życzenia dobrej nocy dla dziewczyny

Zebraliśmy dla Ciebie wiele najszczerszych życzeń nocy dla Twojej ukochanej dziewczyny, z głębi naszych serc. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Umiłowani, pozwól mi być cichym strażnikiem twoich słodkich i drgających snów. Ochronię Twój spokój i wysłucham Twojego wyważonego oddechu, a wraz z pierwszymi promieniami słońca obudzisz się i obdarzysz mnie ciepłym, niezapomnianym uśmiechem… A ja stanę się najszczęśliwsza na świecie. Dobranoc moje dziecko!

Mój aniele, nie będzie mnie dziś w pobliżu, żeby nie zasnąć. Ale nie zamknę oczu myśląc o tobie. O twojej twarzy, o twoich pięknych oczach i dźwięcznym głosie. Gdybyś tylko wiedziała, jak bardzo chcę cię teraz pocałować i schować nos w twoich pachnących włosach. Proszę księżyc i gwiazdy, aby strzegły twojego cennego snu.

Kochanie, czas na wymarzony lot balonem. Usiądź w koszu relaksu i udaj się w przestrzeń magicznych snów. Ciesz się pięknymi krajobrazami swoich fantazji, oglądaj swoje marzenia, przywitaj się z Morfeuszem i wracaj zainspirowany i pełen nowych pomysłów. Dobranoc!

Światła nocne świecą jasno. Gwiazdy są rozrzucone po niebie. Piękno, życzę ci dobrej nocy, szerząc dla ciebie moje morze miłości! Pojawię się w twoim śnie jako ogromny rekin I będę cię całował drapieżnie całą noc! Chcę, żebyś wkrótce zasnął.Och, jak bardzo erotyczny jest mój tyłek!

Dobrze i delikatnie, dobranoc, kochanie! Niech księżyc delikatnie szepcze ci moje słowa o tym, jak bardzo cię uwielbiam, kocham i doceniam, a gwiazdy obsypują twoją twarz czułymi pocałunkami, które ci przesyłam! A potem noc przeminie bajecznie, przynosząc tobie i mnie nowy dzień i naszą miłość w prezencie!

Słońce szybko zachodzi, a noc szybko zapada. Niech będzie jesienna zła pogoda i lekki deszcz za oknem, ale nie jest to straszne. Wiem, że tego wieczoru siedzisz przy oknie w ciepłych skarpetkach i pijesz gorącą herbatę z ulubionego kubka. Czas odpocząć, moja droga, zapomnieć o wszystkich zmartwieniach gorączkowego świata i poddać się słodkim i pięknym snom. Życzę, aby Twoje marzenia były najcieplejsze, najpiękniejsze i magiczne. Niech nadchodząca noc oddali Twoje zmęczenie i napełnią Cię nowymi siłami na nadchodzący dzień. Spotkamy się bardzo – już niedługo nie mogę się doczekać tej chwili. Noc otwiera dla Ciebie słodki uścisk, wabiąc Cię w słodką niewolę. Słodkich snów, kochanie, jutro wszystko będzie jeszcze lepsze niż dzisiaj.

Śpij dobrze kotku. Wyobraź sobie, że cię przytulam, całuję w słodkie usta. Pamiętaj, jak spędzaliśmy razem czas, jak dałam Ci moją miłość i czułość. Kitty, jestem z tobą szalenie dobry, czas spędzony z tobą daje mi błogość. Kiedy widzę w twoich oczach, że mnie kochasz, chcę latać. Teraz jest noc i nocą wszystkie myśli rozdzierają się ku wolności. I wszystkie moje myśli są o tobie, bo wszystko czego potrzebuję to moja śliczna dziewczyna.Dużo ludzi szykuje się teraz do łóżka, a ty musisz iść spać, kotku. Chcę, aby najjaśniejsze anioły strzegły twojego snu, aby zawsze był ciepły i wygodny w twoim sercu, abyś nie znał zła, a wszystkie dobre rzeczy przydarzały się tylko tobie. Chcę, żebyś zawsze był ze mną, zabiorę Cię w najwspanialsze miejsca i podaruję Ci najlepsze prezenty, emocje, dotknięcia. Najwygodniejszym i najcieplejszym stworzeniem w moim życiu jesteś ty, pamiętaj o tym.

Słońce zaszło, wyczerpujący dzień dobiega końca, a Ty prawdopodobnie odpoczywasz w kąpieli z bąbelkami przed zaśnięciem w łóżku. Zamknij oczy, wyobrażając sobie, że jestem blisko i czuję Twoją obecność… Kochanie, w ten jesienny wieczór, życzę Ci słodkiego odpoczynku w Twoim łóżku, niech Twój sen będzie zachęcający i lekki, jak ciepła bryza i lazurowe morze, i przyjemne, jak nasze wspomnienia o lecie!

Moja ulubiona dziewczynka. Życzę najprzyjemniejszych snów. Zanurz się w świecie piękna i tajemnicy, w królestwie Morfeusza. Obyś w bajkowym wszechświecie spotkał tylko miłe i sympatyczne postacie, które pomogą Ci się zrelaksować i obudzić w świetnym nastroju.

Niech wszystkie twoje słodkie marzenia się spełnią dzisiaj. Niech wszyscy najbardziej pożądani przyjdzie do ciebie we śnie. Niech twoja noc będzie spokojna, a twoje sny są dobre. Dobranoc!

zmęczone słońce poszło na odpoczynek, zasnąć, moja niezwykła dziewczyna!

noc starannie obejmuje miasto ciemną zasłoną, usianą tysiącami małych, ale tak jasnych gwiazd. Spójrz uważnie na niebo, moja dziewczyno, czy widzisz tę bardzo, bardzo jasną gwiazdę, która patrzy tylko na ciebie? Więc to moja miłość do ciebie, świetlasz. Naprawdę chciałbym być z tobą dziś wieczorem, ale niestety wszystko okazuje się trochę inaczej niż chcemy. Zdecydowanie podziwiamy zachody słońca i pierwsze gwiazdy razem, a potem spotkamy świt. To na pewno będzie mi wierzyć, moja dziewczyno? W międzyczasie zasypiaj w ramionach ciepłego koca. Będę mentalnie obok was nie tylko dziś wieczorem, ale każdej nocy naszego życia. Słodkie sny, moja mała gwiazda, ciesz się pokojem i cichą, jutro będzie nowy dzień.

Życzę ci słodkich, czułych snów wypełnionych marzeniami o szczęśliwym życiu, niech noc przyniesie pożądany odpoczynek i pokój, daj możliwość relaksu i przywrócenia siły. Niech moja miłość, troska i ciepło zawiną cię w chmurę szczęścia i spokoju. Dobranoc!

Witaj moje piękno! Obyś miał dziś magiczny i wspaniały sen. I możesz w nim być cudowną księżniczką, desperacko czekając na twojego księcia.I na pewno na niego poczekasz, bo już się z tobą spieszę! Dobranoc kochanie!

Zwierzęta i ludzie śpią, noc znalazła zakwaterowanie dla wszystkich. I nadszedł czas, abyś poszedł spać, moja ukochana osoba.

Moja miłość, nie rozumiem, co mi robisz. Gdy tylko rozstajemy się, tęsknota w moim sercu jest nieproporcjonalna do oceanu bez dna, a smutek w mojej duszy jest szerszy niż przestrzeń. Chcę zawsze być blisko ciebie, pocałować i oddychać zapach twoich włosów. Twój obraz jest na zawsze nadrukowany w moim sercu. Życzę dziś najsłodszych snów.

Dobranoc, moja ukochana i ukochana. Chciałbym, żebyś marzył o niezwykłym cudu, aby twoje marzenie zabrało cię do krainy dobrej bajki, aby jasne światło księżyca i migotanie magicznych gwiazd wypełniały cię nową siłą i inspiracją, aby to było Noc mija spokojnie i pięknie, więc poranek zaczyna się od uśmiechu i szczęścia.

kochanie, moje serce jest rozdarte, gdy nie mogę podzielić się z tobą twoim marzeniem, gdy jest między nami dystans. Wiedzieć! Zawsze jestem z tobą, jesteś moimi myślami, w moim sercu i w mojej duszy. Nie martw się o nic, zasypiaj, pozwól snu powoli cię zakryć i zabrać do swojego życzliwego i kolorowego świata. Niech blady fioletowy, krystaliczny poranek będzie najlepszym początkiem nowego dnia. Dobranoc, moja radość.

czy można przestać podziwiać twoje piękno, kochanie? Niestety nie mogę tego robić cały czas, ponieważ w nocy obok ciebie jest tylko ciepły koc, księżyc i gwiazdy.Ciągle proszę ich, aby lepiej o ciebie dbali, pokazali tylko najpiękniejsze i żywe sny, nie przeszkadzaj ci jasnym światłem i chłodnym nocnym wiatrem. Myślę, że to wszystko, co mogę dla ciebie zrobić, będąc tak daleko. Niech ta noc będzie ciepła i jasna, mój anioł Strażnik też latał dziś do ciebie, o wiele ważniejsze jest dla mnie, aby strzeże wasz spokój, moją ukochaną księżniczkę. Na niebie jest coraz więcej gwiazd, co oznacza, że ​​powinieneś już słodko spać w łóżku, najprzyjemniejsze i żywe sny. Odpocznij i zyskaj siłę, do zobaczenia jutro.

słodycz mojego życia, miłość mojej duszy i ciała, znaczenie mojego istnienia, moja dziewczyna jest niezwykle czuła i delikatna, jak ta noc! Chcę życzyć ci spokojnego odpoczynku w tę aksamitną noc i pozwolić, aby cisza nocy otaczała cię miękkim uściskiem od stóp do głów! Niech twój sen będzie silny i spokojny, przytulny i beztroski, przewiewny i kolorowy! Chciałbym, żebyś poczuł moją miłość we śnie tak jak w rzeczywistości! Przytulam cię delikatnie i pocałuję drżąco przed pójściem spać, i pozwól, by smak mojego pocałunku pozostał na twoich ustach do rana, moje ukochane dziecko! Niech głębokość twojego snu zabierze cię daleko od światowego zgiełku i daj ci prawdziwą przyjemność z nocnego odpoczynku! Śpij słodko, mój kochanie i niech twój sen będzie wyjątkowo cudowny i pozytywny! Zapień z myślą, że rano obudzę cię słodkim i delikatnym pocałunkiem! Dobranoc, moja droga!

Najpiękniejsze życzenia dobrej nocy dla twojej dziewczyny

życzę twojej dziewczynie dobrej nocy, z całym sercem

Chcę życzyć dobrej nocy najbardziej uroczej dziewczynie na świecie, która właśnie wygrała mnie kilka lat temu. Od tego czasu wszystkie moje myśli są poświęcone tylko jej , całe moje życie jest zbudowane tylko wokół niej „I to lubię. Kochanie, chcę, żebyś teraz zamknął oczy i zaczął myśleć o czymś przyjemnym. Wyobraź sobie, jak ty i ja jutro pójdziemy na spacer, pójdziemy do kina, jedz lody.Na pewno będzie to dobry czas w dzień wolny.Ale pamiętaj, że powinieneś myśleć tylko o dobrych rzeczach, bo negatywne myśli po prostu Cię mylą.Kochanie, chcę, żebyś odpoczęła, abyś nabrała sił i energii. Uwierz mi, za to osobiście jestem gotów nie spać, aby mieć pewność, że śpisz dobrze i nie rzucaj się i nie obracaj we śnie. A jutro rano obudzisz się w świetnym nastroju, zobaczysz.

Niech noc delikatnie zakryj gwiazdorskim kocem, zabieraj swoje zmartwienia, przynieś magiczne słodkie sen. Całuję cię, kochanie, dobranoc.

noc przybyła do miasta, cała natura milczała. Samochody śpią na parkingu, drzewa na podwórku zasnęły, ulice wpadły w słodki sen. Ale światło w moim oknie pali się jasno i radośnie. Nie mogę spać, bo wszystkie moje myśli są zajęte tylko przez Ciebie. Życzę Ci cichej i spokojnej nocy, słodkich snów. Pozwól ci marzyć o moich pocałunkach, a jutro ten sen stanie się rzeczywistością.Dobranoc!

Kochanie, moja najwspanialsza kobieto, tak bardzo chcę się z tobą dziś przespać, ale okoliczności nie sprzyjają nam. Na pewno Cię przytulę, przycisnę do piersi i będę najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Wielkie, słodkie i głębokie sny dla Ciebie, bądź najszczęśliwszy, zrobię dla tego wszystko. Będę twoim księciem, twoją dumą. Będziesz dumny ze mnie, tak jak ja z ciebie. Jesteś moją śliczną dziewczynką, małą i kruchą księżniczką, najbardziej puszystym króliczkiem. Zawsze i w każdym miejscu wiedz, że cię nie opuszczę, moja miłość będzie z tobą do końca naszego życia. Nasza para przeżyje wszystko, wszystkich zazdrosnych ludzi i wrogów. Ślicznie, bądź wesoła, szczęśliwa i delikatna, aby Twój uśmiech podobał się ludziom wokół Ciebie. Wszyscy tak bardzo cię kochają, ponieważ jesteś bardzo wyrozumiały i uważny, kochasz wszystkich, wspierasz wszystkich, zawsze jesteś gotowy do pomocy. Bardzo cię kocham i wiem, że mam najpiękniejszą dziewczynę.

Kochanie, nie mam wystarczająco dużo słów, aby powiedzieć Ci, jak bardzo Cię kocham. Ale oprócz tego martwię się również o ciebie, ponieważ widzę, jak bardzo jesteś zmęczony. Chcę, żebyś dziś wieczorem odpoczęła, abyś nabrała sił, bo jutro znów będzie nowy dzień. Obyś marzył o czymś pięknym, czymś dobrym, abyś miał przyjemne wrażenia do jutra rana. Kocham cię moje małe słoneczko. Nie męcz się już tak, bo przestajesz promieniować, a ja nie mogę na to pozwolić.Cóż, teraz powinieneś zamknąć oczy i jak najszybciej zasnąć, aby mieć jeszcze więcej czasu na sen. Jesteś najlepsza kochanie! Obiecuję, że jutro obudzę cię wcześnie i nigdzie się nie spóźnisz. Śpij teraz, kochanie!

Niech światło genialnych gwiazd chroni Twój spokój, a nieważkie powietrze okrywa ciemność i moją miłość przywołuje najbardziej luksusowe, zniewalające i czarujące sny! Dobranoc!

Dzisiejszy dzień nie był łatwy. Wybacz mi moje zachowanie i nie obrażaj się przeze mnie, bo nie chciałem cię urazić. Chcę Ci powiedzieć, że jesteś osobą, dla której jesteś gotowy na absolutnie każde, nawet najbardziej szalone działania. Życzę Wam najmilszych i najbardziej kolorowych snów, o łagodnym morzu i krążących nad nim mewach. Niech marzysz o idealnym świecie, który postaram się dla Ciebie ożywić. Połóż się w miękkim i ciepłym łóżku i dostosuj się do dobrego nastroju. Nie zapomnij pomyśleć o mnie, bo zawsze myślę o Tobie, bo moje uczucia są niesamowicie silne. Nie mogę się doczekać naszego spotkania z wielką niecierpliwością.

noc to najlepszy czas na odwiedzenie parku relaksu i relaksu. Życzę jazdy na karuzeli słodkich snów, huśtania się na huśtawce relaksu, wejdź do pokoju pięknych snów i zjeżdżaj ze wzgórza żywych wspomnień. Baw się dobrze, miłość. Dobranoc!

Moja ulubiona osoba, moja dziewczyno, życzę ci dobrej nocy! Pozwól, aby chmury powietrzne zakryły cię tej nocy i dają niesamowicie piękne sny, usuwając resztki dnia i wypełniając nowe sny i siłę. Dobranoc, kochanie!

Nie mogę być teraz w pobliżu, ale zaufaj mi, tego właśnie chcę bardziej niż cokolwiek innego. Zobacz swoje oczy i posmakuj ust. Bez ciebie moje łóżko będzie puste i zimne, a ja będę śnić o tobie przez całą noc. Życzę ci, że twój sen jest spokojny i spokojny. Tego potrzebujesz po długim i ciężkim dniu.

dobranoc kochanie! Życzę słodkiego snu i pięknych snów. A kiedy obudzisz się jutro, koniecznie zadzwoń do mnie najpierw.W końcu nie wiem o innych, ale dla mnie poranek nadchodzi, gdy moje słońce wznosi się! A moje słońce to ty!

Jak piękne są te chwile, kiedy zasypiasz w moich ramionach, kochanie! Te zmysłowe chwile wnikają głęboko w moją duszę i czynią mnie najszczęśliwszym zakochanym młodzieńcem! Nie sposób oderwać wzroku od jedwabistych rzęs, które drżą we śnie, od mimowolnego uśmiechu, który urzeka swoim pięknem! Życzę Ci, aby Twoje sny były zawsze słodkie, magiczne, przepełnione dobrocią i miłością! Niech księżyc delikatnie pieści Cię swoim światłem, a gwiazdy delikatnie szepczą kołysankę! Życzę Ci, moja droga, abyś spotkała mnie we śnie i poczuła moją miłość przez zasłonę snu! Ochronię Twój sen i spokój przez całą noc, a rano dam Ci zmysłowy pocałunek i hojny uśmiech! Śpij, moja droga! Daję ci bajeczny sen, długość nocy! Niech nocny lot w bajecznym królestwie Morfeusza da ci lekkość jutra!

jest już w nocy i nadszedł czas, abyś poszedł spać, aby mieć kolorowe sny, w których na pewno przyjdę do ciebie, ponieważ nie widzę wystarczająco dużo w rzeczywistości . Niech srebrny księżyc da ci sny, które sprawi, że uśmiechniesz się we śnie. Obyś marzyć o nieograniczonych łąkach kwiatów, tropikalnych lasach i niekończących się oceanach i tych samych pięknych krajobrazach, co ty sam.

Moja droga i najbardziej ukochana dziewczyna, już jest noc, co oznacza, że ​​nadszedł czas, aby oboje spali, bo jutro będziemy mieli trudny dzień. Ale ty i ja możemy się do niego dostroić i przygotować się na wszystkie problemy i trudności, które mogą się pojawić. Zamknijmy teraz nasze oczy, chociaż naprawdę lubię patrzeć w twoje otwarte oczy, ale teraz musimy zrobić wyjątek. Po prostu zamknij oczy i zacznij sobie wyobrazić to samo zdjęcie. Oboje potrzebujemy dobrego odpoczynku, ale zwłaszcza ciebie, ponieważ jesteś moją księżniczką, która nie powinna się męczyć. Bardzo cię kocham, moja piękna! Więc nie denerwuj mnie, więc po prostu zamknij oczy i spróbuj spać. Naprawdę chcę, żebyś odpoczywał, zrelaksował się. Dobranoc, moja niesamowita dziewczyna! Jutro będzie dobry dzień, jestem pewien.

moja droga, dobranoc! Poprosę aniołów, aby zadbali o twój pokój przez całą noc, gdy mnie nie ma. Przyniosą ci wspaniałe sny, które powiesz mi jutro.

Dzisiaj wszechświat daje ci spokojną i spokojną noc. Gwiazdy już usiadły na niebie bliżej ciebie, aby oglądać i podziwiać twoje piękno, a księżyc oświetla twoją twarz i wysyła najsłodsze sny. Będziesz pływać wśród kwiatów i drzew jak ptak, piękny i niezależny, aż nadejdzie ranek.

Spotkamy się jutro kochanie, musimy tylko poczekać do rana. Dziś raczej nie będę mogła zasnąć, bo myśli o Tobie pozbawiają mnie spokoju i snu, ale Ty moja droga odpocznij i zyskaj siłę, by jutro zadowolić mnie swoją urodą i nieziemskim uśmiechem. Poprosiłem księżyc, aby nie świecił bardzo jasno w twoje okno i nie przeszkadzał ci. Poprosił ptaki, żeby rano śpiewały ciszej, żeby można było dłużej spać, a słońce poprosiło, żeby poczekał trochę za horyzontem, żeby moja najdroższa i najukochańsza dziewczynka miała czas na obejrzenie najpiękniejszego snu. Więc zamknij oczy, przytul swojego ulubionego misia i zasypiaj. Zawsze będę tam, nawet w twoich snach. Wkrótce się spotkamy, odpoczniemy i nabierzemy sił.

Kochani, dobranoc wam, przyjemne, prorocze sny, harmonia i spokój. Niech księżyc opowie ci bajkę, odkryje tajemnice, a gwiazdy pokażą drogę do sukcesu, do nowego snu, na szczęście, niech Anioł Niebios nigdy nie opuści cię ani na chwilę, a moja miłość i troska ciepłe i inspirujące.< /p>

Idź spać, moja droga, nadszedł czas, abyś miał wspaniałe sny! Niech ciepły koc Cię ogrzeje, a miękka poduszka szepnie magiczne słowa, abyś szybko zasnął! Ta noc będzie zaskakująco delikatna i wyjątkowa, ponieważ w Twoich snach będziemy chodzić razem po nocnym niebie!

Nocne niebo jest już usiane setkami gwiazd, teraz patrzę na nie i wyobrażam sobie Ciebie, moja ukochana dziewczyno.Musiałeś być bardzo zmęczony w ciągu dnia, a teraz może siedzisz w swoim ulubionym oknie i czytasz książkę, a może myślisz o mnie. Zdecydowanie myślę o tobie. Jak bardzo chciałabym zabrać Cię do łóżka, owinąć ciepłym kocem i patrzeć, jak zasypiasz. Wiesz, takie chwile są w naszym życiu najcenniejsze, bo są prawdziwe. Uśmiechasz się tylko do mnie, Twoje piękne i zaspane oczy patrzą na mnie tylko z miłością. Jesteś taki miły i blisko. Dzisiaj zaśniesz sama, ale moje myśli i moja miłość będą z tobą, zawsze o tym pamiętaj. Nie martw się o nic, zasypiaj, niech ta noc przyniesie ci odpoczynek i najjaśniejsze i najbardziej kolorowe sny.

Z całego serca piękne życzenia dobrej nocy dla twojej dziewczyny

Życz swojej dziewczynie dobrej nocy

We śnie możesz zrobić wszystko. Będziesz miał skrzydła, które wzniosą cię na najwyższe wyżyny, we śnie spełnią się twoje najukochańsze marzenia. Dobranoc duszo moja , niech wszystkie dobre rzeczy, o których marzysz dzisiaj, staną się Twoją prawdziwą rzeczywistością.

Ukochana piękność, niech czarująca noc szybko otuli Cię magią komfortu i da uczucie słodkiej beztroski i przyjemnego spokoju, a jasny sen z łatwością odpędzi wszelkie zmartwienia i przypomni o tym, jak silna i pełna czci, delikatna, a moja miłość do Ciebie jest nieskończona!

Każda pora dnia jest piękna na swój sposób. Noc daje nam spokój i odpoczynek. Nie musisz myśleć o niczym poważnym, po prostu zrelaksuj się. Kochany, miły, delikatny i najbardziej ukochany, życzę dobrej nocy.Niech we śnie spełni się Twoje najcenniejsze marzenie, obyś miał wspaniałe marzenie, które z pewnością spełni się rano. Życzę ci tylko szczęścia i miłości, miłości, miłości. Odpocznij i obudź się jutro w świetnym nastroju. Nie mogę się doczekać spotkania z tobą rano, moja księżniczko.

Marzę o przytuleniu Cię we śnie, tak ciepłym i pożądanym, wdychając Twój delikatny zapach i nie otwierając ramion do rana. Morfeusz da nam cudowną wizję i całą noc będziemy tańczyć pod gwiazdami. Zamknij oczy, moja bezcenna, pozwól śnić o moim śnie!

Jutro znów zobaczę twoje piękne oczy, pocałuję twoje słodkie usta i potrzymam twoją małą rączkę. Połóż się wkrótce moja droga, aby ta noc szybko minęła i znów będziemy razem. Życzę Ci najsłodszych snów, wiedz, że tęsknię za Tobą.

Marzę o dostaniu się w Twoje marzenia, w Twoje najsłodsze sny, mam nadzieję, że tej nocy moje życzenie się spełni i polecimy z Tobą, kochanie, do cudownej krainy snów, gdzie szczęście będzie nas okrążyć całą noc. Ale w tym celu musisz szybko zasnąć, więc idź do łóżka i dobranoc.

noc padła na ciche i zmęczone miasto, jakby twoje włosy spadły na poduszkę. Chcę życzyć ci dobrej nocy. Aby zwinął się w piłkę i spałsz w ciepłych ramionach Morfeusza. Niech zmartwienie i smutki w ciągu dnia nie przeszkadzają ci snu, puść wszystkie złe myśli. Zrelaksuj się, zyskaj siłę rano, aby uśmiechnąć się o świcie i spotkać się z nowym dniem.

Życzę Ci słodkich, czułych snów wypełnionych marzeniami o szczęśliwym życiu.

Życzę ci przytulnej nocy, błaś słodko, jak na małej puszystej chmurze. Co uśpili cię do spania i zabierze Cię do tęczy we śnie. A tęcza pomaluje twoje sny w jasnych kolorach. Więc zamknij oczy i pomyśl o tym, czego najbardziej chcesz. Jeśli jest to to samo, co teraz myślę, na pewno spotkamy się w nocy w naszych snach.

Niech magik pokazuje ci piękne wróżki całą noc! Pocałuj!

noc rozwiązuje wszystkie problemy, wszystko, co musisz zrobić, to zamknąć oczy! Pocałunki i przytulenia! Zaakceptuj moją wiadomość miłosną przed snem prostymi słowami.

Światło słońca ogrzeje cię promieniami i przyniesie radość na nowy dzień.Z nową siłą wstaniesz i pójdziesz do pracy lub w interesach, aby znów wrócić do domu, zjeść obiad, rozpuścić włosy i znów zanurzyć się w świat marzeń. Niech twoje sny będą tajemnicze i piękne, jak sny ożywają. Niech świat stanie się tak piękny, miły, jasny i łagodny, jak domek dla Barbie, który w odległym dzieciństwie wydawał Ci się najpiękniejszy, a marzenia dawały Ci najlepsze wrażenia, a marzenia spełniały się równie łatwo, jak dmuchasz bańki mydlane. dzieciństwo. Ponieważ taki sen pomoże ci dać ci nową siłę w życiowej walce i pomoże ci nie stracić wiary w lepszą przyszłość, aby spełnić twoje najśmielsze plany życiowe.

Czy wiedziałaś kochanie, że jeśli masz magiczny sen, to znaczy, że w tym czasie nad tobą krąży miły Anioł miłości, zsyłając wszystkie najpiękniejsze rzeczy na ziemię ? Obyś dziś wieczorem zapomniała o wszystkich swoich ziemskich problemach i zanurzyła się w świat bajecznych snów pełnych miłości i szczęścia! Kocham Cię!

Nie ma nic gorszego niż noc spędzona bez Ciebie, kochanie! Szaleńczo tęskniłem za tobą! Czekamy na spotkanie. A teraz idę spać, słodkich snów dla ciebie..

Wiesz, czasami zazdroszczę nocy i to prawda. A wszystko dlatego, że ma prawo spędzać z tobą tyle czasu, podziwiać twoją śpiącą twarz, moja droga, i cicho dotykać twoich pięknych włosów. Mogę tylko marzyć w ciszy i zazdrości.Swoją drogą zazdroszczę księżycowi, bo może siedzieć przy twoim oknie całą noc i oświetlać twoją twarz miękkim, płynącym światłem, czyniąc cię jeszcze piękniejszą i tajemniczą. Wszystko, co mam, to cierpliwość. Muszę trochę poczekać – tylko do rana i znów Cię zobaczę, mój aniele, tylko mnie obdarujesz najpiękniejszymi uśmiechami i czułymi pocałunkami czyniąc mnie najszczęśliwszą osobą na świecie. Cóż, teraz znasz moje największe sekrety. Odpocznij, moja kochana, niech kraina snów da ci dziś jasne i radosne sny, dobranoc.

Moja piękność, dzisiaj znowu zasypiam obok ciebie, bo chcę kontrolować twój sen. Wiem, że bardzo późno idziesz spać, ale nie możesz tak zostawić tego biznesu. Jesteś mną bardzo zmęczony przez cały dzień, więc przynajmniej w nocy powinieneś się wyspać. A teraz pomogę Ci się zrelaksować. Po prostu zamknij oczy, pomyśl o tym, czego tak długo chcesz, ale żeby było to coś przyjemnego. Chociaż nie miałbyś nic przeciwko zabiciu kogoś, zachowamy to na inny czas. Więc zamknij oczy i wyobraź sobie coś przyjemnego i miłego, a wtedy łatwo zaśniesz. Zależy mi na tym, abyś odpoczywał, bo nie widzę Twoich zaspanych oczu i ciągłej irytacji. Musisz być najpiękniejsza i najweselsza. Dobranoc kochanie!

Po ciężkim dniu, hałasie i krzątaninie, noc przyniosła ci, ukochani, ciszę, spokój, spokój, abyś wypoczął, abyś pogrążył się na oślep w świat magicznych snów i sny. Dobranoc, miłe, słodkie sny, niech gwiazdy zapewnią ci duchową harmonię, a księżyc nagrodzi cię zdrowiem, mądrością i pięknem!

Gwiaździste niebo jest takie piękne, takie ciche. Nastaje cisza nocy, Wszystko wokół milknie, wszyscy przygotowują się do spokojnego snu. A ty, kochanie, czas do łóżka. Życzę dobrej nocy i najpiękniejszych snów. Niech anioł stróż chroni twój nocny odpoczynek. Niech miesiąc da ci piękny magiczny sen, a gwiazdy cicho zaśpiewają kołysankę. Dobranoc, moja najmilsza, najdelikatniejsza i najpiękniejsza dziewczyno. Śpij, moja radość, śpij spokojnie i wiedz, że bardzo cię kocham.

Żółtooka noc staje się sama. Daje ludziom spokój i radość. Kochanie, ty też czas spać. Połóż się, moja księżniczko, i odpocznij. Niech nic ci nie przeszkadza we śnie. Niech dobry anioł podaruje ci najpiękniejszy sen. Odpocznij, moja droga, i nabierz sił na jutro. Niech gwiazdy chronią twój odpoczynek i niech miesiąc opowie ci najmilszą historię. Śpij, moja ukochana, dobra i dobranoc tobie. Niech moja miłość da ci ciepło i pociechę. Dobranoc kochanie.

Życzę ci tęczowych snów, które narysuje życzliwy magik. Niech będą bajką i mnóstwem miłości, tak silnej i szczęśliwej, jak żyje pod naszym kocem.Niech wszystko, co Cię martwi, pozostanie u progu minionego dnia, a w objęciach nocy i osoby, która kocha Cię szaleńczo, czeka na Ciebie pełny i przyjemny odpoczynek. Dobranoc, moja droga!

Życz nocy swojej dziewczynie

Duszny
życzenia dobrej nocy dla dziewczyny

Moja dziewczyno, już czas spać, więc zostawmy sprzątanie i chodźmy spać. Zawsze coś ze mną robisz, ale potrzebujesz dobrego snu, nie w ogóle nie myśl. Chciałbym życzyć Ci miłej i dobrej nocy, która pomoże Ci nabrać sił przed jutrem. Zadbam o to, abyś nie był niepokojony przez koszmary i złe sny. Kochana, nie możesz nawet wyobraź sobie, jaka jesteś piękna, kiedy śpisz. Chociaż ogólnie jesteś bardzo piękna, ale we śnie jesteś po prostu niesamowicie bajeczna. Naprawdę chcę, aby twoje sny były piękne i przyjemne, aby cię zadowoliły, a rano powinieneś się obudzić w świetnym humorze. Chodź już spać, bo w nocy czas szybko leci, a ty musisz mieć czas na sen. Możliwe, że będziesz miał proroczy sen, który z pewnością się spełnię.

Dobranoc i piękne sny, niech Twoje marzenia wypełnią się jasnymi kolorami mojej miłości i troski o Ciebie, bo nie jesteś droższy na tym świecie, oddycham tylko Ty i każdą chwilą pomyśl o tobie, bo jestem w tobie zakochana jak szalona.Niech jasny księżyc, który jest szalenie piękny i urocze gwiazdy, które są licznie obecne na niebie, natchną Cię dobrymi myślami i pomogą szybciej zasnąć i obudzić się w dobrym nastroju. Niech każda gwiazda obdarzy Twoją twarz pięknym pocałunkiem, którego dałabym Ci, gdybym miała okazję codziennie zasypiać obok Ciebie, najwspanialszej dziewczyny na świecie, która każdego dnia mnie uszczęśliwia.

Będę zwięzły. Uwaga, oczy są zamknięte! Następna stacja – piękny poranek!

Kiedy się uśmiechasz, moja dusza staje się cieplejsza i nie rozumiem, dlaczego oddycham tobą, a płomienie w mojej klatce piersiowej stają się jaśniejsze. Tymi słowami pragnę wyrazić całą moją miłość do Ciebie. Umawiam się z tobą we śnie i oczekuję, że przyjdziesz do mnie. Dobranoc kochanie.

Mój słodki cukiereczku, życzę dobrej nocy, obyś miał najwspanialsze i najbardziej interesujące sny. Niech spokojny nocny odpoczynek doda Ci sił i nowych pomysłów na nadchodzący dzień, niech wraz z nadejściem świtu przyjdzie inspiracja i dobry nastrój.

Chcę powiedzieć dobranoc mojej małej księżniczce! Tego dnia była mną tak wyczerpana, że ​​nawet nie słyszy, co do niej mówię, bo już zasypia. Moja umiłowana, powiem ci, żebyś się podobała. Życzę miłej nocy i dobrych snów. Mam cię tak dobrego, tak miłego i słodkiego, że zasługujesz na odpoczynek. W ogóle nie żałujesz siebie, dlatego tak szybko się męczysz. Zrobię wszystko, abyś wypoczął na czas. Właśnie w ten weekend pojedziemy do naszego ulubionego parku i będziemy długo spacerować, śmiać się i jeść lody. Na razie po prostu zasypiaj. Mam nadzieję, że będziesz miał tylko żywe i przyjemne sny, z których zrobisz najlepsze wrażenie. A jutro przypomnisz sobie ten sen, a twój nastrój natychmiast się poprawi. Dobranoc, jaskółko!

Wielu twierdzi, że nie jestem ciebie warta. Chcę, żebyś myślał tylko o pozytywnych rzeczach. Jeszcze lepiej wyobraź sobie, jak cię przytulam, ciepło, ciepło, aby stworzyć iluzję, że jesteśmy blisko i delikatnie cię całuję. Bardzo mięciutki koteczek, postaraj się zasnąć i spać słodko i spokojnie. We śnie na pewno do ciebie przyjdę, na pewno pocałuję twoje ramiona, czule i z wdziękiem. Moi drodzy, życzę Wam bardzo dobrego życia, bardzo czułych emocji. Jesteś namiętna i miękka, każda Twoja cecha sprawia, że ​​jeszcze bardziej Cię dotykam i kocham. Dam ci więcej niż ktokolwiek inny, ponieważ nikt nie może kochać cię bardziej niż ja cię kocham.Moja piękność, jesteś dla mnie za dobra, ale staram się do Ciebie dopasować, abyś się mnie nie wstydziła. Aby być z tak genialną dziewczyną, potrzebujesz dużo wytrwałości i siły. Musisz być doskonały, a ja postaram się być doskonały.

Kochanie, dobranoc tobie! Niech Twoje marzenia wypełnią się jaskrawymi kolorami naszej czułości i mojej troski, którą przyniesie Ci księżyc. Niech każda gwiazda całuje twoją twarz, tak jak ja, będąc obok ciebie! I niech powietrze będzie nasycone niesamowitą miłością mojej duszy, aby Twoje serce było nią wypełnione nawet w nocy!

Dobranoc, moja piękna! Jesteś tak dobra, tak piękna i pogodna, że ​​wciąż nie mogę uwierzyć w moje szczęście. Czy to naprawdę ja otrzymałem takie szczęście w postaci Ciebie, moje słońce? Zrobię wszystko, abyś nigdy nie żałowała swojego wyboru, kochanie! Ale teraz nadszedł czas, abyśmy spali, bo tego dnia oboje byliśmy przepracowani. Życzę dobrej nocy, miłych i wesołych snów, które dodadzą jeszcze więcej sił. Niech wszystkie złe myśli opuszczą twoją głowę, a wszystkie pozytywne podwoją się, ponieważ potrzebujesz tylko pozytywnej energii. Wiedz, że nawet we śnie myślę o tobie, martwię się o ciebie, moja miłości. Dzięki losowi, że masz cię w moim życiu. Kocham cię, moja najlepsza dziewczyno!

Podobno miłość jest jak sen. I życzę ci, abyś dziś wieczorem miał sen, który wygląda jak miłość.Za naszą miłość z tobą! Niech będzie tak jasna i głęboka, delikatna i namiętna, i pozwól mi być w niej! Dobranoc kochanie!

Niech ta noc będzie najbardziej czuła, delikatna, pogodna i miękka, z kolorowymi i przyjemnymi snami – tak jak w dzieciństwie! Śpij dobrze, moja drogocenna piękność!

Słodki, delikatny, wspaniały, życzę słodkich snów i dobrej nocy. Niech sen stanie się dla Ciebie szczęśliwym czasem odpoczynku i regeneracji.

Niech księżyc delikatnie pieści Cię swoim światłem, a gwiazdy delikatnie szepczą kołysankę! Życzę ci, moja droga, spotkaj mnie we śnie i poczuj moją miłość przez zasłonę snu! Ochronię Twój sen przez całą noc, a rano dam Ci zmysłowego pocałunku i hojny uśmiech! Śpij moja droga! Niech nocny lot w królestwie Morfeusza da ci lekkość jutra!

Dobranoc kochanie! Śpij niedługo, bo przyjdę do Ciebie we śnie i spełnimy wszystkie nasze sekretne fantazje i marzenia. Moje pocałunki lecą do Ciebie, niech Cię uśpią, ale będziemy kontynuować we śnie.

Umiłowani, niech ta noc zainspiruje Cię jak anioł dobrocią i moją miłością, aby wszystkie horyzonty otworzyły się w Twoich snach! A moja czułość i troska tymczasem nasycą twój oddech, gwiazdy zasypą cię szczęściem, a księżyc obdarzy światłem cudów i natchnienia. Dobranoc kochanie, do zobaczenia jutro!

Dobranoc, kochanie. W końcu sama noc niesie ze sobą coś tajemniczego i urzekającego. Obyś miał przyjemny sen, który napełni Cię energią na cały dzień. Niech Anioł Stróż chroni twój sen. A księżyc ładuje pozytywnością i optymizmem. Więc zamknij oczy, wszystkie problemy zostaw na jutro i nie myśl o niczym. Obudź się z uśmiechem na twarzy, a cały dzień będzie udany i przyjemny. Niezapomniane sny! W końcu nocą kraniec świata otwiera się przed nami z zupełnie innej strony. Świat staje się taki romantyczny, tajemniczy. I wreszcie, po ciężkim dniu pracy, możesz położyć się w swoim ulubionym łóżku i po prostu odpocząć, zamknąć oczy i opuścić ten świat przed wschodem słońca. Życzę miłej i miłej nocy. Pozwól swojemu ciału, duszy i umysłowi odpocząć od codziennego zgiełku i zapaść w sen. Niech miliony jasnych gwiazd mrugną do Ciebie, a każda z nich przyniesie odrobinę szczęścia.

Zanim się spotkaliśmy, widziałem Cię w każdym śnie. A po naszym spotkaniu śnisz o mnie każdej nocy. Więc w zasadzie nic się nie zmieniło, tylko życie stało się szczęśliwsze. Mam nadzieję, moja kochana, że ​​tak samo jest z tobą! Dobranoc!

Niech poranek przyniesie radość, wiedząc, że noc się skończyła.To wspaniale, gdy budzisz się po koszmarze lub ciężkim śnie, patrzysz na jasne promienie świtu, które flirtują z twoimi zasłonami i cieszysz się, że to był „tylko sen” i że nigdy się nie spełni w rzeczywistości, bo taka fabuła jest po prostu nierealne w prawdziwym życiu. Ale o wiele trudniej jest obudzić się, gdy sen był słodki i piękny, ale to nie ma znaczenia. W końcu marzenia mogą rysować ci, którzy mają talent artysty. Dlatego wieczorem życzę, abyście o niczym nie myśleli, tylko spali spokojnie, wiedząc, że wszystko, co złe, rozpłynie się w promieniach porannego świtu, a dobro da siłę do nowych początków, inspiracji i twórczych osiągnięć. Dobranoc kochanie!

Dobranoc kochanie. Niech twój sen zamieni się w magię, a nocny odpoczynek będzie pełny i miły. Życzę Ci, kochanie, pozbycia się zmęczenia i negatywnych emocji, nastrojenia się na zwycięstwo i zdobywania o poranku nowych szczytów.

Życzę słodkich snów mojej ukochanej dziewczynce! Niech każda gwiazda na niebie pocałuje cię ode mnie! Niech miesiąc zachowa spokój Twoich marzeń! A nowy dzień zadowoli Cię tylko pozytywnymi emocjami!

Z całego serca wzruszające życzenia dobrej nocy dla twojej dziewczyny

Z całego serca życzę swojej dziewczynie dobrej nocy

Kochanie, zapraszam Cię dziś na wspaniały posiłek. Bez obaw, magiczne potrawy nie zaszkodzą Twojej sylwetce. W menu: słodkie sny, kremowe fantazje, wanilia sny, gumowate wizje i czekoladowe sny.Smacznego, kochanie i dobranoc!

Moi ukochani, całe miasto już zapadło w sen i tego Wam życzę. Zamknij piękne oczy, przytul się tak wygodnie, jak tylko możesz w swoim niesamowicie miękkim łóżku i nastaw się na ciekawe, słodkie sny, które z pewnością wprowadzą Cię rano w dobry nastrój. Życzę dobrej nocy i postaraj się dobrze spać, bo czeka Cię nowy, ciekawy, pełen wrażeń dzień, który dostarczy pozytywnych emocji i zapewne zachwyci.

Noc jest taka magiczna i piękna. Życzę wspaniałych wakacji, które z pewnością dodadzą Ci energii i przyczynią się do pomyślnego zakończenia pracowitego dnia. Życzę wam, abyście znali nocny odpoczynek, który musi koniecznie nastawić was na pozytywną falę. Dzięki możliwości nabrania wystarczającej ilości energii jest szansa, aby rano spojrzeć na siebie w lustrze i przyznać się przed sobą: „Tak, jestem piękna i urocza, a młodość po prostu błyszczy”. Pragnę, aby pod wpływem aksamitnej nocy wydarzył się taki cud, który staje się przyjacielem każdej osoby dbającej o swoje zdrowie. Niech będzie w tobie wystarczająco dużo energii niezbędnej do energicznego działania. Dobranoc, moja ukochana kobieto. Jako Twój wierny towarzysz będę chronić Twój cenny sen.

Wszystko jest cicho, nadchodzi noc. Spieszę się napisać smsa przed zaśnięciem. Życzę dobrej nocy, kochanie. Odpocznij, wyśpij się, moja droga, abyś jutro obudził się w świetnym nastroju. Obyś miał najpiękniejsze kolorowe sny. Dobranoc, moja najjaśniejsza gwiazdo. Niech aniołowie strzegą twego snu, a gwiazdy śpiewają najczulsze kołysanki. Niech sen powie ci, jak silna jest moja miłość. Śpij moja krucha, delikatna i pożądana. Dobranoc kochanie.

Zapada zmrok, miesiąc jest na wyciągnięcie ręki, dobranoc przyjacielu. Niech twój sen będzie bardzo słodki, nic mu nie będzie przeszkadzać.

Moja droga dziewczyno, każdej nocy nie mogę się doczekać chwili, kiedy pójdziesz spać, bo nie mogę przestać patrzeć na Twoją urodę. Moja dziewczyno, życzę Ci najmilszej i najspokojniejszej nocy, o której możesz tylko pomarzyć. Jutro będziesz miał ciężki dzień, więc zdecydowanie powinieneś się wyspać. A ja ochronię twój sen i ciebie samego, bo na pewno zdecydujesz się wyjść wieczorem jeść, a potem będziesz narzekać. Pragnę, aby Twój sen był spokojny, abyś cieszył się snami, które będą najpiękniejsze i najprzyjemniejsze. A teraz zamknij oczy i wymyśl coś przyjemnego, co pomoże ci od razu odwrócić głowę i spać spokojnie. Im szybciej zaśniesz, tym szybciej będę się cieszyć twoją piękną twarzą, moja księżniczko. Masz piękno, o którym inni tylko marzą.

Kiedy następnej nocy zobaczysz spadającą z nieba gwiazdę, oznacza to, że szaleńczo za tobą tęsknię. Z niecierpliwością czekam na moment, kiedy będziemy mogli zasnąć w tym samym łóżku. W międzyczasie zamknij oczy i zasypiaj, moja czuła dziewczyno. Poproszę anioły, aby strzegły twojego snu. I spójrz na niebo… Noc okryła miasto swoją ogromną zasłoną, wylała na niebo milion jasnych owiec gwiazd, posadziła pasterza księżyca w samym środku, uśpiła wszystkie żywe istoty do rana. Spójrz, jak wspaniała i tajemnicza jest ta pora dnia, każe nam dużo myśleć, dużo wspominać, coś doceniać… Połóż się kochanie, tylko z przyjemnymi myślami. Czas spać. Obyś miał dobry dobry sen. Dobranoc!

Moje słońce kładzie się spać, zamyka oczy i przygotowuje się do wspaniałych snów. Dobranoc kochanie. Niech ta noc da ci magiczny świat fantazji i marzeń, niech nowa karta w księdze szczęścia i naszej wielkiej miłości otworzy się wraz z nowym dniem.

Moje kochanie, nie chcę się z tobą rozstać nawet na pożyteczny i niezbyt długi sen, ale bez ciebie te godziny wydają się wiecznością. Pozostaje mi tylko zamknąć oczy i po raz setny przewijać nasze spotkania, Twój uśmiech, rozwiane na wietrze włosy, krągłości ciała, delikatne dotyki, aksamitny głos. Bez Ciebie czuję się samotny, szczególnie w nocy. Życzę Wam najprzyjemniejszych snów i przebudzenia lekkiego powietrza o poranku! Żegnaj* pocałuj!

Idź do łóżka, moja piękna, bo już jest noc.Zostaw wszystkie swoje sprawy na później, bo nigdzie od Ciebie nie uciekną. Musisz ze mną dobrze spać, aby jutro nie było dla ciebie trudne i nie do zniesienia. Teraz będziesz musiał się zrelaksować, pomyśleć o przyjemnym. Przypomnę, że twoje romanse nie są przyjemne, więc nie sposób teraz o nich myśleć. Kochanie, po prostu zrelaksuj się i ciesz się tą wspaniałą atmosferą. A ja będę leżeć obok ciebie, dopilnuję, abyś spał spokojnie. Zależy mi, abyś zawsze była pełna siły i energii, moja droga. Martwię się o Twoje zdrowie, więc teraz będziesz musiała mnie wysłuchać i zapomnieć o wszystkich swoich problemach, o pracy, o biznesie. Dobranoc, moja przeurocza dziewczyno. Życzę najprzyjemniejszych snów.

Zdobyłeś moje serce. Już nigdy nie mogę spojrzeć na inną dziewczynę, bo nie ma nikogo lepszego od ciebie. Jesteś wyjątkową dziewczyną, podziwiam i myślę, że jesteś tą jedyną. Jesteś moją przestrzenią, moim narkotykiem. Nie mogę się doczekać spotkania z Tobą, bo bez tego zgasnę jak płomień świecy. Wiedz, że jest facet, który cię kocha za to, kim jesteś. Życzę, abyś brzmiał jak marzenia najbardziej niesamowitej kobiecie na świecie.

Czy słyszysz, jak ktoś uporczywie puka do drzwi? To oni. Twoje tęczowe sny. Rzuć wszystko i szybko zaproś ich do środka. Życzę miłego spędzenia czasu, całonocnej rozmowy i wyjścia dopiero rano w świetnym nastroju. Dobranoc kochanie!

Dobranoc, kochanie. Nabierz sił na nowy dzień, bo jutro znowu doprowadzisz mnie do szału. Niech twój sen będzie lekki, piękny i radosny, jak letnia chmura, tak jak ty, moja ukochana.

Ukochany, mój złoty człowieczku, życzę dobrej nocy i najwspanialszych snów.

Kochanie, uwielbiam cię, nie widzę cię od godziny, już bardzo za tobą tęsknię, tęsknię za twoimi ustami, twoimi oczami, twoim słodkim uśmiechem, dlaczego koc przytula teraz ciebie, a nie mnie? Chcę, żeby wkrótce nadszedł poranek i znów cię zobaczę… Tęsknię za tobą, kocham cię!

Chcę życzyć mojej najdroższej i ukochanej dziewczynie dobrej nocy. Jesteś naprawdę mądrą dziewczyną, dziś zdałeś wszystkie egzaminy, więc możesz już zacząć spać. Przez kilka następnych dni to ja będę przygotowywać twoje śniadania, bo chcę, żebyś się niczym nie martwił. Moja ukochana, jestem z ciebie dumna, bo pokazałaś się z cudownej strony. Wszyscy byli przekonani, jak bardzo jesteś odpowiedzialny, cierpliwy, pracowity i sumienny. Wyznaczyłeś sobie cel i zrobiłeś wszystko, aby go osiągnąć. Życzę ci dobrej nocy, na którą zasługujesz. Po prostu zamknij teraz oczy i zacznij myśleć o czymś miłym.Tylko proszę, zapomnij o swoich egzaminach, bo są już za Tobą. Przed tobą tylko reszta, na którą zdecydowanie zasługujesz, a teraz śpij. W ciągu tych kilku dni powinieneś dobrze się wyspać.

Moja jaskółko, życzę ci dobrych, spokojnych snów! Niech twoje oczy zamkną się, a twoje ciało zrelaksuje się, zapadając w głęboki sen. W tym śnie będziesz królową pięknego królestwa, w którym tysiące poddanych będą czcić Twoje piękno. Twoje piękno będzie legendarne, a wszyscy bardowie królestwa będą o nim śpiewać!

Noc już mocno otuliła miasto swoim welonem, gwiazdy świecą na niebie, oczywiście, teraz ich nie zobaczysz, bo tak trudno to wszystko zobaczyć piękno w metropolii, ale na pewno Wam o nich opowiem. Wydaje mi się, że będąc daleko od Ciebie, kochanie, udało mi się poznać wszystkie gwiazdy, samotne noce. To dla mnie bardzo ważne, że już teraz słodko śpisz w swoim łóżku, nabierasz sił i widzisz żywe sny, w których opowiadam Ci o mojej miłości. Kiedy nie ma możliwości bycia blisko, staje się jasne, jak droga jest dana osoba i jak bardzo jej brakuje. Moje serce dosłownie pęka, bo nie mogę teraz przytulić się do Ciebie, pogłaskać Twoich ukochanych włosów, pocałować każdą rzęsę i życzyć dobrej nocy. Obiecuję, że nawet nauczę się kołysanki i cichutko ci ją zaśpiewam. Sen, moje szczęście, słodkie sny.

Mój luksusowy i zachwycający kawałek szaleństwa i szczęścia, życzę Ci pięknych snów.Obyś miał tylko najbardziej kolorowe sny, w których spełnią się wszystkie Twoje pielęgnowane pragnienia i ich realizacja, ponieważ przynajmniej we śnie wszystko, czego chcesz, powinno się spełnić. I nawet jeśli dzisiaj nie mogę leżeć z tobą w łóżku i cieszyć się zapachem twoich włosów, ale mam nadzieję, że już niedługo będziemy z tobą, przytulić się, owinąć kocem i udać się do pięknego, romantycznego i pięknego świata snów. Śpij słodko, moja najpiękniejsza, najwspanialsza i najdroższa dziewczyno na całym świecie. Bardzo cię kocham i mam nadzieję, że już niedługo znów będziemy z tobą i obdarzymy się czułością i miłością.

Umiłowani, moja najcudowniejsza i nieodparta, moja czysta gwiazdo, moje słońce, życzę dobrej nocy i najmilszych, najjaśniejszych, najwspanialszych snów. Niech nocny odpoczynek otoczy Cię cudowną nocą, niech słodkie sny dadzą inspirację, niech niesamowita i szczęśliwa historia Twoich nowych przygód rozpocznie się rano.

Dobranoc, moja droga. Chcę, aby poranek wkrótce nadszedł, ponieważ tęsknię za Tobą w każdej sekundzie.

Moja droga, bardzo się cieszę, że spotkałam Cię w pewnym momencie mojego życia. Dosłownie uratowałeś mnie jak słomę ratując tonącego. Jesteś najjaśniejszą, najbliższą istotą na Ziemi, a gdybym cię straciła, nie mogłabym żyć. Całuję, mocno przytulam, całuję nos, policzki, usta, dłonie. Śpij słodko, moja piękna. Nigdy nie znikaj, tak długo szukam szczęścia, że ​​nie mam prawa stracić. Jesteś jak sen, jakbyś przyszła do mnie z dobrej bajki, jak wróżka zdobiąca moją codzienność słonecznymi kolorami i kolorami tęczy. Gdybym mogła cię przytulić, zrobiłabym to bardzo ostrożnie, bo jesteś taka mała, krucha, jak bardzo piękny kwiatek na cienkiej łodydze. Boję się cię złamać, moje dziecko. Taka miniaturowa słodka dziewczyna, chcę Cię opiekować i pieścić, abyś nie znał kłopotów i smutku. Słodkie sny, pomyśl o mnie przed pójściem spać, a na pewno do Ciebie przyjdę.

Spokojnie nadeszła noc. Gwiazdy szepczą z księżycem, prawdopodobnie o miłości. Biedny miesiąc, jak on może wybrać jeden z wielu. W końcu wszystkie są jasne i piękne. I życzę mojej najjaśniejszej, najpiękniejszej gwieździe dobrej nocy. Śpij, moja ukochana, i niech nic ci nie przeszkadza. Obyś miał najsłodszy sen. Niech dobry czarodziej opowie ci we śnie niesamowitą opowieść, która jest tak podobna do twojego życia. A koniec opowieści musi być cudowny. Śpij, króliczku, dobranoc.

Najładniejsza dziewczyna ma jutro ciężki dzień, więc musisz przygotować się do spania już teraz. Przebierz się i idź spać, bo musisz się dobrze wyspać, bo inaczej po prostu nie pozwolę ci iść jutro do pracy. Kochana, bardzo się o Ciebie martwię, o Twoje zdrowie, dlatego tak bardzo mi na Tobie zależy. Życzę spokojnej i dobrej nocy, przyjemnych snów. Mam nadzieję, że we śnie zobaczysz, jak wspaniale spędzisz jutro swój dzień, aby odpowiednio się dostroić. Kochana, niedługo zaśnij, bo chcę zobaczyć Twój wyjątkowy senny uśmiech. Czasami uśmiechasz się we śnie i bardzo mi się to podoba. Dobranoc, moja droga i najukochańsza! Jutro obudzisz się w świetnym nastroju, zobaczysz.

Czas odpocząć, bo ciężki dzień zastępuje noc. Noc to czas tajemnic, tajemnic, cudów i niesamowitych krajobrazów za oknem i piękności. Życzę Ci najczulszych i równie pięknych snów jak Ty. Życzę Ci najsłodszego snu, obyś śniła o niesamowitej bajce, w której będziemy głównymi bohaterami. Niech marzysz o tym, jak wyjaśnię Ci moje uczucia i dam Ci niesamowite słowa, a moja spowiedź powtórzy się później nie we śnie, ale w rzeczywistości, bo tak bardzo Cię kocham i pielęgnuję każdą chwilę i pamiętam każdą spędzoną z Tobą minutę , bo dajesz mi szczęście. Śpij kochanie i nie myśl o żadnych trudnościach, które mogą Cię czekać i niepokoić, bo zawsze przyjdę Ci z pomocą i postaram się pomóc Ci uporać się z wszelkimi trudnościami.

Moja droga, chcę, żebyś pamiętała moje silne uczucia, zanim zamkniesz oczy. Niech szepczą ci o tym gwiazdy, ciepły wiatr, puszyste chmury i zapach kwiatów. Życzę słodkiej nocy mojej ukochanej dziewczynce.

Uwielbiam Cię w każdej minucie, w moich snach i w rzeczywistości.