Gratulujemy narodzin bliźniąt

Zebraliśmy dla Ciebie wiele pięknych gratulacji z okazji narodzin bliźniaków własnymi słowami, w prozie. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Gratulujemy bliźniakom! Narodziny dziecka to wielki cud w życiu i ogromny dar losu, a Ty masz podwójne szczęście! Życzymy, aby Twoje piękne pociechy cieszyły Cię każdego dnia małymi osiągnięciami w przybieraniu na wadze, aby w macierzystym ogrodzie wyrosły silne sadzonki i sięgały po wiedzę jak słońce. Niech Twoja rodzina będzie najbardziej wesoła, prężna i przyjazna, a przez to najszczęśliwsza!

Z całego serca gratuluję Ci narodzin cudownych bliźniaków i z całego serca życzę, aby Twój dom miał teraz dwa razy więcej szczęścia i radości, aby Twoje dzieci rosły silne , zdrowe, piękne i wesołe, aby każdy dzień był miły, pomyślny i niesamowity dla Twojej rodziny. Niech twoje dwa cuda zawsze pozostaną dla ciebie wielką dumą, jasnym snem i źródłem inspiracji.

Gratulujemy podwójnego urlopu – dla nowo narodzonych bliźniaków! Życzę duplikowanego szczęścia, zdrowia, aktywnego wzrostu i wspaniałego rozwoju Waszym małym darom losu, cudownych dzieci! Bądź samozadowolony, zdrowy i szczęśliwy w uformowanej i rozwiniętej rodzinie!

Gratulujemy narodzin Twoich pięknych bliźniaków.Niech dwa anioły nadadzą ci sens życia, niech dwie cudowne okruchy napełnią twoje serca dobrymi emocjami i prawdziwą miłością, niech dwoje uroczych dzieci na zawsze pozostanie twoją prawdziwą dumą i radością duszy. Życzę Twojej rodzinie pomyślności i szczęścia, a dzieciom zdrowia i szczęśliwego dzieciństwa.

Więc Twoja rodzina podwoiła się! Niebo postanowiło nie przedłużać narodzin dzieci przez długi czas, ale od razu dało ci bliźniaki: w szczęśliwej rodzinie powinno być dwa razy więcej szczęścia. Jeśli w rodzinie pojawia się dziecko, mówią: „słońce wstąpiło do domu” – masz dwa słońca! Niech wypełnią Twoje życie dobrocią i światłem, ciepłem i radosnym, dźwięcznym śmiechem!

Z całego serca gratuluję narodzin cudownych bliźniaków, pojawienia się podwójnego szczęścia w rodzinie. Życzę powodzenia i dobra, pokoju i zrozumienia, miłości i powodzenia. Niech dzieci dorastają zdrowe i szczęśliwe, wesołe i psotne.

Z całego serca gratuluję narodzin Twoich cudownych bliźniaków. Teraz rodzina stała się dwa razy jaśniejsza i szczęśliwsza, teraz masz w domu dwa małe okruchy i jednocześnie dwie wielkie radości. Życzę, aby dzieci dorastały zdrowe i aktywne, wesołe i szczęśliwe. I życzę moim rodzicom wielkiej siły, silnej miłości i wysokiego dobrobytu na wesołe dzieciństwo i dobre wychowanie ich bliźniaków.

Szczęśliwe bliźniaki! Rodzina powiększyła się o dwie osoby jednocześnie.Podwójne problemy, ale podwójne szczęście, podwójna radość z sukcesu dzieci i pewność, że każde z dzieci zawsze będzie miało najlepszego i najbliższego przyjaciela, jaki jest możliwy na tym świecie.

Gratulujemy podwójnego bonusu życia, narodzin pięknych bliźniaków. Życzę okruchom, aby wyrosły na mądrą, piękną, zabawną, utalentowaną, zdrową i szczęśliwą. Niech w rodzinie zawsze panuje harmonia, niech rodzicielska miłość i troska będą wieczne, niech śmiech i radość Twoich dzieci będą szczere.

Jestem pewien, że łzy są teraz widoczne w twoich oczach, ale nie są one spowodowane żalem, ale silnymi uczuciami, które cię przytłaczają: szczęściem, miłością i czułością dla twoich nowonarodzonych dzieci! Gratuluję Ci tego naprawdę radosnego i wspaniałego wydarzenia, życzę Ci zdrowia, cierpliwości i wytrwałości, młoda Mamo!

Gratulujemy narodzin dwóch uroczych i długo wyczekiwanych maluszków! Życzę, aby bliźniaki swoim wyglądem napełniły twoją rodzinę wielkim szczęściem! Dorastaj w pokoju, zdrowy, kochany, inteligentny i silny. Niech radość Cię nie opuszcza, a zdrowy sen doda Ci sił. Wszystkiego najlepszego!

Gratulujemy narodzin twoich bliźniaków. Życzę, aby wszelkie trudności można było łatwo przezwyciężyć, aby kochane dzieci każdego dnia sprawiały przyjemność rodzicom i wypełniały Twój dom cudami, zabawą i delikatnym bełkotem. Życzę, abyście radzili sobie bez kaprysów i zawsze pomnażali szczęście każdego dnia przez dwa.

Narodziny bliźniąt to prawdziwy cud, który choć rzadko zdarza się na ziemi. Twoja przyjazna i silna rodzina miała szczęście zostać rodzicami dwójki uroczych maleńkich dzieci. I to, jak sądzę, nie jest przypadkowe. Moim zdaniem gdzieś u góry rozstrzyga się pytanie – kto powinien być rodzicami bliźniaków? I tylko te rodziny są zaszczycone takim podwójnym szczęściem, w którym panuje pokój, harmonia i miłość. Bardzo się cieszymy, że los przyznał Wam ten dumny i honorowy tytuł – „rodzice bliźniaków” i życzymy długo oczekiwanym maluchom dobrego zdrowia i szczęśliwej przyszłości.

Gratulujemy podwójnego szczęścia! Niech Twoje dzieci dorosną silne, zdrowe i spokojne. Życzę Wam wielkiego szczęścia i wielu pozytywnych emocji. Zrelaksuj się na urlopie macierzyńskim i poczuj się świetnie, będąc gotowym na nowe plany i pomysły.

Chciałabym z całego serca pogratulować narodzin podwójnego szczęścia z pięknymi bliźniakami. Niech życie maluchów będzie szczęśliwe i piękne, a ich los życzliwy i wspierający. Życzę rodzinie pokoju i pomyślności, dobrego zdrowia i miłości, wysokiego dobrobytu i wielkiej radości.

Gratuluję narodzin cudownych bliźniaków iz głębi serca życzę powodzenia okruchom, szczęśliwego błysku w małych oczach, mocnych uścisków ukochanymi rączkami i wesołe dzieciństwo we dwoje. Niech każdy dzień będzie interesujący dla Twojej rodziny, aby cudowne dzieci na zawsze pozostały prawdziwą miłością i dumą swoich rodziców.

Gratulujemy noworodkowi! Bocian okazał się silny i przyniósł Ci podwójne szczęście – Twoje piękne bliźniaki. Życzymy Ci siły i cierpliwości w wychowywaniu dzieci zdrowych, pięknych i mądrych. Niech będą tak szczęśliwi, jak Ty teraz.

Niektórzy nazywają dzieci radością, podczas gdy inni mówią, że dzieci są karą Bożą. Tak czy inaczej, to ciebie los obdarzył podwójnie. Poczujesz przeżycia i strach o swoje dzieci w podwójnej wielkości, ale z drugiej strony będziesz miał tyle samo pozytywnych chwil. A wszystko dlatego, że okazaliście się bardzo szczęśliwi, którzy zostali rodzicami aż dwójki uroczych maluszków! Gratulujemy narodzin bliźniaków i życzymy więcej finansów i siły na ich wychowanie!

Otrzymałeś dar od Boga, więc jesteś zobowiązany do zachowania, ochrony i kochania go jak źrenicy oka. Gratuluję podwójnego szczęścia, niech się tylko mnoży. Życzymy, aby dzieci dorastały zdrowe, silne, mądre, utalentowane, urocze, miłe i wesołe. Niech Bóg zachowa całą twoją rodzinę.

Otrzymałeś najcenniejszy dar od Boga i teraz jesteś zobowiązany do zachowania, ochrony i wychowywania pięknych aniołów. Prawdziwe podwójne szczęście, niech nie będzie ostatnie! Niech dom wypełni się dziecięcym śmiechem i stukotem stóp, niech dzieci będą przyjazne, a ty zawsze tam będziesz. Niech Bóg błogosławi twoją szczęśliwą rodzinę!

Najcieplejsze gratulacje z okazji narodzin bliźniąt do łez

Gratuluję do łez narodzin bliźniąt

Z całego serca gratuluję narodzin bliźniaków, pojawienia się podwójnej radości w twoim życiu. Życzę, aby okruchy rosły w dobrobycie i miłości , aby ich drogi życiowe były szczęśliwe i życzliwe, aby każdy z nich był cudownym i pogodnym dzieckiem, aby każdy okruch cieszył się życiem i głośno się śmiał.

Cóż, koniec spokojnego życia nowożeńców, gratuluję! Teraz pralka będzie działała przez wiele dni, dziecięce drobiazgi będą wisieć wszędzie, codziennie śmiech i bełkot. To pierwsze kamienie milowe szczęścia rodzicielskiego, a nie ma nic ważniejszego, droższego niż dwie małe, słodkie grudki, które przyniósł Ci bocian! Życzę im zdrowia, cierpliwości i zaopatrzenia się w chusteczki – te dwie przyniosą kilkanaście powodów do radości i szczęśliwych łez.

Masz jeszcze dwa pakiety szczęścia. Gratulujemy podwójnego uzupełnienia i życzę podwójnej cierpliwości, podwójnej mądrości, a także podwójnej miłości do maluszków. Niech anioły rosną silne, zdrowe i często pozwalają im się wyspać. Szczęśliwe noworodki!

Podwójne szczęście, podwójna radość, gratulacje z okazji narodzin bliźniaków. Niech dzieci będą zdrowe i szczęśliwe, niech razem przechodzą przez życie, niech się podobają rodzicom i same się bawią. Dobrobyt rodziny, dobrobyt, spokój i szczęście, a także podwójna cierpliwość i zrozumienie.

Dzieci są niesamowitą radością i kwiatami naszego życia, a w Twojej rodzinie jest ich dwoje naraz! Tobie dane jest mieć podwójne szczęście i pozwolić im wyrosnąć na tych samych wspaniałych ludzi, co ich rodzice! Życzymy pomyślności Twojej przyjaznej rodzinie!

Gratulujemy narodzin Twoich wspaniałych bliźniaków. Jedno dziecko to wielkie szczęście, a dwoje to prawdziwy szczęśliwy cud. I chcę życzyć mamie, aby szybko nabrała sił, tacie, aby zszedł na ziemię ze wspaniałej wiadomości, życzę, abyście stali się wyrozumiałymi i kochającymi rodzicami swoich posłusznych i utalentowanych dzieci. Wszystkiego najlepszego dla rodziny i dobrego zdrowia dla okruchów.

Gratulujemy Twojej rodzinie wspaniałego, uroczystego i niezwykłego wydarzenia – narodzin bliźniaków! Niech dzieci przyniosą Ci podwójną radość, dorosną zdrowe i silne. Życzymy im silnego anioła stróża i pomyślnego losu.

Gratulujemy wspaniałego wydarzenia – narodzin wspaniałego bliźniaka. Masz szczęście, ponieważ teraz w twoim życiu są dwie piękne osoby, które wypełnią je radością, miłością, czułością i szczęściem. Życzę Waszym dzieciom pomyślności w rodzinie i beztroskiego dzieciństwa.

Podwójne szczęście, gratulacje z okazji narodzin cudownych bliźniaków.Życzę dzieciom, aby wyrosły na prawdziwych szczęściarzy, mądrych dzieciaków, ukochanych mamy i dowcipnisiów taty. Niech w twojej rodzinie zapanuje pokój i dobrobyt, niech twoi rodzice będą mieli dość siły, cierpliwości, miłości i funduszy, aby zapewnić beztroskie i wesołe dzieciństwo ich uroczym dzieciom.

Spokojne życie się skończyło, pożegnaj się z nim na zawsze, teraz słychać płacz dzieci w twoim domu, pralka pracuje całą dobę, wszędzie wiszą pieluchy i suwaki, smutny obrazek? Oczywiście, że nie, bo to jest prawdziwe szczęście rodzicielskie! Wszystkiego najlepszego!

Z całego serca gratuluję Ci narodzin Twoich cudownych bliźniaków, Twoich cudownych dzieci. Pragnę wychować moje dzieci w miłości i szczęściu, radości i pomyślności. Niech życie Waszych okruchów będzie miłe i długie, niech nic nie będzie niemożliwe dla Waszej rodziny, niech wzajemna miłość i uśmiechy dzieci pomogą poradzić sobie z każdą przeszkodą.

Gratulujemy narodzin bliźniaków, narodzin dwóch radości życia jednocześnie. Życzę waszym dzieciom pokoju i szczęścia, dobra i miłości bliskich. Niech Twoja rodzina zawsze pozostanie silna i silna, niech codziennie dobry nastrój zawita do Twojego domu, niech cudowne bliźniaki przynoszą radość na placu i dają rodzicom tylko pozytywny ładunek energii.

Gratulujemy narodzin bliźniaków. Teraz w rodzinie jest dwa razy więcej szczęścia, teraz życie nabrało nowego znaczenia, a nowe aspiracje otwierają się przed sercem.Życzę okruchom silnej przyjaźni, szczęśliwego losu i wspaniałego życia, a Twojej rodzinie – wysokiego dobrobytu i wszystkiego najlepszego.

Z całego serca gratuluję Ci niesamowicie radosnego wydarzenia, podwójnego szczęścia i piękna życia, narodzin cudownych bliźniaczek. Życzę dziewczynkom zdrowia i dobrego samopoczucia, szczęśliwych losów i dobrych dróg życia. Niech w domu zawsze królują podwójne wakacje, wielkie szczęście i zabawa.

Gratulujemy tego wspaniałego daru od Boga, podwójnego szczęścia waszego życia, narodzin pięknych bliźniaków. Życzę dzieciom dobrego zdrowia i najszczęśliwszych losów. Niech rodzice zawsze mają siłę, cierpliwość i możliwości, aby zapewnić rodzinie dobrobyt i codzienne przyjemności w gronie rodzinnym, ciekawe zajęcia rekreacyjne dla ukochanych dzieci i ekscytującą zabawę.

Gratulujemy jackpotu szczęścia w życiu, narodzin pięknych bliźniaków. Szczerze pragnę móc podarować moim dzieciom szczęśliwą bajkę i radosne dzieciństwo. Niech krewni zawsze będą dla siebie wsparciem, niech ukochane dzieci zawsze będą niewątpliwą dumą całej rodziny.

Moje szczere gratulacje z okazji narodzin twoich pięknych bliźniaków. Dwoje wspaniałych dzieci to podwójne szczęście. Życzę Waszym dzieciom dobrego zdrowia, dobrych cudów i szczęśliwego dzieciństwa. Życzę rodzicom, aby zawsze żyli w pełnej harmonii i dobrobycie rodziny, życzę, aby głośny śmiech dzieci nieustannie rozlewał się do twojego domu i brzmiały tylko miłe słowa.

Gratulujemy kwadratowej radości, z okazji narodzin pięknych bliźniaków. Życzę by okruchy aktywnie rosły i rozwijały się, by z zainteresowaniem i ciekawością poznawały ten świat, życzę by życie dzieciaków było wypełnione jasnymi kolorami, życzliwą opieką i szczęśliwymi chwilami. Błogosławieństwa dla Twojej rodziny i dobrobytu, wspaniały nastrój i rodzinny komfort w domu.

Takie szczęście, podwójne szczęście, gratulacje z okazji narodzin pięknych dziewczyn. Dziewczyny są radością i nadzieją, miłością i troską, czułością i pięknem, więc niech twoje życie stanie się jaśniejsze, zabawniejsze, piękniejsze, bardziej niesamowite wraz z narodzinami córek. Życzę tobie i całej twojej rodzinie zdrowia, szczęścia i pomyślności. Pozwól córkom dorosnąć i zachwycać Cię w każdej chwili uroczymi uśmiechami, delikatnymi uściskami, dźwięcznym śmiechem, pierwszymi fryzurami, krokami i słowami!

Bocian postanowił zadowolić Cię podwójnym szczęściem, przynosząc prawdziwie królewskie bliźniaki.Życzymy dużej rodzinie dobrego zdrowia, niech dzieci dorastają przyjaźnie i nigdy nie chorują! Posłuchaj rodziców, proszę babcie! Piękne bliźniaki, słodkie łapki! Bądź mądry i piękny, a rodzice – dużo cierpliwości i siły!

Piękne gratulacje z okazji narodzin bliźniaków

Oryginał
z głębi serca gratuluję narodzin bliźniaków

Co za błogosławieństwo, że wy, moi dobrzy dwoje! Że mogę przytulić każdą z moich rąk, pogłaskać ich włosy i życzyć Wam wszystkiego najlepszego w tym dniu. ty – a ty jesteś inny, czasem zabawny i hałaśliwy, ale wciąż piękny.

Moje szczere gratulacje z okazji narodzin podwójnego szczęścia, podwójnego zwycięstwa i wielkich osiągnięć życiowych, z okazji narodzin pięknych bliźniaków. Życzę hojnych darów od życia i łaski losu, rodzinnego dobrobytu i prawdziwego szczęścia, nienagannego zdrowia drogim okruchom i wspaniałego dzieciństwa dla nich.

Tak samo marzysz o dziecku, nigdy nie doszłaś do porozumienia, czy będziesz miała syna czy córkę. Widać, że dlatego Pan posłał Ci dzieci obu płci jednocześnie, zachwycając w ten sposób zarówno mamę, jak i tatę! Na początku będzie ci trudno, ale jak słodko będzie usłyszeć dwa dźwięczne głosy i poczuć uścisk dwóch par małych i wytrwałych dłoni.Niewielu ma szansę zostać rodzicami bliźniaków, a fakt, że masz tyle szczęścia, wiele znaczy! Los dał ci podwójny prezent, który zostanie z tobą na całe życie i da ci niesamowitą ilość radości i przyjemnych kłopotów!

Gratulujemy jackpota życia, narodzin pięknych bliźniaków. Niech okruchy będą zdrowe i szczęśliwe, wesołe i głęboko kochane. Życzę powodzenia w drodze i powodzenia, jasnego światła i wiernego wsparcia. Niech dzieci podwójnie zachwycą mamę i tatę, niech w Twoim życiu zawsze będzie radość i dźwięczny śmiech.

Gratulujemy narodzin Twoich pięknych bliźniaków. Życzę dzieciom powodzenia i wielkiego szczęścia w ich życiu, życzę Waszej rodzinie pomyślności i wielkiego dobrobytu. Żyj w zrozumieniu, radości i szacunku, doceniaj każdą chwilę i wychowuj wspaniałe dzieci.

Dzisiaj podwójne gratulacje! Dlaczego takie przywileje? Za prawdziwy cud, za narodziny bliźniąt! Dałeś temu światu dwoje dzieci naraz, a słów nie ma wystarczająco dużo, by opisać twoje szczęście i radość! Serdecznie życzymy wielkiej rodzinie pomyślności i miłości, wspieramy się nawzajem i zawsze tam jesteśmy!

Rodzice i wszyscy członkowie rodziny mieli podwójne szczęście. Chciałabym złożyć wiele ciepłych życzeń na wesołą uroczystość z okazji wypisu, więc należy zaopatrzyć się w gratulacje z okazji narodzin bliźniaków, chłopca i dziewczynki.

Dwie pary oczu patrzą na Ciebie, dwie pary rąk zaciśnięte w pięści, dwa serca biją dla Ciebie – to znaczy, że cud nawiedził dom.Bliźniaczki, a szczęście stało się milion razy większe, a miłość została pomnożona przez nieskończoność! Są tak podobne i tak różne, dwa anioły oświetlające twoje życie jasnym światłem. Niech ich życie będzie pełne niezachwianego zdrowia i bezgranicznej radości!

W Twojej rodzinie zdarzyło się podwójne szczęście i jakże cieszę się, że mogę Ci tego pogratulować! Od teraz niech zdrowie, dobry nastrój zawsze będzie na szczycie! Życzę, abyś nie znał zmęczenia i kłopotów, wychowywał mądre dzieci dla radości i dumy!

Moje drogie dzieci, mimo waszych identycznych twarzy, identycznego śmiechu, wasze losy będą inne, ale jedno i drugie będzie ciekawe i niezapomniane. Kochajcie się i nigdy nie zdradzajcie. Niech każde twoje urodziny będą lepsze niż poprzednie. I niech każdy dzień będzie świętem. Wszystkiego najlepszego.

Najlepsze gratulacje z okazji narodzin bliźniaków w prozie

Najcieplejszy
gratulacje z okazji narodzin bliźniąt do łez

Szczere gratulacje z okazji narodzin bliźniaków w prozie

Gratulacje z okazji narodzin bliźniaków, z głębi serca