Życzenia urodzinowe dla męża, życzenia na urodziny od żony

Zebraliśmy dla Ciebie wiele najbardziej wzruszających życzeń urodzinowych dla mężczyzny od żony własnymi słowami, do łez. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Wszystkiego najlepszego kochanie! Chciałbym, aby wszystko w naszym życiu było ogrzane ciepłem promieni słonecznych. Obyś zawsze miał w swojej duszy wakacje, a ja chcę, aby nasza „rodzinna” podróż trwała przez całe moje świadome życie. Obyśmy razem przezwyciężyli wszystkie radości i trudności.

Ja, mój drogi mąż, podaruję Ci wszystkie najpiękniejsze rzeczy na świecie, najjaśniejsze uczucia, najsłodsze doznania. Oby wszystko, co masz na myśli, ułożyło się jak najlepiej, aby wszystkie bariery i ściany runęły jak domek z kart. Niech twoi wrogowie płaczą, a prawdziwi przyjaciele radują się, oczekując zwycięstwa nad niesprawiedliwością i złem. Mój ukochany i kochający mężu, niech spełnią się wszystkie Twoje ukochane pragnienia!

Mój najdroższy i najbliższy człowieku, ukochany mężu! W twoje urodziny życzę powodzenia na froncie roboczym, zwycięstwa we wszystkich bitwach i właściwych decyzji! Obyś odniósł sukces w osiąganiu swoich celów, osiąganiu pożądanych rezultatów i cieszeniu się życiem. A ja będę twoim niezawodnym tyłem, muzą i inspiracją!

Wszystkiego najlepszego mojego ukochanego męża. Życzę Ci siły i pewności, wolności duszy i odwagi serca. Niech nasza rodzina przeżyje dni szczęścia, a Twój odważny charakter i determinacja pozwolą Ci osiągnąć wielkie sukcesy i zwycięstwa.

Mój drogi mężu, wszystkiego najlepszego! Życzę ci, mój dobry, najjaśniejszych i pełnych dobrych dni. Ogromny sukces i wdrożenie w biznesie. Wspaniałe wydarzenia, nieopisane wrażenia i dużo przyjemności! Niech twoje oczy promieniują szczęściem!

Dziś skończyłeś ____. Nie pozwól, aby ten numer Cię przestraszył, bo nadal jesteś tak urocza i atrakcyjna, jak w dniu, w którym się poznaliśmy. Tak trzymaj! Chciałbym, żebyś wewnętrznie czuł się dwudziestoparoletni. Kocham cię ponad miarę. Twoja żona.

Życzę więcej optymizmu i determinacji! Nie bój się zmian, nie bój się zmian! I pamiętaj: wszystko, co się dzieje, wszystko jest najlepsze! Życzę zdrowia, szczęścia, harmonii i determinacji. I nie zapominaj, że moja miłość do Ciebie na pewno pomoże Ci w każdym biznesie.

Drogi, ukochany mężu, wszystkiego najlepszego! Jesteś najdroższym małym człowiekiem, moim wsparciem i wsparciem. Życzę powodzenia, szczęścia, rozwoju osobistego i zawodowego, powodzenia we wszystkich sprawach i przedsięwzięciach! Niech zawsze otaczają Cię wyrozumiali, życzliwi ludzie i spełnią się wszystkie Twoje marzenia!

Szczerze pozdrawiam! Odnieś sukces, nigdy nie choruj. Aby uzyskać więcej siły i spokoju, mniej martw się o drobiazgi. Pozostań troskliwym, uważnym, przyzwoitym mężem. Niech spełnią się wszystkie twoje marzenia, a niespokojne smutki odlatują. A płomień wiary zawsze będzie w twoim dobrym sercu. Lojalni przyjaciele, mili koledzy. Bądź silny i prawdziwy.

Chcę pogratulować mojemu najpiękniejszemu i najmilszemu mężowi, który zawsze bez żadnych problemów i pytań daje mi swoją wizytówkę, abym poszła do sklepu. Ponadto masz wiele innych wspaniałych cech. Tylko przy Tobie zapominam o wszystkich problemach, czynach i kłopotach. Wiem, że wszystko wypracujesz, więc nigdy się nie martwię. Życzę Wam tylko powodzenia i zdrowia w tym wyjątkowym dniu. Czasami brakuje Ci tylko kropli szczęścia, by doprowadzić sprawę do końca. Ale lepiej nie żartować ze zdrowiem, a raczej ubierać się ciepło w sezonie zimowym. Od tego roku będę jeszcze baczniej monitorować Ciebie i Twoje samopoczucie, abyś nie miał żadnych problemów. Chcę, żebyś nigdy się nie denerwował i nie martwił, ponieważ wszystko na tym świecie można rozwiązać. Naprawdę chcę, aby wszystko, co masz na myśli, się spełniło, ponieważ wiem, jak wielkie nadzieje pokładasz w tym.

Moja droga! Gratuluję ci urodzin! Życzę Ci bajecznej miłości, milionów chwil szczęścia, zdrowia takiego, którego nie da się opisać w bajce i długopisem, autorytetu i szacunku w zespole, zrozumienia w rodzinnym gronie, powodzenia i powodzenia w życiu!

Życie jest krótkie, ale godziny są długie. Niech nastaną długie, szczęśliwe godziny naszego wspólnego życia! I chcę Ci powiedzieć, że cieszę się, że los mnie z Tobą połączył. Niech nasza przyszłość nadal będzie tylko wspólna, a czarna chmura nigdy nie pojawi się w naszych relacjach.

Wszystkiego najlepszego dla mojego najwspanialszego i ukochanego męża. Życzę, abyś zawsze, a nie wyglądał, szedł naprzód pewnie, nie pamiętając błędów z przeszłości i mając nadzieję na całe dobro. Zostań najlepszym mężem i osobą o wielkim potencjale.

Życzę Ci poznania godnych ludzi w swoim życiu, praca sprawia przyjemność i szybkie zasilenie konta bankowego. Nigdy nie oglądaj się za siebie, zawsze idź do przodu i tylko do przodu! Niech wrogowie zostaną w tyle. Wszystkiego najlepszego!

Małżeństwo i rodzinę można prawdopodobnie porównać do wielkiego statku zmierzającego ku szczęśliwej przyszłości. I oczywiście na statku musi być kapitan, który umiejętnie prowadzi drużynę, trzyma właściwy kurs i wie, jak ominąć rafy! W naszej rodzinie jest taki kapitan, a dziś obchodzimy jego urodziny i życzymy mu zdrowia, dobrego wiatru i nowych odkryć!

Mój drogi, bezcenny mężu! Jest tylko jeden dzień w roku, kiedy każde twoje pragnienie jest prawem. Dzisiaj jest właśnie taki dzień – twoje urodziny.

Kochanie, kiedy jesteś ze mną, jestem ciepła, spokojna i nie potrzebuję kolejnego życia.Każdego dnia rozumiem, że kocham Cię bardziej, chociaż wczoraj wydawało się, że po prostu nie da się kochać jeszcze mocniej! Wiem, bez względu na to, jakie niespodzianki czeka nas los, zawsze będziesz tam, ramię w ramię: zrozumiesz i wesprzesz – to mały sekret wielkiego szczęścia. Dziękuję, kochanie!

Mój drogi, ukochany mężu! Chciałbym, aby w nieskończonej serii dni każdy przybysz był jak dzisiaj z morzem szczerych uśmiechów i bliskich ludzi w pobliżu. Niech zdrowie przytłoczy każdą komórkę twojego silnego, odważnego ciała, a dobroć i szczęście wypełni każdy zakątek twojej duszy.

Jesteśmy razem od tak dawna i każdego dnia dziękuję światu za obdarowanie mnie. Ale dzisiaj twoja kolej na przyjęcie podziękowań i gratulacji. Dzięki za bycie sobą! Dziękuję, że się urodziłeś! Kocham!

Jestem wdzięczny losowi i twoim rodzicom, że cię mam. Życzę Ci doskonałego zdrowia i zdrowia, wielu lat szczęśliwego życia, nieustannego powodzenia i szczerych uśmiechów. Obyś zawsze odnosił sukcesy i miał wystarczająco dużo siły na nowe osiągnięcia.

Najcieplejsze życzenia urodzinowe dla mężczyzny od żony własnymi słowami

Życz swojemu mężowi wszystkiego najlepszego do łez

W twoje urodziny spieszę Ci życzyć, abyś nigdy nigdzie nie tracił przytomności umysłu, abyś nie denerwował się i nie przestał słuchać autorytatywnej opinii bliskich osób Tobie.Mój najwspanialszy i ukochany mężu, moja żona życzy Ci nieskończonej miłości i duchowej intymności, namiętności i przyjaźni. Pragnę, aby Twoje marzenia były prorocze i spełniły się. Wesołych Świąt!

Dziś rano jest słonecznie. To dlatego, że są twoje urodziny, mój super mężu. Nawet natura cieszy się, że w tym dniu urodziła się cudowna osoba, którą dziś z dumą nazywam mężem i ojcem moich dzieci. Ty i ja, moja Petenko, od wielu lat idziemy ramię w ramię przez życie. I każdego dnia jestem przekonana, że ​​dokonałam właściwego wyboru, poślubiając najlepszego mężczyznę na świecie. Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin kochanie!

Dzisiaj są urodziny głowy naszej dużej rodziny. Wszystkiego najlepszego mój drogi mężu, mój ukochany człowieku. Wszyscy życzymy wszystkiego, co najpotrzebniejsze – zdrowia, powodzenia i powodzenia. Wciąż oczywiście szczęście, ale sami możemy Ci je dać, ale życzymy zdrowia i powodzenia w pełni. Mamy ogromne szczęście, że Cię mamy. Jesteś takim troskliwym i kochającym mężem, wspaniałym troskliwym ojcem, wspaniałym synem i oddanym przyjacielem. Twoja rodzina bardzo cię kocha i zrobi wszystko, abyś poczuł się najsilniejszy, gotowy na podbój wszelkich wyżyn. Dziękujemy za dawanie nam szczęścia każdego dnia, zachęcanie nas do sukcesu i wzbudzanie we wszystkim zaufania. Twój stosunek do dzieci to szczególny temat. Nigdy nie widziałem osoby tak pogrążonej w swoich dzieciach. Jestem z ciebie dumny!

Dzisiaj nasz dom jest pełen uśmiechów i radości, zebrali się najlepsi przyjaciele – a ty, mój mężu, właścicielu swojego domu, witaj gości, słuchaj gratulacji i uwierz mi, zasługujesz na je wszystkie! Chcę również pogratulować ci urodzin i odpowiednio cię pochwalić, ponieważ tak wspaniała osoba jak ty, mądry właściciel, kochający mąż i wierny przyjaciel, zasługuje na wszelkiego rodzaju pochwały sto razy więcej niż mamy dziś czasu, aby powiedzieć ! Wszystkiego najlepszego, kochany, kochany, mój jedyny mężu!

Zawsze marzyłam o takiej miłości jak w powieściach książkowych, jak w romantycznych melodramatach, jak w najbardziej melodyjnych piosenkach i moje życzenie się spełniło. Spotkałem cię i zdałem sobie sprawę, że nasza miłość jest lepsza i piękniejsza niż w jakichkolwiek książkach, filmach i piosenkach. Wszystkiego najlepszego, mój ukochany mężu, jesteś najlepszy na świecie!

Mój drogi mężu, życzę ci szczęśliwych wakacji! I po raz milionowy powiedzieć – uwielbiam Cię, moja najukochańsza i najwspanialsza osoba! Czasami pytasz mnie, dlaczego cię kocham. Jak mogę odpowiedzieć na to pytanie? W końcu, nawet gdybyś nie miał ani jednej cnoty, pokochałbym twoje wady…

Spiesznie gratuluję mojemu ukochanemu, drogiemu i wyjątkowemu mężowi z okazji jego urodzin, życzę mu miłości i szczęścia. Niech wszystkie twoje pragnienia zamienią się w rzeczywistość, wszystkie twoje marzenia i słodkie sny dadzą ci poczucie wolności. Jesteś najpiękniejszym mężem i ojcem na świecie! Szanujemy Cię i kochamy nieskończenie, niech ta miłość zachowa Cię na tysiące lat! Twoja żona.

Moja droga! Gratulacje w ten dzień. Życzę, aby wszystkie Twoje przedsięwzięcia dobiegły końca, abyś zawsze miał wystarczająco dużo inspiracji i siły. Życzę, abyś pozostał tym samym niezawodnym mężem i tą samą cudowną i kochaną osobą. Wszystkiego najlepszego kochanie!

Witaj mój mężulek. Cóż, tutaj czekamy na to święto. Tak bardzo go kochasz, ale jeszcze bardziej uwielbiasz otwierać prezenty, które przyniosłeś, tak jak dziecko. Pamiętasz, jak się poznaliśmy? Skakaliśmy razem z Wami na trampolinie wraz z kilkorgiem dzieci. Wtedy my razem z Wami byliśmy jednym z tych dorosłych, którzy bawią się na dziecięcej zabawce. Wtedy się spotkaliśmy. Zaproponowałeś, że pójdziesz gdzieś na spacer, a ja się zgodziłem. A po długich spacerach po parku zdałem sobie sprawę, że zakochałem się w pięknej brunetce. Wtedy jeszcze bardzo się martwiłam, bo bałam się, że nigdy się nie spotkamy. Rzeczywiście, nie widzieliśmy się przez jakiś czas, dopóki przypadkowo nie wpadliśmy na siebie ponownie. Mimo to nie możesz uciec od losu. Tak zaczął się nasz związek. Jak dawno to było. A teraz ty i ja jesteśmy już małżeństwem. Chcę, abyś był dzisiaj w porządku i ogólnie zawsze.

Mój ukochany, drogi, cudowny, łagodny mężu, gratuluję ci urodzin! Jesteś najlepszym mężem na świecie. Kocham cię, doceniam cię. Wszystkie moje myśli i uczucia krążą wokół Ciebie. Żyję i oddycham tobą. Jesteś moją inspiracją, moim życiem, moim skarbem. Nieskończenie dziękuję Bogu za przysłanie Cię do mnie.

Obyś zawsze odnosił sukcesy, gdziekolwiek jesteś! Niech wszystko zawsze się ułoży, bez względu na to, co się stanie! Niech twoje urodziny będą dobre i zabawne! Życzę miłej zabawy, a ludzie wokół Ciebie uśmiechają się jak najwięcej! Niech nic Cię nie przeraża, bo życie jest tym, po co jest życie, że do wszystkiego budujemy bariery! Niech zawsze wszystko będzie w porządku, bo masz kogoś, kto zawsze pomoże i wesprze! Po prostu wszystkiego najlepszego, drodzy i ukochani! I niech wszystko zostanie powiedziane najprostszymi moimi słowami, kocham Cię bardzo wzruszająco i czule z całego serca! I myślę, że przypomnienie w ten piękny dzień, że nadal tak samo Cię kocham, jest dla Ciebie gratulacją i najlepszym prezentem na święta! I jeszcze jedno – żyj jak najdłużej, bo bez Ciebie nie dam rady! Ciesz się życiem i niech szczęście zawsze będzie! Powodzenia i sukcesu!

Zawsze mówiłem, że moja rodzina będzie dla mnie najważniejsza. Jestem gotowa odejść z pracy, aby całkowicie poświęcić się mężowi i dzieciom. Pozostało tylko znaleźć taką osobę, dla której naprawdę byłabym gotowa na wszystko. I pewnego pięknego dnia znalazłam właśnie taką osobę, którą teraz nazywam mężem. Kochanie, bardzo cię kocham! Za każdym razem chcę wyrazić swoją miłość w nowy sposób, ale nowe słowa nie zostały jeszcze wymyślone. Nigdy nie przestaję podziwiać Ciebie i Twojego stosunku do wszystkich wokół Ciebie. Nie masz duszy w dzieciach, ubóstwiasz swoich rodziców, szanujesz kolegów i bardzo kochasz swoich przyjaciół. Masz ze mną szczególną relację, która jest wzajemna.Gratuluję ci wakacji! Niech te urodziny zostaną przez Ciebie zapamiętane i zawsze przyniosą uśmiech.

Dziękuję za ciepło i spokój, które promieniujesz swoją dobrocią i miłością. Wszystko, co dobre, co jest w moim przeznaczeniu, jest dzięki tobie. Życzę wielkiego szczęścia, czystego nieba i bezchmurnego sukcesu twórczego. Żyj długo, długo i nigdy nie choruj, kocham cię.

Życzę Ci przeżyć sto czterdzieści lat, marząc i dając radosne spotkania wszystkim dookoła. W urodziny życzę nieograniczonego szczęścia i sukcesów w karierze, powodzenia i najwspanialszych wspomnień. Niech spełnią się wszystkie Twoje życzenia, a wiatr zmian rozproszy problemy na całym świecie, dając Twojemu mężowi prawdziwą wolność.W twoje urodziny z chęcią oddam Ci siebie i swój świat!

Moja miłość! Przez cały rok przygotowywano prezenty na twoje urodziny, ponieważ naprawdę chcę cię zadowolić spełnieniem pragnień w te święta, kiedy gromadzą się bliscy ludzie i wspaniałe gratulacje i życzenia płyną jak rzeka! Ale wiem też, że najcenniejszą dla Ciebie rzeczą jest miłość i dobre relacje z bliskimi Ci osobami! Dlatego życzę w twoje urodziny, aby kolejny rok był dla ciebie jeszcze bogatszy we wspaniałe relacje i szczerą miłość!

Obyś, moja ukochana i droga, nigdy nie była smutna i nigdy nie była samotna, bo jestem z tobą! Życzę Ci największych sukcesów w życiu i niech wszystko się ułoży, jeśli tylko chcesz! Życzę powodzenia, bo na świecie warto próbować żyć tak, jak chcesz! Niech szczęście obróci się na twoją korzyść, a wtedy staniesz się pierwszorzędnym szczęściarzem! Wspaniałe wrażenia i obyś dużo i niestrudzenie podróżował! I niech cię bardzo zainspiruje, aby wszystko nie wydawało się już takie trudne! Niech nikt na świecie nie wydaje się nudny i ponury! Życzę Ci wielu uśmiechów i szczęścia, ponieważ tego pragnie Twoja żona i chce szczerze i z miłością! Niech wszystko się ułoży, aby nie było problemów, zarówno w pracy, jak i w relacjach z ludźmi! Niech nic się nie smuci, przytul się!

Moje wsparcie i nagroda, mój drogi mężu, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Życzę, abyś miał szczęście w swoich rękach i nigdy nie zapominał, że możesz zrobić wszystko.Kochani, pragnę być dumną topolą, mocnym dębem, wesołym kasztanem i będę delikatną brzozą, która zawsze będzie Cię kochać i być dumna z Twojego sukcesu.

Mój mąż i ja zawsze mieliśmy różne poglądy na temat wakacji. Nie lubi dużych imprez i hałaśliwych imprez, więc byłem bardzo zaskoczony, kiedy powiedział, że zamierza urządzić imprezę. Naprawdę chcę, żebyś zawsze był tak wesoły i proaktywny, jak teraz. Moi drodzy, życzę Ci wszystkiego, czego potrzebujesz, aby czuć się szczęśliwym i pewnym siebie. Wydaje mi się, że nic na tym świecie nie może Cię wkurzyć. Mam cię bardzo powściągliwą, więc nawet zastanawiam się, jak będziesz się dzisiaj bawić. Ale obiecuję, że to święto zostanie zapamiętane przez wszystkich ze względu na niepowtarzalną atmosferę. Życzę ci dobrego zdrowia, a także wszystkiego najlepszego i pozytywnego. Niech ten dzień będzie pełen przyjemnych chwil, jasnych wydarzeń i ciekawych chwil. Wesołych świąt, moja droga.

Dzień dobry, mój najpiękniejszy mężu na świecie. Stoję teraz przy twoim łóżku i widzę, jaka jesteś piękna. Od naszego pierwszego spotkania nie zmieniłeś się, może tylko na lepsze. Pamiętasz, jak się poznaliśmy? I bardzo dobrze pamiętam. Potem szedłeś ulicą, wkładając słuchawki do uszu, a ja szedłem, myśląc o czymś. A ponieważ ty i ja się nie zauważyliśmy, doszło do nieuniknionego zderzenia.Pamiętam, jak bardzo wtedy przeklinałeś i żywiłeś urazę. A ponieważ byliśmy pokryci kurzem, musieliśmy umyć się w miejscowej fontannie. Tak zostaliśmy wtedy przyjaciółmi. A potem uspokoiłeś się i zaprosiłeś mnie na randkę. Chętnie się zgodziłem, bo od razu cię polubiłem. I spotykaliśmy się przez długi czas, aż zdaliśmy sobie sprawę, że nasze uczucia są szczere. A teraz ty i ja jesteśmy już małżeństwem. Mam nadzieję, że zawsze będzie u nas wszystko w porządku.

Dziękuję Bogu każdego dnia za to, że cię obdarzył. Mój skarb, moje wsparcie, moja radość. Wszystkiego najlepszego mojego ukochanego i bardzo potrzebnego męża! Życzę Ci, aby w Twoim życiu wszystko było porównywane dokładnie tak, jak chcesz. Dla mnie jesteś najdroższą i najdroższą osobą! Co przyprawia mnie o gęsią skórkę! Wszystkiego najlepszego mojego męża! Niech wszystkie Twoje marzenia zamienią się w prawdziwe osiągnięcia! W końcu jesteś moim cudem! Wszystkiego najlepszego!

Dotykanie życzeń urodzinowych dla mężczyzny od jego żony własnymi słowami

Życz mężowi wszystkiego najlepszego własnymi słowami

Mój jedyny mężu, z całego serca gratuluję Ci urodzin. Życzę Ci dobrego zdrowia, dużo szczęścia i długich, długich lat życia. Niech szczęście zawsze będzie z tobą.Niech życie przyniesie ci inspirację, a los będzie ci sprzyjał wszystkich ziemskich błogosławieństw, pomyślności, pokoju i spokoju w rodzinie, mój ukochany mężu.Życzę ci radości, szczęścia, pewności siebie. Bądź zawsze kochany i pożądany. Niech moja miłość zawsze Cię chroni. Niech młodość i piękno towarzyszą Ci przez całe życie.

Mój drogi mężulek, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Życzę, abyś zawsze był młodym ogierem w łóżku, stuprocentowym dobrym człowiekiem w biznesie, energicznym ogórkiem w życiu, w każdym środowisku – duszą firmy, w naszej rodzinie – hojnym i wesołym królem.

Z podziwem, moja droga, życzę Ci, aby radość, wiara i miłość zawsze towarzyszyły Ci! Chciałbym, żeby wszystkie problemy zostały cudownie rozwiązane! Życzę szczerze i ufnie, mój drogi mężu, abyś szedł przez życie, nie zwracając uwagi na śmieszne wypadki! Niech wszystko w tym kolorowym świecie będzie tylko dla Ciebie, niech wszystkie cuda na świecie zdarzają się na Twoją cześć! A twoja żona zawsze tam będzie!

Nad miastem wiszą gęste, śnieżne chmury, zimny wieczór ponaglający samotnych przechodniów, którzy wędrowali po ciemnych ulicach. Wieczór już nadszedł i wszyscy, w gronie naszych przyjaciół i krewnych, zebraliśmy się przy tym stole, aby pogratulować Ci jednego z Twoich ulubionych świąt. W końcu kochasz go od dzieciństwa, prawda? Świąteczny stół stoi, a wszystko wyłożone różnorodnymi potrawami i smakołykami. A na małym stoliku do kawy duży stos, jeden na jednego, są pudełka z prezentami. Naprawdę lubię patrzeć, jak rozpakowujesz swoje pudełka z prezentami. W takich momentach na twarzy pojawiają się różne emocje, które po prostu uniemożliwiają brak uśmiechu. I na koniec życzę Ci wszystkiego, aby osiągnąć to, czego chcesz.

Mój człowiek, mój skarb, mój mąż! Niech prowadząca gwiazda nadziei zawsze płonie na twojej drodze, a jasny płomień naszej miłości nigdy nie zgaśnie w twoim sercu! Wszystkiego najlepszego, kochanie!

Kochaj i wierz, czekaj na nowe spotkanie i znudzony wspominaj najlepsze wspólne chwile… a kiedy wróci – nie zauważaj godzin lotu, rozpływaj się pod jego spojrzeniem.. Tak żyję na co dzień – i nie chcę się lepiej dzielić! Moja ukochana jest ze mną, a cały świat jest przed nami otwarty, nadal będziemy budować nasze szczęście, a ono będzie podniebne! Wszystkiego najlepszego mój jedyny! Życzę Ci nie prostego szczęścia, ale szczególnego szczęścia, stworzonego ze wszystkich Twoich marzeń i ukochanych pragnień!

Wszystkiego najlepszego mój drogi mężu. Mam Cię silną, odważną, wytrwałą, pogodną, ​​ciekawą, pozostaje Ci życzyć zdrowia i powodzenia, abyś mógł zrealizować wszystkie swoje plany, abyś spełnił wszystkie swoje marzenia. I zawsze tam będę, będę twoim wsparciem i inspiracją. Drogi, życzę, aby każdy Twój dzień był udany i niezapomniany tylko dzięki radosnym i jasnym wydarzeniom.

Kochanie, szczerze gratuluję Ci urodzin! Życzę, abyś zawsze czuł się ze mną dobrze i komfortowo.Najważniejsze to być zdrowym i pełnym siły! Dziękuję, że jesteś moim tyłkiem, nie boję się o ciebie, bo zawsze znajdziesz wyjście!

Mój ukochany mąż! Pozwól, że dziś, w twoje urodziny, wyrażę ci wszystkie moje uczucia i wyznania! Moja droga, nie ma piękniejszej osoby na planecie Ziemia, jesteś najwspanialszym człowiekiem ze wszystkich! I nieskończenie się cieszę, że jestem twoją żoną! Życzę zdrowia, długowieczności i sukcesów zarówno w życiu rodzinnym, jak i biznesowym! W końcu dla mężczyzny takiego jak ty jego hobby, jego ulubiona rzecz jest bardzo ważna! Starasz się być pierwszy we wszystkim, wspieram Twoje aspiracje i wiem na pewno, że Ci się uda! Wierzę w ciebie, zawsze jestem po twojej stronie, jestem twoją bratnią duszą! Zawsze będę tam, zawsze podam pomocną dłoń i podzielę z Tobą swój los! Oby ta niewidzialna nić, która łączyła nasze losy, nigdy się nie zerwała! Kocham Cię Skarbie! Bądź szczęśliwy i wiedz, że masz osobę, która zawsze będzie Ci wierna! Wszystkiego najlepszego!

Mój ukochany i zawsze upragniony, mój najlepszy i najdroższy mężu, życzę Ci wszystkiego najlepszego. Niech zawsze będzie wielki haczyk powodzenia i powodzenia w Twoich działaniach, niech w Twojej duszy nie będzie ciężarów i rozczarowań, niech Twoje ciało zawsze będzie miało niesamowitą siłę i moc, niech moja miłość będzie balsamem dla Twojego serca.

„Kochanie, kochanie, tylko…” Słowa tej popularnej piosenki można w pełni przypisać Tobie, mój drogi mężu. Jesteś moją radością i wsparciem w tym złożonym i monotonnym świecie. W twoje urodziny życzę ci prawdziwego zrozumienia w rodzinie, które sam postaram się ożywić. Chciałabym częściej widywać się z moimi prawdziwymi przyjaciółmi, mimo kilometrów dzielących was od siebie; codziennie ciesz się komunikacją z rodzicami, ciesz się pracą i miej za to godną wdzięczność, wyrażoną w banknotach.

Wiesz, że nie jestem dobry w wypowiadaniu miłych słów, więc po prostu postaram się nie zepsuć ci moich życzeń urodzinowych! Każdego dnia dziękuję losowi za przedstawienie mnie Tobie i pozwolenie na zostanie Twoją żoną! Dziękuję za Ciebie, życzę, abyś nigdy nie tracił wiary i nadziei!

W prawdziwym życiu nie jestem zbyt gadatliwy i elokwentny, więc powiem to własnymi słowami! A najważniejsze jest to, że cię kocham i kocham tak, jak prawdopodobnie nigdy nie kochałem! Niech będą na świecie, może lepsze i piękniejsze, ale Ty jesteś moją jedyną, której nie zamieniłabym na więcej niż jedną osobę na świecie! Niech wszystko się ułoży, bo to pragnienie jest zarówno moje, jak i twoje, i jest szczere! Wiedz, że zawsze będę Cię wspierać w trudnych chwilach, w tym możesz na mnie polegać! Niech te wzruszające chwile, które ty i ja pamiętamy i tylko my wiemy, pozostaną między nami i na zawsze przyniosą nam radość! Życzę Ci wielu pożytecznych i dobrych rzeczy w życiu! Obyś zawsze był zdrowy i silny, a także pełen siły! Życzę Ci, abyś zawsze mógł osiągnąć swój cel, ponieważ zawsze przyda się w życiu! Miłego dnia, serdecznie i czule gratuluję!

Dzisiaj pragnę szczerze pogratulować najdoskonalszemu człowiekowi na tej planecie i przypomnieć, jak bardzo Cię cenię. W końcu bez Ciebie moje życie byłoby szare i nieokreślone, bez Twoich działań, pomysłów i myśli. Malujesz mój świat, używając całej gamy kolorów wszechświata w swojej palecie.Jesteś kluczem do mojego szczęścia!

Mąż i moja druga połówka, mój wierny oddany i ukochany mąż! Dziękujemy za nasz rodzinny spokój i dobrą atmosferę w naszym domu.

Życzę ci, mój drogi człowieku, aby twoja dusza była pełna miłości, światła i ciepła. Życzę, aby Twoje uczucia nas zadowoliły, żeby było teraz przytulnie w naszym gnieździe. Z pewnością oddam Ci wszystkie moje marzenia i marzenia, aby dla Ciebie drogi mężu spełniły się w Twoje urodziny. Życzę Ci być zdrowym i niesamowicie wesołym. Wesołych Świąt!

Życzę ci, mój najwspanialszy mężu na tym świecie, abyś nigdy nie tracił serca, nie denerwował się drobiazgami. Życzę wszystkim wokół ciebie, aby kochał i wybaczał ci wszystkie twoje braki i zaniedbania, a czasem zły nastrój. Każdego dnia i godziny życzę Ci pamiętać, jak Cię kocham, doceniam i szanuję. W twoje urodziny spieszę życzyć tylko radosnych spotkań!

Moja miłość, bez Ciebie byłam tylko osobą: pracującą, oglądającą telewizję, rozmawiającą z przyjaciółmi, jadącą obiad z rodziną. A odkąd się pojawiłeś, moje życie się zmieniło – stało się pełniejsze i bogatsze. Dzieje się tak dlatego, że z dwóch połówek połączyliśmy się w jedną całość i życie zostało namalowane nowymi jasnymi i nasyconymi kolorami! Od tego czasu zacząłem oddychać dwa razy ciężej, czuć się dwa razy mocniej, dwa razy jaśniej postrzegać życie. W końcu teraz widzimy i czujemy to wszystko razem. Życzę wam, abyście również zawsze odczuwali tę radość życia.W końcu cieszę się tylko dlatego, że jesteś blisko, jesteś kontynuacją mojego życia, wzmacniasz moje emocje, szczęście dla Ciebie, kochanie, cieszę się, że istniejesz!

Dzisiaj życzę wszystkiego najlepszego miłej i inteligentnej, zdolnej i sympatycznej, uważnej i szczerej, zdecydowanej i pogodnej osobie, której towarzystwo jest dla mnie zawsze bardzo cenne, ale szczególnie dzisiaj! Życzę Ci wielu lat szczęśliwego, dostatniego życia, aby każda minuta była pełna dobrego sensu, przynosiła Ci radość i uśmiech! Życzę powodzenia i wyników w pracy, powodzenia i niezależności finansowej, nieograniczonych możliwości, zdrowia, dobrego samopoczucia rodziny i szczęścia!

Wszystkiego najlepszego kochanie. Mój mąż jest piękny, dobrze zrobiony, mój bohater, moje wsparcie. Moi drodzy życzę dobrego zdrowia, silnego charakteru, niezwyciężonego optymizmu. Niech dziś, jutro i zawsze spełnią się Twoje marzenia, a sprawy stale idą w górę. Bądź szczęśliwy, odnoszący sukcesy i nieodparty we wszystkim.

Życz mężowi wszystkiego najlepszego

Najcieplejszy
życzenia urodzinowe dla mężczyzny od żony własnymi słowami

Jesteś moim prawdziwym wsparciem i wsparciem, o którym możesz tylko pomarzyć. Życzę, aby Twoje życzenia spełniły się nie tylko dziś, w Twoje urodziny, ale zawsze. Aby nasze dzieci przynosić satysfakcję moralną, praca jest pieniężna, a hobby są duchowe.

Kocham i jestem kochana, słońce zawsze świeci w mojej duszy i wiem, że wszystko będzie dobrze, bo nie jestem sama. Ze mną mój ukochany i jedyny – mój mąż. Moja droga, moje słońce! W twoje urodziny cieszę się, że mogę tam być, słuchać gratulacji i radować się z tobą, dzielić z tobą ten cudowny dzień, jak wszystko inne w naszym życiu. Bądź zawsze tak szczęśliwy, jak w tym dniu, a Twoje marzenia się spełnią!

Witaj mój słodki chłopcze. Dziś życzę Ci szczęścia, bo to Twoje urodziny. Patrzę teraz na ciebie i nadal nie rozumiem, dlaczego się nie zmieniasz. A jednak, podobnie jak w wieku dwudziestu dwóch lat, nadal pozostajesz młodą i piękną osobą. Nadal słynęłaś ze swojej urody, będąc jeszcze w instytucie.Potem, pamiętam, wciąż było jakoś dziwne, dlaczego ty, ulubieniec wszystkich, podszedłeś do mnie i zacząłeś się komunikować. Pamiętam te zazdrosne spojrzenia moich koleżanek i twoje też. Ale nie od razu zrozumieliśmy, że jesteśmy sobie przeznaczeni. Ale z drugiej strony, kiedy zrozumieli, nigdy więcej nie próbowali puścić siebie nawzajem. A teraz chcę, żebyś poznał mojego męża, kocham cię bardziej niż cokolwiek na świecie! A jeśli potrzebujesz pomocy, moje ramię zawsze będzie przy tobie, zastępując cię wsparciem.

Więc wreszcie nadszedł ten dzień, na który mój mąż i ja czekaliśmy tak długo. Twoje urodziny zawsze były jednym z najlepszych wakacji dla Ciebie i dla mnie. Pamiętam, jak po raz pierwszy spotkaliśmy cię w dniu twoich imienin. Ponieważ ty i ja mieliśmy wspólnych przyjaciół, spotkaliśmy się z tobą. I szczerze mówiąc, uroczystość była naprawdę piękna i niezwykła. To był dla mnie pierwszy raz, kiedy widziałem tak wspaniały program. Wpadliśmy na siebie przypadkiem i zaczęliśmy rozmawiać. Nawet świetnie się bawiliśmy. Tak zaczęły się nasze przypadkowe spotkania, kiedy byliśmy razem bardzo dobrze. Nie pamiętam dokładnie, kiedy się w tobie zakochałem, ale z całą pewnością mogę powiedzieć, że moje uczucia były bardzo szczere i od razu to zauważyłeś. A potem oświadczyny i ślub. Lubię to. Mam nadzieję, że nasza miłość będzie trwać wiecznie. Powodzenia!

Umiłowani! Nie jest łatwo być twoją żoną – jesteś mądra, miła, czuła wobec naszych dzieci. Udało Ci się zbudować prawdziwą fortecę – nasz przytulny przestronny dom. Nigdy nie odmówiłeś mi ani jednej kaprysu.Obok Ciebie chcę być jeszcze lepszy. Czy to łatwe? Jestem jednak szczęśliwa: jestem żoną najwspanialszego mężczyzny! I chcę, żebyś nigdy się nie zmieniał. Wszystkiego najlepszego!

Często patrzę na następujące po sobie dni, które niczym perły w naszyjniku przylegały do ​​siebie. I w każdym widzę odbicia małych promieni szczęścia i piękna. Kochanie, bez Ciebie nie byłoby szczęścia w moim życiu, bez Ciebie moje życie nie byłoby takie piękne – wiele dla mnie znaczysz. Kiedy nie ma cię w pobliżu, wszystko wokół traci sens. Chcę, aby słońce miłości i dobroci zawsze świeciło przez wszystkie pozostałe dni naszego wspólnego życia i postaram się być dla Ciebie tym słońcem! Wszystkiego najlepszego!

Kochani, w twoje urodziny życzę tylko szczęścia, zdrowia i powodzenia. Niech Twoje serce długo bije – przez długi czas, niech życie daje Ci same radości, niech na Twojej drodze spotykają się tylko godni zaufania ludzie. Chcę, abyś był najszczęśliwszy i odnosił największe sukcesy. Obyś, moja ukochana, zawsze dobrze się rozwijała i odnosiła sukcesy. Bądź zawsze kochany. Życzę nigdy nie tracić poczucia humoru, być wesołym i pogodnym. Niech zawsze towarzyszy Ci dobry nastrój, mój kociaku.

Oby nigdy nie nadszedł dzień, w którym będziesz smutny, smutny lub smutny. Niech twoje życie zawsze będzie jasne i przyniesie tylko przyjemność i radość. Niech otaczają Cię tylko lojalni przyjaciele i dobrzy ludzie, a nasza miłość nigdy nie blednie i staje się silniejsza z każdą chwilą. Wszystkiego najlepszego kochanie!

Mój drogi i wspaniały mężu, życzę Ci wszystkiego najlepszego. Życzę silnej siły i odważnych celów, powodzenia w drodze i niesamowitych sukcesów w biznesie, wysokiego dobrobytu i szczerego szacunku dla towarzyszy, szczęśliwej rodziny i dobrego nastroju.

Niech słońce zawsze świeci nad tobą przez całe życie! Życzę sukcesów wszędzie, a szczególnie w pracy! Niech wszystko będzie dobrze, a także niech szczęście puka do drzwi! Serdecznie życzę Ci miłości bliskich Ci osób! Wiedz, że twoja żona jest wierna, a to ja, zawsze będzie ci wierna i pomoże ci we wszystkim, ponieważ bardzo cię kocham! Uwierz, że świat nie jest pozbawiony dobrych ludzi! A to pomoże Ci przetrwać! Niech niebo lśni i zawsze będzie takie niebieskie! Życzę tylko, abyś żył tak, jak chcesz i żeby to wszystko Ci odpowiadało! Obyśmy mieli wiele dzieci, które wprowadzą w nasze życie – trochę więcej różnorodności! I niech będą w stanie uczynić nas jeszcze bardziej rodzinnymi i szczęśliwszymi! Powodzenia, kochanie! Niech zdrowie będzie do końca twoich dni – mocne, abyś nigdy nie chodził z kijem! Niech nastrój w twoje urodziny będzie cudowny!

Dla niektórych ten dzień może być codzienny i zupełnie mdły, ale dla Ciebie jest to jeden z najważniejszych i najbardziej ekscytujących dni, ponieważ w tym dniu świętujesz swoje Narodziny! W tym dniu, mój drogi mężu, pragnę życzyć Ci tylko najszczęśliwszych chwil i przygód, aby życie rodzinne nigdy nie stało się nudne i nie obciążało duszy ciężarem, a czas pracy leciał błyskawicznie, dając Ci szansę rozwijać się wszechstronnie i nie zatrzymywać się w rozwoju osobistym ! Niech w twoim życiu zawsze będą prawdziwi towarzysze, z którymi możesz się dobrze bawić dzieląc święta i równo dzielić wszystkie smutki! Niech nikt z twoich wiernych przyjaciół-pomocników nie zostawi cię w drodze, ale tylko udekoruj wspólną drogę, jak prawdziwi przyjaciele Sancho Pansy i Don Kichota!

Moja ukochana, jedyna i najlepsza osoba na świecie.Jesteś moją radością i nagrodą. Tylko z tobą czuję się najszczęśliwszy na świecie. Dzisiaj są twoje urodziny. Ściskam Cię mocno i namiętnie całuję. Niech dziś wszystkie Twoje życzenia się spełnią. Obyś zawsze i wszędzie miał szczęście. Życzę Ci mojej radości, dobrego zdrowia, długich i szczęśliwych lat życia. Bądź zawsze wesoły i czuły. Niech wszystkie smutki i zmartwienia uciekną od Ciebie, nie oglądając się za siebie. Niech Pan zawsze cię strzeże.

Dzień dobry, moja droga, najukochańsza osoba na świecie. Dziś są Twoje urodziny, które będziemy świętować na wieczornej imprezie. Wszystko już przygotowałem, więc nie musisz się o nic martwić. Jak bardzo Cię lubię i chociaż jestem Twoją żoną od dawna, to dla mnie każde spotkanie z Tobą jest jak pierwszy raz. Za każdym razem, gdy cię widzę, moje serce zatrzymuje się, ale tylko na chwilę, a potem znów zaczyna bić w szaleńczym tempie. Tak to się u nas dzieje. Kiedy spotkaliśmy się po raz pierwszy, nie możesz sobie nawet wyobrazić, jak bardzo cię lubiłem. I nawet nie wyobrażałem sobie, że nam się uda z tobą. Powodzenia dla ciebie i dla mnie we wszystkim, bez względu na to, co robimy.

Drogi, kochany, ukochany mężu! Gratulacje-gratulacje-gratulacje! To jest dzisiaj na twoją cześć, fajerwerki i potrójne „Hurra!” Na twoją cześć słońce świeci, a chmury unoszą się.Na pewno osiągniesz wszystko, czego chcesz, ponieważ oboje wiemy, że zasługujesz na prawdziwe szczęście! Życzę, abyś był niezawodnym kapitanem naszego rodzinnego statku!

Wszystkiego najlepszego dla mojej ukochanej, najukochańszego męża na świecie. Mój bohater, życzę Ci, abyś zawsze był wesołą papryką i zachował naszą prawdziwą miłość w swoim sercu, życzę powodzenia i ciasta, aby nasze życie było pomyślne i jasne.

Mój drogi małżonku dzisiaj są twoje urodziny i chcę abyś pozostał tak wierny, wesoły, miły, kochający i odnoszący sukcesy! Niech na Twojej ulicy zawsze będzie święto, a tęcza życia nieustannie mieni się tylko jasnymi kolorami.

Szczęśliwych walentynek. Chcę, żebyś miał wszystko, czego chcesz. I niczego Ci za to nie życzę. A jeśli chcesz, życzę Ci więcej, indiańskiej miłości, zasługujesz na to.

Wszystkiego najlepszego drogi mężu. Bądź mocny, pachnący, wytrwały, jak najdroższy i wysokiej jakości koniak, który chcesz pić i smakować tak, jak powinien. I nigdy nie przestanę kochać tego koniaku. Życzę Ci kochanie zdrowia i powodzenia, sukcesu i pomyślności, odwagi i ambicji.

Mój ukochany, bezcenny, upragniony, wierny i oddany mąż, kochający wrażliwy kochający ojciec! Dziś kolejna wioska życia jest zamknięta – minął kolejny szczęśliwy rok! A teraz pragnę życzyć, aby księga naszego wspólnego życia nadal była przepełniona miłością, ocieplona ciepłem i zapewniona finansowo! Abyś poczuł wsparcie rodziny, nie zawiedziemy Cię! Wszystkiego najlepszego tata i mąż!

Wszystkiego najlepszego drogi mężu. Drogi, życzę ci niekończącego się szczęścia i stałego powodzenia w biznesie, niewątpliwego sukcesu i prawdziwego szczęścia w życiu. Niech światło twojej duszy oświetla drogę twojego życia, niech wewnętrzne wołanie twojego serca poprowadzi cię we właściwym kierunku do dobrych, pielęgnowanych marzeń.

Najlepsze życzenia urodzinowe dla mężczyzny od żony, z głębi serca

Oryginał
życzenia urodzinowe dla mężczyzny od żony, z głębi serca

Moja miłość do Ciebie nie ma granic, a Twoje urodziny to kolejny powód, by przypomnieć mi o moich uczuciach .. dar szczerego ludzkiego szczęścia, zdrowie obiecuje pozostać z tobą na zawsze, a nastrój zamarznie u szczytu radości.

Wszystkiego najlepszego drogi mężu. Życzę nigdy nie tracić poczucia humoru i zawsze pozostawać na fali pozytywów. Bądź silny, silny, odważny i zdrowy, a także wesoły, pewny siebie, celowy i odnoszący sukcesy we wszystkim. Życzę miłego nastroju i powodzenia.

Wszystko się ułoży, wystarczy w siebie uwierzyć! Niech na świecie nie będzie wojen i kataklizmów i to nie tylko w imię pokoju ludzi, ale tylko dla Ciebie, moja droga, bo kocham Cię całym sercem! Moje serce trzepocze za każdym razem, gdy na Ciebie patrzę, dlatego bez Ciebie będzie mi trudno, a dzieje się tak również, gdy wyjeżdżasz! Powodzenia, bo naprawdę tego chcę! Niech wszystko zawsze będzie, jak mówią, ażurowe! I niech nic Ci nie przeszkadza, gdy idziesz do celu! Masz dużo determinacji, zrozumienia i cierpliwości, bo bez tego może być bardzo trudno! I niech będzie Ci łatwiej wyjść ze swojej strefy komfortu, niż to zwykle bywa z innymi ludźmi! Obyś częściej odpoczywał, abyś mógł być równie silny! Życzę Ci dużo miłości i gratulacji od innych z okazji Twoich urodzin!

Niech na świecie nie będzie żadnych barier, bo wszystko jest naprawdę proste i dobre! Po prostu bądź szczęśliwy i życzę Ci wszystkiego za to szczęście, mój drogi mężu! Niech zawsze będzie dużo pieniędzy i żadne przeszkody Cię nie przestraszą ani nie zawstydzą! W życiu – niech będzie sukces, który nie odurzy, ale sprawi, że będziesz jeszcze bardziej radosny i inspirujący! Życzę Ci wszystkiego pod dostatkiem, abyś żył szczęśliwie i wygodnie! Niech w twoje urodziny nie będziesz miał złego nastroju i wszystko będzie tak, jak chcesz! Życzę wielu sukcesów, aby zdrowie oprócz innych korzyści było zawsze zdrowe i silne! Niech w Twoim świecie czeka Cię tylko sukces, bo wtedy będziesz jeszcze szczęśliwszy, a to jest zawsze ważne dla Twojej żony! Niech nastrój będzie doskonały i to nie tylko w te święta! I jeszcze jedno – życzę Ci, abyś zawsze osiągał swoje cele, ponieważ jest to ważne i konieczne dla nas wszystkich!

Kochanie, moja droga! W tym dniu życzę Wam, abyście zawsze chcieli wracać po pracy do domu, aby śmiech naszych dzieci zawsze Was cieszył.Aby weekend był najszczęśliwszy. Życzę Ci również, abyś osiągnął wszystkie wyżyny, jakie sobie zaplanowałeś, i zawsze będę przy Tobie, aby Cię wspierać w trudnych chwilach! Szczęśliwej rocznicy, kochanie!

Istnieje znane wszystkim święto, które sprawia, że ​​myślisz o ludzkim życiu i rozumiesz, dlaczego ktoś się rodzi. Dlaczego mój mąż się urodził, wiem. Dla mnie! Lecz tylko! Gratuluję mu tego i życzę mu takich samych narodzin w następnym życiu! Bo jest tak dobry, że nie rozrzucę takiej dobroci w tym życiu ani w następnym! I nawet jeśli jakoś się zgubimy lub rozdzieli nas jakieś nieznane wydarzenie, możesz być pewien, że go znajdę, dostanę z ziemi! Nie dam nikomu tego faceta! Najlepsze! I niech nasze życie rodzinne będzie nieskończone, jak obrączka, bez końca i krawędzi! Mąż nie ma nic przeciwko, niech tak będzie! Wznoszę ten toast za jego życie wieczne ze mną, bez prawa wyboru! Kochanie, jesteś moja! Na zawsze! Przyzwyczaj się do tej myśli, ty i ja wciąż musimy żyć i żyć! Wszystkiego najlepszego!

Moja droga! Dziś są twoje urodziny! Gratuluję ci, całuję cię mocno i życzę, abyś odniósł sukces, był zdrowy, energiczny i pewny swoich sił i uczynków, aby bez wątpienia cię dręczyły, szczęście towarzyszyło ci we wszystkich twoich staraniach, a wszystkie kłopoty omijały twój dom. Pragnę, abyś każdego dnia był przepełniony radością zwycięstw, osiągnięć, dumy z naszych dzieci, ciepłem naszego związku! Jestem dumny, że jesteś obok mnie!

Chcę Ci wyznać, mój najdroższy mężu, jesteś bohaterem mojej powieści, moich dziewczęcych marzeń i namiętnych pragnień.Życzę heroicznego zdrowia, stalowej wytrzymałości i duchowej harmonii, aby żadne przeszkody i uprzedzenia nie zatrzymały Cię w drodze do celu. Śmiało idź do celu i bądź pierwszym, najlepszym, głównym we wszystkim i zawsze. Wszystkiego najlepszego mojego ukochanego męża!

W końcu nadszedł dzień, w którym ty i ja możemy się dobrze bawić i bawić. W końcu ty i ja urządzimy dziś przyjęcie z okazji twoich urodzin. Będziemy mieli tylko naszych najbliższych przyjaciół i krewnych. A ponieważ przygotowania były pod moją kontrolą, na pewno odniesiemy sukces na wakacjach. A teraz chcę przypomnieć, jak się poznaliśmy. Padało wtedy mocno, a parasola nie miałem ze sobą. A potem szedłem przemoczony do ostatniej nitki. I nagle zatrzymał się przede mną fajny samochód, tam siedziałeś, facet o niezwykłej urodzie. A potem zaproponowałeś mi podwiezienie do domu. A ponieważ po prostu nie miałem innego wyjścia, zgodziłem się. Zaskakująco okazałaś się ciekawą osobą, wesołą i dobrą. Od tego czasu zaczęły się nasze spotkania, czasem przypadkowe, a czasem nie. Mam jednak nadzieję, że w przyszłości wszystko będzie dobrze.

Wesołych wakacji! Życzę dużo szczęścia i dobrego zdrowia. Niech wzajemna miłość i pasja nigdy nie przeminie, nadzieja i wiara pomogą w trudnych chwilach. Bądź szczery, naucz się być tolerancyjnym i tolerancyjnym. Pozostań dobrą, kreatywną, celową osobą.

Szczęśliwych imienin, mój ukochany mężu! Niech nasze uczucia z dnia na dzień stają się silniejsze i gorętsze. Życzę najszczęśliwszych chwil i niezapomnianych wrażeń. Niech los da ci wszystko, czego chcesz. Życzę ci dalszego powodzenia, silnej wiary, siły. Życzę, abyś zawsze był realizowany i poszukiwany.

Mój drogi mężu, serdecznie gratuluję! Chcę, aby wszyscy ludzie wokół ciebie zobaczyli w twoje urodziny, jak mądry, odważny i opiekuńczy jesteś. Z pewnością ufam Twojej nieustraszoności w obliczu niezwykłej sytuacji życiowej. Nie mam wątpliwości, że będziesz w stanie chronić ważne dla Ciebie osoby, ostrzegając ich przed różnego rodzaju kłopotami. Życzę, abyście pozostali odważni i wytrwali. Mam nadzieję, że relacja między Tobą a mną zawsze będzie przepełniona ciepłem i błogością. Pomimo twojej pozornej odwagi i siły, jesteś wrażliwy. I pamiętaj, że jak nikt inny dostrzegam to w tobie.

Mąż, mężulek, moje wsparcie i wsparcie w tym trudnym życiu!!! Jesteś moim szczęściem i smutkiem, moim szczęściem w życiu, moim troskliwym i delikatnym człowieczkiem… Uwielbiam Cię bez końca, chcę wypełnić Twoje życie kolorami czarnobylskiej tęczy, gdzie będzie nie siedem, ale tysiące odcienie kwiatów, gdzie będą wieczne fajerwerki śmiechu, gdzie powstanie dom i dorosną nasze dzieci, gdzie wokół naszych głów zatańczą białe płatki śniegu i wcale nie chłód, rozgrzewając duszę… żyj spokojnie jak dzieci, radośnie i naiwnie – obudź się o świcie i napij się świeżego mleka, uśmiechnij się, jak świeci słońce, a wiatr rozwiewa włosy, jak przytulnie jest w naszym domu, jak kot chciał złapać mysz i kota spadł… Żyjmy po prostu i uwierzmy w naszą miłość !!! Twoja żona!

Mój słodki mąż, mój seksowny chłopak, mój fajny bohater, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Bądź zawsze fajny i wesoły, niezwykły i popularny, odnoszący sukcesy i tylko ze mną grzeszny, ukochany i niezwyciężony.

Urodziny są przez wielu uważane za oficjalną datę, w której możesz wyrazić wszystkie swoje uczucia i najszczersze życzenia! Życzę Ci mój ukochany człowieku, aby w Twoim życiu wszystkie dni były równorzędne pod względem obciążenia semantycznego i emocjonalnego! Niech nie będzie dnia, chwili ani nawet sekundy, w której nie poczujesz miłości otaczających Cię osób, ciepła własnej dużej rodziny i psot młodości! Niech każda przeżyta chwila ma swój własny, oryginalny dźwięk, który ostatecznie przekształci się w piękną piosenkę Twojego życia! Każdy rok, w którym żyjesz, nie jest granicą ani granicą tego, co jest możliwe w życiu, jest to kolejny krok, kolejny zwrot na ludzkiej drodze. A im pewniej i wyraźniej osoba stawia kroki, tym łatwiejszy i przyjemniejszy jest każdy kolejny krok.

Witaj mój ukochany mężulek. Chcę pogratulować jednego z twoich ulubionych wakacji. I tak, dobrze zgadłeś – to urodziny. Ponieważ znam cię od wczesnego dzieciństwa, mogę z całą pewnością powiedzieć, że zawsze czekałeś na imieniny bardziej niż na jakiekolwiek inne święto. Naprawdę chciałbym, aby ten dzień w ogóle Cię nie zawiódł. Szczerze mówiąc, wkładam wiele wysiłku w to, abyście czuli się dzisiaj jak bohaterowie. Mam nadzieję, że to docenisz.Zawsze jesteś ze mną tak piękna, że ​​ludzie przechodzący obok nas spoglądają na ciebie lub mówią komplementy. I dlatego jestem z ciebie bardzo dumny. Niech wszystko będzie z tobą zawsze dobrze i gładko. I całuję cię w twoje pulchne i różowe policzki.

Moja droga! Dzisiaj są twoje urodziny! Gratuluję Ci tego wspaniałego święta! Życzę powodzenia w pracy, wzajemnego zrozumienia z rodziną i przyjaciółmi! Bądź zawsze tak miły i szczery jak teraz!

Powodzenia i szalonego szczęścia, zdrowia i niezrównanego dobrego samopoczucia, cierpliwości i niesamowitego spokoju, odwagi i wyjątkowego poświęcenia, rozwoju zawodowego – nigdy nie trać tych cech.

Cóż, moja droga i najbardziej ukochany człowieku na ziemi. Dzisiaj zebraliśmy się wszyscy, aby świętować Twoje ulubione urodziny. Nie wiem, co tak bardzo w nim kochasz, ale tak właśnie jest. Może fakt, że goście, którzy do Ciebie przyszli, przynoszą duże pudła z prezentami przewiązane czerwonymi wstążkami. Wiesz, uwielbiam też otrzymywać prezenty i rozpakowywać je z niecierpliwością i szacunkiem. Więc doskonale cię rozumiem. Pamiętasz, jak spotkaliśmy się pierwszy raz, potem jeździłem na rolkach aleją parku i nie kalkulowałem, wpadłem na ciebie. Nie śmiałem się wtedy, ale śmiałeś się długo i szczerze. Jakże mnie to rozzłościło, ale to była moja wina i dlatego nie mogłem na ciebie krzyczeć. Tak się poznaliśmy. A potem długo się nie widzieliśmy, a kiedy spotkałeś się przypadkiem, zasugerowałeś, żebym gdzieś poszedł.I tak rozpoczęła się nasza ciekawa i fascynująca historia miłosna dla wszystkich. A teraz życzę wszystkiego najlepszego, szczęścia i miłości!

Moja radość! Życzę, abyście ciągle szli naprzód, nigdy się nie zatrzymywali, wspinali się po drabinie życia. Jesteś bardzo celowy i uparty, więc jestem pewien, że możesz pokonać wszelkie trudności i przeszkody. A nawet jeśli coś ci nie wyjdzie, pamiętaj, że masz mnie. Zawsze będę Cię wspierać i szanować Twój wybór, cokolwiek to będzie.

Moja miłość! Jest poranek twoich urodzin i jako pierwszy gratuluję ci! Mam szczęście, że jestem bliską osobą w Twoim życiu, a dla mnie najlepszym początkiem dnia jest pobudka obok Ciebie, najlepszym zakończeniem wieczoru jest zaśnięcie w Twoich ramionach. Wszystkiego najlepszego, moja najdroższa osoba, bądź piękna i szczęśliwa przez całą wieczność!