Szczęśliwych walentynek

Zebraliśmy dla Was wiele najlepszych gratulacji z okazji Walentynek do łez. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Życzę upojnej miłości, romantycznego szczęścia. Szczęśliwych walentynek! Niech miłość napełni Cię siłą, inspiracją i marzeniami.

Wierzę, że miłość jest źródłem wszystkiego, podstawą tego wszechświata, siłą napędową postępu kulturowego i duchowego. Miłość to uzdrowienie i klucz do sukcesu i szczęścia. Życzę, abyście zawsze żyli z miłością w swoim sercu, zakochiwali się, przytulali, całowali, nieustannie wypełniali hormony szczęścia i czułości. Życzę, abyś stał się czyimś słońcem, czyimś znaczeniem. Stać się dla kogoś prawdziwą przewodnią szczęśliwą gwiazdą. Zostań na drugą połowę otchłanią najsłodszych marzeń, ekstrawagancją uczuć, okazją do prawdziwego romantycznego szaleństwa. Życzę, abyście usłyszeli najważniejsze, najbardziej potrzebne, cenione słowa miłości i czułości. Życzę Ci spotkać wszystkie zachody i wschody słońca w silnych ramionach ukochanej osoby. Żyj w niewoli wzajemnej miłości. Wesołych Walentynek.

Szczęśliwych Walentynek. Bardzo się cieszę, że w życiu idziesz obok mnie, jesteś moją nadzieją i wsparciem. Chcę, żeby to trwało wiecznie. I życzę powodzenia we wszystkich dążeniach, morza uśmiechów, niewiarygodnie dobrego zdrowia, wszelkich ziemskich błogosławieństw. Wesołych wakacji.

Drogi i ukochany mężu! Gratuluję Wam święta wszystkich zakochanych, dziękuję za każdy dzień, w którym jesteśmy razem. Życzę Ci wystarczająco dużo odwagi do nowych wyczynów, aby Twoje serce było gotowe do otwarcia się na cud, aby nasza miłość była tak pełna czci i czuła jak w dniu Twojego ślubu.

W Walentynki życzę, abyś przyciągnął swoją bratnią duszę magnesem, aby oświetlić Twoją ścieżkę światłem inspiracji i miłości. Niech sielanka zapanuje w Twoim związku, niech wiosna zakochanych dni i cudowne sny zawsze rozkwitną w Twoim sercu!

Szczęśliwych walentynek, mój ukochany mężu. Kocham cię i zawsze będę cię kochać, ponieważ jesteś moim najlepszym. Życzę, aby każdy nasz dzień był tak romantyczny, piękny i cudowny jak to święto. I oby nasza miłość odcisnęła swoje piętno na historii rodziny i niech z dnia na dzień moje serce będzie przekonane, że mam idealnego męża, człowieka jego słowa i czynu.

W miłości cisza jest cenniejsza niż słowa, ale tego dnia nadal powiem ci trzy słowa: „Kocham cię!”

Dziś jest jak miód w powietrzu, cały świat oddycha miłością! Niech ten magiczny aromat Cię otuli. Niech ten dzień zadowoli Cię delikatnością różowego marshmallow. Życzę, aby miłość zawsze otaczała skrzydłami i ogrzewała serca. Życzę więcej rozkoszy, serdecznych chwil i romantycznego nastroju. Wesołych Walentynek!

Miłość jest jak piękna sukienka, która przemienia kobietę.Jej oczy płoną magicznym światłem, uśmiech rozświetla jej twarz, jej chód staje się lekki, a jej stosunek do życia jest zawsze pozytywny. Gratuluję Ci walentynek i życzę, żebyś nigdy nie zdejmowała tego magicznego stroju, bardzo Ci odpowiada.

Dziś mroźne powietrze jest pełne romantyzmu i życzliwości, bo nadeszły najradośniejsze Walentynki! Niech będzie wyjątkowy dla naszej rodziny i zapamiętany przez radosne emocje, mocne uściski, czułe wyznania! Kocham cię, słodka żono, bo jesteś moim błyszczącym promieniem ciepłego słońca i moją magiczną inspiracją!

Szczęśliwych walentynek. Niech twoje serce nigdy nie zmęczy się kochaniem, kochaniem szczerze, namiętnie, prawdziwie. Życzę wsparcia, uwagi i opieki bliskiej osoby. Pragnę każdego dnia zakochać się w tym świecie, w tym życiu, w drogich ludziach. Chcę, żebyś był doceniany i głęboko kochany. I niech miłość zawsze uchroni cię od wszelkich kłopotów!

Być zakochanym – co za radość i co za udręka! W jednej chwili jesteś natchniony, w innej – leżysz zapomniany w otchłani, pobity. Ale żaden kochanek nie zamieni tych wahań uczuć ani na spokojną stabilność, ani na kupioną miłość, ani na cokolwiek innego! I życzę Ci w Walentynki, aby taka miłość – oszałamiająca, czarująca, paląca, podnosząca na duchu – była w Tobie! I niech przyniesie ci prawdziwą miłość!

Od 14 lutego! Niech dzień da ci poczucie bycia częścią czegoś jasnego, miłego, magicznego! Niech ten, kto jest w tobie zakochany, wyznaje ci swoje szczere uczucia! Niech uczucie samotności zniknie na zawsze z tego cudownego dnia, a cudowne uczucie miłości zapanuje w Twojej duszy! Wyznaj swoją miłość komuś bliskiemu, aby być naprawdę szczęśliwym!

Piszę z miłością do mojego kochanego człowieczka, kocham cię całym sercem, moja bratnia dusza! Żałuję, że między nami nie było żadnych kłótni i żeby nasze dusze trzymały się za ręce na wieczność!

W Walentynki gratuluję kochankom najczulszego i najbardziej ekscytującego dnia w roku! Niech przyniesie ci magię i cuda, szczęście i czułość, uściski i pocałunki. Niech psotna Walentynka podaruje Ci najbardziej hojny prezent – miłość, od której wrze krew i zapiera dech w piersiach. Niech żyje miłość!

Niech wszystko, czego tak bardzo pragniesz, zawsze się spełni. W końcu jesteś dla mnie czymś więcej niż życiem, jesteś miłością, której nic nie może przyćmić.I dlatego w te Walentynki życzę tylko jednego, niech nasze uczucia tylko się wzmocnią. Pamiętaj, że cię kocham kochanie..

Wyjątkowy, uroczy, słodki, uwodzicielski, piękny, delikatny, uprzejmy, cudowny, niesamowity, piękny, miły, czuły, cudowny, bajeczny, magiczny = kochany, bez względu na to, jak bardzo się staram, za mało słów, aby cię opisać! Szczęśliwych walentynek! Zawsze pozostań taki sam! Kocham Cię!

Miłość to wirus bez antidotum! Zachorowałem z miłości do ciebie. Wesołych Walentynek kochanie!

Szczęśliwych walentynek! Życzę wam, abyście się zakochali i kochali naprawdę, wiernie, nie oglądając się za siebie! Życzę wzajemności i zrozumienia, cierpliwości i oddania, najprostszej miłości. Przyziemny, ale nieskończony i bardzo delikatny! Chciałbym, aby szczęście wypełniło wszystkie komórki Twojego ciała, rozerwało Twoją duszę i rozgrzało Twoje serce! Niech miłość zawsze pozostanie świąteczna, nudna i wiecznie młoda!

Szczęśliwych walentynek! Urodziłeś się, aby być jedynym! I chcę żyć, by cię kochać! Zrobię dla ciebie wszystko! I na zawsze zachowam twoją miłość! Kocham Cię!

Szczere gratulacje z okazji Walentynek, z głębi serca

Wesołych walentynek

Miłość to wspaniałe uczucie. Miłość jest w stanie pokonać najbardziej granitowe przeszkody. Miłość nas inspiruje i sprawia, że ​​jesteśmy najszczęśliwsi na Ziemi. Dziś cała planeta świętuje Walentynki .I chcę ci pogratulować, moja droga. Niech twoje życie będzie wypełnione szczęściem i radością. Niech wasze świty będą wypełnione śpiewem ptaków. Niech dobry nastrój nigdy Cię nie opuści. Niech los zawsze ci sprzyja, a anioł stróż niech chroni cię przed smutkiem. Jesteś moim cudem, moja miłości. Bądź zawsze szczęśliwy! Dwa serca razem

Żałuję tylko, że nie znam cię od dnia moich narodzin. Gdybym tylko mógł spędzić z tobą całe życie. Wesołych Walentynek, kochanie!

Jestem niesamowicie wdzięczny za najwspanialszy dar w moim życiu. I chcę ją tylko prosić, aby ten dar nigdy nie zachorował, nigdy nie był smutny, nigdy nie był rozczarowany i był równie delikatny, miły i najwspanialszy na świecie. Kocham cię, mój „dar”! Wesołych świąt.

Niech nasza miłość nie zazna prób i niech nasze serca drżą w rytmie każdego spotkania. Wesołych Walentynek!

Szczęśliwych walentynek! Pragnę każdego dnia spotykać się z uczuciem szczęścia, budzić się w silnych ramionach ukochanej osoby i cieszyć się każdą chwilą miłości! Kartka Wesołych Walentynek

Szczęśliwych walentynek! Życzę ci szczerych uczuć i czułości, znajdź swoją prawdziwą bratnią duszę, a jeśli już ją masz, pielęgnuj ją i pielęgnuj. Miłość jest niesamowita, jednoczy ludzi na wszystkich wyspach i kontynentach, pozwala zadomowić się w twoim sercu, a potem czyni cię szczęśliwym.

Niech każdy pocałunek każdego dnia kładzie silny rodzinny fundament miłości, każdą cegłą uścisków wzmacniają mury miłości tak, aby dom okazał się prawdziwą fortecą szczęścia ! Wesołych Walentynek, moja najlepsza i najjaśniejsza połowa!

Szczęśliwych walentynek, przyjaciele, niech z nieba da wszystkim wspaniałe impulsy miłości, wzajemnej i cenionej miłości!

Z całego serca gratuluję Ci święta miłości – Walentynek! Życzę Ci dużej, silnej i zawsze wzajemnej miłości! Niech w Twoim życiu zawsze będzie ciepło, troska, uwaga, czułość! Nie starzej się, nie choruj, ciesz się każdą chwilą!

Szczęśliwych walentynek. Chcę być kochana, potrzebna i pożądana.Niech twój związek będzie silny, silny i wieczny!

Moje kochane koleżanki, gratuluję Wam walentynek i życzę takiej miłości, że nie ma czasu na sen i tęsknotę, nie ma czasu na smutek i wszelkiego rodzaju śmieszne kłopoty. Moje dziewczyny, bądźcie szczęśliwe i pożądane, pozwólcie im nosić was w ramionach i rozpieszczać dzień po dniu.

Moja droga, dobra, najdroższa osoba na świecie! Proszę przyjąć moje szczere słowa wdzięczności za bycie ze mną, za Twoją miłość i ciepło, za troskę i szczęście, które mi dajesz. Każdy mój oddech jest dla Ciebie! I każdy mój uśmiech jest dla Ciebie! Proszę Boga, aby nasza miłość była wieczna! I nigdy nie męczę się dziękowaniem losowi za nasze spotkanie!

Zastanawiałem się od dłuższego czasu, czy lepiej wyznać ci miłość wczesnym późnym wieczorem czy późnym wczesnym rankiem? I zatrzymałem się na pierwszym. Dlatego wysyłam Ci walentynkę! Kocham cię! Uwielbiam wczesny późny wieczór i późny wczesny poranek! Wesołych świąt, kochanie!

Niech twoje serce nie będzie samotne i zimne w Walentynki, niech ogrzeje je oddech ukochanej osoby, ciepłe uściski i delikatne słowa!

Mój jasny anioł! W Walentynki pragnę podarować Ci słodkie zwiewne sny, naszyjnik kolorowych nocnych gwiazd, pieśń cichych morskich fal o Tobie i dla Ciebie… Niech moja miłość stanie się magicznym talizmanem Twojego życia.Kocham, kocham, kocham…

Słoneczko, jeśli jesteś ze mną, świat jest jaśniejszy, a życie staje się radością! A bez ciebie jest bardzo smutno i samotnie! Więc zawsze bądź ze mną! Wesołych Walentynek!

Szczęśliwych walentynek. Niech miłość inspiruje, a ukochany zawsze się podoba. Życzę czułości i uwagi, czułości, troski, harmonii i intymności.

Bądź silniejszy, mądrzejszy, bardziej niezawodny w związkach. Niech każdy dzień bawi się nowymi kolorami, jasnymi wydarzeniami i wspaniałymi manifestacjami.

Pamiętasz, prawda? Dzisiaj są Walentynki. Dlatego jeśli planowałeś rozpalić ogromny ogień miłości, zrób to już dziś.

Nie wiem, czy istnieją stałe w fizyce, które są bardziej stałe niż moja miłość do ciebie!

Jasne gratulacje z okazji Walentynek

Wesołych walentynek

Szczęśliwych walentynek. Życzę samotnym poznania swojej bratniej duszy, a tym, którzy mają parę, aby podtrzymać związek. Kochaj, śnij i oddaj się sobie nawzajem.< /p>< /div>

Szczęśliwych walentynek, święta wielkich uczuć i jasnych oczekiwań. Życzę, abyś każdego dnia dawał coraz więcej nowych pomysłów na to, jak zadowolić bratnią duszę, aby ukochana osoba nieustannie otaczała Cię troską, czułością i miłością.

Szczęśliwych walentynek! Jesteś jasny jak słońce, słodki jak karmel i delikatny jak łania! Jak więc mogę cię nie kochać, uwielbiać z całego serca? Dziś znowu mówię wam o tym nieustannie i chcę to mówić przez całe życie! Daję ci też kwiaty, które blakną obok twojej urody, i gorący pocałunek!

Szczęśliwych walentynek! Chciałbym, aby nasze uczucie żyło długo, jasno i nigdy nie wychodziło.

Moja droga słodka kobieto! W Walentynki – 14 lutego chcę Ci pogratulować, moja łagodna, namiętna czarodziejka, i życzyć, abyś każdego dnia była ładniejsza i rozkwitała. Niech nasze gorące noce przyniosą nam obojgu więcej jasnych, niebiańskich wspomnień. Chciałbym, aby nawet w srogie mrozy palenisko naszej miłości paliło i ogrzewało szczęściem nasze ciała i dusze!

W tym pięknym Dniu miłości i najszczerszych uczuć życzę Ci wsłuchiwania się w głos swojego serca, kierowania się prawdziwymi pragnieniami. Uwierz w swoje marzenie, a na pewno się spełni. Kochaj i doceniaj siebie, pamiętaj o prostych ludzkich wartościach. Szczęście i miłość do Ciebie!

Miłość to nie tylko piękne uczucie, to codzienna praca.Życzę Wam, abyście zawsze wykonywali tę pracę z radością, inwestowali tolerancję i zrozumienie w biznes, zwiększali produktywność z czułością i czułością oraz otrzymywali pensję gorącymi pocałunkami i gorącymi wyznaniami. Wesołych Walentynek!

Szczęśliwych wakacji dla wszystkich zakochanych! Niech zawsze znajdzie się ta osoba, która będzie Cię kochać i doceniać, szanować, pomagać we wszystkim, podarować Ci niezapomniane minuty i chwile nieokiełznanego szczęścia! Stwórz silny sojusz z tą osobą oparty na zaufaniu, zrozumieniu i miłości! Tylko w tym przypadku możesz znaleźć prawdziwe szczęście!

Pijany, ujarzmiony, odurzony, schwytany, zaczarowany, zaczarowany przez ciebie, moja droga. Wesołych Walentynek!

W Walentynki gratulujemy Ci tego pięknego święta! Życzymy szczęścia, zabawy, czułości, troski, komfortu. Niech ten dzień dla jednych będzie wspaniałym początkiem długiego związku, a dla innych cudowną ich kontynuacją. Niech anioły miłości podążają za tobą, nie odpuszczaj nawet na minutę.

W Walentynki życzę nieziemsko inspirującej miłości i najwspanialszych uczuć! Niech miłość będzie wszędzie i uczyń nasz świat lepszym i milszym!

Pragnę w Walentynki poczuć zaangażowanie w wakacje, zakochać się w życiu, w sobie i we wszystkim, co Cię otacza! Niech to uczucie będzie wzajemne, a wśród twoich oddanych fanów zawsze pyszni się kapryśna Lady Luck! Podróżując, zakochaj się w nowych miejscach; budzenie się rano – w kwitnący dzień.Niech miłość da tylko słodkie chwile!

Szczęśliwych Walentynek dla najdroższej i najbardziej ukochanej osoby na ziemi! Pamiętaj, naprawdę doceniam twoją uwagę, oddanie, troskę i reagowanie i jestem wdzięczna za te chwile szczęścia i miłości, które już mi dałeś. Niech ten dzień zostanie zapamiętany na całe życie, a niewidzialne skrzydła Kupidyna przeniosą nas do niewyczerpanego kraju zwanego miłością!

Niech anioły chronią wszystkich kochanków na Ziemi, niech śpiewają swoje łagodne pieśni. Wesołych Walentynek!

Szczęśliwych walentynek. Chciałbym, aby miłość była z tobą wszędzie i we wszystkim. Życzę ci zawsze miłego poranka w ramionach ukochanej osoby, cudownego dnia w promieniach szczęścia i szczęścia, romantycznego wieczoru w słodyczy pocałunków i sennej nocy.

Szczęśliwych Walentynek, Wesołych Walentynek! A jeśli to uczucie jest ci obce lub dawno zapomniane – chciałbym, żeby Święty Walenty przyszedł, uderzył cię torbą w głowę, a serca zatańczyłyby przed twoimi oczami, a motyle zagrałyby w brzuchu!

< /div>

Kochanie, życzę Ci Wesołych Walentynek. Oczywiście już wiesz, że Cię kocham, ale w tym dniu chcę wypowiadać takie słowa jak najczęściej. I z jakiegoś powodu emocje przytłaczają całą moją istotę bardziej niż kiedykolwiek! Jesteś najlepszym człowiekiem na świecie, na którym zawsze mogę polegać, liczyć w trudnych chwilach. Przyjdziesz na ratunek, wesprzesz, doradzisz. Dziękuję, że jesteś w moim życiu!

Niech twoja miłość zawsze będzie piękna i wzajemna, niech nigdy nie będzie nieodwzajemniona! I niech spełnią się wszystkie miłe życzenia, a wszystkie zazdrosne westchnienia zamarzną na ustach nieszczęśników! Bądź piękna i zakochana, a ten dzień Cię ogarnie!

Niech ogień nieokiełznanej pasji rozgrzeje twoje serce i popchnie do nowych fantastycznych osiągnięć, a cały zamęt życia wypali w tym jasnym płomieniu, pozostawiając po sobie tylko czyste, nieskomplikowane szczęście. Wesołych Walentynek!

Miłość to zabawna rzecz. Potrafi wznieść się na szczyt i rzucić w przepaść, dać promień światła i pogrążyć się w ciemności, sprawić, że będziesz płakać i śmiać się serdecznie. Uczy radować się i nienawidzić, zazdrościć i ufać, wątpić i mieć nadzieję. Życzę tylko szczęśliwych konsekwencji tego magicznego uczucia.Wesołych Walentynek!

Walentynkowe gratulacje wzruszające do łez

Jasne gratulacje z okazji Walentynek

Szczęśliwych Walentynek. Nie życzę Wam dnia bez miłości, ani minuty bez czułości, ani sekundy bez bliskiej wam osoby. bądź pełen miłości do życia, marzeń i inspiracji!

Moja miłość! W Walentynki uważam za swój obowiązek wyznanie Ci mojej miłości, a także uroczyste przyrzeczenie, że zawsze będę Cię kochać i troszczyć się o Ciebie, pomóc Ci stać się szczęśliwszym, a w razie potrzeby zabrać Cię na krańce świata w moich ramionach! Wesołych świąt, moja piękna!

Wspaniały anioł dał nam naprawdę jasną miłość, naprawdę niesamowitą pasję i magiczną harmonię w związkach. Więc zajmijmy się nimi! Wesołych Walentynek!

W Walentynki niech podmuchy słonecznego nastroju, drżącego podniecenia i radosnej inspiracji wypełnią twoją duszę, niech twoi kochankowie, twoje piękne oczy błyszczą nadzieją, iskierkami szczęścia, niech rozświetli się czarujący uśmiech świat dookoła, a życie posłusznie spełnia wszystkie Twoje dziewczęce marzenia. Wesołych Świąt!

Mój najlepszy chłopcze, nadeszło nasze święto. Co roku przygotowujemy się do tego z wielką radością, bo tak rzadko udaje nam się wspólnie spędzać czas. Moi drodzy, życzę wam i mi fajnych wakacji. Chcę, aby nasza miłość z każdym dniem stawała się silniejsza, aby nasze uczucia stawały się jaśniejsze.Moja droga, prawdopodobnie już nigdy nie będę mogła żyć bez Ciebie. Naprawdę chcę, żeby nasz związek był jak najmocniejszy. Moi umiłowani, nawet nie wątp, że ze względu na nas jestem gotów zrobić wszystko. I jestem pewien, że ty też zrobisz wszystko, co możliwe, aby zachować nasze uczucia. Kochanie, gratuluję Walentynek! Będziemy razem świetnie się bawić, bo nie lubimy się nudzić i nie wiemy jak. Wesołych świąt dla ciebie i dla mnie, kochanie! Zobaczysz, że wszystko będzie bardzo fajne.

Szczęśliwych walentynek, moja druga połowa! Kochani, gratuluję wam Walentynek. Życzę ci mój drogi człowieku, zdrowia, wytrwałości i powodzenia! Niech Twoje cele zostaną osiągnięte, a Twoje marzenia się spełnią. Zawsze bądź pozytywnie nastawiony, kreatywny, wesoły i aktywny.

Chcę Ci dzisiaj życzyć, aby w każde Walentynki miałaś osobę, która może wywołać w Tobie burzę najpiękniejszych uczuć. Osoba, którą można wziąć za rękę, przytulić, w której kochające oczy można patrzeć bez końca. Życzę, abyś zawsze czuł wsparcie i uwagę kochającego serca. Chcę, aby w twoim sercu żyło tak silne uczucie miłości, że każdego ranka wysyłasz do wszechświata słowa szczerej wdzięczności za to, że masz to w swoim życiu. Chcę, żebyś zawsze miała wszystko bardzo dobrze, łatwo i naturalnie, aby Twoja miłość nigdy nie miała zakłóceń, kłótni i rozczarowań. Gratulacje z okazji święta wszystkich kochanków, Happy Valentine’s Day. Bądź szczęśliwy (a)!

Ukochany i wyjątkowy, jedyny i najbliższy z głębi serca Gratuluję Ci Walentynek! Niech radość świeci w twoich oczach i uśmiechaj się tak często, jak to możliwe; Podziwiam ich niestrudzenie. Niech świat, który dla nas stworzyłeś, zawsze ogrzewa ciepłem i wygodą, nieskończoną czułością i niegasnącą pasją. Bądźmy najszczęśliwsi, kochanie!

Kochani, życzę zielonych liści latem i żółtych jesienią, ciepła latem i zimna i śniegu zimą. Wiosną – śpiew ptaków, a jesienią – więdnięcie natury … Życzę, aby wszystko w twoim życiu było poprawne i uporządkowane. I nic i nikt nie naruszył harmonii rozwoju, sukcesu i kreatywności.Aby wszystkie Twoje osiągnięcia i zwycięstwa były tak codzienne, jak poranna kawa czy świeża bułka! Bądź sobą, bądź szczęśliwy w swoim wyjątkowym, najlepszym ze wszystkich światów!

Niech połówki serc zawsze będą blisko, aby zlały się w jedną całość, a miłość w nich wrze i kipi z pasji. Wesołych Walentynek!

Kochanie! Szczęśliwych walentynek! Niech miłość wniknie w każdą dziedzinę Twojego życia, ogarnie ją i uszlachetni, a Ja będę jej kolejnym źródłem i pomogę spełnić każdą prośbę Twojego serca! Daj światło i ogrzej się ciepłem bliskich, ciesz się życiem i nigdy nie bój się trudności!

Jak cudownie i cudownie, że są takie proste i zarazem dobre wakacje – Walentynki! To dzień dwóch kochających się serc i tylko dla nas dwojga! Dziękuje za gościnę! Za twoje bezdenne oczy i kochające serce! Za zrozumienie, ciepło, szacunek i przebaczenie! Szczęśliwego Dnia Miłości!

Moja ukochana, jesteś moim sercem! Chcę Ci powiedzieć, że bardzo Cię kocham. Miejmy w życiu tylko drżące, radosne i zmysłowe chwile. Niech ominą nas wszelkie zło i zło. A jeśli nagle pojawią się jakieś kłopoty, zawsze będę tam i poradzimy sobie ze wszystkim. Chcę, żeby nasze serca zawsze biły zgodnie. A otwierając oczy o świcie, chcę zobaczyć Twój ukochany, otwarty uśmiech.

Niech walentynki zaczną się jasnym, radosnym promieniem słońca nadziei, kontynuują ptasie tryle miłości, a zakończą delikatnym szeptem aksamitnej nocy, że wasza miłość jest wzajemna. Niech tego dnia usłyszysz wyjątkowe komplementy, zostaniesz uhonorowany szczerym podziwem i otrzymasz oczekiwany bezcenny bukiet namiętnych wyznań miłości!

Szczęśliwych Walentynek i życzę, aby Twoje uczucia do mnie były pomalowane na te same jasne kolory, co moje uczucia do Ciebie. Aby zapach naszej miłości wypełniał całą naszą przestrzeń, a smak naszej miłości każdego dnia stawał się delikatniejszy i przyjemniejszy.

W dniu patrona wszystkich zakochanych serc życzę Ci, mój jedyny człowieku, abyś cieszył się upojnym winem miłości, wypijał kieliszek namiętności za każdym razem do dna i upij się jak za pierwszym razem!

Pasja, miłość, zaufanie, zrozumienie przez całą dobę, stabilna pozycja, zaspokojenie wszystkich potrzeb.

Szczęśliwych walentynek! Roztapiam się w tobie jak lody!

W Dniu triumfu miłości niech serca będą otwarte na nowe emocje, dusza wypełniona poczuciem szczęścia. Życzymy silnej i długiej miłości, która stanie się kluczem do prawdziwego szczęścia rodzinnego. Bądź wierny swojej bratniej duszy, zostań jej niezawodnym przyjacielem i sojusznikiem.

Szczęśliwych Walentynek i życzę Ci największej, szczerej, jasnej, wzajemnej, namiętnej, silnej, emocjonalnej, pięknej i nieugaszonej miłości w Twoim życiu. I niech ta miłość sprawi, że staniesz się naprawdę szczęśliwą osobą!

Szczęśliwych Walentynek

Szczęśliwych walentynek do łez

Miłość jest inna, dla niektórych jest darem od Boga, a dla kogoś karą diabła. Miłość może uszczęśliwić życie lub złamać je bez pozostawiania ślad Miłość czasami hojna i radosna, a czasami okrutna.W tak cudowne wakacje – Walentynki, chcę życzyć ci najszczerszej, najczulszej, najczystszej, a co najważniejsze wzajemnej miłości. ocean niekończących się ekscytujących i przyjemnych emocji. Chcę, abyście zawsze mieli wzajemne zrozumienie, wzajemne wsparcie i nadzieję na szczęśliwą i świetlaną przyszłość. Chcę, aby szczęście uniosło Cię do nieba i wypełniło energią życia, natchnienie, błogość, zachwyt Nie było nudy, problemów, kłopotów w życiu.Niech będzie tylko święto duszy, tylko czułość, tylko pasja, tylko ciepło w duszy.

Jak mało potrzebuję, by być szczęśliwym… Twoja walentynka i uściski!

Równowaga w związkach, szczerość, wzajemne zrozumienie, wsparcie i chęć przejścia na nowy poziom.

Szczęśliwych walentynek. Niech twój kupidyn będzie poważny i odpowiedzialny, niech twoje serce nigdy nie żywi urazy, niech twoja miłość będzie źródłem zarówno szczęścia, inspiracji, radości, pasji i zabawy.

Tak wiele kryje się w papierowym sercu – Valentine, którą dziś wam daję. Zawiera moje czułe uczucia do ciebie, moja dziewczyno, zawiera kolejną deklarację miłości! Niech jak anioł stróż zawsze będzie z tobą, chroni cię przed kłopotami i smutkami. Wesołych świąt, kochanie!

Twoja miłość jest dla mnie jak promień słońca. Promień, który swoim światłem toruje drogę w najbardziej pochmurną pogodę. A to światło to nic innego jak twoja miłość.

Niech miłość zawsze otacza Cię w życiu i nigdy nie opuszcza Twojego serca. Więcej czułości i pasji, ogień w oczach. I niech to wszystko będzie nie tylko w Walentynki, ale zawsze, co minutę. Życzę, aby spełniły się najskrytsze marzenia, a nawet absurdalne zachcianki.

W piękne lutowe wakacje – Walentynki pragnę Wam wszystkim życzyć wielkiej wzajemnej miłości. Aby każdy z Was na pewno spotkał swoją drugą połówkę, tę jedną osobę przeznaczoną przez sam los. Aby każdy z was zyskał szczęście, poznajcie prawdziwą radość głębokich uczuć.Aby dla każdego z Was życie nabrało szczególnego magicznego znaczenia, aby spełniły się Wasze marzenia, nawet te najbardziej pielęgnowane. Życzę dobrego zdrowia, abyś w każdym wieku i o każdej porze roku mógł w pełni cieszyć się życiem, jego pięknem, głębią i nieskończoną atrakcyjnością. Życzę nowych odkryć. Bądź szczęśliwy, kochaj i otrzymuj w zamian wzajemną i prawdziwą miłość. Wesołych Walentynek.

Droga kobieta! Szaleję za twoimi oczami, ustami i czułymi pocałunkami. Życzę dużo miłości w Walentynki! Niech każda chwila będzie wyjątkowa! Oddaj się mi otwarcie i ciesz się moją miłością i pasją!

Szczęśliwych walentynek. Życzę pasji i ognia, iskry uczuć i pragnienia szczęścia! Chciałbym, aby miłość żyła w środku i krążyła wokół ciebie.

Wesołe randki, słodkie oczekiwania, bez stresu, tylko uwodzicielski głos i piękny brzuch.

Kochanie, jesteś moimi okularami przeciwsłonecznymi w jasny letni dzień, ciepłym kocem podczas silnych mrozów, podgrzewanymi kapciami poza sezonem, gdy ogrzewanie nie jest jeszcze włączone, filiżanką orzeźwiającego poranna kawa i kojąca wieczorna herbata. Bez Ciebie moje życie stanie się nudne i szare, a świat wokół będzie pusty. Zawsze tam zostań, bo dla mnie jesteś jak łyk wody w najgorętsze popołudnie. Kocham cię bardziej niż cokolwiek!

Moja droga, przyjmij moje najszczersze gratulacje z okazji Walentynek! W ten romantyczny dzień pragnę, aby wszystkie najpiękniejsze kwiaty były u Twoich stóp, aby towarzyszyły Ci najcieplejsze uśmiechy. Bądź szczęśliwy! A ja jestem z tobą – jesteśmy jedną całością!

W Walentynki dziękuję za każdy wschód słońca, który dzielimy i każdą noc, którą spędzamy. Niech żadne wiatry zmian nie zakłócą spokoju ducha i naszej idylli.

Szczęśliwych walentynek. Niech miłość zawsze wznosi się z tobą. Bądź zawsze w stanie euforii i niech hormony szczęścia zawsze Cię wypełniają.

W lutym obchodzimy najpiękniejsze i najpiękniejsze święto. W taki mroźny, zimny dzień dusza jest ciepła. Ponieważ kochamy! Jakie szczęście! W trosce o naszych bliskich czasami robimy rzeczy najbardziej niesamowite. W imię miłości jesteśmy gotowi na wiele. Moja kochana, gratuluję ci święta Świętego Walentego. Niech dzień miłości trwa przez całe nasze życie.Wiem, że zawsze będziemy razem, ponieważ nasza miłość jest wzajemna. Życzę Ci, moje słońce, wielkiego szczęścia, powodzenia, pomyślności i ciepła. Jesteś najpiękniejszą, najczulszą, najbardziej czułą i najdroższą dziewczyną.

Umiłowani, mimo lutowego chłodu na zewnątrz, życzę aby ogień w was nie zgasł, ogrzewając nas nawet w srogą zimę. Dziękuję za czułość i ciepło. twój wewnętrzny ogień odbija się w twoich oczach, dlatego mogę w nie zawsze patrzeć!

Szczęśliwych walentynek! Niech obraz życia zostanie narysowany jasnymi kolorami miłości i zakochania się, romansu i inspiracji! Niech twoja bratnia dusza rozpieszcza Cię i inspiruje, niech jasne uczucie – miłość wywoła uśmiech na Twojej twarzy i wypełni każdą chwilę szczęściem!

Szczęśliwych walentynek! Dzisiaj pragnę, abyś stał się uosobieniem CZUŁOŚCI: Niezapomniana, Naturalna, Kobieca, Niesamowita, Urocza, Seksowna, Temperamentna, Intrygująca!

Nawet światło gwiazd nie może się równać z blaskiem twoich zachwycających oczu, nawet smak najczystszej górskiej wody nie może się równać ze smakiem twoich ust. Kocham Cię!

W tym ognistym sercu płonie ogromny ogień. To moje drżące uczucia do ciebie. Naprawdę chcę Ci pogratulować święta wszystkich kochanków na ziemi!

Ciepło, harmonia, spokój, kreatywność, niezależność, szybkie rozwiązania, odpowiednie otoczenie, trwałe relacje.

Szczęśliwych walentynek! Niech miłość, którą żywimy do siebie nawzajem się pomnaża, i niech nic nie zaciemnia radości, którą czujemy w naszych sercach.

Gratulujemy triumfu miłości! Szczęśliwych walentynek! Życzę, aby otaczali Cię tylko otwarci i uczciwi ludzie, aby życie było bogate i wieloaspektowe, a miłość szczera i wzajemna.

Szczęśliwych walentynek! Życzę, aby wasza miłość była wzniosła i oszałamiająca, uczucia – drżące i wzruszające, wspólny wypoczynek – ciekawe i ekscytujące, a romantyczne przygody – trochę wstydliwe i niezapomniane!

Słońce, moja radość! Moje serce jest zawsze wypełnione miłością do ciebie, a w Walentynki uczucia stają się szczególnie jasne. Życzę, abyś zawsze pozostała taka sama delikatna, piękna, wyjątkowa, pożądana! Niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia i pragnienia! Wesołych Świąt!

Prawdziwa miłość nie toleruje kłamstw, fałszu, zazdrości, urazy i upokorzenia. Nie poddaje się, ale daje swobodę ucieczki, nie przynosi bólu, ale leczy wszelkie rany duchowe, nie trzyma się zła, ale wszystko przebacza. Życzę Ci tylko prawdziwej, pięknej i wzajemnej miłości. Wesołych Walentynek!

W Walentynki chcę Ci jeszcze raz powiedzieć, jak bardzo Cię kocham, jak dobry jesteś dla mnie. Gratuluję ci tego święta, moja ukochana osoba. Niech każdy dzień przynosi tylko jasne emocje, a twoja dusza będzie radosna i ciepła. Od pierwszego dnia, kiedy się poznaliśmy, wszystkie moje myśli są tylko o tobie. Tak się cieszę, że czasami trzymasz mnie za rękę, że jest taka ręka, na której mogę się oprzeć. Życzę wszystkiego najlepszego i niech bajka nigdy się nie skończy.

Jeśli miłość jest ziarnkiem piasku, to dam ci piaszczysty brzeg; jeśli miłość jest kroplą, dam ci ocean; jeśli miłość jest sekundą, dam ci wieczność.

Walentynki to wyjątkowe święto, obchodzone przez wszystkich zakochanych. Życzę wam za każdym razem zakochać się w sobie z nową energią. Niech twoje twarze błyszczą szczęściem, a oczy błyszczą światłami miłości! Wesołych Świąt!