Gratulacje z okazji zawarcia związku małżeńskiego

Zebraliśmy dla Ciebie wiele najlepszych gratulacji z okazji małżeństwa do łez. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Gratulujemy malowania! Tak narodził się związek zwany rodziną! Niech twój związek stanie się silniejszy, abyś nigdy nie wątpił w swoją decyzję w swoim życiu. Życzę, abyście przeszli przez wszystkie ważne decyzje, trzymając się za ręce. Wesołych Świąt!

Szczęśliwego dnia ślubu! Życzę zrozumienia, miłości, wierności, czułości i wielkiej radości. Niech dom wypełni się dźwięcznym śmiechem dzieci, a dusza zaśpiewa szczęściem!

Dzisiaj jest wielki dzień – Twój ślub! Noś wspomnienia tego jasnego wydarzenia przez całe życie, radujcie się razem, przeżywajcie razem, bądźcie dla siebie niezawodnym wsparciem, idźcie ramię w ramię ścieżką życia, opiekujcie się i szanujcie się nawzajem! Życzę rodzinnego komfortu, pomyślności, wiecznej miłości i długiego, szczęśliwego życia razem!

Gratuluję twojego obrazu, twojego legalnego małżeństwa i życzę, aby to małżeństwo było zawsze silne i szczęśliwe. Niech wasza wspólna droga będzie miła i łatwa, niech wasze życie rodzinne będzie długie i radosne. Życzę zdrowia Tobie i maluchom, które mam nadzieję, że niedługo zapełnią Twój dom swoim śmiechem, uśmiechami i nieszkodliwymi psikusami. Pokój dla ciebie, dobrobyt i nieugaszona miłość!

Gratulacje, moi drodzy! Teraz nie jesteś tylko piękną parą, teraz jesteś młodą rodziną. Życzę harmonii i zrozumienia, niekończącej się miłości i pomyślności.Rozpieszczaj, opiekuj się, szanuj, doceniaj i nigdy nie przestawaj zadziwiać się nawzajem. Szczęśliwego dnia ślubu!

Gratuluję twojego obrazu, drogie dzieci. Synu, bądź mężem silnym i godnym zaufania, synową, bądź żoną wierną i troskliwą. Życzymy Wam kochani, szczęśliwej i silnej rodziny, ciekawego i pełnego wrażeń życia, w którym będzie wiele podróży, wspólnych marzeń, zdobywanych szczytów. Pozostań zawsze kochającymi małżonkami, a w przyszłości zostań wspaniałymi rodzicami wspaniałych dzieci.

Nasze drogie dzieci! Dzisiaj my, najszczęśliwsi rodzice, błogosławimy wasze małżeństwo na długie, silne i szczęśliwe życie rodzinne! Dobra dla ciebie miłość, pokój, radość, wzajemne zrozumienie. Bądźcie szczęśliwi, drodzy nowożeńcy!

Nasi drodzy małżonkowie, pragnę pogratulować Wam dnia ślubu i malowania, które stanie się pierwszym wspólnym i najważniejszym podpisem Waszej rodziny. Niech to pociągnięcie pióra przyniesie Ci szczęście, zrozumienie i dobrobyt!

Dzisiaj położono pierwsze cegły na fortecę zwaną twoją rodziną. Kontynuuj więc rozpoczętą pracę i zbuduj potężną fortecę, i pozwól, aby twoi przyjaciele i krewni ci w tym pomogli. I starannie dobieraj materiały: niech będą miłością, zaufaniem, szacunkiem. I tak, że w pokojach tej fortecy zawsze było wesoło ze śmiechu dzieci.

Gratuluję młodym ludziom i życzę im niekończącego się szczęścia rodzinnego w ciepłym domu, namiętnych nocy, miłego przebudzenia w ramionach, pełni uczuć, czułości i wzajemnego zrozumienia! Niech w twoim małżeństwie nie będzie małżeństwa i niech uczucia będą długie i silne. Gorzki!

Podpisując, zostaniesz oficjalnie zjednoczony w silnym sojuszu. Gratuluję Ci obrazu i życzę wspólnego dążenia do rodzinnego szczęścia i domowego komfortu. Niech w twojej parze zapanuje harmonia i zawsze będzie nad nią jasna aura.

Gratuluję ci ważnego dnia i ważnego wydarzenia w twoim teraz wspólnym życiu. Dbajcie o siebie nawzajem, rozpieszczajcie, doceniajcie i nigdy nie zdradzajcie. Wieczna miłość do Ciebie, zrozumienie, wierność, szczęście rodzinne, dobre samopoczucie, zdrowe dzieci i przytulny dom.

Serdecznie gratuluję tego wspaniałego i radosnego dnia. Teraz w paszportach są pieczątki, teraz na świecie jest dokument prawny potwierdzający szczerość waszych uczuć i wierność miłości. Gratuluję malarstwa i szczerze życzę szczęśliwego i silnego małżeństwa, wspaniałej i przyjaznej rodziny, wielu lat zdrowia, harmonii, wzajemnego zrozumienia i pomyślności.

Z całego serca pragnę pogratulować Ci najbardziej wyjątkowego i najwspanialszego dnia w Twoim życiu – Twojego ślubu. Dziś jest dzień, w którym łączysz swoje dwa przeznaczenia w jedno. Życzę, abyście przez całe życie nosili dla siebie szczere uczucia i szacunek. Z głębi serca życzę, aby ciepło, zaufanie i wsparcie na zawsze pozostały w Waszej rodzinie. Abyście w dniu Waszego złotego ślubu patrzyli na siebie z taką samą czułością.

Zadbaj o szczęście swojej rodziny i zawsze wspieraj się nawzajem we wszystkim. Z całego serca gratulujemy obrazu, drodzy nowożeńcy! Teraz twój związek jest legalny. Kochaj swoją bratnią duszę, podtrzymuj romans i ciesz się każdą chwilą spędzoną razem. Bądź przyjazną i silną rodziną, żyj w dobrobycie i zrozumieniu!

Oryginalne gratulacje z okazji małżeństwa, z głębi serca

Z całego serca gratuluję małżeństwa

Gratuluję Waszego obrazu, drodzy Nowożeńcy! Niech szczęście ogarnie Wasze kochające serca! Życzę Wam morza romansów, radosnych wydarzeń i szczerych uczuć! Niech Wasze życie będzie piękne jak z bajki! Wspólne życie będzie łatwe i nieuciążliwe!Ciesz się każdą chwilą spędzoną razem i zawsze się kochaj!

Jak ważne jest, aby ludzie się odnajdywali, znajdowali swoją miłość i bratnią duszę! Znalazłeś! Gratuluję Ci ślubu, z miłością, z nowym życiem! Życzę Ci wiele bardzo silnej, wiernej, wszechpodbijającej miłości, ale także nie mniej cierpliwości i pokory! Zrozumcie się, wybaczcie sobie, nauczcie się być razem z radością w sercu! Miłych długich dni i gorących nocy! Nie szara, ale kolorowa codzienność, jasne weekendy i święta! Dzieci, macie pełny dom i dobre samopoczucie!

Szanowni! Jesteś teraz mężem i żoną. Od tego momentu staliście się najbliższymi i najdroższymi ludźmi na całej planecie! Proszę, kochajcie się i wspierajcie w każdej sytuacji. Niech twoje życie rodzinne będzie pełne romansu, niezależnie od tego, ile lat jesteś w związku małżeńskim.

Życie to zgiełk, pełen zbędnych słów, pustych argumentów, głupich kłótni. Życie to przeplatanie się słonecznych i pochmurnych dni, naprzemienność białych i czarnych pasków. Szczęście i pomyślność twojego życia będą zależeć od twojej zgody i roztropności, umiejętności znajdowania kompromisów i wytrwałego znoszenia trudności życiowych.Niech codzienne drobiazgi i drobiazgi nie psują tego, co najważniejsze w Twoim życiu – miłości i szczęścia!

Szczęśliwego dnia ślubu! Niech ten silny związek trwa wiecznie, miłość nie słabnie, a jedynie rozpala się z każdym nowym dniem! Niech długo oczekiwany obraz stanie się pieczęcią na sercu w postaci wiecznej miłości i zawsze będzie między wami ciepłe porozumienie!

Z całego serca gratuluję Ci ważnego i wspaniałego wydarzenia – Twojego obrazu. Niech te dwa pierścienie na zawsze staną się symbolem czystej wzajemnej i pełnej czci miłości. Życzę sobie wierności i wzajemnego zrozumienia, czułości i wrażliwości. Niech Twoje życie rodzinne będzie codziennie uzupełniane jasnymi obrazami, emocjami, chwilami i marzeniami!

Podpisane i ostemplowane. Z głębi serca gratuluję Ci malarstwa. Rano pragnę zadowolić się słodkimi pocałunkami. Chcę wierzyć w moją miłość i nie pozwolić jej zgasnąć. Życzę, abyście każdego dnia umacniali wasz związek i napełniali szczęściem świat rodzinny. Życzę wielu lat wzajemnego zrozumienia i harmonii. I niech Twoje autografy w dokumentach oznaczają początek wspaniałego wspólnego życia w dobrobycie i pokoju.

Z całego serca gratuluję tego ważnego wydarzenia jakim jest malowanie. Teraz twoja miłość, twój związek jest usankcjonowany. I życzę Ci, aby od tego dnia w Twojej rodzinie zaczęło obowiązywać prawo nieustannego szczęścia! Ufajcie sobie nawzajem, dbajcie o siebie i każdego dnia napełniajcie swój kubek radością, pomyślnością i przyjemnością.Gratuluję ci twojego malarstwa, twojego legalnego małżeństwa i życzę, aby to małżeństwo było zawsze silne i szczęśliwe. Niech wasza wspólna droga będzie miła i łatwa, niech wasze życie rodzinne będzie długie i radosne. Życzę zdrowia Tobie i maluchom, które mam nadzieję, że niedługo zapełnią Twój dom swoim śmiechem, uśmiechami i niewinnymi psikusami. Pokój dla ciebie, dobrobyt i nieugaszona miłość!

Drodzy Nowożeńcy! Życzę, aby wasze szczęście rodzinne było strzeżone przez świętych aniołów stróżów: Wiary, Miłości, Nadziei. Niech Twoja wielka miłość prowadzi Cię przez życie, niech ufność do siebie towarzyszy Twojemu związkowi, a nadzieja nigdy Cię nie opuści w trudnych chwilach. Powodzenia!

Gratulujemy oficjalnego małżeństwa! Niech te podpisy zostaną wypalone w kamieniu, aby czas nigdy ich nie wymazał! Bądź szczęśliwy!

Gratulujemy narodzin Twojej rodziny! Życzę Wam życia razem przez wiele lat bez utraty ostrości uczuć i wzajemnego szacunku! Bądź szczęśliwy, ciesz się każdą chwilą wspólnego życia, kochaj się i dbaj o siebie nawzajem!

Gratulujemy ślubu! Życzę Wam wspaniałej, szczęśliwej i świetlanej przyszłości razem! Dbajcie o siebie nawzajem, doceniajcie nawet najdrobniejsze rzeczy i bądźcie cierpliwi, aby wszystkie trudności można było łatwo pokonać wspólnie!

Gratulujemy paszportów z nowymi pieczątkami, że jesteście teraz nową rodziną. Pragniemy z dumą traktować akt ślubu, nigdy nie żałować tego, co zrobiliśmy, codziennie zachwycać się i rozpieszczać. Zdrowie, dobrobyt i dobre samopoczucie Twojej rodziny!

Drodzy Nowożeńcy, gratulujemy tego szczęśliwego dnia – Waszego ślubu! Kochaj, uważaj, szanuj się nawzajem. Niech twój dom będzie pełną miską, niech rozbrzmiewa w nim śmiech dzieci, a wiara, nadzieja i miłość zawsze żyją. Życzymy wielkiego szczęścia, radości i powodzenia.

Niech Twoje życie rodzinne będzie papierem, cyną, drewnem, kryształem, perkalem, srebrem, brązem. Ogólnie wszyscy, aż do złota. Niech będzie wypełniony czułością, szczęściem i miłością. Niech na świecie nie będzie dla ciebie nic cenniejszego i cenniejszego niż twój związek. Uważajcie i szanujcie się nawzajem. Szczęśliwego dnia ślubu!

Duchowe gratulacje z okazji małżeństwa w prozie

Duszny
gratulacje z okazji małżeństwa w prozie

Twój pierwszy i najważniejszy krok na drodze do szczęścia rodzinnego został zrobiony. Niech wszystko, co nas czeka, będzie szczęśliwe i przyniosło tylko radość. Gratulujemy malowania i życzę miłości, niech szczęście zawsze uśmiecha się do ciebie i nigdy nie marszczy brwi, a wszystko w życiu rozwija się z hukiem.

Gratulujemy pełnego czci i ekscytującego wydarzenia – malowania! Niech wasz związek rodzinny przyniesie tylko harmonię i duchową radość. Dużo miłości, czułości, cierpliwości i zrozumienia dla Ciebie. Uzupełniacie się, żyjecie w szczęściu i radości!

Dzisiaj, w ten najwspanialszy dzień, chcę pogratulować nowożeńcom w dniu ślubu. Niech w waszym domu mieszkają tylko Wiara, Nadzieja i Miłość. Masz więcej dzieci, mniej smutków, dużo pieniędzy, gorące noce i szczęście bez granic. Żyjcie razem, dbajcie o siebie nawzajem.

Drodzy Nowożeńcy! W ten piękny dzień pragnę pogratulować stworzenia rodziny. Żyj, kochanie, bez kłótni i obelg. Niech usta bolą od pocałunków, a dłonie od przytulania, aw domu będzie słychać śmiech dzieci.

Drodzy Nowożeńcy, gratulujemy Twojego obrazu! Tym krokiem potwierdziłeś powagę swoich intencji. Niech twoje małżeństwo będzie silne i szczęśliwe. Synu, opiekuj się swoją żoną, doceniaj ją i kochaj. Synowo, powierzamy Ci najcenniejszą rzecz, jaką mamy – naszego syna. Zadbaj o niego i swoje uczucia! Miłość do ciebie i mądrość!

Nadszedł dzień, po którym możesz być stale obok ukochanej, męża. Ale nigdy nie zatrzymuj się i kontynuuj swój rozwój osobisty. Nie zapominaj, że jesteś wyjątkową i niezależną osobą, a zanurzając się w rodzinie, możesz przegapić coś ważnego.

Młodzi! W ten piękny dzień dzięki Tobie narodziła się nowa rodzina. Trzymaj mocno ręce i odważnie skacz w kierunku szczęścia, miłości i zrozumienia!

Cóż, teraz opuściłeś krąg kawalerów, a w tym dniu życzę, aby twoja cudowna żona nie przeszkadzała w rozwoju twoich zdolności sportowych – wspierała twoją ulubioną drużynę piłkarską, uczęszczała imprezy sportowe z Tobą, a jednocześnie zawsze pozostawała słodka, delikatna i opiekuńcza.

Moi drodzy nowożeńcy! Z całego serca pragnę pogratulować tego wspaniałego i znaczącego wydarzenia – stworzenia nowej rodziny. Życzę Ci, aby Twoje więzy rodzinne były nierozerwalne przez całe Twoje życie. Bądźcie szczęśliwi, zawsze się kochajcie, doceniajcie i dbajcie o swoje uczucia. Niech szczęście Twojej rodziny będzie kolorowe, wypełnione miłością, czułością i pasją. Bądźcie cierpliwi, zrozumcie i wybaczcie sobie nawzajem. A także życzę Ci najważniejszej rzeczy – aby w niedalekiej przyszłości Twój dom wypełnił się radosnym śmiechem dzieci.

Gratuluję państwowej rejestracji twojego związku małżeńskiego, obyś zawsze był razem ciepły i wygodny, aby twoja rodzina wzrastała i umacniała się, była wierna i kochała, żyj w pokoju i harmonii.

Serdecznie gratuluję malarstwa i tego, że wasze wzajemne uczucia doprowadziły do ​​legalnego małżeństwa! Życzę ciągłej radości, niekończącej się inspiracji, harmonii i pomyślności! Zadbaj o swoją miłość, siebie nawzajem i swoje przytulne gniazdko!

Z całego serca gratuluję tego ważnego wydarzenia – malarstwa! Teraz twoja miłość, twój związek jest usankcjonowany.I życzę Ci, aby od tego dnia w Twojej rodzinie zaczęło obowiązywać prawo nieustannego szczęścia! Ufajcie sobie nawzajem, dbajcie o siebie i każdego dnia napełniajcie swoją rodzinną miskę radością, dobrobytem i przyjemnością.

Przyjmij moje szczere gratulacje z okazji wspaniałych wakacji – dnia ślubu! Życzę Ci długiego życia pełnego szczęścia i spełnienia. Niech pełne zrozumienie, czułość i troska wzniosą się w waszym małżeństwie. Bądźcie dla siebie godnym zaufania, kochanym, pięknym i wyjątkowym!

Życzę twojej młodej rodzinie, aby zawsze była niesamowicie szczęśliwa, abyś zawsze żył w dobroci i dobrobycie! Niech w waszym związku panuje harmonia, romans i wzajemne zrozumienie, a wesoły śmiech dzieci zawsze rozbrzmiewa w domu! Kochajcie się i wypełniajcie każdą chwilę radością!

Gratulujemy najszczęśliwszego dnia w Twoim życiu. Dziś są urodziny nowej rodziny. Pragniemy, aby z każdym dniem stawała się silniejsza i rozwijała się przez lata. Niech twoja rodzina będzie oparta na wzajemnym zrozumieniu, wsparciu, czułości i bezgranicznej miłości. A wszystkie przeszkody, które są nieuniknione na ścieżce życia, sprawią, że będziesz mądrzejszy i bardziej zjednoczony.

Gratulujemy założenia nowej rodziny! Życzymy, aby Twoja miłość tylko rosła w siłę.Abyście zawsze sobie pomagali, aby zawsze panowało między wami wzajemne zrozumienie i szacunek!

Gratuluję w dniu zawarcia związku iz głębi serca życzę, aby związek ten był silny, trwały, długi i niezniszczalny. Chłopaki, bądźcie szczęśliwi – i to nie tylko słowami, ale naprawdę. Żyj szczęśliwie, ciekawie i dostatnio. Zaskocz i zachwyć się nawzajem, chroń i napełniaj miłością serce swojej pięknej rodziny.

Z całego serca gratuluję twojego obrazu. Teraz jesteś legalną rodziną. Dbać o siebie nawzajem. Ty synu cenisz i chronisz swoją rodzinę, dbaj o dobro, a ty kochana synowo staraj się zachować ciepło i wygodę w swoim domu. Życzymy wzajemnego zrozumienia i miłości!

Szczęśliwego dnia ślubu! W tym dniu rodzi się wasza rodzina i życzę wam obojgu wielkiego szczęścia. Niech związek będzie się umacniał i rozwijał wraz z tobą. Bądźcie dla siebie niezawodnym wsparciem i nie kłóćcie się o drobiazgi. Ciesz się życiem, kochaj, wychowuj swoje dzieci!

Gratuluję twojego obrazu iz głębi serca życzę, abyś zawsze pamiętał o dobrych obietnicach danych sobie nawzajem i prawdziwych podpisach na dokumencie szczęścia i miłości. Niech życie rodzinne będzie pełne niespodzianek i słodkich chwil, niech na wspólnej drodze czeka na Was wiele radości i wielkich zwycięstw.

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Ciężka praca polega na tworzeniu, przechowywaniu i ochronie miłości. Życzę, abyś zamienił tę pracę w grę i łatwo poradził sobie z tym i innymi zadaniami: zadowolić swoją połowę w każdych okolicznościach, pobłażać, traktować sytuacje życiowe z humorem. Chcę podarować komuś życie lub kilka, docenić chwile, działania, uśmiech innych. Niech ta wyjątkowa chwila magii trwa wiecznie. Niech twoje dni będą jasne i pełne znaczenia. Zadbaj o zrozumienie i cierpliwość, idź ramię w ramię, bo cała siła tkwi w szczęściu rodzinnym. Bądź najbardziej wyjątkową parą na Ziemi i bądź wzorem do naśladowania!

Szczęśliwego dnia ślubu! Życzę wzajemnego zrozumienia, zaufania, rzetelności, dobrej zabawy i szczęścia. Niech każdy dzień będzie wypełniony pogodnym szczęściem, beztroską miłością, bezgraniczną pieszczotą. Niech śmiech dzieci wypełni dom, a szczęście będzie wieczne.

Drodzy Nowożeńcy, życzę Wam cierpliwości i miłości, aby wszystko było cudowne w Waszym związku. A także inspiracja i siła, aby z każdym nowym dniem były jaśniejsze, a budząc się rano, wiesz na pewno, że jesteś wdzięczny losowi, że się macie.