życzenia na dzień dobry

Zebraliśmy dla Ciebie wiele najcieplejszych życzeń na dzień dobry własnymi słowami. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Chcę życzyć Ci najlepszego poranka w życiu. Wiem, że nie znosisz wcześnie wstawać w ciemności, ale twoja praca nie lubi czekać. Życzę miłego dnia, ale przedtem wystarczy dobrze zacząć swój poranek. Niech wszystko, czego się dziś podejmujesz, odniesie sukces, bo od tego w dużej mierze zależy Twój nastrój. Uśmiechnij się teraz, aby pokazać światu, że podchodzisz do podboju absolutnie poważnie. Nie poddawaj się przed trudnościami, bo w Twoim życiu dzieje się absolutnie wszystko. Wszystko to jest konieczne, aby złagodzić charakter, więc nie powinieneś się nawet martwić. Jeszcze raz życzę miłego poranka i owocnego dnia. Niech wszystko cię zadowoli i rozweseli w ciągu dnia pracy. Dzień minie szybko, jeśli nie będziesz smutny i zmartwiony.

Życzę miłego i cudownego poranka, jasnych promieni słońca i szczerych uśmiechów. Niech ten dzień rozpocznie się swobodnie, niech kropla porannej rosy nada świeżości Twoim pomysłom, niech delikatny śpiew ptaków napełni Twoją duszę inspiracją i radością.

Dzień dobry! Miłego dnia! Romantyczny wieczór! i burzowa noc!

Przenikliwy dźwięk budzika zwiastuje początek nowego dnia.Uwolnij sen aktywnym tarciem oczu, dodaj energii w wannie kontrastowym prysznicem, napełnij antyoksydantami w postaci filiżanki espresso i naładuj pozytywną energią namiętnym pocałunkiem. Dzień dobry kochanie!

Powodzenia we wszystkich planowanych na ten dzień przedsięwzięciach. Dzień dobry!

Słońce ledwo nadeszło nad miastem i pomalowało dachy na delikatny róż. I w tej pięknej chwili, moja droga, życzę Ci z głębi serca wszystkiego najlepszego i najjaśniejszego, bądź zawsze tak świeża i piękna jak dziś rano!

Zbliża się kolejny niezwykły dzień, który spędzimy razem, ciesząc się wzajemną sympatią. Obudź się, mój cudowny przyjacielu, czas otworzyć się na poranne słońce i światło pozytywne. Z jasnym i pogodnym porankiem dla ciebie, moja senna radości, niech twoje przebudzenie będzie przewiewne, jak również następnego dnia.

Wspaniały dzień, tak jak Ty. Myśli o Tobie napełniają mnie nieziemską radością. Przesyłam Ci pocałunek powietrzny i życzę udanego, ciekawego i kolorowego dnia.

Dzień dobry! Powodzenia! Niech na twojej drodze nie spotkają się wrogowie, złoczyńcy i przeszkody.

Umiłowani, złoty promień słońca pełza już wzdłuż krawędzi twojej poduszki i spieszy się, aby dać ci mój delikatny pocałunek i najlepsze życzenia na rano!

Życzę mojemu kochanemu małemu człowiekowi dnia uśmiechów i aby przeszedł bez błędów!

Dzień dobry kochanie! Powodzenia i miłego dnia! Wiedz, że śnię o Tobie w każdej sekundzie, chcę słyszeć słowa miłości i mówić o wzniosłych uczuciach, które mnie wypełniają. Twoje uściski dają mi morze szczęścia, wyznań i pocałunków – sama błogość!

Niech pierwsze, najbardziej drżące promienie delikatnie dotkną Twoich rzęs. Twój dzień zacznie się od uśmiechu, chęci zrobienia czegoś niesamowitego, a nawet trochę magicznego! Życzę, aby dzisiejszy poranek, niczym krople rosy ze słońca, świecił nieziemskim szczęściem.

Dzień dobry kochanie! Pamiętam twoje usta, delikatne dłonie, twój uśmiech – a wszystko w środku rozpływa się ze szczęścia … Rano uruchamiając samochód, nazwałem go twoim imieniem, czule napisałem na Twitterze do funkcjonariusza policji drogowej „Kochanie”, a potem się rozdałem do szefa na maszynie: „Kochanie… » Naprawdę Ci zazdroszczę – bo możesz delikatnie powtarzać moje imię, gdy palce przesuwają się po klawiaturze. Pocałuj, kochanie! Twoja Claudia.

Gdybym był twoim budzikiem, nigdy bym cię nie obudził, a jedynie cofnąłbym zegar, abyś mógł spać! Dzień dobry, kochany śpiochu!

Dzień dobry! Niech słońce świeci przez okno, ogrzewa, orzeźwia, inspiruje. Świetny nastrój na cały nadchodzący dzień. Naładuj się mocną i aromatyczną kawą, a powodzenia gwarantowane!

Dzień dobry! Niech nadchodzący dzień przyciągnie Cię całkiem realnymi osiągnięciami, otuli Cię niesamowitą dziecięcą radością i zapewni Ci pogodny, pogodny, pogodny i optymistyczny nastrój!

Niesamowicie słoneczny i niesamowicie przyjemny poranek, kochanie! Niech kawa i prysznic dodadzą życia, wiadomości przyniosą pozytywną, wesołą muzykę dodadzą energii, a moje pocałunki, które przekazuję w tej wiadomości, zapewnią radosny i romantyczny początek dnia!

Kiedy rano otwierasz oczy, pozwól, aby ich ciepłe światło natychmiast zabłysło, ponieważ w tym momencie obudzisz się wygodnie i przyjemnie na nowy dzień, który obiecuje bądź szczęśliwy. I niech tak będzie!

Nawet nie wiem, jak napisać coś takiego, abyś zapamiętał ten poranny tekst na cały dzień i dawał tylko promienny uśmiech otaczającym Cię ludziom

< /div>

Dotykanie życzeń na dzień dobry

Szczerze
życzenia na dzień dobry

Zbliża się piękny, łagodny poranek. Przynosi nam chłód, który orzeźwia i dodaje energii.Poranek zawsze odkrywa coś nowego, nieznanego i pożądanego. Moja droga, obudź się wkrótce, promienie słońca są już zmęczone pukaniem do twojego okna. Wiem, że bardzo lubisz długi sen rano. Obudź się wkrótce moja droga i najważniejsza osoba w życiu. Życzę ci dzień dobry i dzień dobry. Niech twoje ukochane marzenie spełni się rano. Niech poranek da ci wakacje na cały dzień.

Życzę Ci najpiękniejszego i dobrego poranka z jasnymi emocjami i chwilami natchnienia w Twojej duszy. Niech ten wspaniały czas dostarczy wielu pomysłów i nada wspaniały rytm na cały dzień. Życzę, aby początek drogi tego dnia zakończył się sukcesem, aby na mecie z pewnością czekały wysokie wyniki i niesamowite poczucie radości.

Moje życzenia na dzień dobry są tak samo dobre, jak mój stosunek do Ciebie! I mam nadzieję, że przyniesie ze sobą szczęście i nastrój, który mile zaskoczy Cię opalizującą i pozytywną kolorystyką. Złap cząsteczki życia, które pryskają na Ciebie ze wszystkich stron!

Dzień dobry i dobry humor. Niech poranne promienie słońca pukają w Twoje okno, niech poranna świeżość da inspirację i inspirację, niech poranny uśmiech pomoże Ci wybrać udaną drogę na cały dzień – drogę do sukcesu i szczęścia.

Dzień dobry i radosny, nabierz sił na dzień, teraz minuty biegły, podążaj za nimi, obudź się!

Dzień dobry kochanie, niech różowy świt obudzi Cię promieniem słońca, dźwięcznym śpiewem ptaków, świeżym podmuchem wiatru, abyś wypoczęty i wesoły, natchniony z nadzieją i zainspirowany moją miłością, idź w nowy dzień z uśmiechem, pewnością siebie, szczęściem i szczęściem, z radością w oczach i szczęściem w duszy!

Jak wiesz, sposób, w jaki obchodzisz nowy rok, jest tym, jak go spędzasz. Tę ludową mądrość można sparafrazować: gdy spotkasz nowy dzień, spędzisz go. Dlatego staraj się budzić energicznie, wyskakując z łóżka, krzycząc „dzień dobry”, ugotuj pyszne śniadanie, usłysz głosy najbliższych i ich inspirujące życzenia już od pierwszej godziny. Oczywiście proszę Cię również miłymi słowami, mając nadzieję, że będą dla Ciebie cenne i przyczynią się do takiej rozrywki, o której wcześniej mogłeś tylko pomarzyć. Dzień dobry i cudowny dzień, spokojny wieczór. Niech następny dzień, aż do rana, będzie jednym z najlepszych w życiu. A jutro na pewno dostaniesz nową cząstkę pozytywu. Używaj komunikatów słownych na swoją korzyść. Pamiętaj, że każde życzenie i chwila czytania jest wyjątkowa.

Dzień dobry, miłego i nieprzewidywalnego dnia, tysięcy uśmiechów i przyjemnych spotkań.

Życzymy dziś pogodnego, pozytywnego dnia! Dzień dobry! Niech cudowny nastrój wielobarwnych, jasnych klejnotów rozpadnie się dziś i da ci blask szczęścia! Życzymy Wam, abyś w tym dniu zobaczyła coś wyjątkowego, co oświetli Twoją drogę i zbliży Cię do upragnionego marzenia! Niech szczęście, szczęście i szczęśliwa szansa spotkają się dzisiaj na Twojej drodze i nie daj się przejść! Życzymy Ci, abyś zaczynał poranek z optymizmem, spędzał dzień z korzyścią, a wieczorem cieszył się uściskami ukochanej osoby! Niech każda smutna myśl rozpłynie się w strumieniu śmiechu i żartów przyjaciół! Bądź dziś szczęśliwy, ciesz się czasem, zauważ piękno wokół siebie, bo jest w pobliżu, musisz tylko zwrócić na to uwagę! Niech słońce, chmury, otaczająca Cię przyroda, zdrowie bliskich i bliskich, Twoje własne sukcesy i osiągnięcia sprawią Ci przyjemność!

Niech przebudzenie tego cudownego poranka przyniesie same pozytywne emocje, abyś mógł rozpocząć dzień z dobrym, pogodnym nastrojem i jasnymi myślami zaspanej osoby.

Kochanie, każdego ranka inspirujesz mnie do nowych wyczynów! Jesteś i to nadaje sens mojemu życiu! Chcę cię widzieć szczęśliwą każdego ranka, popołudnia, wieczoru, nocy! Dzień dobry kochanie i może „dzisiaj” dać dużo miłości!

Kochanie, chcę, aby ten poranek był dla Ciebie jaśniejszy niż skórka pomarańczowa

Słońce pojawiające się na niebie przynosi radość światu. A moje słońce to ty! Niech Twój poranek będzie jak najczulszy, prawdziwie miły, dodający energii, inspirujący do nowych rzeczy. I niech Twój uśmiech i dobry nastrój obudzą się razem z Tobą!

Słońce już wzeszło. Ten dzień z pewnością będzie pełen wrażeń i udany dzięki sile miłości, która została zainwestowana w te linie. Natura czeka, aż powiesz dzień dobry! skopiuj

Dzień dobry! Niech dziś świeci nad tobą dobre słońce, łagodny wiatr i uśmiech przechodniów. Niech dzisiejszy poranek przyniesie Ci szczęście, szczęście i entuzjazm na cały dzień!

Dobry! Chcę Ci życzyć w ten zimny poranek, żeby rozgrzewała Cię miłość, a nie wódka, żebyś kochała swoją pensję, a nie pracę, żebyś jeździła samochodem, a nie wózkiem, i żebym odwróciła głowę, a nie prawy hak! Przesyłam też tysiąc buziaków i, jeśli pasuje, jeden mały dodatek: Dzień dobry!!!

Mój ukochany, czuły i łagodny człowieku, czas się obudzić. Poranek już w pełni nadszedł. Poranek daje nam nadzieję i pewność siebie na cały dzień.Dzisiejszy poranek jest naprawdę dobry, ciepły i pogodny. W końcu słońce tak radośnie wygląda przez twoje okno. Obudź się wkrótce, masz dzisiaj bardzo ważny dzień. Niech poranek będzie początkiem wszystkich dobrych rzeczy. Może Twoje marzenia się spełnią. Życzę Ci kochanie powodzenia, dobrego samopoczucia, powodzenia i dobrego samopoczucia.

Może nie odpowiesz mi dziś rano i może jestem trochę zdenerwowany, ale moja miłość przebije się przez tysiące kilometrów elektronicznych przewodów i powie, że cię kocham. Dzień dobry kochanie!

Umiłowani, chcę, aby światło szczęścia i radości przebiło się dzisiaj przez szerokie okna waszej duszy. Dzień dobry.

Dzień dobry, ciepły poranek! Delikatne dotknięcia ukochanej osoby, delikatne promienie słońca i szczery uśmiech na Twojej twarzy! Obudź się, umyj twarz, przygotuj się na nowy dzień! To już szczęście, że spieszyć się na spotkanie, zabierając ze sobą szczęście i sukces! Wszyscy tylko na ciebie czekali! Nie przegap tej chwili, wykorzystaj swoją szczęśliwą okazję, bo nie przychodzi ona codziennie, a dzisiaj jest tylko chwila, kiedy wszystko jest dla Ciebie! Bądź odważny, zacznij dzień od pozytywnego myślenia i odsuń od siebie negatywne jak najdalej, a najlepiej na zawsze! Zaszczep w sobie pewność, że w Twoim życiu nie może być inaczej niż znakomicie! I uwierz mi, siła myśli spełni swoje zadanie, ponieważ myśli są materialne i wiele od nich zależy! Bądź zdeterminowany, aby wygrać, bądź stanowczy w swoich intencjach, bądź pierwszy we wszystkim i zawsze, i obudź się z tymi myślami każdego ranka! Powodzenia!

Najpiękniejsze życzenia na dzień dobry do łez

Życzę dzień dobry

Rosa srebrzy się, słońce się uśmiecha, ptaki wesoło śpiewają. Ten łagodny poranek budzi się i daje wszystkim ciepło i nadzieję na cały dzień. Obudź się, kochanie, życzę ci dzień dobry i miłego dnia, niech twoje marzenie stanie się dziś rzeczywistością, niech szczęście rano zapuka do twoich drzwi i zostanie cały dzień, tak chcę się do ciebie przytulić i utopić ocean Twoich pocałunków, mój jedyny. Niech ten poranek będzie najwspanialszy .Życzę Ci szczęścia i wszystkiego najlepszego.

Ciesz się luksusowym aromatem porannej kawy, zacznij swój dzień magicznie!

Dzień dobry, jasne światło, więcej emocji, uśmiechy, pozdrowienia, więcej szczęścia, więcej ciepła, dzień dobry moja cipko!

Gratulujemy najlepszego i najpiękniejszego poranka! Niech wszystko, co robisz dzisiaj, przyniesie radość i udany dzień!

Dzień dobry kotku! Oby rzeczywiście było dobrze. Czy nadal wygrzewasz się pod kołdrą? A ja piłem kawę i już jestem wesoły. Przesyłam Ci ładunek żywotności, dużo dobrego nastroju, całuję Cię mocno, mocno, mój ukochany promień słońca! Nic tak nie cieszy o poranku jak myśl najbardziej ukochanej osoby o Tobie.

Rano to czas na robienie nowych rzeczy. Dla ptaków – wymyślić nową symfonię, dla kotów – podrapać nową sofę, a dla Ciebie – obudzić się przy dźwiękach fal….wezwanie alarmowe! Dzień dobry!

Mam nadzieję, że dziś wieczorem miałeś tylko dobry i przyjemny sen. Mimo konieczności przebudzenia możesz zachować ten sen w pamięci i wykorzystać go do przygotowania na cały dzień. Pomoże ci to również dostroić się do pozytywnego życzenia z dnia dobrego otrzymanego ode mnie. Niech dusza śpiewa w słoneczny lub deszczowy dzień, o każdej porze dnia. Rano niech śpiew duszy okaże się naprawdę dźwięczny, bo tylko w tym przypadku będzie można otrzymać siłę i energetyczny ładunek na nadchodzący dzień. Życzę powodzenia w nowym dniu, który będzie równie wspaniały jak dzisiejsze przebudzenie. Poczuj życzliwy nastrój całego wszechświata, który jest w stanie ochronić Cię przed wszelkiego rodzaju problemami. Zasługujesz tylko na to, co najlepsze i chwalebne, mój drogi mały człowieku, mój skarbie! Niech twój dzień będzie taki.

Niech Twój dzień zacznie się od 100% pozytywnych wyników, które z pewnością będą zawarte we wszystkich Twoich sprawach. Ugotowanie pysznego śniadania, orzeźwiający prysznic może przynieść inspirację i nowy zastrzyk energii. Życzę, aby poranek był doskonały, zachwycając Cię dodatkowymi siłami, które staną się podstawą udanego dnia. Możesz wykorzystać te możliwości, aby uświadomić sobie, jak cudowne mogą być dni. O tak, niech dzisiejsza data, która już nigdy się nie powtórzy, zapisze się w historii twojego przeznaczenia jako jedna z najlepszych. Czerp siłę zewsząd, a na pewno zrealizujesz swoje plany.Mam nadzieję, że Twój dzień będzie tym, o czym marzyłaś, kochana osoba. I pamiętaj, że musisz zachować w sobie to, co jest w twojej duszy pozytywne. Mam nadzieję, że dzisiejsza komunikacja od samego rana i przez cały dzień przyczyni się do tego.

Dzień dobry mój drogi mały człowieku! Uwierz mi, każdego nowego dnia w trudnym momencie towarzyszy Ci moje czułe aprobujące spojrzenie i zachęcające słowo. Ponieważ zawsze myślę o tobie!

Budzik dzwoni, ale nie masz ochoty się obudzić? Masz przed sobą pracę, ale wolisz spędzić dzień w puszystym łóżku? Ja też! Bylibyśmy razem, przytulali się, całowali do woli… Ale odłożymy to wydarzenie na wieczór! W międzyczasie… Obudź się kochanie! Dzień dobry!

Dzień dobry słoneczko! Czas wstać i rozświetlić świat swoim uśmiechem. Życzę wesołego nastroju i absolutnej pewności, że wszystko na pewno się ułoży. Niech dzisiejszy poranek będzie dobrym początkiem Twojego jasnego i udanego dnia.

Każdy dzień jest naprawdę wyjątkowy. Wcześnie rano możesz ustawić atmosferę na nadchodzący dzień i zagwarantować maksimum szczęścia. Przede wszystkim chcę Ci w tym pomóc, życząc dobrego dnia i dobrego samopoczucia. Niech słońce świeci w Twojej duszy bez względu na pogodę. Skorzystaj z tej szansy, aby uświadomić sobie, jak wspaniały będzie dzień, jeśli odzyskasz pewność, że wszystkie plany ułożą się najlepiej. Przygotuj pyszne śniadanie przy energetyzującej muzyce, porozmawiaj z rodziną, przeczytaj pozytywne wiadomości i przygotuj się na biznes. Czekają na Ciebie nowe osiągnięcia. Poranek to dopiero początek czegoś dobrego i naprawdę wartościowego, co z pewnością spełni się w ciągu najbliższych kilku godzin. Życzę Ci inspiracji i siły. I oczywiście myślę o tobie, posyłam promienie dobroci.

Wszystko leży, czekając, aż się obudzisz. Wkrótce otwórz oczy i pozwól, by łagodne słońce cię pieściło, i przynieś dobre wieści na wietrze. Nie będę pytał o pozwolenie, przytulę Cię mocno i nie wypuszczę Cię z moich ramion przez cały dzień. Niech obfity poranek napełni Cię po brzegi energią. A ja będę dostarczycielem Twojej radości i dobrego nastroju!

Dzień dobry (imię). Jestem twoim słońcem. Już wstałem i czekam, aż na mnie spojrzysz i złapiesz króliczka??

Nareszcie nadszedł poranek, co oznacza, że ​​życzę miłego przebudzenia.Wiem, że ten proces nie sprawia Ci żadnej przyjemności, ale wierz, że wszystko da się zrobić w taki sposób, że będziesz bardzo zadowolony. Tak więc będziesz musiał zacząć swój poranek tylko w dobrym nastroju. Jest na to kilka sposobów, ale najpewniejszy z nich będzie ten, w którym po prostu obudzisz się z myślą, że dzisiaj przyniesie ci coś pozytywnego i interesującego. Życzę Ci każdego ranka tak samo przyjemnego jak dzisiaj. Nabierz nawyku, by nie wpadać w złość, gdy słyszysz budzik. Pamiętaj, że zaczyna się nowy dzień, który przyniesie Ci jeszcze więcej możliwości osiągnięcia określonych rezultatów. Życzę owocnego dnia i powodzenia.

Dzień dobry kochanie!

Niech ten ledwo rozpoczynający się dzień będzie wydawał się kontynuacją snu, będzie równie jasny, lekki, zachęcający i radosny, a wszystko będzie w nim możliwe, jak we śnie! Dzień dobry!

Dzień dobry! Niech słońce uśmiechnie się do Ciebie i powita świat. Życzę miłego i owocnego dnia. Bądź pozytywnie nastawiony.

Gratulujemy wspaniałego poranka! Za każdym razem jest wyjątkowy i cudowny.Ale niech dzisiaj będzie szczególnie wspaniały i przyniesie Ci tylko radość i pozytywny ładunek na cały dzień!

Mój kochany śpiochu, słońce już dawno się obudziło i puka w Twoje okno swoim promieniem, powiadamiając Cię, że czas otworzyć oczy i przygotować filiżankę kawy na radość. Bo jestem całkowicie pewien, że ten poranek przyniesie wiele niespodzianek i spełnią się Twoje wielkie marzenia. Dzień dobry, mój najbardziej czuły i pożądany człowieku.

Życzę dzień dobry

Dotykanie
życzenia na dzień dobry

Kiedyś twój czarujący uśmiech przeszył moje serce i obudził w nim miłość. A do tej pory każda minuta bez ciebie to minuta bez serca. A teraz moja poranna wiadomość przeszywa twój telefon żeby Cię obudzić i przynieść moją miłość wraz z życzeniami na dobry dzień!

Dzień dobry, kochanie! Wciąż śpisz? Chciałem być dziś dla Ciebie słońcem, a mój SMS to mój pierwszy promień i jest tylko dla Ciebie…

Dzień dobry moja piękna wróżko. Twój delikatny wygląd cieszy słońce i pieści Cię ciepłymi promieniami. Dzień dobry i najwspanialszy dla Ciebie, moja radość. Chcę być zawsze tylko z Tobą, podziwiać Twoje nieodparte piękno. Niech dziś uśmiechnie się do Ciebie szczęście, niech zaplanowane spotkanie przyniesie Ci sukces. Chcę cię widzieć szczęśliwym i zrobię dla tego wszystko.Wszystkie ziemskie błogosławieństwa dla ciebie, gorąca, wzajemna miłość, doskonały nastrój i komfort we wszystkim. Niech Pan zawsze cię strzeże.

Więc obudziłeś się, mój drogi mały człowieczku. Otworzyłeś oczy i rozejrzałeś się. Jak dobrze było w mojej duszy: znajome otoczenie mnie otacza, a słońce świeci przez okno. Tak wspaniały początek dnia z pewnością stanowi podstawę do osiągnięcia założonych celów, wykonywania różnych zadań. Niech dzień mija na 100%, a tymczasem spieszę życzyć miłego poranka. Uwierz w pozytywy świata, szukaj wsparcia u otaczających Cię ludzi i bądź pewien, że szczęście Ci będzie towarzyszyć, bo Twój anioł Cię ochrania. Wieczorem oczywiście skorzystaj z okazji, aby odpocząć od zgiełku świata, zrelaksować się w domu, delektując się świeżo zaparzoną herbatą lub kawą. Wykorzystaj każdą minutę dla własnego dobra, unikając niepotrzebnych wątpliwości i obaw, które mogą wywierać presję i prowadzić do smutku. Pamiętaj, że życie daje wiele szans na osiągnięcie tego, czego pragniesz i wzmocnienie swojego ducha, więc wykorzystaj je.

Niech poranek po pierwszych promieniach słońca przyniesie Ci, kochanie, niezwykłą energię świetlną. Niech nadchodzący dzień będzie udany, miły, pełen sukcesów i osiągnięć! kopiuj

Z całego serca życzę Ci najlepszego poranka na świecie, aby słońce uśmiechało się przez Twoje okno i obudziło Cię swoim miękkim i łagodnym światłem. I chcę, żebyś się obudził i był pełen siły i wrzącej energii, i żeby wystarczyło ci to na cały dzień!

Świeży, piękny, dzień dobry przyszedł na ziemię. Natura wita początek dnia. Obudź się, kochanie, słońce jest już tak wysoko nad ziemią.Życzę Wam radosnego i dobrego poranka. Wypij filiżankę kawy, rozwesel się i rozpocznij dzień pracy. Obyś miał dziś szczęście, niech spełni się twoje ukochane marzenie. Chciałbym, aby małe rzeczy w życiu nigdy Cię nie przyćmiły, ale były rozwiązywane łatwo i prosto. Tak bardzo chcę, żebyś był szczęśliwy nie tylko rano, ale przez cały dzień.

Niech ciepły, delikatny promień słońca pocałuje Cię dla mnie, niech śpiew ptaków Cię rozweseli. Życzę Ci wielkich sukcesów, realizacji Twoich planów. Niech moja miłość zawsze Cię inspiruje i daje wspaniały nastrój.

Niech promień słońca ucałuje Twój nos. Dzień dobry! Szczęśliwego nowego dnia!

Dzień dobry, moje szczęście! Promienie słońca budzą Cię i całują Twoje włosy, usta i ramiona. Szkoda, że ​​to nie ja. Obudź się szybciej – tęsknię za tobą.

Kiedyś święte i magiczne przesłanie do świata duchów, życzenia na dzień dobry straciły swoje znaczenie, ale nie swoją moc. Jak się dzisiaj manifestuje?

Świeży świt puka do twojego okna, powiadamiając cię, że słońce już się obudziło i czas, abyś wstała, kochanie. Niech twój słodki sen zabierze ze sobą noc i wkrótce obudź się. Dzień dobry, moja ukochana osoba, dzień dobry i piękny Tobie, mój dobry. Obyś nie miał wątpliwości, niech świt rozwieje wszelkie smutki, a dobry nastrój towarzyszy Ci przez cały dzień.Obudź się wkrótce, bo dziś czekasz na spotkania z przyjaciółmi, a przede wszystkim czekam na Ciebie.

Niech ten dzień będzie dobry, piękny i pogodny, i niech rozpocznie się pasmo dobrych dni, miłości, życzliwości!

Kochanie, życzę Ci porannej witalności i słonecznego nastroju. Niech moja miłość doda Ci sił i przyniesie szczęście przez cały dzień! Życzę rozwiązania rekordowej liczby problemów i spełnienia wszystkich planów na nadchodzący tydzień.

Wspaniałego poranka! Życzę, aby właśnie dzisiaj otworzył dla Was dzień, który przyniesie najwspanialsze odkrycia i osiągnięcia!

Niech ten poranek przyniesie ci szczęście, szczęście i entuzjazm na cały dzień!

Chcę życzyć dzień dobry najpiękniejszej dziewczynie! Niech dzień minie bez obaw, droga do pracy będzie przyjemna. Nie martw się dzisiaj o drobiazgi, zostaw wszystko, co cię bardzo martwi. W pracy życzę samych pozytywnych emocji. Niech Twój uśmiech pobudzi każdego, kogo dzisiaj spotkasz. Ten dzień już czeka na nowe osiągnięcia od Was. Pomyśl o mnie dzisiaj, a będę Cię pamiętał w każdej minucie. Poranne promienie pięknie mienią się na twoich włosach. Wstawaj szybko, a wieczorem na pewno opowiesz mi o swoich marzeniach. Życzę Ci, aby dzisiaj przyszła do Ciebie radość, spełniły się marzenia i byłabyś naprawdę szczęśliwa. Miłego dnia i wszystkiego najlepszego!

Niech dziś wszystko będzie spokojne, prowadź wszystkie swoje sprawy, niech wszystko będzie gładkie i określone, pamiętaj, że jesteś częścią mojej duszy.

Tak się cieszę, że mam Ciebie, moją jedyną i najdroższą osobę na ziemi. To takie łatwe i dobre dla mnie być z tobą. Każdego dnia cieszę się, że jestem z Tobą, kochana, zasypiam i zasypiam razem. Życzę ci najlepszego poranka w życiu. Niech zapewni Ci wspaniały nastrój, niech spełni się Twoje najcenniejsze marzenie. We wszystkim życzę dużo radości, sukcesów i pomyślności. Niech ten poranek będzie dla Ciebie najszczęśliwszy, a towarzyszy mu wspaniała pogoda. Bądź zawsze pewny siebie, moja droga.

Życzę magicznego nastroju i porannego wigoru, życzę nierealistycznie doskonałego zdrowia!

Najlepsze życzenia na dzień dobry

Oryginał
dzień dobry życzenia do łez

Noc się skończyła i życzę miłego i cudownego poranka! Niech moja miłość rozgrzeje twoje serce, spełnią się najsłodsze marzenia, a po tym poranku wspaniały dzień!

Moja droga, dzień dobry. Miasto już dawno się obudziło, a za oknami zwykła krzątanina. Wystarczy wygrzać się w łóżku, czas wykonać wyczyny, które na Ciebie czekały. Życzę dobrego, bogatego i co najważniejsze pomyślnego dnia. Niech szczęście towarzyszy Ci wszędzie, a sukces nie odchodzi ani na chwilę.

Obudź się kochanie, słońce już ucałowało twoje włosy i czeka niecierpliwie, by spojrzeć w twoje piękne oczy. Niech melancholijny sen odejdzie po nocy, a radosna radość, która go zastąpiła, wypełni duszę i ciało. Dzień dobry!

Dzisiaj, od samego rana, życzę Ci naładować baterie we wspaniałym nastroju i mieć przed sobą wspaniały dzień! I chociaż przytulne łóżko zaprasza Cię w ramiona, a pragnienie, by się napawać, jest nieodparte, weź się w garść i zrób krok w kierunku nowego dnia! Nie pożałujesz! W końcu ten dzień jest wyjątkowy, nowy i nigdy wcześniej w nim nie byłeś! Do przodu! Ku nieznanemu, ku przyszłości, ku swojemu życiu! Życzę wam, abyście nie wątpili, że dzień pójdzie dobrze i cudownie, odłóżcie na bok smutek, smutek, tęsknotę i działanie! Niech nic nie powstrzyma twojego ducha walki! Nie przegap ekscytujących i pouczających informacji, które zapewnią Ci nowy dzień! Nie przegap swojego szczęścia, a jeśli je złapiesz, nie dawaj go nikomu! Staraj się mieć czas na zrobienie wszystkiego, co jest zaplanowane i nie odkładaj rzeczy na później! Dzień dobry! Szczęśliwy dzień! Pozytywny nastrój!

Dzień dobry kochanie! Tak chcę, żebyś się obudził i otworzył moją wiadomość. Bardzo Cię kocham, a Twoja miłość jest dla mnie prawdziwym darem, chociaż nie jest przewiązana kokardą. Twoja miłość do mnie jest oparciem w życiu, żyję tylko dla Ciebie i chcę, żeby zawsze tak było! Kocham cię i czekam na ponowne spotkanie…

Życzę Wam w tym dniu takich odkryć geograficznych – morze szczęścia, ocean miłości, szczyty sukcesu, rzeki zysku, szczyt popularności, jezioro nadziei, wodospad emocji i wulkan namiętności. Niech świat życia kręci się tylko w wybranym przez Ciebie kierunku!

Sunshine przesyła Ci ciepłe powitanie przez okno. Czas wstać, kochanie. Niech poranek będzie dobrym ładunkiem żywotności na cały dzień. Dzień dobry mój drogi. Niech ta wczesna pora dnia da ci nadzieję i dobry nastrój. Chcę Cię widzieć zawsze pogodną i pogodną. Niech moja miłość obdarzy was czułością, czułością i ciepłem. Niech poranek będzie początkiem czegoś dobrego, niech dzisiaj spełni się Twoje marzenie, a wszystkie problemy zostaną pozytywnie rozwiązane. Powodzenia we wszystkim, kochanie.

Dzień dobry kochanie! Przeczytasz tę wiadomość już w pracy – jeśli oczywiście bezpiecznie tam dotrzesz. Kochanie błagam – nie maluj ust podczas jazdy! Nie patrz na policję drogową! A jeśli nagle zapomnisz, gdzie jest hamulec – nie szukaj go w lusterku, nie ma go tam! Czekam na telefon od Ciebie, moja radość!

Poczuj ten poranek swoim sercem, wpuść jego świeżość w zakochaną duszę, niech da ci siłę na nowy dzień i nowe doznania szczęśliwego lotu w świat pięknych i szczerych uczucia. kopiuj

Niech dzień rozpocznie się przyjemnymi wydarzeniami. Promienie słoneczne, przebijając się przez zasłony, rzucą swój blask na Twoją twarz, sprawią, że zamkniesz oczy i uśmiechniesz się. Kiedy otworzysz pocztę, przeczytasz tylko dobre wiadomości. A patrząc w lustro spotkasz spojrzenie szczęśliwej osoby.Dzień dobry kochanie!

Z wielką przyjemnością gratuluję Ci delikatnego, pogodnego, dobrego poranka iz jeszcze większą radością życzę uniwersalnej dobroci i ludzkiego szczęścia! Niech ukochana osoba obudzi Cię delikatnym dotknięciem dłoni, a zobaczysz swoje odbicie w jego szczęśliwych oczach! Niech ciepły, słoneczny króliczek Cię pieści i rozwesela śpiew ptaków za oknem! Życzę, abyście usłyszeli życzenia od krewnych i przyjaciół, nawet jeśli jest to rozmowa telefoniczna! Niech to słodkie przebudzenie sprawi, że Twój dzień będzie udany i płynnie zamieni się w dobry, przytulny wieczór! Życzę Ci dobrych myśli, miłych słów, dobrych życzeń, dobrych intencji, a co najważniejsze, aby Twoje dobro wróciło do Ciebie z Twoim zdrowiem! Życzę Wam pożytecznie dzisiejszego dnia, niczego nie żałujcie i nie denerwujcie się! Niech w twoich planach będzie wiele ciekawych i ekscytujących rzeczy! I pozwól swoim osiągnięciom rosnąć każdego dnia i osiągaj nieosiągalne wyżyny chwały!

Dzień dobry! Miłego dnia i czuj się świetnie! Uśmiechnij się, czeka Cię cudowny dzień, pełen wspaniałych wydarzeń, uśmiechów i przyjemnych rzeczy! Niech poranna świeżość dostarczy Ci wielu wrażeń i nowych pomysłów! Szczęśliwego przebudzenia!

Znowu poranek! Gratulujemy Ci tego radosnego, codziennego wydarzenia, które daje nam możliwość życia i cieszenia się otaczającym nas światem! Rano bądź szczęśliwy i nie pozwól swoim myślom zbaczać z właściwej ścieżki! Dzień dobry wam, błyskotliwe pomysły, globalne plany na życie, ostre zakręty na zakrętach szczęścia i uśmiechnięty nastrój! Niech dziś otworzy Wam drzwi do magicznej krainy zabawy i radości, gdzie nie ma problemów, niepowodzeń i trudów! Niech wszystkie drogi z tego kraju prowadzą do sukcesu, niech na każdym skrzyżowaniu zapala się tylko zielone światło, niech na każdym zakręcie czeka na Was miła niespodzianka! Przeżyj fantastyczną podróż pod nazwą „piękny dzień”! I pozwól p rozpieszczać cię każdego rankaNiech orzeźwiająca kawa doda Ci energii i dobrego nastroju na cały dzień.

Niech radosny nastrój nie opuszcza twojego serca aż do tej samej nocy, kiedy wyznasz, że wszystko poszło świetnie. To będzie Twój dzień

Jedyny mój, życzę miłego dnia. Niech dzisiejszy poranek podsunie wam nowy pomysł. Niech ptak szczęścia leci za tobą. Niech poranek zaprosi Cię do pięknego dnia. Życzę dobrego nastroju na cały dzień, aby spełniły się wszystkie Twoje marzenia. Niech wszystko się ułoży. Niech dzisiejszy poranek przyniesie wam radość, wiarę i nadzieję. Życzę wszystkiego najlepszego. Niech wszystko pójdzie z tobą dzisiaj, jak w zegarku. Powodzenia i powodzenia we wszystkim, kochanie.

Niech dzień dobry zacznie się od zrozumienia otaczającego go chłodu!

Kochanie, szczęśliwego nowego dnia, dzień dobry! Niech ucałują Cię pierwsze promienie słońca, pieszczą powiew wiatru, zachwycają blaskiem światła i śpiewem ptaków. Spotkaj ten dzień z uczuciem szczęścia.

Życzę Ci kochanie, aby poranek był dobry, a Ty – pełna siły i pożądania, pogodna i pogodna, natchniona moimi uczuciami i jasnymi nadziejami, błyskotliwymi pomysłami i zwycięskimi marzeniami . Niech dzień spełni wszystko, co zaplanowałeś, niech twoje serce kocha, twoja dusza wierzy, a piękny uśmiech promienieje szczęściem.

Cześć! Obudź się i obudź swoje sumienie, a przypomni Ci o moim numerze! Zadzwoń.

Jakiekolwiek marzenie przyjdzie do Ciebie dziś wieczorem, zinterpretuj to, co widzisz jako szczęśliwy znak. A jeśli tak, to dzisiaj czekają na Ciebie ważne rzeczy. Dlatego raczej uśmiechaj się, mrugaj do swojego odbicia, śpiewaj na cały głos w duszy, ubieraj się jak na triumfatora przystało i rusz ku sukcesowi. Dzień dobry!