Życzenia urodzinowe dla chrześniaka

Zebraliśmy dla Ciebie wiele pięknych gratulacji z okazji urodzin chrześnicy własnymi słowami, do łez. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Od dzisiaj wszystko w Twoim życiu stanie się lepsze. Znikną pretensje, znikną rozczarowania, zapomnisz o łzach. Twoje nowe życie się rozpoczęło – twoje dorosłe nowe życie. Dzisiaj są twoje urodziny, moja chrześniaczka. Niech wiosna zawsze będzie w twojej duszy. Wszystkiego najlepszego.

Moja kochana, droga chrześniaczko, gratuluję wspaniałych wakacji – twoich urodzin! Życzę ci wszystkiego najlepszego, wszystkiego najlepszego, najpiękniejszego, co może być w tym życiu. Chcę wspinać się po szczeblach kariery w pracy. Niech radość otuli cię w ramionach, a szczęście wezwie się jak ciepły wiatr.

Droga chrześniaczka! Gratuluję w dniu magicznego dżemu!) Poznaj truskawkowe cuda! Uśmiechnij się do truskawkowych radości i baw się z wiśniowymi mieszankami! Nie zapomnij o przysmakach śliwkowych! Miły nastrój moreli!

Moja ukochana dziewczyno, moja ukochana chrześniaczka! Dziś słońce świeci dla Ciebie w szczególny sposób, bo to Twoje urodziny! Kiedy się urodziłeś, aniołowie radowali się w niebie, a my radowaliśmy się z nimi! Jesteś naszym cennym darem, kocham Cię i życzę, abyś zawsze pozostała szczera, życzliwa i piękna! Uśmiechaj się częściej, bo masz taki otwarty uśmiech! Inspirujesz swoją radością wszystkich wokół siebie! Wszystkiego najlepszego kochanie!

W życiu powinno być wszystko: zarówno dobre, jak i złe. Ale nigdy nie powinieneś wieszać nosa. W końcu jesteś naszą życzliwością. Córko chrzestna, życzę ci wszystkiego najlepszego. Życzę Ci miłości i twórczej inspiracji. Niech wszystkie Twoje marzenia zawsze się spełnią.

Moja urocza chrześniaczka, wszystkiego najlepszego! Życzę, abyście nigdy nie byli rozczarowani i zawsze widzieli pozytywy we wszystkim. Niech tylko radość przekroczy próg Twojego domu, a zmartwienia zawsze pozostaną za drzwiami! Życzę spokojnego serca, silnej rodziny i wielkiego szczęścia!

Moja ukochana chrześniaczka! Z całego serca składam Państwu najserdeczniejsze, najszczersze i najserdeczniejsze życzenia. Wraz z Twoimi narodzinami moje życie zamieniło się w cudowną bajkę, pełną zabawnych przygód, miłych zmartwień i szczęśliwych chwil.Dorosłaś, ale dla mnie zawsze pozostaniesz małą, psotną dziewczynką biegającą w śmiesznych kucykach. Życzę, aby każda chwila w Twoim życiu przynosiła same pozytywne emocje, każde nowe osiągnięcie inspiruje i inspiruje do nowych wyczynów. Bądź szczęśliwa, nasza urodzinowa dziewczyno!

Moja droga chrześniaczko, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Życzę Ci, abyś w życiu była soczystą i dziką jagodą, smacznym i słodkim cukierkiem, wesołym i śpiewającym ptakiem, niesamowitą urodą i szczęśliwą bohaterką twojej powieści.

Dzień jest bliski memu sercu, kiedy trzymałem w ramionach małą dziewczynkę w kościelnej świątyni – ty, moja droga chrześniaczko! Wszystkiego najlepszego, księżniczko, śmiało krocz ku szczęściu!

Moja urocza chrześniaczka! Niech od tego dnia wszystkie Twoje najskrytsze marzenia i pragnienia, na pierwszy rzut oka niewyobrażalne, zaczną się spełniać. Chcę, żebyś miał wszystko, czego potrzebujesz do szczęścia i radości. Wypełnij swoje codzienne życie słodkim uśmiechem i dumnie wystąp ze smukłymi nogami!

Moja droga dziewczyno, droga chrześniaczko, życzę ci wszystkiego najlepszego. Życzę ci, abyś był pięknym i wiecznie kwitnącym kwiatem, wolnym i wysoko latającym ptakiem, niebezpiecznym drapieżnikiem w relacjach z nieżyczliwymi, miłym i szczerym małym człowiekiem do przebywania z bliskimi. Drogi, niech szczęście, szczęście i niezawodna ochrona twojego anioła zawsze towarzyszy ci na drodze do szczęścia.

Szczęśliwego dnia życia! Chciałbym zobaczyć odbicie Bogini w każdym lustrze świata, na każdej powierzchni wody! Wszechmogący i piękny, kochający i ukochany! Miły, namiętny, zręczny, urzekający i pociągający! Radosny i wesoły, bogaty i szczęśliwy! Wesołych Świąt!

Moja droga chrześniaczka, gratulacje! Życzę Ci bajecznego życia, dobrobytu, niekończącego się zdrowia, bycia najszczęśliwszym na świecie, cieszenia się każdą chwilą. Czysta, wzajemna, szczera miłość, niech spełnią się wszystkie najbardziej upragnione. Pozostań tak piękny jak jesteś, kochaj i bądź kochany.

Wszystkiego najlepszego, droga chrześniaczko. Moja radość, życzę Ci promieniować szczęściem i rozjaśniać ten świat swoim pięknem, cieszyć się każdą chwilą swojego życia i zachować w pamięci wszystkie dobre chwile. Niech szczęście i szczęście staną się twoimi przyjaciółmi w biznesie, niech miłość i radość będą wiernymi towarzyszami w życiu.

Ukochana chrześniaczka, moja droga cudowna dziewczyno, wszystkiego najlepszego! Szczerze i szczerze życzę wspaniałego nastroju, wspaniałego losu, dobrych przyjaciół, jasnych dni, łaski Fortuny, dobrego dobrobytu, żywych wrażeń i miłych wspomnień! Niech życie, kochanie, rozpieszcza cię swoimi darami i sprawia ci radość serią radosnych dni!

Żałuję, żebyś nigdy nie chorował, nigdy nie cierpiał i nigdy nie tracił serca, niech całe zło i straszne ucieknie od mojej chrześnicy! W twoje rocznicowe urodziny podaruję ci wschód i zachód słońca, niebo i ziemię, morze i oczywiście cały nieskończony wszechświat! Moja chrześniaczka raczej zdmuchuje świeczki na ogromnym, jak cała nasza miłość, torcie i pomyśl życzenie.

Do najinteligentniejszej, miłej, pięknej i delikatnej, mądrej i uroczej dziewczynie – mojej chrześniaczce, w swoje urodziny pragnę cieszyć się każdym nowym dniem, każdą minutę spędzać z korzyścią, częściej się uśmiechać i nie smuć się ! Bądź zawsze szczęśliwy, kochaj nie oglądając się za siebie i bądź kochany! Uwierz mi, zawsze byłaś i jesteś prawdziwą księżniczką – a prawdziwa bajka i przystojny książę na pewno wydarzą się w Twoim życiu!

Moja droga chrześniaczka, w twoje urodziny zostawiam ci najserdeczniejsze i najszczersze życzenia jasnego szczęścia, nieziemskiej radości i wielkiej nadziei tylko dla najlepszych. Niech Twój flet zagra wysokie nuty sukcesu, niech Twoje serce wypełni wesoła melodia miłości i przyjemności.

Wszystkiego najlepszego, droga chrześniaczko. Życzę Ci, moja dziewczyno, abyś przez rok stała się odważniejsza i piękniejsza, życzę Ci, abyś zawsze była szczęśliwa i kochana. Córko chrzestna, niech twój anioł chroni cię i chroni przed wszystkim złym, niech w twoim życiu zawsze będą wakacje, pokój, sukces i dobrobyt.

Córka chrzestna jest dana tylko po to, by często i dużo ją rozpieszczać! Cieszę się, że mogę poczuć się jak bajeczna wróżka i dać Ci prezenty i słodycze, kochanie! Niech spotkania i nasza przyjaźń zawsze trwają i dadzą nam obojgu ogromną przyjemność z komunikacji!

Najpiękniejsze gratulacje z okazji urodzin chrześnicy

Życz swojej chrześniace wszystkiego najlepszego dla łez

Życzę, żebyś każdego ranka przynosiła Ci szczęście, a krzykliwe ptaki śpiewały tylko dla Ciebie! Łap każdą chwilę życia i pozostań przekonanym optymistą!

Moja droga! Niech twoje myśli będą kolorowe!. Niech staną się kolorami tęczy, którymi pomalujesz płótno swojej codzienności! Życzę jasnych emocji .. optymizmu .. i ekscytujących jasnych snów!.) Wszystkiego najlepszego, chrześniaczko!

Moja droga chrześniaczka! Życzę Ci, aby nigdy nie dotknął Cię smutek, aby smutek i tęsknota nigdy nie zaciemniały Twojej słodkiej twarzy. Życzę, abyście szli przez życie bez popełniania błędów, abyście nigdy nie wstydzili się swoich działań. Niech Bóg da ci swoją mądrość i cierpliwość, abyś mógł poradzić sobie ze wszystkim i osiągnąć swoje szczęście. Zawsze żyj z ciepłym światłem dobroci w swoim sercu, a wtedy życie z pewnością będzie bardzo udane. Wszystkiego najlepszego!

Moja droga chrześniaczka! Proszę, przyjmij ode mnie najcenniejszy dar na ziemi: miłość i przebaczenie. Kochaj wszystkich swoich bliskich, cenj przyjaźń i szanuj osoby starsze. Wybacz swoim wrogom i wrogom wszystkie ich okrucieństwa. Naucz się mądrości i zdobądź doświadczenie. A Bóg cię za to wynagrodzi – zobaczysz jasne światło, które poprowadzi cię do szczęśliwego życia.

Droga chrześniaczka! Jesteś piękna i mądra. Pozostań tak zawsze, miej jasną głowę, dobre serce i nieskalany honor! Niech szczęście się do ciebie uśmiechnie, wszystkie marzenia się spełnią. Niech niebo będzie bezchmurne, nastrój wiosenny, a miłość bajeczna!

Szczęśliwego imienin dla najlepszej chrześniaczki na świecie! Obyś odniósł sukces we wszystkim na świecie i wszystko się ułoży. Życzę Ci siły, wiary, nadziei, miłości. Niech zawsze będzie zrozumienie z innymi. Życzę powodzenia, wiary we własne siły, cierpliwości i dążenia do celu. Obyś odniósł sukces i osiągnął wszystko.

Moja droga chrześniaczka! Dzisiaj jest Twoje największe święto!)) Radosna wiedza dla Ciebie!. Lekki i zabawny nastrój! Zdrowie! Dziewczęca uroda!) I książę!. na śnieżnobiałym pojeździe!) Wszystkiego najlepszego!)

Moja droga córko chrzestna, z głębi serca gratuluję ci narodzin! Niech twoje życie będzie jasne jak Droga Mleczna i jasne jak niebieska chmura! Niech Twój promienny uśmiech zawsze świeci i rozbrzmiewa radosny śmiech. Niech wszystko, co wymyślone, się ułoży, a szczęście zawsze pomaga znaleźć właściwe rozwiązanie, a kochający ludzie wesprą wszystkie Twoje przedsięwzięcia! Wszystkiego najlepszego

Moja ukochana chrześniaczka, nasz ciepły promień słońca. Rozświetl nasze życie dalej, ciesz się swoimi osiągnięciami. Niech twoje możliwości będą nieograniczone, a twoje pragnienia tylko dobre. Życzę, abyś osiągnął bezprecedensowe wyżyny we wszystkich swoich przedsięwzięciach.Jesteś świetną mądrą dziewczyną i na pewno ci się uda!

Gratulacje z okazji narodzin, moja droga chrześniaczko! Niech spełnią się wszystkie życzenia. Obyś zawsze był szczęśliwy i zadowolony. Chcę, żeby marzenia się spełniły. Niech twój książę będzie obok ciebie, który zbuduje dla ciebie zamek i pojedzie na białym koniu. Życzę Ci piękna nie tylko fizycznego, ale także duchowego.

Dzisiaj są imieniny mojej pięknej chrześniaczki. Jej piękno przyćmiewa cały świat. Życzę Ci, moja droga, wszystkiego najlepszego i najlepszego. Świętuj ten dzień, abyś zapamiętał jego szczęśliwe chwile do końca życia. Bardzo cię kocham, moja droga córko, iz całą szczerością życzę ci szczęścia.

Jesteś moim słońcem, kwiatkiem, lalką, serdecznie gratuluję ci urodzin! Życzę, aby Twoje najpiękniejsze oczy nigdy nie zaznały gorzkich łez, aby Twoje serce czuło tylko miłość, a Twoje ciało promieniowało szczęściem. Jesteś dumą rodziny i radością przyjaciół. Bądź zawsze taki sam pozytywny, wesoły, emocjonalny, miły i szczery.

Droga chrześniaczka! Niech twoje prawdziwe będzie jak czysta laguna, w promieniach delikatnej opieki Twoich bliskich! Wszystkiego najlepszego! Piękne sukienki, buty, torebki i inne dziewczęce udogodnienia!)) Świetne możliwości dla Ciebie!)

Księżniczka taka jak ty, moja chrześniaczka, nie może mieć szarej i nudnej przyszłości.Zasługujesz na pałac, łatwe życie i absolutny dobrobyt we wszystkich błogosławieństwach! Wszystkiego najlepszego!

Najpiękniejsza, z rzadkim dowcipem, trochę psotna, ale szczera i czuła! To jest moja córka chrzestna!) Drogi /Imię/! Gratuluję ci najlepszych wakacji! Wszystkiego najlepszego!) Podbij swoich kolegów z klasy i przyćmij swoje dziewczyny!) Powodzenia i zwycięstw!)

Dzisiaj są urodziny mojej cudownej chrześniaczki, cała rodzina i bliscy przyjaciele zebrali się, aby pogratulować. Spędź ten cudowny dzień w świetnym nastroju, w świetnym nastroju. Życzę Ci więcej miłości, troski, ciepła, nadziei i wiary w swoim życiu!

Wszystkiego najlepszego dla mojej małej księżniczki, mojej ukochanej chrześnicy. Kocham Cię całym sercem i życzę niesamowitego szczęścia w życiu, wielkiej wzajemnej miłości, dobrego zdrowia na długie lata. Niech spełnią się wszystkie Twoje ukochane pragnienia i marzenia.

Wszystkiego najlepszego, droga chrześniaczko. Słoneczko, życzę Ci, aby słońce szczęścia świeciło dla Ciebie w ciągu dnia, aby w nocy Twoje serce wypełniały cudowne sny z pięknym księżycem. Niech twoje życie składa się z radosnych chwil i niesamowitych sukcesów, kochanie.

Nasza słodka i czuła dziewczyna! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Proszę waszych rodziców i mnie, waszą matkę chrzestną, z doskonałym zdrowiem, pogodnym nastrojem, urzekającymi sukcesami i śmiesznymi figlami!) W promieniach słońca.. pełne dłonie!) Dorośnij pięknie!)

Chrześnia, wszystkiego najlepszego. Chciałem Ci dać worek monet, ale na pewno nie będę w stanie tego przekazać. Chciałem zaprezentować złoto, diamenty, ale obawiam się, że zblakną na Twoim tle. Książka, ale nie ma lepszej księgi niż twoje przeznaczenie. Postanowiłem dać ci powietrze, bo bez niego wszystko, łącznie z życiem, natychmiast blednie. Weź tyle, ile chcesz. Bądź bogaty i wolny.

Piękne gratulacje z okazji urodzin chrześnicy

Życz swojej chrześniace wszystkiego najlepszego

Bądź chroniony przez Wszechmogącego, moja chrześniaczka! Niech rodzicielskie ciepło z biegiem lat przerodzi się w osobisty domowy komfort. Niech delikatna łza świeci na rzęsach wyłącznie ze szczęścia i serce przyspiesza rytm w zawrotnym tempie!

Życzę mojej wspaniałej córce chrzestnej ogromnego, niekończącego się i nierealistycznego szczęścia, Syberyjczyka, niezniszczalnego zdrowia, szczerej i pełnej czci miłości oraz szalonych osiągnięć w życiu. Niech zawsze przytłacza Cię optymizm i pozytywne emocje, a przyjaciele nigdy nie zostawiają w tarapatach.

W urodziny pięknej, słodkiej i ukochanej chrześnicy życzymy jej, aby zawsze pozostała pogodna i dźwięczna, kochająca i otwarta, miła i sympatyczna! Niech szczęście zawsze oświetla drogę, oddalając ciemność kłopotów i problemów!

Moja chrześniaczka jest najlepszą dziewczyną, najlepszą gospodynią, bo wie, jak szybko przyrządzić pyszne posiłki. Dlatego gratuluję ci urodzin i wysyłam do kuchni. Tam kroisz, smarujesz, mieszasz i częstujesz niesamowitymi potrawami. A wieczorem będziesz mógł szybko zasnąć, bo wieczór będzie udany.

Wszystkiego najlepszego chrześniaczko! Dorastasz tak szybko, kwitniesz jak róża, a twoja rodzina, w której miałem szczęście być, nie może się tobą nacieszyć i przestać cię podziwiać! Życzę Ci, abyś rozkwitła jeszcze piękniej i piękniej, aby nigdy nie było łez w twoich oczach, aby zawsze był uśmiech na twoich ustach, a twój głos dzwonił jak dzwon, ze szczerą radością!

Niech twoja rzeczywistość będzie bajeczna.. Niech będzie pełna udziału przyjaciół i miłości bliskich.. Niech cudowne marzenia spełnią się w pięknej rzeczywistości..) Moja droga chrześniaczko! Wszystkiego najlepszego! Uśmiecha się do ciebie i radosne zdumienie!)

Mam teraz córkę, moje drogocenne złoto. Gratuluję ci, chrześniaczko, tego jasnego dnia, teraz jesteś chroniony przez Boga.Niech twoje życie wije się jak szczęśliwa ścieżka, niech będzie w nim dużo szczęścia i światła, niech czekają na Ciebie wielkie zwycięstwa i prawdziwe szczęście, życzę pomyślnego losu i prawdziwej radości w życiu.

Oczywiście wiesz, droga chrześniaczko, że w bajkach piękne dziewczyny mają wróżkę chrzestną, która spełnia ich marzenia… Pozwól mi być twoją dobrą wróżką dzisiaj, w twoje urodziny i wierzcie, że spełnią się moje dobre życzenia! Życzę Ci miłości, dobrego zdrowia, dobrego nastroju i inspiracji na długie, długie i, wiem, szczęśliwe lata i oczywiście, aby Twoje marzenia się spełniły!

Moja droga córko chrzestna, urodziłaś się w cudowny i chwalebny dzień, a nad tobą świeciła szczęśliwa gwiazda. Dzisiaj jest ten sam dzień i świętujemy Twoje narodziny i życzymy Ci wielkiego ziemskiego szczęścia, błogosławieństwa z nieba, hojności od losu, szacunku i życzliwości od ludzi. Wszystkiego najlepszego, kochanie, wesołych świąt!

Moja urocza chrześniaczka, niech Twoje życzenia urodzinowe spełnią się błyskawicznie! Niech kalejdoskop wypełnionych snów zainspiruje swoją wielobarwnością do nowych osiągnięć, wspaniałych osiągnięć i zwycięstw!

Kochanie, jeśli powiesz mi o fioletowym króliczku z dwoma ogonami i czterema uszami, przypomnę ci), że on też ma dwa skrzydła na grzbiecie!) Fantasize! Uważać! Starać się!. I pewnego dnia wszystko się spełni!) Wszystkiego najlepszego chrześniaczka!)

Wszystkiego najlepszego dla mojej drogiej chrześniaczki w tej cudownej i magicznej godzinie! Niech wszystkie marzenia się spełnią, a Ty, moja piękna, będzie jeszcze szczęśliwsza! Odważnie krocz przez życie, raduj się śpiewem ptaków, rozkwitaj jak delikatna róża!

Moja droga chrześniaczka! Wciąż pamiętam twoje urodziny i oczywiście chrzciny, te małe oczy. Wszystkiego najlepszego moja dziewczyno! Jesteś najjaśniejszą i najmilszą osobą na świecie. I niech twoje ukochane pragnienie spełni się w twoim dniu. Wiedz, że twoja matka chrzestna cię kocha i chce dla ciebie jak najlepiej.

Czyste deszcze.. Puszyste płatki śniegu.. Czułość wczesnych pąków.. Czułe słońce.. Niech wszystkie pory roku dają ci tylko dobre i jasne!) Wszystkiego najlepszego, szczery, piękny i już całkiem dorosła dziewczyna, moja chrześniaczka!)

W twoje urodziny, moja chrześniaczko, życzę ci tylko trzech rzeczy: wiary, nadziei i miłości. Niech pierwszy będzie z tobą przez całe życie. Uwierz, że wszystko będzie z tobą w porządku. Drugi da ci siłę, by iść dalej. Patrz w swoją przyszłość z nadzieją. A trzeci może być zawsze z tobą obok ciebie, w twoim sercu. Kochaj swoje życie i doceniaj je.

Moja ukochana, moja ukochana dziewczyno, moja droga chrześniaczka! Proszę przyjąć moje gratulacje z okazji wspaniałych urodzin.Życzę Ci, abyś wyrosła na mądrą, piękną i celową dziewczynę, która widzi, czego chce od życia i która zawsze dąży do swojego celu!

Pojawiłeś się na tym świecie jako cudowna gwiazda i oświetliłeś wszystkich wokół ciepłym boskim światłem! Droga chrześniaczko, niech Anioł Stróż zawsze idzie z Tobą, Wszechświat daje najlepsze prezenty, a Twoja siła i piękno z pewnością doprowadzą Cię do sukcesu i szczęścia! Kochaj piękne, pełne życia i jasne, morze uśmiechu i życzliwości!

W twoje urodziny, moja droga chrześniaczko, życzę ci, aby twój nastrój poszybował do samego nieba. Życzę, aby każdy nowy dzień przynosił szczęście i zabawne sytuacje zakończone miłością, zrozumieniem i światłem. Życzę, abyś nigdy się nie poddawał i cieszył się nowymi startami. Ja, jako najbliższa Ci osoba, jako Twój ojciec chrzestny, chcę powiedzieć, że jestem z Ciebie dumny. Jesteś najlepszy! Tak trzymaj!

Słodka dziewczynko, gratulacje z okazji chrztu! Życzę długiego, radosnego i łatwego życia. Rośnij zdrowo, silnie, mądrze i pięknie. Niech życie odkryje przed Tobą całą swoją wszechstronność i piękno. Niech twój dźwięczny śmiech przez długi czas zadowoli twoich rodziców, dotkną cię figle, a nowe odkrycia dadzą ci niezrównane wrażenia. Powodzenia, kochanie.

W ten piękny, słoneczny dzień chcę pogratulować mojej chrześnicy, bo dziś są jej urodziny. Moi drodzy, życzę zdrowia, miłości i powodzenia. Aby wszystkie ptaki śpiewały dla ciebie, a kwiaty kwitły. Niech wszystkie marzenia się spełnią.A ja, twój ojciec chrzestny, chcę tylko, abyś był szczęśliwy, więc pozwól, aby twoje życie potoczyło się dokładnie tak, jak chcesz.

Najcieplejsze gratulacje z okazji urodzin chrześnicy

Z całego serca życzę swojej chrześniace wszystkiego najlepszego

Nasz drogi anioł, nasza najwspanialsza i najukochańsza dziewczyna! W tym dniu twój anioł stróż pomógł ci wspiąć się na jeden stopień niebiańskiej drabiny, która prowadzi do Pana. Niech wiara prowadzi Ty na właściwej ścieżce, da duchową siłę, która poprowadzi Cię przez życie. Dorośnij zdrowa, droga chrześniaczka, piękna i szczęśliwa. Niech radosne chwile w Twoim życiu przyćmią smutne, dobre uczynki zawsze cieszą bliskich i przyjaciół, a miłość rozgrzewa serce i dusza.wszystkie starania, jasne uśmiechy i słoneczne dni.

Droga chrześniaczka, wszystkiego najlepszego! Pozostań taki sam elegancki i piękny! Słoneczny nastrój, żywe wrażenia i ciepła pogoda!

Wszystkiego najlepszego droga chrześniaczko! Ogromna miłość, bezgraniczne szczęście, powodzenia w każdym przedsięwzięciu, syberyjskie zdrowie, radość, sukces, pozytywne! Zawsze bądź tak otwarty, miły i wesoły!

Dzisiaj chcę pogratulować wyjątkowej, nierzeczywistej, nieziemskiej urodzie w jej urodziny. I życz jej wielkiego szczęścia w życiu, bądź zawsze tą samą wesołą i uśmiechniętą, niesamowitą optymistką, z wrażliwym sercem i entuzjazmem w oczach. Droga chrześniaczko, z głębi serca – gratulacje!

Droga chrześniaczka! Dzisiaj jest cudowny dzień – twoje urodziny! A ja, jako twój ojciec chrzestny, życzę, abyś rósł i umacniał się z dnia na dzień: w pracy, życiu osobistym, wśród przyjaciół! Obyś nigdy się nie nudził. Pamiętaj, że życie jest najciekawszym filmem, a my gramy w nim główne role!

Wszystkiego najlepszego dla mojej słodkiej i cudownej chrześnicy. Życzę Wam za każdym razem budzić się z radością i uczuciem szczęścia, wielkich sukcesów i powodzenia na co dzień, niezwykłej inspiracji i dobrej zabawy wieczorami.

Moja droga chrześniaczka! Matka chrzestna Kopciuszka dała mi prawdziwą magiczną różdżkę! A teraz nie możesz uciec przed Księciem!.) Miłość do Ciebie i wielkie, bezchmurne szczęście!) Urok w teraźniejszości i błogosławiona satysfakcja w przyszłości!)

Wszystkiego najlepszego droga chrześniaczko! Z kochającego serca życzę Ci radości, bezgranicznej, jak ocean, losu, hojnego w dobroci, miłości, bezgranicznej i wszechmocnej oraz siły woli, która pomoże Ci osiągnąć wszystkie Twoje cele i zrealizować wszystkie Twoje marzenia i wspaniałe plany! Bądź szczęśliwy i kochany, czarujący i miły i zawsze ciesz się życiem!

Wszystkiego najlepszego! Bardzo się cieszę, że znam taką osobę jak Ty – ze szczerym, otwartym i życzliwym sercem, z niespożytą energią i wspaniałym poczuciem humoru, wielką chęcią życia, tworzenia i osiągania wszystkiego, co zaplanowałeś! Niech wszystko się spełni na czas, a wszystko okaże się lepsze niż inne!

Droga chrześniaczka, życzę Ci jak najczęściej uśmiechać się na twarzy! Niech życie będzie pełne jasnych kolorów! Niech Bóg zachowa cię od wszelkich smutków i ześle ci tylko dobro, dobre zdrowie i dużo, dużo szczęścia! Życzę Ci kochanie samych miłych niespodzianek i morza upragnionych prezentów!

Moja droga słodka dziewczyno! Gratuluję ci urodzin i życzę jasnej ścieżki, na której spotkają się tylko oddani wierni ludzie, prawdziwi partnerzy, którzy wspierają cię we wszystkim. Zawsze bądź miły, uśmiechaj się i nigdy nie rozpaczaj.

Moja dobra dziewczynka, kochanie. Gratuluję ci urodzin. Życzę Ci szczęścia. Jesteś moją chrześnicą, jedyną i ukochaną.Niech wszystko w życiu pracuje dla ciebie. W drodze będzie tylko szczęście, ale odłóż na bok wszystkie kłopoty.

Szczęśliwego nowego narodzin! Życzę radosnego spotkania z nową granicą! Niech przyniesie Ci morze nowych możliwości samorealizacji, realizacji planów i wszystkiego, co zaplanowane! I oczywiście miłość!

W twoje piękne urodziny życzę Ci jako ojcu chrzestnemu, abyś nigdy nie zapomniała o swoich bliskich i bliskich. Życzę ci, moja droga matko chrzestna, abyś nigdy nie przestała kochać i mieć nadzieję, wierzyć i poświęcać swoją uwagę. Niech każda osoba na tym świecie będzie gotowa do pomocy i wsparcia w trudnych chwilach. Niech w tym cudownym dniu spełnią się wszystkie Twoje marzenia.

Moja chrześniaczka!) Niech delikatny zapach białych róż wypełni Twoją rzeczywistość aromatem oczekiwania.. ) Genialne triumfy! Zdradzona miłość… Energia zdrowia i radości! Ciepłe palenisko! Czułość rodziny.. Niech to wszystko będzie.. Wszystkiego najlepszego!

Moja droga chrześniaczka, wszystkiego najlepszego! Twój ojciec chrzestny szczerze życzy Ci być najbardziej radosnym, szczęśliwym, ukochanym, najbardziej czarującym, wykształconym, uprzejmym, szlachetnym, rozsądnym, spokojnym, delikatnym, czarującym, aktywnym, artystycznym, szybkim, zręcznym, pełnym wdzięku, silnym, elastycznym, szczerym, wesołym – większość, większość, większość na całym świecie.

Wszystkiego najlepszego, droga chrześniaczko. Życzę Ci moja droga, nieugaszonego piękna i szczęścia, wielkiego szczęścia i zdrowia, odważnych zwycięstw i niepokonanych sukcesów, szczerej miłości i dobrego samopoczucia, wspaniałego nastroju i spełnienia upragnionego marzenia.

Niech dziś zdarzają się cuda! Niech niemożliwe stanie się dla Ciebie możliwe! Moja droga córko chrzestna! Wszystkiego najlepszego!) Cudowne prezenty i dobry nastrój!) Jasne myśli i iskrzący optymizm!)

Droga chrześniaczka! Uważam się za szczęśliwą osobę – miałem szczęście być twoim ojcem przed Bogiem i przez wiele lat obserwowałem, jak rośniesz i stajesz się ładniejszy. Życzę Ci pokonywać z uśmiechem wszelkie trudy życia (gdzie bez nich?) iz radością przyjmować szczęśliwe chwile. Niech Wasza przyszła rodzina, mąż i dzieci, będą dla Was nadzieją i sensem całego Waszego życia. Wszystkiego najlepszego, kochanie!

Mój mały aniołku, niech ten dzień będzie najfajniejszy. Niech słońce ogrzeje Cię swoimi promieniami. Dorośnij i uśmiechnij się. Życzenia i marzenia wielkie.Bądź zdrowy i wypełnij ten świat dobrocią i światłem!

Wszystkiego najlepszego dla twojej chrześnicy

Piękne
wszystkiego najlepszego chrześniaczka

Kochana i kochana chrześniaczka. Gratulacje z okazji urodzin! Chcę powiedzieć, że stałaś się dla mnie jak córka, nie bez powodu mówią, że matka chrzestna jest Druga Matko Jesteś moją najlepszą i najpiękniejszą, miłą i sympatyczną, słoneczną i pogodną, ​​ukochaną i wyjątkową. Zachowaj te kawałki piękna dla siebie. trzeba poczekać, aż gwiazda leci z nieba, żeby to zrobić, wystarczy o tym pomyśleć, bo dziś jest dzień cudów i magii. Wszystkiego najlepszego!

Córeczka chrzestna wszystkiego najlepszego. Twój uśmiech oświetla dziś całą planetę. Jesteś pięknym i mądrym człowieczkiem i oby w tym życiu wszystko się ułożyło. Pozwól znaleźć swoje główne szczęście, a wszystkie złe rzeczy pozostaną w twoim przeszłym życiu. Ja, twoja matka chrzestna, bardzo cię kocham!

Wszystkiego najlepszego! Bądź zawsze taka sama piękna, nieprzewidywalna i bezproblemowa! Niech twoi przyjaciele i bliscy zawsze będą po twojej stronie! Szczęście w rodzinie, sukces w pracy i harmonia w duszy! Sprawiasz, że świat jest trochę piękniejszy, nie przestawaj!

Moja najlepsza chrześniaczka w twoje piękne urodziny, życzę Ci, abyś zawsze była taka sama i delikatna.Bardzo się cieszę, że powierzono mi bycie twoją matką chrzestną! Najważniejsze, aby zawsze pamiętać, że na świecie są ludzie, którzy bardzo Cię cenią! Jesteś prawdziwy – jesteś najlepszy, dlatego tak bardzo cię kocham! Wszystkiego najlepszego!

W twoje urodziny, moja droga chrześniaczko, życzę Ci latać po niebie. Życzę, abyś nigdy się nie poddawał, nie tracił panowania nad sobą i wierzył w cuda, które złagodzą wszystkie Twoje cierpienia i wypełnią luki. Ojciec chrzestny życzy radości i szczęścia, pokoju i bezgranicznej miłości, nadziei i wiary, śmiechu i bezdennej zabawy. Niech spełnią się wszystkie Twoje ukochane pragnienia. Wesołych Świąt!

W twoje urodziny, moja złota chrześniaczka, mój lis, życzę ci dobrze się uczyć w szkole, nie dlatego, że twoi rodzice tego chcą, ale tylko dla własnej przyjemności, życzę ci rozwoju szybko w górę, wbiegnij po szczeblach kariery! Życzę, abyś nigdy się nie poddawał, nigdy nikogo nie zawiódł, życzę, abyś wierzył w najlepsze, jak prosi cię twój ojciec chrzestny!

Córeczka chrzestna wszystkiego najlepszego. Życzę ci wielkiego szczęścia w życiu i wielkiej miłości. Niech wszystko się ułoży, aby marzenia zawsze się spełniały. Moja radość, bądź pewny siebie, bądź nieodparty i bierz ze sobą szczęście i uśmiechaj się za każdym razem.

Wszystkiego najlepszego dla mojej ulubionej chrześnicy. Życzę, abyś zawsze pozostała taką słodką, jasną, piękną i mądrą dziewczyną. Niech każda chwila Twojego życia będzie malowana w najbogatszych, najbogatszych kolorach tęczy, a świat oślepnie od Twojego promiennego uśmiechu. Postaraj się jak najdłużej utrzymać ten mały, płonący płomień światła i dobroci w swoim sercu, a świat otworzy wszystkie swoje drzwi tylko dla Ciebie.

W twoje urodziny życzę ci, moja droga chrześniaczka, najwspanialszej dziewczynki, abyś nigdy nie straciła serca. Życzę w tej pięknej godzinie, aby całe białe światło leżało w twoich rękach, aby planeta obracała się wokół ciebie. Niech w tym roku spełnią się wszystkie Twoje najcenniejsze marzenia i sekretne pragnienia. Życzę Ci, jak ojciec chrzestny, aby tylko dla Ciebie gwiazdy świeciły na niebie. Wesołych Świąt!

Moja droga chrześniaczka! Pamiętam jak wczoraj dzień, kiedy ksiądz zanurzył cię w chrzcielnicy. Twoi rodzice i ja staliśmy ramię w ramię i cieszyliśmy się z dokonanego sakramentu. Zaskakujące, że wtedy wcale nie płakałeś. Dlatego dziś, w swoje urodziny, zachwycisz nas swoim miłym uśmiechem i serdecznością.Wielki sukces dla Ciebie, dobrzy przyjaciele i wspaniała, silna rodzina!

Moja imiona córko, jakże chcę być jedną z pierwszych, które pogratulują ci twoich urodzin! Gratulacje, mój aniele! Życzę tylko szczerym ludziom w Twoim otoczeniu, aby Twój uśmiech był rozluźniony, a głowa podniesiona. Żyj tak, jak podpowiada ci serce, ale nie pozwól, aby głos rozsądku przeszedł przez twoje uszy. Obyś w pełni wykorzystał wszystkie szanse losu!

Chrześniaczka, prawie córka! Jesteś teraz najpiękniejsza ze wszystkich, chciałbym, żeby tak było zawsze. Abyś zawsze podążał niewątpliwą ścieżką i podejmował właściwe decyzje, a los zawsze Ci podziękuje!

Moja droga córko chrzestna, twoje urodziny są dla mnie bardzo ważne, ponieważ w kościele przed ikonami przysięgłam kochać cię jak własną matkę. Droga dziewczyno urodzinowa, jesteś moją córką przed Bogiem, niech los się do ciebie uśmiechnie!

Niech każdy dzień przynosi ci radość, moja chrześniaczko. Niech jasne i ciepłe słońce świeci każdego ranka, moja droga. Niech każdy wieczór będzie ciepły i pełen miłych niespodzianek, moja droga. Niech co wieczór da ci swoją bajkę, moja piękna. Wszystkiego najlepszego, kochanie!

W te cudowne wakacje, w moje urodziny, życzę mojej ukochanej chrześniakowi, aby spełniała wszystkie swoje marzenia, zawsze promieniała szczęściem i rozkwitała miłością, jak cudowny kwiat! Uwierz w cud, to na pewno się wydarzy!

Wszystkiego najlepszego dla mojej uroczej chrześnicy.Dzisiaj stałeś się o rok starszy, rozkwitłeś jak piękny kwiat. Jesteś słodka, zabawna, uśmiechnięta, wesoła, więc zawsze taka pozostań. Szczęście dla ciebie, miłość, powodzenia we wszystkich twoich przedsięwzięciach. Kocham Cię szaleńczo!

Moja droga chrześniaczka, najmilsza, najpiękniejsza dziewczyna. Gratulują ci narodzin i życzę ci z głębi serca jasnej i radosnej drogi życiowej. Dziękuję za ciepło i szczęście, którymi promieniujecie całym sobą. Częściej proszę rodziców i nie trać czasu na wizyty u nich, ponieważ bardzo cię kochają i chcą poświęcić ci swoją uwagę. Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego dla mojej ćwierkającej jaskółki! Życie to wielka magiczna podróż i życzę chrześniaczko, aby zawsze towarzyszyli Ci trzej odważni i piękni towarzysze: silna wiara, odważna nadzieja i hojna miłość. Niech dziś wszystkie krople rosy zamienią się dla Ciebie w diamenty, a promienie słoneczne w złote kropelki!

Wszystkiego najlepszego droga chrześniaczko! Z całego serca życzę Ci, abyś została żoną oligarchy, abyś nabyła własną fabrykę biżuterii, aby codziennie zmieniać biżuterię i sukienki. A jeszcze lepiej – trzy razy dziennie: na śniadanie, obiad i kolację. Niech złoto będzie Twoim asfaltem, ściany domu będą z kamieni szlachetnych, ramy okien z rubinów, a żyrandole z diamentów.

Kochanie, życzę Ci, aby anioł chronił Cię od kłopotów i oświetlał Twoją ścieżkę życia jasnym światłem, abyś był niewątpliwie szczęśliwy i wesoły, abyś w Twoich sprawach był rezultatem odważny sukces, aby szczęście nigdy Cię nie opuściło.

Wszystkiego najlepszego, moja droga chrześniaczko! Niech twoje życie będzie pełne wzlotów i upadków, czystej miłości bez bólu, szczerej przyjaźni bez zdrady, wielu lat bez konta, zapierającej dech w piersiach jazdy bez hamulców. I oczywiście nieziemskie szczęście bez końca!

Wszystkiego najlepszego, moja droga i droga chrześniaczko. Życzę Ci, słoneczko, abyś przez całe życie była szczęśliwa i kochana, osiągała wszystkie swoje cele i pragnienia, wierzyła w swoje szczęście i nie traciła nadziei, cieszyła się życiem i pewnie podbijała ten świat.

Wszystkiego najlepszego dla mojej słodkiej i cudownej chrześnicy. Niech spełnią się wszystkie twoje marzenia, niech życie da tylko przyjemne wrażenia i cudowne chwile, niech los uratuje cię od kłopotów i niepowodzeń, niech łzy w twoich oczach będą tylko z radości, a drżenie w twojej duszy – tylko ze szczęścia.

Nasza czuła, delikatna, odważna i utalentowana chrześniaczka, Wszystkiego Najlepszego! Życzymy, abyś zawsze zachowywał ciepło i życzliwość w sercu, łatwo pokonywał wszelkie przeszkody, cieszył się życiem, podążał ku nowym horyzontom, podbijał świat i był najszczęśliwszym na świecie!

Moja droga chrześniaczka! Niech wszystkie Twoje marzenia, kolorowe balony, przeniosą się do magicznej krainy Spełnienia..) A stamtąd niech przylecą do Ciebie niezwykłe cuda, napędzane delikatnym wiatrem dokonań! Wszystkiego najlepszego!)

Moja chrześniaczka, życzę Ci, abyś w każdej sytuacji była w stanie odróżnić NAJWAŻNIEJSZĄ rzecz od reszty!. Życzę, abyście zrozumieli tę GŁÓWNĄ rzecz i nie stracili jej. Wszystkiego najlepszego!)

Nasza urocza dziewczyna! Chcę, żeby przyszła do ciebie prawdziwa wielka miłość! I za to kochaj siebie! Wszystkie.. jego plusy i minusy.. zalety i wady.. Wszystkiego najlepszego!.) Miłość przyciąga miłość..)

W klombie pod twoim oknem rosną kwiaty o niespotykanej urodzie. Ale nadal nie ma nikogo wspanialszego od ciebie, ani tam, ani nigdzie indziej na tej planecie. Ty, córko chrzestna, jesteś samą doskonałością, ideałem. Żyj życiem kolorowym, jasnym i niezapomnianym. Napisz swoje przeznaczenie w najczulszych słowach. Ale nigdy nie bądź sam. Niech w pobliżu będą bliscy i miłość.

Wszystkiego najlepszego, moja dziewczynko! O takiej chrześnicy jak ty można tylko pomarzyć. Sprytne i urocze, Twoje dłonie są złote.Ja, twoja matka chrzestna, jako anioł stróż, obiecuję cię chronić przed wszelkimi problemami. Najważniejsze to być zdrowym i szczęśliwym.

Moja droga córeczka chrzestna, najmądrzejsza, najpiękniejsza, ma życzenia urodzinowe od mojego ojca chrzestnego! Życzę Wam dzisiaj, aby do Waszego życia wkradło się trochę puszystego szczęścia, by nadeszła wielobarwna radość, by wkradł się wielki i głośny sukces, by wdarła się oszałamiająca przyjemność, by świat wywrócił się do góry nogami i obsypał różnorodnością niesamowitych , oszałamiające niespodzianki.

Droga i droga chrześniaczko! Jesteś jak mały i jasny anioł, który cieszy nas wszystkich. Bądź najszczęśliwszy na tym rozległym świecie. I niech Twoje życie zamieni się w prawdziwą i piękną bajkę, która nigdy się nie skończy!

Wszystkiego najlepszego dla mojej ukochanej chrześnicy! Życzę wspaniałego nastroju, wielu miłych niespodzianek i pozytywnych osiągnięć. Zdrowie, ciekawe zainteresowania i niezapomniane wydarzenia. Miłość, spokój, niezależność, wiara w siebie i swoją siłę!

Dzisiaj róża jest otwarta. Słońce wychodzi zza chmur. Ponieważ dzisiaj są urodziny bardzo dobrej osoby, mojej chrześnicy. Gratulacje, droga chrześniaczko, wszystkiego najlepszego. Obyś nigdy nie zaznał zmęczenia, bądź zawsze aktywny i energiczny. Obyś był otoczony szczęściem, radością, sukcesem. A miłość zawsze panuje wokół ciebie.

Droga dziewczyno, moja droga chrześniaczka! Dzisiaj, w twoje urodziny, dziękuję mamie i tacie za to, że kilka lat temu zaproponowali, że zostaną ich ojcami chrzestnymi. Wyrosłaś na prawdziwą piękność i mądrą dziewczynę – Twoi rodzice nie tylko zadbali o Twój wygląd, ale także pokazali swoim przykładem, jak być sympatyczną, życzliwą osobą. Naprawdę się nim stałaś. Miłość do Ciebie, radość i spokój. Niech cię Bóg błogosławi!

Jesteś przyzwyczajony do osiągania wszystkich swoich celów. Nigdy się nie załamiesz. Jesteś silną i upartą osobą. Niech wszystko zawsze się układa. Niech szczęście nigdy się nie kończy. A wszystkie marzenia zawsze się spełniają. Wszystkiego najlepszego chrześniaczka.