wtedy możesz naprawdę dużo zrozumieć i stać się szczęśliwą osobą. A teraz, gdy masz już 11 lat, chcemy Ci podarować prezent, który na pewno Ci się spodoba. A nawet jeśli tobie się to nie przydarzy, otrzymasz dokładnie to, czego potrzebujesz.

Wszystkie dziewczyny są pięknymi księżniczkami, więc życzymy Ci więcej magii, niech wszystkie Twoje ścieżki będą tęczą, a wiatr zmian wije się we włosach. Zawsze bądź taki szczery i miły. Niech światło twojej duszy będzie ponadczasowe. Niech wszystkie cuda zdarzają się wspaniale, a niebo daje szczęście od deszczu. Niech zawsze budzi cię śpiew ptaków, a gwiazdy strzegą twoich snów nocą. Podążaj ścieżką usianą najbardziej pachnącymi kwiatami, a Twoja droga będzie gładka bez przeszkód. W wieku 11 lat jest to dokładnie to, co powinno być, niech marzenia fruwają jak kolorowe motyle i na pewno spełniają się w kolejności swojej kolejki. Najpiękniejsze stroje z koronką, noś je i zmieniaj bez zmęczenia. Dzieci, to jest dotyk rodziców do ich przeszłości. Nie denerwuj ich, daj im radość i niech będą z ciebie dumni. Nigdy nie zapominaj o swoich studiach, niech oceny będą wysokie, a ty ciężko pracujesz!

Wszystkiego najlepszego dla Ciebie. Masz przed sobą całe życie. Życzę Ci, abyś zawsze osiągał swoje cele, otrzymywał od życia wszystko, co jest niezbędne do szczęścia i dobrego samopoczucia. Miłość do Ciebie i zdrowie, zrozumienie, powodzenia, powodzenia i zabawy.

Niedawno moja mała dziewczynka poprosiła mnie o zakup kolejnej lalki Barbie, aby uzupełnić jej kolekcję. A potem zaprosiła swoich przyjaciół do odwiedzenia i bawili się tymi lalkami. A dzisiaj te dorosłe młode panie dzielą się swoimi sekretami i opowiadają o swoim pierwszym szkolnym związku. Przepraszam dziewczyny, jeśli cię zdradziłem. Wszystkiego najlepszego moja dziewczyna, moja dorosła córka. Chcę, żebyś był zawsze zdrowy, a wszystko inne przyjdzie.Dąż do wszystkich swoich celów, nigdy się nie poddawaj. Dotyczy to również przypadków, gdy inna dziewczyna chce kupić sukienkę, której potrzebujesz. Wiem, że możesz postawić na swoim. Ale nie mówmy więcej o sukience. Moja piękna, wiedz, że twoja mama jest z ciebie bardzo dumna. Kocham Cię zawsze. Tak, nawet kiedy skarcę. Tata i ja nie wyobrażamy sobie życia bez Ciebie i Twoich niewyczerpanych pomysłów. Każdego dnia czynisz nas lepszymi.

Dzień, na który tak długo się przygotowywaliśmy, w końcu nadszedł. Moja córko, gratuluję ci urodzin! Życzę Ci wszystkiego, czego sobie życzysz. Bądź zawsze szczęśliwy, zdrowy i kochany. Tak miłość! Rodzice, przyjaciele, krewni. I co pomyślałes? Przygotowywaliśmy się do tego święta od bardzo dawna. Zdałem sobie sprawę, że jesteś bardzo cierpliwy, ponieważ nie mogłem chodzić po tylu cukierniach w poszukiwaniu idealnego, Twoim zdaniem, ciasta. A ty jesteś moim dobrym kolegą! Chcę, żebyś żył dzisiaj. Naprawdę lubisz marzyć, rozmawiać o planach, głównie o ślubie. Wszystko w porządku, ale jest za wcześnie, abyś myślała o ślubie. A teraz możesz zacząć się bawić. Kocham cię moja piękność.

Z czułością i miłością pragniemy pogratulować naszemu skarbowi, naszej pięknej córce, jej 11 urodzin. Dorośnij i bądź dobry dla mamy i taty, bardzo cię kochamy, jesteś naszym życiem. Bądź szczęśliwy i odnoszący sukcesy we wszystkim.

Dzisiejszy dzień jest prawdopodobnie bardziej dla mnie niż dla ciebie! Dziś są urodziny mojego syna! Niech więc ten rok przyniesie Ci jak najwięcej pozytywów, powodzenia i powodzenia! Niech na Twojej drodze spotkają się tylko najmilsi i najciekawszi! Niech wszystko, czego się podejmujesz, przyniesie Ci sukces! Wszystkiego najlepszego synka z 11. urodzin!

Dzisiaj jest radosny dzień w naszej rodzinie – urodziny naszej córki, nasze szczęście. Moja córko, gratuluję ci! Jesteś takim jasnym i ukochanym mężczyzną, bez którego po prostu nie można sobie wyobrazić naszej rodziny. Nasz poranek zaczyna się od śmiechu i okrzyku „Dzień dobry świecie”. W ten piękny dzień życzę Ci jak najwolniejszego dorastania, bo nadal chcemy cieszyć się Twoim dzieciństwem. Zawsze pozostań tą samą miłą, słodką i czułą dziewczyną, proszę nas swoimi sukcesami. Bardzo Cię kochamy, nasze słońce. A Ty nieustannie nas ogrzewasz swoją obecnością i ładujesz niekończącym się pozytywem. Ciesz się wakacjami, baw się, tańcz, śpiewaj i niech spełnią się wszystkie Twoje ukochane marzenia.

Po raz jedenasty świętujemy Twoje urodziny, uruchamiając wielki pokaz sztucznych ogni i chmurę balonów w niebo. Drogi urodzinowy chłopcze, przyjmij nasze najlepsze gratulacje.Niech życie kuli śnieżnej, zamiatając wszystkie przeszkody, zbierając tylko dobro, miłość, harmonię i bogactwo.

Gratuluję Ci głównych wakacji w Twoim życiu, szczęśliwych 11 urodzin! Obyś zawsze był zdrowy! Dziś stałaś się o rok starsza, jeszcze jedna chwila bliżej dorosłości! Zdrowie, szczęście, dobre samopoczucie rodziny, wielka miłość i długowieczność! Zawsze zadowalaj rodziców i ucz się dobrze!

11 lat – dziecko mamy stało się dorosłe. Już teraz widać dorosłe usposobienie, szczególne cechy charakteru. Niech twoje urodziny będą najfajniejsze, niech twoi przyjaciele będą z tobą dzisiaj i zawsze, a wszystkie twoje dzisiejsze życzenia na pewno się spełnią.

Moja ukochana dziewczyno, dzisiaj stałaś się starsza o cały rok. Gratuluję Ci tego wspaniałego święta! Życzę nieograniczonego szczęścia, powodzenia we wszystkim i miłości. Chociaż jest za wcześnie, abyś myślał o miłości, czasami pozwalam ci marzyć. Zawsze pozostań tą samą piękną, miłą i wyrozumiałą dziewczyną. Jesteś już tak duża, że ​​nawet przestałaś potajemnie używać moich kosmetyków. Ale nie przestawaj używać moich perfum. Bardzo cię kocham! Jesteś moją dumą, wyznaję, że często biorę z Ciebie przykład. Zwłaszcza jeśli chodzi o makijaż lub włosy. Teraz potajemnie biorę twoją szminkę. Obyś pamiętał ten dzień do końca życia. Obiecuję, że nie zanurzę twojej twarzy w torcie. Bardzo cię kocham, moja księżniczko.

Życzę mojemu synowi, aby żył bez smutków, nie znał chorób i zmartwień, życzę mu przez cały rok, pragnę też rysować doskonałe martwe natury, malować dowolne portrety olejami i farby na zamówienie, pragnę nie zwieszać nosa w żalu, żaden żal nie ma znaczenia, pragnę zwyciężyć w każdym sporze, pragnę przezwyciężyć smutki i żale, pragnę nigdy nie przejmować się drobiazgami! Wszystkiego najlepszego, mój drogi synu, w twoje jedenaste urodziny! Bądź szczęśliwy i kochaj!

Wszystkiego najlepszego z okazji 11 urodzin mój drogi synu. Nie masz pojęcia ile dla mnie znaczysz! Jestem gotowa na wszystko, aby Twoje życie było jasne i interesujące! Chcę, aby wszystko, wszystkie Twoje marzenia się spełniły, aby inspiracja na start, codziennie przychodziła do Ciebie coś nowego i ciekawego! Jesteś w moim życiu jedyną radością i wsparciem! Więc wszystkiego najlepszego synu.Bądź szczęśliwy!

Moje maleństwo, jak szybko się rozwijasz! I dajesz mi tyle szczęścia, że ​​jestem gotowa pocałować cały świat! Nigdy nie przestanę dziękować Wszechświatowi za to, że dał mi Ciebie! Taka szczera, czysta, miła i bystra córka! Niech los chroni cię przed smutkiem, porażkami i smutnymi chwilami w życiu, niech twój anioł stróż zachowa twoje zdrowie! Życzę Ci udanej, łatwej i prostej drogi życiowej oraz wielu wspaniałych wydarzeń, które z uśmiechem na długo zapamiętasz! Moja piękność, moja radość! Powiedz mi, gdzie chowasz swoje skrzydła? W końcu nie jesteś dziewczyną, jesteś aniołem! Chciałbym życzyć Ci, aby blask, który pochodzi od Ciebie, nigdy nie zgasł! A zła pogoda na twojej duszy nigdy nie zebrała ponurych chmur! Niech miłość rodzicielska ogrzeje cię o każdej porze roku i niech jedność naszych dusz będzie z każdym dniem silniejsza! Wszystkiego najlepszego, córko!

W twoje urodziny życzę ci wielkich sukcesów, więcej szczęścia i beztroskiego śmiechu. Żyj nie znając smutku i kłopotów, bądź okryty szczęściem i radością. Niech 11 lat będzie najbardziej urzekającym świętem. To jest wiek nadziei i pragnienia. Żyj każdego dnia w różowych snach i pozwól, aby Twoje sny były najsłodsze. To wiek świtu, w którym na drodze życia czeka wiele wydarzeń. Niech dzieciństwo wypełni się najjaśniejszymi kolorami, tęczami, pięknymi ćmami i ciepłem słońca. Niech każda Twoja chwila będzie szczęśliwa, niekończąca się i tęczowe sny. Z dobrym nastrojem życzymy rozpoczynać każdy nowy dzień, podchodzić z inspiracją do każdego biznesu i aby wszystkie przedsięwzięcia zakończyły się sukcesem. Niech babcie będą z ciebie dumne, dziadkowie cię rozpieszczą, a rodzice nie mają duszy.

Od 11 lat uszczęśliwiasz nas wszystkich swoim istnieniem. Synu, Ty jesteś sensem mojego życia, cieszę się z Twoich sukcesów, małych i dużych zwycięstw i bardzo się cieszę, że taki mądry, przystojny i miły chłopak dorasta w naszej rodzinie. Pamiętaj, bardzo cię kocham i zawsze będę cię kochać. Życzę Ci, aby wszystko się dla Ciebie ułożyło i aby wszystkie Twoje marzenia zawsze się spełniały.

Moja córka jest o rok starsza. W ogóle nie mogę w to uwierzyć. Wygląda na to, że wczoraj razem napisaliśmy list do Świętego Mikołaja, nauczyliśmy się wypełniać pamiętnik i wybraliśmy pierwszy szkolny plecak. Wciąż pamiętam ten ogromny różowy plecak z lalką Barbie, chociaż uparcie odmawiasz zapamiętania. Chcę ci pogratulować i życzyć niekończącego się szczęścia, dużo szczęścia i powodzenia. Bądź zawsze kochany, bądź zdrowy i wesoły.Nie wyobrażam sobie dnia bez twojego uśmiechu i twoich żartów. Jesteś już taką dorosłą młodą damą, która każdego ranka wybiera strój, krzycząc: „Spóźnię się!”. Ale to wszystko czym jesteś. Moja dziewczyno, jesteś najcenniejszą rzeczą w naszym życiu z tatą, naszą dumą i radością. Zawsze staraj się o więcej, rozwijaj się, studiuj i czytaj wiele ciekawych książek. Bardzo Cię kochamy!

Urodzinowa dziewczyno, kochanie, wszystkiego najlepszego! Już po raz jedenasty zdmuchniesz świeczki na torcie, pomyślisz życzenie i będziesz bawić się z przyjaciółmi do woli. Życzymy, aby w tym roku szczęście otwierało się przed Tobą we wszystkich kierunkach, samo bogactwo płynie w Twoje ręce, przyjaźń nigdy się nie rozpada, a w dzienniku są tylko piątki.

Najlepsze życzenia urodzinowe dla dziecka w wieku 11 lat dla chłopca, dziewczynki w prozie

Wszystkiego najlepszego dla 11-letniego dziecka

Gratuluję Ci, drogie dziecko, w dniu Twoich urodzin. Masz 11 lat, otwierają się dla Ciebie nowe granice zainteresowań i możliwości. dobrze wszędzie, poświęć swój czas tylko na ważne i rzeczy, które Cię interesują, nigdy się nie poddawaj i zawsze dawaj powód swoim bliskim do bycia z siebie dumnym.

Wszystkiego najlepszego, słodki dzieciaku. Chcę stać się nie tylko o rok starszy i dojrzalszy, ale także szczęśliwszy. Niech życie będzie pełne niespodzianek i radości, niech wszystko pójdzie na „5”, niech świat bajek i fantastycznych filmów sprawi, że Twoje życie będzie niezwykle interesujące, wesołe, życzliwe i pogodne.

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałego dziecka. Życzę wspaniałego nastroju i radosnego uśmiechu, wesołych pomysłów i dobrych przyjaciół, łatwej nauki i ekscytujących zajęć życiowych, wielkiego szczęścia i miłości od bliskich.

Wszystkiego najlepszego! Życzę dużo radości, sukcesów w nauce, różnych przydatnych hobby, dobrych przyjaciół i dobrego nastroju. Niech spełnią się Twoje życzenia, poczęte i zaplanowane mogą się łatwo okazać, a w życiu będą tylko pozytywne uczucia i wydarzenia!

Wszystkiego najlepszego piękne dziecko. Życzę spokojnego nieba i szczęśliwego dzieciństwa, błyskotliwych talentów i wysokich sukcesów, pomyślności w rodzinie i zrozumienia, wielkiej radości życia i znaczących osiągnięć w nauce, zabawy z przyjaciółmi i ciekawego hobby.

< /div>

Dzisiaj kończysz jedenaście lat, co oznacza, że ​​nadszedł czas na dobrą imprezę. Życzymy dobrej zabawy, aby po tylu latach można było coś zapamiętać ze śmiechem. Niech dziś w Twoim domu płyną czekoladowe rzeki, unoszą się chmury ptasie mleczko i leje się deszcz lemoniady.

To takie dobre, łagodne dla serca, gdy widzisz, jak wnuczka, słodka lalka, którą wykarmiła, której opowiadała bajki, tak szybko dorosła! I zamienił się w takiego jasnego i melodyjnego ptaka! Nie musi siedzieć w klatce, potrzebuje otwartego nieba i swobodnie oddychać, a przed nią bezkresna odległość, w której znajduje się szczęście! W twoje urodziny życzę ci długich lat, dobrego zdrowia, pogodnego wiatru – i gdziekolwiek pójdziesz, pamiętaj, że twoja rodzina kocha cię całym sercem!

Nadszedł dzień, na który wszyscy czekaliśmy. To święto, które dziś obchodzi nasze dziecko, stało się naszym ulubionym. A teraz, kiedy stoisz przede mną tak piękna i szczęśliwa, nie mam innego wyboru, jak tylko cię przytulić i pocałować. Teraz przyjdą do Ciebie goście, których na pewno będziesz musiał poznać w jak najlepszy sposób. Aby odnieść sukces, postaraj się być radosną i miłą gospodynią. A teraz muszę cię opuścić. Dlatego na koniec muszę wam powiedzieć kilka prawd, które każdy powinien znać. Cokolwiek się z tobą stanie, zawsze powinieneś pamiętać o ludziach, którzy są blisko ciebie.Dlatego dla nich powinieneś starać się zrobić wszystko, co możliwe, aby byli również szczęśliwi. I dopiero wtedy poczujesz ciepło i szczęście w swoim sercu.

Cóż za cud, gdy jedynaczka, ukochana córka, jest nie tylko dobra, ale także pracowita, mądra ponad swoje lata i każdy dzień przynosi rodzicom tylko radość! Nasza córka jest radością rodziny, a w Twoje 11 urodziny, gratulując Ci, chcemy jeszcze raz powiedzieć, jak wdzięczni niebu za to, że nam Cię obdarzył! Życzymy Ci dużo słońca w życiu i miłości, miłości i bycia kochanym zawsze, w każdej chwili!

Wszystkiego najlepszego z okazji 11 urodzin. Niech otworzą się przed Tobą nowe granice ciekawej wiedzy, niech każdy dzień będzie pełen zabawnych przygód i zabawnych gier, niech w szkole czekają na Ciebie tylko wysokie oceny, niech w życiu zawsze będzie świętowanie i zabawa.

Wszystkiego najlepszego, mój własny kawałek szczęścia! Mój skarb! Mój bezcenny skarb! Moja ukochana córko! Życzę, abyś nigdy nie rezygnował ze swoich marzeń, nadal marzył, jak w dzieciństwie, tak jak dawniej, i niech Twoje marzenia nie zawiodą Cię i spełnią się jedno po drugim! Życzę Ci życia w taki sposób, aby każdy nowy dzień przynosił Ci coś nowego i pożytecznego! Chcę, abyś był niezmiernie szczęśliwy i dawał swoje szczęście bliskim i drogim ludziom! Życzę Ci, abyś czasami była wzburzona i żwawą dziewczyną, a czasami zamieniła figlarność na poważne podejście do życia! Niech niemożliwe połączy się z możliwym i uczyni Cię wyjątkowym! Życzę, abyście mieli mądrość, aby nie obrażać się drobiazgami i nie chować w sobie urazy! Uwolnij swoją duszę od takiego ciężaru! Żyj spokojnie i bądź pozytywny, córko! Życzę, żebyś nigdy niczego nie żałował!

Mój drogi chłopcze. Dzieciństwo to najwspanialszy czas, a urodziny to najwspanialsze święto dzieciństwa. Nie spiesz się, aby dorosnąć, cieszyć się grami, rozmawiać z przyjaciółmi i wakacjami dla dzieci. A my postaramy się, abyś w przyszłości wspominał swoje dzieciństwo ze szczęśliwym uśmiechem na twarzy. Wszystkiego najlepszego!

Znowu nadszedł dzień – dzień narodzin mojej pięknej córki. Gratuluję, moja radość, tych wspaniałych wakacji! Bardzo Cię kocham i po prostu nie wyobrażam sobie życia bez Ciebie. Jesteś moją dziewczyną, z którą mogę rozmawiać godzinami.Zaledwie kilka lat temu ubraliśmy razem wasze lalki i wymyśliliśmy dla nich imiona, a teraz już wymyślacie imiona dla swoich przyszłych dzieci. Pamiętasz, że nie powinni nazywać mnie babcią, prawda? Moje słońce, bądź najszczęśliwszy na tym świecie. Zasługujesz na to! W ogóle nie możesz już chodzić do szkoły. Widzisz, powiedziałem to tak, jak obiecałem. Ale jutro o tym zapomnimy, prawda? Niech wszystkie Twoje marzenia się spełnią, moja dziewczyno, a my zawsze będziemy tam i spróbujemy przyspieszyć ich spełnienie.

Chcę pogratulować wspaniałemu, posłusznemu, słodkiemu i miłemu dziecku jego 11 urodzin. Życzę odważnej nauki, wielkich osiągnięć, niewątpliwych zwycięstw i wysokich sukcesów, powodzenia, pewności siebie, dobrych przyjaciół i wyjątkowych pomysłów.

Moja dziewczyno, w zeszłym roku tego dnia chciałaś urządzić ciche domowe przyjęcie urodzinowe. A w tym roku postanowiliśmy Was zaskoczyć i zebrać wszystkich Waszych ulubionych przyjaciół. Chcemy, abyś odpowiednio uczcił swoje wakacje, dobrze się bawił i odpoczywał. Nie martw się, nie musisz później sprzątać. Moja radość, gratuluję ci urodzin! Chcę, żebyś zawsze się uśmiechała, naładowała nas wszystkich energią i pozytywem. Bądź zawsze szczęśliwy, zdrowy i kochany. Bardzo Cię kochamy, ale wkrótce pojawi się kolejna osoba, dla której staniesz się najbardziej ukochaną. Nie wierzę, że to powiedziałem, ale to prawda. Nasza dziewczyno, wiedz, że twoja rodzina bardzo cię kocha. Twoje zabawki i lalki gratulują ci i kochają nawet po okrutnym wyrzuceniu ich wszystkich z pokoju. Wszystkiego najlepszego, piękna!

Ta piękność kończy dziś 11 lat! W centrum uwagi, otoczeni troską i uwielbieniem, raczej przyjmuj prezenty. Jesteś bardzo łagodnym stworzeniem, świt wiosny płonie w twoich oczach. Pozostań tak słodki i delikatny przez wiele lat. Już dawno nie nosisz koronkowych sukienek i jeszcze nie przestajesz kochać bajek. Dorastasz dziewczyno, jesteś taka piękna, tak delikatna, że ​​brakuje słów! Gratulujemy tego wspaniałego święta, niech noce i beztroskie dni będą pogodne.Niech to święto rozjaśni Twój dzień, uszczęśliwi koleżanki i przyjaciół, a rodzicom niech płaczą, że dojrzałaś. Żyj w zgodzie, kochaj, śnij o niemożliwym, nie wahaj się. Niech wszystkie twoje sny będą najsłodsze. Serdecznie gratulujemy urodzin! Niech Twoja droga prowadzi tylko do szczęścia, mniej przeszkód i złej pogody. Życzymy Ci mniej ponurych dni w Twoim życiu.

Wszystkiego najlepszego mój synu! Dziś nie jesteś już takim małym chłopcem jak wczoraj, bo masz 11 lat. Dorastasz, stajesz się poważniejszy, rozsądniejszy i mądrzejszy. Teraz tata i ja już możemy polecić ci opiekowanie się siostrą, pomoc w domu. Życzymy Ci, abyś pozostał tym samym posłusznym i grzecznym chłopcem, choć czasami, w dobry sposób, możesz się wygłupiać. Dlatego życzymy nowych ciekawych i ekscytujących gier i zabawy. Wszystkiego najlepszego!

Jedenaście lat to wspaniały czas, pełen niesamowitych odkryć, jasnych dni i uśmiechów. Wszystkiego najlepszego kochanie! Niech młodość przyniesie Ci szczęście, a każdy nowy dzień zaczyna się od słonecznych, ciepłych promieni, czułych słów i przyjemnego dotyku dłoni mamy.

Dzisiaj najpiękniejsza i najweselsza dziewczyna obchodzi swoje 11 urodziny. Wzorowa córka, prawdziwa dziewczyna i po prostu cudowna dziewczyna. W tym wyjątkowym dla Was dniu pragnę życzyć, aby wszystko, o czym marzycie, spełniło się dzisiaj. Aby twoje oczy nigdy nie znały łez, z wyjątkiem radości. Aby na swojej drodze spotkać tylko prawdziwych przyjaciół, którzy mają kłopoty, nie odejdą.Chcę, aby twoje serce nigdy nie doświadczyło podłości dorosłości. I wiedz, że nie jesteś sam, bo z tobą Anioł Stróż, dany ci przez niebo. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Niech ten dzień zostanie na długo zapamiętany. A czasami, gdy jesteś smutny, pamiętaj o nim i pozwól sobie stać się bardziej radosnym!

Masz 11 lat i to poważna sprawa. Teraz nikt nie odważy się nazwać cię głupcem. Bardzo szybko się rozwijasz, cieszysz się chwilami złotego dzieciństwa i mniej smutku, bo tak cudownie się uśmiechasz. Uwierz mi, nie masz powodów do irytacji, a jeśli się pojawią, skontaktuj się z nami, zawsze chętnie wesprzemy Cię w każdej chwili. Wszystkiego najlepszego!

Szczere gratulacje z okazji urodzin 11-letniego dziecka chłopcu, dziewczynie jego własnymi słowami

Wszystkiego najlepszego do 11-letniego dziecka do łez

Wszystkiego najlepszego dla cudownego chłopca! Życzymy, abyś wyrósł duży i silny jak tata, przystojny i miły jak mama. Spełniają się fantastyczne dziecięce marzenia!

< /div>

Dzisiaj jest cudowny dzień, 11 urodziny mojego ukochanego synka! Niech ten dzień przyniesie Wam wiele przyjemnych emocji i przyjemności! Życzę Ci, aby wszystkie Twoje sprawy obiecywały Ci tylko sukces! Synu, ciesz się życiem i zapomnij o wszystkich złych rzeczach! Niech bajka wkroczy do Twojego życia i otworzy przed Tobą nowy świat!

Dzisiaj życzenie leci do naszego przytulnego, jasnego domu, gdzie w oknie, w którym mieszka mały urodzinowy chłopiec, pali się światło. Ten szczęśliwy człowiek to mój syn, moje szczęście, mój dzwonek! Dziś ma dokładnie 11 lat, jakie szczęście w domu dla wszystkich, jak szczęśliwi są teraz wszyscy wokół, że nasze małe cudowne dziecko dobrze sobie radzi w szkole, świetnie walczy w judo, jest posłuszne rodzicom i zawsze jest gotowe pomóc wszystkim! Pragniemy, aby pozostał tym samym jasnym promieniem słońca, który świeci z nieba i daje ludziom szczęście! Wszystkiego najlepszego!

Mój kwiatuszku, moja droga, gratuluję ci z całego serca. Dziś są urodziny najlepszej dziewczyny na świecie! Niech żadne huragany życia nie zepchną statku twojego przeznaczenia z właściwego kursu. Niech otoczenie Cię wspiera i dodaje sił w trudnym momencie życia. Nic na świecie nie może cię zastąpić dla mnie. Jesteś moim skarbem życia, moim promieniem słońca w deszczowy dzień.Wszystkiego najlepszego, bez względu na to, co się stanie, wiedz, że tam jestem! W końcu nigdy nie spotkałem tak szczerych dzieci. Niech nowe przygody pojawiają się w Twoim życiu każdego dnia. Niech cuda przyjdą do wszystkiego i przynieś ze sobą kawałek szczęścia, który zagości pod poduszką. Wszystkiego najlepszego z okazji 11 urodzin!

Wszystkiego najlepszego moja mała księżniczko! Wiem, że nie lubisz, gdy cię nazywają, ale wiesz, że dla twojej matki wszystko jest możliwe. Chociaż w tym roku już nie dam Ci zestawu „Mała Wróżka”. Moje Słoneczko, życzę Ci szczęścia, zdrowia, sukcesów w nauce, powodzenia i spełnienia wszelkich pragnień. I życzę ci też miłości, ale jeszcze nie dorosłej – oczywiście miłości do rodziców, przyjaciół, krewnych i nauki. Ale niedługo będziesz musiał też życzyć sobie miłości, bo tak szybko się rozwijasz. Nadal nie przywykłem do tego, że wyjmujesz z pokoju wszystkie swoje zabawki, chociaż wiem, że czasem potajemnie wyjmujesz misie i zasypiasz z nimi. To nawet cieszy, bo to oznacza, że ​​jeszcze nie dojrzałeś, a to na moją korzyść. Bardzo to kocham, moja córko. Wiedz, że zawsze będę tam i pomogę Ci w razie potrzeby.

Chcę życzyć mojej drogiej córce wszystkiego najlepszego. Moja dziewczyno, jesteś moim cudem, który każdego dnia mnie uszczęśliwia i rozwesela. Życzę Ci inspiracji, której nieustannie poszukujesz w całym domu, miłości o jakiej marzysz, szczęścia i zdrowia. I oczywiście szczęście. Chciałbym również życzyć sobie porządku w swoim pokoju. I nie kryj się za tym, że jesteś osobą kreatywną.Jestem pewien, że już znalazłeś swoje powołanie, ale musisz je poprawnie rozwijać, a my Ci w tym pomożemy. Niech otaczają Cię tylko najbliżsi i najdrożsi Ci ludzie, z którymi jesteś zadowolony i wygodny. Widzę, że jest wielu takich ludzi. Mam nadzieję, że nigdy nie stracisz tego połączenia. Bardzo cię kocham i jestem z ciebie dumna, moja księżniczko.

Jakie szczęście jest w domu dla wszystkich, jak szczęśliwi są wszyscy wokół, gdy nasze małe cudowne dziecko radzi sobie dobrze w szkole, jest doskonałe w judo, jest posłuszne rodzicom i zawsze jest gotowe do pomóż wszystkim! Pragniemy, aby pozostał tym samym jasnym promieniem słońca, który świeci z nieba i daje ludziom szczęście! Wszystkiego najlepszego!

Moja ukochana córko, gratuluję Ci urodzin! W ten radosny i pogodny dzień obiecuję, że kiedyś pozwolę Ci kupić psa. We wszystkim życzę szczęścia, zdrowia, miłości i powodzenia. Zawsze osiągaj swoje cele i stawiaj sobie ambitne cele. Wiem, że Twoim obecnym celem jest nakłonienie mnie do kupienia Ci psa, ale na razie nie możesz osiągnąć tego rezultatu. Moje słońce, bardzo cię kocham. Jesteś moim życiem, moim powietrzem, moją radością. Nie wyobrażam sobie dnia bez ciebie. Ale jeśli przyprowadzisz psa bez pozwolenia, będziesz musiał przeprowadzić się do swojej babci. Oczywiście żartuję. Będę musiała znosić szczeniaka, bo nie chcę się z tobą rozstać. Chyba wyraziłem zgodę na zakup psa. Cóż, to będzie mój prezent dla ciebie.

Dzisiaj są urodziny mojej córki, moja mała kopia. Gratulacje, moje słoneczko! Jesteś dokładnie córką, o której marzyłam od tak dawna i którą wyobrażałam sobie przez całe życie. Ale nigdy nie sądziłem, że dorośniesz tak szybko i oddasz wszystkie swoje Barbie swojej młodszej siostrze. Ale ten dzień nadszedł. Teraz muszę się zastanawiać, co ci dać. Wcześniej wszystko ograniczało się do lalki lub ubrania dla lalki. Nie mogę ci dać żadnych ubrań ani dodatków, bo „to już nie jest modne”. Ale tak po prostu cię kocham. Jesteś taka niezależna i odpowiedzialna, chociaż czasami zapominasz ostrzec o spotkaniach w szkole. A może celowo zapominasz? To wszystko są oczywiście żarty. Moja dziewczyno, jesteś najlepsza! Jestem z ciebie szalenie dumny!

Drogi synu, każdego roku mój tata i ja mamy coraz więcej powodów do dumy z Ciebie. Stajesz się mądrzejszy, silniejszy i rozsądniejszy. Masz poważne cele, które osiągasz. Wiele się nauczyłeś i bardzo się cieszymy, że dużo robisz. Życzymy, abyś wybrał swoje powołanie i stał się najlepszym w swoim biznesie. Zaakceptujemy każdy z Twoich wyborów i wesprzemy Cię we wszystkim.

To wielki dzień, masz dzisiaj dokładnie jedenaście lat. Dawno, dawno temu byłeś bardzo mały, a teraz wyglądasz jak przystojny mężczyzna, sportowiec, miłośnik technologii i koneser wszystkich współczesnych kreskówek. Życzymy, abyś osiągnął sukces we wszystkich swoich hobby, w pełni cieszył się dzieciństwem i dostawał tylko piątki w szkole.

Wszystkiego najlepszego dla najwspanialszej dziewczyny na całym świecie! Dzisiaj skończyłaś 11 lat, te dni minęły tak szybko, kiedy chodziłeś boso pod stołem, z gołymi, pucołowatymi nogami. Do niedawna mama nosiła na rękach, a tata rozpieszczał Cię zabawkami. Nie przestawaj wierzyć w bajki, nie zapomnij o rymowankach, o których tak bardzo lubiłeś opowiadać. Chcemy spotkać po drodze ludzi, którzy wyglądają jak bohaterowie baśni. Aby dobre postacie uczyły życzliwości. Dorośnij jako sympatyczna i uczciwa dziewczyna i nigdy nie przestawaj zadowalać swoich bliskich. Szczęście i sukces, aby nigdy się nie wycofać, częściej odwiedzaj radość i pokój. Bądź nadzieją i wsparciem dla mamy, a tata pozostanie tą samą wesołą księżniczką. Naucz się być przyzwoitym i uczciwym, to jest bardzo przydatne w życiu. Życzymy dobrego zdrowia, wiary, nadziei i miłości!

Wszystkiego najlepszego dla cudownego dziecka, wdzięku mamy i inspiracji taty. Życzę Ci, słońce, aby osiągnąć wysokie cele i marzyć o świetlanej przyszłości w wieku 11 lat, życzę magicznych chwil i szczęśliwych świąt życia, życzę radosnego nastroju i dobrych przyjaciół, życzę ekscytującego życia szkolnego i ciekawy wypoczynek.

W twoje urodziny synu, życzę Ci spełnienia wszystkich Twoich upragnionych pragnień, aby słońce na niebie świeciło tylko dla Ciebie, aby ptaki ułożyły dla Ciebie chwytliwe piosenki, aby morze daje ci perły i muszle, a gwiazdy jasno świeciły, a Gwiazda Polarna niech zawsze wskaże ci właściwą drogę w życiu! Mój chłopcze, w wieku 11 lat świat jest inaczej postrzegany, życzę, żebyś się w nim nie pogubił, znalazł swoje miejsce, prawdziwych przyjaciół i przynajmniej od czasu do czasu posłuchaj naszych rad!

Dzisiaj są urodziny najbardziej stylowej i modnej osoby w naszej rodzinie – naszej pięknej i mądrej córki. Moja radość, bądź zawsze najszczęśliwsza i najzdrowsza. To najważniejsza rzecz w życiu. Oczywiście nie zapomnij o modzie, o nowych kolekcjach tych wszystkich znanych osób. Mój tata i ja prawie poznaliśmy ich imiona. Zawsze ciesz nas swoim cudownym nastrojem, uśmiechem i świecącymi oczami. Z tymi samymi oczami jesteś bardzo dobry w błaganiu o wszystko, czego potrzebujesz. I nie możemy odmówić. Tak jak kot ze Shreka. Jesteś taki mądry, że możesz zrobić wszystko na świecie. Czasami jesteśmy po prostu zaskoczeni, ale zawsze dumni. Chcę, żebyś zawsze był otoczony przez swoich ukochanych przyjaciół, ponieważ dzięki nim stajesz się jeszcze bardziej energiczny. Bardzo Cię kochamy, nasz skarb!

Drogie dziecko, cudowne dziecko, gratulacje z okazji 11 urodzin. Życzę, aby w Twoim życiu nie było ponurych dni i porażek, pełnego ujawnienia Twoich talentów i zdolności, słońca i dobrej zabawy. Niech twoje życzenia zawsze się spełnią, niech zawsze będzie wsparcie krewnych i przyjaciół.

Dzisiaj życzenie leci do naszego przytulnego, jasnego domu, gdzie w oknie, w którym mieszka mały urodzinowy chłopiec, pali się światło. Ten szczęśliwy człowiek to mój syn, moje szczęście, mój dzwonek! Dziś ma dokładnie 11 lat,

Dzisiaj najbardziej niesamowita i niesamowita dziewczyna świętuje swoje urodziny. 11 lat to bardzo dziwna data, już nie dzieciństwo, ale jeszcze nie młodość. Stałaś się dzisiaj piękniejsza i słodsza. Życzymy wszystkim wyjątkowych, najlepszych zmian, które przynoszą szczęście. Dorastasz i uczysz się od starszych, aby móc przezwyciężyć wszystkie życiowe trudności. Ciesz się swoim ulotnym wiekiem, nie będziesz miał czasu patrzeć wstecz, jak szybko to wszystko minie. Życzymy spełnienia najbardziej upragnionych pragnień, niech każdego dnia zmienia swój tęczowy kolor, a następna będzie lepsza od poprzedniej! Obyś nie był pozbawiony opieki rodzicielskiej, zrozumienia i miłości. Pragniemy poznać przyjaźń tylko prawdziwą, przyjaciół najbardziej szczerych i uczciwych przyjaciół. Sukces w nauce, kreatywne pomysły i działania. Życzymy najciekawszych odkryć i twórczych sukcesów. Niech dobry nastrój i radość nigdy nie odejdą!

Szczęśliwej rocznicy! Dlaczego rocznica? W końcu ta sama liczba powtarza się dwa razy, dzieje się to tylko co dziesięć lat, a dla ciebie – po raz pierwszy.Wesołych świąt, niech jedenaste urodziny przyniosą ci wszystkie upominki, jakich pragniesz. Niech rodzice i przyjaciele zawsze cię uszczęśliwiają i nigdy nie zasmucają.

Nasza ukochana córeczka! Bardzo Cię kochamy i życzymy Ci wszystkiego, czego sam pragniesz! Chcemy, aby Twoje marzenia zawsze się spełniały! Życzymy, abyś był tak miły, mądry, piękny! Życzymy Ci, abyś zawsze uczyła się tylko „doskonale”, denerwowała nas, twoich rodziców mniej, ale tylko zawsze sprawiała nam przyjemność, abyśmy mogli być z Ciebie dumni; nigdy smutny, ale zawsze tylko się uśmiechał i wszędzie szukał tylko pozytywów. Życzymy Ci cierpliwości w życiu, powodzenia, dobrego samopoczucia, prawdziwych przyjaciół, którzy zawsze mogą przyjść Ci z pomocą. Zawsze się uśmiechaj, Twój uśmiech jest bardzo słodki, cieszy wszystkich wokół Ciebie. Niech wszystko, czego sobie życzysz, się spełni! Bądź zawsze wesoły. Niczego przed nami nie ukrywaj! Jesteśmy zawsze gotowi Ci pomóc! Słoneczko, wszystkiego najlepszego! Bardzo Cię kochamy!

Piękne gratulacje z okazji urodzin 11-letniego dziecka, chłopca, dziewczynki

Najpiękniejsze
życzenia urodzinowe dla dziecka 11-letniego chłopca, dziewczynki własnymi słowami

Dzisiaj wszystkiego najlepszego, gratuluję ukochanemu synkowi! Chcę, żeby w Twoim życiu wszystko było dobrze. Nie było problemów, zmartwień! I żeby Twoje serce nigdy nie znało złej pogody Jesteś moim drogocennym skarbem, niech wszystko w twoim życiu pójdzie dobrze.Zrobię co w mojej mocy! W końcu jesteś moim sensem, moim życiem! Wszystkiego najlepszego synka z 11. urodzin!

Gratuluję 11 urodzin i życzę słodkiego życia jak tort, pogodnego nastroju i spełnienia wszystkich pragnień. Niech każdy dzień będzie wypełniony czymś interesującym, ekscytującym, pouczającym, szczęśliwym, miłym, cudownym i pięknym.

W magiczne wakacje, w 11 urodziny, nawet zabawki przyszły pogratulować naszej córeczce i życzyć jej, by rosła duża i inteligentna! Twoi znajomi niedługo przyjdą, chętnie otworzysz prezenty, podasz im herbatę i poczęstujesz ciastem, tak jak duża gospodyni domowa, ale podczas gdy mamy kilka wolnych minut, życzymy Ci, abyś dorósł bardzo szczęśliwy i zawsze, zawsze pozostań naszą ukochaną córką!< /p>

Chcemy trochę życzyć, czerpać szczęście miarką, obmywać się światłem gwiazd i księżyca, cieszyć się każdym dniem, w którym żyjemy, śpiewać piosenki jak krzykliwy słowik i nigdy nie przestawaj być zaskakiwany przez życie! Mój drogi synu, w dniu twoich jedenastych urodzin życzę ci szczęścia, bezdennego morza, szczęścia bezkresnego oceanu, życzę prawdziwej wzajemnej miłości i powodzenia, niech niebieski ptak usiądzie na twoim ramieniu! Bądź szczęśliwy, synu!

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałego dziecka. Życzę miłego życia szkolnego, wielkiego szczęścia i zrozumienia w rodzinie, wielkich zwycięstw i wsparcia ze strony rodziny, szczerej radości i ekscytujących podróży, dobrych opowieści i wspaniałego nastroju.

Najpiękniejszy chłopak, mój ukochany syn, ma dziś urodziny! A w twoim dniu, moja droga, życzę powodzenia we wszystkich twoich przedsięwzięciach! Powodzenia we wszystkim! Chcę, żebyś wiedziała, że ​​jesteś naszym najcenniejszym darem od Pana! Życzę, abyście zawsze się uśmiechali, niczego nie żałowali i patrzyli, tylko do przodu! Niech szczęście spotka Cię zawsze i wszędzie! Guardian Angel chroni przed wszystkimi problemami! Wszystkiego najlepszego z okazji 11 urodzin!

Och, sorbet mojej duszy! Słodki dla moich uszu są szczęśliwe, wzbierające strumienie Twojego śmiechu, cyprysy rozkwitają w moim sercu, gdy moje spojrzenie rozkoszuje się Twoją twarzą, delikatną jak płatki brzoskwini. O turecka rozkosz moich myśli! Wesołych świąt, córko, gratuluję Ci słońce i życzę wszystkiego najlepszego w Twoje 11 urodziny!

Wszystkiego najlepszego z okazji jedenastych urodzin! Życzymy, abyś otrzymywał od życia wiele dobrego, miłego, ciepłego i jasnego! Życzymy, abyście poczuli i zaakceptowali miłość rodziców, przyjazne nastawienie kolegów z klasy i szacunek nauczycieli! Doskonałe oceny, głęboka wiedza, ciekawy i wesoły weekend oraz mnóstwo prezentów w tym dniu! Niech twoje dzieciństwo zostanie zapamiętane jako miła i dobra bajka!

Wszystkie marzenia mają się spełnić i to nie tylko w ten bezczynny dzień.11 lat to wielka data, gratuluję jak najszybciej. Spieszymy z wręczeniem naręcza prezentów, kwiatów, wszystkich najbardziej pachnących dla Ciebie! Ale nie chcemy wyrosnąć na zepsutą dziewczynę, dobrze się uczy i jest posłuszna. Wiele lat czeka na Ciebie z wyprzedzeniem, niech ten czas nie pójdzie na marne, życzymy więcej hobby, pokaż swoją ciekawość. Niech wasze uczynki będą szlachetne, praca pożyteczna i prosta. W wieku 11 lat nie tylko się starzejesz, ale stajesz się mądrzejszy i uczysz się odpowiedzialności i sprawiedliwości. Niech jasne emocje wypełnią teraz Twój dom, otocz wszystkich gości niekończącą się zabawą. Nie ukrywasz swojego dowcipu daleko, ale potrafisz rozróżnić, gdzie możesz być niegrzeczny. Naucz się być przyjaznym i nigdy nie zawiedź swoich przyjaciół. Niech twoje dziewczyny będą najlepsze, a przyjaciele najbardziej dzielni i wykształceni.

W naszej rodzinie dorasta prawdziwy mężczyzna, gościnny gospodarz. Synu, jesteś jeszcze dzieckiem, ale już świadomie zabawiaj swoich przyjaciół i hojnie częstuj ich słodyczami. Niech zawsze będzie wokół ciebie wielu prawdziwych przyjaciół i dziewczyn, nie tylko w twoje urodziny, ale także we wszystkich sytuacjach życiowych. Stań się miły, silny, towarzyski i gościnny, a zawsze będziesz w centrum radosnych i przyjemnych wydarzeń. Wszystkiego najlepszego.

Wszystkiego najlepszego. Życzę wam zajmowania kierowniczych stanowisk we wszystkich waszych sprawach i przedsięwzięciach, życzę pogodnej i pogodnej młodości, wzajemnej miłości i szczęścia, energii, niezawodnych przyjaciół, trwałego sukcesu, odwagi i silnej pewności siebie.

Mój drogi chłopcze.Prawdopodobnie nie ma większego szczęścia dla rodziców niż duma z syna. W twoje urodziny muszę ci wyznać, że czasami chwalę się tobą moim przyjaciołom i znajomym. Ale jest z czego być dumnym! Dobrze się uczysz, masz wiele talentów, jesteś wszędzie w centrum uwagi, a przy okazji nie obraża cię uwaga dziewcząt. Przechwalanie się oczywiście nie jest piękne, ale nie mogę się powstrzymać. Może po prostu chcę podzielić się z ludźmi radością i dumą z mojego syna, która mnie po prostu przytłacza. Szczęście dla ciebie synu i sukces w życiu.

Wszystkiego najlepszego! Od 11 lat uszczęśliwiasz wszystkich swoich przyjaciół, rodziców i dziadków, że jesteś z nami. Niech wszystkie twoje najcenniejsze pragnienia spełnią się tak szybko, jak to możliwe, a twoi krewni radują się z twoich sukcesów w nauce i hobby.

Gratulacje, kochanie, z okazji Twoich 11 urodzin. Niech życie będzie takie, jak chcesz, aby sukces był łatwy do osiągnięcia, a szczęście zawsze towarzyszyło, niech zawsze będzie czas na prawdziwą wiedzę, zabawną rozrywkę, radosne rodzinne wakacje i ekscytujące wakacje z przyjaciółmi.

Synu, dzisiaj są dla mnie nie tylko twoje urodziny. Dzisiaj jest kolejna data od momentu, w którym moje życie zmieniło się nieodwołalnie. Od momentu narodzin wszystkie moje myśli, aspiracje i aspiracje związane były tylko z Tobą. Na początku cieszyłem się z Twoich pierwszych kroków, Twoich pierwszych słów, potem Twoich pierwszych osiągnięć i sukcesów. A dzisiaj jestem absolutnie szczęśliwa, że ​​Bóg dał mi tak wspaniałego syna. Dorośniesz, dojrzejesz i pewnego dnia wylecisz z rodzinnego gniazda. Ale proszę, nigdy o mnie nie zapominaj. W myślach zawsze będę z tobą. Bardzo cię kocham, mój urodzinowy chłopcze.

Mój chłopcze, masz dzisiaj urodziny. To święto dla całej naszej rodziny, ale wszystkie prezenty są tylko dla Ciebie. Zasługujesz na nie. A nawet jeśli czasem lubisz płatać figle, ale generalnie dorastasz jako posłuszny i rozważny chłopak. A pragnienie bycia niegrzecznym jest normalne w twoim wieku. Kiedy jeszcze się bawić, jeśli nie w dzieciństwie? Tym bardziej dzisiaj. Wszystkiego najlepszego.

Promień słońca przebił się przez horyzont i spadł na ziemię, zwiastując nowy dzień. Niezwykły, wyjątkowy dzień. Ponieważ dzisiaj się urodziłeś. Piękna, urocza, miła, serdeczna.Prawdziwy! Gratulujemy 11 urodzin! Życzę, aby sny zawsze trzepotały w twojej duszy jak motyle. Aby te sny prowadziły cię na jasne i nieznane odległości. Niech sukces, cierpliwość, zrozumienie przyjaciół i miłość bliskich zawsze towarzyszą Ci na tej drodze! Niech Twoja słodka twarz nigdy nie zostanie przyćmiona smutkiem, a w Twoich psotnych oczach nie będzie miejsca na smutek! Niech każda Twoja chwila, każda godzina, każdy dzień i każdy rok będzie udany i szczęśliwy! Kochaj, odważ się, twórz! Wesołych wakacji! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego dla słodkiego i cudownego dziecka. W wieku 11 lat życzę Ci słońce, aby każdy dzień mijał z uśmiechem i radością, abyś mógł swobodnie się uczyć, aby życie było wypełnione zabawnymi pomysłami i szczęśliwymi emocjami.

Oczy jak gwiazdy lśniły szczęściem, a serce przepełnia dobroć i światło. Dziś obchodzimy 11 lat. Niedługo zdmuchnij świeczki na dużym i świątecznym cieście. Stwórz nieskończoną liczbę życzeń i mnóstwo różnych drobiazgów, których pragniesz tylko dla siebie. Życzymy Wam wielkiego szczęścia, dobrego zdrowia i dłuższego zadowolenia Waszych rodziców. Dorastasz jako wielki marzyciel, zakładasz buty i koraliki swojej mamy i marzysz o zostaniu gwiazdą popu. Nie spiesz się marzyć o dorosłości, niech przygotuje dla Ciebie najprzyjemniejsze i najbardziej potrzebne wydarzenia. W międzyczasie uwierz w bajkowych bohaterów, pozwól marzyć o księciu swoich marzeń, śpiewać piosenki i tańczyć zabawniejszą Polkę. Stań się dociekliwy i uprzejmy. W tym dniu nie smuć się, ale baw się lepiej i dużo się śmiej, jak najszybciej otwieraj prezenty.Niech sukces odejdzie od samego początku i niech wszyscy polecą do Ciebie ze skrzydlatym snem!

Prawdopodobnie nie da się opisać szczęścia rodziców obserwujących, jak ich mały cud rośnie. Tak czy inaczej, życzę, aby twoja radość wzrastała tylko z każdymi urodzinami twojego dziecka. Życzę dziecku dobrego i dobrego zdrowia, ciekawości i oczywiście szczęśliwego losu. Gratulacje dla Twojej wspaniałej rodziny!

Nasza ukochana córeczka! Ściskamy Cię, całujemy i szczerze życzymy szczęścia, bo chyba nikt inny na to nie zasługuje tak jak Ty. Wniosłeś w nasze życie tyle radości, uśmiechu, piękna i dobroci. Niech więc to wszystko w życiu wróci do Ciebie z podwójnym powrotem! Wszystkiego najlepszego z okazji 11 urodzin, niedz!

Gratulujemy 11 urodzin miłego i słodkiego dziecka. Życzę powodzenia w nauce i prawdziwej wiedzy, różnorodnych zainteresowań i zainteresowań życiowych, wspaniałych przyjaciół i zabawnych przedsięwzięć, doskonałego nastroju i niesamowitych przygód.

Mój najbardziej słoneczny człowieczku, mój fidget, moja wnuczka, życzę ci wszystkiego najlepszego. Dziś kończysz 11 lat. To dzień szczęścia i radości, to dzień słonecznego szczęścia. Świat dał mi ciebie. Życzę pięknego życia, ekscytujących podróży i ciągłego szczęścia.

11 to wspaniały wiek! Jak bardzo chciałabym wrócić do dzieciństwa, ale nie możesz cofnąć czasu, więc będę szczęśliwy dla Ciebie synu. Ciesz się życiem, baw się, bądź zaskoczony, uśmiechnij się, naucz się czegoś nowego i interesującego. Obyś miał wielu wspaniałych i prawdziwych przyjaciół. Tak długo, jak to możliwe, pozostań tym samym bezpośrednim, otwartym chłopcem, a wtedy twój przyszły los na pewno potoczy się cudownie. Króliczek wszystkiego najlepszego.

Wszystkiego najlepszego moja córko, moje dziecko. Dzisiaj dorosłaś, ale dla mnie zawsze będziesz dzieckiem o niebieskich oczach. Jestem dumna, że ​​jesteś moją córką. Jesteś tak aktywny, towarzyski i wyrozumiały. To prawda, w ogóle nie rozumiem, kiedy masz czas na wszystko: szkołę, kluby sportowe, tańce, koncerty, spotkania z przyjaciółmi, spacery. Ale widzę, jak Ci się podoba i bardzo się cieszę. Teraz tak trudno jest znaleźć swoje powołanie, ale najwyraźniej już je znalazłeś. Kiedy byłeś mały, wyobrażałem sobie, że będziesz bardzo aktywny, ale nie do tego stopnia. Pamiętam, jak studiowałeś wszystkie przedmioty w domu, próbowałeś go rozbić, żeby zobaczyć, co jest w środku. Potem zaczęły się wasze koncerty i to płatne. Moje słońce, bardzo cię kocham, moja radość.Gratulujemy tego wspaniałego dnia!

Moja droga i cudowna dziewczyno, życzę Ci wszystkiego najlepszego. Masz 11 lat. Tak magiczne, długo wyczekiwane wakacje, że mama jest zachwycona, a tata wciąż pamięta Cię jako dziecko w kołysce. Już za grzechotkami i sutkami niech czeka na Ciebie wiele radosnych i bardzo szczęśliwych dni! Pozostań w tym samym słońcu w swojej wspaniałej rodzinie. Żyj w obfitości, spędź swoje dzieciństwo z korzyścią, więcej przygód i wydarzeń dla siebie. Niech ten świat otwiera więcej perspektyw, zbliża cię do dobrych przyjaciół i oddala od żalu i smutku. Życzę, abyś zawsze odnosił sukcesy we wszystkim, nigdy nie tracił panowania nad szczęściem. Dziś i zawsze zasługujesz na to, co najlepsze. Nie trać czułości, bądź dociekliwy i słodki. Poszerz swoje horyzonty, wyhoduj szczęśliwą i godną osobę, ku uciesze swoich bliskich i swojej rodziny.