Życzenia urodzinowe dla nauczycielki przedszkola

Zebraliśmy dla Was wiele najcieplejszych życzeń urodzinowych dla przedszkolanki od rodziców, z głębi serca. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Wszystkiego najlepszego, dobrego nastroju i miłej pracy! Bardzo Cię kochamy i doceniamy, ponieważ obdarzasz nas swoją miłością i troską! Życzymy, abyś zawsze pozostawał szczęśliwy i radosny, energiczny i zdrowy, a także łatwo osiągał swoje cele, kochał i był kochany!

Wszystkiego najlepszego, drogi nauczycielu! Życzymy, abyś pozostał taki słodki i miły! Niech szczęście wypełni twoje serce, a życie oświetli jasne światło pozytywu i radości! Niech wszystkie Twoje marzenia się spełnią już dziś!

Dziecko szybko dorasta, nie może być samo, niedługo pójdzie do szkoły, trzeba tyle zrozumieć w tym wielkim świecie i się nie pomylić… Dobrze, że tam to wspaniała osoba, która jest gotowa wspierać i zachęcać każdego malucha! Gratulacje! Drogi nauczycielu! Życzymy, abyś wychowywał wrażliwe i utalentowane dzieci i zawsze uśmiechnięty, z wiarą w najlepszych, spoglądał w jutro!

Gratulujemy wspaniałej nauczycielce, szanowanej przez wszystkich rodziców i kochanej przez wszystkie dzieci. Życzymy Wam zdrowia, abyście żyli radośnie i szczęśliwie do stu lat. Życzymy powodzenia w każdym biznesie.Niech praca z naszymi dziećmi przyniesie Ci tylko przyjemność, a nie kroplę zmęczenia, mnóstwo ciekawych pomysłów, radość i wielkie emocje. Wszystkiego najlepszego!

Kochanie, nasza troska! Dzisiaj są Twoje urodziny, chcę Ci z całego serca podziękować za miłość i troskę, jaką każdego dnia obdarzasz naszymi dziećmi. Niech to samo zaufanie, otwartość i ciepło będzie obecne w Twoim życiu! Życzymy, abyś pozostał tym samym cudownym, delikatnym aniołem i miłą osobą!

Wszystkiego najlepszego! Jesteś naszą drugą mamą i dlatego chcemy, aby dzieci sprawiały Ci przyjemność, nastrój był tylko dobry, doskonałe zdrowie, niech miłość inspiruje i niech w portfelu będą pieniądze na wszystko.

Gratulacje dla naszego wspaniałego i ukochanego nauczyciela. Życzymy, aby w Twoim sercu, zawsze takim samym, było wystarczająco dużo miejsca dla każdego dziecka, aby Twoje oczy również świeciły dobrocią i miłością, a Twoje delikatne i zręczne dłonie pomagały naszym okruchom uczyć się mądrości życiowej. Życzymy, abyś nigdy nie miał kłopotów w swoim życiu. Niech tylko radość i dobre samopoczucie staną się jego pełnoprawnymi składnikami. Wszystkiego najlepszego!

Gratulacje dla naszej ukochanej nauczycielki, która niczym matka kura opiekuje się naszymi maluszkami, obdarzając je czułością i ciepłem. Pragniemy, aby Twoje życie było przesycone szczęściem, jak promienie słońca. Niech dusza zawsze będzie lekka z radości, a serce nigdy nie płacze pod ciężarem żalu i urazy. Życzymy dobrego samopoczucia nie tylko w pracy, ale także w zwykłym życiu rodzinnym.Wszystkiego najlepszego!

Oczywiście edukator ma zasady pracy, ale bez duszy w tej materii – nigdzie! Dzisiaj chcemy pogratulować osobie, której wielkie serce poświęca wystarczająco dużo uwagi wszystkim chłopakom, która wychowała w swoim poście więcej niż jedno pokolenie… Bądź szczęśliwy! Niech to proste, ale najważniejsze słowo na świecie ma dla Ciebie wszystko – wiele lat i dobre zdrowie, miłość, wzajemne zrozumienie najdroższych ludzi i spełnienie pragnień!

Wszystkiego najlepszego dla miłego i wspaniałego nauczyciela. Życzymy Państwu wielu lat pomyślności i szczęścia, owocnej pracy i wielkich sukcesów, radości i zabawy, honoru i szacunku, dziecięcych uśmiechów i szczerego śmiechu.

Więc dziecko zostało wychowane tak, że rano spieszy się do ciebie! Wesołych wakacji, nauczycielu! To niesamowite, że jesteś taka młoda i już taka mądra… Możesz otrzymać najbardziej brutalnego niedźwiadka i wrócisz – wzorowa młoda dama! Życzymy szczerze (trochę samolubnie!) rozwijania talentu pedagogicznego i dłuższego utrzymania stanowiska! I oczywiście serdecznie życzymy długiego, szczęśliwego życia!

Wychowywanie dzieci wydaje się łatwe. W rzeczywistości jest to bardzo trudna, ale bardzo szlachetna praca. Wychowałeś nie tysiąc dobrych, miłych, „prawdziwych” ludzi. Dziękuję za wszystko i szczęście, zdrowie i miłość do Ciebie, naszej szlachetnej drogiej osobie!

Wszystkiego najlepszego, świetny nauczyciel. Życzę, abyś zawsze miał bodziec i sens w życiu, życzę Ci stale wypełniać swoją duszę nowymi wspaniałymi i żywymi emocjami, życzę Ci, abyś czuł sercem miłość swoich bliskich i wierną opiekę. Niech śmiech dzieci Cię zainspiruje, niech każdy dzień przynosi wyjątkowe miłe niespodzianki.

Wszystkiego najlepszego! Wszystkie błogosławieństwa materialne i niematerialne. Niech wszystkie dzieci, które spotkasz na ścieżce zawodowej, będą najlepszymi i dobrymi dziećmi na świecie. Niech ich rodzice będą uważni, spokojni i wdzięczni za ciężką pracę wychowawcy.

Dzieci łatwo pokochać! „Och, co za dziecko!” Ale spróbuj, opiekuj się kilkoma małymi fidgets! Jesteś ratunkiem dla zapracowanych rodziców i tych ludzi, z którymi dzieci są nie tylko bezpieczne, ale z którymi uczą się tak wielu rzeczy – jak nazywa się kwiatek, jak układać słowa z kostek, jak się zaprzyjaźniać i ubierać … Serdeczne gratulacje z okazji urodzin i najlepsze życzenia!

Najlepsze życzenia urodzinowe dla przedszkolanki, z głębi serca

Pogratuluj nauczycielowi jego urodzin w prozie

Wszystkiego najlepszego, kochana i miła nauczycielko! Życzę Wam każdego dnia z uśmiechem i natchnieniem zaczynać, chodzić do pracy jak na wakacje, szczerze kochać dzieci i sprawiać im radość, żyj w ich przyjemności, ciesząc się wielkim szacunkiem i ogrzewając się ciepłem swoich rodzimych serc.

Niech twoi podopieczni będą posłuszni, ich rodzice wdzięczni, a zespół niech cię wspiera i szanuje. Niech dzieci cię kochają, a ich ojcowie i matki niech będą wdzięczni za te kawałki duszy, które wkładasz w dzieci. Zdrowie dla Ciebie i Twoich bliskich. Wszystkiego najlepszego, nasz drogi nauczycielu!

Wszystkiego najlepszego dla naszego ulubionego nauczyciela! Niech to święto będzie w kręgu bliskich i bliskich, aby pozostało w pamięci na zawsze. Niech zdrowie będzie silne, miłość szczera, rodzina silna i kochana w pobliżu. Niech praca przyniesie radość i uśmiech.

Jesienny dzień, słońce daje ostatnie ciepło, drzewa ubrane są w ognistą żółtą sukienkę… Cudowna godzina na wakacje, Dzień Nauczyciela, którego serdecznie gratulujemy! Przedszkole to pierwszy zespół małego człowieka i całym sercem pomagasz mu wyrosnąć na dużego i silnego, odważnego i mądrego … I uwierz mi, zapamięta twoją lekcję i wyrośnie na dobrego obywatela ! I nie zmęczysz się, aby opiekować się młodą zmianą i być szczęśliwym! Zdrowie dla Ciebie, wielkie szczęście i wielka miłość!

Przede wszystkim chciałbym podziękować za umysł i myśli zainwestowane w moją głowę.Za dobroć i miłość zainwestowaną w serce. Gratuluję ci urodzin. Pragnę życzyć, aby wokół ciebie byli tylko ci ludzie, bez których nie możesz i którzy nie mogą bez ciebie żyć. Bądź szczęśliwy. Wesołych Świąt!

Wszystkiego najlepszego dla osoby ze szczerym uśmiechem, dobrym sercem i nieskończoną miłością do dzieci. Życzę, aby wychowywanie dzieci było prostą sprawą, aby każdy dzień był sukcesem, aby koledzy szanowali, bliscy doceniali, a dzieci cieszyły się na nowe radosne spotkania z Wami. Bądź szczęśliwy, zdrowy i zawsze wesoły.

Składamy nasze szczere gratulacje z okazji Twoich urodzin, słowami wdzięczności za Twoją godną pracę, życzymy Ci, abyś zawsze zachował w duszy i sercu harmonię, radość, pozytywny nastrój, nastrój na najlepsze. Niech sukces uczniów i szacunek kolegów sprawią ci przyjemność.

Niech praca z dziećmi przyniesie Ci same pozytywne emocje! Życzymy, abyście pozostali tak pogodni, pogodni i mili! Niech szczęście wypełni twoją duszę, a miłość wypełni twoje serce! Uśmiechaj się tak często, jak to możliwe, bo tak się uśmiechasz!

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałego nauczyciela, człowieka o dobrym sercu i współczującej duszy. Szczerze pragnę spotykać się każdego dnia z uśmiechem i natchnieniem, znaleźć we wszystkim zainteresowanie i szczęście, poczuć przypływ siły i wigoru od dziecięcego śmiechu i dźwięcznych głosów, pokochać swoją pracę i po prostu żyć dla własnej przyjemności.< /p>

Wszystkiego najlepszego i szczerze życzę, aby podopieczni Cię kochali i dawali radość duszy, aby Twoi bliscy codziennie Cię zaskakiwali i dzielili z Tobą szczęściem życia. Dobre zdrowie, dobrobyt, inspiracja, miłość i powodzenia.

Wszystkiego najlepszego, drogi nauczycielu, cudowna i miła osoba. Życzę Ci wielu lat zdrowia i sukcesów, wielkich osiągnięć i osobistych odkryć, powodzenia w działaniach i radosnych uśmiechów dzieci, pomyślności w życiu i wspaniałego nastroju przy każdej pogodzie.

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałego nauczyciela. Życzę, abyście zawsze byli życzliwi, gotowi na przygodę i zabawę, życzę, abyś pozostał osobą o nieograniczonej wyobraźni, życzliwym sercu i promiennym uśmiechu. I życzę też, aby każdy dzień cieszył się czymś przyjemnym, aby każde dziecko inspirowało duszę.

Z całego serca gratulujemy. Niech Twoje życie zawsze bawi się najjaśniejszymi kolorami. Niech Twój niewyczerpany entuzjazm zaraża wszystkich wokół. Życzymy więcej radości i tylko miłej i dobrej komunikacji. Niech praca przyniesie tylko przyjemność i przyjemność, a w twoim życiu osobistym będzie tylko dobrobyt i dobrobyt.Wszystkiego najlepszego!

Serdecznie gratulujemy wspaniałych wakacji – Twoich urodzin! Niech wszystko, co myślisz, się spełni, szczęście przychodzi na pierwszy telefon. Dziękujemy za miłość i uwagę dla naszych dzieci, życzymy, aby Twoje zdrowie i siły wzrastały każdego dnia!

Rodzice i dzieci w przedszkolu gratulują Ci wakacji. Życzymy radości, życzliwości i sukcesów w życiu i pracy. Dziękujemy za Waszą pracę oraz za cierpliwość i troskę o nasze dzieci. Głęboki ukłon dla Ciebie za uwagę i miłość do naszych dzieci.

Szczere gratulacje z okazji urodzin nauczyciela przedszkola

Najcieplejszy
życzenia urodzinowe dla nauczyciela przedszkola własnymi słowami

Serdecznie gratulujemy naszej wspaniałej nauczycielce, z którą mamy tyle szczęścia! Ufamy Państwu nasze dzieci, bo wiemy, że będą otoczone opieką i uwagą! Życzymy masz długie zdrowe lata, cierpliwość i kobiece szczęście!

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałego nauczyciela. Niech wasze cudowne dzieci igrają każdego dnia jak promienie słońca iz pewnością dadzą wam jasne światło nadziei i radości, niech róże szlachetności i dumy, stokrotki czułości i dobroci zakwitną w waszej duszy. Życzę powodzenia w drodze, pogodnego życia pełnego szczęścia i cudów.

Wspaniały nauczyciel, życzę wszystkiego najlepszego. Pragnę wraz z moimi podopiecznymi czuć się szczęśliwym, pogodnym dzieckiem.I niech każdy dzień będzie niesamowity dla tego dziecka, niech jego serce wierzy w cuda, a jego dusza niech będzie pełna miłości, fantazji i natchnienia. Życzę zdrowia i wielkiego szacunku.

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałej osoby o wspaniałym zawodzie. Jesteś wychowawcą, pomocą i radą rodziców, przyjacielem i wsparciem dzieci. Życzę Ci w dniu urodzin oczyszczenia duszy z urazy, uwolnienia serca od trosk, nabrania nowych sił i inspiracji, szczęśliwego i radosnego życia kolejnego roku cudownego życia.

Wszystkiego najlepszego dla naszego czułego i uważnego nauczyciela! Życzymy radości, uśmiechu, dobrego samopoczucia, doskonałego zdrowia i wielkiego serca! Bądź szczęśliwy, zadowolony z siebie i otaczającego Cię świata, zdrowy i zawsze piękny!

Wszystkiego najlepszego! Życzymy Wam w ten cudowny dzień, abyście zawsze byli zdrowi, aby śmiech dzieci przedłużał Wasze życie, abyście wraz z wychowankami szczerze cieszyli się każdą chwilą życia, abyście byli uhonorowani w przyjaznej kadrze pedagogicznej i szanowani przez rodziców !

< /div>

Wszystkiego najlepszego dla niesamowicie miłego i wrażliwego nauczyciela. Z całego serca życzę odważnej aktywności i niestrudzonej pracy, wielkiego szacunku i honoru wśród współpracowników, prawdziwych przyjaciół i silnego wsparcia bliskich, życzliwych ludzi na drodze życia i niewątpliwego szczęścia.

Wspaniały nauczyciel, wszystkiego najlepszego! Serdecznie życzę dobrych bajek i dziecięcych uśmiechów, radosnych chwil wiosny i jasnych kolorów jesieni, wesołych letnich dni i zimowej magii. Niech towarzyszy Ci szczęście i sukces w pracy, dobre samopoczucie i radość w życiu.

Wspaniały nauczyciel, który daje dzieciom radość i uśmiech, serdecznie gratuluję urodzin. Życzę każdego dnia otwierać drzwi do wspaniałego kraju szczęśliwego dzieciństwa i zabawnych przygód, życzę wielkiego zainteresowania i entuzjazmu w pracy, wspaniałych planów i ich nieodzownej realizacji w życiu.

Jesteś drugą matką małych dzieci, osobą, której rodzice ufają swoim pociechom, i tylko nauczycielką z dużej litery. Niech cała ta troska, miłość, pełna szacunku postawa i czułość, jaką dajesz dzieciom, powrócą do Ciebie ze stukrotnym współczynnikiem.Kłaniam się wam za wasze człowieczeństwo, za wasz codzienny promienny nastrój i za wasze serce, które jest zawsze otwarte dla ludzi.

Gratulujemy urodzin! W proces wychowania wkładasz swoją duszę, oddając jej część naszym dzieciom. Niech entuzjazm i siła tylko się mnożą, zdrowie nigdy nie zawodzi, a dobry nastrój będzie stałym towarzyszem każdego dnia. Bardzo dziękujemy za wysiłek, życzymy zadowolenia z wyjazdu do pracy, ale nie zapomnij o reszcie i możesz ją maksymalnie wykorzystać.

Nasz drogi nauczycielu! Jesteś osobą, która wskazała nam drogę do życia, która włożyła w nas światło wiedzy, moralności, umiejętność odróżniania dobra od zła. Serdecznie gratulujemy urodzin i życzymy wszystkiego najlepszego. Życzymy Wam nowych pomysłów, cierpliwości, radości z wychowania Waszych podopiecznych. Niech życie przyniesie tylko miłe niespodzianki. Życzę szczęścia i dobra!

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałego nauczyciela. Z całego serca życzę odważnych sił, wspaniałych pomysłów, posłuszeństwa dzieci, szacunku dla kolegów i rodziców, wspaniałego nastroju, wesołych przedsięwzięć, wysokich sukcesów, szczęśliwego życia i pomyślności we wszystkim.

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałego i miłego nauczyciela. Życzę Ci wielkiej siły i odważnej cierpliwości, wrażliwości serca i życzliwości duszy, wielkich sukcesów w pracy i radości w pracy, posłuszeństwa wobec dzieci i szacunku dla innych.

Nasza droga (nazwisko, imię, patronimika nauczyciela)! Pracujesz jako nauczyciel w naszym przedszkolu od wielu lat i przez te wszystkie lata zżyliśmy się tak blisko, że nie wyobrażamy sobie przedszkola bez Ciebie. Serdecznie gratulujemy urodzin. Życzymy sukcesów zarówno w rodzinie jak iw pracy. Cały nasz przyjazny zespół i personel życzy szczęścia i miłości. Niech wszystkie Twoje marzenia się spełnią.

Oryginalne życzenia urodzinowe dla przedszkolanki do łez

Własnymi słowami życz nauczycielowi wszystkiego najlepszego

Rodzice i dzieci z przedszkola życzą wszystkiego najlepszego. Życzymy radości, życzliwości i sukcesów w życiu i pracy. Dziękujemy za pracę, cierpliwość i uwaga na nasze dzieci Niski ukłon!

Nasz ukochany i szanowany nauczyciel, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Powodzenia w tej ciężkiej pracy, spełnienia pragnień i wszystkiego najlepszego. Dziękuję za wasze wysiłki i szczerą miłość!

Miłość i oświecenie, twórcza samotność, spokój i życzliwość, aby wszystkie marzenia się spełniły. Niech miłość do dzieci nie zniknie, ale pozostaniesz na swoim miejscu. Wszystkiego najlepszego!

Pozwolę sobie wyrazić głęboką wdzięczność za ogromną i nieocenioną pracę, którą wkładasz w rozwój i wychowanie naszych dzieci! Rozumiemy, że nie jest to łatwe, ale mimo to wykonujesz świetną robotę ze swoimi obowiązkami i robisz znacznie więcej: traktujesz nasze dzieci z miłością i to jest najważniejsze. Serdecznie życzymy wspaniałego nastroju, wielkich sukcesów we wszystkim, godziwych zarobków i dobrego zdrowia!

Każde dziecko Cię kocha, po przedszkolu nie zapomni o Tobie żaden uczeń, jesteś osobą dla wszystkich. Dzisiaj masz cudowne wakacje, dziś są twoje urodziny. Proszę, przyjmij od nas te pokorne słowa wdzięczności za to, co zrobiłeś dla nas wszystkich. Niech wszystko w twoim życiu będzie dokładnie takie, jak zamierzałeś. Niech twoje życie stanie się przykładem dla wszystkich twoich uczniów. Szczęście dla ciebie i miłość od wielu lat.

Wszystkiego najlepszego dla osoby, która zawsze nadaje na tych samych falach z dziecinną spontanicznością i radością. Pedagogowi życzę przede wszystkim zdrowia, natchnienia duszy i szczęścia serca, szerokiego spojrzenia na ciekawe pomysły i wesołych świąt. Niech jasne uśmiechy dzieci i miłość krewnych dadzą ci radość.

Drogi nauczycielu, wszystkiego najlepszego! Życzymy dobrego zdrowia, radości z pracy, rodzinnego szczęścia i pomyślności, braku problemów i kłopotów, miłości i troski bliskich.

Wszystkiego najlepszego dla najmilszego i najbardziej wyrozumiałego nauczyciela. Przyjmij ciepłe życzenia dobrego samopoczucia i wielkiego szczęścia, spełnienia pragnień i ucieleśnienia idei, powodzenia i pomyślności, szacunku i zrozumienia, pokoju i miłości.

Wszystkiego najlepszego z głębi serca! Niech w pracy pedagogicznej czeka na Ciebie tylko sukces i nieodzowne osiągnięcie wszystkich Twoich celów, niech w Twoim życiu nie będzie zakłopotania i niezręcznych sytuacji, aby w Twojej duszy zawsze zakwitły chabry szczęścia i stokrotki miłości.

Nasz ukochany (imię, patronimika nauczyciela)! W imieniu wszystkich rodziców życzymy wszystkiego najlepszego. Oby nasze dzieci nie sprawiały Wam większych kłopotów, niech Wasza praca przyniesie Wam tylko radość i szczęście. Żyj długo i byś nie wstydził się ani jednego dnia, w którym żyjesz. Nie trać uśmiechu z twarzy, ani nie smuć się z powodu złych i pominiętych. Życie zawsze stawia wszystko na swoim miejscu. Szczęście dla Ciebie i wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego dla doskonałego specjalisty, mistrza w wychowaniu dzieci i po prostu dobrego człowieka.Życzę szczerze, aby wszyscy traktowali Cię z szacunkiem, aby podopieczni byli posłuszni i umieli cieszyć się życiem, aby zawsze Ci się udało, aby Twoje dzieci inspirowały Cię do czegoś wspaniałego, aby w życiu miałeś wszystko, co jest niezbędne do prawdziwego szczęścia.< /p>

Wszystkiego najlepszego! Jesteś najlepszym pedagogiem. Całkowicie poświęciłeś swoją duszę swojej pracy. Chciałbym życzyć Ci szczęścia, niech los powstrzyma Cię od przeciwności i niepokoju, niech zawsze będzie wiosna w Twojej duszy i niech miłość, którą tak hojnie obdarzasz, zawsze wraca ze zdwojoną siłą!

Dzisiaj wszystkiego najlepszego dla naszego wspaniałego nauczyciela! Serdecznie życzymy zdrowia, sukcesów, powodzenia we wszystkim i szczęścia, ciekawych dni pracy i wspaniałego weekendu! Dziękujemy, że nas masz!

Wychowywanie dzieci to codzienna, bardzo ciężka, ale bardzo szlachetna praca. Wybrałeś tak szlachetny zawód jako wychowawca, bo masz dobre serce i otwartą duszę. Jesteśmy Ci wdzięczni, że z naszych małych okruchów tworzysz miłych, mądrych i dobrze wychowanych ludzi. Dziękuję za to! I wszystkiego najlepszego!

Drogi, drogi kolego! Przyjmij najszczersze i najgorętsze gratulacje z okazji urodzin od całego naszego zespołu. Cieszymy się, że pracujesz dla nas, jesteśmy dumni, że jesteśmy Twoim kolegą. Radość, uśmiechy, życzliwość i wszystkiego najlepszego dla Ciebie. Niech każdy dzień powszedni stanie się świętem. Niech słońce zawsze świeci na Ciebie, a szczęście nie opuści Ciebie ani Twojego domu.

Najcieplejsze życzenia urodzinowe dla przedszkolanki własnymi słowami

Życz nauczycielowi wszystkiego najlepszego w prozie

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałej nauczycielki, niesamowicie miłej osoby. Pragnę życzyć magicznych chwil szczęścia w życiu i powodzenia, wielkich osiągnięć w pracy i odważnych pomysłów, szczerego szacunku w pracy i jasną miłość dzieci, niewyczerpaną radość i prawdziwe szczęście od poniedziałku do niedzieli.

Drogi i szanowany nauczycielu naszych dowcipnisiów i psotnych ludzi, życzymy wszystkiego najlepszego i ogromnego zapasu siły, zdrowia, energii, cierpliwości, spokoju i inspiracji oraz jak najmniej naszych zachcianek dzieci i jak najwięcej radosnych chwil w Twoim życiu. Życzymy, abyś rozwijał się i prosperował, kochał swoją pracę całym sercem, a czasem sam czuł się jak szczęśliwe dziecko.

Wszystkiego najlepszego dla Ciebie. Chcę być nie tylko nauczycielem, ale prawdziwym przyjacielem dzieci, chcę być nie tylko dobrym człowiekiem, ale wybitną osobowością.Niech będzie odważny nastrój do pracy, dobre zdrowie i wiele wspaniałych pomysłów na to, jak sprawić, by świat był dla dzieci jeszcze wspanialszy, niech będzie pomyślność i zdrowie, miłość bliskich, szczęście, szczęście i wielki sukces w życiu!< /p>

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałego nauczyciela. Serdecznie życzę szczerych uśmiechów dzieci i radosnej pracy, odważnej pracy i wielkich sukcesów, szczęśliwej drogi życiowej i niewątpliwego szacunku, dobrego nastroju i doskonałego zdrowia.

Wszystkiego najlepszego, piękna osoba. Wychowywanie dzieci to wielka i wspaniała rzecz, którą robisz bardzo dobrze. Żałuję, że nie było problemów w pracy, nieporozumień z małymi dowcipnisiami i żalu w życiu. Niech nastrój będzie cudowny, jak tęcza, a szczęście serca nieskończone, jak Wszechświat.

Wszystkiego najlepszego dla troskliwego i uważnego nauczyciela! Życzymy, aby Twoje wielkie serce otrzymało stokrotnie całą miłość i czułość, jaką dajesz dzieciom. Bądź zdrowy, miej możliwość robienia tego, co kochasz, raduj się i bądź szczęśliwy!

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałego nauczyciela, a zatem dla słodkiej, miłej, sympatycznej i szczerej osoby. Pragnę rozpoczynać każdy dzień z uśmiechem i dobrym uczynkiem, pragnę otrzymać od życia wszystko, co jest pożądane i potrzebne, pragnę nie tracić optymizmu duszy i wigoru ciała, pragnę dać dzieciom wiarę w cuda i szczęśliwe nadzieje.

Ile lat poświęciłeś na wychowywanie dzieci, tyle lat poświęciłeś na przedszkole.Szanują Cię wszyscy pracownicy i pracownicy przedszkola, dzieci Cię kochają. Serdecznie gratulujemy Ci urodzin, życzymy, abyś zawsze pozostała piękna, młoda i wesoła. Niech zawsze będzie uśmiech na twarzy i dobry nastrój w duszy.

Wszystkiego najlepszego, nasz drogi nauczycielu. Życzymy Ci codziennej radości, stałej pogody ducha, niezmiennego szczęścia, wzajemnej miłości, szczerego szacunku i wielkich sukcesów we wszystkich Twoich pomysłach i aspiracjach!

Wszystkiego najlepszego! Pozwól pracować z naszymi dziećmi swobodnie, spokojnie i wygodnie. Dziękuję, że jesteś tak sympatyczną, miłą i czułą kobietą. Niech wszystko będzie dobrze w twojej rodzinie, wszyscy członkowie twojej rodziny niczego nie potrzebowali i mieli dobre zdrowie. Spełnienie wszystkich Twoich pragnień. Bądź szczęśliwy i kochany!

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałej osoby i wspaniałego nauczyciela. Niech w twoim życiu nie będzie smutnych wspomnień i szczerych obelg. Życzę Ci szerokiej przestrzeni szczęścia w Twojej duszy, pełnego zrozumienia z dziećmi i częstych powodów do szczerego uśmiechu.

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałej nauczycielki, miłej i wrażliwej osoby. Z głębi serca życzę Wam jasnej nadziei na życie i silnej miłości, odważnej pracy i szczęśliwych dziecięcych uśmiechów, zabawnych gier i zabaw z dziećmi, wielkiego szczęścia w drodze do celu i prawdziwego szczęścia.

Nasze ulubione (imię, patronimik)! W tym dniu spieszymy z gratulacjami z okazji urodzin. Dziękuję za wybranie tak trudnego zawodu. Dzięki za miłość do dzieci. Niech twoja ścieżka życiowa będzie łatwa i udana. Kochamy Cię!

Wszystkiego najlepszego drogi nauczycielu! Życzymy komfortu i ciepła w domu, dobrego samopoczucia, szczęśliwych uśmiechniętych oczu, wielkiej miłości i spokoju. Wiele dobrych wydarzeń i wspaniałych wspomnień, radości i pomyślności!