Życzenia urodzinowe 30 lat

Zebraliśmy dla Ciebie wiele najlepszych gratulacji z okazji twoich 30 urodzin, wszystkiego najlepszego w rocznicę 30 lat dla kobiety, mężczyzny, z całego serca. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Wszystkiego najlepszego dla mojego wspaniałego brata. Dzisiaj jest twój wyjątkowy dzień. Życzę dużo uwagi i wielkiego szczęścia. Niech spełnią się wszystkie życzenia i spełnią się marzenia. Życzę, abyś zawsze dążył do celu i nigdy się nie poddawał. Twoja siostra.

Każda osoba w tym życiu ma prawo popełniać własne błędy. W końcu tylko w ten sposób możemy całkowicie zmienić nasze wyobrażenia o tym, co się dzieje. A teraz, kiedy moja najlepsza przyjaciółka i po prostu grzeczna dziewczyna świętuje dzień dżemu, naprawdę chcę zrobić dla niej wszystko, co możliwe, aby poczuła przyjazne wsparcie. To, co naprawdę zawsze lubiłem w tobie, to to, że zawsze byłaś uczciwą osobą i mówiłaś dokładnie to, co myślałaś. I nawet jeśli było to zupełnie i nieprzyjemne, ale wiedziałem na pewno, że nie będziesz oszukiwać. A teraz naprawdę tak bardzo chcę zrobić dla Ciebie wszystko, co możliwe, abyś znów uśmiechnęła się swoim najpiękniejszym uśmiechem. Moi drodzy, bez względu na to, ile trudności napotkacie w życiu, zawsze patrzcie na nie pozytywnie, a wtedy nie będzie dla was przeszkód.

Wszystkiego najlepszego, droga córko. Niech twoje 30 lat będzie najszczęśliwszą datą w twoim życiu. Obyś miał wiele zwycięstw i radosnych wydarzeń, prawdziwych przyjaciół i świetne pomysły.Życzę, aby przez cały czas towarzyszyły Ci szczęście i szczera miłość.

Moja ukochana siostro, gratuluję Ci urodzin i trzydziestej rocznicy. Życzę szczęścia we wszystkim, cudownych dni i nowych hobby. Wesołych świąt, niech spełnią się Twoje życzenia, a bliscy nigdy Cię nie zdenerwują. Radość dla Ciebie i nowe przygody.

W tym ważnym dniu spieszymy pogratulować naszemu drogiemu bohaterowi dnia. Jako rzetelny i oddany pracownik życzymy Ci, abyś zawsze odpowiednio osiągał upragnione cele i przekuwał każdy Twój plan w oszałamiający rezultat! Niech sukces uśmiecha się we wszystkich przedsięwzięciach, odwiedzaj inspirację tak często, jak to możliwe, a każdy dzień będzie żył tylko pomyślnie. Niech drzwi się otworzą przed najbardziej obiecującą pracą, która nie będzie ciężarem. Życzymy, abyś nigdy nie wyzbył się swojej pracy, bo człowiek żyje, gdy tworzy, a praca zawsze uszlachetnia. Niech statystyki tylko się podobają, a raporty są godne pochwały iw ogóle, aby zawsze były godne szacunku. Niech twoja celowość zawsze prowadzi cię przez życie, a uczciwość i bezpośredniość przyciągają tylko godnych ludzi i otoczenie. Dobre zdrowie i nowa siła.

Czy nie każda osoba na tej ziemi ma te ulubione święta, które dadzą mu stuprocentową przyjemność. A ponieważ wiele osób uwielbia obchodzić swoje imieniny, chcę również pogratulować bardzo bliskiej mi osobie. Dziś kończysz 30 lat. Jesteś tak szczęśliwy, że nie sposób się do ciebie nie uśmiechnąć.O ile pamiętam, od dzieciństwa tak bardzo kochałeś to święto. Zawsze czekałeś, aż goście cię odwiedzą. A kiedy przyszli do ciebie, chciałeś jak najszybciej odebrać swój prezent. A teraz robisz dokładnie to samo. I na koniec, kiedy będę musiał odejść, muszę ci powiedzieć prawdę, która ci w ogóle nie będzie przeszkadzać. Pewnego dnia wszystkie twoje działania powrócą do ciebie. Więc pomyśl, zanim zaczniesz działać. I tylko wtedy możesz uniknąć bardzo nieprzyjemnej sytuacji.

Moja droga, pragnę abyś zachowała całą swoją czystość duszy, pozostała tak wrażliwa, uważna i opiekuńcza. Niech wszystkie piękności świata będą u Twoich stóp, czekając na Twoje ulotne spojrzenie. Życzę powodzenia we wszystkim, radości w sercu i nieziemskiej miłości.

Ukochany bracie! Gratulacje z okazji 30. urodzin i wielki uścisk. Zawsze byliśmy przyjaźni, nawet we wczesnym dzieciństwie, zawsze wiedziałam, że można na nich polegać. Dziękuję za miłość i zrozumienie, które dałeś mi przez całe życie. Życzę, aby twoje życie przebiegało słodko i pięknie, a pragnienia były zawsze spełniane w odpowiednim czasie.

Możemy mówić o takiej osobie jak nasz bohater dnia! Sprytny, przystojny, uprzejmy, pięknie złożony i wykształcony! Nie będziemy tracić czasu na mówienie o rzeczach oczywistych, powiedzmy krótko: „Życzymy szczęścia!”. I niech to krótkie życzenie zawiera wszystko, czego człowiek potrzebuje: miłość, zdrowie, przyjaźń, dobrobyt i wiele, wiele więcej! Gratulacje, bohaterze dnia!

Mój drogi przyjacielu, gratuluję twojej trzydziestki. Życzę wiecznej miłości i szczęścia, zdobywania upragnionych wyżyn i powodzenia, dochodowych zajęć i zabawy, wielkiego zainteresowania życiem i dobrym zdrowiem, szacunku i dobrych przyjaciół.

Czego można życzyć w 30-lecie młodej i uroczej kobiety? Oczywiście tylko szczęście, które otacza każdą drobiazg. Niech w twoim życiu osobistym zapanuje harmonia i miłość, ponieważ tak ważne jest, aby kobieta czuła się za silnymi męskimi plecami. Niech twój wybrany będzie najbardziej godnym i najlepszym człowiekiem na świecie. Przy takim człowieku pozwól sobie być słabym i bezbronnym. Niech twoja rodzina i przyjaciele cię zadowolą i nigdy nie zachorują.Niech dom stanie się ucieleśnieniem Twoich marzeń, w którym usłyszysz radosny śmiech i grę dziecięcych głosów. Czego jeszcze chcieć? Zapewne profesjonalna samorealizacja, bo bardzo ważne jest też poczucie, że w życiu zajmujesz swoje miejsce i czerpiesz prawdziwą przyjemność z pracy.

Moja droga, z całego siostrzanego serca pragnę pogratulować ci tego dnia. Jest najlepszy w roku, bo tego dnia 30 lat temu się urodziłaś – moja własna siostra. I to nie tylko urodziny, ale prawdziwa rocznica. Och, ten piękny numer 30! Zgodnie z tradycją, pierwszą rzeczą, której życzę, jest to, aby twoje zdrowie cię nie zawiodło, miłość jest tylko wzajemna, szczęście jest nieograniczone, dochody są wysokie, przyjaźń jest prawdziwa, a bliscy zawsze rozumieją. Pragnę, aby twoje życie było wypełnione zabawą i radością, a problemy rozwiązywane były łatwo, jak za sugestią jakiegoś czarodzieja. I, oczywiście, naprawdę chciałem, żebyś nigdy nie poznała kłopotów. Niech dziś minie z hukiem, a toasty i gratulacje nie kończą się aż do następnego ranka. Przyjmij wszystkie te wspaniałe prezenty, a wszyscy krewni i przyjaciele zwrócą na ciebie uwagę. Szczęśliwej rocznicy, moja ukochana siostro! Bądź szczęśliwy zawsze, nie tylko dzisiaj!

Na tym świecie jest jedna gwiazda, która zapewnia mi ciepło nawet w najcięższe mrozy. Moja gwiazda obchodzi dziś 30. urodziny. Mój ukochany, najbardziej upragniony, mój anioł zstąpił z nieba! Na tym świecie nie ma nikogo droższego i droższego niż ty. Masz 30 lat i to jest takie cudowne.Wiek, w którym wszystkie drogi są otwarte, kiedy jest już doświadczenie i mądrość, wraz z młodością i pięknem. Oby wszystkie radości, których doświadczyłeś, tylko się pomnożyły. Niech moja miłość chroni twoje serce od wszelkiego zła, zła i czerni. Niech twoje życie świeci jasnymi kolorami dobroci, miłości i przyjaźni! Pamiętaj, cokolwiek się stanie, jestem z tobą, moje szczęście! Dziękuję, kochanie, za wszystko, co robisz dla naszej miłości. Dziękuję za mądrą radę, za czułość i piękno, które wnosisz do mojego życia. Wszystkiego najlepszego moja niesamowita kobieto. Szczęśliwego dnia, kochanie!

Gratulujemy 30. urodzin. Bądź groźny i niebezpieczny dla wrogów, czarujący i słodki dla kobiet, odnoszący sukcesy i niezachwiany w biznesie, wesoły i energiczny w życiu, szczęśliwy w duszy i inspirowany miłością serca.

Stary, gratulacje z okazji 30 urodzin. Serdecznie życzę wszystkiego najlepszego i więcej pieniędzy, pięknego życia i niesamowitego szczęścia, dobrego zdrowia i doskonałego sukcesu, wspaniałego nastroju i udanego podboju niespotykanych dotąd wyżyn.

Mój drogi bracie, gratuluję Ci 30. urodzin i szczerze życzę, abyś w tym wieku nie przestał marzyć i dążyć do sukcesu, a wręcz przeciwnie, odkryć nowe horyzonty możliwości i zainteresowania. Niech każdy Twój dzień mija w promieniach szczęścia, niech życie będzie cukrem i nikt nie doda do niego soli.

30 to wspaniały wiek! Jesteś młoda i pełna energii, piękna i wyjątkowa. W wieku 30 lat wszystkie drzwi są dla Ciebie otwarte. Możesz śmiało robić postępy w karierze lub radykalnie zmienić swoje życie, zmieniając swoją specjalizację. 30 lat to początek życia, wciąż czeka Cię tyle radości i nieoczekiwanych niespodzianek na swojej drodze. Najważniejsze, że zawsze jesteś zadowolony z rodziny i pracy!

Szczęśliwej rocznicy – wszystkiego najlepszego! Życzę wam na zawsze zachować naiwność młodości, wdzięku i wdzięku, śliczny blask oczu, zdolność do cudownych zmian. Życzę przytulnego, jasnego domu, radosnej rodziny, niezawodnych przyjaciół. Bądź szczęśliwy!

Wszystkiego najlepszego dla niesamowitej kobiety. Niech życie będzie pełne inspiracji i szczęścia w pięknych 30 latach, niech dusza nie zazna zmęczenia, a serce nieustannie dąży do swojego marzenia. Życzę, abyś zawsze pozostawał nieporównywalny i pożądany, życzę, abyś nigdy nie opuszczał piedestału piękna i sukcesu.

Trzydzieści lat to czas osiągnięć.Wiek, w którym człowiek nabył umiejętności i otrzymał wykształcenie, ukształtował swój własny pogląd na ten świat, ludzi, określił swoją niszę w społeczeństwie i postawił na swoim miejscu priorytety życiowe, a także więcej niż wystarczającą siłę i energię. Ogólnie jest gotowy do przebicia się. Dlatego gratuluję Ci trzydziestych urodzin i życzę, abyś znalazł wszystko, czego chciałeś i osiągnął wszystko, o czym marzyłeś!

Piękne gratulacje z okazji 30. urodzin

Wszystkiego najlepszego dla kobiety, mężczyzny według własnych słów

Szczęśliwego 30-lecia, spieszymy się z gratulacjami solidnemu i wartościowemu pracownikowi. Ty, jak nikt oddany swojej pracy, życzysz sobie zawsze osiągać swoje cele i osiągać niesamowite wyżyny w Twojej karierze. Niech każdy będzie oszałamiającym zwycięstwem, niech sukces i szczęście uśmiechają się we wszystkich przedsięwzięciach, a inspiracja nigdy nie odchodzi. Życzymy powodzenia i jasnych perspektyw na przyszłość. Zostaw za sobą niepokoje i błędy, zdobywaj doświadczenie i niszcz przeszkody z honorem i godnością Twoja praca jest zawsze godna pochwały i szacunku Zawsze idź naprzód wiernie i śmiało, nie trać uścisku w profesjonalizmie i zawsze podnoś swoje kwalifikacje zawodowe.Życzymy pełnej harmonii w domu, mieszkaj z bliskimi w zrozumienie i niech miłość życia nie zniknie, pozostawiając tylko jasne nadzieje na jutro Wszystkiego najlepszego i spełnienie pragnień!

Dzisiejszy chłopak, mój drogi bracie, gratulacje z okazji 30 urodzin! Niech wszystkie możliwe radości pojawią się w twoim życiu.Niech miłość, pokój, dobrobyt i pomyślność będą stałymi. Bądź zdrowy, szczęśliwy i najpiękniejszy!

Jesteś młody, przystojny, energiczny, mistrz swojego przeznaczenia. 30 lat to najpiękniejszy wiek. Wszystko przed tobą, masz wszystkie klucze do szczęścia, otwórz dowolne drzwi i śmiało krocz w kierunku swojego celu. Szanowny Kolego, przyjmij moje najszczersze życzenia z okazji swojej, jeszcze dość młodej, rocznicy. Obyś zawsze miał szczęście we wszystkim, niech otaczają Cię godni zaufania przyjaciele. Życzymy dobrego zdrowia, pięknej wzajemnej miłości, spokojnego nieba i wszystkiego najlepszego. Niech ptak szczęścia często leci do ciebie, niech dobry anioł chroni cię przed kłopotami.

Nasza piękna urodzinowa dziewczyna! 30 lat to wspaniały wiek, rozkwit piękna, zdrowia i samorealizacji. To wspaniały czas sił, aspiracji i spełnienia pragnień. Dlatego serdecznie życzymy Wam w Waszej pracy wytrwałości i inspiracji w dążeniu na wyżyny kariery, zdrowie i siłę – w celu pokonania wszelkich życiowych trudności, w gronie najbliższych – serdeczności do Was i życzliwości, szacunku i miłości do Was od przyjaciół. Niech droga życia będzie czysta i łatwa, towarzysze podróży szczerzy, szczęście zawsze towarzyszy ci w drodze, a każdy rok, w którym mieszkasz, dodaje życiowe doświadczenie. Życzymy pomyślności, spokoju w domu, harmonii w duszy. I żeby wszystkie marzenia się spełniły!

Mój drogi i szanowany bracie, gratulacje z okazji 30 urodzin! Niech otwierają się przed Tobą nowe granice możliwości i horyzonty ekscytujących pomysłów, niech Twoje zdrowie nie zawiedzie, a w pobliżu będzie wielu dobrych i prawdziwych przyjaciół. Bracie, odnieś sukces, szczęśliwy, miły, wesoły i nieodparty.

Mój drogi bracie, to twoje 30 urodziny! Gratuluję Ci tego dnia i życzę tylko, abyś szedł dalej, rozwijał się i doskonalił, szukał nowych możliwości i spełniał swoje ukochane pragnienia!

Moja droga córko, gratuluję ci rocznicy, 30. urodzin. Z całego serca życzę szczęścia, spokoju i miłości, genialnego sukcesu, wspaniałego nastroju i powodzenia, przemiłych przyjaciół, niesamowicie ciekawych historii i niezwykle wielkiego szczęścia.

Trzydzieści lat to czas osiągnięć. Wiek, w którym dana osoba nabyła umiejętności i otrzymała wykształcenie, ukształtowała swój własny pogląd na ten świat, ludzi, określiła swoją niszę w społeczeństwie i postawiła priorytety życiowe na swoich miejscach oraz więcej niż wystarczającą siłę i energię.

Wiele rzeczy może przynieść szczęście w tym życiu. Ale być może najlepszym sposobem na poczucie szczęścia jest poczekanie do swoich urodzin. W końcu są to właśnie wakacje, w których możemy dostać wszystko, czego tak bardzo pragniemy. W taki dzień tak bardzo chcemy się uśmiechać i cieszyć się wszystkim. Wtedy w naszej duszy pojawia się ciepłe uczucie, a nasze oczy błyszczą jasno.Nawet teraz, patrząc na ciebie, coraz bardziej rozumiem, że jesteś niesamowitą dziewczyną. Bardzo rzadko jesteś tak smutny, że czasami nawet cię zaskakuje. Ale w każdym razie dla mnie zawsze pozostaniesz osobą, na której zawsze możesz polegać. Naprawdę mam nadzieję, że dla Ciebie i dla mnie wszystko się ułoży. Po prostu nie myślmy o niczym i dobrze świętujmy to święto. I niech sukces i szczęście zawsze będą po naszej stronie.

Dzisiaj bohaterowi tej okazji życzymy najważniejszej rzeczy – zawsze bądź młody! Nikt nie będzie się spierał z faktem, że młodość to wspaniały stan, gdy jesteś pełen siły i energii, planów i nadziei, kiedy oczekujesz, że każdego dnia wydarzy się coś jasnego i radosnego. Będąc młodym masz pewność, że możesz zrobić wszystko, każde zadanie można rozwiązać w jeden-dwa-trzy… Dlatego życzymy, abyś nie zatracił w duszy tego poczucia beztroskiej młodości! Bądź szczęśliwy!

Szczęśliwej rocznicy, drogi przyjacielu! Obyś miał wszystko, czego nie da się kupić prawdziwa szczera miłość, prawdziwi przyjaciele, zdrowie i szczęście! Niech nadzieje staną się rzeczywistością i dotrzymamy obietnic! Życzę Ci, aby Twoje piękno rozkwitało każdego dnia, a dobroć i dobrobyt były stałymi towarzyszami!

Masz 30 lat. Rocznica zawsze jest okazją do refleksji nad tym, co już zostało osiągnięte, co jest dopiero w planach, a nawet marzeniach.W wieku 30 lat wszystko jest możliwe – Twoja kariera w pełnym rozkwicie, jesteś młody i silny, Twoi bliscy są z Tobą, Twoje cele i marzenia są odważniejsze niż kiedykolwiek i tak samo możliwe! Zdrowie to najważniejsza rzecz, której Ci życzymy, resztę możesz osiągnąć sam. I oczywiście życzymy miłości bliskich i wsparcia bliskich. Szczęśliwej rocznicy, sukcesu i dobrobytu! A teraz zwrotki do brzmienia rocznicy.

Moja ukochana siostro w wieku 30 lat, życzę Ci czułości, wzajemności, bezinteresowności, nieustraszoności, siły, piękna, charyzmy i powodzenia! Bądź wierny sobie i swoim zasadom i idź do celu do końca!

Wszystkiego najlepszego dla uroczego mężczyzny. Życzę Ci, abyś był na zawsze młody, zdrowy i odnoszący sukcesy, pożądany, szczęśliwy i celowy. Niech życie podąża właściwą ścieżką, niech w pobliżu są kochający ludzie, niech szczęście zawsze będzie takie samo.

Gratulacje dla dobrego przyjaciela, dobrego członka rodziny, mężczyzny w kwiecie wieku, z okazji jego rocznicy. Masz dopiero 30 lat, a już wiele osiągnąłeś i jesteś na właściwej ścieżce, która zaprowadzi Cię do Twojego największego sukcesu. Życzymy Ci, aby bezpiecznie kroczyć tą ścieżką, nigdy się nie potykać, nie poddawać, bez problemu pokonywać wszelkie przeszkody i osiągnąć swój cel. Życzymy Ci niekończącego się przypływu siły i zdrowia, aby silne, odważne serce biło radośnie i radośnie w Twojej niezawodnej piersi.

Przynoś mi każdego dnia tyle mocy energii, która zdecydowanie powinna mi pomóc w życiu. Chciałabym też, abyście również mogli znaleźć to, co najlepsze, co was otacza. A teraz, kiedy obchodzisz urodziny, i tak powinieneś być szczęśliwym człowiekiem. I już widzę szczęśliwy uśmiech na twojej twarzy. Zawsze powinieneś starać się zrobić wszystko, co możliwe, aby nigdy nie zniknęło z twojej twarzy. I chociaż będzie to dość trudne do zrobienia, nadal musisz bardzo się postarać. W dniu Waszych wakacji szczególnie pragnę pogratulować Wam takiego wydarzenia. Chciałbym również życzyć, abyś zawsze postępował właściwie. W końcu tylko wtedy będziesz w stanie osiągnąć wszystko, czego na pewno będziesz potrzebować na swojej życiowej ścieżce do samego końca. Wiedz, że w Twojej okolicy są ludzie, którzy w każdym razie chętnie Ci we wszystkim pomogą.

Wszystkiego najlepszego dla uroczej kobiety. W cudownych 30 latach życzę szczęśliwych świtów i głośnych zwycięstw, szczerej radości i powodzenia, różnorodnych zainteresowań i niesamowitych historii, wielkich sukcesów i wspaniałego nastroju.

Słońce, wiatr, niebo nad rzeką, śpiew ptaków, migotanie gwiazd i zapach kwiatów – wszystko to świat przyniósł ci jako prezent dla 30 lat. Najlepszy, przystojny, mądry, miły syn. Wraz z twoim pojawieniem się na świecie szczęście zagościło w naszym domu i nie opuszcza go ani na minutę.Sąsiedzi, przyjaciele, po prostu znajomi i nieznajomi codziennie przynoszą nam słowa wdzięczności za naszego syna. I od tego ojciec prostuje ramiona, matka z radością odmładza. Jesteśmy dumni i podziwiamy Cię. Pragniemy, aby życie pełzało pod Twoimi stopami jak jasny, puszysty dywan utkany z przyjemnych wydarzeń. Niech będzie wiele kolorów miłości, powodzenia, sukcesu, zdrowia, ludzkiej hojności i odrobiny smutku dla kontrastu. Spotykaj się tylko z dobrymi, umie się poruszać i pokonywać przeszkody. Niech los cię zatrzyma, da ci ważne, drogie prezenty.

Drogi przyjacielu! Skoro postanowiłeś obchodzić swoje trzydzieste urodziny tak pompatycznie i tak pretensjonalnie, to spełnijmy Twoje pomysły dotyczące tego wydarzenia.

Gratulujemy najprzyjemniejszego wydarzenia w tym roku, szczęśliwej rocznicy! Życzę wielu radosnych dni, pięknego życia i przyjemnych wydarzeń w życiu. Niech Anioł Stróż zawsze chroni twoją ścieżkę. A Pan przynosi szczęście. Ale ty też nie odpoczywaj, ale daj dobro wszystkim wokół. Życzę wam dzisiaj odpocząć od wszelkich trosk i spędzić wakacje tak, jak zapragnie wasze serce. Dziękuj Panu za życie i za wszystko, co masz, a życie ci podziękuje. Szczęśliwej rocznicy!

Wzruszające gratulacje z okazji urodzin 30 lat w prozie

Gratuluję rocznicy, 30-lecia kobiety, mężczyzny, z całego serca

Jesteś z nami od trzech dekad, jakie to cudowne! W Twoje trzydzieste urodziny życzymy spełnienia Twoich najskrytszych marzeń, aby życie wypełniło się radosnymi wydarzeniami Niech nuda i niezadowolenie zostaną zapomniane na drodze do ciebie! Pokój i miłość, zdrowie i szczęście, radość i natchnienie, praca i pieniądze, pomyślność i cierpliwość, ciężka praca i zabawa! Niech Bóg zawsze i wszędzie będzie z tobą, błogosławi cię i poucza , prowadź i daj Ci prawdziwą pełnię życia!

Szczęśliwej rocznicy, mój najwierniejszy, niezawodny i ukochany przyjacielu. Życzę zdrowia, jak koń, bogactwa i geniuszu, jak Bill Gates. Kto może powiedzieć, że 30 lat to starość?! To kontynuacja młodości! Rozświetlmy to z tobą dzisiaj, zapominając o wszystkich sprawach i zmartwieniach.

Szczęśliwej rocznicy, kolego! Życzę Ci morza rozkoszy, oceanu czułości, wodospadu miłości, jeziora namiętności, rzek inspiracji. Niech pieniądze płyną jak strumień, a życie toczy się pełną parą! Niech Twoje życie będzie wszystkim, czego pragniesz, spełnią się Twoje marzenia i spełnią się marzenia! Gratulacje mój przyjacielu! Szczęśliwej rocznicy!

Szczęśliwej rocznicy! Niech mnożą się przez lata: mądrość, dobroć, szczęście, odwaga, odwaga, sukces, piękno, siła, dobrobyt, szczęście rodzinne, osobiste osiągnięcia, zwycięstwa. Niech 30 lat będzie odskocznią do nowych przygód, wrażeń, emocji w długiej podróży życia.

Niech ten dzień nauczy Cię cieszyć się każdą chwilą swojego życia, aby nie przegapić niczego ważnego! Niech Twoje marzenia się spełnią!

Wszystkiego najlepszego z okazji 30. urodzin wspaniałego i cudownego mężczyzny. Niech każda firma będzie na ramieniu, ścieżką do pomyślnego osiągnięcia dowolnego celu, niech każdy dzień będzie bogaty i szczęśliwy, niech serce żyje miłością, a dusza leci w kierunku głównego marzenia życia.

Więc, panowie, usiądźmy z godnością i godnością przy stole i porozmawiajmy o pogodzie i polityce. Użyjmy noży do ryb i widelców oliwnych! Pijmy białe wino do ryb i czerwone wino do mięsa! Spróbujmy, dobrze?

Masz dzisiaj trzydzieści lat. To najbardziej udany i wspaniały wiek dla mężczyzny. Z całego serca gratuluję umiłowany mężu i życzę wielkiego szczęścia i powodzenia we wszystkim. Niech spełni się Twoje marzenie, niech dobrzy i wierni przyjaciele pomogą w trudnych czasach. Niech Bóg obdarzy Cię w pełnym zdrowiu i dobrym nastroju na wiele kolejnych rocznic, długich szczęśliwych lat życia, pewności siebie i doskonałego nastroju. Niech Pan zawsze cię strzeże.

W twoje cudowne wakacje – rocznicę – życzę Ci tego, o czym marzą wszyscy bez wyjątku ludzie na Ziemi. Każdy chce być zdrowy – dlatego życzę Ci zachowania dobrego zdrowia do późnej starości. Marzą o byciu kochanymi – i życzę, aby Twoje serce zawsze ogrzewała jasna, zmysłowa i koniecznie wzajemna miłość. Ludzie marzą o szczęściu – dlatego życzę Ci być nieskończenie szczęśliwym człowiekiem. Chcę, żebyś nie tylko złapała za ogon tajemniczego ptaka szczęścia, ale także by mogła trzymać go przy sobie przez wiele, wiele lat!

Wszystkiego najlepszego bracie! Życzę, aby gdziekolwiek jesteś, dokądkolwiek idziesz, jak daleko jesteś – niech ciepło Twojego domu Cię trzyma, światło jest włączone w Twoim ulubionym oknie, a ludzie, którzy Cię kochają, zawsze czekają.

Zgromadziliśmy się dzisiaj przy tym stole, ponieważ są Twoje urodziny! Cieszymy się, że możemy ci pogratulować tego święta i życzyć ci wielkich sukcesów w ten wspaniały dzień, więcej jasnych słonecznych dni w roku, nigdy nie marszcząc brwi i żyj kolejne sto lat!

Wszystkiego najlepszego z okazji 30. urodzin wspaniałego mężczyzny. Niech nie zdobią cię blizny, ale szlachetne uczynki, niech szczęście, szczęście i miłość będą obecne na co dzień. Życzę, abyś był spokojny w każdej sytuacji życiowej i odnosił sukcesy w każdej firmie swojej osoby.

Dla mężczyzny 30 lat to czas wielkich sukcesów i osiągnięć. Gratuluję tego dnia i życzę, abyś był ryzykowny i zdesperowany, pewny siebie i odnoszący sukcesy, osobą, która zasługuje na prawdziwe szczęście i człowiekiem godnym prawdziwej miłości.

Mój drogi przyjacielu, gratuluję ci rocznicy, wspaniałych 30. urodzin. Życzę powodzenia i powodzenia w życiu, dobrego zdrowia i optymizmu duszy, wielkich celów i wielkich sukcesów, wielkich możliwości i udanej samorealizacji.

Gratuluję Ci 30. urodzin i życzę Ci, abyś nie zbaczała z rytmu szczęścia i powodzenia, wierzyła w swoje marzenia i wzmacniała swoje siły miłością, dawała radość i uśmiech do bliskich, podążaj ścieżką sukcesu i dobrobytu, nie trać nadziei i ciesz się życiem.

30 lat to wspaniały wiek, jesteś młody, pełen energii, masz już osiągnięcia, ale przed Tobą tak wiele szczytów i wspaniałych perspektyw. Obyś z łatwością pokonywał wszelkie szczyty, nawet te najwyższe, a na trudnych podjazdach, niech zawsze znajdzie się ktoś, kto cię ubezpieczy od dołu i pomoże z góry.

Dzisiaj są moje najdroższe i najmilsze, najsłodsze urodziny młodszej siostry! A dziś gratuluję ci tego dnia! Dzisiaj nie jest kolejna banalna data. Dzisiaj są twoje prawdziwe urodziny. Tak więc, moja droga, spieszę ci powiedzieć – z tego życia powinieneś brać tylko to, co najlepsze. Niech w twoim otoczeniu będą tylko wierni towarzysze, twój mężczyzna będzie troskliwy i kochający, krewni zawsze zapewniają wsparcie, ciepło swoim ciepłem i zrozumieniem. Siostro spieszę życzyć Ci niesamowitych sukcesów, aby wszystkie Twoje pragnienia stały się rzeczywistością, a miłość była szczera i wzajemna. Każda dziewczyna marzy o prostym kobiecym szczęściu. Dlatego życzę, abyś zawsze czuła się jak najszczęśliwsza kobieta na świecie. Nie próbuj się zmieniać, pozostań wierny sobie, a wtedy wszystko potoczy się tak, jak chcesz. Jeszcze raz szczęśliwej rocznicy!

Życzę, aby każdy dzień Twojego życia był wypełniony optymizmem, świeżymi pomysłami i ciekawymi spotkaniami. Obyś miał doskonałe zdrowie i wesoły nastrój. Życzę też, aby każdego ranka witało Cię jasne słońce i uśmiech bliskich.

Wdarłeś się w moje życie jak huragan i na zawsze osiadłeś w moim sercu. W ramach wdzięczności zorganizowałem niesamowicie głośną i wesołą rocznicę, na której serdecznie gratulują ci tylko bliscy i lojalni przyjaciele. Niech Twoje marzenia zawsze się spełniają, a szczeble kariery prowadzą Cię tylko na najbardziej niewiarygodne wyżyny. Niech każdy dzień będzie pełen szczęścia i bezdennej radości.Niech twoje anioły chronią cię w losie, a gwiazdy strzegą twojego marzenia i spełnią wszystkie twoje marzenia. Życie z Tobą to prawdziwe szczęście, zawsze jestem z Ciebie dumna i po prostu Cię podziwiam. Nie wiem, jakie słowa wybrać, abyś zrozumiał, jak bardzo Cię kocham. Jak najdrożsi i najbliżsi, nawet takich życzeń nie można odebrać. Jesteś moją inspiracją bez powodu i dumą dla naszej przyjaznej rodziny. Niech los chroni cię przed smutkami i ludzkimi trudnościami. Gratuluję i życzę żadnych kłopotów o 30.

Wszystkiego najlepszego, słodka dziewczyno. Życzę Ci pracy dla przyjemności, ciekawych zajęć według własnych upodobań, minut szczęśliwych snów, niesamowitych i udanych pomysłów, pogodnego i pogodnego nastroju, nieugaszonego piękna i niewyczerpanych życiowych talentów.

Gratulacje z okazji rocznicy, 30-lecia kobiety, mężczyzny

Piękne
gratulacje z okazji urodzin 30 lat

Gratulacje z okazji 30 urodzin, cudowny człowieku.Życzę aby to co już osiągnąłeś nie zostało przez ciebie stracone,życzę aby to, do czego twoja dusza aspiruje, Niech nikt nigdy nie wątp w swoją siłę i odwagę, obyś zawsze potrafił udowodnić, że jesteś godną, ​​uczciwą i uczciwą osobą, niech życie odmieni cię tylko na lepsze i pozwoli ci pozostać prawdziwym, celowym i pewnym siebie mężczyzną. div>

Gratulacje z okazji rocznicy są wymuszone jedynie potrzebą zachowania pozorów.Spójrz na siebie! O jakich datach mówimy? Jaka może być rocznica młodej, atrakcyjnej, towarzyskiej, ciekawej i – nie bójmy się tego słowa – seksownej kobiety? Dlatego też zdecydowanie zalecamy odrzucenie z oburzeniem mało znaczącego słowa „rocznica” i przyjęcie naszych szczerych gratulacji z okazji osiągnięcia pełnoletności i chęci jak najdłuższego pozostawania w dobrym nastroju. I wszyscy, którzy odważą się dzisiaj powiedzieć „Gratulacje z okazji rocznicy!” niech ujrzy karząca prawica ogólnego oburzenia! Hurra!

Dla każdej osoby są te najpiękniejsze chwile, które zawsze będą pamiętać, w każdym razie. A teraz chciałbym szczególnie pogratulować osobie, dla której te wakacje są najlepsze w życiu. Dzisiaj kończysz 30 lat. Możesz pomyśleć, że dla ciebie życie już się skończyło. Ale w rzeczywistości wcale tak nie jest. W końcu masz wszystko przed sobą. Nadal możesz przejść przez wszystkie radości i smutki. I proszę, w każdym razie pozostań osobą, która będzie myśleć nie tylko o sobie, ale także o innych. Bo to naprawdę jest takie ważne. A teraz muszę odejść. Chcę wierzyć, że wszystko można zrozumieć i na samym końcu wyjść zwycięsko. Pamiętaj, że masz przyjaciół, na których możesz liczyć w każdym razie w trudnych czasach i którzy mogą Ci we wszystkim pomóc.

Odnosisz sukcesy i nadal jesteś bardzo, bardzo młody. Doświadczenie życiowe łączy się w Tobie harmonijnie z siłą, aktywnością i aktywnością. Cieszymy się, że gratulujemy Ci tej wspaniałej rocznicy i życzymy wszystkiego, co i tak osiągniesz (sukcesu, bogactwa, szczęścia w życiu). Ale niech nasze gratulacje pomogą przynajmniej trochę przyspieszyć.

Wszystkiego najlepszego, kochanie. Gratuluję okrągłej randki z okazji 30-lecia! Z całego serca życzę wielkiego męskiego szczęścia. Niech się spełnią wszystkie Twoje marzenia. Niech cele zostaną osiągnięte łatwo i prosto. Niech radość i szczęście zawsze będą z tobą. Uspokajanie, harmonia, dobrobyt, uśmiechy, życzliwość, ciepło i komfort. Kocham cię, moja droga!

Jesteś dziewczyną tak niezbędną jak powietrze. Jesteś słońcem, które ogrzewa twoim uśmiechem. Jesteś wodą, bez której nie ma życia na ziemi. Każdy dzień spędzony z Tobą jest pełen sensu. Serdecznie gratuluję z okazji trzydziestych urodzin i życzę łapania gwiazd spadających z nieba. Niech morza i oceany rozbrzmiewają dla Ciebie. Niech kwiaty kwitną dla Ciebie. Chcę, żebyś inspirował ludzi wokół siebie. Spraw radość swojej rodzinie i przyjaciołom i pozostań nieporównywalny. Niech twoje życie będzie bezcenne, a twoi bliscy będą z ciebie dumni. Życzymy udanych wakacji, pięknych i szczerych gratulacji!

Gratuluję Ci 30. urodzin i życzę, aby każdy dzień Twojego życia był pełen optymizmu, świeżych pomysłów i ciekawych spotkań. Obyś miał doskonałe zdrowie i wesoły nastrój.Życzę też, aby każdego ranka witało Cię jasne słońce i uśmiech bliskich.

Kto określa granice dojrzałości? Kto powie, kiedy powinieneś przestać być młody? Wierzę, że zawsze jesteś tym, kim chcesz być. A teraz, w swoje trzydzieste urodziny, masz siłę i zdolność, aby to zrobić. Nikt nie powstrzymuje cię przed byciem kobietą, do której aspirujesz. Szczęśliwej rocznicy i powodzenia we wszystkim.

Wszystkiego najlepszego, moja droga siostro. W wieku 30 lat życzę Ci otwarcia nowej strony w księdze życia, która będzie wypełniona szczęśliwymi historiami, radosnymi emocjami, dobrymi chwilami i jasnymi nadziejami. Bądź kochany, kochany, odnoszący sukcesy, wesoły i wesoły.

Gratulujemy Waszej rocznicy, 30-lecia piękna, siły i szczęścia! Życzę, abyście patrzyli w przyszłość z ufnością i jasną nadzieją, szukali we wszystkim tylko dobra i życzliwości, stale otaczali się miłością i troską bliskich, dążyli do swoich celów i osiągali niewiarygodne wyżyny sukcesu w każdej dziedzinie życie.

Szczęśliwej rocznicy, kochanie! Niech ta okrągła data będzie początkiem długiej podróży, która będzie 30 razy chłodniejsza. Obyś osiągnął 30 razy większe wysokości, niż możesz sobie wyobrazić, ale będzie to wymagało od Ciebie 30 razy mniej wysiłku, niż miałeś zamiar podjąć.

Moja ukochana siostro, masz dzisiaj 30 lat. Ale wciąż widzę przed sobą dziewczynę, która wspinała się ze mną na drzewa, kłóciła się o zabawki i narzekała między sobą na chłopców.Proszę przyjąć moje serdeczne gratulacje z okazji Waszej rocznicy, moja droga. Nie mam i nigdy nie będę miał lepszego przyjaciela od ciebie. Rozumiesz mnie jak nikt inny. Dziękuję Ci moja droga osoba, że ​​jesteś w moim życiu i zawsze okazujesz się tam, kiedy jest to naprawdę konieczne. Uwielbiam Cię. Niech twoje szczęście i szczęście podwoją się i niech twoje serce nigdy nie przestanie błyszczeć miłością. Chcę życzyć, aby twoje rodzinne palenisko nie tylko nie zgasło, ale także każdego dnia rozbłysło jaśniej, a w domu rozbrzmiewa tylko śmiech. Chciałbym, aby w chwilach dobrego nastroju zawsze było obok Ciebie hałaśliwe towarzystwo. Cóż, jeśli nie masz nastroju, zawsze daj sobie czas na emeryturę i myśl.

Kochana dziewczyno, gratulacje z okazji 30 urodzin. Życzę materializacji jasnych myśli, spełnienia cenionych pragnień, ucieleśnienia słodkich snów, osiągnięcia twoich celów. Niech szczęście krąży w życiu w kółko, niech na kwadracie będzie radość i szczęście.

Trzydzieści lat to wspaniały wiek, kiedy jesteś już samowystarczalny, odnoszący sukcesy, ale wciąż młody i niewyobrażalnie piękny. Życzę, abyście cieszyli się każdym dniem swojego życia, korzystając z nieskończonych możliwości, które są dla Was otwarte. Niech ten wspaniały wiek dobrobytu zostanie zapamiętany przez jasne kolory radosnych dni i delikatny aromat delikatnych nocy. Szczęśliwej rocznicy!

Widziałeś świat 30 lat temu i w pierwszej chwili uśmiechałeś się, zachwycając się jego pięknem, dopiero potem płakałeś, żeby dotrzymać formalności narodzin. Od tego czasu Twoje oczy, serce, dusza nigdy nie przestają zadziwiać i zadziwiać wszystkich wokół. Dziś patrzę na takiego dorosłego, przystojnego, syna i przepełnione radością, przepełnione szczęściem. Rozejrzyj się – wszyscy lśnią szczerością, miłością. Po prostu odzwierciedlają to, co im dajesz. Nie ma pochlebstwa, zazdrości, nienawiści, nie ma miejsca na kłótnie. Zawsze bądź tak pozytywnym ładunkiem, że przyciąga sukces, dobrobyt, dobre samopoczucie, poprawia się zdrowie, rośnie szacunek. Niech przyjaciele będą godni zaufania, żona wierna, kochająca, kochana, dzieci genialne, słudzy i rodzice żywi, zdrowi, wyrozumiali. Wypełnij się energią światła, dobroci. Bądź mądry, hojny, pożądany.

Wszystkiego najlepszego dla pięknej i niesamowitej kobiety! Życzę ciągłego szczęścia, silnej miłości, wielu dobrych wydarzeń i wspaniałych perspektyw. Nigdy nie wątp w siebie, bądź piękna, mobilna, aktywna i słodka.Dobry nastrój, uśmiechy i doskonałe wyniki we wszystkim!

Bracie, w wieku 30 lat szczerze życzę Ci zwycięstwa w każdej bitwie i prawdy w każdej walce. Niech ani jeden dzień nie będzie próżny i nudny, niech miłość, wsparcie bliskich i szczęście zawsze będą w twoim życiu.

Są ludzie, których pociąga, obok których jest dobry i niezawodny. Jesteś jednym z nich! Dlatego dzisiaj, w twoje urodziny, otaczają cię wierni przyjaciele. Niech więc nie tylko w święta, ale także w każdy inny dzień znajdą się ludzie oddani Tobie, którzy są gotowi Ci pomóc!

Mój drogi przyjacielu! Dzisiaj, w dniu twoich 30 urodzin, gratuluję i życzę: wzajemnej miłości – dodaje skrzydeł, dużych pieniędzy – jak wiesz, nie ma ich dużo, dobrego zdrowia – bez tego nic nie jest potrzebne. Jednym słowem życzę szczęścia! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Szczęśliwej rocznicy!

Szczęśliwej rocznicy drogi bracie. Niech w wieku 30 lat nie istnieje nic niemożliwego i nie do pokonania. Życzę Ci częstszego uśmiechu, odważnego podążania za swoim marzeniem i na pewno zamieni Twoje życie w cudowną i szczęśliwą historię na wiele lat.

Najlepsze gratulacje z okazji 30. urodzin

Wszystkiego najlepszego dla kobiety, mężczyzny, z całego serca

Nasz drogi kolego, serdecznie gratulujemy Ci 30-lecia. Niech każdy dzień przyniesie Ci szczęśliwszą chwilę, niech dobry nastrój nigdy Cię nie opuści.Niech twoja praca cię inspiruje, a w twoim życiu osobistym, aby wszystko dobrze się układało. Jasna przyszłość dla Ciebie, płonąca w pracy, pewność siebie Bądź zawsze kochana i pożądana, niech los zawsze się uśmiecha. Bądź zawsze piękna, niech wiosna zawsze rozkwitnie w twoim przeznaczeniu. Bądź kochany i pożądany.

Gratulacje, drogi bracie, z okazji twoich 30 urodzin. Życzę Ci szczytu szczęścia i szczytów sukcesu, przestrzeni dobrobytu i przestrzeni miłości, obiecujących pomysłów i jasnych horyzontów życia, niewyczerpanej siły i niezmiennego powodzenia.

Ukochany mężczyzna kończy dziś 30 lat, życzę Ci, abyś spodziewał się jeszcze bardziej udanych czasów i rok po roku wznosisz się na najbardziej niewiarygodne wyżyny sukcesu, kariery i dobrobytu. Stoję za plecami najsilniejszego i najbardziej upartego człowieka, niech wiatry zmian cię nie złamią. Niech Twoje serce zawsze przepełnia życzliwość i optymizm, z którym z uśmiechem patrzysz w przyszłość. Jako najbardziej odważny i celowy pragnę wznieść się na wszelkie wyżyny i zdobyć wszelkie szczyty w moim przeznaczeniu. Dla Ciebie moje najczulsze uściski i najcieplejsze pocałunki. Niech sukces nie pozostawi w żadnym z twoich przedsięwzięć i czynów, aby twoje ukochane marzenia były jasne i osiągalne. Życzę wszystkiego najlepszego, zrozumienia w rodzinie i wsparcia od nas, abyście latali i nigdy nie spadali. Chcę, aby Twoje życie było pełne piękna i nadziei. Wszystkiego najlepszego i miłości.

Życzę Ci wspaniałych 30. urodzin. Niech w tym czasie otworzy się nowy horyzont szczęścia i sukcesu, niech twoje życie będzie pełne piękna i radości, jasnej miłości i szczęśliwego śmiechu!

Twoje następne urodziny. Kolejny rok za nami. Rok, który uczynił cię mądrzejszym i bardziej doświadczonym. Osiągnąłeś 30-letni kamień milowy. Cóż, niech będzie co najmniej 70, w moich oczach na zawsze pozostaniesz małym bratem, takim wesołym i psotnym chłopcem, z którym nic nas nie przerażało w dzieciństwie, z którym byliśmy dla siebie kamiennym murem. Pragnę życzyć, aby odwaga i siła nigdy cię nie opuściły, a twoja roztropność i naturalna mądrość nadal pomagały ci w zdobywaniu nowych wyżyn. Życzę, aby twoje sprawy tylko poszły w górę i wszystko się dla ciebie pomyślnie zakończyło. Niech w twoim otoczeniu będzie wiele pięknych pań, ale twoje serce będzie należeć tylko do jednej, w imię której przeniesiesz wszelkie góry. Bracie, życzę powodzenia, bądź szczęśliwy i zdrowy. Wszystkiego najlepszego.

Szczęśliwa rocznica. Życzę Ci 30 powodów do szczęścia, 30 powodów do radości, 30 pomysłów na sukces. Niech w wieku 30 lat ani jeden naleśnik nie będzie grudkowaty, ani jeden dzień nie pójdzie nie tak. Życzę Ci skrzydeł miłości i słodkich chwil rozkoszy.

Wszystkiego najlepszego, cudowny człowieku.Niech duch odważnego wojownika w wieku 30 lat nadal będzie zachowany, niech uda Ci się wygrać w każdej walce, niech szczęście nie odwróci się od Ciebie, niech wielkie możliwości i pożyteczne zgromadzone doświadczenie doda do Twoich niesamowitych atutów i bardzo obiecujących pomysłów . Życzę prawdziwej miłości, dobrego zdrowia i prawdziwego szczęścia w życiu.

Gratulujemy 30. urodzin! Dużo już osiągnąłeś i uważam, że to tylko mały początek Twoich możliwości. Życzę Ci, aby Twoje plany zawsze szły w dobrym kierunku i przynosiły upragniony rezultat, nigdy nie przestawaj, wierz w szczęście i pozwól mu być w każdej chwili. Życzę Ci dochodu wystarczającego na więcej niż jedną nieruchomość, silnego wsparcia, prawdziwej przyjaźni i prawdziwej miłości. Szczęście dla ciebie i jasne paski w życiu.

Drogi bracie! Bardzo cię kocham, jesteś z nami po prostu bardzo dobry! Nie mogę ci życzyć jednego na twoje urodziny, dlatego życzę wszystkiego na raz, ale więcej! Niech spełnią się Twoje marzenia, niech każda firma zakończy się zwycięstwem i niech każdy dzień przynosi nowe i najbardziej żywe wrażenia!

Wszystkiego najlepszego, słodka i cudowna kobieta. Życzę, abyście żyli w szczęściu i miłości, dawali swojej rodzinie uśmiech i radość, po drodze pojmowali szczęście i sukces, wierzyli w marzenia i zachowywali nadzieję, szczerze kochali i cieszyli się każdym dniem, ufnie podążali w kierunku swoich pragnień i celów.< /p>

Szczęśliwego przyjaciela z 30 urodzin.Niech życie toczy się zgodnie z twoim planem i niech los dokona poprawek na podstawie szczęśliwych epizodów, radosnych chwil i żywych wrażeń. Życzę dobrego zdrowia, zabawy dla duszy i pomyślności.

Szczęśliwej rocznicy! Szczęśliwego 30-lecia! Wszystkie drogi są przed tobą otwarte – idź do swojego snu. Rób to sumiennie i celowo. Osiągnij swoje cele i obyś odniósł sukces we wszystkim. Życzę dobrego zdrowia oraz doskonałego stanu ducha i ciała. Ognista miłość i szczęśliwe życie.

Wielu ludzi żyjących na tym świecie nie ma pojęcia, co robić i co dokładnie robić. I dopiero gdy nadejdzie wyjątkowy moment, mogą zrozumieć całe ich znaczenie. A teraz naprawdę chcę zrobić dla Ciebie wszystko, co możliwe, abyś poczuł odpowiednią atmosferę wakacji. Dziś masz 30 lat. Ta data jest rzeczywiście jedną z najlepszych. W końcu jesteś jeszcze taka młoda, co oznacza, że ​​masz przed sobą tyle wolnego czasu, aby spełnić wszystkie swoje marzenia. I naprawdę życzę wszystkiego najlepszego. Niech masz jak najmniej problemów. A wtedy możesz być naprawdę szczęśliwą osobą, co oznacza, że ​​uszczęśliwisz także innych ludzi. I zawsze pamiętaj o tych ludziach, którzy tak bardzo w ciebie zainwestowali. Oznacza to, że również powinieneś być im bardzo wdzięczny.

Moja droga siostro! Wasze życie trwa już 30 wspaniałych lat, które przepełnione są garścią szczęśliwych i radosnych minut, przyjemnych spotkań i niezapomnianych odkryć. Oczywiste jest, że w ciągu tych 3 dekad były chwile smutne, chwile rozpaczy. Ale musisz zrozumieć, że życie bez tego jest niemożliwe. To poprzez smutki, straty i porażki można doświadczyć prawdziwego smaku szczęścia. Nie chcę, żebyś był mądry, bo już jesteś wystarczająco mądry. Ja też nie będę chciała być pięknością – co roku, a to sprawia, że ​​stajesz się coraz piękniejsza. Proszę przyjąć moje szczere życzenia szczęścia. Tak inspirujące i podnoszące do samych niebios. Albo niech będzie cicho, spokojnie i przytulnie. Tutaj musisz wybrać! Jeśli jest szczęście, wszystko inne pójdzie – zdrowie, szczęście, sukces i tak dalej. Jeszcze raz szczęśliwej rocznicy.

Po trzydziestce wszystkie drogi są otwarte, a młodość wrze jak wielki wulkan. Szanowny kolego, gratuluję tak poważnej randki. Ścieżka pracy nie będzie ciężarem, kariera zachwyci i szybko wzniesie Cię na wyższe stanowisko. Pragniemy, aby dochody zawsze rosły i pomagały w realizacji poczętych ziemskich planów. Wszędzie życzymy powodzenia, niech nasze dusze i serca ogrzeją się w domu. Niech dom zawsze będzie przytulną fortecą. W wysokim statusie życzymy, abyście nie tracili czujności, życzliwości i uczciwości. Niech nastąpi szybki sukces i każdy szczyt zwycięski. Niech zdrowie i energia przepłyną przez krawędź, aby nigdy nie siedziały w miejscu, a zawsze będzie zachęta do zdobywania nowych wyżyn.Niech zawsze będą plany, cele i marzenia, a co najważniejsze solidny grunt pod nogami i pewność ich realizacji! Życzymy tylko dobrego wiatru, niech mocne maszty niosą szczęście pod żaglami.

30 lat to wiek, który każe nam myśleć. To linia, która oddziela złotą młodość od dojrzałości. W młodości myślimy, że wszystko jest jeszcze przed nami. Po trzydziestu latach wiele jeszcze przed nami, ale wiele jest już za sobą. I mimowolnie zaczynasz przemyśleć przeszłość i pojawia się chęć powrotu do przeszłości i poprawienia, zmiany czegoś. Życzę, aby nie żałować błędów, które nieuchronnie popełnia każdy człowiek w swoim życiu, wyciągać właściwe wnioski i z pozytywnym nastawieniem patrzeć w przyszłość. Radujcie się postępem, jaki zrobiliście w ciągu trzydziestu lat. Niech wszystko, co w życiu dobre, się pomnoży, a zdobyte doświadczenie „synu, trudne błędy” posłuży Wam w przyszłości. Jesteś młodą, ciekawą, mądrą kobietą, więc teraz możesz spełnić każde marzenie.Odważ się, osiągnij to, czego chcesz i bądź szczęśliwy!

Szczęśliwej rocznicy! Wraz z wakacjami zbliżyłeś się do czcigodnego wieku, kiedy człowiek ma za sobą solidne doświadczenie życiowe, a przed nim są nowe, niesamowicie piękne drogi i nowe osiągnięcia, o których być może nawet nie odważył się marzyć w jego młodość! Dzisiaj życzę Ci, abyś zawsze zachował w sercu młodość i wiarę we własne siły, a także więcej się uśmiechał i nigdy nie zmęczył się marzeniami!

Nasz drogi kolega kończy dzisiaj 30 lat! Jesteś taki młody i młody, a już jesteś zwycięzcą w życiu, wołasz o wiele zwycięstw i nagromadzone doświadczenie życiowe. Zawsze żyj nowymi pomysłami, twórz osiągalne plany i nie zapominaj o marzeniach. To wiek kobiety, jak świt dla słowika. Jesteś pełen energii i siły, a dusza nieustannie śpiewa. Obróć głowy fanów, dziewczyn, aby brać przykład, i rodziców, aby zawsze byli dumni ze wszystkich sukcesów w każdej firmie. Pragniemy, aby praca była zawsze produktywna, a wszystkie zadania wykonywane bezproblemowo. Niech wszystkie nadzieje i oczekiwania nie zawiodą, a miłość nie zniknie.Życzymy szczerze, aby praca była tylko radością, a poza granicami zawsze pojawiały się kreatywne pomysły! Nie przestawaj być silnym duchem, niech w tym dniu będą bardziej żywe wrażenia i pozytywne emocje!

Życzymy naszemu jubilatowi maksimum kobiecej uwagi, minimum kłopotów, ciepłego towarzystwa i zimnego piwa, upojnej miłości i trzeźwego umysłu, wielkiego biznesu i nieszczęśliwych problemów, które nie pozwolą się zrelaksować, ciągłej zieleni sygnalizacja świetlna na drodze życie, więcej zdrowia – w końcu, żeby wytrzymać tak wiele darów losu, potrzeba więcej siły. Życzymy Ci doceniania każdego dnia, w którym żyjesz i czerpania z życia maksimum. Niech każdy kolejny przeżyty rok doda dojrzałości, mądrości, optymizmu, a chłopięcy entuzjazm doda szczęścia i szczęścia. Życzymy, abyś był ulubieńcem losu i aby życie zawsze wydawało się świętem!

Trzydzieści lat! Jesteś młoda, pełna sił do kochania, marzeń, pracy. Przed nami całe życie i możesz wiele osiągnąć, jeśli zdecydowanie i celowo będziesz dążył do ukochanego marzenia. I w tym dniu, nasz drogi bohaterze dnia, chcemy życzyć prawdziwego szczęścia. Czekać na Ciebie w domu, kochana, doceniana. Bądź utalentowany, zainspirowany, szczery, odważny, miły, szczęśliwy i kochany! Aby zadowolić sukcesy dzieci, wszystko wyszło w pracy. Co by było, gdyby w duszy była harmonia, a życie pełne było jasnych wydarzeń i przyjemnych chwil!

Więc jest gotowy na przełom. Dlatego gratuluję Ci trzydziestych urodzin i życzę, abyś znalazł wszystko, czego chciałeś i osiągnął wszystko, o czym marzyłeś! 30 lat to niesamowity wiek, czas wspaniałych osiągnięć i odkryć. Jest wiosna: ciepła, czasem wietrzna, ale mile widziana.

Desperacko odważny, nieskończenie utalentowany i kwitnący mężczyzna – wszystkiego najlepszego! Pragniemy, aby ta 30. rocznica została upamiętniona wspaniałymi wydarzeniami, ciepłymi słowami i życzeniami. Bądź najlepszy we wszystkim i wszędzie, rozwijaj się i zawsze podążaj za wezwaniem swojego serca!

Cóż za piękny świat, spójrz! Jak cudowne są błyszczące płatki śniegu i wiosenne krople, letnie kolory i jesienne złoto! Cały ten świat został stworzony dla naszej radości, uwierz mi! Kontynuuj swoje życie z tą radością. Niech w twojej rodzinie zawsze wszystko jest w porządku, bliscy cię kochają, szanują, opiekują się i w żaden sposób nie denerwują. Niech wszystko będzie spokojne i stabilne w pracy, bez zbędnych nerwów i kłopotów.Niech twój dom prosperuje z pełną miską, niech częściej zabrzmią w nim dobre głosy znajomych. Z całego serca życzę, aby każdy kolejny Twój rok był jeszcze lepszy od poprzedniego. Szczęśliwej rocznicy! Szczęśliwej 30. rocznicy!

Trzydzieści lat to ważna data. Życzę naszemu bohaterowi dnia, aby był ulubieńcem kapryśnej Fortuny, nie tracił nagromadzonego doświadczenia i aktywnie stosował go we wszystkim, w czym leży twoja dusza, nie poddawał się przed trudnościami i śmiało kształtował los własnymi rękami. Życzę Ci utrzymania pasji do życia przez wiele lat i oczywiście szczęścia!

30 to świetny wiek! I oboje o tym wiemy. Nie daj się przestraszyć tej randki. Stałeś się mądrzejszy, piękniejszy. Teraz wiesz dokładnie, czego chcesz od życia. Dlatego życzę, aby spełniły się wszystkie Twoje plany na przyszłość. Zadbaj o siebie, swoją rodzinę i ciepło domowego ogniska. I pamiętaj, że zawsze jestem po Twojej stronie!

Niech mówią, że kobieca przyjaźń nie istnieje, ale my jesteśmy jaskrawym odrzuceniem tego stwierdzenia. Jesteś dla mnie jak siostra, dusza najdroższa i najbardziej wyrozumiała. Z tobą smutek nie jest taki straszny, a szczęście jest sto razy bardziej radosne. Pozwól więc Bogu nagrodzić cię długowiecznością, wieczną młodością i miłością za twoją dobroć i szczerość.

30 lat to kamień milowy! Świt czasu życia, siła i nowe osiągnięcia. Godzina nowych odkryć i niezapomniane chwile radości, które dają bliscy. Życzę, abyś miał dość życia w pełni, zanurzył się w bezdennym morzu miłości i troski, uczucia i uwagi.Niech szczęście i sukces towarzyszą wszędzie i we wszystkim, w Twoim domu zapanuje wygoda i ciepło i rozgrzeją serca kochających Cię ludzi. Niech psotne światło płonące w twoich oczach co roku świeci jaśniej. Wesołych Świąt!

Wszystkiego najlepszego bracie! Gratulacje z okazji rocznicy. Trzydzieści lat to moment, w którym twoja ścieżka życiowa wkracza w nową rundę. Niech będzie udana, ciekawa, pełna zwycięstw i nowych odkryć. Wesołych wakacji! Radość, miłość i pokój w duszy.

Cóż, teraz moja kolej, aby pogratulować mojej ukochanej siostrze! Myślę, że dzisiaj życzono Ci już wiele rzeczy takich jak miłość, zdrowie, szczęście, pomyślność, spełnienie pragnień. To wszystko jest oczywiście konieczne, ale jakoś banalne. Chcę być trochę bardziej oryginalny. Dlatego mam dziś dla ciebie tylko jedno życzenie – chroń to, co już masz, ciesz się z każdego, nawet nieistotnego, szczęścia, doceniaj ludzi, którzy cię otaczają. Nie bez powodu mówią, że ci, którzy nie nauczyli się cieszyć małymi rzeczami, nigdy więcej nie dostaną. Podziękuj losowi za to, co ci już dał. Tylko w tym przypadku życie zachwyci Cię tylko dobrymi prezentami i odda się wyjątkowo miłym niespodziankom.

Moja droga siostro, trzydzieści lat temu urodziła się cudowna dziewczynka, radość mamy, duma ojca. Z czego wszyscy się bardzo cieszymy, bo możesz po prostu pozazdrościć swojego optymizmu, zawsze będziesz wspierać i pomagać, każdy kłopot zamienisz w zabawną przygodę. Bądź piękna, mądra, kochaj i bądź kochana. Szczęście i szczęście dla ciebie, kochanie!

Wszystkiego najlepszego dla najbardziej uroczej dziewczyny na świecie. Życzę Ci jasnej gwiazdy urzekającego szczęścia, bezcennych i jasnych chwil życia, błogiej i wiecznie płonącej miłości. Niech wszystko, co lubisz, będzie Twoje, niech nigdy nie zostanie utracone wszystko, co jest Ci drogie.

Mój ukochany brat. Dziś w twoje urodziny życzę stabilności finansowej, wiecznej młodości, heroicznej siły, stalowych nerwów, namiętnej i silnej miłości, lojalnych przyjaciół, jasności w głowie i spełnienia najcenniejszego marzenia. Tak bardzo cię kocham. Wszystkiego najlepszego!

Gratulacje z okazji 30. urodzin odważnemu i wspaniałemu mężczyźnie. Życzę szczerze wielkiego szczęścia i niesamowitego powodzenia w biznesie, błyskotliwych sukcesów i wspaniałych pomysłów, zapału do pracy i szlachetności w czynach, dobrych uczynków losu i prawdziwego szczęścia w życiu.

Nasza droga (imię), po trzydziestce oczywiście zdałeś sobie sprawę, że kobieta to cudowny kwiat. Wiemy, że najlepsze rzeczy na świecie to kwiaty i kobiety! Ten mężczyzna jest ogrodnikiem. A im lepiej dba o swoje kwiaty, tym są piękniejsze.Wypijmy więc naszego bohatera dnia, aby jeszcze przez wiele lat jego żona-kwiatek (jak teraz) była zadbana, piękna i dumna ze swojego męża!

W tym dniu, w dniu twoich trzydziestych urodzin, chcę ci pogratulować tej okrągłej daty, rocznicy. Trzydzieści lat to data rozkwitu wszystkich twórczych sił i zdolności człowieka. W te święta, oprócz tradycyjnych gratulacji życzeń powodzenia, zdrowia i wszelkich dobrodziejstw życia, życzę wam, aby nic nie przeszkadzało w realizacji waszych planów twórczych i życiowych. Wszystkiego najlepszego!

Nie stracimy z oczu tego święta, nie pozbędziemy się naszych gratulacji. Drogi kolego, serdecznie gratulujemy, czerpiemy z Ciebie nieograniczone szczęście, sukces zawodowy i osobisty. Nie smuć się i nigdy nie trać serca! 30 lat to poważny początek, niech to będzie pierwsza dorosła rocznica. Niech lata minionej młodości nigdy się nie kończą i wieje od Ciebie to samo upalne lato! Jak dojrzała wiśnia oślepiasz męskie oko, jesteś dziś warta wszystkich najszczerszych komplementów! Długowieczność i szczęście do Ciebie we wszystkim, niech Twoi bliscy będą dumni, a Twoi szefowie Cię cenią. Jesteś wartościowym strzałem, dziś odłóż na bok swoją powagę i zastąp bezczelny zapał uśmiechem. Aby wszystkie raporty były zawsze udane, zadania są łatwe do ustalenia i realizacji, tak aby wszystkie plany były. Szczęście dla ciebie bezkresne i spokojne niebo nad twoją głową!

Trzydzieści lat dla kobiety to wiek, w którym nadal wyglądasz jak dziewczyna, ale twoja głowa już pracuje jak dorosła.Chcemy jak najdłużej zachować tę kombinację cech. Szczęśliwej rocznicy!

Szczęśliwej rocznicy! Chcę być pierwszy we wszystkim. Miej aktywną pozycję życiową i nie czekaj na pogodę znad morza. Obyś miał szczęście i sukces. Twój mężczyzna chroni i kocha, a rodzice i przyjaciele będą Cię wspierać w trudnych czasach.