Życzenia urodzinowe dla kobiety

Zebraliśmy dla Was wiele najcieplejszych życzeń urodzinowych z okazji 60-lecia kobiety, dziewczyny, koleżanki, mamy, babci, teściowej, teściowej, chrzestnej, cioci, żony, własnej siostry słowa. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Urodziny to wyjątkowy dzień, w którym mogą się spełnić nawet najgłębsze pragnienia ukryte w głębi twojej czułej duszy. Gratuluję wam tego dnia i życzę, aby te pragnienia nabrały zdolności natychmiastowego przekształcenia się w rzeczywistość. Bądź szczęśliwy w każdych okolicznościach. Wszystkiego najlepszego!

Gratulacje! Wszystkiego najlepszego z okazji 60. urodzin! Bądź nadal wesoły i aktywny, wesoły i żywy, aktywny i energiczny. Tylko Ty możesz mieć siłę, by iść do pracy, siedzieć z wnukiem, rozmawiać z koleżankami, spędzać godzinę na telefonie z dalekimi krewnymi, robić prace domowe i pracować na wsi prawie codziennie! Ruch to życie, a ty jesteś tego najbardziej bezpośrednim dowodem! Wesołych Świąt!

Życzę zdrowia w tę rocznicę, aby wszystkie złe rzeczy pozostały w tyle i nie przyćmiły życia ani za rok, ani za 10, 20 lat! Niech życie płynie spokojnym, wyważonym torem, czekają na Ciebie tylko radosne chwile, niech słońce oświetla ścieżkę, a szczęście poprowadzi Cię za rękę do nowych zwycięstw i osiągnięć. Zdrowie, szczęście, szczęście!

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałej kobiety.Niech dusza pozostanie młoda i marzycielska, niech będzie coraz łatwiej osiągać swoje cele i pragnienia, niech Twoje serce wypełnia się każdego dnia cząstkami dobroci i miłości. Życzę, abyś czuł się pewnie w każdej firmie i zawsze czuł się niesamowicie szczęśliwy.

Życzymy więcej miłych niespodzianek, nowych miejsc i wspaniałych ludzi w pobliżu! Niech życie będzie harmonijne, zdrowie doskonałe i na wszystko starczy czasu! Sukces we wszystkich przedsięwzięciach, dobry nastrój i spokój. Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałej kobiety. Młodość już za tobą, a teraz nadchodzą szczęśliwe świty i pewne siebie marzenia, wysokie cele i dobre dni przed nami. Życzę, abyś był szczerze dumny ze swoich zasług w życiu i osiągnięciach, nadal podbijał ten świat i jego nowe szczyty, dawał innym uśmiech i radość, otrzymując w zamian miłość i ciepło.

Co to jest sześćdziesiąt lat? To początek nowego etapu w życiu każdej osoby, która przekroczy ten wiek. Przez te lata osoba ma już pewną wiedzę, doświadczenie, które pomoże ci nigdy więcej nie popełnić błędów, które popełniono w młodości. Nasza dzisiejsza urodzinowa dziewczyna jest trochę smutna ze względu na swój wiek, więc myślę, że wszyscy musimy ją pocieszyć. Nasza ukochana i kochana urodzinowa dziewczyno, chcę Ci powiedzieć, że po prostu wyglądasz niesamowicie, oddychasz świeżością i młodością. Nie słuchaj nawet tych, którzy mówią, że życie kończy się w tym wieku, bo każdy człowiek buduje swoje życie na swój sposób.Wszystko jest tylko w Twoich rękach, więc z pewnością możesz kontynuować tę samą energiczną aktywność. Wszystkim gratulujemy i życzymy, abyście nigdy nie tracili serca. Jesteś wzorem do naśladowania.

60 lat! Wow! Życzę królewskiego szacunku, upragnionych osiągnięć wnuków, wzruszających komplementów, spełnienia pomysłów i ogromnego zdrowia!

Kochana piękna kobieto, masz dzisiaj 60 lat, to wspaniała okrągła randka. Życzę Wam niewyczerpanego optymizmu, zdrowia, szczęścia, nowych doświadczeń, miłości bliskich i przyjaciół, czułości. 60 lat to wielki wiek na spełnienie pragnień, nowych hobby i możliwości. Bądź zawsze tą samą wyluzowaną, kreatywną i optymistyczną kobietą!

Wszystkiego najlepszego! Bądź adorowany, kochany, szczęśliwy i piękny. Niech wszystko będzie w porządku w pracy, a stabilność i wspaniałe uczucia czekają w Twoim życiu osobistym.

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że 60 lat to dużo czasu. W tym wieku jesteśmy już doświadczeni, widzieliśmy „widoki” i przeżyliśmy różne wydarzenia. Ale jednocześnie życie toczy się jeszcze pełną parą i wciąż chcę dużo, dużo jest możliwe. Jubileusz 60-lecia to świetna okazja, aby zobaczyć, jak piękna może być osoba, która dotarła do tej okrągłej daty, zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie. Życzymy dalszych sukcesów, nowych zwycięstw, ciekawych interesów i spotkań, czułej miłości, dobrego zdrowia i długich szczęśliwych lat życia.

W wieku sześćdziesięciu lat kobieta wchodzi w okres szczęśliwego życia. Zasługuje na najlepsze rzeczowniki: matka, babcia, żona. Charakteryzują ją wzruszające przymiotniki: czuła, szczera, kochana, serdeczna, słodka, mądra. Pozwól nam, w twoją wspaniałą rocznicę, życzyć najbardziej niezbędnych i ważnych czasowników, które są tak potrzebne w życiu: kochaj, raduj się, odpoczywaj, podróżuj i nie choruj. A co najważniejsze, aby żyć długo – długo, zdrowo i szczęśliwie.

Najpiękniejszą rocznicą dla mężczyzny są jego sześćdziesiąte urodziny. Wiele zostało zrobione w życiu. Jest z czego być dumnym, jest o czym rozmawiać. Zgromadzone doświadczenie pozwala podejmować właściwe decyzje. Nie otrzymujesz już rady, ale dajesz. Pragnę życzyć ci życia bez żalu niczego. Ciesz się każdą minutą swojego życia. Ciesz się przebywaniem z rodziną. Bądź dumny ze swojej silnej i przyjaznej rodziny. Obyś odniósł sukces w którymkolwiek ze swoich przedsięwzięć. Niech przyjaciele będą w pobliżu. A lata życia będą długie. Żyj jak najdłużej. Dziękuj życiu za dobro, raz na zawsze zapomnij o złych.Przyjmij moje najszczersze gratulacje i zawsze bądź w formie.

Droga kobieto, naprawdę chcę być z tobą dzisiaj i dać ci wszystkie najcenniejsze rzeczy w tym życiu.

Czy to już 60? Niech ta rocznica się nie zdenerwuje, ale po raz kolejny będzie okazją do zorganizowania wakacji. Życzymy, abyście zawsze pozostawali młodzi i pogodni, opiekuńczy, silni dla swoich wnuków. Jako ucieleśnienie czułości i piękna pragniemy, abyś poczuł się jak kwiat majowy, równie młody i jasny. Jak zawsze jesteś nieskazitelnie piękna, pełna wdzięku i słodka. Życzymy szczerze czystej miłości, pomyślności i komfortu. Niech dom zawsze będzie ciepły, wypełniony dziecięcym śmiechem i dobrym samopoczuciem. Niech małe i jasne iskry w oczach nigdy nie znikną, a dobre zdrowie zawsze ciągnie do podbicia wszelkich wymyślonych szczytów. Przed nami jeszcze wiele nowych i nieznanych. Zawsze tańcz ze swoją duszą i ciałem, aby nigdy nie było miejsca na smutek i smutek, a każdy zakątek Twojej duszy wypełnił szczęściem, nowymi marzeniami i marzeniami, które na pewno się spełnią, bo na pewno będzie na nie czas.

Kończysz 60 lat, ale nadal jesteś młody, wesoły i opiekuńczy. Życzymy Wam drodzy, dobrego i długiego zdrowia, codziennego szczęścia, miłości i troski o bliskich, światła radości w oczach i ciepła serca! Niech Twój uśmiech ogrzewa nasze serca i dusze przez wiele lat. Jesteś najlepszy na świecie, więc przyjmij te wersety z gratulacjami w swoje urodziny od nas wszystkich w twoje urodziny!

Niech lata przynoszą radość, aby nie spieszyli się do biegu, dni nie przemijają.Niech każde urodziny będą najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem. Niech w domu będzie wielu gości, wielu przyjaciół, a dzień będzie wspominany z niesamowitymi emocjami.

60 lat to bogactwo, a lata doświadczenia i wiedzy stawiają Cię na wysokim piedestale. Nie da się zliczyć Twoich dobrych uczynków, ale dziś nie ma pracy! Przyjmij gratulacje i podziękowania i nastaw się na ciągłe pozytywy. I nie przestawaj marzyć!

W te urodziny życzę Wam więcej radości, miłości od bliskich i stabilności materialnej. Niech życie rozwija się dokładnie tak, jak chcesz.

Gratulacje z okazji twoich 60 urodzin, kochany, miły, wspaniały i nieporównywalny. Życzę wam, abyście nie stracili swojej kobiecości i szczęścia, życzę wam wypełniać swoje życie dobrocią i radością, życzę wam, abyście poczuli ciepło waszych rodzinnych serc i troskę o drogich ludzi. Niech w Twoim życiu będzie więcej jasnych wydarzeń, niezapomnianych chwil i zabawnych historii.

Pogratuluj kobiecie, dziewczynie, koleżance, matce, babci, teściowej, teściowej, matce chrzestnej, cioci, żonie, siostrze jej 60. urodzin

Szczęśliwa rocznica, 60. urodziny kobiety, przyjaciela, koleżanki, matki, babci, teściowej, teściowej, chrzestnej, ciocia, żona, siostra w prozie

Wspaniała, słodka, miła kobieta, gratuluję Ci 60. urodzin i z głębi serca życzę Ci nie przestać świecić jasnym uśmiechem i życzliwością serce na minutę, pamiętaj przeszłość z poczuciem dumy i radości, patrz w przyszłość z nadzieją i wiarą w najlepszych, żyj szczęśliwie w otoczeniu kochających i drogich ludzi.

Nasz drogi człowieku! Jesteś najbliższy i ukochany, najbardziej opiekuńczy i niespokojny. Za uwagę i troskę Bóg już cię wynagrodził: dał ci wspaniałą rodzinę, czułą kochającą żonę, szanujące cię dzieci, cudowne wnuki. Nie jesteś pozbawiony przyjaciół, z których każdy jest gotowy zrobić dla Ciebie wszystko. Wydawało się Bogu, że to nie wystarczy, a dodatkowo obdarował cię dobrą pracą – co najważniejsze, przynosi przyjemność, a nie tylko pieniądze, choć te ostatnie są bardzo ważne. Więc dziękujmy Bogu, że nie zostawił tak dobrego człowieka w trudnym momencie, że prowadził Cię przez życie – niech dalej robi to dalej. I życzymy tylko dobrego, dobrego zdrowia!

Wszystkiego najlepszego! Życzę Ci zdrowia i energii na wszelkie przedsięwzięcia. Niech dzieci zadowolą się sukcesem, w pracy będzie fajnie i ciekawie, a prace domowe przyniosą tylko przyjemność.Optymizm i powodzenia!

Wszystkiego najlepszego kochana urodzinowa dziewczyno! Niech święto przyniesie urzekające emocje, morze prezentów i ciepłych uścisków! Niech otworzą się przed tobą nowe możliwości. Niech szczęśliwa przyszłość będzie tuż za rogiem!

Nasza kochana urodzinowa dziewczyno, pozwól, że pogratuluję Ci tak majestatycznego dnia jak Twoje 60. urodziny! Chociaż patrząc na ciebie wydaje się, że w te liczby wkradł się błąd, bo nie sposób sobie wyobrazić, że tak dawno temu urodziła się tak piękna i pewna siebie kobieta. Wydaje się, że czas nie ma nad tobą władzy! Postać jest jeszcze szczupła, oczy błyszczą, a głos dzwoni! Tylko prawdziwa kobieta może wyglądać tak perfekcyjnie w twoim wieku! Gratulujemy i życzymy, abyś nie zmieniał się ani w duszy, ani w ciele!

Nasi kochani i kochani! Gratulujemy Ci 60. urodzin i życzymy zdrowia, siły i szczęścia. Niech ominą choroby, serce zawsze śpiewa, a dusza pozostaje młoda i pogodna. Bardzo cię kochamy, zapewniasz nam komfort i troskę przez całe życie, więc teraz zaakceptuj to wszystko od nas.

60 lat mówi dziś o dojrzałości. Gratulujemy więc tego dnia, życzymy, aby w domu zawsze panował komfort i dobrobyt. Niech zdrowie i siła duchowa wzrastają każdego dnia wraz z miłością bliskich i bliskich. Twoja rocznica nie jest powodem do smutku, ale niech będzie przypomnieniem, jak wiele osób otacza Cię swoją opieką, choć nie zawsze. To ludzie, na których możesz teraz polegać i czuć od nich pomoc w trudnych czasach.Niech ten dzień obdarzy Was ładunkiem pozytywnych emocji od Waszych dzieci i wnuków, niech obdarzy radością i życzliwością, a opieka nad bliskimi da Wam nadzieję na jutro! Niech każda taka rocznica sprawi, że staniesz się silniejszy. Życzymy Ci rozkwitu i pomyślności, niech szczęście towarzyszy Ci w każdym biznesie, a Twój portfel nigdy nie zostanie opróżniony z pieniędzy. Twój optymizm nie znika z biegiem lat!

Gratulacje z okazji 60. urodzin, drogi, piękny, silny, silny i odważny człowieku. Niech twoja droga będzie życzliwa i niesamowicie szczęśliwa, abyś mógł pozostać ideałem dla bliskich i przykładem sprawiedliwości dla innych. Życzę wszystkim ziemskich błogosławieństw i dużo pieniędzy w kieszeni, wspaniałego nastroju i dobrego zdrowia, optymizmu duszy i serdecznej radości.

Wszystkiego najlepszego. Życzę, aby wszyscy podziwiali Twoje kobiece piękno i bogaty wewnętrzny świat, aby wszystko wokół Ciebie cieszyło i inspirowało, aby nikt i nic nie stało Ci na drodze, aby zawsze był czas na osiągnięcie sukcesu i realizację marzeń.

W te urodziny serdecznie pragniemy zapomnieć o „nie”. „Nieskromny, niegodny, nie czas.” Czas spełnić wszystkie Twoje najdziksze pragnienia. Obyś odniósł sukces, bo na to zasługujesz.

W tak wspaniały i piękny dzień, z wielką radością i przepychem związanym z wydarzeniem, gratuluję nieskazitelnej i nieskazitelnej kobiecie jej sześćdziesiątych urodzin!

Bardzo mądry człowiek powiedział kiedyś: „Są dwa sposoby poruszania się w życiu: jeden albo toczy się, albo drugi się wspina”. Co jest łatwiejsze? Pewnie toczą się, ale jeśli się nad tym zastanowić, to rolki przedwcześnie opuszczają scenę. Trudno wyobrazić sobie osobę, która kręciłaby się przez 60 lat. I możesz się wspinać! Ty, ***, jesteś z kategorii wspinaczy.Więc pozwól sobie wspiąć się do 100 lat

Życie jest jak książeczka do kolorowania – może być czarno-białe lub możesz wziąć farbę i pomalować ją, dzięki czemu będzie jasna i kolorowa! Chcę, żebyś zawsze miał pod ręką wiele sposobów i kolorów, abyś mógł w każdej chwili pomalować swoje życie we wszystkich kolorach tęczy! Żyj i ciesz się każdym dniem, raduj się, baw się i baw się dobrze! Wszystkiego najlepszego!

Spiesznie gratuluję Ci wakacji! Niech ten wspaniały wiek przyniesie wiele odkryć, dobry nastrój i dobre zdrowie. Życzę dużej i przyjaznej rodziny w pobliżu, szczerego śmiechu i promiennych uśmiechów.

Szczęśliwych 60. urodzin! Życzymy wspaniałej jubileuszowej dziewczynce, aby była dumna ze swoich sukcesów i osiągnięć! Niech niewyczerpany optymizm i ciepło inspiruje Twoich przyjaciół i rodzinę przez wiele kolejnych lat. Niech słoneczny uśmiech nigdy nie opuszcza Twojej twarzy! Życzymy dobrego samopoczucia, zdrowia i długowieczności!

Jesteś opiekunem naszego komfortu i szczęścia w domu, twoje ręce potrafią wszystko uporządkować wszędzie, twój głos rozchodzi się po domu jak srebrny dzwonek, dając światło i ciepło wszystkim krewni i przyjaciele. Jesteś naszym Słońcem, które dziś obchodzi swoje urodziny. Gratulacje! Szarzy nas zawsze!

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałej kobiety. Szczerze pragnę podbić świat niepowtarzalnym pięknem, niesamowitą dobrocią i jasną szczerością. Życzę ci, abyś był kochany i szczęśliwy, odnoszący sukcesy i wesoły, marzycielski i czuły.

Więc Twoje wakacje przeszły niezauważone, a nawet rocznica! Chciałbym, aby zero znajdujące się na końcu liczby unieważniło wszystkie twoje problemy, niepowodzenia, błędy i wszelkie negatywności. Ustaw licznik na zero i zacznij. Jak mówią, zacznij życie od zera. I życzę ci luksusowego życia, jeśli są problemy, to tylko dlatego, że nie będziesz wiedział, gdzie wydać pieniądze, ani jakim samochodem dzisiaj jeździć. Jeśli łzy, to naturalnie tylko z radości lub z rozdzierającego serce filmu. Jeśli jesteś zły, to tylko dlatego, że zamawiasz ciasto waniliowe, a przynoszą bananowe. Aby wszystko w życiu było proste i jasne. Powiedzieć z ufnością, ale dla jego … moje życie jest piękne! Szczęśliwej rocznicy.

Szczęśliwej rocznicy! Niech ta okrągła data stanie się symbolem okrągłej ścieżki. Niech po tej ścieżce stale jedzie pociąg, składający się z wagonów zdrowia, powodzenia, sukcesu i szczęścia. A ty sam będziesz maszynistą tego pociągu!

Kochanie! W swoją rocznicę pojawiłaś się przed nami jako piękna dojrzała kobieta, mądra z ogromnym doświadczeniem, której możesz pomóc młodszemu pokoleniu. 60 to wcale nie smutna postać, ale początek nowego życia. Nadszedł czas, abyś tworzył i kontemplował znacznie więcej niż kiedykolwiek. Życzymy, abyś obdarowywał innych swoim ciepłem, rozkwitał zdrowiem, nie tracił młodzieńczego blasku w oczach i zachwycał nas swoją miłością do życia. Gratulacje!

Piękne życzenia urodzinowe od 60 lat dla kobiety, dziewczyny, koleżanki, mamy, babci, teściowej, teściowej, chrzestnej, cioci, żony, siostry do łez

Szczęśliwa rocznica, 60. urodziny kobiety, przyjaciela, koleżanki, mamy, babci, teściowej, teściowej, chrzestnej, ciocia, żona, siostra własnymi słowami

Nie ma lepszego wieku niż twój. Ciesz się każdą sekundą, ciesz się przyjaciółmi, krewnymi, krewnymi. Niech zdrowie nigdy nie zawodzi, smutek mija, a miłość spotyka się z uskrzydlonymi uściskami Dobrobyt, sukces, szczere wsparcie, otwarte drzwi, niezawodny partner życiowy.

Chciałbym pogratulować naszej dzisiejszej urodzinowej dziewczynie z okazji jej rocznicy. Jest to oczywiście znacząca data, ale nie smuć się z tego powodu, ponieważ najbardziej podstawowym wiekiem człowieka jest jego wiek, a wszystko inne to bzdury. Życzę, abyś zawsze pozostał taki, jakim jesteś teraz, po prostu usuń smutek, ponieważ to ci nie odpowiada. Jesteś tak bystrą i życzliwą osobą, która potrafi pomóc i wesprzeć w różnych sytuacjach. Jesteś jedną z najbardziej aktywnych i towarzyskich kobiet, jakie znam. Jestem wdzięczny losowi za to, że spotkaliśmy się wtedy, kilka lat temu. Stałeś się dla mnie bardzo bliską osobą, więc uważam za swój obowiązek pocieszyć Cię dzisiaj, tak jak zawsze robiłeś dla mnie. Nie masz powodu do smutku, bo jesteś młoda i piękna. Przed Tobą tyle ciekawych rzeczy, że nawet nie warto się zakwasić.

Masz dzisiaj sześćdziesiąt lat! Czy się mylę?! Kiedy patrzę, jak pracujesz, zapominam, ile masz lat. Może potrzebuję mniej oglądać i więcej pracować, tak jak ty. Można tylko zazdrościć Twojej nieugaszonej energii. Życzę, abyś nadal pozostał wyjątkową maszyną perpetuum mobile wszystkiego, co nowe i postępowe. Gratulacje z okazji twoich sześćdziesiątych urodzin! Nadal ładuj nasz zespół pozytywnością i optymizmem. Jeszcze raz dziękuję i szczęśliwej rocznicy!

Ty, piękna, miła, jak jasne, łagodne słońce. A dzisiaj jesteś szczególnie dobry i nie bez powodu. To twoja rocznica.

Wszystkiego najlepszego dla uroczej kobiety, wspaniałej mamy, troskliwej żony i po prostu wspaniałej osoby! Życzę kobietom szczęścia, pomyślności w domu, wielkiej radości w sercu, świetlików w oczach, piękna i kwitnącego zdrowia. Niech każdy dzień będzie wyjątkowy i pogodny, porażki nie dotykają twoich ramion, ale miłość okryje cię ciepłem i słodką błogością, a wszystkie, nawet małe problemy, mogą przejść daleko!

Tatiano! Szczęśliwego sześćdziesiątego! Już w wieku 60 lat można powiedzieć, że człowiek wiele osiągnął w życiu – podsumowując rodzaj wyniku. Jesteś cudowną kobietą, kochającą mamą i babcią, wierną żoną i wspaniałą przyjaciółką. I oczywiście w życiu wiele osiągnąłeś, tworząc tak wspaniałą rodzinę.Bądź szczęśliwy i kochany, dostatni, zdrowy i żyj długo, długo! I przyjmij te wspaniałe wiersze na rocznicę jako prezent na urodziny!

Drogi, mój ukochany przyjacielu. Nasza przyjaźń przetrwała próbę czasu. Ty i ja jesteśmy serdecznymi przyjaciółmi od czterdziestu długich lat. Przez całe życie dzieliliśmy się przemyśleniami i radami o zalotnikach, potem o mężach, potem o dzieciach, teraz o wnukach. Naprawdę chcę, żebyśmy w wieku 70, 80 i 90 lat pozostali przyjaciółmi. Powiesz mi, jakie masz wspaniałe prawnuki i prawnuczki. Mój toast jest dla ciebie moja droga! Niech Twoje rocznice nigdy się nie kończą.

Z wielką radością gratuluję i życzę, aby nadchodzący rok życia był lepszy od poprzednich. Niech wkrótce przyjdzie do ciebie szczęście, w twojej duszy płoną jasne uczucia, a napływają radosne niespodzianki i wiadomości.

Wszystkiego najlepszego kochanie! Jesteś cudowną, mądrą, piękną kobietą! W te święta chcę, abyś rozwijał się tam, gdzie nadal możesz się rozwijać i pozostań równie wspaniały w tym, co już osiągnąłeś doskonałość. Niech dni będą wypełnione światłem i ciepłem, a słońce ogrzewa nawet w najbardziej pochmurne dni.

Żyj długo, mój przyjacielu! Przecież naprawdę nie wyobrażam sobie życia bez siebie. Chcę, aby los przyniósł Ci wiele dobrych niespodzianek, aby móc Cię zaskoczyć i sprawić przyjemność. Pamiętaj, dziewczyno, 60 lat to początek beztroskiego i spokojnego życia wypełnionego ciastami, czasopismami, miękkimi kapciami, ciepłymi szalikami i wieczorami przy kominku.

Nasza droga urodzinowa dziewczyno, dzisiaj są twoje 60. urodziny. Ale obiecuję, że nie powiem więcej tego wieku, ponieważ nie można od ciebie powiedzieć, że już osiągnąłeś ten wiek. Świetnie wyglądasz, jesteś aktywną i pogodną kobietą, która musi tak pozostać. Wszyscy kochamy Cię właśnie dlatego, że wiesz, jak cieszyć się życiem, cieszyć się każdą chwilą. Tworzysz własne życie i wymyślasz własne zasady, więc w tym wieku wyglądasz maksymalnie na czterdzieści lat. W dodatku udało Ci się już tak wiele osiągnąć, że teraz pora na krótką przerwę. Co myślisz o wyjeździe na wakacje? Możesz też np. zmienić fryzurę lub styl ubioru. To z pewnością będzie miało na ciebie pozytywny wpływ, ponieważ wchodzisz teraz w nowy etap swojego życia. Chcę jeszcze raz pogratulować i powiedzieć, że nigdy nie męczę się podziwianiem Ciebie.

Szczęśliwych 60. urodzin! Życzymy, abyś nie zaglądał do paszportu, cieszył się swoim odbiciem w lustrze i harmonijnym stanem wewnętrznym. Niech optymizm pomoże ci nie zauważać drobiazgów i iść własną drogą.Kwitnące zdrowie, sukces, dobrobyt, piękno, ciepło, miłość i powodzenia!

Wszystkiego najlepszego! Życzę łatwego, pewnego chodu, aby przejść niezapomnianą ścieżkę życia! Niech Twoja mądrość, wrażliwość i dobre serce podpowiadają właściwe decyzje, a przed nami tylko dobre i jasne rzeczy!

Gratulujemy tak ważnej daty. Serdecznie gratulujemy Ci rocznicy i życzymy wspaniałej żywotności ducha, powodzenia i dobrego zdrowia. Niech w gronie bliskich i drogich ludzi będzie więcej szczęśliwych dni i wspaniałych świąt. Szczerze życzymy, aby było dużo – dużo światła, życzliwości i ciepła od bliskich i przyjaciół. Niech każdy nowy dzień będzie pełen niespodzianek, bo 60 lat to rok kwitnącej kobiety. Twoi bliscy wyglądają i podziwiają Cię jak kwiat. To wiek powitalnych spotkań w ciepłym towarzystwie, bo lata opuściły najlepszych przyjaciół i dały najpiękniejsze wnuki. Niech ten wiek będzie czasem nowych etapów i tylko przyjemnych zmian w życiu. Życzymy dobrego zdrowia, nie trać serca i siły do ​​pokonywania trudności. Z całego serca dziękuję za szczerość i wsparcie, umiejętność inspirowania i inspirowania.

Szczęśliwej 60. rocznicy! Życzymy, aby Twoje życie było wypełnione wspaniałymi wydarzeniami i pełną gamą dobrych uczuć! Niech dobre zdrowie pozwoli Ci odczuwać coraz więcej nowych wrażeń z serdecznych spotkań, podróży i przygód.Życzymy wsparcia bliskich, spokoju i dużo radości!

Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i życzę Ci kwitnienia jak róża, jak tulipan, zawsze bądź tak delikatny jak ich płatki. Żeby życie w tobie toczyło się pełną parą, a raczej wulkanem. Bądź silny i potężny, jak sosna, aby ani huragan, ani burza, ani silne zimno, ani upał nie staną na twojej drodze. Żyj bez znajomości burz i kłopotów przez co najmniej kolejne 1000 lat!

Moja cudowna babcia obchodzi dziś swoje 60. urodziny. Babciu, chcę Ci życzyć, żebyś zawsze była tak młoda, jak teraz, bo na pewno nie wyglądasz teraz na sześćdziesiąt lat. Jestem Ci wdzięczny za wszystko, co dla mnie zrobiłeś. Dużo mnie nauczyłeś, byłeś przy mnie, kiedy chodziłem do szkoły. Bardzo się bałem, ale wspierałeś i pomagałeś. Jesteś moją najmilszą, najbardziej sympatyczną i uczciwą babcią, która czasami ukrywała moje sztuczki przed rodzicami. Chcę, żebyśmy zawsze mieli taką samą ciepłą i ufną relację jak teraz. Jesteś dla mnie bardzo drogą osobą, więc nie waż się nawet smucić z powodu swojego wieku. Wszyscy wiemy, jak młody i aktywny jesteś. A ty jesteś najbardziej radosną i pozytywną osobą na tym świecie. Tak szczęśliwych wakacji, babciu! Wszystko będzie świetnie.

30 to świetny wiek, ale dwa razy trzydzieści to jeszcze lepszy! Piękno, doświadczenie, wykwintna elegancja zawsze mogą być Twoją mocną stroną, kochanie!

Życzę Ci jasnych dni, wspaniałych przyjaciół, wielu kwiatów, prezentów. I niech wszyscy Twoi bliscy będą w pobliżu w taki dzień! Gratulacje!

Nie możesz przejść obok, nie odwracając się, jesteś prawdziwą kobietą marzeń. Życzymy prostego ludzkiego szczęścia, miłości, powodzenia, wiecznego piękna. Niech spełnią się życzenia, los oddaje szczęście i radosne dni. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin serdecznie gratulujemy!

Najlepsze życzenia urodzinowe od 60 lat dla kobiety, dziewczyny, koleżanki, mamy, babci, teściowej, teściowej, chrzestnej, cioci, żony, siostry, z całego serca

Szczerze
życzenia urodzinowe dla kobiety, dziewczyny, koleżanki, mamy, babci, teściowej, teściowej, chrzestnej, cioci, żony, siostry, z całego serca

Gratuluję wspaniałej kobiecie w jej dniu Z całego serca pragnę nigdy nie polegać na opiniach i słowach innych, śmiało iść w kierunku moich celów i pragnień, pozostać nienagannie piękną i wspaniałą w każdym sytuacji życiowej, aby napełnić się szczęściem i jasnymi uczuciami.

Ten dzień, Twoje urodziny, jest dla nas szczególnie długi i drogi, więc niech każda chwila będzie dla Ciebie jak promień słońca – ciepły i rozgrzewający, radosny i jasny! Życzymy Ci szczęścia, bo na nie zasługujesz i wiemy na pewno, że będziesz dysponował wszystkimi jego dobrodziejstwami w honorze i sprawiedliwości! Wszystkiego najlepszego, życzę długiego i wspaniałego życia!

Nasza kochana urodzinowa dziewczyno! Szczęśliwej rocznicy! Kończysz 60 lat, ale nadal jesteś młody, wesoły i opiekuńczy. Życzymy Wam drodzy, dobrego i długiego zdrowia, codziennego szczęścia, miłości i troski o bliskich, światła radości w oczach i ciepła serca! Niech Twój uśmiech ogrzewa nasze serca i dusze przez wiele lat. Jesteś najlepszy na świecie, więc przyjmij te wersety z gratulacjami w swoje urodziny od nas wszystkich w twoje urodziny!

Droga Valentino Petrovna Petrova! W dniu 60. rocznicy pogratuluję Ci prezentu. Życzymy Ci jeszcze wielu lat, abyś cieszył nas miłością do życia i życzliwością, dobrym zdrowiem i wszelkiego rodzaju dobrym samopoczuciem, aby Twoi bliscy zawsze byli z Tobą i otaczali Cię swoją opieką i miłością, aby wszystkie pragnienia się spełniły i spełnią się wszystkie marzenia! Dajemy ci te wersety poświęcone rocznicy.

Nie kobieta, tylko bajka! Nikt nie da Ci 60! Nie możesz być nieletni na próżno – tak szczęśliwy wygląd Cię maluje! Niech będzie z tobą młodzieńczy entuzjazm, Nie będzie pustki w twojej duszy. Abyś nie wychodził przez lata, By spełnić swoje marzenia. Aby w rodzinie wszystko poszło idealnie, Bez kłótni i wszelakich drobiazgów.Było wystarczająco dużo godzin i gotówki, A w sercu miłość, by żyć.

Szczęśliwej rocznicy! Niech bliscy zawsze otaczają Cię miłością, troską i uwagą. Aby każdy dzień cieszył i pozostawiał w duszy tylko ciepłe wspomnienia! Życzę Ci, abyś zachowała swoją kobiecość i urok na długie lata i widziała tylko szacunek w oczach innych!

Wszystkiego najlepszego dla cudownej i słodkiej kobiety. Życzę ci dobrego i dobrego w życiu, wielkiego szczęścia i jasnych zwycięstw, szczerego szczęścia i prawdziwej miłości, szacunku w społeczeństwie i niegasnącego piękna.

Kilka lat temu spotkałem niesamowitą kobietę, która zmieniła moje spojrzenie na życie. Kiedyś myślałem, że w życiu nie ma nic dobrego, że wszystko jest niesprawiedliwe i złe. Było mi bardzo ciężko, ale to ona mi pomogła i teraz mogę nazywać ją moją najbliższą przyjaciółką, a jeszcze lepiej moją siostrą. Dzisiaj jest twoje święto, rocznica, na którą czekałeś. Nie jesteś jedną z tych kobiet, które gorączkowo ukrywają swoje paszporty, żeby nikt nie wiedział, ile mają lat. Jesteś dumna ze swojego wieku, ze swoich zmarszczek, chociaż chcę powiedzieć, że po prostu świetnie wyglądasz. Gratuluję ci tego dnia i życzę, abyś zawsze pozostał taki, jakim wszyscy cię znamy. Nawet nie myśl o zmianie, bo jesteś piękna w tym wieku. A ja, jak zawsze, wezmę z ciebie przykład, moja droga! Szczęśliwej rocznicy! Wszystko dopiero się zaczyna!

Wszystkiego najlepszego dla kobiety o wspaniałym wyglądzie i pięknej duszy! Życzę inspirujących wschodów słońca, szczęśliwych dni, szczerych przyjaciół i kochających dzieci, uwielbiających wnuków i ciepłych wieczorów!

W dniu swoich 60. urodzin przyjmij nasze szczere gratulacje z okazji rocznicy! W tym świątecznym dniu pragniemy wyrazić Wam głęboki szacunek i podziw! Zawsze byłeś dla nas wzorem we wszystkim – w pracy, życiu rodzinnym i przyjaźni. Ludzie zawsze do Ciebie ciągną, a Ty znajdujesz właściwe słowa i rady dla każdego, nie odmawiasz nikomu pomocy i udziału. Masz wielkie złote serce, którym ogrzejesz każdego, kto jest Ci bliski. Dziękuję za twoją mądrość i duchowe piękno. Prosimy o przyjęcie naszych szczerych gratulacji z okazji rocznicy oraz życzeń dobrego zdrowia, pomyślności materialnej, rodzinnego szczęścia i radości. Niech twój dom będzie pełną miską, wypełnioną po brzegi czułością i zrozumieniem.

Piękno kobiety rośnie wraz z wiekiem. Oznacza to, że od 18 do 60 roku życia stałaś się co najmniej trzykrotnie piękniejsza. A wraz z pięknem wzrastało szczęście, dobrobyt i mądrość. Życzymy, abyś nadal pomnażał tylko dobro w swoim życiu i postrzegał swoje lata jako prawdziwą wartość!

Urodziny – ile słów można powiedzieć o tej okazji. Ale nadal prawdopodobnie po prostu nic nie powiem. A wszystko dlatego, że chcę, żebyś spędził imieniny tak, jak tego chcesz.Patrząc na Ciebie doskonale rozumiem, że dziś powinieneś cieszyć się spokojem i przyjemną świąteczną atmosferą. Dlatego w ogóle ci nie przeszkadzam. A teraz, gdy czas leci tak szybko, zostawię cię w spokoju, abyś mógł uświadomić sobie, jak krótkie jest życie. Spróbuj także zrozumieć, co jest naprawdę ważne, aby wiedzieć i rozumieć w tym życiu. I bez względu na to, co się stanie, zawsze patrz w przyszłość. I tylko w tym przypadku będziesz w stanie wiele przejść i wszystko przezwyciężyć. Zawsze będę cię bardzo kochać. A także obdarzasz swoją miłością otaczających cię ludzi.

60 lat to wspaniałe doświadczenie przeżytego życia, wiele osiągnąłeś zarówno w sferze zawodowej, jak i w sferze życia rodzinnego i prywatnego. Jesteś dla nas wszystkich przykładem prawdziwego mężczyzny. W tym ważnym dniu przyjmij gratulacje z okazji 60-lecia i szczere życzenia zdrowia, długowieczności, pomyślności finansowej, harmonii i spokoju w rodzinie. Niech życie daje radość, a bliscy troszczą się. Przedstawiamy ci te wiersze w twoje urodziny, wiersze na twoją rocznicę.

Wszystkiego najlepszego! Wszyscy bardzo Cię doceniamy i kochamy, dlatego do naszych gratulacji i życzeń dołączamy szczere pragnienie, aby usłyszano je także w niebie, skąd dobrzy aniołowie, usłyszawszy nasze słowa, mogliby przynieść więcej miłości i szczęścia, dobrego zdrowia i słoneczny nastrój! I — niech w twoim życiu będzie tylko szczęście!

Człowiek… Ile siły i odwagi w tym słowie.Dlatego chcemy życzyć wam, jako jasnemu przedstawicielowi tej płci, wytrwałości, hartowania, siły woli i cierpliwości. Niech wszystko, czego się podejmujesz, zostanie przez Ciebie doprowadzone do końca i ostatecznie uwieńczone sukcesem. Spokój w domu, rodzinie i sercu.

Moja droga mama obchodzi dziś urodziny! Ale chcę od razu wszystkich ostrzec, że nie wspominamy o wieku mojej mamy, bo ona wyraźnie do niego nie przypomina. Moja mamusiu, teraz wyglądasz świetnie i wyraźnie nie czujesz się w wieku, który jest teraz napisany na torcie. Ale dokładnie to, jak się czujesz, jest w twoim prawdziwym wieku, więc nawet nie musisz się martwić. Życzę, abyś zawsze pozostała taka sama, bo to czyni cię piękną. Nie mogę się powstrzymać od podziwiania, że ​​moja mama wygląda tak młodo i świeżo. Ale jesteś po prostu świetny. Podziwiam, jak silna i odpowiedzialna jesteś. I chcę też powiedzieć, że jesteś cudowną matką, która stała się moją najbliższą przyjaciółką. Doceniam każdą twoją radę, każdą instrukcję, bo naprawdę zawsze mi pomogły. Jesteś mój najlepszy.

Gratulujemy wspaniałej rocznicy! Niech mądrość i doświadczenie zdobyte przez te 60 lat staną się gwarancją spokojnego i dostatniego życia. Życzę, aby kolejne lata stały się dla Państwa wspaniałym czasem zasłużonego wypoczynku wypełnionego beztroskimi, szczęśliwymi dniami, jasnymi wydarzeniami i przyjemnymi spotkaniami.

Wszystkiego najlepszego. Pragnę w tym wieku znaleźć nowe szczęście, nową inspirację, nowe marzenie! Niech w życiu będzie mało doświadczeń i wiele zwycięstw, niech będzie wielu dobrych ludzi i mało przeszkód na drodze. Szczerze życzę wyrafinowania i luksusu, wzajemnej pełnej szacunku miłości i niesłabnącego, czarującego piękna!

W twoje urodziny chcę ci podarować jasną świecę szczęścia, falę radości. Moja kobieto, mój psotny promienieczku, słoneczny króliczko, życzę Ci, aby w Twoim życiu wszystko było na piątkę z plusem, abyś znalazł czas na kreatywność. Życzę Ci inspiracji do bycia częstym gościem w Twoim domu. Nie jesteś przypadkową kobietą w moim życiu, chcę się z tobą obudzić. A to wiele dla mnie znaczy.

Z całego serca spieszę z gratulacjami z okazji 60. urodzin. Niech droga życia nadal będzie spokojna i życzliwa, niech smutek i nieszczęście nie przeszkadzają duszy, niech do drzwi puka tylko radość i szczęście, niech w pobliżu są bliscy, niech za oknem świeci jasne słońce szczęścia.

Najpiękniejsze życzenia urodzinowe od 60 lat dla kobiety, dziewczyny, koleżanki, mamy, babci, teściowej, teściowej, chrzestnej, cioci, żony, siostry, z całego serca

Polecane
życzenia urodzinowe dla kobiety, dziewczyny, koleżanki, mamy, babci, teściowej, teściowej, chrzestnej, cioci, żony, siostry, z całego serca

Drogi bohaterze dnia! Dzisiaj jest ważny dzień – Twoje urodziny! Wszystko było w Twoim życiu: zarówno złe, jak i dobre, ale dziś jest czas, aby pamiętać tylko o najlepszych … I niech to, co było chwalebne w życiu, powtarza się, wciąż na nowo przynosząc radość i szczęście. I niech wszystkie złe rzeczy odejdą i zostaną zapomniane. Życzę Ci wielu, wielu lat, aby żyć spokojnie, radując się życiem!

Urodziny to rodzaj święta, które wielu ludziom sprawia radość. Za każdym razem, gdy wspominamy to święto, na naszych twarzach pojawia się uśmiech, a nawet trochę smutny, że to święto zawsze mija tak szybko. Ale bez względu na to, co się stanie, zawsze będziemy się z niego radować i za każdym razem coraz bardziej na niego czekać. A teraz tak bardzo chciałbym Ci powiedzieć, że zawsze bardzo Cię szanowałem. A wszystko dlatego, że zawsze byłaś dla mnie ideałem do naśladowania. A teraz, na wakacjach, chciałbym Ci życzyć, abyś nigdy się nie zmienił. Może być ci trudno pozostać tak poprawnym, ale nadal musisz spróbować zrobić to całkowicie. Bo to jest tak ważne dla nas wszystkich.I niech nie będzie ci trudno pokonywać przeszkody.

Niech te urodziny będą wypełnione radością i duchem najlepszych świąt. Gratulacje z głębi serca! Zawsze pozostań taka sama niesamowicie piękna, kobieca mądra i wiecznie młoda duchem. Nigdy nie smuć się i niech ani jeden diament łez nie spłynie po twoim policzku. Bądź zawsze pozytywny, a szczęście z pewnością Cię ogarnie.

Gratulujemy uroczej pani z okazji jej 60. urodzin! Chciałbym dzielić się doświadczeniem, wytrzymałością i mądrością, wiedzieć, czego chcesz i robić to, co przynosi satysfakcję, być rozchwytywanym i potrzebnym, cenić siebie i cieszyć się swoimi osiągnięciami!

Gdybym nie wiedział na pewno, że masz 60 lat, nigdy bym nie uwierzył w te liczby! Nie da się dać więcej niż czterdzieści, a to zasługa twojego optymizmu, życzliwości, pozytywnego i wspaniałego charakteru! Wszystkiego najlepszego, cudowna kobieto!

Niech dziś i zawsze Twoje życie będzie piękne i wypełnione ciekawymi wydarzeniami. Życzymy, abyś cieszył się tym stanem, kąpiąc się w miłości i harmonii z innymi.

Niech ten dzień, dzień Twojej… rocznicy, słońce świeci jaśniej, niech radość życia zakryje ciemność! Czego sobie życzysz? Oczywiście zdrowie to najlepszy prezent! Szczęście to najpiękniejszy prezent! I życzę ci więcej miłości. Niech będzie wielki, czysty, jak diament! Chcemy, aby Twój uśmiech nigdy nie opuszczał Twojej twarzy, aby Twoje oczy świeciły radością!

Mój drogi przyjacielu! Na koniec gratulacje z okazji 60. urodzin! Przyjmij gratulacje i życzenia – heroiczne zdrowie, biblijna długowieczność, anielska cierpliwość i duchowa młodość! Niech wakacje i dobrobyt zawsze będą żyły w twoim domu, krewni i przyjaciele wspierają, niech kłótnie i kłopoty ominą, a słońce świeci każdego dnia! Daję ci te wiersze poetyckie w dniu rocznicy.

Życzę Ci zawsze w harmonii ze sobą, w dobrym samopoczuciu i szczęściu z ukochaną osobą, w radości i trosce o wnuki, w spokoju w chwilach odpoczynku. Zdrowie dla ciała, młodość dla duszy, blask dla oczu.Wszystkiego najlepszego!

Muszę przyznać, że Twoje urodziny to wyjątkowe święto, bo Ty sam jesteś niesamowitą osobą i dla każdego z nas kochaną i kochaną na swój sposób! Znam Cię wystarczająco długo, aby z przekonaniem powiedzieć, że nie masz wad, a jedynie wspaniałe cnoty – od uśmiechu po gesty i czyny! Proszę przyjąć moje szczere gratulacje i życzenia niekończącego się, słonecznego szczęścia!

Niech dzisiejsza rocznica przyniesie Ci radość ze spotkań z przyjaciółmi, z ciepłych słów wypowiadanych szczerze iz serca, z prezentów i kwiatów! Obiecuje zmianę na lepsze, powodzenia i pomyślności! Niech uśmiech nigdy nie opuszcza Twoich ust, a Twoje serce promieniuje miłością i ciepłem!

Wszystkiego najlepszego! Życzymy Ci ciepła, piękna, pomyślności, doskonałego nastroju i wiecznej inspiracji! Niech Twoi koledzy Cię szanują, Twoi bliscy Cię uwielbiają, Twoi bliscy Cię inspirują!

W 60 urodziny życzę aktywnej i energicznej długowieczności w pełnym zdrowiu, idealnej wadze i budowie, spełnianiu nadziei i aspiracji! Żyj pełnią życia bez oglądania się wstecz i ograniczeń, uprzedzeń i przesądów! Szczęśliwej rocznicy!

Piękna kobieta kończy dzisiaj 60 lat! Optymizm w tobie nie wysycha, mądrość jest niesamowita, piękno jest niesamowite, życzliwość jest niesamowita. Niech wszystko będzie tak, jak chcesz. Świat dookoła się uśmiecha, widzisz?! Ponieważ on cię kocha!

Data Twojej rocznicy to nie pół wieku, ale więcej. 60 oznacza mądrzejszy i silniejszy, 60 to kolejna para wnuków.Dom, drzewo, dzieci – wszystko już tam jest, ciesz się życiem i ciesz się tym, co zdobyłeś przez lata. Ożywcze zdrowie, dające nowe smaki życia, bystry wzrok i troskę bliskich. Młodość w duszy i szaleństwo w niektórych czynach, bo życie wciąż jest takie ciekawe!

Dzisiaj z radością gratuluję drużbie z okazji jego rocznicy. Nie dostaniesz sześćdziesięciu lat w żadnym stuleciu, cóż, maksymalnie czterdzieści. Bo zawsze jesteś pozytywny, energiczny i wesoły. Więc Bóg błogosławi cię dobrym zdrowiem i inspiracją każdego dnia. Szczęśliwej rocznicy

Z całego serca gratuluję twoich 60. urodzin. Życzę zdrowia i prawdziwego szczęścia, dobrego samopoczucia rodzinnego i silnej miłości, pomyślności w domu, ciepła i komfortu, wspaniałego nastroju i powodzenia w drodze.

Wszystkiego najlepszego! Życzę Wam pomyślnego pokonywania tymczasowych przestrzeni, okoliczności, przeszkód i negatywności, desperackiej walki o miejsce na słońcu i zwycięstwa w kręgu namiętności. Pragnę też stale zwiększać nośność mojego portfela, przyciągać bogactwa i tych, których oswoiłam dla siebie ruchami masującymi, pozostawiać niezatarte wrażenia z komunikacji, tryskać pomysłami i ekscytować innych ucieleśnieniami mojej kreatywności w życiu ! Niech spełnią się ukochane pragnienia, a pomyślne zakończenie rozpoczętej pracy nadejdzie! I życzę trochę więcej: domowego ciepła, komfortu domowego ogniska, dobrobytu i zdrowia, wigoru i świeżości, wiecznej młodości i wspaniałości, zapierającego dech w piersiach szczęścia!

Wszystkiego najlepszego dla pięknej kobiety. Niech spełnią się Twoje marzenia, niech wskaźnik sukcesu w karierze będzie rósł za każdym razem coraz wyżej, niech na ścieżce życia nie będzie rozczarowań i smutków, niech każda chwila stanie się wyjątkowa i cudowna na swój sposób.

< /div>

Życzę Ci wszystkiego najlepszego! Niech twoje oczy zabłysną ciepłą iskrą szczęścia, a serce zamarznie tylko z radości. Niech żywotność ciała i ducha przeniesie Cię na nowe wyżyny, a anioł stróż zawsze tam będzie. Niech ominą Cię smutki i trudy, a słońce zawsze będzie świecić nad Twoim domem. Osiągnęłaś już wiele, a przed nami jeszcze wiele! Twoja praca może służyć jako przykład dla początkujących, a Ty sam jako wzór do naśladowania. I to nie są puste słowa – zasługujesz na szacunek. Wszystkie uśmiechy dzisiejszego świata są dla Ciebie. Wszystkie podniesione okulary są dla Ciebie. Bądź zdrowy, nie trać serca, nie bierz sobie do serca złego. Niech otaczają Cię tylko dobrzy, życzliwi i życzliwi ludzie!

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i życzę, abyś zawsze pozostała najbardziej uroczą, seksowną, ponętną i pożądaną, ukochaną, luksusową, po prostu niezapomnianą kobietą! Niech spełnią się marzenia i życzenia, niech bukiety najpiękniejszych kwiatów wypełnią dziś Twój dom swoim zapachem.

Sześćdziesiąt lat to czas, kiedy wszystkie zmartwienia i kłopoty są już za nami. Życzę bohaterowi tego dnia, aby przez czterdzieści długich lat cieszył się owocami swojej kariery zawodowej i cieszył się z sukcesów swoich dzieci i mokrych spodni wnuków, a następnie pomyślnie przeszedł na zasłużoną emeryturę.