Życzenia urodzinowe 4 lat

Zebraliśmy dla Was wiele pięknych życzeń urodzinowych dla dziecka w wieku 4 lat, chłopca, dziewczynki w prozie, z głębi serca. Dobre słowa płynące z serca sprawią, że dzień drogiej osoby będzie radosny i niezapomniany.

Wszystkiego najlepszego, droga dziewczyno, niech w tym dniu wzniosą się wielokolorowe balony, z których każdy będzie zawierał Twoje marzenie. Im wyżej się podniosą, tym dokładniej się to spełni. Pozwól więc, aby Twoje jaja i marzenia za każdym razem wznosiły się coraz wyżej.

Życzę Ci w urodziny, najwspanialszej dziewczynie na świecie, abyś pomogła swoim rodzicom. Życzę Ci doskonałych ocen w szkole, częstszego uśmiechu i cieszenia się każdym nowym dniem. Życzę, aby w te cudowne wakacje spełniły się wszystkie Twoje najcenniejsze marzenia i pragnienia. Powodzenia!

Nasz słodki i miły chłopcze, gratuluję Ci urodzin i życzę, aby wszystkie Twoje psikusy były piękne i cudowne, aby Twoje czyny cieszyły zarówno Ciebie, jak i Twoją rodzinę. Życzę Ci łatwego zdobywania wiedzy, a także łatwego dzielenia się swoimi osiągnięciami z innymi. Powodzenia i wielkiego szczęścia.

Niech każdy dzień będzie pełen zabawy i jazdy! Zapraszam do realizacji wszystkich swoich pomysłów! I niech spełnią się Twoje marzenia!

Wszystkiego najlepszego dla Ciebie kochane dziecko. Masz dzisiaj 4 lata, co oznacza, że ​​nadszedł czas na ciekawe hobby i zabawne kreskówki, wspaniałe historie i niegrzeczne przedsięwzięcia, radosne uśmiechy i radosne dni.Życzę miłej jazdy w dół wzgórza zimą, zbierania pierwszych kwiatów na wiosnę, pływania i cieszenia się promieniami słońca latem oraz dobrej zabawy szeleszczącej wśród jasnych liści jesienią.

< /div>

Mój chłopcze, masz dzisiaj urodziny. To święto dla całej naszej rodziny, ale wszystkie prezenty są tylko dla Ciebie. Zasługujesz na nie. A nawet jeśli czasem lubisz płatać figle, ale generalnie dorastasz jako posłuszny i rozważny chłopak. A pragnienie bycia niegrzecznym jest normalne w twoim wieku. Kiedy jeszcze się bawić, jeśli nie w dzieciństwie? Tym bardziej dzisiaj. Wszystkiego najlepszego.

Wszystkiego najlepszego dla pięknego dziecka, z 4 różami. Małemu słoneczku życzę szczęścia i zabawy, dobrych przyjaciół i wspaniałych pomysłów, silnej miłości rodziców i dobrego samopoczucia w rodzinie, ciekawej wiedzy i niesamowitych cudów.

Kochana dziewczyno, dzisiaj są twoje urodziny. Dorosłaś trochę bardziej. Życzymy, aby Twoje dzieciństwo było ekscytujące, interesujące i nie spieszysz się z nim.

Moja najważniejsza szkoda, w Twoje urodziny życzę Ci milionów zabawek, setek niezawodnych przyjaciół, ciągłej zabawy i radości. Niech każdy dzień zaczyna się od niespodzianki, kontynuuj granie, a każdej nocy podaruj bajeczny i interesujący sen.

W twoje urodziny życzymy ci, abyś był silny jak Król Lew, mądry jak Mowgli, zabawny jak Myszka Miki i miły jak Kot Leopold. I będziemy cię kochać, każdego z was.

Dzisiaj są twoje urodziny, drogi chrześniaku! Serdecznie gratuluję Ci urodzin i życzę więcej uśmiechów i mniej błędów w życiu, lojalnych przyjaciół i powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach. Niech twoja ścieżka życia będzie pokryta kwiatami, a jasne słońce świeci w twoim kierunku! Bądź ostrożny i postępuj mądrze!

Nasza droga piękność! Jesteś jak delikatny kwiat. Pragniemy, abyś każdego dnia rosła i stawała się słodsza i piękniejsza, zamieniając się w piękną różę. Niech twoje życie będzie jak dobra bajka. Niech twoje stroje są najpiękniejsze, smakołyki najsmaczniejsze, zabawy najciekawsze, studia wydają się łatwe, przyjaciele najlepsi. Stań się szczupły, przyjemny, zdrowy, mądry i odnoszący sukcesy. Wszystkiego najlepszego kochanie!

Drogi chrześniaku! Cieszę się, że mam Ciebie, takiego pięknego i miłego chłopca. W twoje urodziny życzę ci znaleźć trzy szczęście: odnieść sukces w biznesie, znaleźć swoją księżniczkę i zbudować nowy świat, w którym będziesz prawdziwym królem! Jestem z Ciebie dumny i zawsze tam będę – pamiętaj o tym i wiedz!

Drogi przyjacielu! Gratulacje w dniu ślubu! Życzę, abyś dorastał mądry, miły, dobrze wychowany, pracowity, odważny i umiejętny, szanował dorosłych, dobrze się uczył, był zdrowy i szczęśliwy!

Z czułymi uczuciami i miłością pragniemy życzyć wszystkiego najlepszego naszemu skarbowi, naszej pięknej córce. Dorośnij i bądź dobry dla mamy i taty, bardzo cię kochamy, jesteś naszym życiem. Bądź szczęśliwy i odnoszący sukcesy we wszystkim.

Synu wszystkiego najlepszego. Oby w melodii twego życia nie było fałszywych nut, obyś zawsze utrzymywał tonację durową i dokładny rytm szczęścia twego serca. Życzę, abyś zawsze był silny, silny, wesoły, natchniony, celowy i kochany.

Życzę Ci, moja droga, najwspanialszego promienia słońca na świecie, abyś nie przestał wierzyć w cuda, magię i magię. W twoje urodziny życzę ci, abyś psotny chłopczyk mógł znów się uśmiechać i cieszyć się życiem, marzyć i obdarzać uśmiechem wszystkich wokół. Życzę, aby w ten piękny dzień świat kręcił się wokół Ciebie!

Małe słońce, ale wielka radość, gratulacje z okazji 4 roku życia. Życzę kolorowych rysunków, najsłodszych słodyczy, miłości bliskich, wesołych przyjaciół, codziennych sukcesów i wielkiego zainteresowania nowymi odkryciami.

Miła dziewczyna. Gratuluję Ci słonecznych urodzin, w dniu, w którym anioł cicho przelatuje przez okno i delikatnie całuje w policzek. Życzę, aby wakacje były jasne z wielkimi wrażeniami, spędzone z przyjaciółmi.Dobre zdrowie, doskonałe stopnie w szkole, bądź posłuszny i bardzo mądry.

Od … lat uszczęśliwiałeś nas wszystkich swoim istnieniem. Synu, Ty jesteś sensem mojego życia, cieszę się z Twoich sukcesów, małych i dużych zwycięstw i bardzo się cieszę, że taki mądry, przystojny i miły chłopak dorasta w naszej rodzinie. Pamiętaj, bardzo cię kocham i zawsze będę cię kochać. Życzę Ci, aby wszystko się dla Ciebie ułożyło i aby wszystkie Twoje marzenia zawsze się spełniały.

Najlepsze życzenia urodzinowe dla dziecka w wieku 4 lat dla chłopca, dziewczyny w prozie

Wszystkiego najlepszego dla dziecka, 4 lata w prozie

Synu, wszystkie radości mojego życia związane są z Tobą, z Twoimi sukcesami i osiągnięciami. Cieszę się, że starasz się jak najmniej mnie denerwować. Chociaż nasze poglądy nie zawsze są podobne, ale wierzę, że osiągniesz w życiu więcej, niż mogę Ci życzyć.

Bunny, gratuluję Ci urodzin. Nadal jesteś dzieckiem, ale już marzysz o tym, kim się staniesz, gdy dorośniesz. Każdy chłopiec w dzieciństwie marzy o zostaniu astronautą, pilotem lub kierowcą wyścigowym, ale z wiekiem albo pragnie się zmienić, albo brakuje cierpliwości. Życzę, abyś nie zmieniał swojego marzenia i został nie tylko astronautą, ale najlepszym astronautą. A do tego trzeba uprawiać sport, dobrze się uczyć w szkole i nigdy nie tracić serca, jeśli coś nie wyjdzie. Ale astronauci również uwielbiają wakacje, więc dziś powinieneś bawić się z przyjaciółmi na chwałę.Wszystkiego najlepszego, przyszły zdobywco Wszechświata!

Lśniąca dziewczyna, która wie, jak sprawić radość innym, zawsze się uśmiecha. Dziewczyna, która nigdy nie nudzi się sama ze sobą i która wie, jak być duszą każdej firmy, świętuje dziś swoje urodziny.

Wszystkiego najlepszego, kochanie! Jesteś już takim dorosłym, pomagasz tacie i mamie w domu, porządkujesz w pokoju, spokojnie idziesz z mamą za rękę do przedszkola i wybierasz własne ubrania. Niech zawsze otaczają Cię tylko miłość, opieka rodzicielska i prawdziwi przyjaciele, a obelgi, łzy i kłopoty nigdy nie usuwają Twojego pięknego uśmiechu z Twojej twarzy.

Moje słońce, moja córko, kiedy się uśmiechasz, moje serce wypełnia się ciepłym światłem, kiedy się śmiejesz, moja dusza śpiewa szczęściem, twój śmiech, twój uśmiech wypełnia moje życie sensem i daje moje siły. Bądź szczęśliwa moja dziewczyno, uśmiechaj się i ciesz się życiem. Córko wszystkiego najlepszego.

Synu, dorosłeś, stałeś się dorosły i jesteśmy z ciebie bardzo dumni, ponieważ jesteś kontynuacją naszej rodziny, a nasze cechy rodzinne są ucieleśnione w tobie. A chcemy, aby Twoje życie było czyste, jasne, wolne od zła. Bądź szczęśliwy, szczęśliwy i niech sukces będzie Ci towarzyszył we wszystkim.

Wszystkiego najlepszego, mały cud. Masz dzisiaj 4 lata, jesteś najszczęśliwszym i najwspanialszym dzieckiem na świecie. Życzę, aby każdy dzień spotykał się z radością i spędzał go z zainteresowaniem i entuzjazmem. Niech będzie wiele dobrych bajek i cudów, niech będzie wiele smakołyków i słodyczy – jak stąd do nieba.

Wszystkiego najlepszego, kochanie, i życzę Ci wyrosnąć na najwspanialsze dziecko, które zadowoli rodziców. Niech ten dzień będzie jednym z najfajniejszych w Twoim życiu, niech wszystkie prezenty dla Ciebie będą najlepsze i dokładnie takie, jakie chciałeś. Świętuj te szczęśliwe urodziny z rodziną i przyjaciółmi, pamiętaj, aby zdmuchnąć wszystkie świeczki na swoim urodzinowym torcie!

Gratulacje, kochanie, w czwartym roku życia. Życzę jasnej radości życia, żywych wspomnień psotnego dzieciństwa, radosnych chwil i dobrych cudów. Niech każdego dnia otwiera dla Ciebie coś nowego i interesującego, niech Twoi rodzice bardzo Cię kochają i zawsze dają Ci bezchmurne niebo szczęścia.

Mój słodki i miły chłopczyk, wszystkiego najlepszego. Jakie błogosławieństwo mam dla ciebie. Życzę, abyś zawsze pozostał taką pogodną, ​​szczerą i bystrą osobą.Mam nadzieję, że kiedy dorośniesz, będziemy sobie ufać tak samo jak teraz i podzielisz się ze mną swoimi sekretami. Zawsze cię zrozumiem i udzielę matczynej rady. Życzę morza miłości, oceanu szczęścia i słonecznego nastroju.

Chcę życzyć wspaniałemu chłopcu więcej radosnych i pogodnych dni w jego życiu. Aby wszystko można było zrobić z łatwością, a marzenia spełniały się z prędkością światła. Niech twoje oczy zawsze błyszczą jaśniej niż wszystkie światła, a sukces nie odchodzi ani na minutę. Życzę ci szczęścia na przekór wszystkim i śmiałego dążenia do upragnionego celu.

W magiczne wakacje, w twoje urodziny, podnoszę do ciebie szklankę, mój ukochany człowieku, mój synu! Niech szczęście zawsze będzie z tobą, jak wierny pies, a same trudności utorują ci drogę, bo jak nikt inny zasługujesz na płaską drogę usianą dobrymi wydarzeniami!

Gratulacje, słodkie i urocze dziecko. W wieku 4 lat życzę fascynującego rysowania, wesołej jazdy na huśtawce, aktywnych spacerów, wspaniałych przyjaciół, bajkowych opowieści, niesamowitych przygód, kunsztu, uwagi rodziców i najsmaczniejszych słodyczy.

Gratulujemy narodzin Twojej ukochanej córki. Niech dorośnie piękna i mądra ku uciesze całej rodziny. Obyś był zdrowy i szczęśliwy. Wam rodzice życzymy wielkiej cierpliwości, siły i energii w wychowaniu swojej księżniczki.

Minęły cztery lata odkąd, jak mały kociak, leżałeś na brzuchu i zachwycałeś wszystkich swoim bezzębnym uśmiechem. Teraz wyglądasz jak prawdziwa księżniczka, równie piękna, dojrzała i niezależna. Życzymy Ci najjaśniejszej przyszłości, najlepszych przyjaciół, wielu uśmiechów i zawsze dobrego nastroju.

Chińczycy mają przekleństwo – „obyś żył w czasach zmian”. Ale zmiana jest inna. Synu, życzę Ci zmian w Twoim życiu, ale tylko pozytywnych, bo dzieci powinny żyć lepiej niż ich rodzice. Chcę, żebyście też się zmienili, ale tylko na lepsze, bo dzieci powinny być lepsze od swoich rodziców. Życzę Ci zmiany zainteresowań i hobby. Bo dzieci powinny się rozwijać i wzbogacać o nową wiedzę i umiejętności. Niech wiatr zmian wypełni żagle twojego statku i poniesie go we właściwym kierunku. Wszystkiego najlepszego.

Życzenie, abyś zawsze był sobą, jest w porządku dla tak mądrej i miłej dziewczyny jak ty. Nadal zadowalaj także swoich bliskich.

Gratulujemy najpiękniejszej dziewczynie w jej 4 urodziny. Życzę małej księżniczce bajecznego życia z magiczną różdżką, szklanymi butami, pięknym powozem, wesołym tańcem, dobrymi przyjaciółmi i przystojnym księciem. Niech każdy dzień będzie szczęśliwy i radosny, abyś miał wielu dobrych przyjaciół i ciekawe hobby. Bądź zdrowy i najbardziej ukochaną dziewczyną.

Drogie dziecko! Dziś nawet słońce świeci jaśniej i posyła Ci swoje światło, ciepło i uśmiech! Stałeś się o rok starszy, dużo się nauczyłeś. W ten cudowny, świąteczny dzień życzę Wam dużo radości, morza śmiechu i oceanu zabawy. Niech życie stanie się dla Ciebie bajką, pełną jasnych przygód i niezapomnianych odkryć. Ucz się dobrze i bądź pomocnikiem swojej matki. Otwórz swoją ukochaną na miłość i pozwól aniołowi trzymać nad tobą swój amulet!

Wszystkiego najlepszego dla pięknego dziecka! To 4 lata radości, odkryć, emocji i szczęścia! Bądź najlepszy, zdrowy, silny i mobilny. Interesuj się wszystkim i wszędzie, bądź posłuszny rodzicom i uśmiechaj się każdego dnia!

Szczere gratulacje z okazji urodzin dziecka w wieku 4 lat chłopcu, dziewczynie do łez

Wszystkiego najlepszego 4-letniego dziecka

Wszystkiego najlepszego dla kochanego i cudownego dziecka. Życzę szczęśliwego i słodkiego życia, jak dżem, ciekawych hobby i wielkich zwycięstw, radosnych dni i zabawnych emocji, wspaniałych przyjaciół i niewątpliwy sukces na ścieżce życia.

Cudowne dziecko, słodkie dziecko, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Kiedy masz już 4 lata, cały świat jest przed Tobą, świat jasnych kolorów i bajecznych chwil, świat dobrych cudów i zabawnych zajęć. Życzę Ci radości bycia posłusznym rodzicom i zachwycenia ich zwycięstwami, życzę spotykania się każdego dnia z uśmiechem i błyskiem szczęścia w oczach.

Gratulacje, cud, masz dzisiaj 4 lata. Życzę wspaniałych i cudownych chwil w życiu, jasnych promieni szczęścia i radości, wspaniałych wakacji i zabawnych gier. Niech na Twojej drodze spotykają się tylko życzliwi ludzie, niech świat otwiera przed Tobą drzwi do przestrzeni ciekawych hobby i zabawnych doświadczeń.

Czy wiesz, jaka jest główna różnica między dorosłym a dzieckiem? Dorośniesz i staniesz się dorosły, a my nigdy nie wrócimy do dzieciństwa. Ale kiedy patrzę na to święto, na twoich przyjaciół, przynajmniej w myślach wracam do tego beztroskiego wieku, kiedy wszystko jest jeszcze przed nami, a moja dusza jest pełna nadziei i pragnień. To złoty czas w twoim życiu, którego nie możemy kupić za żadne złoto. Życzę, abyście nie śpieszyli się z upływem czasu i cieszyli każdym dniem, w którym żyjecie, a zwłaszcza takim dniem jak dzisiaj. Wszystkiego najlepszego!

Nasze kochane kochanie, w naszej rodzinie jesteś prawdziwym diamentowym ziarnem, największym bogactwem. Wszyscy Cię kochają, kochają, wierzą w Ciebie, rozpieszczają, kupują prezenty. Gratuluję ci urodzin i życzę, abyś zawsze doceniał wysiłki swoich bliskich i był najwspanialszym chłopcem.

Podobno każda matka ma najpiękniejsze dziecko – syna. Naprawdę jest! Jesteś naszą radością i nadzieją, naszym szczęściem i zabawą. Kiedy się uśmiechasz, wydaje się, że cały świat się uśmiecha. Niech więc w twoje urodziny, drogi synu, rozbrzmiewa śmiech dzieci, słychać czyste i szczere gratulacje, a los da ci prezent i umieści za twoimi plecami anioła stróża, który uratuje cię od kłopotów i niepowodzeń.

Wszystkiego najlepszego dla najmniejszego bohatera tej okazji. I choć cztery lata nie jest okrągłą randką, to i tak jest przyjemna. Życzymy naszemu dziecku jak najlepszego dzieciństwa i bezpiecznej przyszłości. Niech dziś prawdziwe szczęście zagości w Twoim domu, z morzem piosenek, gier, rozrywki i nowych prezentów.

Wszystkiego najlepszego mała księżniczka. Gratuluję Ci i życzę, aby w Twoim cudownym królestwie były tylko niespodzianki, tylko cuda. I tak, aby wszyscy Cię zachwycali i zaskakiwali.

Nasza energetyczna kula szczęścia, nasze ukochane dziecko! Życzymy Ci, aby każdy Twój krok był krokiem do sukcesu i wielkich zwycięstw. Życzymy, abyś na zawsze stał się ulubieńcem fortuny, aby cię kochała i rozpieszczała prezentami, tak jak my. Pragniemy również, aby Twoja wrząca energia nigdy się nie wyczerpała i była źródłem ruchu w kierunku nowych przygód. Wszystkiego najlepszego z okazji czwartych urodzin, nasze szczęście!

Synu, dzisiaj są dla mnie nie tylko twoje urodziny. Dzisiaj jest kolejna data od momentu, w którym moje życie zmieniło się nieodwołalnie. Od momentu narodzin wszystkie moje myśli, aspiracje i aspiracje związane były tylko z Tobą. Na początku cieszyłem się z Twoich pierwszych kroków, Twoich pierwszych słów, potem Twoich pierwszych osiągnięć i sukcesów. A dzisiaj jestem absolutnie szczęśliwa, że ​​Bóg dał mi tak wspaniałego syna. Dorośniesz, dojrzejesz i pewnego dnia wylecisz z rodzinnego gniazda. Ale proszę, nigdy o mnie nie zapominaj. W myślach zawsze będę z tobą. Bardzo cię kocham, mój urodzinowy chłopcze.

Wszystkiego najlepszego dla naszego bohatera! Życzymy mu prawdziwych przyjaciół, mocnej ręki, hojnej duszy i wielkiego czystego serca!

Wszystkiego najlepszego kochanie! Masz dzisiaj cztery lata, a już jesteś takim mądrym i poważnym chłopcem. To takie miłe, kiedy pomagasz mamie, gdy taty nie ma w pobliżu, z niepokojem obserwując motyle, robaki, ptaki w parku, próbując kogoś złapać i dotknąć. Niech nowy świat otwiera się przed Tobą każdego dnia w najcieplejszych i najjaśniejszych kolorach.

W twoje urodziny synku, życzę Ci radości jak w kawie, siły jak w dobrym koniaku, pomyślności jak w szwajcarskim banku. Synu, dąż do wszystkiego z ufnością iz radością doświadczaj smaku zwycięstwa!

Niech zdrowie Cię nie zawiedzie, szczęście się przepełni, a marzenia spełniają się z prędkością światła. Niech zachwycające oczy płoną światłami, niepowtarzalny uśmiech nigdy nie opuszcza Twoich ust, a Twój nastrój będzie najlepszy. Wszystkiego najlepszego drogie bliźniaki! I pamiętajcie, macie siebie nawzajem, a to jest najważniejsze!

Wszystkiego najlepszego, cudowny dzieciaku. W ciągu 4 lat życzę Ci słonecznych dni i zabawnych gier, ciekawych hobby i dobrych przyjaciół, jasnych kolorów życia i psotnych przedsięwzięć, jasnego szczęścia w drodze i słodkiego nastroju.

Moja droga księżniczko, gratuluję ci urodzin i życzę, abyś zawsze była najlepsza i najpiękniejsza. Niech twoi rodzice nigdy się nie zawiodą i niech spełnią się wszystkie twoje marzenia. Niech słońce świeci radośnie i jasno w życiu.

Wszystkiego najlepszego dla cudownego chłopca! Życzymy, abyś dorósł duży i silny, jak tata, piękny i miły, jak mama. Niech nauka będzie łatwa, zdrowie jak astronauta, a spełnią się najbardziej fantastyczne marzenia z dzieciństwa!

Wszystkiego najlepszego, wesoła dziewczyno, gratuluję i życzę słońca każdego dnia, budzisz się radośnie, bawisz się i biegniesz po ciekawe niespodzianki z promiennym uśmiechem.Życzę Ci energii życiowej, radosnych i żywych wrażeń.

Wszystkiego najlepszego, kochanie. Masz już 4 lata, bawisz się, uszczęśliwiasz całą rodzinę, wraz z bohaterami kreskówek i bajek przemierzasz kraje zabawy. Życzę Ci dorastania jako zdrowe i dociekliwe dziecko, pogodna i szczęśliwa osoba. Niech twoi rodzice nie besztają cię za drobne figle, niech każdy dzień będzie słodki, pogodny i cudowny, jak tort urodzinowy!

Wszystkiego najlepszego, słodki chłopcze! Życzę Ci być zdrowym i silnym i dorastać jako prawdziwy mężczyzna. Uprawiaj sport, chroń dziewczęta i rodziców. Jeśli chcesz się dobrze bawić, baw się dobrze, nigdy nie bądź leniwy, czytaj dobre książki, a teraz przyjmuj prezenty.

Wszystkiego najlepszego dla dziecka w wieku 4 lat

Wszystkiego najlepszego 4-letniego dziecka

Niech nie będzie kłótni, niech nie będzie żalu, niech nie będzie łez i niech tylko najjaśniejszy śmiech i dźwięczne szczęście zajmą wszystkie puste miejsca. Wszystkiego najlepszego, nasze cudowne dziecko, dobre zdrowie i wesołe, odlotowe dzieciństwo.

Wszystkiego najlepszego dla naszego bohatera! Niech łamigłówki zostaną łatwo rozwiązane, będzie całe morze prezentów, mama i tata będą posłuszni. Graj, baw się i bądź zdrowy.

Dla wesołego chłopca na urodziny życzę Ci, abyś był odważny, przystojny i miły, mądry, odważny i zręczny. Niech życie będzie świętem, niech będzie dużo rozrywki, niech będą prawdziwi przyjaciele, niech będzie wiele ekscytujących gier, pysznych słodyczy i opowieści przygodowych.

Wszystkiego najlepszego dla uroczej dziewczynki! Życzymy posłusznym rodzicom, dobrego nastroju, wesołych przyjaciół, wielu zabawnych przygód i ciekawych zabaw. Bądź mądry, rozwijaj się, ucz się, staraj się nauczyć jak najwięcej! Zdrowie dla Ciebie, szczęśliwy uśmiech i wiele prezentów!

Wszystkiego najlepszego dla naszego uroczego i cudownego kwiatka. Patrzysz na siebie i chcesz skakać, ty, kochanie, jesteś fontanną energii, która rozpryskuje się w różnych kierunkach. Zdrowie dla Ciebie i ciągła zabawa.

Wszystkiego najlepszego księżniczko! Stań się mądrą, miłą, posłuszną dziewczyną! Bądź posłuszny rodzicom i nie denerwuj ich, aby spełniły się wszystkie Twoje życzenia, jak w bajce, nigdy nie choruj, zawsze bądź tak wesoły jak teraz, niech wszystko w Twoim życiu się ułoży!

Czy cztery lata to dużo czy trochę? Ale w każdym razie jest to pamiętna i dobra randka. Niech nie tylko te Urodziny i nie tylko ten rok będą cudowne, niech całe życie, które nadejdzie, będzie najlepsze na świecie. Wszystkiego najlepszego dla naszego małego bohatera tej okazji!

Gratulujemy wspaniałemu dziecku w 4 roku szczęśliwego życia. Z całego serca życzę Ci światła i radości, dobrego samopoczucia i słodyczy, rodzicielskiej miłości i zrozumienia, ciekawych zabawek i ekscytującej zabawy, kolorowych emocji i mnóstwa pysznych czekoladek.

W twoje urodziny życzę ci za wszelką cenę, abyś była mądrzejsza niż wszyscy, piękniejsza i silniejsza niż wszyscy. Życzę Ci uśmiechu, wiary w bajki i robienia magicznych rzeczy. Życzę, aby w Twoim pokoju zadomowiły się bajeczne zabawki i szybkie samochody, które przeniosą Cię do bajkowej krainy. Szczęśliwego dnia, chłopcze!

Mój drogi chłopcze. Prawdopodobnie nie ma większego szczęścia dla rodziców niż duma z syna. W twoje urodziny muszę ci wyznać, że czasami chwalę się tobą moim przyjaciołom i znajomym. Ale jest z czego być dumnym! Dobrze się uczysz, masz wiele talentów, jesteś wszędzie w centrum uwagi, a przy okazji nie obraża cię uwaga dziewcząt.Przechwalanie się oczywiście nie jest piękne, ale nie mogę się powstrzymać. Może po prostu chcę podzielić się z ludźmi radością i dumą z mojego syna, która mnie po prostu przytłacza. Szczęście dla ciebie synu i sukces w życiu.

Kochanie, nie jesteś już taki mały, jesteś twardy. Widać, że Twoja mama dobrze Cię karmi i dba o Twoje zdrowie. Tata zarabia na zakup nowych zabawek i książek. IMIĘ, pragnę ci życzyć, abyś zawsze kochała i doceniała swoich rodziców teraz i kiedy dorośniesz. Posłuchaj swojej mamy i taty, chcą dla ciebie tylko tego, co najlepsze. Zobacz, jaką szykowną imprezę zorganizowali dla Ciebie dzisiaj! Wszystkiego najlepszego!

Synu, dzisiaj są twoje urodziny. Dla Ciebie to okazja do dobrej zabawy i oczywiście do otrzymania miłych prezentów. Dla mnie to kolejna rocznica od momentu, w którym pojawienie się w moim życiu małego człowieczka radykalnie zmieniło mój los. Od dziesięciu lat jesteś bardzo ważną częścią mojego życia. Nie ma większego szczęścia dla rodziców niż duma z ich dzieci. A dzisiaj mój tata i ja jesteśmy szczęśliwi. Mamy nadzieję, że z roku na rok będziecie podawać coraz więcej powodów do naszej dumy. Nie zapomnij o studiach, doprowadź do końca to, co zacząłeś, pamiętaj – Czas na biznes, to godzina zabawy. Ale dzisiaj, na cześć twoich urodzin, zabawa – cały dzień. Gratulacje!

Od 4 lat wszyscy cieszymy się z małego i bystrego mężczyzny – pięknej dziewczyny o anielskim spojrzeniu i promiennym uśmiechu. Zmieniłeś życie swoich rodziców na lepsze, wprowadziłeś przyjemny chaos do każdego dnia i sprawiłeś, że będą tysiąc razy szczęśliwsi swoim wyglądem. Życzę Wam, aby każdy kolejny rok przynosił im jeszcze więcej radości swoimi osiągnięciami i talentami! Wszystkiego najlepszego kochanie!

Kochana mała dziewczynko, gratulujemy Ci radosnego wspaniałego wydarzenia – kolejnych urodzin. Życzymy Ci, abyś dorastała zdrowa, piękna, była prawdziwą księżniczką i podobała się Twoim rodzicom. Uwierz w cuda i pozwól swojemu życiu przypominać magiczną dobrą bajkę.

Słoneczko, wszystkiego najlepszego! W wieku czterech lat jesteś już tak bystrym i utalentowanym dzieckiem. Radosne dni dla Ciebie, szczęśliwa mama i tata w pobliżu, niesamowite osiągnięcia, zabawni przyjaciele i wspaniałe prezenty!

Synu, kochanie, wszystkiego najlepszego! Od pierwszej minuty, od narodzin do dnia dzisiejszego, nie ma na świecie osoby bliższej i bliższej mi. A dzisiaj z całego serca życzę Ci wszystkiego najlepszego, czego możesz życzyć w tak cudowny dzień – zdrowia, radości, niestrudzonej pracowitości we wszystkich sprawach, ciepła relacji i przyjemności!

Dzisiaj jest Twój dzień, masz już 4 lata. W tym najważniejszym dniu, dokładnie 4 lata temu, narodził się nasz najmniejszy i najpiękniejszy kwiatek, sens naszego życia.Nasze kochane dziecko, z całego serca życzymy, abyś zawsze była piękna, delikatna, uprzejma i życzliwa. Przed tobą droga, której imię to życie, życzę sobie, abyś przeszedł przez nią bez nadziewania stożków i nie tracił po drodze swojego entuzjazmu, bo jeśli czujesz trudności, to idziesz w dobrym kierunku, bo nigdy nie dostajesz niczego łatwo, pamiętaj o tym i akceptuj wszystkie wysiłki, aby przezwyciężyć kłopoty. Kocham cię szaleńczo, jesteś najlepszą osobą, jaką kiedykolwiek spotkałem w moim życiu.

Chrześniak! Spieszę pogratulować ci urodzin! Życzę zdrowia na całe życie, powodzenia, powodzenia i twórczego sukcesu w pracy! Kontynuuj swoją życiową podróż z uśmiechem i dobrym nastrojem! Aby cień smutku i żalu nigdy nie odbijał się w twoich oczach! Wszystkiego najlepszego!

Wyjrzyj przez okno, leci tam helikopter z magiem przynoszącym prawdziwe cuda na twoje urodziny. Spójrz, wielokolorowe balony lecą w górę. Niech Twoje sukcesy będą równie jasne i nieoczekiwane. Idziesz i nie zauważasz, ale oni sami się pojawiają. Życzę Ci najjaśniejszego dzieciństwa i wielkiego szczęścia.

Wszystkiego najlepszego dla cudownego dziecka. Życzę Ci, abyś był pionierem w krainie magii i cudów, dokonywał wielkich odkryć i utorował drogę swoim dziecięcym marzeniom, pokazał swoje umiejętności i zaskoczył wszystkich wokół swoimi talentami, cieszył się życiem i zawsze budził się w dobrym nastroju.

Serdeczne gratulacje z okazji urodzin dziecka w wieku 4 lat chłopcu, dziewczynce w prozie

Ciepłe
życzenia urodzinowe dla dziecka 4 letni chłopiec, dziewczynka w prozie

Mały kwiatek, na który tak radośnie patrzeć, życzę Wam wszystkiego najlepszego i życzę, aby Wasze życzenia na chwilę się spełniły, wszystkie zabawki pospieszyły do ​​Waszego domu. chciałbym, żeby dzieciństwo przypominało ciepłą i jasną rzekę, w której chce się pluskać z przyjemnością.

Oto kolejne urodziny, jesteś już całkiem dorosłym i poważnym facetem. Gratuluję Ci wakacji i życzę, aby spełniły się wszystkie Twoje ukochane marzenia, a prezenty okazały się dokładnie tym, czego chcesz. Niech wszyscy twoi bliscy dobrze się świętują, a te urodziny zostaną na długo zapamiętane.

Mój chłopcze, dzisiaj są twoje następne urodziny. Dla Ciebie to przede wszystkim przyjaciele, prezenty i zabawa. I słusznie, dzień twoich narodzin to święto. Ale to święto dla mnie i mojej mamy, święto dla dziadków, bo jesteście częścią naszej wspólnej rodziny i częścią naszego życia. Życzymy, abyś wyrósł na mądrą, miłą i pewną siebie osobę. A postaramy się, aby z dzieciństwa łączyły się tylko dobre wspomnienia. Wszystkiego najlepszego!

Gratulujemy rodzicom najwspanialszego i najweselszego dziecka z okazji 4 rocznicy ich ukochanego dziecka. Życzę w Twoim domu pokoju, zrozumienia, pomyślności i miłości. Niech twoje szczęście rośnie jako osoba życzliwa i pogodna, niech na drodze okruchów będzie wiele zwycięstw i sukcesów. Życzę jasnej radości i jasnych świąt życia.

Wszystkiego najlepszego, słodkie dziecko. W wieku 4 lat cały świat jest dla Ciebie otwarty i życzę Ci poznawania jego jasnych stron każdego dnia. Niech mama i tata rozpieszczają, niech wielkie słońce szczęścia świeci dla małego słońca. Bądź wesoły i wesoły, dociekliwy i towarzyski, utalentowane i cudowne dziecko.

Masz już cztery lata. Z każdym dniem wzrastają twoje umiejętności i zdolności, jesteś już takim mądrym i małym pomocnikiem dla swoich rodziców. W te magiczne święta, twoje urodziny, chciałbym życzyć cudów, prezentów, dzwoniącego śmiechu, przyjaciół i jasnego słońca nad twoją głową!

Jesteś naszym małym cudem, który jest tak utalentowany, że nie potrafimy tego nawet wyjaśnić. Wszystkiego najlepszego kochanie, dorośnij, rozwijaj swoje talenty, rozwijaj swoje marzenia, rozwijaj wiarę w siebie. Zawsze Ci pomożemy, najważniejsze jest to, że sam wiesz, czego chcesz.

Masz dzisiaj cztery lata. Gratulacje, mój mały przyjacielu! Mimo swojego niewielkiego wieku świetnie radzisz sobie z obowiązkami domowymi, a czasem udaje ci się wygłupiać. Niech czarodziej przyniesie Ci dziś dużą torbę przydatnych słodyczy, zabawek i kreskówek edukacyjnych.

Wszystkiego najlepszego drogi chrześniaku! Bądź zawsze wesoły i wesoły, silny i sprawiedliwy. Szanuj swoich rodziców, doceniaj przyjaźń i dbaj o swój honor. Pamiętaj, że jesteś twórcą swojego życia, jesteś kapitanem, jesteś liderem, więc śmiało idź naprzód w kierunku szczęścia, dobroci i dobrobytu. Bądź szczęśliwy!

Drogi IMIĘ, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Dziś życzymy Wam dużo zdrowia, szczęścia i sukcesów na studiach. Serdecznie przyłączam się do wszystkich gratulacji. Ale pragnę też, abyście zawsze patrzyli na świat takim, jakim jest dzisiaj, szeroko otwartymi, pełnymi podziwu oczami. Nasze życie to wakacje w każdym wieku. Ma w sobie wiele ciekawych, zabawnych i pozytywnych rzeczy. Zawsze bądź optymistą, a sukces stanie się Twoim drugim imieniem. Jesteś przyszłym człowiekiem. A dla mężczyzny sukces w życiu jest bardzo ważny. Życzę pomyślności materialnej i satysfakcji z życia w przyszłości i teraźniejszości.

W naszych sercach mamy święto i radość, świętujemy Twoje urodziny. Chcemy Ci życzyć, dorosnąć, stać się mądrzejszym, śmiało iść naprzód, jak najszybciej uzupełnić swoje słownictwo. Życzymy również, abyś był silny i zdrowy i nigdy nie chorował. Wszystkiego najlepszego!

Synu, bardzo cię kocham i jestem dumny, że dorastasz, by być miłym, pięknym, mądrym chłopcem. Życzę dobrych ocen, wspaniałych i niezawodnych przyjaciół, sukcesów w sporcie i hobby.

Wesoły, dźwięczny śmiech słychać w domu, pudła i paczki w jasnych opakowaniach są wszędzie, a na stole ciasto z czterema świeczkami.Oznacza to, że nadeszło długo oczekiwane święto – urodziny naszego kochanego chłopca. Jesteś naszą radością i dumą, ulubionym mężczyzną mamy i najlepszym przyjacielem ojca. Życzymy Ci otrzymywania wielu długo oczekiwanych prezentów, zawsze bądź tak wesoły, piękny, mądry i posłuszny.

Synu! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Życzę ci być szczęśliwym, kochanym – miłość zawsze nas ratuje! Bądź dobrym człowiekiem, w trudnościach – trzymaj się! Zdrowie dla Ciebie i ludzkie szczęście!

Oczy lalki, różowe policzki, anielskie usta! Jesteś taka piękna, słodka i delikatna. Twój dźwięczny głos wypełnia ściany tego domu i daje chwile radości i pełni życia! Bądź wrażliwą, reagującą i posłuszną dziewczyną! Zdrowie i miłość! Wszystkiego najlepszego!

Wszystkiego najlepszego dzisiaj dla mojego ukochanego syna! Chcę, żeby wszystko w twoim życiu było dobre. Nie było problemów, zmartwień! I żeby twoje serce nigdy nie znało złej pogody. Jesteś moim drogocennym skarbem, niech wszystko w twoim życiu pójdzie dobrze. Zrobię co w mojej mocy! W końcu jesteś moim sensem, moim życiem! Wszystkiego najlepszego synu!

Drogi IMIĘ, masz dzisiaj pełny… rok życia. Stałeś się wyższy, mądrzejszy i poważniejszy. Już pokazujesz cechy prawdziwego mężczyzny: wytrwałość, wytrzymałość i pewność siebie. Nie mam wątpliwości, że wyrośniesz na celową i odnoszącą sukcesy osobę. Ale kiedy jesteś jeszcze nastolatkiem, ciesz się dzieciństwem, spotykaj przyjaciół i dziewczyny, ogólnie tańcz, gdy jesteś młody i nie spiesz się, aby stać się dorosłym. Wszystkiego najlepszego.

Nasz wspaniały urodzinowy chłopiec. Gratulujemy Ci całą rodziną i życzymy, aby Twoje smutki były krótkotrwałe i abyś mogła natychmiast o nich zapomnieć. Dorastaj zdrowy i szczęśliwy, wszyscy bardzo cię kochamy.

Kto ma dzisiaj 4 lata? Za naszego słonecznego króliczka, drogi chłopcze. Niech czekają na Ciebie cuda i radości, zabawne gry i ekscytująca droga do świata niesamowitych odkryć. Dorośnij jako miła i hojna osoba, kochanie. A nasza miłość do taty cię ogrzeje i utrzyma.