Wszystkiego najlepszego dla kobiety

Zebraliśmy dla Ciebie wiele najbardziej oryginalnych życzeń urodzinowych dla kobiety własnymi słowami, w prozie. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Wszystkiego najlepszego dla uroczej i zachwycającej kobiety. Pragnę życzyć romansu i szczęścia na co dzień, wielkiego szczęścia i cierpliwości w biznesie, pełnego dobrobytu i dobroci w domu, szykownego nastroju i prawdziwego luksusu w życiu.

Kobieta ma tyle lat, na ile wygląda! I wyglądasz świetnie! A jedyne, co ci pozostaje, to być najszczęśliwszym we wszystkim – w biznesie, miłości i odpoczynku. Niech twoja dusza zawsze śpiewa ze szczęścia i niech twoi bliscy oddają swoją miłość i troskę!

Ciesz się szczerymi, podziwiającymi spojrzeniami i wiedz, że jest to zasłużone. Nigdy nie zapomnij o miłości. Niech niespodzianki będą szczęśliwe, a pragnienia bycia blisko ciebie będą nieodparte dla godnych ludzi. Dobrobyt i doskonała dynamika życia.

Kochanie! Przyjmij bukiet najszczerszych komplementów! Na tym świecie jest niewielu takich jak ty! W twoje urodziny życzę ci najlepszego zdrowia i przytulnego szczęścia rodzinnego! Jesteś najlepszy, pozostań taki i nie zmieniaj się, kobiety takie jak ty są prawdziwą ozdobą życia!

Z całego serca życzę Ci stanu równowagi, duchowej harmonii, nowych przyjemnych spotkań, rodzinnych radości! Niech dzieci zachwycają, dbają, niech rodzice będą dumni ze swojej pięknej córki, niech mąż podziwia i kocha teraz, jutro i zawsze! Dziś jest wielki dzień i niech cały następny rok będzie taki sam! Gratulacje!

Nie bój się wieku, bo z biegiem lat prawdziwa kobieta, jak dobre wino, tylko się poprawia. W tej chwili nie robisz już głupich rzeczy, a twoja uroda jest wciąż świeża. Niech więc w twoim życiu pojawi się godna osoba, która potrafi docenić twoją duszę, spojrzeć w bezdenne oczy i nie zgubić się. Niech los ci sprzyja. Wszystkiego najlepszego.

W ten cudowny dzień stałaś się o rok starsza, mądrzejsza i piękniejsza. Życzę, abyście otrzymywali jeszcze więcej miłości, czułości i troski od bliskich. W końcu to najważniejsza rzecz w naszym życiu. A wszystko inne nie jest tak ważne.

To urodziny kolegi! Jak pogratulować uroczej reprezentantce naszego sympatycznego zespołu? Przede wszystkim chyba warto zacząć od wdzięczności. Chciałbym bardzo podziękować za wspaniały charakter i relacje w zespole, za optymizm i responsywność.Po drugie, oczywiście, życzyć wszystkiego najlepszego i realizacji najcenniejszych nadziei. Bądź szczęśliwy, zawsze bądź tak wesoły i zachwycaj nas swoim uśmiechem.

Wszystkiego najlepszego! Życzę Tobie i wszystkim Twoim bliskim i przyjaciołom dobrego zdrowia, radości, zabawy, pomyślności i dobrego zdrowia. I wiele więcej uśmiechów, wiary w przyszłość, sukcesu i ogromnego, ogromnego, codziennego i wysokiej jakości kobiecego szczęścia!

Dzisiaj jesteś najbardziej uroczą kobietą na świecie. Twoja ciąża jest świetnym dodatkiem do tak jasnych wakacji jak urodziny. I życzę ci wspaniałego zdrowia. Czerp od siebie inspirację. Niech miłość nigdy nie opuszcza twojego domu. Wszystkiego najlepszego kochanie!

Dzisiaj wszystkiego najlepszego dla wspaniałej osoby! Masz dwie bardzo cenne cechy: poczucie proporcji i smaku! Patrząc na Ciebie nigdy nie powiesz, że musiałeś przejść przez trudne czasy! Wciąż świeży, słodki, szczupły, lekki, pozytywny i miły dla ludzi! Bardzo Cię kocham i życzę wspaniałego kobiecego szczęścia!

Wszyscy wiedzą, że młodość to najpiękniejszy, najjaśniejszy czas. To czas świtu, poznania i prawdziwej czystej miłości. Twój wiek jest jak pączek delikatnej porannej róży, tylko nabiera siły i piękna. Ten pączek jest tak delikatny, taki piękny, taki drżący i pachnący, przyciągający niesamowitą siłą i energią. Po prostu szukasz swojej drogi do słońca, przedzierając się przez mgłę, pozostając delikatnie drażliwym.Gratuluję ci urodzin i życzę ci, aby w godzinie, w której gromadzisz siły i otwierasz się, postępowałeś ostrożnie i tylko tak, jak mówi ci twoja dusza i serce. Zawsze postępuj zgodnie ze swoim sumieniem. Niech życie ci sprzyja, prowadzi cię i chroni przed złymi ludźmi i problemami. Szczęście dla ciebie jest krystalicznie czyste i jasne, dobroć i dobrobyt.

W naszym domu panuje gwar, toasty i rozkosze, brzęk kieliszków i piosenki. W tym dniu urodziła się wspaniała gospodyni, kochająca żona, troskliwa matka i po prostu cudowna kobieta. Życzę jej wielkiej miłości, życzę jej szczęścia w przestworzach, życzę jej zdrowej i zwinnej do stu pięćdziesięciu lat. Opiekuję się tobą, daję ci pewność siebie. Doceniam twoje zręczne ręce. A w moje urodziny dziękuję za wszystko.

Twoje życie jest jak niekończący się ocean! Szaleją w nim namiętności i oszustwo, miłość i rozłąka, praca i nuda, bezczynność i miłość! Niech w waszym świecie będzie więcej życzliwości, niech wszystkie marzenia się spełnią natychmiast! Życzę, moja piękna kobieto, aby wszystko na tym świecie było dla Ciebie, aby okulary zostały wzniesione dla Ciebie, aby narysowano dla Ciebie jeden obraz! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego! Z poważaniem, z całą moją jasną duszą, chcę pogratulować ci twoich następnych 18 urodzin! Życzę Ci wielkiego szczęścia, żeby usta bolały od uśmiechów i pocałunków, żeby głowa bolała tylko od myśli „gdzie kupić piątą willę?” szefowie wezwali tylko o awans, żeby zdrowie i przyjaciele nigdy nie porażka, a łzy płyną tylko z czułości!

Chcę Ci serdecznie pogratulować z okazji Twoich urodzin. Życzę Ci wiecznej młodości, aby odbijała się ona nie tylko na Twojej pięknej i młodej twarzy, ale także w Twojej duszy.Ale wraz z młodością niech nadejdzie mądrość i pomoże rozwiązywać wszystkie życiowe problemy, z uśmiechem, pomagając budować relacje z ludźmi wokół. Życzę Ci dobrego zdrowia, abyś zawsze miał w sobie dużą siłę, abyś zawsze miał możliwość odpoczynku i odzyskania energii witalnej, która tak szybko marnuje się w naszym szybkim, miejskim świecie. Życzę Ci częściej bycia pogodnym i psotnym, a kiedy trzeba być poważnym i uważnym. Chciałbym, żeby lenistwo nigdy Cię nie wciągnęło, żeby wszystkie Twoje pomysły i plany się spełniły, a los dał Ci sposoby na ich realizację, otwierając właściwe drzwi. Życzę powodzenia i pomyślności finansowej. Wszystkiego najlepszego, bądź szczęśliwy i kochany!

Kochanie! W twoje urodziny życzę Ci wyglądać tak, aby gwiazdy Hollywoodu zazdrościły, pozostając psychicznie najpiękniejszą osobą na całym świecie!

Nasza droga i szanowana kobieta! Niech lata młodości i młodości przeminą niepostrzeżenie, niech ogień emocji i przygód wygaśnie, dusza młodsza, rozkwita i rozświetla uśmiechy dzieci, wnuków i wszystkich najbliższych krewnych i przyjaciół. Niech jesień życia będzie jasna, szczera i ciepła, bez deszczu i chmur. Wszystkiego najlepszego!

Witaj słodka pani! Spieszę z gratulacjami z okazji kolejnych osiemnastych urodzin. Życzę nieograniczonej harmonii w życiu. Spełnienie każdego Twojego marzenia. Niech nad twoją głową będzie tylko bezchmurne niebo.Życzę prostego kobiecego szczęścia! Aby smutek i zła pogoda nigdy nie dotykały twoich jasnych oczu, promieniujących szczęściem.

Wszystkiego najlepszego kochanie! Życzę Tobie i Twoim bliskim zdrowia, wzajemnego zrozumienia, nieziemskiej i namiętnej miłości do męża, wszelkiego rodzaju osiągnięć, spełnienia Twoich najskrytszych pragnień! Być słodkim, miłym, interesującym, ukochanym, wiernym, pozytywnym, uroczym i pięknym!

Najcieplejsze życzenia urodzinowe dla kobiety własnymi słowami

Wszystkiego najlepszego dla kobiety z głębi serca

W twoje urodziny, ja da ci twoją piękną, kochającą, niebo, słońce, wiatr, gwiazdy są czyste, a także krawędź miłości. Niech ktoś czysty i piękny przytuli Cię czule, niech anioł Cię ochroni, moja droga, odważna, uczciwa kobieto. Niech w tym dniu rajskie ptaki śpiewają tylko dla ciebie, niech kwiaty zakwitną dla ciebie i dadzą owoce wiedzy Ogrodom Edenu. Zawsze bądź sobą!

Niech troska, ciepło i życzliwość, którymi otaczałeś swoich bliskich i przyjaciół, powracają do Ciebie raz za razem jak bumerang. I to nie tylko w twoje urodziny, ale każdego nowego dnia. Życzymy, aby każdego roku spełniały się marzenia, a Ty obchodziłaś swoje nowe urodziny z wiarą w spełnienie swojego ukochanego, wręcz fantastycznego i magicznego pragnienia!

Bądź zawsze pełen zdrowia. Niech w twoim życiu nie będzie czarnych pasków, tylko białe. Marzenia spełniają się w Twoje urodziny, więc możesz odgadnąć największe z nich! Mój drogi sąsiedzie, dziękuję za przyjęcie mnie, bez Ciebie w naszym domu nie byłoby tak wesoło i wesoło. Gratulacje, bądź szczęśliwy!

Życzę szczęścia i powodzenia, zdrowia i sukcesów oraz oczywiście pełnych podziwu spojrzeń mężczyzn! Aby uniknąć niepowodzenia! Jesteś bardzo dobrą i mądrą, piękną i mądrą, cudowną żoną i matką! Niech w tym dniu i nie tylko oczy zabłysną szczęściem, a świat wokół będzie wypełniony miłością i światłem!

Dzisiaj są takie wspaniałe wakacje dla nas wszystkich. A wszystko dlatego, że nasza kochana kobieta ma dziś urodziny. Sprawca tej samej uroczystości stoi teraz przed nami i jasne jest, że jest niesamowicie szczęśliwa. A teraz chcę jej pogratulować wakacji. Wiedząc, jak bardzo cię kocha, naprawdę chcę zrobić wszystko, co możliwe, abyś zawsze mogła uśmiechać się swoim pięknym uśmiechem. Wiesz, tak wiele słów zostanie ci tego dnia wypowiedzianych. Ale nie powinny cię zasmucać.Wręcz przeciwnie, powinieneś brać od nich tylko to, co najlepsze i najbardziej przydatne. I tylko w tym przypadku faktycznie można to w ogóle zrobić. A nawet jeśli coś ci nie wyszło, wcale się nie denerwuj. Ponieważ nadejdzie czas, a ty i ja na pewno będziemy w stanie pokonać wszystko tak, jak tego potrzebujemy.

Serdecznie gratuluję wspaniałych wakacji! Każda kobieta jest piękna, ale niezaprzeczalnie jesteś najlepsza. Jesteś kochany, szanowany, słuchany. Chcę życzyć dobrego, dobrego samopoczucia, dobrego nastroju i witalności! Siła dla ciebie, cierpliwość, miłość i dobre zdrowie!

Słodka, piękna, urocza i niepowtarzalna – jednym słowem cudowna kobieta, życzę Ci wszystkiego najlepszego. Niech cały świat będzie w tym dniu u Twoich stóp, niech zabraknie rąk na wszystkie bukiety i prezenty. Życzę Ci, abyś na zawsze pozostała wspaniałą kobietą, inspirując serca Twoich bliskich swoim promiennym uśmiechem, wypełniając Twoje życie licznymi zwycięstwami, szczęśliwymi historiami i radosnymi emocjami.

Dzisiaj jest Twoja rocznica – szczęśliwe wakacje! W ten jasny i bardzo uroczysty dzień serdecznie życzymy wam pływania w dużych pieniądzach, dławienia się namiętną miłością i poznania kobiecego szczęścia! Nie jesteś tylko mężczyzną, jesteś przede wszystkim kobietą. Nie jesteś tylko kobietą, jesteś najbardziej szczera, urocza i uroczo piękna.Niech więc wszystkie trudy i zła pogoda, gdy cię zobaczą, umrą bolesną śmiercią! Niech los przyniesie ci tylko najbardziej upragnione prezenty, a szczęście – miłość bardziej niż samą miłość! Szczęśliwej rocznicy i bądź szczęśliwy!

Wszyscy jesteśmy tak przyzwyczajeni do tego, że nad nami zawsze jest błękitne niebo, jasne gwiazdy, księżyc, ale czasem okazuje się, że tego piękna nie widać, nie widać, po prostu nie istnieje. Niech gwiazdy zawsze świecą nad tobą! Niech światło księżyca oświetli twoją ścieżkę! Gratulacje!

Wszystkiego najlepszego! Życzę Wam życia jak w bajce: na śniadanie zjecie odmładzające jabłka, zrobicie zakupy na Wężu Gorynych, żeby Ognisty Ptak oświetlił Wasze życie, a na stole rozłożony został samodzielnie zebrany obrus. I żeby każdy Iwan Głupiec zamienił się na Twoją prośbę w Iwana Carewicza!

Życzę Ci, słodka i bystra, kobiecie, która wygląda jak lato, aby wszystkie kwiaty planety prezentowały się w Twoim przytulnym domu! Życzę, aby nie zawiedli Cię partnerzy biznesowi i partnerzy życiowi! Życzę, aby dzieci wyrosły na posłuszne i inteligentne, tak jak ich mama! Życzę, aby wszyscy Cię podziwiali, aby wszyscy byli z Ciebie dumni! Niech słońce zaświeci, a świat zmieni kolory właśnie dla Ciebie! Wszystkiego najlepszego!

Najbardziej wykwintne bukiety polnych kwiatów nie mogą się równać ze świeżością dzisiejszej gospodyni. Urodzinowa dziewczyna jest piękna, jak bogini porannej rosy, która po mroźnej zimie ogląda swój dobytek. Niech jej ciepło będzie przekazywane wszystkim obecnym na wakacjach dzisiaj i zawsze.

Wszystkiego najlepszego! Życzę radości, miłości i szczęścia. Spełniać marzenia i plany. Życzę powodzenia, harmonii, szczęścia i wakacji. Niech każdy dzień daje nowe promienie, a ludzie niech tylko inspirują, a nie denerwują. Aby niebo strzelało jasnymi kolorami, a ptaki śpiewały ci symfonie. Życzę wszystkiego najlepszego i oby wkrótce się spełniło!

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Jest dumą kadry zarządzającej i faworytką zespołu. Jest wspaniałą osobą, wrażliwą rozmówczynią i po prostu oszałamiającą kobietą. Ma dziś urodziny! Dziś przyjmuje gratulacje i prezenty, komplementy i wyrazy współczucia. Jako zespół nie możemy nie obchodzić tak ważnego wydarzenia – urodzin kolegi. Gratulacje, drogi kolego. Bądź jeszcze piękniejsza, jeszcze bardziej uśmiechnięta i czarująca. Radujcie nas wszystkich swoją obecnością i optymizmem. Chętnie współpracujemy ramię w ramię! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałej kobiety. Szczerze pragnę podbić świat niepowtarzalnym pięknem, niesamowitą dobrocią i jasną szczerością. Życzę ci, abyś był kochany i szczęśliwy, odnoszący sukcesy i wesoły, marzycielski i czuły.

Wszystkiego najlepszego, kochana urodzinowa dziewczyno! Życzę Ci nigdy nie tracić serca, a jedynie cieszyć się życiem i promieniować pozytywnie. Bądź zawsze tak dobry, miły i piękny.

Najpiękniejsze i najjaśniejsze, w twoje urodziny najlepsze słowa i życzenia. Pozostań zawsze taki sam: mądry, słodki, zabawny i wesoły. Niech w życiu zawsze wszystko się ułoży, spełnią się Twoje marzenia, by dom był pełną miską, a serce pełne miłości.

Powinieneś również rozważyć życzenia urodzinowe dla kobiety prozą w jej własnych słowach w wieku 60 lat. Mogą mieć następującą treść. Chcę szczerze pogratulować wakacji, z całego serca życzyć szczęścia i zdrowia. Niech szczęście i sukces towarzyszą ci w życiu. Zawsze pozostań tą samą cudowną osobą, którą cię znam. Obyś miał w życiu dużo pozytywnej energii.

Wszystkiego najlepszego kochanie! Życzę miłości, ciepła, aby na swojej drodze spotykać tylko życzliwych i bystrych ludzi. Życzę, abyś w tym roku poznał nowych lojalnych przyjaciół i niech w Twoim życiu czekają na Ciebie tylko ciekawe i jasne wydarzenia!

Wszystkiego najlepszego dla wspaniałej kobiety dzisiaj! Zawsze jesteś piękna, stylowo ubrana, a w twoich oczach płoną iskry, bo po prostu nie można Ci się oprzeć. Życzę Ci, abyś zawsze pozostał taki sam: wesoły, wesoły, uśmiechnięty, młody, optymistyczny. Niech marzenia zawsze się spełniają.

Jasne życzenia urodzinowe dla kobiety własnymi słowami

Wszystkiego najlepszego dla kobiety do łez

Z całego serca gratuluję Ci urodzin! Życzę dobrego zdrowia, szybkiego rozwoju zawodowego, ciekawej pracy, godziwych zarobków, codziennej inspiracji, spełnienia wszystkich upragnionych pragnień, wielkie możliwości i proste kobiece szczęście!

Droga Pani, proszę przyjąć moje szczere gratulacje z okazji urodzin! Życzę dobrego ducha, siły ciała i lekkości duszy. Niech nic nie przyciemnia Twojej jasnej, radosnej twarzy!

Dzisiaj są urodziny niezwykle utalentowanej osoby! Kochanie, jesteś niesamowicie piękna, miła, opiekuńcza, uważna! Masz wspaniałą rodzinę: kochającego męża, cudowne dzieci, wspaniałych rodziców! Budujesz karierę i wierzę, że z czasem staniesz się wielkim Szefem! Ludzie za tobą podążają, słuchają, czasem się boją, szanują! Z głębi serca życzę, abyś nigdy na tym nie poprzestała, aby się poprawiać, ale najważniejsze jest bycie SZCZĘŚLIWYM!!!

Wszystkiego najlepszego! Pozostań tym samym szczerym, wesołym, psotnym, wyjątkowym, kochaj i bądź kochany, szczęście ogromnych rozmiarów dla ciebie, niespodzianki w życiu tylko przyjemne. Niech życie składa się tylko z białych pasków, gdzie jest morze uśmiechów i nie ma twoich łez!

Droga, urocza, piękna kobieto, niech twoje życie będzie szczęśliwą bajką, niech twoja osobowość odciśnie piętno na historii świata, niech twoje piękno zabłyśnie jasnym światłem inspiracji , niech szczęście nigdy nie odejdzie.

Moja droga. Jesteś samym pokojem. Jesteś najmilszą duszą. Twoje serce jest zawsze wypełnione wsparciem, współczuciem i miłością. Życzę Ci harmonii w życiu, tylko ciepłych spotkań z miłymi ludźmi. Życzę wolności osobistych zainteresowań i dobrego samopoczucia. Wszystkiego najlepszego.

Kochanie! Wszystkiego najlepszego! Jak miło ci pogratulować, powiedzieć ciepłe słowa! Jesteś najpiękniejszą ze wszystkich kobiet na Ziemi! I niech wszyscy zazdroszczą! Noszę cię w ramionach! Dla mnie jesteś piórem utkanym z miliardów błyszczących gwiazd! Chcę, żebyśmy zawsze tam byli!

Może i jesteś dojrzałą kobietą, ale jesteś moją córką. Pamiętam, że jesteś mały i nieudolny! Życzę ci, moja droga, abyś śmiała się tym samym śmiechem, aby twoja dusza była czuła. Życzę samych sukcesów, szczęścia, radości, życzliwości. Niech anioły krążą nad tobą, dając ci swoją ochronę. Niech wszyscy wrogowie będą się ciebie bali, ich mapa już dawno została pokonana.Wszystkiego najlepszego!

Trudno być kobietą w tym życiu, a jednak to cudowne! Będziemy czekać, mieć nadzieję i walczyć o nasze szczęście. Całujemy cię, kochanie. Kwiaty, uśmiechy, miłość! Miłość i adoracja. Jest to konieczne dla wszystkich kobiet, a zwłaszcza dla Ciebie! Ładuj dobrą energią i patrz w przyszłość.

Wszystkiego najlepszego! Życzę Ci być zdrowym, pełnym energii i siły, pogodnym, pogodnym, kochanym, aby wokół Ciebie panowała harmonia… Podróżuj, śnij i nigdy nie zapominaj o wiernych oddanych ludziach, którzy poświęcili Ci minuty swojego życia i nie prosili za wszystko w zamian.

Wszystkiego najlepszego drogi kobieto. Życzę wszystkim pięknych i niesamowitych w życiu, wszystkich dobrych rzeczy i po prostu wspaniałego nastroju. Bądź zawsze zachwycający, nigdy nie odchodź od swojego i każdego dnia kwitnij jaśniej i piękniej.

Życzymy niezależności i indywidualności. Być wyznacznikiem trendów w modzie i stylu. Aby ludzie na całej planecie podziwiali Twój wizerunek i podążali tylko za Twoim przykładem. Aby entuzjastyczne spojrzenia dawały uśmiech i szczęście. Wszystkiego najlepszego!

W twoje urodziny życzę ci nieziemski aniele, moja ukochana kobieto, aby w twoim sercu był spokój. Chciałbym, aby w twoim domu było miejsce na cud i magię, aby próżność zniknęła z życia. Życzę wszystkim, których znasz, moje drogie Słońce, aby natychmiast ogarnęła Cię radość, aby pasja i czułość ogarnęły Cię mgłą. Życzę Ci, aby wszystko w Twoim życiu było po prostu idealne.Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego, powodzenia, gratulacje, wzloty i upadki po niepowodzeniach, fajni przyjaciele, więcej czekolady i dżemu, przystojni mężczyźni i bajgiel z bułką na pocieszenie, iPhone sześć, dziesięć i sto piąty, życzliwy szef, koledzy, wszystko, czego pragniesz w życiu osobistym, więcej dzieci, światło, spełnienie nadziei i żadnych rozczarowań, żeby było lepiej niż wszyscy!

Chciałabym, żeby twoje życie było jak z bajki. Kiedy śnisz, wyobraź sobie, że jesteś boginią i że wszystko jest dla Ciebie możliwe! Niech Twoje piękne oczy zawsze lśnią szczęściem i miłością. Życzę, abyś łapała pełne podziwu spojrzenia mężczyzn i aby wybrana przez Ciebie osoba była zafascynowana Tobą na całe życie.

Niech każdy dzień Twojego życia będzie przynajmniej jednym, ale szczerym uśmiechem do świata, który przypomni Ci, jak czasami chmury nad Twoją głową są iluzją. Życzę, aby zawsze byli tacy, którzy cię kochają i ci, których kochasz. Aby uczucia były prawdziwe, przyjaciele są prawdziwi, a ty jesteś tak samo naturalny i szczęśliwy! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego! Życzymy Ci wiecznej wiosny w Twojej duszy, śpiewu ptaków, jasnego słońca, kobiecego szczęścia, kwiatów i uśmiechów. Niech pokój, miłość, ciepło, radość, dobrobyt i dobroć zawsze panują w Twoim domu. Bądź zawsze tą samą słodką, piękną kobietą; ta sama życzliwa, uczciwa i szczera osoba.

Moja droga! Nadchodzą twoje następne urodziny. Wiem, że życie bywa ciężkie, dlatego pragnę pozostać zawsze silną. Niech bezpieczna ścieżka szybko się otworzy. Pragnę życzyć Ci życia, a nie przetrwania, przyjaźni szczęścia i łapania ptaka szczęścia na jego jasny i wspaniały ogon każdego dnia, w każdej chwili. Życzę też dobrego zdrowia!

Wszystkiego najlepszego! Szczęście, radość, żarliwy ogień w oczach i niech uśmiech nigdy nie opuszcza ust. Niech pragnienia szaleją z możliwościami, niech wszystkie przedsięwzięcia kończą się ciągłym sukcesem, niech otaczają Cię sprawdzeni przyjaciele. Wszechogarniająca miłość, niespożyta energia i gigantyczne zdrowie.

Wszystkiego najlepszego. Wiadomo, że kobieta ma zawsze 18 lat, aw jej paszporcie można wskazać wszystko. Dlatego dzisiejsze święto jest świętem wiecznego kobiecego piękna, doprawionego mądrością minionych lat.

Życzenia urodzinowe dla kobiety do łez

Wszystkiego najlepszego dla kobiety w prozie

Wszystkiego najlepszego! Z całego serca życzę powodzenia, szczęścia, radości.Aby spełniły się marzenia, by spełniły się marzenia. Dużo pieniędzy i lojalnych, natchnionych przyjaciół. Najważniejsze jest dobre zdrowie obok bliskich. I nie ukrywaj swojego uśmiechu, uśmiechaj się częściej.

Życzymy, aby wszystkie Twoje przedsięwzięcia przyniosły podwójny sukces, a cierpienie było o połowę mniejsze. Życzymy, aby zmarszczki się nie powiększały, a zmniejszały. Tak więc, gdy chirurg plastyczny cię zobaczy, zrozumie, że tutaj jego biznes poniesie stratę. Podziwiać cię i żądać bisu. Bądź najszczęśliwszy i najbardziej pożądany. Wszystkiego najlepszego!

Dzisiaj zebraliśmy się razem z przyjaciółmi, aby świętować wspaniałe wakacje. Niech rozczarowanie i smutek nie przychodzą do Twojego domu, sprzątanie wokół domu jest łatwe. Niech w szafie zawsze będą ubrania i buty odpowiednie na każdy dzień i wydarzenie. I będziesz najbardziej stylowy i modny.

Wszystkiego najlepszego! Szczęśliwe drogi do Ciebie, zdrowie i niegasnąca uroda, miłe wspomnienia i odrobina magii. Aby uśmiech zawsze błyszczał na Twojej twarzy, bliscy rozpieszczają Cię uwagą i troską, a miłość przynosi tylko przyjemność i burzę pozytywnych uczuć.

W dniu, w którym urodziła się tak piękna pani jak Ty, życzę Ci morza kwiatów, gór słodyczy, skrzyń skarbów, a także miłości, szacunku, uznania i więcej miłości!!! Niech promień szczęścia zawsze oświetla Twoją ścieżkę i prowadzi po niej, obsypując diamentami sukcesu i osiągnięć! Jesteś najlepszy – zawsze o tym wiesz! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego! Życzę więcej jasnych emocji, radości, wiecznej młodości. Niech praca zostanie wykonana sama i będziesz się nią cieszył. Czyste niebo, czyste słońce, dobry nastrój. Baw się, ciesz się życiem, daj sił na wszystko. Jesteś cudowną kobietą!

Cieszymy się, że możemy Ci pogratulować, ukochana kobieto, Twój śmiech jest najlepszą nagrodą! Nasza wyjątkowa, życzymy Ci rozwoju umysłowego, inspiracji, kreatywności i talentu! Życzymy, abyście wierzyli i kochali, życzymy nie przysięgać na życie, ale cieszyć się jego światłem! Dziękujemy za bycie z nami, wspieranie i zrozumienie nas! Wszystkiego najlepszego! Twoje dzieci.

Gratulacje! Życzę Wam, abyście nie tracili optymizmu, zwiększali wszystkie zwycięstwa i osiągnięcia, z łatwością osiągali życiowe cele, stali się najlepszą matką, żoną i córką! W codziennej rutynie pamiętaj, że jesteś cudowną kobietą, godną wszystkiego najlepszego! Niech druga połowa pielęgnuje i kocha, docenia i nie obraża!

W tym dniu życzę pięknej kobiecie wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Życzę Ci zmysłowej i głębokiej miłości. Niech zdrowie, dobry nastrój, energia, harmonia i witalność zawsze żyją w Twoim ciele. Niech Twoje życie osobiste będzie przepełnione emocjami, uśmiechami, wyznaniami, niespodziankami, wycieczkami, uściskami i namiętnymi nocami, nawet jeśli jest to trochę nieprzyzwoite. Dlaczego nie?!? Życzę Ci, abyś zawsze miał dobrobyt finansowy, bo pieniądze to nie tylko kartki papieru, to nasze możliwości. Dlatego życzę, abyś zawsze miał możliwość kupienia wszystkiego, co chcesz, relaksu tam, gdzie chcesz, abyś mógł zrealizować swoje wielkie pragnienia. Cóż, niech los zadba o ucieleśnienie twoich wzniosłych marzeń, twojego szczęścia, twojej inspiracji. Gratulacje.

Z całego serca życzę spokojnego, szczęśliwego stanu, duchowej harmonii, nowych przyjemnych spotkań, komfortu i rodzinnych radości! Niech dzieci zachwycają, dbają, niech rodzice będą dumni, mąż podziwia, kocha i troszczy się! Dzisiaj jest wspaniały dzień – i niech cały następny rok będzie taki sam! Gratulacje!

Wszystkiego najlepszego!!! Życzę, aby jutrzejszy poranek przypomniał Wam o 1 stycznia: dzień wolny, brunch, góra prezentów, morze przyjemnych wrażeń, resztki pyszności w lodówce, resztki pięknej fryzury i obowiązkowa dyskusja wakacji z bliskimi!

Życzę Ci pozytywnego nastawienia, morza prezentów, bukietu bukietów Twoich ulubionych kwiatów, radości życia i ogromnego szczęścia! Wszystkiego najlepszego!

W tym pięknym dniu życzę Ci wszystkiego najlepszego. Życzenie ci tylko najlepszego byłoby banalne z mojej strony. Życzę wam, abyście zawsze pozostawali tak pogodni i pogodni, aby w waszych oczach zawsze płonęła pasja życia, która swoim światłem ozdabia życie otaczających was ludzi. Aby łzy pochodziły tylko ze szczęścia, a serce wyskoczyło z radości, a nie z niepokoju. Śmiej się częściej, bo nie ma nic piękniejszego niż słuchanie swojego śmiechu. Długie lata dla Ciebie, ale żeby nie były dla Ciebie ciężarem, a także dobrego zdrowia i oczywiście powodzenia, bo bez tego w naszych trudnych czasach nie ma mowy. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego, powodzenia w świętowaniu tego dzisiaj.

Gratuluję Ci radości i życzę wszystkiego najlepszego.Pozostań zawsze pogodny i radosny, a Twoja uroda niech zawsze oczarowuje i sprawia przyjemność ludziom wokół Ciebie! Życzę Ci trwałej młodości, pomyślności i więcej uśmiechów, niech nic Ci nigdy nie przeszkadza, a szczęście zawsze będzie z Tobą. Szczęście, ciepło i miłość!

Dzisiaj jest cudowny i słoneczny dzień. Dzieje się tak dlatego, że dzisiaj dobry człowiek obchodzi urodziny. Jesteś jak róża, czasem pełna wdzięku, czasem z cierniami. Jesteś zmienny jak pogoda. Ale to nie pozwala zniknąć i zablokować wszystkich twoich najlepszych cech. Naprawdę doceniamy Twoją życzliwość, szczerość, uczciwość, odpowiedzialność. Możesz wystawiać w nieskończoność. Bądź szczęśliwy! Wesołych Świąt!

Wszystkiego najlepszego, cudowna kobieto, niech nigdy nie będzie barier do szczęścia i radości, niech wszystko wokół będzie piękne i magiczne, niech cudowna inspiracja zawsze pozwala wymyślić coś niezwykłego i okazałego, obyś zawsze miał szczęście i szczęście po drodze.

Zapomnij o słowie „kochanka”! Jesteś mi drogi i kochany! Tylko ty wypełniasz moje serce! Tylko z tobą widzę siebie szczęśliwą! W twoje urodziny życzę ci wszystkiego najlepszego, co może być na tej ziemi! I życzę Ci wszystkiego najlepszego w zdrowiu! Zachowaj piękno przez wiele lat!

Czy wiesz, co mówią o Tobie wszyscy bez wyjątku mężczyźni? Och, co za kobieta, urocza i piękna! To prawda, zapytaj każdego gościa o swoje wspaniałe urodziny! Przyciągasz pełne podziwu spojrzenia mężczyzn.Ale jesteś piękna nie tylko na zewnątrz, jesteś bardzo piękna, głęboka i interesująca w swojej duszy. A poza tym wierna i wyrozumiała przyjaciółka, wspaniała gospodyni, miła córka, najbardziej niezawodny pracownik i po prostu bardzo dobra osoba! Czy wiesz, co odróżnia Cię od wszystkich innych? Zawsze uśmiechasz się do innych i życia w ogóle, zawsze jesteś w dobrym nastroju, pełen energii i optymizmu, a to jest takie zaraźliwe i inspirujące! Przyjmij dziś ode mnie gratulacje i życzenia szczęścia, wzajemnej i nieskończonej miłości, dobrobytu finansowego i niezależności, radości i powodzenia. Chcę jak najczęściej słyszeć Twój pełen życia, iskrzący się śmiech. Wszystkiego najlepszego, niech los uchroni Cię przed wszelkimi przeciwnościami losu!

Niech wszystko wokół świeci dziś tylko szczęściem, radością i zabawą, bo taka cudowna osoba jak Ty urodziła się w tym dniu! Zawsze pozostań jasny, miły, ciepły i wyjątkowy. Życzę Ci, aby zawsze otaczali Cię ludzie, którzy Cię kochają i lojalni przyjaciele, cieszyli się każdą sekundą swojego życia i szli naprzód z podniesioną głową. Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego. Życzę Ci wielkiego kobiecego szczęścia, miłości i bycia kochanym, witalności i energii. Aby światło, które promieniujesz, oświetlało wszystko wokół, aby wszyscy twoi krewni i przyjaciele byli zdrowi, a sukces towarzyszył wszystkim.

Oryginalne gratulacje z okazji urodzin kobiety

Jasne życzenia urodzinowe dla kobiety własnymi słowami

Wszystkiego najlepszego, piękna diwa. Niech dobry cud zdarza się w Twoim życiu każdego dnia, niech szczęście zawsze błyszczy w Twoich oczach.Życzę, aby Twoje piękno i marzenia nie znały granic, a aspiracje nie znały porażki!

Moja ukochana kobieta! Dzisiaj są twoje urodziny! W tym dniu gratuluję! Życzę szczęścia, dobrego zdrowia, dobrego nastroju i niesamowitego szczęścia! Niech wszystko, co dzieje się w życiu, prowadzi do najlepszych! Szczęście dla ciebie, moja droga!

Jesteś tak piękna i delikatna, że ​​po prostu nie można chcieć więcej! Niech Twoje życie gromadzi co roku tylko przyjemne, dobre wydarzenia i wspomnienia, a piękno może trwać przez dziesięciolecia! Szczęście kobiet i spełnienie pragnień!

Dzisiaj jest wyjątkowy dzień w kalendarzu – dzień, w którym urodziła się kobieta taka jak Ty. Niech nie tylko dzisiaj, ale zawsze, na Twojej twarzy zabłyśnie uśmiech, który równie jasno i ciepło odbija się na twarzach otaczających Cię ludzi, dając Ci nieograniczone szczęście, szczerą radość i tylko najprzyjemniejsze emocje!

Nadszedł więc ten wspaniały dzień, urodziny. Życzę Ci burzy uczuć, dobrego otoczenia, aby Twój portfel nie był pusty, a wiosna była w Twojej duszy, a co najważniejsze, aby codziennie jasne i przyjemne drobiazgi sprawiały, że się uśmiechasz. Życzę Ci, abyś pozostał tak piękny, powodzenia we wszystkich wspaniałych planach i małych osiągnięciach! Szczęście w każdej chwili, bo na to zasługujesz!

Tego dnia narodziło się cudowne słońce o promiennym uśmiechu i niewyobrażalnej urodzie. Bądź w dobrym nastroju dzień po dniu, pozytywny, nie do odparcia i kochany.Niech Twój portfel się nie opróżni, a sukces w Twojej karierze czeka! I obyś zawsze rozgrzewała Cię miłość, zrozumienie i wsparcie bliskich. Wszystkiego najlepszego!

Bóg uczynił Hinduską pracowitą, Afrykankę pasjonatem, Francuzka pikantną, Niemkę ekonomiczną, Amerykankę biznes. Myślę, że wszystkie te najlepsze kobiece cechy są w Tobie idealnie połączone. Pozostań tak wspaniały i kochany przez wszystkich!

Życzę ci długiej… Nie, nie długiej. Życzę piękna… Nie, nie piękna. Życzę czułej… Nie, nie czułej. Życzę niezapomnianego… Nie, nie niezapomnianego. A może to: życzę Ci długich, pięknych urodzin oraz delikatnej i niezapomnianej przygody w tym dniu – Ty moja droga!

Drogie urodziny! Dziś, w ten cudowny dzień, wszyscy zebraliśmy się tutaj, aby uczcić Twoje urodziny! Gratulacje! Pragniemy, abyś zawsze pamiętała, że ​​przede wszystkim jesteś kobietą! Niech wszystkie radości życia będą u Twoich stóp! Życzymy sobie absolutnie wszystkiego, bez wyjątku, nic, żadnych żalu i patrzymy z optymizmem! Ciesz się życiem bez wspomnień z przeszłości, nie oglądaj się za siebie, baw się, tańcz, chodź i ciesz się każdą chwilą! I niech w każdej sekundzie będzie miejsce na rozkoszne emocje i łzy szczęścia! niech całe twoje życie zamieni się w wakacje z prezentami i niespodziankami, które los obdarzył! Szczęście kobiet dla ciebie, ludzkie zrozumienie, przyjazne uściski, uśmiechy krewnych i przyjaciół! I niech szczęście zajmie ogromne miejsce w Twoim życiu! Wesołych świąt, kochana urodzinowa dziewczyno!

W te cudowne, jasne święto Twoich urodzin, z głębi serca życzę Ci, abyś była prawdziwą Kobietą z dużej litery, piękną i kruchą, delikatną i opiekuńczą, jak sama cię stworzyła czarodziejka-los. Życzymy Ci, abyś pozostała ideałem tajemniczej kobiecości dla męża i standardem wykwintnej urody dla przyjaciółek i dziewczyn. Chcemy, abyś był wzorem do naśladowania dla swoich dzieci i przykładem sukcesu dla współpracowników w pracy.Proszę nas wszystkich swoim szczerym, olśniewającym uśmiechem!

Moja łagodna, troskliwa i czuła kobieto, życzę Ci, abyś zawsze pozostała mądra, miła, kobieca i luksusowa! Bardzo Cię kocham i jestem wdzięczna losowi za to, że Cię miałam! Życzę radości, pomyślności i rodzinnego ciepła! Niech szczęście nigdy cię nie opuści, a wiara i nadzieja będą twoimi wiernymi towarzyszami, którzy będą cię chronić i sprawić, że twoje życie będzie tylko piękniejsze i lepsze! Naprawdę chcę widzieć Cię w przyszłości nie jako własną kobietę, ale żonę, która da mi piękne dzieci, tak podobne do nas, które będziemy kochać bez końca i chronić przed niepogodą, że w życiu może być ich tak wiele! Jeszcze raz gratuluję, niech ten dzień zostanie Wam zapamiętany na zawsze, tylko z najlepszej strony!

Wszystkiego najlepszego! Życzę wam szczęścia od wieków, życzę wam ziemskich radości, powodzenia w złotym życiu, miłych dzieci i krewnych, niech miłość będzie nieziemska, a śmiech niech będzie galaretowaty! I chcę być tą samą słodką, piękną, ukochaną i pożądaną kobietą!

Jaka magia ci się przytrafiła? Po prostu błyszczysz dzisiaj! Mądrość kobiet wzrosła w oczach, głęboko czarująca, jak leśne jeziora, a twój uśmiech jest jak promienie słońca dla naszego społeczeństwa … Gratulacje z okazji twoich urodzin, najpiękniejsza! Bądź szczęśliwy i kochany!

Życzę Ci kochanie, abyś stał się bardziej zdeterminowany, abyś mógł naładować wszystkich na świecie swoim poczuciem humoru. Chcę tylko żyć, uśmiechać się do ludzi wokół mnie, chcę wierzyć i kochać.Niech wasz optymizm i radosne usposobienie zadziwi cały kraj, niech stanie się podporą dla cierpiących dusz. Moja ukochana i kochająca kobieto, życzę Ci, abyś zawsze była pożądana i słodka, pewna siebie i czysta dusza!

Twoje cudowne przyjęcie urodzinowe, ogarniają mnie emocje, miłość, która żyje we mnie od czasu do czasu wylewa się wypełniając całą przestrzeń niesamowitym światłem i ciepłem. W tak wyjątkowy dzień chciałbym podarować Wam słońce, wszystkie gwiazdy, które migoczą na niebie. Chciałbym dać wam śpiew ptaków w ogrodach Eden, wszechmocny wiatr. Oddałabym Ci kochankę nocnego nieba, pod którą kiedyś się całowaliśmy, zdając sobie sprawę, że nasza miłość jest najsilniejsza na świecie. Chciałbym rzucić do twoich stóp wszystkie kwiaty, wszystkie kolory wszechświata, wszystkie błogosławieństwa ziemi, wszystkie bogactwa. W końcu zasługujesz na najlepsze, moja królowo. W taki dzień życzę Ci być zawsze zdrowym, pogodnym, kochanym, pożądanym, rozumianym, natchnionym, harmonijnym, kreatywnym, wyjątkowym i niepowtarzalnym, jakim jesteś teraz. Wesołych wakacji, wszystkiego najlepszego, bądź najszczęśliwszą kobietą na świecie.

Życzę Ci domowego ciepła, komfortu domowego ogniska, pomyślności i zdrowia, pogody ducha i świeżości, wiecznej młodości i wzniosłości, zapierającego dech w piersiach szczęścia! Wszyscy bardzo cię kochamy. Bądź szczęśliwy!

Życzę Ci, abyś zawsze był wyjątkowy, szczęśliwy i oczywiście kochany w swoje urodziny. Życzę też, abyś pokochała siebie, aby na drodze Twojej miłości kwitły tylko najpiękniejsze kwiaty. Gdziekolwiek przyjedziesz, gdziekolwiek przyniesiesz wakacje.Niech tak będzie przez co najmniej kolejne sto lat!

Szczęście i radość dla Ciebie, zdrowie i błogosławiona wiosenna odnowa, dobry nastrój na przyszłość i świat pełen ciekawych rzeczy do zrobienia w życiu! Pozostań młody, piękny, dociekliwy przez wiele lat! Powodzenia we wszystkim!

Wszystkiego najlepszego, kochanie! Życzę, aby Twoje piękne oczy zawsze promieniowały radością serca i duszy, a szczęśliwy uśmiech każdego dnia lśnił na Twojej twarzy. Niech ciepło i miłość bliskich ogarnie Cię i ogrzeje nawet w najmroźniejszy dzień, a życie będzie wiecznym świętem pełnym miłych niespodzianek!

W ten jasny dzień gratuluję ci urodzin i życzę… Och, jak to jest? Dziś do kalendarza dodawany jest cały, a jutro z westchnieniem powiesz sobie, że stałeś się o rok starszy… Okazuje się, że jeden dzień – urodziny – oznacza kolejny przeżyty rok?

Nasza droga piękność! Serdecznie gratulujemy urodzin! Nie smuć się, że minął kolejny rok. W końcu stałaś się jeszcze piękniejsza i atrakcyjniejsza dla mężczyzn. Jesteś jak jasne światło w nocy, do którego gromadzą się ćmy. Niech więc Twoje piękno nie zblaknie, a jedynie wypolerowane przez lata. Szczęście i miłość do Ciebie!

Czy nasza planeta może istnieć bez Słońca? Oczywiście nie. Więc moje życie bez Ciebie, droga kobieto, byłoby nudne i pozbawione radości. Dziękuję za ogrzanie wszystkich przyjaciół i rodziny promieniami życzliwości i ciepła. Wiesz, jak słuchać tych, którzy zwrócili się do Ciebie o pomoc – zawsze pomożesz dobrym uczynkiem i radą. Nie bez powodu ludzie tak bardzo się do ciebie ciągną, a dzieci kochają – nie tylko własne, ale także obce.Więc bądź zdrowy i szczęśliwy, żyj do stu lat i nie znaj smutku!

Twoja ukochana życzy Ci moja droga, kochana kobieto pomyślnego zakończenia wszystkich Twoich spraw, szybkiego rozwoju kariery, szacunku dla przyjaciół, krewnych, znajomych, a nawet podwładnych! Niech wszystkie twoje problemy się rozwieją, wszystkie żale zostaną zmyte przez deszcz, a nowe pomysły pojawią się w twojej głowie! W twoje urodziny spieszę ci powiedzieć, jak bardzo cię kocham, jak cię doceniam i szanuję!

Możesz utonąć w oczach, Twoje usta są delikatne i słodkie. Twoja figura jest oszałamiająca. Życzę ci tylko godnego człowieka, który wie, jak dotrzymać słowa. Niech ominą cię wszelkie przeciwności i smutki. Kocham Cię. Gratulacje!

Kochanie! Słodki, piękny i niepowtarzalny! Gratuluję ci urodzin! Nie chcę być banalna, ale przede wszystkim zdrowie! Silny, jak młody zdrowy niepijący mężczyzna. Nawiasem mówiąc, niech ten też będzie zawsze pod ręką. Jesteś mądry i wszystko możesz zrobić sam. Ale po co zawracać sobie głowę, jeśli ktoś w pobliżu chętnie ułatwi Ci życie? Wtedy będziecie mieli wystarczająco dużo czasu dla siebie: dużo salonów spa, drogich sklepów, i żeby po jednym – sklep jubilerski, i żebyście coś w każdym dostali, wiele wiz w paszporcie i znajomych na całym świecie! Harmonia, miłość i zgoda na wiele lat!

Podziwiam Twoją życzliwość, ponieważ zawsze udzielałaś wsparcia i pomocy nie tylko rodzinie i przyjaciołom, ale wszystkim tym, którzy jej potrzebowali.Czasami wydaje się, że ciepło twojej duszy może ogrzać cały glob. Jesteś moim wzorem do naśladowania i jestem dumny, że znam cię tak blisko i cieszę się, że mogę ci pogratulować urodzin nie tylko na pokaz, ale z całą szczerością i duszą. Niezmierzone szczęście, dobre zdrowie, żyj długo i gustownie!

Życzę Ci dużo szczęścia i harmonii, szczęścia w życiu osobistym, sukcesów w pracy, prawdziwej miłości i prawdziwej przyjaźni. Dzieci, z których można być dumnym, opiekuj się ukochaną osobą. Niech wiara zawsze tam będzie, szczera, pochodząca z głębi duszy, dająca pokój i łaskę. Życzę Ci ciepłego ogniska, ucieleśnienia wszystkich planów życiowych i doskonałego zdrowia…

Nasz drogi szefie, wszystkiego najlepszego! Dla nas jesteś prawdziwą gwiazdą: piękna, jasna, ponętna. Również przewodnik. W końcu to Ty kierujesz biznesem naszej firmy drogą sukcesu i dobrobytu. Zdrowie dla Ciebie i gwiezdny sukces we wszystkim!

Rzadko się zdarza, aby szef okazał się bardzo bliską osobą. Nie jesteś tylko dobrym szefem, jesteś osobą, która zawsze pomoże i zrozumie w każdej sytuacji. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Życzymy Ci cierpliwości i mądrości w kontaktach z nami, a ze swojej strony zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby Cię nie denerwować i zawsze utrzymywać reputację naszej organizacji na najwyższym poziomie.

Życzę mojej kochanej, kochanej kobiecie na urodziny, aby była wyjątkowa i bystra. Pragnę, aby Słońce na niebie świeciło tylko dla Ciebie, życzę Ci, gdziekolwiek jestem, abyś poczuł mnie moją duszą. Życzę Ci, abyś się nie nudził, gdy nie jestem z Tobą, abyś zawsze mi wybaczał. Życzę Ci, aby wszystkie marzenia na świecie spełniły się tylko dla Ciebie. Chciałbym, żeby wiatr wiał w twoim życiu!

Wszystkiego najlepszego! Życzę, abyś zawsze pozostała piękna, czarująca, mądra, zdrowa, szczęśliwa! Życzę Ci, aby zawsze otaczała Cię czułość, troska, miłość, ciepło, dawała radość i nowe niezapomniane doznania!

Proszę o przyjęcie najszczerszych życzeń z okazji tych wspaniałych wakacji. Chcę szczerze pogratulować ci urodzin, życzę tego, o czym marzy każda kobieta: niesłabnąca uroda, dobre zdrowie, radość, powodzenia i dobry nastrój! Niech w pobliżu znajdą się godni zaufania ludzie, na których można polegać.

Dzisiaj chcę osobiście życzyć wszystkiego najlepszego wyjątkowej i magicznej osobie! Ludzka trąba powietrzna, ludzka bateria, wzburzona i zorganizowana, bystra i delikatna, wytrzymała i ostrożna, osoba jest zegarem, osoba jest zorganizowaną niespodzianką! Kochanie, podziwiam cię, kocham cię, niezmiernie cieszę się z naszej znajomości, komunikacji, intymności! Jesteś niesamowita i cudowna! Życzę nieugaszonej energii, siły, szczęścia, odpoczynku i relaksu, relaksu i zasobów! Niech wszystko będzie łatwe i radosne! I niech twoja troska o innych wraca do ciebie wielokrotnie! Niech wszelkim przedsięwzięciom zawsze towarzyszy wiatr powodzenia, spełnianie marzeń, a rodzina przynosi tylko szczęście! Niech fala pozytywów poniesie Cię w kierunku sukcesu i Twoich marzeń! Nigdy nie zmieniaj swojej postaci dla nikogo! Jesteś wyjątkowy i wszyscy Cię za to kochają! Jesteś niesamowity!

Wszystkiego najlepszego dla opiekuńczej i uważnej, pięknej i uroczej, delikatnej i inspirującej kobiety! Życzymy głośnego śmiechu, wesołych towarzystw, miłej komunikacji, komfortu w domu, pomyślności i pełnego dobrego samopoczucia!

Z głębi serca życzę Ci całego naręcza szczęścia, garści pieniędzy ze zjeżdżalnią, worka zdrowia i powodzenia w Twojej dziewczynie! Pragnę ozdobić ten świat swoją obecnością przez co najmniej kolejne sto lat!

Wszystkiego najlepszego! Chcę, abyś zawsze pozostawał tak szczery, wesoły, szczery i radosny! W ten najjaśniejszy dzień w twoim życiu życzę, abyś nigdy nie był smutny, ponieważ wszystko, co się dzieje, jest najlepsze i zawsze o tym pamiętaj! Niech Twoje życie będzie jednym ciągłym nie tylko białym paskiem, ale także pełnym wszystkich kolorów tęczy, z wyjątkiem szarości i czerni!

Wszystkiego najlepszego! Życzę, aby w środku panował pokój i przyjaźń, abyście odnaleźli harmonię i stały spokój, nie martwili się o nic, nigdy nie byli napięci.Życzę, aby z tym spokojem towarzyszyły pocieszenie, szczęście i zachwyt, aby zawsze było wygodnie i swobodnie. Aby każda osoba, która wchodzi w twoje życie, była jasna i interesująca! Abyś nigdy nie zachorował, a promienny uśmiech towarzyszył doskonałemu samopoczuciu! Powodzenia, pokoju i miłości!

Nasza droga piękność! Serdecznie gratulujemy urodzin! Nie smuć się, że minął kolejny rok, ponieważ stałaś się jeszcze piękniejsza i atrakcyjna, ponieważ jesteś jak jasne światło, radując się życiem! Szczęście dla ciebie i miłość!