Gratulujemy narodzin córki

Zebraliśmy dla Ciebie wiele jasnych gratulacji z okazji narodzin Twojej córki w prozie, z głębi naszych serc. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Gratulujemy młodym i szczęśliwym rodzicom z okazji narodzin Twojej słodkiej i uroczej córki! Niedługo dorośniemy do radości! Otaczaj swoje dziecko miłością i częściej rozpieszczaj!

Z całego serca gratuluję wspaniałego wydarzenia, narodzin córki! Dobrobyt rodziny, radość, szczęście, komfort w domu! Niech Twoje dziecko zawsze będzie zdrowe i silne, radosne i wesołe!

Niech córka zawsze będzie najbardziej nieodpartą i słodką księżniczką dla taty, niech zawsze pozostanie wspaniałym pomocnikiem i dumą duszy dla mamy.

Gratulujemy córce! To twoja duma, która już niedługo obdarzy Cię uroczym uśmiechem, powiedz „mama”, „tata”, potem zacznij chodzić, skakać i wyrosnąć na prawdziwą piękność! Daj jej więcej miłości, szczęścia – a wszystko wróci w pełni!

Dzisiaj chcemy pogratulować narodzin nowego mężczyzny! Niech nie wierszem, jak wszyscy, ale prozą, ale nasze życzenia nie znikną z tego: życzymy cierpliwości i zrozumienia – w końcu twoja rodzina stała się jeszcze jedną osobą, życzymy spokojnych nocy i spokojnych brzuszków – po Wszyscy wiemy, jak trudne są pierwsze tygodnie życia noworodka, więcej ciepłego, smacznego mleka, mniej problemów, kłopotów, a czasem próżnych trosk rodzicielskich.Ciesz się szczęściem zrodzonym i danym ci z góry, opiekuj się, kochaj swoją córkę. Niech rośnie najszczęśliwsza na świecie! Wszystkiego najlepszego dla Twojej córki!

Gratulujemy córce. Teraz w twoim życiu jest jasny promień szczęścia, który zawsze ogrzewa twoje serce. Życzę Twojej córce silnej siły, niesamowitej urody, wyjątkowych talentów i wspaniałych chwil życia. Pozwól swojej dziewczynie wyrosnąć na miłe, wesołe, dociekliwe i wesołe dziecko.

Miało miejsce cudowne wydarzenie, narodziny, to najwspanialsze święto. Jeden mały cud zaczyna oddychać, myśleć, czuć, kochać. Wszyscy czekali na ten moment. Przede wszystkim gratulacje dla rodziców. Czekam szaleńczo, aż twoja mała księżniczka dorośnie i stanie się ładniejsza. Życzę, aby jej życie było wypełnione życzliwością, dobrymi ludźmi, uwagą rodziców i twórczym sukcesem. Pewnego dnia będzie miała małego anioła, dla którego warto żyć.

Gratulujemy nowego dziecka! Córka to sukienki i kokardki, ciepłe uściski i czułe pocałunki. Córka to radość, rozbrzmiewający śmiech w domu i bajeczne obowiązki.Więc pozwól swojej córce wyrosnąć na najmądrzejszą, najpiękniejszą i najszczęśliwszą dziewczynę na świecie ku radości i dumie jej rodziców!

Młodzi rodzice, przyjmijcie nasze szczere gratulacje z okazji narodzin Twojej małej księżniczki! Niech z czasem przemieni się w prawdziwą królową, niech jej droga życiowa będzie zawsze usiana kwiatami, niech dni przynoszą tylko radość, a ludziom tylko życzliwość i hojność!

Gratuluję daru losu, daru Bożego, przestrzeni osobistej, narodzin mojej córki! Nowonarodzone szczęście z wejściem do świata pełnego cudów. Niech dziewczyna dorośnie zdrowa, silna, słodko śpi, zostań księżniczką i ciesz się bezbolesnymi zębami, nowymi osiągnięciami, doskonałym apetytem, ​​pulchnymi policzkami, wzruszającymi pierwszymi słowami, szczerym dziecinnym uśmiechem i dziarskim śmiechem!

Dałeś światu cudownego anioła – piękną dziewczynę! Niech więc wszystko w twojej rodzinie potoczy się idealnie – w domu zapanuje sielanka, twoja córka wyrośnie posłuszna i słodka, przyjaciele nigdy nie zdradzą, a ci wokół ciebie będą radować się twoim szczęściem z tobą. Życzę miłych dni i nieograniczonego szczęścia.

Gratulujemy niesamowicie szczęśliwego momentu – narodzin Twojej córki! Niech zawsze świeci mocą i świeżością, jak wiosenne kwiaty. I masz siłę i pokorę w trudnym zadaniu wychowania przyszłej damy. Niech dobre samopoczucie, szczęście, miłość i zdrowie nigdy nie ominą Twojego jasnego i wygodnego domu.

W domu pojawiła się mała dziewczynka, a my spieszymy się z gratulacjami dla rodziców cennego nabycia! Od teraz radość tryska na krawędzi, od teraz – zmartwienia, kłopoty, nieprzespane noce rekompensuje dziecięcy głos, słodki zapach niemowlaka i ciepły słoneczny uśmiech.

Gratulujemy narodzin Twojej córki! Życzę jej i tobie zdrowia i szczęścia. Niech szczęście ci towarzyszy, aby śmiech dzieci zawsze rozlewał się po domu, a twoja dziewczyna dorastała silna, mądra, piękna. I niech Bóg ją zachowa.

Gratulujemy nowego życia! Z tym, że dzisiaj bicie bardzo maleńkiego serca oznaczało narodziny prawdziwego cudu. Niech to serce nigdy nie pozna zła, niech zawsze bije w rytmie szczęścia i miłości. Niech jego mały właściciel stanie się bardzo godnym, pozytywnym i dobrym człowiekiem. Wszystkiego najlepszego, córki!

Z całego serca gratulujemy narodzin Twojej córki! W rodzinie pojawiła się kolejna piękność i opiekunka rodzinnego paleniska. Niech wyrośnie z niej prawdziwy pomocnik mamy, szwaczka i rzemieślniczka, z której możesz być dumny! Życzymy, aby Twoja rodzina była przyjacielska, rodzice zawsze ciepło się nawzajem traktowali, aby nie złościć się i nie przeklinać, a Twoja córka dorastała zdrowa, duża, utalentowana i nie kapryśna!

Człowiek! Gratulujemy narodzin Twojej małej córeczki! Nie wiedzieliśmy o Twoim drugim zawodzie – okazuje się, że jesteś jubilerem, bo stworzyłeś takie piękno! Cóż za wspaniałe wykonanie, jaka łaska! Najwyraźniej… hmm…złote ręce mistrza! W końcu nie każdy może to zrobić 😉 Bądź dumny ze swojej córki, a my jesteśmy Tobą!

Posiadanie dziecka to jeden z najjaśniejszych i najjaśniejszych dni w życiu każdej kobiety, ponieważ w tym momencie staje się troskliwą i kochającą matką! Z całego serca chcielibyśmy pogratulować Ci tego ważnego wydarzenia w Twoim życiu. Narodziny córki to cudowny dzień, który na zawsze wypełni Twoją duszę miłością i ciepłem. Zawsze pozostań dla swojej córki czułym, delikatnym, opiekuńczym i życzliwym towarzyszem życia. Niech światło twoich oczu ją zadowoli i chroni, a niewidzialna ochrona jest zawsze przy niej. Bycie matką oznacza dawanie bez proszenia o nic w zamian, poświęcanie się dla dobra, zawsze przebaczające, kochające i troszczące się o swoje dziecko w każdym wieku. Teraz Twoje dni będą wypełnione przyjemną opieką nad noworodkiem, więc naucz się cieszyć tym czasem i nie marnować ani minuty na próżno. Bądź zawsze szczęśliwy i współczujący w życiu swojego dziecka! Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Twojej rodziny!

Kochanie (imię), serdecznie gratuluję narodzin córki. Zostałeś ojcem najwspanialszej i najpiękniejszej dziewczyny: opiekuj się nią i opiekuj się nią zawsze. Teraz otoczy Cię miłość dwóch dziewczynek: żony i córki – ciesz się nią. Wielkie szczęście i dobrobyt!

Gratulujemy narodzin Twojej ukochanej córki. Niech dorośnie piękna i mądra ku uciesze całej rodziny. Obyś był zdrowy i szczęśliwy. Wam rodzice życzymy wielkiej cierpliwości, siły i energii w wychowaniu swojej księżniczki.

Oryginalne gratulacje z okazji narodzin Twojej córki

Gratulujemy narodzin córki

Gratulujemy noworodkowi! Życzymy dziś wszystkiego najlepszego, zaopiekuj się swoją księżniczką, pokaż jej tylko radosne strony życia i nigdy nie pozwól jej być smutne!

Gratulujemy nowego dziecka! Niech stanie się piękną gwiazdą na Twoim rodzinnym niebie i zawsze ogrzeje Cię jasnym światłem miłości i dobroci. Pozwól swojej córce dorosnąć zdrowo, każdy dzień cieszy Cię swoimi sukcesami i stanie się Twoją dumą.

Szczerze życzymy Twojej córce dużo zdrowia, silnego wzrostu, dużo uśmiechu i dobrej nocy.

Gratulujemy nowo narodzonej córce! Nowo powstałym rodzicom życzę, aby dziewczynka wyrosła na wzór do naśladowania, była zdrowa, mądra i celowa. Niech całe życie córki upłynie w radości i powodzeniu, sukcesie i pomyślności całej rodzinie!

Narodziny córki to najbardziej drżący moment, który wnosi do życia niesamowitą dawkę szczęścia. Dlatego spieszę pogratulować ci narodzin córki i życzę dziecku szczęścia i zdrowia. Dla niej życie dopiero się zaczyna i niech zacznie być jasne i kolorowe.

Chcę, aby szczęście i radość przypadły na los Twojej urody, aby Twoja córka dorastała w rodzinnej harmonii i miłości.

Dziecko, podobnie jak słońce, pojawiło się w Twojej rodzinie! Niech ta malutka, ciepła kula da Ci szczęśliwe emocje, napełni serca dumą i zbliży do siebie wszystkich bliskich.

Królowo, gratulacje z okazji narodzin twojej księżniczki. Wychowuj zdrowe, cudowne dzieci i zakwitaj pięknym kwiatem. Dziewczęce szczęście dla ciebie. Mnóstwo eleganckich garniturów, kokardek, zabawek, a co najważniejsze, dużo uwagi i troski!

Noworodek – biodro – Hurra! Pocałuj ją ode mnie w nos! Pragnę, aby była jak jej matka we wszystkim, kochała swoich bliskich i była najszczęśliwsza.

Gratulujemy narodzin najwspanialszego stworzenia. Niech ten pakiet szczęścia przyniesie Ci tylko uśmiech, harmonię w Twojej rodzinie i pociechę w Twoich sercach! Ta wspaniała córka jest kawałkiem Twojej miłości, owocem Twoich silnych, szczerych uczuć.Gratulacje, jest was teraz troje!

Szczerze cieszę się z Tobą podczas tego drżącego i długo oczekiwanego wydarzenia! Z narodzinami córki! Niech mijają dzień po dniu, a ona nadal cieszy cię blaskiem swoich jasnych, jak gwiazdy, oczu! Niech stanie się promienna, mądra, uczciwa, miła i piękna!

Gratulujemy narodzin Twojej córki! Niech twoja dziewczyna dorośnie szczęśliwa i miła! Niech będzie jak jej ojciec! Niech odziedziczy wszystkie twoje najlepsze cechy! Życzymy Ci, abyś była dumna ze swojego dziecka i żeby ona była dumna z Ciebie! Niech życie Twojej córki będzie słoneczne i jasne, a Twoje życie stanie się teraz ciekawsze i bardziej kolorowe, ponieważ dziecko sprawi, że spojrzysz na wiele rzeczy inaczej.

Narodziny dziecka to jeden z niewielu cudów, które mogą się zdarzyć w życiu. Mądrość dla Ciebie, siła i cierpliwość, a dziecko zdrowie, sukces w opanowaniu świata i więcej uśmiechów! Niech te dni pozostaną dla Ciebie najcieplejszymi, najjaśniejszymi i najjaśniejszymi wspomnieniami!

Gratulujemy narodzin Twojej córki! Niech twoja mała księżniczka kiedyś stanie się piękną kobietą, mądrą i miłą królową.

Najważniejsze dziecko pojawiło się w Twoim domu! Gratulujemy jej narodzin, niech przyniesie Ci radość! Otaczaj ją miłością i na początku oddaj się częściej! Bardzo was wszystkich kochamy! Życzymy, aby córka stała się tak piękna i miła jak jej matka.Niech rośnie do radości wszystkich i daje uśmiech i dobry nastrój!

Gratulujemy narodzin Twojej córki. Niech chroni ją modlitwa jej matki, niech chroni ją siła ojca, niech wasza rodzicielska miłość inspiruje ją i ogrzewa. Życzę Twojemu dziecku dobrego zdrowia, wielkiego szczęścia i niesamowitych cudów, do których wkładasz rękę.

Gratulujemy narodzin Twojej córki. Życzę, aby twoja księżniczka wyrosła na wesołą, psotną dziewczynę, szczęśliwy, wesoły mały człowiek. Niech jej ukochana dziewczynka, ukochana córka zadowoli mamę i tatę, niech w życiu czekają na nią wielkie cuda, niech jej dzieciństwo będzie najpiękniejsze, miłe, ciekawe i pogodne.

Życzę ci uzupełnionego zdrowia rodzinnego, dobrego samopoczucia i każdej minuty szczęścia, tak niepowstrzymanego i niewspółmiernego jak dzisiaj.

Z całego serca gratuluję narodzin pięknej księżniczki, narodzin słodkiej i cudownej córeczki. Pragnę, aby dziecko wyrosło na zdrową i piękną dziewczynę, aby było stale otoczone opieką bliskich i miłością bliskich. Niech dziewczynka na zawsze pozostanie radością matki i prawdziwą nagrodą, szczęściem ojca i radością duszy.

Mały pakiet szczęścia wkroczył w Twoje życie, który zachwyci i zainspiruje do końca życia. Jak niezwykłe i magiczne jest czuć się jak rodzice pięknej córki, patrzący na ten świat niewinnymi oczami. Życzymy dziś wszystkiego najlepszego, opiekuj się swoją księżniczką, pokaż jej tylko radosne strony życia i nigdy nie pozwól jej się smucić!

Szczere gratulacje z okazji narodzin Twojej córki, z głębi serca

Najcieplejszy
gratulacje z okazji narodzin Twojej córki

Drodzy małżonkowie! Do niedawna tylko o tym marzyliście, ale oto jest – wasz kochany cud. Serdecznie gratuluję narodzin tej malutkiej dziewczynki. Niech dorośnie być naprawdę mądrą dziewczyną i pięknością, a jej rodzice będą mieli powód do dumy ze swojego dziecka tak często, jak to możliwe.

Gratulujemy narodzin tak wspaniałej córki. Wszystkiego najlepszego, ale jeśli potrzebujesz pomocy, wiesz, gdzie ją znaleźć.

Gratulujemy narodzin ślicznej księżniczki! Niech rośnie w najbardziej kochającej i radosnej rodzinie i zawsze będzie dla Ciebie promieniem światła i ciepła, źródłem radości! Jasne życie dla małej dziewczynki, wiele talentów, spokój, dobrzy ludzie wokół i szczęśliwi rodzice!

Dzielę się Twoją niekończącą się radością i życzę Ci wychowania zdrowego, szczęśliwego dziecka. Niech jej krucha egzystencja zawsze będzie pod waszą niezawodną, ​​niestrudzoną ochroną. Życzę Tobie i Twojej urodzie nigdy się nie rozstawać, zawsze mocno łączyć więzami pokrewieństwa. Niech dziecko wyrośnie na miłą, uczciwą osobę i kochającą córkę. Długie cudowne lata do jej życia i ochrony Wszechmogącego.

Droga nowa mamo i tato! Narodziny córki można porównać tylko do narodzin nowej gwiazdy, której światło oświetli Twój dom nawet w najciemniejszą noc.Chcę, abyś chronił to światło, pomagał mu płonąć i aby jego dziecinny blask, podobnie jak twoja radość, nigdy się nie wyczerpał!

Gratulujemy dziecku! Niech będzie jasna, jak gwiazda, miła, jak słońce, czuła, jak mama i tata – wesoła i odważna. I niech babcie uczą mądrości i cierpliwości!

Niech anioł zawsze chroni dziecko, niech ścieżka dziecka będzie jasna i życzliwa. Życzę rodzinie dobrego zdrowia i pomyślności, nieugaszonego szczęścia i miłości.

Chcę życzyć rodzinie wielkiej radości i szczęścia, dobrego zdrowia i aktywnego rozwoju maluszka, pomyślności w domu i dobrego samopoczucia, szczęśliwych rodzinnych wakacji i stałej dumy z Twojego dziecka .

Gratulujemy małego cudu, pakietu szczęścia. Pozwól swojej księżniczce urosnąć do radości mamy, taty i całej rodziny. Dobre noce, zdrowe zęby, dobry apetyt, zaróżowione policzki i nieustanny uśmiech. Szczęśliwego noworodka!

Gratulujemy tego wspaniałego dnia! Nowe życie to nie tylko wakacje, to prawdziwe, długotrwałe szczęście dla każdego człowieka.Życzę twojej rodzinie silnej miłości, dobrego samopoczucia i aby twoja dziewczyna dorastała w najszczęśliwszej rodzinie na świecie!

Nie ma większej radości w życiu niż narodziny dziecka! Chciałbym pogratulować nowo powstałym rodzicom tego wydarzenia, którzy są teraz nie tylko parą, ale już prawdziwą rodziną! Zadbaj o swoje urocze dziecko, ona jest twoim światłem w życiu, twoją małą krwią, niech wszystko ułoży się dla niej w przyszłości, a ona będzie szczęśliwa, ty też będziesz szczęśliwy!

Serdecznie gratuluję Ci tego wspaniałego wydarzenia – narodzin Twojej córki! Teraz jesteś prawdziwą mamą, która doświadczyła radości z długo oczekiwanego dziecka. Pragniemy życzyć Ci rodzinnego dobrego samopoczucia, radości, szczęścia i domowego komfortu, aby spełniły się wszystkie Twoje życzenia i pomnożyły bogactwo. Niech Twoje dziecko zawsze będzie zdrowe i silne, silne i silnej woli. Życzymy, aby jej sukcesy sprawiały przyjemność, a porażki przemijały. Pamiętaj, że Twoja rodzina jest znakiem miłości, życzliwości i światła! Te uczucia są w stanie pokonać wszelkie przeszkody na swojej drodze i pozostać na zawsze w twoim życiu. Dbajcie o siebie nawzajem, zawsze bądźcie taką szczęśliwą i wyrozumiałą mamą, jak w pierwsze urodziny swojej córki. Teraz jesteś jednym!

Gratulujemy narodzin twojej córki, twojego anioła i księżniczki! Niech rośnie jak piękny kwiat ku Twojej radości bez kłopotów i smutków, chorób i niepowodzeń. Być piękną i kobiecą jak mama, silną i mądrą jak tata. Szczęście dla niej w życiu, podbijanie wszelkich wyżyn, osiągnięć i dumy od rodziców.

Twoja córka to nowy sens życia, więc niech przepełnia ją szczera radość ze wszystkich jej zwycięstw i nowych początków! Niech twoja mała księżniczka dorośnie zdrowa i najbardziej urocza! Z magicznym świętem dla Ciebie, z narodzinami nowego życia, z narodzinami córki!

Gratulujemy córce! Życzę jej dobrego zdrowia i wielkiego szczęścia w życiu! Wystarczy jedno spojrzenie, aby zobaczyć piękną księżniczkę w malutkim nosie i słodkich policzkach! Moje gratulacje, jesteś po prostu świetna!

Gratulujemy narodzin Twojej córki! Niech Twoje dziecko dorośnie zdrowe i szczęśliwe, uciesz rodziców swoimi pierwszymi słowami, krokami i ząbkami. Życzę jej beztroskich dni i dobrych snów.

Otrzymałeś najlepszy prezent od życia – swoją córkę, która niczym delikatny promień słońca rozświetli Twoje dorosłe dusze i przywróci Ci wspomnienia z dzieciństwa. Niech zawsze będzie dla ciebie światłem.

Gratulujemy narodzin Twojej małej księżniczki! Myślę, że będzie niesamowitą, rozkoszną i niesamowicie piękną dziewczyną. Życzę wam bezcennego zdrowia, szczęśliwego życia, lekkości i beztroski oraz cierpliwości, siły i radości.Nie życzę Ci szczęścia, bo już go urodziłaś!

Gratulujemy rodzicom narodzin bezcennego skarbu, córek! Niech dorośnie jako piękny, mądry, szczęśliwy mały człowiek! Dobre zdrowie dziecka i mamy!

Drodzy mamusiu i tatusiu, gratulujemy narodzin córki! Pozwól swojemu kwiatowi rosnąć i ciesz się każdego dnia swoimi osiągnięciami. Dobre zdrowie dziewczyny i radosny śmiech. Cóż, do was, rodziców, cierpliwości, dobrobytu i siły w wychowaniu księżniczki!

Z całego serca gratuluję narodzin Twojej córki

Ciepłe
z całego serca gratulujemy narodzin Twojej córki

Gratulujemy Ci Twojej córeczki! Niech więc nieskazitelna codzienność i spokojne noce towarzyszą Ci przez całą podróż ! Niech każde z jej osiągnięć oczaruje wasze serca.

Masz mały kwiatek, łagodnego anioła. Niech twoja córka dorasta zdrowo. Ciesz się jej małymi i dużymi sukcesami. Wiedz, że córka w rodzinie jest źródłem niewyczerpanego ciepła. Ogrzej się przy tym palenisku i raduj się, niech wszystko będzie z tobą w porządku.

Niech Bóg zawsze go strzeże. Niech jego droga życiowa będzie długa i szczęśliwa. Życzę Ci, aby Twoje dziecko zawsze Cię uszczęśliwiało.

W te cudowne urodziny Twojej córki życzę jej, aby zawsze odnosiła sukcesy, była szczęśliwa, kochana i oczywiście zdrowa – to nigdy nie boli! Niech zawsze będzie urocza i urocza!

Dobry bocian przyniósł Twojej rodzinie małe dziecko! Doda Ci zmartwień i niepokoju… Ale wniesie do Twojego życia miliard razy więcej bezwarunkowego szczęścia, iskrzącej radości i prawdziwego ciepła! Szczęśliwego noworodka!

Niech Twoja troska i uczucia przyniosą Twojej córce tylko pozytywne emocje. Szczęśliwa i gładka ścieżka życia.

Gratulujemy całej rodzinie z okazji tak długo oczekiwanego wydarzenia. Życzymy Twojej córce bezgranicznej kobiecej radości, najlepszego zdrowia, sukcesów na wszystkich drogach życia. Niech anioły ją chronią, rozpieszczają rodziców, uczą i prowadzą na ścieżce prawdziwego nauczyciela, a przyjaciele rozjaśniają jej ciężką codzienność. Tolerancja, wytrwałość i dobrobyt, ale w duszy, żeby była słodka i słodka.

Gratulujemy narodzin Twojej słodkiej córki! Teraz twoje życie stanie się różowe, będą lalki, kokardki, falbany… Nie będziesz mieć ważniejszych zmartwień niż uczynienie życia swojej córki piękniejszym i szczęśliwszym. Niech dorośnie jako piękna, mądra dziewczyna, będzie asystentką dla mamy i księżniczką dla taty!

Pozwól jej dorosnąć jako piękne, mądre, miłe i delikatne dziecko i wypełnij życie jej rodziców ciepłem i radością!

Gratulujemy narodzin małego okrucha, ślicznej dziewczynki, ukochanej córki.Niech piękno rośnie i rozwija się bezpiecznie, z radością odkrywaj ten świat i zawsze jest szczęśliwe. Pokój dla ciebie, dobry i dobry.

Szczerze życzymy ciepłych chwil i szczerych minut. Niech mały kwiatek rośnie z najlepszym zdrowiem i jasnymi celami.

Niech dorasta zdrowy, silny, inteligentny i wesoły, otoczony miłością i troską.

To, na co czeka każda para, w końcu się wydarzyło – masz córeczkę! To radosne wydarzenie przyniosło Ci tyle nadziei, wątpliwości, zmartwień i szczęścia, że ​​teraz nie wiesz, co zrobić z tą piękną malutką bryłką. Chroń ją przed wszystkimi perypetiami losu, uważaj, daj jej tylko to, co najlepsze. Niech rośnie bez łez i kaprysów, zdrowo i pięknie, i tylko Ciebie cieszy!

Gratulujemy szczęśliwym rodzicom narodzin córeczki, symbolu piękna.Kto z pewnością uratuje świat, gdy dorośnie! Niech dziewczyna dorośnie ku uciesze wszystkich, zniewoli Cię swoją ciekawością, szybko i sprawnie stanie się inteligentna, niech będzie gadatliwą i melodyjną małą gwiazdą, wychowaną przez rodzicielską mądrość i osobiste przykłady! Niech córka będzie jasna, jak wiosenny kwiat, bądź czuła i delikatna, jak matka, zabawna, jak ojciec! A teraz dziecko to tylko uczta dla oczu, w tym dziecku jest tyle światła i czystości – to po prostu szczęście! Niech mała księżniczka będzie miała szczęście w życiu, niech jej umiejętności uczynią ją sławną! Życzymy nowo narodzonemu aniołowi-córce miłości i szczęścia, rodzicom, aby nie chorowali, pomagali córce we wszystkim! A asystent dorośnie – a rodzina będzie w pełnym rozkwicie!

Gratulujemy narodzin cudu, narodzin pięknej córki. Życzę dziewczynce kolorowego i miłego świata dookoła, szczęśliwego dzieciństwa pełnego cudów i radości, kochających rodziców i zawsze dobrego zdrowia. Życzę dobrze i kocham. Niech córka ogrzeje i pocieszy wasze serca.

Gratulujemy cudownego noworodka, z okazji narodzin słodkiej i cudownej córeczki. Życzę dziecku dobrego zdrowia i szczęścia, spokojnego nieba i dobrego samopoczucia, radosnych dni i magii życia. Pozwól córce dorosnąć do radości rodziców i być Twoją prawdziwą dumą.

Ta mała piłka to twoja córka, która uczyniła twój związek pełnoprawną rodziną. Niech wyrośnie na prawdziwą kobietę: czułą i surową, psotną i mądrą, i tak drogą bliskim.

Cóż, bocian przybył do twojego domu i dostarczył ci mały bezczelny cud. Gratuluję córce, jeszcze małej jak laleczka, trochę głośnej i wybrednej, ale tak słodkiej, ukochanej, wzruszającej… Życzę jej, żeby dorosła zdrowa, mądra i bawiła rodziców swoim śmiechem!

Urodziła się Twoja cudowna córka. Jak tylko to zobaczyłeś i zrozumiesz, cóż, mamy piękno! Cieszymy się, że szczęście już zagościło w Twoim domu i życzymy, aby rosło szczęśliwie i zdrowo!

Zostaliście rodzicami, teraz masz piękną córeczkę. Czego chcieć więcej? Bycie rodzicem jest największą błogością, bez względu na to, jakie trudy i trudności czekają na Ciebie w tej dziedzinie. A jednak życzymy Ci, abyś mimo wszystko czerpał jedynie przyjemność z „rodzicielstwa” i cieszył się każdą chwilą spędzoną z dzieckiem!

Najpiękniejsze gratulacje z okazji narodzin Twojej córki, z całego serca

Najpiękniejsze
z głębi serca gratuluję narodzin Twojej córki

Gratulujemy narodzin córeczki! Życzymy, aby dziecko było lekkie, wesołe i jasne, jak promień słońca. I niech czarne chmury nigdy nie pojawią się na jej horyzoncie!

Moi drodzy rodzice, gratulacje z okazji nowo narodzonej córeczki! Życzę Ci cierpliwości, mądrości, siły i wytrwałości.I jeszcze więcej psikusów, psot, zabawy i śmiechu!

Gratulujemy narodzin Twojej córki! Niech dziecko dorasta zdrowe, mądre, czułe i posłuszne! I oczywiście niech stanie się prawdziwą pięknością, tak jak jej matka!

Drodzy rodzice! Gratulujemy Twojej pięknej córce, niech wyrośnie na zdrową, piękną i wesołą dziewczynkę ku uciesze całej rodziny! życzymy dziecku szczęśliwego losu i wielu talentów, niech anioł stróż zawsze będzie z nią.

Gratulujemy narodzin Twojej córki! Chcemy, aby rosła w zawrotnym tempie. Rodzice miłości, cierpliwości i dobrych nocy. Od teraz Twoja rodzina będzie większa i silniejsza! Niech twoja piękna dziewczyna da ci pozytywy co minutę, co godzinę, każdego dnia. I od teraz harmonia stanie się królową w twojej rodzinie.

Nie ma ważniejszego wydarzenia dla rodziny niż narodziny dziecka! Wraz z nadejściem dziecka w rodzinie króluje miłość, szczęście, radość! Każdy dzień wypełniony jest nowymi odkryciami, życie nabiera nowego znaczenia! Niech Twój syn dorośnie zdrowy, odważny, silny, posłuszny! Niech jego śmiech rozbrzmiewa jak dzwon, niech zadowoli rodziców swoimi uśmiechami i psotami!

Gratulujemy córce! Niech dorośnie mądrze, niech nie choruje, częściej się uśmiecha i cieszy rodziców sukcesem! Kochaj dziecko, chroń, opiekuj się, a wtedy wyrośnie jako miły, sympatyczny człowieczek, o wrażliwym sercu i ciepłej duszy! Z nowo narodzoną dziewczyną, krewni!

Narodził się piękny kwiat – Twoja córka! Życzę jej, aby wyrosła na piękną, zdrową i szczęśliwą dziewczynkę! Niech jej oczy zawsze błyszczą radością, ponieważ spełnią się wszystkie jej marzenia i pragnienia! Wiem na pewno, że staniecie się wspaniałymi rodzicami dla tego dziecka!

Gratulujemy powiększenia rodziny, narodzin córki! Niech dziewczyna dorośnie jako piękność, mądra dziewczyna, asystentka, przyjaciółka, miła osoba, wspaniała gospodyni. Bezgraniczna miłość, cierpliwość, zdrowie, siła psychiczna.Niech aniołowie zachowają dziecko, a Pan obdarzy talentami i cnotami.

Droga Mamo! Serdecznie gratulujemy długo wyczekiwanej córki, która z pewnością zachwyci Cię swoją obecnością w miłej rodzinie, wyraźnym uśmiechem i pogodnym nastrojem. Co może być lepszego niż śmiech dzieci w domu lub na ulicy? Może tylko śpiew ptaków! Bądź dla swojej córki zawsze jasnym promieniem słońca, radości, ciepła i życzliwości! Chroń ją swoimi modlitwami i miłością. Pamiętaj, że wychowanie Twojej córki jest w Twoich rękach, więc bądź dla niej dobrym wzorem do naśladowania. Wiedz, że wszystko, czego potrzebujesz, aby być szczęśliwym, to miłość, wsparcie i szacunek. Jesteś matką, co oznacza, że ​​jesteś wszechmocna i będziesz w stanie ochronić swoje dziecko przed niemal wszystkimi przeciwnościami losu i problemami, a w zamian otrzymasz najczystszą i najjaśniejszą wdzięczność i miłość! Dbaj o siebie i swoje dziecko, zawsze pozostań wyrozumiałą, kochającą i troskliwą matką!

Twoja córka właśnie zobaczyła świat, co jest dla niej bardzo interesujące! Niech to zainteresowanie życiem nie zniknie z biegiem lat, a świat wokół niej zawsze będzie dla niej bardzo miły! Szczęście dla was wszystkich!

Gratulujemy szczęścia z wizyty w domu – z okazji narodzin córki. Niech dziewczyna będzie zdrowa, szczęśliwa i zadowoli swoich bliskich wspaniałymi sukcesami w dużych i małych przedsięwzięciach. Dobre samopoczucie dla Twojej rodziny!

Gratulujemy narodzin ślicznej dziewczynki. Niech rośnie jak delikatny rumianek na czystym polu szczęścia i miłości.Życzę Twojej córce głośnego śmiechu, dobrego nastroju i dobrego zdrowia, a rodzinie wszystkiego najlepszego i promyka nadziei.

Rodzina teraz! Kompletny, prawdziwy, kompletny! Urodziła się córka, która zawsze będzie radością dla matki i przedmiotem kontroli dla ojca. Nie mogę powstrzymać się od uznania mojego podziwu. Oczy taty, usta mamy i milion innych odrębnych cech i charakteru. Gratulacje dla twojej córki! Z całego serca i najczystszym sercem.

Drodzy rodzice! Dziś na świecie pojawił się cud – małe słoneczko, twoja córka! I natychmiast życie nabrało szczególnego znaczenia. Wszystko nabrało innego kształtu i koloru. A sam świat stał się dla ciebie jaśniejszy! Życzymy, aby Twój poranek od teraz zaczynał się dla Ciebie dzwonkiem – głosem Twojej córki! A z głębi serca życzymy małej księżniczce bajecznego życia: fascynującego dzieciństwa, jasnej młodości, owocnej dojrzałości, królewskiej starości! Niech Twoja córka zawsze będzie zdrowa, niech Ci się podoba sukcesami, urzeka urodą, zadziwia umysłem i ciepło życzliwością! Niech wszystkie chmury i zła pogoda w jej życiu rozwieje lekka bryza powodzenia! Niech życie będzie jasne i radosne! Z narodzinami Twojej córki, kochana mamusiu i tatusiu!

W urodziny mojej córki pragnę życzyć Ci gradu radości, góry pozytywnych emocji i wodospadu życzeń! Niech jej małe serce zawsze bije w rytm twojego! Niech dziewczyna będzie szczęśliwa i nigdy nie zazna smutku!

Gratulujemy narodzin Twojej córki, narodzin Twojej jasnej małej gwiazdy. Życzę twojej dziewczynie dorastania w miłym i cudownym świecie, aby jej marzenia, dzięki waszym wspólnym wysiłkom, na pewno się spełniły, aby jej dzieciństwo było pełne radości i psot, aby jej serce głęboko kochało rodziców i raduje się każdym nowym dniem.

< /div>

Gratulujemy narodzin córeczki z gwiazdką, narodzin cudownego dziecka, które dało Ci prawdziwy sens życia i niesamowitą radość. Życzę dziewczynie, aby dorastała szczęśliwa, marzycielska, piękna, celowa, ukochana, interesująca i wesoła. Niech Twoja rodzina cieszy się każdym wspólnie spędzonym dniem, niech w Twoim domu będzie spokój i łaska.

Gratulujemy Twojego słodkiego skarbu! Niech zawsze wzrasta w atmosferze radości i pociechy! Niech jej radosne spojrzenie i wesoły śmiech będą twoją nagrodą!

Plus jeden w tym wielkim świecie. Gratulujemy narodzin dziewczynki. Trudno sobie wyobrazić, jakie uczucia przytłaczają twoje dusze, ale najważniejsze jest to, że jest to ogromny ładunek pozytywnych emocji. Dlatego pragnę skierować ją w przyszłości na wychowanie Państwa dziecka, aby dziewczynka rosła zdrowa, mądra i cieszyła rodziców swoimi odkryciami.Szczęśliwego nowego czerwonego dnia w kalendarzu!

Chcę, aby dziecko wyrosło na miłą, słodką, psotną dziewczynkę, aby jej życie było jasne i szczęśliwe.

Szczerze pragniemy, aby nasza córka stała się tak piękna i miła jak jej matka.

Przyjemna radość w Twoim domu, chcemy Ci pogratulować długo oczekiwanego narodzin sensu Twojego życia! Niech Twoja troska i uczucie przyniosą jej same pozytywne emocje. Chcemy życzyć jej szczęśliwej i równej drogi, by wyrosła na dobrą, prawdziwą, miłą i godną zaufania osobę, nie znającą problemów i smutków.

Dziewczyna, foto Gratulujemy narodzin córki! Niech maluch dorośnie najszczęśliwszy! Niech odziedziczy wszystkie twoje najlepsze cechy! Zdrowie dziecko, a ty – cierpliwość i wytrzymałość!

Gratulujemy narodzin Twojej córki! Niech dziś wypełni się aromatami bukietów i wdziękiem uniesie się w powietrzu! Niech dziewczyna stanie się pożądana i kochana! Życzymy jej we wszystkim pomyślności!

Kochanie (imię), gratulujemy narodzin Twojej córki. Jest jeszcze dość mała, ale nie zauważysz, jak wyrośnie na prawdziwą piękność i „zapanuje” nad męskimi sercami. Pozwól dziecku rosnąć duże i zdrowe dla radości wszystkich.

Gratulujemy cudu Twojej nowo narodzonej córeczki! Dziewczyna w rodzinie to komplement dla mamy i prezent dla taty, to czułość, odbicie szczerości, twoje najlepsze cechy, bezgraniczna miłość, nagroda, ciepło, światło, niewinność.Niech dziecko będzie szczęśliwe, kochane przez los, obdarzone talentami, urodą, zdrowiem, szczęściem.

Serdecznie i serdecznie gratuluję dołączenia do rodziny – narodzin długo wyczekiwanej córki (imię). W tym dniu z prawdziwą przyjemnością życzę Ci całym sercem: bezgraniczna rodzicielska radość i szczęście, rodzinne ciepło i dobre samopoczucie, spokój i harmonia w domu. Życzę, aby twoja córka zawsze była jasnym promieniem twojego przeznaczenia i rozgrzewała twoje serca swoim delikatnym uśmiechem, inspirowała nadzieję i zaufanie do wspaniałej, świetlanej przyszłości.

Drodzy szczęśliwi rodzice! W Twoim życiu wydarzyło się cudowne wydarzenie, które otworzyło drzwi do życia dla małej bryłki w różowej kopercie – Twojej córki. Serdecznie gratuluję tej radości! Chciałbym, aby przy pierwszych uściskach Twoje dziecko otrzymało wszystkie błogosławieństwa życia. Niech zdrowie, wytrwałość i wytrwałość wyjdą od taty, a uroda, dobry gust i radość od mamy. Cierpliwości dla was, niech ta mała gwiazdka rozświetli wasze serca i wypełni je najpiękniejszymi uczuciami. Gratulacje!

To bardzo ważne, aby wypowiedzieć wszystkie miłe słowa w te urodziny nowego członka rodziny! Życzę jej dobrego zdrowia, nieograniczonego szczęścia i aby wszystkie jej ukochane marzenia spełniły się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki!

Drodzy Rodzice, Gratuluję Wam narodzin tego słodkiego, delikatnego i pięknego kwiatka. Niech Twoja córka coraz częściej sprawia Ci przyjemność swoją dziecięcą spontanicznością i żywym, niezrównanym uśmiechem. Niech to będzie twoja radość, nadzieja i miłość. Zachowaj to, chroń i pozwól, aby wypełniło Twoje życie wielkim znaczeniem.

Gratulujemy narodzin Twojej córki. Życzę, aby wraz z narodzinami twojej księżniczki życie stało się prawdziwym świętem – świętem radości, śmiechu, miłości i cudów. Życzę Twojej rodzinie spokojnego nieba, harmonii, dobrobytu i codziennych zabawnych przygód prowadzonych przez córeczkę.

Cóż za urocza córka. Życzę wam, rodzice, cierpliwości, życzę wam wystarczająco dużo snu w nocy. Wychowaj swoją córkę szczęśliwą. Temper, kształtuj jej zdrowie. Niech codziennie przyniesie Ci radosne chwile komunikacji. Gratulacje dla Twojego dziecka.

Silna miłość i zrozumienie dla Ciebie, dużo rodzicielskiej cierpliwości! A mojej córce – dobre zdrowie, uroda i życzliwość. Niech dorośnie najradośniejsze dziecko na świecie, zobacz wokół siebie tylko miłość i szczerość! I niech zawsze czuje ręce delikatnej matki i otacza go niezawodna ochrona ojca!

Zdarzył się cud, w rodzinie pojawiła się mała gwiazdka, wielka radość, słodka księżniczka.Gratuluję Ci narodzin córki i z całego serca życzę, aby ten mały człowiek był radosny w życiu i aby los córki był szczęśliwy. Pokój dla Twojej rodziny, dobrobyt i dobrobyt. Niech każdy dzień przyniesie Ci radość, niech Twoja dziewczyna wyrośnie wesoła, miła i psotna.

Gratulujemy nowym rodzicom małej księżniczki! Życzę Ci cieszenia się każdym dniem, obserwując, jak Twoja córka rośnie i ładniejsza. Niech córka idzie do matki z urodą i czułością, a inteligencją i pogodnym charakterem – do ojca. Niech twoja dziewczyna wypełni twoje życie szczęściem, niech wszystkie trudy zostaną zapomniane z jej słodkiego uśmiechu. Gratulujemy narodzin Twojej córki!