Życzenia urodzinowe dla chłopca

Zebraliśmy dla Ciebie wiele ciepłych życzeń urodzinowych dla chłopca w prostych słowach. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

3 lata to bardzo długo, jesteś już dorosły, drogi chłopcze! Niech uśmiech nigdy nie zniknie z Twojej twarzy. Zawsze dorastaj w otoczeniu miłości, uczucia rodzicielskiego, troski i delikatnego ciepła. Jeszcze do niedawna mieścił się w dwóch dłoniach, ale dziś jest już niespokojny, jak top! Nadszedł czas, że ledwo możemy nadrobić zaległości, jesteś wesołym chłopcem, naszym złotym chłopcem. Promienisz szczęściem wewnątrz i na zewnątrz, nie tracisz tego ładunku przez lata. Idź przez życie śmiało i z wielkim szczęściem, aby umiejętnie otworzyć drzwi najlepszym! Ty, podobnie jak słońce, zostałeś do nas wysłany przez ptaka i lepiej nie znajdźmy tego szczęścia. Niech otaczają Cię tylko najlepsi ludzie, we wszystkim dawaj dobro i szczęście. Niech światła w twoich oczach nie gasną. Niech czas ich nie przyćmiewa. Życzę aniołowi, aby cię inspirował i prowadził przez życie jak piórko. Uratował cię i sprawił, że każdy dzień był szczęśliwszy niż poprzedni. Szczęście dla Ciebie i wielki sukces we wszystkim!

Wszystkiego najlepszego dla odważnego i odważnego chłopca. Życzę Ci, abyś była odważna i zdecydowana, odpowiedzialna i życzliwa, energiczna i wysportowana, piękna i mądra, pogodna i pogodna. Życzę, abyś stał się niezawodnym wsparciem dla swojego ojca i wspaniałym pomocnikiem dla swojej matki. Życzę dobrych przyjaciół w życiu i powodzenia w biznesie.

Mój drogi chłopcze. Prawdopodobnie nie ma większego szczęścia dla rodziców niż duma z syna.W twoje urodziny muszę ci wyznać, że czasami chwalę się tobą moim przyjaciołom i znajomym. Ale jest z czego być dumnym! Dobrze się uczysz, masz wiele talentów, jesteś wszędzie w centrum uwagi, a przy okazji nie obraża cię uwaga dziewcząt. Przechwalanie się oczywiście nie jest piękne, ale nie mogę się powstrzymać. Może po prostu chcę podzielić się z ludźmi radością i dumą z mojego syna, która mnie po prostu przytłacza. Szczęście dla ciebie synu i sukces w życiu.

Wszystkiego najlepszego dla małego chłopca! Życzę, aby Wasze trzecie imieniny zostały przez Was zapamiętane niesamowitymi wrażeniami prezentów, uwagi i świątecznych smakołyków. Rośnij silne, piękne, mądre, uśmiechnięte, wesołe dziecko. Odkrywaj świat, rozwijaj się i uszczęśliwiaj swoich rodziców!

Kraina marzeń dzieciństwa to niesamowity świat pełen cudownych, szczęśliwych chwil. Ten czas mija szybko, ale na zawsze pozostaje w pamięci każdego z nas. I niech jeszcze ciekawsze rzeczy czekają na Ciebie już niedługo w Twoim życiu, prawie nic nie możesz porównać z bajecznymi czasami dzieciństwa … Niech więc ten wyjątkowy czas trwa jak najdłużej. Niech każdy Twój dzień, drogi chłopcze, będzie wypełniony szczerą dziecięcą radością i iskrzącym się śmiechem, pozytywnym nastrojem i niepowtarzalnymi wrażeniami, skarbnicą ciekawych odkryć i niesamowitych podróży, tajemniczych zagadek i mądrych zwycięstw. Wszystkiego najlepszego!

Nasz kochany chłopak patrzy teraz na swoje nowe prezenty, więc chcę pogratulować jego rodzicom.Przede wszystkim pragnę życzyć Twojemu chłopcu zdrowia, szczęścia i jak najbardziej beztroskiego dzieciństwa. Dziś ma 1 rok, ale jednocześnie już dużo rozumie. I nawet teraz rozumie, że to jego dzień, ale w przyszłym roku będzie bardziej świadomie obchodził swoje urodziny. Doceniaj każdą chwilę dzieciństwa swojego synka, bo będzie dorastał tak szybko, że po prostu nie będziesz miał czasu, by to zauważyć. Życzę mu spełnienia wszystkich pragnień. Wiem, że wy, jako najlepsi rodzice, zrobicie wszystko dla swojego syna, ale jednocześnie kultywujecie w nim takie cechy, które pomogą mu w przyszłości samodzielnie realizować swoje pragnienia. Niech nigdy nie zachoruje, niech jego uśmiech cię pocieszy. Życzę twojemu chłopcu wszystkiego najlepszego.

Nasz mały chłopiec rośnie tak szybko, że nie możemy za nim nadążyć. Wydawałoby się, że urodziłeś się dopiero wczoraj, a potem świętowaliśmy Twoje pierwsze urodziny. A dzisiaj masz już 5 lat. To twoja pierwsza poważna rocznica, więc dzisiaj tak wiele osób zgromadziło się na twojej uroczystości. Życzę Tobie, nasz urodzinowy chłopcze, wszystkiego najlepszego i pozytywnego. Twoi rodzice robią wszystko, abyś dorastał w atmosferze radości i szczęścia, abyś nigdy nie chorował, nie czuł się smutny ani o coś nie martwił. Wszyscy chcemy widzieć Cię zawsze jako szczęśliwego chłopca. A za kilka lat zachwycisz nas swoimi sukcesami nie tylko na studiach, ale także w sporcie. Dorastasz jako wszechstronny chłopiec, który interesuje się wszystkim, co dzieje się na świecie.A dzisiaj opowiadasz nam tak interesujące fakty, że jesteśmy po prostu zaskoczeni, skąd to wszystko wiesz.

Imieniny, to wyjątkowy dzień nie tylko dla tych, którzy je obchodzą, ale także dla tych, którzy są stale obok urodzinowego chłopca! W końcu rodzina zawsze cię podziwia. Jesteś radością dla wszystkich. Dziś chcę życzyć, aby spełniło się wszystko, czego sobie życzysz. Aby przyjaciele byli zawsze przy tobie i zawsze cię uszczęśliwiali! Aby to, co masz na myśli na pewno się spełniło! Musisz uwierzyć w siebie i wszystko się ułoży. Życzę abyś zawsze pozostał tym samym, wesołym chłopcem. I nigdy nie zawiedź swoich rodziców.

Dzisiaj masz na swoim torcie siedem jasnych świec, co oznacza, że ​​nadszedł czas, aby pogratulować Ci, nasz chłopcze, Twoich 7 urodzin! Nasz drogi chłopcze, życzymy Ci, abyś poszedł do szkoły po nową wiedzę i przyniósł do domu portfolio z tylko piątkami. Niech wszystko się ułoży bez większych trudności. Bądź miłym i zręcznym chłopcem, który jest z niego chwalony i dumny. Nigdy nie zostawiaj w kłopotach tych, którzy potrzebują twojej pomocy. Niech twoja ścieżka życiowa zadowoli cię swoją łatwością. Życzymy, aby optymizm i energia nigdy Cię nie opuściły. Niech twoi przyjaciele będą najbardziej wierni, wiarygodni i nie opuszczają cię. Bądź zdrowy, kochanie do późnej starości. Niech miłość, wiara i nadzieja Cię otaczają i niech Twoja mała gwiazda płonie na niebie przez bardzo długi czas.

Mój chłopcze, dzisiaj wszyscy goście przyszli się z tobą radować. Minęły 3 lata od urodzenia dziecka. Teraz jesteś psotny i dźwięczny, bądź szczęśliwy, szczęśliwy, rozwijaj się zdrowo. Dzisiaj jest fajnie i dużo prezentów, niech Twój dzień będzie magiczny. Niech to wszystko tylko Ciebie zadowoli.Rozwijaj się, mądrzejszy i może sprzyjać losowi. Codziennie tak, aby słońce wpadało do Ciebie z okna, a noce dawały tylko najsłodsze sny. Nie znam niepokoju, smutku i złej pogody. Niech to dzieciństwo otwiera tylko drzwi do dobrych zmian. Dowiedz się wszystkiego nowego i nieznanego, śnij i bądź posłuszny swoim bliskim. W twoje urodziny wszystkie zabawki, zające, misie i słonie szybko pobiegły ci pogratulować, tylko ty staniesz się posłuszny. Oto pełny dom twoich zabawek, pomóż wypełnić śmiechem! Gratuluję i życzę częstszego spotykania szczęścia i powodzenia

Szczerze życzę temu niesamowitemu chłopcu, aby z uśmiechem cieszył się tymi wspaniałymi wakacjami, cieszył się każdym niesamowitym prezentem, by zatopił się w uwadze i opiece swoich bliskich. Osiągaj upragnione cele, bądź optymistyczny i zdrowy, spełniaj swoje najskrytsze marzenia i dąż do najlepszych.

Od dzisiaj w Twoim życiu pojawił się nowy etap i teraz jesteś prawdziwym nastolatkiem. Niestety dzieciństwo idzie daleko i nieodwołalnie. Dlatego w Twoje trzynaste urodziny życzymy Ci, abyś znów poczuł się jak mały chłopiec, otoczony troską, wrażliwą uwagą rodzicielską, by być trochę malutkim i spełnić Twoje najbardziej upragnione pragnienie w tym dniu.

Synu, jak cię kocham. Jestem z ciebie bardzo dumny. Dorastasz jako silny, miły i opiekuńczy chłopiec. Nie wstydzę się ciebie przed nauczycielami i przyjaciółmi. Odnosisz sukcesy we wszystkich swoich hobby i przedsięwzięciach.Życzę Ci dalszego rozwijania swoich umiejętności, sięgania po wiedzę, uczenia się nowych rzeczy, a ja i tata na pewno Ci w tym pomogę. Wszystkiego najlepszego, Imię.

Dziś wszystko jest jakoś wyjątkowe… Słońce świeci jaśniej, drzewa hałasują, świat jest bardziej przyjazny i wszędzie jest raj! I to wszystko, bo dziś najwspanialszy chłopak świętuje swoje imieniny. Który przynosi światu radość i jasne kolory. Który zawsze cieszy rodzinę, szanuje starszych i jest niezbędny dla przyjaciół i krewnych. W twoich oczach nigdy nie zobaczysz gniewu, rozpaczy. Okazują tylko prawdziwą dobroć. Życzę Ci, ponieważ dopiero zaczynasz swoją podróż, nigdy nie rezygnuj ze swoich marzeń. Podążaj za nią do końca, bo tylko wytrwałość zaprowadzi Cię do krainy Twoich marzeń! Wszystkiego najlepszego z okazji 12 urodzin!

Synu, masz już dziesięć lat! Wszystkiego najlepszego mój chłopcze! Chciałbyś wyruszyć w podróż do nieznanych miejsc, aby dzień po dniu odkrywać dla siebie coś nowego. Twoje życie to ekscytująca podróż. Będziesz podróżować z różnymi naukami, odwiedzać różne miejsca. Nie jest to trudne np. na lekcji literatury – znajdziesz się w baśniowej krainie, w historii naturalnej znajdziesz się w pobliżu leśnej polany z wieloma różnymi grzybami, a na lekcji rysunku – sam stworzysz piękny kraj . Synu, naprawdę chcę, żebyś był zainteresowany życiem i uczeniem się czegoś nowego. Ucz się w szkole z przyjemnością, bo wiesz, jak to zrobić teraz! Jesteś naszą dumą! Jesteś najlepszy!

Dzisiaj jest wyjątkowy dzień: dziewięć lat temu Pan dał nam prezent i dostaliśmy syna. Takie słodkie i piękne dziecko. Wszyscy zebraliśmy się dzisiaj, aby świętować jego urodziny. Tak wiele prezentów otrzymał w to święto, ale ciepłe słowa niczego nie zastąpią. Kiedy przywieźliśmy cię ze szpitala do domu, nie wiedzieliśmy jeszcze, ile nowych i ciekawych rzeczy pojawi się w naszym życiu. Po rozwinięciu tej skrzypiącej torby zobaczyliśmy mały cud z dwojgiem sprytnych małych oczu, które spojrzały na wszystkich ze zdziwieniem. Potem zaczęliśmy czekać na Twój pierwszy uśmiech, co nas uszczęśliwiło. Wtedy byliśmy zadowoleni z Twoich pierwszych kroków, tak słabych i niepewnych. Nieco później twoje pomruki zaczęły zamieniać się w osobne słowa, które nauczyliśmy cię mówić. Jest tak wiele szczęśliwych chwil do zapamiętania, że ​​to po prostu zawroty głowy. Dziś życzymy tylko szczęścia. Zdrowie i po prostu rosną dla naszej radości. Wszystkiego najlepszego dla naszego ukochanego chłopca!!!

Nasz drogi, ukochany synu! Z każdym rokiem stajesz się bardziej dojrzały i mądrzejszy. Jesteś naszą radością. Dzisiaj skończyłaś sześć lat i bardzo się cieszymy, widząc, jak dorastasz. Pozostań tym samym miłym i narzekającym chłopcem, który może osiągnąć wszystko, czego chce. Bądź tak samo radosny, zdolny do dostrzegania małych rzeczy i robienia niespodzianek. Niech początek nauki w szkole będzie udany, a w życiu po południu będzie więcej pięknych tęczy i pysznej czekolady. Odkrywaj nowe światy, czytaj więcej ciekawych książek. Zdrowie dla ciebie.Bardzo cię kochamy! Wszystkiego najlepszego, nasza droga, najukochańsza, bądź najszczęśliwszym dzieckiem na ziemi. Szczęście i dobro dla ciebie. Niech spełnią się wszystkie najcenniejsze marzenia.

Wszystkiego najlepszego dla naszego przystojnego chłopca! Chociaż stałeś się tak wysoki jak twój ojciec i wyglądasz strasznie jak twoja matka, to jednak dla twoich bliskich pozostaniesz tym samym małym, wesołym i zwinnym chłopcem jak w dzieciństwie. Niech twoje młode lata przyniosą ci niesamowite szczęście, pewność siebie i wielkie plany na lepszą przyszłość.

Jeszcze niedawno byłeś psotnym, zwinnym dzieckiem, miałeś czas i chodziłeś pod stołem na piechotę. A dzisiaj mój syn jest bardzo dojrzały. Wszystkiego najlepszego, gratuluję ci 10 lat, to twoja pierwsza randka w rundzie. Dorośnij, interesuj się wszystkim i wszystkim. Niech każdy dzień będzie pełen radosnych niespodzianek i nowych odkryć. Niech twoja ciekawość doprowadzi cię tylko do dobra, nadal bądź tak samo posłuszny i wesoły. Zostań chłopcem o wielkim sercu, pełnym pozytywności i nadziei na najlepsze! W te urodziny, aby wszystkie prezenty sprawiły Ci radość i życzliwość, pogodni przyjaciele towarzyszyli Ci przez wiele lat. Niech najwierniejsza i najmocniejsza przyjaźń będzie z najbardziej uczciwymi i godnymi ludźmi. Dorośnij i zawsze bądź mężczyzną, aby twoje zdrowie było jak bohatera. Aby szczęście i szczęście towarzyszyły Ci każdego dnia i przez całe życie.

Synu wszystkiego najlepszego. Pragnę w wieku 7 lat być chłopcem odważnym i wielkich czynów, niezawodnym przyjacielem i najlepszym synem.Niech każdy z siedmiu dni tygodnia będzie dla Ciebie szczęśliwy, niesamowity, zabawny, interesujący i wyjątkowy.

Najcieplejsze życzenia urodzinowe dla chłopca do łez

Ciepłe
wszystkiego najlepszego chłopcze

Kochanie, dzisiaj skończyłaś 1 rok! Bardzo dobrze pamiętam dzień, w którym się urodziłaś. Dokładnie rok temu dałeś rodzicom prawdziwe szczęście. Twoja rodzina stała się kompletna, chociaż wciąż Ci mało siostrzyczki, więc poproś rodziców Oczywiście teraz nie możesz jeszcze mówić, ale w przyszłości na pewno poprosisz o siostrę lub brata.Chcę życzyć Ci zdrowia, szczęścia i wielu zabawki Niech twoje dzieciństwo będzie jak najbardziej beztroskie, niech będzie wielu przyjaciół, z którymi będziesz się rozwijać i dojrzewać. tablet, bawić się samochodami i łamać wszystko na swojej drodze. Twoi rodzice bardzo Cię kochają, tak bardzo czekali na Twoje narodziny. Życzę Ci wspaniałych wakacji nasz chłopcze. Mam nadzieję, że coś pozostanie w Twojej pamięci.

Jaki to piękny dzień i jak jasno świeci słońce, natura wydaje się radować z nami. W tym dniu urodził się nasz ukochany chłopiec, a dzisiaj zebraliśmy się, aby życzyć mu wszystkiego najlepszego. Czas leci szybko, ostatnio nasz maluszek jeszcze leżał w łóżeczku i nucił, dziś już dorósł, ale dla nas zawsze będzie małym chłopcem. W twoje urodziny chcę ci powiedzieć wiele miłych słów i życzę wszystkiego najlepszego. Niech wszystkie przeciwności cię ominą, a wszystkie lęki zamienią się w puch i odlecą. Niech zdrowie będzie tak silne, że nic go nie pokona. Dorastaj odważnie i odważnie, bądź miły i szczery. Wszystkiego najlepszego dla naszego ukochanego chłopca!!!

Każde urodziny to małe wydarzenie w życiu człowieka, ale gdy to wydarzenie dotyczy naszych dzieci, staje się jeszcze bardziej uroczyste i świąteczne. Dziś obchodzimy urodziny naszego chłopca. Jeszcze wczoraj ten maluch nie dawał nam spać w nocy, domagając się uwagi i głośno płakał, gdyby zgubił smoczek. Teraz mamy małe, mądre dziecko, które dorosło i stało się takie słodkie i posłuszne. W Twoje urodziny, kochani, chcemy życzyć wspaniałych chwil w Twoim życiu, niech zdarzają się cuda, a będzie ich wiele. Twoje zdrowie jest silniejsze niż kamień i nie może Cię zawieść. Aby dziewczyny cię kochały, tak długo jak przyjaciel. Od tego dnia wszyscy twoi baśniowi bohaterowie będą cię odwiedzać i wręczać prezenty. Bądź mądry i piękny i wzrastaj ku radości nas wszystkich.Wszystkiego najlepszego dla naszego ukochanego mężczyzny!!!

Chcę z całego serca życzyć pięknemu chłopcu wszystkiego najlepszego. Niech to magiczne święto przyniesie Wam wiele niezapomnianych emocji, pozytywnych wrażeń, wspaniałego nastroju, fantastycznych prezentów i radosnego uśmiechu od ucha do ucha. Więcej optymizmu, pozytywu i energii dla Ciebie.

Dzisiaj wszyscy mamy wielkie święto, obchodzimy urodziny naszego chłopca. W tym tak dobrym na ziemi dniu będziemy wręczać prezenty i wznosić najlepsze toasty dla naszego chłopca. Jak bezgraniczne są nasze uczucia do Ciebie. Nic na tym świecie nie może jej zastąpić. Życzymy, abyś w tym dniu dorósł do nas zaskakująco i zadziwił swoją obecnością w naszym życiu. Niech wiele ptaków śpiewa w tym dniu swoje tryle tylko dla ciebie, niech słońce świeci tylko dla ciebie i niech wszystkie kwiaty zakwitną dla ciebie. Rośnij zdrowo, stań się dobrym człowiekiem i wiedz, że na świecie jesteśmy my, którzy Cię kochają i wierzą w Twoją siłę. Dziś nadal jesteś dzieckiem. Ale jutro staniesz się dorosłym mężczyzną, który będzie z szacunkiem kochał i chronił słabych. Niech cud ochroni cię w twoje urodziny, wszystkie awarie i zła pogoda przeminą. Gratulujemy Ci urodzin, nasz ukochany człowieku!!!

Wszystkiego najlepszego z okazji szóstych urodzin naszego psotnego, mądrego i odważnego chłopca. Do niedawna biegałeś ulicą trzymając matkę za rękę. Dziś jesteś dorosły, idziesz do szkoły i wracasz do domu szczęśliwy, gdy zdobędziesz dobrą ocenę.Życzymy wielu sukcesów w nauce, dobrych przyjaciół i zawsze wspaniałego nastroju.

Dzisiaj jest piękny i długo oczekiwany dzień – trzecie urodziny mojego syna. Tak często chcę zwolnić czas, ale dni mijają, a moje szczęście już biegnie elegancko po ścieżce, gnając wesołym śmiechem za balem i przejmująco przemawia cienkim, dziecinnym głosikiem. Każdego dnia pojmujesz coś nowego, odkrywasz nieznane i starasz się objąć cały świat. Wydaje się, że dopiero wczoraj pierwszy raz spojrzałam Ci w oczy i zorientowałam się, że teraz moje serce bije w moim synku, a Ty stajesz się coraz bardziej niezależny i niespokojny. Mam nadzieję, że Twoja miłość do innych, szczere spojrzenie na świat i radosne oczekiwanie na nowy dzień na zawsze pozostaną takie, a złość, nienawiść i zazdrość nigdy Cię nie dotkną. Życzę Ci, mój drogi chłopcze, oczywiście zdrowia, niestrudzonej chęci życia i cieszenia się każdą chwilą, mniej upadków i siniaków, bardziej szczerych uśmiechów i szczęśliwych chwil.

Dzisiaj nasz chłopiec będzie obchodził swój pierwszy poważny Jubileusz. Nasza droga, masz już 5 lat, a to już dość poważny wiek. Chcę Ci pogratulować tego ważnego wydarzenia w Twoim życiu, nasz drogi chłopcze. Pamiętam, jak 5 lat temu Twoi rodzice byli szczęśliwi, że urodził się ich syn. Pamiętam, jak zadzwonili do wszystkich i powiedzieli, że szczęście zapukało do ich drzwi. A teraz to szczęście już dyktuje swoje własne zasady w domu z mocą i siłą. Życzę Ci zdrowia, szczęścia i radości, nasz mały urodzinowy chłopczyk.Chcę, aby każdy Twój dzień był jasny, interesujący i beztroski. I ogólnie, niech całe dzieciństwo będzie szczęśliwe i beztroskie. Życzę, żebyś nigdy nie płakał, nie smucił się i nie chorował, bo jesteś z nami wspaniałym chłopcem. Niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia i pragnienia, niech Twoi rodzice będą szczęśliwi

Wszystkiego najlepszego! Przede wszystkim z pewnością życzę zdrowia i ogromnego szczęścia. Pomyślne ukończenie szkoły będzie podstawą twojej świetlanej przyszłości, więc staraj się ciężko w nauce. Jesteś bardzo mądrym chłopcem i dlatego bardzo źle byłoby życzyć ci eleganckiego rozwoju kariery. Niech sukces i szczęście towarzyszą Ci wszędzie, nigdy Cię nie opuszczają. Życzę zawsze dobrego nastroju, morza pozytywnych i jasnych uśmiechów. Niech Twoje otoczenie zawsze Cię podziwia, bo Twoje genialne pomysły i wspaniałe pomysły zasługują na najlepszą pochwałę. Bądź zawsze dumą swoich rodziców, najbardziej troskliwym i ukochanym wnukiem swoich dziadków, a także inteligentnym i pracowitym uczniem w szkole. Bądź odważnym i odważnym chłopcem, będąc jednocześnie najbardziej grzecznym i atrakcyjnym dżentelmenem. Nigdy się nie zniechęcaj i nie trać serca!

Dzisiaj pragnę życzyć niesamowitemu chłopcu ziemskich błogosławieństw, pomyślności, powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach, dobrobytu finansowego, stabilności i pomyślności w życiu. Niech urodzinowy nastrój będzie po prostu bajeczny, a szczęście nie odchodzi ani na chwilę. Bądź najbardziej wesołym i energicznym chłopcem.

Głośno – wszyscy głośno wołają „Happy Birthday!”, bo dzisiaj nasz synek dojrzał przez cały rok! Chodzi już do szkoły i ciągnie dziewczyny za warkocze, ma wielu, wielu zabawnych przyjaciół i nigdy nie denerwuje rodziców! Zawsze pomaga dziadkom i wszystkim – wie wszystko! Dlatego dzisiaj dostaniesz mnóstwo prezentów! Bądź zawsze wesoły i pogodny, niech wszystkie rzeczy, których się podejmujesz, okażą się doskonałe! Nawiasem mówiąc, w szkole ucz się przez jedną piątkę i spraw, aby mama i tata byli z tego zadowoleni! Graj, baw się i codziennie odkrywaj wiele nowych rzeczy! Ten świat jest tak duży, że nie możesz sobie wyobrazić! A jest w nim tyle ciekawych rzeczy! Dlatego musisz być silny, odważny i zręczny, aby zbadać całą planetę! Wszystkiego najlepszego z okazji 8. urodzin, młody poszukiwaczu!

Nasz drogi chłopcze! Gratulujemy Ci piątych urodzin. Niech gwiazda zawsze świeci dla Ciebie na niebie, oświetlając Twoją drogę i prowadząc Cię we właściwym kierunku. Jesteś jednym z najfajniejszych i najfajniejszych chłopców na tym świecie. Zawsze będziemy Cię wspierać i życzyć Ci wszystkiego najlepszego. Pozostań zawsze taki sam psotny, wesoły i zaradny. Zadowolić rodziców dźwięcznym śmiechem, dobrymi uczynkami i właściwymi słowami. Zawsze będziemy trzymać za Ciebie kciuki i mieć nadzieję dla Ciebie, bo jesteś naszym najsilniejszym, najsilniejszym i najodważniejszym człowiekiem. Dobrze świętuj swoje urodziny i baw się z przyjaciółmi. Całujemy Cię mocno, przytulamy i życzymy wspaniałego zdrowia, miłości i szczęścia.Radujcie się, bawcie się dobrze iw pełni cieszcie się swoim dniem! Szczęśliwej piątej rocznicy dla Ciebie, naszego ukochanego chłopca!

Spieszę się i bardzo się cieszę, że mogę pogratulować Ci dziesiątych urodzin! Przede wszystkim życzę, abyś zawsze pozostał takim pracowitym chłopcem. Z wielką cierpliwością możesz wiele osiągnąć w życiu, a słuchając rad rodziców, na pewno ci się uda. Zawsze planuj i idź do celu, pomimo wszystkich przeszkód i trudności. Chcę oczywiście również życzyć spełnienia najskrytszych pragnień. Zawsze bądź wesołym i radosnym chłopcem, nigdy nie waż się denerwować i brać wszystkiego sobie do serca. Życie stawia nam różne zadania i trudności, dlatego życzę Wam, abyście zawsze znajdowali dla nich najszybsze rozwiązanie i wyjście z nich. Bądź uważny i zawsze staraj się uczyć, staraj się ukończyć szkołę z godnością i dumą. Niech w życiu otaczają Cię tylko prawdziwi przyjaciele, którzy przyjdą Ci z pomocą w najtrudniejszych sytuacjach. Pragnę również życzyć niezapomnianych i radosnych dni, najprzyjemniejszych wrażeń i wydarzeń w życiu, a także zawsze jasnych emocji i olśniewającego uśmiechu na twarzy.

Nasz słodki i miły chłopcze, gratuluję Ci urodzin i życzę, aby wszystkie Twoje psikusy były piękne i cudowne, aby Twoje czyny cieszyły zarówno Ciebie, jak i Twoją rodzinę. Życzę Ci łatwego zdobywania wiedzy, a także łatwego dzielenia się swoimi osiągnięciami z innymi. Powodzenia i wielkiego szczęścia.

Mój drogi chłopcze, to twoje czternaste urodziny. Czas płynął tak szybko, że nawet nie zauważyłam, kiedy tak bardzo dorosłaś, moja droga. Ale twoje życie dopiero się zaczyna, więc u zarania tej fatalnej drogi życzę Ci, abyś zawsze był silny i zdrowy, mądry i mądry. Niech nauka nie będzie obciążeniem, ale przyjemnością, bo tylko dzięki wiedzy można osiągnąć w życiu prawdziwe wyżyny. Bądź szczęśliwy i zdrowy, a my dorośli zawsze pomożemy Ci we wszystkim.

Gratulacje dla Ciebie, nasz drogi chłopcze, w pierwszą rocznicę, dzisiaj masz pięć lat, co oznacza, że ​​stałeś się o krok starszy, mądrzejszy i silniejszy. Jeszcze trochę i będziesz tak przystojny i duży jak tata. Zadowolić rodziców dźwięcznym śmiechem, śmiechem, osiągnięciami i jasnymi zwycięstwami. Niech w tym dniu spełnią się wszystkie Twoje marzenia i pragnienia, a dobra wróżka z pewnością podaruje Ci prezent, o którym od dawna marzyłeś. Jesteś naszym najbardziej posłusznym, inteligentnym i dobrze wychowanym chłopcem. Jesteśmy dumni, że mamy takiego chłopca. Szczęście dla ciebie, sukces, powodzenia i dobrobytu. Niech każdy Twój nowy dzień będzie wypełniony radością i światłem, a nowe początki zawsze będą udane i udane. Ściskamy Cię mocno i całujemy w policzek, wszystkiego najlepszego, kochanie!

Nasz słodki chłopak. Jesteś w wieku, w którym Twoje urodziny są nadal najbardziej wyczekiwanym, naprawdę wyjątkowym świętem. Czekasz na ten dzień z taką niecierpliwością i wiarą, jakby miał się wydarzyć prawdziwy cud.Czekasz na to z niecierpliwością, z niezwykłą radością, a każda minuta aż do tej chwili ciągnie się bardzo, bardzo długo…. I wreszcie nadszedł dla Ciebie ten dzień. Niech więc da mu prawdziwe wakacje, pozytywne emocje, z których potrwa cały rok.

Drodzy Rodzice, chciałbym pogratulować Wam pierwszych urodzin Waszego dziecka. Patrzę na niego, a mój uśmiech po prostu nigdy nie schodzi z mojej twarzy. Cóż, nie można być tak słodkim jak on! Życzę mu szczęśliwego i beztroskiego dzieciństwa, które będzie wypełnione jasnymi chwilami, wydarzeniami i wrażeniami. Dzieci nie potrzebują wiele do szczęścia, ale jako rodzic możesz zapewnić im wszystko, aby były uśmiechnięte. Pragnę, aby wyrósł na miłego, inteligentnego i uważnego chłopca, który zachwyci rodziców. Życzę mu zawsze i we wszystkim, aby odniósł sukces, stał się człowiekiem sukcesu i nigdy Cię nie zawiódł. Niech te urodziny będą dla niego zabawą, ale w przyszłym roku zrozumie więcej, dlaczego wszyscy mu gratulują. Gratulacje dla Ciebie i Twojego pięknego syna! Niech nigdy się nie denerwuje ani nie denerwuje.

Jesteś na progu dorosłości, dzisiaj masz piętnaście lat. Wczoraj byłeś jeszcze chłopcem, a teraz wkroczyłeś na drogę do tytułu prawdziwego mężczyzny. W międzyczasie jesteś młodym mężczyzną, chłopcem, młodym mężczyzną. Życzę Wam radośnie i szczęśliwie przeżywać ten wiek, aby wypełnił się dla Was najcieplejszymi i najmilszymi wspomnieniami. Nazywa się to trudną, przejściową, więc niech przy tym przejściu będą przy tobie twoi bliscy – przyjaciele, rodzina.Chcę, abyś zrozumiał, jak to jest ważne, i chroń swoich bliskich, sam dawaj im radość – to też jest wielkie szczęście. Bądź silna, mądra, miła – wierzę w Ciebie! Wszystkiego najlepszego!

Nasz synek jest dziś starszy o rok. Masz już 5 lat, a to poważna rocznica. Życzę ci dobrego zdrowia, bo nie ma nic ważniejszego niż to. Musisz dorastać jako zdrowy chłopiec, aby twoi rodzice nie denerwowali się i nie martwili. Zawsze powinieneś ich zadowalać, ponieważ bardzo cię kochają. Kiedy się urodziłeś, tego dnia nie było nikogo szczęśliwszego od nich. Jak długo czekały na Twoje narodziny, jak marzyły o tym, jak będą się z Tobą bawić, spacerować i kupować wiele nowych zabawek. A teraz nie wiedzą, gdzie schować wszystkie twoje zabawki. Życzę ciekawych i fajnych wakacji. Dziś zebrali się tu twoi przyjaciele, nasze dziecko! Baw się z nimi, dziel się zabawkami, bo nie możesz bawić się sam. Życzę Ci dorastania w przepięknej atmosferze radości i szczęścia.

Najlepsze życzenia urodzinowe dla chłopca

Najcieplejszy
życzenia urodzinowe dla chłopca do łez

Najlepszy, najmądrzejszy chłopak, drogie Ci wszystkiego najlepszego! Masz błyszczeć jak słońce nad ziemią, chroniąc nas przed piorunami i burzami, kocham Cię! życzę Ci jasnych dni w dobrych przyjaciołach, wiernych, oddanych Tobie!Sięgnij na wyżyny orła i pozostań ziemskim odważnym człowiekiem, spotkaj szczęście pełne zatok i nie rozpłyń się, ale kąp się w dobrobycie i dostatku!Podbij wyżyny życia bez strat i rozczarowanie, śmiało wejdź w drzwi otwarte na dobre i nie zamykaj się w skorupie, bo świat jest pełen kolorów!Żyjemy tylko raz na tym świecie i tylko raz czujemy ziemię, a Twoje życie pędzi w promieniach otwartych oczu , śmiało pokonuj wrogów i zdobywaj przyjaciół! Odważ się i bądź naszym obrońcą! Oby nigdy chmury nie zasłaniały blasku Twoich zwycięstw, uczynią Cię odważną i odważną osobą!

Nasz książę będzie dziś obchodził swoje pierwsze urodziny. W międzyczasie tak radośnie układa prezenty, że chcę zwrócić się do jego rodziców. Moi drodzy, chcę powiedzieć, że jesteście niesamowicie fajnymi rodzicami, którzy poświęcają cały swój czas dziecku, którzy nieustannie z nim rozmawiają, chodzą w różne ciekawe miejsca. Rozwijasz dziecko od urodzenia i jest to godne szacunku. Chcę pogratulować tobie i twojemu chłopcu, bohaterowi tej okazji. Niech Twój syn wyrośnie na silnego, zdrowego i silnego chłopca, który zachwyci Ciebie i nas wszystkich.Życzę mu zdrowia, szczęścia i wielu szczęśliwych dni. Niech jego dzieciństwo będzie beztroskie, ciekawe i szczęśliwe. Jestem pewien, że zrobisz dla tego wszystko. Chcę, żeby twój chłopak dorastał w atmosferze miłości, radości i spokoju. Niech wszystko będzie dla niego cudowne. Wesołych Świąt!

Drogi chłopcze, życzę Ci dążyć tylko do najlepszych, pewnie osiągać to, czego chcesz i nigdy nie tracić serca z powodu drobiazgów. Pragnę, aby wszystkie Twoje marzenia, nawet te najbardziej intymne, spełniły się w Twoje urodziny, aby radość po prostu przytłaczała, a dobry nastrój nigdy nie opuszczał. Bądź szczęśliwy!

Wszystkiego najlepszego, nasz drogi chłopcze! Uśmiechnij się, bo patrzą na nas wszystkie promienie słoneczne, całe niebo, gromada gwiazd i prawdziwi przyjaciele! Życzę Ci samych uśmiechów, niech wszystkie dary światów spadną Ci do stóp, a Ty poczujesz się w tym dniu jak zwycięzca! Łap szczęście i nigdy nie wypuszczaj go z rąk, odważnie stawiaj czoła porażkom i nie zamykaj przed nimi drzwi, bo nawet szczęście nie może wejść w zamknięte drzwi. Zadbaj o siebie kochanie i swoich rodziców, bo jesteś naszym przyszłym obrońcą! Pisz swój los tylko czystymi intencjami i myślami, nie obrażaj się i wybaczaj zniewagi i błędy swoim przyjaciołom, wyrośnij na prawdziwego mężczyznę! Ceń braterstwo przyjaciół, spójrz na świat, wybieraj proste drogi, a anioły uratują cię od upadków i niepowodzeń! I niech odwaga i dobroć, godność i honor współistnieją w twoim przeznaczeniu!

Dzisiaj są urodziny wspaniałego faceta, który jest dumą całej swojej rodziny.Chcę życzyć ci wszystkiego najlepszego i wszystkiego, o czym zwykle marzą faceci w twoim wieku. Kończysz 16 lat, więc najpierw życzę powodzenia we wszystkim. W tym roku będziesz zdawać egzaminy w szkole, więc życzę Ci pomyślnie radzić sobie z tymi wszystkimi egzaminami. Nie mam wątpliwości, że wszystko zdasz, bo jesteś bardzo mądrym chłopcem. Oczywiście nie lubisz siedzieć i uczyć się lekcji, ale jednocześnie jesteś we wszystkim dobrze zorientowany. Życzę dalszych sukcesów nie tylko w nauce, ale we wszystkim innym. Oczywiście warto wspomnieć o życiu osobistym, bo bez niego nigdzie. Zadbaj o sukces swoich wspaniałych rodziców, nigdy nie zdradzaj przyjaciół i bądź taktowny wobec starszego pokolenia.

Drogi chłopcze, minęło pierwsze dziesięć lat twojego życia. Niech reszta twojego czasu będzie radosna i beztroska jak dzieciństwo. Niech ludzie, których spotkasz po drodze, będą mili i szczerzy. Jeśli wydaje ci się, że nie ma wyjścia z sytuacji, nigdy nie wieszaj nosa i bądź zaradny. Życzymy Ci rozsądku i sukcesów. Pamiętaj o wszystkich, którzy ci pomogli. Niech twój anioł stróż cię strzeże. Sięgnij po wszystko, co nowe i ciekawe. Bądź odważny i odważny, nie zdradzaj nikogo. Bądź źródłem dumy dla wszystkich krewnych. Dowiedz się, jak zachować tajemnice, jeśli zostaniesz o to poproszony. Bądź wierny i oddany starym przyjaciołom. Życzymy Wam wzajemności i długiej miłości. Obyś miał we wszystkim pomyślność. Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego, drogi chłopcze, gratulacje i życzę Ci tylko do przodu, bez obaw, bez wątpliwości. Niech czekają na Ciebie ekscytujące gry, radosny śmiech, szkolne sukcesy i wiele niespodzianek.

Odważny i dzielny, miły i szczery, miły i już taki duży chłopiec, wszystkiego najlepszego dla Ciebie! Bądź prawdziwym mężczyzną, szanuj starszych, doceniaj swoich rodziców i bądź ich niezawodnym wsparciem we wszystkim. Niech zawsze będą otwarte drzwi i jasne dni na Twojej drodze, niech dziarski uśmiech nigdy nie zniknie z Twojej twarzy, a gwiazdy na niebie świecą tylko dla Ciebie!

Chcę Wam serdecznie pogratulować, drodzy rodzice, z okazji urodzin Waszego ukochanego syna. Miał już 1 rok, dorósł tak szybko, że nie zdążyliśmy tego zauważyć. Wydawałoby się, że urodził się wczoraj, a dziś obchodzi już swoje pierwsze poważne wakacje. Teraz tak zabawnie reaguje na wszystko, co dzieje się wokół niego, nic nie rozumie, ale jestem pewien, że za rok będzie miał zupełnie inny stosunek do swoich wakacji, będzie czekał na ten wyjątkowy dzień. Życzę mu zdrowia, szczęścia i beztroskiego dzieciństwa. Dzieci powinny mieć dzieciństwo, nie powinny chorować, nie powinny być smutne. Jestem pewien, że odpowiednio wychowasz swojego chłopca, stanie się twoją dumą. Niech zawsze będzie w nim dobroć, szczerość i odpowiedzialność. Życzę ci zdrowia, bo to ty będziesz musiał wychować prawdziwego mężczyznę.

Wszystkiego najlepszego mój synu! Dziś nie jesteś już takim małym chłopcem jak wczoraj, bo masz… lata. Dorastasz, stajesz się poważniejszy, rozsądniejszy i mądrzejszy. Teraz tata i ja już możemy polecić ci opiekowanie się siostrą, pomoc w domu. Życzymy Ci, abyś pozostał tym samym posłusznym i grzecznym chłopcem, choć czasami, w dobry sposób, możesz się wygłupiać. Dlatego życzymy nowych ciekawych i ekscytujących gier i zabawy. Wszystkiego najlepszego!

W ten cudowny słoneczny dzień 14 lat temu urodził się bardzo dobry chłopiec – i z głębi serca życzę mu wszystkiego najlepszego. Życzę Ci dźwięcznego śmiechu, promiennego uśmiechu, nieokiełznanej radości, słonecznej zabawy. Nadal jesteś dzieckiem, ale minie sporo czasu, a dzieciństwo minie bez pożegnania. Zachowaj w sobie na zawsze kawałek tego miłego i posłusznego dziecka, które wszyscy tak bardzo kochamy.

W twoje urodziny życzę ci za wszelką cenę, abyś była mądrzejsza niż wszyscy, piękniejsza i silniejsza niż wszyscy. Życzę Ci uśmiechu, wiary w bajki i robienia magicznych rzeczy. Życzę, aby w Twoim pokoju zadomowiły się bajeczne zabawki i szybkie samochody, które przeniosą Cię do bajkowej krainy. Szczęśliwego dnia, chłopcze!

Ktoś powiedział: „Zawsze wymyślamy nasze dzieci”. Przyszłość dorosłego mężczyzny w dużej mierze zależy od tego, jak uda Ci się ten świat przedstawić dziecku, ile siły i inspiracji włożysz w jego wychowanie.Dzisiaj twój chłopiec ma rok, a przed nim jasne i kolorowe życie z wieloma przygodami i odkryciami. Daj dziecku swój czas, daj mu to, co najlepsze z kołyski, a na pewno wyrośnie na osobę odnoszącą sukcesy i szczęśliwą.

Mój drogi chłopcze. Dzieciństwo to najwspanialszy czas, a urodziny to najwspanialsze święto dzieciństwa. Nie spiesz się, aby dorosnąć, cieszyć się grami, rozmawiać z przyjaciółmi i wakacjami dla dzieci. A my postaramy się, abyś w przyszłości wspominał swoje dzieciństwo ze szczęśliwym uśmiechem na twarzy. Wszystkiego najlepszego!

Nasze lata mijają bardzo szybko, ale wierzymy w przyszłość, ponieważ mogliśmy zostawić swój ślad na tej ziemi. Nic tak nie cieszy jak narodziny dziecka, tak słodkie i wyczekiwane. Tak więc los przygotował dla nas taką niespodziankę, a Pan dał nam Ciebie. Dziś jesteś naszym chłopcem starszym o rok, masz przed sobą jeszcze bardzo długie życie. Nikt nie wie, ile napotkasz na nim przeszkód. Możemy Cię chronić i kochać tylko naszą nieodwzajemnioną miłością rodzicielską. Życzymy, abyś nabrała odwagi i niczego się nie bała. Silny, bardzo pomaga w życiu. Uczciwy, aby ludzie zawsze ci wierzyli. Szczęśliwy, bez niego trudno żyć na ziemi. Proszę nas swoimi sukcesami i niech szczęście będzie Wam towarzyszyć we wszystkim. Nie pozostawaj obojętny na niesprawiedliwość i szanuj starszych. Wszystkiego najlepszego dla naszego ukochanego mężczyzny!!!

Wszystkiego najlepszego dla aktywnego i dociekliwego chłopca! Życzymy zawsze wspaniałego nastroju, wspaniałych pomysłów i pomysłów, przygód i odkryć. Bądź dociekliwy, ucz się dobrze i nie bój się uczyć nowych i nieznanych rzeczy. Zdrowie dla Ciebie, upragnione prezenty i dużo radości!

W twoje urodziny życzę dobrej zabawy, radości, aby każdy dzień dzieciństwa został zapamiętany na zawsze! Nie zapomnij słuchać starszych i staraj się dorastać jako mądry, dobrze wychowany chłopiec, obrońca, dobry przyjaciel!

Wszystkiego najlepszego drogi przyjacielu! Życzę powodzenia w nauce, oddanych przyjaciołom i jasnych dni. Niech spełnią się wszystkie najdziksze marzenia, a piękni chłopcy odwracają się, gdy idziesz. Świeć jak gwiazda na niebie, bądź promieniem światła dla rodziny i przyjaciół. Uśmiechaj się do ludzi i rozświetl ten świat swoim jasnym uśmiechem. Jestem dumny, że cię znam, bo przyjaźń to prawdziwa przyjemność. Niech twoje życie będzie jak kwiat lotosu i otwieraj się coraz pełniej i piękniej każdego dnia. Bądź jak muzyka, tak niezapomniana i imponująca. Niech każdy dzień zadowoli Cię miłymi niespodziankami. Życzę Ci wszystkiego najlepszego, czego sobie życzysz. Proszę przyjąć moje najlepsze i szczere życzenia w ten piękny i jasny dzień.

Gratulacje. Serdecznie życzymy wszystkiego najlepszego! Wzrastaj ku radości swoich rodziców, niech twoje życie będzie piękne. Bądź odważny, zdrowy, mądry chłopcze! Niech twój anioł stróż zawsze tam będzie. Wszystkiego najlepszego.

Nasz psotny chłopiec! Gratulacje z okazji urodzin! Chcemy nadal pozostać tym samym dociekliwym, prowokacyjnym, inteligentnym, wesołym i pracowitym chłopcem. Bądź zdrowy, dziecinnie szczęśliwy, mądry i otoczony prawdziwymi przyjaciółmi.

Szczere gratulacje z okazji urodzin chłopca, z głębi serca

Jasne życzenia urodzinowe dla chłopca

Nasz mały chłopczyk jest już dorosłym chłopcem, ma już rok. Kochani, życzę Ci wszystkiego najlepszego w prozie w Twoje pierwsze urodziny. ważne jest, żebyś był zdrowy, a wszystko inne już nie jest ważne.Twoi rodzice pomogą Ci, zrobią wszystko za Ciebie, a Ty po prostu nie musisz chorować.Chcę, żebyś dziś dostał dużo nowych zabawek, ponieważ prezent, żeby wszyscy Ci gratulowali, żeby Cię pocałowali, bo że to kochasz Życzę Ci najwspanialszych wakacji, jakie mogą być. Twoi rodzice zorganizowali dla Ciebie taki cudowny dzień, a Ty cały dzień się uśmiechasz. Na pewno czujesz że to jest twoje święto, że to tylko twój dzień.Niech wszystkie choroby przeminą, ale zawsze będziesz miał dużo zdrowia.Jedz dużo owoców, ponieważ pomagają ci szybciej rosnąć i stać się silnym chłopcem.

Nie wiem czego życzyć tak niesamowitemu chłopcu, bo jest niesamowity i po prostu nie ma drugiego takiego we wszechświecie. Życzę mu, aby pozostał tak wyjątkowy, wesoły, optymistyczny, opiekuńczy i uważny.Niech zawsze ogarnia Cię szczęście, a uśmiech nie schodzi z Twojej twarzy.

Dzisiaj są urodziny najlepszego, najbardziej ukochanego chłopca. Pozwolę sobie szczerze pogratulować tej wspaniałej uroczystości. To twoje osobiste wakacje i niech zapewnią ci morze radości i dobrego nastroju. Niech nadzieja, wiara i miłość będą wiernymi towarzyszami życia, niech wszystko się powiedzie. Wszystkiego najlepszego, wielkie szczęście, piękna, czysta miłość i wszystkiego najlepszego. Bądź panem swojego przeznaczenia, nigdy nie trać serca i staraj się rozwiązywać wszystkie problemy szybko i łatwo.

Nasza ukochana i droga wnuczko, gratulujemy Ci dziesiątych urodzin! Niech wszystkie twoje sny i marzenia się spełnią! Dobre zdrowie, bądź mądrym chłopcem, ucz się dobrze i bądź posłuszny rodzicom! Cieszymy się razem z Tobą z Twoich sukcesów i mamy nadzieję, że nadal będziesz nas zachwycał. Zdrowie, szczęście i obyś nadal był nagradzany za wszystko!

Przede wszystkim chcę powiedzieć, że nasz piękny urodzinowy chłopiec wygląda dziś jak prawdziwy książę. Twoi rodzice pracowali nad Twoim świątecznym wizerunkiem, więc dziś usłyszysz wiele komplementów i miłych słów. Chcę ci pogratulować wakacji, kochanie! Oczywiście nie jest już tak łatwo nazywać Cię dzieckiem, bo dziś masz już 5 lat. Życzę Ci dużo zdrowia, siły i energii. Twój każdy dzień jest bardzo interesujący. Dużo chodzisz, studiujesz książki, oglądasz ciekawe bajki i bawisz się z rodzicami.Wszyscy podziwiamy to, że jesteś z nami tak bystrym chłopcem, który ma dopiero 5 lat. Życzę, abyście nigdy nie chorowali, nie denerwowali rodziców, nie smucili się i po prostu cieszyli się każdym dniem. Niech Twoje wakacje będą zabawne i świadome

Minął rok, odkąd zostałeś rodzicami! Nie było to łatwe, trzeba było dużo się nauczyć i wiele poświęcić. Ale był bardzo szczęśliwy dzięki pojawieniu się tego uśmiechniętego chłopca! Życzymy urodzinowemu chłopcu, aby stał się silny i zdrowy, a rodzicom siłę i cierpliwość!

Dzisiaj są Twoje piąte urodziny i naprawdę chcemy Ci pogratulować tego ważnego dnia w Twoim życiu! Zawsze pozostań tym samym wesołym, psotnym i zabawnym chłopcem. Wszyscy bardzo Cię kochamy i chcemy, aby w Twoim życiu wszystko było dobre i doskonałe. Bądź przykładem dla innych i najlepszym dzieckiem dla swoich rodziców, oni bardzo Cię kochają i liczą na Twoje dalsze sukcesy i osiągnięcia. Jesteś prawdziwym mężczyzną i obrońcą naszej rodziny, więc zawsze bądź silny, wesoły i zdrowy – to bardzo ważne dla prawdziwego bohatera. Pamiętaj, że jesteś naszym promieniem światła i szczęścia, a my chcemy, żeby z Tobą wszystko było w porządku i doskonałe. Znowu szczęśliwych wakacji, nasz drogi chłopcze!

Wciąż pamiętam, kiedy po raz pierwszy wiedziałem, że będę miał syna. A teraz ten chłopiec ma 14 lat! Wszystkiego najlepszego! Razem czeka nas wiele przygód: ​​pierwsza wycieczka na rowerze, wędkowanie, próba jazdy samochodem. Mam nadzieję, że w swoim życiu będzie jeszcze więcej równie ekscytujących wydarzeń.Chciałbym, żeby zawsze był ktoś, z kim można się nimi dzielić, bo brak takiej możliwości pozbawia zabawę jakiegokolwiek sensu! Pamiętaj o swoich krewnych, doceniaj przyjaciół, łap szczęśliwe chwile!

W twoje urodziny, mój drogi chłopcze, gratuluję ci wakacji! Twój ojciec chce ci życzyć synu tylko jednego, abyś był najjaśniejszym i najczystszym promieniem Słońca, który zawsze przebija się przez chmury niesprawiedliwości i zła! Żartobliwie pokonuj przeszkody! Szczęście dla Ciebie, powodzenia i sukcesu we wszystkich sprawach!

Z całego serca gratulujemy dzisiaj naszemu ukochanemu chłopcu wszystkiego najlepszego! Życzymy, abyście zawsze pozostawali w tym samym pozytywnym tonie. Radujcie się bliskimi ich zwycięstwami. Niech spełni się wszystko, o czym marzysz. Ale nie zapominaj, że musisz dołożyć starań, aby to zrobić, ponieważ samo z siebie nic się nie dzieje! Rozwijaj się i bądź pełen emocji, odwagi i inspiracji! Radujcie się krewnymi zwycięstwami. I niech twoje serce będzie otwarte na szczęście, życzliwość i ciepło. A wtedy świat dotrze do ciebie i wyjdzie ci na spotkanie. Wszystkiego najlepszego! Niech się spełnią wszystkie Twoje marzenia! Nigdy nie myśl o złym, niech po prostu przejdzie przez twoje serce.

Wszyscy zebraliśmy się dzisiaj, aby pogratulować i wręczyć prezenty naszemu siostrzeńcowi. W tym dniu, kilka lat temu, w jednej rodzinie urodził się mały chłopiec, który zaczął rosnąć i zachwycać wszystkich swoim pogodnym nastrojem i dziarskim charakterem. Teraz dorósł i wszyscy przyszliśmy mu pogratulować.Życzymy Ci szczęścia, bo bez szczęścia trudno żyć na świecie, zdrowie, bez niego też trudno się obejść. Niech ten dzień i nie tylko wszystkie gwiazdy świata oświetlają waszą drogę. Słońce ogrzewa swoim ciepłem, a kwiaty kwitną dla Ciebie. Niech źli i źli ludzie nie spotykają się w twoim życiu, nawet jeśli jest małe, i niech cię omijają. Bądź odważny i stań w obronie siebie. Bądź mądry, a może w przyszłości zostaniesz naukowcem. Wszystkiego najlepszego dla naszego najdroższego małego człowieka!!!

Był czas, kiedy nazywałeś nas „baba” i „dziadek”. Ale dorosłeś i teraz zaczniesz stopniowo opanowywać dorosłe życie. Świat wydaje się ogromny, gdy chłopiec ma 14 lat. Wszystkiego najlepszego, kochanie, i niech to uczucie wielkich możliwości nigdy Cię nie opuści! Jeśli wierzysz we własne siły, możesz osiągnąć wiele rzeczy. Doceniaj każdego dnia, nie trać czasu na urazę i żal, niech szczęście zawsze Ci towarzyszy!

Nasz chłopiec dorósł dzisiaj o kolejny rok. Dzisiaj masz już 5 lat, więc wszyscy przyszliśmy pogratulować Ci pierwszej poważnej rocznicy. Nasz drogi urodzinowy chłopcze, życzę ci dobrego zdrowia, ponieważ nie ma nic ważniejszego niż to. Za każdym razem, gdy zachorujesz, twoi rodzice po prostu wariują. Dlatego pragnę, abyś miał tyle zdrowia, aby dzielić się nim ze wszystkimi bliskimi i przyjaciółmi. W wieku 5 lat poznałeś już dobrych przyjaciół, którzy również przyszli dzisiaj pogratulować Ci wakacji.Życzę Ci, abyś nigdy nie był smutny, bo jesteś u nas bardzo wesołym chłopcem, a smutek zdecydowanie Ci nie odpowiada. Niech Twój uśmiech rozweseli wszystkich, a zwłaszcza Twoich pięknych rodziców. Dzisiaj są tylko twoje wakacje, więc wszystko będzie tak, jak chcesz. Wszystkiego najlepszego kochanie!

Mój drogi chłopcze! Mój drogi mały człowieku! Czas leci zaskakująco szybko, a dziś obchodzimy Twoją pierwszą rocznicę, chociaż Twoje narodziny i pierwsze radości, które pojawiły się w naszym życiu wraz z Twoim pojawieniem się w moim życiu z moją mamą, są tak świeże w naszej pamięci. Jako ojciec, który bardzo cię kocha, chcę ubarwić twoją dekadę życzeniami odwagi i odpowiedzialności, ponieważ to odpowiedzialność daje człowiekowi prawo do bycia mężczyzną! Mama i ja cieszymy się ze wszystkich twoich małych sukcesów i osiągnięć bardziej niż nasze – i to tylko przez twoje pierwsze dziesięć lat! Zawsze pamiętaj, że Twój sukces to nasz jeszcze większy sukces z Twoją Mamą! Z całego serca życzę, abyś stał się prawdziwym mężczyzną! Twój tata!

Dobrze, że żyjesz na świecie, mój przyjacielu, mój kochany i kochany chłopcze! Na naszych oczach z małego chłopca zamieniasz się w prawdziwego mężczyznę, odważnego i odważnego, życzliwego i odważnego, który potrafi chronić swoją rodzinę i bronić się. Więcej odwagi, odwagi i siły dla Ciebie, co z pewnością będzie heroiczne. Jesteśmy bardzo dumni z Waszych sukcesów i osiągnięć. Jesteś najpiękniejszym, najszczęśliwszym i najlepszym chłopcem na Ziemi. Nigdy nie zostawiaj rodziny i przyjaciół bez opieki, zawsze będą w stanie pomóc w trudnych chwilach i wesprzeć Cię miłym słowem. Zawsze powinieneś mieć uśmiech na twarzy i promienne światło, które przyciągnie uwagę najlepszych ludzi.Silna przyjaźń z innymi, absolutne wzajemne zrozumienie i wsparcie! Bądź szczęśliwy, nasza droga!

Nie potrzebuję więcej – tak długo, jak zawsze będziesz przy mnie! Wszystkiego najlepszego, mój drogi i drogi chłopcze! Niech marzenia się spełniają, decyzje przychodzą łatwo, a anioł stróż przytuli się do twoich ramion, stając się strażnikiem losu! Rośnij, walcz, śnij, moja droga, bądź prawdziwym obrońcą swoich bliskich, napełnij życie swojej rodziny radością! I niech żadne przeszkody nie rosną na Twojej drodze, a jeśli tak się stanie, będą małym wybojem, który możesz łatwo przeskoczyć i przejść do nowych zwycięstw i osiągnięć! A my pomożemy Ci z naszą miłością i troską o Ciebie. Bądź wytrwały w swoich pragnieniach, niech będą jasne i spełnią się szybko i łatwo. Bądź wojownikiem w życiu, a życie z pewnością przyniesie ci małe i duże zwycięstwa!

Gratulacje z okazji drugich urodzin twojego syna, niech twój chłopiec zawsze będzie miał szczęście! Niech będzie najszczęśliwszy na świecie I niech szczęście za nim pójdzie! Niech będzie odważny i bardzo odważny, Niech zawróci na swojej drodze góry. Życzymy powodzenia, aby być z nim na zawsze, I żeby smutki nie przeszkadzały w odjeździe!

Nie będziesz nazywany kruchym. Wszystkiego najlepszego mój chłopcze! 3 lata w mieszkaniu nie ma spokoju, dzwoniący śmiech nie ustaje każdego dnia. Życzę wielkich przygód, długich bajek, gdzie jest tylko dobro. Bądź dobry i posłuszny, nigdy nie denerwuj taty. Niech mama będzie dumna i pocałuje, bo dzisiaj będzie cudowny dzień.Więcej magii dla Ciebie w życiu, miej czas na złożenie życzenia, tylko nie musisz się spieszyć, aby być dorosłym. Dziś gratulujemy, życzymy zdrowia, zrozumienia, więcej zabawnych i szalonych gier. Niech noce spokojnie dadzą najsłodsze sny, aw ciągu dnia dąż do swoich nowych małych osiągnięć. Niech wszystko się spełni poczęte, a złe rzeczy ominąć. Dorośnij jako dociekliwy, słodki chłopak. Aby wszystkie nowe odkrycia zaskoczyły rodziców i były powodem do dumy. Dorośnij, nasz mały kwiatku, rozgrzany szczęśliwym losem!

Od… lat uszczęśliwiasz nas wszystkich swoim istnieniem. Synu, Ty jesteś sensem mojego życia, cieszę się z Twoich sukcesów, małych i dużych zwycięstw i bardzo się cieszę, że taki mądry, przystojny i miły chłopak dorasta w naszej rodzinie. Pamiętaj, bardzo cię kocham i zawsze będę cię kochać. Życzę Ci, aby wszystko się dla Ciebie ułożyło i aby wszystkie Twoje marzenia zawsze się spełniały.

Wszystkiego najlepszego dla słodkiego, cudownego, miłego, cudownego chłopca. Życzę miłych przygód, tajemniczych i tajemniczych podróży, wielkich i ciekawych odkryć, odważnej wiedzy i dobrych cudów, wspaniałych przyjaciół i ogromnej ilości słodyczy.

Pogratuluj chłopcu jego urodzin

Życz chłopcu wszystkiego najlepszego własnymi słowami

Synu, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Twoje pragnienie wiedzy bardzo nas cieszy. Tata i ja jesteśmy najszczęśliwszymi rodzicami. Nie wiemy, co to znaczy zmuszać do nauki i poproś o przeczytanie przynajmniej jednej strony książki.Jesteś wykształconym i dobrze wychowanym chłopcem, pociąga Cię wiedza i to jest bardzo wspaniałe.Twoja determinacja to dobry początek przyszłych osiągnięć i zwycięstw.Jesteś naszą dumą .

Chcę życzyć naszemu cudownemu chłopcu wszystkiego najlepszego. Kochanie, masz dzisiaj 5 lat. To jest twoja pierwsza poważna rocznica, dlatego dzisiaj wszyscy twoi przyjaciele i krewni zebrali się tutaj, aby ci pogratulować. Życzę zdrowia i wielu, wielu nowych samochodów. Wydaje mi się, że Twoi rodzice wkrótce zwariują na punkcie liczby tych samochodów i ogólnie wszystkich Twoich zabawek. Życzę Ci beztroskiego dzieciństwa, które będzie pełne jasnych i przyjemnych chwil. W przyszłości na pewno będziesz mieć wielu przyjaciół, ponieważ zawsze dzielisz się zabawkami z innymi dziećmi, nigdy nie obrażasz młodszych. Zostałeś wychowany na prawdziwego mężczyznę, bardzo silnego i odważnego, tak jak twoi ulubieni ludzie Lego. Wszystkiego najlepszego, nasz chłopcze! Niech Twoje wakacje będą zabawne, ciekawe i piękne. Wkrótce zdmuchniesz świeczki na swoim pięknym torcie.

Szkoda, że ​​urodziny zdarzają się tylko raz w roku.Planowanych jest tyle rzeczy, że po prostu nie ma czasu na realizację w jeden dzień. Moja ukochana i najlepszy chłopak, z całego serca przyjmuję moje najszczersze gratulacje z okazji tak wspaniałego wydarzenia. Obyś zawsze miał szczęście we wszystkim, niech uśmiech zabłyśnie na Twojej twarzy, obyś odniósł sukces za pierwszym razem. Bądź zawsze pewny siebie, staraj się samodzielnie rozwiązywać wszystkie drobne problemy. Powodzenia we wszystkim, dobrego zdrowia i bezchmurnego szczęścia.

Kochanie, jak szybko leci czas, wydaje mi się, że dopiero wczoraj pojawiłaś się w naszym życiu i powiedziałaś pierwsze słowo, a dziś masz już siedem lat. Życzę, abyście cieszyli się każdą minutą swojego dzieciństwa, bo to się już nigdy nie powtórzy. Teraz masz najlepszy czas w swoim życiu, każdego dnia dokonujesz nowych odkryć, jesteś zainteresowany nauką czegoś nowego. Życzę ci dobrze się uczyć i czerpać radość z tego procesu, ponieważ szkoła pozwoli ci stać się w przyszłości tym, o czym marzysz. Wyhoduj silnego i zdrowego chłopca, aby móc robić, co chcesz. Jestem po prostu pewien, że masz przed sobą świetlaną przyszłość. Bardzo cię kochamy, synu, i zawsze tam będziemy, wszystkiego najlepszego.

Tylko wygląda na to, że wczoraj kołysaliśmy Cię w kołysce, a dziś już jesteś duży – masz siedem lat. Życzymy, abyście chodzili do szkoły i uszczęśliwiali mamę i tatę doskonałymi ocenami. Niech spełnią się wszystkie ukochane marzenia. Bądź mniej podatny na zły nastrój i niech uśmiech na twojej twarzy będzie częsty. Nie choruj, bądź zdrowy i miej dobrego anioła, który uchroni cię od kłopotów i żalu.Doceń swoich rodziców i bądź ich wiernym wsparciem na starość. Niech wszystkie kłopoty Cię ominą. Bądź uczciwym chłopcem, nie obrażaj słabych i pomagaj swoim towarzyszom. Życzymy, abyście zawsze mieli w sercu miłość, nadzieję i wiarę. Miej dowcip i poczucie humoru. Bądź mile widzianym gościem na każdej uroczystości. Obyś miał tylko czyste, spokojne niebo nad twoją głową. Wszystkiego najlepszego z okazji siódmych urodzin!

Wszystkiego najlepszego dla cudownego i miłego chłopca. Życzę ciekawych życiowych pasji i wesołego nastroju, wielkich sukcesów i wspaniałych pomysłów, dobrych przyjaciół i żywych emocji, niesamowitych przygód i ekscytujących historii.

Drogie dziecko! Z każdym dniem rośniesz, my ledwo mamy czas, aby pamiętać o Tobie w pojedynkę, a Ty już masz czas na zmiany, zdobywanie wiedzy, nowych dobrych nawyków, zachwycanie rodziców swoimi sukcesami. Życzymy Ci wszystkiego najlepszego i dorośniesz na mądrego i miłego chłopca, który wie, czego chce od życia i pewnie dąży do celu.

Dokładnie rok temu tego dnia świętowaliśmy narodziny Twojego syna. Ten rok minął tak szybko, że nawet tego nie zauważyliśmy. Teraz twój syn stawia już pierwsze kroki, przyjmując gratulacje i prezenty. Chociaż zwraca większą uwagę na prezenty, ponieważ zabawki są mu już znane. Ale po roku będzie bardziej świadomy tego, co się wokół niego dzieje. Życzę mu dobrego zdrowia, wielu szczęśliwych dni, wielu pozytywów. Niech dorośnie jako szczęśliwy, pewny siebie chłopiec, a potem jako mężczyzna.Zawsze powinieneś być z niego dumny, bo to daje siłę. Chcę, żeby spełniły się wszystkie jego życzenia, żeby nigdy nie czuł się źle, żeby jego zdrowie było silne. Wszystkiego najlepszego dla Twojego dziecka! Niech to święto będzie jednym z najjaśniejszych wydarzeń w twoim

Drogi chrześniaku! Cieszę się, że mam Ciebie, takiego pięknego i miłego chłopca. W twoje urodziny życzę ci znaleźć trzy szczęście: odnieść sukces w biznesie, znaleźć swoją księżniczkę i zbudować nowy świat, w którym będziesz prawdziwym królem! Jestem z Ciebie dumny i zawsze tam będę – pamiętaj o tym i wiedz!

Nie jesteś dla mnie tylko przyjacielem, jesteś najlepszym chłopcem, którego szaleńczo uwielbiam. Dzisiaj są twoje wakacje, serdecznie gratuluję tak wspaniałego wydarzenia. Niech twoje urodziny przyniosą ci szczęście i najlepszy nastrój. Niech spełni się Twoje marzenie, spełnią się wszystkie Twoje życzenia. Wszystkiego najlepszego dla Ciebie, sukces we wszystkich Twoich przedsięwzięciach i wszystkiego najlepszego. Bądź zawsze taki miły, wesoły i niezawodny. Niech Pan chroni cię od wszystkiego złego.

Wszystkim, nasz drogi chłopcze, życzę Ci siły, jak orzech. Ale w swój dzień chcę, żebyś nigdy nie wyglądał jak orzech. Jego twarda skorupa nie da ci możliwości zbliżenia się do ciebie i wręczenia prezentów. A smakosze mogą nadal żłobić i biorąc zawartość wewnętrzną, szybko pożerać wszystko. Nie chcę, żeby taki chłopiec – niegrzeczny chłopiec został przez kogoś zjedzony, dlatego chcę być najzwyklejszym, umiarkowanie rozpieszczonym dzieckiem.

Nie chcę od razu rzucać się na ciebie z uściskami, nagle się boisz. Więc na początek, lepiej jeszcze pogratulować! Dobrze? Jesteś już dorosłym mężczyzną! Czas nauczyć się naprawiać, naprawiać samochody i pracować! Oczywiście żartuję.Wszystkiego najlepszego kochanie. Bardzo Cię kocham i mam nadzieję, że już niedługo będziesz mogła zostać moją asystentką. Czy jesteś silnym chłopcem? Dobrze? Wiedziałam! Nigdy się nie poddamy! Twoja mama też ci gratuluje. Mam nadzieję, że wkrótce wrócisz do domu ze szkoły. Twoja mama zrobiła pyszną ucztę! Jestem pewien, że Ci się spodoba! Twoja mama i tata.

Synu, bardzo cię kocham i jestem dumny, że dorastasz, by być miłym, pięknym, mądrym chłopcem. Życzę dobrych ocen, wspaniałych i niezawodnych przyjaciół, sukcesów w sporcie i hobby.

Mój chłopcze, masz dzisiaj urodziny. To święto dla całej naszej rodziny, ale wszystkie prezenty są tylko dla Ciebie. Zasługujesz na nie. A nawet jeśli czasem lubisz płatać figle, ale generalnie dorastasz jako posłuszny i rozważny chłopak. A pragnienie bycia niegrzecznym jest normalne w twoim wieku. Kiedy jeszcze się bawić, jeśli nie w dzieciństwie? Tym bardziej dzisiaj. Wszystkiego najlepszego.

Mój chłopcze, dzisiaj są twoje urodziny. Rośniesz tak szybko, że czasami po prostu nie mogę za tobą nadążyć. Wydaje mi się, że jeszcze wczoraj jeździliśmy z Wami na dziecięcym rowerze, a dziś chodzicie do szkoły i stopniowo stajecie się bardziej samodzielni i dojrzali. Tak naprawdę, moja droga, jestem z ciebie szalenie dumny, bo wszystko ci się układa, pewnie kroczysz w kierunku swoich celów, a nawet jeśli są małe, osiągasz je i zmierzasz w kierunku nowych. Wiem, że wyrośniesz na prawdziwego mężczyznę, który poradzi sobie ze wszystkim, już teraz mnie chronisz i pomagasz, dziękuję.Synu, pozostań tym samym dobrym i bystrym chłopcem, nie trać dobroci w swoim sercu i wiary w siebie, a na pewno ci się uda.

Gratulujemy 14 urodzin odważnego chłopca, odważnego bohatera. Życzę Wam zabawnych historii przygodowych i niesamowicie ekscytujących gier, dobrych przyjaciół i wielkich sukcesów w ulubionym biznesie, doskonałych wyników w nauce i wspaniałego nastroju, prawdziwej odwagi i silnego charakteru.

Jesteś moim ulubionym chłopcem! Ja i tylko ja! Rośniesz, ale chęć przytulania się mocno i delikatnych pocałunków każdego dnia jest coraz silniejsza! Niech każdy dzień przynosi szczęście, życie – zabawę, szczęście i pomyślność, a los – dobrzy ludzie i szczęście!

Ten piękny chłopiec obchodzi dziś swoje 13. urodziny. Wraz z tobą raduje się również twój Anioł Stróż. Który został podarowany przez Pana w twoje urodziny. Tak więc pragnę tego, nawet gdy jesteś całkowicie sam, abyś wiedział, że jest z tobą Anioł, który zawsze ci pomoże. A komu możesz wszystko powiedzieć! Życzę Ci, aby Twoje dziecięce serce nigdy nie bolało z rozczarowania. Aby zawsze było w nim miejsce na miłość! Jesteś jak mały wojownik, tak samo odważny i silny. Niech ten dzień będzie dla Ciebie pozytywny. Wszystkiego najlepszego.

Gratulujemy dziś urodzinowemu chłopcu. Ten dzieciak ma 15 lat! Pewnie marzysz o tym, by wcześniej zostać dorosłym, ale już jesteś starszy! A życie ciągnie dni jak koraliki we właściwej kolejności. Udziela ci dobrych rad, abyś nie próbował śpieszyć się z czasem, będziesz miał czas na wszystko i to, czego potrzebujesz do wygrania. Cóż, teraz opanuj swój wiek, nie wstydź się. Jesteś już mądrym, posłusznym chłopcem, ale niech życie nigdy nie przestaje się rozpieszczać. Aby wszystko, czego sam sobie życzysz, aby spełniły się Twoje marzenia. Nie stracę dziecięcego optymizmu, łatwiej pokonuję trudności. Powodzenia, aby młodzieńczy maksymalizm pozostał z tobą jak najdłużej. Zawsze żyj w swojej duszy z nadzieją, niech każdy krok będzie oświetlony, bo ten wiek jest jeszcze spokojny, twój wczesny świt. Nie zniechęcaj się, nie denerwuj wszystkich bliskich i nie staraj się zapomnieć o dziecięcych marzeniach. Wszystkie wspomnienia z dzieciństwa będą ciepłe i nie odejdą przez wiele lat!