Życzenia urodzinowe 55 lat dla kobiety, dziewczyny, koleżanki, mamy, teściowej, teściowej, matki chrzestnej, cioci, żony, siostry

Zebraliśmy dla Was wiele najlepszych życzeń urodzinowych z okazji 55-lecia kobiety, dziewczyny, koleżanki, mamy, teściowej, teściowej, chrzestnej, cioci, żony, siostry w prozie, ze wszystkimi moje serce. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Pięć i pięć. Umieść między nimi znak mnożenia, a uzyskasz stan swojej duszy. Jest pragnienie, inspiracja, entuzjazm i co najważniejsze życiowe doświadczenie. Resztę kupisz. Przecież przez te lata nie żyłeś na próżno i możesz sobie na wiele pozwolić. Szczerze życzę, abyś nadal żył w dobrym zdrowiu, był młodą duszą i nie doświadczał żadnych problemów materialnych ani domowych.

Pięć lat temu świętowaliśmy twoją rocznicę, wtedy powiedziałeś, że jeszcze nie czułeś się tak młody i pełen energii. Mam nadzieję, że przez te pięć lat twoja energia tylko wzrosła i jesteś gotowy na dalsze podbijanie wszystkich szczytów. Wiesz, jak cieszyć się życiem, żyć dzisiaj – to bardzo ważne cechy, ponieważ nie każdy myśli o teraźniejszości, wszyscy skupiają się na przyszłości. Bardzo Cię kochamy i życzymy wszystkiego najlepszego. Kontynuuj zadowalanie nas, zabawiaj i dostrajaj się do wszystkich dobrych rzeczy. Dzięki Wam staliśmy się znacznie bardziej optymistyczni, nie myślimy o drobiazgach. Niech to święto będzie przez Was wspominane przez wiele lat jako jeden z najzabawniejszych dni w Waszym życiu. Na pewno postaramy się w tym celu jak najlepiej.Wesołych świąt!

Masz dzisiaj tylko pięćdziesiąt pięć lat! Ale mimo młodego wieku masz bogate doświadczenie życiowe, mądrość i roztropność. Skorzystaj z tych korzyści, dalej zachwycaj nas swoim pięknem i optymizmem. Gratulacje z okazji rocznicy!

Dają piątki na szczęście roku – Niech dusza pozostanie młoda I nigdy nie zawiedź zdrowia, Bliscy ludzie ogrzeją się miłością! Niech kwiaty ozdobią rocznicę, dziś w sercu stanie się cieplej! Niech wszystko będzie w idealnym porządku w domu! Żyć dobrze, niezmiennie – w obfitości! Wesoły uśmiech, lśniące oczy, Niech każda godzina przynosi radość! Dobre wieści i marzenia o spełnieniu, i we wspaniałym nastroju!

Szczęśliwej rocznicy! Szczęśliwej 55. rocznicy! Nie, te liczby nie są straszne i nie ma potrzeby ich ukrywać. Wręcz przeciwnie, pokazują całe zdobyte doświadczenie i bagaż wiedzy. Nie choruj, ale uśmiechaj się więcej. Szczęście dla ciebie bezgraniczne. I czekam na zaproszenie za tę samą liczbę lat.

Drogi przyjacielu, gratulacje z okazji twoich 55 urodzin. Znamy się od bardzo dawna. Przez te wszystkie lata zachęcałaś mnie w chwilach rozpaczy, cieszyłaś się ze mną sukcesem i zawsze dawałaś właściwą radę. Ufam, że lubisz siebie. Dzisiaj, w twoją rocznicę, chcę ci tylko podziękować, że jesteś w moim życiu. Mam nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli wiele okazji do spotkań i wszyscy będą radośni, tak jak dzisiaj. Szczęśliwej rocznicy!

Wszystkiego najlepszego piękna kobieta! Niech życie będzie jasne, miłe, niesamowite w wieku 55 lat.Życzę, abyś nie był smutny i nie nudził się, życzę Ci spędzać każdy dzień w otoczeniu najbliższych. Niech ta data zapewni „5 gwiazdek” życia i da 5 towarzyszy duszy: wiarę, nadzieję, cierpliwość, odwagę, radość!

Nasza urodzinowa dziewczyna kończy dzisiaj pięćdziesiąt pięć lat. Jest to postać znacząca, co oznacza, że ​​przeżyłeś pewną część swojego życia, zdobyłeś doświadczenie i mądrość, a teraz będziesz żyć inaczej, stosując tę ​​wiedzę. Na pewno nie popełnisz błędów, które popełniłeś w młodości, ale jednocześnie wciąż masz przed sobą tyle ciekawych rzeczy, że nie możesz się denerwować. Życzymy Ci zawsze i we wszystkim wygrywania, zajmowania pierwszych miejsc, bo wiemy, jak bardzo lubisz być na podium. Przez lata osiągnąłeś wiele, ale nadal dążysz do swoich celów. Jesteśmy pewni, że osiągniesz o wiele więcej, że przyćmisz każdą osobę. Wesołych świąt!

Z całego serca gratuluję Ci 55. urodzin i życzę dobrego zdrowia i dobrego samopoczucia, pozytywnego ładunku energii i powodzenia, dobrego samopoczucia i szczęścia duszy, silna miłość od krewnych i wspaniały nastrój.

Gratulujemy tak wspaniałej daty. Po południu, kiedy naprawdę można powiedzieć, że ciężko pracowałeś i masz co świętować. Życzymy dobrego zdrowia, dużych i słodkich owoców pracy. Życzymy również nowego marzenia i oczywiście jego spełnienia.

Gratulacje z okazji rocznicy, kiedy dwie odważne postacie są razem, kiedy masz dobre 55 lat, kiedy twoja dusza znów śpiewa. Życzę jasnego słońca i we właściwym czasie wygodnego cienia, nieugaszonej siły i niewyczerpanego optymizmu, dobrego samopoczucia w domu i atmosfery szczęścia, tęczowego świata wokół i niewątpliwej harmonii duszy.

W swoje 55 urodziny możesz złożyć 55 życzeń, ale możesz to zrobić łatwiej i dopasować je do trzech banalnych rzeczy: szczęścia, zdrowia i dobrobytu materialnego. Szczęście to miłość, rodzina, wzajemne zrozumienie, ulubiona praca itp. Zdrowie to pogoda ducha, siła, energia, pragnienie i optymizm. Dobrobyt materialny jest wtedy, gdy w każdej minucie masz w kieszeni tyle pieniędzy, ile w danej chwili potrzebujesz. Życzę, aby te trzy życzenia spełniły się w 99 procentach. I niech pozostanie jeden procent, żeby mieć o czym marzyć.Szczęśliwej rocznicy!

Gratuluję Ci z całego serca 55. urodzin i życzę tych wspaniałych wakacji. Chcę przyjmować dary losu z wdzięcznością i uśmiechem, obywać się bez obelg i niegrzecznych słów, oświetlać życie bliscy z miłością i troską, aktywnie i pewnie kontynuują swoją szczęśliwą i dobrą ścieżkę.

W Twoje 55. urodziny szczerze życzymy Ci, aby Twoje szczęście nigdy Cię nie opuściło i stale rosło jak śnieżka!

Szczęśliwa rocznica. Jako osoba zajmująca się liczbami możesz docenić, jak pięknie wyglądają obok siebie dwie piątki w twoim wieku. Niech dalsze takie podwójne randki sprawią wam przyjemność i spotkają się w dobrym zdrowiu i dobrym nastroju. Niech będzie tylko szczęście i brak smutków.

Dzisiaj obchodzimy rocznicę najpiękniejszej kobiety! I gratuluję ci tego wspaniałego święta – w twoje pięćdziesiąte urodziny! Zadziwiasz swoim magicznym pięknem, inteligencją, mądrością! Kiedy patrzę w twoje oczy, wydaje mi się, że tonę w wirze! Życzę, abyś zawsze była tak piękna, miła i młoda!

(imię, drugie imię)! Życzymy szczęśliwej rocznicy! Życzymy wielkiego szczęścia, uśmiechów, zdrowia na całe stulecie! Niech wszystkie Twoje marzenia się spełnią, a wszystkie dobre rzeczy, które zrobiłeś, powrócą do Ciebie!

55. rocznica to świetna data. Po pierwsze, to dwie piątki. I to jest najwyższy wynik, jaki dało ci samo życie. Po drugie, jest to wiek, w którym można rozpocząć nowe życie i spojrzeć na wiele rzeczy inaczej.Mój drogi bohaterze dnia! W tym dniu pragnę wam pogratulować i życzyć, aby wszystko w waszym życiu było dobre i cudowne! Po prostu żyj i ciesz się każdym dniem. I zawsze będziemy po Twojej stronie.

Dzisiaj nie są zwyczajne urodziny. Nie tylko dzień, ale także świetlana rocznica – Powód do globalnej zabawy. Zaakceptuj swoje życzenia! Kwitnij, błyszcz i szczerze się śmiać Życzę Ci w wieku 55 lat Cieszyć się życiem w każdej sekundzie Odkrywać dla siebie świat w nowy sposób. Pozostajesz słodka, luksusowa, kobieca i bardzo młoda, bezwstydnie piękna i szczęśliwa… Niech niebo nad tobą będzie czyste!

Masz dzisiaj pięćdziesiąt pięć lat! Skąd można wziąć takie słowa – Aby wyśpiewać w nich wielkie życie, Aby wszystkie uczucia umieścić w wersecie? Z dala – choroba, nuda, smutek; Szczęście jest w dzieciach, niech wnuki! Wzywasz święto wszystkich sił, mądrości, miłości!!!

Najlepsze życzenia urodzinowe od 55 lat dla kobiety, dziewczyny, koleżanki, mamy, teściowej, teściowej, matki chrzestnej, cioci, żony, siostry własnymi słowami

Szczęśliwa rocznica, 55. urodziny kobiety, dziewczyny, koleżanki, matki, teściowej, teściowej, chrzestnej, cioci, żona, siostra własnymi słowami

Chciałbym pogratulować naszej wesołej urodzinowej dziewczynie, która dziś nie przestaje nas zachwycać swoim śmiechem, naładować nas pozytywem i zabawić żartami. Masz niesamowite poczucie humoru to pomaga utrzymać się w świetnym nastroju. Nigdy nie tracisz panowania nad sobą, bo wiesz, jak wszystko kontrolować. Podziwiam Cię i chcę powiedzieć, że nie możesz powiedzieć, że masz już pięćdziesiąt pięć lat. Ani zewnętrznie, ani w duszy nie jesteś jeszcze taki stary. Pozostań tak wesoły, miły i sympatyczny, wtedy będziesz jeszcze bardzo długo do pięćdziesięciu pięciu lat. Gratulacje z okazji wakacji! Niech wszystko będzie dla ciebie po prostu cudowne A my zawsze służymy pomocą lub ładowaniem baterii.

Nasza urocza kobieta! Wszystkiego najlepszego! Życzymy bajecznej miłości, magicznego nastroju, wspaniałego wypoczynku i cennego zdrowia! Niech w ciągu swoich 55 lat będziesz jeszcze piękniejsza, mądrzejsza, delikatniejsza i szczęśliwsza!

Życzę Ci, abyś pozostał tak słodki w rocznicę, Kochaj swój dom i zapraszaj gości, Spotkaj najlepszych przyjaciół, Niech Twoje dzieci i wnuki przyniosą Ci Pokój, miłość i inspirację, Niech lata idź wesoło, i odrzuć wszelkie wątpliwości!

Gratulujemy wspaniałej randki, to wszystko na piątkę! Życzę doskonałego zdrowia i dobrego samopoczucia, doskonałej wydajności, doskonałych relacji, wspaniałych przygód, doskonałych wrażeń i wspaniałego świątecznego nastroju! Niech rocznica będzie zabawna i wspaniała!

Przekroczyłeś 55 lat. Rozejrzyj się: ile dobrych rzeczy zrobiłeś! Masz za co podziękować, co oznacza, że ​​życie nie zostało Ci dane na próżno! Nie waż się być smutnym, ponieważ wiek jest postacią warunkową, twój wewnętrzny świat jest ważniejszy! Więc niech twoja dusza nigdy się nie zestarzeje! Życzymy ogromnego zapasu zdrowia, szczęścia, miłości i wielu radosnych chwil! Obyś miał wszystko, na co zasługujesz!

Wszystko to przyniosło wspaniałe doświadczenie i życiową mądrość. Teraz czas zebrać owoce przeszłości, odpocząć od trudów, pouczyć najmłodszych. Niech dni mijają spokojnie i pogodnie, a krewni szczerze doceniają i kochają. Życzę dziś dużo dobrego, szczęścia i szacunku!

Nasza droga rocznica.Dziś gratulujemy i życzymy pomyślności i pomyślności. Parafrazując cytat ze słynnego filmu, chcemy powiedzieć, że w wieku 55 lat życie dopiero się zaczyna: dzieci już dorosły, a dom został zbudowany. Teraz możesz żyć dla siebie z czystym sumieniem: podróżować po świecie, oddawać się nowym zakupom, żyć szeroko, na wielką skalę. Zasługujesz na to. Życzę zdrowia i szczęścia.

Ukochana siostra! Zawsze jesteś dla mnie kimś ważniejszym niż tylko rodowita osoba. Od najmłodszych lat kochałaś mnie jak matkę, opiekowała się mną jak niania i bawiła się ze mną jak najlepsza przyjaciółka. Gratuluję Ci tak ważnej i pięknej rocznicy – 55 lat!

W rocznicę życzę łamaczce serc luksusowych prezentów – szmaragdów, diamentów, rubinów, diamentów i wspaniałych bukietów róż, niech te święta Cię otoczą! Niech każda zachcianka spełni się bez zastrzeżeń. W końcu nie jesteś tylko kobietą! Jesteś kobietą marzeń!

55 to tylko liczby w paszporcie, najważniejsze to młody stan umysłu! Los już dwukrotnie umieścił w pamiętniku naszego życia najwyższy wynik – „5”, a to dopiero początek! Życzę, abyś nigdy nie unikał nowych emocji, radował się bardziej i zawsze pozostawał tak piękny!

Z wielką przyjemnością gratulujemy naszemu drogiemu koledze 55. urodzin! Życzymy przed nami jasnego życia pełnego wspaniałych wydarzeń. Niech każdy dzień przynosi radość i wiele pozytywnych emocji. Bądź zdrowy, wesoły, wierz tylko w najlepsze, dając przykład ludziom wokół ciebie.Życzymy zwycięstwa w pracy oraz ciepła i komfortu w rodzinie.

55 to tylko połowa życia! Dlatego nie chcę być smutny i nie krzyczeć! Niech chęć zarażania ludzi wokół siebie optymizmem, popędem i radością nie zniknie w Twojej duszy! Daj swój pozytyw i wywołaj chęć naśladowania Ciebie! Żyj energicznie, melodyjnie i smacznie w każdym tego słowa znaczeniu!

Wszystkiego najlepszego dla pięknej i słodkiej kobiety. Życzę Wam z całego serca, abyście z pewnością siebie, wigorem, determinacją, miłością, entuzjazmem i dobrym nastrojem kontynuowali swoją życiową drogę. Niech zdrowie będzie silne, szczęście nieskończone, a szczęście stałe.

Gratulacje z okazji 55. urodzin niezrównanej i szczerej kobiecie! Życzę anielskiego temperamentu, bezinteresowności, nieskazitelności, kobiecości i miłości do życia!

55 to piękna randka. Od dzieciństwa piątki kojarzą się z czymś dobrym. W szkole dają nam pięć i to jest najwyższy wynik. W instytucie dostajemy pięć i to jest test. A potem dostajemy pracę i układamy sobie życie, a już życie daje nam najwyższy wynik – pięć.

Z całego serca gratuluję Ci 55. urodzin i życzę w tę cudowną rocznicę, że chcę brawurowo przejść przez życie i nadal wierzyć w cuda, zadowolić się serdecznymi spotkaniami i szczęśliwymi wakacje, śmiało dąż do celów i osiągaj po drodze wielkie sukcesy.

Gratulujemy tak wspaniałej randki – piąta i piąta! Niech te dwie piątki będą dla Ciebie początkiem nowego życia, w którym wszystko będzie dla Ciebie w porządku! W końcu dzisiaj jesteś doskonałym uczniem, a rutyna, monotonia i przeciętność nie są dla doskonałych uczniów. Nowe zwycięstwa, osiągnięcia i ekscytujące przygody na Twojej ścieżce życiowej.

Wszystkiego najlepszego dla Ciebie. Bądź zawsze tym samym bajecznym, fantastycznym, kreatywnym, wyjątkowym, niesamowitym i wyjątkowym! Ukochany i jedyny! Wykwalifikowana kochanka i wierna żona, nienaganna matka i niezawodny przyjaciel. Biznes, sukces, silny! I niech wszystko w twoim życiu się ułoży!

Życzę Ci przeżyć swoje dzieciństwo, młodość i dojrzałość. Niech od tego dnia rozpoczniesz to samo szczęśliwe życie, które żyłeś do dziś.

Z całego serca gratuluję najbardziej sympatycznej i wrażliwej kobiecie jej 55. urodzin! Niech wszystkie kwiaty dadzą ci swój zapach, niech każdy promień rozgrzeje twoje serce i niech każdy ptak zaśpiewa ci najzabawniejsze piosenki w te urodziny

Jasne gratulacje z okazji 55. urodzin kobiety, przyjaciółki, koleżanki, matki, teściowej, teściowej, matki chrzestnej, ciotki, żony, siostry do łez

Szczęśliwa rocznica, 55 urodziny dla kobiety, dziewczyny, koleżanki, mamy, teściowej, teściowej, matki chrzestnej, cioci, żony, siostry, z głębi serca< div class = "one">

Chcę ci pogratulować z okazji rocznicy! Dla każdej osoby okrągła data 55 lat oznacza coś wyjątkowego. Nawet w wieku dwudziestu lat zaczynamy odczuwać jeszcze większą odpowiedzialność niż wcześniej, a nawet w wieku pięćdziesięciu pięciu lat, a nawet więcej.Chcę pogratulować i powiedzieć, że nigdy nie należy zwracać uwagi na wiek, ponieważ to tylko liczby w paszporcie.W rzeczywistości wiek osoby to ten, który my Życzę Ci, abyś zawsze czuła się młodo i pełna sił w swojej duszy. Przed Tobą jeszcze całe życie, które będzie jasne i bogate, więc doceniaj każdą chwilę. Życzę Ci, abyś nauczył się relaksować. umiemy pracować i udało nam się to zweryfikować, ale życie to nie tylko o to.Musicie znaleźć czas dla siebie Życzę spełnienia wszystkich pragnień, radości i szczęścia. nawet cię nie przestraszyć.

Droga mamusiu! Dzisiaj jest twoje święto – rocznica 55 lat. Nie smuć się i nie smuć się, przyjmij te liczby z radością, bo nie liczą one twoich lat, ale twoje doświadczenie, doświadczenie życiowe i mądrość. Dla mnie wcale się nie zmieniasz, zawsze pozostajesz piękna, czuła i uważna.

Gratulacje z okazji Twoich 55 urodzin. Miło jest wiedzieć, że w naszym biznesie są doświadczeni, kompetentni i naprawdę mądrzy ludzie. Życzę powodzenia tam, gdzie myślisz, że tego potrzebujesz. Niech spełnią się Twoje życzenia i nikt Cię nigdy nie zawiedzie. Nie w pracy, nie w życiu.

Droga i cudowna kobieto, gratuluję Ci z całego serca. Niech dusza w wieku 55 lat znów odmłodzi się, niech szczęście i szczęście ożywają z każdym świtem, niech każde spotkanie będzie radosne i przyjemne, niech każdy dzień będzie inspiracją i dobrocią, niech każda chwila zostawi dobry ślad radości i spokój w twojej pamięci. p>

Z niecierpliwością czekaliśmy na te wakacje i starannie się do nich przygotowaliśmy. Przede wszystkim chciałem wiedzieć, co oznacza ta liczba – 55, która pojawiła się w kalendarzu twojego życia. Znajomość numerologii pomogła nam odkryć pewne tajemnice rocznicowej daty. Liczba sześć wskazuje, że sama Wenus patronuje osobie, jest uroczy, atrakcyjny, ulubieniec każdej firmy. Pyaterochka jest znakiem, że teraz musisz żyć na „planecie szczęścia” rządzonej przez Jowisza, ponieważ osiągnąłeś wszystko, czego chciałeś: szacunek w społeczeństwie; zrozumienie w gronie bliskich osób; sukces, o którym inni mogą tylko pomarzyć! A jeśli tak, to możemy tylko powiedzieć: „Bądź więc szczęśliwy!”. Szczęśliwej rocznicy!

W twoje 55 urodziny gratulujemy niesamowitego wieku! Tak, nie młodość i nie młodość, ale mądra dojrzałość, doświadczenie życiowe i zasłużony szacunek.Życzymy wiosennych uśmiechów, letniego ciepła, jesiennych kolorów i zimowej wytrzymałości. Niech wszystkie nasze życzenia dotrą do celu i spełnią się bezbłędnie. Przyjmij nowy dzień z uśmiechem, entuzjazmem, oczekiwaniem cudu. Wesołych Świąt!

Wszystkiego najlepszego dla naszej drogiej kobiety! 55 lat to wspaniały wiek, kiedy dzieci są już na nogach, praca się skończyła, a Ty możesz zadbać o siebie i spełnienie swoich pragnień. Niech więc szczęście Cię nie opuści, a będziesz mógł dokonać wielu niesamowitych i oszałamiających odkryć w swoim życiu!

Szczerze gratuluję najbardziej czułej i pełnej wdzięku kobiecie na dwie piątki. Twoje piękno z biegiem lat, podobnie jak elitarne wino, stało się bardziej wyrafinowane i szlachetne. W końcu prawdziwa kobieta w każdym wieku pozostaje interesująca i urocza. Życzę Ci siły, wigoru i miłości do życia na długie lata, abyś w dniu stulecia mogła zatańczyć ze swoją towarzyszką pięknego walca.

Z całego serca gratulujemy 55. urodzin! Życzymy, abyś był szczęśliwy i kochany, abyś nie znał smutków i smutków, abyś mniej się martwił. Ale najważniejszym życzeniem, jak prawdopodobnie w każdym wieku, jest życzenie zdrowia! Tak, jesteś pełen energii, energiczny, ale zapas zdrowia nigdy nie boli. Daje osobie możliwość pracy, posuwania się naprzód, pełnego komunikowania się z bliskimi, współpracownikami i przyjaciółmi. Zdrowia, jak mówią, nie da się kupić za żadną sumę pieniędzy, ale kiedy jesteś zdrowy, możesz zarobić prawie każde pieniądze. Czego Ci szczerze życzę. I dalej.Niech nie tylko fizycznie będziesz w doskonałej formie, ale także w swojej duszy zawsze będziesz mieć równowagę i spokój. Szczęśliwej rocznicy!

Gratulujemy 55. urodzin i życzymy jasnego, przyjemnego życia! Niech rozpieści Cię dobrymi wydarzeniami i pozytywnymi emocjami, a każdy dzień będzie wypełniony zabawą i niespodzianką, jak w młodości. Niech zdrowie stanie się silniejsze, a wigor i wiara we własne siły nie odejdą! Życzę nowych sukcesów zawodowych, prawdziwej przyjaźni, rodzinnego ciepła i prostego ludzkiego szczęścia! Łatwa ścieżka życia! Szczęśliwej rocznicy!

Dziewczyna! Tak, ty i ja nie jesteśmy już tak młodzi jak wcześniej, a dziś siedzimy przy stole świętując twoje 55 lat. Ale przyjacielu, głęboko się mylisz, jeśli myślisz, że najlepsze lata są za tobą. Najlepsze lata przed nami! Uśmiechnij się i radośnie zaakceptuj swój szlachetny kobiecy wiek!

Wszystkiego najlepszego z okazji 55 urodzin, kochana urodzinowa dziewczyno! Jesteś taka dobra i pełna wdzięku, mądra i elegancka! Zasługujesz na to, by żyć w dostatku, mieć wszystko dla szczęścia. Życzymy przyjemności z życia, jasnych przygód, mądrych przyjaciół, godnych wielbicieli. Niech wszystko będzie takie, jak marzysz! Zdrowie dla Ciebie, piękno i ciepło!

55 to nie jest taka wielka randka, jeśli dusza jest młoda, a ciało pełne energii. Niech więc w swoje 55 urodziny, kochana mamo, możesz czuć się jak 17, wyglądać jak 20 i mówić rozsądnie i poprawnie, bo kobieta powinna być w najpiękniejszym wieku. Niech szczęście się do ciebie uśmiechnie i unikniesz kłopotów.

Dzisiejszy dzień jest naprawdę inny od wszystkich innych, których było wiele. Ale pięćdziesiąt pięć lat na życie osobiste – Odpocznij tylko przed długą podróżą! Wiele zostało zrobione i zrobione przez te lata! A ile jeszcze odkryć przed nami! Niech ominą Cię kłopoty i trudy! Niech Bóg błogosławi, więcej radosnych wydarzeń! Życie roku zmienia swój porządek. I wszystko ma swój wzór. Los tylko raz stawia dwie piątki: Za pracę i mądrość, za miłość i lojalność!

Wszystkiego najlepszego! 55 to piękna randka, w tak cudowną rocznicę, niech twoje życie będzie jasne, szczęśliwe! Niech bliscy proszę, dawaj kwiaty, uśmiechy i prezenty.Niech miłość świeci w Twoim sercu, Twoje oczy lśnią szczęściem, a w Twojej duszy zawsze będzie słoneczna pogoda!

„55” to niesamowita liczba! W numerologii interpretuje się to jako początek czegoś nowego i niezwykłego, więc nie myśl o przeszłości, bo masz przed sobą tylko to, co najlepsze! Życzę, abyście nie denerwowali się drobiazgami, zawsze z uśmiechem patrzyli na przeciwności losu, żyli szeroko i nie bali się zmian, a także byli niezmiernie szczęśliwi!

Drogi bohaterze dnia! Wszyscy wiedzą, że jesteś wspaniałą osobą, dobrym przyjacielem i wiernym człowiekiem rodzinnym! W przeciwnym razie, jak miałbyś tylu gości? Życzę, abyś pozostał taki sam, jak Twoi krewni i bliscy, przyjaciele i współpracownicy Cię kochają! Niech radosne wydarzenia i nowe wrażenia zdobią Twoje życie, niech starczy sił na wszystko, co zaplanowałeś, niech w Twoim życiu nie będzie miejsca na przygnębienie i smutek! Życzymy jasnych wakacji, wszystkiego najlepszego!

Szczęśliwej 55. rocznicy! Niech ten wspaniały i znaczący dzień przypomni Ci, jak bardzo jesteś kochany i szanowany.Życzę źródłom szczęścia i ciepła niestrudzenie bulgoczącym, wypełniającym Twoje życie prostymi radościami i przyjemnymi wspomnieniami!

Taka wspaniała, piękna i zabawna randka! Piękno nie wyblakło, żywotność jest zachowana, pełna siły, a całemu temu bogactwu towarzyszy po prostu bezcenne doświadczenie życiowe! Gratulujemy tego kamienia milowego! Życzymy, abyście przeżyli drugą połowę życia radośnie, radośnie, z pieśnią na ustach! Nigdy nie trać serca, zaprzyjaźnij się ze sportem, wspieraj dzieci i opiekuj się wnukami, przekaż im swoją życiową mądrość i wielką miłość! Obyś był kochany i pożądany!

Pokój, także dobroć i jasna miłość, niech świat wypełni się takimi ludźmi i stanie się jaśniejszy. Żyj i sprawiaj przyjemność swoim bliskim, niech twoje oczy wciąż błyszczą, nie bój się starości, w swojej duszy jesteś wiecznie młody, zachowaj swój entuzjazm i ten chichot, z jakim poznałeś nowy dzień.

Serdeczne gratulacje z okazji 55. urodzin kobiety, dziewczyny, koleżanki, mamy, teściowej, teściowej, chrzestnej, cioci, żony, siostry, z całego serca

Wszystkiego najlepszego dla kobiety, dziewczyny, koleżanki, matki, teściowej, teściowej, matki chrzestnej, cioci, żony, siostra

Gratulacje z okazji 55. urodzin prześlicznej i słodkiej kobiecie. Życzę częstych okazji do radości i zabawy, życzę ciągłego powodzenia i powodzenia, życzę szczerej miłości od rodziny i przyjaciół życzę niesamowitych sukcesów w biznesie i w życiu.

Tego pięknego dnia chcę pogratulować jednej pięknej kobiecie.Kochani, macie dziś rocznicę, a to, nawiasem mówiąc, jest to święto, które zdarza się tylko raz na pięć lat, a niektórzy świętują je nawet raz na dziesięć lat. Pragnę życzyć Ci, abyś na zawsze pozostała tą samą młodą, aktywną, pozytywną i radosną kobietą, która nie zwraca uwagi na wiek, ale po prostu żyje pełnią życia. Niech tak będzie zawsze, bo to zawsze daje siłę. Kończysz pięćdziesiąt pięć lat, ale to wcale nie znaczy, że twoje przyszłe życie nie będzie już tak jasne i kolorowe. Myślę, że w przyszłości będzie jeszcze lepiej, bo wasze wnuki dorosną, a wy będziecie razem spędzać cały czas. Życzę sukcesów zawodowych. Nie sądzę, że kiedykolwiek odejdziesz z pracy, ponieważ znalazłeś siebie i byłeś w stanie w pełni się zrealizować.

Jak szybko mijają lata, nadchodzi 55. rocznica! Minęło pół wieku, a ty jesteś jak ogórek, młoda, piękna, energiczna – tak trzymaj! Jak bateria zapalasz wszystkich, świecisz jak wiosenne słońce, wznosisz się jak ptak na niebie. Dobrobyt i dobrobyt, inspiracja i szczęście, radość i szczęście dla Ciebie bez końca.

Wspaniała kobieta, gratulacje z okazji twoich 55 urodzin! Życzymy podziwu oczu fanów, radości w duszy i sercu. Zdrowie, miłość, uroda, uzasadnione nadzieje, wysokie osiągnięcia i dobrobyt rodziny. Niech wszystko potoczy się dokładnie tak, jak chciałeś i przyniesie niezatartą przyjemność!

Moja droga, serdecznie gratuluję ci urodzin! Chcę, żebyś wiedziała, że ​​jestem dumna, że ​​taka piękna kobieta daje mi swoje dni i noce. Jesteś piękna, doskonała nie tylko ciałem, ale i duszą. I nigdy nie przestaję radować się swoim szczęściem. Życzę optymizmu, miłości do życia i życzliwości!

Masz dzisiaj 55 lat! Będzie więc wiele komplementów, prezentów, entuzjastycznych gratulacji. Masz bezcenne doświadczenie, wielką mądrość i zrozumienie życia. Ciesz się tymi korzyściami i nadal zachwycaj przyjaciół i rodzinę swoim optymistycznym nastawieniem. Szczęśliwej rocznicy!

Wszystkiego najlepszego z okazji 55. urodzin dla najbardziej wrażliwej, inteligentnej, delikatnej i troskliwej kobiety na świecie! Umiesz łączyć talent, erudycję i kobiecość z niezmiennym hartem ducha i wytrzymałością. Życzę szczerego szczęścia, zdrowia, długiego życia, wielkiej miłości, radości, spokoju i wyciszenia.

Dwie piątki obok siebie To rocznica. Ale nie ma co się smucić, uśmiechaj się radośniej. W rocznicę moich urodzin przesyłam gratulacje. Być wesołym, uczciwym, Wesołym szczęśliwym. Aby żal i smutek nigdy nie odwiedzały. Aby lata się nie spieszyły I na wszystko wystarczyłoby Ci życzę dobrego zdrowia Sukcesów małych i dużych. Miłość do całej rodziny i przyjaciół. Życzę dużo siły, powodzenia. Chcę, żeby moje serce płonęło. Wśród przyjaciół, krewnych, znajomych. Na przekór latom, żeby się nie zestarzeć!

Szczęśliwej rocznicy! Nadszedł więc czas, kiedy można się zrelaksować i nie trzeba codziennie wstawać wcześnie i pędzić do pracy. Kiedyś wydawało się, że droga do niego jest jeszcze nieskończenie długa, ale czas leci szybko, a lata jak łabędzie odlatują, a jednak nie powinieneś się smucić, bo krewni i przyjaciele są blisko ciebie. Chciałbym bez żalu spojrzeć na minione lata, wiele nam one pozostawiają, a najważniejsze jest doświadczenie. Czas zrobić to, co kochasz, poświęcić czas dla siebie, ożywić to, na co wcześniej nie miałeś czasu. Zadbaj o domek, wyhoduj ogromną dynię i zamień ją w powóz. Zdobądź małe puszyste zwierzę. Wybierz się w podróż dookoła świata! I niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia!

Chcemy pogratulować naszemu drogiemu szefowi, który ma już pięćdziesiąt pięć lat, z okazji jego rocznicy. Życzymy Ci dobrego zdrowia, masz już wszystko inne, więc po prostu zachowaj je na długie lata. Cieszymy się, że mamy zaszczyt pracować pod Waszym kierownictwem. Jesteś nie tylko szefem, ale także naszym mentorem, który pomaga nam się doskonalić.Dużo nas nauczyłeś tego, co sam wiedziałeś. Jesteśmy przekonani, że nasza firma osiągnęła taki sukces tylko dlatego, że ciężko pracujesz, aby to osiągnąć. Jeszcze raz gratulujemy Wam wakacji. W tym wieku osiągnąłeś bezprecedensowy sukces, ale przed tobą jest o wiele więcej, więc nabierz siły, aby osiągnąć nowe sukcesy. Gratulacje!

Mój drogi przyjacielu, dziś masz takie wspaniałe wydarzenie – Rocznicę. Pięćdziesiąt pięć lat dla mężczyzny to wcale nie wiek, a tym bardziej dla ciebie. Jesteś tak młoda, silna i energiczna, że ​​zazdrości jej każdy młody chłopak. Widzę, jak kochasz to życie, a ono również odwzajemnia Twoją miłość. Jestem pewien, że przed tobą jeszcze wiele ciekawych rzeczy. Musisz tylko uzbroić się w cierpliwość. Proszę Cię – nie obciążaj się pracą, bo czasem trzeba też odpocząć. Poza tym możesz wreszcie uprawiać sport, bo będziesz miał więcej czasu. A zajęcia sportowe będą dla Ciebie przydatne. Wesołych świąt, kochanie! Niech wszystko w twoim życiu będzie takie, jak tego chcesz. I zawsze tam jestem, jeśli w ogóle.

Wszystkiego najlepszego z okazji 55 urodzin, nasza droga kobieto! Dlaczego cenny? Ponieważ twoje duchowe cechy są trudne do przecenienia. Życzymy, abyś na zawsze pozostała taką miłą, sympatyczną i nie zazdrosną kobietą. To dużo kosztuje. Szczęśliwej rocznicy.

Och, jaka piękna kobieta w kwiecie wieku! Niech ta młodość, lekkość i radość chodzą z Wami jeszcze przez wiele lat. Życzymy, aby życie grało w nowej tonacji, dekorowało się jasnymi kolorami i układało przed sobą czerwony dywan. Uśmiecha się do ciebie, radośnie

55! Jak to brzmi! W tym wieku człowiek jest już co najmniej trochę, ale przynajmniej jakoś zbudował dom, ale wychował dzieci, cóż, przynajmniej zasadził kaktusa w oknie. Wydaje się, że spełniło się wszystko, co zaplanowała natura i przepisało przysłowie. I to świetnie! W wieku 55 lat jesteśmy wolni, możemy zacząć coś nowego, możemy dalej oddychać całą klatką piersiową i czuć całym sercem. Gratulacje i życzę sobie, abyś na tym nie poprzestał, nigdy nie tracił odwagi i nie bał się zanurzyć w morzu miłości.

Wyznaję Ci siostro, że jesteś dla mnie najważniejszą osobą na świecie! Kocham Cię całym sercem i gratuluję z okazji tak ważnej rocznicy jak 55 lat! Wiedz, że przed nami jeszcze długa seria przygód i wydarzeń, wciąż jesteś za młody, by się zniechęcać i smucić!

Jesteś z nami tak młody, aktywny i wesoły, że nie możesz nawet powiedzieć, że świętujesz swoją rocznicę, że kończysz pięćdziesiąt pięć lat.Oczywiście te liczby mogą brzmieć tak okropnie, ale po co zwracać na nie uwagę, jeśli nic nie znaczą w prawdziwym życiu? Masz jeszcze tyle czasu na zrobienie, że każda dwudziestoletnia dziewczyna będzie ci zazdrościć. Wiesz, jak się bawić, cieszyć się życiem. Łączysz pracę, rodzinę i przyjaciół, a jednocześnie znajdujesz czas dla siebie. Gratulujemy Ci tego święta i życzymy wszystkiego najlepszego. Mamy nadzieję, że to święto zostanie przez Was zapamiętane jako jeden z najbardziej zabawnych i radosnych dni w Waszym życiu. A my postaramy się, aby ten dzień był dla Ciebie jak najlepszy. Wesołych Świąt!

Dwie piątki w rocznicę! Niech twoje serce nigdy nie będzie zmęczone, twoje oczy lśnią, a uśmiech nigdy nie znika z twojej twarzy. Chociaż minęło wiele lat, nie smuć się, uwierz, że jeszcze przed nami.

Najlepszym prezentem dla kobiety jest spokój i dobrobyt w rodzinie. Żadne wartości materialne nie zastąpią miłości i zrozumienia w relacjach z bliskimi. Z wiekiem stajemy się bardziej tego świadomi. Po co ci telewizor, jeśli nie ma z kim go oglądać? Po co ci samochód, skoro nie ma go kto przewozić? Nawet luksusowe przedmioty sprawiają nam prawdziwą przyjemność tylko wtedy, gdy są estetyczną ozdobą, a nie tylko zazdrością nieznajomych. Tylko bliscy ludzie są szczerze zadowoleni z naszego materialnego dobrobytu. Dlatego w dniu Waszej rocznicy życzę Wam pięknego i bogatego życia, ale oczywiście razem z Waszą przyjazną i szczęśliwą rodziną. Wesołych Świąt.

Wszystkiego najlepszego z okazji 55. urodzin! Życzę wspaniałego zdrowia, blasku, pogody ducha, ciepłego ogniska rodzinnego, duchowych spotkań i wzajemnej miłości. Niech Twój dom zawsze będzie słoneczny, bogaty, szczęśliwy i szczególnie radosny od niespokojnych wnuków.

Moja ukochana kobieta, moje światło w odległym oknie. Chciałbym pogratulować ci tego cudownego dnia – twoich urodzin – i życzyć wielkiego uniwersalnego szczęścia. Dziś obchodzisz swoją rocznicę beze mnie. Tak, nie mogę teraz być obok ciebie, przytulać cię za ramiona, całować twoje zaróżowione policzki. Ale zawsze masz pewność, że Cię kocham i doceniam nasz związek. Jestem Ci za to bardzo wdzięczny. Wiedz, że bez względu na to, co się stanie, nigdy nie zostawię cię w spokoju.

Serdeczne gratulacje z okazji 55. urodzin kobiety, dziewczyny, koleżanki, mamy, teściowej, teściowej, matki chrzestnej, ciotki, żony, siostry

Najpiękniejsze
życzenia urodzinowe dla kobiety, dziewczyny, koleżanki, mamy, teściowej, teściowej, matki chrzestnej, cioci, żony, siostry własnymi słowami

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że 55 lat życia to dość dużo. W tym wieku jesteśmy już doświadczeni, widzieliśmy „widoki” i przeżyliśmy różne wydarzenia. Ale jednocześnie czas, życie wciąż toczy się pełną parą i wciąż chcę dużo, dużo jest możliwe. Rocznica 55 lat to świetna okazja, aby zobaczyć, jak wspaniała może być osoba, która dotarła do tej okrągłej randki, zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie. Życzymy dalszy dobrobyt, nowe zwycięstwa, ciekawe interesy i spotkania, czuła miłość, dobre zdrowie i długie szczęśliwe lata życia.

Szczęśliwej 55. rocznicy! Dwie „pięć” – świetnie! Dlatego życzę, abyś częściej robił to, co lubisz, a rzadziej – to, co jest konieczne. Młodość w duszy i zdrowie w ciele. Niech energia nigdy się nie kończy, a szczęście zawsze będzie po Twojej stronie.

Drogi bohaterze dnia! Dzisiaj jest ważny dzień – twoje urodziny! Wszystko było w twoim życiu: zarówno złe, jak i dobre, ale dziś jest czas, aby pamiętać tylko o najlepszych. I niech się powtórzy to, co było chwalebne w życiu, przynosząc wciąż na nowo radość i szczęście. I niech wszystkie złe rzeczy odejdą i zostaną zapomniane. Życzę Ci wielu, wielu lat życia w spokoju, cieszenia się życiem!

Szczęśliwej rocznicy! 55 lat to wspaniały wiek! Życzę dużo siły i radosnej energii, bo przed nami jeszcze wiele odkryć i niesamowitych niespodzianek.Niech serce będzie wypełnione miłością i dobrocią. Niech się spełnią marzenia i życzenia! Radość, dobrobyt i ciepło!

Z całego serca gratulujemy Ci nadejścia symetrycznego wieku! Bardzo mnie cieszy fakt, że absolutnie się nimi nie chwalisz, a wręcz przeciwnie – zawsze wyglądasz asymetrycznie. Bez względu na to, jak na to patrzysz, jesteś inny. I to jest właśnie Twoja atrakcja, która niezmiennie przyciąga uwagę nie tylko zainteresowanych mężczyzn, ale także rozumiejących kobiet. A liczby to kolejny arabski nonsens. Nie należy na nie zwracać uwagi, nie mówiąc już o wyciąganiu pochopnych wniosków. Gratulujemy ci nadejścia symetrycznego wieku i życzymy asymetrycznych radości, nierównych sukcesów i zwykłej, prostej, codziennej ludzkiej radości. Wszystkiego najlepszego!

Szczęśliwej 55. rocznicy! Wreszcie dzieci dorosły, jest czas wolny i nie ma spontanicznych wydatków! Życzę Wam skorzystania z możliwości, które nagle się otworzyły i cieszenia się kolejnym etapem swojego wspaniałego życia: żeglowaniem, wędkowaniem na Bali, jedzeniem mango w Tajlandii. Niech pieniądze spadają z nieba jak złoty deszcz, a zdrowie z biegiem lat staje się silniejsze!

Najważniejsze nie jest wiek (chociaż 55 to nie wiek), ale stan umysłu! Więc szczęście dla ciebie! Z serca!

Ukochana siostro, gratuluję Ci 55. urodzin. Życzę Ci, abyś jak najdłużej pozostała tak piękną, pogodną i pogodną kobietą. Twój optymizm i pogodne usposobienie zawsze były dla mnie przykładem.Ja jako młodsza siostra podążam Twoim śladem w tym życiu, dzięki czemu łatwiej mi dokonać właściwego wyboru i podjąć właściwą decyzję w trudnej sytuacji. Twoje doświadczenie życiowe i kobiecy instynkt pomagają mi się nie mylić. Ogólnie miałem szczęście z siostrą. Życzę zdrowia, nowych żywych wrażeń i powodzenia we wszystkich sprawach. Szczęśliwej rocznicy.

Nasza droga (imię i nazwisko)! Dzisiaj są twoje 55. urodziny i twoi koledzy nie mogli zignorować tej daty. Prosimy o przyjęcie naszych szczerych gratulacji i życzeń zdrowia, abyście mogli długo cieszyć się swoim wyglądem, służyć pomocą i mądrą radą. Bądź wesoły i wesoły, inspiruj i nie trać serca z powodu wieku – to tylko liczby, a wiek jest w duszy!

Wspaniała kobieta, mężczyzna o życzliwym uśmiechu i wrażliwym sercu, gratuluję Ci 55. urodzin i szczerze życzę Ci życia w pełnej harmonii z bliskimi i Twoimi uczuciami, wierzyć tylko w dobro i nie przestać marzyć o czymś pięknym. Niech w domu, w rodzinie, w duszy i sercu zapanuje spokój, radość i radość.

Słodka, piękna, ukochana kobieta, wszystkiego najlepszego z okazji 55 urodzin! Naprawdę chcę Wam życzyć, aby w pobliżu byli zawsze bliscy i kochani ludzie! I życzę Ci również wielkiego szczęścia osobistego, aby każdy dzień Twojego życia ogrzewał, napełniał Twoją duszę miłością i ciepłem. Niech więc nie tylko w święta, ale także w każdy inny dzień znajdą się ludzie oddani Tobie, którzy są gotowi Ci pomóc!

Wszystkiego najlepszego z okazji 55. urodzin! Każdy mijający rok to szczebel na drabinie życia. Przeszliście 55 stopni doświadczenia, zwycięstw i osiągnięć, a każdy z nich był wyjątkowy. Obyś został powołany do przyszłości z wieloma bardziej interesującymi, błyskotliwymi i jasnymi krokami!

Gratuluję ci 55. urodzin i szczerze życzę, abyś nie spieszył się z liczeniem nadchodzących lat, ale pamiętaj szczęśliwe chwile i radosne wydarzenia z dumą i miłością, wypełnij prezent ciepłem, uśmiechem i światło. Dobre zdrowie dla Ciebie i dobrzy ludzie w drodze.

(Imię i drugie imię kobiety)! W ten słoneczny dzień nawet ptaki śpiewają z radości tylko dlatego, że obchodzisz urodziny! W tym dniu najpiękniejsze kwiaty otwierają pąki i zachwycają słodkim aromatem. Wesołych świąt, kochanie! Nie licz lat i nie smuć się, bo lecą za szybko. Z każdym rokiem stajesz się dla nas coraz bardziej wartościowy!

Podwójna świetna randka, wspaniały wiek dla prawdziwej damy. Przyjmij gratulacje i życzenia powodzenia, energii, zdrowia, witalności, doskonałego nastroju, pogody ducha, determinacji, pomyślności i szczęścia.Szczęśliwej 55. rocznicy!

Proste życzenia szczęścia i miłości są czasami droższe niż najdroższy prezent! Przecież żadna, nawet najpiękniejsza rzecz nie zastąpi ciepła komunikacji i radości spotkań! Niech w Twoim domu zawsze będzie wiele ciekawych spotkań i szczerych przyjaciół! Niech twoja rodzina i przyjaciele zawsze cię zrozumieją! Serdecznie gratulujemy 55. urodzin! To piękna randka, tak jak Ty, w ten cudowny dzień! Zawsze tak pozostań i niech Wiara, Nadzieja i Miłość zawsze będą z Tobą, przez cały czas!

Nasza ukochana i kochana urodzinowa dziewczyno, gratulujemy Ci wakacji! W tym cudownym dniu życzę Ci, aby otaczali Cię tylko najbliżsi i najdrożsi ludzie. Mamy nadzieję, że nie denerwujesz się swoją rocznicą, ponieważ tak wielu ludzi jest smutnych z powodu wakacji. Kończysz pięćdziesiąt pięć lat, ale wydaje mi się, że w duszy masz nie więcej niż trzydzieści lat. Masz jeszcze dużo energii, pozytywnej, trzeźwo patrzysz na to życie i akceptujesz je takim, jakie jest. Dziękuję za nieustające wsparcie, miłość i troskę o nas wszystkich. Wszyscy bardzo Cię kochamy i dajemy Ci przykład. Staramy się postępować zgodnie z twoją radą, aby wyglądać równie pięknie w ciągu naszych pięćdziesięciu pięciu lat.

Drogie Urodziny, w Waszą rocznicę życzę Wam tylko dobrego zdrowia. Wszystko inne, jak wiecie, jest nabywane, ale zdrowia nie można kupić. Dlatego życzę długiego życia, które będzie wypełnione ciekawymi i zabawnymi wydarzeniami i zajęciami.Niech w twoim życiu będzie dużo radości, a smutek ominie. Jesteś dla mnie wzorem do naśladowania, ponieważ jesteś bardzo mądrą i inteligentną osobą, która ma za plecami ogromną wiedzę i doświadczenie. W kolejnych latach swojego życia na pewno nie popełnisz błędów i pochopnych czynów, ponieważ w ciągu pięćdziesięciu pięciu lat wiele się nauczyłeś i zrozumiałeś dla siebie. Życzę ci szczęścia, drogi chłopcze z okazji urodzin! Wesołych Świąt!

Drogi przyjacielu, dzisiaj skończyłaś pięć i pięć lat, ale to według twojego paszportu, a dusza, jak wiesz, nie ma wieku. Dlatego dzisiejsza rocznica jest tylko okazją do zebrania się w dobrym towarzystwie i słynnego celebrowania tej sprawy. Co – co, ale my umiemy chodzić młodych ku zazdrości, bo entuzjazmu, optymizmu i wiary we własne siły nie złamią żadne dojrzałe rocznice i lata urodzenia w ankietach. Niech Twoje różowe policzki i doskonała sylwetka złamią mózg pracownika funduszu emerytalnego!

Szczęśliwej rocznicy! 55 to bardzo piękna i symboliczna liczba. Oznacza to, że jej właściciel jest dwukrotnie doskonałym uczniem, ukończonym pięć dekad i jeszcze jedną. A teraz zasługuje na nagrodę, uznanie i tytuł „Ulubieńca Ludu”. Szczęście, zdrowie i szacunek!

Pięćdziesiąt pięć to wspaniały wiek! Kto nie wierzy, może spojrzeć na naszego dzisiejszego bohatera dnia. Silny do bycia, harmonia i siła, młody blask oczu, czarujący uśmiech! Ile jeszcze kobiecych serc zostanie złamanych, ile zwycięstw w życiu zostanie odniesionych, ile nowych spotkań i odkryć jest przeznaczonych! Życzę Ci długiej, długiej młodości duszy i ciała! Energia, aktywność, pewność siebie. I nie zapominaj, że wszystkie zwycięstwa i osiągnięcia mają sens tylko wtedy, gdy jest ktoś, komu można je poświęcić. A są one możliwe tylko przy wsparciu najbliższych – a to, uwierz mi, jest najcenniejszą rzeczą na tym świecie! Nie daj Boże, żebyś nigdy tego nie zgubił!

Wszystkiego najlepszego z całego serca. Życzę wspaniałego nastroju i dobrego samopoczucia, dobrych pomysłów i wielkich sukcesów, odnoszenia zwycięstw i uśmiechu szczęścia, niewątpliwego dobrego i jasnego szczęścia.

Kochanie (imię dziewczynki z okazji urodzin)! Gratulujemy Ci urodzin i życzymy, abyś rozkwitł jak róża majowa, był delikatny jak płatki tulipanów. Niech życie w tobie toczy się pełną parą, a co najważniejsze, jak wulkan. Bądźcie potężni i silni, jak sosna, aby ani burza, ani silny chłód, ani upał, ani huragan nie dawały wam spokoju. Żyj bez znajomości zła i kłopotów przez co najmniej sto lat!