Gratulacje z okazji ślubu od rodziców, krewnych, przyjaciół

Zebraliśmy dla Ciebie wiele najlepszych gratulacji ślubnych od rodziców, krewnych, przyjaciół własnymi słowami, w prozie. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Drogie gołębie, gratuluję Wam w dniu ślubu iz całego serca życzę, abyście stali się wiernymi, szczęśliwymi i zawsze kochającymi małżonkami, życzę Wam stworzenia przyjaznej i silnej rodziny, Życzę, abyś nie wpuszczał przeciwności do swojego domu i rok po roku napełniał palenisko dobrobytem, ​​dobrocią i radością.

Chcę, aby dzisiaj było dla ciebie tak ekscytujące, jak wtedy, gdy wiązałeś swoje życie z tymi silnymi więzami. Niech Twoja miłość z każdym rokiem rośnie w siłę, aby czułość, pasja, szacunek i harmonia nie miały końca. Bądź zawsze młody, lekkomyślny i zakochany, zawsze patrz w tym samym kierunku w życiu. I niech żadne smutki i smutki nie łamią twojego rodzinnego rdzenia. Szczęśliwej rocznicy ślubu dla tak pięknych młodych ludzi!

Poślubienie jest jak ponowne bycie dzieckiem. Przygotuj się, aby dowiedzieć się, gdzie położyć ręcznik, jak utrzymać łazienkę w czystości i jak przechowywać ubrania w szafie. Serdecznie gratulujemy.

Szczęśliwego dnia ślubu! Pragnę żyć w pełnej harmonii i spokoju.Niech każdy dzień wspólnego życia zamieni się we wspaniałą bajkę i szczęśliwą historię!

Drogi Panie Młody! Niech twoja rodzina będzie silna, twoja żona zawsze piękna, w domu panuje wygoda, a śmiech dzieci może wkrótce rozbrzmiewać w twoim domu! W końcu nie ma nic piękniejszego niż dzieci. Wzmocnią twój związek, zwłaszcza jak miło będzie obudzić się ze świadomością, że duża, przyjazna rodzina jest zawsze z tobą. Tu leży szczęście! Bądźcie zawsze razem i wspierajcie się nawzajem w trudnych chwilach. Gratulacje!

Jesteście dwoma wspaniałymi, wspaniałymi ludźmi, na których nie można patrzeć bez szczerego uśmiechu. Twój związek cieszy i daje najcieplejsze, najczulsze emocje. Chciałbym Wam życzyć – całej Waszej przyszłości, wspólnego życia, abyście pozostali tak jasną, słodką i szczerą. Niech ta iskra pozostanie w waszych oczach, a miłość w waszych sercach.

Przyjmij, kochanie, gratulacje w dniu ślubu od przyjaciół. Szczerze życzymy, abyście zawsze byli szczęśliwi i rozumieli się nawzajem, życzymy silnej miłości i jasnych błogosławieństw, życzymy hojnych i życzliwych darów losu, wspaniałych dzieci i komfortu w domu.

Mój drogi zięć, chcę powiedzieć, że masz szczęście ze swoją teściową. Obiecuję nie dzwonić do żony 10 razy dziennie i rozmawiać z nią przez pół dnia. Obiecuję nie wdawać się w twoje kłótnie, nie przychodzić bez ostrzeżenia i nie mieszkać z tobą miesiącami. Ale nie mogę składać żadnych obietnic. Nie ma się o ciebie martwić, nie pomagać, nie kochać i nie opiekować się dziećmi. Przepraszam za to z góry.

Moja ukochana siostra wyszła dziś za mąż za swojego ukochanego. Dla mnie najważniejsze jest to, że ludzie się kochają i ufają sobie. Widzę, że wy, moi drodzy, dokładnie tacy jesteście. Twój związek jest dla mnie przykładem. Prawdopodobnie nigdy nie znudzi mi się podziwianie Ciebie i Twojego związku. Życzę wam, abyście nigdy nie stracili tych drżących uczuć do siebie. Chcę Cię zawsze widzieć szczęśliwą i uśmiechniętą. I mam też nadzieję, że niedługo zostanę ciocią i opieką aniołków. Kochani pamiętajcie, że zawsze wspieramy Was we wszystkim. Więc nawet nie wątp, że możesz skontaktować się z nami w celu uzyskania wsparcia. W pełni Ci ufamy i wspieramy Cię w każdym przypadku. Gratulacje, moi drodzy! Niech ten dzień będzie jednym z najlepszych w twoim życiu. Bardzo cię kocham.

Życzę jak najwięcej szczęścia najpiękniejszej PANNIE MŁODEJ, jaką kiedykolwiek widziałem. W tej sukni ślubnej wyglądasz cudownie jak księżniczka z bajki.

Drodzy młodzi, piękni i tak szczęśliwi nowożeńcy! Gratulujemy ślubu – cudownego i jasnego dnia! Chciałbym, aby muzyka miłości i harmonii zawsze brzmiała w waszych sercach, aby wasz dom słyszał tylko słowa miłości i czułości, a wasze życie było długie i bardzo szczęśliwe razem, bez rozłąki! Życzę Ci piękna związków, wielkiej cierpliwości i oczywiście kompromisów, aby rozwijać się i pielęgnować zrodzone uczucie kruchości – miłości!

Z całego serca gratuluję cudownym nowożeńcom tego wspaniałego wydarzenia. Wasze losy są teraz połączone w jedną całość, a wasze dwa życia są połączone w jedną linię. Życzę wam kochani, abyście żyli razem szczęśliwie i radośnie przez co najmniej sto lat, starając się zamienić każdy dzień dla siebie w cudowną bajkę i dobrą historię.

Gratulujemy tak pamiętnego wydarzenia – stworzenia rodziny. Życzymy Ci życia pełnego sensu, serc pełnych miłości, domu pełnego dobrobytu. Tak, aby każdego dnia odkrywać w sobie nowe ciekawe aspekty, zakochiwać się coraz bardziej. Bądź szczęśliwy!

Drodzy Nowożeńcy! Życzymy nowego domu: czy ziemia jest uprawna, czy wieści są dobre, czy drzewo jest owocem, czy deszcz jest silny, czy córka jest piękna, czy kwiat pachnie, czy syn jest potężny, czy przyjacielu – to prawda! Szczęście i dobrobyt dla Ciebie!

Szczęśliwego dnia ślubu. Drodzy Nowożeńcy, niech Wasze życie wypełniają tylko żywe emocje. Kochaj się, szanuj, troszcz się i wspieraj.

Niech piękny młody ślubny walc miłości, czułości, szczęścia i bezgranicznego zaufania wiruje!

Z całego serca pragnę pogratulować młodej parze w dniu ślubu. W ten cudowny dzień i tylko dla ciebie w niebiańskim biurze została otwarta nowa księga i zaczęła pisać nową historię – historię twojej rodziny. Bardzo chciałabym zobaczyć złote stalówki i jasny, wielobarwny atrament użyty w dniu jej pisania.Niech w tej książce nie będzie ciemnych plam, a będzie więcej tęczowych chwil. Młodzi ludzie, życzę wam, aby wasze wspólne życie trwało co najmniej sto lat, a nawet więcej obsypują się nawzajem gorącymi i słodkimi pocałunkami każdego dnia. Życzę, abyście dzielili się wszystkim w tym życiu jednakowo – miłością, wiernością i czułością. Ogrzej się nawzajem z czułością i troską.

Gratuluję Ci w dniu ślubu i życzę, abyś stał się najlepszym i najbardziej ukochanym mężem, najbardziej niezawodnym i wiernym obrońcą Twojej szczęśliwej rodziny. Niech współmałżonek rozpieszcza Cię miłymi niespodziankami, niech życie rodzinne otwiera nowe horyzonty dla Twojego sukcesu!

Jesteście niesamowitą parą. Trzymając się tego dnia za ręce, żałuję, żebyś ich nie puścił do końca życia i po wielu latach przypomniała sobie, jak to wszystko się zaczęło. Wybrałeś wspólną drogę i obiecałeś być razem, bez względu na wszystko. Moje życzenie – nie zapominaj o przeżywanych dzisiaj emocjach, niech będą z Tobą w smutku i radości. Kochajcie się nawzajem, pomyśl o swojej bratniej duszy, ponieważ stałeś się jednym, a to jest o wiele ważniejsze niż drobne kłopoty i głupie kłótnie, które z pewnością wspólnie rozwiążecie.

Szanowni Państwo, drodzy Państwo Młodzi! Serdecznie gratulujemy małżeństwa. Dziś, w ten cudowny dzień, słońce daje cząstkę ciepła, którą nazywamy rodzinnym paleniskiem. Słońce jest źródłem życia na całej ziemi, a ognisko rodzinne jest źródłem życia dla twojej rodziny. Zachowaj i opiekuj się tym drogim, cennym prezentem przez całe życie.Bez względu na to, jak silne i gwałtowne wieją wiatry, nie powinny gasić płomienia twojego domu, płomienia twojej miłości, aby dawał ciepło i światło tobie, twoim przyszłym dzieciom i wnukom. Podnieśmy nasze okulary do gorącego ciepła i nieugaszonego światła w Twoim domu!

Wzruszające gratulacje z okazji ślubu od rodziców, krewnych, przyjaciół z prozy

Gratulujemy do łez ślubu

W ten świąteczny dzień, drodzy młodzi, chciałbym życzyć Waszej rodzinie dobrego wiatru! Weźcie rodzinny ster w silne ręce i zawsze trzymajcie się właściwego kursu Płyń ku swojemu szczęściu, a twój uścisk zawsze będzie pełny.Życzę ci silnej miłości i długiego szczęśliwego życia!

Wiadomo, że łatwiej osiągnąć szczęście nie w pojedynkę, ale razem z osobą, którą kochasz całym sercem… A dzisiaj pragnę Wam, młodzi małżonkowie, pogratulować fakt, że trzymając się za ręce wkroczyłeś na właściwą ścieżkę, a także życzysz płynnej ścieżki życiowej, wzajemnego zrozumienia i spełnienia wszystkich pragnień!

Z całego serca gratuluję zaręczyn i życzę łatwej dalszej wspólnej podróży ku rodzinnemu szczęściu. Niech twój ślub będzie jasny i piękny, niech twoje obietnice miłości i wierności będą szczere i niezmienne, niech twoja rodzina, którą tworzysz, będzie silna i przyjazna.

Panna młoda jest niezbadana i gorąca jak Afryka, energiczna i kreatywna jak Ameryka, oryginalna i tajemnicza jak Australia, inteligentna i doprawiona jak Europa. Pan młody jest pod każdym względem szczęśliwym geografem, ponieważ znalazł i odkrył szczęśliwą część świata, swój rodzinny kontynent, w którym odtąd zadomowi się miłość i radość. Dla was dwóch wypadł upragniony bilet na oceaniczny liniowiec miłości. Życzymy Wam bezchmurnego, rodzinnego nieba, słonecznego raju życia, bezkresnej przestrzeni morskich uścisków, melodyjnej melodii tryli w bezmiarze całego świata we wspólnych podróżach!

Gratulacje, nasi kochani Nowożeńcy, w dniu Waszego ślubu. Aha, a szczególnie dzisiaj pójdziemy na spacer, pobawimy się od serca, zjemy, upijemy się, tańczymy. Aby zapamiętać ten ważny dzień, ten główny dzień, ten pamiętny dzień do końca życia. Dlaczego wy, bohaterowie tej uroczystości, siedzicie tak smutni i skrępowani. Cóż, młody mężu, weź swoją pannę młodą i zaciągnij ją do tańca. Powinna być dziś najzabawniejsza. W końcu dzisiaj kończy się jej młodość i zaczyna się zupełnie inne życie. Życzę Ci, aby małżeństwo nie stało się dla Ciebie czymś przytłaczającym, aby nie była trudną pracą. Niech wszystko będzie łatwe i proste, abyś mógł zazdrościć.Niech miłość, szczęście, pasja i szacunek zdobią wasz związek. Niech nigdy nie wysychają źródła pasji, czułości i inspiracji. Kochajcie się i dbajcie o siebie, szczęśliwe wakacje. Hurra!

Drodzy Nowożeńcy! Gratulacje z okazji Dnia Wesela! Dziś gratulujemy młodej parze, pięknej pannie młodej i uroczemu panu młodemu tego wspaniałego święta i święcie i słusznie wierzymy w ich świetlaną przyszłość! Życzę wam młodym małżonkom długiego, szczęśliwego i dostatniego życia rodzinnego, wielu dzieci i spełnienia wszystkich pragnień, które od teraz będziecie dzielić we dwoje! Chciałabym również życzyć Wam, abyście zawsze kochali się z całego serca i żyli długo i szczęśliwie, potwierdzając swoim przykładem, że marzenia mogą się spełnić w naszym życiu! Nie zapominaj, że miłość jest podstawą rodziny i relacji i kochaj się przez całe życie, ufaj sobie i miej cierpliwość, jeśli nagle tego potrzebujesz, aw życiu rodzinnym, jak mówią, wszystko może się zdarzyć! Szczęście, zdrowie i długowieczność!

Szczęśliwego wesela! Niech twoja rodzina będzie duża, aby zbudowała fortecę komfortu i miłości, a nikt nie odważy się jej zaatakować ani zranić złymi myślami lub słowami. Komfort i radosne emocje, zrozumienie, wzajemna pomoc i wsparcie!

Bardzo się cieszę, że widzę Cię tak piękną i promienną w tej sukni ślubnej. Dziś jest twój dzień. Życzę Ci największych GRATULACJE. Gratulujemy tak pięknego ślubu. Twój przyjaciel (imię).

Gratulujemy ślubu i życzymy sobie, aby okres bukietów cukierków przeplatał się z pysznymi kotletami i zabawnymi grami dla dzieci. Żyjecie razem, kochacie namiętnie, marzycie pięknie i zawsze pozostajecie uroczą parą króliczków, a nawet królików: on ma cenną marchewkę, a ona ciepłe futro.

Nasi drodzy nowożeńcy, dzisiaj zjednoczyliście swoje losy w jedno. Teraz masz wszystko w jednym. Żyjcie dla siebie nawzajem, dbajcie o swoją miłość przez całe życie. Życzymy Wam wszystkiego najlepszego, aby wszystko dobrze się ułożyło, aby życie szło jak w zegarku, aby szczęście zawsze Ci towarzyszyło. Niech Bóg błogosławi was, dzieci, aby ozdobiły wasze życie i zawsze was uszczęśliwiały. Niech szczęście zawsze uśmiecha się tylko do ciebie. Niech ptak szczęścia odwiedza cię często. Wszystkiego najlepszego dla Ciebie, dobrobytu i dobrego samopoczucia. Niech życie będzie dla Ciebie przyjemnością.

Podnoszę kieliszek do twojego czarnego życia! Nie bój się. Chcę tylko, żeby młody mąż zawsze chodził w drogim czarnym garniturze, z czarnym dyplomatą z prawdziwej skóry. I żeby jego ukochana żona zawsze jeździła czarnym mercedesem, odpoczywała z mężem nad Morzem Czarnym, jadła czarny kawior łyżkami i pił tylko najlepszą czarną kawę.

Życzę, aby twoje życie rodzinne było słodkie jak pierwszy pocałunek, ciepłe i dostatnie jak twoje uściski, długie i bogate jak twoja miłość. Szczęśliwego dnia ślubu!

Niech ten ślub będzie głośny i zabawny. Życzę naszym wspaniałym nowożeńcom niekończącego się romansu uczuć i nieugaszonego szczęścia życia rodzinnego.

Drodzy Nowożeńcy! W ten radosny dzień chcę, abyście przypomnieli sobie proste operacje arytmetyczne. Dodatek, dzięki któremu jedna dziewczyna i jeden chłopak okazali się wspaniałym małżeństwem. Odejmowanie was oboje od twojego samotnego życia. Podział, kiedy wszystkie smutki są dzielone na pół i dlatego zmniejszają się. I wreszcie pomnożenie, gdy wszystkie radości staną się wspólne i pomnożą się stokrotnie! Bądź szczęśliwy!

Spokój i harmonia w Twoim domu, młodzi ludzie. Żyj szczęśliwie i daj uśmiech swoim bliskim. Kochaj, doceniaj, stań się mądrzejszy. Niech twoja rodzinna przysięga będzie silna!

Zapamiętaj każdą chwilę dnia dzisiejszego. Zapamiętaj spojrzenie, pieszczoty i podziw, dumne i oddane. I niech to uroczyste wydarzenie będzie z tobą tylko raz w życiu, ale to spojrzenie zawsze będzie zwrócone na ciebie. Najbardziej rodzimy i najbardziej potrzebny. Naucz się doceniać szczęście, które spadło na twój los. Żyj, aby być przykładem dla swoich dzieci.

Szczęśliwego dnia ślubu dla naszych wspaniałych dzieci. Życzymy, abyście nigdy się ze sobą nie kłócili, z całych sił i wysiłków, aby chronić swoją miłość.Niech twoje życie rodzinne będzie szczęśliwe, a dom radosny, wygodny i łaskawy.

Z całego serca gratuluję, kochani i piękni nowożeńcy! Niech wasze serca nie rozpoznają smutku i zazdrości, niech wasze dłonie zawsze mocno i wiernie się uściskają, niech wasza wspólna droga będzie długa i pomyślna, niech wasza historia będzie szczęśliwa i niesamowicie interesująca.

Małżeństwo to największa tajemnica ludzkiego życia, w której dwie dusze, losy, życia łączą się w jedno… Dziś byliśmy świadkami tego cudu, gratulujemy Pary Młodej! Niech ich życie małżeńskie będzie ucieleśnieniem prawdziwego ludzkiego szczęścia, jasnego i silnego jak diament!

Gratulujemy małżeństwa i życzymy, abyś przez całe życie był jak w kurorcie: wygrzewaj się w promieniach ciepła, chroń się przed oparzeniami z zazdrości, łatwo płyń z prądem w łódź miłości, kupujcie sobie słodkie prezenty i pamiątki – samochody, futra, złotą biżuterię. Razem, ramię w ramię, wspinaj się po szczeblach kariery i ciesz się obserwowaniem, jak Twoje dzieci bawią się obok Ciebie.

Duchowe gratulacje z okazji ślubu od rodziców, krewnych, przyjaciół z całego serca

Gratulacje z okazji ślubu

Nadszedł więc kolejny dzień. I to jest dość niezwykłe. W końcu dzisiaj wszyscy doświadczymy wszystkich najlepszych uczuć w życiu, jakie mogą być tylko w tym życiu.I dopiero dzisiaj będziemy mogli przejść przez wszystkie trudności i naprawdę zbliżyć się do czegoś lepszego. Teraz moi drodzy przyjaciele obchodzą święto zwane ślubem. Szczerze mówiąc, cieszę się z twojego powodu, że nie mogę nic więcej powiedzieć. Tak bardzo chcę, żebyś zawsze była zdrowa. Ale w tym celu nadal musisz za każdym razem starać się być tą osobą, która zawsze pomoże innym. I na koniec powiem Ci, że teraz wszystko zależy tylko od Ciebie, więc możesz śmiało działać i nie bać się niczego i żadnych trudności. Powodzenia i wszystkiego najlepszego w życiu.

Wchodząc ramię w ramię w przyszłe życie, pamiętaj, aby wziąć odpowiedzialność za każdy krok.

W najjaśniejszy i najbardziej pamiętny dzień chcemy życzyć Ci najważniejszej rzeczy – uchronienia swojej miłości przed złą pogodą, rozczarowaniami i światowymi problemami. Stworzyłeś rodzinę, teraz musisz zbudować domowe gniazdo, chronić palenisko, dbać o siebie nawzajem. Niech rozłąka nigdy nie wejdzie do twojego domu i niech wszystkie kłopoty pękną jak bańki mydlane o miłości, wsparciu i prawdziwym zaufaniu. Bądź ciekawy, zawsze młody i zdrowy!

Drodzy Nowożeńcy, gratulujemy w dniu założenia nowej rodziny! Niech wybór małżonków będzie dla Ciebie jedną z najlepszych decyzji w życiu, której nigdy nie będziesz żałować. Pragnę być dla siebie wsparciem, wsparciem, radością i inspiracją. Pokonujcie wspólnie trudności, dzielcie się szczęściem i bólem we dwoje, bądźcie wierni i godni!

Moi drodzy rodzice, gratuluję wam i w dniu ślubu szczerze życzę wam kochać się bez względu na wszystko, chronić serce swojej rodziny, urządzać wspaniałe wakacje i być zawsze na miejscu ta sama długość fali snów i szczęścia.

Wesołych wakacji! Niech czeka Cię wspaniałe życie z niezapomnianymi wydarzeniami, dobrymi ludźmi, obiecującymi pomysłami i pozytywnymi myślami. Cieszcie się sobą, nie ulegajcie żadnym prowokacjom, zachowajcie swoją miłość i oddanie. Raduj się, podróżuj, nie zauważaj obelg i smutków.

Jazda, wiatr w plecy, podróże i nudne życie razem. Szczęśliwego dnia ślubu, szczęśliwego połączenia serc! Krótkie gratulacje z okazji ślubu

Szczęśliwego dnia ślubu. Życzę Wam wzajemnej miłości, troski i uwagi, życzę szczęśliwej wspólnej podróży, usianej płatkami radości, rozświetlonej gwiazdami szczęścia.

W dniu naszego ślubu dziękujemy naszym wspaniałym i drogim rodzicom, którzy dali nam szczęśliwe dzieciństwo, którzy obdarzyli nas swoją miłością i troską. Nasi drodzy bądźcie zawsze zdrowi, silni, odnoszący sukcesy i szczęśliwi.

Ślub to jedna z najlepszych uroczystości, która wzbudza w sercach ludzi. Tylko w dniu ślubu możesz doświadczyć uczuć, których już nigdy nie poczujesz. W końcu właśnie w taki dzień młodzi ludzie żegnają się ze swoją przeszłością i robią nowy krok w przyszłość. I tak teraz, będąc na weselu, tak bardzo chciałabym wam powiedzieć, że nie powinniście się denerwować. W końcu po podjęciu decyzji po prostu nie możesz się cofnąć. A teraz spróbuj uczcić swoje wakacje w najlepszy sposób. Cokolwiek się stanie, pamiętaj tylko, że zawsze powinniście być dla siebie silnym wsparciem. A wtedy na pewno odniesiesz sukces w najlepszy sposób. A teraz chcę ci tylko powiedzieć, że żyjesz szczęśliwie i polubownie w swojej rodzinie. Niech wszystko potoczy się dokładnie tak, jak tego chcesz.

Niech Twój dzień ślubu będzie błogosławiony i niezapomniany. Zwiększaj swoją miłość każdego roku, utrzymuj ciepło swoich serc, ucz się pomagać sobie nawzajem. Życzymy również, aby Twój rodzinny statek nie napotkał na swojej drodze burzy ani skał, a jedynie cichą, wygodną powierzchnię i słońce, które ogrzewa Twoją rodzinę!

Drodzy Nowożeńcy, dzisiaj zgromadziliście grono najbliższych osób, które przyszły, aby dzielić się z Wami radością. Pragnę, aby wasze dusze płonęły wiecznym płomieniem miłości i namiętności, a wasze serca były pełne czułości. Niech w Twoim mieszkaniu nieustannie rozbrzmiewają akordy szczęścia.Przygotujcie się na lekcje życia, spróbujcie je wspólnie studiować, nauczcie się znajdować kompromisy, tylko wtedy wasze dzieci będą mogły zobaczyć godny przykład do naśladowania. Niech drzwi Twojego domu będą stale otwarte dla rodziców i przyjaciół. Dzisiaj powinniśmy zostawić ślady szczęścia i radości w waszych duszach na całe życie, więc podzielmy się wspaniałym nastrojem, wznieśmy kieliszki, by stworzyć silną rodzinę. Niech twoje uczucia nie znikną, a jedynie urosną, inspiruj się nawzajem miłością i nadzieją na lepszą przyszłość.

Ślub to świetny czas, aby wreszcie wszystko zrozumieć do samego końca. Można nawet zauważyć, że ten czas jest dość nietypowy. W końcu to w nim otrzymujemy tak niesamowitą uwagę, która jest tak ważna w tym życiu. A teraz jestem na weselu. Ta uroczystość przebiega teraz bardzo dobrze. Jeśli przyjrzysz się uważnie młodej parze, staje się jasne, że są niesamowicie szczęśliwi. I dlatego tak bardzo im gratuluję. I chociaż rozumiem, że teraz mają jeszcze dla mnie trochę czasu, ale postaram się zrobić wszystko, co jest potrzebne. Będę też musiał opowiedzieć o tym, jak uczycie się słuchać siebie nawzajem w życiu rodzinnym. Cokolwiek się stanie, nadal wierz tylko w swój sukces, a wtedy na pewno wszystko ułoży się dla Ciebie najlepiej. I obyś był szczęśliwy.

Gratulujemy najszczęśliwszego dnia w Twoim życiu. Dziś są urodziny nowej rodziny. Pragniemy, aby z każdym dniem stawała się silniejsza i rozwijała się przez lata. Niech twoja rodzina będzie oparta na wzajemnym zrozumieniu, wsparciu, czułości i bezgranicznej miłości. A wszystkie przeszkody, które są nieuniknione na ścieżce życia, sprawią, że będziesz mądrzejszy i bardziej zjednoczony.

Żałuję, że twoje rodzinne ognisko nigdy nie gaśnie. Aby ani ulewy ucisku, ani ciężkie życie, ani żaden wróg nie mógł go zgasić. Szczęśliwego dnia ślubu!

Przechodzicie przez życie razem, ramię w ramię, ręka w rękę – to takie wielkie szczęście, którego czasem nie zauważa się i nie docenia za codziennymi obowiązkami, rodzinnymi troskami! Gratuluję Wam rocznicy ślubu i życzę doceniania Waszego „MY”, a Wasze małżeństwo będzie szczęśliwe i trwało przez wiele lat! Wielka cierpliwość dla ciebie, anielska pokora, ciepła życzliwość, gotowość, aby zawsze przyjść na ratunek, zapewnić wsparcie i oczywiście silną, niekończącą się, nieugaszoną, czułą i oddaną miłość! Bądź szczęśliwy w każdej chwili, gdy jesteście razem!

Życie rodzinne to radości, problemy, próżność, ale także niekończące się szczęście. A co najważniejsze, oczywiście miłość! Masz to – widać to w twoich oczach! Cieszcie się więc wspólnie spędzonymi minutami, umiejcie przedyskutować wszystkie sprawy, a nie milczeć i nie obrażać się. Gratulujemy rozpoczęcia życia rodzinnego. Niech przyniesie Ci radość, miłe zmartwienia i jasne wspomnienia.Wszystkiego najlepszego i godnego Ciebie!

Dzisiejsze uroczyste wydarzenie jednoczy Cię. Życzę Wam, abyście zawsze o tym pamiętali, aby radość jednego zawsze była radością drugiego, abyście się wzajemnie słuchali i czuli – tak bardzo pomaga żyć! Siła kobiety tkwi w jej mądrości. Siła człowieka tkwi w niezawodności i zrozumieniu. Dbajcie o siebie nawzajem, żyjcie w harmonii, dawajcie sobie wzajemne szczęście i niech wasze wspólne życie będzie ciekawe, radosne i szczęśliwe!

Szczęśliwego dnia, drodzy nowożeńcy. Niech wszystko w twoim życiu będzie spokojne, wygodne i za obopólną zgodą. Miłość, szacunek, pieniądze i szczęście.

Szczęśliwego dnia ślubu. Bądźcie nie tylko szczęśliwi, ale bajecznie bogaci, głęboko i prawdziwie przez siebie kochani, odnoszący sukcesy we wszystkich sprawach i zawsze inspirowani wspaniałymi marzeniami. I oby te marzenia oczywiście się spełniły.

Oryginalne życzenia ślubne od rodziców, krewnych, przyjaciół własnymi słowami

Najlepsze
Gratulacje ślubu od rodziców, krewnych, przyjaciół, z głębi serca

Niech wspólne życie stanie się dla Ciebie niebiańskim owocem, tak samo słodkim, tak samo smacznym. życzę miłości, ufania sobie nawzajem.Niech nie znają granic rozrywki w czasie wolnym.Dobrobyt, spokój, zrozumienie, aby spełniły się nawzajem pragnienia.

Ślub to magiczny moment w życiu.Możesz opublikować tysiące książek ze wskazówkami dotyczącymi harmonii rodzinnej, ale tylko ty sam znajdziesz najpewniejszą drogę do szczęścia.

Dzisiaj jest najlepszy dzień w Twoim życiu: dzień tworzenia rodziny, komfortu, niezawodnego fundamentu na starość. Niech twoja druga połowa będzie zawsze wierna, troskliwa, przyjazna i nierozłączna. Długa miłość, szczęście, zdrowe i piękne dzieci.

Drodzy i wspaniali Nowożeńcy, z całego serca gratuluję Wam ślubu. Życzę wam, abyście płonęli jasnym ogniem inspiracji i nadziei, nie wypuszczając się nawzajem i stale utrzymując żar miłości w waszych sercach. Obyś był razem przytulny i wygodny, niech twoja rodzina będzie silna i szczęśliwa.

Gratulujemy szczęśliwego dnia, Życzymy szczęścia w przyszłości, Abyście się kochali i zawsze doceniali swoją rodzinę!

Dorastaliśmy razem, dorastaliśmy razem, uczyliśmy się razem i dzieliliśmy ze sobą nasze sekrety. Pierwszy raz powiedziałeś mi o dwójkach i małych żalach z dzieciństwa. Czy pamiętasz, jak ty i ja marzyliśmy o pięknych książętach, którzy na pewno pojawią się w naszym życiu? A teraz twój książę cię znalazł i stoi obok ciebie, tak szczęśliwy jak ty!

Twój ślub to związek dwóch pięknych osób, które udowadniają szczerość i głębię uczuć! Niech dom zawsze będzie ciepły, panuje wzajemne zrozumienie i cierpliwość. Niech wasze serca wciąż płoną po wielu latach!

Dzisiaj jest wyjątkowy dzień w Twoim życiu – zrobiłeś pierwszy krok w kierunku szczęścia rodzinnego i chcę życzyć, aby miłość, pomoc, wsparcie ze strony bliskich i przyjaciół zawsze Cię w tym chroniły ścieżka. A jeśli po drodze pojawią się trudności, pozwól im tylko uczynić cię silniejszym, mądrzejszym i bliższym sobie. Chcielibyśmy, abyście żyli razem szczęśliwym, ciekawym i pozytywnym życiem! Słuchajcie się nawzajem i zawsze czujcie – tak bardzo pomaga żyć! Szczęście i powodzenia, drodzy nowożeńcy!

Wszystkiego najlepszego dla twojego małżeństwa, twojej pięknej rodziny! Życzę ci łabędzi wierności, młodych marzeń, czułych uczuć, wiecznej miłości i jasnego szczęścia. Niech nie będzie trudnych czasów dla twojej rodziny, niech nic nie będzie niemożliwe dla twojej miłości, niech gwiazda szczęścia zawsze płonie dla ciebie. Chcę się słyszeć i rozumieć, szanować osobiste interesy i być niezawodnym wsparciem w aspiracjach.

Dzisiaj dołączyłeś do swoich losów i gratulujemy! Trzymajcie się mocno.

Jak długo wszyscy czekaliśmy na ten dzień, od dnia, w którym zaczęliście się spotykać. Wszyscy zrozumieliśmy, że jesteście dla siebie idealni, więc nawet nie rozważaliśmy innych opcji rozwoju wydarzenia.A dzisiaj wreszcie byliśmy świadkami tego wspaniałego wydarzenia – małżeństwa. Chłopaki, patrzę na was i rozumiem, że najważniejszą rzeczą w związku jest zaufanie. Dlatego życzę, abyście nigdy nie stracili tego zaufania. Życzę również zrozumienia. Mam nadzieję, że w Twoim życiu rodzinnym będzie jak najmniej kłótni i konfliktów. Zawsze staraj się iść na ustępstwa, aby uratować związek. Pamiętaj, że jesteś jednym. Nie obrażajcie się nawzajem, a raczej usiądźcie i porozmawiajcie. Niech wasz dom zawsze będzie przytulny i ciepły, niech wszystkie przeciwności was ominą, moi drodzy. A dzisiaj należy do Ciebie, więc zacznij się bawić i relaksować.

W tej chwili jest bardzo szczególny moment dla nas wszystkich, który tak bardzo pragniemy trwać jak najdłużej. A wszystko dlatego, że dzisiaj nasi kochani młodzi ludzie postanowili połączyć swoje losy. To wszystko jest takie miłe dla oka, bardzo bym chciał, żebyś mógł dalej być razem. Na razie postaram się zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby poradzić sobie z wszelkimi problemami. I pamiętaj, że w życiu rodzinnym musisz się wiele nauczyć. Ale tylko w tym przypadku możesz rzeczywiście osiągnąć coś wartościowego. Ale nadal nie musisz się o nic martwić, ponieważ obok Ciebie zawsze będą ludzie, którzy zawsze mogą Ci pomóc i przyjść na ratunek. To takie ważne, więc po prostu nie musisz się tym martwić. I niech szczęście zawsze będzie z tobą.

Droga, urocza Panno Młoda, serdecznie gratuluję Ci tego ważnego dnia, wspaniałego święta. Ten świat nie widział piękniejszej od ciebie narzeczonej. Życzę Ci, abyś została ukochaną i pożądaną żoną, doskonałą gospodynią, kobietą, której wszystko się udaje i zawsze prosperuje. Niech w życiu rodzinnym nie będzie dramatów, niech twój mąż kocha cię i szaleńczo ubóstwia.

Jesteś taka piękna, świecisz swoją radością! Twoje światło oświetla wszystkich wokół i wszyscy jesteśmy dzisiaj tak samo szczęśliwi jak Ty! Nasza rodzina cieszy się z Twojego szczęścia i jest dumna z Twojego wybrańca. Tak bardzo Cię kocham i jestem pewna, że ​​również będę kochać i szanować Twojego męża. W końcu, jeśli go wybrałeś, to jest godny miłości całej naszej rodziny.

Gratulacje, wspaniali ludzie. Ten ślub jest najwspanialszy, a wy kochani bądźcie najszczęśliwsi. Życzę Ci wielu udanych, radosnych, radosnych i niesamowitych dni w Twoim życiu, życzę Twojej rodzinie pomyślności, spokoju, zdrowia i pomyślności.

Szczęśliwego dnia ślubu, kochani. Dziś mieliśmy szczęście być świadkami zawarcia waszego związku i życzymy Wam, nasi złoci, aby ten związek był silny, długi i pomyślny. Chcemy być dla siebie całym oceanem radości i inspiracji, każdego dnia pragniemy zanurzyć się w otchłań namiętności i romansu. Żyj szczęśliwie, kochaj szczerze, wkrótce urodź wspaniałe dzieci, ciesz się życiem rodzinnym i wspólnie spełnij wszystkie swoje marzenia!

Szczęśliwego dnia ślubu! Wraz z narodzinami nowej rodziny! Gratuluję i życzę spędzenia życia rodzinnego na ścieżce spokoju i ciepła.

Co chcę powiedzieć? Że uśmiech i podejście z humorem pomaga we wszystkich życiowych trudnościach! Osoba, która potrafi żartować z najbardziej dotkliwego problemu lub trudności, radzi sobie z tym szybciej, a w życiu rodzinnym jest to szczególnie ważne. Więc nie trzeba się długo złościć i dąsać się na siebie, więcej żartów i śmiechu. Śmiech to cudowne lekarstwo, więc życzę szczęścia, bądź wesoły, śmiej się i żartuj i podchodź do każdej sytuacji z humorem!

Niech wszyscy goście będą zadowoleni, a wesoła atmosfera sprawi, że wesele będzie wyjątkowo wyjątkowe. Życzymy szczęśliwego życia razem!

Z całego serca gratuluję zaangażowania. Życzę Ci, aby ten poważny krok uczynił Twoje życie szczęśliwym i interesującym, pogodnym i dostatnim, cudownym i cudownym. Zawsze się kochajcie, dawajcie szczerą radość i troskę.

Gorące gratulacje z okazji ślubu od rodziców, krewnych, przyjaciół z prozy

Z całego serca gratuluję ślubu

Gratulacje, drodzy, na Twój ślub. Niech twoja miłość będzie niezwyciężona i wieczna, niech twoje życie będzie słodkie, ale dziś wszyscy będą krzyczeć do ciebie „gorzko”!

Szczęśliwego dnia ślubu! Każda nowa rodzina to nowa jednostka naszego kraju. Niech więc Twoja rodzina stanie się wzorowa i godna naszego państwa.Życzymy wielkich możliwości w dziedzinie harmonii, komfortu i miłości. Szczęście i dobre samopoczucie w rodzinie.

Tak wiele powiedziano dzisiaj w imieniu naszej młodzieży, padły gratulacje i życzenia. I chcę opowiedzieć naszej pannie młodej o tym cudownym dniu całkiem sporo. Kochaj i doceniaj swojego męża, opiekuj się i szanuj swoich rodziców, częściej dzwoń do koleżanek i marzyj o swoich przyszłych dzieciach. Bądź szczęśliwy i ciesz się życiem rodzinnym w każdej minucie. A kiedy zobaczysz na niebie chmury kłótni, po prostu rozprosz je światłem swojego uśmiechu. Bądź tak piękna i szczęśliwa jak dzisiaj przez całe życie.

Na naszej ziemi żyje tak wielu ludzi, że czasami wydaje się, że nigdy nie będą w stanie znaleźć partnera. Ale w rzeczywistości wszystko tak nie jest. Jeśli dana osoba ma spełnić swoje przeznaczenie, to razem będą musieli się spotkać pewnego dnia, niezawodnie. A teraz, stojąc przed wami, młodzi ludzie, tak bardzo rozumiem, że naprawdę powinniście starać się zrobić wszystko, co możliwe, aby jak najlepiej spędzić to życie. I nawet jeśli nie wszystko ci się ułoży, nadal nie powinieneś się tym denerwować. W końcu obok Ciebie zawsze będą ludzie, którzy za każdym razem będą starali się choć trochę ulepszyć Twoje życie. I na koniec, po prostu nic ci nie powiem. Po prostu przytulę cię tak mocno, jak mogę. I pamiętaj, że bardzo cię kocham. Więc jeśli już, po prostu na mnie licz.

Pamiętaj, że rozrzucone skarpetki i brudne naczynia zawsze można zamaskować namiętnym pocałunkiem miłości.W końcu małżeństwo to związek dwojga rozumiejących się szczęściarzy.

Co jest najważniejsze w życiu rodzinnym? Miej dwa komputery w domu, używaj poprawnie wałka do ciasta i naucz się Zen. Tego Ci życzę! Szczęśliwego dnia ślubu!

Niech Wasze wspólne życie rodzinne stanie się tak wypełnione niesamowitymi chwilami, jak dzisiejsze wakacje, pełne wdzięku, jak podarowane Wam bukiety, harmonijne, jak życzenia teraz wypowiadane i słodkie, jak Wasz tort weselny! Szczęśliwego dnia ślubu!

Drodzy kochankowie! Życzę Wam wielkiego szczęścia, nieziemskiej miłości i głębokiego szacunku dla siebie. Zawsze chcę was widzieć jako gołębie, które delikatnie gruchają, przytulając się do siebie.

Nawet najsilniejszą miłość trzeba od czasu do czasu podsycać nowymi emocjami. Życzę nowożeńcom, aby ciągle się zmieniali, podróżowali, odkrywali nowe rzeczy w swoim życiu. I rób to wszystko wyłącznie razem!

Szczęśliwej rocznicy ślubu! Niech twoja miłość rośnie z biegiem lat, szanuj się nawzajem, doceniaj i ochraniaj. Podziwiam Waszą parę, zawsze jestem taka sama szczęśliwa i zakochana. I niech Twój dom zawsze będzie ciepły i przytulny.

Z całego serca gratuluję dzielnemu panu młodemu. Życzę silnej i szczęśliwej rodziny. Niech twoja żona cię szanuje i szanuje, kocha i kocha. Bądź wiernym i łagodnym mężem, niezawodnym wsparciem i silną fortecą dla swojej rodziny. Rady dla was i miłości, chłopaki.

Pomagajcie sobie nawzajem, okazujcie wrażliwość i responsywność, uwagę i troskę. Pokój i harmonia dla Twojej rodziny. Miłość i szczęście!

Moje szczere gratulacje z okazji ślubu! Życzę spokoju i życzliwości, pomyślności i szczęścia, prawdziwej miłości i przyjaznej rodziny.

Po pomyślnym znalezieniu drugiej połowy, drodzy nowożeńcy! Chcę czuć się jedną całością w każdych warunkach. Niech pierwszym impulsem każdego z was będzie chęć dzielenia się ze sobą. Niech wzajemne wsparcie będzie się pielęgnować, a potrzeba szeptania „Kocham Cię” pojawia się sama. Po prostu bądźcie razem, a wszystko się ułoży. Gratulacje dla pięknej pary z okazji ich małżeństwa!

Luksusowe róże, drogie samochody i modne kurorty nigdy nie zastąpią domowego śniadania filiżanką aromatycznej kawy i jajecznicą z keczupowym sercem. Znając tę ​​parę, mogę śmiało powiedzieć, że znaleźli najcenniejszą rzecz w swoim życiu.To, co pomoże im wyhodować luksusowe róże, zarobić na drogi samochód i udać się do najlepszego kurortu, to miłość i zrozumienie.

Drodzy Nowożeńcy, gratulacje. Od tego dnia zaczyna się Twoje „czarne” życie: teraz odpoczniesz nad Morzem Czarnym, jeździsz czarnym mercedesem i zjesz czarny kawior łyżkami.

Rodzina to królestwo kobiety. Życzę Ci kochana Oblubienico, abyś poczuła się w nim jak prawdziwa królowa. Aby miłość, harmonia i przyjaźń panowały w twoim przytulnym i pięknym królestwie, aby goście zanurzyli się w atmosferze dobrej woli i szczęścia. Aby twój król był zawsze blisko, mężu. Niezawodny, lojalny, kochający, miły i uczciwy, delikatny i opiekuńczy. Niech śluby małżeńskie staną się prawami tego królestwa i wypełnią się na zawsze. Niech twoja rodzina stanie się największym królestwem na ziemi!

Drogi córko i synu! Cóż, nadszedł dzień, kiedy wyjeżdżasz do nowego, niezależnego życia. Od teraz musisz być wszędzie i we wszystkim tylko razem. Nigdy i nigdzie się nie kłóć, bo kłótnie prowadzą do niczego. Jeśli stało się to trudne – uśmiechnij się do siebie, a surowość minie. Wszystkiego najlepszego i najjaśniejszego!

Drodzy Nowożeńcy, jest takie powiedzenie, że z ukochaną raj jest w chacie. Jeśli podchodzisz formalnie, dziś trudno uwierzyć w taki raj, dlatego życzę szczęścia we własnym jasnym, wygodnym i przestronnym domu rodzinnym. Ale powiedzenie ma inne znaczenie – że każde wydarzenie i każdy los można osłodzić miłością.Tak więc z całego serca życzę, abyście widzieli swoje szczęście w szczęściu drugiego i zawsze dziękuję za szansę, która was połączyła! Gratuluję Ci ślubu, z miłością, z nowym życiem! Życzymy kolorowych dni powszednie, jasnych weekendów, czarujących wakacji i relaksu na najbardziej lazurowych wybrzeżach!

Drodzy Nowożeńcy, z całego serca gratuluję. Niech ogień rodzinnego paleniska, który dziś rozpaliłeś, niech nigdy nie zgaśnie, niech życie Cię zadowoli i zaskoczy, niech melodia Twojej miłości nigdy nie ustanie. Życzę szczęścia i dobrego samopoczucia na wiele lat.

Gratulacje, przyjaciele, nie jesteście teraz tylko piękną parą, jesteście mężem i żoną, dwiema jagodami z tej samej dziedziny. Życzymy, abyście zawsze się kochali i przynosili tylko szczęście do swojego rodzinnego gniazda. Mąż jest żywicielem rodziny i przystojnym mężczyzną, jego żona jest uroczą gospodynią i cudowną divą, a w przyszłości niech cudowne psotne dzieci pojawią się w waszej wspaniałej rodzinie. Gorzki!

Gratuluję ślubu i z głębi serca życzę ci długiego życia w miłości i harmonii, w pokoju i radości, w zrozumieniu i harmonii, w ekstazie i nadziei. Dajcie sobie nawzajem troskę i bajkę, czułość i życzliwość. Twórzcie razem, marzcie razem, podróżujcie razem i wypełniajcie ten świat dobrymi uczynkami, jasnymi uczuciami, prawdziwymi cudami. Zadbaj o swoją miłość i niech Pan pomoże ci w trudnych chwilach.

Nasi drodzy nowożeńcy, gratulujemy Wam, że zdecydowaliście się na tak poważny akt jak założenie nowej rodziny. Pamiętaj, że musisz przejść przez szereg radosnych i smutnych chwil, które przygotował los. To od Ciebie zależy, jak pozytywny będzie wynik tej ścieżki. Dbaj o swoją rodzinę, wzmacniaj swoje uczucia, nie zwracaj uwagi na zazdrosnych ludzi, ucz się od teraz ufać sobie nawzajem we wszystkim. Oby w twoim życiu nie było ponurych dni. Niech w waszych sercach zapanuje harmonia miłości. Niech życie szerzy przed tobą tylko szczęśliwe karty. Niech wspólna ścieżka wypełni się ekscytującymi chwilami. Życzymy, aby wasze serca płonęły miłością nieugaszoną dziś, jutro i zawsze. Dbajcie o siebie nawzajem.

Chcę uczcić Twój ślub tak, jak marzyłem i marzyłem! Niech ten dzień będzie niesamowitym, jasnym i po prostu niezapomnianym świętem miłości!

Moi drodzy, nadal nie mogę uwierzyć, że nadszedł ten cudowny dzień. Tak długo czekaliśmy na Wasz ślub, że nawet teraz patrzymy na Was i myślimy, że to tylko sen. Moja rodzina, znam cię od dawna. Pamiętam nawet dzień, w którym się poznałeś. Od tego momentu zaczęłam czekać na Wasz ślub, bo byłam w stu procentach pewna, że ​​będzie to jedno z najzabawniejszych i najradośniejszych wesel. Życzę wszystkiego najlepszego. Lekkie i miłe, to tylko możliwe. Jestem niesamowicie szczęśliwy, że cię znam, ponieważ pod wieloma względami biorę przykład od waszej pary.Bądź najszczęśliwsza, moja rodzina, bo na to zasługujesz. Wiesz, jak się zaprzyjaźnić i nie każdy może się tym pochwalić. Życzymy udanych wakacji, moi drodzy! I obiecujemy, że wszystko to zorganizujemy dla Ciebie, ponieważ bardzo Cię kochamy.

Drodzy, drodzy, kochani rodzice, w dniu Waszego ślubu chcielibyśmy podziękować za wszystko i życzyć Wam jeszcze wielu lat wielkiego szczęścia i doskonałego zdrowia, silnych sił i niesamowita energia. Niech życzliwość i hojność Waszych serc zamieni każdy dzień dla nas wszystkich w małą bajkę i wspaniałe wakacje. Dziękujemy, że jesteś z nami tak wspaniały.

Nie ma nic ważniejszego niż silna rodzina i udowodniłeś to swoim przykładem naszym nowożeńcom. Dziękuję za wspaniałe dzieci.