Życzenia urodzinowe dla dziecka

Zebraliśmy dla Was wiele szczerych gratulacji z okazji urodzin dziecka, chłopca, dziewczynki, naszymi własnymi słowami, z głębi naszych serc. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Gratulacje, słodkie dziecko. Niech 13 lat stanie się miłym i szczęśliwym rokiem Twojego życia, niech czekają na Ciebie niesamowite przygody i spełnienie marzeń Twojego serca, niech każdy dzień mija w kręgu wesołych przyjaciół i ciekawych hobby.

< /div>

W wieku piętnastu lat każdy chłopiec czuje się w pełni dorosły, bardziej niezależny i pewny siebie. Jednak rodzice pomagają mu na prawdziwej i wiernej drodze. W te urodziny życzymy Ci w wieku 15 lat odnoszenia sukcesów we wszystkich rzeczach, które zacząłeś, cieszenia się autorytetem w klasie, dzielenia się wszystkimi bolesnymi tematami z rodzicami, relaksu dla przyjemności i cieszenia się latami słodyczy i niezapomniana młodość.

Dzisiaj pragnę życzyć naszej ślicznej córeczce wszystkiego najlepszego z okazji pierwszych urodzin. Teraz śmieje się, słucha wszystkiego, co się do niej mówi, bawi się nowymi zabawkami. I chcę Wam pogratulować, drodzy rodzice, i życzyć Wam i Waszej pięknej dziewczynie wszystkiego najlepszego. Dziś skończyła 1 rok, ale już całkiem świadomie patrzy na wszystkich, bardzo dużo rozumie. Wykonujesz świetną robotę wychowując swoją piękną księżniczkę i niech tak będzie zawsze. Życzę jej zdrowia, szczęścia i spełnienia wszelkich pragnień.Na razie jest mała, nie może mówić, więc nie prosi o wiele, ale uwierz, że niedługo będziesz miał w domu prawdziwy sklep z zabawkami dla dziewczynek. Naprawdę chcę, aby Twoja córka dorastała w atmosferze miłości, radości i szczęścia. Życzę twojej rodzinie dobrego samopoczucia! Wszystkiego najlepszego dla twojego pięknego dziecka.

Wszystkiego najlepszego z okazji 5 urodzin cudownego dziecka! Życzę, aby twoja dzika fantazja malowała świat we wszystkich opalizujących odcieniach. Aby Twoja chwytliwa pamięć zaskakiwała i zachwycała. Śmiej się, baw się, baw się, baw się i bądź pozytywnie nastawiony!

Nasza droga, nasza droga, nasze długo wyczekiwane dziecko, dzisiaj kończysz 2 lata od urodzenia. Jesteś naszą radością, naszym słońcem, z każdym rokiem się starzejesz i naprawdę chcemy, abyś wyrósł na zdrowe, silne i mądre dziecko. Ale dla nas najważniejsze jest Twoje szczęście i Twój uśmiech, którym oświetlasz nasz każdy dzień! Nasze ukochane słońce, rozwijaj się, tańcz, uśmiechaj się, poznawaj ten świat, dorastaj jako miły, pogodny i dobry miły człowieczek, bo już teraz swoją dziecięcą spontanicznością sprawiasz, że inni stają się trochę milsi. Niech spełnią się wszystkie Twoje najcenniejsze pragnienia, a życie będzie prawdziwą bajką, pełną cudów i magii! Jesteś dla nas najlepszym, najbardziej ukochanym dzieckiem! Mama i tata bardzo cię kochają!

Dzisiaj jest wyjątkowy dzień dla nas wszystkich. A wszystko dlatego, że świętujemy urodziny naszego drogiego przyjaciela. Dziś ma szesnaście lat.Pomyśl o tym, wciąż ma na co czekać. Ale nadal cieszy się, że dorasta. A może to dobrze. A teraz zebraliśmy się w Twoim domu, aby pogratulować Ci tak niezwykłych wakacji. A teraz wszyscy ogłosimy wam, że w życiu czeka was wiele problemów i przeszkód. Ale bez względu na to, co się stanie, będziesz musiał zrobić wszystko, aby w ogóle sobie z tym poradzić. I wiedz, że tak bardzo Cię kocham, co oznacza, że ​​zawsze będę się starał, abyś zawsze czuła się szczęśliwa. I na koniec po prostu przytulę cię mocno, abyś zrozumiał, jak bardzo cię kocham i szanuję.

Drogi, kochany, drogi przyjacielu, w twoje 16 urodziny gratulujemy i życzymy trzech rzeczy: miłości – ogromnej, wzajemnej, bezdennej, pieniędzy – niezliczonych gór i nieskończonego zdrowia do kochania i oszczędzania . Kwiaty, prezenty, uśmiechy, słodycze i radosny śmiech.

Chcę życzyć prawdziwych przyjaciół. Niech obok Ciebie będą ludzie, którzy zawsze są gotowi do pomocy, wsparcia, pomocy. Szczęśliwą osobą można nazwać osobę, która od dzieciństwa do starości chodzi ramię w ramię ze swoim przyjacielem. Nie trać przyjaciół, sam bądź niezawodnym przyjacielem – a wtedy nigdy nie będziesz musiał być smutny, a życie będzie zabawne i pełne wrażeń. Ciesz się każdym dniem, nie zapomnij o mamie i tacie, dziadkach, którzy bardzo cię kochają. Wszystkiego najlepszego!

Moja droga dziewczyno, dzisiaj stałaś się o rok starsza, masz już 8 lat. Niedawno trzymałem cię trochę w ramionach, a dziś już widzę przed sobą dużą dziewczynę, jak mała księżniczka, z tymi samymi niesamowicie dużymi i pięknymi oczami, luksusowymi długimi włosami i pulchnymi ustami. Pragnę życzyć Ci zachowania naturalnego piękna i wspaniałego charakteru, nie poddawaj się i zawsze pamiętaj, że masz przed sobą całe życie i żadne kłopoty nie powinny wymazać uśmiechu z Twojej twarzy, która zawsze błyszczy jak diamenty. Życzę Ci, abyś zawsze był szczęśliwy, radosny, miły, cierpliwy i mądry. Życzę powodzenia w nauce, pogłębiania wiedzy i przynoszenia rodzicom tylko piątki w pamiętnikach.

Siedem to najczulszy i najważniejszy wiek. W tym okresie dziecko uczy się samodzielności, wznosi się o jeden stopień wyżej, idzie do szkoły, staje się dojrzalsze i zaczyna inaczej postrzegać ten świat. Dziś życzymy naszemu wspaniałemu urodzinowemu chłopcu dobrych przyjaciół, wielu zabawnych gier i ciekawych odkryć.

Wciąż pamiętam, kiedy po raz pierwszy wiedziałem, że będę miał syna. A teraz ten chłopiec ma 14 lat! Wszystkiego najlepszego! Razem czeka nas wiele przygód: ​​pierwsza wycieczka na rowerze, wędkowanie, próba jazdy samochodem. Mam nadzieję, że w swoim życiu będzie jeszcze więcej równie ekscytujących wydarzeń. Chciałbym, żeby zawsze był ktoś, z kim można się nimi dzielić, bo brak takiej możliwości pozbawia zabawę jakiegokolwiek sensu! Pamiętaj o swoich krewnych, doceniaj przyjaciół, łap szczęśliwe chwile!

Dorośnij, lalko, zdrowa i silna, odważna i mądra. Wszystkiego najlepszego, cudowna dziewczyno, szczęście dla Ciebie najjaśniejsze, abyś chciał się uśmiechać i tańczyć przed burzą swoich uczuć.

Moja droga, w Twoje urodziny życzę, aby każde Twoje marzenie znalazło sposób na spełnienie. Niech los sprawi, że każdy nowy dzień będzie interesujący i pozytywny. Niech żaden nieszczęśnik nie zepsuje Ci nastroju ani podczas samych świąt, ani po nich.

Wszystkiego najlepszego dla mojego ukochanego dziecka! Życzę zdrowia, aktywności, radości, wspaniałych przyjaciół i wielu ciekawych zabaw. Proszę rodziców, ucz się, licz i dobrze czytaj, dużo się uśmiechaj.Szczęście dla Ciebie i góra prezentów!

W twoje urodziny, mój drogi chłopcze, gratuluję ci wakacji! Twój ojciec chce ci życzyć synu tylko jednego, abyś był najjaśniejszym i najczystszym promieniem Słońca, który zawsze przebija się przez chmury niesprawiedliwości i zła! Żartobliwie pokonuj przeszkody! Szczęście dla Ciebie, powodzenia i sukcesu we wszystkich sprawach!

Drogi urodzinowy chłopcze! Ukochane dziecko! W wieku sześciu lat świat wokół wydaje się piękny, więc niech tak pozostanie dla Ciebie na zawsze! Gratulujemy Ci urodzin i życzymy jasnych kolorów i świąt! Życzymy Ci, aby Twoi rodzice zawsze byli z Tobą i dawali Ci miłość i zrozumienie przez całe życie! Życzymy Ci jak najwięcej szczęśliwych chwil i radosnych dni w Twoim życiu! Niech ptak szczęścia krąży nad twoim życiem, a szczęśliwa gwiazda zawsze płonie! Zrobimy wszystko, aby chmury nie gromadziły się nad Tobą i nie zaciemniały Twojej jasnej ścieżki! Poprowadzimy Cię właściwą drogą drogą szczęścia, ku sukcesowi i dobrobytowi! To jest nasz cel w życiu – sprawić, abyś był szczęśliwą osobą! W końcu najcenniejszą i najważniejszą rzeczą, jaką mamy w naszym życiu, jesteś Ty! Nasze szczęście zależy od twojego szczęścia, bądź mądry, stań się szczęśliwym małym człowiekiem i uszczęśliw swoich rodziców!

Dwanaście zim minęło odkąd nasz dom miał własne słońce. A to słońce to ty. Wszystkiego najlepszego, niech wszystkie prezenty, które chcesz otrzymać, znajdą Cię same, a nieszczęśliwe i ponure dni ominą dziesiątą drogę.

Ukochana i droga siostro, gratuluję Ci 16 urodzin. Szczerze życzę, abyś wkrótce znalazł swoją prawdziwą i pierwszą miłość. W wieku 16 lat zaczynasz pędzić do życia, boisz się, że nie zdążysz się zakochać przed starością, że twoja kariera się nie powiedzie, albo nie będziesz mógł się zaprzyjaźnić z godnymi przyjaciółmi. Jesteś taki fajny i zabawny, życzę Ci wszystkiego na czas i osiągnięcia. Nie spiesz się, nawet powoli, wstęga młodości migocze. Przede wszystkim żyjesz w harmonii i harmonii z samym sobą. Siostro, nie ma dla mnie nikogo ważniejszego niż ty. Chcę, żebyś miał wszystko, a nawet więcej. Aby życie rozwijało się godne twojego. Niech każdy dzień wszystkich młodych lat będzie wyjątkowy i bajeczny. Jako fashionistka, która idzie z duchem czasu, życzę Ci nauczyć się słuchać swojego serca i nie zwracać uwagi na opinie nieznajomych. Zdrowie, nadzieja, miłość i cierpliwość, życzę więcej wiary i inspiracji, jak modne.

Nasza ukochana dziewczyna, wszystkiego najlepszego z okazji 8 urodzin! Bądź odważna, piękna, silna i zdrowa! Niech nie przeszkadzają ci koszmary, a raczej bajki z książętami i księżniczkami. Życzymy, abyś w szkole uczył się tylko doskonale i odpowiedzialnie traktował każdy przedmiot. Niech twoja mama i tata będą chwaleni tylko na spotkaniach rodziców, a będą z ciebie dumni. Bądź rozważną dziewczyną.Życzymy Ci wielu dziewczyn, z którymi możesz dzielić się swoimi najskrytszymi sekretami i grać w ciekawe gry. Niech twoje życie będzie jak tęcza bez szarych i czarnych pasków. Chcemy być utalentowani we wszystkich sprawach. Obyś zawsze miał tyle słodkich smakołyków na rozbicie stołu. A także bądź najmodniejszą dziewczyną w szkole.

Urodziny to dokładnie te święta, które wprowadzają każdą osobę w nadzwyczajny szczęśliwy stan. I patrząc teraz na ciebie, doskonale to rozumiem. Teraz chcesz spędzić wakacje w najlepszy możliwy sposób. A więc po prostu muszę zrobić dla Ciebie wszystko, co możliwe, abyś spełnił swoje marzenie. Chciałbym również powiedzieć kilka miłych słów, których w każdym razie będzie dla Ciebie niesamowicie przyjemny do słuchania. W życiu nigdy nie można na nikim polegać. A wszystko dlatego, że zawsze możesz być rozczarowany osobą. A teraz musisz spróbować zrobić wszystko, co możliwe, aby coś osiągnąć. A wszystko dlatego, że bez powodzenia w życiu po prostu nie można normalnie istnieć do samego końca. I niech szczęście zawsze towarzyszy ci w każdym z twoich przedsięwzięć.

Szczere życzenia urodzinowe dla dziecka, chłopca, dziewczyny w prozie

Życzenia urodzinowe dla dziecka, chłopca, dziewczyny do łez

Gratulujemy wspaniałych 9 lat radosnego życia. Życzę miłej i udanej nauki, zajęć i hobby według własnych upodobań, dobrych przyjaciół, fascynujących książek, ciekawego wypoczynku, dobre samopoczucie w rodzinie.Niech twoi rodzice zawsze będą z ciebie dumni, a ty zadowolisz ich swoimi zwycięstwami i osiągnięciami.

Życzę Ci, moja droga dziewczyno, żebyś nigdy nie przestała wierzyć w bajkową krainę, w której spełniają się Twoje ukochane marzenia i słodkie marzenia. W twoje urodziny pospiesznie życzę z podziwem, aby wszystkie twoje problemy i śmieszne urazy rozproszyły się jak mgła nad wodą. Chcę, żebyś był sobą!

Chcę życzyć mojej drogiej córce wszystkiego najlepszego. Moja dziewczyno, jesteś moim cudem, który każdego dnia mnie uszczęśliwia i rozwesela. Życzę Ci inspiracji, której nieustannie poszukujesz w całym domu, miłości o jakiej marzysz, szczęścia i zdrowia. I oczywiście szczęście. Chciałbym również życzyć sobie porządku w swoim pokoju. I nie kryj się za tym, że jesteś osobą kreatywną. Jestem pewien, że już znalazłeś swoje powołanie, ale musisz je poprawnie rozwijać, a my Ci w tym pomożemy. Niech otaczają Cię tylko najbliżsi i najdrożsi Ci ludzie, z którymi jesteś zadowolony i wygodny. Widzę, że jest wielu takich ludzi. Mam nadzieję, że nigdy nie stracisz tego połączenia. Bardzo cię kocham i jestem z ciebie dumna, moja księżniczko.

Moja dziewczyno, w zeszłym roku tego dnia chciałaś urządzić ciche domowe przyjęcie urodzinowe. A w tym roku postanowiliśmy Was zaskoczyć i zebrać wszystkich Waszych ulubionych przyjaciół. Chcemy, abyś odpowiednio uczcił swoje wakacje, dobrze się bawił i odpoczywał. Nie martw się, nie musisz później sprzątać. Moja radość, gratuluję ci urodzin! Chcę, żebyś zawsze się uśmiechała, naładowała nas wszystkich energią i pozytywem. Bądź zawsze szczęśliwy, zdrowy i kochany. Bardzo Cię kochamy, ale wkrótce pojawi się kolejna osoba, dla której staniesz się najbardziej ukochaną. Nie wierzę, że to powiedziałem, ale to prawda. Nasza dziewczyno, wiedz, że twoja rodzina bardzo cię kocha. Twoje zabawki i lalki gratulują ci i kochają nawet po okrutnym wyrzuceniu ich wszystkich z pokoju. Wszystkiego najlepszego, piękna!

Trzy lata to wiek, w którym dziecko chce pytać, opowiadać, uczyć się, dlaczego niebo jest niebieskie i jak latają ptaki. Wszystkiego najlepszego dla ciebie kochanie. Już wkrótce staniesz się osobą dorosłą, dlatego życzymy Ci prawdziwych i prawdziwych przyjaciół na całe życie. Niech rodzicielska miłość i uczucie chronią Cię przed przeciwnościami losu i chorobami.

Szef! Wszyscy jesteśmy tutaj, aby swoją obecnością i uwagą uczcić Waszą dziesiątą rocznicę.Wyrazić poprzez pisk silników, turkot kół, stukot drewnianych butów, ten niewyrażalny ból rozstania na zawsze z naszym właścicielem, który wyrósł z dziecięcych majtek, z którym my, zapomniane przez Was zabawki, żyliśmy tak jasno i jasno. długa żywotność zabawki! Jesteśmy Ci bardzo wdzięczni za niekończącą się dbałość o nasze wiecznie psujące się części zamienne, odpadające z rąk nogi i za te chwile, kiedy w udanych poszukiwaniach dla nas w zakamarkach i sekretnych miejscach, Twoja twarz rozpromieniła się rozkoszną radością! Bardzo się cieszymy, że oddając naszą zabawkę zdrowie, a czasem i życie, Tobie. Tchnąłem dużo fantazji w swoje pierwsze dziesięć lat. Mamy nadzieję, że przeczytałeś ten list do mamy i taty z wdzięcznością w swoim małym, żywym sercu! Twoi przyjaciele to zabawki!

Wszystkiego najlepszego, radości! Zaledwie rok temu w tym domu zdarzył się cud, a teraz jest to rosnący organizm, który każdego dnia coraz bardziej zaskakuje i cieszy rodziców. Chciałbym, żeby zawsze była to jedyna droga, żeby szczęście rosło zdrowe, piękne, mądre i zawsze tak kochane! Cierpliwość i siła dla Ciebie!

Gratulacje, drogie dziecko, z okazji Twoich 7 urodzin. Życzę, abyście nabrali pewności siebie, dostroili się do nowej fali ciekawej wiedzy i odkryć, wyznaczyli sobie niezbędne cele i odważnie ruszyli naprzód w kierunku swoich marzeń. Niech wszystko się ułoży, niech zawsze będzie wsparcie i wsparcie ze strony rodziców, niech słońce szczęścia zaświeci w Twoim życiu i rozbrzmiewa śmiech przyjaciół.

Miła dziewczyna! W Twoje urodziny życzymy Ci wszystkiego najlepszego i przytulamy z głębi serca. Bądź mądrym, pięknym dzieckiem, proszę rodziców i dziadków. Jesteś bardzo dobrą, wesołą dziewczynką, sprawiasz miłość i radość wszystkim, którzy są w pobliżu. Niech otaczają Cię tylko życzliwi, rozumiejący ludzie, którzy pomogą Ci ujawnić swoje talenty i oświetlić Twoje życie jasnym światłem!

Stanie się dorosłym w tym życiu jest bardzo ważne i konieczne. Ale przecież wiek nie jest w życiu najważniejszy. Zawsze powinieneś starać się swoimi działaniami, aby jeszcze raz udowodnić, że masz pełne prawo do bycia osobą dorosłą. A teraz mówię to wszystko dla mojej ukochanej córki, która ma obecnie szesnaście lat. Patrząc na nią doskonale rozumiem, że jest taka szczęśliwa. I dopiero gdy minie dużo czasu, spojrzysz na wszystko z zupełnie innej perspektywy. Ale w każdym razie to, co się stało, minęło i po prostu nie ma potrzeby niczego żałować. A dziś spróbuj rozłożyć się do maksimum i przeżyć najlepsze chwile w swoim życiu. I chociaż nie zawsze może być tak łatwo przejść przez wszystko, ale w każdym razie będziesz musiał zrobić wszystko, co w twojej mocy. I uwierz w siebie, bo tylko w ten sposób będzie można osiągnąć wszystko.

Dzisiaj mija pierwszy rok przystojnego księcia, który teraz uważnie przygląda się wszystkim i próbuje zrozumieć, co wszyscy do niego mówią. Gratuluję wam, drodzy rodzice! Stajesz przed zadaniem wyhodowania prawdziwego mężczyzny, który będzie osobą odpowiedzialną i uważną, która nie będzie bała się żadnych przeszkód. Nie mam wątpliwości, że ci się uda, bo bardzo kochasz swojego syna. Bardzo długo czekałeś na narodziny swojego syna, snując plany, a teraz nadszedł czas, aby zrealizować każde Twoje marzenie związane z wychowaniem syna. Chciałbym, żebyś nigdy nie słyszała nic złego o swoim chłopcu, nigdy się o niego nie martwiła. Niech cię zadowoli swoim sukcesem. Cały swój czas poświęcasz swojemu ukochanemu synowi, aby dorastał z tobą jako taki łagodny chłopiec, bo otacza go miłość i troska.

Wszystkiego najlepszego dla cudownego dziecka. Życzę wielkich sukcesów, doskonałego nastroju, znaczących osiągnięć, jasnych zwycięstw, wielkiej wiedzy, zabawnych pomysłów, dobrych cudów i wspaniałych przyjaciół.

Wszystkiego najlepszego! Życzę łatwej nauki, wielkiego optymizmu, dobrych przyjaciół, wesołych firm i spokojnego nieba nad głową! Niech Twoje życie będzie interesujące, pełne i pełne wydarzeń!

Wszystkiego najlepszego dla naszego przystojnego chłopca! Chociaż stałeś się tak wysoki jak twój ojciec i wyglądasz strasznie jak twoja matka, to jednak dla twoich bliskich pozostaniesz tym samym małym, wesołym i zwinnym chłopcem jak w dzieciństwie.Niech twoje młode lata przyniosą ci niesamowite szczęście, pewność siebie i wielkie plany na lepszą przyszłość.

Droga córko! Dorosłeś przez kolejny rok! Patrzymy na Ciebie i jesteśmy dumni z tego, kim się stałeś – piękną, mądrą, niezależną. Patrzymy na Ciebie i nie wierzymy w nasze szczęście – że wychowaliśmy tak cudowną córkę! Życzymy Ci, aby w Twoim życiu było tyle uśmiechów, ile gwiazd na niebie, by radość była taka, że ​​nie mieści się we wszechświecie, a szczęście jest tak ogromne jak nasza planeta!

< /div>

15 to wiosna młodości. To czas, kiedy najjaśniejszy i najpiękniejszy kwiat kwitnie i sięga po słońce. Jesteś nasz, ten sam kwiat, dla którego czas zabłysnąć pięknem i sięgnąć po nowe, jasne, dorosłe życie. Niech ciepło i troska Twoich bliskich wystarczy, aby stały się wsparciem, łodygą, która wzniesie Cię wysoko do Twoich marzeń i celów. Bądź zdrowy, nasz bohater dnia, silny, a wszystko na pewno Ci się uda.

Niech marzenia się spełniają w wieku 16 lat, niech każdy dzień przynosi tylko radość i przyjemność. Wszystkiego najlepszego, osiągnięcie pełnoletności. Życzę ciągłego doskonalenia, miłości, inspiracji, niestrudzonej siły, determinacji i podboju wszystkich zaplanowanych szczytów.

(Imię), wszystkiego najlepszego z okazji 16 urodzin! Teraz mamy ważny okres, w którym uczymy się niezależności. Uczymy się podejmować decyzje i brać odpowiedzialność za wszelkie nasze działania. Nie jest to łatwe, bo w życiu jest tak wiele pokus i pokus.Poza tym życie stawia nam wiele przeszkód i pułapek. Szczerze życzę, abyście wybrali właściwą drogę i aby nic nie przeszkadzało wam w podążaniu wybraną ścieżką. Niech wszystko pójdzie dobrze.

16 lat to najwspanialszy i najbardziej wyjątkowy wiek, kiedy po głowie wciąż wieje wiatr, jesteś pełen zapału, witalności, ambicji, jesteś w stanie zrobić wiele dla w trosce o twoje marzenia. W te urodziny chciałbym życzyć naszemu kochanemu jubilatowi, aby zawsze osiągał swoje cele, robił tylko małe i nieszkodliwe głupie rzeczy, uczył się na własnych błędach i brał pod uwagę rady dorosłych.

Gratulujemy ośmioletniego doświadczenia i życzę sobie, abyś na tym nie poprzestawał – ucz się, ucz i ucz! Oby w ten świąteczny dzień prześladował Cię dziwny nastrój! Życzymy Wam miliona szczęśliwych chwil, setki wiernych przyjaciół, wielkich i małych zwycięstw, udanych zajęć szkolnych, aktywnej rozrywki i dobrego zdrowia! Niech to długo wyczekiwane święto Twojego dorastania pospieszy do spełnienia wszystkich Twoich upragnionych marzeń i upiększenia Twojego życia! Niech chwile, które kocha twoja dusza, powtarzają się częściej w twoim życiu! Pragniemy, aby ciocię otaczała troska i miłość rodziców, uwaga i życzliwość nauczycieli oraz prawdziwa przyjaźń przyjaciół! Życzymy, aby gdziekolwiek skierowane jest Twoje spojrzenie, wszędzie świeciło szczęście! Niech twoje życie składa się z przyjemnych chwil i mnóstwa pragnień! Wszystkiego najlepszego!

Serdeczne gratulacje z okazji urodzin dziecka, chłopca, dziewczynki

Wszystkiego najlepszego dla chłopca, dziewczynki, z głębi serca

Wszystkiego najlepszego wesołego i psotnego chłopca. Niech będą w życiu niesamowite przygody, niezapomniane podróże, szybkie wyścigi, emocjonujące zabawy, silne mocne strony, dobrzy przyjaciele, pyszne słodycze i radosne zwycięstwa.

Dzisiaj są Twoje urodziny, 16 lat to świetny powód, aby wiele Ci życzyć. Niech wszystkie słodycze, które jesz, będą zawsze przychylne. Oddychaj tym życiem w pełnym karmieniu piersią, nie znając wagi, kalorii i diety. Zawsze pozostań tak wyrafinowany i romantyczny, jesteś najbardziej tajemniczą osobą, jaką kiedykolwiek znałem. Jak najwięcej szczęścia i szczęścia, niech będą na Twojej drodze, niech Twoje sukcesy zostaną obsypane wielkimi fajerwerkami na wielkim niebie. Niech magiczne życie, jak z bajki, cię dotknie. I spełnią się wszystkie Twoje najcenniejsze marzenia. Z głębi serca, z wielką miłością i szczerością, życzę wam nigdy nie zaznać smutku i pustki. Żyj w każdy ciepły dzień przy promieniach słońca, poznaj magiczne zachody i wschody słońca. W wieku 16 lat, aby Twój dom był pełen spokoju i harmonii, w zrozumieniu, pozwól budować relacje z bliskimi i godnymi przyjaciółmi.

Słodkie, cudowne, cudowne dziecko, życzę Ci wszystkiego najlepszego.Niech magiczna różdżka schowa się w Twojej kieszeni na każdą sytuację, niech latający dywan zabierze Cię w niebiosa marzeń, niech obrus z własnej kolekcji zarzuci Ci pysznymi słodyczami, niech kapelusz niewidzialności zakryje wszystkie życiowe kłopoty, niech złota rybka spełni każde pragnienie.

Życie ludzkie jest bardzo krótkie i tak krótkie, że jest po prostu zdumiewające, że człowiek może nie mieć czasu na zrobienie wszystkiego, na co tak bardzo chciał mieć czas. Aby temu zapobiec, bardzo chciałbym wam powiedzieć, że powinniście zawsze starać się mieć czas na dobre uczynki i pomagać tym, którzy naprawdę tego potrzebują. A teraz chcę ci powiedzieć, że bez względu na to, co się z tobą stanie, zawsze musisz pozostać silną osobą, która poradzi sobie ze wszystkimi trudnościami i wytrwale pokonuje wszystkie przeszkody. I choć będzie to dość trudne, ale nadal musisz spróbować. I wreszcie, kiedy muszę odejść, chcę cię mocno przytulić. Jesteś mi bardzo drogi i zawsze pozostaniesz w moim sercu, bez względu na to, co się stanie.

Jak długo czekałeś 16 lat i w końcu przyszli. Jest wiele nadziei na wspaniałą przyszłość, pragnienie znalezienia szczęścia i odnalezienia wewnętrznej harmonii dla dalszego rozwoju. Niech los da ci wiele okazji do osiągnięcia twoich celów i pozwoli ci zrozumieć, jak cudowne mogą być dni losu. Moja droga, z pewnością musisz być najszczęśliwsza i oczywiście wierzę, że tak się właśnie stanie.Proszę przyjąć moje słowa zachęty do tak wyjątkowego i naprawdę pięknego święta, które dziś trzeba aktywnie celebrować. Nie myśl o tym, co wydarzy się za wiele lat, bo teraz możesz cieszyć się życiem i doceniać każdy dzień, który zapowiada się niepowtarzalny. Możesz zrozumieć, czym jest szczęście i zachować je w swoim sercu, duszy. Wesołych świąt, kochanie, kochanie. Zawsze jasność i inspiracja.

Wszystkiego najlepszego – 10 lat – gratulacje dla najpiękniejszej i najweselszej dziewczynki. Życzę ciekawych zainteresowań, udanych studiów, dobrych przyjaciół, zrozumienia i miłości rodziców, doskonałego nastroju, ekscytujących podróży i dążenia do ukochanego marzenia.

Spieszę się i bardzo się cieszę, że mogę pogratulować Ci dziesiątych urodzin! Przede wszystkim życzę, abyś zawsze pozostał takim pracowitym chłopcem. Z wielką cierpliwością możesz wiele osiągnąć w życiu, a słuchając rad rodziców, na pewno ci się uda. Zawsze planuj i idź do celu, pomimo wszystkich przeszkód i trudności. Chcę, oczywiście, życzyć też spełnienia najskrytszych pragnień. Zawsze bądź wesołym i radosnym chłopcem, nigdy nie waż się denerwować i brać wszystkiego sobie do serca. Życie stawia nam różne zadania i trudności, dlatego życzę Wam, abyście zawsze znajdowali dla nich najszybsze rozwiązanie i wyjście z nich. Bądź uważny i zawsze staraj się uczyć, staraj się ukończyć szkołę z godnością i dumą. Niech w życiu otaczają Cię tylko prawdziwi przyjaciele, którzy przyjdą Ci z pomocą w najtrudniejszych sytuacjach.Pragnę również życzyć niezapomnianych i radosnych dni, najprzyjemniejszych wrażeń i wydarzeń w życiu, a także zawsze jasnych emocji i olśniewającego uśmiechu na twarzy.

13 lat to generalnie niemało, dziś córko, świętujesz swoje urodziny. Serdecznie gratulujemy i życzymy dobrego zdrowia, sukcesów w nauce, dużo – dużo szczęścia. Niech każdy Twój dzień będzie wypełniony tylko przyjemnymi chwilami. Niech wszystko w twoim życiu będzie łatwe. Bądź zawsze miłą, delikatną, czułą i piękną dziewczyną. Niech twoje osobiste wakacje przyniosą ci szczęście i dobry nastrój. Życzymy dużo radości, szczęścia i niezawodnych prawdziwych przyjaciół oraz wszystkiego najlepszego.

Muzyka na saksofon grana tego dnia. Dziś jest piętnasty i jest powód do gratulacji. Młoda księżniczka powoli zmierza w kierunku królewskiego tronu, ale będzie to długa i ciekawa podróż. Taki rejs na pewno przypadnie Ci do gustu, szczęście i szczęście, pasja i miłość czekają na Ciebie, ale to później. Niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia i życzenia, ciesz się życiem i nie myśl o złych. Niech wszystkie ścieżki będą jasne, bez wybojów i przeszkód na drodze do niezbadanych odkryć. Nasza urodzinowa dziewczyno, gratulujemy ci, ten dzień otwiera wszystkie drzwi twojej pięknej młodości. Dziś śmiech, uśmiechy dla Ciebie, kwiaty i najlepsze prezenty dla Ciebie. Niech światło oświetli Twoje przeznaczenie, bądź szczęśliwy pod tęczą nadziei i firmamentem wiary, pragniemy poznać tylko dobro i wzajemność. Bądź lepszy od innych, ale szanuj swoich przyjaciół, doceniaj przyjaźń każdego z nich. Bez niej i miłości to życie nie istnieje.

Wszystkiego najlepszego mój mały aniołku. Masz już 3 lata, a przed Tobą cały świat hobby, zabawy, bajek i radości.Życzę Ci ani chwili znudzenia, zabawy z zainteresowaniem i poznawania liter, cyfr, każdego dnia pragnę zaskakiwać Twoich rodziców i podbijać cały świat swoim uśmiechem.

Urodziny małej urodzinowej dziewczynki odbywają się w tak niesamowitej atmosferze radości, że rozumiem, jakie to szczęście, że ma tak wspaniałych rodziców, którzy robią wszystko, aby ją uszczęśliwić. Drodzy rodzice jesteście naprawdę wspaniałymi kolegami, ponieważ poświęcacie tyle czasu dziecku, włożyliście tyle wysiłku, aby dorosło ono wszechstronnie rozwinięte. Życzę Twojemu pięknemu maleństwu wszystkiego najlepszego, aby zawsze była zdrowa, szczęśliwa, kochana i odnosiła sukcesy. Oczywiście wciąż jest mała, ale już myślisz kilka lat naprzód. Życzę jej, aby zawsze wzrastała w tej samej niesamowitej atmosferze miłości. Niech jej życie będzie jasne, ciekawe i pełne wydarzeń, ale na razie to Ty jej to wszystko zapewnisz. Ale uwierz, że kiedy dorośnie, podziękuje ci za wszystko, co dla niej zrobisz. Wesołych Świąt!

Wszystkiego najlepszego dla ładnej dziewczyny! Życzymy, abyś była piękna, miła, uważna, mądra, zabawna i psotna! Zawsze bądź w dobrym nastroju, w gąszczu rzeczy. Miej dobrych przyjaciół i wielki sukces!

Gratulujemy 15. urodzin, wieku młodych marzeń i słodkich nadziei. Życzę, aby w tym roku móc zrozumieć, czego pragnie Twoje serce, otworzyć drogę do nowych osiągnięć, poczuć w sobie wielką siłę i poczuć się całkowicie pewną siebie i chwalebną osobą.

Dzisiaj kończysz 16 lat, ale już wyznaczasz sobie poważne cele. Kariera i finanse są ziemskie, ludzkie i przyziemne, życzę, abyś nigdy nie zapominał, jak po prostu marzyć i mentalnie zbierać gwiazdy. Życzę Ci jak najbardziej bezinteresownej przyjaźni, aby Twój związek był zawsze budowany. Gratulujemy Ci urodzin i po prostu życzymy w Twojej duszy dobroci i spełnienia Twoich najbardziej cenionych i nieziemskich pragnień. Niech wszystkie wyniki będą lepsze niż planowano, niech pochwała będzie zasłużona i tylko szczera, a walka tylko z godnymi Was rywalami. Niech każdy dzień będzie dla Ciebie dobrze zorganizowany i dobrze zorganizowany, zawsze bądź w zgodzie z bliskimi. Niech życie będzie pełne, bogate w wydarzenia oraz najjaśniejsze perspektywy i nadzieje. Poznaj mniej fałszu i przebiegłości w życiu, naucz się pokonywać zło dobrem. W końcu jedyny sposób, w jaki człowiek może, jako osoba, zostać ustanowiony i zdobyć dobry autorytet!

Wszystkiego najlepszego dla naszego chłopca! Życzymy, abyś wkrótce poszedł do szkoły i dobrze się uczył. Niech się spełnią wszystkie Twoje marzenia. Bądź zdrowy i nie obrażaj młodszych. Życzymy powodzenia we wszystkim, abyś po prostu nie zaczął. Bądź szczery z ludźmi. Pozostań tak uśmiechnięty i piękny jak Ty. Niech twoje życie będzie pełne ciekawych i przyjemnych rzeczy. Życzymy, abyście nigdy nie zaznali biedy i wojny. Niech samochody, którymi teraz się bawisz, zamienią się w prawdziwe, gdy tylko wejdziesz w dorosłość. Chcemy być najlepsi z najlepszych, mieć wielu przyjaciół i być duszą każdej firmy. Niech twoje oczy zawsze lśnią szczęściem i radością.Dorośnij szybciej i ciesz bliskich swoimi wielkimi sukcesami. Stawaj się coraz lepszy z każdym rokiem.

Wszystkie marzenia mają się spełnić i to nie tylko w ten bezczynny dzień. 11 lat to wielka data, gratulacje jak najszybciej. Spieszymy z wręczeniem naręcza prezentów, kwiatów, wszystkich najbardziej pachnących dla Ciebie! Ale nie chcemy wyrosnąć na zepsutą dziewczynę, dobrze się uczy i jest posłuszna. Wiele lat czeka na Ciebie z wyprzedzeniem, niech ten czas nie pójdzie na marne, życzymy więcej hobby, pokaż swoją ciekawość. Niech wasze uczynki będą szlachetne, wasze studia pożyteczne i proste. W wieku 11 lat nie tylko się starzejesz, ale stajesz się mądrzejszy i uczysz się odpowiedzialności i sprawiedliwości. Niech jasne emocje wypełnią teraz Twój dom, otocz wszystkich gości niekończącą się zabawą. Nie ukrywasz swojego dowcipu daleko, ale potrafisz rozróżnić, gdzie możesz być niegrzeczny. Naucz się być przyjaznym i nigdy nie zawiedź swoich przyjaciół. Niech twoje dziewczyny będą najlepsze, a przyjaciele najbardziej dzielni i wykształceni.

Nasze słońce, dziś obchodzisz swoje pierwsze urodziny w swoim życiu. Co za dobry numer! Twoi rodzice tak długo czekali na Twoje pojawienie się, a teraz są najszczęśliwsi, ponieważ mają Ciebie – najwspanialszy cud, godny zamiennik mamy i taty. Niech troska, uwaga, miłość, ciepło, kwitnące uśmiechy krewnych i przyjaciół otaczają Cię przez całe życie.

Dla mojej córki na 12 urodziny najpiękniejszej, delikatnej i wesołej, nasze życzenia i gratulacje. Bądź zawsze kochany i zakochany, z wiecznie młodą duszą, z ogniem w piersi, ze snem w sercu, niegasnącym jak gwiazda. Kochamy Cię i całujemy. Wszystkiego najlepszego kochanie.

Wszystkiego najlepszego dla mojej piętnastoletniej dziewczynki! Na ten dzień czekałeś cały rok, dlatego naprawdę pragnę życzyć Ci najmilszych słów, które z pewnością ucieszą Twoją duszę. Moja droga, zawsze pozostań tak mądra jak teraz. Bądź cierpliwy i osiągaj wyżyny. Buduj swoją wspaniałą przyszłość z najciekawszymi, kończ ostatnie lata nauki z godnością i dumą. Zawsze będziemy Cię wspierać i zachęcać. Jesteś naszą jasną gwiazdą, obdarzoną przez Boga czułością i skromnością, żaden facet nie będzie mógł cię ominąć. Życzę Ci zrozumienia prawdziwego smaku szczęścia i miłości, poznania swojej bratniej duszy. Kontynuuj także zadowolenie swoich rodziców, którzy zawsze są dumni z twoich życiowych osiągnięć. Nie waż się tracić serca i tracić serca, jesteś bardzo odważny, dlatego wszelkie trudności nie stanowią dla ciebie problemu.

Kiedy cię spotkałem, pomyślałem, że jesteś bardzo dziwną osobą i nie możesz ugotować z tobą owsianki. Ale poznając Cię każdego dnia z nowej strony, zrozumiałam, że jesteś bardzo dobrą osobą, której możesz powierzyć swój najważniejszy sekret. Drogi przyjacielu, nie życzę ci tego, czego życzą ci inni przyjaciele: zdrowia, powodzenia, miłości i tak dalej. Będziesz miał to wszystko beze mnie. Chcę przygody w twoim życiu. Życzę Ci, aby każdy Twój dzień był pełen sensu i szczęścia! Żeby na starość zapamiętałaś te dni, żeby z uśmiechem na twarzy wspominała to dzieciństwo, tym razem! Ciesz się tym dniem, pamiętaj ten dzień.To jest relacja z twojej nowej strony życia, niech całe twoje życie będzie wypełnione sensem i przygodą. Zdobądź wszystko, czego chcesz od życia! A co najważniejsze, nigdy nie usuwaj napędu, który dajesz ludziom wokół siebie we krwi!

Dotykanie życzeń urodzinowych dla dziecka dla chłopca, dziewczynki własnymi słowami

Wszystkiego najlepszego dla chłopca, dziewczynki, z głębi serca

Drogi kochanie , jesteś taki niezdarny, jak niezdarny niedźwiedź. Tupiesz w miejscu i wąchasz. Dobrze, że w pobliżu są mama i tata, którzy kochają i pomagają. Ale dzisiaj stałeś się o rok starszy. Gdy jesteś we wspaniałym czasie – czasie dzieciństwa. Więc baw się dobrze, raduj się i bądź naprawdę szczęśliwy. Nie spiesz się, aby dorosnąć, całkowicie oddaj się grom i zabawie.

Dzisiaj serdecznie gratulujemy Ci pierwszych urodzin! Życzymy Ci zdrowia, wielu prezentów, miłości i troski od Twojej rodziny, niech Twój śmiech rozbrzmiewa każdego dnia w domu. Niech twój los zawsze ci sprzyja, wzrastaj, ucz się, żyj dla radości wszystkich, którzy cię kochają!

Kochane maleństwo, dzisiaj masz już dwa lata i patrzysz na świat w sposób całkowicie dorosły. Wiesz, co jest dobre, a co złe, domyślasz się, co jest niemożliwe, a co możliwe. Studiując środowisko, więcej niż raz naraziłeś rodziców na stres. Wiele z nich było złamanych, złamanych i podartych. Ale niech mama i tata nigdy cię nie skarci, bo jesteś ich największą radością na świecie. Wiedz, że cokolwiek robisz, jest powodem ich radości i dumy. Rozebrałeś nową zabawkę, co oznacza, że ​​gdy dorośniesz zostaniesz konstruktorem. Wszedłem do komputera i skasowałem pliki ojca – to znaczy, że przyszłość programisty stoi przed Tobą otworem. Więc niech wszystkie drzwi będą otwarte przed tobą, kochanie, wszystkie twoje przedsięwzięcia są właściwie postrzegane przez dorosłych, a talenty są natychmiast zauważane i wspierane w każdy możliwy sposób przez krewnych.

Wszystkiego najlepszego z okazji 3 urodzin, cudowne dziecko. W Twoich pięknych 3 latach szczerze życzę Ci, aby zęby nie bolały od słodyczy, aby w Twojej głowie zawsze było wiele wspaniałych i zabawnych pomysłów, aby Twój każdy dzień dostarczał Ci zabawnych gier i ekscytujących zajęć, aby Twoje życie było zawsze szczęśliwe , a dzieciństwo — beztroskie.

Dzisiaj wyglądasz najpiękniej ze wszystkich, tak dobrze, słodko, mądrze i niepowtarzalnie. Życzymy Ci świętowania szesnastych urodzin zgodnie z wszelkimi zasadami, w towarzystwie najlepszych przyjaciół i krewnych. Nigdy nie zbaczaj z wybranej ścieżki, zdobądź wszystko, czego chcesz od życia, ciesz się dużymi i małymi zwycięstwami i zawsze bądź sobą.

Przebywanie z Tobą jest zawsze zabawne i interesujące. Rozmowa z tobą to przyjemność.Kiedy dorośniemy, nikt nie wie, jak potoczy się nasze życie, ale będę pamiętać o Tobie i zabawnych rzeczach, które nam się przytrafiły. Mimo to chciałbym mieć nadzieję, że nasze drogi się nie rozejdą. W końcu z przyjacielem takim jak ty przejście przez życie jest znacznie łatwiejsze. Powodzenia, więcej radości, zabawy, dobrego nastroju i wszystkiego najlepszego! Wszystkiego najlepszego, dziewczyno!

Dzisiaj na Twoim urodzinowym torcie pali się 14 świec! Przy stole zebrali się bliscy i przyjaciele, którzy życzą wielu dobrych rzeczy. Przed nami wiele odkryć, wrażeń, niezapomnianych chwil i przygód. Życzę, aby wypełniały życie jasnymi kolorami, dawały niezapomniane wspomnienia i pozytywne emocje. Niech wszystkie życzenia się spełnią nie tylko dzisiaj!

Słodkie, radosne dziecko! Tak minął pierwszy rok waszego bogatego, ciekawego i pouczającego życia. Życzymy Tobie, naszemu dziecku, abyś rósł i rozwijał się, poznawał świat, widział wszystko wokół w jasnych kolorach i pozytywnych emocjach. Bądź naszym ukochanym dzieckiem silnym, silnym i zawsze, zawsze wesołym.

Gratulacje dla Ciebie, naszego słonecznego zajączka, naszego ukochanego, naszego kochanego dziecka. Skończyłeś trzy lata, trzy lata odkąd aniołowie dali nam szczęście. Pragniemy życzyć, aby te anioły nigdy nie opuściły cię w twoim życiu. Niech twoje życie zawsze będzie radosne, beztroskie i interesujące. Rozwijaj się, wzmacniaj i ogrzewaj nasze dusze swoim szczerym, radosnym śmiechem.

Wszystkiego najlepszego z okazji jedenastych urodzin! Życzymy, abyś otrzymywał od życia wiele dobrego, miłego, ciepłego i jasnego! Życzymy, abyście poczuli i zaakceptowali miłość rodziców, przyjazne nastawienie kolegów z klasy i szacunek nauczycieli! Doskonałe oceny, głęboka wiedza, ciekawy i wesoły weekend oraz mnóstwo prezentów w tym dniu! Niech twoje dzieciństwo zostanie zapamiętane jako miła i dobra bajka!

Tyle miłych słów do powiedzenia naszemu kochanemu jubilatowi. Dorastałaś niepostrzeżenie, stałaś się taka niezależna i poważna, a jednak zaledwie siedem lat temu wszyscy cieszyliśmy się z twoich narodzin. Życzymy, aby każdy dzień przynosił tylko szczęście, sukces i dobry nastrój. Niech magik przyniesie ci ogromną skrzynię szczęścia i torbę słodyczy w niebieskim helikopterze.

Dzisiaj są urodziny pięknego dziecka, które urodziło się bardzo małe, ale w ciągu roku urosło tak bardzo, że nikt nie może uwierzyć, że ma dopiero 1 rok. Chcę wam, rodzicom, pogratulować i życzyć dziecku wszystkiego najlepszego, pozytywnego i bystrego. Twoja dziewczyna z pewnością wyrośnie na najszczęśliwszą na tym świecie, bo jej rodzice to tak wspaniali ludzie, którzy nigdy niczego nie będą jej żałować. Życzę twojej księżniczce dobrego zdrowia. Niemowlęta nigdy nie powinny chorować ani dręczyć, więc trzymaj wszystkie te trudności z dala od swojego malucha. Życzę jej wielu pięknych sukienek, wielu nowych lalek, bo to może ją rozweselić.Tak naprawdę nie rozumie teraz, że dziś jest jej święto, ale w przyszłym roku sama przyjmie gratulacje, nie ty. Wesołych wakacji dla Twojego dziecka.

Dzisiaj, w Twoje urodziny, chcemy nie tylko pogratulować Ci stania się jeszcze lepszym, ale także poprosić Cię o wypełnienie naszego przyjacielskiego zamówienia! Bądź szczęśliwy! A to oznacza, że ​​do Twojego domu wejdzie tylko miłość, szczęście i dobry nastrój!

Gratulacje z okazji małej rocznicy – Szczęśliwego Dziesięciolecia! Przed Tobą wiele lat, życzę, abyś wypełnił je sukcesem, odważnymi czynami, użytecznymi działaniami, pięknem, miłością. Życzę zdrowia, szczęśliwych wydarzeń, szczerych przyjaciół i spełnienia marzeń!

Chcę w Twoje cudowne urodziny z łatwością pokonać wszystkie przeszkody i wyraźnie dążyć do swoich celów. Skończyłaś dzisiaj 16 lat, ale masz bardzo dorosły charakter. Prawdopodobnie mam najbardziej celową i upartą siostrę, życzę Ci cierpliwości w każdym oczekiwaniu i powodzenia w każdym biznesie tylko do poznania. Pozostań nieprzewidywalny i romantyczny. Raczej zdmuchnij świeczki na torcie i spełnij swoje najcenniejsze życzenia. Dojrzałaś kolejny rok, umiejętnie nakładasz makijaż i wiesz, jak ubierać się efektownie. Do niedawna nie mogłaś nawet stanąć na obcasach, ale dziś jesteś najbardziej luksusową i wyrafinowaną księżniczką w swoim otoczeniu. Niech ten złożony i niejednoznaczny los będzie sprzyjający i milszy. Życzę mojej siostrze wszystkiego najlepszego, bo nie ma piękniejszego i słodszego od niej. Bądź najszczęśliwszą, odnoszącą największe sukcesy i jak zawsze nieodpartą, najwierniejszą miłością i tylko białą zazdrością!

Nasza mała urodzinowa dziewczynka skończyła dzisiaj sześć lat. Taka piękna, sprytna, asystentka mamy i ojca.Dobroć, czułość i odwaga są w tobie odpowiednio połączone. Twoi rodzice są dumni z tego, jaki skarb zgromadzili. Życzymy Ci kochanie, abyś codziennie budził się w jasnym świetle słonecznym, chłonął tylko miłość, dawał światu radość i swoje niesamowite piękno.

Osiem lat i masz przed sobą całe życie! Gratulacje! Spotykaj wschody słońca z uśmiechem i podziwiaj zachody słońca, ciesz się każdą chwilą i ciesz się młodością! Czyń dobro i uczyń świat wokół siebie piękniejszym! Życzymy Ci, abyś czuł się szczęśliwym człowiekiem i nauczył się dzielić swoją radością z bliskimi! Niech każdy twój czyn przynosi radość i korzyść innym, niech twoi rodzice będą szczęśliwi, że są z ciebie dumni! Życzymy, abyś uczył się tylko dobrych rzeczy, brał przykład ze starszych towarzyszy, miał przyjaciół o tych samych zainteresowaniach i każdego dnia czynił twoje życie ciekawszym! Niech ani jedna minuta twojego czasu nie pójdzie na marne, niech przykryje cię fala hobby! Życzymy Ci, aby los zadbał o to, abyś był szczęśliwym człowiekiem! Pokój i dobroć dla ciebie, urodzinowy chłopcze! Ciesz się życiem na tym świecie!

Wszystkiego najlepszego, kochanie. Tak wyjątkowy dzień jak dzisiaj jest rzadkością. Masz dziesięć lat. Tak piękną randkę warto uczcić i zapamiętać. Zawsze pozostań tą samą słodką i cudowną dziewczyną ku uciesze przyjaciół i rodziców.

Jesteśmy sami na świecie i bardzo trudno jest znaleźć kogoś, kto stanie się twoim towarzyszem, a jeśli znalazłeś takich ludzi, nie trać, doceniaj tych ludzi.Przegrywanie jest o wiele łatwiejsze niż znajdowanie, a to zdanie idealnie pasuje do znajomych. Życzę prawdziwym przyjaciołom i wrażliwym dziewczynom!

Tego dnia, szesnaście lat temu, urodziłeś się, nasz drogi urodzinowy chłopczyk! Korzystając z okazji pragniemy pogratulować Wam urodzin i zadedykować Wam te ciepłe słowa gratulacyjne! Życzymy powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach, zdrowia Tobie i Twoim bliskim! Wiemy, nie, jesteśmy pewni, że Ci się uda! Minął kolejny rok twojego życia, pełen jasnych wydarzeń! Rok, który dał nam odrobinę szczęścia z Twojego promiennego uśmiechu! Chcemy nadal widzieć Twoją radość w życiu i być naładowanym pozytywną energią od Ciebie! W końcu nikt nie może zrobić tego lepiej niż Ty! Rok, który nauczył cię wielu rzeczy, który pokazał ci, kto jest prawdziwym przyjacielem, a kto nie! Jesteśmy pewni, że wszystkie te zmiany są na lepsze! I chcemy Ci podziękować Wszechmogącemu za to, że masz Cię w naszym życiu! Wszystkiego najlepszego!

Oryginalne życzenia urodzinowe dla dziecka, chłopca, dziewczynki z głębi serca

Duszny
życzenia urodzinowe dla dziecka, chłopca, dziewczyny w prozie

Życzymy w Twoje 15. urodziny jak najwięcej początków, zwycięstw i niekończących się wyznań miłości. Niestrudzenie tańcz i śpiewaj, codziennie rozpływaj się z uśmiechem. wcześnie wiedzieć o rozczarowaniach, smutkach, stratach i porażkach. Niech przed nami będą setki dróg oświetlonych słońcem, przepełnionych letnim oddechem i obmytych falami cudów. Jedź tylko po szczęście, nie spiesz się, aby zapomnieć o bajki, które twoja mama czytała przed pójściem spać.Stale kochaj lody i balony, które twój tata tak często psuł.Niech młodość z bezchmurnymi wschodami i złotymi zachodami słońca spowija świąteczne fajerwerki.Dzisiaj stałaś się piękniejsza, starsza i lepsza Nadal bądź posłuszną dziewczyną dla swoich rodziców, żyj z otwartym sercem i bądź sobą

Gratulacje, miłe i słodkie dziecko. Niech każda chwila życia będzie słodka, jasna i piękna w wieku 13 lat, niech zawsze będą ciekawe przygody i dobrzy przyjaciele, niech twoje wakacje będą najbardziej magiczne i zabawne, bo nie możesz bez nich żyć.

W twoje jasne urodziny, weź wkrótce prezenty, moja droga słodka dziewczyno, moja czysta gwiazdo na niebie, mój czysty strumień, niech twój dźwięczny głos zabrzmi na scenach Mediolanu i Paryża, Marsylii i Rzymie, Moskwie i Tokio, życzę, aby dar waszego Boga rozwijał się i umacniał przez lata! Moja droga córko, w twoje 13 urodziny życzę Ci inspiracji, kreatywnych wzlotów, pierwszej miłości! Twoja mama!

W wieku piętnastu lat życzymy sobie, abyś stał się przykładem dla wszystkich w osiąganiu doskonałości! Ucz się, staraj się, próbuj, prowadź, bądź aktywny, osiągaj, podejmuj ryzyko, twórz i twórz! Nie waż się na tym poprzestać, przed tobą jeszcze wiele niesamowitych odkryć! Życzymy Wam osiągnięcia osobistych wyżyn we wszystkich dziedzinach życia, pozostania tym samym wesołym i pozytywnie nastawionym wojownikiem! Bardzo się cieszymy, że mamy taką osobę w naszym życiu! Cieszymy się, że mamy zaszczyt nie tylko być przyjaciółmi, ale także uczyć się razem! Cieszymy się, że dzisiaj są twoje urodziny, ponieważ tylko w ten dzień możesz spędzać czas tak fajnie! Wszystkiego najlepszego, nasz drogi młody przyjacielu! Szkoda, że ​​urodziny są tylko raz w roku! Hurra! Niech otworzą się przed Tobą nowe przestrzenie relacji, a ich głębia, pojmowana przez Ciebie w poszukiwaniu sensu życia, wznosi Cię na nowe wyżyny duchowej harmonii!

Gratulacje kochanie, masz dzisiaj 8 lat. Z głębi serca życzę wam wielu radosnych wydarzeń i szczęśliwych osiągnięć, wypełnionych pragnieniami i jasnymi marzeniami, wesołych przyjaciół i odniesionych sukcesów, szczerej radości i dobrego nastroju.

Nasz ukochany człowieku, wszystkiego najlepszego! Dziś masz 14 lat, a całe Twoje życie z milionami możliwości jest na wyciągnięcie ręki! Niech spełnią się Twoje marzenia, radość dla Ciebie i wiele wrażeń. Nie spiesz się, aby dorosnąć, ciesz się beztroską i łatwością, odkrywaj nieznane. Powodzenia!

Doskonała wymówka, aby kupić trochę słodyczy i zaprosić dzieci! Nasz kochany urodzinowy chłopiec ma pięć lat! Gratulacje! Hurra! Pierwszą rocznicę w życiu należy uczcić tak, jak chce tego bohater tej okazji! Park, kołysana, sala kinowa, strzelnica, basen, filmy! Dziś rodzice na jeden dzień zamieniają się w czarodziejów i spełniają wszystkie życzenia urodzinowego chłopca! Ciasto, lody, słodycze, czekolada, popcorn, brownie, lemoniada! Rozrywka i smakołyki na każdy gust! Życzymy Ci kochanie, aby całe Twoje życie było radosne i radosne, jak ta rocznica! Niech Twoje dzieciństwo będzie bajeczne i magiczne, a nastrój radosny i beztroski! Niech całe Twoje życie ulegnie pozytywnej, radosnej nucie, a melodia szczęścia zabrzmi dla Ciebie wiecznie! Niech twoje małe serce będzie wypełnione dobrocią i miłością! Wszystkiego najlepszego, kochanie!

Wszystkiego najlepszego dla cudownego dziecka. Serdecznie życzę wesołego nastroju i oddania marzeniom, wielkich sukcesów i odważnych zwycięstw, dobrych przyjaciół i niesamowitych historii, jasnych hobby i niezapomnianych wrażeń.

Z każdym dniem uświadamiam sobie, że moja córka dorasta coraz szybciej. I szczerze mówiąc, trochę mnie to smuci. W końcu nie miałem nawet czasu, by cieszyć się tym, jak byłeś mały. A dzisiaj masz piętnaście lat. Ale patrząc na ciebie, dałbym ci nawet dużo więcej lat. Jesteś bardzo wysoką i dostojną dziewczyną. Poza tym jesteś piękna. Kiedy ludzie przechodzą obok ciebie, zawsze patrzą na ciebie z podziwem. I bardzo się cieszę, że mam taką córkę. Ale nadal musisz zrozumieć, że musisz być nie tylko piękna na zewnątrz, ale także pamiętać, że masz duszę, o którą również musisz zadbać. No to tyle, muszę się z tobą pożegnać, bo już czas, żebym wyjechała. Żegnaj córko, niech wszystko będzie z tobą w porządku!

Szczęśliwych walentynek dla mojego chłopaka! Dziękuję za bycie sobą, za bycie tam bez względu na wszystko! Życzę Ci świętowania wakacji w naprawdę zabawny, niecodzienny i interesujący sposób! Niech odwiedzają Cię tylko prawdziwi przyjaciele i bliscy ludzie! Kocham cię i bardzo za tobą tęsknię!

Nasza niesamowita córka obchodzi dziś urodziny. Nie powiemy, ile masz lat, ponieważ rodzicom dość trudno jest uświadomić sobie, że ich córka stała się jeszcze starsza.Chcemy życzyć Ci tylko tego, czego potrzebujesz, aby czuć się szczęśliwym. Nie daj się przestraszyć trudnościom. Jesteś silną dziewczyną, co oznacza, że ​​sama sobie z tym poradzisz. Ale jeśli już, to wiesz, że twoi rodzice są gotowi cię wesprzeć. Nasza droga, nigdy nie zapomnimy dnia, w którym się urodziłeś. Byłeś tak mały i słodki, że nawet nie myśleliśmy, że tak szybko dorośniesz. Dzisiaj powinieneś po prostu odpocząć i zrelaksować się, bo to twój dzień i twoje święto. Daj sobie spokój, a my będziemy Cię obserwować. Chociaż w razie potrzeby możemy nawet podać przykład. Życzymy udanych wakacji, nasza córko.

Wszystkiego najlepszego dla uroczego dziecka. Masz dopiero 13 lat, w Twoim życiu czeka Cię o wiele więcej zwycięstw i sukcesów, musisz otworzyć o wiele więcej drzwi do wielkich osiągnięć i sukcesów. Życzę Ci drogie dziecko, dobrych cudów i szczęścia w życiu, ciekawych hobby i nieustannej determinacji. Niech cała Twoja wytrwałość i wysiłki poprowadzą Cię do realizacji marzeń i pomysłów.

Wszystkiego najlepszego dla mojego ukochanego przyjaciela. Nie możesz zostać prezydentem, ale w każdym kraju, który odwiedzasz, czeka na Ciebie eleganckie powitanie. Niech spełnią się wszystkie najskrytsze pragnienia i marzenia z dzieciństwa. Chciałbym jeździć tylko drogimi samochodami, dawać prezenty i naręcza kwiatów dziewczynom. Wszystkiego najlepszego i powodzenia.

Dzisiaj masz na swoim torcie siedem jasnych świec, co oznacza, że ​​nadszedł czas, aby pogratulować Ci, nasz chłopcze, Twoich 7 urodzin! Nasz drogi chłopcze, życzymy Ci, abyś poszedł do szkoły po nową wiedzę i przyniósł do domu portfolio z tylko piątkami. Niech wszystko się ułoży bez większych trudności. Bądź miłym i zręcznym chłopcem, który jest z niego chwalony i dumny. Nigdy nie zostawiaj w kłopotach tych, którzy potrzebują twojej pomocy. Niech twoja ścieżka życiowa zadowoli cię swoją łatwością. Życzymy, aby optymizm i energia nigdy Cię nie opuściły. Niech twoi przyjaciele będą najbardziej wierni, wiarygodni i nie opuszczają cię. Bądź zdrowy, kochanie do późnej starości. Niech miłość, wiara i nadzieja Cię otaczają i niech Twoja mała gwiazda płonie na niebie przez bardzo długi czas.

Gratulujemy pierwszej rocznicy! Bardzo się cieszymy, że pojawiłaś się w rodzinie mojej siostry! Mamy nadzieję, że tego dnia nie będziecie zbyt niegrzeczni i nie zjecie rocznego zapasu czekolady. Pamiętaj, że jest źle. Niech twoje sznurowadła nigdy się nie rozwiążą podczas gry w piłkę nożną! Obyś nigdy nie dostał dwójki! Niech dziewczyna, którą lubisz, odwzajemni się! Niech mama i tata nie będą surowi w przyszłym roku! Niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia i pragnienia! Wszystkiego najlepszego! Twoja kochająca ciocia i wujek.

Wszystkiego najlepszego, córko! W ten jasny dzień pragniemy życzyć Wam radości, szczęścia, spełnienia wszystkich Waszych pragnień! Niech całe Twoje życie wypełni ciepło i światło, niech otacza Cię uwaga i udział bliskich!

Dobra okazja do robienia psikusów dzisiaj. 3 lata, zachowaj prezenty powitalne! Dziewczyno, dziś jesteś starsza, bądź zdrowa i piękna. Uzasadnij wszystkie oczekiwania, nie smuć się, bądź szczęśliwy. Wszystkie najpiękniejsze i najlepsze życzenia od nas dla Ciebie, serdecznie życzymy wszystkiego najlepszego. Niech ten dzień podaruje Wam bajkę, ścieżka zaprowadzi Was do wszystkich marzeń. Świat radował się, gdy się urodziłeś, słońce świeciło w domu, jak w niebie. Nie wychodź, błyszcz szczęściem i niewyczerpaną energią. Mniej łez i bólu w życiu, życzymy tylko jeziora miłości, życzymy radości, dobrej zabawy. Jesteś naszym drogocennym złotym promieniem, doceniaj mamę i tatę, szanuj, cenimy Cię i chronimy! W opiece rośniesz najbardziej zwinny, posłuszny i odważny, nie bój się przeszkód. Życzymy Ci jak najwięcej uzasadnionych nadziei, żyj bez znajomości żalu i zmartwień. Niech będzie więcej lojalnych przyjaciół i jedna prawdziwa miłość!

Wszystkiego najlepszego z okazji 3 urodzin, kochanie! Niech zabawne bajki i dobre bajki przeniosą Cię w krainę marzeń, niech dobrzy przyjaciele i ekscytujące spacery sprawią, że każdy dzień będzie interesujący i pełen wrażeń. Chcę być złotym dzieckiem dla moich rodziców i po prostu szczęśliwą osobą na tej planecie.

Gratulacje, szczęśliwi rodzice, z okazji drugich urodzin waszego cudownego dziecka.Życzę miłej i silnej rodziny, pomyślności w domu i zrozumienia, wesołych wakacji i wspaniałej wspólnej zabawy. Niech dziecko będzie Twoim jasnym promieniem światła na drodze, wielką nadzieją i prawdziwą dumą.

Kochana dziewczyno, dzisiaj są twoje urodziny. Dorosłaś trochę bardziej. Życzymy, aby Twoje dzieciństwo było ekscytujące, interesujące i nie spieszysz się z nim.

Dzisiaj cała natura cieszy się, że ty, drogie stworzenie, jesteś na tej planecie i jak nieskończenie jesteśmy szczęśliwi, że cię znamy!