Gratulacje z okazji chrztu

Zebraliśmy dla Was wiele wzruszających gratulacji z okazji chrztu, płynących z głębi naszych serc. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Chrzest to szczególna uroczystość dla każdej osoby, więc powinieneś być z siebie dumny, ponieważ dzisiaj Twój cudowny syn został ochrzczony. Chciałbym pogratulować Ci tego wspaniałego wydarzenia, a także życzyć wszystkiego najlepszego Twojemu chłopcu. Przede wszystkim życzę mu zdrowia, szczęścia i spełnienia wszelkich pragnień. Pozwól chłopcu dorosnąć do Twojej radości, osiągając jednocześnie najważniejsze wyniki w nauce. Nie mam wątpliwości, że dokona słusznego wyboru w kwestii swojej specjalności, dlatego chcę, abyś był spokojny i nie dbał o niego tak bardzo. Życzę ci dobrego zdrowia, które nigdy cię nie zawiedzie. Chcę, aby twoja rodzina była najszczęśliwsza i odnosiła największe sukcesy. Biała smuga nigdy nie powinna się skończyć w twoim życiu. Powodzenia!

To wspaniałe wydarzenie się wydarzyło! Od tego dnia Twoje dziecko znajduje się pod najbardziej niezawodną ochroną – ochroną Boga! Oby na jego drodze nie było rozczarowań, trudności i upadków. Niech Bóg i aniołowie stróże wysłuchają waszych modlitw i dadzą dziecku zdrowie i radość. Przyjmij nasze szczere gratulacje!

W te jasne święta całej rodziny, kiedy twoje drogie dziecko zaakceptowało swoją wiarę, szczerze życzę mu uśmiechów jasnych jak tęcza i dni w jego życiu ciepłych jak słońce.Pozwól dziecku pokonać wszelkie trudności na drodze, niech uraza i smutek nie przeszkadzają małemu serduszkom.

Gratulujemy chrztu, dobrego i pogodnego święta okruchów i całej rodziny. Pragnę, aby aniołek dziecka miał silne skrzydła, aby dusza dziecka była zawsze otwarta i czysta, aby sam los kazał dziecku podążać ścieżką szczęścia, dobroci i miłości.

Gratulujemy chrztu Twojego słońca! Niech Pan zawsze chroni twoje dziecko i pomaga mu we wszystkim! Życzę dziecku dobrego zdrowia, morza kolorowych emocji i jasnych odkryć, bo ten ogromny świat jest taki piękny!

Dzisiaj wszyscy słyszeliśmy w kościele śpiew aniołków, towarzyszących twojej córeczce w nowym, tajemniczym świecie, który dał jej prawdziwego opiekuna w osobie anioła stróża i imiona rodziców . Ten dzień jest bardzo ważny nie tylko dla dziecka, ale także dla rodziców chrzestnych, ponieważ w obliczu Boga przysięgli, że zostaną rodzicami dla tego dziecka, będą je chronić i prowadzić, pomagać w każdej sytuacji i zawsze je wspierać. Rodzice chrzestni, nie wypowiadaliście słów łatwo, ale podjęliście zobowiązania, teraz macie córkę. Niech więc ten mały aniołek zawsze czuje twoją ochronę, ciepło i miłość. Być może na świecie nie ma nic piękniejszego niż oczy niewinnych dzieci, dziś Ci ufały, więc zrób wszystko, aby była szczęśliwa.

Dzisiaj jest dla Ciebie wyjątkowy dzień – chrzciny syna. Wiem, jak ważne jest trzymanie się razem w tak ważnym dniu.Wierzę, że na pewno będziecie razem nie tylko dzisiaj, ale jeszcze przez wiele lat. Możesz stać się naprawdę silną i szczęśliwą rodziną, więc skorzystaj z tej szansy. Chcę życzyć prawdziwego szczęścia i zrozumienia, jak ważne jest, aby mieć blisko siebie bliskich, bo nikt nigdy ich nie zastąpi. Gratuluję mojemu synowi chrztu, ponieważ w tym wielkim dniu zbliżył się trochę do Pana, zdołał uzyskać jego ochronę i otrzymać dla siebie anioła stróża. Tak wielki sakrament z pewnością musi wywrzeć na Tobie szczególne wrażenie, sprawić Ci wrażenie wewnętrznej harmonii. Wierzę, że wszystko na pewno ułoży się dla Ciebie tak, jak powinno, a Twoja rodzina otworzy razem wiele pozytywnych, szczęśliwych dni.

Ochrzciłeś dzisiaj swojego syna, przekazując jego los Panu. Chłopiec ma czystą duszę, wielkie i hojne serce – to podstawa niesamowitej przemiany. Pan z pewnością zagwarantuje ochronę dziecka przed wszelkimi przeciwnościami losu, a Ty będziesz mógł skierować je we właściwym kierunku i zagwarantować wykorzystanie wszelkich szans na aktywny postęp w kierunku celu. Życzę dziecku szczęścia i sukcesów, bo na pewno się przydadzą. Niech każdy dzień przynosi tylko najlepsze wrażenia i naprawdę się cieszy, bo tylko w tym przypadku Twoja rodzina może każdego dnia stawać się silniejsza, szczęśliwsza. Proszę przyjąć moje szczere gratulacje, życzenia, słowa nadziei w dniu chrztu Pana syna. Drodzy rodzice, postaram się pomóc w każdy możliwy sposób i oczywiście oddam swoją cząstkę troski opiece naszego bohatera, silnego mężczyzny.

Chcę pogratulować moim wspaniałym przyjaciołom z okazji chrztu ich pięknego dziecka. Ogólnie warto powiedzieć, że po prostu uwielbiam twojego syna, ponieważ jest niesamowicie inteligentny, aktywny i wesoły. Nieustannie nas bawi, cieszy nas żartami i frazami własnej kompozycji. Gratuluję Tobie i jemu chrztu i życzę wszystkim dobrego zdrowia i szczęścia. Twoja rodzina może być dla wielu wzorem do naśladowania, więc chcę, żeby tak było. Niech w Twojej rodzinie panuje harmonia i wygoda, a także wzajemne zrozumienie i szacunek. Twój synek ma po prostu doskonałych rodziców chrzestnych, którzy zawsze będą przy nim, pomogą i wesprą we wszystkich sprawach. Gratuluję Ci tego, że od tego dnia Twój synek znajduje się pod opieką Bożą. Wesołych świąt, moi najwspanialsi przyjaciele. Szczęście dla twojego syna.

Anioł zstąpił na ziemię, aby chronić Cię przed krzywdą. Nosi twoje ochrzczone imię, abyś rósł silny, duży, piękny i odnoszący sukcesy, ponieważ w życiu jest wiele trudności i kłopotów, przed którymi skrzydła miłości rodzicielskiej nie mogą go ochronić, a tylko wyższe moce mogą dać mu wszystko, o czym marzy, ratuj od kłopotów i przeszkód na ścieżce życia. Niech anioły obdarzą uśmiechem i spełnią się najlepsze marzenia o miłości, wierności i czułości rąk najbliższych. I niech Bóg cię kocha i chroni od tego dnia, zapewniając niezawodne i silne ramię swojego najjaśniejszego anioła z miłym i odważnym uśmiechem.Niech zapewni ci prawdziwą ochronę przed siłami ciemności i stanie się twoim najlepszym przyjacielem i przewodnikiem przez życie, a co najważniejsze, ochroną w każdej trudnej sytuacji.

Gratulujemy tego wyjątkowego dnia, jednego z najważniejszych wydarzeń w Twoim życiu! Niech chrzciny przyniosą Boże błogosławieństwo, pokój i spokój! Życzę dobrego zdrowia, uczciwego i szczęśliwego życia!

Dzisiaj był wyjątkowy dzień. W końcu odbył się chrzest twojego syna. Chciałbym pogratulować tak wspaniałego wydarzenia. Dziś uwielbimy dzień i cały wszechświat, istniejące obrzędy. Dziecku udało się uzyskać wewnętrzną harmonię i wielką wiarę w lepszą przyszłość, a to z pewnością będzie podstawą do znalezienia szczęścia. Życzę twojemu dziecku wszystkiego najlepszego, bez względu na wszystko. Niech los odsłoni tylko najlepsze aspekty i da Ci możliwość odczuwania miłości bliskich, Twojej rodziny. Mam nadzieję, że z pewnością ucieszy go swoim potencjałem, który początkowo w niego zainwestował i będzie mógł z powodzeniem rozwijać się w kierunku, który okazuje się mu naprawdę bliski. Proszę przyjąć moje gratulacje, słowa wsparcia i nadziei. Szczerze, drodzy przyjaciele, chcę widzieć w was i waszym chrześniaku naprawdę szczęśliwych ludzi. Z sakramentem.

Chcę wam pogratulować, moi ukochani przyjaciele, chrztu waszego chłopca. W ten radosny i jasny dzień chciałbym wam pogratulować i życzyć wszystkim najwspanialszego i najmilszego, jaki może być na tym świecie.Jesteście po prostu nierealnymi rodzicami, którzy robią wszystko dla swojego chłopca, więc życzę wam cierpliwości. Chłopcy zawsze dorastają psotni i aktywni, więc potrzebują oka i oka. Chciałbym życzyć Wam wszystkiego najlepszego w tym jasnym i świątecznym dniu, który pomoże Wam pozostać wzorową i wzorową rodziną. Życzę twojemu chłopcu dobrego zdrowia, a także szczęścia i powodzenia w życiu. Dziś zachowywał się po prostu znakomicie, nawet nie płakał, a to już jest wiele warte. Niech całe jego życie wypełnione będzie przyjemnymi chwilami i radosnymi wydarzeniami. Szczęście dla niego i powodzenia we wszystkich twoich przedsięwzięciach!

Gratulujemy wielkiego i znaczącego wydarzenia w Twoim życiu! Niech wstawiennictwo anioła stróża będzie łaskawe, aktualne i niezawodne. Niech święty, którego imię nosi teraz nowo ochrzczony, chroni przed przeciwnościami losu, pomaga w trudnościach, wskazuje właściwą drogę i prowadzi do właściwych decyzji. Szczęśliwego chrztu!

Rodzice pięknego synka, życzę Wam szczęścia i silnej rodziny. Proszę, zachowaj i chroń swoje dziecko, ponieważ naprawdę zasługuje na twoją ochronę. Życzę Państwu szczęśliwych wspólnych dni, kiedy będzie możliwość aktywnego rozwoju w wybranym kierunku. Przygotuj się na to, że synka będzie trzeba wykształcić, ale na pewno podziękuje Ci rozwijającym się charakterem i zdobywaniem podstawowych wartości, rozumieniem istniejącego świata. Drodzy Rodzice, pragnę Wam życzyć wyrośnięcia na syna, który stanie się prawdziwym przedstawicielem silniejszej płci, który będzie w stanie zaopiekować się Tobą i Twoją rodziną.Wierzę, że dla Ciebie wszystko się ułoży w 100%. Pan z pewnością poprowadzi cię właściwą ścieżką. Życzę szczęścia i wiary w świetlaną przyszłość. Proszę przyjąć moje szczere gratulacje z okazji chrztu.

Serdecznie gratulujemy Tobie i Twojemu dziecku chrztu, niech anioł wytrwale towarzyszy, chroni i pomaga we wszystkich trudnościach. Życzymy dziecku dobrego zdrowia i szczęśliwego losu, aby Twoja rodzina była kochająca, dostatnia i harmonijna.

Niech twój mały cud zawsze będzie chroniony przez anioła stróża i Wszechmogącego! Życzę dziecku dobrego zdrowia, jasnego dzieciństwa i kolorowych emocji! Niech szczęście, pokój i harmonia zawsze panują w Twojej wspaniałej rodzinie!

Gratulujemy z okazji chrztu i życzę cudowi zdrowia i szczęścia w życiu. Niech rodzice i rodzice chrzestni zawsze pomagają dziecku z wszelkimi trudnościami i nieszczęściami, niech jasny anioł twojego dziecka zawsze go chroni i chroni przed wszystkim niemiłym.

Czułość i miłość Twoich rodziców sprawiły Ci wspaniałe wakacje – dzień Twojego chrztu, który ochroni Cię w sytuacjach życiowych i pomoże Ci stać się lepszym, odważniejszym, odważniejszym i zdrowszym na twoja ścieżka życia. Niech miłość będzie dla ciebie jasna i piękna, jak wieczorne niebo w zimie, a dobry duch chrześcijański niech obdarzy cię czułością, dobrocią i spokojem, abyś wyrósł na silną, uczciwą i odważną osobę, wspaniałego przyjaciela, z którym sam marzyłbyś o nawiązywaniu przyjaźni.Proszę ludzi i Boga swoimi cnotami, dotrzymuj słowa i wypełniaj swoje obietnice, aby życie stało się dla Ciebie przyjemne i piękne, a ludzie zawsze do Ciebie docierali, pomagali w trudnych chwilach i zawsze dawali Ci radość, czułość i miłość, a także przyczyniali się do Twój sukces i dobrobyt.

Dzisiaj wydarzył się niesamowity cud, ponieważ anioł stróż wszedł w światowe życie. Musi chronić twoją piękną córkę, dać jej szczęście. Mamy nadzieję, że anioł z pewnością z powodzeniem poradzi sobie z powierzonymi mu zadaniami, dzięki czemu wszelkie kłopoty, a nawet smutek, zły nastrój nigdy nie dogonią uroczej księżniczce. Niech Pan poprowadzi twoją córkę ścieżką życia, otwierając tylko właściwe drzwi. Proszę przyjąć moje szczere gratulacje z okazji wspaniałych wakacji!

Najlepsze gratulacje z okazji chrztu do łez

Duszny
z głębi serca gratuluję chrztu

Chciałbym pogratulować moim drogim i najukochańszym przyjaciołom chrztu mojego syna. Wydawało mi się, że do niedawna szłaś na swoim ślubie, a dziś już jest ci sprawowany taki sakrament jak chrzest twojego małego chłopca.Od tego dnia możesz już być spokojny, bo twój synek jest pod opieką Bożą.Zgadzam się, że to jest sprawiedliwe cudownie, więc życzę Ci wszystkiego najlepszego, co może być.Twój synek, Twoje urocze dziecko zasługuje na to, aby być najszczęśliwszym i najzdrowszym.Niech spełnią się wszystkie jego marzenia i pragnienia, a wy, jego rodzice, pomożecie mu to osiągnąć. Wesołych świąt, moi drodzy przyjaciele. Patrzę na twoją rodzinę i nie mogę się tym nacieszyć. Jesteś tylko przykładem dla wszystkich innych rodzin, więc mam nadzieję, że tak będzie zawsze. Miłego świętowania!

Wspaniała maleńka, dzisiaj znalazłeś swojego małego anioła, który nigdy nie zmęczy się pracą, abyś był zdrowy, szczęśliwy i odnosił sukcesy. Okryje cię skrzydłami we właściwym czasie i oświetli właściwą ścieżkę. W Twoim życiu będzie tylko radość, piękno i beztroska, a także bezgraniczna miłość rodziców chrzestnych. Gratulacje!

Gratulujemy chrztu! Niech Pan chroni mały cud przed kłopotami, daje mu długi i szczęśliwy los, doskonałe zdrowie i dobry charakter. Niech zawsze będzie w pobliżu anioł stróż, prowadził i pomagał w trudnych czasach, chronił i chronił przed złem.

Niech Twoje dziecko będzie dobre, mądre, silne i oczywiście zdrowe! Gratuluję Ci wspaniałego i ważnego święta, pierwszego święta Twojego cudownego dziecka, chrztu! Dziś po raz pierwszy wszedł do świątyni Bożej, aby zostać konsekrowanym do sakramentu chrztu! Niech więc od tego dnia dziecko jest zawsze pod opieką Bożego nieba! Niech jego anioł stróż nigdy go nie opuści i zawsze strzeże jego pokoju i dobrego nastroju! Niech nie zna smutków, kłopotów i różnych innych kłopotów w życiu, ale zawsze będzie uśmiechnięty, pełen zdrowia i duchowej dobroci! Z twoim chrztem bądź szczęśliwy zarówno ty, jak i twoje dziecko!

Gratulujemy chrztu dla słodkiego maleństwa. Życzę dziecku zdrowia i szczęścia, życzę rodzicom i rodzicom chrzestnym wielkiej siły i chęci otwarcia jasnej i życzliwej ścieżki życia dla swojego dziecka. Niech Pan zachowa okruchy od kłopotów i trudów, od zazdrości i zdrady, niech każdego dnia anioł za okruchy otwiera zasłonę na świat dobroci, radości, miłości i harmonii.

Serdecznie gratulujemy rodzicom i ich dziecku sakramentu chrztu! Dziś twoje dziecko znalazło nie tylko ojca chrzestnego i matkę chrzestną, którzy będą z nim w każdej chwili, ale także wstawiennictwo i pomoc Boga. Niech wiara pomoże mu wyrosnąć na życzliwą, uczciwą i kochającą osobę!

W te pogodne i miłe wakacje chciałbym pogratulować Ci chrztu Twojego kochanego syna, którego tak bardzo kochasz. Chciałbym życzyć Twojemu małemu cudowi wszystkiego, co najwspanialsze i najmilsze, które pomogą mu w życiu, które go ochronią i przyniosą przyjemność z życia. Chcę ci pogratulować, że od teraz twój syn znajduje się pod opieką Boga. Od tego dnia nie możesz martwić się o swojego chłopca, ponieważ zawsze będzie chroniony i chroniony. Życzę Tobie i Twojemu cudowi zdrowia, szczęścia i wszystkiego najlepszego i najzdolniejszego. Niech każdy dzień Twojego syna będzie wypełniony najmilszymi chwilami, miłością i szczęściem. Zaufaj, że tak właśnie będzie, ponieważ Twoja piękna rodzina na to zasługuje. Mam nadzieję, że dobrze uczcisz ten dzień i zapamiętasz go do końca życia.

Gratulacje dla Twojej rodziny z okazji chrztu ziemskiego anioła! Teraz twoje dziecko jest pod niezawodną opieką Pana! Niech dziecko zawsze będzie zdrowe, uśmiechnięte i szczęśliwe! Szczerze życzę, aby Twoje dziecko rozwijało się i z zainteresowaniem odkrywało ten wspaniały świat!

Chcemy również, abyś na tym nie poprzestał! Niech Pan da Ci jeszcze jedno, a najlepiej dwoje dzieci, bo dzieci to szczęście!

Synu, masz dzisiaj chrzciny i pojawili się twoi rodzice chrzestni, anioł stróż. Dodatkowo możesz teraz liczyć na opiekę Pana naszego Ojca. Dzisiaj zmieniło się Twoje życie we właściwym kierunku, ponieważ teraz możemy być pewni, że wszystko ułoży się dla Ciebie w najlepszy możliwy sposób. Życzę Ci zdobycia siły charakteru i niesamowitej mądrości, aby pokazać najlepsze cechy Twojego charakteru. Drogi synu, proszę proszę rodziców, krewnych i rodziców chrzestnych, ponieważ zawsze będziemy z tobą, ale tylko razem możemy osiągnąć pożądane zmiany i zrozumieć, jak dalej żyć. Drogi synu, na pewno będziesz naprawdę szczęśliwy, a my oczywiście Ci w tym pomożemy. Pamiętaj, że obok Ciebie zawsze będą najbliżsi ludzie.Serdecznie gratulujemy Ci chrztu, który z pewnością będzie najważniejszy w Twoim życiu!

Niech chrzciny obdarzą Twojego malucha aniołem stróżem, który zawsze będzie nad nim czuwał z nieba! A tu, na ziemi, zaopiekują się nim nie tylko mama i tata, rodzina, ale także dwoje wspaniałych rodziców chrzestnych! Niech wszyscy obrońcy Twojego dziecka zawsze mają siłę, umiejętności i zręczność, aby naprawdę pomóc we właściwym czasie!

Gratulujemy chrztu! Od tego dnia Twoje dziecko otrzymało swojego osobistego anioła stróża i jest stale pod opieką Pana. Ten dzień to naprawdę jego drugie urodziny. Niech jego droga życiowa będzie pozbawiona rozczarowań, goryczy i irytacji. Życzę Ci życia w miłości i pokoju w duszy. Z Bożym błogosławieństwem!

Drogie dziecko! W tym pięknym i bardzo ważnym dla nas wszystkich dniu dzwony i echo modlitw kościelnych opowiedziały o Twoim chrzcie. Drogi chłopcze, dziś zbliżyłeś się do Boga i dlatego w twoim życiu pojawił się anioł, który będzie cię chronił przez całe życie, a wszyscy twoi krewni i my, rodzice chrzestni, obiecujemy mu pomóc. Niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia, niech wszystkie nowe początki i osiągnięcia odniosą sukces. Niech cię Bóg błogosławi chrześniaku!

Gratulujemy chrztu. Niech dziecko dorośnie zdrowe, posłuszne, proszę rodziców wesołym śmiechem. Oby w jego życiu nie było nierównych dróg, trudnych decyzji, smutków i niepokojów. Aby dorósł jako prawdziwa osoba, gotowa do podejmowania poważnych decyzji.I życzę tylko cierpliwości i dobrego samopoczucia, aby wychować godną osobę.

Gratuluję chrztu w dniu, w którym twoja dusza wybrała ścieżkę prawosławną. Chciałbym, aby anioł podążał za tobą wszędzie, aby Pan zabrał od ciebie wszelkie kłopoty, aby twoje serce wybrało właściwy kierunek w życiu, aby twój umysł pouczał cię o dobrych uczynkach.

Dzisiaj jest naprawdę ważne i jasne święto. Chrzest twojej dziewczyny to uroczysty dzień w jej przeznaczeniu. Teraz była pod auspicjami Pana, który potrafi czynić cuda. Uwierz, że twoja córka na pewno będzie najszczęśliwsza i najbardziej pewna siebie. Niech dzisiejsze wakacje zostawią tylko jasne emocje. Gratulacje z okazji chrztu!

Drodzy Rodzice, życzę Wam wielkiego szczęścia, którym musicie dzielić się z dzieckiem. Chrzest okazuje się naprawdę ważnym wydarzeniem, które pozwala na skorzystanie z najbardziej intymnych okazji do rodzinnego szczęścia. Niech wszystko się ułoży w 100%. Życzę ci cierpliwości i wiary w świetlaną przyszłość, nadziei i zrozumienia, że ​​Pan prowadzi cię właściwą drogą, chroniąc cię przed wieloma życiowymi przeszkodami. Niech wszelkie marzenia i pragnienia znajdą okazję do ich realizacji. Oczywiście pozwól synkowi uszczęśliwiać Cię o każdej porze dnia i każdego dnia, bo możliwość odnalezienia szczęścia we własnym dziecku to najwspanialszy moment w życiu. Pamiętaj, że od dziś Twój syn jest pod opieką Pana, który z pewnością da mu kroplę szczęścia.

Gratulujemy chrztu Twojego słodkiego dziecka. Życzymy mu zdrowego i szczęśliwego dorastania. Niech jego rodzice radują się na każdym kroku w jego życiu. Niech Pan go zachowa. Kochaj i troszcz się o swoje dziecko przez wiele lat.

W dniu Trzech Króli niech pogoda będzie dla Ciebie piękna, nawet jeśli na zewnątrz pada deszcz i jest zimno. Niech słońce uśmiecha się do ciebie w twojej duszy, a ludzie mówią miłe i miłe słowa, a także niech niewidzialne dobre siły pomagają ci we wszystkich twoich sprawach i przedsięwzięciach, czy to jest dobra nauka, sukces w sporcie lub zajęciach artystycznych, czy po prostu początek drogi do bogactwa i dobrobytu, na które zasługują tylko nieliczni. I niech cały świat będzie dla ciebie miły, jasny i piękny, aby na twojej drodze spotykały się tylko róże i abyś sam zwrócił się do ludzi ze swoich najlepszych stron, dając im miłość, szlachetność, dobrą wolę i życzliwość. I niech twoje życie będzie piękne i jasne, jak ciepły i słoneczny wiosenny poranek.

Gratulujemy chrztu! Udane życie, anioł stróż chroniący przed wszelkimi trudami i smutkami, silna i duża rodzina, która otacza cię troską i miłością. Zawsze wierz w siebie, bo tak ważny dzień zdarza się nam nie bez powodu!

Najpiękniejsze gratulacje z okazji chrztu

Serdeczne gratulacje z okazji chrztu w prozie

Gratuluję odnalezienia wiary prawosławnej i wstąpienia do kościoła, w dniu chrztu! Życzę Panu, aby uchronił cię przed zawiścią i gniewem, aby twoja droga życiowa była poświęcona osiągnięciu swoje cele, spełnianie ukochanych marzeń, pomaganie innym i napełnianie duszy szczęściem.

W domu jest podekscytowanie i radość. W kołysce chrapiący śpi mały człowieczek. Rodzice są wzruszeni, patrzą na niego i dziękują Bogu za pierworodnego. Niech mały człowiek zdrowo dojrzeje, nabierze sił i przyniesie tylko radość swoim rodzicom. A jeśli emocje są tylko przyjemne.

Dzisiaj jest wielki dzień dla Ciebie i Twojego dziecka. Dzień, w którym kupił sobie ochrzczoną matkę i ojca. A teraz ich obowiązkiem jest chronić i chronić dziecko. Pozwól dziecku, wszystko się ułoży. Niech jego anioł zawsze będzie z nim. W końcu uważa się, że chrzest jest tajemniczym rytuałem, który zapewnia noworodkowi ochronę na całe życie. Niech zawsze podąża właściwą ścieżką, szanuje cię i cieszy swoimi osiągnięciami. A przy nim zawsze będą jego rodzice chrzestni, rodzice i anioł podarowany przez Pana. Niech zawsze czuje się chroniony. Z chrztem Twojego dziecka!

Moi prawdziwi przyjaciele, gratuluję Wam chrztu syna, który na pewno wyrośnie na godnego człowieka. Życzę Ci, abyś z sukcesem wychowywał swoje dziecko i inwestował w niego tylko najlepsze cechy charakteru, odwagę i siłę, wiarę i optymizm. Niech twój syn na pewno będzie zwycięzcą w życiu, co ułatwi rozwinięte poczucie celu, zrozumienie, w którym kierunku naprawdę musisz iść. Pragnę, aby Pan mógł obdarzyć nieograniczoną cierpliwością i gotowością do wytrwałego dążenia do celu, bez względu na wszystko. Życzę, aby Twoja siła miała wystarczająco dużo chęci i siły do ​​aktywnego rozwoju w wybranym kierunku, odnajdywania szczęścia i ulepszania świata. Życzę Ci niesamowitego szczęścia, które koniecznie musi być bezpośrednio związane z jakąkolwiek dziedziną życia. Szczęśliwego dnia chrztu syna, przyszłego bohatera!

Dzisiaj wydarzyło się wydarzenie, które prawosławnemu chrześcijaninowi trudno przecenić! Dzisiaj twoje dziecko ma swoje drugie, duchowe narodziny. Podekscytowanie tego dnia pozostanie w Twojej pamięci jako niezatarte wspomnienie tej cudownej chwili, kiedy Twoje dziecko zbliżyło się do Boga! Teraz za jego ramieniem zawsze będzie Anioł Stróż, chroniący go przed kłopotami i niebezpieczeństwami. Niech więc całe życie tego, jeszcze tak małego człowieka, mija szczęśliwie! Niech rośnie zdrowo i przyniesie Ci wiele, wiele radości!

Moi wspaniali przyjaciele, chcę pogratulować wam jednego z najważniejszych wydarzeń w waszym życiu. Dzisiaj ochrzciłeś swojego syna.Patrzyłem na to małe stworzenie i byłem po prostu dotykany, chociaż czasami było mi go żal, kiedy płakał i prosił o ramiona. Chcę, żeby wyrósł na zdrowego i szczęśliwego chłopca, który zachwyci swoich rodziców, dziadków i bliskich. Od teraz twój chłopiec będzie pod opieką Boga, więc możesz być podwójnie spokojny. Ma wspaniałych rodziców chrzestnych, którzy zawsze będą przy nim. Niech każdy dzień jego życia będzie wypełniony przyjemnymi chwilami, radosnymi spotkaniami i nowymi znajomościami, które przydadzą mu się w życiu. Powinieneś dziś świętować tak, aby zapamiętać to do końca życia. Powodzenia, moi drodzy.

Gratulujemy chrztu! Niech anioł stróż zawsze chroni dziecko i prowadzi najjaśniejszą ścieżkę przez życie. Aby w jego życiu były tylko szczęśliwe chwile i dobre dni.

Drodzy Rodzice, dzisiaj Twoja mała córeczka zdała swój główny sakrament życia – sakrament chrztu. Teraz znalazła swoich rodziców chrzestnych, którzy zawsze będą pomagać i chronić jej córkę. Anioł Stróż, który pojawił się dzisiaj z dzieckiem, zawsze będzie za nią podążał, chroniąc ją przed nieszczęściami i odpędzając pecha. Pragniemy, aby Twoje piękno cieszyło Cię każdego dnia swoim uśmiechem i małymi zwycięstwami. Każdego dnia nauczy się czegoś nowego, zdobędzie własne doświadczenie z komunikowania się z tym światem, więc niech on też będzie dla niej miły, pomagając znaleźć tylko właściwe ścieżki w tym życiu.Niech każdy dzień będzie wypełniony śmiechem tego małego słońca.

Drodzy rodzice, gratulujemy chrztu Twojego dziecka. Teraz widać po nim, że stał się trochę bardziej pewny siebie, ponieważ czuje ochronę daną mu z nieba. W jego oczach widać już iskrzące się światła, co pokazuje, że on również rozumie, jak to jest dla niego ważne, ale nadal nie może ci podziękować. Przecież dzisiaj dałeś mu krewnych, ojca chrzestnego i matkę. A teraz, w ego życia, jest ktoś, na kim można polegać, poza rodzicami. Pozwól swojemu dziecku rozweselić, urosnąć i sprawić, że będziesz szczęśliwy każdego dnia. Niech jego życie będzie pełne ciekawych, nowych rzeczy. A w chwili smutku zawsze będziesz tam, a on poczuje wsparcie z nieba i będzie wiedział, że nie jest sam, ale ze swoim Aniołem, który został mu dany przy narodzinach.

Gratuluję z okazji chrztu iz całego serca życzę pokoju, pomyślności i radości całej Twojej rodzinie. Niech Twoje dziecko dorośnie zdrowe i wesołe, niech na jego drodze nie będzie złych ludzi i kłopotów, niech serce okruchów będzie wypełnione radością, miłością i szczęściem każdego dnia.

W ten pogodny i dobry dzień chciałbym pogratulować moim wspaniałym przyjaciołom z okazji chrztu ich pięknego syna. Ten dzień jest naprawdę jasnym i miłym wydarzeniem, dlatego warto go zapamiętać jako jeden z najważniejszych w życiu. Pragnę życzyć Twojemu dziecku wyjątkowego wszystkiego najlepszego i najważniejszego w tym życiu. Możliwe, że nie będzie pamiętał tego dnia, bo jest jeszcze mały, ale ufaj, że zawsze będzie czuł się chroniony. A ty go tylko poprowadzisz, bo nadal będzie potrzebował twojego wsparcia. Jestem z Was dumny, moi drodzy przyjaciele, bo wszystko zorganizowaliście na najwyższym poziomie. Twój syn będzie absolutnie zachwycony. Niech ten mały cud wyrośnie na zdrowego i silnego chłopca o silnym charakterze. Mam nadzieję, że masz wspaniały dzień.

W tak ważnym dniu, jak chrzciny mojego syna, pragnę życzyć Ci wszystkiego najlepszego. Proszę, kochani, bądźcie najszczęśliwsi. Życzę, abyście nie znali smutków i złej pogody, kłopotów i cierpienia. Wierzę, że wszystko dobrze się ułoży. Życzę Ci miłości i silnej rodziny, bo tak miło jest być razem, bez względu na wszystko. Na pewno przejdziesz przez życie, trzymając się mocno za ręce. Wierzę, że Pan da Ci taką możliwość, a Twój syn na pewno wyrośnie na godną osobowość, będzie mógł Cię zadowolić wieloma osiągnięciami. Życzę udanego i prawdziwie szczęśliwego życia, które z pewnością będzie odzwierciedleniem wszystkich dotychczasowych pragnień i nadziei.Proszę przyjąć moje szczere gratulacje z okazji chrztu mojego syna, bo wiem, jak ważne jest dla wierzących takie święto. Uwierz w swoją świetlaną przyszłość.

Drodzy rodzice pięknego chłopca, życzę Wam szczęścia rodzinnego. Niech maluch dorasta zdrowo i aktywnie, bo energia i siła przydadzą mu się do aktywnego rozwoju i poznawania świata. Gratuluję Ci chrztu, który właściwie można utożsamiać z urodzinami, bo oba święta pozwalają zagwarantować Ci duchowe, fizyczne narodziny pięknego dziecka. Niech Pan zachowa syna, który potrafi wykazać wrodzony potencjał i pomyślnie podążać w wybranym kierunku. Niech dzieciństwo będzie aktywne i dociekliwe, pożyteczne i zapadające w pamięć, ponieważ to od dzieciństwa w dużej mierze zależeć będzie przyszłość dorosłych. Proszę przyjąć moje najszczersze słowa, ponieważ wkładam w nie cały dreszcz emocji związany ze wspaniałym chłopcem. Gratulujemy jasnego i tajemniczego chrztu.

Gratuluję Ci chrztu ukochanego dziecka i życzę zdrowia, powodzenia, powodzenia w życiu i jak najwięcej przyjemnych, ciekawych chwil! Niech chrzest przyniesie pomyślność życiu Twojego dziecka, niech zawsze się do Ciebie uśmiecha, raduje, a Ty bądź dumna z jego sukcesu! Pragnę też otrzymać taką ochronę od Pana, aby żadne kłopoty nie były straszne, aby życie przynosiło tylko zasłużone zwycięstwa, usuwając choroby i smutki! Życzę wam, abyście byli godnymi rodzicami i wychowywali swoje dziecko zgodnie z chrześcijańskimi przykazaniami i przymierzami.Niech wszystko w życiu będzie dobre! Niech każda chwila otwiera nowe wspaniałe możliwości i daje pozytywy!

Spiesznie gratuluję Ci chrztu, kochanie, i życzę Ci Bożego błogosławieństwa i niezawodnej ochrony! Niech Bóg ześle ci tylko dobro i pomoże ci łatwo przejść przez życie! Niech twoje życie stanie się jeszcze szczęśliwsze po chrzcie!

Dzisiaj Twoja córka urodziła się po raz drugi i otrzymała specjalne imię. Sakrament ten powinien rozgrzewać serce i duszę, dawać nadzieję, że w przyszłości uda się uniknąć wszelkich przeciwności i cierpień, które mogłyby zranić duszę i serce. Proszę przyjąć moje szczere gratulacje z okazji chrztu twojej córeczki. Życzę twojej córce wewnętrznego rdzenia, który jest godnym wsparciem od wszelkich przeciwności losu. Życzę Ci ogromnego szczęścia i duchowej satysfakcji, radości z każdego dnia, w którym żyjesz.

Gratulujemy chrztu Twojego dziecka. To ważny krok, który każdy rodzic powinien podjąć w swoim życiu. Od tego momentu Boża pomoc, ochrona i opieka rozciąga się na Twoje dziecko. Życzymy Tobie i Twojemu dziecku życia w pokoju i harmonii zarówno z samym sobą, jak iz Bogiem. Szczęście dla ciebie i zdrowie. Niech cię Bóg błogosławi!

Gratulacje! Gratulacje! Szczęśliwego chrztu, słoneczko! Teraz masz obrońców nie tylko na ziemi, ale także Anioła Stróża w niebie. Życzę ludzkiego szczęścia – szczęśliwego dzieciństwa, ciekawej młodości i udanego życia. Aby ani uraza, ani gniew, ani rozczarowanie nie dotykały twojego serca.

Dzisiaj jest dla was wyjątkowy dzień, moi drodzy przyjaciele, ponieważ dzisiaj jest dzień, w którym ochrzciliście swojego chłopca. Chcę pogratulować wam tego jasnego i miłego wydarzenia, a także życzyć każdemu z was, czyli mamie, tacie i synowi, dobrego zdrowia, szczęścia i powodzenia we wszystkim. Życzę Ci, aby spełniły się wszystkie Twoje pragnienia, pomysły i plany. Wiem, że masz wielkie plany wobec dziecka, dlatego życzę powodzenia. Jednocześnie chcę, abyś wysłuchał opinii swojego dziecka, ponieważ może on sam decydować, co lubi najbardziej w tym życiu. Gratuluję Ci tego, że od tego dnia Twoje dziecko będzie pod opieką Boga. Zgadzam się, że jest wiele warta, więc doceń ten moment. Niech każda chwila tego dnia zostanie przez Ciebie zapamiętana, bo jest wyjątkowa. Miłego i radosnego świętowania!

Nasz kochany aniołek, nasza najwspanialsza i najukochańsza dziewczynka! W tym dniu twój anioł stróż pomógł ci wspiąć się na jeden stopień niebiańskiej drabiny, która prowadzi do Pana. Niech wiara poprowadzi cię właściwą drogą, da ci siłę duchową, która poprowadzi cię przez życie. Rośnij zdrowo, droga chrześniaczko, piękna i szczęśliwa.Niech radosne chwile w twoim życiu przesłaniają smutne, dobre uczynki zawsze cieszą bliskich i przyjaciół, a miłość rozgrzewa serce i duszę. Powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach, jasnych uśmiechach i słonecznych dniach.

Dotkliwe gratulacje z okazji chrztu

Chrzciny do łez

Gratulacje z okazji chrztu. Życzę dziecku szczęścia i zdrowia, pokoju i miłości, jasnego dzieciństwa i pomyślności w życiu. Niech Bóg odbierze Ci wszelkie kłopoty, niech każdego dnia, drogie dziecko, daje radość, uśmiech, śmiech, zachwyt i ciekawe hobby.

Chcę pogratulować mojej ukochanej rodzinie chrztu ich pięknego dziecka. Każdemu z Was życzę dobrego zdrowia, szczęścia i powodzenia we wszystkim. Niech w Twojej rodzinie panuje harmonia i wygoda, a także wzajemne zrozumienie i szacunek. Dziś ważny dzień dla Twojego wspaniałego syna, dlatego przede wszystkim chciałabym pogratulować mu wakacji, a także powiedzieć, że zachowywał się dziś idealnie, choć wiele rzeczy było dla niego nieprzyjemnych. Niech dorośnie jako silny i zdrowy chłopiec, osiągnie sukces w szkole, w sporcie, w pracy. Jestem pewien, że zachwyci Cię swoimi osiągnięciami. A od dziś będzie pod opieką Boga, a to jest wiele warte. Chcę, żebyś cieszył się tym cudownym dniem. Miłego świętowania! Niech ten dzień przyniesie Ci wiele pozytywnych i przyjemnych emocji. Wesołych Świąt!

Narodziny dziecka – to szczęście.Gorące gratulacje z okazji jednej z najbardziej wyjątkowych okazji w Twojej karierze rodzicielskiej – chrztu syna. Pozwól dziecku dorosnąć jako miła i wierząca osoba. Poprosimy Pana, aby od dziś Anioł Stróż nigdy nie opuścił twojego małego szczęścia.

Drodzy Rodzice, pragnę życzyć szczęścia Twojemu synowi, który dziś stał się o krok bliżej Pana. Niech chrzest zapewni skuteczną ochronę przed przeciwnościami świata. Życzę Ci energii i siły, wiary w świetlaną przyszłość i niesamowitego szczęścia. Pozwól swojemu synkowi dorastać w miłości i opiece, od samego początku odczuwaj prawdziwe szczęście i rozumiej wagę prostych rzeczy. Wierzę, że na pewno wychowasz go jako osobę godną i dobrą, zasługującą na szacunek. Sakrament chrztu to niesamowita magia, która pozwala natychmiast uruchomić niezbędne procesy energetyczne. Najważniejsze to być całą rodziną razem i wierzyć, że Pan na pewno uchroni przed wszelkimi przeciwnościami losu. Życzę szczęścia i powodzenia, wiary i nadziei. Moi drodzy przyjaciele, zawsze będę przy was i oczywiście pomogę w każdy możliwy sposób w opiece nad dorastającym mężczyzną.

W tym chwalebnym i radosnym dniu prawosławna wiara weszła do twojego serca, gratulując chrztu. Niech los będzie dobry i jasny, niech życie obdarzy szczęściem i miłością, niech anioł zawsze cię chroni i utrzymuje.

Z całego serca gratuluję Ci chrztu okruchów. Życzę, aby Twoje dziecko podążało dobrą ścieżką życia, na której spotkają się tylko dobrzy ludzie. Pozwól dziecku rosnąć w rodzinnej harmonii i miłości. Życzę Tobie i Twojemu dziecku zdrowia, uśmiechu z radości, śmiechu ze szczęścia.

W ten jasny i błogosławiony dzień serdecznie gratulujemy zarówno wspaniałemu dziecku, jak i jego szczęśliwym rodzicom chrztu. Niech skrzydła anioła stróża chronią dziecko przed wszelkimi problemami przez całe życie, a Pan obdarzy go szczęściem, zdrowiem i długim życiem! Życzymy, abyście nie znali smutku, rozczarowania i goryczy, a jedynie radość, natchnienie i przyjemność z każdego dnia, w którym żyjecie. Niech odtąd i na zawsze wokół tego dziecka będzie tylko dobro i radość, niech tylko szczerzy ludzie i sprzyjające okoliczności otaczają go w życiu. A co najważniejsze, niech każde jego marzenie stanie się rzeczywistością, a jego serce zawsze będzie pełne miłości! Z chrztem! Z Bożym błogosławieństwem!

Ten dzień rozpoczął się od wielu emocji i gorączki, wszyscy byliśmy zdenerwowani i trochę przestraszeni. W końcu nasz ukochany mały człowiek przeszedł obrzęd chrztu. Teraz mam chrześniaka i dobrych ojców chrzestnych. Wszyscy zrobiliśmy dzisiaj wspaniały, dobry uczynek, otwierając przed naszym dzieckiem świetlaną drogę na przyszłość.Chcę mieć siłę i mądrość, by odpowiednio wywiązywać się z podjętych dzisiaj zobowiązań. To przecież bardzo ważna i znacząca misja w moim życiu. Pragnę aby nasze dziecko było silne i zdrowe zarówno na ciele jak i duchu. Teraz, po uzyskaniu ochrony nieba, nie boi się żadnych przeciwności. Drodzy rodzice, pragnę życzyć miłości i zrozumienia. W końcu nie ma większego szczęścia dla dziecka niż życie w rodzinie, w której mama i tata kochają się i szanują.

Gratuluję dziecku chrztu i życzę, aby aniołek dziecka nigdy nie opuszczał skrzydeł i zawsze chronił go przed wszelkimi kłopotami, trudami, dolegliwościami i smutkami. Niech dziecko wyrośnie na szczęśliwe i zdrowe dziecko, niech rodzice i rodzice chrzestni zawsze otaczają swoje dziecko miłością, troską, pięknymi marzeniami, niech Pan rzuci światło dobra i pomyślności na ścieżkę życia dziecka.

Twoje dziecko zostało ochrzczone. Niech woda święcona da zdrowie na długie lata, niech zawsze będzie anioł stróż, a ty zadbasz o swoje dziecko, odpowiednio je wychowasz, nie znasz żadnych problemów i nie zapomnisz o Bogu. Niech dziecko częściej się śmieje, nie płacz. Powodzenia i powodzenia.

Chrzest tego anioła to wspaniałe święto! Pragniemy życzyć jej szczęśliwego i długiego życia, aby zawsze była błogosławiona przez Boga i aby jej wiara była szczera. Przed nią całe życie, pełne radości i smutków. Niech więc nauczy się doceniać radość, a odbierze smutek z męstwem i godnością.Szczęśliwego chrztu!

Gratulujemy wspaniałej rodzinie i oczywiście dziecku z tak ważnej okazji, jak chrzciny. Niech anioł stróż z Bożą pomocą uszczęśliwi życie dziecka, obdarzy go wszelkiego rodzaju talentami, ochroni go przed nieszczęściami i kłopotami, obdarzy miłością i szczęściem.

Dzisiaj jest najbardziej znaczący i ekscytujący dzień dla Twojego dziecka. Nadal tego nie rozumie, ale czuje ochronę nie tylko ze strony taty i mamy, ale także ochronę zapewnioną mu z nieba. Teraz ma własnego Anioła Stróża, który będzie go chronił w najtrudniejszych, najtrudniejszych chwilach jego życia. Co da mu siłę, by iść do przodu i pod żadnym pozorem się nie poddawać. Teraz Twoje dziecko ma niewidzialną ochronę na okres swojego wspaniałego życia. A wy, rodzice, możecie zwrócić się do Anioła swojego dziecka z modlitwą, aby uchronić je od wszystkiego, co jest na tym świecie. Z chrztem Ciebie i Twojego dziecka. Niech Twoi Aniołowie Stróże zawsze będą z Tobą.

Niech niebiosa będą dla ciebie otwarte i dobre słowa zabrzmią dla ciebie w tym dniu, abyś była piękna, delikatna i piękna, jak twój niebiański patron Anioł, którego imię nadano ci na Chrzest. Od tego dnia rozpoczyna się celebracja waszego życia chrześcijańskiego w otoczeniu dobrych aniołów i łagodnych ludzi, którzy pomogą wam w trudnych chwilach i będą was zachwycać każdego dnia. Niech niebiosa będą dla ciebie dobre, jasne i czułe, niech ludzie wokół ciebie będą dla ciebie życzliwi, ponieważ będziesz wiedział, jak oprzeć się złu, nawet na początek, we własnej duszy.Ponieważ każda dusza jest jednakowo droga Bogu, który jest gotów wszystkim pomóc, aby on sam starał się zadowolić go dobrymi słowami i szlachetnymi czynami.

Drodzy rodzice pięknej dziewczyny, należą się Wam gratulacje i najszczersze życzenia. Dziś ochrzczona została twoja córka, która zbliżyła się do Pana i teraz może odczuć Bożą pomoc. Życzymy Ci silnej wiary, która z pewnością poprowadzi Cię na właściwą drogę i pozwoli skutecznie pokonywać wszelkie życiowe przeszkody. Życzymy dziewczynce dorastania energicznego i zdrowego. Niech moja córka cieszy się każdego dnia osobistymi osiągnięciami, dobrym nastrojem. Gratulujemy chrztu!

Dzisiaj odbył się chrzest Twojego syna. Pragnę życzyć ochrony Pana i aniołów stróżów, bo tylko w tym przypadku istnieje możliwość odkrycia nowych aspektów życia. Niech szczęście i szczęście zawsze towarzyszą i dają godną podstawę do osiągania celów, spełniania marzeń. Pragnę życzyć, drodzy rodzice, aby mój syn cieszył się swoim rozwojem i aktywnym poznawaniem otaczającego go świata. Mimo licznych „ale” wierzę, że na pewno wszystko się ułoży. Chcę, aby twoja rodzina była naprawdę szczęśliwa, wiedząc, że szczęście i pozytywy można z powodzeniem znaleźć nawet w najprostszych prawdach. Niech otaczają Cię tylko szczerzy ludzie, którzy zawsze są gotowi zadowolić się wsparciem i opieką. Proszę przyjąć moje szczere gratulacje, bo bardzo zależy mi na Was, przyjaciele. Wierzę, że na pewno wszystko będzie z tobą w porządku.

My jako rodzice chrzestni życzymy Wam szczęścia, które na pewno rozpocznie się już w dniu chrztu. Niech syn da tylko prawdziwą radość.On oczywiście może i powinien szanować was jako rodziców. Chciałbym, aby syn wziął przykład od ojca i stał się godnym człowiekiem, który w przyszłości zaopiekuje się żoną i dziećmi. Niech syn kocha i szanuje matkę, bo bez tego nie sposób wyobrazić sobie charakteru silniejszego seksu. Z pewnością pomożemy w wychowaniu Twojego syna, który musi mieć silny i odważny charakter, wie, że wszystko w życiu ułoży się najlepiej. Proszę przyjąć moje szczere gratulacje w tak ważnym dniu, jakim jest chrzest Państwa dziecka. Taki dzień już się nie powtórzy, ale na pewno okaże się dla Ciebie naprawdę ważny. Szczęśliwy dzień chrztu syna!

Z całego serca gratuluję chrztu twojego małego aniołka. Niech teraz jego życie płynie jak długa i spokojna rzeka pod błogosławieństwem Boga, niech los da cud w chwilach trudności, niech dusza dziecka zawsze będzie otwarta i życzliwa.

Tego pięknego dnia, przepełnionego triumfem sakramentu chrztu dziecka, gratuluję wszystkim tego święta! Życzę czystej i jasnej drogi dziecku, które zna ten świat. Rodzina pełna miłości, czułości i troski. Radość i dobrobyt w domu oraz błogosławieństwa Pana na całe życie!

Gratuluję twojego chrztu i życzę w ten jasny dzień, aby anioł stróż był zawsze z tobą i oświetlał twoją ścieżkę życia, aby niebo dało ci szczęście i dobro, radość i miłość, aby twój los był hojny w życzliwe prezenty i szczere emocje.

Niech czułość zimy i mrozu obdarzy Cię najpiękniejszym prezentem noworocznym – dniem Twojego chrztu i pozyskania dobrego Anioła, który pomaga Ci we wszystkich Twoich sprawach i przedsięwzięciach oraz chroni Ciebie od błędów życiowych i zła, którego jest za dużo na świecie. Niech miłe słowa twojego duchowego mentora będą dla ciebie miłe, twoje serce będzie posłuszne woli Bożej, a twój umysł będzie zestrojony z cnotami chrześcijańskimi. Niech miłość da ci wiele czystych i jasnych dni, niech dusze innych ludzi staną się ci drogie i zachwycą cię swoją doskonałością i dobrocią, a ty w zamian obdarzysz uczuciem. Miłość i dobre uczynki, jak delikatne i łagodne światło porannego słońca, jak poranny pocałunek matki, jak czułość dobrej wróżki.

Moja droga córko, dzisiaj mam pełne prawo nazywać cię tak. Przed Bogiem przysięgłam, że zostanę Twoją drugą matką, będę Ci codziennie pomagać i cieszyć się każdym Twoim uśmiechem. Kochanie, naprawdę chcę, żebyś dorastała zdrowa, najpiękniejsza, delikatna i życzliwa. Niech na twojej drodze spotykają się tylko życzliwi ludzie, omijaj wszelkie drobne kłopoty. Teraz jesteś moją rodziną i obiecuję, że zawsze będę tam, w chwili, gdy będziesz mnie potrzebować. Dzisiaj zbliżyłeś się do nieba i tam zostałeś pocałowany przez Boga, aw nagrodę otrzymałeś swojego anioła, który zawsze będzie w stanie okryć cię swoim białym skrzydłem przed każdą niepogodą i wiatrem. Kochanie, wciąż masz przed sobą całe życie, bądź szczęśliwa, córko.

Twoje dziecko okazało się takim przystojnym, prawdziwym aniołem. Wystarczy spojrzeć mu w oczy, w których można przeczytać wszystko, co najlepsze. Wierzę, że Twój syn zasługuje na prawdziwe szczęście, a jego życzenia i marzenia na pewno znajdą miejsce w prawdziwym życiu. Pragnę od dziś życzyć ochrony Aniołowi Stróżowi i Panu, bo na chrzcie dziecko zrobiło ważny krok na drodze do Wyższych Mocy. Życzę, aby przez całe życie odczuwana była tylko prawdziwa ochrona i zdolność do zachowania wiary w świetlaną przyszłość, bezgraniczne szczęście. Życzę dziecku aktywnego rozwoju i pomyślnego rozwoju, ponieważ wierzę, że faktycznie będzie w stanie osiągnąć swoje cele w życiu, znaleźć swoje szczęście. Proszę przyjąć te gratulacje i mały krzyżyk w prezencie, ponieważ szczerze życzę Pani synowi wszystkiego najlepszego. Szczęśliwego chrztu!

Moi drodzy przyjaciele, pragnę pogratulować Wam chrztu Waszego wspaniałego syna, którego po prostu uwielbiam. Znam Cię od wielu lat, więc jesteś mi bardzo droga. Cieszę się, że w tak znaczący dzień mogę być z Tobą, z Twoim pięknym chłopcem, który dziś podbił wszystkich. Moi drodzy, chciałbym życzyć wam dobrego zdrowia, a waszemu chłopcu powodzenia w życiu i powodzenia we wszystkim. Jest bardzo zdolnym i inteligentnym chłopcem, więc nie mam wątpliwości, że odniesie wielki sukces. Niech w waszej rodzinie zawsze panuje wzajemne zrozumienie. Niech wszystkie Twoje marzenia i pragnienia się spełnią, a pomysły i plany się spełnią.Jesteście po prostu wspaniałymi rodzicami, ale teraz twój chłopiec ma rodziców chrzestnych, którzy będą dla niego tak samo mili jak ty. Wesołych świąt, moi drodzy!

Gratulujemy bardzo ważnego i znaczącego wydarzenia – chrztu! Pragniemy, aby anioł stróż zaopiekował się, prowadził i ostrzegał ochrzczone dziecko. Niech ścieżka dziecka będzie jasna i pogodna. Życzę dobrego zdrowia, łatwej, edukacyjnej codzienności, cierpliwości, dobrego samopoczucia i dużo radości z każdego przebytego rodzicielskiego etapu!

Tego ranka słońce świeciło tak jasno, a dzwonki biły tak uroczyście ogłaszając całemu światu, że jesteśmy rodzicami chrzestnymi tego pięknego dziecka. Nie tylko przed Bogiem, ale także przed naszymi rodzicami przysięgamy, że nigdy nie obrażamy dziecka, staniemy się jego prawdziwą rodziną, drzwi naszych domów są zawsze otwarte dla Ciebie, a także nasze serca. Te małe rączki zawsze znajdą oparcie i wsparcie na naszej twarzy, a także ochronę. Obiecujemy, że będziemy tam, tylko po to, aby Cię obserwować i cieszyć się wszystkimi Twoimi sukcesami, aniołku. Teraz zyskałeś opiekę Pana Boga, który pobłogosławił cię za dobre uczynki i szczęśliwe życie. Oby w waszym świecie było jak najwięcej światła, dobroci i uśmiechu. Nie denerwuj się drobiazgami, ponieważ zawsze tam jesteśmy.

Ekscytacja i znaczenie tego dnia są dziś wszędzie. Przecież dzisiaj twój mały człowiek nie tylko zaczął nosić ochrzczone imię, ale także odczuł na sobie cały sakrament chrztu. Gratuluję wam, rodzice, tego uroczystego dnia dla was.Niech radość rośnie na Twoich oczach, sprawiaj Ci przyjemność każdego dnia i nigdy nie trać wiary. Niech Twój maluch zawsze będzie zdrowy i pełen sił, rośnie i zdobywa szczyty. Dziecko nie rozumie jeszcze wagi tej ceremonii, ale pewnego dnia ci podziękuje. W końcu znalazła rodziców chrzestnych, mamę i tatę, którzy zawsze będą z nią! Niech Anioł Stróż nigdy jej nie opuści i zawsze pomoże znaleźć wyjście z trudności!

Masz teraz krzyżyk na szyi. Inny rodzic zaopiekował się tobą dzisiaj. Stań się więc mądry, zdrowy, miły, uczciwy i pracowity ku radości tych, którzy są za ciebie odpowiedzialni przed Bogiem.

Dzisiaj wydarzył się prawdziwy cud – kolejny anioł stróż zstąpił na ziemię. Przybył, aby dać szczęście i chronić twoje dziecko przed kłopotami, trudami, smutkiem i smutkiem przez całe życie. Przybył, aby patronować, wspierać i prowadzić przez życie mały cud – twoje dziecko przez rodziców chrzestnych. Przybył, aby pomóc dziecku stać się dobrym i życzliwym człowiekiem i wypełnić jego życie Bożą łaską. Gratuluję Ci tego wspaniałego wydarzenia – chrztu. Niech Twoje dziecko zawsze słucha swojego anioła stróża, który z pewnością pomoże mu znaleźć własną, niepowtarzalną ścieżkę w tym życiu.

Dzisiaj nasza maluszek ma jeden z najważniejszych dni swojego życia, ponieważ przeszła sakrament chrztu. Córko, teraz jesteś pod ochroną swojego anioła stróża, który zawsze będzie tam, wybawi cię od wszelkich kłopotów i trudności oraz skieruje swoje skrzydło na właściwą ścieżkę. Teraz rodzice mają niewidzialnego, ale tak ważnego pomocnika w wychowaniu małej księżniczki. Uwierz w cuda, skontaktuj się ze swoim aniołem, zapytaj go lub podziękuj. Niech maluch wyrośnie na zdrową, wesołą i najszczęśliwszą dziewczynkę. Przed nią wciąż wiele rzeczy nieznanych i nowych. Pod opieką nieba wszystkie drogi są dla niej otwarte i zapewnione są bezpieczne trasy. Niech twoja rodzina będzie szczęśliwymi, szczęśliwymi wakacjami.